PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی دور و بر 400 هزار

new evil
02-07-2010, 11:41
سلام بچه ها
من می خوام یه گوشی بگیرم که از همه نظر عالی باشه پولشم
به نظر شما چه گوشی هایی داخل بازار هست
من خودم می خوام صبر کنم تا nokia n 8 بیاد اونو بگیرم ولی گوشی های خوبی توبازار هست
اگه میشه راهنمایی کنید

maziarzar
02-07-2010, 18:14
N8حروقت که بیاد قیمتش تو این رنج نیست
اگه دوربین گوشی برات خیلی مهمه که باید ساتیو وپیکسون12 بگیری که12مگاپیکسلی هستند
اولویت هایت رو بگو

new evil
03-07-2010, 00:12
من یه گوشی می خوام که کارایی هاش زیاد باشه مثلا انواع فرمت فایل هارو چه صوتی چه تصویری یا مثلا پی دی اف رو بخونه
صدا و دوربینشم خوب باشه
من خودم تصمیمم این بود که یا N95 8 gig یا N97 mini بگیرم ولی قیمت 97 رو نمی دونم و 95 هم قدیمی شده
شما چی پیشنهاد می کنین؟اصلا نوکیا بگیرم یا یه مدل دیگه؟
سایت جی اس ام رو زیر و رو کردم و N8 رو پیدا کردم ولی درست می گید وقتی بیاد خیلی گرونه
حالا به نظر شما چکار کنم؟

maziarzar
03-07-2010, 13:59
NOKIA X6 NOKIA N86

new evil
03-07-2010, 19:22
میشه دلیل بیارید چرا این گوشی هارو پیشنهاد کردید؟
مگه n97 مشکلی داره

shahin_100
04-07-2010, 00:34
من چند تا گوشي پيشنهاد مي كنم :
Nokia N97
Nokia N97 mini
Nokia X6
Nokia N900
Sony Ericsson Satio
Sony Ericsson Vivas
Sony Ericsson X10
Sony Ericsson Anio
همه ي اين ها گوشي هاي خوبي هستن . من خودم Vivas دارم . واقعا گوشي خوبي هست . ازش هم راضي هستم
Satio هم از نظر دوربين عالي هست ( 12 مگا پيكسل )
Sony Ericsson X10 از نظر صحفه ي نمايش عالي هست ( 4 اينچ )
Sony Ericsson Anio هم از نظر كارايي خيلي خوب هست بصورت كشويي هست و فلم نوري هم داره ( مي تواني از هر دو حالت دستي و صفحه كليد استفاده كني )
ولي اگر مي خواهي N97 بگيري اين كارو نكن به جاش N900 بگير از همه نظر از N97 بهتره و سيستم عاملشم Maemo 5 هست كه خيلي بهتر از سيمبين هست. اگه من جاي تو بودم Sony Ericsson Vivas يا Nokia N900 رو مي گرفتم .

new evil
04-07-2010, 13:23
من چند تا گوشي پيشنهاد مي كنم :
Nokia N97
Nokia N97 mini
Nokia X6
Nokia N900
Sony Ericsson Satio
Sony Ericsson Vivas
Sony Ericsson X10
Sony Ericsson Anio
همه ي اين ها گوشي هاي خوبي هستن . من خودم Vivas دارم . واقعا گوشي خوبي هست . ازش هم راضي هستم
Satio هم از نظر دوربين عالي هست ( 12 مگا پيكسل )
Sony Ericsson X10 از نظر صحفه ي نمايش عالي هست ( 4 اينچ )
Sony Ericsson Anio هم از نظر كارايي خيلي خوب هست بصورت كشويي هست و فلم نوري هم داره ( مي تواني از هر دو حالت دستي و صفحه كليد استفاده كني )
ولي اگر مي خواهي N97 بگيري اين كارو نكن به جاش N900 بگير از همه نظر از N97 بهتره و سيستم عاملشم Maemo 5 هست كه خيلي بهتر از سيمبين هست. اگه من جاي تو بودم Sony Ericsson Vivas يا Nokia N900 رو مي گرفتم .

n900 که خیلی بزرگه ویوازم در برش اطلاعاتی ندارم !!!

چه مشاوره اشتباهی میدی شما
میشه شما مشاوره ی درست بدید
من تا 34 سال دیگه گوشی را عوض نمیکنم
لطفا درست راهنمایی کنید

Highbury
04-07-2010, 13:49
NOKIA X6 NOKIA N86

میشه دلیل بیارید چرا این گوشی هارو پیشنهاد کردید؟
مگه n97 مشکلی داره
هم اتاقی من ان97 مینی داره گوشی خیلی خوبیه و کیبورد خیلی نرم و راحتی داره.کیفیت عکساش هم شبیه ان82 میمونه.مشکل خاصی هم نداره شاید بعضی ها به خاطر قیمتش که یک کم بالاست و اینکه در این رده گوشیهایی با امکانات بشتر هستش به شما پیشنهاد نمیکنن.اما در کل گوشی خوبیه اما یک کوچولو قیمتش بالاست
اینم یک عکس که با دوربین ان97 مینی گرفته شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
n900 که خیلی بزرگه ویوازم در برش اطلاعاتی ندارم !!!

میشه شما مشاوره ی درست بدید
من تا 34 سال دیگه گوشی را عوض نمیکنم
لطفا درست راهنمایی کنید
موافقم
--------------------------
وقتی شما بخواهید حدود 400 تومان انتخاب کنید که اکثر الویت ها رو داشته باشه انتخاب های زیادی دارید اما کاش میگفتین که دوربین چقدر برای شما مهمه و همچنین فیلمبردرای و سیستم عامل گوشی .و اینکه دوست دارید لمسی باشه یا معمولی باشه.
-----------
توی این رده چند تا انتخاب خیلی خوب دارید
ساتیو
ویواز
سامسونگ i8910 یا همون امنیا HD
ان86 نوکیا
------
مسلما از لحاظ دوربین ساتیو بهتر هست و اینکه فلاش زنون داره و در تاریکی عکسهای خیلی خوبی میگیره.
این گوشی نقاط منفی زیادی نداره و شاید نسبت به اون 2 گزینه تنها ضعفش فیلمبرداریش هست که با سایر VGA و با سرعت 30 فریم در ثانیه فیلم میگیره.البته این کیفیت خوب هستش مثل ان95 ان82 یا ان86 یا خیلی از گوشیهای پیشرفته فیلم میگیره اما اون 2 تا فوق العاده فیلم میگیرن .یعنی با سایز HD
یکی از نقاطه ضعف ساتیو که برای بعضی ها نقطه ی ضعف هست و برای بعضی ها هم اصلا مهم نیست.نبود جک 3.5 میلی متری هست که با این امکان شما میتوانید اسپیکر یا فیش هر هدفونی را به گوشیتون بزنید البته برای بعضی ها اصلا مهم نیست و با همون فست پورت معروف سونی ارکسون کار میکنن.البته چون هدفون این گوشی دو تیکه هست و کیفیت مناسبی توی هدفونش داره اکثرا هدفون جدید براش نمیخرن در ثانی چون دو تیکه هست باز هم میشه براش هدفون خورد.
این 3 تا هم تقریبا از یک کیفیت عکس بهره میبرند و حتما تفاوت هایی هم با هم دارند که جزئی هست و نمیشه آن را برتری کامل دانست و یا اینکه به خاطر اون مورد از خرید مدل دیگر پشیمان و منصرف بشی.
این4ت از یک نوع سیستم عامل یعنی سیمبین استفاده میشه که مال ان86 لمسی نیست .
صدای اینها هم متوسط هست اما کیفیت قابل قبولی داره شاید صدای ساتیو و ویواز زیاد بلند نباشه.
من اگه باشم یا ویواز میخرم و یا امنیا اچ دی .

اما تفاوت چشمگیری بین فیلمبرداری اچ دی با فیلمبرداری VGA وجود داره و اینکه همون دوربین 8 کار رو راه میندازه.درسته عکس های ساتیو بهتره اما فیلمبداری اینها خیلی بهتره.
اما اگر 12 مگاپیکسلی میخواهی ساتیو رو انتخاب کن و اگر دوربین واست خیلی مهمه.
مدل ان8 هم دوربین 12 داره و هم فیلمبرداری HD.
انتخاب با خودتون.
در ضمن ویواز یک مدلی داره که کیبورد فیزیکی با خودش داره که به نظرم همون رو بخر یعنی ویواز پرو. قیمتش هم حدود 410 هست.
من اگه باشم سامسونگ امنیا اچ دی و یا ویواز پرو رو انتخاب میکردم که قیمت ویواز پرو فکر کنم حدود 30هزار ارزانتر باشه.
موفق باشی

sasan816
04-07-2010, 14:07
n97 mini رو پیشنهاد میکنم
گوشی کشویی از جانب با صفحه کلید کامل،صفحه نمایش ۳٫۲ اینچی لمسی با وضوح بالا و تفکیک ۱۶ میلیون رنگ، مسیر‌یاب جی‌پی‌اس، قطب‌نمای دیجیتالی، ۸ گیگابایت حافظه داخلی، دوربین ۵ مگاپیکسل، فیلمبرداری با وضوح دی‌وی‌دی، حسگر شتاب‌سنج جهت دوران خودکار صفحه، حسگر مجاورت‌سنج، سیستم عامل Symbian نسخه ۹٫۴، شبکه بیسیم به همراه فناوری UPnP، خروجی تلویزیون، خروجی صدای استاندارد، نمایش پرونده‌های آفیس و پی‌دی‌اف، رادیوی اف‌ام استریو، بلوتوث استریو،
392000 تومان

mr_khodaei2008
04-07-2010, 18:35
ان 86 گوشی خوبیه به خصوص دوربینش ولی خوب اگه تاچ دوست دارید x6 یا ساتیو و ان97 هم خوبه فقط دوربینش کمه

Majid-6120
04-07-2010, 19:35
X6 و N97 و N97 Mini و N86.............بهترین گوشیها تویه این قیمت.........شک نکن..........یکی از اینا رو با توجه به سلیقه و نیازت بخر..........هرکدومش رو هم انتخاب کنی ضرر نکردی!.........اصلا ده بیست سی چهل کن! : دی

N.I.M.A _ P30
04-07-2010, 21:49
اول N86 اگه هم تاچ خواستی ایکس 6(محشره. از من میشنوی همینو بگیر) دور n97 هم خط بکش. ایراد زیاد داره.:41:

new evil
05-07-2010, 09:02
از همتون بخاطر پیشنهاداتون متشکرم
تصمیم گرفتم یا یکی از گوشیهای پیشنهادی بخرم یا یه xbox بخرم و برای ان8 صبر کنم