PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لذت بخش ترین Pod! ~ ?

rgrgred
01-07-2010, 23:13
لذت بخش ترین و خوش دست ترین iPod کدام مدل است ~ ?

:46:

rgrgred
01-07-2010, 23:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iPod Touch

iPod shuffle

iPod Classic

iPod Nano

P A R S A
02-07-2010, 21:26
بستگی به استفاده شخص داره!
ولی به طور کلی به نظرم iPod Touch به خاطر صفحه بزرگ و باکیفیت و بازی ها و برنامه هاش!

rgrgred
02-07-2010, 21:48
بستگی به استفاده شخص داره!
ولی به طور کلی به نظرم iPod Touch به خاطر صفحه بزرگ و باکیفیت و بازی ها و برنامه هاش!

اگه از بازی ها و بارنامه ها چشم پوشی کنیم

کدوم وقت موزیک گوش کردن حس بهتری می ده ؟

:20:

lurenzo
02-07-2010, 22:03
اگه از بازی ها و بارنامه ها چشم پوشی کنیم

کدوم وقت موزیک گوش کردن حس بهتری می ده ؟

:20:

خوب اگه فقط موزیک گوش دادن ملاک باشه ، از اونجایی که از نظر کیفیت صدا فرقی بینشون نیست هر کدوم کوچیکتر باشه بهتره چون حملش راحتتره!
ولی بنظر من آیپاد نانو از شافل بهتره چون صفحه نمایش داره و نازکتره اما فقط تقریبا 25 گرم سنگینتره که زیاد به چشم نمیاد!

a.z.p.z
03-07-2010, 17:37
به نظر من بهترین مدل ایپاد برای گوش دادن موسیقی و امکانات جانبی مدلی نیست جز ایپاد نانوی 5gen که به نظرم واقعا جدا از امکانات جانبی و کیفیت و طراحی و ... موسیقی واقعا باهاش لذت بخش هست ...
* البته ای تاچ هم واقعا مدل خوبی هست جدا از برنامه ها و بازی ها و os قدرتمندش ...

من هردو مدل رو در کنار هم استفاده میکنم ...
البته کلاسیک و شافل هم هرکدوم امکانات خاص خودشون رو دارن ...

rgrgred
03-07-2010, 17:57
به نظر من بهترین مدل ایپاد برای گوش دادن موسیقی و امکانات جانبی مدلی نیست جز ایپاد نانوی 5gen که به نظرم واقعا جدا از امکانات جانبی و کیفیت و طراحی و ... موسیقی واقعا باهاش لذت بخش هست ...
* البته ای تاچ هم واقعا مدل خوبی هست جدا از برنامه ها و بازی ها و os قدرتمندش ...

من هردو مدل رو در کنار هم استفاده میکنم ...
البته کلاسیک و شافل هم هرکدوم امکانات خاص خودشون رو دارن ...

من وزن ipod nano رو دیدم خیلی خوبه :24: مخصوصا واسه بیرون بردنو ورزشو ....

من تهرون نیستم " این بازو بندو می خوام " یه بازو بند واسه نانو کامل مشکی باشه

شما ندیدین همچین چیزی ؟ :11:

boozzai
03-07-2010, 19:24
معمولا لوازم جانبی همه مدل گیر میاد!
ولی حالا شاید این مارک نباشه!
ولی هست!پایتخت تهران!

a.z.p.z
03-07-2010, 20:28
من وزن ipod nano رو دیدم خیلی خوبه :24: مخصوصا واسه بیرون بردنو ورزشو ....

من تهرون نیستم " این بازو بندو می خوام " یه بازو بند واسه نانو کامل مشکی باشه

شما ندیدین همچین چیزی ؟ :11:

از این بازو بند ها من تو طبقه همکف پایتخت فروشگاه کریستال دیدم اگر اونجا هم نداشت میتونی بری دیجیتال همون طبقه ! ...

a.z.p.z
04-07-2010, 12:22
اگه بخوام هر کدومشون رو جدا جدا دسته کنم اینطوری میشه :

ای تاچ : تاچ ... وبگردی ... برنامه و بازی و ویدئو ....
کلاسیک : حجم بالا برای فیلم و موسیقی و عکس
نانو : طراحی و کیفیت بالا + امکانات جانبی + موسیقی
شافل : طراحی + Audio book +music برای ورزش و حرکت

rgrgred
04-07-2010, 12:35
اگه بخوام هر کدومشون رو جدا جدا دسته کنم اینطوری میشه :

ای تاچ : تاچ ... وبگردی ... برنامه و بازی و ویدئو ....
کلاسیک : حجم بالا برای فیلم و موسیقی و عکس
نانو : طراحی و کیفیت بالا + امکانات جانبی + موسیقی
شافل : طراحی + Audio book +music برای ورزش و حرکت

می شه دریاره ایپاد شافل یکم توضیح بدی ؟

equalizer نداره کم نمیاره ؟ از نظر صدا پایین تر هست اصلا ؟

a.z.p.z
04-07-2010, 12:39
می شه دریاره ایپاد شافل یکم توضیح بدی ؟

equalizer نداره کم نمیاره ؟ از نظر صدا پایین تر هست اصلا ؟

از نظر چیپست صدا که خیر مثل همون نانو و ... هست اما اره اکولایزر نداره و همین امر باعث میشه که تو بعضی سبک ها کمبود هایی نسبت به کلاسیک و نانو و ... داشته باشه ...
* شافل استفاده خاص خودشو داره برای ورزش و ... البته من شاید بعد سپتامبر امسال ببینم شافل جدید چی معرفی بشه احتمالا یه شافل میگیرم و ایپاد نانو هم اپدیت میکنم ...

rgrgred
04-07-2010, 12:46
از نظر چیپست صدا که خیر مثل همون نانو و ... هست اما اره اکولایزر نداره و همین امر باعث میشه که تو بعضی سبک ها کمبود هایی نسبت به کلاسیک و نانو و ... داشته باشه ...
* شافل استفاده خاص خودشو داره برای ورزش و ... البته من شاید بعد سپتامبر امسال ببینم شافل جدید چی معرفی بشه احتمالا یه شافل میگیرم و ایپاد نانو هم اپدیت میکنم ...

مگه قراه اپل ایپاد جدید بده ؟ فکر کنم nanO تا یکی 2 سال دیگه همین 5gباشه درسته ؟

a.z.p.z
04-07-2010, 12:48
نه عزیزم هر سال سپتامبر ایپاد ها اپدیت میشه و ایپاد های جدید معرفی میشن ...
ایپاد نانو از سال های 2005 تا 2009 هر سال مدل جدید ازش اومده که به ترتیب از 1gen تا 5gen میشه ...

rgrgred
04-07-2010, 12:58
نه عزیزم هر سال سپتامبر ایپاد ها اپدیت میشه و ایپاد های جدید معرفی میشن ...
ایپاد نانو از سال های 2005 تا 2009 هر سال مدل جدید ازش اومده که به ترتیب از 1gen تا 5gen میشه ...

فکر کنم همین ipod nano 5 رو بگیرم بهتره " اگه بخوام واسه سری جدید صبر کنم از دست می رم

این رنگش باحاله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

a.z.p.z
04-07-2010, 13:01
من خودم ایپاد نانو 5 رو فروردین گرفتم 170 ... واقعا هم ازش راضی هستم ... فقط باتریش برای من کم میاره چون خیلی زیاد ازش استفاده میکنم و فقط هم موسیقی ... حیف شد که 16 گیگ نگرفتم البته پول نداشتم که 8 گیگ گرفتم و خوب 8 گیگ برای من کم هست ... البته کل این 7 گیگ و خورده ای هم فقط موزیک هست ...

همه رنگ هاش قشنگ هست من سیاهش رو گرفتم + یه کاور گریفن ... حتما یه کاور براش بگیر چون بدنه پشتش خش میوفته من همون روز براش خریدم ...

rgrgred
04-07-2010, 13:10
من خودم ایپاد نانو 5 رو فروردین گرفتم 170 ... واقعا هم ازش راضی هستم ... فقط باتریش برای من کم میاره چون خیلی زیاد ازش استفاده میکنم و فقط هم موسیقی ... حیف شد که 16 گیگ نگرفتم البته پول نداشتم که 8 گیگ گرفتم و خوب 8 گیگ برای من کم هست ... البته کل این 7 گیگ و خورده ای هم فقط موزیک هست ...

همه رنگ هاش قشنگ هست من سیاهش رو گرفتم + یه کاور گریفن ... حتما یه کاور براش بگیر چون بدنه پشتش خش میوفته من همون روز براش خریدم ...

این قابو گرفتی ؟

اگه اینه مدل اینو بهم بده تا منم بگیرم همینو """

:6:

a.z.p.z
04-07-2010, 13:54
نه این مدل نیست ولی شبیه همین هست ... و از این خیلی قشنگ تر هست پشتش هم اون قسمت سیاه یه حالت خاص داره و فقط ارم اپل معلوم هست ... برو پایتخت دیجیتال داره ... من 20 تومن گرفتم ... روز قبلش دوستم 30 تومن گرفته بود ...
باید بلد باشی خرید کنی !

peaceful1
04-07-2010, 17:03
قبلا کمی دنبال کرده بودم کمی صدای این پلیر ها متفاوت هست و هر چی جدید تر مشخصات فنی خیلی کم بهتر حتی تو iphone هم همینطور و کامل قابل مقایسه با بقیه نتایج 3gs از همه جالبتره

rgrgred
04-07-2010, 17:48
قبلا کمی دنبال کرده بودم کمی صدای این پلیر ها متفاوت هست و هر چی جدید تر مشخصات فنی خیلی کم بهتر حتی تو iphone هم همینطور و کامل قابل مقایسه با بقیه نتایج 3gs از همه جالبتره

منظور شما اینه که هرچیزی جدید تر میاد کیفیت صدا از قبلی بهتره و مدل های نانو کلاسیک از نظر کیفیت صدا فرقی بین شون هســــــت ؟ :11:

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

تا شهریور خیلی دیگه نمونده " شاید چیزای خفنی تو راه باشه

:13:

peaceful1
04-07-2010, 18:16
منظور شما اینه که هرچیزی جدید تر میاد کیفیت صدا از قبلی بهتره و مدل های نانو کلاسیک از نظر کیفیت صدا فرقی بین شون هســــــت ؟ :11:

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

نه دقیقا همیشه این طور نیست حد اقل تو موبایل های اپل با کمی اختلاف میشه گفت بله ولی ترمیم صدای بسیار ناچیز که حتی گوش هم به سختی میتونه احساس کنه(البته فقط موضوع درباره اپل ) خیلی از مدل ها و برند های دیگه داستان متفاوتی دارند.

boozzai
04-07-2010, 21:51
بی خیال!
منم یه مدت هی گفتم صبر کنم!ولی گرفتم و خودمو راحت کردم!
وقتی که بیاد با یه قیمت تخیلی تو بازار پیدا میشن!
2 ماهی طول میکشه قیمتشون ثابت بشه!
به نظر من همون نانو رو بگیرو حالشو ببر!

a.z.p.z
05-07-2010, 11:01

بین از نظر صدا و ... زیاد دلت رو خوش نکن که تفاوت محسوسی وجود داشته باشه ...
البته شهریور که ایران نمیاد حدودای مهر میاد و تا وقتی هم به قیمت معقولش برسه میکشه به ابان اذر میکشه ...
همه این چیزارو تجربه کردم ... میگم اگه نیاز داری همین امروز برو بخر

** در ضمن شما میخوای نانو بگیری زیاد فرقی نمیکنه چون از احتمالاتی که هست بیشترین تغیرات روی کلاسیک اعمال خواهد شد و نانو زیاد نه چون پارسال ایپاد نانو خیلی جهش کرد و قابلیت هاش اپدیت شد ولی بقیه ایپاد ها در حد اون نبودند ! ....
حالا انتخاب با خودت هست ...