PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تالار گفتگويم هك شده چكار كنم؟؟

reza02
20-04-2006, 23:01
سلام

من از يك انجمن پي اچ پي استفاده ميكنم ترجمه آقاي كرامتي ... از امروز اين انجمن هك شده و صفحه اول اون كاريكاتورهاي حضرت محمد قرار گرفته ... متاسفانه بك آپ من مال يك ماهه پيش است كسي ميتونه كمك كنه بدون از بين رفتن اطلاعات جديد بتونم اونو به حالت اول برگردونم البته كاربر ادمين قابل دسترسيه و پاك نشده. ممنون.

*NashenaS*
21-04-2006, 01:21
سلام

من از يك انجمن پي اچ پي استفاده ميكنم ترجمه آقاي كرامتي ... از امروز اين انجمن هك شده و صفحه اول اون كاريكاتورهاي حضرت محمد قرار گرفته ... متاسفانه بك آپ من مال يك ماهه پيش است كسي ميتونه كمك كنه بدون از بين رفتن اطلاعات جديد بتونم اونو به حالت اول برگردونم البته كاربر ادمين قابل دسترسيه و پاك نشده. ممنون.
دوست من سلام...
به من يه پي ام بده و در اون نوع Php و ورژني كه استفاده مي كنم رو بگو...
شايد تونستم كاري كنم.
يا حق. :)
دوست من سلام...
به من يه پي ام بده و در اون لينك وبسايت . نوع Php و ورژني كه استفاده مي كني و اطلاعات ديگه اي كه فكر مي كني به درد مي خوره رو بگو...
شايد تونستم كاري كنم.
يا حق. :)

reza02
21-04-2006, 01:36
ممنون اشكان جان بخاطر پيشنهاد كمكت

من متاسفانه نتونستم برات پيغام خصوصي بفرستم و ميگه شما دسترسي نداريد به هر حال برات توي ياهو مسنجر پيغام گذاشتم.

بازم ممنون

reza02
24-04-2006, 23:30
خب چون كسي كمكي نكرد بالاخره به اين تن دادم كه همون بك آپ 20 روز پيش رو برگردونم ولي متاسفانه يه اتفاق بدتر هم افتاده:

بك آپ برگشت ولي فقط اسم انجمن ها هست و توي صفحه اول هم بعنوان آخرين پست يه نفري رو نوشته يعني ميشه گفت صفحه اولش دقيقا درست كار ميكنه ولي وقتي روي هر انجمن كليك ميكني هيچ مطلبي توش نيست :( با وجوديكه وقتي بك آپ گرفتم همه چي درست بوده.

ميشه كاريش كرد؟

اينم لينك انجمن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi_kaji
25-05-2006, 18:04
مرسی یاد گرفتیم

*NashenaS*
26-05-2006, 02:31
خب چون كسي كمكي نكرد بالاخره به اين تن دادم كه همون بك آپ 20 روز پيش رو برگردونم ولي متاسفانه يه اتفاق بدتر هم افتاده:

بك آپ برگشت ولي فقط اسم انجمن ها هست و توي صفحه اول هم بعنوان آخرين پست يه نفري رو نوشته يعني ميشه گفت صفحه اولش دقيقا درست كار ميكنه ولي وقتي روي هر انجمن كليك ميكني هيچ مطلبي توش نيست :( با وجوديكه وقتي بك آپ گرفتم همه چي درست بوده.

ميشه كاريش كرد؟

اينم لينك انجمن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست من شما تا پست هات به 20 تا نرسه نمي توني پيام خصوصي بدي...

وقتي هم كه وارد لينكي كه دادي ميرم يوزر و پسورد مي خاد... اين ارور مي ده...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:)