PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خريد موبايل با اين مشخصات

stochastic
01-07-2010, 11:44
دوستان ممنون ميشم اگر لطف كنيد و راهنمايي بفرماييد:

از 200 تا 400 تومان (اگه باين امكانات بود و بالاتر هم بود بفرماييد)
مارك مهم نيست كارآيي مهمه

سسيتم عامل داشته باشه
(يك سوال: جت سامسونگ سيستم عامل نداره و جاوا هستش. اگر بخوام يك ديكشنري روش بذارم ميشه؟ كلا سيستم عامل به چه كاري مياد؟ ببخشيد كه من بيسواتم)

دوربين حداقل 5 (اتوفوكوس)
فيلمبرداري با كيفيت بالا (حداقل 30fps)

عمر باطري بالا باشه (واسه موسيقي)
اگه دوسيم كارته هم كه باشه عاليه

Dark.Life
01-07-2010, 12:04
دو سیم کارتو بخیال شو
ویواز بگیر 380 تومن ... سیستم عامل داره ... دوربین 8 و فیلم hd و سایر امکانات

stochastic
01-07-2010, 13:08
دو سیم کارتو بخیال شو
ویواز بگیر 380 تومن ... سیستم عامل داره ... دوربین 8 و فیلم hd و سایر امکانات

ممنون از راهنمايي تون.

حافظه داخلي اش كمه. قابل ارتقا تا چند گيگ رو داره ؟

موبايلي كه كانالهاي داخلي و يا خارجي رو بشه گرفت(TV) چيز بدرد بخوري تو بازار هست؟

راستي از كجا بخرم كه مشكلي پيش نيايد يعني كلاهمون رو برندارن؟

ممنون از حوصله اي كه بخرج مي دهيد.

Dark.Life
01-07-2010, 13:16
یه مموری 8 تو پکش هست به نظر کافیه ... تا 16 رو احتمالاً بدون مشکل ساپورت میکنه البته کلاس بالا بگیری دیگه 100% خوبه
تلوزیون دار بدرد بخور نیست ... کانالهای خارجیو با برنامه از طریق اینترنت فقط میشه بگیری ... داخلیم بخای استار tv هست که امکانات پایینی داره ... ان96 هم هست که اونم بدرد نمیخوره

stochastic
01-07-2010, 13:34
یه مموری 8 تو پکش هست به نظر کافیه ... تا 16 رو احتمالاً بدون مشکل ساپورت میکنه البته کلاس بالا بگیری دیگه 100% خوبه
تلوزیون دار بدرد بخور نیست ... کانالهای خارجیو با برنامه از طریق اینترنت فقط میشه بگیری ... داخلیم بخای استار tv هست که امکانات پایینی داره ... ان96 هم هست که اونم بدرد نمیخوره

باز هم يك سوال ديگه. (شرمنده)

مي خواهم واسه خواهرم هم يه گوشي بخرم حدود 200 ولي سيستم عامل داشته باشه. (زنانه)
دوربينش 3 به بالا باشه

---------- Post added at 01:34 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

راستي از كجا بخرم؟ من يه ان 95 خريدم كلاه گذاشتن . از جمهوري خريدم

Dark.Life
01-07-2010, 13:49
200 تومن 5530 بخر سیستم عاملش سیمبینه ... دوربینشم 3 ه

والا من تهران نیستم نمیدونم کجا کلاه نمیزارن :دی
چندتا نکته رو رعایت کن ... اگه گفت چینی دارم فنلاند یا مجارم دارم بگو چینی میخام
اگه گفت بیا برات آنتی ویروس نصب کنم یه جوری رفتار کن که بهش بفهمونی خر خودتی :دی ... آخه اینا رو جاوا هم میگن آنتی ویروس نصب میکنم ... خلاصه نزار اصلاً هیچ نرم افزاری نصب کمه وگرنه یهو دیدی 10 20 تومن اضافه گرفت
واسه هر دو گوشی تو کلوپش بگو بچه ها عکس باتری اصلیشو بزارن
ویواز پک کامل داره ... ینی تو جعبش باید مموری 8 گیگ باشه که روش 2 3 تا بازی هست ... کابل tv و کیف و کارت ریدر داره ... ممکنه بعضیاش اینارو نداشته باشه ولی ارزونتر بده ... دیگه خودت چند جا برو ببین کدومش با پک کامل ارزونتر میده ... اینو دقت کن حتماً چون ممکنه یه جا بری یکم ارزونتر بده ولی اینارو نداشته باشه