PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام یک؟iphone 4 or sammy GS9000 or htc desire nokia N8

Prince_Amin
01-07-2010, 00:30
سلام دوستان!میخوام یه گوشی تاپ تا یکی دو ماه اینده بخرم!!:31:واقعا بین انتخاب گوشیهای جدید ماندم!از طرفی ممکنه گوشی های جدید معرفی بشه!نظر شما در مورد 4 گوشی نام برده شده در بالا چیه؟؟:19::19::8:کدوم برتره؟با توجه به قیمتش؟راهنمایی لطفا!در ضمن من الان ان82 دارم!نظر شما در مورد ipad چیه؟؟البته مدل سیم کارت خورش!:5:همچنین اینطور که توی بنچ مارکها دیدم از لحاظ سخت افزاری گالاکسی سامسونگ از بقیه ی موارد بهتر بوده!:11:

ali racer
01-07-2010, 00:38
بجز دیزایر هر کدوم تو کلاس خودشون گوشی های فوق العاده ای هستند

من بین این 4 تا آیفون رو انتخاب میکنم

بهترین نسبت قیمت به امکاناتم تابلوئه که ان8 داره

Prince_Amin
01-07-2010, 00:39
البته انتخابهای دیگه هم میشه داشته باشم!مثلا یه گوشی تاپ از الجی!یا یه گوشی از سری xt موتورولا!!یا سونی اریکسون!یا wave از سامسونگ!لطفا کمک در انتخاب:10:

---------- Post added at 03:39 AM ---------- Previous post was at 03:38 AM ----------

چرا desire خوب نیست علی جان؟مشکلش چیه؟اگه توضیح بدی ممنونتیم!:31:
حقیقتش نمیدونم چرا با ال سی دی سامی گالاکسی بیشتر حال میکنم!شما این ال سی دی های ایفون 4 و گالاکسی رو از نزدیک دیدین؟؟در ضمن منظورت از پست بالایی در مورد دیزایر اینه که مثلا نکسس وان گوگل از دیزایر بهتره؟؟؟

total_overdose
01-07-2010, 00:41
سلام
دوست عزیزممکنه انتظاراتو بگب؟ آخه اینا هر کدوم تو رده کاری خودش خفنه.
یکی دوربین مالتی مدیا یکی سیستم عامل یکی ....

Prince_Amin
01-07-2010, 00:53
همونطور که گفتم من ان82 داشتم!پس دوربینش باید اگه میخواد بهتر از ان82 نباشه پس باید حداقل در حد ان82 باشه!به خصوص تو فیلم برداری!این یک!دوم اینکه من از وای فای زیاد استفاده میکنم!پس از لحاظ کامل بودن سیستمهای ارتباطی به خصوص وای فای بی نقصو قوی بایدباشه و همچنین مرورگرش در همه زمینه ای سریع و بی نقص باشه به خصوص دیدن فیلم انلاین!(مثلا مشکل ایفون در زمینه ی اجرای فلش در مرورگرش حل شده یا حل خواهد شد؟؟؟)!در زمینه ی نرم افزاری و بازی هم نیازهامو بر طرف کنه!راستی تا چند سال هم اپدیت براش بیاد(این یه مورد رو مطمئنم ایفون داره)...و همچنین جریان این مشکلات ایفون مانند نویز زرد در صفحه و یا عدم انتن دهی در صورت بد گرفتن گوشی در دستان چه بود؟؟؟؟؟:5:دوباره هم میگم با توجه به عکسها نمیدونم چرا ال سی دی سامسونگ گالاکسی بهتر از ایفون 4 به نظر میرسه با توجه به اینکه بزرگتر هم هست!راستی سامسونگها ساخت کره هستن هنوز؟یا این هم چینی شد؟؟:19::19:

Prince_Amin
01-07-2010, 01:00
cotgnx جان و دیگر دوستان خواهشا فقط رای ندین و برین!یه توضیحی هم در مورد چرایی انتخابتون بگید ما هم روشن تر بشیم !میخوام بعد از 3 سال یه گوشی بخرم که کامل باشه دوست دارم بعدا پشیمون نشم !:46:

Dark.Life
01-07-2010, 01:13
واسه اینترنت آیفون و آندروید بهتر از سیمبین هستن
دوربین که ان8 با اختلاف زیادی بالاتره ... باید ببینی چقدر برات مهمه و میتونه باعث باشه قید چیزای دیگه رو بزنی
آیفون قیمتش خیلی بالاست تو ایران 2200 ه که میشه با پولش 2 تا لندروور بخری :27: صفحشم نسبت به بقیه کوچیکتره و دوربینشم فک نمیکنم مالی باشه + محدودیت های زیادی که داره پس کلاً بیخیالش شود ... به جاش میتونی به فکر ipod جدید باشی که قیمتش قرار فقط 100 تومن از آیپاد قبلی گرونتر باشه ... این ارزش داره
پس آیفون رفت کنار و به جاش میتونی آیپاد بگیری
خب برای وای فای و اینترنت و بازی و برنامه مشکلی نداری ... میمونه دوربین و ... که یه دونه ان8 میتونی بگیری و همه چیز داری
یا حتا اگه آیپاد نگیری ان8 جواب گو هست
این در صورتی بود که با حمل دو دستگاه مشکلی نداشته باشی
اگه مشکلی داری بهترین آندروید فعلاً i9000 ه ... از نظر اینترنت عالیه با صفحه بزرگی که داره ... قویترین سخت افزارو داره ... برنامه و بازی به اندازه آیفون نداره ولی میاد براش و در کل راضی کنندست ... دوربینشم بد نیست به جاش فیلمش بهترینه ... قیمتش حدود 600 تومنه که ارزش داره

Prince_Amin
01-07-2010, 01:23
دوست عزیز مرسی از پاسخت ولی ایفون 4 تا با قیمت 700 تومن هم ارزشش رو نداره نسبت به دیگر انتخابها؟(با توجه به اینکه من از هند میخوام بخرم و با گارانتی اپل)و اینکه میگن ساپورت نرم افزاری (اپدیت فریم ویر) سامسونگ برای گوشیهاش خیلی ضعیفه و دیر به دیر انجام میشه درسته؟؟؟؟؟؟

Dark.Life
01-07-2010, 01:31
دوست عزیز مرسی از پاسخت ولی ایفون 4 تا با قیمت 700 تومن هم ارزشش رو نداره نسبت به دیگر انتخابها؟(با توجه به اینکه من از هند میخوام بخرم و با گارانتی اپل)و اینکه میگن ساپورت نرم افزاری (اپدیت فریم ویر) سامسونگ برای گوشیهاش خیلی ضعیفه و دیر به دیر انجام میشه درسته؟؟؟؟؟؟

700 تومن چرا ارزش داره ولی خب باید صبر کنی ببینی دوربینش چطوره ... حالا مطمعنی هند 700 تومنه ؟ آخه تو سایت plemix قیمتشو زده 1100 !
اینی که در مورد سامسونگ گفتی شاید فقط در مورد سیمبین درست باشه وگرنه امنیا 2 که ویندوزه شاید 15 تا فریمور داشته باشه و ساپورتش عالیه ... حتا جاواهاشم ساپورت خوبی دارن ... همون سیمبینم بد نیست
خودش اعلام کرده به زودی برای i9000 آندروید 2.2 میده ... مقایسه کن با x10 که بعد از اینهمه هنوز 1.6 ه ... تازه یه فریمورم براش اومد ولی هنوز 1.6 ه

Prince_Amin
01-07-2010, 01:36
از اون 700 تومنش که مطمئن نیستم تازه خیلی دیر به بازار هند میاد!راستی جریان این ایپاد جدید چیه؟سخت افزارش برگرفته شده از ایفون 4 هست؟؟کیفیت ساخت گوشیهای سامسونگ چطورن؟؟

Dark.Life
01-07-2010, 01:39
آیپاد جدید آره سخت افزارش همین I4 ه ... تازه میگن ممکنه دوربینشم داشته باشه !
کیفیت ساخت سامسونگ جزو بهتریناست ... مخصوصاً گوشیهای های اندش

Prince_Amin
01-07-2010, 10:29
دوستان نظرات دیگری نبود!خواهشا به تمام سوالات بی پاسخم پاسخ دهید!:10:

RaS0oL.M
01-07-2010, 11:49
به نظر من ان8 بهترینه تنها بدیش 5, اینچ صفحه ی کوچک و super نبودنش همین..........:10:عوضش کلی مزیت دیگه داره...............:46:بدنشم که آلمینیومه................:5:

Prince_Amin
01-07-2010, 11:53
از این تاپيک خوشم نیومد :5:

چرا؟چون موتورولا توش نبود؟؟:31:خوب من خودم عشق الجی هستم ولی وقتی مدل خاصی نداره چرا تو نظرسنجی بزارمش؟!!!:27::46:راستش از xt موتورولا خوشم میاد ولی نه مدل 701ش!چون سی پی یو ضعیفی داره!و پورت hdmi نداره!مگر اینکه اون xt جدید ریلیز بشه و قیمتش مناسب باشه:46:

PC°BASE
01-07-2010, 13:43
من باشم یا N8 میگیرم چون واقعا نسبت به قیمت امکانات بسیار عالی ای داره .

یه مبحث هست تو تجارت به نام ساختن نیاز جدید برای مصرف کننده که آیفون همین کار رو میکنه !! پس به نظر من آیفون بدون دوربین خوب ، صفحه ی بزرگ واقعا ارزش خرید نداره .

i9000 هم سخت افزار فوق العاده ای داره ، سیستم عاملش آینده داره ، اگر من بخوام بین N8 و i9000 یکی رو انتخاب کنم اگر قیمت جفتشون برابر باشه من i9000 رو انتخاب میکنم ...

GiggleClub
01-07-2010, 17:01
کیفیت ساخت iPhone4 خیلی بالاتر از بقیست
دوربین هم تو عکاسی از اونا کم میاره (التبه نه زیاد) ولی تو فیلم برداری بهترینه فعلا

صفحه نمایش هم عالیه؛ البته گالاکسی هم خوبه

سیستم عامل که شکی نیست آیفون!
سرگرمی هم آیفون
شما هم که wifi زیاد استفاده میکنی به نظرم برازر آیفون خیلی عالیه

کلا من نظرم رو آیفون۴
قیمتش هم تا یک ماه دیگه تقریبا یه تومنه

maziarzar
02-07-2010, 18:17
فقط نوکیاn8

abas68
02-07-2010, 20:51
به نظر من i9000 چون صفحه ی بزرگی داره و کیفیت بهتری نسبت به بقیه سیستم عامل که حرف نداره اندروید 2.1 بهترینه

Prince_Amin
11-07-2010, 01:56
مرسی از راهنماییهای دوستان!هنوز تا روز خرید که ان شاالله دو سه روز قبل از قیامته خیلی وقت دارم!!!خواهشا بیشتر این بنده ی حقیر را راهنمایی بفرمایید!حداقل با رویای گوشی انتخاب شده به خواب خواهیم رفت!!:19:

yoosef_st
11-07-2010, 02:12
به نظر من توی یک شرایط برابر از نظر قیمت i9000 بهترین انتخابه، بعد آیفون و بعد هم دیگه بگیر برو.
اما خب چون طبیعتا همچین شرایطی نیست، N8 اگر با همین قیمت کمتر از 400 تومن بیاد مطمئنا ارجحیت داره، بعد از اون Wave از سامسونگ و بعدش هم گالکسی و آیفون.
شما تا کِی میخوای صبر کنی؟
چقدر از Wave میدونی؟ یکم تو تاپیکش بچرخ شاید با این قیمت خوب و سخت افزار قویش چِشِت رو گرفت.

Prince_Amin
11-07-2010, 02:29
ال سی دی wave کوچیکه!همچنین بعضی بچه ها که خریدن میگن مثل اینکه ظاهرش شبیه گوشیهای ارزون سامسونگه!واسه ان8 هم راستش جدیدا خیلی از سیمبین بد میگن و میگن قراره بعد از ان8 دیگه روی سری ان از سیمبین استفاده نشه!فکر کنم اینده واسه ایندروید باشه!

yoosef_st
11-07-2010, 08:45
ال سی دی wave کوچیکه!همچنین بعضی بچه ها که خریدن میگن مثل اینکه ظاهرش شبیه گوشیهای ارزون سامسونگه!واسه ان8 هم راستش جدیدا خیلی از سیمبین بد میگن و میگن قراره بعد از ان8 دیگه روی سری ان از سیمبین استفاده نشه!فکر کنم اینده واسه ایندروید باشه!
آهان آفرین این جمله آخر رو زدی تو خال! 100% آینده مال آندروییده.
بعد هم نوکیا نگفته کاملا سیمبین رو متوقف میکنه، گفته دیگه رو گوشی های سری N از یه سیستم عاملی شبیه به Maemo (همینی که رو N900 هست) استفاده میکنه و سیمبین رو برای گوشیهای ارزونتر استفاده خواهد کرد.
اما باز هم اینا دلیلی بر بد بودن سیمبین نسل جدید نخواهد بود.
یادمون نره نوکیا با تجربه ترین تولید کننده سیستم عامل برای موبایله. چیز بد تولید نمیکنه.
خب اما ویو. کی گفته اینو؟
تو کلوپش که کلی دارن خودشون رو میکشن ظاهر ویو قشنگه و فلان و بیساره.
LCDش هم هم اندازه آیفونه دیگه گیر نده :20:
اگر تهرانی میتونی بری تو نمایندگیهای سامسونگ با گوشی کار کنی. دیگه چی میخوای؟ :دی

mehran2190
13-07-2010, 22:17
به نظر انتخاب بین N8 و Desire هستش.تنها برتری N8 دوربینش هست.پس اگه دوربین واست مهمه که تکلیف روشنه وگرنه 100% desire.البته گوشی جدید اپل هم خیلی خوبه ولی با نصف این قیمت هم ارزش خرید نداره.کلا بستگی داره چقدر از قابلیت های گوشی استفاده بشه.من چند نفر رو میشناسم که گوشی 500 600 هزار تومانی دارن ولی فقط زنگ می زنن و sms میدن.وقتی بدونی دنبال چی هستی خریدن گوشی خیلی راحت میشه.

hoha881
13-07-2010, 22:50
به نظر من که گالاکسی گزینه ی خوبیه.
صفحه نمایش عالی.بزرگ هست و راحت سایت ها رو میتونی باز کنی.وقتی خاموشه یا سیاه رو میخواد نشون بده همرنگ بدنش میشه.
صداش هم که در سطح پلیره.

البته اگه زیاد اهل بازی هستی ایفون گزینه خوبیه.
اگه هم می خوای عکاسی کنی بهتره یک دوربین دیجیتال بگیری.

maziarzar
15-07-2010, 12:18
دوستان طرفدار ایفون4 توجه کنید!!!!!!!!!!!!!!

گروه خبری GSM: سهام اپل 4 درصد سقوط کرد. این کاهش سهام درست پس از نقدی که مجله آمریکایی راهنمای مصرف‌کننده Consumer Reprots منتشر کرد، اتفاق افتاد.
Consumer Reports در گزارش منتقدانه خود ضمن اشاره به فروش 1 میلیارد دستگاه آی‌فون 4 در سه روز اول عرضه، به دغدغه‌های اخیر اپل در خصوص مشکل آنتن‌دهی این گوشی و به دنبال آن خبر فراخوان جمع‌آوری آن پرداخت.

ninja3000sh
15-07-2010, 22:01
اگه مک میخوایی صد در صد آیفون 4 رو بخر ولی حالا نه:
چون اولا که مشکل آنتن دهی داره و معلوم نیست چی میشه.
ثانیا هم که کمی گرونه و فعلا تو ایران ارزش خرید نداره.
اگه آندروئید میخوایی من هم با دیزایر کار کردم و هم با گالاکسی.
هر دو تا هم گوشیهای خوبی هستن ولی در کل گالاکسی انتخاب خوبیه و سرعتش عالیه و مخصوصا ال سی دیش عالیه.
n8 هم فعلا ریلیز نمیشه و باید حداقلش 3 یا 4 ماه صبر کنی تا وارد بازار بشه و افت قیمت کنه.

Vamp!r3
15-07-2010, 22:53
منم یه پیشنهاد میدم..........

به نظر من همیشه آیپاد و یک گوشی های اند از آیفون بهتر بوده.......(البته اگر مشکل حمل 2 دستگاه نباشه).........

آیپاد مهمترین فاکتور آیفون یعنی سیستم عامل مک را داره پس 90 درصد قضیه حله !

به نظر من I9000 + آیپاد نسل جدید (یعنی چیزی که معرفی خواهد شد) میتونه یک چیز فوق العاده باشه..........هم مک هم آندو !

این نظر منه و به نظر من نمیارزه توی ایران آدم پول آیفون بده........و خرید آیپاد با یک گوشی دیگه به نظر من ارزش بیشتری داره.......این فقط نظر منه.........

roteal2007
16-07-2010, 09:18
من هم همنظر با vampire هستم.
ببین دوست من از نظر من 1100 پول گوشی یه جور اشتباه اگر این مملکت آیفون رو با قرارداد وارد ایران میکرد مطمئن باش بهترین گوشی بود (البته نه آیفون 4) 300 دلار پیش باقیشم ماهی 30 دلار به جیب هیچ بنی بشری فشار نمیاره....و اما پیشنهاد:
به نظرم اگر شما Galaxy رو از خارج از ایران و آنلاک تهیه کنی خیلی بهتر از آیفونه چون از نظر گرافیک فرقی ندارن و بعضا بهتر هم هست (نظر خودمه) میمونه برنامه اگه یه سر به سایت آندرویید مارکت بزنی متوجه برنامه هاش هم میشی من نمیگم بیشتر از آیفونه اما به زودی کمتر از این هم نمیشه...
نوکیا هم که فعلا ریلیز جهانی نشده.....اگر صدای اسپیکر وااست مهم نیست ===>>i9000

Mah12
16-07-2010, 23:43
LCDش هم هم اندازه آیفونه دیگه گیر نده

کجای نمایشگر ویو اندازه آیفونه؟ 3.3 کجا 3.5 کجا
در ضمن به قول برادران سامسونگی lcd نیست که Amoled تازه از نوع سوپرش:27:

ممنون