PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان كرمانشاه

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

behnam-k
30-06-2010, 12:08
قیمتهای اینترنت ADSL مخابرات کرمانشاه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

* تمامی سرویسها نامحدود هستند
* برای ثبت نام به دفاتر مخابراتی مراجعه کنید(برای اطلاعات بیشتر به مراکز مخابراتی منطقه خود مراجعه کنید )
* برای تغییر رمز ADSL خود به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] IBSng%2Fuser) رفته پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور به قسمت تغییر رمز عبور ، و پس از تکمیل بر روی OK کلیک کنید
* شماره پشتیبانی مخابرات 1899
* برای شارژ مجدد به صورت اینترنتی از طریق سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اقدام کنید
* آدرس پشتیبانی مخابرات : خیابان حاج محمد تقی اصفهانی ، ساختمان سعادت ، طبقه 4
* وب سایت شرکت مخابرات استان کرمانشاه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
* زمان وصل شدن ADSL حداکثر پس از 48 ساعت می باشد

ویدئویی از تست سرعت اینترنت مخابرات کرمانشاه با پهنای 256 کیلوبیت بر ثانیه ، مرکز مخابرات فجر ( گرفته شده در تاریخ 1390/3/8)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدویدئویی از تست سرعت اینترنت مخابرات کرمانشاه با پهنای 512 کیلوبیت بر ثانیه ، مرکز مخابرات فجر ( گرفته شده در تاریخ 1390/4/11)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rooz_mohamad
12-07-2010, 19:07
من تا پارسال تهران بودم و از شرکت شاتل گرفته بودم ،انصافا هم قیمتش خوبه و هم کیفیتش.

تقریبا چند ماهه که کرمانشاه آمدم و الان هم از نمایندگی شاتل تو کرمانشاه سرویس 128 یک ساله 87 هزار تومان با 12 گیگ گرفتم ، عالیه دانلودش حدود 100 کیلو بایت در ثانیه است قطعی هم نداره.

behnam-k
23-07-2010, 11:26
مژده به شهروندان کرمانشاهی
چند روز پیش زنگ زدم روابط عمومی مخابرات کرمانشاه گفتم که ADSL مخابرات کی راه اندازی میشه
گفت که تا یکی 2 ماه دیگه
خیلی خوب میشه مخابرات ADSL بده , به این خاطر که پوز شرکتهای اینترنتی رو مخصوصا کرانی و دارو دستهاشو میزنه :27:

MasterGeek
05-08-2010, 10:21
دوستان من کلا کرمانشاه نیستم و اینجا در رفت و آمدم.... کدوم شرکت مناسبه...حجمی میخوام و سرعت بالا......

ضمنا من توی تاپیک قبلی این سوال رو پرسیده بودم..کافی نت ال کاسیو یا همچین اسمی رو گفته بودند که اصلا سرعت خوبی نداشت (لینکش 512 بود..) حالا میخوام اگر اطلاع دارین کافی نتی که سرعت مناسبی داشته باشه (مثلا لینک 2 مگ به بالا داشته باشه) و حداقل بشه با 200 دانلود کرد پیدا میشه؟ اگه نه پرسرعت ترین کافی نت شهر کجاست؟

behnam-k
05-08-2010, 10:29
دوستان من کلا کرمانشاه نیستم و اینجا در رفت و آمدم.... کدوم شرکت مناسبه...حجمی میخوام و سرعت بالا......

ضمنا من توی تاپیک قبلی این سوال رو پرسیده بودم..کافی نت ال کاسیو یا همچین اسمی رو گفته بودند که اصلا سرعت خوبی نداشت (لینکش 512 بود..) حالا میخوام اگر اطلاع دارین کافی نتی که سرعت مناسبی داشته باشه (مثلا لینک 2 مگ به بالا داشته باشه) و حداقل بشه با 200 دانلود کرد پیدا میشه؟ اگه نه پرسرعت ترین کافی نت شهر کجاست؟
سلام بالاترین سرعت رو کافی نت صبانت تو نوبهار داره (اما پول میگیره عین کره )
و یکی دیگه هم هست وسط مسکن(اسمشو یادم نیست) (دوستم رفته بود اینجا میگفت با 300 دانلود کرده حالا راست و دروغ با خودش ):10:

KING_DESIGNER
05-08-2010, 10:40
سلام بالاترین سرعت رو کافی نت صبانت تو نوبهار داره (اما پول میگیره عین کره )
و یکی دیگه هم هست وسط مسکن(اسمشو یادم نیست) (دوستم رفته بود اینجا میگفت با 300 دانلود کرده حالا راست و دروغ با خودش ):10:
:8:کرانی توی شریعتی جمع شده ؟
یه دونه اونجا داشت که نزدیک دفتر خودشون بود
داداشش هم با یه مشت پشم اونجا خدمت میکرد.
همون لاغره:27::31:
پیراهنش هم روی شلوارش مینداخت :31:

behnam-k
05-08-2010, 13:23
:8:کرانی توی شریعتی جمع شده ؟
یه دونه اونجا داشت که نزدیک دفتر خودشون بود
داداشش هم با یه مشت پشم اونجا خدمت میکرد.
همون لاغره:27::31:
پیراهنش هم روی شلوارش مینداخت :31:
احتمال زیاد جمع شده :31:
واقعا کرمانشاه شهر بیخودیه من میخوام یه 512 نامحدود بگیرم هیچ جایی نیست این سرویس رو بهم بده:13: (خسته شدم از اینترنت محدود):2: تو این خراب شده هم فقط کرانی الاغ 512 داره که اونم 120000 اومان قیمتشه که اصلا ارزش نداره آدم بره طرفش :2:
کسانی که تو تهران و کرج و اصفهان و... هستن خدایی حال میکنن :5:
هر سرعتی بخوان میدن و با بهترین قیمت البته نسبت به شهری مثل کرمانشاه

KING_DESIGNER
05-08-2010, 13:50
احتمال زیاد جمع شده :31:
واقعا کرمانشاه شهر بیخودیه من میخوام یه 512 نامحدود بگیرم هیچ جایی نیست این سرویس رو بهم بده:13: (خسته شدم از اینترنت محدود):2: تو این خراب شده هم فقط کرانی الاغ 512 داره که اونم 120000 اومان قیمتشه که اصلا ارزش نداره آدم بره طرفش :2:
کسانی که تو تهران و کرج و اصفهان و... هستن خدایی حال میکنن :5:
هر سرعتی بخوان میدن و با بهترین قیمت البته نسبت به شهری مثل کرمانشاه
والا دوستان از شهرهای دیگه هستند اون ها هم همین مشکلات رو دارند
داداش فکر نکن همه خوشحالند
مخابرات اصفهان سرویس 128 میده به قیمت تهران ولی حجمی !!!
برو خدا رو شکر کن ..:13:

behnam-k
05-08-2010, 16:44
والا دوستان از شهرهای دیگه هستند اون ها هم همین مشکلات رو دارند
داداش فکر نکن همه خوشحالند
مخابرات اصفهان سرویس 128 میده به قیمت تهران ولی حجمی !!!
برو خدا رو شکر کن ..:13:
حرفمو متوجه نشدی
تو تهران خیلی از شرکتهایی هستند که نامحدود رو به قیمتی بهتری نسبت به کرمانشاه میدن مثلا اوراکل یا تو کرج شبدیز یا .....
اما در مورد ای دی اس ال مخابرات آره حرفتو قبول دارم اما اگه یکم راهشو بلد باشی میتونی 512 یا 256 بگیری

roozbeh1369
06-08-2010, 20:23
بچه ها یک سوال داشتم
من الان از صبانت سه ماهه 9 گیگ گرفتم و اشتراک جدید دیروز شروع شد حالا می خوام اشتراک رو به سه ماهه 5 گیگ تغییر بدم چون مصرفم کم شده
حالا می خواستم ببینم امکان تغییر اشتراک به اشتراک پایینتر هست یعنی پول رو پس میده ؟؟؟؟

behnam-k
07-08-2010, 19:34
بچه ها یک سوال داشتم
من الان از صبانت سه ماهه 9 گیگ گرفتم و اشتراک جدید دیروز شروع شد حالا می خوام اشتراک رو به سه ماهه 5 گیگ تغییر بدم چون مصرفم کم شده
حالا می خواستم ببینم امکان تغییر اشتراک به اشتراک پایینتر هست یعنی پول رو پس میده ؟؟؟؟
چون تازه گرفتی احتمال زیاد پس میدن
هر چه سریع تر بری اونجا بهتره :20:

Ahmad77888
28-09-2010, 15:37
سلام دوستان یه سوال:
سرعت دانلود صبا نت 128 توی کرمانشاه حدودا چند؟

behnam-k
28-09-2010, 17:26
سلام دوستان یه سوال:
سرعت دانلود صبا نت 128 توی کرمانشاه حدودا چند؟
سلام دوست من
سرعت تاچند ماه پیش شبانه با 70 تک لینک دانلود میکرد و روزانه هم 230
اما ا وضعیت الان
سرعت دانلود شبانه 230 (تک لینک امتحان کردم) (ساعت 6.30 تا 7.30) روزانه هم با 65 تا 70 ساعت 3 تا 6 تک لینک 40 تا 60
من مرکز فجر هستم
اگه سوال دیگه ای بود در خدمتم:10:

Ahmad77888
09-10-2010, 17:09
بازم سلام
من میخوام ADSL بگیرم صبانت یا حسابگر
صبانت رو پرسیدم که یکی از دوستان زحمت کشیدند و جواب دادند
البته صبانت رفتم گفت اگه الان سفارش بدی حدود 15 روز دیگه بت میدیم حالا سرعت حسابگر و شاتل رو خواستم
اگه کسی حسابگر و شاتل 128 داره لطف کنه سرعت دانلودشو بگه ممنون میشم.

mr-dion
10-10-2010, 14:44
بازم سلام
البته صبانت رفتم گفت اگه الان سفارش بدی حدود 15 روز دیگه بت میدیم حالا سرعت حسابگر و شاتل رو خواستم

حسابگر نماینده داتک هست تو کرمانشاه
داتک تو تهران که عالیه
باید کرمانشاه هم خوب باشه

behnam-k
10-10-2010, 21:22
بازم سلام

سلام من جوابی رو که دادم چند جا رو در مورد صبانت اشتباه زده بودم که درست کردم
SORRY
ا

Actros
08-11-2010, 10:16
آقا الان وضع کدوم شرکت بهتره
؟

behnam-k
10-11-2010, 12:07
آقا الان وضع کدوم شرکت بهتره
؟
تا اونجایی که من میدونم بین شرکت صبانت -شاتل-وحسابگر
به این ترتیب بهترن
صبانت -شاتل -حسابگر:20:

mehdi_08
11-11-2010, 22:12
تعداد شرکت ها که بیشتر شده الان این شرکت ها خدمات می دن
حسابگر-صبانت-شاتل-آسیاتک-پارس انلاین
که از لحاظ قیمتحسابگر از همه بهتره بعد اون آسیاتک
حسابگر به سرویس 128 رو روی 512
512 رو روی 1024
1024 رو روی 2048 می بنده
فعلا که مرکز ولیعصر پورت خالی ندارن تو نوبتم تا خالی بشه
صبانت هم باید سه ماهه بگیری تا ارزون دربیاد
آسیا تک رو اگه سه ماهه بگیری خیلی ارزونتر درمیاد خوب تخفیف می دن

mehdi_08
15-11-2010, 21:31
خوب بعد ار پیگیری هام فعمیدم که شرکت حسابگر درباره پورت خالی دروغ گفته با مرکز ولیعصر به مشکل مالی برخوردن اونا هم کارای حسابگر رو انجام نمی دن:27:
رفتم شاتل تا از اونا بگیرم نامرد منشیه گفت هزینه نصب اولیه 15 تومنه بهش گفتم من خودم مودم رو نصب می کنم گفت نه باید همه 15 تومن رو بدی منم دیدم سر گردنه اس ازشون نگرفتم
رفتم در شرکت پارس انلاین نبودن(ساعت 3.30 بعد از ظهر:5:)
دیگه هیچی رفتم آسیا تک از اونا گرفتم 1 تا 7 دانلود رایگان فعلا سرعت 128 رو سفارش دادم که گفت روی 256 می بندیم اگه سرعتش کم بود 3 تومن اضافه می دم 512 بگیرم
نکته جالب این اسیاتک اینه رانزه 1 روز طول می کشه طق گفته فروشنده باید فردا بعد از ظهر وصل بشه ببینیم کیفیتش چه جوره

mehdi_08
16-11-2010, 20:58
امروز سرویس وصل شد
128 گرفتم سرعت دانلود تا 20 می رسی در حالی که روی مودم downstrim روی 512 ست شده بود
رفتم شرکت 3500 دادم 512 رو شارز گردم سرعت دانلود رفت روی 55 البته از 40 تا 60 در نوسانه دان استریم مودم هم روی همون 512 موند
توی شرکت این مسئولش گفت که 512 روی یه مگ ست می شه تو همون جا هم برام یه تست گرفت سرعت تا 100 رفت ول تو خونه اینطور نشد
پنج شنبه می رم ببینم چی می شه

behnam-k
17-11-2010, 15:27
امروز سرویس وصل شد
128 گرفتم سرعت دانلود تا 20 می رسی در حالی که روی مودم downstrim روی 512 ست شده بود
رفتم شرکت 3500 دادم 512 رو شارز گردم سرعت دانلود رفت روی 55 البته از 40 تا 60 در نوسانه دان استریم مودم هم روی همون 512 موند
توی شرکت این مسئولش گفت که 512 روی یه مگ ست می شه تو همون جا هم برام یه تست گرفت سرعت تا 100 رفت ول تو خونه اینطور نشد
پنج شنبه می رم ببینم چی می شه
مبارک باشه
من که صبانت دارم ازش راضی ام فقط تنها مشکلی که داره حجمیه اگه سرویس نامحدود هم داشت فوق العاده میشد :8:

mehdi_08
17-11-2010, 22:33
شما از کدوم سرویس صبانت استفاده می کنی هزینه اش چه قدر بوده
لیست قیمت صبا نت رو دیدم فقط در صورتی که پول سه ماه رو یکجا بدی قیمتش مناسب بود

behnam-k
18-11-2010, 11:45
شما از کدوم سرویس صبانت استفاده می کنی هزینه اش چه قدر بوده
لیست قیمت صبا نت رو دیدم فقط در صورتی که پول سه ماه رو یکجا بدی قیمتش مناسب بود
3 ماهه 128 5 گیگ البته ماه های قبل 15 گیگ میگرفتم
اما 5 گیگ برای 3 ماه واقعا افتضاحه
قیمت 28000

hamed1999
19-11-2010, 20:56
با سلام
من یک سال که از اسیا تک استفاده می کنم ولی 1تا 7 اون رایگان نیست فقط کاربران تهرانی از سرویس
شبانه به صورت رایگان می تونن استفاده کنن
کسی هست که از این شرکت شبانه رایگان استفاده کنه

hellboy9009
01-12-2010, 19:47
من خودم چند ساله دارم از حسابگر 128 میگیرم سرعتش واقعا افتضاحه، افتضاح دانلودش بین 9تا20کیلو قصد دارم بعد پایان شارژ این ماه به یه isp دیگه تغییر مکان بدم.

آخه دزدی تا چه حد:41:
از حسابگر سرویس نگیرید اینو به عنوان یه نصیحت برادرانه از من قبول کنید:11:

hellboy9009
01-12-2010, 19:50
مژده به شهروندان کرمانشاهی
چند روز پیش زنگ زدم روابط عمومی مخابرات کرمانشاه گفتم که ADSL مخابرات کی راه اندازی میشه
گفت که تا یکی 2 ماه دیگه
خیلی خوب میشه مخابرات ADSL بده , به این خاطر که پوز شرکتهای اینترنتی رو مخصوصا کرانی و دارو دستهاشو میزنه :27:
راست میگی داداش؟؟!!!!!!:20:
یعنی میشه...:13:

behnam-k
01-12-2010, 21:52
راست میگی داداش؟؟!!!!!!:20:
یعنی میشه...:13:
این خبر مال چند ماه پیش بود
جدیدا زنگ زدم به مخابرات گفت که خودشون مستقیم نمیدن شرکتهای (صبانت-شاتل و....) قراره با مخابرات قرارداد ببندن و شاید قیمتها کمی ارزون شه اینا رو که گفتم صحبتهای مخابرات بود و در مورد ارزان شدن باید بگم که اصلا به این فکر نباش که قیمتها ارزون بشه (به هر حال ایرانی گفتن :31:)

behnam-k
01-12-2010, 22:09
من خودم چند ساله دارم از حسابگر 128 میگیرم سرعتش واقعا افتضاحه، افتضاح دانلودش بین 9تا20کیلو قصد دارم بعد پایان شارژ این ماه به یه isp دیگه تغییر مکان بدم.

آخه دزدی تا چه حد:41:
از حسابگر سرویس نگیرید اینو به عنوان یه نصیحت برادرانه از من قبول کنید:11:
من خودم اول از حسابگر داشتم واقعا اعصابمو خراب کرده بود (دم به دقیقه قطع میشد -سرعت افتضاح بود و.....) و هر بار که زنگ میزدم به پشتیبانی میگفت روی خطتت نویز داره :31:
پیشتیبانیشون هیچی به جز این کلمه بلد نیستن و حتی 2 بار با مدیر کله طاسش صحبت کردم که فایده نداشت
من هم تصمیم گرفتم از این شرکت آشغال بیام بیرون و الان نزدیک 1 سالی هست که اومدم صبانت و واقعا ازش راضیم
اگه حال و حوصله سرویس حجمی رو داری (بلند شدن شبا ) بی چون و چرا برو صبانت
تست زیر اکانت شبانه صبانت هست که اون شب 3 گیگ دانلود کردم

تست 128 سه ماهه 5 گیگ 28000 البته این دوره خیلی حجم کم گرفتم و باید چند گیگ اضافه بگیرم :20:
موفق باشی دوست من :10:

hellboy9009
01-12-2010, 22:26
متاسفانه صبانت مخابرات اینجا رو پشتیبانی نمیکنه از سرویس حجمی هم خوشم نمیاد به کارم نمیخوره

نظرت درمورد پارس آنلاین یا شاتل چیه؟ isp بهتری سراغ داری؟امروز به پارس آنلاین زنگ زدم گفت مرکز مخابرات اشرفی رو پشتیبانی میکنه

hellboy9009
01-12-2010, 22:27
در ضمن سرعت دانلودت فوق العاده اس خوش به حالت:31:

hellboy9009
01-12-2010, 22:43
این خبر مال چند ماه پیش بود
جدیدا زنگ زدم به مخابرات گفت که خودشون مستقیم نمیدن شرکتهای (صبانت-شاتل و....) قراره با مخابرات قرارداد ببندن و شاید قیمتها کمی ارزون شه اینا رو که گفتم صحبتهای مخابرات بود و در مورد ارزان شدن باید بگم که اصلا به این فکر نباش که قیمتها ارزون بشه (به هر حال ایرانی گفتن :31:)
اتفاقا این سرویس adsl تو مخابرات تهران راه افتاده احتمال اینکه کرمانشاه هم بیاد زیاده:46:

حالا من درموردش تحقیق میکنم شاید خدا خواست و راست در اومد

تعرفه تهران رو ببین چه باحاله دزدی هم نداره اگه داشته باشه کمتره

........
قيمت اينترنت كه توسط شركت ارتباطات زيرساخت در قالب STM1 ‌ به شركت‌هاي مخابرات استاني و شركت‌هاي داراي مجوز PAP‌ تحويل مي‌شود صرفاً جهت استفاده براي ارائه خدمات ADSL به ميزان 20% كاهش مي‌يابد يعني قيمت فروش اينترنت با ظرفيت يك STM1‌ كه در حال حاضر 000/000/486 ريال است به 000/100/375 ريال كاهش مي‌يابد.
بر همين اساس تعرفه واگذاري اينترنت پرسرعت با استفاده از ADSL‌ براساس پهناي باند و ضريب اشتراك حداكثر 10 بر اساس جدول زير تصويب شد:‌

حداكثر ضريب اشتراك 10

پهناي باند

59200 ريال

64 كيلوبيت بر ثانيه

99200 ريال

128 كيلوبيت بر ثانيه

125600 ريال

256 كيلوبيت بر ثانيه

204800 ريال

512 كيلوبيت بر ثانيه

383200 ريال

1024 كيلوبيت بر ثانيه

745600 ريال

2048 كيلوبيت بر ثانيه

هم‌چنين در اين خصوص شرايط و ضوابط زير نيز به تصويب رسيد:‌

هزينه مودم و راه‌اندازي آن بعهده مشترك خواهد بود.
بابت راه‌اندازي سرويس نيز نبايد هزينه‌اي از مشتركين دريافت شود.
شركت‌هاي ارائه دهنده خدمات موظف هستند نسبت به نصب و راه‌اندازي تجهيزات در محل مشترك اقدام و پس از تحويل پهناي باند نسبت به تنظيم صورتجلسه اقدام كنند.
شركت‌هاي ارائه‌دهنده خدمات موظف هستند نرم‌افزار لازم براي اندازه‌گيري لحظه‌اي پهناي باند را روي پايانه كاربر نصب و راهنمايي لازم را انجام دهند.

ضمناً‌ كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات توصيه نمود كه به منظور گسترش ارائه اين خدمات در سطح كشور شركت مخابرات ايران با مشاركت شركت‌هاي PAP‌ و رعايت منافع طرفين، خدمات مذكور را ارائه نمايد. بديهي است در صورت عدم مشاركت،‌ شركت‌هاي PAP‌ مي‌توانند سرويس‌ مربوطه را حداكثر تا سقف 20%‌ بالاتر از اين تعرفه‌هاي مصوب ارائه نمايند. همچنين شركت‌هاي PAP‌ مي‌بايستي كليه قراردادهاي خود را حداكثر ظرف مدت يك ماه از تاريخ مصوبه براساس تعرفه‌هاي مصوب فوق اصلاح نمايند.
همچنين روابط عمومي سازمان اعلام نمود كليه مشتريان در صورت داشتن هرگونه شكايت درخصوص تعرفه‌هاي خارج چارچوب مصوب و يا عدم رعايت كيفيت خدمات مراتب را به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي و مناطق هفت‌گانه گزارش نمايند.

hellboy9009
01-12-2010, 23:06
تعرفه آبونمان اينترنت پرسرعت در كرمانشاه به يك هزار تومان كاهش يافت مديرعامل شركت مخابرات كرمانشاه در گفتگو با فارس:
تعرفه آبونمان اينترنت پرسرعت در كرمانشاه به يك هزار تومان كاهش يافت
خبرگزاري فارس: مديرعامل شركت مخابرات كرمانشاه گفت: تعرفه آبونمان اينترنت پرسرعت در كرمانشاه از چهارم شهريورماه به يك هزار تومان كاهش يافت.

رسول آمويي امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در كرمانشاه افزود: تعرفه آبونمان شركت مخابرات براي استفاده كابران اينترنت پرسرعت يا ADSL براساس مصوبه سازمان تنظيم مقررات راديويي 3 هزار تومان تعيين شده بود و ملاك عمل ما تا پيش از چهار شهريور بود كه با نامه مجمع عمومي شركت مخابرات مبني بركاهش تعرفه اين قيمت از 3هزار تومان به يك هزار تومان كاهش يافت.
وي ادامه داد: شركت*هاي سرويس*دهنده اينترنت در استان در زماني هم كه تعرفه 3هزار تومان بود بايد يك هزار تومان دريافت مي*كردند و اگر بيش از اين مبلغي دريافت كرده باشند بايد پاسخگوي مشتركين خود باشند.
آمويي افزود: عرضه اينترنت پرسرعت در استان نيز كه قرار بود از شهريورماه آغاز شود به علت نامه يكي از مسئولان فعلا " مسكوت مانده و به رغم اينكه آمادگي واگذاري 20هزار پورت اينترنت پرسرعت به مردم با تعرفه 6 هزار توماني را داريم تا واگذاري سهام شركت و تصميمات جديد منتظر خواهيم ماند.
وي تصريح كرد: احتمالا " شركت مخابرات طي يك ماه آتي به بورس عرضه شود و 50 درصد به علاوه يك سهم آن واگذار شود كه دراين صورت با خصوصي شدن كامل شركت در اين باره و موضوعات مرتبط كه براي مخابرات درآمدزايي خواهد داشت تصميمات جدي اتخاذ مي*شود.

@@@شایان@@@
01-12-2010, 23:30

*****************************************8
دوست من ميتوني بري توي نوبهار كافي نت صبا نت سرعتش حرف نداره عاليه

@@@شایان@@@
01-12-2010, 23:36
بچه ها یک سوال داشتم
سلام دوست من من خودم قبلا از صبا نت ميگرفتم ولي الان يه سالي ميشه از حسابگر ميگيرم بايد در جواب شما عرض كنم كه به هيچ وجه پول شمارو پس نميدن دوست عزيزمن خودم يك ماهه نامحدود 128از حسابگر ميگيرم ماهي 18هزار تومان خدايي هم خيلي راضي هستم براي من زيادم هست سرعتشم زياد بالا نيست ولي خوبه كلا راضي هستم هم قيمتش هم سرعتش براي من خيلي خوبه

hellboy9009
01-12-2010, 23:46
papها در کرمانشاه به همکاری رغبتی ندارند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یک شنبه 17 آبان 1388 8:19 AM

به گفته مدیر عامل شرکت مخابرات استان کرمانشاه شرکت های خصوصی ارایه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت (pap) در راه اندازی 15 هزار پورت مخابرات این استان همکاری نکره اند.فناوران- رسول آمویی با بیان این مطلب گفت: مخابرات استان در نصب و راه اندازی پورت های پرسرعتی که بر عهده داشت، سعی کرد مشارکت بخش خصوصی را جلب کند که با بی رغبتی این شرکت ها مواجه شد. وی با بیان اینکه هدف ما این بود که شرکت های خصوصی ما را رقیب خود ندانند و بتوانیم مشارکتی کار کنیم، افزود: مخابرات در مقابل تجهیزاتی که این شرکت ها تامین می کردند، حاضر بود فضا و بستر مناسب را فراهم کند تا زمینه همکاری میان مخابرات و بخش خصوصی ایجاد شود. آمویی گفت: هم اکنون شرکت مخابرات بدون مشارکت بخش خصوصی مناقصه پورت های پرسرعت را برگزار کرده و برنده هم مشخص شده است. وی افزود: پیش بینی می کنیم تا پایان سال مخابرات خدمات اینترنت پرسرعت به متقاضیان ارایه دهد. وی همچنین گفت: هم اکنون شرکت های pap با 10 هزار پورت منصوبه خدمات adsl به متقاضیان ارایه می دهند که با توجه به مناسب نبودن قیمت از آن استقبال نشده است. وی تکمیل شبکه دیتای استان که اینترنت پرسرعت هم بخشی از آن است را از اولویت های کاری امسال مخابرات عنوان کرد. آمویی با بیان اینکه ضریب نفود تلفن همراه در استان 45 درصد با 850 هزار مشترک و 450 سایت bts است، گفت: برای تکمیل پوشش شبکه در شهرها 60 سایت bts جدید طراحی شده است. وی افزود: برای پوشش جاده های بین فرمانداری ها با شرکت ارتباطات سیار هماهنگی کرده ایم که با ابلاغ اعتبار کار شروع می شود. آمویی با بیان اینکه هم اکنون 36 هزار و 507 شماره تلفن gsm در استان فعال است، افزود: از دو هزار و 600 روستای دارای سکنه در استان یک هزار و 188 روستا زیر پوشش gsm روستایی است. وی گفت: مخابرات استان ظرفیت واگذاری 55 هزار شماره gsm دیگر را نیز دارد. از کل روستاهای استان کرمانشاه یک هزار و 729 روستا تلفن خانگی دارد و دو هزار و 343 روستا دارای ارتباط است.

اینم یه خبر امیدوار کننده دیگه...:20:

behnam-k
02-12-2010, 11:37
متاسفانه صبانت مخابرات اینجا رو پشتیبانی نمیکنه از سرویس حجمی هم خوشم نمیاد به کارم نمیخوره

نظرت درمورد پارس آنلاین یا شاتل چیه؟ isp بهتری سراغ داری؟امروز به پارس آنلاین زنگ زدم گفت مرکز مخابرات اشرفی رو پشتیبانی میکنه
در مورد شاتل که سرویس نامحدود چند تا داره به این ترتیب تا اونجایی که من میدونم
64kb 19000
512kb 220000
1024kb 400000
و اما در مورد پارس آنلاین نه دوستام گرفتن که بگم چطوره سرویسش و نه خودم اما یه بار زنگ زدم و ازشون پرسیدم قیمت سرویسای نامحدود چطوره قیمت رو زیاد گفت برای 128 که یادم هم نیست

---------- Post added at 01:33 PM ---------- Previous post was at 01:32 PM ----------

papها در کرمانشاه به همکاری رغبتی ندارند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یک شنبه 17 آبان 1388 8:19 AM

به گفته مدیر عامل شرکت مخابرات استان کرمانشاه شرکت های خصوصی ارایه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت (pap) در راه اندازی 15 هزار پورت مخابرات این استان همکاری نکره اند.فناوران- رسول آمویی با بیان این مطلب گفت: مخابرات استان در نصب و راه اندازی پورت های پرسرعتی که بر عهده داشت، سعی کرد مشارکت بخش خصوصی را جلب کند که با بی رغبتی این شرکت ها مواجه شد. وی با بیان اینکه هدف ما این بود که شرکت های خصوصی ما را رقیب خود ندانند و بتوانیم مشارکتی کار کنیم، افزود: مخابرات در مقابل تجهیزاتی که این شرکت ها تامین می کردند، حاضر بود فضا و بستر مناسب را فراهم کند تا زمینه همکاری میان مخابرات و بخش خصوصی ایجاد شود. آمویی گفت: هم اکنون شرکت مخابرات بدون مشارکت بخش خصوصی مناقصه پورت های پرسرعت را برگزار کرده و برنده هم مشخص شده است. وی افزود: پیش بینی می کنیم تا پایان سال مخابرات خدمات اینترنت پرسرعت به متقاضیان ارایه دهد. وی همچنین گفت: هم اکنون شرکت های pap با 10 هزار پورت منصوبه خدمات adsl به متقاضیان ارایه می دهند که با توجه به مناسب نبودن قیمت از آن استقبال نشده است. وی تکمیل شبکه دیتای استان که اینترنت پرسرعت هم بخشی از آن است را از اولویت های کاری امسال مخابرات عنوان کرد. آمویی با بیان اینکه ضریب نفود تلفن همراه در استان 45 درصد با 850 هزار مشترک و 450 سایت bts است، گفت: برای تکمیل پوشش شبکه در شهرها 60 سایت bts جدید طراحی شده است. وی افزود: برای پوشش جاده های بین فرمانداری ها با شرکت ارتباطات سیار هماهنگی کرده ایم که با ابلاغ اعتبار کار شروع می شود. آمویی با بیان اینکه هم اکنون 36 هزار و 507 شماره تلفن gsm در استان فعال است، افزود: از دو هزار و 600 روستای دارای سکنه در استان یک هزار و 188 روستا زیر پوشش gsm روستایی است. وی گفت: مخابرات استان ظرفیت واگذاری 55 هزار شماره gsm دیگر را نیز دارد. از کل روستاهای استان کرمانشاه یک هزار و 729 روستا تلفن خانگی دارد و دو هزار و 343 روستا دارای ارتباط است.

اینم یه خبر امیدوار کننده دیگه...:20:
اگه اینطور بشه که عالیه
مرسی از خبرت :20::11:

---------- Post added at 01:37 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

اتفاقا این سرویس adsl تو مخابرات تهران راه افتاده احتمال اینکه کرمانشاه هم بیاد زیاده:46:

حالا من درموردش تحقیق میکنم شاید خدا خواست و راست در اومد

تعرفه تهران رو ببین چه باحاله دزدی هم نداره اگه داشته باشه کمتره

........
قيمت اينترنت كه توسط شركت ارتباطات زيرساخت در قالب STM1 ‌ به شركت‌هاي مخابرات استاني و شركت‌هاي داراي مجوز PAP‌ تحويل مي‌شود صرفاً جهت استفاده براي ارائه خدمات ADSL به ميزان 20% كاهش مي‌يابد يعني قيمت فروش اينترنت با ظرفيت يك STM1‌ كه در حال حاضر 000/000/486 ريال است به 000/100/375 ريال كاهش مي‌يابد.
بر همين اساس تعرفه واگذاري اينترنت پرسرعت با استفاده از ADSL‌ براساس پهناي باند و ضريب اشتراك حداكثر 10 بر اساس جدول زير تصويب شد:‌

حداكثر ضريب اشتراك 10

پهناي باند

59200 ريال

64 كيلوبيت بر ثانيه

99200 ريال

128 كيلوبيت بر ثانيه

125600 ريال

256 كيلوبيت بر ثانيه

204800 ريال

512 كيلوبيت بر ثانيه

383200 ريال

1024 كيلوبيت بر ثانيه

745600 ريال

2048 كيلوبيت بر ثانيه

هم‌چنين در اين خصوص شرايط و ضوابط زير نيز به تصويب رسيد:‌

هزينه مودم و راه‌اندازي آن بعهده مشترك خواهد بود.
بابت راه‌اندازي سرويس نيز نبايد هزينه‌اي از مشتركين دريافت شود.
شركت‌هاي ارائه دهنده خدمات موظف هستند نسبت به نصب و راه‌اندازي تجهيزات در محل مشترك اقدام و پس از تحويل پهناي باند نسبت به تنظيم صورتجلسه اقدام كنند.
شركت‌هاي ارائه‌دهنده خدمات موظف هستند نرم‌افزار لازم براي اندازه‌گيري لحظه‌اي پهناي باند را روي پايانه كاربر نصب و راهنمايي لازم را انجام دهند.

ضمناً‌ كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات توصيه نمود كه به منظور گسترش ارائه اين خدمات در سطح كشور شركت مخابرات ايران با مشاركت شركت‌هاي PAP‌ و رعايت منافع طرفين، خدمات مذكور را ارائه نمايد. بديهي است در صورت عدم مشاركت،‌ شركت‌هاي PAP‌ مي‌توانند سرويس‌ مربوطه را حداكثر تا سقف 20%‌ بالاتر از اين تعرفه‌هاي مصوب ارائه نمايند. همچنين شركت‌هاي PAP‌ مي‌بايستي كليه قراردادهاي خود را حداكثر ظرف مدت يك ماه از تاريخ مصوبه براساس تعرفه‌هاي مصوب فوق اصلاح نمايند.
همچنين روابط عمومي سازمان اعلام نمود كليه مشتريان در صورت داشتن هرگونه شكايت درخصوص تعرفه‌هاي خارج چارچوب مصوب و يا عدم رعايت كيفيت خدمات مراتب را به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي و مناطق هفت‌گانه گزارش نمايند.
البته این رو هم باید گفت که تا برداشت شدن سرعت 128 همین سرعت رو مخابرات اگه بیاد بالاتر نمیده
اما بازم با قیمت کم مخابرات 128 هم خوبه :8:

mehdi_08
02-12-2010, 11:51
vدر مورد شاتل که سرویس نامحدود چند تا داره به این ترتیب تا اونجایی که من میدونم
64kb 19000
512kb 220000
1024kb 400000
و اما در مورد پارس آنلاین نه دوستام گرفتن که بگم چطوره سرویسش و نه خودم اما یه بار زنگ زدم و ازشون پرسیدم قیمت سرویسای نامحدود چطوره قیمت رو زیاد گفت برای 128 که یادم هم نیست

البته این سرویس های شاتل نامحدود نیست یه سقف معین برات میزارن اگه بیشتر استفاده کنی طبق قانون خودشون سرویست محدود می شه این شاتل هم خیلی دزده خواستم ازشون سرویس بگیرم می گفت 15 تومن هزینه نصب اولیه می خواد گفتم من خودم خونه رو نصب می کنم گفت نه باید 15تومن رو کامل بدی من ازشون نگرفتم مگه سر گردنه اس به جاش رفتم اسیاتک 5تومن هزینه نصب اولیه 4بعد از ظهر ثبت نام کردم فردا صبح خطم اماده بود (تو مخابرات اشنا دارن سه سوته براشون رانزه می کنن)

اسیاتک خیلی خوبه منتهی تا 512 به کاربر خانگی بیشتر نمی دن این یه ماه از اسیا تک گرفتم شبی 900 مگ دانلود می شه کرد کیفیتش از حسابگری که داشتم خیلی بهتره (با حسابگر 1سالو نیم پیش)
ولی من دنبال دانلود بیشترم کی از بچه ها حسابگر یه مگ داره رفتم شرکت گفتن یه مگ رو روی 2 مگ می بندیم
منشیه گفتش پهنای باندمون رو زیاد کردیم (120مگ) دیگه مشکل سرعت نداریم
حالا کسی حسابگر داره؟

behnam-k
02-12-2010, 12:02
البته این سرویس های شاتل نامحدود نیست یه سقف معین برات میزارن اگه بیشتر استفاده کنی طبق قانون خودشون سرویست محدود می شه این شاتل هم خیلی دزده خواستم ازشون سرویس بگیرم می گفت 15 تومن هزینه نصب اولیه می خواد گفتم من خودم خونه رو نصب می کنم گفت نه باید 15تومن رو کامل بدی من ازشون نگرفتم مگه سر گردنه اس به جاش رفتم اسیاتک 5تومن هزینه نصب اولیه 4بعد از ظهر ثبت نام کردم فردا صبح خطم اماده بود (تو مخابرات اشنا دارن سه سوته براشون رانزه می کنن)

اسیاتک خیلی خوبه منتهی تا 512 به کاربر خانگی بیشتر نمی دن این یه ماه از اسیا تک گرفتم شبی 900 مگ دانلود می شه کرد کیفیتش از حسابگری که داشتم خیلی بهتره (با حسابگر 1سالو نیم پیش)
ولی من دنبال دانلود بیشترم کی از بچه ها حسابگر یه مگ داره رفتم شرکت گفتن یه مگ رو روی 2 مگ می بندیم
منشیه گفتش پهنای باندمون رو زیاد کردیم (120مگ) دیگه مشکل سرعت نداریم
حالا کسی حسابگر داره؟
آره در مورد شاتل راست میگی سقف دانلود داره
تو که سرویس محدود میگیری خب چرا نمیای صبانت من 128 دارم شبی 3 گیگ دانلود میکنم اگه خیلی دست کم بگیرم 2.5 گیگ رو شاخشه
و حسابگر رو بی خیال شو آشغاله یکی از دوستام اینو به من گفت اونم سرویس حجمی داره
خدایی اگه مخابرات راه بیفته اولین نفری هستم که میرم سرویس بگیرم :20:
حسابگر گفته 120 مگ پهنای باند داریم
اگه این حرفها رو نزنن که نمیتونن مشتری جذب کنن :13:

mehdi_08
09-12-2010, 21:23
شرکتی به بی درو پیکری حسابگر ندیدم
13 دهم درخواست دادم 15 نامه رفته مخابرات همون روز هم کار خطم رو انجام دادن تا 16 هی میگفتن هنوز مخابرات کارت رو انجام نداده
خلاصه خودم رفتم مخابرات دیدم دروغ گفتن
به شرکت زنگ زدم وقتی متوجه شدن که من می دونم دارن دروغ می گن گفتن که پورتت مشکل پیدا کرده باید صبرکنیتایا تعمیرش کنیم یاعوضش کنیم خلاصه پنچ شنبه هم هیچ غلطی نکردن (در حالی که رفع مشکل من براشون 5 دقیقه هم کار نداره)
شنبه می رم شرکت اعتراض این کرانی سر کچل رو ببینم می دونم چی بهش بگم
کرانی ........... مگه گیرت نیارم

mehdi_08
11-12-2010, 14:00
بالا خره بعد گلی فک زدن با این حسابگر امروز وضل شد
دان استریم روی یه مک تنظیم شده بود که رفتم شرکت درستش کردن اومد روی 2مگ ولی سرعت دانلود بیشتر از 110 نمی ره
فکر کنم بعد ظهر دوباره باید با هاشون فک بزنم
کلا این حسابگر فقط دردسره ولی چه کنم که یه مک می خواستم

satartitaniom
14-12-2010, 01:43
بهترین در کرمانشاه شاتل!
من وقتی کرمانشاه بودم خیلی خیلی لذت می بردم 128 با دانلود 100!

mehdi_08
14-12-2010, 08:16
بهترین در کرمانشاه شاتل!
من وقتی کرمانشاه بودم خیلی خیلی لذت می بردم 128 با دانلود 100!
خدایش کسی دنبال راحتی کیفیت بالا کلا دنبال آسودگی باشه فقط اسیاتک
تو2هفته ای که داشتم اینو ثابت کردن حتی همین دیروز با اس ام اس اطلاع دادن که چند ساعت قطعی داره رانزه شدن بسار سریع قیمت خوب
فقط یه 512 بیشتر نمی دن

satartitaniom
17-12-2010, 11:21
خدایش کسی دنبال راحتی کیفیت بالا کلا دنبال آسودگی باشه فقط اسیاتک
تو2هفته ای که داشتم اینو ثابت کردن حتی همین دیروز با اس ام اس اطلاع دادن که چند ساعت قطعی داره رانزه شدن بسار سریع قیمت خوب
فقط یه 512 بیشتر نمی دن
یه مقدار پشتیبانی شاتل ضعیف بود چون تازه راه افتاده بود
الان فکر کنم دیگه با تجربه شده باشن

khosro-parviz
02-01-2011, 14:19
درود بر همه‌ی دوستان گرامی.

مشکلی که من دارم این هست : سرویس من 128 نامحدود هست. مثلا شب که می‌خوام بخوابم، ( و یا حتا در روز که کاری با اینترنت ندارم)، وقتی یه فایلی رو برای دانلود می‌ذارم، (مثلا فایل 300 مگی که برای دانلود 5 یا 6 ساعت زمان نیاز داره) ، در بیشتر اوقات اینترنت در وسط و یا آخرای دانلود فایل (مثلا در ساعت سوم و چهارم) قطع میشه. (بدون هیچ دلیلی) و این قطعی تابع مشکلی نیست، چون سریع دوباره می‌تونم کانکت بشم. ولی چون معمولاً سایت‌های آپلود قابلیت دانلود با دانلودمنیجر رو به صورت رایگان ندارن، فایلی هم که تا نصفه و یا بیشترش دانلود شده، می‌پره. یان مشکل خیلی باعث اعصاب‌خردی شده.

به نظر شما مشکل از کجاست؟ ممکنه شرکت عمداً این کارو کرده باشه؟

(سرویس من حسابگر (داتک) کرمانشاه هست)

با سپاس پیشاپیش از دوستان.

mehdi_08
05-01-2011, 12:41
درود بر همه‌ی دوستان گرامی.

مشکلی که من دارم این هست : سرویس من 128 نامحدود هست. مثلا شب که می‌خوام بخوابم، ( و یا حتا در روز که کاری با اینترنت ندارم)، وقتی یه فایلی رو برای دانلود می‌ذارم، (مثلا فایل 300 مگی که برای دانلود 5 یا 6 ساعت زمان نیاز داره) ، در بیشتر اوقات اینترنت در وسط و یا آخرای دانلود فایل (مثلا در ساعت سوم و چهارم) قطع میشه. (بدون هیچ دلیلی) و این قطعی تابع مشکلی نیست، چون سریع دوباره می‌تونم کانکت بشم. ولی چون معمولاً سایت‌های آپلود قابلیت دانلود با دانلودمنیجر رو به صورت رایگان ندارن، فایلی هم که تا نصفه و یا بیشترش دانلود شده، می‌پره. یان مشکل خیلی باعث اعصاب‌خردی شده.

به نظر شما مشکل از کجاست؟ ممکنه شرکت عمداً این کارو کرده باشه؟

(سرویس من حسابگر (داتک) کرمانشاه هست)

با سپاس پیشاپیش از دوستان.
شما با لینک مستقیم همین مشکل رو دارین یا نه؟
من تا الان که 23 روز هست از حسابگر استفاده ی کنم قطعی نداشته

mehdi_08
05-01-2011, 12:47
یه مقدار پشتیبانی شاتل ضعیف بود چون تازه راه افتاده بود
الان فکر کنم دیگه با تجربه شده باشن

پشتیبانی رو نمی دونم ولی خیلی گران فروشن
برا راه اندازی اولیه 15 تومن می گیرن در حالی که بقیه شرکت ها 5 تومن
هر چی هم بهشون گفتم خونه رو خودم وصل می کنم گفتن نه باید همه 15 تومن رو بدی
از اون طرف سرویساشون قیمتاش یه جوریه اگه بخوای چند ماهه برداری درسته قیمتاش میاد پایین ولی حجم تقریبا نص می شه که اگه بخوای حجم اضافه بگیری گرون تر از ماهانه در میاد
ولی آسیاتک دمش گرم 3 ماه برداشتم برای یه مدرسه از 13 تومن ماهی شد 11 تومن یعنی 6تومن تخفیف با همون حجم
حسابگر هم همین طور منتها کمتر تخفیف می ده

satartitaniom
05-01-2011, 12:56
پشتیبانی رو نمی دونم ولی خیلی گران فروشن
برا راه اندازی اولیه 15 تومن می گیرن در حالی که بقیه شرکت ها 5 تومن
هر چی هم بهشون گفتم خونه رو خودم وصل می کنم گفتن نه باید همه 15 تومن رو بدی
از اون طرف سرویساشون قیمتاش یه جوریه اگه بخوای چند ماهه برداری درسته قیمتاش میاد پایین ولی حجم تقریبا نص می شه که اگه بخوای حجم اضافه بگیری گرون تر از ماهانه در میاد
ولی آسیاتک دمش گرم 3 ماه برداشتم برای یه مدرسه از 13 تومن ماهی شد 11 تومن یعنی 6تومن تخفیف با همون حجم
حسابگر هم همین طور منتها کمتر تخفیف می ده
اون موقع که من گرفتم نمیدونم نمایشگاه چی بود تخفیف داده بودن هزینه نصب نمی گرفتن 10 تومن هم به خاطر کارت طلایی نمی گرفتن

hellboy9009
08-01-2011, 16:34
بلاخره از حسابگر اومدم بیرون:46:

آخییییییییییییش:31:

ILDC2
11-01-2011, 12:33
سلام دوستان
من اطلاعات کافی در زمینه اینترنت ندارم
سرویس 1024 دارم اما سرعت دانلودم 50کیلوه شبا هم 20!!!!!!!!!!!!!!! الان 2 ماهه دم نزدم اما امروز دیگه زنگ زدم میگم مشکل دارم میگه که از سرور ftp حسابگر دانلود کن ببین سرعت چنده میگم 220 بعد میگه میبینی که مشکلی نداره میگم آخه این سرور ftp شما به چه درد من میخوره تازه سرور خودتون هم هست اگه از سرور خودتون سرعت خوب نباشه پس از کجا باشه! میگه عب نداره از ubuntu دان کن اونجا هم دان کردم 170-180 بود میگم قربان شکلت اینا بدرد من نمیخوره من از رپید مدیا فایر فایل سرو و ... دان میکنم میگه خب فری دان میکنی که اینجوره گفتم نه اکانت دارم در آخر گفت مشکل از ما همونظور که دیدی نیست احتمالا از خطتت و مخابراته
حالا میخوام بدونم این درسته یا فقط قصدش پیچوندنه؟
با تعوبض خط مشکل برطرف میشه آخه قبلا این خط مشکلی نداشته؟
-------------------------------------------------
و این که اگر بخوام برم سراغ یه isp دسگه گزینه ای بهتر از hesabgar هست؟چون من 3ماه پیش قصد داشتم تعویض isp کنم ولی مورد بهتری از hesabgar وجود نداشت
ممنون

khosro-parviz
11-01-2011, 14:10
درود
برای من هم پیش اومده جریان مشابه. قصدشون پیچوندنه الکی سر کار نری. شک نکن. این حسابگر در پیچوندن و سرکار گذاشتن کلا شهره هست.

ILDC2
11-01-2011, 15:30
درود
برای من هم پیش اومده جریان مشابه. قصدشون پیچوندنه الکی سر کار نری. شک نکن. این حسابگر در پیچوندن و سرکار گذاشتن کلا شهره هست.
درود
مشکل شما الان حل شده یا نه؟و اگر شده چطور؟

aliof2009
11-01-2011, 18:17
لطفا اگه می شه نام isp هایی که در کرمانشاه اینترنت نا محدود (غیر حجمی) ارائه میدن نام ببرید.
من خودم از 128 نا محدود حسابگر استفاده می کنم با سرعت 13KB :13: دانلود می کنم.

ILDC2
12-01-2011, 18:40
یعنی همه چی امن و امونه و هیچ کسی هم مشکل نداره با حسابگر؟

mehdi_08
12-01-2011, 19:11
سلام دوستان
من اطلاعات کافی در زمینه اینترنت ندارم
سرویس 1024 دارم اما سرعت دانلودم 50کیلوه شبا هم 20!!!!!!!!!!!!!!! الان 2 ماهه دم نزدم اما امروز دیگه زنگ زدم میگم مشکل دارم میگه که از سرور ftp حسابگر دانلود کن ببین سرعت چنده میگم 220 بعد میگه میبینی که مشکلی نداره میگم آخه این سرور ftp شما به چه درد من میخوره تازه سرور خودتون هم هست اگه از سرور خودتون سرعت خوب نباشه پس از کجا باشه! میگه عب نداره از ubuntu دان کن اونجا هم دان کردم 170-180 بود میگم قربان شکلت اینا بدرد من نمیخوره من از رپید مدیا فایر فایل سرو و ... دان میکنم میگه خب فری دان میکنی که اینجوره گفتم نه اکانت دارم در آخر گفت مشکل از ما همونظور که دیدی نیست احتمالا از خطتت و مخابراته
حالا میخوام بدونم این درسته یا فقط قصدش پیچوندنه؟
با تعوبض خط مشکل برطرف میشه آخه قبلا این خط مشکلی نداشته؟
-------------------------------------------------
و این که اگر بخوام برم سراغ یه isp دسگه گزینه ای بهتر از hesabgar هست؟چون من 3ماه پیش قصد داشتم تعویض isp کنم ولی مورد بهتری از hesabgar وجود نداشت
ممنون

ببین برو تو تنظیمات مودمت ببین downstream مودمت (هومن سرعت تنظیم شده برای تو از طرف حسابگر) چنده
اگه یه مگ داری باید یا روی 1024 باشه یا روی 2048 (گفتن ما سرعت رو 2 برابر می بندیم)
شما از دانلود منیجر که استفاده می کنی؟
یه لینکی که باهاش مشکل داری بده منم امتحان کنم
من این یه ماه رو استفاده کردم خوب بود قطعی نداشت بی دردسر بود
الان هم ماه دومه که دارم

---------- Post added at 07:11 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

لطفا اگه می شه نام isp هایی که در کرمانشاه اینترنت نا محدود (غیر حجمی) ارائه میدن نام ببرید.
من خودم از 128 نا محدود حسابگر استفاده می کنم با سرعت 13KB :13: دانلود می کنم.

نه محدود که فقط حسابگر می ده خوب شما که داری برای همون 128 ماهی 18 تومن می دی 24 ساعته هم دانلود کنی فکر نکنم 1.6 گیگ بیشتر دانلود کنی با همین پول می تونی یه سرویس 1024 بگیری شبی 1.6 گیگ دان کنی
یه یه 512 با شبی 800 مگ

شاتل هم هست ولی یه قانون عجیب داره روی سرویس های نا محدودش یه محدودیت حجمی گذاشته که خدایی ناکرده شما استفاده بیشتر ازحد نکنی
تو تاپیک شاتل بپرسی بهتر راهنمایی میکنن

ILDC2
12-01-2011, 20:41
ببین برو تو تنظیمات مودمت ببین downstream مودمت (هومن سرعت تنظیم شده برای تو از طرف حسابگر) چنده
اگه یه مگ داری باید یا روی 1024 باشه یا روی 2048 (گفتن ما سرعت رو 2 برابر می بندیم)
شما از دانلود منیجر که استفاده می کنی؟
یه لینکی که باهاش مشکل داری بده منم امتحان کنم
من این یه ماه رو استفاده کردم خوب بود قطعی نداشت بی دردسر بود
الان هم ماه دومه که دارم

---------- Post added at 07:11 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

نه محدود که فقط حسابگر می ده خوب شما که داری برای همون 128 ماهی 18 تومن می دی 24 ساعته هم دانلود کنی فکر نکنم 1.6 گیگ بیشتر دانلود کنی با همین پول می تونی یه سرویس 1024 بگیری شبی 1.6 گیگ دان کنی
یه یه 512 با شبی 800 مگ

شاتل هم هست ولی یه قانون عجیب داره روی سرویس های نا محدودش یه محدودیت حجمی گذاشته که خدایی ناکرده شما استفاده بیشتر ازحد نکنی
تو تاپیک شاتل بپرسی بهتر راهنمایی میکنن
این اطلاعاته که توی تصویر مشخصه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمشکل من با لینک خاصی نیست من کلا از هر uploaderکه میخوام دانلود کنم سرعتم افتضاحه حداکثر 50
نمیدونم تا کی حسابگر میخواد این شکلی با یوزرها برخورد کنه

mehdi_08
12-01-2011, 23:13
این اطلاعاته که توی تصویر مشخصه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمشکل من با لینک خاصی نیست من کلا از هر uploaderکه میخوام دانلود کنم سرعتم افتضاحه حداکثر 50
نمیدونم تا کی حسابگر میخواد این شکلی با یوزرها برخورد کنه
همه چی اوکی بود
دیگه مشکل از حسابگره حضوری برو شرکت کاملا جدی برخورد مجبور می شن یکی رو بفرستن خونتون چک کنه

anti korani
14-01-2011, 21:55
با سلام . دوستانی که مشترک حسابگر هستند لطفا 3 قسمت اول IP خودشون رو بدن که یه سری تست و پینگ بیگیریم ببینیم اوضاع سرور هاشون چطوره .
ممنون

M A M M U T
15-01-2011, 18:11
دانلود کردن با نامحدود حسابگر صبر ایوب می خواد+کنترل اعصاب:دی
اکثرا وسطش قطع میشه.سرعتش هم با idm عمرا از 13-14 تا بالاتر نمیره.
اگه به امید دانلود نامحدود میخواید سرویس 18 تومنیش رو بگیرید،همون نگیرید سنگین ترید.چون 24 ساعت باید مواضب باشید که قطع نشه.
من هم 128 نامحدود رو امتحان کردم و هم نامحدود.
سوالی بود در خدمتم

mehdi_08
15-01-2011, 21:18
با سلام . دوستانی که مشترک حسابگر هستند لطفا 3 قسمت اول IP خودشون رو بدن که یه سری تست و پینگ بیگیریم ببینیم اوضاع سرور هاشون چطوره .
ممنون

دوستان آی پی رو ندن
از یه طریقی می شه ه ک کرد
اگه خودت از حسابگر اکانت داری رنج آیپی شون رو می تونی پیدا کنی

---------- Post added at 09:18 PM ---------- Previous post was at 09:15 PM ----------

دانلود کردن با نامحدود حسابگر صبر ایوب می خواد+کنترل اعصاب:دی
اکثرا وسطش قطع میشه.سرعتش هم با idm عمرا از 13-14 تا بالاتر نمیره.
اگه به امید دانلود نامحدود میخواید سرویس 18 تومنیش رو بگیرید،همون نگیرید سنگین ترید.چون 24 ساعت باید مواضب باشید که قطع نشه.
من هم 128 نامحدود رو امتحان کردم و هم نامحدود.
سوالی بود در خدمتم
خوب 128 نامحدود حداکثر 16 کیلوبایت سرعت می ده که 3 4 تاش به خاطر کیفیت پایین سیم ها از بین میره حدود 12 13 تا می مونه که اگه با این سرعت دانلود کنی خوبه
شما اگه 24 ساعته بزاری برای دانلود شاید 2 گیگ بگیریکه اصلا نه به مصرف برقش و استهلاک سیستم نمی ارزه
شما 512 یا یه مگ بگیر بهتره

anti korani
15-01-2011, 21:48
برادر من ! درست که میشه -- کرد . شما یه فایرفال رو سیستمت داشته باش و پسوردت رو توی مودم save نکن -- نمیشی نترس .
در ضمن من مشترک حسابگر نیستم واسه همون گفتم شما رنج رو محبت بفرمایید
و اکانت های به درد نخور حسابگر به درد من نمیخوره ! هر 5 دقیقه یه بار قطع میشه پس اگه بنده هکر !! میبودم هیچوقت نمیومدم اکانت 2 نفر مثل شما رو -- کنم . البته میدونم یکی قبلا اینجا بود که این کارو میکرد و نمیدونم چه دلیلی واسه کارش داشت .

میتونم خودم هم رنج رو پیدا کنم ولی برام خیلی دردسر میشه . زحمتشو بکشین ممنون میشم .

mehdi_08
16-01-2011, 00:05
برادر من ! درست که میشه -- کرد . شما یه فایرفال رو سیستمت داشته باش و پسوردت رو توی مودم save نکن -- نمیشی نترس .
در ضمن من مشترک حسابگر نیستم واسه همون گفتم شما رنج رو محبت بفرمایید
و اکانت های به درد نخور حسابگر به درد من نمیخوره ! هر 5 دقیقه یه بار قطع میشه پس اگه بنده هکر !! میبودم هیچوقت نمیومدم اکانت 2 نفر مثل شما رو -- کنم . البته میدونم یکی قبلا اینجا بود که این کارو میکرد و نمیدونم چه دلیلی واسه کارش داشت .

میتونم خودم هم رنج رو پیدا کنم ولی برام خیلی دردسر میشه . زحمتشو بکشین ممنون میشم .
در رابطه با قطع شدن تا این یک ماه و اندی که دارم استفاده می کنم اصلا قطعی نداشتم (مرکز ولیعصر)
در ه ک روش خیلی ساده ایه خودم نزدیک به 20 نفر رو به راحتی به اکانتشون دست پیدا کردم ولی استفاده نکردم
پینکش هم حدود 280
نسبت به قبل کیفیت حسابگر خیلی بهتر شده
البته اگه از این حسابگر اصلا خوشت نمیاد از آسیاتک بگیر به جرات می گم بهترین توی کرمانشاهه

anti korani
17-01-2011, 18:42
دوست من . بنده هیچ پدر کشتگی بی دلیل با آقای کرانی یا کارکنان حسابگر ندارم . چیزی که منو از حسابگر عصبانی میکنه نبود کیفیت ، ادعا های بی مورد ، بی کفایتی کارکنان و مدیر و همچنین رفتار نامناسب اونا با ارباب رجوع هست که در سطح یه شرکت رسمی نیست .
شما که میگی قطعی نداشتی خیلی شانس داری چون من هر کی رو میشناسم که مشترک حسابگره میگن حداقل روزی 5 6 بار قعطی دارن . مسئله دیگه ای هم که هست اینه که حسابگر در مورد حجم سرویس هاش شفاف سازی نمیکنه و بار ها دیده شده که حجم مشترک ها بی دلیل کم میشه یا ساعت سرور هاشون از ساعت GMT3:30 ، حدود 15 تا 25 دقیقه عقب هست ( برای اینکه موقع دانلود شبانه از حجم کاربران مصرف بشه و زودتر اقدام به شارژ کنن . و سیاست جالب ! در مورد حجم سرویس ها که نمیدونم چه دلیلی داره :
حجم قابل استفاده برای سرویس 128 ، ماهیانه 3 گیگابایت هست در صورتی که برای بقیه سرویس های بالاتر ماهیانه 2 گیگ هست ( البته در عمل خیلی کمتر از 2 گیگ هست چون در سیستمشون حجم ها به صورت Credit نشون داده میشه و باز هم حسابگر در مورد این credit ها شفاف سازی نمیکنه و اگر بی دلیل از این credit کم بشه کاربر متوجه اون نمیشه . نرم افزاری که برای monitoring حجم ها استفاده میکنن ایرانی هست و با توجه به نسخه ای که حسابگر استفاده میکنه قابلیت نشون دادن حجم به صورت مگابایت رو داره اما حسابگر به همون دلیل هایی که گفتم داره از مدل credit استفاده میکنه که کاربران عادی نتونن ادعایی برای کم شدن بی دلیل ترافیکشون داشته باشن

از چند نفر هم شنیدم که تعداد زیادی از مودم/روتر های وایرلس حسابگر -- شده و قابل استفاده نیستن و SSID اونا به : Hacked تغییر داده شده . صحت این خبر نمیدونم چقدره فقط از 2 نفر اینو شنیدم که میگفتن مودم خودمون -- شده .

ILDC2
19-01-2011, 01:53
بنده هم تایید میکنم که قطعی وجود داره
در مورد کیفیت سرویس های حسابگر باید بگم که نوسان دارن و هر چند ماه یکبار خود بنده و دوستانم(در مناطق مختلف) دچار مشکل اساسی میشم برای مثال 3 ماه سرعت معقول و درسته و 3 ماه بعدش افتضاحه! من اصلا نمیدونم که چطور وجدان مسئولین این شرکت قبول میکنه که چنین سرویسی رو ارائه بدن بنده قریب به 2 ماه بود که سرعتم روزانه بالاتر از 50-60 نمیرفت در حالی که باید 220-240 باشه و شبانه در حد 10-20 بود که واقعا ادم خجالت میکشه بگه این سرویس 1 مگ! 2 ماه پیش هم من یکی از فامیل هارو به پاس اون 3 ماهی که سرویس استانداردی تخویل بنده میداد شرکت حسابگر روانه حسابگز کردم و این بنده خدا با یه سرویس افتضاح مواجه شد هر بار هم که زنگ میزنی به مسئولین گرامی جوابهایی رو حتما دارن بدن و هرگز قبول نمیکنن که مشکل داره سرویس ارباب رجوع و فقط از سر باز میکنن! برای مثال بنده برای همین مشکل سرعت افتضاحم به پشتبانی adsl زنگ زدم گفتم که این مشکلو دارم گفتن که حقیقتا خود ما هم این مشکلو داریم شما با آقای منیعی صحبت کن شاید مشکلت برطرف شد به آقای منیعی مشکلو گفتم میگه که از سرور ftp خودمون تست کن سرعتو بنده هم تست کردم سرعت مشکلی نداشت گفتم جناب منیعی مشکل من اینه که سرعت دانلودم از تمامی آپلود سنترها افتضاح هست ایشون میگه که مشکل از اینه که اون سرور نمیتونه پهنای باند لازمه رو بده ! سوال بنده از همه ی دوستانی که اینجا میان میبینن اینه که چطور میشه که سرورهای قوی ای مثل megaupload rapidshare fileserve .... جواب گوی نیاز بنده نباشن؟؟؟؟از این سرورها کسانی با پهنای باند 10 برابر سرویس من دانلود میکنن و مسئله ی بعدی اینه که چظور تا 2 ماه پیش سرورا جوابگو بودن و حالا یهو همه نابود شدن؟؟؟؟ در آخر همه ایشون مخابرات رو مسئول دونستند !!!!!!!!!!!!!
در کل اون دوست عزیزی که در حال حاضر از سرویس راضی هستی مطمئن باش این نوسان به شما هم میرسه و طعم تلخشو میچشی(البته امیدوارم که اینطور نشه)
به هر حال حرف دل بود باید گفته میشد
امیدوارم حسابگر این وضعیت رو سامانی بده و این نوسان هارو دیگه شاهد نباشیم

majid219
19-01-2011, 09:23
من اولین استفاده از adsl رو با شرکت حسابگر تجربه کردم واقعا" افتضاح بود و کیفیت خیلی پائینی داشت .
الان از شاتل استفاده میکنم خوبه صبا هم خوب بود ولی این اواخر خیلی قطعی داشت .

mehdi_08
19-01-2011, 13:09
دوست من . بنده هیچ پدر کشتگی بی دلیل با آقای کرانی یا کارکنان حسابگر ندارم . چیزی که منو از حسابگر عصبانی میکنه نبود کیفیت ، ادعا های بی مورد ، بی کفایتی کارکنان و مدیر و همچنین رفتار نامناسب اونا با ارباب رجوع هست که در سطح یه شرکت رسمی نیست .
شما که میگی قطعی نداشتی خیلی شانس داری چون من هر کی رو میشناسم که مشترک حسابگره میگن حداقل روزی 5 6 بار قعطی دارن . مسئله دیگه ای هم که هست اینه که حسابگر در مورد حجم سرویس هاش شفاف سازی نمیکنه و بار ها دیده شده که حجم مشترک ها بی دلیل کم میشه یا ساعت سرور هاشون از ساعت GMT3:30 ، حدود 15 تا 25 دقیقه عقب هست ( برای اینکه موقع دانلود شبانه از حجم کاربران مصرف بشه و زودتر اقدام به شارژ کنن . و سیاست جالب ! در مورد حجم سرویس ها که نمیدونم چه دلیلی داره :
حجم قابل استفاده برای سرویس 128 ، ماهیانه 3 گیگابایت هست در صورتی که برای بقیه سرویس های بالاتر ماهیانه 2 گیگ هست ( البته در عمل خیلی کمتر از 2 گیگ هست چون در سیستمشون حجم ها به صورت Credit نشون داده میشه و باز هم حسابگر در مورد این credit ها شفاف سازی نمیکنه و اگر بی دلیل از این credit کم بشه کاربر متوجه اون نمیشه . نرم افزاری که برای monitoring حجم ها استفاده میکنن ایرانی هست و با توجه به نسخه ای که حسابگر استفاده میکنه قابلیت نشون دادن حجم به صورت مگابایت رو داره اما حسابگر به همون دلیل هایی که گفتم داره از مدل credit استفاده میکنه که کاربران عادی نتونن ادعایی برای کم شدن بی دلیل ترافیکشون داشته باشن

از چند نفر هم شنیدم که تعداد زیادی از مودم/روتر های وایرلس حسابگر -- شده و قابل استفاده نیستن و SSID اونا به : Hacked تغییر داده شده . صحت این خبر نمیدونم چقدره فقط از 2 نفر اینو شنیدم که میگفتن مودم خودمون -- شده .
خوب من حدود دو سال پیش از حسابگر سرویس داشتم تمام این چیزایی که گفتین اون موقع کاملا صدق می کرد
درباره قطعی وضعیت اینترنت من کاملا پایداره قطعی نداره (ممکنه مرکز های دیگه مشکل داشته باشن که نمی دونم )
درباره حجم سرویس ها حجم ها رو دیگه بر حسب یونیت نمی زنن مثلا همون 2 گیگی که می گیرین توی حساب می زنه 2048 که معرف مگا بایته تو این یه ماه کاملا درست از حسابم کم کرده یه مگا بایت زیادی کم نکرده پس این مشکل هم رفع شده
درباره شروع ساعت دانلود خودم من اولیتن نفری بودم که دو سال پیش به این مشکل پی بردم و توی تاپیک اطلاع رسانی کردم حتی به شرکت حسابگر هم گفتم که اظهار بی اطلاعی کردن اما باید بگم که این مشکل هم بر طرف شده ساعت کاملا با ساعت جهانی مطابقه من ساعت 2 و30 ثانیه شب دانلود رو شرع می کنم که توی سایت هم همین زمان رو می زنه
اون -- شدن مودم هم اصلا ربطی به حسابگر نداره مگه حسابگر تولید کننده مودمه
ه ک شدن به حاطر سیو کردن رمز روی مودمه و تغییر ندادن رمز ورود به مودم که همه همون admin میزارن خوب به راحتی می شه با زدن آی پی طرف به تنظیمات مودم دسترسی داشت و اسمش رو عوض کرد
که این ه ک شدن برای همه شرکتهای ایرانه

mehdi_08
19-01-2011, 13:15
بنده هم تایید میکنم که قطعی وجود داره
در مورد کیفیت سرویس های حسابگر باید بگم که نوسان دارن و هر چند ماه یکبار خود بنده و دوستانم(در مناطق مختلف) دچار مشکل اساسی میشم برای مثال 3 ماه سرعت معقول و درسته و 3 ماه بعدش افتضاحه! من اصلا نمیدونم که چطور وجدان مسئولین این شرکت قبول میکنه که چنین سرویسی رو ارائه بدن بنده قریب به 2 ماه بود که سرعتم روزانه بالاتر از 50-60 نمیرفت در حالی که باید 220-240 باشه و شبانه در حد 10-20 بود که واقعا ادم خجالت میکشه بگه این سرویس 1 مگ! 2 ماه پیش هم من یکی از فامیل هارو به پاس اون 3 ماهی که سرویس استانداردی تخویل بنده میداد شرکت حسابگر روانه حسابگز کردم و این بنده خدا با یه سرویس افتضاح مواجه شد هر بار هم که زنگ میزنی به مسئولین گرامی جوابهایی رو حتما دارن بدن و هرگز قبول نمیکنن که مشکل داره سرویس ارباب رجوع و فقط از سر باز میکنن! برای مثال بنده برای همین مشکل سرعت افتضاحم به پشتبانی adsl زنگ زدم گفتم که این مشکلو دارم گفتن که حقیقتا خود ما هم این مشکلو داریم شما با آقای منیعی صحبت کن شاید مشکلت برطرف شد به آقای منیعی مشکلو گفتم میگه که از سرور ftp خودمون تست کن سرعتو بنده هم تست کردم سرعت مشکلی نداشت گفتم جناب منیعی مشکل من اینه که سرعت دانلودم از تمامی آپلود سنترها افتضاح هست ایشون میگه که مشکل از اینه که اون سرور نمیتونه پهنای باند لازمه رو بده ! سوال بنده از همه ی دوستانی که اینجا میان میبینن اینه که چطور میشه که سرورهای قوی ای مثل megaupload rapidshare fileserve .... جواب گوی نیاز بنده نباشن؟؟؟؟از این سرورها کسانی با پهنای باند 10 برابر سرویس من دانلود میکنن و مسئله ی بعدی اینه که چظور تا 2 ماه پیش سرورا جوابگو بودن و حالا یهو همه نابود شدن؟؟؟؟ در آخر همه ایشون مخابرات رو مسئول دونستند !!!!!!!!!!!!!
در کل اون دوست عزیزی که در حال حاضر از سرویس راضی هستی مطمئن باش این نوسان به شما هم میرسه و طعم تلخشو میچشی(البته امیدوارم که اینطور نشه)
به هر حال حرف دل بود باید گفته میشد
امیدوارم حسابگر این وضعیت رو سامانی بده و این نوسان هارو دیگه شاهد نباشیم
این نوسان کیفیت تایید می شه
فکر کنم مشکل دیرنه حسابگره (کاربراش زیادن)
همین یه ماه پیش بود رفتم یه سوال داشتم منو پاس دادن به کرانی (حدود سه چهار روز مشکل باز شدن سایت ها داشتم که مشکل از روتر های مرکز ولیعصر بود) کرانی کلی از مخابرات می نالید می گفت پهنای باید که باید به من بدن 120 مگه که به من دارن 80 مگ می دن خوب از این ور ای 80 مگ جواب گوی کاربرا نیست

anti korani
19-01-2011, 15:20
خوب من حدود دو سال پیش از حسابگر سرویس داشتم تمام این چیزایی که گفتین اون موقع کاملا صدق می کرد
درباره قطعی وضعیت اینترنت من کاملا پایداره قطعی نداره (ممکنه مرکز های دیگه مشکل داشته باشن که نمی دونم )
درباره حجم سرویس ها حجم ها رو دیگه بر حسب یونیت نمی زنن مثلا همون 2 گیگی که می گیرین توی حساب می زنه 2048 که معرف مگا بایته تو این یه ماه کاملا درست از حسابم کم کرده یه مگا بایت زیادی کم نکرده پس این مشکل هم رفع شده
درباره شروع ساعت دانلود خودم من اولیتن نفری بودم که دو سال پیش به این مشکل پی بردم و توی تاپیک اطلاع رسانی کردم حتی به شرکت حسابگر هم گفتم که اظهار بی اطلاعی کردن اما باید بگم که این مشکل هم بر طرف شده ساعت کاملا با ساعت جهانی مطابقه من ساعت 2 و30 ثانیه شب دانلود رو شرع می کنم که توی سایت هم همین زمان رو می زنه
اون -- شدن مودم هم اصلا ربطی به حسابگر نداره مگه حسابگر تولید کننده مودمه
ه ک شدن به حاطر سیو کردن رمز روی مودمه و تغییر ندادن رمز ورود به مودم که همه همون admin میزارن خوب به راحتی می شه با زدن آی پی طرف به تنظیمات مودم دسترسی داشت و اسمش رو عوض کرد
که این ه ک شدن برای همه شرکتهای ایرانه

والا ما که جدیدا سیستمشون رو دیدیم بازم همون credit بود !
در ضمن ه ک شدن خیلی هم به حسابگر بر میگرده ! چون کسی که مودم هارو کانفیگ میکنه مسئولان پشتیبانی حسابگر هستند که واقعا کارشون رو بلد نیستن !
من شرکت های دیگه رو دیدم ( شاتل و پارس آنلاین ) . هیچ کدوم از مودم هاش نمیشه از http یا ftp یا telnet بهش دسترسی داشت . میدونین چرا ؟ چون کسی که کانفیگشون کرده کارش رو بلد بوده .
من کاری ندارم که مخابرات داره سخت میگیره یا حق آقای کرانی رو بالا میکشه . من یه مصرف کننده و ارباب رجوع هستم و حقم هست که انتظار کیفیت خوب رو داشته باشم . متاسفانه اکثر شرکت های اینترنت ایران کیفیتشون پایین هست و حسابگر هم که توی کرمانشاه واقعا گل کاشته !

ILDC2
20-01-2011, 02:19
خب یه تصویر آماده کردم از کیفیت و سرعت فوق العاده سرویس شبانه ی 1 مگ شرکت حسابگر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تبریک به جناب کرانی و شرکتشون که رکورد زدن!

mehdi_08
20-01-2011, 11:41
خب یه تصویر آماده کردم از کیفیت و سرعت فوق العاده سرویس شبانه ی 1 مگ شرکت حسابگر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گفتم بهت برو شرکت مستقیم برو توی اتاق کرانی کاملا شاکی شو بگو همین الان یه نفرو بفرستین بیاد خونه چک کنه
مجبور می شن :13:
خودم اونجا بودم داشت یارو با تلفن با یکی صحبت می کرد که اونم مثل شما مشکل سرعت داشت هی بهش میگفت باشه اگه درست نشد یکی رو میفرستیم خونتون بیاد چک کنه

ولی فکر کنم حسابگر تو یه منطقه سرویس خوب می ده تو یه جا دیگه بد

anti korani
21-01-2011, 01:02

البته شما در حال دانلود 2 فایل هم زمان هستین که پهنای باند بینشون تقسیم میشه . ولی خب خیلی فرقی نمیکنه چون اگه یکی هم بود سرعت حدودای 10KB/s میشد
البته سروری که ازش دانلود میکنین هم خیلی مهمه ولی خب کمتر سروری هست که اینقدر سرعتش کم باشه . در کل حق با شماست

anti korani
21-01-2011, 01:07
گفتم بهت برو شرکت مستقیم برو توی اتاق کرانی کاملا شاکی شو بگو همین الان یه نفرو بفرستین بیاد خونه چک کنه
خودم اونجا بودم داشت یارو با تلفن با یکی صحبت می کرد که اونم مثل شما مشکل سرعت داشت هی بهش میگفت باشه اگه درست نشد یکی رو میفرستیم خونتون بیاد چک کنه

جناب کرانی حرفی که میزنه بیشتر جنبه تبلیغاتی داره . برای مثال کاربری در انجمن قبلی بود به اسم bz7 که ادعا میکرد از این حرفا زیاد بهش زده شده و کاری نکردن . و همینطور تعداد زیادی دیگر از کاربران که اسم ها رو فراموش کردم . این bz7 هم چون از حسابگر عصبی بود اقدام به ه-ک کردن اکانت ها کرد و انگار هم جدیدا دیگه پیداش نیست .
در کل حسابگر از این حرفا زیاد میزنه اما در عمل چیز زیادی ازشون ندیدیم . و خیلی جالب هست . از چند نفری که از سرعتشون شکایت داشتن شنیدم که آقای کرانی ، بارندگی رو دلیل اصلی کم شدن سرعت دونستن ! ما که نمیدونیم چرا امیدوارم یکی توضیح بده . در کل ما فقط اینجاییم که نقد کنیم و مشکلات رو اعلام کنیم نه اینکه بی دلیل از یه شرکتی بد بگیم یا فحاشی کنیم ( کاری که در بحث قبلی زیاد انجام شد )
درسته من با جناب کرانی و شرکت حسابگر کمی لج هستم ولی دلیلی نمیبینم که توهین کنم اما حقم هست که انتقاد کنم و نظر بدم .

ILDC2
21-01-2011, 11:34

داداش گلم مهدی جان شما بیرون گود نشستی میگی لنگش کن
یه ظوری میگی برو انگار تا حالا بنده با آقای کرانی هم کلام نشدم در مورد مشکلات سرویسم (البته در مورد این بار هنوز وفت نکردم برم) آقای کرانی هم که قربونش برم روزگار براش خوش میگذره ساعت 6 بعد از ظهر میاد شرکت نمیدونم دیگه 6 بیاد چند میره احتمالا 6:30 یا 7 میره منم هنوز(وگرنه حتما میرم) وقتش نشده برم در کل برم هم مطمئنم اتفاق خاصی نمیوفته 1 ساعت فک میزنیم آخرشم هیچ فوقش همون دلیل جالب و عجیب آقای منیعی رو بهانه میکنه
اگر میتونستم بدون نت سر کنم 100% میگشتم یه ISP درست حسابی پیدا میکردم که این شکلی سرویس به یوزرشون ندن و مهم هم نیست هزینش چقد بیشتر از حسابگر میشه

khosro-parviz
30-01-2011, 06:49
درود.
پارس آنلاین دقیقا طبقه پایین حسابگر دفتر زده. کلی هم از سرویس ها و سرعت و اینهاش تعریف میکرد. دوستان بین پارس آنلاین و حسابگر کدوم رو انتخاب میکنن؟

Oracle_Eldorado
30-01-2011, 07:21
درود.
پارس آنلاین دقیقا طبقه پایین حسابگر دفتر زده. کلی هم از سرویس ها و سرعت و اینهاش تعریف میکرد. دوستان بین پارس آنلاین و حسابگر کدوم رو انتخاب میکنن؟

دوست عزیز بدون هیچ حرف و حدیثی پارس آنلاین !
اما بد نیست شاتل هم امتحان کنین . :46:

mehdi_08
30-01-2011, 14:31
داداش گلم مهدی جان شما بیرون گود نشستی میگی لنگش کن
یه ظوری میگی برو انگار تا حالا بنده با آقای کرانی هم کلام نشدم در مورد مشکلات سرویسم (البته در مورد این بار هنوز وفت نکردم برم) آقای کرانی هم که قربونش برم روزگار براش خوش میگذره ساعت 6 بعد از ظهر میاد شرکت نمیدونم دیگه 6 بیاد چند میره احتمالا 6:30 یا 7 میره منم هنوز(وگرنه حتما میرم) وقتش نشده برم در کل برم هم مطمئنم اتفاق خاصی نمیوفته 1 ساعت فک میزنیم آخرشم هیچ فوقش همون دلیل جالب و عجیب آقای منیعی رو بهانه میکنه
اگر میتونستم بدون نت سر کنم 100% میگشتم یه ISP درست حسابی پیدا میکردم که این شکلی سرویس به یوزرشون ندن و مهم هم نیست هزینش چقد بیشتر از حسابگر میشه
خوب اگه اینطوریه شرکتت رو عوض کن از آسیاتک بگیر کیفیت و سرعت لود سایتها حرف نداره :46:

---------- Post added at 02:30 PM ---------- Previous post was at 02:29 PM ----------

درود.
فکر کنم پارس آنلاین دو تا نمایندگی داره توی سایت پارس آنلاین هم زده
اون یکی روبروی ارگه نرسیده به میدان مصدق

---------- Post added at 02:31 PM ---------- Previous post was at 02:30 PM ----------

دوست عزیز بدون هیچ حرف و حدیثی پارس آنلاین !
اما بد نیست شاتل هم امتحان کنین . :46:
البته پار آنلاین جدیدن شبا سرعت رو به همون سرعتی که توی قرار داد درای کم می کنن

ILDC2
31-01-2011, 23:35
درود به شرف اونی که دزدی نمیکنه اگرم میکنه آشکارا دزدی نمیکنه

vanish
02-02-2011, 22:55
این تاپیک کجا بود من ندیدمش ؟ :دی
من حسابگر دارم خیلیم راضیم فقط جدیدا یخورده زیادی دیسکانکت میشه!! دانلود شبانه هم خیلی خوبه.
یه سوالم داشتم! کسی اینجا شاتل 2 مگ داره؟

Lavania
03-02-2011, 02:59
سلام به همگی دوستان

سابقا از حسابگر اشتراک داشتم سرعت دانلود روزانش عالی بود اما شبانه رو که چند باری امتحان کردم خیلی افتضاح بود با شرکتم تماس گرفتم در جواب گفت اگه دوست نداری همون روزا کانکت شو دانلود کن !!!
اما این بار به سفارش دوستان پارس انلاین گرفتم سرعت 512 متاسفانه باید بگم پشیمانم الان دقیقا 2 ساعته از ساعت یک تا 3 که دارم دانلود میکنم اونم 192 مگ فایل هنوز دانلود نشده در حالی که همین کار رو حسابگر در ده دقیقه انجام میداد ؟؟؟؟ حالا کسی از دوستان هست راهنمایی کنه که چرا البته شایدم بخاطر دانلود شبانه باشه راستشو بخواید من تا حالا روا دنلود نکردم که ببینم علتش چیه ؟ دیگه داره حوصلم سر میره سرعت دانلودش نوزدس !!!!؟

ILDC2
03-02-2011, 03:44
سلام به همگی دوستان

سابقا از حسابگر اشتراک داشتم سرعت دانلود روزانش عالی بود اما شبانه رو که چند باری امتحان کردم خیلی افتضاح بود با شرکتم تماس گرفتم در جواب گفت اگه دوست نداری همون روزا کانکت شو دانلود کن !!!
اما این بار به سفارش دوستان پارس انلاین گرفتم سرعت 512 متاسفانه باید بگم پشیمانم الان دقیقا 2 ساعته از ساعت یک تا 3 که دارم دانلود میکنم اونم 192 مگ فایل هنوز دانلود نشده در حالی که همین کار رو حسابگر در ده دقیقه انجام میداد ؟؟؟؟ حالا کسی از دوستان هست راهنمایی کنه که چرا البته شایدم بخاطر دانلود شبانه باشه راستشو بخواید من تا حالا روا دنلود نکردم که ببینم علتش چیه ؟ دیگه داره حوصلم سر میره سرعت دانلودش نوزدس !!!!؟
عزیز دل توی حسابگر هم خبری نیست! یا شبانه ارور میده (تایم اوت) یا سرعت افتضاح ! من 1مگ دارم ! همین الان سرعتم بین 30-45 هست و این کیفیت فوق چرت سرویس های شرکت حسابگر رو نشون میده

Lavania
03-02-2011, 05:57
ممنون دوست عزیز

مورد ای اس پی بابت حق نصب اولیه چقدر میگیرن (چند باری اشتراک گرفتم اما با اشنا بازی حق تشتراک نصب اولیه رو پرداخت نکردم حالا بماند

---------- Post added at 05:57 AM ---------- Previous post was at 05:56 AM ----------

در ضمن حجم باقی مانده شرکت پارس انلاین رو چطور میشه چک کرد ممنون میشم در این موردم راهنمایی کنید

BZ7
03-02-2011, 13:25
طبق قانون ISP ها حق ندارن بابت نصب هزینه ای از مشتری بگیرن ولی میبینیم که همه دارن اینکارو میکنن
چک کردن حجم پارس آنلاین :

یه قسمتی هست نوشته ورود کاربران ADSL
اونجا username و password رو بزن میره توی صفحه مدیریت که حجم و روز های باقی مونده رو نشون میده

mehdi_08
03-02-2011, 13:34
ممنون دوست عزیز

مورد ای اس پی بابت حق نصب اولیه چقدر میگیرن (چند باری اشتراک گرفتم اما با اشنا بازی حق تشتراک نصب اولیه رو پرداخت نکردم حالا بماند

---------- Post added at 05:57 AM ---------- Previous post was at 05:56 AM ----------

در ضمن حجم باقی مانده شرکت پارس انلاین رو چطور میشه چک کرد ممنون میشم در این موردم راهنمایی کنید

همون طوری گه دوستان گفتم نباید هزینه ای بگیرن(تمام کارش رسوندن یه نامه به مخابراته اونا هم میرن دو تا سوکت رو وصل می کنن که کار 5 دقیقه هم نیست این شد نصب):27:
گرون ترینشون شاتله 15 تومن بزور می گیره حالیش هم نیست شما خودت نصب کنی یا نه :13:
بقیه هم هر کدوم 5 تومن می گیرن :13:

---------- Post added at 01:34 PM ---------- Previous post was at 01:31 PM ----------

سلام به همگی دوستان

حسابگر هم توی بعضی از مراکز مخابراتی مشکل داره
اگه دانلود زیادی نداری وبا شبی حدود 800 900 مگ کارت را میوفته از آسیاتک بگیر 512 2 گیگ ماهی 14500 تومن

BZ7
03-02-2011, 13:34
گرون ترین پارس آنلاین هست که 20 تومن میگیره !

mehdi_08
03-02-2011, 13:40
سلام به همگي دوستان

سابقا از حسابگر اشتراک داشتم سرعت دانلود روزانش عالي بود اما شبانه رو که چند باري امتحان کردم خيلي افتضاح بود با شرکتم تماس گرفتم در جواب گفت اگه دوست نداري همون روزا کانکت شو دانلود کن !!!
اما اين بار به سفارش دوستان پارس انلاين گرفتم سرعت 512 متاسفانه بايد بگم پشيمانم الان دقيقا 2 ساعته از ساعت يک تا 3 که دارم دانلود ميکنم اونم 192 مگ فايل هنوز دانلود نشده در حالي که همين کار رو حسابگر در ده دقيقه انجام ميداد ؟؟؟؟ حالا کسي از دوستان هست راهنمايي کنه که چرا البته شايدم بخاطر دانلود شبانه باشه راستشو بخوايد من تا حالا روا دنلود نکردم که ببينم علتش چيه ؟ ديگه داره حوصلم سر ميره سرعت دانلودش نوزدس !!!!؟

حسابگر هم توي بعضي از مراکز مخابراتي مشکل داره
اگه دانلود زيادي نداري وبا شبي حدود 800 900 مگ کارت را ميوفته از آسياتک بگير 512 2 گيگ ماهي 14500 تومن

---------- Post added at 01:40 PM ---------- Previous post was at 01:38 PM ----------

گرون ترین پارس آنلاین هست که 20 تومن میگیره !
چه خبره 20 تومن :18::18::18:
مملکته داریم هر کی برا خودش یه نرخ می ده
آخه کاری که اینا با 20 تومن انجام می دن کوچکترین فرقی با 5 تومنی بقیه نداره چرا اینقدر گرون می گیرن

vanish
03-02-2011, 14:30
شاتلی نداشتیم اینجا؟ :دی

Gyma
03-02-2011, 17:47
سلام دوستان

یه شبکه جدید هست اسمش شبدیزه .

اونجاهایی که نمایندگی داره سرعتش توپه

البته تازه راه افتاده و هنوز همه جا نمایندگی نداره ولی الان تو ایران سرعت اوله

Terova
03-02-2011, 18:04
الان حسابگر اومده یک سیستم انداخته راه که بیشتر از دو PC نمیتونن از یک اکانت استفاده کنند و PC سوم به بعد BAN میشه..!!!
حالا این وسط منی که هر روز یک PC برام میاد تا آپدیت و ... کنم باید چی کار کنم..!!؟

Lavania
03-02-2011, 18:58
طبق قانون ISP ها حق ندارن بابت نصب هزینه ای از مشتری بگیرن ولی میبینیم که همه دارن اینکارو میکنن
چک کردن حجم پارس آنلاین :

یه قسمتی هست نوشته ورود کاربران ADSL
اونجا username و password رو بزن میره توی صفحه مدیریت که حجم و روز های باقی مونده رو نشون میده
ممنون
ساعت های رایگان شبانه از چه ساعتی شروع میشه و تا چه ساعتی هستش ؟

mehdi_08
03-02-2011, 19:09
الان حسابگر اومده یک سیستم انداخته راه که بیشتر از دو PC نمیتونن از یک اکانت استفاده کنند و PC سوم به بعد BAN میشه..!!!
حالا این وسط منی که هر روز یک PC برام میاد تا آپدیت و ... کنم باید چی کار کنم..!!؟
نه فکر نکنم یه پی سی ربطی داشته باشه
اگرم بخوان چنین کاری بکنن حتما از طریق مک آدرس مودم این کارو می کنن
که بیشتر برای جلوگیری از ه ک شدن اکانتهاس:5:

mr-dion
03-02-2011, 20:06
سلام دوستان

یه شبکه جدید هست اسمش شبدیزه .

اونجاهایی که نمایندگی داره سرعتش توپه

البته تازه راه افتاده و هنوز همه جا نمایندگی نداره ولی الان تو ایران سرعت اوله

خواهشن اطلاعات غلط ندید

BZ7
03-02-2011, 22:23
اگه همچین ISP که این آقا میگه وجود داشته باشه ایشون یکی از کارکنان همین شرکت هستن ( با توجه به تعداد پست ها که کاملا معلومه فقط برای همین پست ثبت نام کردن )
به این تبلیغ ها اعتماد نکنید .
دانلود شبانه پارس آنلاین : 1 تا 6
شاتل : 1 تا 7
حسابگر : 2 تا 7
صبانت 2 تا 7 ( آمار قبلی )

البته شاتل سرعت خیلی جالبی نداره . پارس آنلاین هم تقریبا مثل حسابگر هست بعضی شبا خوبه بعضی شبا بد . بعضی مواقع هم واسه 2 هفته خراب میشه ! ( دانلود شبانه رو منظورمه ) . در کل هر شرکتی که دانلود شبانه خوبی هم داشته باشه زیاد دووم نمیاره چون اینقدر کاربراش زیاد میشن که پهنای باند کم میاره و ... !
واقعا با تشکر از مخابرات که اینقدر گرون فروشی میکنه و همه رو به خاک سیاه نشونده !

ILDC2
03-02-2011, 22:24
کسی شاتل داره اینجا؟
سرعت شبانه 1 مگش چقدره؟قیمت این سرویس چنده؟
این شاتل سایت نداره؟

BZ7
03-02-2011, 22:59
سایت شاتل : shatel.ir
دوست من 128 داره که البته downstream روی 512 ست شده . در روز سرعتش روی 65 هست و دانلود شبانه بین 30 تا 40

mehdi_08
03-02-2011, 23:02
اگه همچین ISP که این آقا میگه وجود داشته باشه ایشون یکی از کارکنان همین شرکت هستن ( با توجه به تعداد پست ها که کاملا معلومه فقط برای همین پست ثبت نام کردن )
به این تبلیغ ها اعتماد نکنید .
دانلود شبانه پارس آنلاین : 1 تا 6
شاتل : 1 تا 7
حسابگر : 2 تا 7
صبانت 2 تا 7 ( آمار قبلی )

البته شاتل سرعت خیلی جالبی نداره . پارس آنلاین هم تقریبا مثل حسابگر هست بعضی شبا خوبه بعضی شبا بد . بعضی مواقع هم واسه 2 هفته خراب میشه ! ( دانلود شبانه رو منظورمه ) . در کل هر شرکتی که دانلود شبانه خوبی هم داشته باشه زیاد دووم نمیاره چون اینقدر کاربراش زیاد میشن که پهنای باند کم میاره و ... !
واقعا با تشکر از مخابرات که اینقدر گرون فروشی میکنه و همه رو به خاک سیاه نشونده !

آسیاتک هم از ساعت 1 تا7 :10:

246800
07-02-2011, 12:31
با سلام من خواستم ببينم سرعت اينترنت adsl مخابرات كرمانشاه چطوريه

BZ7
07-02-2011, 19:58
راستی یه آماری از اینترنت مخابرات به منم بدین . خبری هست ؟ قیمت ها چطوره ؟ سرعت چطوره ؟:40:

behnam-k
08-02-2011, 13:56
در مورد سرویس ADSL مخابرات به پست اول مراجعه کنید

TABALUGA
08-02-2011, 22:31
کسی 512 از مخابرات گرفته؟

mehdi_08
08-02-2011, 22:59
کسی 512 از مخابرات گرفته؟
تازه مخابرات سرویس داده فکر نکنم کسی تا حالا گرفته باشه
یه خورده صبر کن

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:54 PM ----------

ولی یه چیزی
من الان با سرویس 1 مگ حسابگر که در اصل 2 مگه شب 3.6 گیگ دانلود می کنم در طی 5 ساعت
اگه بخوام همین مقدار رو دانلود کنم باید یه سرویس 512 از مخابرات بگیرم که 24 ساعته دانلود کنه که پول برق و استهلاک رو حساب کنی نمی صرفه برام
ولی برا شرکت ها و حسایی که استفاده زیادی در طی روز دارن کاملا به صرفه اس
امیدوارم با ورود مخابرات رقابت بین شرکت ها بشه و کیفیتشون بالاتر بره

behnam-k
09-02-2011, 08:44
تازه مخابرات سرویس داده فکر نکنم کسی تا حالا گرفته باشه
یه خورده صبر کن

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:54 PM ----------

ولی یه چیزی
من الان با سرویس 1 مگ حسابگر که در اصل 2 مگه شب 3.6 گیگ دانلود می کنم در طی 5 ساعت
اگه بخوام همین مقدار رو دانلود کنم باید یه سرویس 512 از مخابرات بگیرم که 24 ساعته دانلود کنه که پول برق و استهلاک رو حساب کنی نمی صرفه برام
ولی برا شرکت ها و حسایی که استفاده زیادی در طی روز دارن کاملا به صرفه اس
امیدوارم با ورود مخابرات رقابت بین شرکت ها بشه و کیفیتشون بالاتر بره
خودم از مخابرات 512 گرفتم و ازش راضیم :20:
یه تست سرعت هم تو صفحه اول گذاشتم که ببینید :5::8:

ILDC2
09-02-2011, 10:55
ADSL مخابرات کرمانشاه
شرکت مخابرات استان کرمانشاه هم به جمع ارائه دهندگان ADSL پیوست و در حال حاضر در تمامی مراکز مخابراتی سرویس میده و اما قیمت ها

64KB 71/276
128KB 112/476
256KB 139/668
512KB 221/244
1024KB 404/996
2048KB 778/268

چند نکته بسیار مهم :
1-تمامی قیمتها به ریال میباشد
2-تمامی سرویس ها نامحدود هستند
3-برای ثبت نام سرویس به امضای و حضور صاحب خط احتیاج است (البته تو بعضی مراکز شل میگیرند)
4-سرعت 64KB بر ثانیه نمیدند سرعت ها از 128 تا 512 به مشترکین خانگی میدند در مورد کافی نت و مرکز اداری اطلاعی ندارم
5-نصب مودم بر عهده مشترک میباشد و در صورت درخواست نصب مبلغ 10 هزار تومان دریافت میگردد
6-شماره حساب و غیره در مرکز به شما داده میشود
7-برای دریافت سرویس به مرکز مخابراتی منطقه خود مراجعه کنید

تست سرعت مخابرات سرویس 512

الان کجاست قیمت ها؟؟؟؟؟؟
این الان یعنی چی؟ 1024KB 404/996
رسیوش 404 ــه ؟؟؟:o
اصلا مشخص نیست چطوره !

behnam-k
09-02-2011, 11:03
الان کجاست قیمت ها؟؟؟؟؟؟
این الان یعنی چی؟ 1024KB 404/996
رسیوش 404 ــه ؟؟؟:o
اصلا مشخص نیست چطوره !

قرمز ها قیمت هستند و آبی سرعت دیگه (قیمت ها به ریال هستند و اینم گفتم اما برای یادآوری سرعت بالای 512 به کاربرای خانگی نمیدن)

---------- Post added at 01:03 PM ---------- Previous post was at 01:00 PM ----------

سرعت و قیمتها رو تا چند ساعت دیگه به صورت مرتب میزنم

ILDC2
09-02-2011, 12:05
قرمز ها قیمت هستند و آبی سرعت دیگه (قیمت ها به ریال هستند و اینم گفتم اما برای یادآوری سرعت بالای 512 به کاربرای خانگی نمیدن)

---------- Post added at 01:03 PM ---------- Previous post was at 01:00 PM ----------

سرعت و قیمتها رو تا چند ساعت دیگه به صورت مرتب میزنم
الان سرعت رسیو شما چنده؟ 53 kb؟ افت نداره؟

behnam-k
09-02-2011, 12:35
الان سرعت رسیو شما چنده؟ 53 kb؟ افت نداره؟
تست سرعت رو گذاشتم که
سرعت رسیو 64 در حالت عادی اما بعضی اوقات تا 70 80 هم میره :8:

TABALUGA
09-02-2011, 12:54
از کدوم مرکز مخابراتی گرفتی شما؟

alone_boy
09-02-2011, 13:44
سلام دوستان هم استانی
یه مشکل دارم
من ساکن پاوه هستم.تا وقتی که از شرکت حسابگر نت میگرفتیم هیچ مشکلی نداشتیم ولی از شنبه که از مخابرات گرفتیم هر وقت مودم رو تنظیم میکنیم و بعدش سیستم رو خاموش میکنیم همه تنظیمات مودم از بین میره و باید دوباره تنظیم کنیم
مشکل کجاست؟!
مدل مودمم هم TP Link TD-8811 هست

mehdi_08
09-02-2011, 13:48
سلام دوستان هم استانی
یه مشکل دارم
من ساکن پاوه هستم.تا وقتی که از شرکت حسابگر نت میگرفتیم هیچ مشکلی نداشتیم ولی از شنبه که از مخابرات گرفتیم هر وقت مودم رو تنظیم میکنیم و بعدش سیستم رو خاموش میکنیم همه تنظیمات مودم از بین میره و باید دوباره تنظیم کنیم
مشکل کجاست؟!
مدل مودمم هم TP Link TD-8811 هست
این موضوع ربطی به شرکت سرویس دهنده نداره
شما یه بار مودم رو ریست کن بد دوباره تنظیمات رو انجام بده

alone_boy
09-02-2011, 13:52
این موضوع ربطی به شرکت سرویس دهنده نداره
شما یه بار مودم رو ریست کن بد دوباره تنظیمات رو انجام بده

ممنون از پاسختون:11:
به ما گفتن یه کانکشن BroadBand درست کنید
هر وقت درست میکردیم و وصل میشدیم بعد از دو سه دقیقه یه ویروس میومد و ارتباط رو قطع میکرد
حالا که تنظیمات رو انجام میدیم این مشکل رو داریم
چطوری ریست کنم و دوباره تنظیمش کنم؟!

mehdi_08
09-02-2011, 13:53
تست سرعت رو گذاشتم که
سرعت رسیو 64 در حالت عادی اما بعضی اوقات تا 70 80 هم میره :8:
مبارک باشه:11: همین سرویس رو اگه می خواستی از حسابگر بگیر ماهی 100 تومن پیاده می شدی:46:
از نظر سرعت خوبه ولی پینگش بالاس:5:
اگه همین کیفیت رو حفظ کنه خوبه
ولی بعید می دونم اینا هم مسلما با افزایش مشتری کیفیتشون پایین میاد که امیدوارم اینطوری نشه
راستی ازشون کاملا پرسیدی که نامحدوده
آخه توی بعضی از شهر ها همین سرویس هارو با محدودیت حجمی می دن

behnam-k
09-02-2011, 16:55
مبارک باشه:11: همین سرویس رو اگه می خواستی از حسابگر بگیر ماهی 100 تومن پیاده می شدی:46:
از نظر سرعت خوبه ولی پینگش بالاس:5:
اگه همین کیفیت رو حفظ کنه خوبه
ولی بعید می دونم اینا هم مسلما با افزایش مشتری کیفیتشون پایین میاد که امیدوارم اینطوری نشه
راستی ازشون کاملا پرسیدی که نامحدوده
آخه توی بعضی از شهر ها همین سرویس هارو با محدودیت حجمی می دن
قربانت
آره یکم پینگش بالاست شاید خوب شه چون خوب اولشه
راست میگی تو بعضی شهر ها با محدودیت میدن اما من از چند نفرشون پرسیدم گفتن که نامحدوده :20:

mehdi_08
09-02-2011, 17:27
قربانت
آره یکم پینگش بالاست شاید خوب شه چون خوب اولشه
راست میگی تو بعضی شهر ها با محدودیت میدن اما من از چند نفرشون پرسیدم گفتن که نامحدوده :20:
این حسابگرم پینگش حدود 360 ه
آسیاتک که داشتم حدود 270 280 بود

TABALUGA
10-02-2011, 00:57
شما میتونین دانلود کنین؟! من اصلا نمیتونم ! از هیچ سایتی!

behnam-k
10-02-2011, 09:00
شما میتونین دانلود کنین؟! من اصلا نمیتونم ! از هیچ سایتی!
از مخابرات دارین
من که صبح و شب دانلود میکنم :5:

TABALUGA
10-02-2011, 09:58
نه حسابگر دارم
دیشب اصلا نمیشد دانلود کرد

mehdi_08
10-02-2011, 13:06
نه حسابگر دارم
دیشب اصلا نمیشد دانلود کرد

نه مشکلی نداشت دیشب دانلود کردم

---------- Post added at 01:06 PM ---------- Previous post was at 01:03 PM ----------

رفقا یه موضوعی هست
من این ماه رو 128 3گیگ برداشتم و از طریق اینترنت پرداخت کردم و یه خورده مشکل پیش اومد که مجبور شدم تلفنی با شرکت حلش کنم بهشون تاکید کردم 128 ر3گیگ برام شارز کنن
حالا اینا 3 گیگ برام شارز کردمن ولی سرعتم همون سرعت قبله
زنگ بزنم شرکت بگم سرعت رو کم کنن یا حتما خودشون اطلاع دارن خواستن بهم یه حالی بدن ؟؟

TABALUGA
10-02-2011, 13:48
رفقا یه موضوعی هست
من این ماه رو 128 3گیگ برداشتم و از طریق اینترنت پرداخت کردم و یه خورده مشکل پیش اومد که مجبور شدم تلفنی با شرکت حلش کنم بهشون تاکید کردم 128 ر3گیگ برام شارز کنن
زنگ بزنم شرکت بگم سرعت رو کم کنن یا حتما خودشون اطلاع دارن خواستن بهم یه حالی بدن ؟؟
آقا مهدی از چی ناراحتی الان؟ :دی
فرض کن خواستن یه حالی بت بدن :دی

behnam-k
10-02-2011, 14:01

---------- Post added at 01:06 PM ---------- Previous post was at 01:03 PM ----------

رفقا یه موضوعی هست

رفقا یه موضوعی هست
بیخیال دارن بهت حال میدن میخوای ضد حال به خودت بزنی اما سرعت 128 محدود معولا سرعت ها رو بالا میبندن (به قولی پشه از دست کرانی در نمیره)

ghandeasall
13-02-2011, 14:39
سلام به همه
دوستان من تا امروز از اینترنت حسابگر استفاده میکنم(128 حجمی) بابا اینقدر ها هم که شما میگین بد نیست
فقط محدودیت حجمیش اذیت میکنه
این ماه میخوام 256 مخابرات رو بگیرم به نظر شما خوبه؟
اینم تست سرعتم:

behexen
13-02-2011, 16:18
راهی نیست که بشه سرعت بیش تر از ۵۱۲ گرفت از مخابرات  وضعیت ‍‍‍‍پینگ برای با زی های آنلاین چطوره؟ در ک ل میارزه بگیریم

لطف کنید یه تست جدید از س رعت ۵۱۲ بزارید  ممنون

behnam-k
13-02-2011, 18:51
راهی نیست که بشه سرعت بیشتر از ۵۱۲ گرفت از مخابرات وضعیت ‍‍‍‍پینگ برای بازی های آنلاین چطوره؟ در کل میارزه بگیریم
به نظر من خیلی عالیه از شرکتهایی مفت خور همچو حسابگر صبانت و شاتل و ....... برای بازی انلاین نمیدونم باید از کسی که بازی آنلاین میکنه بپرسی :20:

TABALUGA
13-02-2011, 19:11
منم میگم حسابگر کیفیتش خیلی خوبه!! من 2 ساله ازش سرویس میگیرم فقط پارسال یخورده باهاش مشکل داشتم بجز اون عالی بوده!!

behnam-k
13-02-2011, 21:03
منم میگم حسابگر کیفیتش خیلی خوبه!! من 2 ساله ازش سرویس میگیرم فقط پارسال یخورده باهاش مشکل داشتم بجز اون عالی بوده!!
اینم نظریست :20:

virusman
14-02-2011, 09:43
سلام
سرعت سرویسم شده 4 مگ:18:
برای کسه دیگه سرعتش بیشتر شده
از حسابگر گرفتم

behnam-k
14-02-2011, 13:36
سلام
سرعت سرویسم شده 4 مگ:18:
برای کسه دیگه سرعتش بیشتر شده
از حسابگر گرفتم
چه سرویسی داری و کدوم مرکزی ؟

behexen
14-02-2011, 17:30
لطف کنید یه تست جدید از س رعت ۵۱۲ بزارید ممنون

virusman
14-02-2011, 18:25
سلام
این افزایش سرعت هم به احتمال زیاد برای مقابله با مخابراته
اینم از جشنواره نوروزی حسابگر قیمتاش رو شدیدا کم کرده

تخفیفات ویژه اینترنت حسابگر به مناسبت فرارسیدن عید نوروز

توضیحات :

1 . حداقل مدت قرارداد 3 ماه می باشد .

2 . نسبت اشتراک 1 به 10 می باشد .

3 . هزینه نصب و مودم جداگانه محاسبه می گردد .

تلفن تماس : 7280100

قیمت یکماهه
محدودیت پهنای باند No 7.130 تومان نامحدود دریافت 64 / 64 ارسال 1. 11.250 تومان نامحدود دریافت 128 / 128 ارسال 2. 14.000 تومان نامحدود دریافت 256 / 256 ارسال 3. 22.100 تومان نامحدود دریافت 512 / 512 ارسال 4. 40.500 تومان نامحدود دریافت 1024 / 1024 ارسال 5. 77.800 تومان نامحدود دریافت 2048 / 2048 ارسال 6

behnam-k
14-02-2011, 21:59
سلام

توضیحات :

3 .هزینه نصب و مودم جداگانه محاسبه می گردد .

قیمت یکماهه
محدودیت پهنای باند No 7.130 تومان نامحدود دریافت 64 / 64 ارسال 1. 11.250 تومان نامحدود دریافت 128 / 128 ارسال 2. 14.000 تومان نامحدود دریافت 256 / 256 ارسال 3. 22.100 تومان نامحدود دریافت 512 / 512 ارسال 4. 40.500 تومان نامحدود دریافت 1024 / 1024 ارسال 5. 77.800 تومان نامحدود دریافت 2048 / 2048 ارسال 6

حسابگر هم افتاد کفگیرش خورد ته دیگ :31::31::31:
اما من یکی اگه حسابگر قیمتهاشو 1000 تومن هم کنه نمیرم طرفش
خوشم میاد مخابرات بد جور زد تو دهن شرکتهای خصوصی اینقدر مشتریاشون بد جور دارن میپرن که خودشون نمیدونن چی کار کنن
بس نیس این چند وقته از مخابرات گرفتم 1 بار هم قطع نشده یا سرعت پایین بیاد :8::8:

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

لطف کنید یه تست جدید از س رعت ۵۱۲ بزارید ممنون
اسپید تست کار نمیکنه که برات تست بزارم اما تستی که تو صفحه اول گذاشتم جدیده :20:

TABALUGA
14-02-2011, 22:35
آقا بهنام نمیدونم این حسابگر چه هیزم تری به شما فروخته :دی

behnam-k
14-02-2011, 22:44
آقا بهنام نمیدونم این حسابگر چه هیزم تری به شما فروخته :دی
اگه میدونستی که چقدر این شرکت زجرم داده الان تو هم با من هم کلام میشدی هر روز یه دستم به کامپیوتر بود یه دستم به تلفن
البته اینو بگم که فقط من نیستم خیلی ها از حسابگر شاکین
از سرویس بد بگو تا پشتیبانی مزخرف تا مدیریت بیخود :13:

TABALUGA
14-02-2011, 22:59
اگه میدونستی که چقدر این شرکت زجرم داده الان تو هم با من هم کلام میشدی هر روز یه دستم به کامپیوتر بود یه دستم به تلفن
البته اینو بگم که فقط من نیستم خیلی ها از حسابگر شاکین
از سرویس بد بگو تا پشتیبانی مزخرف تا مدیریت بیخود من نفوذی نیستم :دی
خداییش من هر وقت زنگ زدم شرکت باهام محترمانه صحبت کردن(البته جراتشم ندارن که بخوان بد صحبت کنن)
منطقه مخابراتی ما با حسابگر خیلی جوره زیاد مشکلی نداریم از نظر سرعت! (فجر)
شما کجا میشینین؟

behexen
14-02-2011, 23:18
سلام

توضیحات :

3 . هزینه نصب و مودم جداگانه محاسبه می گردد .

قیمت یکماهه

حسابگرم خوب قیمت هاشو پای ین آورده ؟! ۵۱۲ تا چند رو  پیش ۱۲۰ تومن امروز ۲۰ ت من ؟ راهی نداره که بشه 1  ماه شارژ کرد ؟ اگه بشه که  من از حسابگر می گیرم

:10:

behnam-k
15-02-2011, 10:19
من نفوذی نیستم :دی
خداییش من هر وقت زنگ زدم شرکت باهام محترمانه صحبت کردن(البته جراتشم ندارن که بخوان بد صحبت کنن)
منطقه مخابراتی ما با حسابگر خیلی جوره زیاد مشکلی نداریم از نظر سرعت! (فجر)
شما کجا میشینین؟
ما مرکز فجر هستیم
هر موقع قطع میشد (که باید بگم دم به دقیقه قطع میشد )جواب میدادند اما چیزی حالیشون نبود فقط بلد بودن بگن رو خطتت نویز هست
در کل بگذریم من که از حسابگر اومدم بیرون و الان با مخابرات حالشو میبرم :5:

D r i v e r
15-02-2011, 10:42
سلام دوستان
میخوام از شاتل بکنم برم یه شرکت دیگه
نظرتون چیه؟
مخابرات خوبه؟
مرکز ولیعصر میشیم
نا محدوده دیگه؟
پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی :X

behnam-k
15-02-2011, 12:46
سلام دوستان
میخوام از شاتل بکنم برم یه شرکت دیگه
نظرتون چیه؟
مخابرات خوبه؟
مرکز ولیعصر میشیم
نا محدوده دیگه؟
پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی :X
سلام
من مرکز فجر هستم و از مخابرات 512 گرفتم هم سرعتش خوبه هم نامحدوده به نظرم از مخابرات بگیر
تست سرعت هم تو صفحه اول گذاشتم :10:

virusman
15-02-2011, 13:52
حسابگر برای مقابله با مخابرات سرعت هاشو دو برابر کرده که با 2 برابر بستن معمولی موقع قرارداد می شه 4 برابر
یعنی اگه 128 بگیرین می شه یه مگ
512 می شه 2 مگ
1 مگ می شه 4مگ
که البته موقع دانلود شبانه سرعت بر میگرده به همون سرعت قرار داد

D r i v e r
15-02-2011, 23:39
سلام
من مرکز فجر هستم و از مخابرات 512 گرفتم هم سرعتش خوبه هم نامحدوده به نظرم از مخابرات بگیر
تست سرعت هم تو صفحه اول گذاشتم :10:
اطمینانی هست دیگه دوست عزیز؟
مشکل خاصی که نداشتی تا الان؟
قعطی و ...؟
10 تا سرویس عوض کردم تا الان(الکی :دی)

behnam-k
16-02-2011, 11:12
اطمینانی هست دیگه دوست عزیز؟
مشکل خاصی که نداشتی تا الان؟
قعطی و ...؟
10 تا سرویس عوض کردم تا الان(الکی :دی)
نه من با به الان که نزدیک 2 هفته میشه مشکلی نداشتم :20:

sajad-tnt
16-02-2011, 11:15
سلام دوستان.

منم به تازگي ميخوام ADSL بگيرم :31: !
ولي حالا نميدونم از كدوم سرويس دهنده بگيرم (مخابرات يا حسابگر) :19:؟؟؟!!

واقعا حسابگر سرعتهاشو افزايش داده :20:؟؟!!
چيكار كنم دوستان :10: ؟؟! ميشه كمكم كنيد ؟؟!
راستي يه سوال ديگه هم داشتم :
(ميشه من كه كاربر خانگي هستم از سرعت 128 بيشتر بگيرم ؟؟ مثلا 256 ؟؟؟؟!! )

هميشه موفق و پيروز باشيد :40:.

behnam-k
16-02-2011, 11:32
سلام دوستان.

منم به تازگي ميخوام ADSL بگيرم :31: !
ولي حالا نميدونم از كدوم سرويس دهنده بگيرم (مخابرات يا حسابگر) :19:؟؟؟!!

واقعا حسابگر سرعتهاشو افزايش داده :20:؟؟!!
چيكار كنم دوستان :10: ؟؟! ميشه كمكم كنيد ؟؟!
راستي يه سوال ديگه هم داشتم :
(ميشه من كه كاربر خانگي هستم از سرعت 128 بيشتر بگيرم ؟؟ مثلا 256 ؟؟؟؟!! )

دوست عزیز شما هنوز ADSL نگرفتین
مخابرات بگیر
تا سرعت 512 هم به خانگی میده و نامحدود
حسابگر هم این کار رو کرده برای مدت محدودیه و بعد باید از شرکت دیگه ای بگیرید پس چه بهتر کار آخرو اول انجام بدید :8:

behexen
16-02-2011, 13:03
مخابرات بگیر
حسابگر هم این کار رو کرده برای مدت محدودیه و بعد باید از شرکت دیگه ای بگیرید پس چه بهتر کار آخرو اول انجام بدید :8:

شما سرعت دانلودت با دانلو د منیجر حدودا چنده؟

behnam-k
16-02-2011, 13:07
شما سرعت دانلودت با دانلود منیجر حدودا چنده؟
سرعتم 64 تا 70 :5:

behexen
16-02-2011, 13:16
سرعتم 64 تا 70 :5:

ممنون عزیز بابت راهنمایی  من امروز میرم درخواست جم  کردنه خطمو میدم  مخابرات  خیلی به صرفه تره:10:

behnam-k
16-02-2011, 13:22
ممنون عزیز بابت راهنمایی من امروز میرم درخواست جم کردنه خطمو میدم مخابرات خیلی به صرفه تره:10:
خواهش میکنم
از کجا ADSL داری الان ؟

behexen
16-02-2011, 13:28
خواهش میکنم
از کجا ADSL داری الان ؟

والا ۱ تیر از پارس آنلاین  ۱ ماه شارژ کردم که هنوزم  قطع نشده ! در کل راضیم ا  سرعت و پشتیبانیش ولی مشک لم اینه که دانلودم زیاده  و سرویس نامحدود بیشتر به  کارم میاد به همین خاطره   می خوام از مخابرات بگیرم

sajad-tnt
16-02-2011, 15:42
مخابرات بگیر
بسيار ممنونم دوست عزيزم.

پس ديگه شنبه ميرم از مخابرات 256 ميگيرم :31:!
راستي سرويسش براي بازي آنلاين چطوره :31:؟؟؟! خوبه يا نه ؟؟!
خونه ي ما توي منزه هست :31:! به اونجا هم سرويس ميدن ؟؟! هزينه نصب چقدر ميگيرن :31::27:؟؟؟!!!

راستي يه چيز ديگه ، من هرچي گشتم نتونستم سايت ADSL مخابرات رو پيدا كنم !!! ميشه آدرسش رو بهم بديد ببينم قيمتهاش چطوره :46:؟؟!!

ممنونم:11:.

hellboy9009
16-02-2011, 22:11
یه نصیحت برادرانه میکنم به هیچ وجه دور حسابگر نرید به جز پشتیبانیش آشغالترین isp ایرانه:41:
در ضمن من الان از پارس آنلاین میگیرم که واقعا در نوع خودش بی نظیره ماه قبل 128 داشتم سرعت دانلود با دانلود منیجر تا 140 هم میرفت ولی خب هرچند الان 512 گرفتم از 150 بالا نمیره:20:

TABALUGA
16-02-2011, 22:57
یه نصیحت برادرانه میکنم به هیچ وجه دور حسابگر نرید به جز پشتیبانیش آشغالترین isp ایرانه
بابا حسابگر خیلی بهتر از پرس ویلانه که :دی پارس خیلی قیمتاش فضاییه و تا اونجایی که من شنیدم قطی زیادی دازه

behnam-k
17-02-2011, 10:48
بسيار ممنونم دوست عزيزم.

پس ديگه شنبه ميرم از مخابرات 256 ميگيرم :31:!
راستي سرويسش براي بازي آنلاين چطوره :31:؟؟؟! خوبه يا نه ؟؟!
خونه ي ما توي منزه هست :31:! به اونجا هم سرويس ميدن ؟؟! هزينه نصب چقدر ميگيرن :31::27:؟؟؟!!!

راستي يه چيز ديگه ، من هرچي گشتم نتونستم سايت ADSL مخابرات رو پيدا كنم !!! ميشه آدرسش رو بهم بديد ببينم قيمتهاش چطوره :46:؟؟!!

ممنونم:11:.
آقا تک تک سوال کن از نفس افتادیم :19:
برای بازی انلاین نمیدونم
به منزه هم سرویس میدن اگه برات نصب کنن 10 هزار میگیرن البته شاید بالا شهر بیشتر بگیرن :31:
سایتش
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست که قیمتها رو تو سایت نزده اما من قیمتها رو تو صفحه اول به همراه تست سرعت خودم گذاشتم که میتونی ببینی :5:

hichkas_021
17-02-2011, 19:44
دوستان کسی 2 مگ از محابرات یا حسابگر رو تست کرده تا الان
میخوام بگیرم
میخوام بببینم اگه 2 مگ باشه حد اقل اسپید باید 240 kb/s باشه
اگه کسی داره بگه چقدر اسپید میگیره
ممنون

ILDC2
18-02-2011, 01:54
سلام
چقد این حسابگر مارو دوست داره دمشون گرم خیلی با مرامن ! :39: واقعا حسابگر همه جوره به کاربرا میرسه!
چقد تخیفیف داده!!!!!!!!!!!! 1 مگ نامحدود از 330 شده 40 تومن!!!!! دوستان تورو جان فلانی برای سعادت این شرکت خوش مرام و با کیفیت دعا کنید!!! که تا دید مخابرات قیمت واقعی داد و سیل عظیمی از کاربرا در حال فسخ قرار دادشون با این شرکت هستن ...
واقعا نمیدونه آدم چی بگه ! فقط میتونم بگم خوشحالم که بلاخره داریم قیمت واقعی بابت سرویس واقعی میدیم نه 1 مگ جای 128 قالب کنن به کاربر
قربونش برم معنی رقابت رو هم که نمیدونه دقیقا همون قیمت های مخابرات رو کپی پیست کرده:puke:

behnam-k
18-02-2011, 10:57
سلام
چقد این حسابگر مارو دوست داره دمشون گرم خیلی با مرامن ! :39: واقعا حسابگر همه جوره به کاربرا میرسه!
چقد تخیفیف داده!!!!!!!!!!!! 1 مگ نامحدود از 330 شده 40 تومن!!!!! دوستان تورو جان فلانی برای سعادت این شرکت خوش مرام و با کیفیت دعا کنید!!! که تا دید مخابرات قیمت واقعی داد و سیل عظیمی از کاربرا در حال فسخ قرار دادشون با این شرکت هستن ...
واقعا نمیدونه آدم چی بگه ! فقط میتونم بگم خوشحالم که بلاخره داریم قیمت واقعی بابت سرویس واقعی میدیم نه 1 مگ جای 128 قالب کنن به کاربر
قربونش برم معنی رقابت رو هم که نمیدونه دقیقا همون قیمت های مخابرات رو کپی پیست کرده:puke:
از اول تا آخر حرفت بی نقص :10:

TABALUGA
18-02-2011, 12:03
شما هم نمی تونین فرمت AVI دانلود کنین؟ برا من یا دانلود نمیشه یا خیلی کند دانلود میشه:41:

behnam-k
18-02-2011, 12:25
شما هم نمی تونین فرمت AVI دانلود کنین؟ برا من یا دانلود نمیشه یا خیلی کند دانلود میشه:41:
نه من مشکلی ندارم شما اگه دانلود شما مشکل داره چند ثانیه با شی پی ان وصل شو و بعد از چند ثانیه شی پی ان رو قطع کنی سرعتت درست میشه :5:

6682
18-02-2011, 13:49
خدمت بزرگواران اینترنت پرسرعت

مخابرات استان کرمانشاه :40:خودش اینترنت پر سرعت ای دی اس ال اشتراک میده که برای دانلود

در بین شرکتها نظیر نداره.

مشترکین حسابگر :2:به جای اینکه پول و وقتشان را به هدر بدهن.می توانند بدون هیچ هزینه ای(فقط هزینه ماهیانه-مثال=تقریبا13هزار برای 256یا ماهه نـــــــامحدود)

از مخابرات سرویس بگیرن. که قیمتش به صورت غیر قابل باور ارزانتر و از قیمت بهتر کیفیت سرویس

مخابرات طلای 18 عیاره.

حسابگر :2:فقط به حساب جیب مشترکینش میرسه

من خودم تازه اشتراک256نا محدود از مخابرات گرفتم که کیفیت و سرعتش بهتر از یک گیگ حسابگره

از این برادر کوچکتان قبول کنید و امتحان کنید.تا بفهمید حسابگر:2: چه کلاه گشادی داره:10:

arash1988nw
18-02-2011, 14:32

مخابرات استان کرمانشاه :40:خودش اینترنت پر سرعت ای دی اس ال اشتراک میده که برای دانلود

مشترکین حسابگر :2:به جای اینکه پول و وقتشان را به هدر بدهن.می توانند بدون هیچ هزینه ای(فقط هزینه ماهیانه-مثال=تقریبا13هزار برای 256یا ماهه نـــــــامحدود)

از مخابرات سرویس بگیرن. که قیمتش به صورت غیر قابل باور ارزانتر و از قیمت بهتر کیفیت سرویس

مخابرات طلای 18 عیاره.

من خودم تازه اشتراک256نا محدود از مخابرات گرفتم که کیفیت و سرعتش بهتر از یک گیگ حسابگره

از این برادر کوچکتان قبول کنید و امتحان کنید.تا بفهمید حسابگر:2: چه کلاه گشادی داره:10:

سلام. این اولین پاسخی هست که توی این topic می نویسم. منم به تازگی از مخابرات اشتراک ADSL گرفتم. با این که پهنای باند 128K و 256K اش فقط در سه تومن (به ازای هر ماه) اختلاف داشت، اما فعلاً 128K اش رو فعلاً برای مدت کوتاهی گرفتم تا ببینم وضع به چه شکله و اگه لازم بود، درخواست افزایش پهنای باند بدم. با توجه به این که محدودیت حجم ارسال/دریافت داده وجود نداره، و هزینه اش کم هست، توقع زیادی از مخابرات کرمانشاه ندارم. اما چند سوال مرتبط به هم داشتم که امیدوارم شما و دوستان دیگه ای که به جمع مشترکین مخابرات پیوسته اند جواب بدن. اسم مرکز مخابراتی شما چیه؟ و سرعت تقریبا ثابت دانلودتون چند کیلوبایت در ثانیه هست؟ و همچنین اگه دوستان دیگه ای هم مایلن جواب بدن، لطفا اسم مرکز مخابراتی، پهنای باند، سرعت معمول دانلود رو بگن. خودم: مرکز بعثت، 128 کیلوبیت، 16 کیلوبایت در ثانیه. البته این سرعت دانلود با خود مرورگر فایرفاکس هست، نه با IDM و نرم افزارهای مشابه. سپاس.

TABALUGA
18-02-2011, 15:08

مخابرات طلای 18 عیاره.

شما با این سرویستون روزی چقدر دانلود دارین؟
قبول دارم مخابرات برای وبگردی بهتره

blue_sky.0098
18-02-2011, 17:50
سلام. این اولین پاسخی هست که توی این topic می نویسم. منم به تازگی از مخابرات اشتراک ADSL گرفتم. با این که پهنای باند 128K و 256K اش فقط در سه تومن (به ازای هر ماه) اختلاف داشت، اما فعلاً 128K اش رو فعلاً برای مدت کوتاهی گرفتم تا ببینم وضع به چه شکله و اگه لازم بود، درخواست افزایش پهنای باند بدم. با توجه به این که محدودیت حجم ارسال/دریافت داده وجود نداره، و هزینه اش کم هست، توقع زیادی از مخابرات کرمانشاه ندارم. اما چند سوال مرتبط به هم داشتم که امیدوارم شما و دوستان دیگه ای که به جمع مشترکین مخابرات پیوسته اند جواب بدن. اسم مرکز مخابراتی شما چیه؟ و سرعت تقریبا ثابت دانلودتون چند کیلوبایت در ثانیه هست؟ و همچنین اگه دوستان دیگه ای هم مایلن جواب بدن، لطفا اسم مرکز مخابراتی، پهنای باند، سرعت معمول دانلود رو بگن. خودم: مرکز بعثت، 128 کیلوبیت، 16 کیلوبایت در ثانیه. البته این سرعت دانلود با خود مرورگر فایرفاکس هست، نه با IDM و نرم افزارهای مشابه. سپاس.

من از حسابگر اشتراک گرفتم (مرکز بعثت ) میشه بگی سرعت دانلود با نرم افزار IDM چقدره (بطور ثابت )

hichkas_021
18-02-2011, 18:56
میخوام بگیرم
اگه 2 مگ باشه حد اقل اسپید باید 240 kb/s باشه
ممنون

khelane
18-02-2011, 19:29
من از مخابرات جوانرود 64 کیوبایت گرفتم واقعا خوبه نسبت به نماینده حسابگر تو اینجا با حسابگر سرعت دانلودم 6 کیلوبایت زیادتر نمیشد با مخابرات راحت میرم تا 11 کیلوبایت رنجش بین 9 تا 11 هست ولی یه شب یهو دیدم سرعت دانلود تغییر کرده رفته بود 135 تا 140 کیلوبایت در ثانیه خدا کنه دفعه دیگه اینجوری بشه تا صبح دانلود کردم حدود 2 گیگ دانلود کردم چقدر سرعت باحالی بود همچنان منتظر سرعت ناگهانی هستم امیدوارم بازم قاط اینجوری بزنه

virusman
18-02-2011, 23:46
میخوام بگیرم
اگه 2 مگ باشه حد اقل اسپید باید 240 kb/s باشه
ممنون
2مگ نامحدود می خوای بگیری؟
من از حسابگر یه مگ داشتم(_حجمی) که خودشون روی 2 مگ می بندن در سرعت دانلودش حداکثر 222 کیلوبایت بود
ولی بعد از این اتفاقات سرعت رو 2 برابر کردن که شد 4مگ و سرعت دانلود رفت روی 412 کیلوبایت در حالی که باید روی 512 کیلوبایت باشه
خوب حسابگر کلا افت سرعت داره که هر چی سرعت بالاتر بگیری این افت سرعت خیلی خودشو نشون می ده

virusman
18-02-2011, 23:48
دوستانی که از مخابرات سرویس گرفت برن داخل تنظیمات مودم ببینن که سرعت رو روی چند براشون ست کردن؟؟؟
این ماله من

virusman
19-02-2011, 11:38
کجایین بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sajad-tnt
19-02-2011, 14:54
سلام دوستان.

امروز رفتم مودم TP-Link TD-8811 رو خريدم :31:!
حالا بين مخابرات و حسابگر موندم !!!
(از يك طرف حسابگر سرعتش رو 2برابر كرده و از طرف ديگه قيمتهاي مخابرات كمتره !!!)
دوستان چيكار كنم :19:؟؟!

راستي اگه بعدا بخوام سرويس دهنده م رو عوض كنم چقدر هزينه داره :31:؟؟؟!!!

ممنونم ميشم اگه جواب سوالاتم رو بديد :11:.

vanish
19-02-2011, 15:47
روزی چقدر دانلود کنی راضی میشی؟ :دی

mr-dion
19-02-2011, 15:51
سلام دوستان.

دوست عزیز حسابگر فقط برای ایام عید سرویس به این قیمت سرویس ارائه میکنه مطمئن باشید
از مخابرات بگیرید

behnam-k
19-02-2011, 19:17
سلام دوستان.

مطمئن باش که حسابگر کاری نمیکنه که به نفع مشتری باشه
من که میگم از مخابرات بگیر و راحت کن خودتو :20:
اگه از شرکتی مثل صبانت و شاتل و ... بگیری بخوای بری مخابرات فقط هزینه سرویست رو میگیرن اما اگه از شرکتهای دیگه بگیری 10 تا 15 هزار ازت میگیرن

hellboy9009
19-02-2011, 19:30
بابا حسابگر خیلی بهتر از پرس ویلانه که :دی پارس خیلی قیمتاش فضاییه و تا اونجایی که من شنیدم قطی زیادی دازه
در مورد قیمت هاش شاید، میتونی از اینجا ببینی
ولی در مورد قطعی اصلا قطعی نداره نسبت به حسابگر

virusman
20-02-2011, 00:03
سلام دوستان.

از مخابرات بگیری بهتره
حسابگر توی بعضی از مراکز مشکل داره شانسیه
از طرفی این 2 برابر کردن سرعت ها فقط در طول روزه که توی اون ساعات 2 تا 7 می شه همون سرعت قبلی (البته با یه کاری می شه با همون سرعت وصل شد)
و این افزایش سرعت باعث شده زودی ترافیک تموم بشه با چنگ و دندون بزور ترافیک 2 گیگ رو مدیریت می کنم
از مخابرات بگیر کارت راه میوفته

---------- Post added at 01:03 AM ---------- Previous post was at 12:59 AM ----------

روزی چقدر دانلود کنی راضی میشی؟ :دی
سلام vanish جان خوبی
از بن در اومدی ....
منم 7 روز تعلیق کردن( mehdi_08):46:

رفق این حسابگر وضعیتش کاملا نا متعادل شده با 2 برابر کردن سرعت ها حتما دچار کمبود پهنای باند می شن

arash1988nw
20-02-2011, 08:36
من از حسابگر اشتراک گرفتم (مرکز بعثت ) میشه بگی سرعت دانلود با نرم افزار IDM چقدره (بطور ثابت )

متاسفانه از IDM نمی تونم فعلاً استفاده کنم. اما با FlashGet هم همین حول و حوشه. در واقع تغییر محسوسی نداره. البته الان یکم به نظرم کیفیت سرویس افت پیدا کرده. سرعت دانلود، معمولاً بین 14 تا 17 کیلوبایت در ثانیه متغیره و الان بیشتر روی 14 و 15 هست.

arash1988nw
20-02-2011, 08:55
سلام دوستان.

نصب و تنظیم این مدل از TP-Link ، یعنی 8811 اش برای استفاده از ADSL مخابرات، خوشبختانه نیاز به هیچ کار خاصی نداره. حتی VPI و VCI مخابرات کرمانشاه هم به ترتیب 0 و 35 هست که به صورت پیش فرض روی همین مقادیر تنظیم شده و اگه از طریق تنظیم صفحه‌ی وب، یعنی لینک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تنطیم کنی (با Quick Setup) که در عرض چند ثانیه نصبه. خلاصه این که نیازی نیست مخابرات برات نصبش کنه.

سرویس مخابرات هزینه اش کمتره، کیفیت سرویس اش هم اگه از حسابگر بیشتر نباشه، کمتر نیست. اما متاسفانه پشتیبانی 24 ساعته ندارن. بعد از دم ظهر، تلفن ها رو جواب نمی دن. در کل به نظرم شرکت های خصوصی مسئولیت پذیر تر هستن. اما اگه سرویس، قطعی مکرر نداشته باشه، فکر نکنم کسی هوس زنگ زدن به پشتیبانی هم داشته باشه. فعلاً که تازه داره مشترک می گیره و نمی شه از بعضی جنبه ها در مورد ای دی اس ال مخابرات قضاوت کرد.

sajad-tnt
20-02-2011, 12:51
سلام به دوستان كرمانشاهي عزيز.

از اينكه جواب سوالاتم رو داديد بسيار ممنونم :11:.
امروز صبح رفتم مخابرات سر كوچه مون و سرعت 256 رو سفارش دادم :31:.
بعد بهم يك User و Pass داد كه شماره تلفن منزلمون بود :31:!! و بهم گفت امروز يا فردا وصل ميشه :46:!

mr-dion
20-02-2011, 13:51

بعد بهم يك User و Pass داد كه شماره تلفن منزلمون بود :31:!! و بهم گفت امروز يا فردا وصل ميشه :46:!

مبارکه عزیز

behnam-k
20-02-2011, 14:00

به سلامتی
وقتی سرویست وصل شد برو به سایت مخابرات کرمانشاه و رمز عبورتو تغییر بده چون اگه پیش فرض مخابرات رو بزاری برات دردسر میشه
سایت مخابرات کرمانشاه هم به صفحه اول اضافه کردم :10:

vanish
20-02-2011, 23:20
سلام vanish جان خوبی
از بن در اومدی ....
منم 7 روز تعلیق کردن( mehdi_08)

رفق این حسابگر وضعیتش کاملا نا متعادل شده با 2 برابر کردن سرعت ها حتما دچار کمبود پهنای باند می شن
سلام مهدی
نشناختمت :دی چقدر عوض شدی :دی
نمیدونم والله!! گوش شیطون کر تا حالا مشکلی نداشته! حالا ببینیم چی میشه!!

Oracle_Eldorado
21-02-2011, 00:10
توروخدا یه نفر فی سبیل اله یه بنر واسه سایت مخابرات کرمانشاه بزنه !
آدم خندش میگیره وارد میشه .
راستی اینجا کسی از ADSL مخابرات استفاده کرده ؟
ممنون میشم وضعیت سرویس و نظرش رو در مورد سرویس های مخابرات بگه .

---------- Post added at 12:10 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

سلام دوستان.

دوست عزیز من 2 تا از دوستام امروز از حسابگر جمع آوری کردن .
دلیلشون هم دزدی حسابگر از اونا بوده .
یکیشون 8 روز بعد از تمدید سرویسش قطع شده . باهاشون که تماس گرفته گفتن دوره ی 1 ماهه تموم شده ! :18:
یکی دیگه هم در عرض 1 ماه 3 بار ترافیک 1 گیگ خریداری کرده و بدون اینکه استفاده کنه تموم شده .
اگه بین حسابگر و مخابرات موندی با کله برو مخابرات .
اگه هم بین بقیه شرکت ها میخوای انتخاب کنی من شاتل و پارس آنلاین رو پیشنهاد میکنم .

vanish
21-02-2011, 00:16
دوست عزیز من 2 تا از دوستام امروز از حسابگر جمع آوری کردن .
دلیلشون هم دزدی حسابگر از اونا بوده .
یکیشون 8 روز بعد از تمدید سرویسش قطع شده . باهاشون که تماس گرفته گفتن دوره ی 1 ماهه تموم شده !
یکی دیگه هم در عرض 1 ماه 3 بار ترافیک 1 گیگ خریداری کرده و بدون اینکه استفاده کنه تموم شده .
اگه بین حسابگر و مخابرات موندی با کله برو مخابرات .
اگه هم بین بقیه شرکت ها میخوای انتخاب کنی من شاتل و پارس آنلاین رو پیشنهاد میکنم .
حسابگر خیلی راحت ه ک میشه اکانتاش!! البته شاتلم اینجوریه ها

Oracle_Eldorado
21-02-2011, 00:23
حسابگر خیلی راحت ه ک میشه اکانتاش!! البته شاتلم اینجوریه ها

نه عزیز شاتل اینطوری نیست .
شاتل همه ی اکانت هاش Port Authentication داره .
یعنی هر اکانت فقط روی شماره تلفن که ثبت نام کرده میتونه استفاده کنه .
اگه خواستی بیا حضوری واست تست میزنم . :46:

iranweb89
21-02-2011, 09:53
با سلام بر همه کرمانشاهیا
من ساکن کرمانشاه هستم و روز شنبه رفتم مخابرات ولیعصر درخواست اینترنت adsl دادم.گفتن تا چهار روز دیگه وصله.خواستم بگم مرکز ولیعصر خیلی وضعیتش خرابه و اصلا رسیدگی نمیکنن.نه شماره پشتیبانی دارن و نه جواب میدن.

iranweb89
21-02-2011, 10:22
قراره چهارشنبه 4/12/89 اینترنت من وصل شه.256 از مخابرات ولیعصر کرمانشاه گرفتم.وصل شد بهتون اطلاع میدم.درباره سرعت و قیمت و نیز چگونگی ثبت نام.

behexen
21-02-2011, 10:40

حسابگر جایی نمی خوابه که  آب زیرش بره !

۱۰۰٪ با دزدی کردن از مردم  این مشکل رو هم حل می کنن

قراره چهارشنبه 4/12/89 اینترنت من وصل شه.256 از مخابرات ولیعصر کرمانشاه گرفتم.وصل شد بهتون اطلاع میدم.درباره سرعت و قیمت و نیز چگونگی ثبت نام.

شما کی درخواست دادی برای  وصل کردن ؟ 

virusman
21-02-2011, 12:00

شنبه تا چهارشنبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بتور کنن آماده کردن خط کار 3 4 دقیقه هم نیست این مخابرات ولیعصر هم که طبقه بالا کار خط ها رو انجام می دن دیگه این همه روز معطلی برای چیه
فعلا روی اصول منسجمی کار نمی کنن

sajad-tnt
21-02-2011, 19:19
مبارکه عزیز
سلام دوستان.
سلامت باشي دوست خوبم:11::10:.

به سلامتی
وقتی سرویست وصل شد برو به سایت مخابرات کرمانشاه و رمز عبورتو تغییر بده چون اگه پیش فرض مخابرات رو بزاری برات دردسر میشه
سایت مخابرات کرمانشاه هم به صفحه اول اضافه کردم :10:
ممنونم دوست عزيزم:11::10:.
آره ، بايد عوضش كنم ! البته اگه وصل شه :31:!! چون هنوز خبري نيست :27:!!
- - - - - - - -
تا ديروز چراغ ADSL و Internet روشن نميشد !! (البته با هر بدبختي بوده مودم هم نصب كردم:27::31:!)
... امروز حدودا نيم ساعت تلفن خونمون قطع شد ! بعد كه وصل شد ديدم چراغ ADSL روشن شده ولي هنوز چراغ Internet روشن نشده !!!

براي شما هم همينطوري بوده :19:؟؟؟!!!
راستي ميشه يه شماره پشتيباني بهم بديد :31:!

ممنونم دوستان عزيزم :11:. هميشه موفق و پيروز باشيد :40:.

Oracle_Eldorado
21-02-2011, 19:38
سجاد جان مخابرات پشتیبانی نداره !!!
اگه چراغ Internet روشن نشده شاید شما یوزر و پسورد رو تو مودم کانفیگ نکردی .

sajad-tnt
21-02-2011, 20:16
سجاد جان مخابرات پشتیبانی نداره !!!
اگه چراغ Internet روشن نشده شاید شما یوزر و پسورد رو تو مودم کانفیگ نکردی .
سلام دوست خوبم .
واقعا مخابرات پشتيباني نداره ؟؟!!
يوزر و پسورد رو درست كانفيگ كردم ولي نميدونم چرا روشن نميشه :41:!!!
حالا تا فردا صبر ميكنم ، اگه شد كه ديگه هيچي ، ولي اگه نشد ديگه فكر نكنم مخابرات سركوچه مون شيشه داشته باشه :31::27::31:!!! (شوخي كردم :27::31:!!)

virusman
21-02-2011, 21:07
سلام دوست خوبم .
حالا تا فردا صبر ميكنم ، اگه شد كه ديگه هيچي ، ولي اگه نشد ديگه فكر نكنم مخابرات سركوچه مون شيشه داشته باشه :31::27::31:!!! (شوخي كردم :27::31:!!)

خوب پس هنوز اکانت شما از طرف مخابرات فعال نشده همون ساعتی که فعالش کنن سرویست شروع می شه
پاشو برو مخابرات

behnam-k
21-02-2011, 22:16
سلام دوست خوبم .

نه بابا مخابرات پشتیبانی داره اما فقط صبحها تا ساعت اداری هستن نه 24 ساعت
اما من 2 هفته که سرویس گرفتم تا به حالا لازم نشده که بهشون زنگ بزنم واقعا کارشون خوبه
اما تلفن پشتیبانی رو برو از مرکزتون بگیر :10:
در مورد وصل شدن سرویس معمولا 72 ساعت طول میکشه

sajad-tnt
22-02-2011, 14:00
سلام دوستان خوبم.

الان با ADSL اومدم :31:!!! عجب سرعتي داره :31:!!! هووووورااااا :31::27:!!!
تا حالا همچين سرعتي رو تجربه نكرده بودم :31::27::31:!!! (آخه اولين باره از Adsl استفاده ميكنم ، جو گير شدم :31:!!)

امروز رفتم مخابرات و با مسؤل بخش adsl صحبت كردم و گفت تا پايان وقت اداري اينترنتت وصله :10:!!! (عجب خوش قول بود يارو :31:!!)

arash1988nw
22-02-2011, 14:22
سلام دوست خوبم .

زنگ بزن به "واحد دیتا" ی مخابرات. ظاهراً پشتیبانیش همین واحد دیتاست. خوب هم برخورد می کنن و راهنماییت می کنن. اینم شماره اش: 8249988. فقط بهتره تا قبل از ظهر زنگ بزنی. اگه تلفنو برنداشتن دوباره سعی کن (چند دقیقه بعدش):13:

virusman
22-02-2011, 14:23
سلام دوستان خوبم.

تا حالا همچين سرعتي رو تجربه نكرده بودم :31::27::31:!!! (آخه اولين باره از Adsl استفاده ميكنم ، جو گير شدم :31:!!)

امروز رفتم مخابرات و با مسؤل بخش adsl صحبت كردم و گفت تا پايان وقت اداري اينترنتت وصله :10:!!! (عجب خوش قول بود يارو :31:!!)

مبارکت باشه :10:
حالا بعد از این دیگه اگه جایی با اینترنت کم سرعت وصل بشی حوصله ات سر میره :31:
برو به سایت زیر یه تست بگیر بزار
speedtest.net

arash1988nw
22-02-2011, 14:28
سلام دوستان خوبم.

تبریک می گم که اون روش دسترسی به اینترنت منسوخ ذغالی رایج در ایران رو کنار گذاشتی. چه پهنای باندی گرفتی؟

arash1988nw
22-02-2011, 14:48
شاید بهترین راه برای سنجش سرعت اینترنت در ایران در حال حاضر، همین امکان فراهم شده به وسیله‌ی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باشه. سرورهای سنجش سرعت دانلود و آپلود، داخل خود خاک ایران قرار دارن. اطلاعات خوب گرافیکی و آماری به کاربر نشون می دن. بهتره خودتون امتحانش کنید. :20:

روی لینک زیر کلیک کنید:

نزدیکترین سرور به کرمانشاه، توی قزوین هست که حدود 430 کیلومتر فاصله داره!! از طرفی برای این منظور، 5 تا سرور تو تهران مستقر هست!:19:

از طریق portal سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هم می شه به این لینک دسترسی پیدا کرد.

sajad-tnt
22-02-2011, 14:52
تبریک می گم که اون روش دسترسی به اینترنت منسوخ ذغالی رایج در ایران رو کنار گذاشتی. چه پهنای باندی گرفتی؟
سلام دوست عزيزم.
مرسي عزيزم :11:، سرعت 256 گرفتم :31:!!

مبارکت باشه :10:
حالا بعد از این دیگه اگه جایی با اینترنت کم سرعت وصل بشی حوصله ات سر میره :31:
برو به سایت زیر یه تست بگیر بزار
speedtest.net
سلامت باشي دوست خوب و مهربونم:11::10:.
آره ديگه ... :31:.
رفتم به همون آدرس ، صفحه برام كامل لود ميشه ولي اون وسط صفحه چيزي نمينويسه :31:!!
چطوري بايد تست بگيرم :31::27:!!!!

iranweb89
22-02-2011, 19:15
شماره پشتیبانی adsl مرکز ولیعصر کرمانشاه را میخام
کسی داره؟

virusman
22-02-2011, 23:16
سلام دوست عزيزم.
مرسي عزيزم :11:، سرعت 256 گرفتم :31:!!

سلامت باشي دوست خوب و مهربونم:11::10:.
آره ديگه ... :31:.
رفتم به همون آدرس ، صفحه برام كامل لود ميشه ولي اون وسط صفحه چيزي نمينويسه :31:!!
چطوري بايد تست بگيرم :31::27:!!!!
خوب اول مطمئن شو فلش پلیر رو سیستمت نصبه اگه مطمئنی نصبه مطمئن باش نمی تونی فایل های فلش رو ببینی
چون سیستم قیلترینگ جدیده جلود دانلود شدن فایل های فلش ومدیا رو میگیرن:13:

sajad-tnt
23-02-2011, 08:56
خوب اول مطمئن شو فلش پلیر رو سیستمت نصبه اگه مطمئنی نصبه مطمئن باش نمی تونی فایل های فلش رو ببینی
چون سیستم قیلترینگ جدیده جلود دانلود شدن فایل های فلش ومدیا رو میگیرن:13:
سلام دوست خوبم.
آره ، فلش پلير نصبه !! خودمم شك كردم چون بعد از چند لحظه سايت پيوند برام باز ميشه :13:!!!
اين ديگه چه وضعشه :13:؟؟!

virusman
23-02-2011, 09:10
سلام دوست خوبم.
آره ، فلش پلير نصبه !! خودمم شك كردم چون بعد از چند لحظه سايت پيوند برام باز ميشه :13:!!!
شیوه جدید قیلترینگ

arash1988nw
23-02-2011, 12:03
سلام دوست خوبم.

خب از سایتی که من معرفی کردم تست سرعت بگیر.

این پاسخ:

mehdi_08
23-02-2011, 13:17
سلام
چه با حال شده رقابت این حسابگر با مخابرات فعلا که دارم حال می کنم شبی 7.2 گیگ دانلود

hellboy9009
23-02-2011, 13:51
خدا کنه حسابگر ورشکست بشه:41:

behnam-k
23-02-2011, 13:53
سلام
چه با حال شده رقابت این حسابگر با مخابرات فعلا که دارم حال می کنم شبی 7.2 گیگ دانلود
مطمئن باش که مخابرات پیروز میدانه اما چه سرویسی داشتی

hellboy9009
23-02-2011, 13:56
آقا بهنام شما از مخابرات داری؟

behnam-k
23-02-2011, 15:34
آقا بهنام شما از مخابرات داری؟
آره دوست عزیز :20:

mehdi_08
23-02-2011, 19:40
مطمئن باش که مخابرات پیروز میدانه اما چه سرویسی داشتی
یادت رفته
یک مگ داشتم ولی برای این ماه 128 گرفتم که سرعت رو کم نکردن و با ابن رقابت با مخابرات سرعت رو 2 برابر کردن شد 4 مگ ولی در عمل سرعت دانلود 444 هست که باید 512 کیلوبایت باشه ولی خیلی افت داره

---------- Post added at 07:40 PM ---------- Previous post was at 07:40 PM ----------

آقا بهنام شما در 24 ساعت چقدر تونستی دانلود کنی؟؟؟؟؟

vanish
23-02-2011, 20:22
سلام
من امروز رفتم شارژ کردم!!!
الان با هزار بدبختی پیج باز میشه! نمیدونم چه مرگشه:41:

mehdi_08
23-02-2011, 21:49
سلام
من امروز رفتم شارژ کردم!!!
الان با هزار بدبختی پیج باز میشه! نمیدونم چه مرگشه:41:
از حسابگر داری؟؟
برا من مشکلی نداره

behnam-k
23-02-2011, 22:03
یادت رفته
یک مگ داشتم ولی برای این ماه 128 گرفتم که سرعت رو کم نکردن و با ابن رقابت با مخابرات سرعت رو 2 برابر کردن شد 4 مگ ولی در عمل سرعت دانلود 444 هست که باید 512 کیلوبایت باشه ولی خیلی افت داره

---------- Post added at 07:40 PM ---------- Previous post was at 07:40 PM ----------

آقا بهنام شما در 24 ساعت چقدر تونستی دانلود کنی؟؟؟؟؟
خب آدم یادش میره دیگه :31:
نمیشه گفت آخه متغییره

mehdi_08
23-02-2011, 22:16
خب آدم یادش میره دیگه :31:
نمیشه گفت آخه متغییره
خوب تو یه ساعت چقدر تا حالا دانلود کردی؟
اگه نه تونیم ساعت چی
بابا من جای تو بود 24 ساعته می زاشتم برای دانلود
راستی این پولadsl مخابرات رو قیض میاد دیگه بعد از اون ور قبض 2ماه یه بار میاد قیمت زیاد تو چش میادیهو 44 تومن برا اینترنت !!!!!!!!!!!!!!

vanish
23-02-2011, 22:28
از حسابگر داری؟؟
برا من مشکلی نداره
آره
فکر کنم مشکل از اینه که تا وصل میشه downstream میره رو 21500 :18:
تنها سایتی که باز میشه همینجاست
مهدی چیز پی انم واسه تو وصل نمیشه؟

mehdi_08
24-02-2011, 11:19
آره
فکر کنم مشکل از اینه که تا وصل میشه downstream میره رو 21500 :18:
تنها سایتی که باز میشه همینجاست
مهدی چیز پی انم واسه تو وصل نمیشه؟
چیز پی ان مشکلی نداره وصل می شه

arash1988nw
24-02-2011, 12:33
... راستی این پولadsl مخابرات رو قیض میاد دیگه بعد از اون ور قبض 2ماه یه بار میاد قیمت زیاد تو چش میادیهو 44 تومن برا اینترنت !!!!!!!!!!!!!!

نه. اینطوری نیست. من خودم الان مشترک مخابراتم. پول ADSL مخابرات رو باید موقع بستن قرارداد و در دوره های بعدی، برای شارژ کردن باید به یه شماره حساب بانک ملت که صاحب حسابش هم طبیعتاً شرکت مخابرات استان هست پرداخت کرد. هزینه‌ی ADSL روی قبض تلفن نمیاد. متاسفانه هنوز امکان پرداخت آنلاین وجود نداره. امیدوارم این امکان هم به وجود بیاد.

mehdi_08
24-02-2011, 12:50
نه. اینطوری نیست. من خودم الان مشترک مخابراتم. پول ADSL مخابرات رو باید موقع بستن قرارداد و در دوره های بعدی، برای شارژ کردن باید به یه شماره حساب بانک ملت که صاحب حسابش هم طبیعتاً شرکت مخابرات استان هست پرداخت کرد. هزینه‌ی ADSL روی قبض تلفن نمیاد. متاسفانه هنوز امکان پرداخت آنلاین وجود نداره. امیدوارم این امکان هم به وجود بیاد.

ممنون......

blue_sky.0098
24-02-2011, 16:35
سلام
من قبلا از حسابگر اشتراک داشتم
الان از مخابرات 256 گرفتم اما مودم erroe 900 میزنه کسی هست بدونه مشکل چیه ؟
اصولا مودم تنظیمات خاصی میخواد ؟؟؟ مدل tp link 8811

behnam-k
24-02-2011, 18:22
خوب تو یه ساعت چقدر تا حالا دانلود کردی؟
اگه نه تونیم ساعت چی
بابا من جای تو بود 24 ساعته می زاشتم برای دانلود
راستی این پولadsl مخابرات رو قیض میاد دیگه بعد از اون ور قبض 2ماه یه بار میاد قیمت زیاد تو چش میادیهو 44 تومن برا اینترنت !!!!!!!!!!!!!!
160 مگ رو تو تو 35 دقیقه دنلود میکنه :8:
نه پول اینترنت رو جدا باید بریزی حساب مخابرات که خودشون بهت میدن

hichkas_021
24-02-2011, 18:50
هنوز کسی اشتراک 2 مگ نگرفته ببینه چند کیلوبایت میده ؟

behnam-k
24-02-2011, 19:19
مطمئن باش که با 256 دان میکنه :46:

vanish
24-02-2011, 19:31
2 مگ مخابرات؟

sajad-tnt
24-02-2011, 21:17
سلام
سلام دوست من.

مبارك باشه !!!
مودم منم 8811 هست :31:! تنظيمات كه نه ، فقط برو به اين آدرس زير و هرچي توي دفترچه راهنماي مودمت هست رو انجام بده !.

آدرس بالا رو توي مرورگر وبت بزن ،و User و Pass هم وارد كن. همين :31:!

الان فكر كنم چراغ Internet هم روشن نميشه :31:؟؟! درسته ؟؟! اگه آره كه بايد 72 ساعت صبر كني بعد چك كن ببين كار ميكنه يا نه !! اگه روشن نشد با شماره پشتيباني مركزتون يه تماس بگير :31:!

موفق و پيروز باشيد :40:.

arash1988nw
24-02-2011, 21:20
ممنون......

خواهش می کنم.

arash1988nw
24-02-2011, 21:46
سلام

من که راجع به دلیل وجود خطا اطلاعی ندارم. اما شاید مشکل از تنظیمات مودم باشه. با فرض این که امکان استفاده از اشتراک ADSL ات برقرار شده باشه:

کنار ورودی کابل آداپتور مودم، واژه‌ی RESET نوشته شده. با یه شیء نوک تیز، دکمه‌ی reset رو چند ثانیه (مثلاً 10 ثانیه) نگه دار و بعد رهاش کن تا مودم reset بشه. (داخل دفترچه راهنما نوشته شده). باید چراغ های مودم ات از نو روشن بشن.
از طریق تنظیمات صفحه‌ی وب، یعنی با مرورگر اینترنت ویندوزت با تایپ کردن آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید وارد قسمت تنظیمات مودم شو. username و password پیش فرض، هر دو admin هستن. بعد از این که وارد صفحه‌ی تنظیمات مودم ات شدی، از لینک Management، روی Settings و بعد روی Restore Default کلیک کن. حالا در وسط صفحه دکمه‌ی Restore Default Settings رو بزن. کمی صبر کن تا تنظیمات به حالت پیش فرض برگرده.
مروگر رو ببند و دوباره باز کن. روی Advanced Setup و بعد روی WAN کلیک کن و اگه جدول تنظیماتی می بینی، تیک Remove همه رو بزن و در آخر، Remove رو بزن و بعد دوباره روی لینک Management کلیک کن و Save/Reboot رو بزن (یا اگه همون لحظه بعد از Remove کردن، چنین دکمه ای دیدی بزن). بعد از اعمال تغییرات، مرورگر رو بببندو دوباره باز کن و به همون تنظیمات صفحه‌ی وب برو. روی Quick Setup کلیک کن. VPI باید 0 و VCI باید مقدارش 35 شده باشه. Next رو بزن و در گام بعدی، بسته به انتخاب خودت، یکی از دو گزینه‌ی PPP over Ethernet (PPPoE) یا Bridging رو انتخاب کن. در کل برای تنظیمش فقط باید کلید Next روی بزنی! TP-Link TD-8811 نیاز به تنظیم خاصی نداره و به صورت پیش فرض، تنظیماتش با تنظیمات مورد نیاز مخابرات یکسانه. در ضمن اگه یه زمانی دیدی LED اینترنت مودم ات روشن نیست اما می تونی وبگردی کنی، تعجب نکن! موفق باشی.

behnam-k
24-02-2011, 22:16
سلام
دوست عزیز بخش دیتا هنوز خط شما رو وصل نکرده که این مشکل رو داری و وصل نمیشه
حداکثر تا 72 ساعت اینترنت شما وصل میشه
پیشاپیش مبارک باشه :10:
اگه از حسابگر اینترنت محدود داشتی دقیقا همون تنظیمات هست اما اگه نامحدود داشتی که باید تنظیمات مودم عوض شه و رو pppoe تنظیم بشه

ghandeasall
25-02-2011, 15:12
سلام به همه:11:
بچه ها منم سرویسم وصل شد(256 مرکز ولیعصر)
دوستان یه خورده منصفانه تر قضاوت کنید.من که مطمئن باشین این سرویسم تموم شه دوباره با حسابگر قرارداد میبندم(به خدا جیره خوار جایی نیستم)
حداقل اونا یه چیزی حالیشونه
مخابراتیا سرویس منو یه هفته ای وصل کردن.2 روز که ارور 900 داشتم(دوست عزیزی که ارور 900 داری هنوز دیتای تو رو تعریف نکردن اگه مرکز مخابراتت ولیعصره به 8246662 زنگ بزن)

2 روزم که چراغ مودمم خاموش شد کلاً

2 روزم شاهکار مخابراتی زدن کلاً تلفن خونه رو قطع کردن

حالا جالب اینجاس که تلفن که اصلاً جواب نمیدن هر روزم که میرفتم اونجا میگفتن چند روز پیش وصل شده!!!!!
نمیدونم چرا وقتی میرفتم مخابرات تو ذهنم آهنگ پت و مت پخش میشد

همونطور که دوستان هم گفتن با فلش مشکل داره.سرعتشم نسبت به 128 حجمی حسابگر افتضاحه
بترکونه با 35 میگیره ولی حسابگر این آخرا با 150 میگرفت:13:
یه شایعاتی هم هست که میگن در صورت استفاده از ف.... شکن جریمه ی 100 هزار تومنی داره.کسی شنیده؟

sajad-tnt
25-02-2011, 17:45
سلام دوست من.

اينجارو خوب اومدي :31::27:!!!

همونطور که دوستان هم گفتن با فلش مشکل داره.
آره برا منم فلش مشكل داره ،ولي فكر نكنم ربطي به سرويس مخابرات داشته باشه :13:!!!

بترکونه با 35 میگیره ولی حسابگر این آخرا با 150 میگرفت
چييييييييي :18:!!!!!! 150 :18:؟؟؟!! مطمئني ؟؟؟!!!!!!

شایعاتی هم هست که میگن در صورت استفاده از ف.... شکن جریمه ی 100 هزار تومنی داره.کسی شنیده؟
خب اگه اينجوريه كه من بايد زندگيم رو بفروشم جريمه بدم :31:. والا من نشنيدم :13:!!! دوستان اگه اين موضوع صحت داره زودتر بگن بدبخت نشم :31::27:!!!!

blue_sky.0098
25-02-2011, 18:26
دوستان یه خورده منصفانه تر قضاوت کنید.من که مطمئن باشین این سرویسم تموم شه دوباره با حسابگر قرارداد میبندم(به خدا جیره خوار جایی نیستم)
مخابراتیا سرویس منو یه هفته ای وصل کردن.2 روز که ارور 900 داشتم(دوست عزیزی که ارور 900 داری هنوز دیتای تو رو تعریف نکردن اگه مرکز مخابراتت ولیعصره به 8246662 زنگ بزن)

حالا جالب اینجاس که تلفن که اصلاً جواب نمیدن هر روزم که میرفتم اونجا میگفتن چند روز پیش وصل شده!!!!!

همونطور که دوستان هم گفتن با فلش مشکل داره.سرعتشم نسبت به 128 حجمی حسابگر افتضاحه
یه شایعاتی هم هست که میگن در صورت استفاده از ف.... شکن جریمه ی 100 هزار تومنی داره.کسی شنیده؟
نهههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه هههههههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!! !
اگه اینجوریه باید حسابگرو بوسید روی سر گذاشت
ولی من از مرکز بعثت سوال کردم گفت سرعت دانلود 115 برای سرویس 128 من گول خوردم یعنی ؟؟؟؟
256 گرفتم هنوز وصل نشده

mehdi_08
25-02-2011, 18:41

سلام
لازمه یه نکته ای رو بگم
شما که از حسابگر سرویس128 کیلوبیت بر ثانیه گرفتی حسابگر سرعت شما رو روی 128 کیلو بیت نمی بنده بلکه روی 512 کیلو بیت و این اواخر هم برده روی 1024 کیلو بیت بسته (برای من 4096 کیلو بیت)
خوب چون سرویس شما حجمیه پس در استفاده در طول روز سنگ بترکه 3 گیگ بیشتر نمی تونی دانلود کنی بعد اون سرویس قطع می شه ولی اگه بری از حسابگر سرویس 128 نامحدود بگیری دیگه حسابگر به شما لطف نمی کنه و سرعت شما رو روی مقادیر بالاتر ببنده همون 128 می بنده که معمولا چند کیلو بایت کمتر سرعت دانلود می ده یعنی حدود 12 کیلوبایت چیزی که در مخابرات اصلا مشاهده نشده سرعت همونیه که می گیری
خوب گفتی سرویس 256که با کیلوبیت بر ثانیه سرعت دانلود 35 کیلوبایت رو گرفتی که باید بگم 3 کیلو بایت هم بیشتر از اون سرعتی که باید بگیری بیشتره سرعت دانلود شما باید روی 32 باشه که این نشون می ده سرویس شما بسیار مطلوبه همین سرویس رو از حسابگر بگیر سرعت دانلودت میانگین 26 27
یه خورده صبر کن ماه اوله که مخابرات داره سرویس می ده یه مرور بهتر می شه
اینا رو گفتم چون خودم هم دیگه از حسابگر خسته شدم قصد دارم ماه بعد از مخابرات بگیرم 256 رو
با این که حسابگر سرعت رو زیاد کرده می تونم شبی 7.2 گیگ دانلود کنم که واقعا حجم زیادیه و تا حالا اون چیزایی رو که خواستم دانلود کردم و از طرفی من استفاده در روز زیاد دارم و این حجمی بدون کلی حالم رو می گیره
پس همین سرویسی رو که داری حفظ کن نگران نباش
:40:

---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:39 PM ----------

یه سوال از اونایی که از مخابرات سرویس دارن بی زحمت برن توی تنظیمات مودم ببینن سرعت آپلودشون روی چند تنظیم شده ؟
مثلا برای سرویس 256 سرعت آپلود رو همون 256 می بندن یا نه؟

vanish
25-02-2011, 19:04
فیلترشکن تنها کارش اینه که شما رو پنهان میکنه :دی حالا اینا اصلا نمیفهمن که بخوان جریمه کنن :دی

ghandeasall
25-02-2011, 22:28
ممنون از اینکه پستم رو خوندین و جواب گذاشتین:40:
مهدی جان عزیز من دانشجوی ترم 6 نرم افزارم تا حدودیم با شبکه و اینترنت آشنایی دارم
همونطور که شما گفتین و بقیه هم میدونین سرعتی که توی لیستا مینویسن بر حسب کیلو بیته و از اونجا که هر 8 بیت یه بایته پس شما با تقسیم سرعت دریافتی به عدد 8 سرعتی که باید پهنای باند شما دریافت کنه رو بدست میارین
مثلاً 128 کیلو بیت باید با سرعت 16 کیلو بایت دانلود کنه
256 -- 32
512 -- 64

جدی گفتم من حسابگر 2 روز آخر با سرعت 150 دانلود میکردم چند صفحه قبلم تست سرعتم رو گذاشتم(البته مال ابن آخرا نبود)

در مورد مشکل فلشم وقتی از ف.... شکن استفاده میکنم براحتی باز میکنه.تستی که واسه من داد پینگ 806 میلی ثانیه سرعت دانلود 31 کیلو بایت و سرعت آپلود 11 کیلو بایت بود

blue sky عزیز شما هم دلتو بیخود خوش نکن دعا کن با 15 بگیره!!!

دوستان در مورد جریمه هم پرس و جو کنین که اگه صحت داره بریم لب آب کارگری کنیم:31:

بعد اینجا قطع شدن سرویسم در حد خیلی بالایی بالاس:41:.توی 4 ماهی که از حسابگر سرویس گرفتم کلاً یه بار اونم 2 ساعت اینترنتم قطع شد

در کل به نظر من سرویس 128 3 گیگ حسابگر با 3 گیگ اضافه که سر جمع میشه 23500 نسبت به 512 نامحدود

مخابرات برتری داره.شما روزی 200 مگابایت میتونین دانلود کنین.کار منو که راه میندازه

راستی یه چیزم بگم جگر همه رو کباب کنم.هنگ کنگ به مردم اینترنت 1 گیگابیت میده با قیمت 24 دلار

blue_sky.0098
26-02-2011, 10:37
مهدی جان عزیز من دانشجوی ترم 6 نرم افزارم تا حدودیم با شبکه و اینترنت آشنایی دارم
همونطور که شما گفتین و بقیه هم میدونین سرعتی که توی لیستا مینویسن بر حسب کیلو بیته و از اونجا که هر 8 بیت یه بایته پس شما با تقسیم سرعت دریافتی به عدد 8 سرعتی که باید پهنای باند شما دریافت کنه رو بدست میارین
256 -- 32
512 -- 64

جدی گفتم من حسابگر 2 روز آخر با سرعت 150 دانلود میکردم چند صفحه قبلم تست سرعتم رو گذاشتم(البته مال ابن آخرا نبود)

در مورد مشکل فلشم وقتی از ف.... شکن استفاده میکنم براحتی باز میکنه.تستی که واسه من داد پینگ 806 میلی ثانیه سرعت دانلود 31 کیلو بایت و سرعت آپلود 11 کیلو بایت بود

دوستان در مورد جریمه هم پرس و جو کنین که اگه صحت داره بریم لب آب کارگری کنیم:31:

بعد اینجا قطع شدن سرویسم در حد خیلی بالایی بالاس:41:.توی 4 ماهی که از حسابگر سرویس گرفتم کلاً یه بار اونم 2 ساعت اینترنتم قطع شد

در کل به نظر من سرویس 128 3 گیگ حسابگر با 3 گیگ اضافه که سر جمع میشه 23500 نسبت به 512 نامحدود

مخابرات برتری داره.شما روزی 200 مگابایت میتونین دانلود کنین.کار منو که راه میندازه

راستی یه چیزم بگم جگر همه رو کباب کنم.هنگ کنگ به مردم اینترنت 1 گیگابیت میده با قیمت 24 دلار
سرویس من 256 ( مخابرات بعثت ) که سرعت اینترنتم امروز بسلامتی توی سایت که تست کردم 200 بود دانلودشم 30 واقعا شرکتهای خصوصی بهتر عمل میکنن به نظر من .
راستی از دوستانی که بابت ارور 900 راهنمایی کردن ممنونم مشکل از یوزر بود که من 0831 اول شماره میزدم که نباید صفر رو بزنی یعنی !!!!831835 این درسته .

mehdi_08
26-02-2011, 10:38
256 -- 32
512 -- 64

سلام
خوب ناسلامتی خودم الان حسابگر دارم
سرعت دانلودم روی 4مگه که حسابگر برای رقابت با مخابرات این کارو کرده سرعت رو بالاتر می بنده ولی چون محدوده فشار زیادی به حسابگر نمیاد
اشتباه کار این جاس که داریم سرویس 256 نامحدود مخابرات رو با 128 محدود (بخونین 1 مگ محدود) مقایسه می کنیم
همین الان حسابگر داره عین قیمت های مخابرات سرویس نامحدود می ده منتهی باید پول سه ماهه رو یه جا پرداخت کرد خوب حالا اگه سرویس 256 مخابرات رو با 256 نامحدود حسابگر مقایسه کنیم مخابرات پیروزه میدانه
اگه سرویس های نا محدود رو با هم مقایس کنیم بهتره:10:

ILDC2
26-02-2011, 17:41
دقیقا درسته دوستان دارند مقایسه اشتباه انجام میدن
سرویس محدود رو با نامحدود مقایسه نمیکنند توی نامحدود سرعت همونی هست که باید باشه و isp عاشق چشم ابروی کاربر نیست که بالاتر ببنده
جالبی کار اینه که حسابگر میخواد جیرینگی پول سه ماه رو بگیره و یک ماهه تمدید نمیکنه و اینجاس که کاربر تصمیم میگیره بره با مخابرات قرداد ببنده!
ضمن این که سرویس های محدود حسابگر با این که ب گفته خودشون 4 برابر شده( 2 برابر قبل x2) اما سرعت 480-500 نیست و بزور به 350 میرسه البته شبانه رو عرض میکنم که اصل قضیه هم همین شبانس که کاربر میره این سرویس رو میگیره

behexen
26-02-2011, 21:28
VCI
VPI
مخابرات رو لطف می کنید ؟
ممنون

mehdi_08
26-02-2011, 21:33
VCI
VPI
مخابرات رو لطف می کنید ؟
ممنون

همون پیشفرض بزار
0 و35

ghandeasall
26-02-2011, 21:37
سرویس محدود رو با نامحدود مقایسه نمیکنند توی محدود سرعت همونی هست که باید باشه و isp عاشق چشم ابروی کاربر نیست که بالاتر ببنده
جالبی کار اینه که حسابگر میخواد جیرینگی پول سه ماه رو بگیره و یک ماهه تمدید نمیکنه و اینجاس که کاربر تصمیم میگیره بره با مخابرات قرداد ببنده!
ضمن این که سرویس های محدود حسابگر با این که ب گفته خودشون 4 برابر شده( 2 برابر قبل x2) اما سرعت 480-500 نیست و بزور به 350 میرسه البته شبانه رو عرض میکنم که اصل قضیه هم همین شبانس که کاربر میره این سرویس رو میگیره
البته این دوستمون منظورش نامحدوده:11:

mehdi_08
26-02-2011, 21:38
سرویس محدود رو با نامحدود مقایسه نمیکنند توی محدود سرعت همونی هست که باید باشه و isp عاشق چشم ابروی کاربر نیست که بالاتر ببنده
البته اگه تک لینک بزارم روی 250 میره 2 تا اینک بزارم می ره طرفای 370 380
3 4 تا لینک بزارم می ره روی 444:10::8:

ILDC2
27-02-2011, 00:21
دوستان اضافه شونده ایی چیزی هست بشه با idm سرعت توتال(مجموع) رو دید؟

vanish
27-02-2011, 00:23
با DU meter میشه

ghandeasall
27-02-2011, 00:55
اشتباه کار این جاس که داریم سرویس 256 نامحدود مخابرات رو با 128 محدود (بخونین 1 مگ محدود) مقایسه می کنیم
همین الان حسابگر داره عین قیمت های مخابرات سرویس نامحدود می ده منتهی باید پول سه ماهه رو یه جا پرداخت کرد خوب حالا اگه سرویس 256 مخابرات رو با 256 نامحدود حسابگر مقایسه کنیم مخابرات پیروزه میدانه
اگه سرویس های نا محدود رو با هم مقایس کنیم بهتره:10:
دوست عزیزم منم مقایسه نکردم.من به دوستانی که میخوان اشتراک بگیرن پیشنهاد کردم
من و شما که این سرویس مخابرات رو گرفتیم باید به صورت منصفانه نقدهامون رو اینجا بنویسیم که کسانی که میخوان سرویس بگیرن انتخاب خوبی داشته باشن:11:

mehdi_08
27-02-2011, 09:57
دوستان اضافه شونده ایی چیزی هست بشه با idm سرعت توتال(مجموع) رو دید؟
از برنامه
cfos استفاده کن هم شتاب دهنده باز شدن صفحه هاست هم ترافیک مجموع رو نشون می ده :20:

behexen
27-02-2011, 14:54
سلام
چهارشنبه درخواست وصل کردن دادم امروز وصل شد دقیقا بعد از پنج روز اونم با هزار بدبختی
چراغه آی دی اس ال خاموش بود 20 بار زنگ زدم هی می گفتن رسیدگی می کنیم ! آخرش رسیدگی نکردن منم مجبور شدم شخصا برم اونجا ! شانس ما یه آدم نادان خورد به پستمون ! رفتم آنجا می گم سلام آقای امیری مشکل براش شرح دادم آخر سر می گه خوب من چی کار کنم !!!!! بعد از کلی کلنجار رفتن آخرش وصل شد ولی اصلا به دردسرش نمی ارزید.

پینگ کلا مشکل داره مخصوصا برای بازی آنلاین
این به سرور های نوترکس کانتر :

اصلا به درد آنلاین گیمینگ نمی خوره !
این تست سرعت دانلود و آپلود
512

در آخر این یادتون باشه آدم هرچقدر پول بده همون قدر آش می خوره !
با ماهی 23 تومن 512 نا محدود با ریت دانلود 60 واقعا عالیه .

mehdi_08
27-02-2011, 19:06
سلام
چهارشنبه درخواست وصل کردن دادم امروز وصل شد دقیقا بعد از پنج روز اونم با هزار بدبختی
چراغه آی دی اس ال خاموش بود 20 بار زنگ زدم هی می گفتن رسیدگی می کنیم ! آخرش رسیدگی نکردن منم مجبور شدم شخصا برم اونجا ! شانس ما یه آدم نادان خورد به پستمون ! رفتم آنجا می گم سلام آقای امیری مشکل براش شرح دادم آخر سر می گه خوب من چی کار کنم !!!!! بعد از کلی کلنجار رفتن آخرش وصل شد ولی اصلا به دردسرش نمی ارزید.

پینگ کلا مشکل داره مخصوصا برای بازی آنلاین
این به سرور های نوترکس کانتر :

اصلا به درد آنلاین گیمینگ نمی خوره !
این تست سرعت دانلود و آپلود
512

در آخر این یادتون باشه آدم هرچقدر پول بده همون قدر آش می خوره !
با ماهی 23 تومن 512 نا محدود با ریت دانلود 60 واقعا عالیه .
امیدوارم که هیچ وقت کارتون گیره یکسری نادان مثل امیری نیفته !
خوب قبلش می گفتی برای بازی آنلاین می خوای تا سرویس بهتری بهت معرفی می کردیم
مخابرات پنگش بالاس
پینگ پایین می خوای آسیاتک پینگش زیر 300 بود:20:

behexen
27-02-2011, 19:23
خوب قبلش می گفتی برای بازی آنلاین می خوای تا سرویس بهتری بهت معرفی می کردیم
مخابرات پنگش بالاس
پینگ پایین می خوای آسیاتک پینگش زیر 300 بود:20:

من قبل از اینکه از مخابرات بگیرم پینگش رو با مال یکی ار اقوام که اونم از مخارات داشت چک کردم ! خیلی عالی بود البته مرکز اونا امام بود ولی مال ما ولیعصر
ایرادی نداره در عوض این ماه کلی دانلود کنم:10:

afshin-434
27-02-2011, 19:50
من شنبه فرم رو پر کردم یکشنبه (امروز صبح ) وصل شد و پینگم روی گیم رنجر 350 هست! 256KB سرعت دانلود هم 33 هست.

arash1988nw
28-02-2011, 23:03
سرویس من 256 ( مخابرات بعثت ) که سرعت اینترنتم امروز بسلامتی توی سایت که تست کردم 200 بود دانلودشم 30 واقعا شرکتهای خصوصی بهتر عمل میکنن به نظر من .
راستی از دوستانی که بابت ارور 900 راهنمایی کردن ممنونم مشکل از یوزر بود که من 0831 اول شماره میزدم که نباید صفر رو بزنی یعنی !!!!831835 این درسته .

خدا رو شکر که معما (error شماره‌ی 900) حل شد. :20: اتفاقاً منم که از مخابرات اشتراک گرفتم، user و pass رو که در اختیارم گذاشتن، نگفته بودن که 0 رو باید قبل از کد شهر وارد کنی (به عنوان Username). شما کار درستی کردی که اینجا دلیل بروز خطا رو نوشتی. هر چقدر که این مبحث پربارتر باشه، گره از کار افراد بیشتری باز می کنه. در ضمن، همه می دونن که از مخابرات خیری به مردم نرسیده تا حالا. اما در زمینه‌ی همین خدمات ایننرنت ADSL اش، مخابرات تقریباً مطابق با همون تبلیغاتش عمل کرده تا اینجا. منظورم همون عبارت "اینترنت پرسرعت ADSL با پهنای باند واقعی" هست. سرعت دانلود تقریباً همون چیزی هست که منطقاً باید باشه. در ضمن یه نکته ای رو بعضی ها در مورد سرعت دانلود و آپلود در نظر نمی گیرن. شما که از سرعت اینترنت ات تست می گیری، باید همه‌ی Automatic Update ها از جمله به روز رسانی خودکار خود ویندوز، به روز رسانی نرم افزارهای ضد بدافزار (anti-virus، firewall) و همچنین نرم افزارهای مدیریت دانلود (مثل IDM و FlashGet) و حتی قابلیت خودکار بررسی وجود یک نسخه‌ی جدید از یک نرم افزار (مثل امکانی که مثلاً در مرورگر فایرفاکس و بسیاری دیگه از نرم افزارها وجود داره) رو غیر فعال کرده باشی (اگه بخوای سرعت واقعی رو بسنجی). اگه این هایی که اشاره کردم غیرفعال نباشن، تست سرعت، نمایش دقیقی از سرعت دسترسی شما به اینترنت ارائه نمی‌کنه. چون که بخشی از پهنای باند شما در اختیار نرم افزار(های) دیگه هست.
مثلاً یک راه برای این که بشه فهمید که چه نرم افزارهای کامپیوتری در حال حاضر در حال استفاده از پهنای باند اینترنت شما هستند، یک ابزاری هست که مثلاً در مجموعه نرم افزار امنیتی ESET Smart Security وجود داره. که البته نسخه ای که من دارم بر طبق اون برای شما توضیح می دم، نسخه‌ی 4 این نرم افزار هست. اگه این نرم افزار روی ویندوز شما نصب هست،با فرض این که User Interface (رابط کاربری یا به عبارتی همون شکل و شمایل پنجره‌ی برنامه در هنگام استفاده) در حالت Advanced قرار داشته باشه، و شما از منوی Protection Status، گزینه‌ی Network Connections رو انتخاب کنید، لیست نرم افزارهایی که در حال حاضر از شبکه استفاده می کنند رو نمایش می ده. با این نرم افزار، این امکان برای شما وجود داره که ارتباط یک/بیش از یک استفاده کننده از شبکه رو به اختیار خودتون موقتاً قطع کنید. البته اینم بگم که این امکانات صرفاً مختص این نرم افزار نیست.

vanish
01-03-2011, 20:01
امروز پشت سر هم دی سی میشه (حسابگر)

AMIR.KIK
01-03-2011, 20:14
امروز دیگه واقعا سرعت خیلی پایین بود.حسابگر

ILDC2
03-03-2011, 00:28
2 شب هست حسابگر اصلا نمیشه دانلود کرد البته بی دلیل هم نیست ...

mehdi_08
03-03-2011, 13:25
2 شب هست حسابگر اصلا نمیشه دانلود کرد البته بی دلیل هم نیست ...
برا من که مشکلی نبوده:5:

BZ7
03-03-2011, 13:48
دوستان شما انگار خیلی میخواین بیشتر از پولتون آش بخورین !
سرویس 128 کیلوبیت سرعت دانلودش باید حداکثر بین 16 تا 18 کیلوبایت باشه و اونی که تا 35 میره خیلی لطف داشته بهتون مخابرات ! . حسابگر و شاتل و ... شرکت های خصوصی برای جذب مشتری سرعت burts رو زیاد میکنن که سرعت ها به چشم زیاد بیاد اما با در نظر گرفتن محدودیت حجم و دانلود شبانه های افتضاح بعضی شرکت ها این سرعت در اصل به ضرر مصرف کننده هست چون وقتی توی یه سایت سنگین میری خیلی از چیزایی رو که نیاز نداری ( ویدئو ها و ... ) لود میشن و خیلی از حجم مصرف میکنه . سرعت به تنهایی بد نیست ولی وقتی شرایط رو در نظر میگیری میبینی اصلا ارزشی نداره و بیشتر برای جذب مشتری هست . به نظرم سرویس های مخابرات اگه همینطور بمونه عالی هست

blue_sky.0098
03-03-2011, 17:26
دوستان شما انگار خیلی میخواین بیشتر از پولتون آش بخورین !
سرویس 128 کیلوبیت سرعت دانلودش باید حداکثر بین 16 تا 18 کیلوبایت باشه و اونی که تا 35 میره خیلی لطف داشته بهتون مخابرات ! . حسابگر و شاتل و ... شرکت های خصوصی برای جذب مشتری سرعت burts رو زیاد میکنن که سرعت ها به چشم زیاد بیاد اما با در نظر گرفتن محدودیت حجم و دانلود شبانه های افتضاح بعضی شرکت ها این سرعت در اصل به ضرر مصرف کننده هست چون وقتی توی یه سایت سنگین میری خیلی از چیزایی رو که نیاز نداری ( ویدئو ها و ... ) لود میشن و خیلی از حجم مصرف میکنه . سرعت به تنهایی بد نیست ولی وقتی شرایط رو در نظر میگیری میبینی اصلا ارزشی نداره و بیشتر برای جذب مشتری هست . به نظرم سرویس های مخابرات اگه همینطور بمونه عالی هست

اگه حجمی ارائه بده خیلی عالی میشه چون من یکی به سرعت بالای دانلود عادت کردم مصرفمم بیشتر از 3 گیگ در ماه نبوده این یکی دو سالی که از حسابگر داشتم .
کسی از برنامه مخابراتیا خبر نداره ؟

6682
03-03-2011, 23:25
من از مخابرات جوانرود 64 کیوبایت گرفتم واقعا خوبه نسبت به نماینده حسابگر تو اینجا با حسابگر سرعت دانلودم 6 کیلوبایت زیادتر نمیشد با مخابرات راحت میرم تا 11 کیلوبایت رنجش بین 9 تا 11 هست ولی یه شب یهو دیدم سرعت دانلود تغییر کرده رفته بود 135 تا 140 کیلوبایت در ثانیه خدا کنه دفعه دیگه اینجوری بشه تا صبح دانلود کردم حدود 2 گیگ دانلود کردم چقدر سرعت باحالی بود همچنان منتظر سرعت ناگهانی هستم امیدوارم بازم قاط اینجوری بزنه

سرویس مخابرات هرچه بارش در ساعات آخر شب و نیمه شب سبک بشه پهنای باندشه در اختیار باقی کاربران
میزاره..برعکس حسابگر که همیشه از حق مردم کم میزاره>؟؟؟؟؟:31::20::31: