PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی بازی wolfteam

ali722
30-06-2010, 11:19
برد گرگ انسان !!!! سالها داستانها از این نبرد بود ولی امروز بازیش :40:
بازی که می خوام معرفی کنم خیلی معتاد کننده است این بازی زیبا رو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ارائه می کنه اونا که shaiya رو بازی کردن می دونن. wolfteam بازی در نوع خود تک وبینظیر است که با ساخت اکانت در اون میتو نید هم به جای گرگ ها هم انسان ها در بازی بازی کنید برای همین چند تا عکس گذاشتم البته بازی انگلیسی است وگرافیک ان الآن بهتر شده است .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این بازی با حجم تقریبا 500 مگابایت دانلود میشود 1GB جا می خواد
به گرافیک GeForce FX 5700 or Radeon 7600
رم 512mb
سی پی یو Pentium IV 1.4 ghz
واینترنت دیال آپ خوب می خواد ( adsl بهتره )
برای دانلود به آدرس زیر بروید و یک سرور به جز سرور سایت انتخاب کنید تا دانلود با سرعت بیشتر انجام شود
wolfteam.aeriagames.com/download
بازی بسیار ساده و روز به روز به جمعیت ان ازافه میشود و با وجود سیستم قوی سرور دیگر امکان چیت زدن وهک نیست :40:
ایرانی هم توش زیاد پیدا می شه
این بازی تانک مثل بازی میدان نبرد ندارد ولی بازی با گرگ ها بسیار لذت بخش است به خصوص زمانی که روی دیوار با آنها حرکت می کنی یا زمانی که با گرگ های ghost قیب میشی و آدم ما رو غافلگیر میکنی و یا با گرگ یخی آنها رو به یخ تبدیل میکنی وبا گرگ جادو گر .... .
این بازی اکشن با گرافیکی عالی به با آبدیتی پشت سر هم و افزودن مپ جدید هرگز خسته کننده نمی شود
وجود clan های متفاوت زیبایی خاصی به بازی داده است
به جز پول چیزها دیگری هم چون درجه که میتوانید از سرباز صفر به بالا بروید و اقتدار وwc وap وgp و... وجد دارد
سلاح های متنوع وگرگ های متنوع از ویژگی عالی بازی است
حالت های مپ نیر گوناگون است مثل ice hold _conquest_deathmach_knifemode_snipmode_pistolmode_ esplosive mode...
هر چه سریتر ان بازی رو دنلود کنید و لذت ببرید اگه سوالی دارید می تونید ت همین جا بپرسید .
اسم من تو بازی ali72 است خواستید addکنید وسوال بپرسید:40::40::40::40::40::40::40::40:
فکر نکنم تو ساخت اکانت کسی مشکلی داشته باشه ولی اگه داشتید بگید

mhv_kntu
01-07-2010, 08:46
این بازی هم متاسفانه مثل بقیه بازی های کمپانی Aeria ،
Free2Begin ولی Pay2Win هست. این رو با نگاه به صفحه اول و کلی AP Item که اونجا گذاشتن میشه فهمید.

یه مقدار در مورد سبک بازی و چگونگی پیشرفت تو بازی بیشتر توضیح میدی؟

mega lord
01-07-2010, 14:42
با سلام می بخشین ، این بازی رو حتما باید دانلود کنم ؟ نمیتونم بخرمش ؟ مغازه ای سراغ ندارین ؟

ali722
01-07-2010, 15:24
چقدر به هم می پرید بابا این تاپک برای اولین بار تو سایت زده شده است
درمورد پینگ که پرسیدید باید بگم با DUAL UP خوب هم میشه بازی کرد ولی دیگه روم نمی تونید بسازید فقط می تونید JOINبشید واگر باز هم مشکل دارید در بازی قسمتی وجود دارد که مپ متناسب با پینگ شما پیدا می کند :31:
و در جواب دوستان عزیز تنها هدف من برای زدن این تاپک فقت معرفی بازی بود فقط همین قصد دیگه ای ندارم.:41:
و در مورد arena point یا همون AP باید بگم فقد چند تا اسله وگرگ باید پول نقدی بدید و معمولا کسی هم از اون ها نداره و روز به روز داره قیمت رو کم میکنه شاید یکی بخره اگه برید می بینید که روی چند تا قیمت خط کشیده و ارزون تر کرده است
99% سلاح ها و گرگ ها رو با یازی کردن متوانید بخرید میمونه اون یک درصد که اگه بازی کن خوبی باشید اون هم حله:18::18:
من با معرفی این بازی خواستم به تعداد ایرانی های تو بازی رو زیاد کنم که admin بازی یه channel ایرانی هم بزنه.:31::31:
الان هم پره ایرانی است ولی به راحتی پیدا نمی شن :41:خودم یکش:31:
باز هم سوال بود بپرسید
از بازیدتون متشکرم:46:

*Maral*
01-07-2010, 16:36
با عرض سلام ، ممنون از راهنمایی هاتون ...

man war
01-07-2010, 17:03
ارزش دانلود کردن داره؟

ali722
01-07-2010, 19:22
باید دو چیز بگم :1-بخاطر اینکه یکم تند تایپ کردم و پر غلط ببخشید
2-100% تضمین می کنم که از بازی لذت خواهید برد
در ضمن باز هم می گم به عکس ها چندان توجه نکنید گرافیک بازی بسیار بهبود یافته:31::31:

*Maral*
01-07-2010, 19:46
من میخوام دانلود کنم و ADSL 256 به نظر شما چقدر طول میکشه ؟ حجم کلی بازی چقدره ؟

ali722
01-07-2010, 23:48
عزیزم اگه اول تاپک رو بخونی میفهمی:19: ولی باز هم میگم 400 MB بازی و200MB آبدیت است یا میتونی از جدیدترین لینک درون سایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ذکر شده ( به جز دانلودر خود سایت) استفاده کنی.
و از لحاظ زمانی من adsl 128 دارم و دانلود و آپدیت او روی هم شب تا صبح شد یعنی ساعت 12 شب گذاشتم 6 صبح بازی کردم(البته نمی دونم ساعت چند شب تموم شده ولی 6 من بازی کردم):20:
سایت های که میتونی از اون دانلود کنی تو قسمت دانلود بازی wolfteam است اونی رو انتخاب کن که تازه تر آپالود شده باشه تا دیگه نخواد آبدیت کنی:46::46:
حتما این بازی رو بگیر پشیمون نمیشی :thumbsup::thumbsup::thumbsup:
من هم add کن تا تو بازی اگه کمک خواستی کمکت کنم nick name من ali72 است :11::11::11:

ali722
02-07-2010, 14:43
در جواب دوست عزیزمون باید بگم این بازی به دلیل رایگان بودن جایی نمی فروشن میتونی محل سکونت خودت رو بگی که اگر کسی تو شهر شما بود واین بازی رو دانلود کرده بهت بده . :46:
باز هم میگم این بازی حجم زیادی نداره و خودت میتونی دانلودش کنی (اگه Adsl 64 داری هم میتونی این رو دانلود کنی ) فقط یه شب تا صبحی که خوابی طول میکشه :31::31:
و در جواب دوست عزیزمون که دنبال روند بازی بود باید بگم روند بازی برای توضیح کلی بسیار زیاد ولی آسان است ولی اگه black shot رو بازی کرد ه باشی این تقریبا در قسمت انسان ها شبیه اون هست تو با نبر درجه خودت رو بالا میبری وبعد میتونی یک clan
یا همون guild(به گفته ی wow باز ها) بسازی و فرمانده 30 نفر رو به عهده بگیری چون کشتن گرگ ها نیاز به فرمانده ی قوی دارد چون اشتباه فرمانده تیم رو به کشتن می دهد واز طرف گرگ ها لذت واقعی بازی را خواهید چشید زمانی که این گرگ ها روی دیواد حرکت مکنند یا یخ پتاب می کنند یا غیب می شوند یا با پرش خود زیر گلوی انسان ها میزنند یا ... .:18::18:
من تقریب بازی خوب دارم و در درگیری ها معمولا جز نفرات اول هستم:31:
در این بازی مدل های مختلفی برای مپ های مختلفی تعرف شده است توی یه مپ هم گرگ هستید هم آدم یا یه مپ دیگه یه گروه گرگ و یه گروه آدم و تو یه مپ دیگه هر دو طرف آدم است بستگی به علاقه شما دارد که کدام مدل مپ رو دوست دارید :46:
ولی اصلی ترین و قشنگ ترین مپ اون یه ور گرگ و یه ور آدم هست که با ترس بسیار آن را بازی خوهید کرد چون باید هواستان به تمامی دیوار ها که گرگه با استفاد از قدرت خود روی آن هستند باشد :27:
باز هم سوالی بود بپرسید من هر روز چک می کنم و جواب می دم:46::46:

ali722
02-07-2010, 14:50
راستی یادم رفت که بگم این صلاح ها که در بازی می بینید ( در عکس بالا) اولین صلاح های بازی نیست جند بار آپدیت شدن یعنی میتوانید با بازی در حالت عادی یا clan war درآمدی بدست آورید که و صلاح های خود را آپدیت کنید ( مثل دوربین آنها یا طول لوله تفنگها و...)ضمنا بازی شوتر اول شخص در طرف انسان ها و action سوم شخص در طرف گرگ ها است که بازی که هر دو را داشته باشد امروزه کم است :31:

man war
02-07-2010, 19:35
دوست عزیز مثه بازی mag e؟؟؟ یا فقط باید ادم باشی ؟ باید خودت انتخاب کنی که گرگ باشی یا نه؟

ali722
02-07-2010, 23:41
تمامی موارد :31: می تونی گرگ باشی میتونی آدم باشی میتونی جفتش باشی :18: بستگی به مپ که میری توش داره
بعدی که رفتی تو بازی قبل از ورود به بازی از شما میتونی انتخاب کنی که با گرگ ها باشی یا با آدم ها :18:
منظور من از جفتش این هست که با زدن دکمه q میتو نی تبدیل به گرگ یا آدم بشی .
باز سوالی بود در خدمتیم:10:

MobinS
21-08-2010, 23:43
بازیش مثل کال او دیوتی هست؟ مثلا لول بگیری اسلحه جدید و... ؟ اونوقت گرگینه ها اسلحشون چیه؟؟

ali722
22-08-2010, 13:21
با سلام
تنها تفاوتی که با call of duty داره که بازی خون داره یعنی hp 200 است و ایتم وسایر قسمت هاش از کال اف دیوتی بیشتره.
وسلاح گرگها در تغییر خالکوبی روی بدن یا تغییر ناخن وافزودن سایر موار مثل افزایش پرش و افزایش قدرت و... است.
به طور کلی بازی بسیار گسترده از نظر تسلیحات می باشد به طوری که بیش از 300 تفنگ(رایگان) در بازی و 100 تفنگ در سایت (البته پولی) و سایر وسایل وبجز این 300 تفنگ تا قابلیت آبدیت هم دارند گرگ ها هم به همین اندازه سلاح طبیعی دارند:18::18:
hp گرگ ها از 350 تا 890 با سپرشون تا 900 است که گاهی باید چند نفره انها رو کشت:18:

MobinS
22-08-2010, 14:22
من دیشب گذاشتم دانلود نمی دونم چی شده :دی! دیفالتش کجا میریزه بازیو؟

MobinS
22-08-2010, 14:58
با هزار ناامیدی خواستم دوباره دانلود کنم که بازیش اومد!!! الان داره نصب میشه!

MobinS
23-08-2010, 19:51
بازیشو نصب کردم ، ولی اصلا خوشم نیومدگرگاش خیلی قوی ترن! گرافیکشم شبیه کانتر است!