PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی کاملا متنوع WOLFTEAM

ali722
30-06-2010, 11:04
نبرد گرگ انسان !!!! سالها داستانها از این نبرد بود ولی امروز بازیش :40:
بازی که می خوام معرفی کنم خیلی معتاد کننده است این بازی زیبا رو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ارائه می کنه اونا که shaiya رو بازی کردن می دونن. wolfteam بازی در نوع خود تک وبینظیر است که با ساخت اکانت در اون میتو نید هم به جای گرگ ها هم انسان ها در بازی بازی کنید برای همین چند تا عکس گذاشتم البته بازی انگلیسی است وگرافیک ان الآن بهتر شده است .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این بازی با حجم تقریبا 500 مگابایت دانلود میشود 1GB جا می خواد
به گرافیک GeForce FX 5700 or Radeon 7600
رم 512mb
سی پی یو Pentium IV 1.4 ghz
واینترنت دیال آپ خوب می خواد ( adsl بهتره )
برای دانلود به آدرس زیر بروید و یک سرور به جز سرور سایت انتخاب کنید تا دانلود با سرعت بیشتر انجام شود
wolfteam.aeriagames.com/download
بازی بسیار ساده و روز به روز به جمعیت ان ازافه میشود و با وجود سیستم قوی سرور دیگر امکان چیت زدن وهک نیست :40:
ایرانی هم توش زیاد پیدا می شه
این بازی تانک مثل بازی میدان نبرد ندارد ولی بازی با گرگ ها بسیار لذت بخش است به خصوص زمانی که روی دیوار با آنها حرکت می کنی یا زمانی که با گرگ های ghost قیب میشی و آدم ما رو غافلگیر میکنی و یا با گرگ یخی آنها رو به یخ تبدیل میکنی وبا گرگ جادو گر .... .
این بازی اکشن با گرافیکی عالی به با آبدیتی پشت سر هم و افزودن مپ جدید هرگز خسته کننده نمی شود
وجود clan های متفاوت زیبایی خاصی به بازی داده است
به جز پول چیزها دیگری هم چون درجه که میتوانید از سرباز صفر به بالا بروید و اقتدار وwc وap وgp و... وجد دارد
سلاح های متنوع وگرگ های متنوع از ویژگی عالی بازی است
حالت های مپ نیر گوناگون است مثل ice hold _conquest_deathmach_knifemode_snipmode_pistolmode_ esplosive mode...
هر چه سریتر ان بازی رو دنلود کنید و لذت ببرید اگه سوالی دارید می تونید ت همین جا بپرسید .
اسم من تو بازی ali72 است خواستید addکنید وسوال بپرسید:40::40::40::40::40::40::40::40:
فکر نکنم تو ساخت اکانت کسی مشکلی داشته باشه ولی اگه داشتید بگید

Arrowtic
03-07-2010, 21:21
يك نكته ي مهم بگم:بازي رو از دانلودر خودش دانلود نكنيد.از ميرورهايي به جز Bigdownload هم همينطور.اينسايت از همه برا دانلود بهتره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

*Mehran*
03-07-2010, 22:29
با سلام مجدد ، برای دانلود بازی نمیشه یک لینکی داشته باشه ، که من بوسیله اون ، بازی رو دانلود کنم ، آخه اینطوریه نا مشخصه که چقدر بازی دانلود شده ... ممنون میشم راهنماییم کنین

Arrowtic
03-07-2010, 22:35
شما برو سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اسم بازي رو سرچ كن و دانلودو بزن و به صورت معمولي دانلود كن.قابليت رزيوم داره.معمولا هم آپديته.ميتوني هم بفهمي چه قدر دانلود شده.

*Mehran*
03-07-2010, 22:42
ولی کاربران میتونن سریع به لینک زیر بروند و دانلود کنند بفرمایید لینک دانلود با حجم 612 مگابایت :

موفق باشین ...:11:

*Mehran*
03-07-2010, 22:48
اینم چند تا تصویر جدید از بازی :

در ضمن دوستان آیا من تو این بازی میتونم این گرگ ها رو هم بگیرم ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arrowtic
03-07-2010, 23:28
بله ميشه.ميتونيد گرگ هم بشيد.

vampyre
04-07-2010, 21:49
من تا 1-2 ساعت دیگه بازی برام دان میشه.
فقط چند یه سوال:
آدمها فقط میتونن گرگ بکشن یعنی نمیتونن همدیگر رو بکشن و گرگها ... ؟

vampyre
05-07-2010, 09:38
سلام.
دوستان من بازی رو امروز نصب کردم و بعدش یه آپدیت اومد که بازی رو آپدیت کردم.الان رو play میزنم میره و آپدیت رو چک میکنه و بعدش اتفاقی نمیوفته!!!!و نمیره تو بازی!!!!
کسی میدونه مشکل از کجاست؟

Arrowtic
05-07-2010, 10:22
ميشه يه شات از مشكلتون بذاريد؟ببينيم شايد متوجه شديم اشكال از كجاست.
بعد يه سوال:من تو اين سايت يه اكانت دارم و ازش براي شايا استفاده ميكنم.ميتونم براي اين بازي هم ازش استفاده كنم؟

ali722
05-07-2010, 11:14
من مدتی مسافرت بودم و نتونستم سایت رو چک کنم :41:
سوال:من تو اين سايت يه اكانت دارم و ازش براي شايا استفاده ميكنم.ميتونم براي اين بازي هم ازش استفاده كنم؟
جواب :بله من با یه اکانت تمامه بازی های سایت رو می کنم :31:
سوال :دوستان من بازی رو امروز نصب کردم و بعدش یه آپدیت اومد که بازی رو آپدیت کردم.الان رو play ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میزنم میره و آپدیت رو چک میکنه و بعدش اتفاقی نمیوفته!!!!و نمیره تو بازی!!!!
جواب : دوست عزیز دقت کن که wolfteam دوتا آدیت داره یکه قبل از زدن user وpassword و یکی بعد از اون که دو می مربوط به سایتی میشه که نمی گذارد کسی بازی رو -- کنه یا ]چیت بزنه پس بایت 2 آدیت رو انجام بدی
سوال:
آدمها فقط میتونن گرگ بکشن یعنی نمیتونن همدیگر رو بکشن و گرگها ... ؟
جواب: جواب این سوال رو من و اون دوست گرامی تا حالا 100 بار توضیح دادیم:20: دوست عزیز تمامی حالاتی که تصور می کنی این بازی داره مثلا : گرگ با گرگ _ آدم با آدم_ گرگ وآدم با گرگ و آدم _آدم با گرگ و چندین حالت دیگه که در اینجا نمی توان گفت و خودتون باید بازی کنید تا بفهمید .:31:
من باز در خدمت هستم سوالی بود بپرسید :5:
راستی به دلیل یه اشتباه از این تاپک دوتا موجود است به دومی هم یه سری بزنید لطفا اونجا به خیلی از سوالات جواب دادم:5:

vampyre
05-07-2010, 11:55
سلام.
شات بزارم!!!
دوست عزز میگم همه ی کارها به درستی انجام میشه فقط بعد از اینکه آپدیت بازی رو چک میکنه و میخواد بره تو بازی.نمیره و هیچ اتفاقی نمیوفته همین!!!
کسی میدونه چرا؟

Arrowtic
05-07-2010, 12:38
من الآن ميذارم دانلود شه تا ببينم.

vampyre
05-07-2010, 13:56
سوال :دوستان من بازی رو امروز نصب کردم و بعدش یه آپدیت اومد که بازی رو آپدیت کردم.الان رو play ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میزنم میره و آپدیت رو چک میکنه و بعدش اتفاقی نمیوفته!!!!و نمیره تو بازی!!!!
جواب : دوست عزیز دقت کن که wolfteam دوتا آدیت داره یکه قبل از زدن user وpassword و یکی بعد از اون که دو می مربوط به سایتی میشه که نمی گذارد کسی بازی رو -- کنه یا ]چیت بزنه پس بایت 2 آدیت رو انجام بدی

سلام.
رفیق میدونم اینارو که گفتی.آپدیت دوم هم انجام شده برای ورود به بازی بعد از زدن play یه بار آپدیت ها رو چک میکنه(آپدیت دوم رو)بعدش دیگه اتفاقی نمیوفته و وارد بازی نمیشه!

G.D.ragon.Ir
05-07-2010, 17:07
دوستان, منم بازی رو نصب و اجرا کردم. فقط مسئله ای که هست اینه که از گیم پلی بازی چیزی نمیدونم (خرید ایتم و سلاح, کلید های کیبورد و...) ممنون میشم اگه این موارد رو توضیح بدید

man war
05-07-2010, 20:59
سلام دوست من حجم اپدیت اولی جه قدره؟؟؟

G.D.ragon.Ir
06-07-2010, 03:24
سلام دوست من حجم اپدیت اولی جه قدره؟؟؟

من دقیق محاسبه نکردم ولی بطور تقریبی با اینترنت 128 من, بالای 1 ساعت زمان برد

دوستان لطف کنید و جواب سوال قبلی منو بدید

Arrowtic
06-07-2010, 17:29
من گيم پلي و دكمه ها و ... رو فهميدم مشكلم يه چي ديگست:
تو خيلي از سرورها كه ميرم و وارد ليست اعضايي كه دارن بازي ميكنن ميشم يه دفعه ارور ميده و ميگه يا به ادمين سرور كانكت شو يا فايروالو خاموش كن.
چي كار كنم؟(فايروالم خاموشه)
اينم شات:
[

G.D.ragon.Ir
07-07-2010, 18:23
تو خيلي از سرورها كه ميرم و وارد ليست اعضايي كه دارن بازي ميكنن ميشم يه دفعه ارور ميده و ميگه يا به ادمين سرور كانكت شو يا فايروالو خاموش كن.
برای منم پیش میاد. اگر بخاطر فایروال بود که باید همیشه میشد نه بعضی اوقات. من فکر کنم چیزی مثل بیرون انداختن باشه!

من گيم پلي و دكمه ها و ... رو فهميدم مشكلم يه چي ديگست:
دوست عزیز یک مرامی بزارید و 5 دقیقه هم صرف آموزشش به من کنید (با همین اطلاعاتم, یک بار نفر اول تیممون شدم. اما میخوام تمام جوانب رو بدونم تا بهتر بازی کنم)

Arrowtic
07-07-2010, 20:23
براي خريد اسلحه:به Shop در بالاي صفحه مراجعه كنيد و وقتي تفنگو انتخاب كرديد بگيد چند روزه ميخوايدش.(خيلي مسخرست اينجاش!دائمي نيست)
دكمه ها W جلو رفتن
S عقب رفتن
D راست رفتن
A چپ رفتن
كليك چپ شليك
كليك راست زوم كردن:31:ميدونم اينا رو بلديدا ولي همينجوري گفتم.آخه من كه از دكمه ي ديگه اي استفاده نميكنم!)
اگه Power Up ريدي از مغازه يا از خود بازي گرفتيد(اول كار ميده خودش) بريد تو ليست اسلحه هاتون و اسلحه رو انتخاب سپس پاور آپ رو انتخاب كنيد و release رو بزنيد.
ولي در كل من Crossfire رو بيشتر ترجيح ميدم.

ali722
19-08-2010, 19:49
با سلام :31:
من کنکوری هستم به همین دلیل زیاد نمی تونم به تاپک سر بزنم بابت این متاسفم :41:

یادگیری گیم پلی این بازی 30 دقیقه یا کمتر وقت میگیره برای آموزش به سرور اولی که boot است برید در انجا با کامییوتر یا با ادم بدون کسر kd بازی خواهید کرد .:27:

سوال :تو خيلي از سرورها كه ميرم و وارد ليست اعضايي كه دارن بازي ميكنن ميشم يه دفعه ارور ميده و ميگه يا به ادمين سرور كانكت شو يا فايروالو خاموش كن.
جواب :این به علت لگ بالا است که یکی از موارد زیر رو شامل می شه ::41:
1.اینترنت قطع است:18:
2. فایروال روشنه :18:
3.سرعت اینترنت شما کم است که باید حداقل 128 باشه وسرعت دانلود اون 128 باید 20kbs باشه
4.یه برنامه روی کامپیوتر مانع ایجاد ارتباط میشه مثل انتی ویروس که باید اون رو خاموش کنید
5. یه برنامه سرعت ایترنت شما رو کم میکنه مثلا پی سی سویت موبایل یا آدیت کننده ویندوز که از کنترل پنل در قسمت windows updet می تونید خاموش کنیدش.
باگرفتن برنامه du mater میزان دانلود و آپلود خودتون رو چک کنید یعنی به دسکتاپ برید و ببینید دانلود و اپلود چقدر است اگه بالا 20 kbs در برنامه بود برنامه comodo را از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بگیرید این برنامه یک فایر وال قوی است که با ان ورود و خروج اطلاعات رو کنترل می کنید.
برنامه هم هست که تا حدودی سرعت اینترنتشما رو افزایش میده مثل :Throttle 6
این برنامه رو همه جا میتونید پیدا کنید

ضمنا باز در ابدیت جدیدش زمین تا آسمون تغییر کرده گرافیک و تمامی قسمت ها زیاد شده وباگ ها هم برطرف شده است و کلی ایتم و چپتر جدید اضافه شده است حتما بیبنید .:18::18::18::18::18::18::18::18::18:

اگه بازیه می کنید nick name خودتون رو بگید تا add کنمتون :10:
nick name من ali72
nick name پسر عمه من cerash

ali722
08-07-2011, 23:17
سلام بچه ها من یه چند ماهی کنکور داشتم نمیتونستم بیام ولی الان تموم شد ضمنا حتما پچ جدید بازی رو تست کنید خیلی با حال است :31::5::31:

MobinS
08-07-2011, 23:28
من قبلا دانلود کردم اینو... دو ساعت بازی کردم خوشم نیومد.... گرگینه هاش خیلی قوی تر بودن....

ali722
10-07-2011, 20:55
اخه مرد مومن شما که من رو دیونه کردین :weird::weird:تا ها ایجور بازی ها رو نکردین؟ معلومه که گرگ ها باید قوی تر باشند
جواب ها:

1-آدم ها بردشون وا بسته به حرکت گروهی است و اگر انفرای حرکت کنند حتما می بازند
2-گرگ ها باید مخفی بشن وگرنه چنتا آدم هم زمان به اون ها شلیک می کنند و زود میمرند پس به نظر بازی مشکل میاد ولی اگه مثل من حرفه ای ودارای تفنگ خوب مخصوص گرگ کشی باشی میتونید تک نفر حر کت کنی و تو 1 راند 3 یا 4 تا گرگ رو تک نفری بکشی( هر چند که گرگ رو کسی تک نفری نمی کشه)
3-تا حالا 100 بازی از این سبک زده شده مثل :ava وalince vs prodotor و ...

اگه مشکلی تو بازی و game play دارید بگید جواب بدم ( اینقدر تو سر مال نزنید):27::27:
پیشنهاد من به شما که حتما پچ جدید این بازی رو ببینید ضرر نمی کنید.

AMIR_TO
10-07-2011, 23:02
من گذاشتم دانلود بشه کیا بازی میکنن الان؟

ali722
11-07-2011, 12:32
برای add کردن میتونی من و دوست ایرانی من رو add کنی.
1-ali72
2-nikel(که اسمش حجت است)

AMIR_TO
31-07-2011, 11:07
Hawk1997 هستم
ولی هر دفعه اون ارور فایر وال رو میده و نمیزاره برم تو گیم

ali722
31-07-2011, 12:26
Hawk1997 هستم
ولی هر دفعه اون ارور فایر وال رو میده و نمیزاره برم تو گیم

جواب: علتش ping بالای شما یا سرعت کم اینترنت است البته اگه فایر وال خاموش باشه.

AMIR_TO
31-07-2011, 13:40
پینگه من از 4.2.2.4 200 هست بعد بد پینگم؟
فایروال هم خاموشه

ali722
01-08-2011, 19:59
نه عالی هست باید بازی کاملا رون اجرا بشه حتی من با پینگ 350 هاست شدم بازی برای بقیه رون بود.:18::18::18:

Iloveu-ALL
01-08-2011, 21:36
بازیه عالیه
میشه با wolf ها تفنگ گرفت؟

ali722
02-08-2011, 21:54
تفنگ مخصوص خودشون رو دارند

AMIR_TO
02-08-2011, 23:28
من امروز پینگم از 4.2.2.4 160 بود
به سختی 3به3 جوین شد
ولی تعریف از خود نباشه خیلی خوب بازی میکنم

---------- Post added at 12:28 AM ---------- Previous post was at 12:25 AM ----------

شاید هاست بشم مشکلی پیش نیاد

Iloveu-ALL
03-08-2011, 13:35
هه هه من world of warcraft با هاست و سرور ایرانی لگ میشم چی برسه این بازی

AMIR_TO
03-08-2011, 16:13
من 3ب3 بدون مشکل هاست میشم
4ب4 هم شاید بتونم

Iloveu-ALL
03-08-2011, 20:17
تو این بازی گرگ ها قوی ترن!!

AMIR_TO
03-08-2011, 22:59
یا بنده خیلی حرفی ای ام یا شما خیلی نوبی
ولی من هر دست با اسلحه معمولی 2 3 تا گرگ میکشم

ali722
03-08-2011, 23:00
اه خفم کردید دلیل قوی بودن گرگ ها رو قبلا گفتم یه بار دیگه هم می گم :

1-آدم ها بردشون وا بسته به حرکت گروهی است و اگر انفرای حرکت کنند حتما می بازند
2-گرگ ها باید مخفی بشن وگرنه چنتا آدم هم زمان به اون ها شلیک می کنند و زود میمرند پس به نظر بازی مشکل میاد ولی اگه مثل من حرفه ای ودارای تفنگ خوب مخصوص گرگ کشی باشی میتونید تک نفر حر کت کنی و تو 1 راند 3 یا 4 تا گرگ رو تک نفری بکشی( هر چند که گرگ رو کسی تک نفری نمی کشه)
3-تا حالا 100 بازی از این سبک زده شده مثل :ava وalince vs prodotor و ...

AMIR_TO
03-08-2011, 23:13
پست بالا تایید میشه
من که به راحتی 2 تا گرگو میزنم تو یک راند
ولی تو موده انسان به انسان دیگه میترکونم
because i the best sniper in persia

Arrowtic
03-08-2011, 23:29
L2 speak english:31:
تو اين بازي بايد آدما گروهي برن وگرنه هيچ

ali722
03-08-2011, 23:44
آفرین. بلاخره یکی حرف منو فهمید :31::31::31:

بچه ها من یه بازی مثل wolfteam پیدا کردم ولی با امکانات وگرافیک خیلی بالا تر و ضمنا کاملا سازگار با پینگ ایران اگه تونستید dl کنید.ادرس تاپک این بازی تو این سایت:

Iloveu-ALL
04-08-2011, 12:08
پست بالا تایید میشه
من که به راحتی 2 تا گرگو میزنم تو یک راند
ولی تو موده انسان به انسان دیگه میترکونم
because i the best sniper in persia

این جوری می نوشتی بهتر بود
because im the best sniper in persia :21:
:27:

CrAsH4
23-08-2011, 12:01
سلام
من عضو جدید این سایت (اینجملرو یه جایه دیگه هم گفتم:31: )
منم این بازیرو میکنم
خیلی بازی خوبیه
اسم من تو اونجا NiKel هست که تویه چند صفه پیش به اون اشاره شد :20:

CrAsH4
23-08-2011, 12:06
گرگا بخاطر پرش زیادشون و حرکت سریعشون و قابلیتی که هر گرگ دار زدنشون سخته
ولی اگه بتونین تو سرشون تیر بزنید خیلی راحت میمیرن
پیشنهاد میکنم توی مپ Wolf vs humanبرین طرف wolf ها اخه اونجا هیجانش زیاد!! :20:
بعدشم 2 سه بار که مردین میفهمین که زیادم گرگا قوی نیستن :31: