PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جام جهانی 2010 در کل چه طور بود ؟ (بررسی از همه لحاظ)

1970mohamad
30-06-2010, 04:37
با سلام
لطفا رای بدید و دلایلتون رو هم بگید با اجازه باید بگم افتضاحی بیش نبود .یک جام نا امید کننده.تاسف بار.
صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران هم بدتر از همیشه این مسابقات رو پوشش داد.دکور افتضاح و اقای جاودانی که جدا شورشو در اورده. جواد خیابانی که هر روز بدتر و غیرقابل تحمل تر میشه.من به شخصه نمی دونم کی می خوایم بفهمیم که یه کارهایی حال بیننده رو به هم می زنه.این تبلیغات بانک ملی افتضاحی بیش نبود.به خدا یه کم فکر کردن هم خوبه ! بعد اومدن یه ادم ایزوله که تا به الان تو زندگیش دوربین از نزدیک ندیده و مربیش برای مجری شدن پدرش بوده که خیلی وقته حال مردمو به هم می زنه با اون سیبیلش ! گذاشتن به عنوان عروسک کوکی که هر 20 دقیقه یه بار میاد به مردم التماس می کنه که برق کم مصرف کنید.بعدم هی همراه اول همراه اول همراه اول همراه اول.واقعا هر وقت این صحنه رو می بینم ...
بعد می رسیم به پرفسور جاودانی ! که من نمی دونم چرا کارشناس میارن ؟ این که حرف می زنه اظهار نظر می کنه کارشناسی می کنه.این برنامه توهین به شعور تماشاگران هست ! بعد هم این دکور بازی ! یاد یورو 2004 و 2008 و جام جهانی 2006 بخیر بهتر بود.حالا تازگی ها ا یه سری ادم فوق بی سواد میرن مصاحبه میکنن و بهشون حرف یاد میدن همه هم راضی هستن
به قول یه ضرب المثل قدیمی
هرسال قربون پارسال
وارد بازی می شیم هر 5 دقیقه یه بار زیر نویس اب برق گار میاد.در حالی که نتیجه ی بازی هم 2-3 بار بیشتر زیر نویس نمی شه.بعد هم گزارشگران شاهکار.فردوسی پور خوبه البته اونم بعضی وقتا خیلی شورشو در میاره ! مثلا : گلن جانسن (دفاع راست تیم ملی انگلستان) هم به نوعی مشکلات اخلاقی داشته.او به جرم دزدیدن صندلی یک توالت به زندان افتاد .به خدا ای حرفا توهین به شعور تماشاگره ! مزدک هم که به شکل ضایعی طرفدار یه تیمه و بعد یه مرتبه یه نفرو یا یه تیمو می کوبه ! حواد رو که دیگه نگو
از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می گذریم می رسیم به افریقای جنوبی
ای لعنت به فیفا ای لعنت به پلاتر ای لعنت به افریقا بازی های بی هیجان نتیجه گرا افتضاحات مفتضحانه ی داوری.به خدا المان بازیش عالی بود اما من نمی دونم این چه حکایتیه که انگلیس چه از لحاظ ملی و چه از لحاظ باشگاهی باید متضرر بشه روی این داوری ؟؟ منچستر یونایتد چلسی تیم ملی انگلیس
تا کی فوتبال دنیا باید قربانی تام هنینگ اوربو ها و اسپینوزا ها بشه ؟ ؟؟ اقای پلاتر معذرت خواهیتو بذار سر قبر اول و اخرت این هیچ سودی به حال تماشاگران انگلیسی نداره
بعد هم می رسیم به افریقا
شابالالا . ووزیلا . نلسون ماندلا اون پسره جنگلی که اخره بازی عین قاری قران دستشو می ذاره دم کلش اربره می کشه. یه مشت تماشاچی عقب افتاده ی هیچی ندیده که قیافه هاشون ... یه مشت زمین چمن بی کیفیت.یه مشت ساز مسخره که گوش ادمو کر می کنه.
این جام فقط از نظر کار گرافیکی و فیلم برداری بهتر بود.که البته یک بار هم در المان زمین به این بی کیفیتی رو به یاد نمیارم.در یورو 2008 هم فیلمبرداری و تصاویر سوپر اسلوموشن به همین اندازه زیبا بود.بدترین جام جهانی زندگیم ! لعنت به فیفا لعنت به پلاتر
جناب پرفسور صدر میگه اگه 20 روز دیگه صبر کنیم ووزیلا و افریقای جنوبی تموم میشه.بله و 4 سال دیگه که باید انتظار بکشیم و اگر خیلی شانس بیاریم دوباره با چنین افتضاحی از جانب هر دو طرف روبرو میشیم.البته من معذرت می خوام.بهتر بود این تاپیک هنگام بازی های اخر ارسال می شد ولی از همین الان همه چیز معلومه !

رای من
افتضاحی بیش نبود ! (هر سال قربون پارسال)