PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تست فوتبال

darkdream2012
29-06-2010, 19:44
سلام و عرض ادب:11:
لطفا دعوا نکنید که چرا اینجا تاپیک زدم چون واقعا دیگه جایی نبود حالا اگه مربوط نبود مدیر زحمت انتتقالش رو بکشه:31:
غرض از مزاحمت راستش من فوتبال رو خیلی خیلی خوب بلدم به طوری که تو مسابقاتی که توی استان اصفهان انجام دادم بهترین نفر بودم( تعریف از خودم نمی کنم به هیچ وجه فقط میخام جوابم رو بگیرم) الان میخام بدونم آیا تو امارات یا دبی باشگاهی هست که تست فوتبال بگیره؟شماره تلفنش رو ندارید؟ اصلا به نظرتون چیکار کنم که بتونم پیشرفت کنم؟
پیشاپیش از کمکاتون ممنون:31:

Payan
29-06-2010, 20:25
تاپیک جاش اینجا نیست...
قفل یا ترش خواهد شد.

caca_caca888
29-06-2010, 20:30
تاپیک جاش اینجا نیست...
قفل یا ترش خواهد شد.
خوب از اينجا بهتر كجا ميتونست بزنه؟؟

حالا ايران قبول نميكنن مگه؟ حتما نبايد تو ليگ باشي كه.از پايين شروع كن اگه كارت خوب بود تيماي ديگم دعوتت ميكنن.
آخه بازيگري نيست كه تست داشته باشه.فكر كن با تست ميخوان چي كار كنن؟ رو پايي بزني؟ سرف يك عالمه كه بازي ميكنه بازم يه بار خوب بازي ميكنه يه بار گند ميزنه تو بازي...

وین رونی
29-06-2010, 21:35
سلام و عرض ادب:11:
لطفا دعوا نکنید که چرا اینجا تاپیک زدم چون واقعا دیگه جایی نبود حالا اگه مربوط نبود مدیر زحمت انتتقالش رو بکشه:31:
غرض از مزاحمت راستش من فوتبال رو خیلی خیلی خوب بلدم به طوری که تو مسابقاتی که توی استان اصفهان انجام دادم بهترین نفر بودم( تعریف از خودم نمی کنم به هیچ وجه فقط میخام جوابم رو بگیرم) الان میخام بدونم آیا تو امارات یا دبی باشگاهی هست که تست فوتبال بگیره؟شماره تلفنش رو ندارید؟ اصلا به نظرتون چیکار کنم که بتونم پیشرفت کنم؟
پیشاپیش از کمکاتون ممنون:31:
رفیق شما بهترین بازیکن فوتبال استان اصفهان شدی.اصفهان با اون همه مربی خوب و اکادمی های پیشرفته فوتبال نمی تونن راهنماییت کنن؟!هیچ کس نبود؟!!اینجا کسی می تونه راهنماییت کنه؟!!

این سه تا کلمه را کنار هم در گوگل سرچ کن نتایج خوبی بهت میده:
football academy dubai
موفق باشی

darkdream2012
30-06-2010, 10:48
رفیق شما بهترین بازیکن فوتبال استان اصفهان شدی.اصفهان با اون همه مربی خوب و اکادمی های پیشرفته فوتبال نمی تونن راهنماییت کنن؟!هیچ کس نبود؟!!اینجا کسی می تونه راهنماییت کنه؟!!

این سه تا کلمه را کنار هم در گوگل سرچ کن نتایج خوبی بهت میده:
football academy dubai
موفق باشی
عزیز من بگفتم بهترین بازیکن شدم گفتم تو مسابقاتی که انجام دادم اونم نه به صورت رسمی که مربی بالا سرمون باشه فقط با بعضی بازیکن هایی که تو تیم های مختلف نوجوانان هستند به صورت دوستانه مسابقه دادیم که به نظرم خودم بهتر بازی می کردم
خودم هم تاحالا پیش هیچ مربی نرفتم و فوتبال را همین جوری یاد گرفتم دوست هم ندارم برم پیش مربی چون به نظرم فقط پولتو می گیرند و برو به سلامت رفیق اینجا ایرانه میدونی که چه جوریه اینجا فقط پارتی میخان که ما نداریم