PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید خودرو با حداکثر 5 تومن

Rahe Kavir
29-06-2010, 16:37
سلام
اقامن يه پرايد يا هاچ بك همچين تروتميز و روپاميخوام بگيرم
ساخت سال 83 به اينطرف
قيمت اينا حدود چنده؟!
من پول دارم امانميخوام زيادپياده بشم همچين توذهنم حول وهوش چهارتومن ايناميگرده البته ديگه نهايتش 5تومن:31:
گيرم مياد ؟

Rahe Kavir
29-06-2010, 17:00
راستي گفته باشم خواهشانگيد رنوبخر كه بابام اصلانميذاره ميگه من برات اشغال نميخرم :)

shutdown
29-06-2010, 17:06
فکر نمیکنم تمیزش گیزت بیاد..
چون هاچبک گاز سوز نمیشه قیمتش زیاد پایین نیست...میگن سهمیش بیشتره دقیق نمیدونم....
میتونی یه مسافر کشش رو با 4 تومن بگیری:-دی

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:04 PM ----------

باید 6یا 6/5 پول بدی تا خوبش رو بگیری....ایشالا یه خوبش گیرت بیاد....

Rahe Kavir
29-06-2010, 17:09
فکر نمیکنم تمیزش گیزت بیاد..
چون هاچبک گاز سوز نمیشه قیمتش زیاد پایین نیست...میگن سهمیش بیشتره دقیق نمیدونم....

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:04 PM ----------

باید 6یا 6/5 پول بدی تا خوبش رو بگیری....ایشالا یه خوبش گیرت بیاد....

من اصلاگازسوزدوست ندارم همونطوربهتركه گازسوزنميشه
ببين من دست اول رانندگيمه يه ماشين ميخوام كه بزنم به دروديوار دلم نسوزه
اول گفتم رنو بابام ميگه نه سبك بدردتونميخوره اينا
حالاراضي شده يه پرايد دست دو بردارم تازه اونم به زور
امانميخوام زياد پول بدم خو :41:

مسخره كردي؟:41:

shutdown
29-06-2010, 17:17
نه به خدا...جدی گفتم...ببین اصولا چون هاچبک دست جوون هاست هر کاری بخوان باهاش میکنن...مسافر کشی ترمز دستیو.....
خیلی باید دقت کنی که سالم گیرت بیاد...ببین پراید صندوق دار با این قیمت میتونی رااااحت تمیزشو بگیری

---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 06:16 PM ----------

رنو رو که خودم هم پیشناهاد نمیکنم.....
mvm یا ماتیز دوس نداری؟؟؟
ماشین خوبیه ها....
خواستی بگو واست مشخصاتشو بزارم...

dizgah
29-06-2010, 17:18
رنو بخر !!! :31:

Rahe Kavir
29-06-2010, 17:18
اهان
خوب پرايد صندوق دار كه خيلي بهتره
==
ببين هاچ بك از اين لحاظ خوبه كه چون ابتداي كارمه پاركش و ايناراحتره
من دوست ندارم ضعيف رانندگي دوست دارم تند برم واز جاهاي باريك لايي بكشم ميخوام اگه ماليد به اين ور انوردلم نسوزه

==

رنو رو که خودم هم پیشناهاد نمیکنم.....
mvm یا ماتیز دوس نداری؟؟؟
ماشین خوبیه ها....
خواستی بگو واست مشخصاتشو بزارم...
چرامامانم ماتيز دوست داره
اگه بشه اونم خوبه
فكرنميكردم باپولم بدن :(

رنو
نه دوست ندارم

farshad bugatti
29-06-2010, 17:20
نه به خدا...جدی گفتم...ببین اصولا چون هاچبک دست جوون هاست هر کاری بخوان باهاش میکنن...مسافر کشی ترمز دستیو.....
خیلی باید دقت کنی که سالم گیرت بیاد...ببین پراید صندوق دار با این قیمت میتونی رااااحت تمیزشو بگیری

این هیچ ربطی در مورد خرید دست دوم این ماشین نداره! راحت میشه تمیزشو گیر اورد فقط با پول ایشون جور در نمیاد!

سلام
اقامن يه پرايد يا هاچ بك همچين تروتميز و روپاميخوام بگيرم
ساخت سال 83 به اينطرف
قيمت اينا حدود چنده؟!
من پول دارم امانميخوام زيادپياده بشم همچين توذهنم حول وهوش چهارتومن ايناميگرده البته ديگه نهايتش 5تومن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
گيرم مياد ؟

با این پول صندوق دار بگیرید سالم تر - تمیز تر و مطمئن تر از هاچ بک میتونید گیر بیارید یعنی با 5 تومن پراید صبا مدل 81 راحت پیدا میشه!

ببين هاچ بك از اين لحاظ خوبه كه چون ابتداي كارمه پاركش و ايناراحتره
من دوست ندارم ضعيف رانندگي دوست دارم تند برم واز جاهاي باريك لايي بكشم ميخوام اگه ماليد به اين ور انوردلم نسوزه

به نظر من صندوق دار از هاچ بک برای یاد گرفتن خوبه درسته پارک کردن هاچ بک اسون تره اما اگه با مدل صندوق دار رانندگی کنید نسبت به مدل هاچ بک تسلط شما بر روی ماشین در موقع پارک و ... بیشتر میشه و اونوقت با ماشین های دیگه هم مشکل پیدا نمیکنید!

shutdown
29-06-2010, 17:22
پس همون ماتیز یا mvm بگیر....دیدی این دو ماشینو؟؟؟/
خیلی از پراید جمع و جور تره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

D r i v e r
29-06-2010, 17:25
سلام
خوب همون هاچبک 74 - 75 - 76 - 77 بهترین گزینه میتونه باشه
با 5 تومن میتونین یه نمونه نسبتا تمیز گیر بیارین
البته پیشنهادم اینه که یه 200 - 300 تومنی رو برای خرج های ماشین کنار بذارین
یه زمانی کمک فنر میخواد - دیسک و صفحه میخواد - لنت میخواد - دیسک چرخ میخواد - روغن میخواد - شاید بخواین براش پخش سی دی بگیرین - جلو بندیش احتمالا تعمیر میخواد - و کلی چیزه دیگه که امکان داره بخواد!
من پیشنهادم اینه تا میتونید سمت ماشینی برین که از نظر فنی سالم باشه و اگه هم گلگیر و درهاش رنگ داشت مشکلی نیست
عنوان هم با اجازتون تغییر میدم که یه زمانی برای بعضی از دوستان سو تفاهم پیش نیاد

Rahe Kavir
29-06-2010, 17:27
با این پول صندوق دار بگیرید سالم تر - تمیز تر و مطمئن تر از هاچ بک میتونید گیر بیارید یعنی با 5 تومن پراید صبا مدل 81 راحت پیدا میشه!

پس همون ماتیز یا mvm بگیر....دیدی این دو ماشینو؟؟؟/
خیلی از پراید جمع و جور تره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باباايول اقابيشتراماربدين
فكرنميكردم اينطوري گيرم بياد بابا همش ميگه هييچ بهت نميدن :13:
نظرم بيشتربرگشت روي پرايد صندوق دار :40:
ماتيز سبكه بزني پشت يه ماشين هيچيش نميمونه :41:

farshad bugatti
29-06-2010, 17:30
نظرم بيشتربرگشت روي پرايد صندوق دار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

پست قبلیم رو ویرایش کردم از اول بخونید! به نظرم برای خرید مدل صندوقدار دلیل خوبی باشه!

Rahe Kavir
29-06-2010, 17:30
سلام
خوب همون هاچبک 74 - 75 - 76 - 77 بهترین گزینه میتونه باشه
با 5 تومن میتونین یه نمونه نسبتا تمیز گیر بیارین
البته پیشنهادم اینه که یه 200 - 300 تومنی رو برای خرج های ماشین کنار بذارین
یه زمانی کمک فنر میخواد - دیسک و صفحه میخواد - لنت میخواد - دیسک چرخ میخواد - روغن میخواد - شاید بخواین براش پخش سی دی بگیرین - جلو بندیش احتمالا تعمیر میخواد - و کلی چیزه دیگه که امکان داره بخواد!
من پیشنهادم اینه تا میتونید سمت ماشینی برین که از نظر فنی سالم باشه و اگه هم گلگیر و درهاش رنگ داشت مشکلی نیست
عنوان هم با اجازتون تغییر میدم که یه زمانی برای بعضی از دوستان سو تفاهم پیش نیاد

ايشكال نداره اسمشوعوض كن:40:
اخ سيستم كه صددرصد روش نصب ميكنم :20:
من ماشين سالم ميخوام حتي به يه مكانيك باباسپرده اماربده اگه چيزخوبي ديد
خودم كه هيچي از موتورحاليم نميشه :13:
اقااخرش هاچ بك يا پرايد صندوق دار؟!!

D r i v e r
29-06-2010, 17:36
ايشكال نداره اسمشوعوض كن:40:
اخ سيستم كه صددرصد روش نصب ميكنم :20:
من ماشين سالم ميخوام حتي به يه مكانيك باباسپرده اماربده اگه چيزخوبي ديد
خودم كه هيچي از موتورحاليم نميشه :13:
اقااخرش هاچ بك يا پرايد صندوق دار؟!!
اگه برای داخل شهر میخواین و صندوق براتون مهم نیست من پیشنهادم بازم با هاچبک هست
ولی خوب اینطور نیست که بخوایم صندوق دار رو هم حذف کنیم از گزینه ها
هاچ بک تا حدودی جوون پسند تر هست
مدل های کره ایش به دلایلی از شتاب بهتری برخوردارن
و اینکه همون چند سانتی که نسبت به صندوق دار ها کم دارن میتونه خیلی از جاهای مختلف کمکتون کنه

Rahe Kavir
29-06-2010, 17:46
اگه برای داخل شهر میخواین و صندوق براتون مهم نیست من پیشنهادم بازم با هاچبک هست
ولی خوب اینطور نیست که بخوایم صندوق دار رو هم حذف کنیم از گزینه ها
هاچ بک تا حدودی جوون پسند تر هست
مدل های کره ایش به دلایلی از شتاب بهتری برخوردارن
و اینکه همون چند سانتی که نسبت به صندوق دار ها کم دارن میتونه خیلی از جاهای مختلف کمکتون کنه

يه سوال : يه حرفي اون دوستمون زد من تاحالابهش فكرنكرده بودم رانندگي با هاچ بك باعث نميشه كه عادت كنم به اين اندازه ماشين ، بعدديگه نتونم به راحتي با ماشين هاي ديگه مثلا405 پارك كنم ؟!درست نتونم پارك دوبل برم دراينده ؟!

ببين ماشين همه جايي امامصرف بيشترم همون داخل شهره ، چون اصلارانندگيم درحدي نيست كه بتونم توجاده برم ، البته چراقم واصفهان شايد باهاش برم كه اونم اتوبان از توشهري راحتره مشكلي نداره كه؟:20:
اول يه سوال منودقيق جواب بده همكارعزيز(اخمالو :)) من با4تومن ميتونم يه پرايد صندوق دار يا هاچ بك تروتميز 80به اينطرف بگيرم ياخير ؟! ببين من گفتم پول بيشترميتونم بدم امانميخوام
احتمال زياد 4تومن كمه ؟چون گفتي 77 اينابهم ميدن

farshad bugatti
29-06-2010, 17:50
يه سوال : يه حرفي اون دوستمون زد من تاحالابهش فكرنكرده بودم رانندگي با هاچ بك باعث نميشه كه عادت كنم به اين اندازه ماشين ، بعدديگه نتونم به راحتي با ماشين هاي ديگه مثلا405 پارك كنم ؟!درست نتونم پارك دوبل برم دراينده ؟!

ببين ماشين همه جايي امامصرف بيشترم همون داخل شهره ، چون اصلارانندگيم درحدي نيست كه بتونم توجاده برم ، البته چراقم واصفهان شايد باهاش برم كه اونم اتوبان از توشهري راحتره مشكلي نداره كه؟:20:
اول يه سوال منودقيق جواب بده همكارعزيز(اخمالو :)) من با4تومن ميتونم يه پرايد صندوق دار يا هاچ بك تروتميز 80به اينطرف بگيرم ياخير ؟! ببين من گفتم پول بيشترميتونم بدم امانميخوام
من منظورم اینه که اگه به ماشین صندوق دار عادت کنی مثلا اگه بخوای 405 رو پارک کنی قلقش راحت تر دستت میاد در ضمن توصیه بیشتر من رو صندوقدار بالا بودن مدلش هست وگر نه هاچ بک خودش بد نیست!

D r i v e r
29-06-2010, 20:58

با 4 تومن هاچبک تمیز رو به (کدوم طرف؟) بالا یا صندوق دار تمیز نمیتونین بگیرین
با 4 تومن پراید صندوق دار و چند مدلی هاچبک میتونین بخرین ولی یادتون باشه ماشینی که 4 تومن بخواین پولشو بدین احتمالا خرج هایی داره و تا بهینه کردن و درست کردنش زمان و وقت و پول هدر میره
البته خرج پراید اینقدر ها زیاد نیست ولی هم وقت میبره و هم بی ماشین میشین
من نظرم در مورد هاچبک یه خورده تغییر کرد چون با 4.5 الی 5 تومن میتونین صندوق دار تمیز تر و سرحال تری نسبت به هاچبک بگیرین و مدل بالاتر همونطور که فرشاد عزیز اشاره کرد
در مورد رانندگی اولین نکته ترس هست من مادر خودم اول با رنو و بعد با هاچبک شروع کرد ولی با اینکه زیاد هم با 206 و 405 و پارس رانندگی نکرده ولی خیلی راحت میتونه باهاشون رانندگی کنه
یه چیز دیگه هم بگم که الان یادم افتاد
شما اگه الان یه خورده بیشتر پول بدین میتونید از بعضی از خرج هایی که بعدا احتمالا اتفاق میفته جلو گیری کنین
هم وقتتون رو میخرین و هم اینکه خرج هایی که بعدا قراره برای ماشین بشه رو الن رو پول خودش میذارین و ماشین بهتری میخرین
این ماشین قراره چه مدت دست شما باشه؟
ببخشید اگه یه خورده در هم ریخته حرف زدم :11:
مهم اعتماد به نفسه که مطمئنن شما دارین

rami_hemi
29-06-2010, 22:02
سلام
خوبی خوبم معذرت دیر رسیدم همش رو گفتن
بالایی ها رو تائید میکنم بعلا وه اینکه هاچبک گزینه بهتری هستش

mohammad66
30-06-2010, 00:21
صندوق دار می تونی با 4 گیر بیاری .
رفیقم با 3800 یه مدل 79 خریده . فنی اش عالیه .
رنگ و خش داره که مهم نیست .
اونم تازه گواهی گرفته خریده که اگه زدش این ور و مالید دلش نسوزه

mmiladd
30-06-2010, 00:23
پراید مدل 85........!

GAME-GTR
30-06-2010, 00:25
من با4تومن ميتونم يه پرايد صندوق دار يا هاچ بك تروتميز 80به اينطرف بگيرم ياخير ؟! ببين من گفتم پول بيشترميتونم بدم امانميخوام

مدلای 80 - 81 با 4 تومن گیر میاد. تر و تمیز و سالم از نظر موتوری و جلوبندی. عموم یه مدل 81 داره براش قیمت زدن 4.100 فقط یه ضربه قبلا خورده و از نظر موتوری و جلوبندی مشکلی نداره.
پارسال هم خودمون یه 79 تمیز با جلوبندی و موتور سالم و یه خورده رنگ کاپوت فروختیم 4.200
مدل صبا با این قیمت تمیز گیر میاد. ولی باید بگردین.

Rahe Kavir
30-06-2010, 07:12
با 4 تومن هاچبک تمیز رو به (کدوم طرف؟) بالا یا صندوق دار تمیز نمیتونین بگیرین
با 4 تومن پراید صندوق دار و چند مدلی هاچبک میتونین بخرین ولی یادتون باشه ماشینی که 4 تومن بخواین پولشو بدین احتمالا خرج هایی داره و تا بهینه کردن و درست کردنش زمان و وقت و پول هدر میره
البته خرج پراید اینقدر ها زیاد نیست ولی هم وقت میبره و هم بی ماشین میشین
من نظرم در مورد هاچبک یه خورده تغییر کرد چون با 4.5 الی 5 تومن میتونین صندوق دار تمیز تر و سرحال تری نسبت به هاچبک بگیرین و مدل بالاتر همونطور که فرشاد عزیز اشاره کرد
در مورد رانندگی اولین نکته ترس هست من مادر خودم اول با رنو و بعد با هاچبک شروع کرد ولی با اینکه زیاد هم با 206 و 405 و پارس رانندگی نکرده ولی خیلی راحت میتونه باهاشون رانندگی کنه
یه چیز دیگه هم بگم که الان یادم افتاد
شما اگه الان یه خورده بیشتر پول بدین میتونید از بعضی از خرج هایی که بعدا احتمالا اتفاق میفته جلو گیری کنین
هم وقتتون رو میخرین و هم اینکه خرج هایی که بعدا قراره برای ماشین بشه رو الن رو پول خودش میذارین و ماشین بهتری میخرین
این ماشین قراره چه مدت دست شما باشه؟
ببخشید اگه یه خورده در هم ریخته حرف زدم :11:
مهم اعتماد به نفسه که مطمئنن شما دارین

اقامن ديروز تمام بحث هاي اينجاروبه بابام منتقل كردم قرارشد اقاتاپنج تومن بدم اماجلوي مامان بگيم چهارتومن كه غرنزنه پولتوحروم نكن :31:
واقعارفتم رو4/5تا5

--
چون ميگين با 5/4 -5تومن ميشه صندوق دار تروتميز گرفت پس كلا هاچ بك بيخيال ميشم فقط صندوق دار تميز !!!
(حالااگه هاچ بك تميز گيراومد بررسيش ميكنم )
---
ببين من تودوران تمرينم كه ميرفتم شايد براي بقيه كمتراتفاق افتاده باشه امايه استاد داشتم منوميبرد تواتوبان بادنده سه وچهارميرفتم - از اونطرف از جلسه دوم به بعد كلااز ماشين پياده ميشد ميگفت دور دوفرمونه اينابزن ....
ترس از رانندگي اصلاندارم اماحواسپرتي هم ميكنم :31:
بعداز اين كلاسام گفت يه دوجلسه با يه مربي بگير كه ماشين امتحان دستشه كره خر پسره اصلانميذاشت از سي تابيشتر برم تاميرفتم اينقده دعوام ميكرد :2:

سلام
خوبی خوبم معذرت دیر رسیدم همش رو گفتن
بالایی ها رو تائید میکنم بعلا وه اینکه هاچبک گزینه بهتری هستش
ايشكال ديررسيدن بهتراز هرگز نرسيدن است حالاهمونايي كه ميدوني بگو:20:

صندوق دار می تونی با 4 گیر بیاری .
رفیقم با 3800 یه مدل 79 خریده . فنی اش عالیه .
رنگ و خش داره که مهم نیست .
اونم تازه گواهی گرفته خریده که اگه زدش این ور و مالید دلش نسوزه

پراید مدل 85........!

مدلای 80 - 81 با 4 تومن گیر میاد. تر و تمیز و سالم از نظر موتوری و جلوبندی. عموم یه مدل 81 داره براش قیمت زدن 4.100 فقط یه ضربه قبلا خورده و از نظر موتوری و جلوبندی مشکلی نداره.
پارسال هم خودمون یه 79 تمیز با جلوبندی و موتور سالم و یه خورده رنگ کاپوت فروختیم 4.200
مدل صبا با این قیمت تمیز گیر میاد. ولی باید بگردین.

اوكي تنكس از دوستان

سه تانكته شد
1-پولم شد 5تومن
2- نظرم رفت بيشتر روي پرايد صندوق دار
3- بايد حسابي هم بگردم
4- نكته بدش اينه باباوقت نداره بياد باهم بريم هي بگرديم (البته خودمم ندارم ) فقط سپردم به يه مكانيك اشنا تميز ديد ندابده
5- دعاكنيد من تااخرماه ماشين داربشم :31:

B L A S T E R
30-06-2010, 07:23
فقط مشکی بخر :دی

Rahe Kavir
30-06-2010, 08:17
نميشه من كه ماشين صفرنميخرم كه رنگشوخودم انتخاب كنم :(
دارم ماشين دست دوم ميخرم هررنگي بود اگه موتورش اوكي بود بايد برش دارم :(
بعد تازه مشكي توشب ديدش كمه (اينوباباميگه ):(

mohsen_gh1991
30-06-2010, 09:34
البته مشکی یه ذره هم جواده......الان بهترین رنگش همون سفید یا نقره ایشه.

rami_hemi
01-07-2010, 02:10
من تجربه پراید هاچبک رو دارم در واقع احساس پایداری بیشتری با ماشین دارم تو هاچبک
در مورد صندوقدار هم رانندگی کردم یه جورایی واسه من انپار لنگر میکرد (این یک احساس بود فقط)
هاچبک یه بدی داره جای کافی واسه وسایل نداره گرد و خاک هم زیاد میاد تو (5 تا در داره یکیشم که از همه بزرگتر)
بازم نظر خودت مهمتره صندوقدار هم از نظر اندازه زیاد با هاچبک فرقی نداره .

mstf666
01-07-2010, 09:53
البته مشکی یه ذره هم جواده......الان بهترین رنگش همون سفید یا نقره ایشه.
مشکی جواده ؟
مشکی رسمی ترین رنگه ....

ولی خط و خش و کثیفی رو زیاد نشون میده.
مناسب ایشون نیست...

Rahe Kavir
03-07-2010, 10:08
مشکی جواده ؟
مشکی رسمی ترین رنگه ....

مناسب ایشون نیست...

خط وخش وكثيفي؟؟!!
منظورتون از اين تيكه دوم چيه دوست عزيز ؟:(

mstf666
03-07-2010, 10:19
خط وخش وكثيفي؟؟!!
منظورتون از اين تيكه دوم چيه دوست عزيز ؟:(
تا حالا نشنیدین یا ندیدین رنگ بدنه ماشین خط و خش داشته باشه ؟

کثیفی هم که همون گرد و خاک و لکه و خرابکاری پرنده ها و .... منظوره !

بردیا
03-07-2010, 14:45
به نظر من یه رنو بخر:دی

Rahe Kavir
04-07-2010, 07:45
به نظر من یه رنو بخر:دی

الان خيلي خوشحالي ديگه گفتي رنو بخر ، نه ؟:31:
من شعف توچشماي توميبينم :27:
خدايا شكرت دل يه بندت شاد شد :31:

officer
08-07-2010, 15:48
بله واقعا خز ترین رنگ بین تمام ماشین ها مشکی هست !

خط و خطوط زیاد روش میوفته و هم بقول دوستمون داغ میکنه .

پرشیای مشکی هم که مثل تخمه آفتابگردون میمونه اصلا .

cyrus_ln
08-07-2010, 15:59
مشکی رنگ قشنگیه ولی باعث میشه مصرف سوخت بره بالا و همچنین امکان تصادفشم بیشتره , ماشین کوچیکتر از اون چیزی که هست نشون داده میشه
با اینکه مشکی رنگ قشنگیه ولی مشکی نخرید

meto_895
09-07-2010, 16:57
مشکی رنگ قشنگیه ولی باعث میشه مصرف سوخت بره بالا و همچنین امکان تصادفشم بیشتره , ماشین کوچیکتر از اون چیزی که هست نشون داده میشه
دلیلش چیه که مصرفش میرهبالا چه ربطی داره ممنون میشم جواب بدی

پراید از همه بهتره بگرد دنبالش گیرمیاری

Sharim
10-07-2010, 15:20
من پست های قبلی رو کامل نخوندم ولی از من به تو نصیحت MVM اصلا نگیر !
باز اون ماتیز اصلی ها بهتره ولیهمون ها تعریفی نداره ، اصلا امنیت نداره .
یکی ازدوستان توی جاده شهرضا به اصفهان ماشینشو باد برد :18:
به جون خودم جدی میگم ، داشت از دانشگاه بر میگشت ، یک کم باد توی جاده میمد با سرعت 70 -80 تا . یدفعه ماشین بلند شده بود و چپ کرده بود ، جاده صاف ! خیلی شانس آورد نمرد !

به همون پراید فکر کنی بهتره (اگه من بودم یکی از این ماشین آمریکایی های دهه 70 میگرفتم ، میساختمش ، تمییییییززز...!!)

---------- Post added at 04:20 PM ---------- Previous post was at 04:19 PM ----------

پ.ن : رنو هم ماشین خوبیه ولی به نظر من نخر ، به جاش پرید بخر :20:

AmiRreZA_RAcEr
10-07-2010, 19:11
به جون خودم جدی میگم ، داشت از دانشگاه بر میگشت ، یک کم باد توی جاده میمد با سرعت 70 -80 تا . یدفعه ماشین بلند شده بود و چپ کرده بود ، جاده صاف ! خیلی شانس آورد نمرد !

به همون پراید فکر کنی بهتره (اگه من بودم یکی از این ماشین آمریکایی های دهه 70 میگرفتم ، میساختمش ، تمییییییززز...!!)

---------- Post added at 04:20 PM ---------- Previous post was at 04:19 PM ----------

شما تا وقتی با چشم چیزیو ندیدی باور نکن ! آخه کدوم آدم عاقلی باور میکنه باد ماشینو برد !؟
اونم mvm که کلا دایره است و باد از اینور اونورش به راحتی رد میشه !
به نظرم توی سرعت پراید بدتر پرواز میکنه و میره بالا !!

Rahe Kavir
17-07-2010, 09:04
بله واقعا خز ترین رنگ بین تمام ماشین ها مشکی هست !

خط و خطوط زیاد روش میوفته و هم بقول دوستمون داغ میکنه .

پرشیای مشکی هم که مثل تخمه آفتابگردون میمونه اصلا .

مشكي خز؟!:18:

توشب خطرتصادفش بيشترميشه :20:

دلیلش چیه که مصرفش میرهبالا چه ربطی داره ممنون میشم جواب بدی

پراید از همه بهتره بگرد دنبالش گیرمیاری

:11:

اينطورماشين هاي سبك وقتي كناريه ماشين سنگين قرارميگيرن سرعتشون زيادباشه ناخوداگاه باد ماشين هاي سنگين منحرفشون ميكنه اين يه واقعيته:11:
اخه من ماشين امريكايي دهه 70بگيرم شهرام قطعش خراب شد از كجاپيداكنم :5:

شما تا وقتی با چشم چیزیو ندیدی باور نکن ! آخه کدوم آدم عاقلی باور میکنه باد ماشینو برد !؟
اونم mvm که کلا دایره است و باد از اینور اونورش به راحتی رد میشه !
به نظرم توی سرعت پراید بدتر پرواز میکنه و میره بالا !!

پرايد؟!من تاحالانديدم پرايد سرعتش زيادبشه بلند بشه ..

majjidd
18-07-2010, 13:24
من ميگم يك پيكان جوانان رنگ جگري ،رينگ اسپرت ، كف ماشين خوابيده بگير هم بهت مياد هم به آواتورت ميخوره :31::22:
همون پرايد خوفه رنگ سفيدش بيشتر به دخترا ميخوره تا رنگهاي ديگش ولي من عاشق ماتيز هستم هم كم مصرفه هم قيمتش حدود 5.5 تا 6.5 گير مياد :19:

j0l6
18-07-2010, 14:29
با 5 تومن یه پراید نمیدن اونوقت ما اینجا کامری فول اتوماتیک رو میگیم 4 تومن می گن گرونه :exclamati
انشالله خداوند همه ی بندگانش را از دست استعمار جهانی نجاد دهد :rolleye:

vafa1353
19-07-2010, 16:39
با 5 تومن یه پراید نمیدن اونوقت ما اینجا کامری فول اتوماتیک رو میگیم 4 تومن می گن گرونه :exclamati

ااااااااااااااااااااااااا اه ه ه ه ه خدايي؟؟؟؟؟شما كجايي؟من حاظرم بخرمش دست خودتون باشه...حداقل عكسش رو نشون بچه ها ميدم ميگم مال منه پزش رو ميدم...:31:
الهي آمين

Rahe Kavir
25-07-2010, 07:52
من ميگم يك پيكان جوانان رنگ جگري ،رينگ اسپرت ، كف ماشين خوابيده بگير هم بهت مياد هم به آواتورت ميخوره :31::22:
همون پرايد خوفه رنگ سفيدش بيشتر به دخترا ميخوره تا رنگهاي ديگش ولي من عاشق ماتيز هستم هم كم مصرفه هم قيمتش حدود 5.5 تا 6.5 گير مياد :19:

اي خداببين كه مجيدپاستوريزه هم داره به ماتيكه ميندازه:31::40:
اره حتماتو ومهدي روهم بشونم به عنوان مسافر عقب گازبديم توشهر :27:
من ميگم يه پرايد تروتميز پيداكنم رنگش سفيدش پيشكشم:41:

به اقاپيمان بااون كليد طلايي:31:
فكرميكردم نيستي ، خيلي وقته نديده بودمت ، درضمن باراخرت باشه به يه خانوم متشخص پزميديا :13::31:

ااااااااااااااااااااااااا اه ه ه ه ه خدايي؟؟؟؟؟شما كجايي؟من حاظرم بخرمش دست خودتون باشه...حداقل عكسش رو نشون بچه ها ميدم ميگم مال منه پزش رو ميدم...:31:
الهي آمين

ايشون تااونجايي كه من يادمه مقيم تركيه بودن (البته اگه اشتباه نكنم ) از اونجادارن به ماپزميدن :31:

j0l6
26-07-2010, 12:32
ااااااااااااااااااااااااا اه ه ه ه ه خدايي؟؟؟؟؟شما كجايي؟من حاظرم بخرمش دست خودتون باشه...حداقل عكسش رو نشون بچه ها ميدم ميگم مال منه پزش رو ميدم...
الهي آمين
دبي همين بغله البته الان ابوظبي
اگه دوست داری با عکس پز بدی چرا کامری بگو برات از cayenne عكس ميندازم تو همین پارکین همسایه پارکه lol

به اقاپيمان بااون كليد طلايي
فكرميكردم نيستي ، خيلي وقته نديده بودمت ، درضمن باراخرت باشه به يه خانوم متشخص پزميدي
به ستاره خانوم ... از اين عكساي افغال كننده نزار ادم هوس توتفرنگی می کنه ( شکلک مخصوص لردها )
پز!!!؟ lol اداداشم ماشينشو عوض كرد اينو دادن به ما گفتن واسه به در و دیوار کوبیدن این بهتره (پز :27: ) میخوام از شرش خلاص شم یه ماشین درست حسابی بگیرم :rolleye:

اعظم-آیسان-الناز
26-07-2010, 15:45
pk چطوره دوستان؟

BAD KING
11-08-2010, 01:59
ایول این آخریو خوب اومدی یه دونه نیو pk منظورم pk جدیداس حرف نداره توپه توپه البته تو اینرنج قیمت یه ماشینیه که بنظر من واسه شما الان خیلی مناسبه

arian-sr599
26-08-2010, 09:09
مشکی جواده ؟
مشکی رسمی ترین رنگه ....

مناسب ایشون نیست...
سلام
دقیقاً درست میگید

Layken
28-08-2010, 23:21
چی شد خریدی..؟
خبری هم به ما بده.

irinn65
28-08-2010, 23:46
ماتیز بگیری بهتره پی کی چی چیه!صفرش بدرد نمیخورد وای بحال الان که مفت گرونه!

hessam_sz
29-08-2010, 00:35
من يك 405 دوگانه مشكي تمام رنگ مدل 80 دارم 5 ميدم.

D r i v e r
29-08-2010, 20:27
تاپیک قدیمی و دیگه نیازی به ادامه نیست
قفل شد