PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آلمان-آرژانتين (كليه مباحث در اين تاپيك)

صفحه ها : [1] 2 3

Hamid Reza
29-06-2010, 12:48
سلام

بازي بزرگ آلمان و آرژانتين در مرحله يك چهارم نهايي بازي حساسي هست

لطفا در نظرسنجي شركت كنيد

نتايج آلمان تا به اينجا:
آلمان-استراليا: 4-0
آلمان-صربستان:0-1
آلمان-غنا:1-0
آلمان-انگليس:4-1

نتايج آرژانتين تا به اينجا:
آرژانتين-نيجريه:1-0
آرژانتين-كره جنوبي:4-1
آرژانتين-يونان:2-0
آرژانتين-مكزيك:3-1

با تشكر

XirowN
29-06-2010, 13:01
من هم از آرژانتین بدم میاد و هم از آلمان !
ولی ترجیح میدم آلمان ببره

MOHAMMAD2010
29-06-2010, 13:03
ایشالا که آلمان ببره

MCSE MAN
29-06-2010, 13:14
خيلي سخته پيش بيني كردن بازي ولي اميدوارم آرژانتين ببره

sakura
29-06-2010, 13:14
من هم از آرژانتین بدم میاد و هم از آلمان !
ولی ترجیح میدم آلمان ببره

تو که از همه تیما بدت میاد :31: اصلا به فوتبال علاقه ای داری ؟ :31:

ShayaN3K
29-06-2010, 13:16
آرژانتین می بره
مطمعنا

nafe-bandar
29-06-2010, 13:19
از آلمان بيشتر خوشم مياد
چون برزيل رو دوست دارم زياد از آرژانتين خوشم نمياد :31:
يكي ميگه بازي ها تا حالا چندچند شده!؟
يعني بازي هايي كه تا حالا داشتن؟!

justmp3
29-06-2010, 13:21
امیدوارم مارادونا و مسی مزد زحمتاشونو بگیرن....
المان هم تیم خوبی است ولی ارژانتین فوق العادست:ِدی

M3HRD@D
29-06-2010, 13:23
آرژانتین اکه بتونه ضعف دفاعیش رو بر طرف کنه واسیر بازی تاکتیکی المان نشه احتمال بردش زیاده.

LORD GAMES
29-06-2010, 13:30
ار‍انتين ميبره :31:

yuseph
29-06-2010, 13:38
فقط امیدوارم بازی سالم وبدون حاشیه برگزار بشه....

Khazuk
29-06-2010, 13:39
ایشالا که روز شنبه ما خندون و آلمانیا گریون :27:

XirowN
29-06-2010, 13:42
تو که از همه تیما بدت میاد :31: اصلا به فوتبال علاقه ای داری ؟ :31:
بنده خدا بن شد :31:
بله به فوتبال عشق میورزم !:دی همچنین به تیم برزیل :40:

ALt3rnA
29-06-2010, 13:43
ایشالا آلمان قهرمانه : دی

Peji2010
29-06-2010, 13:46
فقط امیدوارم بازی سالم وبدون حاشیه برگزار بشه....

منم همینطور..چون در این صورت آلمان پیروز میدونه...

ایشالا که روز شنبه ما خندون و آلمانیا گریون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:16::16::16::16::16::16:

Vahid.Mob.14
29-06-2010, 13:53
من امیدوار آلمان ببره. اگه هم حاشیه باشه چه بهتر چون بازی جذابتر میشه.:21::21:

آرسـام
29-06-2010, 14:01
آرژانتین را دوست دارم.
اما اگه اون بازی که جلوی مکزیک کرد رو جلوی آلمان هم بکنه باید بگم گودبای آرژانتین.

10
29-06-2010, 14:01
مارادونا: چرا بايد به بازي با آلمان فكر كنم؟
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال آرژانتين اعلام كرد كه به بازي با آلمان فكر نمي‌كند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرگزاري فارس ديگو مارادونا در گفت‌وگويي با تلويزيون كشورش ضمن بيان اين مطلب اظهار داشت: آلمان تيم كاملا متفاوت با مكزيك است ولي ما با توجه به بازيكنان خوب قادريم بر اين حريف غلبه كنيم.
متن مصاحبه مربي 49 ساله آرژانتين بدين شرح است:

*آقاي مارادونا، در مورد برد 3 بر يك مقابل مكزيك چه نظري داريد؟

- ما در بازي مقابل مكزيك در حقيقت در ديداري بزرگ برنده شديم.مي دانستيم وقتي آنها حمله مي‌كنند، چگونه بايد پاسخ دهيم و فضاها را تنگ و محدود كنيم. به اين ترتيب آرژانتين 90 دقيقه تمام بر حريف خود برتري داشت.

* آلمان حريف مرحله يك چهارم نهايي خود را چگونه ارزيابي مي‌كنيد؟

-اجازه دهيد الان از بازي كه مقابل مكزيك انجام داديم، لذت ببرم.چرا بايد به فكر آلمان باشم؟در اين باره بعدا فكر خواهم كرد.

*اوضاع و احوال كادر بزرگ تيم‌تان چگونه است؟

- ما بازيكني نداريم كه خيال كند هميشه در تركيب است. هريك از بازيكنانم مي‌توانند به تركيب وارد يا از آن خارج شوند. جوانانم به اين نكته بسيار خوب واقف هستند. در نتيجه آماده‌ايم براي كسب افتخار و غرور كشورمان نبرد كنيم.

*حتي مقابل آلمان؟

-ما مي‌دانيم آلمان تيم كاملا متفاوتي با مكزيك است. اين تيم قوي تر است. بازيكنان خيلي خوبي داريم كه بتوانيم آلمان را نيز شكست داده و باز هم صعود كنيم.

*به عنوان سرمربي تيم ملي آرژانتين چه احساسي داريد؟

-بديهي احساس خوشايندي دارم و دلم مي‌خواهد مي توانستم پيراهن تيم كشورم را به تن كرده و وارد زمين شوم. خب، خيلي عالي است كه يك تكه از پازل تيم باشم. قبلا مي گفتند كه من در قالب مربي، فاقد اطلاعات و ايده بازي هستم اما الان 4 بازي است كه برنده شده‌ايم. با اين حال تغيير نكرده‌ام و فردا هم هميني كه الان هستم، خواهم بود. البته برد چه به عنوان بازيكن و چه در قالب مربي چيزي بسيار ارزشمند است.

*به عنوان مربي چه كار مي‌كنيد تا تيم صعود كند؟

-خب، تمرين دادن بازيكنان و هدايت آنان، وظيفه ام است.من با آنها صميمي هستم و رابطه خوبي دارم ولي در عين حال به بازيكنان تفهيم كرده‌ام تمام 23 عضو كادر بايد با هم صادق باشند كه اين هم دستاورد حضورم است.

malaki_mall
29-06-2010, 14:02
آلمان تیمی درجه 2 با ستارگان درجه 3

آرژانتین تیمی درجه 2 با ستارگان درجه 1

اگه بخوایم نفر به نفر مقایسه کنیم 2 تیم قابل قیاس نیستند اما در مجموع دوست دارم ژرمنها پیروز باشند چون از یه نژاد بیدیم.البته غیر از این 23 تا(کلوزه،پودلسکی،اوزگل،خض ره،بوتنک،گومز،کاکائو،...) :27:

Hamid Hamid
29-06-2010, 14:04
من از آلمان خوشم نمياد اما تيم خيلي خوبيه خداييش مولر و ازيل خيلي خطرناك هستند هر لحظه امكان گل زدن يا پاس گل دادنشون هست.
دوس ندارم كلوزه ركورد رونالدو رو بزنه(15 گل در جام جهاني) تا الان 12 تا زده
حلاصه آرژانتين هم بازي سختي داره

Amirdb
29-06-2010, 14:07
دیگه تابلوئه که آرژانتین می بره
فقط بعدش میخوره به اسپانیا باید برای سوم شدن تلاش کنه
آرژانتین در مقابل اسپانیا عددی نیست

malaki_mall
29-06-2010, 14:10
دیگه تابلوئه که آرژانتین می بره
فقط بعدش میخوره به اسپانیا باید برای سوم شدن تلاش کنه
آرژانتین در مقابل اسپانیا عددی نیست

اسپانیا هم تیم بید؟:2:

Mojtaba N87
29-06-2010, 14:10
خدا بخیر کنه این تاپیک رو!!!!

امکان بردشون 50-50 هست! بازی زیبایی خواهد بود... بعدش هم اسپانیا! عجب راه سختی تا فینال

ghermezeteh
29-06-2010, 15:08
معلومه که آلمان میبره

کی حمایت کرده !؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 04:08 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

آلمان تیمی درجه 2 با ستارگان درجه 3

آرژانتین تیمی درجه 2 با ستارگان درجه 1

اگه بخوایم نفر به نفر مقایسه کنیم 2 تیم قابل قیاس نیستند اما در مجموع دوست دارم ژرمنها پیروز باشند چون از یه نژاد بیدیم.البته غیر از این 23 تا(کلوزه،پودلسکی،اوزگل،خض ره،بوتنک،گومز،کاکائو،...) :27:

این تیم درجه 2 با ستارگان درجه سه رو طبق چه معادله ای به دست اوردی؟!
ضمنا آلمان فقط 9 تا بازیکنش اصالت غیر المانی دارن که البته همشون متولد آلمان و پرورش یافته مکتب فوتبال این کشور هستن تازه دورگه هم هستن اکثرا یعنی پدر یا مادرشون المانیه.

Payan
29-06-2010, 15:11
آرژانتین میبره... شک نکنید
با اختلاف 2 یا 3 گل

hamijoon
29-06-2010, 15:12
ژرمـن ها میترکونـن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امــا بعدش میخورن به اسـپانیا میترکن :31:

scali
29-06-2010, 15:45
آرژانتین لوله میکنه .:31:

msshamraz
29-06-2010, 15:47
با وجود اینکه دوست دارم آرژانتین قهرمان شود . اما آلمان خوش شانس و با تجربه است .

Advanced Ali-001
29-06-2010, 16:45
پیش بینی بازی خیلی سخته ولی اینجوری که من میبینم یوآخیم لو آنالیزش خیلی خوبه وفوتبال شناوری رو بازی میکنه هم ازدوطرف وهم از فرار هی کلوزه وشوت های سهمگین پودولسکی که واقعا دروازه بان ازش میترسه....
ولی درکل اصول کار آرژانتین بهتر وامروزی تر از آلمانه...
درنهایت من بازی رو2به یک به نفع آرژانتین پیش بینی میکنم.:10:

آلمان1-2آرژانتین
به امید موفقیت تمام تیمها درجام جهانی

dizgah
29-06-2010, 16:49
آلمان 24 35.82%
آرژانتين 43 64.18%:40:

vahid_lok
29-06-2010, 16:51
ارژانتن لوله میشه
هورا المان

teza
29-06-2010, 18:12
من چون دوست ندارم آرژانتین توسط پرتغال حذف بشه پس دوست دارم المان ببره واز پرتغال ببازه:21:[COLOR="Silver"]

MehdiAkhbari
29-06-2010, 18:17
آلمان قهرمانه!آرژانتين اگه بخواد دفاع كنه،خط حمله ي قدرتمند آلمان در برابر دفاع ضعيف و فاجعه بار اونها قرار مي گيره و اگر بخواد حمله كنه هم ضد حمله هاي مرگبار آلمان در انتظار اونها خواهد بود.

xerxes again
29-06-2010, 18:22
ارژانتن لوله میشه
هورا المان

in your dreams.

M O B I N
29-06-2010, 18:27
ارژانتن لوله میشه
هورا المان
The cat dreams of mic

yuseph
29-06-2010, 18:39
in your dreams.

The cat dreams of mic
فویل تاگ نوای فیر کان زیخ داینشین(زبون شرین آلمانی:31:)
بی خیال بابا توی زمین بازی همه چیز مشخص میشه....:10:

M O B I N
29-06-2010, 18:44
فویل تاگ نوای فیر کان زیخ داینشین(زبون شرین آلمانی:31:)
بی خیال بابا توی زمین بازی همه چیز مشخص میشه....:10:
باور کن اینجاش ترکیه :31:

انشا الله آرژانتین میبره

yuseph
29-06-2010, 18:47
باور کن اینجاش ترکیه :31:

انشا الله آرژانتین میبره

باورکن آلمانیه:31:
انشاءالله توی ورزش های دیگه برنده باشید.اما فوتبال،اونهم باآلمان....هرگز.:31:
موفق باشی.

MohandesMCD
29-06-2010, 18:48
آرژانتین قوی هست ولی تاحالا همش با تیمهای داغون مسابقه داده که اصلا ملاک نیست
باز آلمان یک تیمی رو(انگلیس) که مدعی باشه زده له کرده :دی

Mr.Crow
29-06-2010, 18:49

آلمان که تابلوئه میبره , فقط نتیجه ـش رو نمیشه راحت پیش بینی کرد !

yuseph
29-06-2010, 18:51

آلمان که تابلوئه میبره , فقط نتیجه ـش رو نمیشه راحت پیش بینی کرد !
خیلی ساده وراحته دیگه...........
5-2 به نفع عقاب اروپا
آلمان

david68
29-06-2010, 18:52
ارژانتین خداییش تیم هست ؟ با هزار بدبختی به جام جهانی صعود کرد توز رو ازشون بگیر ببین چطوری وا میدن در حالی که المان یه تیم کامل هست .

الان ارژانتین فقط به خاطر یکی دو تا بازیکن داره به پیش میره ملت ما هم که احساساتی هستن و همه به ارژانتین رای میدن یادمه در یورو 2008 همه میگفتن هلند قهرمان میشه حتی در مسابقه 100 ثانیه هم مجری از شرکت کننده میپرسید کی قهرمان میشه طرف میگفت هلند دلیلش هم این بود که چند بازی رو با اقتدار پشت سر گذاشت و پرگل برد ولی همه دیدیم مقابل روسیه زانو زد . الان هم که همه میگن ارژانتین . البته بیشتر به خاطر مسی هست که اونم هیچ کاری تا حالا نکرده همین توز بدبخت این همه خوب بازی میکنه بازم زیر سایه مسی قرار داره مسلما همچین تیمی موفق نمیشه .

المان تیم بی حاشیه ای هست و به خوبی داره جلو میره در حالی که ارژانتین به قول خود ارژانتینی ها مسی + 10 نفر هست که هیچوقت نمیشه روش اسم یه تیم واقعی رو گذاشت یعنی اون 10 نفر هرچقدر هم بدرخشن بازم زیر سایه مسی هستن .

البته من هوادار المان نیستم ولی امیدوارم ارژانتین رو شکست بدند .

xerxes again
29-06-2010, 19:00
ارژانتین خداییش تیم هست ؟ با هزار بدبختی به جام جهانی صعود کرد توز رو ازشون بگیر ببین چطوری وا میدن در حالی که المان یه تیم کامل هست .

الان ارژانتین فقط به خاطر یکی دو تا بازیکن داره به پیش میره ملت ما هم که احساساتی هستن و همه به ارژانتین رای میدن یادمه در یورو 2008 همه میگفتن هلند قهرمان میشه حتی در مسابقه 100 ثانیه هم مجری از شرکت کننده میپرسید کی قهرمان میشه طرف میگفت هلند دلیلش هم این بود که چند بازی رو با اقتدار پشت سر گذاشت و پرگل برد ولی همه دیدیم مقابل روسیه زانو زد . الان هم که همه میگن ارژانتین . البته بیشتر به خاطر مسی هست که اونم هیچ کاری تا حالا نکرده همین توز بدبخت این همه خوب بازی میکنه بازم زیر سایه مسی قرار داره مسلما همچین تیمی موفق نمیشه .

المان تیم بی حاشیه ای هست و به خوبی داره جلو میره در حالی که ارژانتین به قول خود ارژانتینی ها مسی + 10 نفر هست که هیچوقت نمیشه روش اسم یه تیم واقعی رو گذاشت یعنی اون 10 نفر هرچقدر هم بدرخشن بازم زیر سایه مسی هستن .

:18::18::18::18::18:
خودتم فهمیدی چی گفتی؟؟؟
توز رو از آرزانتین بگیرن کاری نمی تونه بکنه؟؟؟
وای چقدر مزخرف.

Mojtaba-MCI
29-06-2010, 19:04
آخه این موضوع تاپیک زدن میخواست؟!
معلومه آلمان میبره!!!

ryong
29-06-2010, 19:07

مارادونا تنها هم میتونه آلمان رو ببره :27: نیازی به توز نیست :31:

.German.
29-06-2010, 19:48
آلمان می بره

scali
29-06-2010, 19:58
این که تابلو

آرژانتین

david68
29-06-2010, 20:01

خودتم فهمیدی چی گفتی؟؟؟
توز رو از آرزانتین بگیرن کاری نمی تونه بکنه؟؟؟
وای چقدر مزخرف.

منظور یکی دو تا بازیکن مثل توز و مسی بود هرچند که مسی کار زیادی نکرده .

من کاملا میفهمم که چی میگم اگه چند روز صبر کنی شما هم میفهمی . شما قبول نداری ارژانتین به سختی به جام جهانی صعود کرد ؟ قبول نداری مارادونا دانش فنی بالایی نداره ؟ قبول نداری بقیه بازیکنا زیر سایه مسی هستن ؟ وقتی در حضور ورون بازوبند رو به مسی میدن چه معنی دیگه ای داره ؟ فکر نمکینم چیزی گفته باشم که نامفهوم باشه . همین بازی با مکزیک رو در نظر بگیر یه گلی که ارژانتین زد افساید بود و یکیش هم روی اشتباه مدافع حریف و یکی هم که روی خلاقیت خود توز .

شما برید نگاه کنید چه کسایی با گلزنی خودشون ارژانتین رو به جام جهانی بردن ؟ اصلا تا حالا به این فکر کردید که اگه گلهای اگئرو و ریکلمه مقابل بولیوی , پالاسیو مقابل اکوادور , اگئرو مقابل پاراگوئه , کامبیاسو مقابل پرو , هیگوئین و پالرمو مقابل پرو و بولاتی مقابل اروگوئه و..... نبود الان ارژانتینی در جام جهانی وجود نداشت و حتی این تاپیک هم با این اسم وجود نداشت ؟

مشکل من این هست که همه زیر سایه مسی هستند یعنی حتی اگه ارژانتین هم قهرمان بشه باز هم کسی نمیتونه این حرفها رو انکار کنه چون در روزهایی که ارژانتین به شدت به مشکل برخورد کرده بود مسی در 18 بازی که برای این تیم در دور انتخابی جام جهانی انجام داد فقط 4 گل زد که 3 تا از اونها بی تاثیر بود چون دو گلش در حالی به ثمر رسید که اگه نمیرسید باز هم ارژانتین 3 امتیاز رو کسب میکرد و یکی از گلهاش هم در شراطی بود که ارژانتین بازی رو باخت و تاثیری نداشت و فقط یکی از گلهاش باعث کسب 3 امتیاز شد چرا که ارژانتین با گلهای مسی و اگئرو 2-1 حریف رو برد . پس فقط 1 گل موثر در 18 بازی داشته .

ارژانتین در دوبازی اخرش خودش با دو برد صعود کرد که یکیش 2-1 مقابل پرو با گلهای هیگوئین و پالرمو بود و یکش هم 1-0 مقابل اوروگوئه با گل بولاتی بود. 6 امتیازی که اگه نبود الان این تاپیک هم وجود نداشت .

در کل من طرفدار المان نیستم و مشکلی هم با ارژانتین ندارم حتی اگه قهرمان بشه هم بازم مشکلی ندارم .

موفق باشید .

DJ POLESTAR
29-06-2010, 20:04
امیدوارم آلمان دوباره با بازی زیباش آرژانتین رو ببره (اما از بازی زیبای آرژانتین هم نمیشه گذشت!) پس نتیجه میگیریم بازی زیبایی خواهد شد.

بعد اینکه دوستان خواهش سر یه بازی اینقدر بی اساس و بی منطق با هم کل کل نکینین...!

farshidmm
29-06-2010, 20:49
امیدوارم آلمان دوباره با بازی زیباش آرژانتین رو ببره (اما از بازی زیبای آرژانتین هم نمیشه گذشت!) پس نتیجه میگیریم بازی زیبایی خواهد شد.

hoomaan
29-06-2010, 21:00
اون دوستان غیر آرژانتینی که میان اینجا اظهار فضل میکنن نظر میدن همونان که تو تاپیک آلمان -انگلیس هم میومدن میگفتن انگلیس میزنه و .....
خیلی رو میخواد والا . نه؟

metallica is me
29-06-2010, 21:08
با اینکه آرزانتینی تیر هستم ولی فکر میکنم آلمان ببره ولی دوست دارم آرزانتین ببره :دی

گرافيكار
29-06-2010, 21:53
شما قبول نداری ارژانتین به سختی به جام جهانی صعود کرد ؟
برزيل هم توي اكثر دوره هايي كه به سختي صعود كرد قهرمان جام شد

قبول نداری مارادونا دانش فنی بالایی نداره ؟
يه مربي براي موفقيت بيشتر از همه چيز بايد كاريزماي بالايي داشته باشه
كه مارادونا انصافا توي تمام مربياي اين جام از اين نظر سرآمده قبول نداري؟
دانش فني توي درجه دومه وگرنه الآن كاپلو و ليپي نبايد از توي خونه جام رو ببينن

قبول نداری بقیه بازیکنا زیر سایه مسی هستن ؟
مشکل من این هست که همه زیر سایه مسی هستند
نميدونم چرا اينقد روي اين موضوع تاكيد ميكني
عيبش چيه؟؟؟
مگه برزيل چهار دوره زير سايه پله نبود؟
مگه آرژانتين زير سايه مارادونا نبود؟
مگه هلند به كرايف وابسته نبود؟
پرتغال يه دوره تيم بود اونم دوره اي كه زير سايه اوزه بيو بود؟
خيلي از تيما تو اين جام به خاطر اينكه زير سايه كسي نبودن حذف شدن فرانسه ايتاليا انگليس

وقتی در حضور ورون بازوبند رو به مسی میدن چه معنی دیگه ای داره ؟
كاپيتان بايد شخصيت و جايگاه بين المللي داشته باشه
كاپيتان صرفا نبايد به كسي داده بشه كه سنش بيشتر
من هم اگه بودم كاپيتاني رو براي هميشه به مسي ميدادم
آرژانتين بايد براي سالهاي آينده هم يه كاپيتان خوب تربيت كنه

در کل من طرفدار المان نیستم و مشکلی هم با ارژانتین ندارم حتی اگه قهرمان بشه هم بازم مشکلی ندارم .
؟؟؟

A.M.D.D.E.V.I.L
30-06-2010, 00:04
من که واقعا عاشق آرژانتین هستم و امید وارم ببره تا یکم غرور آلمان شکسته بشه

yuseph
30-06-2010, 00:11
من که واقعا عاشق آرژانتین هستم و امید وارم ببره تا یکم غرور آلمان شکسته بشه
غرور؟
کو غرور؟
اگه داری یکم قرض بده به ما......
داداش از ما خاکی تر ومظلومتر اخه دیدی؟
غرورم کجا بود؟
بگو آرژانتین بزنه یکم از آلمان انتقام بگیره یه چیزی.
غرور؟

ShayaN3K
30-06-2010, 00:29
واقعا این همه بحث بیخودی برای چی !!!؟
آرژانتن میبره دیگه.
این از همین الانم معلومه.
بقال سر کوچه مونم هم اینو میدونه

=CYBER=
30-06-2010, 00:30
آرژانتین رو با انگلیس اشتباه نگیرید :5:
همین و بس ... :10:

Tirion Fordring
30-06-2010, 00:51
به طور 100% نمیشه گفت چه تیمی میبره . مثلا بازی آلمان و صربستان بود خب تابلو بود دیگه همه گفتن آلمان اما یهو باختش

یا انگلیس و آمریکا

اما احتامل 60% هست آرژانتین ببره 40% هم آلمان .

من که دوست دارم آرژانتین ببره . (آلمانم دوست دارم خوشم اومد انگلیسو حذف کرد لول)

Dr.Afzali
30-06-2010, 04:33
بنظرم يا آلمان ميبره يا آرژانتين:27:

AlamtabC
30-06-2010, 09:04

من کاملا میفهمم که چی میگم اگه چند روز صبر کنی شما هم میفهمی . شما قبول نداری ارژانتین به سختی به جام جهانی صعود کرد ؟ قبول نداری مارادونا دانش فنی بالایی نداره ؟ قبول نداری بقیه بازیکنا زیر سایه مسی هستن ؟ وقتی در حضور ورون بازوبند رو به مسی میدن چه معنی دیگه ای داره ؟ فکر نمکینم چیزی گفته باشم که نامفهوم باشه . همین بازی با مکزیک رو در نظر بگیر یه گلی که ارژانتین زد افساید بود و یکیش هم روی اشتباه مدافع حریف و یکی هم که روی خلاقیت خود توز .

شما برید نگاه کنید چه کسایی با گلزنی خودشون ارژانتین رو به جام جهانی بردن ؟ اصلا تا حالا به این فکر کردید که اگه گلهای اگئرو و ریکلمه مقابل بولیوی , پالاسیو مقابل اکوادور , اگئرو مقابل پاراگوئه , کامبیاسو مقابل پرو , هیگوئین و پالرمو مقابل پرو و بولاتی مقابل اروگوئه و..... نبود الان ارژانتینی در جام جهانی وجود نداشت و حتی این تاپیک هم با این اسم وجود نداشت ؟

مشکل من این هست که همه زیر سایه مسی هستند یعنی حتی اگه ارژانتین هم قهرمان بشه باز هم کسی نمیتونه این حرفها رو انکار کنه چون در روزهایی که ارژانتین به شدت به مشکل برخورد کرده بود مسی در 18 بازی که برای این تیم در دور انتخابی جام جهانی انجام داد فقط 4 گل زد که 3 تا از اونها بی تاثیر بود چون دو گلش در حالی به ثمر رسید که اگه نمیرسید باز هم ارژانتین 3 امتیاز رو کسب میکرد و یکی از گلهاش هم در شراطی بود که ارژانتین بازی رو باخت و تاثیری نداشت و فقط یکی از گلهاش باعث کسب 3 امتیاز شد چرا که ارژانتین با گلهای مسی و اگئرو 2-1 حریف رو برد . پس فقط 1 گل موثر در 18 بازی داشته .

ارژانتین در دوبازی اخرش خودش با دو برد صعود کرد که یکیش 2-1 مقابل پرو با گلهای هیگوئین و پالرمو بود و یکش هم 1-0 مقابل اوروگوئه با گل بولاتی بود. 6 امتیازی که اگه نبود الان این تاپیک هم وجود نداشت .

موفق باشید .
بسیار فنی و جالب فکر کنم شما دکتر صدر آینده بشید
بسیار مطالب شیوا و برخواسته از تفکر و اطلاعات بود ممنون

---------- Post added at 10:04 AM ---------- Previous post was at 10:01 AM ----------

واقعا این همه بحث بیخودی برای چی !!!؟
آرژانتن میبره دیگه.
این از همین الانم معلومه.
بقال سر کوچه مونم هم اینو میدونه
خوب به خاطر همونه که آلمان میبره چون بقالا واسش نظر نمیدن :27:

MehdiAkhbari
30-06-2010, 09:26
آرژانتين دفاعي نداره كه بتونه در مقابله آلمان بايسته.ولي آلمان به نيمچه دفاعي حداقل داره.
آرژانتين جلوي تيم هايي كه دفاعي بازي مي كنن خوب نتيجه مي گيره.البته به لطف ضعف هاي دفاعي اونها .ولي بايد ببينيم جلوي تيم هجومي و سريعي مثل آلمان كه در ضد حمله هم بسيار قدرتمند هست آيا مي تونه ايستادگي كنه يا مثل انگيس وا مي ده؟

babc73
30-06-2010, 09:27
آلمان خواهد برد اگر بازی اش مثل دو بازی گذشته باشه مطمئنا می بره .آرژانتین همچین بازی قشنگی تا حالا نداشته

rezariza
30-06-2010, 09:31
امیدوارم آلمان ببره

piremard
30-06-2010, 10:40
من از طرفدارای آلمان دوست داشتنیم - یاد باد روزگاران کهن با رودی فولر و کلینزمن :38: - اما بعید می دونم با این تیم آرژانتین رو ببرند .

آرژانیتینی ها اگر صعود کنند بخش قابل توجهی از هیجان مرحله بعد کم می شه و نتایج تا فینال احتمالی با برزیل تا حدی کسل کننده می شه

CATALONIA
30-06-2010, 12:21
دوستان ديگه نتيجه معلوم شد ...
اختاپوس گفته كه آلمان ميبره ...
البته يه كم مردد بوده 
:31:
من بودم اونجا :دي

AlamtabC
30-06-2010, 12:30
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: جام جهاني 2010

فيفا به منظور كاهش احتمال غيبت ستاره ها در فينال جام جهاني قانون محروميت را اصلاح كرد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، طبق قوانين جديد فيفا اخطارها تنها تا انتهاي مرحله يك چهارم نهايي محسوب و پرونده تمام بازيكنان قبل از ديدار نيمه نهايي پاك خواهد شد.

به اين ترتيب ديگر بازيكني با دريافت يك كارت زرد در ديدار نيمه نهايي از حضور در ديدار پاياني محروم نخواهد شد.

ماريوس اشنايدر سخنگوي فيفا با اعلام اين مطلب گفت: تمام هواداران فوتبال مي خواهند ستاره ها را در ديدار پاياني ببينند، به همين دليل فيفا تصميم گرفت كارت هاي زرد قبل از مرحله نيمه نهايي بخشيده شوند.

اشنايدر در ادامه افزود: البته محروميت ناشي از دريافت كارت قرمز كماكان به قوت خود باقي است. همچنين در بعضي موارد فيفا براي بازيكنان چند جلسه محروميت در نظر مي گيرد كه اين مساله همچنان وجود خواهد داشت.
اشك هاي پل گاسكويين كه در ديدار نيمه نهايي جام جهاني 1990 كارت زرد دريافت كرد هنوز در خاطره بسياري از هواداران باقي مانده است.

آلساندرو كاستاكورتا و ميشاييل بالاك هم با دريافت كارت زرد دوم در ديدار نيمه نهايي فينال جام هاي جهاني 1994 و 2002 را از دست دادند.

Heat
30-06-2010, 15:42
آرژانتین حواهد برد

pesaremehraboun
30-06-2010, 17:34
آلمان ميبره ه ه ه

xerxes again
30-06-2010, 17:56

موفق باشید .
اینایی که اسم بردی بازیکنای تیم های مقابل نیستن که شما می گی با گل هاشون آرژانتینو به جام جهانی آوردن. یعنی نبای گل میزدن؟ یا مثلاَ می خوای بگی مسی آرژانتینو به جام جهانی نیاورد؟ مگه مهمه کی به جام جهانی آوردش و کی گل زد؟ خودت بازم می فهمی چی میگی؟

---------- Post added at 06:56 PM ---------- Previous post was at 06:56 PM ----------

موفق باشید .
اینایی که اسم بردی بازیکنای تیم های مقابل نیستن که شما می گی با گل هاشون آرژانتینو به جام جهانی آوردن. یعنی نباید گل میزدن؟ یا مثلاَ می خوای بگی مسی آرژانتینو به جام جهانی نیاورد؟ مگه مهمه کی به جام جهانی آوردش و کی گل زد؟ خودت بازم می فهمی چی میگی؟

salarhiv
30-06-2010, 18:05
به خاطر اون اسپمرا تاپیک ارژانتین و بستن!!! فعلا اویزون این تاپیک میشیم!

yuseph
30-06-2010, 18:10
من خودم شاهد ماجرا بودم.واقعا بعضی ها شورشرو در آوردن.
بازمیشه نگران نباش دوست من.
ولی خودمونیم خوب موچشون روگرفتی.:27:
توهم شیطونی....:31:

xerxes again
30-06-2010, 18:10

راستی قضیه اش چی بود؟ من نبودم.
همه شونم بن شدن. رفتند در بند.

salarhiv
30-06-2010, 18:18
من داشتم با خیال راحت واسه خودم پست می دادم تو یه لحظه دیدم 1 page اضافه شد تا اومدم جواب بدم یه page دیگه هم اضافه شد!!! اول فکر کردم دوستانه اومودن جلو با روی خوش جواب دادم ولی وقتی دیدم دارن نقطه و خط پست میدن فهمیدم اومدن تاپیک و خراب کنن,به قول yuseph رفتم تو page شون مچشونو گرفتم!!! خلاصه تا اخطار دادم 3 تا page اسپم دادن و رفتن . بعد من موندوم و امارو اینا!!!!!

david68
30-06-2010, 19:34
خودت بازم می فهمی چی میگی؟

بیخیال من نیومدم کل کل کنم ....اره من اصلا چیزی نمیفهمم . در این باره دیگه بحثی ندارم .

.................................................. ..........................................

در مقایسه ای که در سایت فیفا بین دو تیم کردم ارژانتین از نظر اماری بهتر از المان بوده ولی انشالله که یه بازی جذاب رو شاهد خواهیم بود .

Boy Ka
30-06-2010, 19:41
به نظر من اگه المان میخواد آرژانتین رو متوقف کنه باید جلوی مسی رو بگیره. درسته مسی تا الان گل نزده ولی موتور محرک تیم آرژانتین مسی هست.

گل زدن به آرژانتین زیاد نمیتونه سخت باشه ولی گل نخوردن از آرژانتین سخته!

yuseph
30-06-2010, 20:22
خیلی برام جالب بود....
توی تایپک آرژانتین بحث سر ریاست تاپیک خیلی داغ داغ بود....قانون گذاری هم کردن...
از این ور تاپیک آلمان بحث سر خانومهای خوشگل و غیره داغ داغ بود....خودمم بودم....
هر دوطرف بازی رو ول کردن چشبیدن به هواشی....
خیلی جالب بود...:31:

salarhiv
30-06-2010, 21:02
خیلی برام جالب بود....
توی تایپک آرژانتین بحث سر ریاست تاپیک خیلی داغ داغ بود....قانون گذاری هم کردن...
از این ور تاپیک آلمان بحث سر خانومهای خوشگل و غیره داغ داغ بود....خودمم بودم....
هر دوطرف بازی رو ول کردن چشبیدن به هواشی....
خیلی جالب بود...:31:

اقا یه سری بحث حاشیه ای راه افتاده بود که اگه خدا بخواد ختم بخیر شد. مشکل این بود که موسس تاپیکمون رییس شده بود!!

تاپیک المان چه خبره؟ انجا هم مثلا بحث سره بازیه حساس ارژانتین - المانه,میبینی؟؟

yuseph
30-06-2010, 21:05
اقا یه سری بحث حاشیه ای راه افتاده بود که اگه خدا بخواد ختم بخیر شد. مشکل این بود که موسس تاپیکمون رییس شده بود!!

تاپیک المان چه خبره؟ انجا هم مثلا بحث سره بازیه حساس ارژانتین - المانه,میبینی؟؟
والا چی بگم؟
بحث بیشتر سر خانومهای آرژانتین و آلمانه.............:31:
فکر کنم دیگه تموم شد.
دوتا تیم که قوی باشن همین میشه دیگه......

fery joon
30-06-2010, 21:08
شک نکنین آرژانتين با اختلاف 2 گل میبره :21:

றД ĵ ĭ Đ
30-06-2010, 21:18
شک نکنین آرژانتين با اختلاف 2 گل میبره :21:

تو همینم برا بازی انگلیس با آلمان گفتی فری ! زن گرفتیو آدم نشدی

باید بگم امیر چوب کنه تو ... : دی

Hossein13
01-07-2010, 00:18
اگه آلمان گله اولو بزنه کار آرژانتین تمومه ، دفاعش خیلی ماسته ، آلمانم که فوق تخصص ضدحمله داره :31:

Mojtaba-MCI
01-07-2010, 07:30
آرژانتینیا به چی دل بستن:دی؟!
بیخیال شید برگردید!
ایشاالله ادوار بعدی!!!

m1n
01-07-2010, 07:54
با توجه به بازیها آرژانتین صعود می کنه

fire159
01-07-2010, 10:30
عکسهایی از برد قبلی آلمان مقابل آرژانتین

wayoo
01-07-2010, 10:41
پیشبینی این بازی خیلی سخته..به احتمال قوی به پنالتی کشیده میشه و آلمان پیروز میشه.:21:

A.M.D.D.E.V.I.L
01-07-2010, 10:44
اگه به اختیار کامپیوتر بزاری آرژانتین میبره
توی FIFA که اونجوری شد :دی

pinchingholian
01-07-2010, 12:01
پیشبینی این بازی خیلی سخته...:21:
اصلا هم سخت نیست. یا آلمان میبره یا آرژانتین.

yuseph
01-07-2010, 12:41
اصلا هم سخت نیست. یا آلمان میبره یا آرژانتین.
دیدی شما هم اشتباه کردی؟
جواب صحیح:
برد تیم آلمان است.:31:

soha is the beSt
01-07-2010, 12:44
بچه ها اون هشت پا هم پیش بینی کرده بود که المان میبره

s.w.a.t
01-07-2010, 12:45
آخه این نظرسنجی میخواست!؟
:دی
دوباره مثل 2006 میبریمتون!عشق است آلمان
به به آقا مجتبی!!
حال مارو نمیپرسی عزیز....
:دی

shabkard
01-07-2010, 12:51
اگر المان نبره من خودم رو میکشم از ماردونا بدم میاد
المان سرور جهانه
به امید جنگ جهانی سوم وپیروزی المان بر جهان

thecrow
01-07-2010, 13:09
جام امسال مال آرماندو هست...

فکرشم نکنید که آلمان بتونه کوچک ترین آسیبی به قهرمانی آرژانتین بزنه...

آرژانتین قهرمانه :27:

yuseph
01-07-2010, 13:11
جام امسال مال آرماندو هست...

فکرشم نکنید که آلمان بتونه کوچک ترین آسیبی به قهرمانی آرژانتین بزنه...

آرژانتین قهرمانه :27:
بجان خودم کاریتون نداریم..فقط چندتا قطره اشک ناقابل بعدش هم می رید خونه همین.
مثل همیشه.
شما که عادت دارید دیگه.:31:

salarhiv
01-07-2010, 13:45
یه بار اشک های مارادونا رو در اوردن این المانیا,این بار نوبت انتقامه!! :4::4::4::4:

pinchingholian
01-07-2010, 13:56
آلمان- آرژانتين؛ يك ناخنك به صندوق خاطرات
رويارويي آلمان و آرژانتين بدون شك مهم‌ترين جدال مرحله يك‌چهارم نهايي جام2010 است. يك مصاف سوپركلاسيك ميان دو تيمي كه بخش مهمي از تاريخ جام‌هاي جهاني را با مسابقات رودرروي خود خلق كرده‌اند. طرفداران قديمي‌تر فوتبال حتما خاطره دو فينال جام‌هاي 86 و 90 را هنوز به ياد دارند. در واقع اين‌كه فينال يك جام‌جهاني در دوره بعدي هم عينا تكرار شود، تنها يك‌بار اتفاق افتاده و خالق اين ركورد تاريخي همين دو رقيب ديرينه بوده‌اند؛ آلمان و آرژانتين. و اين بار مصاف اين دو قدرت بزرگ فوتبال در مرحله يك‌چهارم جام2006 آلمان، 4سال بعد و در همان مرحله تكرار مي‌شود. در آستانه اين فينال زودهنگام مرور مي‌كنيم 3مصاف اين دو تيم در 6جام اخير و مزمزه مي‌كنيم طعم شيرين خاطرات فوتبالي خود را در جام‌هاي جهاني...
1986- مكزيك
جام سيزدهم با نام ديه‌گو مارادونا در خاطره‌ها ثبت شده. نابغه‌اي كه تا پيش از بازي فينال 5گل از مجموع 11گل زده آرژانتين و تمام 4گل اين تيم از مرحله يك‌چهارم به بعد -از جمله 2گل تاريخي به انگليس- را به نام خود ثبت كرده بود. از آن طرف صعود آلمان تا فينال، نقطه مقابل صعود قاطعانه ياران مارادونا بود. شكست 2 بر صفر مقابل دانمارك در مرحله گروهي و صعود به‌عنوان تيم دوم گروه، حذف مراكش با گل دقيقه90 لوتارماتيوس جوان و حذف مكزيك ميزبان در ضربات پنالتي، صعود نه‌چندان مقتدرانه ژرمن‌ها به فينال مكزيكو را به دنبال داشت.
تمام حواس آلماني‌ها در فينال به ساق‌هاي مارادونا بود. كسي كه اگر پايش (يا دستش) به يك‌گل ديگر باز مي‌شد روي عدد6 به گري لينه‌كر انگليسي مي‌رسيد و عنوان آقاي‌گلي را هم در دسترس مي‌ديد. اما اتفاق به شكل ديگري رخ داد و گل اول بازي را كسي براي آرژانتين زد كه هيچكس فكرش را نمي‌كرد. خوزه لوئيس براون، مدافع جوان و بلندقدي كه روي يك ارسال كرنر با ضربه سر، آلماني‌هاي سبزپوش را بازنده به رختكن فرستاد. خورخه والدانو در نيمه دوم نتيجه را 2 بر صفر كرد. نتيجه‌اي كه تا 10، 15دقيقه پايان بازي پابرجا بود اما وقتي رومنيگه و رودي‌فولر طي 2دقيقه بازي را به تساوي كشيدند همگان به تحقق قسمتي ديگر از سريال «بازگشت آلماني» فكر مي‌كردند. احتمالي كه البته با نبوغ ديه‌گو نقش بر آب شد. يك پاس طلايي از «اعجوبه» در دقيقه84 «خورخه بوروچاگا» را با توني شوماخر تك‌به‌تك كرد و مهاجم آرژانتيني كه بعدها در فرانسه با درگيري در پرونده رشوه‌خواري «برنارتاپي» از صحنه فوتبال محو شد، زننده گل قهرماني آرژانتين قلب گرفت. چند دقيقه بعد جام طلايي در دستان مارادونا آرام گرفت، دستاني كه خود ديه‌گو آن‌ها را «دست خدا» لقب داده بود.

1990-ايتاليا
4سال بعد موعد انتقام براي ژرمن‌ها فرا رسيد. اين بار ماجرا برعكس شد؛ آلمان قاطعانه و با پيروزي‌هاي متوالي و آرژانتين با گام‌هايي لرزان راهي ديدار نهايي شدند. «ارتش ديه‌گو» به‌عنوان مدافع عنوان قهرماني، مسابقات را با شكست فاجعه‌آميز برابر كامرون آغاز كرد و در گروه 4تيمي خود به مقام سوم رسيد! اما با ظهور دروازه‌باني به‌نام گوي‌كوچه‌آ آرژانتين به‌يكباره اوج گرفت و با شكست برزيل، يوگسلاوي و ايتاليا راهي فينال شد. اما از سوي ديگر آلمان با تكيه بر مثلث اينترميلاني خود (ماتيوس-كلينزمن-بره‌مه) همه حريفان از جمله هلند و انگليس را شكست داد و پا به «المپيك رم» گذاشت. اين بار فينال به‌اندازه 4سال قبل پرگل نبود. آلمان هجوم مي‌برد و آرژانتين دفاع مي‌كرد. تساوي بدون گل و كشيدن بازي به پنالتي روياي آرژانتين بود و كابوس آلمان؛ نتيجه‌اي كه تا دقيقه85 محقق شده بود تا اين‌كه داور مكزيكي يك خطاي مشكوك روي رودي فولر را پنالتي تشخيص داد و جنجال فراواني هم برپا كرد. حالا آلمان در يك‌قدمي گل قهرماني بود. حساسيت اين لحظه و شايد ابهت دروازه‌بان پنالتي‌گير حريف به‌قدري بالا بود كه «كاپيتان ماتيوس» پنالتي‌زن آلمان‌ها خود را كنار كشيد. او كه تا آن لحظه 5گل در جام90 زده بود عطاي آقاي گلي را به اسكيلاچي 6گله بخشيد و پنالتي را به «اندي بره‌مه» سپرد. پنالتي بره‌مه به‌رغم عكس‌العمل خوب كوچه‌آ به تور رسيد و آرژانتين در حالي كه 9نفره بازي مي‌كرد جام را به ژرمن‌ها پس داد. انگار فينال را تيم‌هايي مي‌برند كه پيراهن اصلي‌شان را پوشيده باشند، چون اين بار آرژانتين با لباس دوم خود بازي مي‌كرد. جالب اين‌كه از تصاوير پاياني اين جام، گريه‌هاي دراماتيك مارادونا بيش از لمس جام توسط ماتيوس در خاطره‌ها مانده است!

2006- آلمان
بعد از فينال90، آلمان و آرژانتين در 3جام بعدي به پست هم نخوردند تا موعد ميزباني آلمان در سال2006 فرا رسيد و جدول مسابقات اين دو رقيب ديرينه را در مرحله يك‌چهارم نهايي روبه‌روي هم قرار داد. آلماني‌ها اميد چنداني به تيم جوان‌شده كلينزمن نداشتند و پيش‌بيني اكثر كارشناسان راي به برتري آرژانتين مي‌داد اما گل آيالا را كلوزه در دقيقه 80 پاسخ داد تا بازي به ضربات پنالتي كشيده شود. شايد به‌يادماندني‌ترين تصويري كه از اين مسابقه در خاطر فوتبالدوستان باقي مانده صحنه گفت‌وگوي دونفره اولي‌كان و ينس‌لمان پيش از ضربات پنالتي است. در آن لحظه اولي‌كان چنان به لمان روحيه مي‌داد و او را براي ضربات پنالتي آماده مي‌كرد كه انگار نه انگار اين دو دروازه‌بان جنگي تمام‌عيار را بر سر تصاحب پيراهن شماره‌يك پشت سر گذاشته بودند و اصلا ميانه خوبي با هم نداشتند. صحنه جالبي كه انسجام تيمي آلمان‌ها را در زمين خودشان نشان مي‌داد. بالاخره با همين روحيه تيمي و با درخشش لمان كه پنالتي كامبياسو و آيالا را دفع كرد آلمان راهي نيمه‌نهايي شد تا مغلوب ايتاليا شود.

2010- آفريقاي‌جنوبي
در جامي كه شاهد بيشترين شكست‌ها از طرف تيم‌هاي مدعي و صاحب فوتبال بوده، آلمان و آرژانتين تا اين لحظه نمايش دلپذيري داشته‌اند. هرچند سبك بازي اين دو تيم دقيقا نقطه مقابل يكديگر است. آلمان، تاكتيكي‌ترين تيم اين جام است كه مثل يك ساعت منظم و هماهنگ عمل مي‌كند و در مقابل، آرژانتين كه با كمترين انسجام تاكتيكي و تنها با تكيه بر ستارگان خود پيش مي‌رود. ستاره‌هايي كه البته همگي در خط‌حمله بازي مي‌كنند و به نظر مي‌رسد خط دفاع اين تيم كه هنوز در اين جام زير فشار جدي قرار نگرفته براي آلمان‌ها نفوذناپذير نخواهد بود. جدال آلمان و آرژانتين در واقع نبرد نظم و بي‌نظمي است.
اين دو مدعي البته از منظر ديگري نيز با هم متفاوتند؛ توقعات هواداران از تيم مارادونا به‌مراتب بيشتر از تيم يواخيم‌لو است. آرژانتين اگر در اين مرحله حذف شود يك شكست‌خورده مطلق به‌شمار خواهد رفت. در واقع از نظر اهالي آرژانتين، تيم مارادونا با صعود به اين مرحله از جام تنها وظيفه طبيعي خود را انجام داده و مسير موفقيت براي طرفداران آن‌ها تازه از اين مسابقه آغاز مي‌شود. اما آلمان كه ستاره آنچناني ندارد و به‌خصوص با غيبت بالاك جزو مدعيان درجه اول قهرماني هم محسوب نمي‌شده تا همين مرحله هم فراتر از انتظار ظاهر شده است. مي‌توان گفت آلمان‌ها اگر در مقابل آرژانتين هم شكست خورده و مجبور به ترك جام شوند، باز هم كارنامه قابل دفاعي از خود برجا گذاشته‌اند. اين آسودگي خاطر در مقابل ترس آرژانتيني‌ها از حذف، شايد بر نوع بازي و نتيجه آن نيز تاثير بگذارد.

DAVOOD24
01-07-2010, 14:23
آرژانتین برنده میشه ولی بازی سختی در پیشه .

:5:

pinchingholian
01-07-2010, 14:25
احتمالا پیش بینیش خیلی سخته ولی 100% نمیدونم کی میبره.!!

Cyber-Dude
01-07-2010, 14:44
واقعا اعتماد به نفسه خوبی داریدا.
آلمان به بردش جلو انگلیس مینازه که خداییش اگه کره شمالی بود هم بعید نبود انگلیسو با اون وضع اسف بارش بزنه
بازی دوره قبل هم مثله اینکه یادتون رفته با میزبانیو به زور سوت تماشاچیا تو پنالتی برنده شدن در حالیکه بازی دست آرژانتین بود
آخه خداییش آدم مارادونارو ول میکنه میره سراغه آلمان؟ (با عرض احترام نسبت به BMW)

Alireza_SA
01-07-2010, 14:49
رای دادم به ارژانتین
ولی پنجاه پنجاه هست

yuseph
01-07-2010, 14:57
باکمال احترام وبدون توهین،ودر کمال تواضع شعری نگاشتم.اون رو تقدیم میکنم به آلمان های باحال که پراز احساس شادی وسر زندگی هستند.
واما شعر:

برو،ای آرژانتین مسکین،درخانه آلمان رو نزن.
که دراین خانه راه ندهند هرگز....فرشته گان سرگردان را...
این خانه،خانه عقاب هاست...فراموش میکنی احیانن این یک جمله را؟
آلمان قهرمان است وبس...بیخودی زحمت نده مارادونارا...

شاعر آلمانی یوسف:31:

pinchingholian
01-07-2010, 15:11
باکمال احترام وبدون توهین،ودر کمال تواضع شعری نگاشتم.اون رو تقدیم میکنم به آلمان های باحال که پراز احساس شادی وسر زندگی هستند.
واما شعر:

برو،ای آرژانتین مسکین،درخانه آلمان رو نزن.
که دراین خانه راه ندهند هرگز....فرشته گان سرگردان را...
این خانه،خانه عقاب هاست...فراموش میکنی احیانن این یک جمله را؟
آلمان قهرمان است وبس...بیخودی زحمت نده مارادونارا...

شاعر آلمانی یوسف:31:
احتمالا شعر شما در چه سبکی سروده شده؟!!!
در ضمن آدرس در خانه آلمان رو به ما هم بده با شماره پلاک و کد پستی.

yuseph
01-07-2010, 15:13
احتمالا شعر شما در چه سبکی سروده شده؟!!!
آلمانی به سبک بازی آرژانتینی با یکم قارچ اضافه.....:31:

farshidmm
01-07-2010, 15:55
بیایم نفر به نفر دو تیم رو مقایسه کنیم.

پست.................آلمان................. ..........آرژانتین..............انتخا ب من

گلر....................نویر................ .............رومرو....................نوی
دفاع راست..........لام.......................... ...اوتامندی.................لام
دفاع وسط.........مرته ساکر......................ساموئل........ .........سانوئل
دفاع وسط..........فردریش...................... ..دمیکلیس..............فردریش
دفاع چپ............بواتنگ...................... ...هاینزه..................هاینزه
هافبک دفاعی.....شواینی....................... ماسکرانو...............شواینی
هافبک وسط.......خدیرا........................... ورون....................ورون
هافبک هجومی.....اوزیل......................... مسی..................مسی
هافبک کنار.........مولر......................... ..دی ماریا................مولر
مهاجم دوم ........پولدی.........................توز. .....................توز
مهاجم نوک........کلوزه.......................... هیگواین.................کلوزه

مربی..............لو........................ .....مارادونا..................لو

آلمان 6 به 5 جلو هست از این لحاظ
مربیشم که یک تئوریسین خوش فکر به اسم یواخیم لو هست.

kamran987456
01-07-2010, 16:03
عکسهایی از برد قبلی آلمان مقابل آرژانتین

اینا رو انگار دختر دونگا دیدن می رن طرفش :31::31::31::31::31::31::31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

babelirani
01-07-2010, 16:30
میبینم که آرژانتینی های عزیز اینجارم به گلوله بستن
به امید روزی که خودم بیام تایپیک قهرمان شدن آرژانیتین رو بزنم

---------- Post added at 04:30 PM ---------- Previous post was at 04:29 PM ----------

پست.................آلمان................. ..........آرژانتین..............انتخا ب من

گلر....................نویر................ .............رومرو....................نوی
دفاع راست..........لام.......................... ...اوتامندی.................لام
دفاع چپ............بواتنگ...................... ...هاینزه..................هاینزه

ببخشید اینو شما خودت احیانا" کارشناسی کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

siavashjal
01-07-2010, 16:47
شک نکنید که آرژانتین برنده است و آلمان در برابر ستارگان آرژانتین چاره ای جز شکست نداره.

DANTEH2010
01-07-2010, 18:19
مطمنا اون 110 نفری که زدن ارژانتین 90 درصد به خاطر مسی و ته وز گفتن و بس :21: :21: :21: :21: :21:

@R3Z
01-07-2010, 18:27

خیلی ببخشید ولی چند دقیقه داشتم به این میخندیدم باحال بود =))

sam_sami_2000
01-07-2010, 18:27
با اینکه آلمان رو دوست دارم ولی باید بگم که آلمان جلو آرژانتین حرفی برای گفتن نداره
پس باید بگم:
آرژانتین صعود میکنه

sakura
01-07-2010, 18:31
مطمنا اون 110 نفری که زدن ارژانتین 90 درصد به خاطر مسی و ته وز گفتن و بس :21: :21: :21: :21: :21:

چه جوک باحالی گفتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

I Walk Alone
01-07-2010, 18:49

LOL !! انوقت اینارو بر چه اساسی با هم مقایسه کردی ؟

sajad_n90
01-07-2010, 19:02

خودت تنهایی این فکر بزرگ رو کردی!!!!!!!!!!
:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31:

farshidmm
01-07-2010, 19:04
خیلی ببخشید ولی چند دقیقه داشتم به این میخندیدم باحال بود =))
کلوزه یه مهاجم باهوش و فرصت طلب هست و سه گل تا آقای گلیه تاریخ جام جهانی فاصله داره
شما هم بیا دو تیم رو نفر به نفر یه مقایسه کن تا ما جای چند دقیقه یه چند ساعتی بخندیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yuseph
01-07-2010, 19:05
این فقط یه نظر شخصی بابا.
بس دیگه....

sakura
01-07-2010, 19:05

همه که دارن بهت بدوبیرا میگن :31: بزار منم بگم :27:

هدفت از این کار چی بود ؟؟

از این کار :27: : مهاجم نوک........کلوزه.......................... هیگواین.................کلوزه

aram24
01-07-2010, 19:25
توی بردن آرژانتین شک نکنید

aram24
01-07-2010, 19:31

این رو داشته باش حالا که همه گفتن این هم داشته باش

بند کفش مسی > کل تیم آلمان :27::27::27:

S A M S U N G
01-07-2010, 19:48
آلمان میبره اصلا شک نکنید ! ولی چه فایده بعدش از برزیل میخوره :دی

safoora55
01-07-2010, 19:57

حالا مطمئنی برزیل میاد بالا:27:

---------- Post added at 07:57 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

بند کفش مسی > کل تیم آلمان :27::27::27:[/QUOTE]

خودمونیم این خبرا هم نیست هههههههههه

CHEGUEVARA.
01-07-2010, 20:04

جان........!!؟؟؟:18:

---------- Post added at 09:04 PM ---------- Previous post was at 09:01 PM ----------

به نظرتون این ها چی دیدن که اینطوری کف کردن........؟؟؟؟؟؟؟:13:

majidgbox
01-07-2010, 20:05
خیلی دوست دارم آرژانتین بزنه بیاد بالا و امسال قهرمان بشه چرا که ارژانتین دوبار قهرمانی داره و باید به رکود المان برسه اگر المان قهرمان بشه امسال خیلی بد میشه چون نباید به رکود ایتالیا برسه
البته طرفدارهای ایتالیا باید بدونند که بین قهرمانی چهارم و پنچم ایتالیا خیلی فاصله افتاده

@R3Z
01-07-2010, 20:40
کلوزه یه مهاجم باهوش و فرصت طلب هست
=)) در مورد عنایتیم اینو شنیده بودم

و سه گل تا آقای گلیه تاریخ جام جهانی فاصله داره
=))=))=))
حالا که اینو گفتی یاد بازی عربستان افتادم..ماشالا چه گلایی =))=))

farshidmm
01-07-2010, 21:11
این رو داشته باش حالا که همه گفتن این هم داشته باش

بند کفش مسی > کل تیم آلمان :27::27::27:
مگه اینکه شما دختر مخترا طرفدار مسی باشین :27:

خیلی دوست دارم آرژانتین بزنه بیاد بالا و امسال قهرمان بشه چرا که ارژانتین دوبار قهرمانی داره و باید به رکود المان برسه اگر المان قهرمان بشه امسال خیلی بد میشه چون نباید به رکود ایتالیا برسه
البته طرفدارهای ایتالیا باید بدونند که بین قهرمانی چهارم و پنچم ایتالیا خیلی فاصله افتاده
خوب برادر اگر آرژانتین هم قهرمان بشه رکورداش به ایتالیا نزدیک میشه و با یه قهرمانی دیگه ایتالیا رو میگیره
پس بهتره دعا کنی تیمی قهرمان شه که تاحالا قهرمان نشده مثل اسپانیا یا هلند
منم دوست دارم اگر خدای نکرده آلمان نشد هلند بشه اسپانیا هم بد نیست

salazarsnape
01-07-2010, 21:22
امیدوارم بازی قشنگی بشه مثل انگلیس-آلمان
و امیدوارم عادل گزارشگر باشه
اگه جواد باشه...(بغض)

Vahid.Mob.14
01-07-2010, 21:23
دیگه نشنوم به کلوزه توهین بشه ها. بار آخرتون بود.

man war
01-07-2010, 21:29
کلوزه بازی بلد نیست
سی تو باز هیچکاری نمیکنه ولی یدفعه یه کاری میکنه یا گل میسازه یا گل میزنه

این بازی پر گله ...

شاید امید المان به اوزیل باشه درست نوشتم؟؟؟؟

گل اولم ارژانتین میزنه

یه چیزه دیگه منم یه قیب گوئم :8::8:

alidata2010
01-07-2010, 21:34
تاپیک جوک یه جای دیگست باز شما کلوزه رو با هیگواین مقایسه کردین:31: به کی بگم به من نخنده:27:

arfnpm
01-07-2010, 21:37
آلمان 7 بار فینالیست کجا آرژانتین کجا!!!! خیلی خنده داره که این دوتارو با هم مقایسه می کنند.
آلمان پایدار ترین تیم جهانه از نظر مجموع مقام ها هم پر افتخار ترین تیم جهان هست.
رکود اس ام اس هم نشان که آلمان بدون رقیب پر طرفدار ترین تیم در ایران است.

sakura
01-07-2010, 21:52
آقا ما یه قورباغه داریم برد آرژانتینو پیش بینی کرده :31: (مثل 8پای شما تزریقی هم نیست سالمه )

نادر1368
01-07-2010, 23:01
المان بازی رو میبره تمام!

REGISTERED-USER
01-07-2010, 23:03
آرزانتین ... فقط

M3HRD@D
01-07-2010, 23:05
دوستان آلمانی خیلی خوشبینن بابا یکم واقع بین باشین آلمانو اصلا نمیشه با آرژانتین قدرتمند مقایسه کرد

rozysara
01-07-2010, 23:21
دوستان آلمانی خیلی خوشبینن بابا یکم واقع بین باشین آلمانو اصلا نمیشه با آرژانتین قدرتمند مقایسه کرد

ولی من فکر میکنم شما اشتباه میکنی المانیکه 3 بار قهرمان جهان شده و در اکثر موارد جزء 4 تیم برتر جام جهانی بود حالا نمیدونم شما با چه منطقی پی به برتر بودن ارژانتین بردید اونم با اون مربی .................

Vahid.Mob.14
01-07-2010, 23:33
به نظر من آرژانتین فقط یه خط حمله قوی داره که همه فقط به اون دل بستن. درعوض قدرت آلمان توی همه ی پستها پخش شده و همه ی بازیکنا منظم و هماهنگن. و در اینصورت شانس آلمان بیشتره.

saxiass
02-07-2010, 09:27
آخه آلمانیا دلشونو به چی خوش کردن؟ به کلوزه:27: یا مولر:27:؟ در عوض آرژانتین :40:مسی و توز:40: رو داره که خودشون یه تیمن.
تنها چیزی که آلمان داره شانسه.
وقتی بیاد به صربستان ببازه دیگه نیاز به حرف نداره.
فینال= :40:ارژانتین VS اسپانیا:40:

rozysara
02-07-2010, 09:31
آخه آلمانیا دلشونو به چی خوش کردن؟ به کلوزه:27: یا مولر:27:؟ در عوض آرژانتین :40:مسی و توز:40: رو داره که خودشون یه تیمن.

بهتره شما نحوه سعود به جام جهانیتون فراموش نکنید

Oracle_Eldorado
02-07-2010, 09:32
من به هیچکدوم از تیم ها علاقه ای ندارم به جز ایتالیا ! ولی خب یه جورایی مشخصه که آرژانتین میبره !

sakura
02-07-2010, 09:36
آقا قضیه چیه بعضی از این طرفدارای آلمان خودشونو دارن میچسبونن به آلمانیا :31: و میگن ما از نسل آلمانیاییم و نژاد برتریم:27:

توجه داشته باشین آریاییا 2500 سال پیش به ایران مهاجرت کردن

arfnpm
02-07-2010, 09:43

شما که از فوتبال چیزی نمیدونی بهتر نیست صحبت نکنید؟
تیم 10 نفره بازی بسیار زیبایی در برابر صریستان ارایه داد. و همه از این بازی زیبا تقدیر کردند و اشتباهات داوری را هم به چالش کشیدند.

از قدیم میگن: تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد.

شما حتی نمیدونی آرژانتین اسپانیا در صورت پیروزی نیمه نهایی به هم میخورن :27:

بازم میگم:
تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد.

همه هم میگن که آرژانتین فقط مسی و توز داره و دیگه هیچی نداره. حتی تمام کارشناسای دنیا میگن اگه این تیم قهرمان بشه اونو مسی قهرمان کرده. چیزی که این تیم نداره تاکتیک و همکاری تیمیه!
شما توی تیم آرژانتین چه تیکنیک خاصی می بینید که جز توپو بدن به مسی و توز اونا هم با توانایی فردی کاری کنن؟

و در آخر این نکته:

niloo.IT
02-07-2010, 09:52
آرژانتین احتمال بردنش بیشتره!

aaeiria
02-07-2010, 09:55
شک نکنید که آرژانتین برنده است و آلمان در برابر ستارگان آرژانتین چاره ای جز شکست نداره.
ایتالیا و فرانسه و انگلیس هم کلی ستاره داشتن.

:40:

:5: موافقم 100%

ولی من فکر میکنم شما اشتباه میکنی المانیکه 3 بار قهرمان جهان شده و در اکثر موارد جزء 4 تیم برتر جام جهانی بود حالا نمیدونم شما با چه منطقی پی به برتر بودن ارژانتین بردید اونم با اون مربی .................
:40: اینو خوب اومدی: اونم با اون مربی .........

به نظر من آرژانتین فقط یه خط حمله قوی داره که همه فقط به اون دل بستن. درعوض قدرت آلمان توی همه ی پستها پخش شده و همه ی بازیکنا منظم و هماهنگن. و در اینصورت شانس آلمان بیشتره.

بهتره شما نحوه سعود به جام جهانیتون فراموش نکنید

در کل نظر من اینه که اگه نمره کل تیم آلمان 17 باشه تک تک اونها نمرشون 17 هست و با هم هماهنگن ولی اگه به مسی 20 میدید به دفاع آرژانتین هم باید 12 بدید، به اون مربی خوشتیپش (:2:) هم باید 10 بدید. تا الان هم آرژانتین به خاطر هنرمندی بازیکناش اینطوری بازی کرده. اگه مسی و ته وز تو تیم نبودن آرژانتین چیکار می کرد؟
فردا شب همه چیز مشخص میشه و مطمئنم که بازی آلمان بهتر از بازی آرژانتین میشه حتی اگه آلمان ببازه.

nafe-bandar
02-07-2010, 11:03
آرژانتین در جام‌های جهانی تنها یک بار مقابل آلمان پیروز شده، آن هم در سال 1986 و زمانی که دیه‌گو مارادونا برای آرژانتینی‌ها بازی می‌کرد. (پ.ن.: يعني آرژانتين مي بازه چون مارادونا نيستش!!!)

مارتین دمیکلیس، مدافع آرژانتین آسیب‌پذیر نشان داده و توماس مولر و میروسلاو کلوزه به خوبی ضعف‌های هم تیمی‌شان در بایرن مونیخ را می‌دانند.

مولر می‌گوید: «خط حمله آرژانتین در کلاس جهانی است، اما آنها مشکلاتی دفاعی هم دارند که در مقابل مکزیک دیدیم. باید به خودمان باور داشته باشیم. ما اراده بالایی داریم.»

آلمان در سال 2006 در خانه آرژانتین را در ضربات پنالتی حذف کرد. ابتدا روبرتو آیالا گل اول دیدار را در نیمه دوم به ثمر رساند و سپس کلوزه در دقیقه 80 گل تساوی را زد. ینس لمان در پنالتی‌ها توانست ضربات روبرتو آیالا و استبان کامبیاسو را مهار کند.

پس از ضربات، دعوایی بین دو تیم و داوران درگرفت و لئاندرو کوفره، بازیکن ذخیره آرژانتین که به میدان نرفته بود کارت قرمز گرفت. همچنین فیفا تورستن فرینگز را محروم کرد و این باعث شد او دیدار نیمه‌نهایی مقابل ایتالیا را از دست بدهد.

آرژانتین در جام‌های جهانی تنها یک بار مقابل آلمان پیروز شده، آن هم در سال 1986 و زمانی که دیه‌گو مارادونا برای آرژانتینی‌ها بازی می‌کرد.

دو تیم پنج بار در جام‌های جهانی به مصاف هم رفته‌اند که دو بار آن در فینال بوده. یک بار آرژانتین در مکزیک سه بر دو آلمان را برد و قهرمان شد و چهار سال بعد، در ایتالیا آلمان با یک پنالتی آرژانتین را یک بر صفر شکست داد و به قهرمانی رسید. این آخرین بارهایی بود که این دو تیم جام جهانی را فتح می‌کردند.

آلمان یک بار در سال 1958 در مرحله گروهی آرژانتین را سه بر یک برده و دو تیم در یک دیدار گروهی دیگر در سال 1966 به تساوی بدون گل رسیدند.

مارادونا حالا به دنبال آن است که به عنوان مربی پیروز شود.

آرژانتین در دیداری دوستانه در ماه مارس، آلمان را یک بر صفر شکست داد. گل آن بازی را گونسالو ایگواین زد که در لیست 23 نفره چهار سال پیش آرژانتین هم حضور داشت.

منبع: صفحه ي ايرانيه گل.كام!

yuseph
02-07-2010, 11:12
lieben:40:deutschlend

xmehr
02-07-2010, 11:13
سلام

آرژانتین این بازی میبره این دوستان المانی هم یم انگلیس بردن یکم تیمشونو قوی میبینن :27:

المان که از صربستان باخت جلو غنا هم شانس یارش بود و البته از نیمه دوم غنا نخواست گل بزنه که دوم بشن در کل فکر کنم راحت آرژانتین له کنه تیم المان رو :21:

ایشالا مرحله بعد اسپانیا و آرژانتیناگر اتفاق خاصی نیوفته روبرو هم هستن ولی حیف کاشکی تو فینال به هم میخوردیم :11:

وین رونی
02-07-2010, 11:23
شما که از فوتبال چیزی نمیدونی بهتر نیست صحبت نکنید؟
تیم 10 نفره بازی بسیار زیبایی در برابر صریستان ارایه داد. و همه از این بازی زیبا تقدیر کردند و اشتباهات داوری را هم به چالش کشیدند.

از قدیم میگن: تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد.

شما حتی نمیدونی آرژانتین اسپانیا در صورت پیروزی نیمه نهایی به هم میخورن :27:

بازم میگم:

همه هم میگن که آرژانتین فقط مسی و توز داره و دیگه هیچی نداره. حتی تمام کارشناسای دنیا میگن اگه این تیم قهرمان بشه اونو مسی قهرمان کرده. چیزی که این تیم نداره تاکتیک و همکاری تیمیه!
شما توی تیم آرژانتین چه تیکنیک خاصی می بینید که جز توپو بدن به مسی و توز اونا هم با توانایی فردی کاری کنن؟

و در آخر این نکته:
با اینکه برزیلی هستم و از بچگی به خاطر کل با داداشم مخالف آلمان بودم اما وقتی آلمان انگلیس را برد به داداشم sms زدم و گفتم برای بازی زیبای آلمان در این جام احترام خاصی قائلم.میگن آلمان مرموز بازی میکنه و یکی میزنه میکشه عقب(نه منظورم دفاع کردن نیست) دوباره حمله میکنه و ... خب این یعنی کار گروهی یعنی استراتژی
اما خدایی آرژانتین کار گروهی خاصی نداره در بازی با اینکه از توز به خاطر قدرت بدنی بالاش خوشم میاد و از مارادنا به خاطر هر روز مارادنا بودنش(زمان بازی)
آلمان وقتی حمله میکنه من میرم تو کف حرکات مولر و شواینی و کلوزه.عین جت حمله می کنن

بازی سختی برای هردو

virtualworld
02-07-2010, 11:35
پیشبینی بازی کلا کار مشکلیه حالا که 2تا تیم خوب هم هستن دیگه بدتر اما امیدوام آرژانتین ببره

رعد
02-07-2010, 12:05
فقط آرژانتين :thumbsup:

sadegh2x
02-07-2010, 12:09
ما اصلا به آلمان فکر نمیکنیم ... ما به بازی اسپانیا فکر میکنیم ، بعدش هم فینال با برزیل ....

کاپیتان ماسکرانو جام رو بالای سر می بره ...

yuseph
02-07-2010, 12:17
ما اصلا به آلمان فکر نمیکنیم ... ما به بازی اسپانیا فکر میکنیم ، بعدش هم فینال با برزیل ....

کاپیتان ماسکرانو جام رو بالای سر می بره ...
حالا کی گفته شما فکر میکنید؟(در موردآلمان:31:)
توی زمین همه چیز مشخص میشه.

salarhiv
02-07-2010, 12:30
جان........!!؟؟؟:18:

---------- Post added at 09:04 PM ---------- Previous post was at 09:01 PM ----------

به نظرتون این ها چی دیدن که اینطوری کف کردن........؟؟؟؟؟؟؟:13:

گل توس به مکزیکو!!!

DANTEH2010
02-07-2010, 13:50
چه جوک باحالی گفتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حقیقت تلخه جانم مسی هم شد بازیکن تا اینجا از جام جهانی حتی یه گل هم نزده !! واقعا که !!!:41::41::41::41::41:

alidata2010
02-07-2010, 13:54
بازیکن بدون گل زدن هم میتونه موثر باشه

نه مثل رونالدو عقده ای که تیمش از جام حذف شد

ShayaN3K
02-07-2010, 14:01
حقیقت تلخه جانم مسی هم شد بازیکن تا اینجا از جام جهانی حتی یه گل هم نزده !! واقعا که !!!:41::41::41::41::41:

یه نگاه به گل های آرژانتین بنداز می بینی مسی تو 90% نقش داشت.
فقط 4 تا گل روی ریباند شوت مسی بود

mmiladd
02-07-2010, 14:03
آلمان میره بالا... از ما گفتن ! ..

alidata2010
02-07-2010, 14:12
المان اگه بره بالا از اون بالا میفته پایین :31:

beenHere-doneThat
02-07-2010, 14:34
آلمان برندست.
آرژانتین مغلوب بازی تیمی و اتحاد آلمان خواهد شد.

A.M.D.D.E.V.I.L
02-07-2010, 14:37
آرژانتین 1 گل میزنه توی نیمه ی اول
آلمان نیمه ی دوم جبران میکنه
وقت اضافی مساوی میشن
پنالتی ها باعث برد آرژانتین میشه

farshidmm
02-07-2010, 14:39
آقا قضیه چیه بعضی از این طرفدارای آلمان خودشونو دارن میچسبونن به آلمانیا :31: و میگن ما از نسل آلمانیاییم و نژاد برتریم:27:

توجه داشته باشین آریاییا 2500 سال پیش به ایران مهاجرت کردن
آلمانیها هم از نژاد آریایی هستن
و همون موقع که آریایی ها به ایران مهاجرت کردن یه دستشونم به اروپای شمالی و آلمان مهاجرت کردن
یه نظریه دیگه هم هست که میگه آلمانیها از ایران به آلمان مهاجرت کردن

چون زبانشون هم جزو اصیل ترین زبان های آریاییه و شباهت زیادی هم داره لغات آلمانی با لغات اوستایی و پارسی باستان
این هم که اونا اکثرا مو بور و چشم آبی هستن و درشت هیکل تر از ایرانیها و ما گندمگون و مو مشکی یکی به خاطر اختلاط های نژادیه مخصوصا مخلوط شدن نژاد ایرانی با نژاد عرب و مغولی ویکی هم تفاوت های آب و هوایی
ایرانی ها هم در ابتدا اولیه مو بور و چشم آبی بودن

sakura
02-07-2010, 15:07
آلمانیها هم از نژاد آریایی هستن
و همون موقع که آریایی ها به ایران مهاجرت کردن یه دستشونم به اروپای شمالی و آلمان مهاجرت کردن
یه نظریه دیگه هم هست که میگه آلمانیها از ایران به آلمان مهاجرت کردن
چون زبانشون هم جزو اصیل ترین زبان های آریاییه و شباهت زیادی هم داره لغات آلمانی با لغات اوستایی و پارسی باستان
این هم که اونا اکثرا مو بور و چشم آبی هستن و درشت هیکل تر از ایرانیها و ما گندمگون و مو مشکی یکی به خاطر اختلاط های نژادیه مخصوصا مخلوط شدن نژاد ایرانی با نژاد عرب و مغولی ویکی هم تفاوت های آب و هوایی
ایرانی ها هم در ابتدا اولیه مو بور و چشم آبی بودن

منم میدونم آریایی ها از اروپا اومدن

ولی از 2500 سال پیش فقط 2 بار عربا به ایران حمله کردن و کلی مغول و افغانی حمله کرد:41:

=> دیگه نسلی از آریاییا باقی نمیمونه تا شما بگی آلمانی هستی:31: (البته بعضی جاها کمتر قاطی شدن مثلا شیراز )

hadi_gamer
02-07-2010, 16:26
حالا خوبه تو آلمان مو مشکی ببینن کتکش میزنن یا میکشنش.
اینا همش توهمه که ما از نژاد آلمانی ها هستیم.بدبخت تر از ایرانیا تو دنیا وجود نداره.از همه لحاظ.

CHEGUEVARA.
02-07-2010, 16:35
دوست عزیز شما باری هارو نگاه میکنی....؟؟؟؟مگه به گل زدنه بهترین بازیکن شدن.....؟؟؟؟:19:

errmii
02-07-2010, 16:37
اینا همش توهمه که ما از نژاد آلمانی ها هستیم.بدبخت تر از ایرانیا تو دنیا وجود نداره.از همه لحاظ.
عجب!
پس دو میلیون ترک که در آلمان دارن زندگی می کنن و اکثرشونم مو مشکی هستن معلوم نیست چجوری هنوز سالم موندن و کشته نشدن :18:
تازه کلی هم ایرانی اونجا هستن

hadi_gamer
02-07-2010, 16:42
عجب!
پس دو میلیون ترک که در آلمان دارن زندگی می کنن و اکثرشونم مو مشکی هستن معلوم نیست چجوری هنوز سالم موندن و کشته نشدن :18:
منظورم نژاد پرستاشون بود...:20:

yuseph
02-07-2010, 16:45
اگه به اینه که توی همین ایران خودمون بچه خوشکلارو کتک می زنن....کافیه بری یه محله خلاف تابه حساب شما اساسی برسن.
بعدش کی همچین حرفی رو زده توی کل دنیا از این اتفاقا می افته.....حداقل من دو سه تا خونواده آشنا اونجادارم از این حرفها نمی زنن.بله اگه بری جایی که نباید بری... مثل محله خلافکارها خوب معلومه دیگه..این گفتن نداره.
پس نباید این کاره هاروبه حساب تمام کشور نوشت.
بعدش کی گفته ما نژادمون مثل آلمانه؟که اگه بود این وضعمون نبود دیگه.
ایران وایرانی جماعت هم بدبخت نیست خیالت راحت فقط کافیه بخوان کاری روبکنن.مثل آب خوردن انجامش میدن.

arfnpm
02-07-2010, 16:49
عجب!
این بحث ها ربطی به فوتبال و موضوع ما ندارد.
در مورد نژاد هم ایران به علت جنگ های فراوانی که از شرقو غرب داشته نژادش شدیدا ترکیب شده و دیگه نمیشه بهش آریایی گفت.
بعد از حمله عرب نژاد عربی ( امروزه بهشون میگن سید) با آریایی قاطی شد و این ها نژاد عربی دارند. اما غیر سید ها شاید اصیل تر باشند.
در کل نژاد الان ایران با اریایی اصیل که مقدار کمی از آن در آلمان مونده فاصله گرفته.

mmiladd
02-07-2010, 16:53

yuseph
02-07-2010, 22:44
vergottern[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif
deutschlend[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif
weltmeister[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

بردیا
02-07-2010, 22:51
آرژانتین 1 گل میزنه توی نیمه ی اول
آلمان نیمه ی دوم جبران میکنه
وقت اضافی مساوی میشن
پنالتی ها باعث برد آرژانتین میشه

اگه میگفتی توی وقت اضافه آرژانتین میبرد کمی قابل باور بود
ولی همه کارشناسای فوتبال دنیا میدونن که اگر ژرمنا توی یه بازی برن به ضربات پنالتی صددرصد برنده هستن
اولین و اخرین باری که آلمان توی ضربات پنالتی بازی رو باخته برمیگرده به 34سال پیش توی فینال یورو 76 با اسلوواکی اگه اشتباه نگفته باشم اسم حریفو

بردیا
03-07-2010, 00:08
این آمار درستشه
بعد از ازدست دادن یک ضربه پنالتی در بازی با چک اسلواکی در فینال یورو 76 ژرمنا تا الان حتی یک ضربه پنالتی رو هم در جریان ضربات پنالتی در بازی های رسمی از دست ندادن اونوقت شما میای میگی که آرژانتین تو پنالتی آلمان رو میبره؟

H.Operator
03-07-2010, 00:13
آرژانتین مثل بقیه بازیاش میبره........

MohandesMCD
03-07-2010, 01:30
یا آلمان میشه قهرمان یا تیمی که آلمان رو بتونه بزنه :دی

Mehdi.KinG
03-07-2010, 02:43
هــمــه بـــا هـــم يــكــصــدا آلـــمـــان دوســت داريــم ( 3 بار )

همونطوري كه 2006 حذفتون كرديم امسال هم اين آرزو رو تو دلتون ميزاريم هر چي آلماني رو عشقه
يا مرگ يا زندگي امروز خون به پا ميشه من شرط ميزنم ميبريم كسي نبود جلوي ما رو بگيره
بردن آرژانتين يكي از كارهاي مورد علاقه تيم ما اگه مارادونا هم تو زمين بياد ما اونو ميبريم
حق مونو تو كشورمون خوردن 4 سال پيش امسال منتخب جهان هم بياد ما اونو ميبريم
امسال با جام برميگرديم خونه بقول آلماني ها :

{ ما بازي رو ميبريم چون قدرت اول فوتبال دنيا ما هستيم }
{ Unser Spiel so, denn wir sind die weltweit ersten Power Soccer }

تــيــم مــا قــهــرمــان مـيـشـه خــدا مـيـدونــه كـه حـقـشــه بــه . . .

:: G e r m a n F o r E v e r :: :: G e r m a n F o r E v e r :: :: G e r m a n F o r E v e r ::

:7::7::7:
:: به سلامتي برد آلمان ميريم بالا ::

zentarot
03-07-2010, 03:55
زهی خیال باطل

البته از قدیم گفتن آرزو بر جوانان عیب نیست

مگه همونطوری که جام 90 ضد فوتبال بازی کردید بردید, ببرید که اونم امسال نمی تونید...

خودشون نهایت ضد فوتبال رو بازی می کنن و بعد هم می گن شواين اشتايگر: آرژانتيني‌ها بي‌شخصيت هستند!

واقعا خنده داره

VIVAAAAAA LA ARGENTINAAAA

*Batman*
03-07-2010, 04:01
آلمان میبره.
دلیلش بمونه بعد از بازی میگم !

zentarot
03-07-2010, 04:05
اووه یادم رفت بگم...

شواين اشتايگر: آرژانتيني‌ها بي‌شخصيت هستند!

آخه نیست مربیشون خیلی با شخصیت تشریف دارن :16:

این هم ویدیو مربی باشخصیت آلمان

یکی 2 تا هم نیست یه سرچ بفرمایید تو یوتوب از این کارای قشنگ زیاد کرده

shabkard
03-07-2010, 05:41

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Cyber-Dude
03-07-2010, 07:38
اول از همه باید تشکر کنم از دست اندرکاران این تاپیک که واقعا روح آدمو تازه میکنه :31:
بحثای قشنگی مطرح شده فقط بعضی صحبتا ....
مثلا اینکه آرژانتین کار گروهیش فلانه نشون میده اصلا بازیا آرژانتینو نگاه نکرده طرف
البته آلمان میتونه آرژانتینو ببره ولی در صورتیکه آرژانتین مثله انگلیس سردرگم و بی نظم بازی کنه یکی دو گلشم داور نبینه
بعدشم اینقدر آلمانو آریاییو ایرانو با هم قاطی نکنید بهتره، خدایی نکرده فکر میکنن عقده ای چیزی داریما(البته یکم که فکر میکنم میبینم داریم)

salazarsnape
03-07-2010, 11:07
حیف شد آلمان به آرژانتین خورد تو این مرحله آلمان لیاقت نیمه نهایی رو داشت
اما فوتباله دیگه...

بردیا
03-07-2010, 11:29
زهی خیال باطل

البته از قدیم گفتن آرزو بر جوانان عیب نیست

مگه همونطوری که جام 90 ضد فوتبال بازی کردید بردید, ببرید که اونم امسال نمی تونید...

خودشون نهایت ضد فوتبال رو بازی می کنن و بعد هم می گن شواين اشتايگر: آرژانتيني‌ها بي‌شخصيت هستند!

واقعا خنده داره

VIVAAAAAA LA ARGENTINAAAA

معلومه سنت اصلا قد نمیده که بازی فینال نود رو حتی دیده باشی
ویدئوهاش تو یوتوب هست،میتونی بری ببینی کدوم تیم ضدفوتبال بازی میکرد و میخواست بازی رو هرجور شده به وقت اضافه و پنالتی بکشونه

lordfarid
03-07-2010, 11:49
آرژانتین چیکارش میکنه ؟؟
مارادونا خودشم کفشاشو بپوشه بیاد تو تنهای یه چند باری دروازه آلمانو باز میکنه :27:

من که یه هفتس بلیط بازیو خریدم برم سینما ببینم . تو سینما بازیا خیلی لذت داره .

Mehdi.KinG
03-07-2010, 12:24
آخه چي بهتون بگم كه كسي كه با عقل و منطق حرف نميزنه چي ميخواي بهش يگي آخه بچه كوچولو مارادوناي شما تو عمر

خودش 2 بار كت و شلوار تنش كرده يك بار عروسيش و يك بارم اين جام جهاني آخه اگه مارادونا كلاس شخصيت هم بره نميتونه 100 سال

ديگه آداب و رفتار مربي مارو بگيره . چرا ترسيديد داري ميزنيد جاده خاكي چرا ادب و تربيت به رخ ميكشيد كشور شما رو همه ميشناسند

آلمان مارو هم . . . كه خدا ميدونه ببين هنوز به تيم ملي نخورديد كوچولوها امروز بازي فوتبال رو براتون معني ميكنيم .

آخه اگه مسي نباشه كه با يك بليط مستقيم بايد بريد كشورتون كه خودتون هم ميدونيد تا ديشب گفت مسي سرما خورده

آرژانتيني ها داشتن منفجر ميشدند :31:

:40: آلـــــــــــــــــــــــ ـــــــــمـــــــــــــــ ــــــــــــــان :40:

بردیا
03-07-2010, 12:25
آرژانتین چیکارش میکنه ؟؟
مارادونا خودشم کفشاشو بپوشه بیاد تو تنهای یه چند باری دروازه آلمانو باز میکنه :27:

من که یه هفتس بلیط بازیو خریدم برم سینما ببینم . تو سینما بازیا خیلی لذت داره .

کدوم سینما؟
قسمت زنونه مردونش جداست یا نه؟:27:

4870x2
03-07-2010, 12:28
میگم المان مگه قهرمان نشدش؟!
پس این اسپم ها برای چی هستش؟: دی

yuseph
03-07-2010, 12:32
اووه یادم رفت بگم...

شواين اشتايگر: آرژانتيني‌ها بي‌شخصيت هستند!

آخه نیست مربیشون خیلی با شخصیت تشریف دارن :16:

این هم ویدیو مربی باشخصیت آلمان

یکی 2 تا هم نیست یه سرچ بفرمایید تو یوتوب از این کارای قشنگ زیاد کرده

خداروشکر،نمردمیم ومعنی شخصیت روفهمیدیم بالاخره.....
مثل اینکه دوست داری سری عکسهاومطالب بسیار جالب وخواندی با نام((دیوانه ای به نام مارادونا))روبزارم.اونموقه قیافه شما دیدن خواهد داشت....
لطفا تمومش کنید.

CHEGUEVARA.
03-07-2010, 12:33
نه عزیزم....
متاسفانه آلمان تو یک چهارم خورد به آرژانتین و حذف شد.....:31:

sakura
03-07-2010, 12:39

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](3).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

4870x2
03-07-2010, 12:46
: دی
المان قهرمان شد رفت شما مثل این که از اینده نیومدین: دی
اینجانب به عنوان اولین فرد از اینده اومده تایید می کنم المان میبره
تازه مسی هم مصدوم میشه برای 1 فصل نمی تونه بازی کنه!

Dexter 2009
03-07-2010, 12:49
امروز روز برد ماست.....پیش به سوی برد.....بعد از ایتالیا چشممون به آرژانتین دوخته شده ...خداکنه چشممون شور نباشه............................:5:

M3HRD@D
03-07-2010, 12:51
خندیدیم
مربی آلمان اگه با شخصیت بود بعد بازی انگلیس زیر بغلش رو بو نمی کرد

errmii
03-07-2010, 13:05
ویرایش.....

prince_edward_666
03-07-2010, 13:07
بابا بيخيال كاملا تابلو هست كه آرژانتين مي بره...
تو همون بازي آلمان با انگليس هم اگه داور اون گل رو مي گرفت معلوم نبود اصلا آلمان مي تونست بياد بالا يا نه...
در ثاني جناب آقاي Mehdi.KinG كي گفته اگه مسي نباشه آرژانتين حذف ميشه؟بهتره بازي آرژانتين با كره جنوبي رو يه بار ديگه نگاه كنين تا ببينين آگرو چه آتيش بازي راه انداخت،يا كارلوس توز كه نشون داد چه بازيكنيه، يا ايگواين....

Mojtaba N87
03-07-2010, 13:08
نمی دونم چرا دوست دارم آلمان ببازه : دی

ShayaN3K
03-07-2010, 13:11
الان باید بخندم ؟
چون من هر کاری می کنم خندم نمی یاد

Rude Boy
03-07-2010, 13:18
آلمان می بره !!!!!!!!!!!!!!!!!!

yuseph
03-07-2010, 13:20
الان باید بخندم ؟
حالا کی گفته بخندی؟:31:
امروز روز گریه است براتون.اونوقت شما میخوای بخندی...مارادونا بفهمه ناراحت میشه ها.:27:

siavashjal
03-07-2010, 13:20
صبر کن این قدر تخته گاز نرو !!!!!!!

فقط آرژانتین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

vroom
03-07-2010, 13:21
نمی دونم چرا دوست دارم آلمان ببازه : دی

عجیب است:دی
شنیده بودم طرفدارن آرژانتین و برزیل سایه ی همدیگه را با تیر میزنن!:دی

CHEGUEVARA.
03-07-2010, 13:23
دوستان لم نکنید این کار ها رو......
بابا کل کل نداره 4 ساعت دیگه طاقت بیارین معلوم میشه کی باید بخنده و کی گریه کنه.....:10:

M3HRD@D
03-07-2010, 13:23
الان باید بخندم ؟
دوست عزیز اینا رو جدی نگیر طرفدارای آلمان یه مشت سرخوش و خیال بافن:10:

Mojtaba N87
03-07-2010, 13:25
عجیب است:دی
شنیده بودم طرفدارن آرژانتین و برزیل سایه ی همدیگه را با تیر میزنن!:دی

آره! ولی ما اگه گوشت هم رو بخوریم استخون هم رو دور نمیریزیم (چی گفتم!) :دی

yuseph
03-07-2010, 13:26
دوست عزیز اینا رو جدی نگیر طرفدارای آلمان یه مشت سرخوش و خیال بافن:10:
مرسی از این ادب واحترام وفرهنگ غنی و بسیار بالای شما.
مشکلی نیست، ها...اگه دلت میخواد 10-20تا فحش هم بدی،بده اصلا نگران نباش دلم ما بزرگه به بزرگی آلمان..:31:

M3HRD@D
03-07-2010, 13:32
مرسی از این ادب واحترام وفرهنگ غنی و بسیار بالای شما.
مشکلی نیست، ها...اگه دلت میخواد 10-20تا فحش هم بدی،بده اصلا نگران نباش دلم ما بزرگه به بزرگی آلمان..:31:
قصد توهین نداشتم شوخی بود عزیز برادر:11:

---------- Post added at 02:32 PM ---------- Previous post was at 02:30 PM ----------

این جام جهانی که هیچی ایشالله آلمان بعد شکست از آرژانتین خودشو باید برای بازی های یورو 2012 اماده کنه

گرافيكار
03-07-2010, 13:39
امروز اگه از مسي مثل بازياي قبلي استفاده بشه همون دست خدا بايد كمك كنه
به نظر من اگه مسي مثل بازياي قبل از وسط زمين توپ بگيره به سمت پشت هجده و عمق آلمان حركت كنه
بين خديرا و اشنايدر گير ميفته
مطمئن باشيد اينا امروز به بهاي اخراج شدن هم اجازه عبور به مسي نميدن
چارش چيه
مسي بايد مثل بارسا بياد كنار
اينجوري برنامه هاي يارگيري آلمانيهام به هم ميخوره
اگه دنبال مسي بيان كنار كه فضاي زيادي پشت هجده خالي ميشه اون موقع يه پاس به توز و تكرار گل سوم به مكزيك
اگه دنبال مسي نيان مسي ميمونه و يه دفاع كنار حريف كه مطمئنن ازش عبور ميكنه
حالا اينكه چپ بزاره يا راست فرق چنداني نداره
اگه سمت راست بزاره با اولين حركت خطرناك مسي يواخيم لو مطمئنن به پودولسكي ميگه عقب تر بازي كنه براي كمك به دفاع چپ آلمان
اگه اينجور بشه نظم خط حمله آلمان به هم ميخوره
و ديگه خبري از اون ضد حمله ها نيست
اما اگه من باشم مسي رو ميزارم چپ چون فيليپ لام پاهاش كوتاهه و مسي به راحتي ميتونه ازش رد شه
ديماريا بايد به مسي نزديك بازي كنه چون خيلي خوب جواب يك مسي رو با يه دو عالي ميده
توز بايد بياد پشت هجده آلمان اينجوري دفاع آلمان از ترس شوت مياد جلو
و اون پشت بهترين فضا براي ديمارياس كه مسي رو توي اون قسمت صاحب توپ كنه
مسي امروز گل ميزنه

M3HRD@D
03-07-2010, 13:44
ما که رفتیم بشینیم درس بخونیم تا شروع بازی بعد بازی خدمت yuseph جان و بقیه آلمانیا میرسیم
به امید دیدار

sakura
03-07-2010, 13:45
دوستان لم نکنید این کار ها رو......
بابا کل کل نداره 4 ساعت دیگه طاقت بیارین معلوم میشه کی باید بخنده و کی گریه کنه.....:10:

دیگه دارم خسته میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](154).gifمن نمیتونم 4 ساعت صبر کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](253).gif

الان میخوام بازی رو ببینم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

A.M.D.D.E.V.I.L
03-07-2010, 13:55
الان کجا با کجا داره بازی میکنه فعلا؟ هیچ بازیی نیست؟

sakura
03-07-2010, 14:02
الان کجا با کجا داره بازی میکنه فعلا؟ هیچ بازیی نیست؟

ساعت 6 و نیم آرژانتین آلمان بازی دارن

ساعت 8 و نیم ما تو تاپیکمون جشن پیروزی داریم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](68).gif

Mohammad King
03-07-2010, 14:04
خب امروز هم آلمان از دوره مسابقات کنار میره...

فینالم برای آرژانتین و اسپاین هست...

yuseph
03-07-2010, 14:06

بحق چیزهای ندیده ونشنیده...:31:

ShayaN3K
03-07-2010, 14:15
بحق چیزهای ندیده ونشنیده...:31:
چقدر بی مزه ای تو
یکم فکر کم بعد پست بده

yuseph
03-07-2010, 14:21
چقدر بی مزه ای تو
مگه شما خودتون تاپیک نداری هی مظاحم می شی ؟
وای چقدر عصبانی هستی تو!!!:31:
1-تاپیک مشترکه این یعنی آلمان هم بله......
2-(خودتون تاپیک نداری؟)استغفرالله....
3-(مظاحم؟)الله اکبر...
+
حداقل مثل بقیه بگو بعداز بازی میبینمت،بعدش بیا مارو کتک بزن......بازی نکرده دعواداری شما؟:31:

بردیا
03-07-2010, 14:27

چقدر بی مزه ای تو
یکم فکر کم بعد پست بده

اگه جفتتون یه مقدار اطلاع از جدول جام جهانی داشتید معنی حرف یوسف رو میفهمیدید
حتی اگه بر فرض محال آرژانتین و اسپانیا بازیاشونو ببرن توی نیمه نهایی میخورن به هم نه تو فینال

amirrezan95
03-07-2010, 14:38
دوستان ناراحتی نداره که آلمان میبره.....

A.M.D.D.E.V.I.L
03-07-2010, 14:39
چه آلمان ببره چه آرژانتین به حال ما تو ایران چه فرقی میکنه؟ ما که شرط نبستیم

ShayaN3K
03-07-2010, 14:42
اگه جفتتون یه مقدار اطلاع از جدول جام جهانی داشتید معنی حرف یوسف رو میفهمیدید
حتی اگه بر فرض محال آرژانتین و اسپانیا بازیاشونو ببرن توی نیمه نهایی میخورن به هم نه تو فینال

جفتتون ؟
اگه توام یه ذره فارسی بلد بودی می فهمیدی من نگفتم که به هم می خورن.

من گفتم بی مزه است. به خاطر پست هاش تو تاپیک آرژانتین
چه ربطی داره نابغه !!!؟

Mohammad Hosseyn
03-07-2010, 14:45
به نظر من بهترین بازی جام این بشه ... هر دو قشنگ بازی میکنن ... فکر میکنم آرژانتین بزنه ... چون حمله ی خیلی قوی تری داره . آلمان هم که دفاعش یکم مشکل داره . ولی بازی پر گل میشه و آرژانتین میزنه . احتمالا 3 - 2

Cyber-Dude
03-07-2010, 14:46
عجب حرارتی داره اینجا :27:
فقط من جای طرفدارار آلمان بودم اینقدر پلهای پشت سرمو خراب نمیکردم :41:
راستی گفتید کی قراره مسی رو بگیره؟

A.M.D.D.E.V.I.L
03-07-2010, 14:48
هیچ کس
چون قراره مسی از زمین 2 متر فاصله داشته باشه! یعنی خیلی از دیگر بازیکنان برتره . حتی اگه ببازن هم آلمان جلو ی 4 تا مسی کم میاره

yuseph
03-07-2010, 14:49
عجب حرارتی داره اینجا :27:
فقط من جای طرفدارار آلمان بودم اینقدر پلهای پشت سرمو خراب نمیکردم :41:
راستی گفتید کی قراره مسی رو بگیره؟
پل؟
پل کجابود توی این بیابون؟.......:31:
کسی هم قرارنیست مسی روبگیره...:31:

scali
03-07-2010, 14:51
بابا اینهمه دعوا نداره که . در مورد لوله شدن آلمان که شکی نیست . :31:

فقط در مورد اینکه با چند تا گل بفرستیمشون خونه بحث کنید . :8:

2 تا 3 تا 4 تا .......... 10 تا:31:

alidata2010
03-07-2010, 14:52
اصلا برای تحقیر المان مسی بازی نمیکنه :31:

بردیا
03-07-2010, 14:52
جفتتون ؟
اگه توام یه ذره فارسی بلد بودی می فهمیدی من نگفتم که به هم می خورن.

من گفتم بی مزه است. به خاطر پست هاش تو تاپیک آرژانتین
چه ربطی داره نابغه !!!؟

اولا که اینجا تاپیک آلمان آرژانتینه و تاپیک اختصاصی تیمی نیستش
دوما مشکلی با بی مزه یا بامزه بودن پست کسی داری میتونی اون طرف رو ایگنور بکنی
لازم نیست مدام دم از بی مزه بودن پست کسی بزنه
سوما شما چرا خودتو نخود هر آشی کردی؟
اگه اپیزود مشکلی با پست یوسف داشته باشه خودش میاد میگه چون پست یوسف در جواب به اپیزود بوده و نه خطاب به جناب عالی

vroom
03-07-2010, 14:53
واقعا رفتار بعضی ها جای تعجب داره
یارو طرفدار اسپانیاس که اصلا تیم محسوب نمیشه بعد اومده تو تایپک آلمان-آرژانتین داره با طرفدارای آلمان کل کل میکنه
اخه چی بهش بگیم خوبه؟:2:

salarhiv
03-07-2010, 14:59
بابادعوا چرا,دوست باشین باهم!!!

چه تاپیکی شده اینجا.هواسمون بهش نبود چه رشدی کرده!!

من اسپرس دارم!!!
بابا اینقد به هم گیر نکید.مثلا نگید 4 ساعت دیگه المانیا می ترکن,بگین 4 ساعت دیگه ارژانتینیا چه حالی دارن می کنن!!!

این عکسرو تو تاپیک المان و ارژانتین گذاشتم.اینجا که اوج کلکله نزاشتم.حیفه اینجا نباشه!!

به امید پیروزی اون رعدو برقه!!!!!

yuseph
03-07-2010, 15:02
به امید پیروزی اون اشعه سبز رنگ:40:

zentarot
03-07-2010, 15:04
معلومه سنت اصلا قد نمیده که بازی فینال نود رو حتی دیده باشی
ویدئوهاش تو یوتوب هست،میتونی بری ببینی کدوم تیم ضدفوتبال بازی میکرد و میخواست بازی رو هرجور شده به وقت اضافه و پنالتی بکشونه

چرا داداشی گلم من به خوبی قد میده سنم
من لازم ندارم ویدیو هاش رو تو یوتوب ببینم چون به خوبی بخاطر دارم ولی شما بفرمایید ببینید که توی محوطه جریمه جناب فولر خودشون رو پرتاب می کنن زمین

این هم براتون گذاشتم که خسته نشید دنبالش بگردید

Cyber-Dude
03-07-2010, 15:07
ولی خدایی اینجور هیجانش خیلی میره بالاتر :10:
راستی آنجلا مرکل هم ظاهرا اومده روحیه بده به تیم آلمان، فقط مواظب باشید مثل احمدینژاد نشه جریانش:21:
در برد آرژانتین که شکی نیست ولی کاش مسی هم گل بزنه که این جوون نازنین دلش شاد بشه :31:

salarhiv
03-07-2010, 15:10
اقا یه قرار میزاریم yuseph جان: به بچه های تاپیک المان هم بگو
بعد بازی هر نتیجه ای شد همه می یایم تو این تاپیک و تو تاپیکای دیگه پخش نمی شیم.خوبه؟
البته اگه نبندنش تا اونوقت!!

yuseph
03-07-2010, 15:17
اقا یه قرار میزاریم yuseph جان: به بچه های تاپیک المان هم بگو
بعد بازی هر نتیجه ای شد همه می یایم تو این تاپیک و تو تاپیکای دیگه پخش نمی شیم.خوبه؟
البته اگه نبندنش تا اونوقت!!

از نظر من مشکلی نیست.
ولی بقیه بچه باید خودشون نظر بدن.بهرحال اینجوری حالش بیشتره...:31:
من که حاضرم...

sakura
03-07-2010, 15:18
آقابون آرژانتینی جشن پیروزیمونو همینجا میگیریم

salarhiv
03-07-2010, 15:20
منم از لحاظ حال کلکلش می گم!!!

***اقا پس هر کس اینو می خونه.بعد از بازی همه توی این تاپیک.***

yuseph
03-07-2010, 15:20

منظورت همون( فاتحه خونی+مجلس ختم )دیگه؟:31:

A.M.D.D.E.V.I.L
03-07-2010, 15:23
نه برو عینک رو بزن درست بخون اون بزرگی نوشته
نمی بینی؟

به امید یک بازی سالم و کم خطا و بی دعوا

sakura
03-07-2010, 15:25
منظورت همون( فاتحه خونی+مجلس ختم )دیگه؟:31:

آخ یادم نبود شما ختم دارین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](151).gif اشکالی نداره رفیق شما هم میتونید مجلس ختمتونو اون گوشه موشه ها برگزار کنین

yuseph
03-07-2010, 15:25
نه برو عینک رو بزن درست بخون اون بزرگی نوشته
نمی بینی؟

دیدم بابا...
گفتم شاید بنده خدا منظورش رو اشتباهی تایپ کرده.(شوخی بابا:31:)

ShayaN3K
03-07-2010, 15:27
اولا که اینجا تاپیک آلمان آرژانتینه و تاپیک اختصاصی تیمی نیستش
دوما مشکلی با بی مزه یا بامزه بودن پست کسی داری میتونی اون طرف رو ایگنور بکنی
لازم نیست مدام دم از بی مزه بودن پست کسی بزنه
سوما شما چرا خودتو نخود هر آشی کردی؟
اگه اپیزود مشکلی با پست یوسف داشته باشه خودش میاد میگه چون پست یوسف در جواب به اپیزود بوده و نه خطاب به جناب عالی

من نخود هر آشیم ؟
این بین من و یوسفه
الان شما نقش هویج بستنی رو داری ؟
تبرک می گم.
نقش موثری داری

HAHAHAHA

salarhiv
03-07-2010, 15:27
نه بابا ,نمی خواد مجلس ختم بگیرن,گناه دارن زیاد دپرس میشن دیگه.

می تونن بیان از شادی ما لذت ببرن و به نوعی شریک شن با ما!!!

A.M.D.D.E.V.I.L
03-07-2010, 15:29
آلمانی ها قراره کدوم لباسشونو بپوشن؟

sakura
03-07-2010, 15:30
من نخود هر آشیم ؟
این بین من و یوسفه
تبرک می گم.
نقش موثری داری

HAHAHAHA

به نظر من بیشتر به چغوندر میخوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](169).gif چون تو آشم به کار میره

Mohammad Hosseyn
03-07-2010, 15:31
میگم طرفدارای دوتا تیم با هم شرط ببندن ف حال گیری ... هر کی برد ، طرفداراش برن تو تایپک اونیکی هر چی دلشون خواست بگن ... نابود کنن اون تایپک رو ...

الان امین به جرم ایجاد اختشاش منو دستگیر میکنه ....

ولی واقعا بازی با هیجانیه ... منم هر دو تیم رو قبول دارم .مهم اینه که هرکدوم بیان بالا ... هلند قهرمانه .

sakura
03-07-2010, 15:33
میگم طرفدارای دوتا تیم با هم شرط ببندن ف حال گیری ... هر کی برد ، طرفداراش برن تو تایپک اونیکی هر چی دلشون خواست بگن ... نابود کنن اون تایپک رو ...

الان امین به جرم ایجاد اختشاش منو دستگیر میکنه ....

ولی واقعا بازی با هیجانیه ... منم هر دو تیم رو قبول دارم .مهم اینه که هرکدوم بیان بالا ... هلند قهرمانه .

از کی تا حالا شلغم جزو میوه ها شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](70).gif

yuseph
03-07-2010, 15:33
من نخود هر آشیم ؟
این بین من و یوسفه
تبرک می گم.
نقش موثری داری

HAHAHAHA

به نظر من بیشتر به چغوندر میخوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](169).gif چون تو آشم به کار میره
خواهشا تمومش کنید.
نمیتونیم 3تا پست بدون حرف وحدیث بدیم؟

A.M.D.D.E.V.I.L
03-07-2010, 15:34
اگه آلمان بیاد بالا جام جهانی معلومه که دیگه جام جهانی نیست هر چی تیم تازه هست دارن میان جام ببرن

amirakhavan
03-07-2010, 15:38
به نظر من این بازی رو آلمان میبره ... چون تا حالا آرژانتین جلوی تیمای درست و حسابی بازی نکرده ... حتی واسه صعودش هم به جام جهانی شانسی صعود کرد ... :8:

errmii
03-07-2010, 15:39
اگه آلمان بیاد بالا جام جهانی معلومه که دیگه جام جهانی نیست هر چی تیم تازه هست دارن میان جام ببرن
عجب!
اون موقع که مارادونا یه قل دوقل بازی می کرد آلمان جام جهانی می برد
حالا شد تیم تازه؟
البته بعید نیست از این حرفتون چون شما سنت زیر 15 ساله

scali
03-07-2010, 15:43
واقعا رفتار بعضی ها جای تعجب داره
یارو طرفدار اسپانیاس که اصلا تیم محسوب نمیشه بعد اومده تو تایپک آلمان-آرژانتین داره با طرفدارای آلمان کل کل میکنه
اخه چی بهش بگیم خوبه؟:2:

آها راست میگی قهرمان اروپا تیم حساب نمیشه . :31:

شما سعی کنید در مقابل آرژانتین قدرتمند نابود نشید و فقط 3 4 تا بخورید , اونوقت بیا در مورد اسپانیا با هم حرف

میزنیم . :8:

salarhiv
03-07-2010, 15:49
آلمانی ها قراره کدوم لباسشونو بپوشن؟

معلومه لباس سیاهشونو حاضر کردن!!

لباس المان ها برای بازی امروز!! سیاه رنگ عذا!

---------- Post added at 04:49 PM ---------- Previous post was at 04:47 PM ----------

به نظر من این بازی رو آلمان میبره ... چون تا حالا آرژانتین جلوی تیمای درست و حسابی بازی نکرده ... حتی واسه صعودش هم به جام جهانی شانسی صعود کرد ... :8:

یه پیشگو هم تو این تاپیک کشف شد!

Mohammad Hosseyn
از کی تا حالا شلغم جزو میوه ها شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](70).gif
یه روزی اضافه میشه ... اون موقع که یکی از دو طرفین اینجا مثل طرفدارای برزیل به گریه می افتن :27:

Saeed System
سلام دوستان بازی ساعت چنده؟؟ امروزه؟؟

A.M.D.D.E.V.I.L
03-07-2010, 15:50
نه نگفتم آلمان تیم تازه هست گفتم هلند تیم تازه هست ، اولین باری هست که کلمه ی هلند رو می شنوم اونوقت اومدن می خوان جام ببرن! به نظر من اگه به آدم فضایی ها بگیم هلند جام جهانی رو برده فکر میکنن دروغ میگیم چون اصلا هلند رو نمیشناسن
به قول جرمی ، هلندی ها 90 درصدشون معتاد هستند و بد حجاب ترین مملکت جهان هست
و صد البته قد بلند ترین های جهان هستند پس اگه کله میزنن خب چیز عجیبی نیست انگار مثلا یکی قدش 2 کیلو متر باشه بیاد تو استادیوم فوتبال بازی کن ها رو له کنه! خب آره دیگه معلومه وقتی هلندی ها بلندن معلومه که کله میزنن ولی هنر اونجاست که واقعا مثل دیگرون بازی کنن