PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال (GPRS همراه اول)

maghzae-motefaker
29-06-2010, 12:25
سلام
چنتا سوال در باره ي gprs همرا اول دارم)
1-چطوري ميتونم از gprs همراه اول با كامپيوتر استفاده كنم؟
2-سرعتش چجوريه؟دانلودش چنده؟
3-همراه اول بهتره يا ايرانسل؟

KING_DESIGNER
29-06-2010, 12:39
1- به سختی :31:
2-اگه EDGE فعال باشه که سرعتش باید زیاد بشه من روی گوشی بدون EDGE امتحان کردم که GPRS رو 5 کیلو میزد.
3-ایرانسل !!!!!! سرعت ایرانسل با گوشی EDGE دار خودم حدود 25 تا داره که تا 34 هم میره ولی روی 20 همیشه ثابته وقتی اوج میگیره روی اون اعداد بالا که گفتم میره. و از 20 هم کمتر نشده.
فقط صفحات رو یه ذره دیر باز میکنه وقتی ه که باز میشه همه صفحه باهم باز میشه اون هم به علت اینه که ارتباط بی سیم هستش و در همه ارتباطات بی سیم اینجوریه.

sadeghbb
29-06-2010, 18:41
1- به سختی :31:
2-اگه EDGE فعال باشه که سرعتش باید زیاد بشه من روی گوشی بدون EDGE امتحان کردم که GPRS رو 5 کیلو میزد.
3-ایرانسل !!!!!! سرعت ایرانسل با گوشی EDGE دار خودم حدود 25 تا داره که تا 34 هم میره ولی روی 20 همیشه ثابته وقتی اوج میگیره روی اون اعداد بالا که گفتم میره. و از 20 هم کمتر نشده.
فقط صفحات رو یه ذره دیر باز میکنه وقتی ه که باز میشه همه صفحه باهم باز میشه اون هم به علت اینه که ارتباط بی سیم هستش و در همه ارتباطات بی سیم اینجوریه.

ما که هر کاری کردیم این اینترنت همراه اول برامون فعال نشد! اون روش EDGE رو هم امتحان کردیم فقط 1000تومن ناقابل به موجودی های ایرانسل اضافه شد!والسلام!:21:
حالا اگه کسی راهی چاهی بلده برا فعال کردن GPRS همراه اول یه پخ بزنه مارو از نگرانی در بیاره!
متشکر:11:

KING_DESIGNER
29-06-2010, 18:48
ما که هر کاری کردیم این اینترنت همراه اول برامون فعال نشد! اون روش EDGE رو هم امتحان کردیم فقط 1000تومن ناقابل به موجودی های ایرانسل اضافه شد!والسلام!:21:
حالا اگه کسی راهی چاهی بلده برا فعال کردن GPRS همراه اول یه پخ بزنه مارو از نگرانی در بیاره!

چون که فرم کوفتی اینها رو پر نکردی
متاسفانه اینها انقدر شعور ندارند که امکانات روی گوشیهاشون بزارن
وقتی وارد ترکیه میشی و رومینگت فعال میشه یه عالمه اس ام اس میاد که دعوت میکنه از شما بری نقضه ها رو بگیری یا کاتالوکای الکترونیکی رو دریافت کنی
ولی اینجا متاسفانه برای هرکار باید التماس کنی و عاجزانه تقاضا کنی انکار روابط برعکس شده یعنی کسی که داد میزنه من خدمتگزار شما هستم یه چیزی هم منت سر ادم میزاره
بگذریم ....

شما باید برید اینجا تقاضانامه رو پر کنی شماره ملی رو ه مبزنی تنگش تا حل بشه منم 919 داشتم و وقتی که فرم رو پر کردم یه اس ام اس اومده که گفت میخوای GPRS داشته باشه منم گفتم بعع للله !
و فعال شد !

بیا اادرسش اینجاست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم ادرس درخواست فعال سازی

برو ببینم چیکار میکنی جوون :31::46:

symbian-freak
29-06-2010, 18:56
کاری نداره
با ارسال مدل گوشي بصورت انگليسي به شماره 8008 تنظيمات GPRS را دریافت نمایید

برای فعال سازی بسته های رویایی

من الان بسته شبانه رو فعال کردم برای خودم

Theoden
30-06-2010, 21:06
به یاد داشته باشید که اگه 8008 جواب نداد،988008+ رو امتحان کنید.

KING_DESIGNER
30-06-2010, 21:46
به یاد داشته باشید که اگه 8008 جواب نداد،988008+ رو امتحان کنید.
به یاد میسپاریم.........
ولی استاد چه فرقی داره ؟:31:

Theoden
01-07-2010, 14:13
نمی دونم.فقط گاهی وقتا که اسم ام اس به یه شماره ای نمیره،وقتی کد ایران رو اولش می نویسی میره.من هم نمی دونم چرا؟:31: