PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Assassin's Creed: Brotherhood

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

SA.JJ.AD
23-05-2011, 21:21
میگم چه عجب تو این بازی بالاخره بارون هم دیدیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما پچی چیزی نصب کردین ؟؟

اگه بخاطر بارون میگی !! نه عزیز !! شما اگه بازیو کامل و با حوصله تموم مراحل و ماموریت هاشو میرفتید بارون و تانک و ... هم میدید :20:
.
دوستمون اشاره کردن که :

برای به دست آوردن کلید ششم رومولوس باید یک کشیش رو تعقیب کنی که تو اون مرحله هوا بارونیه ! :46:

SA.JJ.AD
25-05-2011, 16:26
خوب امروز هم مثه چند روز پیش رفتم داخل بازی برا رفتن مراحل متفرقه و کارهای ناتمام در رم :31:تا بازی قشنگ تموم شه و بزنم حذفش کنم :20:

.
.

کاملا اکثرا مرحله های متفرقه رو تموم کرده بودم بین مراحل اصلی و خط داستانی بازی !! فقط مونده بود یه سری خرید ها و پول خرج کنی ها برای رم :31:که بعد از تموم کارها الان بازی زده 86% درصد تموم شده !! میخواستم بدونم دیگه از این بیشتر قرار نیست بشه ؟! من تنها کاریو که نکردم این بود که اون پرچم های که صدو خرده ای هستن رو فقط 52 تاشونو پیدا کردم !! :20:با یه قسمت که 320000 تا میخواد و اخریش هست !! فک کنم اون بنای بزرگ شهر که گنبدش شکسته با اپگرید این اخری درست شه !!:31:همینطوره ؟! :31:خودم تا نیم ساعت دیگه میفهمم اساسین ها رو فرستادم عملیات تا پولش در بیاد و با خیال راحت بازیو مورد علاقمو پاک کنم:40::31:

میخواستم بدونم دوستان دیگه اینجا تا چند % تموم کردن بازیو ؟!
.
.

و در اخر هم این عکس هم گفتم بزارم که دیگه تا دندان مسلح شدم:31:

شبیه اون شخصیت بازی دارک سایدرز نشده ؟! :27:

peysun
26-05-2011, 11:53
سلام تو این مرحله قسمت اخر باید چه کاری انجام بدم یه ثانیه می یاد می رم به همون جا که تو نقشه گفته بعد دیگه رو نقشه هم علامتی نیست هر کلیدی هم می زنم مرحلش تموم نمی شه از شمشیر چیزی نمی شه استفاده کرد

مرحله 7 : The Key Of Castello

Patching the Leak
با la volpe همراه شوید. او را با اسب دنبال کنید و دشمنان را بیخیال شوید. اینجا حداقل سه گروه هست که باید آزاد کنید ولی هیچکدام آنچنان سرسخت نیستند.

Calling All Stand-Ins
رابط بورگیا را تعقیب کنید تا ببینید که نمایش کجاست. دوباره باید فاصله تان را حفظ کنید تا دیده نشوید. حتی میتوانید از خانمها نیز استفاده کنید. از آساسین های خود استفاده کنید. آنها دیده نمیشوند و بهتر عمل میکنند. یک اسب پیدا کرده بتازید.

Exit Stage Right
دوباره برمیگردید به کلوسیم. دیوارها را بگیرید و بالا بروید. وقتی رسیدید به بالاترین محل وقت کمی دارید که بروید پایین به محل نمایش. دشمنان دوربرد را بکشید و بقیه را بیخیال شوید. مواب پنجره های کلوسیم باشید که دیده نشوید. پایین با آساسین ها دیدار کنید و لباس را بپوشید. بروید به علامت و نمایش را شروع کنید. از eagle vision استفاده کرده تا موقعیتتان را بشناسید.

havas_1980
26-05-2011, 12:53
کاملا اکثرا مرحله های متفرقه رو تموم کرده بودم بین مراحل اصلی و خط داستانی بازی !! فقط مونده بود یه سری خرید ها و پول خرج کنی ها برای رم که بعد از تموم کارها الان بازی زده 86% درصد تموم شده !! میخواستم بدونم دیگه از این بیشتر قرار نیست بشه ؟! من تنها کاریو که نکردم این بود که اون پرچم های که صدو خرده ای هستن رو فقط 52 تاشونو پیدا کردم !! با یه قسمت که 320000 تا میخواد و اخریش هست !! فک کنم اون بنای بزرگ شهر که گنبدش شکسته با اپگرید این اخری درست شه !!همینطوره ؟! خودم تا نیم ساعت دیگه میفهمم اساسین ها رو فرستادم عملیات تا پولش در بیاد و با خیال راحت بازیو مورد علاقمو پاک کنم
پیدا کردن پرچم ها تاثیری تو این قضیه نداره... 100% شدن Total Synch فقط بستگی داره به موارد زیر, (البته هر مموری هم باید 100% شده باشه):

سکانسهای 1 تا 9
Secret Locations (شامل 7 مموری)
Templar Agents (شامل 2 مموری)
Assassination (شامل 12 مموری)
Thief (شامل 10 مموری)
Courtesan (شامل 10 مموری)

سلام تو این مرحله قسمت اخر باید چه کاری انجام بدم یه ثانیه می یاد می رم به همون جا که تو نقشه گفته بعد دیگه رو نقشه هم علامتی نیست هر کلیدی هم می زنم مرحلش تموم نمی شه از شمشیر چیزی نمی شه استفاده کرد

مرحله 7 : The Key Of Castello

Patching the Leak
با la volpe همراه شوید. او را با اسب دنبال کنید و دشمنان را بیخیال شوید. اینجا حداقل سه گروه هست که باید آزاد کنید ولی هیچکدام آنچنان سرسخت نیستند.

Calling All Stand-Ins
رابط بورگیا را تعقیب کنید تا ببینید که نمایش کجاست. دوباره باید فاصله تان را حفظ کنید تا دیده نشوید. حتی میتوانید از خانمها نیز استفاده کنید. از آساسین های خود استفاده کنید. آنها دیده نمیشوند و بهتر عمل میکنند. یک اسب پیدا کرده بتازید.

Exit Stage Right
دوباره برمیگردید به کلوسیم. دیوارها را بگیرید و بالا بروید. وقتی رسیدید به بالاترین محل وقت کمی دارید که بروید پایین به محل نمایش. دشمنان دوربرد را بکشید و بقیه را بیخیال شوید. مواب پنجره های کلوسیم باشید که دیده نشوید. پایین با آساسین ها دیدار کنید و لباس را بپوشید. بروید به علامت و نمایش را شروع کنید. از eagle vision استفاده کرده تا موقعیتتان را بشناسید.دید عقابتون رو فعال کنین. نقاط روشن رو زمین نشون دهنده جایی هست که شما باید به اونجا حرکت کنین.

آریا ایرانی
26-05-2011, 13:29
من بازی رو چند وقت پیش تموم کردم الان یادم اومد بیام نظر بدم:31:بازی شباهت زیادی به پرنس پرشیا داره
قشنگ بود ولی زیاد داستانش به من نچسبید چون قستمهای قبلی این بازی رو بازی نکردم
ولی کلا سبک جدیدی نبود من بیشتر با بازیایی حال میکنم که سبک جدید باشن میگم نمونه ی پرنس پرشیا بود.ولی لذت بردم از بازی.قشنگ بود
رفیق جان من بازی پر قابلیت تر از Assassin's Creed 2 بازی نکردم. هیچ بازیم ندیدم به این پیچیدگی و توانمندی ساخته شده باشه. Prince of Persia هم قشنگه ولی به این بازی که نمی رسه. البته خود UBISoft هم از قصد چنین تصمیمی گرفته.
من خودم این بازی رو بعد از OddWorld و Half-Life 2 و Prince of Persia 2 دوست دارم. :20:
دوست داشتم Prince of Persia رو هم به همین پیچیدگی و گرافیک Assassin's Creed 2 بسازن که تو 2008 شروع کردن ولی بعد نمی دونم چی شد دیگه ول کردن و رفتن Kids ساختن

peysun
26-05-2011, 16:30
پیدا کردن پرچم ها تاثیری تو این قضیه نداره... 100% شدن Total Synch فقط بستگی داره به موارد زیر, (البته هر مموری هم باید 100% شده باشه):

سکانسهای 1 تا 9
Thief (شامل 10 مموری)

دید عقابتون رو فعال کنین. نقاط روشن رو زمین نشون دهنده جایی هست که شما باید به اونجا حرکت کنین.

ممنون درست شد

mohsen_1363
26-05-2011, 20:59
سلام
من یه جایی رسیدم
یه جعبه رو بر میدارم و دو تا سرباز هم پشت سر من هستن
از یه محوطه ای خارج شم یه خطی میاد جلو دوباره بای دبازی کنم
مثل این که 3 دقیقه هم باید یه کاری رو بکنم ؟؟؟

havas_1980
26-05-2011, 21:06
سلام
من یه جایی رسیدم
یه جعبه رو بر میدارم و دو تا سرباز هم پشت سر من هستن
از یه محوطه ای خارج شم یه خطی میاد جلو دوباره بای دبازی کنم
مثل این که 3 دقیقه هم باید یه کاری رو بکنم ؟؟؟
تصویر مسیر حرکت در آدرس زیر موجوده: (زیر سه دقیقه هم اگه برسین به مقصد, مموریش میشه 100%)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

javad_jay_jay
26-05-2011, 22:31
سلام
من بازی رو تتموم کردم
هیچی تو نقشه نیست ولی بازی 100% تموم نشده
من تو ps3 بازی میکنم

meha
27-05-2011, 09:51
اولا 100% شدن بازی ربطی به تمام شدن مراحل اصلی نداره

اگر میخواین 100% شه باید هم مراحل فرعی رو برید هم از طریق DNA برید به مرحله هایی که 100% تمام نشدن و سعی کنید کامل مرحله رو رد کنید

Sharpshoter23
27-05-2011, 12:37
دوستان کسی میدونه ایزو وقتی که یک نفر از هم گروهی ها به درجه اساسین میرسه و توی اون مراسم به عربی چه بهش میگه؟ (اول مراسم) متن عربیشو کسی داره؟

golmohammadi
27-05-2011, 14:00
اولا 100% شدن بازی ربطی به تمام شدن مراحل اصلی نداره

اگر میخواین 100% شه باید هم مراحل فرعی رو برید هم از طریق DNA برید به مرحله هایی که 100% تمام نشدن و سعی کنید کامل مرحله رو رد کنید

ای پدر ادمو در میاره
من سعی کردم این مراحل را برم از اول
بعضیها باید در زمان مشخصی ماموریت را تموم کنی
و بعضیها هم نباید سربازها را بکشی
در بعضی مراحل که باید لاک پشتی بری ادم حوصلش سر میره

meha
27-05-2011, 15:51
والا برا زمان خودم از ترینر بعضی موقع ها استفاده میکنم

ولی کجاها نباید سرباز بکشی؟!

بعضیهاش نباید کسی متوجه بشه...خب مثلا از دور راحت با کمان بکششون

RoyalFalcon1994
27-05-2011, 19:28
لا شی واقع ممکن،بل کل حقیقی...
فکر کنم یک همچین چیزی بود...
یکی از دوستان توضیح کامل داده بود تو همین تاپیک یه سرچ کن...

havas_1980
27-05-2011, 19:51
دوستان کسی میدونه ایزو وقتی که یک نفر از هم گروهی ها به درجه اساسین میرسه و توی اون مراسم به عربی چه بهش میگه؟ (اول مراسم) متن عربیشو کسی داره؟
"لا شيء واقع مطلق بل كل ممكن"

msi674
28-05-2011, 10:36
من این بازی رو چند وقت پیش تموم کردم ولی یه سوال موند واسم :31:
نمیشه وقتی بازی تموم شد بازی ازادشو ادمه داد ؟ ماله من که تمومید نزدیک 10 دقیقه فقط تکست میومد منم از بازی اومدم بیرون انصافا کاش دیر تر تموم میشد
نسخه ی بعدیش کی میاد ؟
2012 که اخر زمانه ؟:31:

Alex Fera
28-05-2011, 19:33
من این بازی رو چند وقت پیش تموم کردم ولی یه سوال موند واسم :31:
نمیشه وقتی بازی تموم شد بازی ازادشو ادمه داد ؟ ماله من که تمومید نزدیک 10 دقیقه فقط تکست میومد منم از بازی اومدم بیرون انصافا کاش دیر تر تموم میشد
نسخه ی بعدیش کی میاد ؟
2012 که اخر زمانه ؟:31:

بله میشه توی رم چرخید و بقیه ماموریت های که به داستان ربطی ندارن یا کمتر ربط دارن رو انجام بدید.........

ساخت نسخه ی بعدی تائید شده ولی هنوز زمان مشخصی برای عرضش در دست نیست..

msi674
28-05-2011, 22:19
جذی میگی ! چه حیف پس دوباره نصبش میکنم :31:

AlexMercer
31-05-2011, 00:50
بله میشه توی رم چرخید و بقیه ماموریت های که به داستان ربطی ندارن یا کمتر ربط دارن رو انجام بدید.........

ساخت نسخه ی بعدی تائید شده ولی هنوز زمان مشخصی برای عرضش در دست نیست..

November 2011:46:

msi674
31-05-2011, 15:21
November 2011:46:

فکر ما بینوواها که وی پی ان نداریمم باش :31: چه طوری ببینمش وقتی فیلتر ؟

underworld
01-06-2011, 12:23
کسی میدونه این Davinci disappearance رو چطوری روی xbox میشه بازی کرد؟
رفتم بیرون سوال کردم کسی دیسک جداگانه ای براش برای فروش نداشت؟

Big-Boss
01-06-2011, 12:33
کسی میدونه این Davinci disappearance رو چطوری روی xbox میشه بازی کرد؟
رفتم بیرون سوال کردم کسی دیسک جداگانه ای براش برای فروش نداشت؟

DLC هست باید از Live تهیه کنید. (اگه کنسول کپی خور شده هستش فعلا رفتن به Live توضیه نمیشه)
یه DLC باید خیلی بگیره که به صورت دیسک هم عرضه بشه مثل دو DLC بازی GTA IV یعنی The Lost and Damned
و The Ballad of Gay Tony که بعدا هر دو تو یک پک به عنوان Episodes from Liberty City اومدن. 

Steps-Rap
03-06-2011, 14:09
راستی دوستان...یکی از اون جا مخفی ها (گرگی) که کلید رو باید پیدا کنیم یه جایی هست که تویه یه دیواره و بالای اونجا جایه دو تا چوبه که میتونی روش بپری ولی اصلا رو اون دیواره هیچ جای دستی نیست که بتونی بری پیش اون جا مخفیه..
نمیدونم فهمیدید کجا رو میگم یا نه؟!

a.salireza
03-06-2011, 15:36
راستی دوستان...یکی از اون جا مخفی ها (گرگی) که کلید رو باید پیدا کنیم یه جایی هست که تویه یه دیواره و بالای اونجا جایه دو تا چوبه که میتونی روش بپری ولی اصلا رو اون دیواره هیچ جای دستی نیست که بتونی بری پیش اون جا مخفیه..

:)
تمام پل ها رو تعمیر کنید ( باید به قسمتایی که علامت پل کشیده برید و به اون معماری که وایساده پول بدید تا پل رو تعمیر کنه ! ) آب وارد اون قسمت میشه . بعد میتونید بپرید تو آب و برید تو اون قسمت .

البته بدون انجام این کار هم میشه ! اگه برید بالاش وایسید ، آویزون بشید و خودتونو ول کنید و شیفتو نگه دارید ، یه لبه رو میگیره ! با یه مقدار بالا پایین کردن ، میشه واردش شد

Gabit0
03-06-2011, 16:13
آقایون من این لباس گرگیه رو گرفتم, خیلی باحاله, اصلن خراب نمیشه , ولی دیگه خسته شدم چجوری باید درش بیارم؟

SA3EDLORD
03-06-2011, 17:48
میگم این قسمت رو باید به پست اول اضافه کنن..........خیلی سوال میشه.....خودمم مشکل داشتم!

urcu
06-06-2011, 11:27
مسیر سیو های بازی تویه ویندوز 7 رو میشه بگید؟

arash1995
07-06-2011, 09:29
نقل قول:

-----------------------------------------------------
اونجوری که من خبر دارم اون ورا یه پلی چیزی هست باید بشکنیش آب از اون بریزه اون پایین آب که اومد بالا بتونی بری تو:8:

Azhang
07-06-2011, 13:51
اونجوری که من خبر دارم اون ورا یه پلی چیزی هست باید بشکنیش آب از اون بریزه اون پایین آب که اومد بالا بتونی بری تو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بشکنی!!:41:
باید همه پل های تو شهر رو تعمیر کنی
اگه تو نقشه نگاه کنی پیدا میکنی

ALI&SOAP
07-06-2011, 17:49
بشکنی!!:41:
باید همه پل های تو شهر رو تعمیر کنی
اگه تو نقشه نگاه کنی پیدا میکنی

والا من بدون تعمیر پل ها ردش کردم :31:
شاید باور نکنین ولی اونقدر باهاش ور رفتم تا ردش کردم

Maggy_P
07-06-2011, 17:51
مسیر سیو های بازی تویه ویندوز 7 رو میشه بگید؟
توی این فولدره :

C:\Users\usernamehere\Saved Games\Assassin's Creed Brotherhood\SAVES

usernamehere : این منظور همون اسم یوزریه که برای ویندوزتون انتخاب کردین:46:

Azhang
07-06-2011, 19:12
والا من بدون تعمیر پل ها ردش کردم :31:
شاید باور نکنین ولی اونقدر باهاش ور رفتم تا ردش کردم

چرا باور نکنیم!:20:
من خودمم بعد رد کردن اونجا فهمیدم که باید پل تعمیر میکردم!!!:27:

offlineinternet
08-06-2011, 12:17
دوستان گل میشه یه ترینر سالم برام بذارید
فق میخوام پولش زیاد بشه و حالا هر چیزی دیگه

Transporter2009
08-06-2011, 14:27
دوستان چطوری باید با گلایدر کار کنم. بلد نیستم تا میام برم هدف ها رو بزنم سقوط می کنم.
لطفا کمکم کنید...

msi674
08-06-2011, 15:34
دوستان چطوری باید با گلایدر کار کنم. بلد نیستم تا میام برم هدف ها رو بزنم سقوط می کنم.
لطفا کمکم کنید...

مگه گلایدرم داشت تو بازی ؟ چه طوری میومد ؟!

offlineinternet
09-06-2011, 10:48
میگم کسی یه ترینر نداره برا ما بذاره؟

saeed_136915
09-06-2011, 13:33
سلام دوستان DLC جدیدی غیر از Davinci Disappearance نیومده ؟؟؟؟

offlineinternet
09-06-2011, 15:07
سلام
من اینجا گیر کردم
این مرحله

من به یکی پول میدم بعد دنبالش میکنم میره میده به یه نفر از این سربازا بعد من یواشکی میرم بالای این ساختمان بزرگه{تو عکس زیر} و میرم تو ساختمان و اونو رو میکشم و لباسشو میپوشم و پولهارو بر میدارم بعد میاد بیرون دوتا سرباز همراهم هستند و دیگه نمیدونم باید چیکار کنم
اینم یه عکس از این مرحله

پولها تو اون جعبس که تو دستش گرفته
ممنون میشم کمک کنید
اگه عکس نیومد

این لینک عکس

lordspeed
09-06-2011, 15:13
سلام
من اینجا گیر کردم
این مرحله

من به یکی پول میدم بعد دنبالش میکنم میره میده به یه نفر از این سربازا بعد من یواشکی میرم بالای این ساختمان بزرگه{تو عکس زیر} و میرم تو ساختمان و اونو رو میکشم و لباسشو میپوشم و پولهارو بر میدارم بعد میاد بیرون دوتا سرباز همراهم هستند و دیگه نمیدونم باید چیکار کنم
اینم یه عکس از این مرحله

پولها تو اون جعبس که تو دستش گرفته
ممنون میشم کمک کنید
اگه عکس نیومد

این لینک عکس

راه ها رو یکی یکی آزمایش کن و اگه از یه راه رفتی سربازها مشکوک شدن و سروصدا کردن اون راه رو نرو یه راه دیگه رو آزمایش کن:8:

Steps-Rap
09-06-2011, 16:43
راه ها رو یکی یکی آزمایش کن و اگه از یه راه رفتی سربازها مشکوک شدن و سروصدا کردن اون راه رو نرو یه راه دیگه رو آزمایش کن:8:
یادد این مرحله بخیر...همش فک میکردم بازیم خراب شد .. پاکش کردم , کرک ریختم ... :31:
آخر فهمیدم چی کار باید کرد....چقدم طول کشید تا راهارو پیدا کنم..

offlineinternet
09-06-2011, 17:06
ممنون رفتمش

کسی نداره این ترینر رو
مردم از بس گفتم

Transporter2009
09-06-2011, 22:48
مگه گلایدرم داشت تو بازی ؟ چه طوری میومد ؟!
بله داره. البته جزو مراحل اضافه بازی بود. همونایی که باید بری دنبال ماشین هایی که لئوناردو داوینچی طراحی کرده و حالا دزدیدنشون. من یاد گرفتمش دیگه.
الآن مثل این دوست خوبمون یه ترینر میخوام که یه Brotherhood به تمام معنا داشته باشم. اگه ممکنه یکی یه ترینر برای پول اینجا قرار بده.
ممنون

Hapoofesgeli
09-06-2011, 23:46
بفرمایین:

پایین صفحه کلی ترینر گذاشته
خودم بازی رو ندارم الآن تست کنم اما این سایت همه چیش سالمه اصولا سیوی هم که گذاشته باید پولش زیاد باشه چون سیو نسخه دوم بازی که اینطوری بود دانلود کرده بودم :دی

offlineinternet
10-06-2011, 14:23
سلام دوباره
من دوباره گیر کردم تو یه مرحله

این مرحله

من یه رعیسه رو با یه اسب یواشکی دنبال میکنم
دوسه جا میره یه بسته هایی میده به جند تا سرباز و بعد میره اینجا{عکس زیر }
به زور خودمو میرسونم اونجا
الان وقتی میرم تو اون وسط طرف جمعیت ۲۰ ثانیه وقت میده
ولی من نمیدونم باید چیکار کنم

ببخشید یکم بد توضیح دادم

offlineinternet
10-06-2011, 14:32
خودم ردش کردم
ممنون

Zaghan_13
10-06-2011, 14:34
سلام دوباره
من دوباره گیر کردم تو یه مرحله

این مرحله

من یه رعیسه رو با یه اسب یواشکی دنبال میکنم
دوسه جا میره یه بسته هایی میده به جند تا سرباز و بعد میره اینجا{عکس زیر }
به زور خودمو میرسونم اونجا
الان وقتی میرم تو اون وسط طرف جمعیت ۲۰ ثانیه وقت میده
ولی من نمیدونم باید چیکار کنم

ببخشید یکم بد توضیح دادم

از e استفاده کن روی زمین یه جایی رو نشون میده باید بری اونجاها چند لحظه صبر کنی.

Steps-Rap
13-06-2011, 11:40
پشت دیوار:

زیر دیوار..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداون طرف دیوار

Gabit0
13-06-2011, 13:57
پشت دیوار:

زیر دیوار..

شما اگه اینجا گیر کردی, 2 تا راه داره: اول اینکه از بالاش بپری و شیفت رو نگه داری تا لبه ی اونجا رو بگیری, دوم اینکه همه ی پل های آب رو بخری و تعمیر کنی تا آب بیاد بالا و بتونی بری اونجا . . . اگه هم که گیر نکردی, این عکس ها واسه چیه؟

arash1995
13-06-2011, 22:04
کسی نداره این ترینر رو
مردم از بس گفتم

تو این سایت بگردی پیدا میشه چند تا ترینر گذاشته یکیش هم این بازیه ولی واسه دانلود باید عضو سایتش بشی

Steps-Rap
13-06-2011, 22:46
شما اگه اینجا گیر کردی, 2 تا راه داره: اول اینکه از بالاش بپری و شیفت رو نگه داری تا لبه ی اونجا رو بگیری, دوم اینکه همه ی پل های آب رو بخری و تعمیر کنی تا آب بیاد بالا و بتونی بری اونجا . . . اگه هم که گیر نکردی, این عکس ها واسه چیه؟

این عکسا رو واسه باگ گذاشتم..
ولی جدی اینجا گیر کردم...حتی وقتی شیفت رو میگیرم لبه دیوارو میگیره ولی فقط تا ته ددیوار چپ و راست میره .. بالا پایین نمیره

hamed_dij
14-06-2011, 22:48
سلام دوستان یه سوال در مورد ASSASSINS CREED II داشتم میدونم اینجا جاش نیست آخه تاپیک ACII رو پیدا نکردم .
من تو سکانس 5 مموری 3 گیر افتادم اونجایی که اتزیو با عموش تو ویلای عموش دارن (تو یه زمین دایره شکل تقریبا شبیه گود زورخونه با این تفاوت که از سطح زمین بالا تره:31:)تمرین میکنن تو صفحه نوشته که دکمه ` رو نگه دارم و وقتی عموش به طرفش حمله میکنه دکمه SPACE رو بزنم بارها این کار رو کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتاده.
دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنید اگه راهنمایی نمیکنید لاقل آدرس تاپیک AC2 رو برام بذارید
با تشکر

Malware
15-06-2011, 15:52
سلام دوستان یه سوال در مورد ASSASSINS CREED II داشتم میدونم اینجا جاش نیست آخه تاپیک ACII رو پیدا نکردم .
من تو سکانس 5 مموری 3 گیر افتادم اونجایی که اتزیو با عموش تو ویلای عموش دارن (تو یه زمین دایره شکل تقریبا شبیه گود زورخونه با این تفاوت که از سطح زمین بالا تره:31:)تمرین میکنن تو صفحه نوشته که دکمه ` رو نگه دارم و وقتی عموش به طرفش حمله میکنه دکمه SPACE رو بزنم بارها این کار رو کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتاده.
دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنید اگه راهنمایی نمیکنید لاقل آدرس تاپیک AC2 رو برام بذارید
با تشکر
Assassin's Creed II - نسخه PC

Assassin's Creed II - نسخه Console

اینم ادرس تاپیکش خودم اینو تا اخر رفتم ولی چون خیلی وقت پیش بود یادم نمیاد

alonestar69
19-06-2011, 11:51
با سلام
با عرض معذرت من یه جا تو بازی گیر کردم نمیدونم باید چه کار کنم
بهم میگه برج رو آتیش بزن و خراب کن نمیدونم باید چه کارش کنم آخه هیچی هم که کعلوم نیست کی به کیه.
ممنون میشم زودتر جواب بدین.

Zaghan_13
19-06-2011, 12:27
با سلام
با عرض معذرت من یه جا تو بازی گیر کردم نمیدونم باید چه کار کنم
بهم میگه برج رو آتیش بزن و خراب کن نمیدونم باید چه کارش کنم آخه هیچی هم که کعلوم نیست کی به کیه.
ممنون میشم زودتر جواب بدین.

من متوجه نشدم مشکل شما چیه ولی شاید اینها کمکت کنه:
وقتی وارد این مناطقی که دست تمپلارها(همینه دیگه؟!:31:)است میشی باید یک نفر رو که خودش مشخص میکنه رو بکشی بعد باید بری برجی رو که مشخص کرده آتش بزنی(برو روی برج فکر کنم شیفت رو باید یکبار بزنی...خودش مشخص میکنه رو که بزنی برج آتش میگیره).
به همین راحتی...:31:.....
البته اینم بگم که بعضی از این مناطقی که گفتم رو نمیتونی بری باید مرحله رد کنی تا واست باز بشه.
امیدوارم مشکلت حل شده باشه.

alonestar69
19-06-2011, 13:56
من متوجه نشدم مشکل شما چیه ولی شاید اینها کمکت کنه:
وقتی وارد این مناطقی که دست تمپلارها(همینه دیگه؟!:31:)است میشی باید یک نفر رو که خودش مشخص میکنه رو بکشی بعد باید بری برجی رو که مشخص کرده آتش بزنی(برو روی برج فکر کنم شیفت رو باید یکبار بزنی...خودش مشخص میکنه رو که بزنی برج آتش میگیره).
به همین راحتی...:31:.....
البته اینم بگم که بعضی از این مناطقی که گفتم رو نمیتونی بری باید مرحله رد کنی تا واست باز بشه.
امیدوارم مشکلت حل شده باشه.
با سلام
آره مشکل حل شد
نمیدونستم باید برم رو برجه.
وقتی رفتم(با یک کم سختی)از اینجا رد شدم.
ممنون

peysun
19-06-2011, 18:13
پشت دیوار:

زیر دیوار..

پل های این مرحله رو چطور تعمیر کنم ادرس کسی که باید پل تعمیر کنه کجاست؟

Layken
19-06-2011, 20:35
معمولا تعمیرکارها یا معماران درست زیر قسمت شکسته پلها ایستادن...
اگر تو یه جایی نبود بدون که حتما باید از عقبتر تعمیرش کنی.

H A M A S
23-06-2011, 11:54
داستان این بازی به صورت سکانس به سکانس موجوده؟؟؟

Zaghan_13
02-07-2011, 22:14
سیوهای بازی توی ویندوز xp کجاست؟
کسی میتونه کمکم کنه؟
تنکس:40:

Torch Bearer
03-07-2011, 11:33
من بازی رو تموم کردم الان نمیشه دوباره کنترل اتزیو رو تو رم به دست بگیرم؟
هر بار سیوم رو Load میکنم از اخر بازی و کنترل دزموند میاد.

shiapics
03-07-2011, 11:45
سلام علیکم

دوستان یه سوال خودمونی راجع به این بازی دارم:

این نسخه هم مثل نسخه 2 صحنه های زننده زیاد داره؟
مثل صحنه اول بازی یا اونجا که از دیوار میپره بالا میره خونه دختره و ... الی ماشاء الله؟!

ممنون میشم ما رو روشن کنید

خداحافظ شما

Zaghan_13
03-07-2011, 12:03
من بازی رو تموم کردم الان نمیشه دوباره کنترل اتزیو رو تو رم به دست بگیرم؟
هر بار سیوم رو Load میکنم از اخر بازی و کنترل دزموند میاد.

وقتی که بازی تموم میشه و اسمها رو مینویسه باید حدودا 10دقیقه ای صبر کنی(شاید هم بیشتر) تا اسمها تموم بشه...بعد میتونی مرحله های فرعی رو بازی کنی و کنترل اتزیو رو بگیری دستت:31:

Alex Fera
03-07-2011, 12:13
سلام علیکم

دوستان یه سوال خودمونی راجع به این بازی دارم:

این نسخه هم مثل نسخه 2 صحنه های زننده زیاد داره؟
مثل صحنه اول بازی یا اونجا که از دیوار میپره بالا میره خونه دختره و ... الی ماشاء الله؟!

ممنون میشم ما رو روشن کنید

خداحافظ شما

فقط یه دونه اول بازی داره...............
دیگه وقتش پیش نمیاد برای ازیو:31::31::31:

Torch Bearer
03-07-2011, 12:24
وقتی که بازی تموم میشه و اسمها رو مینویسه باید حدودا 10دقیقه ای صبر کنی(شاید هم بیشتر) تا اسمها تموم بشه...بعد میتونی مرحله های فرعی رو بازی کنی و کنترل اتزیو رو بگیری دستت:31:
من کلی وایسادم بعد pause رو زدم exit کردم...
پس باید تا اخر credits صبر کنم؟

shiapics
03-07-2011, 13:23
فقط یه دونه اول بازی داره...............
دیگه وقتش پیش نمیاد برای ازیو:31::31::31:

ممنون حاجی جان

پس یعنی به جز اون صحنه‌ی اولی که میفرمایید بقیه پاستوریزه و هموژنیزه هست؟

بعد یه چیز دیگه ،

دموهای بازی رو حتماً باید ببینی یا میشه esc کنی؟

سپاس بی انتها :31:

Zaghan_13
03-07-2011, 15:13
من کلی وایسادم بعد pause رو زدم exit کردم...
پس باید تا اخر credits صبر کنم؟

بله...همینطوره.

Dark Soul
03-07-2011, 16:54
کلید Esc رو بزن بعد Skip Cinematic را انتخاب کن.

Alex Fera
03-07-2011, 20:35
ممنون حاجی جان

پس یعنی به جز اون صحنه‌ی اولی که میفرمایید بقیه پاستوریزه و هموژنیزه هست؟

بعد یه چیز دیگه ،

یکی دو تا سلام و احوال پرسی گرم هم توی خاطرات ازیو دارید،ولی زیاد چیز دار نیست اصلا میتونید قسمت خاطرات رو بازی نکنید............

سوال دوم هم دوستمون این بالا جواب دادن دیگه...........

am2
05-07-2011, 19:16
بچه ها من توی مرحله دوم این داوینچی گیر کردم...اون تانکه هستا باید بریم دنبال معمارش بعد وارد یه قلعه میشه از دیوار سمت چپ میریم تو بعد معمار میاد اونجا...میزنه beat up architect to find bluprints چطوری باید بیت اپش کنم..هیچی چاقو پرت میکنم طرفش نمیفهمه..بیام پایین یه شمشیر بزنم تو سرش هم میره سریع ب نگهبانها میگه..چیکارش باید کرد...بی مروت رو

havas_1980
05-07-2011, 19:25
بچه ها من توی مرحله دوم این داوینچی گیر کردم...اون تانکه هستا باید بریم دنبال معمارش بعد وارد یه قلعه میشه از دیوار سمت چپ میریم تو بعد معمار میاد اونجا...میزنه beat up architect to find bluprints چطوری باید بیت اپش کنم..هیچی چاقو پرت میکنم طرفش نمیفهمه..بیام پایین یه شمشیر بزنم تو سرش هم میره سریع ب نگهبانها میگه..چیکارش باید کرد...بی مروت رودنبالش میکنین تا به جای خلوتی برسه بعدش هم اونقدر بهش مشت میزنین تا جای نقشه طراحی تانک رو بگه...

am2
05-07-2011, 19:50
مرسی هو.س جان
میگم یه سوال دیگه این خط جان رو چطوری میشه افزایش داد
راستی وقتی که یه عالمه سرباز میریزن دور ادم چطوری میشه فرار کرد سریع..منطور اینه که حالت دفعاعی میگیره و نمیشه از مرکه گریخت و باید جنگید...دی:

Ezio142
05-07-2011, 19:55
رایت کلیک و Space رو نگه دار و بدو.اگه جلوتو گرفتن دوبار space رو بزن تا بپره.

Mahdi_Co_1368
06-07-2011, 13:08
سلام به همه ی عاشقان سری اساسینز
من یکی از طرفداران پر و پا قرص این بازی هستم (به دلیل داستان عمیق این بازی)

من روایت لحظه به لحظه ی بازی Assassin's Creed 2 رو به زبان فارسی تونستم از تاپیک مربوطه گیر بیارم که باعث شد بازی کردن واسه من خیلی جذاب بشه ؛
اینم لینکش ::::

آیا داستان لحظه به لحظه ی بازی Assassin's Creed: Brotherhood هم به زبان فارسی توی اینترنت پیدا میشه؟؟
اگه سراغ دارین ، برام لینکش رو بزارید که خیلی بهش نیاز دارم.

راستی دوستان ، راهنمای قدم به قدم نمیخوام...روایت بازی رو میخوام...:20::20:

ممنون:10:

am2
07-07-2011, 11:18
سلام
منم داستانش رو میخوام قدم ب قدم کسی داره بزاره..
راستی من توی اون مرحله هست این برادره خواهرش رو میزنه و کشیشه چیه اون تپله میمیره باید بریم دنبالش توی کلیسای سنپیترو...پر پر میشم ولی دشمن زیاده...مدام من رو میشناسن...چطوری باید رفتش؟میرم توی شهر سریع هم میرم ولیییییییییی باز میندازن دنبالم..خیلیشون هم میکشم ولی باز...
راستی یه سری دکمه ترکیبی برا جنگهاش کی بلته؟
وقتی ما رو میگیرن شیفت و راست کلیک رو باید بگیریم یا مدام بزنیم تا ولمون کنن؟

meha
07-07-2011, 12:28
خب اون مرحله وظیفتون اینه که کلا از اون محدوده خارج بشید...سعی کنید به طرف پل اول شهر برسید و بپرید توی آب....البته میتونید از راه پشت بامها فرار کنید که زودتر میشه فرار کرد

برای جنگ وقتی گرفتنون همون کلیدی که گفتید باید بزنید

توی جنگها هم مثلا اگر کسی نیزه داشت با مشت بجنگید یا اگر اون آدمهای بزرگ زره پوش بودند با شمشیر مخفی بجنگید

بهترین راه جنگ هم گرفتن کلید سمت راست و موقع حمله زدن کلید سمت چپ هست

am2
07-07-2011, 18:14
اخه میدونید یه عالمه میان که همشون از این سربازان جا خالی میدن..که یاد گرفتم با شیفت میگیریمشون و گلوشون رو میبرم.دی:
ولی از پشت بوم هم فرار میکنم میان دنبالم...دقت کنید تایمر داره و اون اخر هم باید بصورت ناشناس باشیم ک بشه از اون دره رد شد..بد رفته رو اعصابم...اه..ترینری نداره؟

msi674
08-07-2011, 09:48
یه سوال نمیشه این بازیا رو زیرنویش فارسی انجام داد ؟ :31: subtitle داره واسه همون پرسیدم

m.r.s
08-07-2011, 11:10
اه جقدر وقتمو سر این بازی گذاشتم!دیشب تا ساعت 4 بیدار بودم با هزار تا امید که بالاخره بعد 3 ورژن بازی Desmond و Lucy بهم برسند.ولی......
اآخر بازی وقتی Desmon با Apple و چاقو تو دستش به سمت لوسی رفت و Face to Face شدن گفتم الانه که Desmond مقاومت کنه و این 2 جوون به هم برسند.یهو مثل چیز چاقو زد به لوسی.منم که نمیدونستم این آخر بازیه.یهو دیدم بازی تموم شد و صفحه معرفی سازنده ها اومد!!!!!!! اگه گشادیم نمیومد از جام بلند شم با صندلی میکوبیدم رو مانیتورم.
تازه نشستم 20 دقیقه اون نوشته ها رو هم دیدم بلکه شاید آخرش خبر بیاد طرف نمرده.ولی هیجی :41:
امتیاز من به بازی:
Graphics:9/10
Gameplay:8/10
Story:2/10

am2
08-07-2011, 19:49
منم الان تموم کردم..این لعنتی چرا اینقدر نوشته داشت..پیر شدم تا تموم بشه
میگم یه سوال داستان این بازی چی بود...این زنه مدام یه چیزایی میگفت دزموند گوش نداد اخرش دختر مردم رو به کشتن داد..وسطای متن سازندگان میزد شک بهش وارد شده و اینها..به نظرم زنده موند یا مرد؟حالا چرا/این اپل چی بود؟چرا اینطوری بود؟

ali_disslove
08-07-2011, 20:02
من هر بازیو شروع میکنم دوست دارم بدونم چند ساعته تموم میشه؟

الان توی مموری سینک نوشته 9 % رفتی -این یعنی 9% مراحل اصلی یا 9 درصد از کل بازی ؟

بازی بدون مراحل فرعی تموم کنی این میزسه ب چند درصد ؟

مراحل فرعیش قشنگه ؟ارزش بازی کردن داره یا هموناست و تکراری ؟مراحل فرعی ربطی به داستان بازی داره ؟

Malware
08-07-2011, 20:33
تو قسمتی تو نقشه که میشه چیز های تو نقشه رو گزاشت یا ورداشت یه چیزی وجود داره به نام templars lair
کسی میدونه چجوری میشه بهش رسید و کجا قرار داره؟

am2
08-07-2011, 21:37
Assassin's Creed: Revelations
نسخه بعدی این بازیه؟میگم بچه ها من داستان بازی رو میخوام..این اپله چی بود..اخرش چرا اینطوری شد...اون زنه کی بود...

Malware
11-07-2011, 13:42
کسی میدونه سیو های این بازی تو PC کجا زخیره میشه؟

Malware
11-07-2011, 23:36
اقا یکی جواب این دو تا سوالم رو تو پست های 1831 و 1833 بده اون 1833 برام مهمتره

havas_1980
12-07-2011, 07:51
تو قسمتی تو نقشه که میشه چیز های تو نقشه رو گزاشت یا ورداشت یه چیزی وجود داره به نام templars lair
کسی میدونه چجوری میشه بهش رسید و کجا قرار داره؟آدرس زیر رو نگاه کنین:

کسی میدونه سیو های این بازی تو PC کجا زخیره میشه؟
مسیر سیو بازی در Vista و 7: C:\Users\xxxxx\Saved Games\Assassin's Creed Brotherhood\SAVES
xxxxx >> یوزر

G @ M E R
12-07-2011, 12:24
تاریخ انتشار نسخه جدیدش می هست یعنی همون روولیشن !!!!!!

m.1887
12-07-2011, 20:55
سلام به دوستان . :20:
کسی که بازی رو کامل رفته می تونه قسمت های کریستینا رو مختصرا تعریف کنه ؟ :10:
من تا 54% بیشتر نتونستم برم و قسمت هاش ناقص موند. :41:

Malware
12-07-2011, 22:43
m.1887 عزیز قسمت های کریستینا داستانش مربوط میشه به خاطرات اتزیو تو دوران جوانی و از قسمت اشنا شدنشون شروع میشه و میرسه به جایی که اتزیو میفهمه که کریستینا میخواد با یه نفر دیگه ازدواج کنه و اخرش هم کریستینا میمیره کلا 5یا6 تا مموری هست

Malware
12-07-2011, 23:09
havas_1980 عزیز از کجا میتونم پچ ورژن 1.1 رو دانلود کنم؟

havas_1980
13-07-2011, 10:12
havas_1980 عزیز از کجا میتونم پچ ورژن 1.1 رو دانلود کنم؟

مراجعه کنین به آدرس زیر, پست اولش:

Hitman67
13-07-2011, 17:24
دوستان کمک
من تو قسمت Seeing Red گیر کردم همون جایی که قسمتی از نقشه سبزه ولی هیچ چیز خاصی نیست.باید چیکار کنم تا مرحله تموم شه.تو یکی از سایتای خارجی نوشته بود باید کاپیتانای اون منطقه رو بکشی خوب چندتاشو باید بکشم.میشه یکی کامل راهنمایی کنه؟

Layken
13-07-2011, 19:10
تا اونجایی که یادم مونده بزن رو چشم عقابیت اون شخصی که مورد نظر هستش رنگش باید یا زرد باشه یا قرمز اونو باید بکشی..

saadat68
15-07-2011, 14:46
سلام دوستان
من تا صفحه 80 تاپیکو خوندم :20:
مثل نسخه قبل کسی از دوستان محبت نکرده داستان بازی رو به طور کامل توضیح داده باشه ؟
اگه داستان هست ممنون میشم لینکشو بدید :11:

Alex Fera
15-07-2011, 15:59
تو P30world که کسی داستان رو ننوشته و فکر نکنم داستان به فارسی باشه ولی لینک انگلیسی توی نت هست................

moucker_boy
16-07-2011, 15:20
دوستان کمک
من تو قسمت Seeing Red گیر کردم همون جایی که قسمتی از نقشه سبزه ولی هیچ چیز خاصی نیست.باید چیکار کنم تا مرحله تموم شه.تو یکی از سایتای خارجی نوشته بود باید کاپیتانای اون منطقه رو بکشی خوب چندتاشو باید بکشم.میشه یکی کامل راهنمایی کنه؟

پشت یکی از دیوار ها یه راهب قرمز پوش وایساده که فکر کنم آخرین دیوار باشه. وسط مسطا رو نگرد. وقتی پیدا کردی میگه که باید دنبالش بری. میبرتت پیش همونی که از دستت فرار می کنه. اسمشو نمی دونم. بعد باید فرمانده هایی رو که بالا سرشون علامت داره رو به کمک اپل بکشی. و بقیه بازی...
.
.
.

Mahdi_Co_1368
19-07-2011, 00:43
سلام...:46::46:

من قسمت Sequence 08 - The Borgia بودم که برای چندمین بار ، تصمیم گرفتم از انیموس بلند شم و برم E-mail خودم رو چک کنم...بعد از اینکه Email رو چک کردم ، از سالن اساسین ها (اتاقی که انیموس 2 الان توی اون هست) بیرون اومدم و هوس کردم یه چرخی روی سقف خونه های شهر متروکه ی Monteriggioni بزنم که یه دفعه نمیدونم پام روی چی خورد که نوشت ( 1/5 ) ...
بعد کنجکاو شدم بیشتر روی سقف خونه ها بگردم تا شاید بفهمم جریان اون نوشته چی بود که بلاخره به صورت اتفاقی رفتم بالای سقف خونه ی خودم (در واقع خونه ی عموی خدا بیامرزم) و در بلندترین نقطه ی اون ، یه جعبه ی طلایی رنگ پیدا کردم...به محض اینکه پام رو روی اون گذاشتم ، نوشت ( 2/5 ) ... دیگه متاسفانه وقت نکردم اون متن انگلیسی که جلوش نوشت رو بخونم و زود متن محو شد...
کسی میدونه این جعبه ها چی هستن؟؟
مطمعن هستم که treasures و یا glyphs و یا flags ویا feathers نیستن....چون اصلاً من داخل انیموس نیستم که . . .

Mahdi_Co_1368
19-07-2011, 01:00
با توجه به اینکه خیلی از دوستان و اعضای P30World دنبال روایت و داستان لحظه به لحظه ی این بازی بودند ، لازم دونستم این متن رو برای عاشقان این بازی از اینترنت پیدا کنم و در این تاپیک قرار بدم

من بازی رو اینطور به پیش می بردم ؛
1- یه خورده داستان رو میخوندم ؛ بعد می رفتم توی بازی و به همون اندازه که متن رو خونده بودم ، بازی می کردم...
2- بعد ؛ بازی رو Stop میزدم و می رفتم توی قسمت {بیوگرافی شخصیت ها} و شخصیت هایی که برام آشنا بودن رو می خوندم تا بفهمم کی چی بود و چی کرد و چی شد...
3- وقتی هر شخصیتی رو که در قسمت {بیوگرافی شخصیت ها} مطالعه می کردم ، مراقب بودم که بیش از اندازه و زیاد از حد ، در موردش نخونم...

به شما هم پیشنهاد می کنم برای اینکه با داستان بسیار جالب این بازی آشنا بشید ، این متن رو بردارید و توی کامپیوترتون ذخیره کنید...

Assassin’s Creed
brotherHood
Review

Assassins Creed:brotherHood نسخه ای جدید از سری Assassins Creed و ادامه ی مستقیمی بر شماره دوم این سری یعنی AC2 است که داستان ان بلافاصله پس از پایان نسخه ی دوم اغاز می شود.داستان بازی ادامه ی زندگی شخصیت شماره دوم بازی یعنی اتزیو را روایت می کند که اکنون به بالاترین مقام در فرقه اش یعنی Master assassin رسیده است.وی در این نسخه متحدان قدیمی خود را ملاقات می کند و متحدان جدیدی را نیز دست و پا می کند،تا بتواند با خانواده ی ظالم ان زمان یعنی خانواده ی بورجیا،که تمامیه اعضای ان تمپلار هستند بجنگد و شهر رم را اباد کند،ثروت ان را به مردم بازگرداند و حماسه ی جدیدی در عصر رنسانس بیافریند.
همچنین در این نسخه ما می توانیم زندگی اساسین های امروزی را نیز دنبال کنیم

داستان:

سقوط مونتریجیونی

داستان بازی بلافاصله پس از اتمام نسخه ی دوم شروع می شود.جایی که اتزیو بعد از خروج از vault در حالی که از پیام مینروا به شدت شگفت زده شده سعی می کند از واتیکان فرار کند.وی با کمک عمویش ماریو از واتیکان فرار کرده و به سوی مونتریجیونی می تازد.
پس از اینکه اتزیو به مونتریجیونی می رسد،در جلسه ای با اساسین ها،مواردی را که در vault دیده بود به گوش انها می رساند و انها را از سخنان مینروا مطلع می کند.به عقیده ی ماریو حوادثی که مینروا از انها صحبت می کرد مدت ها بعد روی خواهند داد.و به عقیده ی او این حوادث به انها مربوط نیست.
در حالی که اساسین ها در ویلا با ارامش به استراحت مشغولند و از پیروزی خود در برابر بورجیا مسرورند،تمپلار ها به رهبریه چزاره بوجیا،پسر خاندان بورجیا به صورت غافلگیرانه به شهر حمله می کنند.
نیرو های مقاوت شهر که اکنون یازان Caterina Sforza نیز به انها اضافه شده اند غافلگیر می شوند و نمی توانند در برابر نیرو های چزاره مقاومت کنند.
اتزیو که در ان هنگام با کاترینا خوابیده بود،با سر و صدای توپ های جنگی بیدار شده و وقتی یک توپ جنگی از بالای سرش می گذرد و لباس الطیر را نابود می کند،تازه متوجه می شود که تمپلار ها به شهر حمله کرده اند.
اتزیو بلافاصله ماریو را ملاقات می کند تا دستورات را از او دریافت کند.سر انجام به توافق می رسند که اتزیو به محافظان کمک کند و ماریو از طریق در مخفی Sanctuary مردم را از شهر خارج کند.
نیرو های مقاومت شهر چاره ای ندارند جز اینکه از شهر حفاظت کنند تا ماریو بتواند مردم شهر را کاملا تخلیه کند.اما تلاش مرسنری ها بی فایده است و بعد از مدتی چزاره دروازه ی شهر را از جا کنده و وارد مونتریجیونی می شود.وی در حالی که سیب بهشتی را در دست دارد و ماریو و کاترینا را اسیر کرده است،ماریو را به ضرب گلوله و با سلاحی که داوینچی اختراع کرده می کشد و این قتل را به عنوان یک دعوت نامه به رم تلقی می کند.در همین هنگام یکی از افراد دشمن به اتزیو شلیک می کند و شانه ی چپ او را زخمی می کند.
بعد از اینکه تمپلار ها شهر را ترک می کند اتزیو توسط مرسنری ها به هوش می اید و متوجه می شود که تعدای از تمپلار ها در شهر باقی مانده اند تا همه ی اساسین ها را نابود کنند.به هر حال اتزیو به کمک خواهرش کلودیا تمپلار ها را می کشند و به همراه مادرشان از شهر فرار می کنند.
پس از این اتزیو که دیگر خانوادی ی خود را دز امان نمی بیند،انها را به فلورانس می فرستد و خود به تنهایی به طرف رم حرکت می کند.اما به دلیل زخمش در میانه ی راه از هوش می رود.

بار دیگر در شهر

بعد از دیدن ماجرا های اتزیو،ما به زمان دسموند بر می گردیم،دزموند و گروهش به تازگی از مخفی گاه اساسین ها فرار کرده و به سوی تنها مکان امن در ایتالیا یعنی ویلا اودیتوره،در حرکتند.پس از رسیدن انها به ویلا،دسموند متوجه می شود که در ورودیه Sanctuary بسته است.اتزیو و لوسی به هر نحوی که شده،از طریق در پشتیه Sanctuary وارد می شوند و در اصلی Sanctuary را برای شان و ربکا باز می کنند.پس از ورود گروه به Sanctuary ، دسموند توسط انیموس 2،بقیه ی زندگیه اتزیو را مرور می کند.

نبرد در رم

مدتی بعد اتزیو در خانه ای کوچک به هوش می اید و متوجه می شود که زنی زخمش را درمان کرده است.وی پس از پرس و جو از زن متوجه می شود که یک مرد وی را به خانه ی او اورده تا زخمش را درمان کند.سپس یک دست لباس جدید اساسین ها به اتزیو می دهد و می گوید این ها را نیز ان مرد برای او فرستاده.به هر حال کار اتزیو برای اینکه کاملا درمان شود باید سراغ دکتر برود.وی در خانه را باز می کند و رم باشکوه را در مقابل خود می بیند.جایی که توسط خاندان بورجیا ویران شده.اتزیو پس از درمان دارو به سراغ ماکیاول،رئیس فرقه می رود.وی از صحبت های ماکیاول متجه می شود که در زمان حکومت بورجیا،شهر رم بشدت ویران شده و مردم ان مظلوم واقع می شوند.
پس از اشنایی اتزیو با شهر رم و کشف یکی از مقبره های رومولوس،سازنده ی رم،اتزیو و ماکیاولی تصمیم می گیرند تا انجمن خود را راه اندازی کنند تا بتوانند اساسین های جدید

ولی اتزیو می داند که نمی تواند این کار را به تنهایی انجام بدهد و نیاز به متحدانی نیز دارد.اتزیو مانند وقتی که در فلورانس و ونیز بود،به سراغ فاحشـ.ـه ها،دزد ها و نیروهای مزدور می رود تا از انها برای نابودی بورجیا کمک بگیرد.ماکیاولی قبلا به این افراد پیشنهاد همکاری داده بود اما نتوانسته یود انها را راضی کند.به هر حال اتزیو با زیرکی خود و انجام کار هایی برای این سه گروه،موفق می شود که به راحتی انها را به سمت خود جلب کند.
اما در این هنگام،مادام سولاری،توسط گروه Cento Occhi کشاه می شود.وقتی که اتزیو به فاحشـ.ـه خانه بر می گردد،متوجه می شود که مادر و خواهرش به رم امده اند و می خواهند به اتزیو کمک کنند.به هر حال،پس از کمی بگو مگو،کلودیا ریاست rosa in fiore،بزرگترین فاحشـ.ـه خانه ی شهر را بر عهده می گیرد.
بالاخره اتزیو بوسیله ی جاسوسانش متوجه می شود که رودریگو و چزاره بورجیا به همراه کاترینا در قلعه ی Sant'Angelo هستند.اتزیو به Sant'Angelo حمله می کند تا کاترینا را نجات بدهد و رودریگو و چزاره را بکشد.ولی هنگامی که به قلعه می رسد،می فهمد که چزاره قلعه را ترک کرده و رودریگو هم در قلعه دیده نمی شود.با اینکه اتزیو نمی تواند هدف هایش را بکشد،اما موفق می شود که کاترینا را از دست لوکرزیا بورجیا،خواهر چزاره فراری بدهد.
بعد از نبردی که در قلعه اتفاق افتاد،اتزیو تصمیم می گیرد تا مجددا برادرهود را راه اندازی کند.اتزیو به مردمی که مورد ظلم بورجیا قرار داشتند کمک می کرد و پس از نجات دادن انها،انها با به برادرهود دعوت می کرد و از انها مبارزینی شجاع می ساخت تا بتوانند رم را از زیر سایه ی بورجیا برهانند.پس از ان اتزیو موفق می شود که دو تا از مهره های اصلی تمپلار ها یعنی دکتر مالفاتو و سیلورتو سابتانی را بکشد.
مدتی بعد،اتزیو، لئونارد،دوست قدیمیه خود را ملاقات می می کند.لئوناردو سلاح های اتزیو را ارتقا می دهد.همچنین به او خبر هایی در مورد اهداف چزاره می دهد.همچنین لئوناردو می گوید که به دستور چزاره،ماشین هایی جنگی ساخته تا ارتش پاپ از انها استفاده کند.لئوناردو از اتزیو می خواهد که این وسایل را نابود کند.
مدتی بعد اتزیو می فهمد که جوآن بورجیا،یکی از ژنرال های چزاره به وی در تسخیر کردن ایتالیا کمک می کند.اتزیو توسط خواهرش کلودیا مطلع می شود که سناتوری به نام اگیدیو تروچه به جوآن بدهکار است و عده ای از سربازان جوآن به او حمله کرده اند.اتزیو تصمیم می گیرد تا سربازان جوآن را بکشد و بدهیه اگیدیو را بپردازد.
اتزیو مکان جوآن را می فهمد و تصمیم می گیرد به وی حمله کند.وی یکی از کاپیتان های بورجیا را می کشد تا بتواند نفوذ بیشتری روی منطقه داشته باشد.در همین منطقه،یک مهمانی توسط جوآن برقرار شده،اتزیو به داخل مهمانی نفوذ می کند و و بدون اینکه شناسایی جوآن را می کشد.
بعد ها،اتزیو بارتالمیو را ملاقات می کند،بارتالمیو به شدت از طرف قوای فرانسوی تحت فشار است.این قوا توسط Octavian de Valois (که ملقب به بارون بود) رهبری می شود.وی از جنرال های ارتش فرانسه و از رهبران نیروهای پاپ بود.اما چیزی که اوضاع را بدتر می کرد این بود که همسر بارتالمیو یعنی Pantasilea Baglioni توسط بارون دزدیه شده بود.بارتالمیو تصمیم می گیرد که خود را تسلیم بارون کند تا همسرش را نجات دهد،ولی اتزیو نقشه ای زیرکانه می کشد و وی را از این کار منصرف می کند.اتزیو به تعداد زیادی از سربازان فرانسوی حمله می کند و انها را می کشد.سپس زره و لباس انها را به تن افراد بارتالامئو می پوشاند.بارتالامئو با افرادش که لباس ارتش فرانسه را پوشیده اند به سمت قصر بارون حرکت می کنند.بارون متوجه کلک اتزیو نمی شود.وی می خواد همسر بارتالامئو را مقابل چشمانش بکشد،اما در همین هنگام اتزیو از مخفی گاهش بیرون می اید،بارون یک لحظه متوجه اتزیو می شود و تصمیم می گیرد سریع همسر بارتالامئو را بکشد.اما اتزیو سریعا کار خود را تمام کرده و بارون را می کشد و بارتامئو و همسرش را نجات می دهد.

سپس اتزیو La Volpe،یار قدیمیه خود و رهبر دزدان شهر را می بیند.La Volpe قبلا به اتزیو گفته بود که به ماکیاول مظنون است.به عقیده ی وی،ماکیاول کسی بود که به اساسین ها خیانت کرده بود و تمپلار ها را در حمله به مونتریجیونی یاری کرده بود.همچنین او بود که چزاره و رودریگو را از نقشه ی اتزیو برای حمله به sant’angelo مطلع کرده بود و باعث فرار انها شده بود.
بعد ها،اتزیو مطلع شد که بازیگر(در حقیقت بازیگر که نه،کسی مثل گلادیاتور که به جنگی که انجام می دادند می گفتند بازی) و بازیچه (عاشق) ی لوکرزیا به نام پیترو روسی،کلید نفوذ به قلعه را دارد.برای همین چزاره تصمیم گرفته بود که وی را بکشد.اتزیو حدث می زد که میچلتو،قاتل شخصی چزاره،بازیگر دیگر میدان نبرد است و می خواهد پیترو را بکشد.یازان اتزیو،افراد میشلتو را از پای در می اورند و به جای انها به کلوسیم (جایی که نبرد در ان روی می دهد) نفوذ می کنند.اتزیو و یارانش با میچلتو و سایر یارانش می جنگند و اتزیو موفق می شود که میچلتو را محاصره کند،اما در همین هنگام خبر می رسد که به بدن پیترو سم تزریق شده و در حال مرگ است.اتزیو از کشتن میچلتو صرف نظر می کند تا پیترو را به دکتر برساند.بعد از درمان پیترو و دست یابی اتزیو به کلید قلعه،اتزیو در راه برگشت دزدی را می بیند که در نبرد مونتریجیونی هم حضور داشته.وی کنجکاو می شود و دزد را می گیرد و متوجه می شود که دزد،خیانت کار اصلی است نه ماکیاول.اتزیو به سرعت به مقرش بر می گردد.زیرا می داند که La Volpe،مطمئن است که ماکیلول خیانت کار است و می خواد او را بکشد.وی به موقع به guild می رسد و همه چیز را برای La Volpe و ماکیاول توضیح می دهد.به هر حال کدورت ها میان دو دوست از بین می رود و ان دو به هم اعتماد می کنند.
بعد از این قضایا،اتزیو کلودیا را به فرقه دعوت می کند.و همچنین اتزیو توسط ماکیاول،به ریاست فرقه منصوب می شود.
اتزیو با استفاده از کلید پیترو،وارد قلع می شود و به طور پنهانی مشاهده می کند که میان چزاره و پدرش،مشاجره پیش امده است. چزاره هم که تقریبا تمام قدرت پاپ را در اختیار دارد و قدرتش از خود پاپ نیر بیشتر است.همین مورد خشم رودریگو را بر می انگیزد و تصمیم می گیرد چزاره را با سیب مسموم کند.اما لوکرزیا که نگران جان چزاره شده ، وی را از نقشه ی شوم پدر مطلع می کند و از مرگ چزاره جلوگیری می کند.چزاره نیز که ار نقشه ی پدرش شوکه شده،خشمگین می شود و POE را از او می خواهد.اما رودریگو از دادن سیب به او امتناع می کند.سرانجام چزاره رودریگو را می کشد و از خواهرش،مکان سیب را می پرسد.لوکرزیا به چزاره می گوید که سیب در قلعه ی Basilica di San Pietro پنهان شده است.چزاره به طرف قلعه راه می افتد،اما اتزیو که شاهد این ماجرا بود ، قبل از وی به سیب می رسد و ان را بر می دارد و از قدرت سیب برای فرار کردن از سربازان پاپ استفاده می کند.
سپس در اخرین نبرد،اتزیو و یارانش مقابل دروازه های رم در برابر نیرو های چزاره قرار می گیرند.اما در همین زمان،چزاره توسط فابیو ارسینی و به دستور پاپ جدید بازداشت می شود.اما چزاره می گوید که مدت زیادی در غل و زنجیر نمی ماند و بدست هیچ مردی کشته نمی شود.
سخنان چزاره اتزیو را نگران کرده،به همین دلیل وی با لئوناردو ملاقات می کند.اتزیو تصمیم می گیرد تا با استفاده از سیب،ببیند که آیا سخنان چزاره،حقیقت می یابند یا نه.و او متوجه می شود که بله،سخنان چزاره درست بوده.
اتزیو مقداری پول برای لئوناردو باقی می گذارد و فورا رم را ترک می کند و به سوی Viana ،شهری در اسپانیا حرکت می کند.
در سال 1507،اتزیو موفق می شود که چزاره بورجیا را از به زمین بزند.هنگامی که اتزیو می خواهد او را بکشد،چزاره فریاد می زند هیچ مردی نمی تواند او را بکشد.در نتیجه اتزیو چزاره را رها کرده و او از دیوار شهر به پایین سقوط می کند.
پس از ماجرای ویانا،اتزیو به رم بر می گردد تا سیب را در Santa Maria Aracoeli پنهان کند.و سپس کار خود را به عنوان رثیس فرقه ی اساسین ادامه می دهد.
مدت ها بعد،اتزیو به مونتریجیونی بر می گردد،به Sanctuary.ولی دلیل وی برای انجام این کار معلوم نیست.
پس از اتمام خاطرات اتزیو،بار دیگر دسموند از انیموس بلند می شود و برای پیدا کردن سیب به طرف کلوسیم راه می افتد تا از طریق راه های زیرزمینی به vault ای که اتزیو سیب را در ان قرار داده نفوذ کند.بعد از اینکه گروه به داخل vault نفوذ می کنند و دسموند سیب را پیدا می کند،جونو کسی که ساکن vault است،درباره ی گذشته ی نسل خود و انسان ها به او می گوید و سیب را به وسیله ی DNA دسموند فعال می کند.جونو دسموند را مجبور به کشتن لوسی می کند و دسمند خنجرش را در شکم لوسی فرو می کند.
در حالی که دسموند به شک فرو رفته است،دو مرد که معلوم نیست به چه سازمانی تعلق دارند،او را وارد انیموس می کنند.

داستان AC:B نسبت به سایر نسخه های این سری ضعیفتر است و پیچیدگی کمتری نسبت به 2 شماره ی قبلی دارد.ولی نباید این را فراموش کنیم که AC:B یک نسخه ی کامل نیست و طبیعتا نباید داستانی در حد و اندازه های AC2 داشته باشد.اما این به این معنا نیست که AC:B داستان ضعیفی دارد،برعکس،داستان برادرهود از بسیاری از بازی ها یک سر و گردن بالاتر است و شما را بشدت منتظر نسخه ی بعدی می گذارد.
روایت بازی کاملا مشابه نسخه های گذشته است و داستان زندگی اتزیو را در طی سال های مختلفی از عصر رنسانس از دید دسموند،روایت می کند.

بیوگرافی شخصیت ها:

اتزیو:اتزیو اودیتوره مانند نسخه ی قبل،شخصیت اصلی این نسخه از بازی است.داستان زندگی او در بازی دقیقا همان چیزی است که در بخش قبل خواندیم و نیازی به توضیح اضافه ای نیست.
اتزیو در این نسخه از نظر ظاهری کمی پیر تر شده است،با این حال افزایش سن او،مانند افزایش سن شخصیت هایی مانند داوینچی ان چنان محسوس نیست.در طول این سال ها،شخصیت اتزیو کمی دچار تغییر شده است،کمتر متلک می اندازد.در این نسخه اتزیو به مقام مستر اساسین رسیده است و دیگر می تواند به طور کامل احساساتش را کنترل کند.اتزیو دیگر از انتقام به عنوان یک انگیزه استفاده نمی کند،همچنین او جان کسانی را که نیازی به مرگشان نمی بیند،می بخشد.

ماریو:مدتی بعد از وارد شدن اتزیو به vault عمویش ماریو به دنبال وی به vault می رود و اتزیو را در حالی که کار خود در vault تمام کرده می بیند.ماریو به اتزیو کمک می کند تا همراه هم از واتیکان فرار کرنند.انها هنگام فرار به Tiber island می رسند و ماریو از اتزیو می خواد که POE را به داخل رود بندازد.اتزیو نمی تواند این کار را انجام دهد بنابراین ماریو به اتزیو اجازه می دهد که تا وقتی که بخواهد از سیب مراقبت کند.به هر حال بعد از گفت و گو درباره ی سیب،ماریو و اتزیو از رم خارج می شوند و به طرف مونتریجیونی راه می افتند.مدت کوتاهی بعد از رسیدن انها به مونتریجیونی،شهر مورد حمله ی سپاهیان چزاره بورجیا قرار می گیرد.ماریو سریعا اتزیو را ملاقات می کند و به او می گوید که می تواند از سیب مراقبت کند و به اتزیو می گوید که نیرو های چزاره را نابود کند.ماریو به تخلیه ی مردم شهر مشغول می شود،ولی موفق به انجام این کار نمی شود،زیرا نیرو های چزاره او را زخمی و اسیر می کنند و نزد چزاره می برند.در همین هنگام دروازه ی اصلی شهر توسط سپاهیان چزاره نابود می شود و ماریو سعی می کند وارد مونتریجیونی شود.اما به دلیل زخمش درست جلوی دروازه ی شهر بر زمین می افتد.چزاره به کنار او می اید،و در حالی که سیب را در دستش گرفته است،گلوله ای به ماریو شلیک می کند و اتزیو را به رم دعوت می کند.
ماریو یکی از اشراف زاده ی های ایتالیایی بود و به شیوه ی همه انها لباس می پوشید.او همواره لباسی پر زرق و برق و بلند می پوشید و موهایی مشکی و صاف داشت. از دیگر نشانه های ظاهری او،زخمی بود که بر روی صورتش داشت و باعث کور شدنش شده بود.این زخم هنگامی ایجاد شده بود که ماریو،زیرزمین ویلا را جست و جو می کرد تا به دنبال کفن (66مین POE) بگردد.
ماریو مردی بی ادب و خشن بود و خاندان Pazzi وی را دائم الخمر می دانستند.وی علاقه ی زیادی به جنگیدن و نبرد داشت.
بر روی شانه ی چپ لباسش لوگوی اساسین ها دوخته شده بود و روی شنلش علامت خاندان اودیتوره به چشم می خورد.
همچنین او همیشه دستش را روی شانه ی کسی می گذاشت که با او صحبت می کرد.این کار او احتمالا به دلیل ایجاد حس دوستی و نزدیکی در فرد مقابل بوده است.
Niccolò di Bernardo dei Machiavelli:بعد از اینکه اتزیو از رم بر می گردد،ماکیاول در جلسه ای حاضر می شود تا به سخنان اتزیو درباره ی vault گوش دهد.او وقتی می فهمد اتزیو رودریگو را نکشته،به شدت از دست اتزیو خشمگین می شود و برای کشتن رودریگو به سمت رم راه می افتد.
صبح فردا،مونتریجیونی توسط چزاره بورجیا مورد حمله قرار می گیرد.نیکولو ماکیاول در این جنگ غایب است،La Volpe فکر می کند که ماکیاول برای اساسین ها کار می کند و به اساسین ها خیانت کرده است.
ماریو اودیتوره،عموی اتزیو به وسیله ی چزاره کشته می شود و بین اساسین ها بی نظمی ایجاد می شود.نیکولو اساسین ها را منظم کرده و انها را در Tiber island مستقر می کند.
در نبرد مونتریجیونی تیری به شانه ی اتزیو اصابت می کند و این زخم باعث می شود که او در مسیر رم از حال برود.نیکولو او را پیدا می کند و او را بدست زنی می سپارد تا اتزیو را درمان کند.بعد از بیدار شدن اتزیو،ان زن به اتزیو می گوید که نیکولو منتظر توست.
پس از اینکه نیکولو اتزیو را ملاقات می کند،او را از وضعیت تاسف بار رم مطلع می کند و مقداری پول به او می دهد تا برای او تجهیزات بخرد.همچنین نیکولو،پیروان رومولوس را به اتزیو معرفی می کند،زیرا نیکولو فکر می کند که انها برای بورجیا کار می کنند نیکولو سیستمی به اتزیو معرفی می کند تا بتواند سریع تر درون رم سفر کند.انها با استفاده از این سیستم به مخفی گاه اساسین ها می روند.فابیو ارسینی،از معدود متحدان اساسین ها،این مکان را به انها قرض داده و در انجا منتظر ان هاست.
در سال 1503،La Volpe مطمئن می شود که نیکولو یک خیانت کار است و برای این حدثش هم دلایل کافی دارد.او به اتزیو می گوید که تصمیم دارد نیکولو را بکشد،در حالی که اتزیو مطمئن است که نیکولو خائن نیست.La Volpe برای کشتن نیکولو بسوی مقر اساسین ها حرکت می کند.اما در این بین اتزیو می فهمد که یکی از دزدان خود La Volpe به انها خیانت کرده است.اتزیو به سرعت به مقر اساسین ها می رود تا جان نیکولو را نجات دهد.خوشبختانه اتزیو به موقع به مقر می رسد و اتفاقی برای نیکولو پیش نمی اید.
بعد از سه سال،ماکیاول متوجه می شود که اتزیو رهبر مناسب تری برای فرقه است،اتزیو بود که اساسین ها را برای نبرد در مقابل رودریگو رهبری کرد و اساسین ها را به شکوه سابق خود بازگرداند.بنابراین بعد از اینکه کلودیا،خواهر اتزیو وارد فرقه شد،نیکولو اتزیو را در راس فرقه قرار می دهد و او را به عنوان grand master اساسین ها بر می گزیند.

وقتی اتزیو درباره ی علت این تصمیم از نیکولو سوال می کند،نیکولو می گوید که حکومت او فقط به علت وجود اتزیو پای بر جا بود و اتزیو همواره به او در مامویت های مختلف کمک می کرده.در مقابل،اتزیو نیکولو را به عنوان مشاور اعظم (مورد اعتماد ترین مشاور) انتخاب می کند.
ماکیاول درمقر اساسین ها به تربیت اساسین ها و اجرای فرمان های اتزیو می پردازد.وی برای تماس با اتزیو از کبوتر نامه بر استفاده می کند.
بعد ها نیکولو به اتزیو می گوید که می خواد درباره ی او یک کتاب بنویسد.اتزیو موافقت می کند اما از وی خواهش می کند تا ان را به اختصار بنویسد.این ممکن است اشاره ای به کتاب the prince ، نوشته ی او باشد.
Bartolomeo d'Alviano:بارتالومئو یکی از افراد اساسین و از رهبران سربازان مزدور (مرسنری ها) بود.
در سال 1455 در شهر Alviano به دنیا امد.پدر او Francesco d'Alviano و مادرش Isabella degli Atti بود.وی به دنیا امد تا سربازی زیرک و ماهر باشد.بعد از گذراندن سال های بسیاری در ونیز,وی در سال 1496 به خانواده ی ارسینی پیوست تا دوباره در مقابل رودریگو بورجیا بجنگد.کسی که در تلاش بود تا قلمروی ارسینی را فتح کند.
مردان پاپ قدرت زیادی داشتند. چزاره هنگامی که منابع Bartolomeo در حال حرکت به سوی قلعه ها بودند، آن هارا از بین برد. بعد از آن واقعه، Carlo Orsini به همراه ارتشش به Bartolomeo پیوست و توانست به چزاره آسیب بزند.
در برادر هود بارتالامئو تحت دو قوای فرانسه و نیرو های پاپ به شدت تحت فشار است.
قوای فرانسوی توسط Octavian de Valois (که ملقب به بارون بود) رهبری می شود.وی از جنرال های ارتش فرانسه و از رهبران نیروهای پاپ بود.اما چیزی که اوضاع را بدتر می کرد این بود که همسر بارتالمیو یعنی Pantasilea Baglioni توسط بارون دزدیه شده بود.بارتالمیو تصمیم می گیرد که خود را تسلیم بارون کند تا همسرش را نجات دهد،تا اینکه اتزیو نقشه ای زیرکانه می کشد و وی را از این کار منصرف می کند.سپس همان طور که قبلا گفتیم،افراد بارتالمئو لباس افراد فرانسه را می پوشند و فرماندشان را تا قصر بارون دی والویس همراهی می کنند و بارون بدست اتزیو کشته می شود.

La volpe:حمله ی بورجیا به رم نتایج متعددی در بر داشت.از جمله این نتیجه ها می توان مهاجرت عده ای از اساسین ها به شهر ها دیگر را نام برد.La Volpe یکی از این افراد بود وی به رم رفته بود تا از بورجیا انتقام بگیرد.اتزیو او را هنگامی در رم ملاقات کرد که رئیس دزدان رم بود.اتزیو La Volpe را به همکاری دعوت کرد،ولی او حاضر نبود با نیکولو همکاری کند زیرا معتقد بود که او یک خیاتنت کار است.به هر حال،همان طور که قبلا گفته شد،La Volpe تصمیم می گیرد نیکولو را بکشد،اما اتزیو خیانت کار واقعی را پیدا کرده و جلوی La Volpe را می گیرد.از ان پس La Volpe ماکیاول را به عنوان یک دوست قبول می کند.
La Volpe در مراسم ورود کلودیا به فرقه نیز حضور داشت.
کلودیا اودیتوره:در ژانویه ی 1500،اودیتوره ها و سایر دوستان خاندان اودیتوره اماده شده بودند تا تولد کلودیا را جشن بگیرند ولی به خاطر حمله ی چزاره،این جشن به هم می خورد.بعد از اتمام جنگ اتزیو تصمیم می گیرد تا مادر و خواهرش را به فلورانس بفرستد تا از ظلم خاندان بورجیا در امان باشند.ولی برای گرفتن انتقام،ماریا و کلودیا به دنبال اتزیو به رم می روند.در رم،کلودیا پس از مرگ مادونا سولاری ،کلودیا رئیس Rosa in Fiore،فاحشـ.ـه خانه ی شهر رم می شود.کلودیا با استفاده از فاحشـ.ـه های شهر رم،موفق می شود مکان Caterina Sforza را پیدا کند.همچنین کلودیا در کشتن جوآن بورجیا،به برادرش اتزیو کمک می کند.ولی وقتی دختران کلودیا به سمت فاحشـ.ـه خانه حرکت می کنند،توسط گارد های جوآن تعقیب می شوند،اتزیو از این موضوع با خبر می شود فورا خود را به کلودیا می رساند.ولی وقتی به فاحشـ.ـه خانه می رسد،کلودیا را می بیند که بالای جسد چندین سرباز ایستاده و چاقویی در دست دارد.
مدتی بعد،کلودیا با توصیه ی برادرش وارد فرقه ی اساسین می شود و طبق رسوم اساسین ها،کف دست خود را می سوزاند و از یک بلندی به داخل رود تیبر شیرجه می زند.
وی بعد ها در کنار اتزیو،بارتالمئو،La Volpe و ماکیاول با چزاره می جنگد و او را شکست می دهد.
رودریگو بوریجا:وی یک از قدرت مند ترین مردان رنسانس، و رهبر تمپلار هاست،بر خلاف نسخه ی قبل،نقش وی در برادرهود بسیار کم تر شده.
اتزیو در این نسخه،وارد قلعه ی سانته انجلو می شود تا رودریگو را بکشد،اما رودریگو بر خلاف انچه که اتزیو می پنداشت،انجا دیده نمی شود.رودریگو بعد ها در مهمانیه جوآن بورجیا حضور می یابد و چزاره را مواخذه می کند.
سال بعد رودریگو که متوجه جاه طلبیه زیاد چزاره و قدرتمند شدن او شده بود،تصمیم گرفت چزاره را با سیب های اغشته به سم مسموم کند.ولی لوکرزیا،خواهر چزاره از نقشه ی پدر اگاه می شود و تصمیم می گیرد چزاره را از نشه ی پدر مطلع کند.چزاره که تازه یک سیب را گاز زده بود،قبل از ان که ان را کامل ببلعد،به بیرون تف می کند.چزاره از نقشه ی پدرش به شدت خشمگین می شود و او را با سیب های زهر اگین می کشد.بعد از این که چزاره پدرش را ترک می کند،اتزیو نزد رودریگو می اید،ولی می فهمد که او کشته شده است.به هر حال اتزیو برای رودریگو دعای ارامش می کند و برای بدست اوردن سیب،او را ترک می کند.
چزاره بورجیا:چزاره بورجیا از پسران رودریگو بورجیا و برادر کوچک جوآن بورجیا ی کوچک تر است.وی در 18 سالگی به مقام کاردینال رسید.برادرش جوآن،که پسر مورد علاقه ی رودریگو بود،فرمانده ی سپاه پاپ شد.چزاره می دانست که زندگی اش به عنوان یک کاردینال،به پوچی و بن بست خواهد رسید و جوآن صاحب قدرت و مقام پاپ خواهد شد.به همین دلیل برادرش را کشت و مقامش در سپاه پاپ یعنی رهبری را از او گرفت.بعد از این،چزاره به یکی از قدرتمندترین مردان در کل ایتالیا تبدیل شد.
در سال 1496 وقتی پدر وی به زمین های خانواده ی ارسینی طمع کرد و با ان ها ارسینی وارد جنگ شد چزاره نیز به نبرد پیوست.
Bartolomeo d'Alviano در میان لشکریان دشمن بود. چزاره هنگامی که منابع Bartolomeo در حال حرکت به سوی قلعه ها بودند، آن هارا از بین برد. هنگامی که پیروزی برای چزاره نزدیک به نظر می رسید، Carlo Orsini به همراه ارتشش به Bartolomeo پیوست و توانست به چزاره آسیب بزند.
در سقوط مونتریجیونی،چزاره فرمانده ی تمپلار ها بود،وی در حالی که افرادش کاترینا و ماریو را اسیر کرده بودند،در حالی که سیب باغ عدن را در دست داشت،به ماریو شکلیک کرد و اتزیو را به رم دعوت کرد.
چزاره بورجیا به لطف وجود ارتش پاپ،توانسته بود فرمانده ی تمامی رم شود.او و پدرش در بعضی از ضمینه ها با هم اختلاف داشتند.چزاره از برج های بورجیا استفاده می کرد تا بر همه ی رم تسلط داشته باشد و اعمال مردم را کنترل کند.همچنین چزاره در طول بازی،به نقاطی از ایتالیا لشکر کشی می کند تا بتواند سایر نقاط ایتالیا را هم به رهبریه خود در اورد.
در سال 1502،چزاره لئوناردو داوینچی را مجبور کرد که برای سپاه او کار کند.لئوناردو چندین سلاح جنگی برای چزاره ساخت.ولی همه ی این ماشین های جنگی،توسط اتزیو شکف و نابود شدند.
در سال 1503،میا چزاره و رودریگو بر سر قدرت نزاعی پیش امد.رودریگو همه چیزش را وقف چزاره کرده بود و او هنوز راضی نبود.چزاره سیب بهشتی را می خواست.ولی رودریگو قبول نکرد.چزاره از سبد میوه سیبی برداشت و گاز زدوولی لوکرزیا به گریه افتاد و به چزاره گفت که سیب،مسموم است و پدرشان می خواهد چزاره را بکشد.چزاره سیب را از دهانش تف می کند و رودریگو را می کشد.سپس چزاره جای سیب بهشتی را از لوکرزیا خواست و لوکرزیا به او گفت که سیب در Basilica di San Pietro پنهان شده است.چزاره به انجا می رود،ولی وقتی به مکان سیب می رسد،می بیند که سیب انجا نیست و می فهمد که سیب را دزدیده اند.اتزیو از پنجره شاهد همه چیز است.
چزاره حکومت خود را رو به سقوط می بیند،علاوه بر این،گاز زدن سیب مسوم موجب شده بود که چزاره ضعیف شود.اساسین ها به رهبریه اتزیو به افراد چزاره حمله کردند و انها را نایود کردند.چزاره از واتیکان کمک خواست اما به دستور پاپ جدید به درخواستش پاسخی داده نشد.
چزاره با والا رتبه ترین اساسین ها مواجه شد،انها همه ی افراد چزاره را کشته بودند.در همین هنگام فابیو ارسینی از راه رسید و به دستور پاپ ژولیوس دوم چزاره را دستگیر کرد.
چزاره سالها را در زندان سپری کرد،تا اینکه یک کنت با استفاده از طناب،او را از زندان فراری داد.چزاره از 70 متری دیوار سقوط کرد،ولی توسط افرادش نجات پیدا رکد،با این وجود چند تا از استخوان ها او شکست.وی در لباس تاجر ها نزد جان سوم،شاه ناوار و اسپانیا و برادر همسرش رفت.
در سال 1507،چزاره تصمیم گرفت شکوه از دست رفته اش را به کمک جان سوم باز یابد.جان سوم 10000 نفر از افرادش را به او قرض داد تا ارتش ویانا را شکست دهد،با این حال اتزیو دخالت کرد و مانع کار او شد.ابتدا اتزیو موفق شد به چزاره حمله کند،اما چزاره جاخالی داد اتزیو نتوانست چزاره را بکشد.
چزاره سعی کرد از اتزیو فرار کند،ولی اتزیو به تعقیب او پرداخت.به هر حال چند سرباز با توپ به سمت او شکلیک کردند،و چند نفر از افراد چزاره نیز جلوی او را گرفتند.
اتزیو چزاره را در نزدیکیه دیوار شهر پیدا کرد،افراد چزاره یک زن را کشته بودند،زیرا به چزاره التماس می کرد که پسرش که زخمی شده بود را نجات دهد.اتزیو و چزاره دوباره با هم روبرو شدند و با هم جنگیدند،افراد چزاره دائما به او کمک می کردند و بعد از مردن،افراد دیگری برای حفاظت از او می امدند.با این حال،اتزیو چزاره را شکست داد،اما هنگامی گه اتزیو می خوسات را بکشد چزاره گفت:
تاج و تخت (حکومت) برای من بود.
اتزیو:اگر چیزی را بخواهی،ان چیز لزوما متعلق به تو نمی شود.
-:تو چی می دونی؟
-:من می دونم که یه رهبر واقعی،مردم را صاحب قدرت می کند.
-:اما من مردم رو به جهانی دیگر راهنمایی کردم.
-:Che nessuno recordi il tuo nome(امیدوارم کسی نام تو را به یاد نیاورد).با ارامش بمیر.
-تو نمی توانی مرا بکشی،هیچ مردی نمی تواند.
-:پس من تو را به دستان سرنوشت می سپارم.
به این ترتیب چزاره از دیوار شهر سقوط می کند.
لوکرزیا بورجیا:وی دختر نا مشروع رودریگو بورجیا و خواهر کوچکتر چزاره بورجیا می باشد.
رودریگو بورجیا قبل از تولد 13 سالگی وی او را 2 بار به طور بی رحمانه نامزد خود کرد.هدف از این کار حفظ کردن پیمان های سیاسی بود.همچنین شایعه شده بود که وی با پدرش و سایر بردارانش رابطه دارد.بعد از این حوادث چزاره مسئولیت مرابقت از او را به عهده گرفت.
وی در سال 1480 در subiaco شهر کوچکی در نزدیک رم به دنیا امد.مادر وی کنت Cattanei ، Vanozza dei Cattenei یکی از معشوقه های متعدد رودریگو بورجیا بود.
وی تا کنون 3 بار به دلایب متعددی ازدواج کرده است.
نخستین ازدواج وی با Perotto Calderon بود.یکی از اعضای فرقه ی اساسین.تمپلار ها از اساسین بودن پروتو اطلاعی نداشتند.وقتی روابط بین این 2 صمیمی تر شد لوکرزیا از پروتو حامله شد!9 ماه بعد پسر این 2 به دنیا اومد.ولی ناهنجاری داشت و به گفته ی دکتر به زودی می مرد.بعد از اینکه رودریگو رابطه ی بین پروتو و لوکرزیا را فهمید پروتو رو به زندان انداخت.اما پروتو با پسرش فرار کرد.پروتو می دانست که فرقه اش به دنبال مالکیت شیئی به نام the shroud هستند.شیئی که می توانست پسرش را درمان کند.وی به Agnadello سفر کرد مکانی که ممکن بود shroud در آنجا باشد.وی به shroud رسید و از آن خواست که پسرش را درمان کند.پسر او درمان شد ولی پروتو هیچ وقت لوکرزیا رو ندید.
دومین ازدواج لوکرزیا با Alfonso de Aragon بود.دوک Bisceglie.چزاره ابتدا با ظاهر خوب لوک تحت تاثیر قرار گرفت.اما این احساس به زودی به حسادت و نفرت تبدیل شد.دلیل حسادت چزاره خوش حال بودن لوکرزیا با الفونسو بود.بعد از ازدواج کردن این دو لوکرزیا دیگر به چزاره توجهی نمی کرد.همین مورد باعث شد که چزاره مردهایش را شبانه برای قتل وی بفرستد.
اما بعد از مرگ سومین همسر لوکرزیا رودریگو ازدواج دیگری برای او ترتیب داشت.سومین همسر او Duke of Ferrara بود.این ازدواج موفق بود و لوکرزیا و سومین همسرش فرزندان زیادی به دنیا اوردن که مانع سقوط نسل بورجیا بعد از مرگ رودریگو شد.
در این نسخه،لوکرزیا مانند برادر و پدرش یکی از تمپلار های قدرتمند است.لوکرزیا در نبرد مونتریجیونی حضور داشت و هناگمی که چزاره ماریو را می کشت در سمت چپش ایستاده بود.
لوکرزیا جان برادرش را نجات داد ولی چزاره او را ازار داد تا لوکرزیا ماکن سیب بهتشی را به او بگوید.بعد از رفتن چزاره از قصر،اتزیو نزد لوکرزیا امد،لوکرزیا مکان سیب بهشتی را به او گفت و از او خواهش کرد که سیب را قبل از برادرش بدست اورد.

جوآن بورجیا ی بزرگ:وی یکی از 3 جنرال چزاره بورجیا بود که در زمان حکومت رودریگو بر رم حکم رانی می کرد.وی یکی از اعضای تمپلار ها نیز بود.
وی خزانه دار رودریگو بود و پول خزانه را برای کمک به ارتش پاپ و چزاره در متحد کردن مردم ایتالیا با تمپلار ها خرج می کرد.
وی برای اولین بار در رم دیده شد،وی در Castel Sant'Angelo همراه با سایر جنرال های چزاره درباره ی هدف های بعدیشان بحث می کرد.
بعد ها،اتزیو متوجه می شود که جوآن یک مهمانی در شهر برگذار کرده،وی با کمک ادیگیو تورچه ،سناتوری که به جوآن بدهکار است،به مهمانی او نفوذ می کند.وی پنهانی از چندین گروه نگهبانی می گذرد و جوآن را می کشد.
میچلتو کورلا:وی یکی از سه زنرال پاپ و از تمپلار ها بود.میچلتو همراه چزاره به دیدار فرانچسکو تروچه رفت.فرانچسکو تروچه که از دوستان چزاره بود،اگیدیو،برادرش را از اهداف چزاره برای فتح romanga مطلع کرده بود. اگیدیو نامه ای به سفیر ونیز نوشت تا او را از هدف چزاره مطلع کند.اما چزاره از نامه ی اگیدیو باخبر می شود و تصور می کند که فرانچسکو خیانت کار است.میچلتو،فرانچسکو را خفه کرده و به رود تیبر می اندازد.
بعد ها میچلتو مامور می شود پیترو روسی را بکشد،او توسط افراد اتزیو تعقیب می شود.اتزیو به دنبال میچلتو وارد کلوسیم می شود و همه ی افراد او را می کشد.اما هنگامی که می خواهد خود میچلتو را بکشد،متوجه می شود که پیترو مسموم شده است و مجبور می شود از کشتن او صرف نظر کند.
بعد از اینکه سیب بهشی بدست اتزیو می افتد،چزاره میچلتو را به سراغ پاپ ژولیوس دوم (پاپ جدید) می فرستد تا از او ارتشی قرض بگیرد.اما میچلتو نزد چزاره بازنگشت.سرنوشت میچلتو هنوز معلوم نیست.
Octavian de Valois:بارون اکتاویان یکی از مهم ترین افراد چزاره بود که نقش مهمی در پیوند وی با کشور فرانسه داشت.
همان طور که قبلا گفته بودیم،بارون ارتش فرانسه را به نبرد به بارتالامئو فرستاده بود و خودش همسر بارتالامئو را اسیر کرده بود.او در صورتی حاظر بود که همسر بارتالامئو را ازاد کند که بارتالامئو خود را تسلیم کند.اتزیو نقشه ای زیرکانه می کشد و لباس افراد فرانسه را به تن افراد بارتالامئو می کند.بارتالامئو وارد قصر اکتاویان می شود.اکتاویان بر خلاف قول می خود تصمیم می گیرد که همسر بارتالامئو را مقابل چشمانش بکشد.ولی اتزیو بموقع از مخفی گاهش بیرون می اید و او را می کشد.
بارون:من فقط به دنبال احترام بودم.
اتزیو:احترام کسب کردنی است.موروثی و قابل خریداری نیست.
-:شاید تو درست می گویی...من به زمان بیشتری نیاز داشتم.
-:امیدوارم هنگام مرگ،با سایرین برابر باشی......با ارامش بمیر
Il Carnefice:او یک جلاد در شهر رم و از اعضای تمپلار ها بود.
در سال 1500،Il Carnefice زنی را دار زد.شوهر این زن برای او زیر چوبه ی دارش گریه می کرد،در حالی که نمی توانست جسد همسرش را از چوبه ی دار پایین بکشد.زیرا ممکن بود خودش هم به دار اویخته شود.اتزیو متوجه این مرد می شود و تصمیم می گیرد تا در گرفتن انتقام و بر قراریه عدالت، Il Carneficeرا بکشد.اتزیو به داخل قصر او نفوذ کرد. Il Carnefice و انجمنش،در حال بحث بر روی اخرین قتلشان بودند.اتزیو سریعا Il Carnefice را می کشد و سربازانش را به قتل می رساند.با کشته شدن Il Carnefice،اعدام بسیاری از مردم بی گناه شهر متوقف شد.
Malfatto:یا دکتر یکی از تمپلار ها بود که اتزیو او را در مرحل فرعی کشت.مالفاتو لباسی مانند لباس دکتر ها می پوشید.با این حال ماسک او،کمی با ماسک دیگر دکتر دکتر ها متفاوت بود.بینی این ماسک کوتاه تر و نازک تر از بینی ماسک سایر دکتر ها بود.او از یک سرنگ به عنوان سلاح اصلی خود استفاده می کند.
Lanz :رهبر یک گروه راهزن به نام cento occhi بود.
لنز عاشق یک زن شد و از او بچه دار شد.ولی به دلایلی،بچه سقط شد و lanz دچار افسردگی شد.وی مدتی بعد به cento occhi پیوست و رهبر این گروه شد.لنز و گروهش توسط چزاره استخدام شدند تا با دزدان La Volpe مقابله کنند.
یک سال،همسر lanz دچار افسردگی شد.او به lanz گفت که یا به نزد او بر می گردد یا خودکشی خواهد کرد.او روی سقف خانه ای ایستاده بود و می خواست با رسیدن lanz خودش را به پایین پرت کند،تا به او بفهماند که Lanz چگونه مردی بوده و اکنون دست به چه کار هایی می زند.ولی اتزیو موفق می شود از خودکشی کردن زن جلوگیری کند.اتزیو به او می گوید که نباید مسئولیت کار های lanz را به عهده بگیرد.و همچنین می تواند lanz را برای او بکشد.
اتزیو به قولش عمل می کند و lanz به عنوان رهبر cento occhi و متحد چزاره بورجیا می کشد.
لئونارد داوینچی:در سال 1500 لئوناردو مجبور شد که به سرویس چزاره بورجیا بپیوندد.او برای ارتش چزاره،چندین ماشنی جنگی طراحی کرد.همچنین او مجبور شد تا pistola که نوعی سلاح گرم است را برای چزاره و سربازان پاپ بسازد.چزاره از این تفنگ برای کشتن ماریو و مبارزه با اتزیو در نبرد ویانا استفاده کرد.
با وجود همه ی اینها،لئوناردو باز هم روابط صمیمانه اش را با اتزیو و دیگر اساسین ها حفظ کرد.
برای اینکه لئوناردو توجه تمپلار ها را به خود جلب نکند،وی و اتزیو اغلب در جاهای مختلفی با هم دیدار می کردند.این مکان ها اغلب با نقاشیی که لئونارد از دست انسان می کشید و روی یک نیمکت قرار می گرفتند،مشخص می شدند.لئوناردو برای اتزیو،یک هیدن بلید دیگر می سازد تا بجای انی که در نبرد مونتریجیونی از دست داد استفاده کند.همچنین برای او دستکشی طراحی کرد تا اتزیو به وسیله ی ان بتواند راحت تر از دیوار ها بالا برود.همچنین برای او دارت های سمی و مکانیزم پرتاب انها را طراحی کرد.
به خاطر پول کمی که تمپلار ها به لئونارد می دادند،لئونارد مقداری پول از اتزیو به ازای کارهایش می گرفت.علاوه بر این،اتزیو موفق شد ماشین های جنگی ای که توسط لئوناردو طراحی شده بودند را نابود کند.در ازای این،لئوناردو برای اتزیو یک چتر نجات طراحی کرد.
بعد از اینکه اساسین ها سیب بهشتی را بدست اوردند،اتزیو و لئوناردو یکدیگر را در جزیره ی تیبر دیدند.لئوناردو توسط اتزیو مامور می شود که سیب را بازکند،با اینکه مخالف این بود،با تصمیم اتزیو مخالفتی نکرد و این کار را انجام داد.دست مزد لئوناردو هنوز کم بود بنابراین اتزیو به خاطر همه ی کمک های لئوناردو و به عنوان اینکه خودش حامی و دوست لئوناردو بود به او مقداری پول داد.
Caterina Sforza:در سال 1500،کاترینا و تعدادی از سربازانش وارد مونتریجیونی شدند تا به افراد اتزیو در حفاظت از شهر کمک کنند.اتزیو ان شب را با کاترینا سپری کرد،ولی روز بعد ارتش چزاره به شهر حمله کرد.پس از پایان جنگ،کاترینا که به اسارت در امده بود،با کالسکه به رم برده می شود و لوکرزیا بورجیا از او استقبال می کند.و سپس به مردم می گوید که این سزای کسی است که با چزاره بورجیا مخالف کتد.کاترینا سپس در قصر Sant'Angelo زندانی می شود.
مدتی بعد اتزیو برای کشتن چزاره و رودریگو به Sant'Angelo نفوذ می کند.ولی چزاره و رودریگو را پیدا نمی کند.در نتیجه تصمیم می گیرد که کاترینا را نجات دهد.او لوکرزیا را مجبود می کند که او را به زندان کاترینا ببرد.اتزیو کاترینا را از زندان ازاد می کند و با همکاری کاترینا،لوکرزیا را به داخل زندان می اندازد.سپس با اسب از Sant'Angelo فرار می کنند.کاترینا مدتی در Tiber island،پیش اساسین ها می ماند،ولی بعد از مدتی تصمیم می گیرد که به forli بر گردد،به نزد فرزندانش و جایی که بر ان حکومت می کند.
کاترینا در سال 1509 در اثر ذات الریه مرد،3 سال بعد از اینکه به فلورانس تبعید شد.
نیکولاس کوپرنیک:در سال 1500،نیکولاس به رم امد تا بر روی ماه گرفتگی مطالعه کند.در این بین،او با تمپلار ها اشنا شد و به انها پیوست.تمپلار ها از نیکولاس می خواستند که نتایج ازمایشگاه هایش را پنهان نگه دارد.نیکولاس که اهمیت بسیاری برای علم بشر قائل بود،نتوانست کشفیاتش را از مردم پنهان کند.وقتی خانواده ی بورجیا،رهبر تمپلار ها،این را فهمیدند،عده ای را برای کشتن کوپرنیک استخدام کردند.اتزیو این صحنه را دید و تصمیم گرفت نیکولاس را نجات دهد.
کوپرنیک به اتزیو اعتراف کرد که جزو تمپلار هاست.اتزیو نیکولاس را به مکان امنی رساند و نیکولاس از اتزیو خواست که چند نامه را به همکاران وی بفرستد تا انها از خطری که در کمینشان است،با خبر شوند.اتزیو مدتی بعد نزد نیکولاس بر می گردد.نیکولاس فکر می کرد که رئیس Sacred Palace،نقشه ی قتل او را کشیده است.اتزیو استاد Sacred Palace را تعقیب می کند و متوجه می شود که 5 جلاد،(ادم کش،مزدور) ازادانه در رم می چرخند.اتزیو هر 5 نفر انها را می کشد و نزد نیکولاس بر می گردد و تایید می کند که استاد Sacred Palace نقشه ی قتل او را کشیده بود.
نبکولاس،مدام به بیرون و محیط ازاد می رفت و بر روی ماه گرفتگی مطالع می کرد.استادSacred Palace،این را فرصت خوبی برای کشتن نیکولاس می دانست و چند نفر را برای کشتن او فرستاد.اتزیو استاد Sacred Palace را می کشد ولی استاد قبل از مرگش به او می گوید که نمی تواند جان نیکولاس را نجات دهد زیرا او چند نفر را براش کشتن نیکولاس فرستاده است.اتزیو به سرعت نزد نیکولاس برمی گردد و همه ی افراد استاد Sacred Palace را می کشد.
نکته:متموریت های نیکولاس کوپرنیک در یک DLC به طور انحصاری برای PS3 منتشر شده اند.
فابیو ارسینی:فابیو ارسینی پسر عمو ی بارتالامئو و یکی از متحدان اساسین ها بود.او انبار قدیمیه خود را به اساسین ها قرض داد تا از انجا به عنوان مقر اصلی خود استفاده کنند.او می داسنت که بارتالامئو،یکی از اساسین هاست و راجع به اتزیو چیز های بسیاری شنیده بود.
بعد از مرگ رودریگو و برگزیده شدن ژولیوس دوم به عنوان پاپ،فابیو رهبر سپاه پاپ شد و برای دستگیری چزاره بورجیا به رم رفت و موفق شد او را دستگیر کند.

گیم پلی

گیم پلی AC:B تغییرات چندانی نسبت به نسخه ی قبل خود ندارد،شما همچنان در سرزمینی وسیع به free running،کشتن دشمنان و انجام ماموریت می پردازید.با این حال AC:B از المان های گیم پلی نسخه ی قبل خود استفاده کرده انها را بسیار گسترده تر کرده است.شما بازی را با تجهیزات کامل اغاز می کنید،لباس الطیر،دو هیدن بلید،شمشیر الطیر و ....با این حال همه ی انها را در اغاز سکانس دوم بازی از دست می دهید.(مانند سری بازی های God Of War).هنگامی که شما سکانس دوم را اغاز می کنید،یک اساسین معمولی هستید،فقط یک هیدن بلید دارید و وسایل و تجهیزاتتان ناقص و بسیار ضعیف است و باید انها را در طول بازی بدست اورید.
ابتدا کمی درباره ی محیط بازی صحبت کنیم.این نسخه از بازی،تنها در شهر رم اتفاق می افتد،بنابراین محیط بازی باید به قدر کافی بزرگ و متنوع باشد.شهر رم به 4 ناحیه تقسیم بندی می شود، Centro, Antico, Campagna و Vaticano.هر کدام از این 4 قسمت محیط و بافت شهری مخصوص به خود را دارد.یکی قسمت از کلیسا های باشکوه و ساختمان های زیبا پر شده،در دیگری خانه های کوچک و خراب،ستون های ریخته شده و در یکی دیگر بیابان دیده می شود.هر ناحیه،مانند یکی از شهر های AC2 است.بنابراین،درست است که مانند دو نسخه ی گذشته بازی تنها در یک شهر روی می دهد،اما به لطف محیط بزرگ رم،ضعف و کاستی ای در این مورد به چشم نمی خورد.
به لطف فضای وسیع شهر،قابلیت اسب سواری در شهر رم وجود دارد.شما می توانید با اسب از میان خیابان ها بگذرید و مردم را زیر پای اسبتان له کنید.همچنین شما می توانید با سوت زدن،اسبتان را صدا کنید.
یکی از تغییرات گیم پلی بازی نسبت به دو نسخه ی گذشته،اضافه شدن بورجیا تاور هاست که در همان ابتدای بازی با انها اشنا می شویم.
رودریگو بورجیا ها در حقیقت همان ویوپوینت ها هستند،با این تفاوت که یک فرد که لقب Borgia captain را دارد،از این برج ها مراقبت می کند.هدف این افراد اینست که با استفاده از برج ها،بر اعمال مردم نظارت کنند.اتزیو باید ابتدا کاپیتان بورجیا را بکشد و سپس با اتش زدن برج،به مردم اعلام کند که برج نابود شده است و نفوذ بورجیا در منطقه کمتر شد.با اتش زدن هر برج،عمل synchronization در بالای برجها،خود به خود انجام می شود و مپ بازی اپدیت می شود.بعد از نابود شدن هر برج،تعداد سربازان مستقر در ان منطقه کمتر می شود و اتزیو می تواند مغازه های شهر را مجددا باز کند.
از 24 ویوپوینت موجود در بازی،نصف انها بورجیا تاور هستند.اما با این حال،در نقشه ی بازی،بورجیا تاور ها هم با علامت ویوپوینت ها (عقاب) و هم با علامت بورجیا تاور (یک برج) مشخص می شوند.این به این معنی است که شما حتما نباید کاپیتان بورجیا را بکشید و سپس برج را نابود کنید تا Synchronization در بالای برج انجام شود،شما می توانید با برج،مثل یک برج عادی رفتار کنید،از ان بالا بروید و خودتان Synchronization را انجام دهید.البته باید این را بدانید که اگر این کار را انجام دهید و کاپیتان بورجیا را نکشید،باز هم سربازان بورجیا در ان منطقه می مانند و به مردم ظلم می کنند و شما نمی توانید مغازه ها را ارتقا دهید.در ضمن،اگر بخواهید دفعه ی بعد،کاپیتان را بکشید،باز هم مجبورید از برج بالا بروید تا برج را اتش بزنید.بهتر است از همان اول کار کاپیتان و برج را با هم یکسره کنید!
بعد از نابود کردن کاپیتان بورجیا و تصرف برج،برج متعلق به اساسین های مشود و با نام assassins tower شناخته می شود.
سایر 12 برج بازی،ویو پوینت های عادی هستند و هیچ کسی از انها مراقبت نمی کند.کافیست به بالای برج بروید و Synchronization را انجام دهید و سپس به داخل گاری کاه یا اب زیر برج بپرید.
واحد پول مانند گذشته فلورین است و شما می توانید با انجام ماموریت های اصلی و فرعی،دزدی کردن،گشتن اجساد و ... فلورین بدست بیاورید.
بعد از نابود کردن بورجیا تاور ها،شما می توانید مغازه های بازی را به صرف پول بازسازی کنید.
مغازه ها همانند AC2 در بازی وجود دارند و شما می توانید از طریق انها،تجهیزاتتان را ارتقا دهید.در اهنگری ها،شما می توانید زره و سلاح بخرید.در مجموع،5 ست زره در بازی وجود دارند که 4 تای انها از اهنگری ها قابل خریدند،و همه ی انها قابل شکستن هستند.هنگامی که این زره ها بر اثر ضربه می شکنند،شما می توانید با مراجعه به اهنگری انها را تعمیر کنید.هر کدام از این زره ها،قیمت متفاوتی دارند.هر چه در طول بازی پیشروی می کنید،زره هایی که می گیرید،قوی تر می شوند،در نتیجه مانند نسخه ی قبل،به نوار سلامتی شما چند مربع اضافه می شود.
سلاح های بازی نیز از اهنگری ها خریده می شوند.سلاح های بازی از لحاظ سرعت و قدرت و قابلیت دفاعی طبقه بندی می شوند.طوری که در هر زمینه،به سلاح مورد نظر از 5 امتیاز،چند امتیاز داده می شود و بازی کننده می تواند بر اساس کلاس بازیه خود سلاح مورد نظرش را انتخاب کند.همچنین شما می توانید برای هیدن گان خود،از اهنگری گلوله بخرید.اسموک بمب ها هم از اهنگری خریده می شوند.

دکتر ها هم مانند گذشته در بازی حضور دارند،می توانید از انها دارو و سم بخرید.همچنین با مراجعه به انها،می تونید بدون استفاده از دارو (medicine) خود را درمان کنید.
شما می توانید از تاجران نقاشی،مانند نسخه ی گذشته،نقاشی و نقشه های گنج را بخرید.اما جالب اینجاست که تمامیه نقاشیه های موجود در بازی،توسط شخصی به نام Raphael کشیده شده اند.
از پارچه فروشان می توانید برای حمل مهمات بیشتر،کیسه بخرید.با خریدن یکی از انواع کیسه ها از انها،اتزیو می تواند مانند گذشته بمب های دودزا حمل کند.همچنین شما می توانید از پارچه فروشان،پارچه ی مورد نیاز برای چتر نجات خود را بخرید.که فقط یک باز قابل استفاده است.
شما می توانید اصطبل ها را هم بازسازی کنید.در ضمن هر 20 دقیقه در بازی،مقداری پول به حساب شما در بانک واریز می شود.شما می توانید با مراجعه کردن به بانک هایی که بازسازیشان کرده اید.پول ها را بردارید.
همچنین شما می توانید از مهندسین بازی بخواهید بناهای باستانی شهر را بازسازی کنند.همچنین می توانید بعضی از این بنا ها را بخرید.
علاوه با این ها،در بازی،همانند نسخه ی اول بازی،مغازه هایی وجود دارد که اتزیو نمی تواند از انها خرید کند.این مغازه ها اغلب چیز هایی مانند گوشت،میوه و قالی می فروشند و اتزیو نیازی به انها ندارد.
اما از نواوری های جالب این قسمت می توان به shop quest ها اشاره کرد.بعضی از مغازه ها،برای ساختن برخی از وسایل خود،نیازمند به یک سری ماده ی اولیه هستند که خودشان نمی توانند انها را تامین کند.مثلا دو قسمت از یکی از زره های بازی تنها به وسیله ی شاپ کوئست باز می شود.برای پیدا کردن این مواد اولیه،اتزیو می تواند جسد سربازان را بگردد یا انها را در گنجینه های درون بازی پیدا کند.بعد از پیدا کردن این مواد،اتزیو می تواند انها را به مغازه ها بدهد و در عوض،بطور مجانی،وسیله ای را که با ان مواد ساخته می شود،دریافت کنند.
با استفاده از شاپ کوئست ها شما می توانید از دکتر ها،سمی جدیدی بخرید.کاربرد این سم مانند کذشته است،اما سریع تر اثر می کند و دشمنان سریعتر می میرند.می توانید از تاجران نقاشی،نقشه ی گنجینه های واتیکان را بخرید و ...
ولی گاهی شما یک سری از مواد را بیش از حد جمع می کنید و خودتان نیازی به انها پیدا نمی کنید.شما می توانید ان ها را به مغازه ها بفروشید و از انها پول دریافت کنید.
اما علاوه بر سلاح هایی که در بالا نام بردیم،2 سلاح جدید به بازی اضافه شده است.اولین انها crossbow است که فوق العاده کار امد است.crossbow مانند هیدن گان،برای مبارزان راه دور مناسب است،اما بر خلاف ان هیچ گونه صدایی ندارد و برای مخفی کاری کاملا مناسب است.تعداد تیر های ان هم از 15 شروع شده و با خریدن جیب و ... به 25 عدد می رسد.همچنین دیگر سلاح اضافه شده به بازی،دارت های سمی هستند.این دارت ها هم مانند کراسبو،کم صدا هستند و با شلکیک کردن انها به سربازان،انها گیج شده و بعد از مدتی می میرند.همچنین بر خلاف گذشته،از همان شروع بازی شما می توانید چند چاقو را به طور همزمان پرت کنید.شما هنگام پرتان انها،تنها یک سرباز را هدف می گیرید،اما اتزیو یک چاقو را به سوی هدفتان و دیگر چاقو ها را به سمت دیگر سربازان پرت می کند.اما نکته ی جدید بازی،این است که می توانید از 2 سلاح هم زمان استفاده کنید.اگر در دایره ی سلاح های بازی،به شمشیر نگاه کنید،می بینید که کنار ان علامت هیدن گان به چشم می خورد،این بدین معنی است که هنگام مبارزه با شمشیر،می توانید از هدین گان هم استفاده کنید و با فشردن دکمه ی حمله ، با ان تیر شلیک کنید.همچنین شما می توانید هنگامی که از poison blade استفاده می کنید،از دارت های سمی هم استفاده کنید.یا هنگامی که از شمشیر کوتاهتان استفاده می کنید،به سمت دشمنان چاقو پرت کنید.
همچنین دیگر نکته ی خوب بازی،اینست که شما خودتان قابلیت انتخاب کردن میان بر های D pad را دارید.اگر یادتان باشد،شما در نسخه ی دوم بازی،می توانستید با دکمه ی بالای D pad،هیدن بلید،با دکمه ی راست شمشیر،با دکمه ی پایین مشت و با دکمه ی چپ دارو را انتخاب کنید.اما حالا شما می توانید دکمه ی های D pad را بر روی سلاح مورد علاقتان تنظیم کنید.مثلا می توانید به جای اینکه با زدن دکمه ی بالای D pad ،هیدن بلید را انتخاب کنید،crossbow را انتخاب کنید.برای این کار کافیست وارد منوی سلاح ها شوید و سپس با RS سلاح مورد نظر را انتخاب کنید.سپس هر دکمه از از D pad را که می خواهید به عنوان میان بر ان سلاح در نظر بگیرید،بفشارید.

بعد از اینکه زره و سلاح خود را اماده کردید،باید به بحث شیرین مبارزات بپدازید!مبارزات بازی نسبت به نسخه ی قبل،از لحاظ کمبو ها تغییر کرده اند.به بازی قابلیت جدیدی به نام speed kill streak اضافه شده است.شما می توانید با انجام دادن یک کانتر کیل این قابلیت را فعال کنید.از اکنون به بعد شما می توانید با یک بار فشردن دکمه ی حمله، کار دشمن را با یک ضربه بسازید.شما تا زمانی که ضربه ای دریافت نکرده اید،می توانید به این کار ادامه دهید.سلاح های سریع برای این کمبو ها بسیار مناسب هستند.اما نبرد بر روی اسب در این نسخه بسیار گسترش یافته است.به لطف توانایی گردش کردن با اسب در رم،شما سربازان زیادی می بینید که سوار بر اسب در حال رژه رفتنند.شما می توانید با انها وارد دوئل شوید،چه سواره چه پیاده.هنگام مبارزه با این افراد،کانتر کیل نقشی اساسی دارد،زیرا اصولا این سربازان ابتدا از شما فاصله می گیرند،سپس با سرعت به سمت شما حمله می کنند و تنها یک ضربه می زنند.با انجام یک کانتر کیل به موقع،شما می توانید او را از روی اسبش بیاندازید.
اما چند نوع روش دیگر برای کشتن سربازان دشمن با استفاده از هیدن بلید،در بازی گنجانده شده است.شما می توانید از ارتفاع روی اسب های سربازان بپرید و با هیدن بلید خود سرباز را بکشید.یا می توانید از روی اسبی روی اسب دیگر بپرید و سواره ی ان اسب را بکشید.
اما در مورد قابلیت فری رانینگ،این قابلیت که فاکتور اصلی گیم پلی این سری است،در این نسخه خیلی تغییر نکرده است.اما شما می توانید هنگام اسب سواری،ناگهان از روی اسب خود بپرید و طنابی را که در هوا اویزان است بگیرید.همچنین در محیط شهر ها بالابر هایی قرار دارند که می توانند اتزیو را بالا ببرند.این قسمت از بازی،خیلی نسبت به قبل تغییر نکرده است.
علاوه بر وجود اسب ها در محیط شهر،راه های دیگری نیز برای سریع جا به جا شدن در طول شهر وجود دارد و بهترین انها استفاده از تونل زیرزمینی شهر است.شما با بازسازی این تونل ها می توانید از انها استفاده کنید و با ورود به یکی،از هر کدام که خواستید بیرون بیایید.مشابه Fast travel در AC2.
اما بعد از هر مبارزه،شما با کوهی (شاید هم چند تا دونه!) از اجساد دشمن روبرو هستید!اگر حوصله به خرج بدهید و یکی از اجساد را بگردید،می بینید که علاوه بر پول،شما مهمات (مانند تیر هیدن گان یا crossbow) هم بدست میاورید!حتی در بعضی موارد،می توانید از اجساد دشمن ماد مورد نیاز برای shop quest ها را جمع کنید.
اما برویم سراغ یکی از مهمترین تغییرات بازی.همان طور که در جریان داستان بازی هستید،می دانید که اتزیو،چند نفر از افراد را به عنوان اساسین تربیت می کند.حالا چطور باید از این افراد استفاده کرد؟یا سوال مهم تر،انها چطور استخدام می شوند؟بعد از نابود کردن برج های بورجیا،علامت هایی بر روی نقشه ظاهر می شود.این علائم،ماموریت هایی با خود دارند.با انجام دادن این ماموریت ها،شما فردی را از دست سربازان بورجیا نجات می دهید.اگر بعد از نجات دادن انها،با انها صحبت کنید،انها به شما می پیوندند.شما می توانید انها را پرورش دهید.می توانید انها را سراغ سربازان دشمن بفرستید و می توانید انها را برای ماموریت به دیگر شهر ها در دیگر کشور ها بفرستید.بعد از اینکه این افراد تجربه کسب کردند،شما می توانید قابلیت های ان ها را ارتقا دهید.می توانید برایشان زره تهیه کنید،لباسشان را رنگ کنید و به لباس هر کدام یک رنگ مخصوص اختصاص دهید.
برای هر نفر،10 رنک وجود دارد که با گرفتن امتیار،رنک او بالاتر می رود.این رنک های عبارت اند از:

Recluta
Servitore
Assistente
Milite
Discepolo
Mercenario Guerriero
Veterano
Maestro
Assassino

بعد از اینکه هر کدام از این افراد به مقام اساسینو می رسند.،جشنی در Tiber island برگذار می شود.روی کف دست فردی که به مقام اساسینو رسیده،علامت اساسین ها را داغ می کنند.و ان فرد،از بالای برج Tiber island،به پایین می پرد.بعد از ان،او می تواند لباسی شبیه لباس اتزیو بپوشد.شما در مجموع می توانید 12 اساسین زن یا مرد داشته باشید.اگر یکی مرد،می توانید فرد دیگری را استخدام کنید و دوباره از نو شروع کنید.شما می توانید با استفاده از کبوتر های نامه بر یا assassin tower ها،به افرادتان دست رسی پیدا کنید.از این 12 نفر،اتزیو می تواند 6 نفر از انها را با خود همراه کند.
اما چگونه می شود از انها استفاده کرد؟بازی سیستمی به نام Brotherhood Assistance Maneuver یا به اختصار BAM دارد.بعد از اینکه اتزیو افرادش را پرورش داد،او می تواند از این سیستم استفاده کند.زیر خط جان اتزیو 3 علامت یا سیگنال مشاهده می شود.اتزیو می تواند از این سیگنال ها برای علامت دادن به افرادش استفاده کند و بعد از مدت کوتاهی،افرادش شروع به انجام دادن دستوراتش می کنند.این دستورات می توانند شلیک با تیر و کمان به دشمن،air assassination کردن تارگت ها و استفاده از بمب دودزا باشد.
گفتیم که می توان این افراد را برای ماموریت های مهم به دیگر شهر ها فرستاد.این ماموریت های می توانند شامل رساندن نامه،کشتن یک فرد یا موارد دیگر باشند.در انتهای هر ماموریت،اساسین شما مقداری پول و تجربه کسب می کند که این پول و تجربه بسته به سختیه ماموریت متفاوت است.علاوه بر این،در طول مدتی که اساسین شما در ماموریت است،نمی توانید از او استفاده کنید.اگر اشخاص ضعیفی را به ماموریت بفرستید،می میرند و دیگر نمی توان از انها استفاده کرد.سیستم بازی بسته به اساسینی که انتخاب می کنید،مشخص می کند که چند درصد احتمال پیروز شدن اساسین در ماموریت وجود دارد.
حالا از ول گشتن در رم خسته شدیم و می خواهیم برویم سراغ ماموریت های اصلیه بازی.روند ماموریت های بازی مشابه گذشته است.اما ممکن است شما از یکی از ماموریت های بازی خوشتان بیاید و بخواهید ان را تکرار کنید.در این صورت شما می توانید با رفتن به بخش DNA،ماموریت های هر سکانس بازی را تکرار کنید.اما هر ماموریت بازی،بخشی به نام full synchronization دارد.برای اینکه بتوانید یکی ماموریت بازی را full synchronization (یا همان 100 درصد) کنید.باید خواسته های بازی را انجام دهید.گاهی بازی از شما می خواد یک ماموریت را زیر 8 دقیقه انجام دهید.گاهی از شما می خواهد که در طول مبارزات،بیش از یه خانه جان از دست ندهید.با انجام دادن هر کار،ان ماموریت 100 می شود.با 100 درصد کردن همه ی ماموریت های یک سکانس،سکانس بازی 100 می شود.
ماموریت های اصلی برادرهود،به لطف اضافه شدن کاراموزان اساسین،جذاب تر از نسخه ی دوم شده اند.100 درصد کامل کردن در برخی ماموریت ها واقعا سخت و چالش برانگیز است.همچنین یک سری ماموریت ها به بازی اضافه شده است که کاملا مخفی کاری هستند و وقتی جذاب می شوند که شما بتوانید انها را 100 کنید.(که اغلب با شناسایی نشدن 100 می شوند).در کل ماموریت های اصلی بازی،قدمی رو به جول برداشته اند و شما دیگر به هیچ عنوان از انها خسته نخواهید شد.
همانند دو نسخه ی گذشته در AC،مواردی برای جمع کردن در محیط بازی وجود دارد.شما در این نسخه از بازی می توانید 10 پر و 101 پرچم را جمع اوری کنید.بر خلاف گذشته،پرچم های بازی در ماموریت های بازی هم دیده می شوند.برای مثال چندین پرچم در ارامگاه های رومولوس،قرار داده شده اند.اگر یکی از این پرچم ها را از دست دادید،می توانید با قابلیت جدید بازی،ماموریت را دوباره شروع کنید و پرچم ها را جمع کنید.

در نسخه ی گذشته،مکان هایی به نام Assassins tomb در بازی وجود داشتند.شما می توانستید وارد این مقبره ها شوید و Assassin's Seal ها را جمع کنید.با جمع کردن انها شما می توانستید زره الطیر را ازاد کنید.مشابه این ویژگی در برادرهود نیز وجود دارد.شما در این نسخه باید وارد Lairs of Romulus شوید.در هر کدام از lair ها،یک طومار وجود دارد که توسط شخصی به نام بروتوس نوشته شده است.به هر طومار،کلیدی چسبیده است.در مجموع،6 کلید در بازی وجود دارد و با جمع اوری انها می توانید زره بروتوس را باز کنید.این زره قوی ترین زره بازی است.تعداد خانه های جان شما را به عدد 25 ارتقا می دهد،همچنین این زره،اسیب ناپذیر است و نیازی به تعمیر کردن ندارد.
از دیگر ماموریت های فرعیه بازیه،می توان به assassination contract ها اشاره کرد.این ماموریت ها با استفاده از همان کبوتر های نامه بر قابل دسترسی اند.شما هم می توانید افرادتان را به این ماموریت ها بفرستید،یا خودتان ان ها را انجام دهید.این ماموریت ها اغلب از شما می خواهند چندین نفر را بکشید.
ماموریت های سابجکت 16،در این نسخه هم دیده می شوند و تعداد انها از 20 به 10 کاهش یافته است.با این حال،این معما ها جالب تر شده اند و اطلاعات جالبی در مورد اساسین ها و تمپلار ها به ما می دهند.
به علاوه،هر یک از گروه های بازی (فاحشـ.ـه ها،مرسنری ها و دزدان) ماموریت های خاص خود را دارند.مثلا فاحشـ.ه ها از شما می خواهند،شخصی که او را مسموم کرده پیدا کنید و او را بزنید.
ماموریت های کریستینا هم 5 ماموریت هستند که با رسیدن به درصد مشخصی از بازی ازاد می شوند.اتزیو در این ماموریت های خاطرات خوبی را که با کریستینا داشت مرور می کند.
همچنین لئوناردو نیز یک سری ماموریت فرعی به شما می دهد که شما در انها باید از وسایلی که اختراع کرده،کمک بگیرید و افراد بورجیا را بکشید،سپس خود ماشین را نابود کنید.
ماموریت های فرعی نسبت به گذتشه بیشتر و بهتر و شده اند.ماموریت های حسته کننده ای مانند رساندن نامه،زدن مردم و مسابقه دادن از بازی حذف شده اندوماموریت های جدید بازی مثل ماموریت های داوینچی،از جذابیت خوبی برخوردارند.اما با این حال هنوز به وضع مطلوبی نرسیده اند و ماموریت هایی مانند ماموریت های دزد ها،فاحشـ.ـه ها و مرسنری ها بعد از مدتی کاملا تکراری می شوند.حتی شما بعد از گرفتن یک یا دو تا از کلید های بروتوس دیگر حوصله انجام ماموریت های او را ندارید.پرورش دادن اساسین ها و استفاده از انان در اوایل بازی بشدت جذاب و جالب است،اما بعد از مدتی دیگر اشتیاقی برای این ماموریت ها ندارید.
ماموریت های فرعی برادرهود در مقابل هم ردیفانش مانند RDR،واقعا ضعیف و ناامید کننده هستند،ولی با این حال نمی توانیم منکر بهتر شدن انها نسبت به نسخه ی دوم شویم.
به طور کلی،گیم پلی و روند ماموریت های بازی،به جز اضافه شدن کاراموران اساسین،تغییر چندانی نسبت به نسخه ی دوم نکرده و اگر مدت زیادی را صرف بازی کردن نسخه ی دوم کرده باشد،کمی بازی برایتان تکراری می شود و از ان زده می شوید.
هوش مصنوعی NPC ها مانند دو شماره ی قبل عالی کار شده.مردم نسبت به تک تک اعمال شما واکنش نشان می دهند.هوش مصنوعی سربازان و دشمنان بازی خیلی نسبت به شماره ی قبل تغییری نکرده.متاسفانه بار هم افراد دشمن به صورت تک تک به شما حمله می کنند و هیچ تاکتیک خاصی را به نمایش نمی گذراند.
اما کمی از اتزیو دور شویم و سراغ دسموند برویم،در AC1،دزموند یک شخصیت کاملا خشک بود که تنها می توانستیم با او چند قدم راه بروین و صحبت کنیم.در AC2،این شخصیت کمی راه رفت و جنگید،ولی این بار به لطف Bleeding effect (که از اثرات انیموس است) دسموند توانایی های الطیر و اتزیو را کسب کرده.در این نسخه بر خلاف گذشته،دسموند هر بار که بخواهد می تواند از انیموس بیرون بیاد و در مدت زمان معین در ویلا گردش کند.همچین نقش دسموند بسیار گسترده تر شده و در 2 سکانس اول و نهم،نقشی اساسی ایفا می کند.

گرافیک و فیزیک:

کمی در مورد گرافیک بازی بحث کنیم.یکی از بزرگترین مشکلات نسخه ی دوم،طراحی افتضاح چهره ها بود.در حالی که انیمیشن های صورت،در حد بسیار خوبی قرار داشتند.در برادر هود،طراحیه چهره ها تا حد قابل قبولی بهتر شده اند و انیمشین ها نیر به همان نرمی و زیبایی باقی مانده اند.
طراحی لباس اتزیو بسیار عالیست و بسیار با دقت طراحی شده.طراحی لباس و چهره ی NPC هم در حد مطلوبی قرار دارند.Draw distance بازی مانند گذشته بسیار وسیع است.ساختمان ها و خانه ها خوب طراحی شده اند،و طراحی بنا های باستانی و مهم رم فوق العاده است.در طراحی همه ی ابجکت های این بنا ها،بیشترین تعداد چند ضلعی به کار رفته است،ولی عظمت کار طراحان بازی زمانی قابل درک می شود که شما از تمام زوایا ی مختلف به کلوسیم،یکی از زیباترین بنا های بازی نگاه کنید.ستون ها مخروبه،دیوار ها و .. به طرز خارق العاده ای زیبا طراحی شده اند.
انیمشین مبارزه ها واقعا عالی هستند.هنگامی که اتزیو ضربه می خورد،عکس العملش به ضربه واقعا زیباست.
متاسفانه مانند نسخه ی قبل،شنل اتزیو اصلا طبیعی کار نشده.شنل اتزیو به جای پیچ و تاب خوردن،به شکل عجیبی مانند یک چوب خشک عمل می کند و به هیچ عنوان انعطاف پذیری از خود نشان نمی دهد.
خون در بازی پیشرفت قابل ملاحظه ی کرده است.هنگامی که شمشیرتان را در دل دشمن فرو می برید،بر روی لبه های ان رد خون دیده می شود.ولی متاسفانه مانند گذشته،خونی کسی که کشته می شود ، فقط در هوا می ماند هیچ گاه بر زمین نمی ریزد!زیر بلافاصله در هوا ناپدید می شوند.
فیزیک بازی نیز واقعا زیباست والگویی برای سایر بازی ها به شمار می رود.در AC2 یکی از مشکلات فیزیک بازی،شکل عجیب جسد ها بود،گویی که افراد بعد از مرگ،استخوان هایشان ناپدید می شد!پاها با زاویه ای غیر عادی نسیبت به بدن قرار می گرفتند و ....ولی این مشکل در بازی کاملا بر طرف شده است.حرکت اسب ها کمی خشک به نظر می رسد و در مقایسه با RDR؛ حرکت است ها ناقص و کاملا مصنوعی به نظر می رسند.
ولی از همه ی این خوبی ها و بدی که بگذریم،امان از باگ های بازی!اولا این را بدانید که در AC:B بر خلاف بعضی از بازی های دیگر،شهر رم از همان اول به صورت یکجا لود می شود و با ورود به هر منطقه،لازم نیست صبر کنید تا اشیا ظاهر شوند.اما از باگ های بازی می توان به فرورفتن ابجکت ها در هم اشاره کرد.مانند فرورفتن شمشیر در زمین یا دیوار.اسب ها هم در شهر حسابی دردسر درست می کنند.گاهی اوقات،مردم بین اسب ها گیر می کنند راه بند می اید!گاهی اوقات به طرز عجیبی،مردم (و گاهی کاراموزان اساسین) پشت بعضی از ابجکت ها مثل درخت گیر می کنند و دیگر نمی توانند مستقیم حرکت کنند،ولی باز هم در مسیر مستقیم حرکت می کنند و پیش ابجکت ها درجا می زنند.علاوه بر این،اسب ابی هم در رم دیده می شود!گاهی اوقات،اسب ها همراه سرنشینشان،داخل Tiber Island فرو می روند.به وفور پیش می اید که شما با crossbow به کسی شلیک می کنید و تیر به او برخورد می کند،ولی بدون هرگونه اثری کمانه می کند!درست مثل این است که شما تیر را به یوار شلیک کنید.
مشکل دیگر گرافیکیه بازی، افت فریم ریت بازی است!چیزی که ابدا در دو نسخه ی قبلی دیده نمی شد.هنگامی که رم می گردید گاهی اوقات به افت فریم برخورد می کنید.در برخی از صحنه ها، افت فریم واقعا اذیت می کند و گاهی تصویر پاره پاره هم می شود. البته این صحنه ها خیلی نیستند و اکثر صحنه هایی که در انها با افت فریم مواجهیم، قابل تحمل اند.این افت فریم در مکان های شلوغ و پرجمعیت رم بیشتر دیده می شود.
با این حال،گرافیک AC:B واقعا از لحاظ هنری و جلوه های بصری عالیست و در ضمینه ی گرافیک تکنیکی نیز تا حدودی موفق عمل کرده است.نمی توان ایراد زیادی به ان گرفت.

موسیقی

موسیقی بازی توسط جسپر کید کار شده،کسی که مسئولیت ساخت موسیقی برای هر 3 عناون این سری را به عهده داشته است.وی در این نسخه نیز کار خود را بسیار عالی انجام داده است.موسیقی بازی کاملا با جو ان تناسب دارد.در مراحل مخفی کاری،موسیقی بازی حس مخفی کاری را کاملا به شما القا می کند و شما را از شناسایی شدن توسط دشمن می ترساند و در شما دلهره ایجاد می کند.هنگام حرک در شهر،موسیقی بازی حس تنهایی را کاملا در شما به وجود می اورد.با این حال،برخی از موسقی های بازی از نسخه ی دوم برداشته شده اند که به هیچ هنوان لطمه ای به بازی وارد نمی کند،زیرا این موسیقی ها ارزش چندین بار شنیدن را دارند.صدا گذاری شخصیت ها نیز قابل قبول است و صداگذاران کار خود را خوب انجام داده اند.با این حال صدای شخصیت ها کمی خشک است و بعد از مدتی برای شما تکراری می شود.
صدا های محیطیه بازی نیز به زیبایی کار شده اند.همانند نسخه ی قبل، صدای حرکت سم اسب ها بسته به جنس زمین متفاوت است.صدا های دیگر بازی مثل صدای شلیک پیستول، صدای شیرجه زدن در اب و ... هم واقعا عالی کار شده اند.
صدای برخورد سلاح ها کاملا مطابق واقعیت کار شده اند هر چند که این موارد امروزه به یک استاندارد کلی برای هر بازی ای تبدیل شده است.

در مورد بخش تک نفره ی بازی،اگر فرض کنیم قبل از عرضه ی برادرهود ، نسخه ی دیگری از این سری منتشر نشده بود،قطعا برادرهود در زمینه ی تک نفره،یک معجزه بود.اما از ان جایی که ما چنین بخش تک نفره ای را قبلا در 2 نسخه ی دیگر این سری بازی کرده بودیم،باید بگوییم برادرهود از کمبود نواوری رنج می برد.کسانی که نسخه ی قبلی را بازی کرده اند،می دانند که موارد خیلی خاصی به برادرهود اضافه نشده است.ما امیدواریم که دلیل این امر،به خاطر اسپین اف بودن این نسخه باشد،و امیدواریم که یوبی سافت برای AC2،اندکی نواوری در چنته داشته باشد.البته این ها دلیل نمی شوند که بگوییم برادرهود در بخش تکنفره ضعیف عمل کرده،بالعکس،بخش تکنفره ی برادرهود عالی است.اما متاسفانه به علت کمبود نواوری نسبت به نسخه های قبل (البته نواوری ها اساسی،نه صرف گسترش دادن یک بخش) چیزی که باید باشد نیست و به همین دلیل ما نمی توانیم ان را یک شاهکار بدانیم.

داستان:9
موسیقی و صدا:9
گیم پلی:9
گرافیک:9
نکات +:داستان خوب،موسقی عالی،طراحی فوق العاده محیط و انیمیشن عالی مبارزات
نکات -:کلیشه ای،تغییرات بسیار کم نسبت به نسخه ی دوم،کپی کردن برخی از اهنگ های AC2
نمره ی کلی:(میانگین نیست):8/7

بخش مالتی پلیر

اما مهمترین بخش بازی ، و به نظر من ، یکی از اصلی ترین دلایل بوجود امدن برادرهود ، همین بخش مالتی پلیر بازی است که برای نخستین بار در این سری دیده می شود.
بعد از ورود به بخش مالتتی پلیر بازی مشاهده می کنید که دکتر وارن ویدیک ، یکی از شخصیت های بازی ، در حال توضیح دادن کار با انیموس برای اعضای تازه وارد ابسترگو است.ابسترگو می خواهد به وسیله ی انیموس و Bleeding effect این افراد با به قاتلینی ماهر تبدیل کند.
بعد از مشاهده ی ایت میان پردع شما وارد بخش تمرینی می شوید و با تم کلی بخش ، اشنا می وشید.بعد از این،بازی به طور جدی اغاز می شود.
در بازی مانند همه ی بازی های امروزی ، قسمتی به نام Rank وجود دارد.در مجموع 50 رنک در بازی وجود دارد.شما با گرفتن امتیاز های تجربه یا همان XP می توانید رنک خود را بالا ببرید.شما می توانید با بازی کردن در Match type های Public و Ranked و کشتن افراد این امتیاز ها را کسب کنید.در کل سه نوع match type در بازی وجود دارد.Private، Public و Ranked.تفاومت public و ranked در نوع انتخاب بازی کنان است.در ranked بر خلاف public شما نمی توانید به بازی های دوستانتان بپیوندید یا انها را دعوت کنید.مود private نیز یک نوع بازیه خصوص میان دوستان است که در ان امکان کسب XP وجود ندارد.
شما می توانید با بالا بردن rank تان،قابلیت های جدید،شخصیت های جدید و مد های جدید را ازاد کنید.
در مجموع چهار مد در بازی وجود دارد.
بررسی مد ها:
Wanted و Advanced Wanted:مد وانتد ، محبوب ترین مد میان کاربران بازی است.در این مد ، 6تا 8 نفر در یک نقشه که توسط خود بازی انتخاب می شود شروع به بازی کردن می کنند.سپس برای هر یک از این 6/8 نفر ، یک نفر از بین خودشان به عنوان تارگت (هدف) انتخاب می شود.به این ترتیب هر کسی یه هدف دارد و باید او را بکشد.در زیر صفحه ی بازی ، دایره ای به عنوان رادار قرار گرفته که به پیدا کردن هدف هر کسی کمک می کند.نحوه ی کار این رادار به این صورت است که قسمتی از ان به رنگ ابی پر می شود.این قسمت در هر کجای دایره باشد،مکان هدف را نشان می دهد.با نزدیک شدن بازی کن به هدفش قسمت ابی درون دایره پر تر می شود و هنگامی که تعقیب کننده به هدفش برسد،رادار کاملا ابی می شود.حالا اگر تعقیب کننده در حالت High profile باشد،هدفش او را شناساسیی می کند و باید از دست او فرار کند.اگر فرد تعقیب کننده به اشتباه کس دیگری را بکشد ، هدفش عوض می شود و باید از اول شروع کند.هر کسی که بتواند در طول بازی،امتیزا بیشتری را بگیرد برنده است.این امتیاز ها با فرار کردن های به موقع و کشتن دشمنان بدست می اید.تعداد امتیاز هایی که در بازی گرفته می شود محدودیتی ندارد،ولی بازی از نظر زمان محدود است.هر راند بازی 10 دقیقه است و بعد از اتمام بازی،برنده مشخص می شود.
مد Advanced Wanted نیز همانند وانتد است،اما رادار کمک کمتری در پیدا کردن هدف می کند و فرار کردن و پنهان شدن از دست تعقیب کننده سخت تر است.
Alliance:این مد از دیگر مد های بازی است که در 2 راند 4 دقیقه ای انجام می شود و در مجموع 6 نفر (3 تیم 2 نفره) در ان شرکت می کنند.در این مد فعالیت تیمی به وضوح دیده می شود.هر 2 نفر در یک تیم،از یک کاراکتر مشابه استفاده می کنند و هدف انها کسب بیشترین امتیاز است.هر 2 نفر در کی تیم باید در کنار یکدیگر حرکت کنند و از انجایی که هدف انها این بار یک تیم 2 نفره است،هر کدام از افراد می توانند یک هدف را انتخاب کنند و او را بکشند.
Manhunt:دیگر مد بازی است و در 2 راند 5 دقیقه ای و بین 4 تیم 2 نفره صورت می گیرد.در راند اول این بازی،هر تیم یک تیم دیگر را به عنوان هدف دارد و در طول راند باید افراد ان تیم را بکشند.در راند بعد،نقش ها عوض می شود و شکارچی،شکار تیم دیگر می شود.
اما قبل از ورود هر فرد به بازی ، او باید شخصیت خود را انتخاب کند.در مجموع هفده شخصیت در بازی حضور دارند که نه تای انها از رنک 1 قابل دسترسی هستند.هرکدام از این شخصیت ها،سلاح،کمبو و ظاهر مخصوص به خود را دارند.این بین این شخصیت های،2 تای انها (Harlequin و officer) با پیش خرید بازی ازاد می شوند و یکی از انها (Hellequin) را باید از Uplay خرید.(نکته ی جالب اینست که تقریبا تمام این ضخصیت ها در project legacy و یا brotherhood در بخش سینگل بازی دیده می شوند).همچنین شما می توانید این شخصیت ها را به دلخواه خود شخصی سازی کنید.می توانید رنگ لباسشان را تغییر دهید یا برایشان زره تهیه کنید.

اما نکته ی دیگر بازی،انواع روش های کشتن است که در صورت اجرای هر کدام،مقداری امتیاز به شما می دهد.مثلا در silent kill ها شما باید بدون وارد شدن به مد high profile هدفتان را بکشید.
علاوه بر این چندین قابلیت (مثل هیدن گان،چاقو های قابل پرتاب،دید تمپلار و ...) ، چندین پرک (مانند کم کردن زمان گیج بودن از 5 به 3 ثانیه و ...) به اضافه ی kill streak ها و loss streak ها نیز در مالتیه بازی وجود دارند که با بالا رفتن رنک باز می شوند.
باز باز کردن هر کدام از موارد گفته شده،شما می توناید کلاس بسازید و هر کلاس را به ابیلیتی و پرک خاصی اختصاص دهید.
همان طور که گفتیم kill streak ها و loss streak هم در بازی وجود دارند و بعد از کشتن چند هدف به صورت متوالی و بدون مردن،کیل استریک ها فعال شده و به شما امتیاز اضافی می دهند.یا اگر چند بار به صورت متوالی بمیرید،loss streak ها فعال می شوند و به شما کمک می کنند که هدفتان را راحت تر بکشید.
کیفیت سرور های بازی بسیار خوب است و لگ در بازی مشاهده نمی شود.اما مانند همه ی بازی های مالتی،وضع اینترنت کشورمان مشکلاتی ایجاد کرده که از بین انها می توان به پینگ بالا اشاره کرد.برای مثال،بعد از مدت زمان کاملا قابل ملاحظه ای،تیری که از هدین گان شلیک می شود به هدف می خورد.
در کل بخش مالتیه بازی راضی کننده و جذاب است.ولی متاسفانه به خاطر مد های کم،بعد از مدت خسته کننده خواهد شد و از ان زده می شوید.کیفیت سرور های بازی نیز بسیار خوب است و مشکلی برای گیمر ها ایجاد نمی کند.

در پایان می دونم که مدت زیادیه که از انتشار بازی می گذره،ولی به خاطر اینکه از سوی اعضای تحریریه نقدی روی سایت قرار نگرفته بود و AP2.5 باعث شده بود که خیلی از کاربر ها نتونن بازی رو به موقع بازی کنن تصمیم گرفتم این بررسی رو بنویسم.
ممنون.

منبع :

ali_disslove
19-07-2011, 01:53
من هر بازیو شروع میکنم دوست دارم بدونم چند ساعته تموم میشه؟

الان توی مموری سینک نوشته 9 % رفتی -این یعنی 9% مراحل اصلی یا 9 درصد از کل بازی ؟

بازی بدون مراحل فرعی تموم کنی این میزسه ب چند درصد ؟

مراحل فرعیش قشنگه ؟ارزش بازی کردن داره یا هموناست و تکراری ؟مراحل فرعی ربطی به داستان بازی داره ؟

بعد از یک هفته کسی جواب مارو نمیده؟

sina3000m
19-07-2011, 04:36
بعد از یک هفته کسی جواب مارو نمیده؟

اون ‏درصده پیشرفت تو کل بازی رو نشون میده...برا من تو ۴۵ درصد داستان اصلی تموم شد البته ‏زیاد ماموریت فرعی انجام نمیدادم یکم خسته کننده بودن به داستان اصلی هم ربط زیادی ندارن...

Malware
19-07-2011, 08:06
Mahdi_Co_1368 عزیز اینها یه جور جمع کردنی هستن و هیچ تاثیری هم تو بازی ندارن و وسایل قدیمی ازیو و خانوادش هستن که از قدیم به جا مونده و کلا 5 تا هستن و اگه جمعشون کنی یک دونه اچویمنت میگیری و در زیر خونه همون جایی که انیموس قرار داره پیش مجسمه التایر نشون داده میشه
اینم لیستشون با محل قرار گرفتنشون:
Artifact Location #1: Maria’s Feather Chest

During this first location for Artifact 1 of 5, I get the Dust to Dust Achievement; you can stop collecting the rest after this if you wish to. If not, continue watching for the other locations.
The artifact of Maria’s Feather Chest is located on the highest part of the rooftop of the building you are in, the Villa Auditore.
Artifact Location #2: Mario’s Sword

The artifact of Mario’s Sword is located in the grass under a tree west of the Monteriggioni main street. There is also a white car nearby on the street. Artifact Location #3: Medici Cape

The Medici Cape artifact is located inside of the church. It is on the east side of the Monteriggioni. It will be on top of the table on the right side. Artifact Location #4: Ezio’s Belt

The artifact of Ezio’s Belt is located on a balcony on the ground with newspapers on the ground around it. This is to the left or west of the main entrance to the Monteriggioni. Artifact Location #5: Claudia’s Record Book

The artifact of Claudia’s Record Book is located in the entrance to the sanctuary on the main level. You will need to slowly enter through the doorway and head to the right to find it on the ground close to the corner after the red cabling.
If you go further, it will take you all the way down to the sanctuary; as to why I said earlier to enter through the doorway slowly.

Mahdi_Co_1368
19-07-2011, 13:52
Mahdi_Co_1368 عزیز اینها یه جور جمع کردنی هستن و هیچ تاثیری هم تو بازی ندارن و وسایل قدیمی ازیو و خانوادش هستن که از قدیم به جا مونده و کلا 5 تا هستن و اگه جمعشون کنی یک دونه اچویمنت میگیری و در زیر خونه همون جایی که انیموس قرار داره پیش مجسمه التایر نشون داده میشه
اینم لیستشون با محل قرار گرفتنشون:
Artifact Location #1: Maria’s Feather Chest

During this first location for Artifact 1 of 5, I get the Dust to Dust Achievement; you can stop collecting the rest after this if you wish to. If not, continue watching for the other locations.
The artifact of Maria’s Feather Chest is located on the highest part of the rooftop of the building you are in, the Villa Auditore.
Artifact Location #2: Mario’s Sword

The artifact of Mario’s Sword is located in the grass under a tree west of the Monteriggioni main street. There is also a white car nearby on the street. Artifact Location #3: Medici Cape

The Medici Cape artifact is located inside of the church. It is on the east side of the Monteriggioni. It will be on top of the table on the right side. Artifact Location #4: Ezio’s Belt

The artifact of Ezio’s Belt is located on a balcony on the ground with newspapers on the ground around it. This is to the left or west of the main entrance to the Monteriggioni. Artifact Location #5: Claudia’s Record Book

The artifact of Claudia’s Record Book is located in the entrance to the sanctuary on the main level. You will need to slowly enter through the doorway and head to the right to find it on the ground close to the corner after the red cabling.
If you go further, it will take you all the way down to the sanctuary; as to why I said earlier to enter through the doorway slowly.

آقا دستت درد نکنه...بعد از اینکه برام توضیح دادی ، یه Search کوچیک توی نت زدم و اینو پیدا کردم ؛

alihashtaad
19-07-2011, 15:47
سلام یه سؤال دارم
وقتی از انیموس بلند میشم ومیرم بیرون یه راه نقطه چین قرمز روی زمین هست وبه یه جایی میرسه قطع میشه ؟؟
این چیه ؟؟
یه سؤال دیگه هم دارم :
چه فایده ای داره که از انیموس بریم بیرون ؟؟

ali_disslove
19-07-2011, 17:45
بازی از نظر زمانی خیلی کوتاهتر از نسخه 2 هست ؟

در کل ابن به نظرتون قشنگتره یا 2؟

Maggy_P
19-07-2011, 23:16
بازی از نظر زمانی خیلی کوتاهتر از نسخه 2 هست ؟

در کل ابن به نظرتون قشنگتره یا 2؟
نه خیلی کوتاهتر نیست

به نظر من داستان 2 جذاب تر بود . ولی Brotherhood گیم پلی خیلی بهتری داره.

Malware
19-07-2011, 23:23
این نسخه خیلی قشنگتر بود و قسمت جذابش این بود که میشد مردم رو تبدیل به اسسین کرد ولی این نسخه اش ماموریت های اصلیش کم بود و زود تموم میشد

Mahdi_Co_1368
20-07-2011, 01:02
سلام یه سؤال دارم
وقتی از انیموس بلند میشم ومیرم بیرون یه راه نقطه چین قرمز روی زمین هست وبه یه جایی میرسه قطع میشه ؟؟
این چیه ؟؟

من نقطه چین قرمز روی زمین پیدا نکردم...میتونی یه عکس از اون کوچه یا خیابون برام بذاری؟؟:31:
اگه منظورت اینه ؛

راستش نمیدونم چرا و به چه دلیل قرار گرفته شده...ولی من احتمال میدم چیز خاصی نباشه و مفهومی رو نمی رسونه

یه سؤال دیگه هم دارم :
چه فایده ای داره که از انیموس بریم بیرون ؟؟

اگه فقط به دنبال داستان بازی هستی ، اصلاً نیازی نیست از انیموس بلند شی...:10::10:

alihashtaad
20-07-2011, 10:32
من نقطه چین قرمز روی زمین پیدا نکردم...میتونی یه عکس از اون کوچه یا خیابون برام بذاری؟؟:31:
اگه منظورت اینه ؛

راستش نمیدونم چرا و به چه دلیل قرار گرفته شده...ولی من احتمال میدم چیز خاصی نباشه و مفهومی رو نمی رسونه

اگه فقط به دنبال داستان بازی هستی ، اصلاً نیازی نیست از انیموس بلند شی...:10::10:

داداش چجوری عکس گرفتی ماکه هرچی گرفتیم سیاه شد ! :31:

Mahdi_Co_1368
20-07-2011, 13:10
اینم نقشه ی Monteriggioni

حالا به من نشون بده کجای اون نقشه چنین چیزی دیدی؟؟

RoyalFalcon1994
20-07-2011, 15:18
منظور دوستمون مسیر زخمی شدن اتزیو هست در حمله ای که به مونتریجونی شد...
اون اثری که باقی مونده در واقع اثر خون اتزیو هست.
مثل اثر خون سابجکت 16 در پایان بازی اول که با خونش رو در و دیوار نوشته بود...

alihashtaad
20-07-2011, 20:53
منظور دوستمون مسیر زخمی شدن اتزیو هست در حمله ای که به مونتریجونی شد...
اون اثری که باقی مونده در واقع اثر خون اتزیو هست.
مثل اثر خون سابجکت 16 در پایان بازی اول که با خونش رو در و دیوار نوشته بود...

آآآآآآآآآآره .. دقیقا منظورم همین هست ..:10:
دستتون درد نکنه الان فهمیدم
..
بعد داستان این subject 16 چیه ؟؟ اگه تمومش کنیم چی میشه؟؟

RoyalFalcon1994
20-07-2011, 22:45
سابجکت 16 یه اساسینه که قبل از دذموند از انیموس استفاده کرده...
و یه طوری وارد اون شده و در قسمتی از اون مخفیه...
از شماره سعی میکنه از طریق علامات ماسونی درون انیموس که در شهر ها پراکنده هستند
با دزموند ارتباط برقرار کنه...
در شماره سوم پس از حل هر معما یک سری کد داده می شد و در آخر یک کد مورس کامل داده میشه...
و معنای اون کد اینه:

I am Alive
من زنده ام

saadat68
22-07-2011, 15:22
دوستان سلام
یه مرحله ای هستش که به قلعه ی چزاره حمله میکنیم و با کلیدی که قبلا از یه نفر گرفتیم وارد یه اتاق میشیم
من هر چی سعی میکنم جایی رو برای بالا رفتن پیدا نمیکنم

لطفا کمک کنید :41:

Maggy_P
22-07-2011, 16:57
دوستان سلام
یه مرحله ای هستش که به قلعه ی چزاره حمله میکنیم و با کلیدی که قبلا از یه نفر گرفتیم وارد یه اتاق میشیم

باید راهرو رو برگردین عقب، فکر میکنم یک تخته ی چوبی بود که با طناب به سقف وصل بود. باید اونو بگیرید و برید بالا و بعد چوب های روی سقف رو دنبال کنید تا به اینجا برسید.

skull_avatar
22-07-2011, 17:35
دوستان سلام

تو همین عکسی که گذاشتی گوشه سمت چپ پایین صفحه (مشخص نیست :31: ) یه جعبه هست از رو اون میری بالا بعد لبه دیوار که بالاش هست تو عکسه هم معلومه میگیری بعد همینطور جهت راست رو نگه دار تا برسی به دیوار سمت راستی اونجا که توعکست یه مستطیل تو دیواره هست وقتی رسیدی بهش جهت بالا رو بگیر تا بری رو ضلع بالایی بعد سمت راستت یه تیکه چوب هست برو روش وایسا به طرف دیوار حرکت کن تا ازش بره بالا یه لبه هست اونو میگیره بعد همینطور جهت راست رو میگیری تا برسی یکم عقبتر اونجا دیگه مشخصه باید چیکار کنی. اینا چیزی بود که تو ذهنم مونده بود شاید یه تیکه رو اشتباه کرده باشم :5:

taba631
25-07-2011, 12:24
برای بازی کردن کاراکترای غیر اتزیو از توی منوی اول بازی چه جوری Extra رو باید فعال کنیم؟ باید حتما نسخه اریجینال باشه یا کرک یا پچی وجود داره؟

LORD HAMED
03-08-2011, 13:34
دوستان من به جايي رسيدم كه سوار كايت ميشه و بايد 4 مكان رو منفجر كني
ولي كايت رو زياد نميشه رو هوا نگه داشت و زود ميوفته پايين
چيكار كنم؟

aha2012
03-08-2011, 13:39
دوستان من به جايي رسيدم كه سوار كايت ميشه و بايد 4 مكان رو منفجر كني
ولي كايت رو زياد نميشه رو هوا نگه داشت و زود ميوفته پايين
چيكار كنم؟
دورو برت آتیش هست؟
خب باید کایتو هدایت کنی روی دود آتیشا تا کایتو ببره رو هوا

LORD HAMED
08-08-2011, 16:18
دوستان من تمام ماموريت ها رو رفتم و ديگه ماموريتي نيست
چيكار كنم؟
در ضمن نوشته شده كه 70 درصد بازي رو طي كردم
فقط تو نقشه پرچم هايي است كه بالاي برجهاست و الماسها:13:
بگين چيكار كنم يا بازي تموم شده؟

havas_1980
08-08-2011, 17:13
دوستان من تمام ماموريت ها رو رفتم و ديگه ماموريتي نيست
چيكار كنم؟
در ضمن نوشته شده كه 70 درصد بازي رو طي كردم
فقط تو نقشه پرچم هايي است كه بالاي برجهاست و الماسها
بگين چيكار كنم يا بازي تموم شده؟
100% شدن Total Synch فقط بستگی داره به موارد زیر, (البته هر مموری هم باید 100% شده باشه):

سکانسهای 1 تا 9
Thief (شامل 10 مموری)

LORD HAMED
08-08-2011, 20:55
100% شدن Total Synch فقط بستگی داره به موارد زیر, (البته هر مموری هم باید 100% شده باشه):

سکانسهای 1 تا 9
Thief (شامل 10 مموری)

سكانسا تموم شده ولي اون مموري ها رو از كجا بايد بدونم چقدر مونده؟
و چطور مموري ها رو تكميل كنم

M-N-2007
09-08-2011, 12:40
سكانسا تموم شده ولي اون مموري ها رو از كجا بايد بدونم چقدر مونده؟
و چطور مموري ها رو تكميل كنم
وقتی اسکیپپ میزنی برو تو قسمت دی ان آ اونجا همه ماموریتایی رو که انجام دادی یا ندادی لیست کرده.
اگه مامورتیم نیمه رد کردی می تونی 2باره بریش تا 100 شه.

esfehanei
09-08-2011, 23:13
دوستان کسی ترینر اینو داره؟
من قبلا داشتم پاک شده
اگه میشه لینکشو بدید

salar_aziz
10-08-2011, 01:07
سلام دوستان
یعنی میشه این بازی رو با دسته دونفری بازی کرد؟

halker2009
12-08-2011, 18:38
تورو خدا نگاه کنید توی دیوار نماد شیطان پرستی گذاشتند حداقل یک جای باز میگذاشتید :31: تو دیوار گذاشتند lol

Khan gholi
12-08-2011, 23:50
بعضی وقت ها اینقدر دوست داشتم این سیستم مواف مخالف بودن بجای تشکر تو این فروم بود که نگو نپرس

rz21
14-08-2011, 15:37
بچه اهنگ بازی رو کسی نداره؟برای ps3 میگم؟اگر میتونستم درش میاوردم ولی نمیشه.اون اهنگی خوشم میاد که وقتی از دست مامورا فرار میکنه!

MobinS
14-08-2011, 16:26
نشانه ی شیطان پرستی کو؟

Переклад не
14-08-2011, 18:18
وا
نشانه های شیطان پرستی که پره!
مخصوصا سکانس آخر وقتی دزموند میره سراغ سیب و اونو دستش میگیره

Переклад не
14-08-2011, 18:24
Assassin's Creed: Brotherhood ادامه ي داستان Ezio Auditore da Firenze را به نمايش در مي آورد . بعد از بيدار شدن Ezio همسرش ! از او خواهش ميكند كه فرار كند ناگهان او خانه ي خود را در حالي ميبيند كه به توپ بسته شده است
عجب حرفیه خدایی!!!!!!!!!!!
تاجایی که ما فهمیدیم کاترینا بود که با ازیو همبستر بودن که حمله شروع شد و ازش نخواسته بود که اونجارو ترک کنه بلکه بیشترم ...
کاترینا همسره ازیو بوده و ما نمیدونستیم!!!!!!!

Переклад не
14-08-2011, 18:54
بچه ها این نوشته های پایانی رو چیکار کنم اسکیپ بشن؟؟
الان یک ربع تمام منتظر موندم تموم بشن اما نشد .

havas_1980
14-08-2011, 21:56
بچه ها این نوشته های پایانی رو چیکار کنم اسکیپ بشن؟؟
الان یک ربع تمام منتظر موندم تموم بشن اما نشد .امکانش نیست.
اتفاقا یک ربع هم طول میکشه.

Ahmad-Ra
18-08-2011, 19:07
امکانش نیست.
اتفاقا یک ربع هم طول میکشه.

من يه ESC زدم افتاد بيرون رفت تو منو..

بچه ها يه سوالي..
من اين بازي رو امروز تموم كردم بالاخره. آخرش چي شد ؟ واقعا نفهميدم؟ چرا وقتي سيب رو بدست اورديم دختره رو كشتيم؟ بعد هم بيهوش اتفادن؟

اون زنه كه ماهيت عجيب داره كي هست چي هست؟

Mammad Prince
20-08-2011, 12:31
من يه ESC زدم افتاد بيرون رفت تو منو..

بچه ها يه سوالي..
من اين بازي رو امروز تموم كردم بالاخره. آخرش چي شد ؟ واقعا نفهميدم؟ چرا وقتي سيب رو بدست اورديم دختره رو كشتيم؟ بعد هم بيهوش اتفادن؟

اون زنه كه ماهيت عجيب داره كي هست چي هست؟

تا اون جایی که من فهمیدم اینه که اون زنه ( البته فرشته است نه آدم ! ) به نوعی هدایت کننده دزموند برای نجات پایان دنیا است ( همان طور که در آخرین سکانس AC2 هم این جمله را می گوید که بشریت به دست توست ( یعنی دزموند ) ! ( در ضمن این مسئله پایان بشریت و نجات آن توسط دزموند می تونه در ارتباط با قضیه سال 2012 و پایان دنیا باشه !! این هم از سیاست های پیچیده یوبی می باشد که در REVELATION شاید گوشه هایی از آن را ببینیم ! )
به همین دلیل ممکنه هرچیزی که مانع راه دزموند باشد را بردارد ! که باز هم می گم ممکنه لوسی یکی از آن موانع بوده باشد !
همان طور که دیدید اختیار ازیو کاملا در دست نیروی عجیب سیب بود !
باید نشست و دید در REVELATION چه پیش خواهد آمد ؟!!!

worldclass
20-08-2011, 19:54
سلام
بازی روی 71% مونده و دیگه هیچ ماموریتی تو نقشه نیست.
چی کار باید انجام بدم؟

rz21
20-08-2011, 23:01
سلام
چی کار باید انجام بدم؟
من همه ی مراحل اصلی و بعضی از فرعی ها رو رفتم شد 50 درصد!آخرش که چی بشه؟میگن مردم بهت احترام میزارن و یک لباس جدید میده!

Mammad Prince
20-08-2011, 23:28
سلام
چی کار باید انجام بدم؟

باید نقشه گنج ها و پرچم ها و پر ها را از مغازه های paint ( علامت آن ها یک قلمو هست ! ) بخرید و همه را جمع کنید !
در ضمن باید همه ماموریت ها را 100 درصد کرده باشید ( یعنی کار مربوطه ای که برای 100 درصد کردن هر ماموریت لازمه را آنجام داده باشید مثلا گفته حتما از روی یه نیمکت هدف را بکشید یا در زمان 30 ثانیه همه را بکشید و ... !!! )
شما rebuilt رم را 100 درصد کرده اید دیگه ؟!! یعنی همه مغازه ها و مناطق را خریده اید ؟؟! حتما باید این کار را هم بکنید !
باید ماموریت های هر 3 گروه جنگجو ، دزد و بووووووووووق را انجام داده باشید !!!!!!!!!!:31::31::31:

من خودم تا 83% را رفتم ولی دیگه خیلی طول می کشید و بی خیالش شدم !!!
تا همین 83 درصد هم حدود 16 ساعت طول کشید !!
فکر کنم منصرف شدید !!! نه ؟!!!!!:31::31:

farhadonline
21-08-2011, 03:21
سلام علیکم
من تازه واردم!:18:
هر سه تا رو رفتم(منظورم اساسین1 -2-brotherhood)
یه سوال داشتم که این صحنه هایی که افراد 1 ساعت وای میستن صحبت میکنن و نمیشه رد کرد،مثلا تو اساسین 1 وقتی که دزموند با المعلم صحبت میکنه رو نمیشه رد کرد؟
من که هر دکمه ای رو میزنم رد نمیشه!
لطفا مرا به راه راست هدایت فرمایید!:27:
میشه یا نمیشه؟

Layken
21-08-2011, 13:19
سلام علیکم
من تازه واردم!:18:
هر سه تا رو رفتم(منظورم اساسین1 -2-brotherhood)
یه سوال داشتم که این صحنه هایی که افراد 1 ساعت وای میستن صحبت میکنن و نمیشه رد کرد،مثلا تو اساسین 1 وقتی که دزموند با المعلم صحبت میکنه رو نمیشه رد کرد؟
من که هر دکمه ای رو میزنم رد نمیشه!
لطفا مرا به راه راست هدایت فرمایید!:27:
میشه یا نمیشه؟

سلام
نه نمیشه ردش کرد چون این صحبت ها ib game هستش و کات سانس نیستش که بشه ردش کرد.

mafr07
21-08-2011, 14:55
دوستان نمیدونین نسخه ی بعدی کی میاد بیرون .

rz21
21-08-2011, 21:46
دوستان نمیدونین نسخه ی بعدی کی میاد بیرون .
نسخه جدید:

Milad4171
21-08-2011, 22:31
من بازی رو تموم نکردم ولی یه چیزی بهتون بگم . انگار آخر بازی لوسی رو میکشیم!

اگر شما وسط بازی از دستگاه خارج بشین. حتی در یه قسمتی از بازی متوجه این میشین که بعضی از دوستاتون تمپلار هستن! ولی چون اقدامی واسه نابودی شما نکردن و شما هم در حد شک به این موضوع پی می برین کاری نمیکنین. از طرفی چون دزموند با اون دختره رابطه داره نمیتونه قبول کنه که یه تمپلار هست.
من احتمالش رو میدم ( بازی رو هنوز تموم نکردم) که اونا منتظر هستن که کار دزموند تموم بشه. یعنی دزموند یه جور وسلیه هست واسه اونا!!!

راستی.

به نظر شما AC2 از این بهتر نبود؟ من خیلی با این ورژن ارتباط برقرار نکردم. بازی بدی نیست ولی خوب کمی شلوغ شده بعضی جاهاش!!

Mammad Prince
22-08-2011, 17:36
به نظر شما AC2 از این بهتر نبود؟ من خیلی با این ورژن ارتباط برقرار نکردم. بازی بدی نیست ولی خوب کمی شلوغ شده بعضی جاهاش!!

اتفاقا اگه با AC2 حال کردید (مثل من ! ) باید با این بازی بیشتر حال کنید ( مثل من !!! )
بگو چرا ؟!
چون تمام نقاط قوت AC2 اینجا هم هست و یوبی سعی کرده با تکرار یک فرمول موفق فقط پول به جیب بزنه !!
البته خدایی روی بعضی قسمت ها خیلی عمیق تر وارد شده ! مثل اقتصاد و ساختن دوباره روم یا ماموریت های داوینچی و تانک و ماشین گان !!! یا گذشته عشقی ازیو !!!

Maggy_P
23-08-2011, 12:49
شاید منظورشون داستان این نسخه بوده

به نظر منم سری داستانی نسخه ی 2 جذاب تر از این نسخه بود
اما این نسخه گیم پلی بهتری داشت

esi3xman3xi
24-08-2011, 11:44
کسی میدونه چطوری باید وقتی یکی از اساسین ها به level 9 می رسه تبدیل به اساسین کرد و براش مراسم (cermony) گرفت؟
(اگه تو همین تاپیک قبلا گفته شده لطفا صفحشو بگین؟)

یک سوال دیگه.تو اون مرحله داوینچی که باید با ماشین پرنده پرواز کنی ,چطوری باید ماشین رو کنترل کنی که به زمبن نخوره؟آخه زود سقوت می کنه!

rz21
24-08-2011, 12:36
یک سوال دیگه.تو اون مرحله داوینچی که باید با ماشین پرنده پرواز کنی ,چطوری باید ماشین رو کنترل کنی که به زمبن نخوره؟آخه زود سقوت می کنه!
باید به نزدیک زمین که میرسه،به خود زمین گلوله بزنی تا دوباره اوج بگیری.

Mostafa 3D
24-08-2011, 15:01
سلام

من تا آخرش رفتم فقط الان دارم هر چی ماموریته رو انجام میدم
یه ماموریت رسیدم که 3 دقیقه وقت میده و باید کلی توی ساختمونها بپر بپر راه بندازیم که زمانش خیلی کمه
حالا رمزی یا تراینری وجود داره که اون زمان رو بشه متوقف کرد ؟

ممنون میشم اگه کمکم کنید
مرسی

Ali Pacino
24-08-2011, 18:28
سلام به همگی
من تمان ماموریتای بازی رو تموم کردم چه اصلی و چه فرعی
80% بازی کامل شده یه اسلحم باز نشده یه شاپ کوئستم مونده با چند تا شنل (فقط یکیش باز شده)
هر چی پرچم، پر و صندوقچه بوده رو هم گرفتم به خغیر از اونی که تو سکرت پلیس هست همونی که باید کاریناله رو دنبال کنی آخرم بکشیش پرچمه هم می دونم کجاست رو ابلیسکه (نماد شیطان)!
کسی هست ته این بازی رو در آورده باشه؟!
لطفا کمک کنید یه توضیحم بدین اون آیتمایی که باز نشده چیا هستن
چترش با اون لباس گرگی و شمشیر کوچیکه و شمشیر الطیر خیلی خوف بودن
خدایی گیم پلیش خیلی حال می ده من که ازش خسته نمی شم

Malware
24-08-2011, 18:53
کسی میدونه چطوری باید وقتی یکی از اساسین ها به level 9 می رسه تبدیل به اساسین کرد و براش مراسم (cermony) گرفت؟
(اگه تو همین تاپیک قبلا گفته شده لطفا صفحشو بگین؟)

فکر کنم وقتی درجه هر کدومشون تا اخر رسید وقتی وارد مقر اصلی اسسین ها بشه خود به خود مراسم انجام میشه و تبدیل به اسسین میشه

E Z I O
24-08-2011, 20:37
سلام

کسی سیو 25 درصد بازی را داره بزاره ممنون میشم!

Ali Pacino
24-08-2011, 23:43
تا اون جایی که من فهمیدم اینه که اون زنه ( البته فرشته است نه آدم ! ) به نوعی هدایت کننده دزموند برای نجات پایان دنیا است ( همان طور که در آخرین سکانس AC2 هم این جمله را می گوید که بشریت به دست توست ( یعنی دزموند ) ! ( در ضمن این مسئله پایان بشریت و نجات آن توسط دزموند می تونه در ارتباط با قضیه سال 2012 و پایان دنیا باشه !! این هم از سیاست های پیچیده یوبی می باشد که در REVELATION شاید گوشه هایی از آن را ببینیم ! )
به همین دلیل ممکنه هرچیزی که مانع راه دزموند باشد را بردارد ! که باز هم می گم ممکنه لوسی یکی از آن موانع بوده باشد !
همان طور که دیدید اختیار ازیو کاملا در دست نیروی عجیب سیب بود !
باید نشست و دید در REVELATION چه پیش خواهد آمد ؟!!!
ایول، در ادامه ی این صحبتات بگم که این بازی همش راجع به فراماسونه اگه یادتون باشه تو 2 راجع به مهدی همون امام زمان خودمون هم صحبت می کنن که جنگ آخر زمان آرماگدون و ادامه این داستانا این فرماسونا کلا همه جا هستن تو فیلما، کارتونا و بازیا من وارد جزییات نشدم چون هم حوصلشو ندارم هم از موضوع منحرف می شیم ولی بد نیس راجعبش یه تحقیقی کنید بعد می فهمین که دنیا دست کیاست!
تو بازی خیلی از نماداشون استفاده شده (تک چشم و ...)

saeed-guitar
25-08-2011, 14:48
چرا این بازی از 70% بیشتر تموم نمیشه؟

Layken
25-08-2011, 21:16
چرا این بازی از 70% بیشتر تموم نمیشه؟

چون باید همه مکان ها ، پوینت ها مغازه ها رو بخرید در کل باید تو نقشه هیچ جایی نذارید بمونه

amir_p30world
26-08-2011, 22:31
ایول، در ادامه ی این صحبتات بگم که این بازی همش راجع به فراماسونه اگه یادتون باشه تو 2 راجع به مهدی همون امام زمان خودمون هم صحبت می کنن که جنگ آخر زمان آرماگدون و ادامه این داستانا این فرماسونا کلا همه جا هستن تو فیلما، کارتونا و بازیا من وارد جزییات نشدم چون هم حوصلشو ندارم هم از موضوع منحرف می شیم ولی بد نیس راجعبش یه تحقیقی کنید بعد می فهمین که دنیا دست کیاست!
تو بازی خیلی از نماداشون استفاده شده (تک چشم و ...)

منم با شما موافقم. بازی خیلی راز آلود و معما گونه هستش. یه جورایی ذهنمو مشغول کرده.
یه ویکی راجع به اساسین کرید هست که توش مطالب خیلی جالبی وجود داره. در مورد فرقه حشاشین(اساسین) و تمپلارها.
تو این ویکی افرادی مثل محمد رضا پهلوی(شاه) و شعبان بی مخ جز تمپلارها محسوب شدن حتی راجع به ساواک هست که در موردش نوشته سازمانی که توسط تمپلارها و برای پیشبرد اهدافشون تاسیس شده. در مقابل مصدق جز اساسین هستش. از این جور مطالب خیلی توش هست.خودتون ببینید بهتره.
در ضمن مینروا(minerva) و جونو(juno) الهه های یونان و روم باستان هستن که به کمک سیب بهشت(apple of eden) کنترل انسان ها رو در اختیار داشتن و .... یه جورایی میشه گفت اجنه هستن.
"در ضمن بازی پر از نماد های فراماسونری و شیطانپرستیه"

MohammadT15
27-08-2011, 13:12
منم با شما موافقم. بازی خیلی راز آلود و معما گونه هستش. یه جورایی ذهنمو مشغول کرده.
یه ویکی راجع به اساسین کرید هست که توش مطالب خیلی جالبی وجود داره. در مورد فرقه حشاشین(اساسین) و تمپلارها.
تو این ویکی افرادی مثل محمد رضا پهلوی(شاه) و شعبان بی مخ جز تمپلارها محسوب شدن حتی راجع به ساواک هست که در موردش نوشته سازمانی که توسط تمپلارها و برای پیشبرد اهدافشون تاسیس شده. در مقابل مصدق جز اساسین هستش. از این جور مطالب خیلی توش هست.خودتون ببینید بهتره.
در ضمن مینروا(minerva) و جونو(juno) الهه های یونان و روم باستان هستن که به کمک سیب بهشت(apple of eden) کنترل انسان ها رو در اختیار داشتن و .... یه جورایی میشه گفت اجنه هستن.
"در ضمن بازی پر از نماد های فراماسونری و شیطانپرستیه"

والا الان تمام بازیا رو یه جوری کردن که اونایی که تنشون میخاره منحرف شن:31:
مثلا بازیه GOW رو میان میسازن که بهترین بازیه جهان بشه و همه بخوان بازی کنن اون وقت وسطش اونهمه صحنه ی مبتذل میذارن که مجبوریم اونارو هم ببینیم ولی مهم نیست
من هیچ وقت به خاطر همچین مسائلی یه بازیی رو ول نمیکنم اساسینز هم یه بازیه خدایی شده ولی خوب توش اینجور مسائل هست که به نظرم از ارزش بازی کم نمیکنه ما نباید زیاد به نماد توجه کنیم:46:

mahdi.pars
27-08-2011, 13:41
با سلام
باید بگم این بازی از نظر گرافیکی نصبت به نسخه اول ضعیف تر می باشد
چون از نظر افکت های تصویری پایین می باشد

با سلام دوباره.در نسخه 2علاوه برنشانه های ماسونی این بازی نشانگر پایان حکومت پاپهای کاتولیک وشروع عصر رنسانس وآغاز همزمان پروتستانیزم می باشد.

mjorh
29-08-2011, 18:19
شنل شو باید چجوری عوض کنم؟

aha2012
29-08-2011, 18:26
شنل شو باید چجوری عوض کنم؟
تو شهر یه مغازه هایی هست که تو نقشه با شکل قرقره نشون داده شده.میری اونجا و لباستو عوض میکنی.البته بعضیاشون لاک هستند باید آنلاک کنی:5:

mjorh
29-08-2011, 22:39
تو شهر یه مغازه هایی هست که تو نقشه با شکل قرقره نشون داده شده.میری اونجا و لباستو عوض میکنی.البته بعضیاشون لاک هستند باید آنلاک کنی:5:
اونارو میدونم ،یه شنل از اونجا گرفتم اما الان ک میخوام شنل سفیدمو بندازم نمیشه ،اونجام میگه شما این شنلو دارید(u already have it)

daren
30-08-2011, 23:38
اونارو میدونم ،یه شنل از اونجا گرفتم اما الان ک میخوام شنل سفیدمو بندازم نمیشه ،اونجام میگه شما این شنلو دارید(u already have it)
ببینید شما باس بری تو اینتروری (با زدن اسکیپ) اونجا چیزایه جدیدیو که به دست میاری با علامت تعجب قرمز نشون میده می تونی بری اونجا و هر چی چیز جدید یا قدیمی داریو ببینیو عوض کنی!!!!

hp-world
31-08-2011, 02:27
سلام
بچه ها آپدیت شماره 1.01 با 1.02 چه فرقی داره ؟ یعنی اینطوری می خوام بگم که تغییراتی که آپدیت 1.01 در بازی ایجاد می کرد رو ، بدون اینکه این نسخه (1.01) رو نصب کنم و مستقیم 1.02 رو نصب کنم باز هم در بازی ایجاد می شود ؟؟ یا برای تغییرات کامل باید اول آپدیت 1.01 و سپس 1.02 رو نصب کنم ؟

mjorh
31-08-2011, 11:17
shop quest رو چجوری باید کامل کنم ؟

Big-Boss
31-08-2011, 11:21
shop quest رو چجوری باید کامل کنم ؟

ایتم هایی رو که میخوان براشون تهیه کن.

mjorh
31-08-2011, 20:39
ایتم هایی رو که میخوان براشون تهیه کن.
چجوری ؟............

Big-Boss
31-08-2011, 20:43
چجوری ؟............

یه سری ایتم هر مغازه دار احتیاج داره باید بهش برسونی.
صندوقچه ها رو دنبال ایتم ها بگردید،بعد که پیدا کردید تحویل مغازه دار بدید.

mjorh
31-08-2011, 20:45
یه سری ایتم هر مغازه دار احتیاج داره باید بهش برسونی.
صندوقچه ها رو دنبال ایتم ها بگردید،بعد که پیدا کردید تحویل مغازه دار بدید.

زیاد گشتم یه چیزاییم پیدا میکنم بعد میبرم میفروشم بشون ....

chartab
01-09-2011, 13:01
اقا من تو منطقه که یه توپ طلایی تو دسته باید چی کار کنم سرباز رو می کوشه و خون خودت هم خیلی کم می شه

( سکانس 8 که پادشاه رو دنبال می کنی )

alihashtaad
01-09-2011, 14:33
اقا من تو منطقه که یه توپ طلایی تو دسته باید چی کار کنم سرباز رو می کوشه و خون خودت هم خیلی کم می شه

باید بری نزدیک سربازهایی که علامت قرمز رو سرشونه وبا سیب اونا رو بکشی

skull_avatar
01-09-2011, 16:26

مهم نیس،هر چقدر دکمه رو بیشتر نگه داری از خون خودت بیشتر کم میشه و تعداد سربازای بیشتری رو میکشه اما سریع خون تو پر میشه حتی اگه خالی شده باشه!
فک کنم واسه 100٪ کردن بازی این قسمت رو باید بدون اینکه از جونت کم بشه بری، من که فقط فرار میکردم اصلا از سیب استفاده نکردم.

chartab
01-09-2011, 19:35
کجا فرار کنم

Mohammad Yek110
01-09-2011, 22:57
سلام
این بازی نسخه ی ایرانی هم داره؟یعنی شرکت های ایرانی اونو دستکاری کرده باشن؟
همون اولش بنا به دلایلی مجبور شدم حذفش کنم.

سینماتیک هاش مشکل داشت.

chartab
01-09-2011, 23:10
اقا امروز تمام کردم میرم بازی The Witcher 2 شروع کنم ارزش بازی داره

havas_1980
02-09-2011, 12:30
کجا فرار کنمبپرین تو آب...

HOJ-JAT
02-09-2011, 17:25
اخرش اون دختره رو که می کشه تموم میشه...؟؟؟؟؟؟؟؟؟

*M!L4D*
02-09-2011, 17:36
سلام

سینماتیک هاش مشکل داشت.

چه مشکلی ؟! ...

MobinS
02-09-2011, 21:10
اخرش اون دختره رو که می کشه تموم میشه...؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پ نه پ شروع میشه ... این همه که بازی کردی Intro اش بودن...

HOJ-JAT
02-09-2011, 22:04
پ نه پ شروع میشه ... این همه که بازی کردی Intro اش بودن...
من هنوز کلی مرحه فرعی رو تو نقشه انجام نداده بوندم یعنی همشون پریدند؟

Layken
02-09-2011, 23:02
من هنوز کلی مرحه فرعی رو تو نقشه انجام نداده بوندم یعنی همشون پریدند؟

نه دوست عزیز بعد این ک خط اصلی داستانی بازی تموم میشه میتونید باز تو محیط بازی قرار گرفته و به ایتم های مونده رسیدگی کرده و از ادامه بدید

matador
03-09-2011, 12:11
دوستان ترینری برای این بازی نیست که زمان رو نگه داره ؟ یه قسمتی هست که 20 ثانیه وقت میده که به اون چک پوینتهای نورانی برسه و هیچ جوره امکان نداره تو 20 ثانیه برسی . ممنون میشم کمک کنید این بچه برادرم منو کشت که یه راهی واسش پیدا کنم !!:31:

alihashtaad
03-09-2011, 19:38
دوستان ترینری برای این بازی نیست که زمان رو نگه داره ؟ یه قسمتی هست که 20 ثانیه وقت میده که به اون چک پوینتهای نورانی برسه و هیچ جوره امکان نداره تو 20 ثانیه برسی . ممنون میشم کمک کنید این بچه برادرم منو کشت که یه راهی واسش پیدا کنم !!:31:
کدوم مرحله ؟؟؟؟

alihashtaad
03-09-2011, 19:45
سلام
سینماتیک هاش مشکل داشت.
خوب میتونی pause بزنی بعد بری SKIP CINEMATIC
بعدش هم دیگه صحنه نداره :27:

matador
03-09-2011, 19:57
کدوم مرحله ؟؟؟؟

والا من بازی نمیکنم بچه برادرم بازی میکنه ولی ازش پرسیدم گفت 29% بازی رو رفته فکر کنم sequence 7 memory 3 یه قسمتیه که لباس سربازا اونا رو پوشیده و نمیتونه بدوئه و 1 نفرو هم میخوان وسط میدون دار بزنن . فکر کنم ما باید نجاتش بدیم .

Kamyar_AnathemA
03-09-2011, 22:23
والا من بازی نمیکنم بچه برادرم بازی میکنه ولی ازش پرسیدم گفت 29% بازی رو رفته فکر کنم sequence 7 memory 3 یه قسمتیه که لباس سربازا اونا رو پوشیده و نمیتونه بدوئه و 1 نفرو هم میخوان وسط میدون دار بزنن . فکر کنم ما باید نجاتش بدیم .

این مرحله رو دیشب رد کردم

وارد میدون که شد سه جا هستش که روی زمین علوفه ریخته شده و با ایگل ویژن مشخص میشه باید به ترتیب بره روی اونا واسته و روی آخری که واستاد بعد بره اونجا که میخوان اعدام کنن و یارو رو بکشه

Kamyar_AnathemA
03-09-2011, 22:28
من چند تا سوال داشتم در مورد این بازی

1.مغازه هایی که نقاشی میفروشن غیر از نقشه گنج هاشون . خود اون نقاشی هارو اگه بخری به چه درد می خوره ؟

2.چرا این بازی گنجاش اینقدر کمه یول های داخلش ؟

3.بعضی از قسمت های شهرو که میخوای بسازی خیلی پول می خواد . از کجا بیارم اینهمه پولو ؟

مهم : من الان سکانس 8 رو تموم کردم و چزار از اون بالا پرت شد پایین . بعد اومد دوران حال و دزموند از انیموس اومد بیرون . انگار برق رفته و گویا احتیاج به یک پسورد دارن . اون سه نفر که دارن به اون دستگاه ها ور میرن

من باید با دزموند چیکار کنم ؟

matador
04-09-2011, 08:03
این مرحله رو دیشب رد کردم

وارد میدون که شد سه جا هستش که روی زمین علوفه ریخته شده و با ایگل ویژن مشخص میشه باید به ترتیب بره روی اونا واسته و روی آخری که واستاد بعد بره اونجا که میخوان اعدام کنن و یارو رو بکشه

مرسی دوست عزیز . تونست رد کنه .

pcsoft
04-09-2011, 08:17
من چند تا سوال داشتم در مورد این بازی

1.مغازه هایی که نقاشی میفروشن غیر از نقشه گنج هاشون . خود اون نقاشی هارو اگه بخری به چه درد می خوره ؟

2.چرا این بازی گنجاش اینقدر کمه یول های داخلش ؟

3.بعضی از قسمت های شهرو که میخوای بسازی خیلی پول می خواد . از کجا بیارم اینهمه پولو ؟

مهم : من الان سکانس 8 رو تموم کردم و چزار از اون بالا پرت شد پایین . بعد اومد دوران حال و دزموند از انیموس اومد بیرون . انگار برق رفته و گویا احتیاج به یک پسورد دارن . اون سه نفر که دارن به اون دستگاه ها ور میرن

1- فکر نمی کنم بدرد کاری بخوره.
3-من که پولم 99999999 بود در بازی راحت بودم با Cheat Engine.

---------- Post added at 09:17 AM ---------- Previous post was at 09:14 AM ----------

خوب میتونی pause بزنی بعد بری SKIP CINEMATIC
بعدش هم دیگه صحنه نداره :27:

این خارجیا هم میمیرن صحنه توی بازیشون نباشه. آدم جرات نمی کنه DVD بازی رو به کسی بده.

Dark Soul
04-09-2011, 10:28
از راه پله بیا بالا جلوی خروجی ، روی دیوار پسورد رو پیدا می کنی (فکر کنم ویژنتم باید روشن باشه)

Mohammad Yek110
04-09-2011, 20:56
سلام
من هفت درصد از این بازی رو تموم کردم.تقریبا همونجا که Desmond باید یه سری power rerouter رو با استفاده از eagle vision پیدا کنه و یه چیزی رو بهشون وصل کنه.سه تا از اونها رو پیدا می کنم و دیگه هیچی نیست.
البته یکی از اون سه تا رو که وصل کردم،هنوز توی eagle visionروشنه و هروقت میرم طرفش جمله ی press any keyنمیاد.مشکل از کجاست؟
با تشکر

Kamyar_AnathemA
04-09-2011, 21:56
سلام

آقا یک دونه ویو پویت و یک دونه از اون مکان هایی که توش باید بری کلید پیدا کنی ( رومولوس ) هست که نمیتونم برم

رومولوس که اصلا در ورودیشو پیدا نمیکنم . یه جایی هست تقریبا شمال شرقی نقشه که سه تا خیمه سرخپوستی هم اونجا هست و تا 3-4 متری هم نردیک میشم اما اون درشو پیدا نمیکنم

ویوپوینت هم یک جایی هست تقریبا جنوب نقشه . یک جایی که داره از یک جایی آب میریزه تو چاه
اصلا جایی نداره ازش برم بالا . اطرافشم جای بلندی نیست که برم بالا ازش

راهنمایی کنید

HOJ-JAT
05-09-2011, 09:15
یک سری سوال:
1.این ماموریت های خرسی همونای که از یک دریچه میره تو ..به چه دردی میخورن اخرش یک نامه پیدا میکنه..؟؟؟
2.ماموریت کریستینا یعنی چی؟ همون قلب شکسته
3

---------- Post added at 10:15 AM ---------- Previous post was at 10:14 AM ----------

رومولوس که اصلا در ورودیشو پیدا نمیکنم . یه جایی هست تقریبا شمال شرقی نقشه که سه تا خیمه سرخپوستی هم اونجا هست و تا 3-4 متری هم نردیک میشم اما اون درشو پیدا نمیکنم
زیر همون خیمه ها یک تالا هست ...ولی منم نمیتونم برم اونجا...

Kamyar_AnathemA
05-09-2011, 10:04
خودم پیدا کردم

HOJ-JAT
05-09-2011, 10:21
چطوری؟ کجا بود؟

Mohammad Yek110
05-09-2011, 10:29
سلام
من هفت درصد از این بازی رو تموم کردم.تقریبا همونجا که Desmond باید یه سری power rerouter رو با استفاده از eagle vision پیدا کنه و یه چیزی رو بهشون وصل کنه.سه تا از اونها رو پیدا می کنم و دیگه هیچی نیست.
البته یکی از اون سه تا رو که وصل کردم،هنوز توی eagle visionروشنه و هروقت میرم طرفش جمله ی press any keyنمیاد.مشکل از کجاست؟
با تشکر
کسی جواب مارو نمیده؟

---------- Post added at 10:29 AM ---------- Previous post was at 10:28 AM ----------

سلام
با تشکر
کسی جواب مارو نمیده؟

Kamyar_AnathemA
05-09-2011, 12:41
چطوری؟ کجا بود؟

چند تا پل هست که خرابه داره از بالاش آب میریزه پایین

کنارش آرشیتکت هست باید بهش پول بدی که اونارو درست کنه

درست که شد یه تونل زیرزمینی هست اونجا میری داخلش در همونجاست

ali_disslove
05-09-2011, 15:57
سلام

میشه یکی سیو 8-9% بازی رو بگذاره ؟

من تا حالا 3 بار تا اینجاها پیش رفتم همش یا سیو ها پریده یا ویندوز

ممنون میشم یکی بگذاره دیگه حالام بهم میخوره واسه باره چهارم پنجم بخوام ای تیکه رو برم

shahin_mp3
06-09-2011, 12:16
اين نسخش قشنگه بگيريم حال ميده ؟ :31:

vahidgame
06-09-2011, 13:15
اين نسخش قشنگه بگيريم حال ميده ؟
بله
فعلا بهترین و کاملترین شماره AC همین شماره ست

alihashtaad
06-09-2011, 15:04
سلام

میشه یکی سیو 8-9% بازی رو بگذاره ؟

من تا حالا 3 بار تا اینجاها پیش رفتم همش یا سیو ها پریده یا ویندوز

ممنون میشم یکی بگذاره دیگه حالام بهم میخوره واسه باره چهارم پنجم بخوام ای تیکه رو برم

من سیو کامل بازیو دارم :31:
میخوای ؟؟؟

hoomi_gta
07-09-2011, 09:05
من سیو کامل بازیو دارم :31:
میخوای ؟؟؟
آقا من سیو کامل و میخوام میتونی بهم بدیش؟

shahin_mp3
07-09-2011, 12:04

تو اينترنت يه سرچ بزني پر ريخته :27:

doncarllo1
07-09-2011, 17:17
هرکی خواست بیاد انلاین بزنیم اسم من doncarllo1 هستش:11:

alihashtaad
07-09-2011, 21:14

آره میشه :46:

Mohammad Yek110
08-09-2011, 10:00
سلام
33 درصد این بازی رو رفتم و توی ماموریت Down to Earthهستم و باید دنبال یه دزد به نام Lanz بگردم.
توی نقشه یه Marker سبز رنگ هست که توی یه مستطیل سبزه.هروقت نزدیک مستطیل میشم،مارکر از بین میره.
چه جوری اون یارو رو پیدا کنم؟!
با تشکر

ALI&SOAP
08-09-2011, 10:52
سلام
33 درصد این بازی رو رفتم و توی ماموریت Down to Earthهستم و باید دنبال یه دزد به نام Lanz بگردم.
توی نقشه یه Marker سبز رنگ هست که توی یه مستطیل سبزه.هروقت نزدیک مستطیل میشم،مارکر از بین میره.
چه جوری اون یارو رو پیدا کنم؟!
با تشکر

چشم عقاب رو بزن پیداش می کنی

Mohammad Yek110
08-09-2011, 13:17
سلام
lanz چه شکلیه توی ایگل ویژن؟مکانه یا یه آدم رو روشن نشون داده؟
کل منطقه ی سبز رو گشتم با ایگل ویژن ولی پیدا نشد

ALI&SOAP
08-09-2011, 13:31
سلام

اگه ادم باشه:(اگه خوب باشه:20: یا زرد هست یا آبی)(آگه بد باشه :devil:یا زرد هست یا قرمز)
اگه مکان باشه سفید نشون میده
ممکنه رد پای ادم باشه
اخه من 9 ماه پیش تمومش کردم خوب یادم نیست:41:
یه بار دیگه بگرد:46:

vampyre
08-09-2011, 14:25
راهی برای آنلاین بازی کردن نسخه ی pc و کپی هست؟

alihashtaad
08-09-2011, 15:34

فکر نکنم :41:

ALI&SOAP
08-09-2011, 15:41

نه متاسفانه:41:
حتما باید سی دی کی داشته باشی:5:

چند تا از دوستام بازی کرده بودن گفتن خسته کننده است:19:
و خیلی هم سخت:18:

alihashtaad
08-09-2011, 15:52
سلام

اول برو بالای یه بلندی . بعد Eagle visionو روشن کن یه مردی با رنگ زرد میبینی (بالای یه خونه) بعد مرده فرار میکنه دنبالش کن بعد بکشش

hoomi_gta
09-09-2011, 13:55
آره میشه :46:

مرسی ولی این فقط سیو 56% بازی بود که! من خودم تا 67% و رفتم! :دی

matador
09-09-2011, 19:47
دوستان 37 % بازی رو بیشتر انجام ندادم که تموم شد . !! یعنی چه جوری ممکنه !!؟!

havas_1980
09-09-2011, 20:34
دوستان 37 % بازی رو بیشتر انجام ندادم که تموم شد . !! یعنی چه جوری ممکنه !!؟!تو نقشه مطمئنا موارد دیگه ایی هم هست برای انجام دادن... آرم ماموریت های بدکاره ها و دزدان و آدم کشی و... همچنین باید تمامی ماموریت ها - که از DNA پیداست - رو به صورت 100% تمام کنین + DLC بازی رو هم باید باز کنین که روشش رو تو تاپیک مشکلات نصب و اجرا عنوان کردیم. انجام ماموریتهای اون لازمه برای این کار... اون وقته که بازی 100% میشه.

ALI&SOAP
09-09-2011, 20:40
خط داستانیش کمه اما معموریتای جانبیش زیادن

alihashtaad
09-09-2011, 20:48
مرسی ولی این فقط سیو 56% بازی بود که! من خودم تا 67% و رفتم! :دی

خوب من منظورم سیو کامل مراحل بازی بود ! :8:

shahin_mp3
09-09-2011, 22:33

هنوز چيزاي زيادي مونده بگرد انجام بده :31:

mahdi.pars
10-09-2011, 13:53
خوب من منظورم سیو کامل مراحل بازی بود ! :8:
من 99/ رفتم ,اگه پاک نکرده باشم بهت میدم:40:

alihashtaad
10-09-2011, 14:38
من 99/ رفتم ,اگه پاک نکرده باشم بهت میدم:40:

مرسی:cool:
فقط یه سوال داشتم .. چجوری به 99% رسوندی ؟؟
من که بیشتر مراحل روی نقشه رو تموم کردم . حتی مراحل کریستینا رو هم تموم کردم ولی فقط به 57% رسید !

hoomi_gta
10-09-2011, 14:57
به گفته ی دوستمون با سرچ پیدا کردم. میخواستم ماموریت آخر ماریا را برم که رفتم. عجب بازی بود. محشر.

satrianism
10-09-2011, 18:54
سلام بر دوستان عزیز .علامت چهارمی گرگ توی نقشه( scraals romulus)که ورودی ان درون یک اتاق است و بیرون ان در زیر اب هست رو چجوری باید وارد اتاق شد من 3 ساعته دارم بازی میکنم نمیشه

---------- Post added at 07:52 PM ---------- Previous post was at 07:50 PM ----------

بیرون اتاق هم یک نردبان هست که از بالا به پایینه :41::41::41:

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:52 PM ----------

alihashtaad
10-09-2011, 19:26
[/COLOR]
سلام بر دوستان عزیز .علامت چهارمی گرگ توی نقشه( scraals romulus)که ورودی ان درون یک اتاق است و بیرون ان در زیر اب هست رو چجوری باید وارد اتاق شد من 3 ساعته دارم بازی میکنم نمیشه

---------- Post added at 07:52 PM ---------- Previous post was at 07:50 PM ----------

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:52 PM ----------

باید همه ی پل های خراب رو تعمیر کنی تا آب به اینجا برسه وپر بشه تا بتونی با شنا برسی :27:

satrianism
10-09-2011, 20:11
منظورت چیه کدوم پل خراب؟؟

ALI&SOAP
10-09-2011, 20:15

اگه سریع بپری به سمت دیوار و کلید شیفت رو بگیری میتونی رد کنی مثل خودم که پل تعمیر نکردم:18::27:

satrianism
10-09-2011, 23:07
از روی چوبها سریع بپرم
؟؟؟

ALI&SOAP
11-09-2011, 11:18
از روی چوبها سریع بپرم
؟؟؟

از روی اون چوبی که نزدیک دیواره بعد سریع شیفت رو بگیر
انزیو لبه ی دیوار رو میگیره بعدشم برو بالا

E.G_band
11-09-2011, 11:34
آقا یه سوال من همه ی گرگ ها رو گرفتم ولی هیچ لباسی به من نداد.آخریشم همین بود دیگه؟

ALI&SOAP
11-09-2011, 13:56
آقا یه سوال من همه ی گرگ ها رو گرفتم ولی هیچ لباسی به من نداد.آخریشم همین بود دیگه؟

آخریش تو یه منطقه ی قرمز رنگه که باید تاورشو اتیش بزنی بعد بری زیر زمین درش که قفل رو باز کنی بعد لباس رو میگیری

E.G_band
11-09-2011, 15:18
می دونم عکس یه گرگ زرده .نمی ده.ایشاللاه تو سری بعدی:31:

mahdi.pars
13-09-2011, 15:29
مرسی:cool:
فقط یه سوال داشتم .. چجوری به 99% رسوندی ؟؟
من که بیشتر مراحل روی نقشه رو تموم کردم . حتی مراحل کریستینا رو هم تموم کردم ولی فقط به 57% رسید !
جمع کردن پرها,باز کردن تمام مغارها و اسطبلها ودکترها,خرید تمام لباسها واسلحه ها,'گرفتن تمام الماسها,بعد از تمام کردن تمامی مرحله ها وبازی با گشتن در شهرها و بیابانها مرحله هایی پیدا خواهی کرد که در نقشه نیامده است,با تکمیل آنها درصد بازی بالا می رود.

mjorh
13-09-2011, 15:45
جمع کردن پرها,باز کردن تمام مغارها و اسطبلها ودکترها,خرید تمام لباسها واسلحه ها,'گرفتن تمام الماسها,بعد از تمام کردن تمامی مرحله ها وبازی با گشتن در شهرها و بیابانها مرحله هایی پیدا خواهی کرد که در نقشه نیامده است,با تکمیل آنها درصد بازی بالا می رود.

داستان بازی انقد حساس بود ک من زیاد اونو دمبال میکردم اخرشم ک تموم شد امکان برگشتن وجود نداشت ،50درصد رفتم.

havas_1980
13-09-2011, 19:46
جمع کردن پرها,باز کردن تمام مغارها و اسطبلها ودکترها,خرید تمام لباسها واسلحه ها,'گرفتن تمام الماسها,بعد از تمام کردن تمامی مرحله ها وبازی با گشتن در شهرها و بیابانها مرحله هایی پیدا خواهی کرد که در نقشه نیامده است,با تکمیل آنها درصد بازی بالا می رود.اون موارد بولد شده که گفتین کاری در 100 درصد شدن انجام نمیده.

mahdi.pars
15-09-2011, 14:52
اون موارد بولد شده که گفتین کاری در 100 درصد شدن انجام نمیده.
کی میگه,هر چه قدر بازی رو کاملتر بری درصد بازی بیشتر میشه,من خودم تا اونجایی که تونستم 1-2-3روپر کردم:20:

havas_1980
15-09-2011, 19:06
کی میگه,هر چه قدر بازی رو کاملتر بری درصد بازی بیشتر میشه,من خودم تا اونجایی که تونستم 1-2-3روپر کردمسیو بازی هم موجوده که نشون بده جمع کردن پر و الماس ها تاثیری تو این قضیه نداره... میخوایین باور کنین. میخوایین نکنین. :46:

blackbird25
16-09-2011, 00:00
سیو بازی هم موجوده که نشون بده جمع کردن پر و الماس ها تاثیری تو این قضیه نداره... میخوایین باور کنین. میخوایین نکنین. :46:
پس چطور میشه بازی رو 100% کامل کرد؟! :23:( تا جایی که من خودم امتحان کردم آزاد کردن لباس ها و خرید مغازه ها و بازسازی ها تاثیر داشته اما قضیه پر و الماس ها رو نمیدونم)

Benygh
16-09-2011, 14:53
سلام
برای Xbox نسخه Davinci رو از کجا می تونم گیر بیارم ؟!

playstation 3
16-09-2011, 15:29
سلام این آخرش چرا اینجوری شد دختره رو کشت؟
من اشتباه رفتم یا پایانش همینه چون بازی الان که تموم شده 39 درصده

nima sohrabi
16-09-2011, 15:37
همینه داداش
اشتباه نرفتی
اگر هم درصدت اینقدر پایین هست به خاطر این هست که باید مراحل فرعی را هم تمام کنی
موفق باشی
:11:

blackbird25
17-09-2011, 00:04
من دربارش شنیده بودم که دلیل کشتن اون دختر اینه که میخواست با ایجاد صمیمیت اون گوی( apple ) رو از دست دزموند دربیاره اما اون زنه که آخر نسخه 2 با ازیو صحبت میکنه نمیزاره و اینجوری جلوشو میگیره (البته منم مطمئن نیستم، کسی میدونه دقیقا چرا؟! )

Khan gholi
17-09-2011, 00:37
من دربارش شنیده بودم که دلیل کشتن اون دختر اینه که میخواست با ایجاد صمیمیت اون گوی( apple ) رو از دست دزموند دربیاره اما اون زنه که آخر نسخه 2 با ازیو صحبت میکنه نمیزاره و اینجوری جلوشو میگیره (البته منم مطمئن نیستم، کسی میدونه دقیقا چرا؟! )

باید یکجوری تموم کنند که شما کنجکاو بشید چرا این دختره کشته شد؟
تا اونجایی یادمه تو ویکی خوندم هیچ دلیلی بیان نمیکنه و فقط چون دزموند کنترلش رو ازد ست میده و کنترلش دست اون زنه هست که صحبت میکنه و دختر رو میکشش (اگر اشتباه نکنم گفت به خاطر خودته)و توی نسخه بعدی باید یکی از اساسین ها رده بالا رو نشون بده

ALI&SOAP
17-09-2011, 11:42
یکی از این دوتا درسته

1- لوسی تمپلار بوده و سیب رو میخواسته و اون زنه به دزموند کمک میکنه تا لوسی دزموند رو خام نکنه

2- لوسی یک اساسین بوده و میخواد به دزموند کمک کنه اما چون دزموند داره به اون علاقه مند میشه از طرفی هم باید راهشو تنهایی ادامه بده توسط نیروی سیب کنترل میشه و ناخواسته به لوسی میزنه

alihashtaad
17-09-2011, 13:46
یکی از این دوتا درسته

1- سارا تمپلار بوده و سیب رو میخواسته و اون زنه به دزموند کمک میکنه تا سارا دزموند رو خام نکنه

2- سارا یک اساسین بوده و میخواد به دزموند کمک کنه اما چون دزموند داره به اون علاقه مند میشه از طرفی هم باید راهشو تنهایی ادامه بده توسط نیروی سیب کنترل میشه و ناخواسته به سارا میزنه

فکر کنم 2 مناسبتر ودرست تر باشه :5:
ولی دختره اسمش لوسیه نه سارا :27:

ALI&SOAP
17-09-2011, 15:15
فکر کنم 2 مناسبتر ودرست تر باشه :5:
ولی دختره اسمش لوسیه نه سارا :27:

پس سارا کی بود؟:31:
قاطی کردم به خدا از بس بازی های مزخرف بازی کردم

منظورم همون لوسی بود

arashpr9
17-09-2011, 15:46
سلام
این بازی چند شمارست؟
من فقط شماره یکش رو تا نصف بازی کردم . داستاناش بهم ربط دارن؟

E.G_band
17-09-2011, 15:59
دو و سه و چهارش(هنوز نیومده)بهم ربط دارند.

ali_disslove
17-09-2011, 17:11
بعد از دو هفته کسی نمیخواد سیو بازی رو تا 10% برا من بگذاره ؟

mammuot
18-09-2011, 13:20
دوستان این Assassin's Creed: Revelations برای خودش تاپیک نداره؟

Layken
18-09-2011, 14:14
Assassin's Creed: Revelations ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

n-95
23-09-2011, 10:33
اون قسمت که 4 نفری میرن برای گرفتن سیب و بعد گرفتن ، دختره رو میکشه و بی هوش میشه ، آخر بازی هست !؟!؟ بعدش چند دقیقه اسامی افراد میاد

میشه انیمیشن های که توی بازی نشون میده به صورت جدا و خارج از بازی ببینیم !؟

a.salireza
23-09-2011, 11:51
میشه انیمیشن های که توی بازی نشون میده به صورت جدا و خارج از بازی ببینیم !؟

لطفاً اون قسمت اوله متنتون رو تو اسپویلر بزارین تا کسایی که هنوز بازی رو تموم نکردن از پایانش خبر دار نشن !
بله اونجا آخره بازیه
مطمعاً نیستم اما به نظرم با برنامه Bink Video بشه

n-95
23-09-2011, 13:39
لطفاً اون قسمت اوله متنتون رو تو اسپویلر بزارین تا کسایی که هنوز بازی رو تموم نکردن از پایانش خبر دار نشن !
بله اونجا آخره بازیه
مطمعاً نیستم اما به نظرم با برنامه Bink Video بشه

اونجا آخر بازی نبود !!!!

یکی از دوستان گفت من 10 دقیقه صبرکردم ، بعد دوباره اومد داخل بازی ، منم همین کار کردم جواب داد، الان دارم توی شهر گشت میزنم و ماموریت جدید میرم تا بازی جدید نصب کنم

havas_1980
23-09-2011, 14:00
اونجا آخر بازی نبود !!!!

یکی از دوستان گفت من 10 دقیقه صبرکردم ، بعد دوباره اومد داخل بازی ، منم همین کار کردم جواب داد، الان دارم توی شهر گشت میزنم و ماموریت جدید میرم تا بازی جدید نصب کنمچرا... اونجا آخر بازی بود و شما در حال انجام ماموریتهای فرعی هستین... (ماموریت های اصلی یا داستانی همون سکانس های 1 تا 9 هستن)