PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Assassin's Creed: Brotherhood

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9

amirpers
22-04-2011, 12:41
دوستان من چند تا سوال دارم :
1) نفهمیدم بالاخره اون آنلاکر چکار می کرد.
من بعد نصب بازی اون رو هم نصب کردم و الان در سکانس 4 هستم ولی نمیدونم واقعا چی رو باز کرده ؟

2) وقتی که اون مرحله کمک به مردم شروع میشه که باید یه تعداد Assassin جمع کنیم ، یه جاهایی تو نقشه پیداومیشه که اونجا که میریم گزینه اولش که Mission هستش که خاموشه (نمیدونم چرا؟) گزینه بعدی برای آپگرید کردن دوستانه و یه گزینه داره که می تونیم دوستان رو به ماموریت بفرستیم ، اون به چه دردی می خوره ؟ می دونم که امتیاز جمع می کنه برا آپگرید کردن اما مسئله اینه که حتی به ماموریتهای آسون هم می فرستمشون یا کشته میشند یا نمیدونم چرا ماموریت به پایان نمیرسه ؟
اصلا تا کی باید آپگرید بشن اونا ؟

-Albis-
22-04-2011, 19:34
مراحل کورتیسن ها دیگه چیه ؟ چیکار باید بکنیم ؟ صحنه داره برمش :دی

3Dmajid
22-04-2011, 20:05
من 30 در صد بازی رو رفتم ... چقدر دیگه مونده ؟
میخوام سریع تمومش کنم ... چقدر دیگه کار داره ؟ :31:

saeed774
22-04-2011, 20:59
بالاخره فکر کنم بازی رو تموم کردم . آخرش این بود که توپ طلایی دستشه و اون دختره رو کشت؟

SA3EDLORD
22-04-2011, 22:20
من 30 در صد بازی رو رفتم ... چقدر دیگه مونده ؟
70 درصد دیگه مونده!

3Dmajid
22-04-2011, 22:24
70 درصد دیگه مونده!

نه بابا چی میگی :18:
آخه من شنیده بودم رو 50 60 در صد تموم میشه.:46:

SA3EDLORD
22-04-2011, 22:35
آخه من شنیده بودم رو 50 60 در صد تموم میشه.
:دی اون synch مراحل هست به پایان بازی مربوط نمیشه...........من فکر کردم شما خود بازی رو گفتید!

Viren
22-04-2011, 23:01
بالاخره فکر کنم بازی رو تموم کردم . آخرش این بود که توپ طلایی دستشه و اون دختره رو کشت؟

آره

اسپویلر میذاشتی بهتر بود!:31:

aha2012
22-04-2011, 23:04
دمت گرم رفیق
دقیقا کل داستانو لو دادی.قرار بود این هفته بازی برسه به دستم
الان انقدر شور و اشتیاق دارم برای بازی که نگووووووووووو........................ :41::13:

B.3.S.T
22-04-2011, 23:08

اینم جوابش:

آره اونجا مراحل داستانیه بازی تمام میشه ولی داخل بازی کلی مرحله ی متفرقه وجود داره که بعضیهاش بی ربط به داستان بازی نیست

saeed774
22-04-2011, 23:20
دمت گرم رفیق
دقیقا کل داستانو لو دادی.قرار بود این هفته بازی برسه به دستم
الان انقدر شور و اشتیاق دارم برای بازی که نگووووووووووو........................ :41::13:

:31:
اصلا بازی ربطی به دختره نداره شما با خیال راحت بازی رو انجام بده. اونقدر مراحل بازی متنوع هست که میپرسی کدوم دختره میمیره؟

راستی در تعجبم وزارت فرهنگ و ارشاد چگونه مجوز برای این بازی داده؟ اکثرا که صحنه داره :31:

havas_1980
23-04-2011, 07:41
اینجا چجوری باید به اون علامت گرگ زرده برسم هرچی تو دالان های پیچ در پیچ هم میرم افاغه نمیکنه و پیداش نمیکنم
این دریفت و پازل و اینا را باید از کجا پیدا کرد حل کرد
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
- اره. اون دالان ها میتونه اذیت کنه اما طوری نیست که اصلا نتونین برسین بهش... اون فاصله سنج کنار نقشه و فلشش بهترین کمک شماس.

- وقتی به یه سری مکان هایی میرسین که در صفحه معرفی اون مکان, یه شکل چشم قرمز رنگ وجود داره اون به معنی اینه که در اینجا یه Rift وجود داره. بعدش دید عقابتون رو روشن میکنین و به دنبال یه شکاف نورانی رو دیوارها میگردین و خودتون رو به اون نقطه میرسونین.

دوستان من چند تا سوال دارم :
1) نفهمیدم بالاخره اون آنلاکر چکار می کرد.
من بعد نصب بازی اون رو هم نصب کردم و الان در سکانس 4 هستم ولی نمیدونم واقعا چی رو باز کرده ؟

2) وقتی که اون مرحله کمک به مردم شروع میشه که باید یه تعداد Assassin جمع کنیم ، یه جاهایی تو نقشه پیداومیشه که اونجا که میریم گزینه اولش که Mission هستش که خاموشه (نمیدونم چرا؟) گزینه بعدی برای آپگرید کردن دوستانه و یه گزینه داره که می تونیم دوستان رو به ماموریت بفرستیم ، اون به چه دردی می خوره ؟ می دونم که امتیاز جمع می کنه برا آپگرید کردن اما مسئله اینه که حتی به ماموریتهای آسون هم می فرستمشون یا کشته میشند یا نمیدونم چرا ماموریت به پایان نمیرسه ؟
اصلا تا کی باید آپگرید بشن اونا ؟
- در مورد ویژگی های انلاکر آدرس زیر رو نگاه کنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید- اون ردیف اول به مرور باز میشه. (کلا 12 ماموریت رو میتونین داشته باشین)
- در حالی دوستانتون میتونین در مامورتهای تعیین شده موفق باشن که درصد موفقیت در اون ماموریت 100 درصد شده باشه که این موفقیت هم برمیگرده به Level دوستانتون و تعدادشون... حالا اگه درصد موفقیت حدودا بین 90 تا 99 باشه ممکنه افرادتون در ماموریت مربوطه شکست رو پذیرا بشن. اگه هم درصد پایینتر باشه افرادتون کشته میشن.

مراحل کورتیسن ها دیگه چیه ؟ چیکار باید بکنیم ؟ صحنه داره برمش صحنه نه... نداره. :31:

star2009
23-04-2011, 10:37
مراحل کورتیسن ها دیگه چیه ؟ چیکار باید بکنیم ؟ صحنه داره برمش

واقعا که همش دنبال صحنه باشین:31:

sasan816
23-04-2011, 10:55
چرا روی 40 درصد بازی تموم میشه
خیلی بد بود چرا آخرش زد دختررو کشت

plsboy
23-04-2011, 11:10
اینجا چجوری باید به اون علامت گرگ زرده برسم هرچی تو دالان های پیچ در پیچ هم میرم افاغه نمیکنه و پیداش نمیکنم
این دریفت و پازل و اینا را باید از کجا پیدا کرد حل کرد

بیا عزیز اینم راهنمایی قدم به قدم با screenshot...
فقط من بازی رو کامل کردم و علامت اون سر گرگ مشخص نیست...
درضمن اونجا شما کاری ندارید!! مگه اینکه تمام تکه های قبلی نامه های romulos رو پیدا کرده باشید تا بخواهید برید اونجا و Romulos Armor رو فقط بگیرید...
ساده ترین و نزدیکترین راه فقط کافیه که از این راه ورودی که نشون دادم وارد بشید...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Diazepam
23-04-2011, 14:55
لباست چرا اینجوریه؟؟؟

RoyalFalcon1994
23-04-2011, 15:06
اين كدوم لباسه؟!

plsboy
23-04-2011, 18:14
لباست چرا اینجوریه؟؟؟

اين كدوم لباسه؟!

این outfit raiden هستش...
که اگه توی تمام virtual training ها مدال طلا رو بگیری این. بهت میده...

Layken
23-04-2011, 18:17
این لباس لباس رایدن هستش...(شخصیت سری بازی های متال گیر.)
یه توضیح در این باره بدم..
در 4 سال پیش موقعی که بازی Metal Gear 4 منتشر شد وقتی بازی تموم میشه اگر دقت کرده باشید از کمپانی Ubisoft تشکر میشه مخصوصا کوجیما خودش تشکر هم کرده چرا....برای این که مرحله اول بازی متال گیر 4 اسنیک با شکل و شمایلی درست مثل اساسین ها وارد میشه البته فقط در چند سکانس اولیه هستش...از اون موقع ubisoft با Kojima یه رابطه ای ایجاد میکنن که نمونش در این بازی هم دیده میشه که همین لباس رایدن شخصیت سری بازی های متال گیر هستش..

-Albis-
23-04-2011, 18:35
چرا روی 40 درصد بازی تموم میشه
خیلی بد بود چرا آخرش زد دختررو کشت
60% بقیش مراحل فرعی هست .
البته واسه من70%تموم شد یه بار .
بستگی داره

hts1369
23-04-2011, 18:46
ریشه ی کلمه ی اساسین از کلمه ی حشاشین گرفته شده است, حشاش یعنی دارو فروش و حشاشین جمع این کلمه میباشد به معنای دارو فروشان.
در قرن ششم هجری (تقریبا 800 سال پیش) مردم الموت بتمام نقاط ایرن دارو میفرستادند چون مردم الموت و بعضی دیگر از نقاط ایران دارای مذهب باطنی بودند (مذهب باطنی یکی از شاخه های مذهب اسماعیلی میباشد) به این خاطر به باطنی ها حشاشین میگفتند.
حسن صباح امام اهل باطن مردی فهمیده , عاقل و دوراندیش بود و میدانست برای قوی کردن و ترویج مذهب باطنی باید پیروان این کیش هم از لحاظ فکری و اعتقادی و هم از نظر جسمانی قوی باشند به این خاطر پیروان این مذهب هر جمعه تمرینات جنگی و ورزش میکردند قبل از شروع ورزش از اشعار فردوسی چند بیت میخواندند ( باطنیان اولین مردمی بودند که این کار را انجام دادند) افراد مجرد بعد ازظهر نیز برای ورزش در محلهای مخصوص ورزش حاضر میشدند ولی متاهلها بعدازظهر جمعه به کارهای شخصی خود رسیدگی میکردند. در بقیه ی ایام هفته بعد از نماز مغرب در الموت حسن صباح و در دیگر مراکز قدرت باطنیان داعی های بزرگ پیروان کیش خود را موعظه میکردند و از اهداف کیش خود اگاه میکردند.
پیروان مذهب تمپار در اروپا که ورزش را واجب میدانستند از پیروان باطنی تقلید کرده بوده اند.
اهل باطن بدلیل اینکه مورد غضب خواجه نظام الملک وزیر مقتدر ملگشاه بودند در قلعه هایی که بالای کوه قرار داشت جمع میشدند و زندگی میکردند بجز قلعه های عادی چند قلعه ( از جمله قعه ی طبس) نیز وجود داشت که در ان قلعه ها باطنیان فداییان مطلق را پرورش میدادند , فداییان مطلق توسط داعی های بزرگ انتخاب و به قلعه ها فرستاده میشدند . این افراد در روز اول ورود به قلعه مقطوع النسل (خواجه) میشدند دو هفته مداوای انها طول میکشید و بعد از ان شروع به فراگیری تمرینات ویزه جهت تبدیل شدن به یک فدایی مطلق را اغاز میکردند . علت مقطوع النسل شدن این افراد این بود که وقتی برای انجام یک ماموریت فرستاده میشوند ( به قتل رساندن یک شخص مهم) هیچ گونه هوا و هوسی در انها نباشد و تنها فکر فداییان مطلق به قتل رساندن شخص مورد نظرشان باشد وبس. این افراد برای به قتل رساندن هدفشان از یک دشنه ی دو سر استفاده میکردندو ان را ابتد به گردن و در صورت داشتن وقت به سینه و پهلوی فرد فرو میکردند. این افراد وقتی از قلعه خارج میشدند یک نام مستعار انتخاب میکردند و این نام را فقط خود فدایی مطلق و رییس قلعه میدانستند. فداییان مطلق قبل از به قتل رساندن هدفشان مقداری جوهر تریاک در دهان خود میگذاشتند تا در صورت دستگیر شدنشان ان را ببلعند و بعد از چند ساعت بمیرند علت این کار این بود که بیم این میرفت که فدایی مطلق بعد از دستگیری مورد شکنجه قرار بگیرد و اسرار باطنیان را فاش کند.
این فداییان مطلق را اساسین میخوانیم.
برای کسب اطلاعات بیشتر به کتاب خداوند الموت حسن صباح تالیف پل امیر ترجمه ذبیح الله منصوری مراجعه کنید.
باید به مطلاب قبلی اضافه کنم
فرقه ي مذهبي تمپل(يعني معبد يا هيکل) که به تقليد از باطني ها ايجاد شده روحانيوني داشت که شمشير بر کمر ميبستند و زره يا خفتان ميپوشيدند ودر جنگ ها شرکت ميکردند فرقه مذهبي تمپل مثل مراکز باطني ثروتمند شدند اما پيشوايان فرقه ي تمپل در اروپا پول خود را بکار انداختند و طوري ثروتمند شدند که تمام سلاطين اروپا هنگام احتياج از انها پول قرض ميکردند.
اگر سوالی بو در خدمتم

havas_1980
23-04-2011, 22:08
این outfit raiden هستش...
که اگه توی تمام virtual training ها مدال طلا رو بگیری این. بهت میده...طلا نه... حداقلش همگی رو برنز بگیریم باز میشه.

hamidrezaj
24-04-2011, 02:13
سلام

از دوستان میخواستم بپرسم تو این نسخه , حرکات و چند ضربها یا محلی که تو قسمتهای قبلی میرفتیم و مبارزه یاد میگرفتیم کجاست؟ چون اصلا نتونستم راهنمایی برای حرکات مبارزه ها پیدا کنم.
ممنون

Alex Fera
24-04-2011, 11:05
بازی رو Pause کنید و گزینه Virtual training رو انتخاب کنید.....

hamidrezaj
24-04-2011, 13:19
ممنون

ولی تو قسمت Virtual training , یه زمانی میده که مثلا هر چقدر بتونیم بیشتر آدم بکشیم یا ...

آموزشی نمیده

RoyalFalcon1994
24-04-2011, 13:27
ممنون

ولی تو قسمت Virtual training , یه زمانی میده که مثلا هر چقدر بتونیم بیشتر آدم بکشیم یا ...

آموزشی نمیده

در اين بازي بايد خودمون نوع حركات رو كشف كنيم كه در نوع خودش جالبه...
البته كمي هم بايد از نسخه دوم استفاده كرد...

havas_1980
24-04-2011, 13:29
ممنون

آموزشی نمیدهدرسته! این قسمت فقط روی امتیاز و مدال گرفتن تاکید داره و یادگیری مهارتها رو شامل نمیشه... جایی برای اموزش مهارت ها وجود نداره. مهارتهایی که در محوطه تمرین ویلا یاد می گرفتین (بازی قبل) در آدرس زیر موجوده:

hamidrezaj
24-04-2011, 14:26
ممنون

این آموزشها به صورت تصویری هم موجوده؟

havas_1980
24-04-2011, 15:24
ممنون

این آموزشها به صورت تصویری هم موجوده؟در انجمن نه. در سایتهای دیگه هم فکر نکنم پیدا بشه... البته توضیحاتش طوریه که نیازی به عکس نیست.

بردیا
24-04-2011, 19:21
ببینم موقعی که اساسینا رو میفرستی ماموریت به ترتیب درجه سختی بهتره چند نفرو به یه ماموریت بفرستیم؟
به جز سختی درجه 1و2 که فکر میکنم یه نفر واسش کافی باشه

havas_1980
24-04-2011, 19:29
ببینم موقعی که اساسینا رو میفرستی ماموریت به ترتیب درجه سختی بهتره چند نفرو به یه ماموریت بفرستیم؟
به جز سختی درجه 1و2 که فکر میکنم یه نفر واسش کافی باشهموقع انتخاب افراد برای ماموریت, نوار درصد موفقیت (Odd of Success) بالای تصویر مشخصه که 100% اش فقط توصیه میشه.

siavashjal
24-04-2011, 20:34
اگه درصد موفقیتش بالای 80 درصد باشه هم مشکلی پیش نمی یاد و اون ماموریت انجام میشه.

matrix_3s
24-04-2011, 20:36
موقع انتخاب افراد برای ماموریت, نوار درصد موفقیت (Odd of Success) بالای تصویر مشخصه که 100% اش فقط توصیه میشه.
من بالای 60 که میشه میزنم برن ....تا حالا هم چیزیشون نشده......(شانسو داری:31:)

Viren
24-04-2011, 20:53
شانسیه دیگه

من 2 تا از Assasino هام رو از دست دادم با 85%

-Albis-
24-04-2011, 21:05
من یه بار 85 درصد فرستادم مردن
یه بار 40 درصد زنده موندن
البته دختر بودن :دی

hosein ati
24-04-2011, 21:13
سلام نمیدونم این سوال رو پرسیدن یا نه ولی میپرسم.نسخه ای بعد از این قراره ساخته بشه یا نه؟؟؟؟

Viren
24-04-2011, 21:15
سلام نمیدونم این سوال رو پرسیدن یا نه ولی میپرسم.نسخه ای بعد از این قراره ساخته بشه یا نه؟؟؟؟

بله ساخته میشه

RoyalFalcon1994
25-04-2011, 01:02
سلام
اين آرتيفكت هاي زمان حال رو چطور بدست بيارم؟
3 تاش رو پيدا كردم...
شنل قرمز فلورانس با شمشير ماريو و جعبه پر هاي ماريا...
2 تاي ديگه كجان؟

SIMON137
25-04-2011, 03:15
اسم اون بنده خدایی که در جوانی عاشقش شده بود چی بود ؟ :دی

Alex Fera
25-04-2011, 11:42
اگه منظورتون معشوقه ازیو هستش......
اسمش کریستینا بود....

SIMON137
25-04-2011, 12:11
اگه منظورتون معشوقه ازیو هستش......
اسمش کریستینا بود....
همونی که تو کوچه دنبالش بودیم همونیه که بعدا تو زندان نجاتش میده ؟

مولتی پلیر این بازی چطور هست ؟

vahidgame
25-04-2011, 12:18
تقریبا 10 روزیه که بازیو تموم کردم ولی نمی دونم چرا وقت نشد در موردش پستی بدم :دی
نمی خوام نقد از بازی بذارم چون نقد های زیادی گذاشته شده و دیگه فکر نکنم لازم باشه به اونا اشاره کنم
بعد از تموم کردن این بازی واقعا خوشحالم که براش این قدر وقت گذاشتم و باهاش زندگی کردم
واقعا یوبی سافت توی سبک اکشن ماجرایی تبهر خاصی داره و این IP رو هم داره یواش یواش به کمال می رسونه
اگه دقت کنین از شماره اول تا الان هر شماره بازی در یه سری زمینه ها داره بهتر میشه و هر شماره پیشرفت های اونو قشنگ می تونیم احساس کنیم
در یه کلام AC : B توی همه چی یعنی داستان و گیم پلی و صدا و موزیک و گرافیک و .... عالی بود و برای در اصل شماره 2.5 بازی همه چی فراتر از انتظار بود و فکر کنم بهترین شماره 2.5 بودی که می تونست برای یه بازی ساخته بشه! که اینو امتیاز های بالای بازی هم به طور واضح نشون میده....
بعدشم من تعحب می کنم که بعضی ها میگن یکی دو روزه بازیو تموم کردیم! اینجوری اصلا بازی لذت نداره و حتما باید ماموریت های فرعی زیادی که بازی داره رو هم درستو حسابی رفت تا بشه لذت کافی از بازی برد و اینکه فقط ماموریت های اصلی رو بخوایم سریع بریم زیاد جالب نیست چون بازی کلی ریزه کاری داره که باید دید و بدون اونا انگار بازیو نرفتیم....
در کل من امتیاز 9 رو لایق این بازی فوق العاده می دونم
به نظرم AC III هم باز نسبت به این پیشرفت خوبی می کنه و مثلا نقشه اون حداقل 2-3 برابر این میشه چون اون دیگه یه شماره کاملا جدید از بازیه
فقط امیدوارم این که توی AC III که قراره زمان بازی از سال 1789 باشه لطمه ای به بازی وارد نکنه و همون حال و هوای AC رو داشته باشه

+

موزیک های بازی واقعا منو تحت تاثیر قرار دادن و بعضی از اونا باعث میشن آدم در بازی غرق بشه
به خاطر همین اونا رو از بازی استخراج کردم که دائما گوش کنم و برای AC II هم تقریبا یه سالیه که همچین کاری کردم
حالا تصمیم گرفتم 10 تا موزیک منتخب AC :B و AC II رو آپ کنم که هر کی خواستش دانلود کنه
از اینجا می تونید با حجم 28 مگ اونو دانلود کنید و لذت ببرید:

واقعا برام جالبه که یه بازی آهنگاش می تونن این قدر عالی و تاثیر گذار باشن!

Viren
25-04-2011, 12:24
همونی که تو کوچه دنبالش بودیم همونیه که بعدا تو زندان نجاتش میده ؟

مولتی پلیر این بازی چطور هست ؟

اونی که تو خاطرات اتزیو دنبالشی کریستینا هست
اونی که از زندان نجات میدی کاترینا !

SIMON137
25-04-2011, 13:20
اونی که تو خاطرات اتزیو دنبالشی کریستینا هست
اونی که از زندان نجات میدی کاترینا !
میگم چه تشابهی داره :دی

غیر از اون قلب شکسته تو نقشه بازم میره دنباله یارو ؟

masoudtr
25-04-2011, 13:28
من تو یکی از ماموریت هایی که برای نابودی ماشین های لئوناردو انجام میدی گیر افتادم اون مرحله که باید دو نفر را یواشکی تعقیب کنی که بعدش هم میرن تو یک قلعه
مشکل اول اینه که از صد باری که میرم 99 بار سربازا میبیننم و بازی تموم میشه تازه اونا را هم که رد کنم وقتی اون دو تا میرن تو قلعه در قلعه بسته میشه و منم پشتش میمونم و 25 ثانیه بعد میمیرم
راه حل چیه؟>
ضمنا بازی فوق العاده کوتاهه من تو 41 درصد تمومش کردم سر جمع 15 ساعت نشد در حالی که قسمت قبلی خیلی طولانی تر بود و مراحل خیلی زیادی هم داشت تو این بازی فقط چزاره دشمنش بود که خیلی ابکی کشتش ولی تو قسمت قبل پاپ بود اون دو تا دوقولو ها بودن و خیلی های دیگه

ضمنا مدیا فایر فیلتره و نشد اهنگ ها را دانلود کنم
ولی خیلی ممنون

RoyalFalcon1994
25-04-2011, 14:24
سلام
3 تاش رو پيدا كردم...
2 تاي ديگه كجان؟

vahidgame
25-04-2011, 15:19
میگم چه تشابهی داره

اولا اینا کجا شبیه همن؟ دوما یارو کیه؟! :دی
ماموریت های کریستینا در مجموع 5 تائه که به مرور باز میشن و توی نقشه میان و آخریش هم اگه 75 درصد بازیو رفته باشین باز میشه

ضمنا بازی فوق العاده کوتاهه من تو 41 درصد تمومش کردم سر جمع 15 ساعت نشد در حالی که قسمت قبلی خیلی طولانی تر بود و مراحل خیلی زیادی هم داشت تو این بازی فقط چزاره دشمنش بود که خیلی ابکی کشتش ولی تو قسمت قبل پاپ بود اون دو تا دوقولو ها بودن و خیلی های دیگه
درسته ماموریت های اصلی زیاد طولانی نیست ولی چون شماره 3 نیست همین قدر هم مناسبه
ولی ماموریت های فرعی زیاد و طولانین

باشه شب از یه جا دیگه آپ می کنم
پیشنهاد می کنم کسایی که به آهنگای یکمی غمگین علاقه دارن اینو حتما بگیرن....

سلام
3 تاش رو پيدا كردم...
2 تاي ديگه كجان؟
اینجا با شکل توضیح داده باید کجا اونا رو پیدا کرد:

star2009
25-04-2011, 15:20
من تو یکی از ماموریت هایی که برای نابودی ماشین های لئوناردو انجام میدی گیر افتادم اون مرحله که باید دو نفر را یواشکی تعقیب کنی که بعدش هم میرن تو یک قلعه
مشکل اول اینه که از صد باری که میرم 99 بار سربازا میبیننم و بازی تموم میشه تازه اونا را هم که رد کنم وقتی اون دو تا میرن تو قلعه در قلعه بسته میشه و منم پشتش میمونم و 25 ثانیه بعد میمیرم
راه حل چیه؟>

ولی خیلی ممنون

شما باید زیر آب بری که سربازا نبیننت وقتی هم رفت توی قلعه یه راهی هست که از بالای ساختمون باید بری

Viren
25-04-2011, 15:57
میگم چه تشابهی داره :دی

آخرین ماموریت رو انجام بده ببین چی میشه...:45:

SIMON137
25-04-2011, 16:20
آخرین ماموریت رو انجام بده ببین چی میشه...:45:
چی میشه ؟ :41:

-Albis-
25-04-2011, 20:06
چی میشه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد 10-15 سال اتزیو بر میگرده به firenze (زمانی که اون یارو راهبه توی AC II سیب رو گرفته بود) بعد شوهر کریستینا رو پیدا میکنه که زخمی افتاده داره میمیمره. ازش میپرسه کریستینا کجاست بعد به سرعت میره گاردایی که داشتن بهش حمله میکردنو میکشه بعدم کریستینا تو بغل اتزیو میمیره

Steps-Rap
25-04-2011, 20:54
آقا این مرحله آخر این دختره جدی به دست دزموند مرد؟

meha
25-04-2011, 23:21
این قسمتهای دیدار با کریستینا بر چه اساسی ظاهر میشه؟

من آخرین بارش همونی ظاهر شد که جشن تغییر چهره بود و میره نامه رو میزاره توی جیبش رو میاد توی کوچه و همدیگه رو بوس میکنن

بر اساس مرور زمان جدیدش میاد توی نقشه؟

havas_1980
26-04-2011, 08:22
این قسمتهای دیدار با کریستینا بر چه اساسی ظاهر میشه؟

من آخرین بارش همونی ظاهر شد که جشن تغییر چهره بود و میره نامه رو میزاره توی جیبش رو میاد توی کوچه و همدیگه رو بوس میکنن

بر اساس مرور زمان جدیدش میاد توی نقشه؟نحوه باز شدن مموریهای Cristina به این صورته:

مموری 1 - وقتی Total Synch بشه 15%
مموری 2 - وقتی Total Synch بشه 30%
مموری 3 - وقتی Total Synch بشه 45%
مموری 4 - وقتی Total Synch بشه 60%
مموری 5 - وقتی Total Synch بشه 75%

M A X I M U M
26-04-2011, 09:28

مشخص نیست موند واسه نسخه بعدی بازی

masoudtr
26-04-2011, 09:31
نحوه باز شدن مموریهای Cristina به این صورته:

مموری 1 - وقتی Total Synch بشه 15%
مموری 2 - وقتی Total Synch بشه 30%
مموری 3 - وقتی Total Synch بشه 45%
مموری 4 - وقتی Total Synch بشه 60%
مموری 5 - وقتی Total Synch بشه 75%
کرکی یا چیزی هست که بدون اینکه سینک ها توتال بشه:31: بشه مراحل کریستینا را رد کرد

meha
26-04-2011, 10:02
از آنلاکر باید استفاده کنید فکر کنم

راستی یک بنده خدایی اینجا ترینر میخواست که زمان رو متوقف کنه....خواستی بگو برات بزارم....

جناب هوس مموری های کدوم سکانس؟

RoyalFalcon1994
26-04-2011, 12:27
خوب بعد از 5 روز بازي رو تموم كردم...
تمام اساسين ها لول 5 و 12 تاشون رو هم گرفتم...
چيزي براي دانلود هست؟

star2009
26-04-2011, 12:52
نه دیگه فکر نکنم

havas_1980
26-04-2011, 13:28
کرکی یا چیزی هست که بدون اینکه سینک ها توتال بشه بشه مراحل کریستینا را رد کردخسته نشی مسعود جان! :31:
همت کن و برو جلو... عیبه! :31:

خوب بعد از 5 روز بازي رو تموم كردم...
تمام اساسين ها لول 5 و 12 تاشون رو هم گرفتم...
چيزي براي دانلود هست؟غیر از آنلاکر که در پست اول معرفی شده چیز دیگه ایی نیست.

از آنلاکر باید استفاده کنید فکر کنم
جناب هوس مموری های کدوم سکانس؟- به آنلاکر ربطی نداره.
- سکانس کریستینا!

meha
26-04-2011, 14:11
مشخص که نیست چند درصد زده شده!

hoomi_gta
26-04-2011, 14:12
خوب دی ال سی هم ماموریت های دا وینچی تموم شد. خیلی زیبا بود. ولی انگار ماموریت های دی ال سی درصد کلی را افزایش نمیده آره؟

hoomi_gta
26-04-2011, 14:34
این لینک موزیک های اسسین کرید که دستمون مدیافایر آپلود کرده بود

mshow
26-04-2011, 22:10
نمیشه این آخرش رو جور دیگه ای تموم کرد؟یعنی نمیشه دکمه ای رو نزد و اون بدبخت رو نکشت؟؟؟؟

mshow
26-04-2011, 23:04

فکر کنم شاید اون یکی از Templar ها بوده...

شاید هم یه همراه مورد نیاز برای دزموند(شاید برای مرگ یا یه چیز دیگه).طبق گفته اون بنده خدایی که هی ظاهر میشد.

معلوم نیست برای نسخه بعدش چقدر باید منتظر موند.....

havas_1980
26-04-2011, 23:37
مشخص که نیست چند درصد زده شده!
من اشاره کردم به مقدار Total Synch یعنی درصد نوار DNA

خوب دی ال سی هم ماموریت های دا وینچی تموم شد. خیلی زیبا بود. ولی انگار ماموریت های دی ال سی درصد کلی را افزایش نمیده آره؟فقط دو مموری یا ماموریهای Templar Lair رو درصد تاثیر دارن.

SIMON137
27-04-2011, 00:50
داخل اون کلیسای بزرگ باید چیکار کرد ؟

ویرایش : یافتم ، باید رفت بالای اون صلیبه و ...

shahabaliboys
29-04-2011, 12:04
سلام دوستان عزیز :40:
من این قسمت گیر کردم و نمیتونم برم اون تو
اینجا یکی از اون ماموریت های گرگنما ها هست لطفا راهنمایی کنید چه جوری برم ؟
ببخشید کیفیتش پلیینه آخه با دوربینه گوشیه :31:

SA3EDLORD
29-04-2011, 12:07
اینو منم مشکل داشتم شهاب جان:دی

باید بری اون پله رو تعمیر کنی..........اب میاد میریزه این تو پر اب میشه میری تو.............

erfandj
29-04-2011, 14:09
مشکل منم بود

mazlum
29-04-2011, 14:58
با سلام
دنبال راه حل های معما های subject16 می گردم؟؟:31:
توضیح بیشتر: همون اشکالی که در مکان های خاص و در حالت eagle vision دیده می شوند و داخل ان ها شده وبا معما هایی رو به رو میشوم!!!!!!!!:18:
با تشکر

RoyalFalcon1994
29-04-2011, 15:44
این معماها رو در این بازی ندیدم...
معمولا کجاهاست؟

mazlum
29-04-2011, 16:09
در منوی بازی برو تو گزینه locations بعد 2 بار space بزن یک سری مکان های خاصی هست که میشه روی نقشه علامت گذاری کرد و به اونجا رفت
برای دیدن اونها باید etzio در حالت eagle vision باشه
این معما ها تو نسخه ی قبلی هم بودن!!!!!!!!!!!!!!!!!

RoyalFalcon1994
29-04-2011, 16:14
در منوی بازی برو تو گزینه locations بعد 2 بار space بزن یک سری مکان های خاصی هست که میشه روی نقشه علامت گذاری کرد و به اونجا رفت
برای دیدن اونها باید etzio در حالت eagle vision باشه
این معما ها تو نسخه ی قبلی هم بودن!!!!!!!!!!!!!!!!!

در نسخه ی قبلی هم همین طور بود؟
همین جوری میشد پیداشون کرد؟

mazlum
29-04-2011, 16:53
تقریبا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a.salireza
29-04-2011, 17:47
مشکل منم بود

اینو منم مشکل داشتم شهاب جان:دی

باید بری اون پله رو تعمیر کنی..........اب میاد میریزه این تو پر اب میشه میری تو.............

سلام دوستان عزیز :40:
من این قسمت گیر کردم و نمیتونم برم اون تو
اینجا یکی از اون ماموریت های گرگنما ها هست لطفا راهنمایی کنید چه جوری برم ؟
ببخشید کیفیتش پلیینه آخه با دوربینه گوشیه :31:

حتما تعمیره پل لازم نیست ! من قبل از اینکه پل رو تعمیر کنم این قسمت رو رد کردم ! از سمت راست خودمو انداختم پایین ، شیفت رو نگه داشتم . تقریبا همین تیکه یه لبه رو گرفت . بعد یه مقدار بالا پایین کردم رسیدم به اون محوطه :دی

Zaghan_13
30-04-2011, 13:12
این معماها رو در این بازی ندیدم...
معمولا کجاهاست؟

بفرما...
توی این مشخص شده...

Steps-Rap
30-04-2011, 13:17
این دمو بازی چقد قشنگه خدداییش...واسه هر سه تا نسخه دموهایی که ساختن شاهکار بوده...

Zaghan_13
30-04-2011, 13:53
بفرما...
توی این مشخص شده...

این سایت هم هست...

Nico-SMY
01-05-2011, 07:42
سلام
کسی می دونه داستان این بازی چیه؟

Hessam_7800gtx
01-05-2011, 18:11
دوستان نمیدونم کسی قبلا اینو کشفیده یا نه ولی بعد از تموم شدن بازی یه چند تا از ماموریت های مونده رو انجام دادم یه ماموریت جدید باز شد که توی لودینگش اون دو نفر (که آخر بازی صداشون میومد) با هم حرف میزدن و معلوم شد اسم یکیشون ویلیام هستش ولی مرحله لود نمیشه و توی همون لودینگ میمونه :|

RoyalFalcon1994
01-05-2011, 18:47
اسم مرحله چیه؟

-Albis-
01-05-2011, 19:07
داستانش بسیار گستردس .
از یک بازی کنید میفهمید .

---------- Post added at 08:07 PM ---------- Previous post was at 08:06 PM ----------

دوستان نمیدونم کسی قبلا اینو کشفیده یا نه ولی بعد از تموم شدن بازی یه چند تا از ماموریت های مونده رو انجام دادم یه ماموریت جدید باز شد که توی لودینگش اون دو نفر (که آخر بازی صداشون میومد) با هم حرف میزدن و معلوم شد اسم یکیشون ویلیام هستش ولی مرحله لود نمیشه و توی همون لودینگ میمونه :|

dlc هستش .
اون ویلیام سردسته اساسین ها هستش.

Nico-SMY
01-05-2011, 19:17
داستان قبلیا رو می دونم .
داستان این بازی رو می خوام , مثل اساسین 2 که به صورت مرحله به مرحله یک نفر زحمت کشیده بود و نوشته بودش.

3Dmajid
01-05-2011, 19:22
واسه من بازی روی 41% تموم شد ... واقعا عجب بازیه توپیه.
وقتی نزدیک یه ربع داشتم اسم کساییکه بازی رو ساختن میدیدم با خودم فکر کردم چرا نباید بتونم نسخه ی ارجینال این بازی رو بخرم :37:

-Albis-
01-05-2011, 19:42
وقتی نزدیک یه ربع داشتم اسم کساییکه بازی رو ساختن میدیدم با خودم فکر کردم چرا نباید بتونم نسخه ی ارجینال این بازی رو بخرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من که بعدش خریدم . زیادم آنلاین بازی نکردم اما حداقل یه ساپورتی ازشون بشه .

robert
01-05-2011, 20:00
نمیدونم چرا از این بازی زیاد خوشم نیومد...

یعنی اکشن این بازی خیلی جالب نبود.... به ظنر من سریCall of duty واقعا بهتره...

Viren
01-05-2011, 20:38

COD رو با Assasin مقایسه می کنی؟؟؟!!!:39::39::39:

اصلا ببین سبکشون یکیه!!!؟؟؟:27:

SA3EDLORD
01-05-2011, 20:40
به ظنر من سریCall of duty واقعا بهتره...
چی رو با چی مقایسه میکنی؟
کال چه ربطی به اساسین کردید داره؟

3Dmajid
01-05-2011, 21:04

به ظنر منم این دو تا بازی هیچ ربطی به هم نداره و اصلا نباید با هم مقایسه بشه.
حرف جالبی زدی :31:

Hessam_7800gtx
01-05-2011, 21:27
داستانش بسیار گستردس .
از یک بازی کنید میفهمید .

---------- Post added at 08:07 PM ---------- Previous post was at 08:06 PM ----------

dlc هستش .
اون ویلیام سردسته اساسین ها هستش.
خوب چرا تو لودینگ گیر میکنه؟ :41:

Nico-SMY
01-05-2011, 21:38
لا اقل ته بازی رو بگین چی شد؟
چرا دزموند تحت تاثیر سیب قرار گرفت؟
چرا دختره رو کشت؟

robert
02-05-2011, 11:34
COD رو با Assasin مقایسه می کنی؟؟؟!!!:39::39::39:

اصلا ببین سبکشون یکیه!!!؟؟؟:27:

چی رو با چی مقایسه میکنی؟
کال چه ربطی به اساسین کردید داره؟

به ظنر منم این دو تا بازی هیچ ربطی به هم نداره و اصلا نباید با هم مقایسه بشه.
حرف جالبی زدی :31:

آره سبکها متفاوته... منم گفتم از سبک COD بیشتر خوشم میاد....

چه معنی داره بدون هدفگیری شمشیر بزنی آخه....؟؟؟ این بازی مثل همون سری POP هست که یه خورده خوشگل تر شده....

malkemid
02-05-2011, 12:07
بچه ها dlc جدیدی نیومده؟ غیر از داوینچی رو میگم

havas_1980
02-05-2011, 12:14
چه معنی داره بدون هدفگیری شمشیر بزنی آخه....؟؟؟ این بازی مثل همون سری POP هست که یه خورده خوشگل تر شده....قفل کردن رو هدف رو که داریم! :eh:
تازه... این بازی کجا, سری پرنس کجا... یکی اکشن ادونچر محضه اون یکی اکشن ادونچر سند باکسه.

بچه ها dlc جدیدی نیومده؟ غیر از داوینچی رو میگمخیر.

CAPITAN MAC
02-05-2011, 13:54
سلام
من دیشب این بازی را تموم کردم وقتی این بازی راتموم کردم روی نقشه دوتا علامت ام می خواستم بدونم این علامت ها جز مراحل فرعی بازی هست

havas_1980
02-05-2011, 14:32
سلام
من دیشب این بازی را تموم کردم وقتی این بازی راتموم کردم روی نقشه دوتا علامت ام می خواستم بدونم این علامت ها جز مراحل فرعی بازی هست

بله. فرعین که مربوط میشن به DLC بازی...

masoudtr
02-05-2011, 21:44
من این بازی را تا اخر رفتم و تمام نامه های مهر شده گرگ نما ها را گرفته بودم و میخواستم برم مقر اصلی گرگ نما ها که سیستم ام ریست شد بعدش که وارد بازی شدم دوباره نفهمیدم دستم به کدوم دکمه خورد که الان همه سیو هام پاک شده وباید دوباره از اول برم
حالا چکار کنم ؟کسی سیو های بازی را نداره؟

Viren
03-05-2011, 00:21
من این بازی را تا اخر رفتم و تمام نامه های مهر شده گرگ نما ها را گرفته بودم و میخواستم برم مقر اصلی گرگ نما ها که سیستم ام ریست شد بعدش که وارد بازی شدم دوباره نفهمیدم دستم به کدوم دکمه خورد که الان همه سیو هام پاک شده وباید دوباره از اول برم
حالا چکار کنم ؟کسی سیو های بازی را نداره؟

سیو خودم رو برات آپ کردم
ولی زره گرگ هارو گرفتم!

masoudtr
03-05-2011, 00:23
سیو خودم رو برات آپ کردم
ولی زره گرگ هارو گرفتم!

سیو ها را باید کجا بگذارم؟

Viren
03-05-2011, 00:28
سیو ها را باید کجا بگذارم؟

C:\Users\XXX\Saved Games

به جای XXX اسم کاربر
ویندوز 7

masoudtr
03-05-2011, 00:30
C:\Users\XXX\Saved Games

ویندوز 7
لینکت را هر کار میکنم نمیتونم دانلود کنم لطفا یک جا دیگه دانلود کن فور شیری رپید شیری تو شیری

hoomi_gta
04-05-2011, 08:02
assassin creed 3 هم تو راهه! گفته میشه قراره خود دزموند و بازی کنیم. اسمش هم احتمالا این باشه:
Assassin’s Creed: Revelations

Alex Fera
04-05-2011, 11:40
منبعی وجود داره واسه این خبر؟؟؟؟

RoyalFalcon1994
04-05-2011, 13:36
سلام
کسی میتونه این ویدئو جدید رو اینجا آپلود کنه؟

marmolak kocholo
04-05-2011, 14:34
سعی کردم تو پست زیر هرچی اطلاعات از AC جدید بوده رو قرار بدم:

golmohammadi
05-05-2011, 03:53
سلام
من این گرگها را تازه تموم کردم
عجب لباس خفنی گرفتم حال میده
اما دیگه چیزی نیست بازی کنم :ی
هر چفدر نگاه میکنم ماموریتی تو نقشه نمیبینم
total synch را زده 61%

havas_1980
05-05-2011, 08:47
سلام
من این گرگها را تازه تموم کردم
عجب لباس خفنی گرفتم حال میده
اما دیگه چیزی نیست بازی کنم :ی
هر چفدر نگاه میکنم ماموریتی تو نقشه نمیبینم
total synch را زده 61%اسماعیل جان! مراجعه کن به بخش دوم صحبتم تو این پست:

hamed_dij
05-05-2011, 11:10
سلام دوستان
من تو مموری 2 از سکانس 7 گیر افتادم(calling all stand-ins( اونجایی که به وسیله چند تا زن باید از جلوی سربازها رد بشی و یه نفر رو باید تعقیب کنی بعد از اینکه با یه نفر حرف میزنه سوار اسب میشه و میره و دوباره میاد اول مرحله .
دوستان راهنمایی کنید

havas_1980
05-05-2011, 11:27
سلام دوستان
من تو مموری 2 از سکانس 7 گیر افتادم(calling all stand-ins( اونجایی که به وسیله چند تا زن باید از جلوی سربازها رد بشی و یه نفر رو باید تعقیب کنی بعد از اینکه با یه نفر حرف میزنه سوار اسب میشه و میره و دوباره میاد اول مرحله .
دوستان راهنمایی کنیدطرف صحبتش رو باید بکشین و دو سری دیگه هم تعقیبش کنین و به حساب بقیه هم برسین.

3Dmajid
05-05-2011, 15:15
من چتر میخوام ... چی کار کنم :37: :

meha
05-05-2011, 15:31
خب از قسمت مغازه art بخرید

3Dmajid
05-05-2011, 15:40
خب از قسمت مغازه art بخرید

مغازه art مگه چتر داره :18:
واسه من به جز چند تا تابلو نقاشی و نقشه دیگه چیزی نداره :20:

masoudtr
05-05-2011, 15:42
سیو های بازی دقیقا کجا ذخیره میشه تو ویندوز ایکس پی /؟

meha
05-05-2011, 15:46
مغازه art مگه چتر داره :18:
واسه من به جز چند تا تابلو نقاشی و نقشه دیگه چیزی نداره :20:

آره دیگه...بعد از اینکه با چتر کار کردید چتر میاره

البته بمبی نیستا....

3Dmajid
05-05-2011, 16:06
آره دیگه...بعد از اینکه با چتر کار کردید چتر میاره

البته بمبی نیستا....

خب کجا با چتر باید کار میکنیم ؟ :31:

اون برجایی که باید بریم آتیش بزنیم که همش 24 تاس ... من 12 تاشو آتیش زدم دیگه تو نقشه نیست برم آتیش بزنم چی کار کنم نقشه نشون بده :46:؟

RoyalFalcon1994
05-05-2011, 16:14
چتر بعد از تموم کردن مرحله های لئوناردو وقتی که بر میگردی پیشش آزاد میشه...

meha
05-05-2011, 16:14
کدوم 24تا؟!

یکی از مراحل لئوناردو هست که چندجا رو باید آتیش زد بعد بهت میده.....

3Dmajid
05-05-2011, 16:53
کدوم 24تا؟!

یکی از مراحل لئوناردو هست که چندجا رو باید آتیش زد بعد بهت میده.....

24 تا برج که میتونی آتیش بزنی تا بشه مقر یارای خودت :20:

RoyalFalcon1994
05-05-2011, 17:52
اونا فقط 12 هستن...

24 تا view point در بازی هست...

golmohammadi
05-05-2011, 18:54
من چترو از لئوناردو گرفتم
ولی تا آخر بازی استفاده نکردم :ی

KINGTATu
06-05-2011, 23:25
بازی چرا اینطوری تموم شد؟ اصلا حال نداد آخرش یهو تموم شد!

vahidgame
07-05-2011, 04:22
سیو های بازی دقیقا کجا ذخیره میشه تو ویندوز ایکس پی /؟
اینجا:

C:\Documents and Settings\.....\Application Data\Ubisoft\Assassin's Creed Brotherhood\SAVES

بازی چرا اینطوری تموم شد؟ اصلا حال نداد آخرش یهو تموم شد!
بازی های دیگه آخرش یهو شروع میشه؟ : دی
پایان بازی اتفاقا خیلی خوب و غیر منتظره بود و همین که خودش سوال ایجاد می کنه خیلی خوبه و کلا داستان بازی کم نقصه

shervin95
07-05-2011, 08:07
برای استفاده از چتر باید چیکار کرد؟

-Albis-
07-05-2011, 08:56
پایان بازی اتفاقا خیلی خوب و غیر منتظره بود و همین که خودش سوال ایجاد می کنه خیلی خوبه و کلا داستان بازی کم نقصه
اره اما مراحل آخرش افتضاح بود به خصوص اونجهایی که apple رو میگیری همهرو نفله میکنی خیلی ضایع بود . حداقل وقتی با papal guard های چزاره اساسینا میجنگن ما با شمشیر بودیم .

armin_1242000
07-05-2011, 10:22
سلام دوستان. سریال برای product activation میخوام. کمککککککککککککک.

japolika
07-05-2011, 11:33
سلام!

كسي ميتونه راهنمايي كنه تا من DLC هارو تو اين 163 صفحه اين تاپيك پيدا كنم؟؟؟ (تو كدوم صفحه هست :دي)

M A X I M U M
07-05-2011, 13:24
برای استفاده از چتر باید چیکار کرد؟

برو بر روی بلندی بعد بپر بعد سریع کلیک چپو بزن و نگه دار

بردیا
07-05-2011, 15:59
بازی چندتا سکانس هستش؟
من تا حالا به سکانس هفتش رسیدم و فعلا هم اصلا نرفتم توی اون ساختمونایی که چشم قرمز براشون میاد و از suspect 16 ممکنه چیزی توش باشه بگردم
چه چیزایی دارن؟

ELSIN
07-05-2011, 17:24
من با اون ماشین پرنده مشکل دارم (همون مرحله که لئوناردو میده) همش میخورم زمین نمیشه باهاش پر زد ؟؟؟

meha
07-05-2011, 17:52
خب باید با کلید سمت راست نزدیک خودتون آتش پرتاب کنید بعد از روی اون برید....دود آتش باعث میشه که باد بخوره زیر بال و بره بالا

SIMON137
07-05-2011, 18:22
این چتر مبارک با چی باز میشه ؟

virus2009
07-05-2011, 18:24
این چتر مبارک با چی باز میشه ؟

صفحه قبل جواب داده شده بود
جواب :

برو بر روی بلندی بعد بپر بعد سریع کلیک چپو بزن و نگه دار

hamed_dij
08-05-2011, 11:59
آخر بازی چرا دزموند دختره رو کشت؟
اصلا قضیه چی بود؟

redbeard
08-05-2011, 19:15
من با اون ماشین پرنده مشکل دارم (همون مرحله که لئوناردو میده) همش میخورم زمین نمیشه باهاش پر زد ؟؟؟
باید روی زمین شلیک کنی تا آتیش بگیره وقتی با ماشین از بالاش رد میشی اوج می گیری

virus2009
08-05-2011, 19:17
آخر بازی چرا دزموند دختره رو کشت؟
اصلا قضیه چی بود؟

در پست زیر توضیح داده شده :

amirpers
08-05-2011, 19:34
دوستان
بعضی از Flag ها جایی هستند که اصلا دسترسی ندارند و خیلی بالا هستند. باید چکار کرد ؟

M A X I M U M
08-05-2011, 19:58
یه راهی وجود داره
سعی کن بهشون برسی اطراف نگاه کن
معمولا در اطراف ساختمون های بلند ترین هستن که میشه روشون رفت و از اون اون پرید به ساختمون کناری
این در مورد اون ستون ها هم صدق می کنه

japolika
08-05-2011, 22:12
اقايون كسي ميتونه بگه كه من DLC رو از كدوم صفحه تاپيك با توضيحاتش پيدا كنم دي تا كنم؟ :)

hamed30
09-05-2011, 09:43
یه راهی وجود داره
سعی کن بهشون برسی اطراف نگاه کن
معمولا در اطراف ساختمون های بلند ترین هستن که میشه روشون رفت و از اون اون پرید به ساختمون کناری
این در مورد اون ستون ها هم صدق می کنه

گاهی اوقات باید از یه جای بلند بپری واز چترت استفاده کنی .خود من چند تا از این پر ها و پرچم ها رو اینطوری بدست آوردم .

M A X I M U M
09-05-2011, 10:09
آره راه های مختلفی هست یعنی اینکه میشه اون پرچم هارو گرفت

amirpers
09-05-2011, 10:17
گاهی اوقات باید از یه جای بلند بپری واز چترت استفاده کنی .خود من چند تا از این پر ها و پرچم ها رو اینطوری بدست آوردم .

ممنون دوست من ولي مثلا نزديك ترين جا به اون يه ستون ديگه است كه وقتي هم روي اون ميريم و ميپريم ، بهش نميرسيم و ميفتيم پايين.

راستي چتر چيه ؟ من كه چتر ندارم.
من الان سكانس 7 هستم اما چتري ندارم.

M A X I M U M
09-05-2011, 10:19
اگه تمام مراحل اختراعات لئوناردو رو بری آخرش بهت چتر میده

shahramcat
09-05-2011, 11:24
سلام

ادیت شد !

Sk8er.boi
09-05-2011, 11:44
سلام

دوستان خواهشا یک کمکی بکنید ...

من بعدر از اینکه سزار رو کشتم و Apple رو برگردوندم سرجاش تو کلازیوم اتزیو از حالت Aninimus بیدار میشه و تیم 4 نفره دنبال پسورد میخان بگردن که برق قطع میشه ....

از اینجا همینطوری بازی مونده من نمیدونم کجابرم و چیکار کنم . میشه راهنمایی کنید ؟

ممنون

اونجا بايد از ساختمون بريد بيرون براي بيرون اومدن يه راه پله هست اگه اشتباه نكنم يه كم بگردين پيدا ميشه . تو محوطه بيرون 4 تا جعبه فيوز هست اونا رو بايد درست كنيد .

-Albis-
09-05-2011, 18:04
خیر ایشون اونجا نیستند .

شما از راه پله ها برید بالا . حله .
اون فیوز ها مربوط به اول بازیند

Torch Bearer
09-05-2011, 22:39
این dlc مال DaVinci's Disappearance رو از کجا و چطوری برا pc گیر بیارم؟

virus2009
10-05-2011, 00:29
این dlc مال DaVinci's Disappearance رو از کجا و چطوری برا pc گیر بیارم؟

بفرمایید :

hobgoblin
10-05-2011, 10:44
اول بگم كه شرمنده كه نمي تونم عكس بذارم

اون مرحله از بازي كه يارو سناتوره رو با صندوق پول مي بريم دم در يه ساختمون گنبدي گرد و بزرگ. بعد از اينكه رفتيم بالاي ساختمونه بايد اون يارو رو كه داخل ساختمونه بدون ديده شدن بكشيم. ولي من نمي تونم هيچ جوري برم داخل اون ساختمونه دم در كه سربازا 3 سوت سناتورو ميكشن از بالاي گنبد هم كه فاصله خيلي زياده و نميشه رفت پايين. چتر هم ندارم.

ممنون ميشم راهنمايي كنين.

meha
10-05-2011, 10:46
خب بالای ساختمون shift رو بزنید و بیایید پایین....اگر دیگه جا دست پایینش خیلی پایینتر بود Shift رو بزنید تا به اونجا رسید دوباره Shift رو بزنید که بگیره همینطور بیایید پایین و از پشت بکشیدش....

hobgoblin
10-05-2011, 10:51
خب بالای ساختمون shift رو بزنید و بیایید پایین....اگر دیگه جا دست پایینش خیلی پایینتر بود Shift رو بزنید تا به اونجا رسید دوباره Shift رو بزنید که بگیره همینطور بیایید پایین و از پشت بکشیدش....

نميشه ديگه

ساختمون گنبدي شكله شيفت رو كه مي زنم ميفته پايين و ميميره

The Rover
10-05-2011, 11:02
نميشه ديگه

باید از بالای گنبدی که میگین آویزون شدین دنبال یه ردیف برجستگی بگردین و با اونا بیاین پاینن
یه ذره دقت کنین پیدا میشه

meha
10-05-2011, 11:11
نميشه ديگه

شما اون قسمت که ایستادی شیفت رو بزنی آویزون میشه دیگه بعد همینطور بیایید پایین.....

The Rover
10-05-2011, 11:25
آره،باید آویزون بشی بعدش با استفاده ازون برجستگی ها و فرورفتگی ها بیای پایین

a.g g.a
10-05-2011, 15:51
سلام
من چند تا سوال دارم
چطور باید به آساسینا آموزش داد؟
چطور باید تیغ مخفی دست راست رو به دست آورد؟یه قسمتایی از بازیو برادر کوچیکم رفت و به جای تیغ مخفی دست راست از این تیغای دیوونه کننده که پرت میشن از داوینچی گرفت حالا من داوینچی رو پیدا نمیکنم که ازش تیغ مخفی دست راستو بگیرم،بازی رو هم تموم کردم چه کار باید بکنم؟
با تشکر

taba631
10-05-2011, 16:01
برادر کوچیک من عشق این بازیه . اساسین 2 که اومد فقط همون اولش توی اون قسمتی که اتزیو رفت پیش نامزدش تنها صحنه ای بود که یه بچه 10 ساله نباید می دید.
می خوام بدونم که توی برادر هود چقدر از این مورد ها و صحنه ها هست که خودم برای دادشم ردش کنم.
لطفا راهنماییم کنید.

Gregar
10-05-2011, 16:08
سلام
من چند تا سوال دارم
چطور باید تیغ مخفی دست راست رو به دست آورد؟یه قسمتایی از بازیو برادر کوچیکم رفت و به جای تیغ مخفی دست راست از این تیغای دیوونه کننده که پرت میشن از داوینچی گرفت حالا من داوینچی رو پیدا نمیکنم که ازش تیغ مخفی دست راستو بگیرم،بازی رو هم تموم کردم چه کار باید بکنم؟
با تشکر

تیغ مخفی دست راست چیه . مگه چندتا تیر میتونه بیچاره بزاره تو دستش . دست راستش که همون تیر سمی پرت میکنه و دست چپش هم گلوله شلیک میکنه . دیگه چیزی نداره تو دستاش که پرت کنه .

برادر کوچیک من عشق این بازیه . اساسین 2 که اومد فقط همون اولش توی اون قسمتی که اتزیو رفت پیش نامزدش تنها صحنه ای بود که یه بچه 10 ساله نباید می دید.
می خوام بدونم که توی برادر هود چقدر از این مورد ها و صحنه ها هست که خودم برای دادشم ردش کنم.
لطفا راهنماییم کنید.

اخه عزیز من کسی واسه بچه حتی 10 ساله همچین بازی که س.گ.س و خشونت و ارزش های کاذب داره میزاره ( حالا داداش خودم هم میاد کنار خودم نگاه میکنه ولی باور کن پشیمونم از اینکه واسش گذاشتم )

ولی اگه میخوای صحنه هاشو رد کنی همش یکی داره که همون اوله بازی وقتی ازیو لباساشو در میاره که بره حموم همون جا سریع ردش کن .

a.g g.a
10-05-2011, 16:17
تیغ مخفی نه تیر همیونی که دست چپش یکی داره همونی که توی آساسین1 فقط یکی روی دست چپمون داشتیم
همونی که یه خاطرش آساسینا انگشتشونو قطع می کنن...یه اسم خوبی هم داره من یادم رفته چیه...

SIMON137
10-05-2011, 16:39
تیغ مخفی نه تیر همیونی که دست چپش یکی داره همونی که توی آساسین1 فقط یکی روی دست چپمون داشتیم
همونی که یه خاطرش آساسینا انگشتشونو قطع می کنن...یه اسم خوبی هم داره من یادم رفته چیه...
نه دیگه گویا لئوناردو یه طرحی زد که دیگه انگشتشونو قطع نمی کنن :D

میفرستیشون ماموریت خودشون لول آپ میشن تا به 10 برسن بشن اساسین

SA3EDLORD
10-05-2011, 16:41
لطفا راهنماییم کنید.

اخه عزیز من کسی واسه بچه حتی 10 ساله همچین بازی که س.گ.س و خشونت و ارزش های کاذب داره میزاره ( حالا داداش خودم هم میاد کنار خودم نگاه میکنه ولی باور کن پشیمونم از اینکه واسش گذاشتم )

ولی اگه میخوای صحنه هاشو رد کنی همش یکی داره که همون اوله بازی وقتی ازیو لباساشو در میاره که بره حموم همون جا سریع ردش کن .
این هست و یه مراحل فرعی هم هست که مربوط میشه به کریستینا.................تقریبا اواخر بازی وقتی اساسین میره که کاترین(فکر کنم اسمش همین بود) رو ازاد کنه چزاره بورجا و با اون زن بوره فکر کنم!
دیگه فک کنم نداشته باشه...................ولی الان همون بچه 10 ساله هم ما رو درس میدن!:31:

a.g g.a
10-05-2011, 23:18
نه دیگه گویا لئوناردو یه طرحی زد که دیگه انگشتشونو قطع نمی کنن :D

خوب چه طور باید تیغ مخفی(فکر کنم اسم درستشhiden blendباشه)دست راست رو به دست آورد؟

SA3EDLORD
11-05-2011, 05:37
باید از لئوناردو بخری

hobgoblin
11-05-2011, 08:15

آره من دو تيغه بازي كردم

جاهايي كه داوينچي رو ميشه پيدا كرد روي نقشه مشخصه البته من الان يادم نيست علامتش چي بود بگرد پيداش مي كني

Gregar
11-05-2011, 08:31
آره من دو تيغه بازي كردم

جاهايي كه داوينچي رو ميشه پيدا كرد روي نقشه مشخصه البته من الان يادم نيست علامتش چي بود بگرد پيداش مي كني

علامتش L به رنگ سفید بود . سیاهش ماموریت های ماشین های جنگی داوینچیه ولی L سفید خرید از داوینچیه که روی نیمکت میشینه .

mazlum
11-05-2011, 13:33
با سلام خدمت دوستان:20:
می خواستم بدونم کسی تا حالا بازی رو %100 رفته؟؟؟
اگه %100 بشه چه اتفاقی می افته؟؟؟
thanks

Khan gholi
11-05-2011, 18:20
ببخشید کسی ته این بازی رو فهمید چی شد؟
کلا اساسین اولش داستان اروم روایت میشه هم به تهش که میرسه این زنه که خدا هم نیست شروع میکنه صحبت کردن اونم به سبک عادل فردوسی پور

دختره رو کشت چون باید ماموریت رو تنها انجام میداد یا که اینکه بهش دروغ گفته بود؟

amirpers
12-05-2011, 17:38
دوستان دو تا سوال داشتم :
1) اگه همه پل ها رو تعمیر کنیم چی میشه :
2 ) تو یکی از مکانهای مخفی زیرزمینی یه پرچم هست که پشت میله هاست و همه جا بسته . چه جوری باید گرفتش ؟ تو عکس معلومه :

Gregar
12-05-2011, 21:07
دوستان دو تا سوال داشتم :
1) اگه همه پل ها رو تعمیر کنیم چی میشه :
2 ) تو یکی از مکانهای مخفی زیرزمینی یه پرچم هست که پشت میله هاست و همه جا بسته . چه جوری باید گرفتش ؟ تو عکس معلومه :

1 . هیچی فقط ارزش شهر میره بالا و به یه Viewpoint دسترسی پیدا میکنی
2 . از زیر در شنا کن برو تو

japolika
12-05-2011, 21:32
اقايون من يه جايي گير كردم اگه كسي كمك كونه ممنون ميشد :)

تو اونجايي كه مرحله ي گرگ ها رو ميريم فكر كنم قسمت 4 يا 5 باشه.. يه دري هست نو يه جاي ساختمون خرابه نميتونم برم توش گير كردم از درو ديواررم راهي ناره چطوري ميتونم برم توش :) فقط اونجا لنگم PLZ كمك فوري كنين:20:

amirpers
12-05-2011, 22:44
1 . هیچی فقط ارزش شهر میره بالا و به یه Viewpoint دسترسی پیدا میکنی
2 . از زیر در شنا کن برو تو
ممنون دوست من
میشه بگی چه جوری زیرآبی میره ؟هر کاری کردم نشد.

RoyalFalcon1994
12-05-2011, 22:47
سلام
تو این تاپیک یه عکس دیدم که دزموند در مخفیگاه جدید اتزیو هست...
قضیه چیه؟
و لباسای دزموند در زمان اتزیو چطوریه؟

japolika
12-05-2011, 22:56
سلام به همه ي اقايون من يه سوال داشتم.

من تو بازي تو مرحله ي گرگ ها تو قسمت 44-5 موندم يه جايي هست كه لونشون:31: زيره يه ساختمون خرابه هست هر كاري ميكنم نميتونم برم از درو ديوارشم نميشه بالا رفت اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه مممنو ن ميشم كسي راهنمايي كنه لنگ موندم اونجا :)

عكسشم هست :)

Khan gholi
13-05-2011, 07:19
ممنون دوست من
میشه بگی چه جوری زیرآبی میره ؟هر کاری کردم نشد.

شما اسپیس رو که نگه داری فکر کنم زیر ابی میره

---------- Post added at 07:16 AM ---------- Previous post was at 07:14 AM ----------

سلام
تو این تاپیک یه عکس دیدم که دزموند در مخفیگاه جدید اتزیو هست...
قضیه چیه؟
و لباسای دزموند در زمان اتزیو چطوریه؟

مخفیگاه جدید اتزیو منظورتون همون کاخ عموش هست؟
وقتی بازی رو تموم میکنید یک شخصیت براتون باز میشه که همون دزموند هست میتونید باهاش چرخ بزنید

---------- Post added at 07:19 AM ---------- Previous post was at 07:16 AM ----------

من هر چی نگاه کردم نفهمیدم کجاست؟! نمیشه ادرس بدی از تو نقشه

Azhang
13-05-2011, 09:50

من تو بازي تو مرحله ي گرگ ها تو قسمت 44-5 موندم يه جايي هست كه لونشون:31: زيره يه ساختمون خرابه هست هر كاري ميكنم نميتونم برم از درو ديوارشم نميشه بالا رفت اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه مممنو ن ميشم كسي راهنمايي كنه لنگ موندم اونجا :)

برای اینکه بتونی اونجا بری باید اون قسمت رو پر آب کنی
برا اینکار هم تو نقشه یه دیوارهایی هست روش آب جریان دارهکه میری پول میدی یه معمار واست تعمیرش میکنه وقتی همه دیوارها رو تعمیر کردی میتونی بری اونجا
البته من اول من رفتم تو مقر گرگا!! بعدا فهمیدم اصولیش اینجوریه:31:

---------- Post added at 10:50 AM ---------- Previous post was at 10:49 AM ----------

مخفیگاه جدید اتزیو منظورتون همون کاخ عموش هست؟
وقتی بازی رو تموم میکنید یک شخصیت براتون باز میشه که همون دزموند هست میتونید باهاش چرخ بزنید
چه جوری میشه ای شخصیت رو انتخاب کرد؟
من که ندیدمش!!

بردیا
13-05-2011, 10:33
من توی rose in fiore با eagle eye رفتم توی خاطرات مظنون شماره 16 و داشتم یه شکل درست میکردم که کاری برام پیش اومد و بدون اینکه بازی رو سیو کنم یه راست ازش خارج شدم
ولی الان که برگشتم دوباره برم دیگه نیستن اون علامتا

RoyalFalcon1994
13-05-2011, 10:35
فهمیدم چی شد،باید بری به inventory بعد دزموند رو انتخاب کنی...
ممنون...

havas_1980
13-05-2011, 10:46
من توی rose in fiore با eagle eye رفتم توی خاطرات مظنون شماره 16 و داشتم یه شکل درست میکردم که کاری برام پیش اومد و بدون اینکه بازی رو سیو کنم یه راست ازش خارج شدم
ولی الان که برگشتم دوباره برم دیگه نیستن اون علامتابردیا جان! میری: Menu >> Database >> The Truth و کلاستر مربوطه رو انتخاب میکنی. (اونی که Play Puzzle داره یعنی حلش نکردی)

RoyalFalcon1994
13-05-2011, 15:32

این آخر ی رو چطور بگیرم؟
کجاست؟

meha
13-05-2011, 15:42
داداش این کجا بود و هست؟!من اصلا این قسمتها از دزموند رو نرفتم!ماموریت فرعی بوده؟

-Albis-
13-05-2011, 18:37
اینا 5 تا چیز توی ویلا هستند . گرفتن اون صندوقچه یه اچیومنت میده ولی کلا تاثیری نداره توی درصد بازی.

اون توی اتاق اصلی است . وقتی وارد ویلا میشید سریع بچیپید قبل اینکه برید توی sanctuary .

REZAt1980
13-05-2011, 22:14
دوستان این قضیه shop quest ها چیه؟

مثلا تو یکی شون زده، دو تا silk. و جلوش نوشته 1/2 .
وقتی یک دونه silk بهش میفروشم ، میشه 0/2 !!!!

این ها رو باید چی کار کرد؟ باید همه quest ها رو با هم بفروشیم بهشون؟؟!

meha
13-05-2011, 22:23
اینا 5 تا چیز توی ویلا هستند . گرفتن اون صندوقچه یه اچیومنت میده ولی کلا تاثیری نداره توی درصد بازی.

اون توی اتاق اصلی است . وقتی وارد ویلا میشید سریع بچیپید قبل اینکه برید توی sanctuary .

چطور برم داخل مرحلش؟

از DNA؟کجاش دقیقا؟

-Albis-
13-05-2011, 22:33
اگه بازی رو تموم کردید نمیشه .

اگه نکردید کافیه از اون اتاق انیموس خارج شید .

Khan gholi
14-05-2011, 05:03

وقتی این کوئست ها رو حل کنید براتون وسائل جدید باز میشه
وقتی نوشته 1/2 یعنی شما یکی از اون دوتا چیز که خواسته دارید.وقتی همشو رو بدست بیارید خود به خود کامل میشه کوئست.هیچ وقت اونا رو نفروشید

Gregar
14-05-2011, 11:06

عزیزم اونکه نوشته 1/2 یعنی یکی داری . حالا شما اومدی همون یکی رو هم فروختی شده 0/2 :31: . دوتا که داشته باشی خود به خود اون ایتم مربوطه رو باز میکنه وقتی بری مغازه .

REZAt1980
14-05-2011, 11:23
ممنون از راهنمایی تون. قضیه جا افتاد....!

بردیا
14-05-2011, 19:22
شطرنجو توی کلاستر 1 چطور رد کنم؟

SA3EDLORD
14-05-2011, 19:46
سرباز چهارمی از سمت راست رو دو تا ببر جلو!

meha
15-05-2011, 13:59
آها این رو پیدا کردم

اینم فکر کنم لانه گرگها هست که الان شده موزه مردگان

siavashjal
15-05-2011, 14:53
این بازی GAMEPAD رو ساپورت می کنه؟ یعنی میشه دسته xbox contoroler for windows رو بهش وصل کرد.

golmohammadi
15-05-2011, 17:32
این بازی GAMEPAD رو ساپورت می کنه؟ یعنی میشه دسته xbox contoroler for windows رو بهش وصل کرد.

فکر کنم اره
من که با دسته پلی استیشن زیادی حال میکنم
و عمرا اگه با کیبورد و موس بتونم بازی کنم
از همون اولینش تا این سومی همشو با دسته بازی کرده ام

SA.JJ.AD
15-05-2011, 18:26
فکر کنم اره
من که با دسته پلی استیشن زیادی حال میکنم
و عمرا اگه با کیبورد و موس بتونم بازی کنم
از همون اولینش تا این سومی همشو با دسته بازی کرده ام

من 2 شماره قبلی رو با موس و کیبورد رفتم !! اما این یه مشکلی داشت و انگار بازی با موسم سارگار نبو و قاطی میکرد :31:با گیم پد اورجینال ps2 و با مبدل شروع کردم به بازی کردن . واقعا عالی شد :31:فقط بعد از مدتی بازی کردن انگشت شست بخاطر تنظیم های دوربین بازی ازرده خاطر میشه:27:اما باز خیلی خوبه . حتی ویبره هم میزنه :31:
.
اما تو قسمت های شمشیر زنی و مبارزه با موس و کیبورد احساس میکنم تو شماره های قبلی لذت بخش تر بود برام !:20:

m.1887
15-05-2011, 20:32

من هم شماره 2 و هم برادرهود رو با جوی استیک بازی کردم. خیلی لذت بخش تره. فقط تو برادرهود یک کم مشکل داشتم چون جوی استیکم دکمه کم داشت.:20:

golmohammadi
16-05-2011, 01:14
من هیچ مشکلی نداشتم
اخه جهتها و دوربین با دو آنالوگ خیلی خوب و کامله
یه موضوع دیگه هم هست
وقتی مانیتور بزرگه (مال من 22 اینچ) باید فاصله بگیری از مانیتور تا راحت باشی
که در اینصورت گیم پد خوبه
در حالی که با موس و کیبورد نمیشه زیاد فاصله گرفت
کلا داشتن گیم پد خوبه
اگه خوشت نیومد با موس کیبورد بزن
اما گیمهای چنین شبکی خوبند با گیم پد
چون مثلا موقع درگیری حتی زمانی که حریف پشتت هست نیاز نیست دوربین را بچرخونی به طرفش اگه دفاع را نگه داری و موقع اتچ طرف دکمه مورد نظر را بزنی طرف را با یه کوموبو میکشه
حالا چه رو به طرف باشی چه پشت به طرف
برای همین گیم پد برای این گیم بیش از حد عالی و بی نقصه

اما گیمهایی همچون کرایسی و کانتر و کلا اول شخص اکشن متفاوت هستند
و مویس حکم طلا داره

Azhang
16-05-2011, 17:13
ما گیمهای چنین شبکی خوبند با گیم پد
چون مثلا موقع درگیری حتی زمانی که حریف پشتت هست نیاز نیست دوربین را بچرخونی به طرفش اگه دفاع را نگه داری و موقع اتچ طرف دکمه مورد نظر را بزنی طرف را با یه کوموبو میکشه
حالا چه رو به طرف باشی چه پشت به طرف

همین موضوع تو موس هم صادقه
حتی موقعی که وسط حمله یا زدن بدل هستی اگه کسی بهت حمله کنه میتونی براحتی دوباره بدل بزنی:27:

a.g g.a
17-05-2011, 08:25
سلام
مشکل فبلی حل شد خود برادرم رفت داوینچی رو پیدا کرد.
آساسینا رو هم فهمیدم چه طور آموزش بدم الآن ده یازده تا آساسین کامل دارم.
یه سوال دیگه هم دارم چه طور میشه از چتر نجات استفاده کرد؟
من آزادش کردم،ولی وقتی از یه جای بلندی می پرم پایین هر دکمه ای می زنم باز نمیشه می افتم می میرم!

bazazan
17-05-2011, 08:47
تا حالا چندتا dlc برای بازی اومده
اگه میشه لینک دانلودشون رو بدین
(شرمنده 170 صفحه رو نمیشه به این راحتیا گشت)

vahid5564
17-05-2011, 10:40
سلام میتونید جای سیو Assassin's Creed Brotherhood رو به من بگین داخل کدوم درایو کامپیوتر میفته جایی که بازی رو نصب کردم سیوش نبود لطفا جوابمو بدید

REZAt1980
17-05-2011, 14:29
الان تمومش کردهم، چقدر این Credit اش مسخره و طولانی هست. واقعا اعصابم خورد شد. Skip هم نمیشه لامصب . اه .

redbeard
17-05-2011, 15:37
دوستان محل حمله راهزن ها جاهای مشخصیه یا نه؟ حتی حدودش رو هم بگین خوبه
کسی shop quest دکترو تموم کرده؟ منظورم اونیکه fast poison رو باز میکنه

REZAt1980
17-05-2011, 15:51
اون Cluster 10 رو تو قسمت Truth تمام کردم.

رفت تو اون فضا که هی جلوت باز میشد.

آخرش اون یارو چی گفت؟ گفت هوا رو پیدا کن؟ آخرش چی شد؟ مربوط به نسخه بعدی میشه؟

amirpers
17-05-2011, 22:29
دوستان اگ ه اون Shop Quest هایی که لازم داره رو بفروشیم ، دوباره از کجا باید پیداشون کنیم ؟ من هر چی آدم کشتم و دزد کشتم و جیباشون رو گشتم ، هنوز هم کامل نشده .

Spaclus
17-05-2011, 22:36
دوستان محل حمله راهزن ها جاهای مشخصیه یا نه؟ حتی حدودش رو هم بگین خوبه
کسی shop quest دکترو تموم کرده؟ منظورم اونیکه fast poison رو باز میکنه

من تمومش کردم .. fast poison یه خاصیت بیشتر نداره ...فقط زودتر اثر میکنه

a.g g.a
18-05-2011, 06:54
چه طور میشه از چتر نجات استفاده کرد؟
من آزادش کردم،ولی وقتی از یه جای بلندی می پرم پایین هر دکمه ای می زنم باز نمیشه می افتم می میرم!
سلام
لطفا جواب بدین

a.g g.a
18-05-2011, 07:50
دوستان اگ ه اون Shop Quest هایی که لازم داره رو بفروشیم ، دوباره از کجا باید پیداشون کنیم ؟ من هر چی آدم کشتم و دزد کشتم و جیباشون رو گشتم ، هنوز هم کامل نشده .
سلام
توی صندوقچه ها رو بگردین،اونجا از اینا هست.

amirpers
18-05-2011, 09:47
سلام
توی صندوقچه ها رو بگردین،اونجا از اینا هست.

من تقريبا همه صندوقچه ها رو باز كردم. الان ديگه صندوقچه اي ندارم.چكار كنم ؟!

Azhang
18-05-2011, 11:41
سلام
لطفا جواب بدین

اگه اشتباه نکنم باید موقع پرش کلیک چپ رو نگه داری

hamed30
18-05-2011, 11:43
من تقريبا همه صندوقچه ها رو باز كردم. الان ديگه صندوقچه اي ندارم.چكار كنم ؟!

تو اون مغازه هایی که روش نوشته art نقشه محل صندوق ها رو میفروشن اگه اون نقشه ها رو نخریدید ،بخرید. در ضمن تو مراحلی که تو زیر زمین ها و راه رو های تو در تو میره اون جا ها رو کامل جستجو کنید .

Alex Fera
18-05-2011, 12:22

بعضی از Shop Quest ها خیلی نایاب هستن،اصلا نباید هیچ Shop Questیی رو بفروشی...........
بعضی از اونها هم فقط یه جا هستن و از یه جا بدست میان،ولی در کل نقشه ها رو بخر تا بتونی راحت اون Shop Quest هایی رو که پیدا نکردی،پیدا کنی.....

RoyalFalcon1994
18-05-2011, 12:51
دوستان cluster 10 کجاست؟

amirpers
18-05-2011, 18:24
متاسفانه نقشه ها رو خریدم و همه صندوق ها رو باز کردم. اما اشتباهی که کردم بعضیاشون رو فروختم. الان نمیدونم برا بدست آوردن Shop Quest چکار کنم.

RoyalFalcon1994
18-05-2011, 18:50
چند تا dlc برای pc اومده؟
فقط داوینچی یا بیشتر هم هست؟

Alex Fera
18-05-2011, 20:24
متاسفانه نقشه ها رو خریدم و همه صندوق ها رو باز کردم. اما اشتباهی که کردم بعضیاشون رو فروختم. الان نمیدونم برا بدست آوردن Shop Quest چکار کنم.

متاسفانه نمیتونی کاری کنی امیر جان.......
مگر اینکه از اول بازی رو بری:31::31::31:

بردیا
19-05-2011, 16:12
بالاخره تموم شد بازی
روی 71درصد تمومش کردم

راجع به پایان بازی

فکر نمیکنم دختره مرده باشه درسته؟
چون آخرش انگار گفتش که دوباره بزارتش تو ماشین و این صوبتا

درسته؟

SHADEL
19-05-2011, 16:51
دوستان یه سوال.
یکی از اون مراحل که توی زیر زمین و برای بد دست اون جواهر ها که در نتیجه برای اون زره هست که هیچ وقت خراب نمیشه.
من یکی از اونجا گیر کردم.

همون مراحلی رو میگم که با آیکن کله ی گرگ روی نقشه مشخص شده.یکی از اونها راهی نداره تا به اونجا بری.منظورم اینه که همون در اصلیش راهی نداره تا بهش برسی.که hiden bladeرو بکنه توش درو باز کنه.اونو میگم.هیچ راهی نداره من به اون تونل که زیر زمینه برسم .جای دستم نداره که من برم اونجا مرحله شو آغاز کنم.
یه بار خوستم با چتری که لئوناردو اختراع کرده برم اونجا ولی بالاش چوب داره نمیشه بری رد شی و بری تو تونل
امیدوارم فهمیده باشید کجا رو میگم.
چیکار کنم اونجا؟

meha
19-05-2011, 17:03
یک عکس میزارید از اونجایی که گیر کردید؟

SHADEL
19-05-2011, 17:37
یک عکس میزارید از اونجایی که گیر کردید؟

پست بالا رو یه نگاه بنداز.

-Albis-
19-05-2011, 20:03
فکر نمیکنم دختره مرده باشه درسته؟
چون آخرش انگار گفتش که دوباره بزارتش تو ماشین و این صوبتا
اون که دختره نبود اصلا . اون دکتر William که یه اساسین high rate هست بود که به همراهش گفت باید بذاریمش تو انیموس . شاید چیزای دیگه ای یادش بیاد که اونم میگه نه . در نهایت اگه dlc رو برید یه سریع مختصات جغرافیایی یادش میاد که بعدش میره تو کما دزموند . انگار اصلا lucy اون وسط مهم نبود . حالا shaun و ربکا چی میشند اینوسط خدا میدونه .

MohammadT15
19-05-2011, 21:12
من بازی رو چند وقت پیش تموم کردم الان یادم اومد بیام نظر بدم:31:بازی شباهت زیادی به پرنس پرشیا داره
قشنگ بود ولی زیاد داستانش به من نچسبید چون قستمهای قبلی این بازی رو بازی نکردم
ولی کلا سبک جدیدی نبود من بیشتر با بازیایی حال میکنم که سبک جدید باشن میگم نمونه ی پرنس پرشیا بود.ولی لذت بردم از بازی.قشنگ بود

SHADEL
19-05-2011, 21:20
نسخه ی قبل فقط با داستان بازی مرتبط بوده.حتما باید بازی کرده باشید.داستان بازی شاهکاره.

meha
19-05-2011, 22:54
پست بالا رو یه نگاه بنداز.

داداش شما باید تمامی پلها رو توی نقشه درست کنی تا آب بیاد بالا تا از طریق شنا کردن بتونید برید...

میگم از پرچمها فکر کنم 15 تا مونده shop quest رو تموم کردم ولی هیچ مغازه ای دیگه بهم نقشه رو نمیده که ببینم کجاها پرچم هستند!

چکار کنم به نظرتون؟!

amirpers
19-05-2011, 23:13
دوستان من سه تا از Flag ها رو نتونستم بگیرم که ظاهرا تو مکان های مخفی هستند. از کجا باید بفهمم تو کدوم مکانه که همون رو دوباره بازی کنم ؟

Amir Hossein
19-05-2011, 23:17
سلام

من اون پلهای شکسترو همشونو درست کردم!!!
چیشد اتفاق خواصی نیفتاد فقط پولم هدر رفت
==============
این ساختمون ها و بناهای تاریخی چی
2 تا مونده
همرو خریدم
هرکدوم بیستو خورده ای هزار قیمتش بود
اینارو میخرم چی میشه!!!
======
اون زره گرگیه هم باحال نبود
=====
dlc چیزی بازی نداره؟؟؟

mosolim
20-05-2011, 08:11
سلام

من این بازی رو خیلی وقت پیش روی کنسول تموم کردم اون موقع انلاینشم بازی کردم اما الان به دلیل نداشتن گلد نمیتونم انلاین برم میشه روی pc انلاین رو بازی کرد؟ راهی براش هست؟

ممنون میشم راهنمایی کنید...

saeed_136915
20-05-2011, 10:14
سلام

من این بازی رو خیلی وقت پیش روی کنسول تموم کردم اون موقع انلاینشم بازی کردم اما الان به دلیل نداشتن گلد نمیتونم انلاین برم میشه روی pc انلاین رو بازی کرد؟ راهی براش هست؟

ممنون میشم راهنمایی کنید...

سلام تنها راهش خرید CD-Key هست

-Albis-
20-05-2011, 11:04
آنلاینش متنوع نیست . توصیه نمیشه

mosolim
20-05-2011, 11:46

من تو کنسول آنلانشو ترکونده بودم . چی چی متنوع نیست همون که بری دنبال نفرت تا بکشیش و استرس اینکه یه نفر ه دیگه دنبالت کلی هیجان داره. من wanted رو کلی توصیه میکنم.

Nico-SMY
20-05-2011, 12:51
بنظر من هم آنلاینش خیلی حال می ده

Alex Fera
20-05-2011, 13:58
من تو کنسول آنلانشو ترکونده بودم . چی چی متنوع نیست همون که بری دنبال نفرت تا بکشیش و استرس اینکه یه نفر ه دیگه دنبالت کلی هیجان داره. من wanted رو کلی توصیه میکنم.

بنظر من هم آنلاینش خیلی حال می ده

آنلاین این بازی تنها تویه صورت حال میده........
وقتی که با دوستانتون دارید بازی میکنید،با هم کل کل کنید و فقط هم مود Wanted روش کار شده..........

i-like-ddd
20-05-2011, 18:25
دوستان یه سوال.
یکی از اون مراحل که توی زیر زمین و برای بد دست اون جواهر ها که در نتیجه برای اون زره هست که هیچ وقت خراب نمیشه.
من یکی از اونجا گیر کردم.

همون مراحلی رو میگم که با آیکن کله ی گرگ روی نقشه مشخص شده.یکی از اونها راهی نداره تا به اونجا بری.منظورم اینه که همون در اصلیش راهی نداره تا بهش برسی.که hiden bladeرو بکنه توش درو باز کنه.اونو میگم.هیچ راهی نداره من به اون تونل که زیر زمینه برسم .جای دستم نداره که من برم اونجا مرحله شو آغاز کنم.
یه بار خوستم با چتری که لئوناردو اختراع کرده برم اونجا ولی بالاش چوب داره نمیشه بری رد شی و بری تو تونل
امیدوارم فهمیده باشید کجا رو میگم.
چیکار کنم اونجا؟
دقیقا یادم نیست ولی به نظرم باید بری از دیوار روبرو آویزون شی قسمت راستش نه وسط
بعد خودتو بنداز پاببن شیفت رو هم نگه دار یه جا رو میگیره بعد میتونی بیای سمت چپ تا برسی
به لبه داخلی ورودی بعد میپری لبه بالا رو میگیری و ..... تمام.

به عکس نگاه کن منظورم دیوار جلوی اتزیو :

SA3EDLORD
20-05-2011, 18:31
خیر.........باید برید و اون پل های خراب رو تعمیر کنید تا اب بیاد و بریزه تو این محوطه و شما بتونید برید تو:20:

amirpers
20-05-2011, 18:36
دوستان من سه تا از Flag ها رو نتونستم بگیرم که ظاهرا تو مکان های مخفی هستند. از کجا باید بفهمم تو کدوم مکانه که همون رو دوباره بازی کنم ؟
دوستان این سوال من رو جواب ندادند. اصلا اگه این Flag ها رو همش رو بگیریم چی میشه ؟

ضمنا اون مرحله تو سکانس 8 که گوی رو بدست میاریم ، چه جوری باید ازش استفاده کرد ؟ آخه وقتی ازش استفاده می کنم جون خود اتزیو هم کم میشه و باعث میشه اون مموری 100 درصد نشه.

i-like-ddd
20-05-2011, 20:55
خیر.........باید برید و اون پل های خراب رو تعمیر کنید تا اب بیاد و بریزه تو این محوطه و شما بتونید برید تو:20:
این روشی که گفتم رو خودم انجام دادم و رفتم .
هنوز هم اون پل هارو درست نکردم همشو با اینکه بازی تموم شده!!

Alex Fera
20-05-2011, 21:55
دوستان این سوال من رو جواب ندادند. اصلا اگه این Flag ها رو همش رو بگیریم چی میشه ؟

ضمنا اون مرحله تو سکانس 8 که گوی رو بدست میاریم ، چه جوری باید ازش استفاده کرد ؟ آخه وقتی ازش استفاده می کنم جون خود اتزیو هم کم میشه و باعث میشه اون مموری 100 درصد نشه.

توی PS3 که یه تروفی نقره ای داد:31:
اون به قول شما گوی همون Apple of Eden هستش که اتزیو داشت از اول بازی برای داشتنش زجه میزد،اون باعث میشه دشمنا به جون خودشون بیافتن و به قولی روی بقیه تاثیر میذاره...........
اگه زیاد استفاده کنی اینجوری میشه،سعی کن کمتر ازش استفاده کنی و فرار کن............

SA3EDLORD
20-05-2011, 22:59
این روشی که گفتم رو خودم انجام دادم و رفتم .
هنوز هم اون پل هارو درست نکردم همشو با اینکه بازی تموم شده!!
دیگه اون روش ماورا طبیعه ی شماست: دی
روش علمی فرهنگی بازی همینه: دی

golmohammadi
21-05-2011, 09:19
منم بعد از اتمام ترمیم پلها و اخرین ماموریت گرگها اینجا رفتم
سیو بازیهام پریده و بازم اینجا را میرم
ولی این لباسها خیلی حال میده

a.g g.a
21-05-2011, 10:44
سلام
یه چیزی تویShop Quesها هست،به اسمsharken head(املای درستشو نمی دونم)من هرچی می گردم از اینا پیدا نمی کنم،توی صندوقای زیادی رو هم گشتم ،ولی حتی یکی هم پیدا نکردم.
از اینا کجا هست؟

RoyalFalcon1994
21-05-2011, 12:10
کسی این فیلم که از رو بازی ساخته شده رو دیده؟
به نظر من که افتضاحه!

redbeard
21-05-2011, 18:24
سلام
یه چیزی تویShop Quesها هست،به اسمsharken head(املای درستشو نمی دونم)من هرچی می گردم از اینا پیدا نمی کنم،توی صندوقای زیادی رو هم گشتم ،ولی حتی یکی هم پیدا نکردم.
از اینا کجا هست؟
کلا فقط دوتا از اینا تو بازی هست که باید امیدوار باشی هیچ کدومشونو اشتباهی نفروخته باشی یه سری به guide این بازی تو ign بزنی میتونی محل تمام صندوقچه ها و محتویات داخلشون رو ببینی

amirpers
21-05-2011, 23:16
دوستان این ماموریتهای Thief اگه اشتباه نکنم کجا هستن ؟ رو نقشه چیزی نیست اما تو DNA که میرم خیلی مونده تا 100 درصد بشه.
ضمنا بازی رو روی 86 درصد تموم کردم.

RoyalFalcon1994
21-05-2011, 23:44
این ماموریت ها داخل Thief Guild هستن،همون جا که la volpe پیر هست...
البته 10 تا بیشتر نیستن...
راستی در مورد la volpe ،تو شماره دوم پیر بود ولی تو این شماره تغییر چندانی نکرد...
خدا می دونه اگه تو قسطنطنیه باشه چی بشه!
حتما باید عصا دست بگیره!

SA.JJ.AD
22-05-2011, 00:01
میگم چه عجب تو این بازی بالاخره بارون هم دیدیم :31:

meha
22-05-2011, 00:59
برای ما که بارونی نداشت!

RoyalFalcon1994
22-05-2011, 01:20
برای به دست آوردن کلید ششم رومولوس باید یک کشیش رو تعقیب کنی که تو اون مرحله هوا بارونیه!

a.g g.a
22-05-2011, 07:24
کلا فقط دوتا از اینا تو بازی هست که باید امیدوار باشی هیچ کدومشونو اشتباهی نفروخته باشی یه سری به guide این بازی تو ign بزنی میتونی محل تمام صندوقچه ها و محتویات داخلشون رو ببینی
فکر کنم فروخته باشمشون.:41:
یعنی دیگه باید زره آخری رو بی خیال بشم؟

-Albis-
22-05-2011, 09:08
راستی شما اگه اورجینال داشته باشید نیازی به فروش آیتم ندارید . سرمایه گذاری میکنید دوبرابر سود میگیرید . اگه 100 هزار فلورنس سرمایه گذاری کنید یه head میده .

meha
22-05-2011, 10:17
برای به دست آوردن کلید ششم رومولوس باید یک کشیش رو تعقیب کنی که تو اون مرحله هوا بارونیه!

آها یادم اومد درسته....

میگم کسی اینجا تمام flagها رو گرفته؟

shiraz_2010
23-05-2011, 19:40
دوستان یک کلید هست(همونی هایی که با آرم کله گرگ مشخص شده)...من هر کاری می کنم نمی تونم به ورودیش برسم....
همونی که توی یک زیر زمینه......راه ورودی خاصی نداره؟؟؟

RoyalFalcon1994
23-05-2011, 20:33
بعد از اینکه از پله پایین رفتی کمی بگرد به یک اتاقک مستطیلی می رسی که سکو های کوچیکی داره...
اونجا از سکو ها برو بالای دیوار...
اونجا هم یکمی بگردی حله...

saeed_136915
23-05-2011, 20:54
میگم چه عجب تو این بازی بالاخره بارون هم دیدیم :31:

شما پچی چیزی نصب کردین ؟؟