PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Assassin's Creed: Brotherhood

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9

xxxj
30-03-2011, 14:53
بچه های این بیوگرافی دزموند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بیو گرافی دزموند:

سال تولد: 1987-The Farm

دوره ای که با آن بازی میکنید : زمان حال و مدرن

وابستگی به گروه: Assasins

بازی در کدام شماره ها:

هر سه شماره

صدای بازیگر: Nolan North

amin 2010
30-03-2011, 15:27
رزومه کاری نولان نرث توش کارای جالبی دیده میشه ، جای ناتان دریک ( شخصیت باحال ولی کمی خنگ !! انچارتد )در 3 بازی از سری HALO ، در فیبل 2 به جای شخصیت اصلی مرد ، در GOW و GOW !!! هم نقش هایی رو داشته !! کلا بهترین اثرش هم انچارتده با اون حس تعلیق و گاها خنگی های دریک محبوب ما ( مخصوصا وقی کسی بهش خیانت میکنه !دی:)

Behi09
30-03-2011, 16:00
ممنون
سوالم کلی بود یعنی
تو اون یکی قسمتها 1و 2 هم مدنظرم بود
چون واقعا بعضی وقتها حرفهای جالبی میزنند توش
شاید سایتی یا کتابی باشه تا آدم بتونه بهتر روش نظر بیفکند

دوست من! اگه چیزی پیدا کردی به منم خبر بده.من اون جاهایی رو که با هم پیمان می بندن رو نیاز دارم.از اون جملش هم خیلی خوشم اومد:
nothing is true.everything is permitted

arjmand200
30-03-2011, 16:58
دوستان جدیدا وقتی میخوام چیزی بخرم اررو میده که جای خالی وجود نداره Container Full و نمیشه چیزی خرید ، راه حلی نداره چیکار میشه کرد تا بشه دوباره خرید کرد ؟؟

Majid-6120
30-03-2011, 17:30
شما مرحله آخر رو چجوری تموم کردین ؟ اون مرحله که تو زمان حال با دزموند ؟

من اون سیبه رو ورداشتم بعد یهو همه خوشکشون زد ، یهو همینجوری رفتم جلو با Blade زدم تو شکم اون دوست دخترش و خودش و دختره مردن ! :دی

یعنی اونجا کار دیگه ای هم میشد کرد ؟ یا همینه فقط ؟ یعنی چند تا پایان داره ؟

amin 2010
30-03-2011, 17:33
شما مرحله آخر رو چجوری تموم کردین ؟ اون مرحله که تو زمان حال با دزموند ؟

من اون گوی رو ورداشتم بعد یهو همه خوشکشون زد ، یهو همینجوری رفتم جلو با Blade زدم تو شکم اون دوست دخترش و خودش و دختره مردن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

یعنی اونجا کار دیگه ای هم میشد کرد ؟ یا همینه فقط ؟ یعنی چند تا پایان داره ؟

همین یک پایانو داره دلیلشم سه گانه بودن بازیه بنظرم ! ( این بخش داستانو هم بزارین تو اسپویل بهتره ، کسایی که ندیدن براش اسپویل نمیشه )

SA3EDLORD
30-03-2011, 17:42
خودش نمیمیره بیهوش میشه..............اونو کشت (خودش نکشت اون الاهه کشت) چون دوسش داشت........و بعدش به دزموند گفت "برو..........تنها برو"(رداشت من بود)

یک پایان داره!

silent-assassin
30-03-2011, 19:01
سلام

میگم جریان این shop quest ها چیه؟

موقع بعضی از چیزا قفل هستن و میگه shop quest را کامل کن

ممنون

Majid-6120
30-03-2011, 19:53
سلام

میگم جریان این shop quest ها چیه؟

موقع بعضی از چیزا قفل هستن و میگه shop quest را کامل کن

ممنون

سلام

تویه هر کدوم از این ها چند تا چیز هست که ازت میخواد ! مثلا میگه برای باز کردن این شمشیر باید 6 تا Indian Diamond پیدا کنی ! ( تو هر Item که قفله نوشته که چی میخواد )

اینارو هم میتونی از سطح شهر یا از جیب سربازایی که می کشی پیدا کنی !

خوش باشی

havas_1980
30-03-2011, 20:10
دوستان جدیدا وقتی میخوام چیزی بخرم اررو میده که جای خالی وجود نداره Container Full و نمیشه چیزی خرید ، راه حلی نداره چیکار میشه کرد تا بشه دوباره خرید کرد ؟؟از ترینر استفاده کردین؟

mohsentanha
30-03-2011, 20:37
چرا سیب دزموند رو مجبور کرد که دختره رو بکشه؟

arjmand200
30-03-2011, 22:29
از ترینر استفاده کردین؟

نه اصلا ، از هیچ کد تقلب یا نسوز کننده ای استفاده نکردم ؟؟ یعنی اشکال از بازیه و راه حل نداره /؟؟

SHADEL
31-03-2011, 00:33
چرا سیب دزموند رو مجبور کرد که دختره رو بکشه؟
برو صفح ی 95 اونجا توضیح دادم.

havas_1980
31-03-2011, 02:14
نه اصلا ، از هیچ کد تقلب یا نسوز کننده ای استفاده نکردم ؟؟ یعنی اشکال از بازیه و راه حل نداره /؟؟این مشکل وضعیتش طوریه که ادم همون اولش ذهنش میره به ترینر... البته الانه که بررسی کردم دیدم که این باگ علاوه بر ترینر میتونسته از خود بازی هم باشه. جالبه تو بازی قبلی هم اینطور مشکلی بوده و به این بازی هم به ارث رسیده!

کلا چهار اسلات داریم برای زره. اول از همه مثلا Chest Guard رو انتخاب کنین اگه مشکلی پیش اومد برین سر وقت سه قطعه دیگه... خلاصه ترتیب قرار گیری قطعات رو یکی یکی چک کنین.

iCe m@n
31-03-2011, 02:27
خب من هم بازی رو تموم کردم خیلی هم خوب بود :46:
خدایی این نسخه نسبت به 2 نسخه قبل خیلی بهتر شده بود من که کلی با این نسخه حال کردم:8:
حالا باید منتظر نسخه بعدی باشیم

Mahdi_591
31-03-2011, 08:56
دوستان من بازیو تموم کردم با مراحل جانبیش همه DNA ها کامل شده فقط چند تا مشکل دارم
اولش این Shop Quset ها هست یه شمشیر با یه آپدیت زره مونده میگه اینهارو میخاد Shrunken Head x2-Buddhist Prayer Beads x2 یکی هم سم کشنده سریع که میگه Aconite x2 میخاد اینارو کجا میشه پیدا کرد من حواسم نبود قبلا فروختمشون اینم بگم سریازا همه رو گشتم نداشتن صندقها رو همه باز کردم این یارو دوتا دزدا اونا هم نداشتن شاید تو بعضی مرحله ها پیدا بشه کسی میدونه کدوم مرحله هست شاید بشه با replay کردن دوباره بدست بیاریمش

دومین مشکل من این ظاهر طرفه شکل دزموند کردمش حال بر نمیگرده مثل ظاهر قبلیش که با لباس سفید بود حتی رفتم لباس هم خریدم عوض نشد تو خونه هم لباسش عوض نشد چکار باید کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوم هم این قضیه Codex Edition Unlocker نصب کردم هیچ اتقاقی نیفتاد البته قبل از نصب این برنامه چند روز پیش یه سری کار که تو نقشه بود با شکل L بزرگ اونا رو انجام دادم برا داوینچی ولی آخرش اینای که تو عکش بالا میبنید یا یه چتر که اضافه شد اومد

xxxj
31-03-2011, 11:23
دوستان من بازیو تموم کردم با مراحل جانبیش همه DNA ها کامل شده فقط چند تا مشکل دارم
اولش این Shop Quset ها هست یه شمشیر با یه آپدیت زره مونده میگه اینهارو میخاد Shrunken Head x2-Buddhist Prayer Beads x2 یکی هم سم کشنده سریع که میگه Aconite x2 میخاد اینارو کجا میشه پیدا کرد من حواسم نبود قبلا فروختمشون اینم بگم سریازا همه رو گشتم نداشتن صندقها رو همه باز کردم این یارو دوتا دزدا اونا هم نداشتن شاید تو بعضی مرحله ها پیدا بشه کسی میدونه کدوم مرحله هست شاید بشه با replay کردن دوباره بدست بیاریمش

دومین مشکل من این ظاهر طرفه شکل دزموند کردمش حال بر نمیگرده مثل ظاهر قبلیش که با لباس سفید بود حتی رفتم لباس هم خریدم عوض نشد تو خونه هم لباسش عوض نشد چکار باید کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوم هم این قضیه Codex Edition Unlocker نصب کردم هیچ اتقاقی نیفتاد البته قبل از نصب این برنامه چند روز پیش یه سری کار که تو نقشه بود با شکل L بزرگ اونا رو انجام دادم برا داوینچی ولی آخرش اینای که تو عکش بالا میبنید یا یه چتر که اضافه شد اومد

من جواب سوال هایی رو که میدونم میدم بقیش با دوستان باید بعد از تیتراژ پایانیش صبر میکردی تا دوباره بیاد شکل همون ادزیو نباید میزدی میرفت

و برای اجرای codex Edition Unlocker باید اپدیت 1.1 رو داشته باشی که اون رو هم میتونی از تاپیک نصب و مشکلات این بازی دانلود کنی .

و در ضمن من خودم از دوستان یک سوال اساسی داشتم این قضیه shop Quest ها چیه میشه توضیح بدیدی من الان کلی از این ها دارم چی کارش کنم

SA3EDLORD
31-03-2011, 11:52
من جواب سوال هایی رو که میدونم میدم بقیش با دوستان باید بعد از تیتراژ پایانیش صبر میکردی تا دوباره بیاد شکل همون ادزیو نباید میزدی میرفت

و برای اجرای codex Edition Unlocker باید اپدیت 1.1 رو داشته باشی که اون رو هم میتونی از تاپیک نصب و مشکلات این بازی دانلود کنی .

و در ضمن من خودم از دوستان یک سوال اساسی داشتم این قضیه shop Quest ها چیه میشه توضیح بدیدی من الان کلی از این ها دارم چی کارش کنم
باید بری همون مقر اصلی اساسین ها...............همین جایی که تو عکس بالایی هست............تو این منطقه مغازه ها یک گزینه ی دیگه هم دارن به نام shop quest...........وقتی داخلش میشی یک سری تجهیزات هست که فقط میشه با جواهرات بخریدشون.

Behi09
31-03-2011, 13:18
دومین مشکل من این ظاهر طرفه شکل دزموند کردمش حال بر نمیگرده مثل ظاهر قبلیش که با لباس سفید بود حتی رفتم لباس هم خریدم عوض نشد تو خونه هم لباسش عوض نشد چکار باید کرد

همون طور که یه این شکل درآوردیش، عمل می کنی!
یعنی esc رو بزن بعد به قسمت inventory برو .از اونجا outfits و بعد روی outfit دزموند برو و کلید ctrl رو بزن و بعد enter

Behi09
31-03-2011, 13:29
دوستان یه سوال
این شهر turin که میگین نزدیکه نیویورک هست،من تو google earth نمی تونم شهری نزدیکه نیویورک با همچین اسمی پیدا کنم.(از سره بیکاریه دیگه!):31:
ولی با تایپ اسم این شهر، یه شهری تو ایتالیا میاره.الان مطمینین که این شهر تو امریکاست؟؟؟؟یا ایتالیا؟؟؟؟

SHADEL
31-03-2011, 14:11
دوستان یه سوال
این شهر turin که میگین نزدیکه نیویورک هست،من تو google earth نمی تونم شهری نزدیکه نیویورک با همچین اسمی پیدا کنم.(از سره بیکاریه دیگه!):31:
ولی با تایپ اسم این شهر، یه شهری تو ایتالیا میاره.الان مطمینین که این شهر تو امریکاست؟؟؟؟یا ایتالیا؟؟؟؟
تورین که واسه ایتالیاست مطمئنم.
ولی نمیدونم اسم شهرش باشه.
نشنیدین یوونتوس تورین.

mohsentanha
31-03-2011, 14:18
چون دزموند عاشقش شده بود..و دزموند برای طی نمودن راهش باید دست از چیز هایی که مانعش میشه برداره.واسه همین تا دستش رو گذاشت روی سیب دی ان ایش رو سیب خوند و فهمید که دزموند عاشق دخترس و ناخاسته به دست خودش دختررو کشت.
راستی دزموند با سیب چه کارا که نمیخواد بکنه.:31:
خوب مگه عاشق شدن گناهه؟
مثلا دوره اطائر اگه عاشق دختری میشد میکشتنش
این که بخاطر عاشق شدن دختره کشته شد یه جریانی داره کسی نمیدونه؟

fokonishi
31-03-2011, 14:37

دوستان چرا اسلات اساسین اول یک نفره(از چپ) و اسلات دوم 3 نفره و اسلات سوم 2 نفره ؟
نمیشه خودمون تعیین کنیم چندنفر باشه ؟:13:

fokonishi
31-03-2011, 14:52
دوستان سلام
بعد از مرحله ای که با تانک میریم اون یارو لئوناردو بهم یه بسته میده اون چیه ؟؟؟؟؟؟؟

مگه تانک هم داره ؟ :18:
پچ باید بنصبیم ؟ :19: من تانک میخوام :27:

saeed_136915
31-03-2011, 15:26
مگه تانک هم داره ؟ :18:
پچ باید بنصبیم ؟ :19: من تانک میخوام :27:

بله تانک هم هست از ابداعات داوینچی هست :46:

---------- Post added at 03:26 PM ---------- Previous post was at 03:26 PM ----------

سلام دوستان کسی میدونه چطور میشه اونجایی که تو عکس مشخص کردم رفت؟

fokonishi
31-03-2011, 15:28
[QUOTE=saeed_136915;5978574]بله تانک هم هست از ابداعات داوینچی هست :46:[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 03:26 PM ---------- Previous post was at 03:26 PM ----------

چجور میشه تانک داشت ؟ یا چتر نجات ؟
لطفا کسی میدونه سوال اول رو هم جواب بده(اسلات اساسین ها)
ممنون

SADEGH 7
31-03-2011, 15:30
سلام
من همه مراحل اون گرگ ها رو رفتم. حالا یه علامت گرگ نارنجی تو صفحه دارم که توش یه اتاق پر از طلاست. ولی می گه باید کلید هاش رو بدست بیارم.
آخرین مرحله ای که آیکنش گرگ بود هم یه نفر رو با اسب دنبال کردم و کشتمش ولی باز هم کلید اون اتاق رو بهم نداد.
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید کلید ها رو از کجا باید بدست بیارم.

MobinS
31-03-2011, 15:31

دوستان چرا اسلات اساسین اول یک نفره(از چپ) و اسلات دوم 3 نفره و اسلات سوم 2 نفره ؟
نمیشه خودمون تعیین کنیم چندنفر باشه ؟:13:

نه این تقسیم بندی مخصوص arrow storm یا همون طوفان تیر هست. اگه سه قسمت اولی پر بشه از اساسین آماده می تونی از اون استفاده کنی.

مگه تانک هم داره ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پچ باید بنصبیم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من تانک میخوام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه توی مراحل داوینچی یکی از اختراعاتش تانک هست. البته چوبی هستا و اون شککلی که شما فکر می کنید نیست. ولی اسمش تانکه.

اول باید صبر کنی منطقه ی زیر آزاد بشه. اگه اون دیوار بی رنگ از بین بره می تونی بری اونجا.

ali_disslove
31-03-2011, 15:42
من تازه بازیو نصبیدم خیلیم خوشم اومد

این بازی هم مثل نسخه قبلیش طولانیه یا کمتره ؟اگه کمتره مثلا چند درصده اون یکیه ؟؟

یه سوال گرافییکی هم بپرسم من حس میکنم جزییات شهر و زیبایی شهر توی این نسخه دوچندان شده اما گرافیک تا اینجایی که من رفتم یه کم سرخ میزنه -یعنی انگار رنگ قرمزش بیشتره آیا ماله این نیست که ریپک رو دانلود کردم ؟

M A X I M U M
31-03-2011, 15:44
بله تانک هم هست از ابداعات داوینچی هست :46:

اینی که تو نقشه مشخصش کردی پرچمه که باید بگیریش
این بار برخلاف نسخه های قبلی میشه محل پرچم ها و پر ها رو خرید و رو نقشه خودش نشون میده کجاست
محل خاصی هم نیست که بری توش معمولا روی پشت بام هاست باید بری بگیریشون

MobinS
31-03-2011, 15:49
سلام
من همه مراحل اون گرگ ها رو رفتم. حالا یه علامت گرگ نارنجی تو صفحه دارم که توش یه اتاق پر از طلاست. ولی می گه باید کلید هاش رو بدست بیارم.
آخرین مرحله ای که آیکنش گرگ بود هم یه نفر رو با اسب دنبال کردم و کشتمش ولی باز هم کلید اون اتاق رو بهم نداد.
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید کلید ها رو از کجا باید بدست بیارم.

همه شو رفتی؟ چند تا رفتی دقیقا؟ وقتی هر معبد رو تموم میکنی یک کسری می نویسه تعداد تموم کرده شو نشون میده. با مرور زمان هم ازاد میشه. هر وقت هر 6 کلید رو پیدا کردی می تونی بری و درشو باز کنی.

من تازه بازیو نصبیدم خیلیم خوشم اومد

این بازی هم مثل نسخه قبلیش طولانیه یا کمتره ؟اگه کمتره مثلا چند درصده اون یکیه ؟؟

یه سوال گرافییکی هم بپرسم من حس میکنم جزییات شهر و زیبایی شهر توی این نسخه دوچندان شده اما گرافیک تا اینجایی که من رفتم یه کم سرخ میزنه -یعنی انگار رنگ قرمزش بیشتره آیا ماله این نیست که ریپک رو دانلود کردم ؟

کمتره. مراحل اصلیش 70 درصد اونه.
جزئیات بهتر شده ، درسته. ولی فکر نکنم اونیکه می گی درست باشه.

ali_disslove
31-03-2011, 15:54
همه شو رفتی؟ چند تا رفتی دقیقا؟ وقتی هر معبد رو تموم میکنی یک کسری می نویسه تعداد تموم کرده شو نشون میده. با مرور زمان هم ازاد میشه. هر وقت هر 6 کلید رو پیدا کردی می تونی بری و درشو باز کنی.

کمتره. مراحل اصلیش 70 درصد اونه.
جزئیات بهتر شده ، درسته. ولی فکر نکنم اونیکه می گی درست باشه.

یعنی ماله شما رو به قرمزی نمیزنه ؟

یه سوال :اونجا که زنه گفت این سبد گلو بیار برام بعد بهش یه قولای بد بد داد ؟بعدش که براش گذاشت اومد باهاش بره تو خونه زنه گفت نه من در شرایطی نیستم که.....

حالا من درست متوجه شدم یا به دلیل انحراف مغزی که دارم این جوری ترجمه کردم ؟:31::31::31:

SADEGH 7
31-03-2011, 15:55

من فکر کنم 4-5 تا رفتم.ولی تو نقشه دیگه آیکن گرگ نیست.

saeed_136915
31-03-2011, 16:15
اینی که تو نقشه مشخصش کردی پرچمه که باید بگیریش
این بار برخلاف نسخه های قبلی میشه محل پرچم ها و پر ها رو خرید و رو نقشه خودش نشون میده کجاست
محل خاصی هم نیست که بری توش معمولا روی پشت بام هاست باید بری بگیریشون

سلام میدونم پرچمه ولی راهی نیست که بشه بهش رسید یعنی بالای یه تپه ایه که نمیشه بالاش رفت

---------- Post added at 04:15 PM ---------- Previous post was at 04:13 PM ----------

یه سوال :اونجا که زنه گفت این سبد گلو بیار برام بعد بهش یه قولای بد بد داد ؟بعدش که براش گذاشت اومد باهاش بره تو خونه زنه گفت نه من در شرایطی نیستم که.....

حالا من درست متوجه شدم یا به دلیل انحراف مغزی که دارم این جوری ترجمه کردم ؟:31::31::31:

آره قولای بد بد داد :31:

Behi09
31-03-2011, 16:47
سلام میدونم پرچمه ولی راهی نیست که بشه بهش رسید یعنی بالای یه تپه ایه که نمیشه بالاش رفت

آره منم واسه رفتن به اون تپه مشکل داشتم ولی آخرش پیداش کردم.
خیلی خب.شمال اون پرچم تو نقشه ی دهکده مانندی هست(منظورم بالای اون خط چین سفیده هست) با اسب برو اونجا.بعد از اون دهکده به سمت اون تپه برو .یه پلی می بینی که شکسته.با اسب از روش می پره وبعدش بهش می رسی.به همین راحتی و خوشمزگی!!!

تورین که واسه ایتالیاست مطمئنم.
ولی نمیدونم اسم شهرش باشه.
نشنیدین یوونتوس تورین.

همین دیگه.بچه ها میگن تورین نزدیکه نیویورکه.در حالی که تو ایتالیاست.

Davood_titan
31-03-2011, 17:02
من مرحله اصلی ها رو تموم کردم فاز داد در حد المپیک :31:

fokonishi
31-03-2011, 17:30
وقتی اساسین نبودن بهتر بودن :27:
الان خنگ شدن
میفرستمشون دنبال یه دزد ، بجایی که بدون ، راه میرن :31:

راستی من 6 تا کلید رو گرفتم ، ولی اون گرگ زرده رو نقشه که میرم ، پیدا نمیشه این درچه فگورش :19:

mehdiporbaba
31-03-2011, 17:35
دوستان تو یکی ار مراحل بازی که باید تو قلعه ی 3 تا درب اصلی اونو ببیندیم(تو سکونس 5)چرا درب ها بسته نمیشه؟هرچی شیفت میزنم یه لحظه اهرم رو می گیره ول میکنه ؟

Mahdi_591
31-03-2011, 17:44
دوستان تو یکی ار مراحل بازی که باید تو قلعه ی 3 تا درب اصلی اونو ببیندیم(تو سکونس 5)چرا درب ها بسته نمیشه؟هرچی شیفت میزنم یه لحظه اهرم رو می گیره ول میکنه ؟

دوست عزیز باید شیفت چند ثانیه نگه داری اگه دیدی ریختن سرت از دود استفاده

xxxj
31-03-2011, 18:05
از دوستان کسی هست که درصد بازی رو به 100 رسونده باشه و اگه هست بگه اخرش چی میشه یعنی باز هم میشه بازی کرد؟

saeed_136915
31-03-2011, 19:31
از دوستان کسی هست که درصد بازی رو به 100 رسونده باشه و اگه هست بگه اخرش چی میشه یعنی باز هم میشه بازی کرد؟

سلام من 100% تموم کردم بله بازم میشه بازی کرد الان من دارم اون صندوق پول ها رو جمع میکنم. آخرش هم :

میرن اون سیب رو برمیدارن و یه جورایی میشه که دزموند لوسی رو میکشه !!

xxxj
31-03-2011, 19:55
پاک شد به دلیل لو رفتن داستان !!!!!!!!!!

iilliya
31-03-2011, 20:00
اون که سفید زده دیده نمیشه به سادگی اما خود شما که با این پس زمینه نقل قول تابلو ترش کردی
اجب آخر بی خودی داشت
یه سوال چجوری باید با اون چتر هاش کار کرد به چه دردی میخوره؟
یه سوال دیگه با این آخری که براش گزاشتن نسخه 4 این بازی میاد؟

MobinS
31-03-2011, 20:11
اون که سفید زده دیده نمیشه به سادگی اما خود شما که با این پس زمینه نقل قول تابلو ترش کردی
اجب آخر بی خودی داشت
یه سوال چجوری باید با اون چتر هاش کار کرد به چه دردی میخوره؟
یه سوال دیگه با این آخری که براش گزاشتن نسخه 4 این بازی میاد؟

کامپیوتر رو خبر ندارم. ولی خودش می نویسه. باید از یک ارتفاعی بپری و یک دکمه ای بزنی ( به خدا ننمی دونم توی PC {ه دکمه ای است! )
نسخه ی بعدی بازی سال 2012 ریلیز میشه.

وقتی اساسین نبودن بهتر بودن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان خنگ شدن
میفرستمشون دنبال یه دزد ، بجایی که بدون ، راه میرن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی من 6 تا کلید رو گرفتم ، ولی اون گرگ زرده رو نقشه که میرم ، پیدا نمیشه این درچه فگورش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی در باز نمیشه؟ مگه میشه؟ همه ی کلید هارو گرفتی؟ مطمئنی درست میری؟ یا اصلا منظورته اون صندوقی که توش زره هست رو پیدا نمی کنی.

من گذروندم. بله میشه.

حالا من درست متوجه شدم یا به دلیل انحراف مغزی که دارم این جوری ترجمه کردم ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه چرا قرمزی؟
تقریبا درسته. ولی نشون نمی ده. جایی نمی گه که در شرایطش نیستم.

ALI&SOAP
31-03-2011, 20:46
دوست من شما باید آپدیت 1.1 رو نصب کنید که می تونید لینکش رو از تاپیک مشکلات نصب و اجرا پست اول پیدا کنید

ولی تو about نوشته قابل اجرا بروی هردو نسخه ی 1.00 و 1.01 بازی

iilliya
31-03-2011, 20:56
من دنبال مون دگمه بیدم ببینم چیه ؟
بازی رو تموم کردم اما 1 بارم از اینا استفاده نکردم!
شما تو هر کنسولی بازی میکنی بگو دگمه ای که میزنی در حالت عادی چی کار میکنه شاید من هم اگه تو pc همون رو تو پرش بزنم باز شه ببینم چیه این !

SA3EDLORD
31-03-2011, 21:19
دکمه ای نیست........شما اگه روی hiden blade گذاشته باشید سلاحتون رو.....وقتی از یه ارتفاعی بپرید و کلیک چپ رو بزنید اون چتر باز میشه!

iilliya
31-03-2011, 21:28
دکمه ای نیست........شما اگه روی hiden blade گذاشته باشید سلاحتون رو.....وقتی از یه ارتفاعی بپرید و کلیک چپ رو بزنید اون چتر باز میشه!

hiden blade فارسی بگو:31:

ali_1372
31-03-2011, 22:16
دوستان یه سوال
این شهر turin که میگین نزدیکه نیویورک هست،من تو google earth نمی تونم شهری نزدیکه نیویورک با همچین اسمی پیدا کنم.(از سره بیکاریه دیگه!)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همین دیگه.بچه ها میگن تورین نزدیکه نیویورکه.در حالی که تو ایتالیاست.

حرف شما کاملا درسته ولی اون شهری که داری میگی تلفظش به انگلیسی میشه Turin ولی به زبون همون ایتالیایی ها هستش Torino. اینجا رو بخون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی اونجایی که من میگم یه روستایی به اسم Turin که نزدیکه نیویورکه .

تازه اون مختصاتی که داوینچی درمیاره یه جایی نزدیکای نیویورکه که نزدیکترین جا بهش همون Turin است(خود turin نیست).این از مختصات
N 43 39 19
W 75 27 42

اینم عکسش

اگه بخوان که تو زمان حال پیش برن که همون دزمونده نقش اولش ولی اگه بخوان از زمان گذشته بسازن که توی
آمریکا بگذره بهترین و مهمترین زمان تاریخی که دارن همین انقلاب آمریکا هستش:8:

jojo_90
31-03-2011, 23:44
من که اصلا نفهمیدم چی شد تموم شد!!!!:31:
فقط دنبال علامت تعجب تو نقشه بودم و تقریبا دنبال هیچ کدوم از حاشیه های بازی نرفتم....تازه اخر بازی رفتم Armor بردم بالا و شمشیر خریدم(بعد از تموم شدن بازی):20:حالم به هم خورد از این مدلی بازی تموم کردنم:19:

Angel Of Darkness
01-04-2011, 00:07
سلام
فرق انجام دادن 100 % ماموریتا با 50 % چیه وکجا بدرد میخوره
نکنه مثل اچیومنتا بدردنخور و برای کلکل گیمراست ؟

این بازی واقعا سطح زبانش بالاست 1 کلمشم درستو حسابی حتی باز زیرنویسم نفهمیدم انگار داری فیلم میبینی تند تندم رد میشه :13:

Behi09
01-04-2011, 00:27
حرف شما کاملا درسته ولی اون شهری که داری میگی تلفظش به انگلیسی میشه Turin ولی به زبون همون ایتالیایی ها هستش Torino. اینجا رو بخون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی اونجایی که من میگم یه روستایی به اسم Turin که نزدیکه نیویورکه .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتازه اون مختصاتی که داوینچی درمیاره یه جایی نزدیکای نیویورکه که نزدیکترین جا بهش همون Turin است(خود turin نیست).این از مختصات
N 43 39 19
W 75 27 42

اگه بخوان که تو زمان حال پیش برن که همون دزمونده نقش اولش ولی اگه بخوان از زمان گذشته بسازن که توی
آمریکا بگذره بهترین و مهمترین زمان تاریخی که دارن همین انقلاب آمریکا هستش:8:

علی جان من تسلیم.
با شواهدی که رو کردی دیگه کاملا قانع شدم.
آخرش این خراب شده رو تو گوگل ارث پیدا کردم.
ممنونم از راهنماییت

golmohammadi
01-04-2011, 00:31
من که اصلا نفهمیدم چی شد تموم شد!!!!:31:
فقط دنبال علامت تعجب تو نقشه بودم و تقریبا دنبال هیچ کدوم از حاشیه های بازی نرفتم....تازه اخر بازی رفتم Armor بردم بالا و شمشیر خریدم(بعد از تموم شدن بازی):20:حالم به هم خورد از این مدلی بازی تموم کردنم:19:

سلام
من که هر چی ماموریت اصلی و فرعی میبینم انجامش میدم
کیف داره
تو شهر هم هر سربازی که منو حول بده پرت کنه زورم میاد و میکشمش:31:
که در نهایت درگیری با تمام سربازای اون کوچه میشه :31:
تو این نسخه خیلی چیزها اضافه شده (تو مبارزات)
و واقعا مبارزات حال میده
تو نسخه 1 هم که آخراش ده ها سرباز میرختند خیلی حال کردم :40:
کلا از درگیری در این بازی خیلی لذت میبرم
امروز کارم شده بود حمل کردن زن :ی

SA3EDLORD
01-04-2011, 01:24
hiden blade فارسی بگو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون خنجری که از تو دستش در میاد:دی(چی بگم اخه:دی)

lAsThErO
01-04-2011, 09:07
آخی...
دیگه بازی با تموم مراحل جانبیش تموم شد:5:
البته من فقط میخاستم مراحل کریستینا رو تموم کنم
فیلم هندیی بود واسه خودش:31:

hts1369
01-04-2011, 12:43
اقا اون ماموریت گرگها که باید بری تو گلیسا (اولش گشیش دعا میخونه) رو باید چجوری رد کرد؟

hamed_dij
01-04-2011, 12:48
من سکانس 5 مموری 3 گیر افتادم؟
لباس یکی از سربازها رو میپوشه و یه جعبه داره که باید حملش کنه ولی نمیدونم باید کجا برم یه کم ز راه رو با راهنمایی های سرباز پشت سری میرم ولی تا وسطهای را دیگه نمیدونم باید کجا برم
راهنمایی کنید

SA3EDLORD
01-04-2011, 12:55
ببین وقتی میگه isn't the banker other way? یا یه همچین چیزی...........باید مسیرتو عوض کنی و به یه مسیر دیگه بری........
به 2 3 بار نمیتونی بری............یکم سخته.........

fokonishi
01-04-2011, 13:01
اقا اون ماموریت گرگها که باید بری تو گلیسا (اولش گشیش دعا میخونه) رو باید چجوری رد کرد؟

با سرباز ها درگیر نشو
وقتی دعا تموم شد ،کشیش ها راه میوفتن ، تو هم برو وسطشون
E رو بزن تا هدفت مشخص بشه تو کشیش ها
هر جا رفت تو هم دنبالش برو ( از داخل گروه کشیش ها که دارن صحبت میکنن رد شو که شناسایی نشی ) :27:

Behi09
01-04-2011, 13:02

خیلی راحت.میزاری حرفاش تموم شه بعد وقتی همه از صندلی هاشون بلند شدند و شلوغ پلوغ شد، جلدی می پری وسط خماعت به طوری که سربازا نبینن.بعد از eagle vision استفاده کن و یه کشیش رو باید از بین اون افراد پیدا کنی .از اونجا به بعد بیفت دنبالش هر جا میره برو.تمام:20:

havas_1980
01-04-2011, 13:05
من سکانس 5 مموری 3 گیر افتادم؟
لباس یکی از سربازها رو میپوشه و یه جعبه داره که باید حملش کنه ولی نمیدونم باید کجا برم یه کم ز راه رو با راهنمایی های سرباز پشت سری میرم ولی تا وسطهای را دیگه نمیدونم باید کجا برم
راهنمایی کنیدتصویر مسیر حرکت در آدرس زیر موجوده:

Gregar
01-04-2011, 13:17
میگم یه زمانی گفته شد که تو این نسخه میشه Costume عوض کرد . این نسخه های کرکی همچین چیزی رو داره یا نه ؟

havas_1980
01-04-2011, 13:26
میگم یه زمانی گفته شد که تو این نسخه میشه Costume عوض کرد . این نسخه های کرکی همچین چیزی رو داره یا نه ؟
بله. البته بعد از اجرای ACB Codex Edition Unlocker چهار Outfit دیگه هم باز میشه.

AlexMercer
01-04-2011, 13:54
بله. البته بعد از اجرای ACB Codex Edition Unlocker چهار Outfit دیگه هم باز میشه.

چه لباسایی؟

من لباس گرگی رو دارم. لباس رایدن رو دارم لباس التایر و لباس معمولی ازیو رو دارم.به غیر از لباس دسموند دیگه چیزه دیگه ای هست؟

SA3EDLORD
01-04-2011, 14:22
لباس الطایر رو چطوری باید دوباره بدست بیاریم؟

xxxj
01-04-2011, 14:25
دوستان وقتی این ACB Codex Edition Unlocker را نصب میکنیم ماموریت های جدید چی هست ؟ منظورم اینه که من نصب کردم یعنی الان خودم باید برم پیش داوینچی یا مثل ماموریت های اصلی با فیلم شروع میشه و بعد میشه بگید علامت های جدیدی که باز میشه چه شکلی هست روی نقشه؟

havas_1980
01-04-2011, 15:54
چه لباسایی؟

من لباس گرگی رو دارم. لباس رایدن رو دارم لباس التایر و لباس معمولی ازیو رو دارم.به غیر از لباس دسموند دیگه چیزه دیگه ای هست؟

لباس الطایر رو چطوری باید دوباره بدست بیاریم؟

دوستان وقتی این ACB Codex Edition Unlocker را نصب میکنیم ماموریت های جدید چی هست ؟ منظورم اینه که من نصب کردم یعنی الان خودم باید برم پیش داوینچی یا مثل ماموریت های اصلی با فیلم شروع میشه و بعد میشه بگید علامت های جدیدی که باز میشه چه شکلی هست روی نقشه؟
آدرس زیر رو مطالعه کنین: (زمان ظاهر شدن Restored Memory ها رو دقت نکردم.)

ali_1372
01-04-2011, 16:48
الان یه مطلب جالبی در مورد این مختصات خوندم که و کاملا مطمئن شدم که یوبی الکی این مختصات رو نداده و حتما بعدا یه نقشی داره..

اگه محل این مختصات رو به شهر Rome , New York که در جنوب محل مختصات قرار داره وصل کنیم و همچنین به شهر Florence , New York که در غرب محل مختصات قرار داره وصل کنیم یه مثلث تشکیل میشه و اگه اندازه ضلع ها رو اندازه بگیریم می بینیم که این مثلث کاملا از رابطه فیثاغورث پیروی می کنه. اینم عکسش

SA3EDLORD
01-04-2011, 18:07
نکنه تو معماهاش باید رابطه فیثاغورث حل کنیم؟:دی

fokonishi
01-04-2011, 18:57
این مرحلش که باید 4 تا کشتی غرق کنیم خیلی حال داد :27:
راستی من 6 تا کلید رو بدست اووردم و رفتم اون لباسه رو تو گرگ زرده پوشیدم ، وقتی بردمش واسه ریپایر ، میگه که اصلا Armor نداره !
اصلا بدرد میخوره این لباسه ؟

M A X I M U M
01-04-2011, 19:00
اون لباس خراب نمیشه که بخوای تعمیرش کنی
وقتی میری واسه Repair بهت میگه نیازی به تعمیر نیست

ali_1372
01-04-2011, 19:29
نکنه تو معماهاش باید رابطه فیثاغورث حل کنیم؟:دی

تا اونجایی که من یادم میاد نه .

این مختصات رو یوبی طوری داده که به محل Temple Of Pythagoras ( تمپل فیثاغورث) یه ربطی داشته باشه دیگه.

SA3EDLORD
01-04-2011, 19:36
دوستان من اینو هر کاری کردم نتونستم برم توش.........5 تا رو رفتم..........این توی یک زیر زمینیه.......من نمیدونم از کجا باید برم توش

Retired User
01-04-2011, 19:46
5 تا اساسین لول 6 ام مردن لول
نمیشه هیچ کاریش کرد؟

Layken
01-04-2011, 19:56
دوستان من اینو هر کاری کردم نتونستم برم توش.........5 تا رو رفتم..........این توی یک زیر زمینیه.......من نمیدونم از کجا باید برم توش

سعید حجمو بیار پایین خب :31:
ببین پلهارو تعمیر باید بکنی...راهش پیدا میشه..

5 تا اساسین لول 6 ام مردن لول
نمیشه هیچ کاریش کرد؟
منظورت اینه که دوستهای اساسینت مردن.؟
مشکلی نیست همیشه هستند نفراتی که به کمک نیاز دارن و خیالت راحت هی پیدا کن نجاتشون بده

fokonishi
01-04-2011, 20:00

همون طور که Layken گفت باید پلی که بالای همون گرگه کمرنگه رو بسازی تا آب سرازیر بشه تو گودال و سطح آب که بالا اومد میتونی وارد بشی :46:

Retired User
01-04-2011, 20:01
منظورت اینه که دوستهای اساسینت مردن.؟
مشکلی نیست همیشه هستند نفراتی که به کمک نیاز دارن و خیالت راحت هی پیدا کن نجاتشون بده

دوست اساسین چیه؟
همین مردمی رو که تحت پوشش میگیریم و اساسین میکنیمشون رو میگم
5 تا رو به یه ماموریت 3 لوزی دی: فرستادم همه مردن :27:
الان 5 تا اساسین لول 1 دارم لول

SA3EDLORD
01-04-2011, 20:02
اونجا یه مکان هست که من خریدمش ولی چیزی برای تعمیر نیست:41:
روی عکس نگاه کنید............خریدمش
==========================
تمام زیر دستام رو من اساسین کردم:27:

fokonishi
01-04-2011, 21:22
من اینجا رو میگم درست کن :
اگه خودش نبود بگو تا واست چک کنم تو بازی :46:

fokonishi
01-04-2011, 21:36
راستی کسی فلسفه این که اینا بعد از اساسین شدن میرن از بالا میپرن تو آب رو میدونه ؟

AlexMercer
01-04-2011, 22:18

بابا نمیخواد. بالای ورودیش به دیوار اویزون شو و شیفت رو بزن پرت شو ولی باز شیفت رو بزن تا دستشو بگیره به اجری چیزی بعد برو بالا برو تو من اینطوری رفتم:41:

Gregar
01-04-2011, 22:43

الان اینی که گفتی ایتمه یا کدکسه چیه ؟ من الان تازه Assassin,s Guild رو تشکیل دادم . بعد این لباسها توی مغازه لباسها میاد یا توی منوی بازی .

SA3EDLORD
01-04-2011, 22:54
راستی کسی فلسفه این که اینا بعد از اساسین شدن میرن از بالا میپرن تو آب رو میدونه ؟
موضوع پریدن تو اب نیست.............موضوع اینه که اینا حتما باید بلد باشن بپرن:دی

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:52 PM ----------

بابا نمیخواد. بالای ورودیش به دیوار اویزون شو و شیفت رو بزن پرت شو ولی باز شیفت رو بزن تا دستشو بگیره به اجری چیزی بعد برو بالا برو تو من اینطوری رفتم
هزاران بار اینکارو کردم بابا.............اونقد کلافه شدم که رفتم از بالای این ستونا پریدم با بالن به سمتش روفتم گفتم شاید بتونم برم تو...............گفتم که بدونی هر کاری رو امتحان کردم:دی

من اینجا رو میگم درست کن
اها...............باشه حتما میرم درستش میکنم...........
راستی اگه rebuld روم رو تا 100% ببرم چی میشه؟

lAsThErO
01-04-2011, 23:15

جون داداش از این همه فلسفه که واسه این بازی در آوردن و در میارن فقط همین یکی بود که گیر بدی بهش:31:
شاید یه حالت ورود به دنیای اسسینی داره

meha
01-04-2011, 23:24
سوال در مورد آخر بازی....

چطور شد اینکه زد دختره رو کشت...زنه بهش گفت بدون خواست خودت میری طرف دشمنت...واقعا دختره دشمنش بود؟بازی سری دیگه نداره؟همینجا تمام میشه کلا؟

lAsThErO
01-04-2011, 23:30

چطور شد اینکه زد دختره رو کشت...زنه بهش گفت بدون خواست خودت میری طرف دشمنت...واقعا دختره دشمنش بود؟بازی سری دیگه نداره؟همینجا تمام میشه کلا؟
اون قسمت دختره رو تو صفحات قبل هم توضیح دادن دوستان
اون زنه( خدائه ) گفت تو این راه نباید چیزی حواستو پرت کنه و چون دزموند عاشق لوسی بود کشتش که بتونه به ماموریتش برسه
این یه جورایی نسخه 2.5 بود
هنوز Assassin's Creed III هم هست

AlexMercer
01-04-2011, 23:41

ببین اگر the truth ها رو هم دنیال کنی یکی از اقوام قبلی دزموند میاد جلوش میگه تو حقیقت رو نمیدونی اون دختره اون چیزی که میگه نیست و عشقش و حرفاش الکیه و دروغین. اون داره از تو کمک میگیره که به اهداف خودش برسه.

چون بحرحال اون دختره هم فکر کنم از نوادگان یک اساسینه بدش نمیاد که سیب هارو پیدا کنه برای خودش برداره.

ELSIN
01-04-2011, 23:53
من این ACB Codex Edition Unlocker نصب کردم اما یه چند تا مرحله برام باز شده که آخرش به یه گنج می رسه (همون صندق چه های که توش پر سکه و طلاست اما) و فقط 4000 تا پول گیرش میاد

این مرحله ها به ACB Codex Edition Unlocker ربط دارند ؟؟؟

Shayan_shf
02-04-2011, 00:01
دوستان جدیدا وقتی میخوام چیزی بخرم اررو میده که جای خالی وجود نداره Container Full و نمیشه چیزی خرید ، راه حلی نداره چیکار میشه کرد تا بشه دوباره خرید کرد ؟؟
یه بسته هایی هستش برای سلاح های سنگین که مغازه های خیاطی (همونا که آرم دوک نخ دارن) میفروشن. شاید با اونا درست شد

meha
02-04-2011, 00:05
میگم سایتی چیزی نیست که دقیق در مورد داستان این بازی توضیح داده باشه؟

mosolim
02-04-2011, 08:40

سلام

یادش بخیر زمانی که قبلا بازی میکردیم بچه ا تو این قسمت زیاد مشکل داشتند. شما باید تمام ساختمان هایی که با علامت broken مشخص شدن بسازید بعد تو اون قسمت اب بالا میاد شما میتونید خیلی راحت وارد بشید.

SA3EDLORD
02-04-2011, 10:58
سلام

یادش بخیر زمانی که قبلا بازی میکردیم بچه ا تو این قسمت زیاد مشکل داشتند. شما باید تمام ساختمان هایی که با علامت broken مشخص شدن بسازید بعد تو اون قسمت اب بالا میاد شما میتونید خیلی راحت وارد بشید.
سلام مرسی.................مشکلم حل شد...

havas_1980
02-04-2011, 11:34

اینکه بدون هیچ سوالی فرمانبردار رهبرشون هستن. رهبرشون هر چی دستور بده انجام میدن. بگه بمیرین میمیرین... اثبات کننده ایثار و شجاعت اساسین بوده. تو بازی اول وقتی شوالیون حمله میکنن به مصیاف, المعلم برای نشون روحیه اساسین ها از اونها میخواد که از بلندی خودشون رو پرت کنن. البته شوالیون متوجه کاه هایی که اساسین ها روی اونها سقوط میکردن نمیشدن. این عمل اون موقع درحقیقت برای تضعیف روحیه دشمنها انجام شد. خلاصه در همین حد این قضیه مشخصه.

البته تو تاریخ انجام همچین عملی برای نشون دادن اماده بودن افراد خودی دیده شده... راست یا دروغ نقل شده هیتلر همچین عملی رو به کار گرفته بود.

الان اینی که گفتی ایتمه یا کدکسه چیه ؟ من الان تازه Assassin,s Guild رو تشکیل دادم . بعد این لباسها توی مغازه لباسها میاد یا توی منوی بازی .
توضیحش داده شده بود. تو منو میاد قسمت Inventory >> Outfits

من این ACB Codex Edition Unlocker نصب کردم اما یه چند تا مرحله برام باز شده که آخرش به یه گنج می رسه (همون صندق چه های که توش پر سکه و طلاست اما) و فقط 4000 تا پول گیرش میاد

این مرحله ها به ACB Codex Edition Unlocker ربط دارند ؟؟؟بله. قسمتی از همونه.

molaali
02-04-2011, 12:18
بعد از تمام کردن مراحلی که باید ابزاری که داوینچی ساخته رو نابود کرد(L سیاه) داوینچی یه چیزی شبیه به چتر نجات به اتزیو می ده.لطف کنید بگید چطوری رو میشه از این وسیله استفاده کرد.
با تشکر.

SA3EDLORD
02-04-2011, 12:31
از ارتفاع که بپرید اگه سلاحتون روی hidden blade باشه و بعد کلیک چپ رو بزنی چتر باز میشه:20:

SADEGH 7
02-04-2011, 13:26
سلام
دوستان چطوری می تونم از این قسمت بالا برم؟

Layken
02-04-2011, 13:54
این پلهارو وقتی تعمیر کردی و کاملشون کردی می تونی از انتهاش یا ابتداش مسیرهایی هستند که بالاش بری و بیایی اینجا

AlexMercer
02-04-2011, 16:20

آموزش عملی و بدون هزینه و صرف وقت برای رد کردن این مرحله:31:

AlexMercer
02-04-2011, 16:30
اینم اتزیو کشاورز با لباس رایدن در حال همکاری در مزرعه

اتزیو و دفاع از مزرعه

اینم نمایی جالب از شهر

titanium_zarin
02-04-2011, 18:00
سلام ...
من لوناردو رو ديدم و يك از وسايل رو ازش گرفتم ...حالا i جايي هست كه جز اين مموري نيست ...جاي خاصي هم نيست برم ...جريان چيه ؟؟
بايد چكار كنم ؟؟

بعد هم اينايي كه توي sell item هست رو بفروشم يا نگه ددارم ؟؟

اين لباسهايي كه دوستان دارن چكار كنم كه بدست بيارم ؟؟

اساسين كه كمك من هستن چطوري اپگريد ميشن ؟؟

ELSIN
02-04-2011, 18:13
سلام ...

بعد هم اينايي كه توي sell item هست رو بفروشم يا نگه ددارم ؟؟

اين لباسهايي كه دوستان دارن چكار كنم كه بدست بيارم ؟؟

اساسين كه كمك من هستن چطوري اپگريد ميشن ؟؟

سلام
نه نفروش
کدوم لباس
اپگريد که نه فقط قدرت حمله یا دفاع بالا میره ، اپگريد کلی هست

titanium_zarin
02-04-2011, 20:23
سلام ...
من لوناردو رو ديدم و يك از وسايل رو ازش گرفتم ...حالا i جايي هست كه جز اين مموري نيست ...جاي خاصي هم نيست برم ...جريان چيه ؟؟
بايد چكار كنم ؟؟

من واقعا گيج شدم ..
ميشه كمك كنيد ...

Gregar
02-04-2011, 20:48
ممنون از بچه ها این Unlocker کامل نصب شد و درست کار میکنه .

فقط یه سوال کلی . الان اینو نصب کردم مثل اینکه Limited Codex Edition شد . تازگی ها بعضی بازیها رو دیدم که نوشته Limited Edition . یعنی یه سری امکانات برداشته میشه ؟

iilliya
02-04-2011, 20:52
ببین اگر the truth ها رو هم دنیال کنی یکی از اقوام قبلی دزموند میاد جلوش میگه تو حقیقت رو نمیدونی اون دختره اون چیزی که میگه نیست و عشقش و حرفاش الکیه و دروغین. اون داره از تو کمک میگیره که به اهداف خودش برسه.

چون بحرحال اون دختره هم فکر کنم از نوادگان یک اساسینه بدش نمیاد که سیب هارو پیدا کنه برای خودش برداره.

چی شد چی شد سیب ها ؟:18: جریان این سیب ها چیه مگه چند تان؟:13:
من اولین نسخه اینو بازی نکردم یکی میتونه بگه از کجا میشه داستان رو کامل فهمید اون دی وی دی جایزه که 1 فیلم توش رو هم دیدم چیزی کامل ازش دست گیرم نشد!:11:

marmolak kocholo
02-04-2011, 20:55
من واقعا گيج شدم ..
ميشه كمك كنيد ...
اگه از چیز همون شکل بسته مانند هست، نشون میده شما مراحل رو تموم کردید!
اون بسته هم چتر نجات هست که وقتی شما سلاحتون رو Hidden Blade قرار بدید و از یه بلندی بپرید با کلیک راست چتر باز میشه...
گیج شدن نداره !!!

mohammadrezams
02-04-2011, 21:01
سلام
من تو Sequence 6: The Baron of Valois قسمت Gatekeeper گیر کردم. میگه Hold Shift to LOWER the gate ولی وقتی میرم کنار هر دروازه Shift رو نگه میدارم هیچی نمیشه فقط Ezio میره کنار دروازه و صدای بسته شدن میاد .

pcsoft
02-04-2011, 21:01
سلام.
یه سوال:
اگه مراحل Full Synchronization تموم نشن(مثلا تا 50 %) بعدا مشکلی پیش میاد؟
marmolak kocholo
02-04-2011, 21:03
ممنون از بچه ها این Unlocker کامل نصب شد و درست کار میکنه .

فقط یه سوال کلی . الان اینو نصب کردم مثل اینکه Limited Codex Edition شد . تازگی ها بعضی بازیها رو دیدم که نوشته Limited Edition . یعنی یه سری امکانات برداشته میشه ؟

دقیقا کجای بازی نوشته Limited Codex Edition !؟
بازی هایی که می بینی نوشتن Limited Edition یعنی یه سری امکانات اضافه نسبت به نسخه ی اصلی دارن، مثلا یه سری سلاح ها، آپگرید ها، آیتم ها، مراحل اضافه یا یه سری امتیازات تو بخش آنلاین و ...
که البته یه مدت محدودی برا فروش هستند که بیشتر نسخه ی Limited Edition رو باید قبل انتشار بازی Pre Order کنید.

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:02 PM ----------

سلام.
یه سوال:
اگه مراحل Full Synchronizatiاn تموم نشن(مثلا تا 50 %) بعدا مشکلی پیش میاد؟
فقط درصد کامل کردن بازی میاد پایین... ( موقعی که می خوای بازی رو لود کنی بقل سمت راست نوشته چند درصد از بازی رو رفتی )

titanium_zarin
02-04-2011, 22:00
اگه از چیز همون شکل بسته مانند هست، نشون میده شما مراحل رو تموم کردید!
اون بسته هم چتر نجات هست که وقتی شما سلاحتون رو Hidden Blade قرار بدید و از یه بلندی بپرید با کلیک راست چتر باز میشه...
گیج شدن نداره !!!

ببين ...
اصلا من ماموريتي نرفتم ...
هيچ كاري نكردم ...
مگه اينجا نبايد ماشين گان رو پيدا كنيم ...من اصلا پيدا نكردم ...
خودمم نميدونم يعني چي ؟؟

نگاه كنيد ...
من بايد برم تو نقشه اينجا كه مشخص شده ...
اما نميشه چون هنوز جط سكانس نيست ...
پس من چكار كنم ؟؟
قبلشم كه لوناردو اومد و رفت ...

ALI&SOAP
02-04-2011, 22:32
سلام
من تو Sequence 6: The Baron of Valois قسمت Gatekeeper گیر کردم. میگه Hold Shift to LOWER the gate ولی وقتی میرم کنار هر دروازه Shift رو نگه میدارم هیچی نمیشه فقط Ezio میره کنار دروازه و صدای بسته شدن میاد .

به احتمال زیاد کرک مشکل داره
من تو بازی دیگه همچین مشکلی داشتم او سیزن رو از اول بازی کردم درس شد::8:

amirpers
02-04-2011, 22:32
دوستان کسی نقشه جای پرها و ... رو نداره بذاره ؟

AlexMercer
02-04-2011, 22:40

Gregar
02-04-2011, 23:09
دقیقا کجای بازی نوشته Limited Codex Edition !؟

اینو موقع نصب این بسته میگه که به نسخه Limited Codex Edition ارتقا یافت

plsboy
03-04-2011, 10:07

عزیز نقشه اونهارو خیلی راحت میری از paintshop ها میخری....
آقا کسی راهنمایی واسه حل معما ها پیدا نکرده؟
واسه جای flag ها چطور؟
میدونم که نقشه جای اونهارو هم میخریم ولی بعضی هاشون توی این مراحلی هست که میریم واسه این گرگ نماها ولی نقشه ای واسه اونها نیست...
منم فقط یه پرچم borgia رو پیدا نکردم هنوز...
وتا پیداش نکردم نمیخوام بازی رو تمام کنم تا کامل تمام بشه...:31::31::31:

plsboy
03-04-2011, 12:42
پیداش کردم...
آقا کسی تونسته این پرچم رو بگیره؟
من یه باگ از بازی پیدا کردم...:18:
نمیشه به سمت این میله پرید و گرفتش...:18:
عجب ضدحالی...:18:

اینم save من هر کی میخواد بره تست کنه!!!!!!!

برید حالشو ببرید که تا اینجای بازی که 83% رو رفتم همه چیز sync هستش و تمام mission ها انجام شده...

meha
03-04-2011, 12:46
حتما شما وقتی میخوام بپری جهت هم میدید فقط کلیک سمت راست با Space کافیه که درست بپره....

Ata Assassin
03-04-2011, 12:47
سلام.ميخواستم بدونم چطور ميشه بازي رو 100 درصد تموم كرد؟من تا 78 درصد رفتم و ديگه ماموريتي نمونده كه انجام نداده باشم.(همه ي ماموريت ها رو در rosa in fior va barracks va thievs guild ) در ضمن همه ي feather ها رو جمع كردم(ولي نفهميدم كه اين ها به چه دردي ميخورن يا چه چيزي رو اتلاك مي كونه) و borgia flags va tresure مونده.لطفا يه نفر يه راهنمايي جامع در مورد چگونه 100 كردن بازي بگه.ممنون.

plsboy
03-04-2011, 12:53
حتما شما وقتی میخوام بپری جهت هم میدید فقط کلیک سمت راست با Space کافیه که درست بپره....

عزیز اگه جهت ندی که اصلا نمیپره...:13:

---------- Post added at 01:53 PM ---------- Previous post was at 01:48 PM ----------

سلام.ميخواستم بدونم چطور ميشه بازي رو 100 درصد تموم كرد؟من تا 78 درصد رفتم و ديگه ماموريتي نمونده كه انجام نداده باشم.(همه ي ماموريت ها رو در rosa in fior va barracks va thievs guild ) در ضمن همه ي feather ها رو جمع كردم(ولي نفهميدم كه اين ها به چه دردي ميخورن يا چه چيزي رو اتلاك مي كونه) و borgia flags va tresure مونده.لطفا يه نفر يه راهنمايي جامع در مورد چگونه 100 كردن بازي بگه.ممنون.

میتونی save من رو برداری . حالشو ببری چون فقط مونده این پرچم و یه secret location که گرفتن زره romulos هستش و بقیش هم ماموریتهایی که توی جریان اصلی بازی که باید حتما بری...
همه treasure ها و چیزهایی که میشه انجام داد رو رو تمام کردم...
البته یه shop quest هم مونده چون نتونستم چیزی به نام aconite پیدا کنم که بدم به یه دکتر...

Ata Assassin
03-04-2011, 12:56

---------- Post added at 01:53 PM ---------- Previous post was at 01:48 PM ----------

میتونی save من رو برداری . حالشو ببری چون فقط مونده این پرچم و یه secret location که گرفتن زره romulos هستش و بقیش هم ماموریتهایی که توی جریان اصلی بازی که باید حتما بری...
البته یه shop quest هم مونده چون نتونستم چیزی به نام aconite پیدا کنم که بدم به یه دکتر...

ممنون.ولي ميخوام يه نفر يه راهنمايي جامع كنه تا خودم بتونم بازي روتموم كنم.

hamed m2m
03-04-2011, 13:00
بچه هاسلام
چه پایان بدی داره!
آخرش چی میشه بعد از اینکه لوسی روبا خنجرمخفی میزنه؟!!!!!

siavashjal
03-04-2011, 13:06
کسی لینک دانلود ترینر برای ورژن 1.01 نداره؟

plsboy
03-04-2011, 13:07
اصلا بازیهای ubisoft از زمان prince of persia sands of time تا الان این مشکل رو دارند چه تو pop و چه assassin creed همیشه وقتی دوربین تو این زاویه قرار میگرفت دیگه نمیشد به سمت پایین مایل به راست پرید...:18:
شانس ما هم که تو این غار نمیشه زاویه دوربین رو عوض کرد...:18:

meha
03-04-2011, 13:24

نه اصلا نیازی نیست جهت بدید شما یکبار کلیک سمت راست با Space رو بگیرید میبینید که میپره....

سیو شما رو ریختم ولی اونجایی که میگید نیست...دقیق کجاست اونجایی که میخواین پرچم رو بگیرید؟

کسی لینک دانلود ترینر برای ورژن 1.01 نداره؟ اینم از ترینر ورژن 1.01

از این صفحه دانلود کنید

siavashjal
03-04-2011, 13:34
آقا من همه ترینرها رو امتحان کردم ولی هیچ کدوم زمان رو نامحدود نمی کنند.

meha
03-04-2011, 14:10
زمان چی رو؟

siavashjal
03-04-2011, 14:51
اون قسمت هایی از بازی که زمان دارن.

plsboy
03-04-2011, 15:17
نه اصلا نیازی نیست جهت بدید شما یکبار کلیک سمت راست با Space رو بگیرید میبینید که میپره....

سیو شما رو ریختم ولی اونجایی که میگید نیست...دقیق کجاست اونجایی که میخواین پرچم رو بگیرید؟

اینم از ترینر ورژن 1.01

از این صفحه دانلود کنید

مرسی عزیز مشکلم رو حل کردم با gamepad ...:27::27:
و save ها درسته جای دیگه هستن و من از روی dna اومدم و اون memory رو دوباره بازی کردم که توی یکی از این جاهای مخفی romulos بود...

plsboy
03-04-2011, 15:24
حذف شود...

MEHDI_2010
03-04-2011, 15:30
پیداش کردم...
آقا کسی تونسته این پرچم رو بگیره؟
من یه باگ از بازی پیدا کردم...:18:
نمیشه به سمت این میله پرید و گرفتش...:18:
عجب ضدحالی...:18:

اینم save من هر کی میخواد بره تست کنه!!!!!!!

برید حالشو ببرید که تا اینجای بازی که 83% رو رفتم همه چیز sync هستش و تمام mission ها انجام شده...
دوست عزیز شما باگ پیدا نکردی!!!!
شما فقط جهت عقب را میگیری و میپری به همین خاطر نمیشه
شما باید جهت عقب(پایین) و راست را با هم بگیری و بپری

---------- Post added at 04:30 PM ---------- Previous post was at 04:28 PM ----------

حالا دوستان راهنمایی واسه اون معماها ندارن؟
چند صفحه قبل یکی از دوستان جای معما ها و راه حل معما ها را گذاشته بود یکم بگردی پیدا میکنی

plsboy
03-04-2011, 15:58
دوست عزیز شما باگ پیدا نکردی!!!!
شما فقط جهت عقب را میگیری و میپری به همین خاطر نمیشه
شما باید جهت عقب(پایین) و راست را با هم بگیری و بپری

---------- Post added at 04:30 PM ---------- Previous post was at 04:28 PM ----------

چند صفحه قبل یکی از دوستان جای معما ها و راه حل معما ها را گذاشته بود یکم بگردی پیدا میکنی

متشکرم عزیز ولی شما هم یکمی به پستها دقت میکردی میفهمیدی که گفته بودم که با پایین و مایل به راست از جاش تکون نمیخوره...
بابت rift ها هم خودم یه چیز تاپتر پیدا کردم...
میخواین اینم لینکش...

meha
03-04-2011, 16:48
اون قسمت هایی از بازی که زمان دارن.

خب کدام مرحله گیر کردید؟

میخواین سیو بزارید براتون ردش کنم

siavashjal
03-04-2011, 17:13
نه دوست عزیز می خوام خودم رد شم. تو مرحله virtual traning می گه که اگر 3 عدد مدال طلا بگیری یه سری چیزای جدید باز میشه (البته به صورت آنلاین) .

ظاهرا هنوز برای این بازی ترینری ساخته نشده که زمان رو فریز کنه!!!!!

prong
03-04-2011, 19:11
سلام دوستان.من موسیقی تیتراژ پایانی این بازی رو به صورت کامل میخوام...شما نمیدونید از کجا باید دانلود کنم؟؟
مرسی

SA3EDLORD
03-04-2011, 19:14
الان میذارم:
============
به فرمتش نگاه نکن.........کیفیت خوبی داره.....عاشق اهنگشم
بفرما:

Knight.comix
03-04-2011, 20:01
این بازی ارزش نصب کردن رو داره یا مثل یکش حوصله آدم رو سر میبره؟؟؟

prong
03-04-2011, 20:04
الان میذارم:
============
بفرما:

مرسی.میتونی بقیه آهنگهاشم برام بگذاری؟؟یا حداقل قشنگهاشو...
راستی این یارو چرا آخر بازی دختره رو کشت؟؟

prong
03-04-2011, 20:19
این بازی ارزش نصب کردن رو داره یا مثل یکش حوصله آدم رو سر میبره؟؟؟

بازی قشنگیه پیشنهاد میکنم بازیش کنی

marmolak kocholo
03-04-2011, 20:29
الان میذارم:
============
بفرما:

پـــــــــــــدیده بود !!! لردجان واقعا دستت درد نکنه چند سال جوونمون کردی، خیلی حال کردم...

بچه ها این ساند ترک های بازیه، تمام موزیک های بازی رو می تونید از لینک زیر دانلود کنید :

(Assassin’s Creed: Brotherhood Soundtrack (Jesper Kyd

Genre: Score
Date: 2010
Country: USA
Audio codec: MP3 / FLAC (*.flac)
Quality: 256 kbps / lossless
Playtime: 1:03:26

1. Master Assassin (3:18)
2. City of Rome (5:31)
3. Cesare Borgia (2:59)
4. Flags of Rome (2:33)
5. The Brotherhood Escapes (2:01)
6. Brotherhood of the Assassins (3:01)
7. The Pantheon (3:03)
8. Villa Under Attack (2:11)
9. Echoes of the Roman Ruins (2:50)
10. Borgia Tower (2:11)
11. Borgia Occupation (3:01)
12. Roman Underworld (3:43)
13. Countdown (3:32)
14. Borgia - The Rulers of Rome (3:58)
15. Ezio Confronts Lucrezia (2:56)
16. Battle in Spain (1:34)
17. Fight of the Assassins (2:35)
18. Desmond Miles (4:45)
19. VR Room (2:47)
20. End Fight (ACII Bonus Track) (1:37)
21. Legacy of the Borgia Family (2:29)
22. Rome Countryside (2:59

SA3EDLORD
03-04-2011, 20:47
راستی این یارو چرا آخر بازی دختره رو کشت؟؟ خواهش میکنم.....باشه حتما..........من کلا سه تا اهنگشو دوست دارم و همیشه گوش میکنم......(همین الانم دارم گوش میکنم:دی)
بقیه رو هم گوش میکنم میذارم !

پـــــــــــــدیده بود !!! لردجان واقعا دستت درد نکنه چند سال جوونمون کردی، خیلی حال کردم...وظیــــــــــــــفه بود!:دی

از atheistboy تشکر کنید که به ما یاد داد چطوری از بازی ها اهنگارو استخراج کنیم!:40:

Gregar
03-04-2011, 20:49
راستی بچه ها امروز یه سریال جدید پخش شده به نام The Borgias بی ربط به داستان بازی نیست . خیلی قشنگه از همین قسمت یکش

SA3EDLORD
03-04-2011, 20:53
راستی بچه ها امروز یه سریال جدید پخش شده به نام The Borgias بی ربط به داستان بازی نیست . خیلی قشنگه از همین قسمت یکش
کجا پخش شده؟

Yi Yi
03-04-2011, 20:54
راستی این یارو چرا آخر بازی دختره رو کشت؟؟
می تونید بوسیله‌ی آموزش زیر تمام آهنگ‌های بازی رو از استخراج کنید:

yaroo21
03-04-2011, 21:06
سلام
میشه یکی لطف کنه بهم بگه این dlc چی هست؟ آپدیته؟ راجع به Uplay هم مشیه بگین!
لطفا کمکم کنید، چطور میتونم dlc رو دانلود کنم؟؟؟؟
من بازی رو تموم کردم، خیلی جالب تموم شد، راستی تو تیتراژ پایانی همون اولا یه اسم ایرانی هم دیدم، بابک خواجه میرکی!

plsboy
03-04-2011, 21:43
نه دوست عزیز می خوام خودم رد شم. تو مرحله virtual traning می گه که اگر 3 عدد مدال طلا بگیری یه سری چیزای جدید باز میشه (البته به صورت آنلاین) .

ظاهرا هنوز برای این بازی ترینری ساخته نشده که زمان رو فریز کنه!!!!!

عزیز من فقط توی 2 قسمتش -kill streak- نتونستم مدال طلا رو بگیرم ولی چیزی واسم باز نشده؟:13::13:

amirpers
03-04-2011, 22:45
دوستان من یه سوال دارم.
این آبتمهای پراکنده مثل پر و پرچم و ... رو در تمام مراحل میشه گرفت ؟
مثلا وقتی وارد یه جای خاصی میشیم و اونجا پرچم هست ، اگه نگیریمش ، بعدا می تونیم بگیریمش ؟

Shayan_shf
03-04-2011, 22:50
دوستان من یه سوال دارم.
این آبتمهای پراکنده مثل پر و پرچم و ... رو در تمام مراحل میشه گرفت ؟
مثلا وقتی وارد یه جای خاصی میشیم و اونجا پرچم هست ، اگه نگیریمش ، بعدا می تونیم بگیریمش ؟
آره!
بعدا می تونی اون مموری رو از قسمت DNA دوباره بازی کنی و بری دنبال چیز هایی که بار اول نگرفتی.

Gregar
03-04-2011, 23:15
کجا پخش شده؟

نمیدونم از کدوم شبکه است . من تو نت دیدم . امروز قسمت اولش بوده . تو IMDB هم امتیاز خوبی گرفته . حتما بگیرید .

meha
03-04-2011, 23:34
شبکه Showtime
لینک دانلودش توی اینترنت هست

خلاصه داستان : محوریت داستان حول یه خانواده ی جنایتکاره اشرافیه که در ایتالیا زندگی میکنن و در سال 1492 هستش...

ولی به نظر من نباید ربطی به این بازی داشته باشه

عکسش:

prong
04-04-2011, 07:29
آقا من نتونستم این فایلهای wave استخراج شده رو به ogg تبدیل کنم.اجرا نمیشند...میشه راهنمایی کنید؟؟

hoomi_gta
04-04-2011, 09:36
من هم این بازی بسیار زیبا را گرفتم. خیلی با شماره 2 فرقی نکرده چون اضافه شدن بخش های جذابی مثل اسب سواری توش شهر و کمک گرفتن از بقیه اسسین ها . داستان بازی 2 به نظرم جالب تر بود . یجورایی همش تو رم هستیم خسته کننده میشه.

یه سوال داشتم اون تمرین های مجازی که تو منو هست و میشه انجامش داد به توانایی های اتزیو اضافه می کنه؟

plsboy
04-04-2011, 10:58
شبکه Showtime
لینک دانلودش توی اینترنت هست

خلاصه داستان : محوریت داستان حول یه خانواده ی جنایتکاره اشرافیه که در ایتالیا زندگی میکنن و در سال 1492 هستش...

ولی به نظر من نباید ربطی به این بازی داشته باشه

عکسش:

خیلی بدبختن که چیز دیگه ای واسه سریال درست کردن در موردش پیدا نکردن...:27:
کلا hollywood زده به سیم آخر و شرکتهای بزرگ زدن تو کار Game اونایی هم نمیتونن فقط میان از روی بازیها فیلم میسازن...:41:
تازه خیلی باحاله که فکر میکنم برای اینکه مشکل copywirte پیدا نکنه اسمشو گذاشتن Borgias که همون خانواده ای که ezio باشون سروکار داره...:27::27::27:

meha
04-04-2011, 11:57
این shop quest چی هست چطوری باید گرفت؟!

undercover
04-04-2011, 12:04
حداکثر رکوردی که تونستید تو بخش Vitual training-combat- Flawless all weapons بزنیدچقدر بوده

من خودم تونستم حداکثر 71 نفر رو هلاک کنم:31:

xlife
04-04-2011, 12:04
با اجازه شما من یک سئوال دارم که مطرح می کنم
این بازی رو میشه بخش چند نفره شو شبکه زد

undercover
04-04-2011, 12:09

باید نوع ماموریتهایی که براهرShop quest نوشته شده تماما کامل کنی مثلا چه کسایی رو بکشی چگونه بکشی و...باید در حینه بازی انجام بدی تا اسلحه های مشخصی رو برات باز کنه

hamed_dij
04-04-2011, 12:14
سلام دوستان
من تو سکانس 6 مموری 3 گیر افتادم نمیدونم چطوری ردش کنم.اونجایی که اتزیو لباس سرباز میپوشه و واسه نجات دختره(نمیدونم اسمشو) و با حدودا 20 تا سرباز دیگه میرن 1 سرباز جلوشونو میگیره یه ثانیه شماره 30 ثانیه ای میاد دیگه نمیدونم باید چیکار کنم.
لطفا راهنمایی کنید

prong
04-04-2011, 12:17
سلام دوستان
من تو سکانس 6 مموری 3 گیر افتادم نمیدونم چطوری ردش کنم.اونجایی که اتزیو لباس سرباز میپوشه و واسه نجات دختره(نمیدونم اسمشو) و با حدودا 20 تا سرباز دیگه میرن 1 سرباز جلوشونو میگیره یه ثانیه شماره 30 ثانیه ای میاد دیگه نمیدونم باید چیکار کنم.
لطفا راهنمایی کنید

فکر کنم باید اون سربازهایی که جلو راهتون رو میگیرند قبل از اینکه همه بفهمند بکشی.اونایی رو که علامت میزنه...

meha
04-04-2011, 12:19
باید نوع ماموریتهایی که براهرShop quest نوشته شده تماما کامل کنی مثلا چه کسایی رو بکشی چگونه بکشی و...باید در حینه بازی انجام بدی تا اسلحه های مشخصی رو برات باز کنه

خب مثلا کدوم ماموریت ها؟من ماموریتهای اصلی رو انجام دادم....

undercover
04-04-2011, 12:19
یک سوال در مورد داستانه بازی:
کسی میدونه چراآخربازی دزموند دختره رو کشت؟

hamed30
04-04-2011, 12:20

نزدیک مخفیگاه اتزیو مغازه هایی هستند شامل tailor ,blacksmith,doctor,art که با یه مربع سفید مشخص شدن ،اینا برای بازکردن یه سری شمشیر و زره و.... به ایتم هایی نیاز دارن که از صندوق ها (treasure) دزدها و دشمنا و ماموریت های شگردهاتون (assassin recruit) البته اونایی درجه سختیشون با ستاره مشخص شده بدست میاد.در ضمن چیزهایی رو که shop quest ازتون می خواد رو نفروشید که بعضی هاش خیلی مشکل بدست میاد.

undercover
04-04-2011, 12:29
سلام دوستان
لطفا راهنمایی کنید

دقیق یادم نیست کدوم ماموریته ولی میتونم یه راهنمایی کلی بکنم.درکل ماموریتهایی که حساس به زمان هستن شامل یکی از موارد زیر میشن:
1-باید در زمان مورد نظر بتونی به اندازه کافی به شخصی که داری تعقیبش میکنی نزدیک بشی هر وقت فاصلت از سوژه مورد نظر زیاد بشه شمارشگر شروع میشه
2-یابه قول دوستمون باید از شر مامورینی که اونجا هستن ویا درصدد کشتنت هستن بربیای
3- ویا اینکه در زمان مورد نظر بتونی کاملا از تیر رس مامورین دور بشی

hamed30
04-04-2011, 12:37
دقیق یادم نیست کدوم ماموریته ولی میتونم یه راهنمایی کلی بکنم.درکل ماموریتهایی که حساس به زمان هستن شامل یکی از موارد زیر میشن:
1-باید در زمان مورد نظر بتونی به اندازه کافی به شخصی که داری تعقیبش میکنی نزدیک بشی هر وقت فاصلت از سوژه مورد نظر زیاد بشه شمارشگر شروع میشه
2-یابه قول دوستمون باید از شر مامورینی که اونجا هستن ویا درصدد کشتنت هستن بربیای
3- ویا اینکه در زمان مورد نظر بتونی کاملا از تیر رس مامورین دور بشی

تا حدودی همش درسته، نباید از سربازهای خودی که دنبالت میان زیاد دور بشی در ضمن باید سرباز های دشمن رو هم که با یه علامت قرمز رو سرشون مشخص شده رو بکشی.

Layken
04-04-2011, 12:55
سلام دوستان
لطفا راهنمایی کنید
قبل این که به سربازی های دشمن برسی از دور روشون مارک کن بعد دوستان اساسینتو خبر کن سریع میان میکشن میرن
اون موقع راحت راه هم از میشه

RoyalFalcon1994
04-04-2011, 13:45
كجا مي تونم عكس هاي گيم پلي بازي رو ببينم؟

siavashjal
04-04-2011, 14:44
آقا من یه بار دیگه سوالمو می پرسم. کسی برای این بازی ترینری داره که بشه باهاش زمان بازی رو (تو قسمت هایی که زمان داره) فریز کرد؟

hamed_dij
04-04-2011, 15:36
قبل این که به سربازی های دشمن برسی از دور روشون مارک کن بعد دوستان اساسینتو خبر کن سریع میان میکشن میرن
اون موقع راحت راه هم از میشه
چه جوری باید مارکشون کنم.با کدوم دکمه؟
ممنون از راهنایی هاتون

prong
04-04-2011, 15:42
چه جوری باید مارکشون کنم.با کدوم دکمه؟
ممنون از راهنایی هاتون

با دکمه f

fariborz_1
04-04-2011, 15:46
برای این که بازی رو با حداکثر جزئیات رون اجرا کنم
حداقل چه کارت گرافیکی می خوام ؟
انویدیا یا ای تی ای فرق نمیکنه

undercover
04-04-2011, 15:51
برای این که بازی رو با حداکثر جزئیات رون اجرا کنم
حداقل چه کارت گرافیکی می خوام ؟
انویدیا یا ای تی ای فرق نمیکنه

من خودم انویدیا 8800 GT دارم وبا حداکثر جزئیات بازی میکنم البته رو رزیولیشن 1024*768

amirpers
04-04-2011, 16:23
آره!
بعدا می تونی اون مموری رو از قسمت DNA دوباره بازی کنی و بری دنبال چیز هایی که بار اول نگرفتی.
ممنون دوست من
فقط اگه بعدا از DNََA او مموری رو دوباره باز کنم ، احتمالا دوباره که نباید مراحلش رو بریم ؟

plsboy
04-04-2011, 17:42

نه عزیز کدوم ماموریت؟:13:
واسه shopquest ها شما معمولا یک سری جواهرات باید تو صندوقچه ها یا از دزدها یا messenger ها که میگیری بدزدی تا shopquest هارو بگیری....

خب مثلا کدوم ماموریت ها؟من ماموریتهای اصلی رو انجام دادم....

---------- Post added at 06:42 PM ---------- Previous post was at 06:38 PM ----------

نزدیک مخفیگاه اتزیو مغازه هایی هستند شامل tailor ,blacksmith,doctor,art که با یه مربع سفید مشخص شدن ،اینا برای بازکردن یه سری شمشیر و زره و.... به ایتم هایی نیاز دارن که از صندوق ها (treasure) دزدها و دشمنا و ماموریت های شگردهاتون (assassin recruit) البته اونایی درجه سختیشون با ستاره مشخص شده بدست میاد.در ضمن چیزهایی رو که shop quest ازتون می خواد رو نفروشید که بعضی هاش خیلی مشکل بدست میاد.

عزیز شما تونستید چیزی به عنوان aconite پیدا کنید واسه shopquest که دکتر بهتون میده؟
من همه صندوق هارو پیدا کردم ولی این رو پیدا نکردم!!!!!!
حالا من یه سوال دارم کسی نمیدونه این ماموریتهایی که به شاگرداتون میدید آیا تمام میشن؟
هی اینارو میفرستم واسه ماموریتها تا تمام میکنن چندتا جدید اضافه میشه!!!!!
دارم دیگه خسته میشم...

بردیا
04-04-2011, 17:47
سایت دانلودها نسخه 2گیگابایتی فشرده بازی رو گذاشته که گفته توش مولتی پلیر بازی +کلیه زبانها به جز انگلیسی حذف شده

مولتی پلیرش که در حالت عادی(بدون داشتن سریال معتبر) قابل بازی نیست که بخوام به خاطرش نسخه کاملو دانلود بکنم؟

plsboy
04-04-2011, 18:06
سایت دانلودها نسخه 2گیگابایتی فشرده بازی رو گذاشته که گفته توش مولتی پلیر بازی +کلیه زبانها به جز انگلیسی حذف شده

مولتی پلیرش که در حالت عادی(بدون داشتن سریال معتبر) قابل بازی نیست که بخوام به خاطرش نسخه کاملو دانلود بکنم؟

نه با این کرکه اصلا قابل اجرا نیست...

Yi Yi
04-04-2011, 18:57
آقا من نتونستم این فایلهای wave استخراج شده رو به ogg تبدیل کنم.اجرا نمیشند...میشه راهنمایی کنید؟؟
تو آموزش dragon age 2 مرحله 2 یه فایلی هست که باید دانلود کنم ولی لینکش مشکل داره...میشه یه جا دیگه آپ کنید؟؟
مرسی
لطفا مشکلات مربوط به استخراج موزیک از این بازی رو در تایپیک "آموزش استخراج Music و Sound از بازی‌ها" مطرح کنید.
لینک دانلد موجود در آموزش Dragon Age 2 هم به غیر از ف-ی-ل-تر بودن، مشکل دیگه‌ای نداره.

siavashjal
04-04-2011, 19:27
این جا کسی نیست که مولتی پلیر بازی کنه؟ هر کسی هست بیاد جلو با هم بازی کنیم!!!!

SHADEL
04-04-2011, 19:28
سلام دوستان یه سریال جدیدا اومده.به اسم The Borgias که داستان سریال حول یه خانواده ی جنایتکاره اشرافیه که در ایتالیا زندگی میکنن و در سال ۱۴۹۲ هستش…
به نظرتون این سریال در مورد رودریگو بورجیا ی خودمون و ماجراهای ac نیست؟

Gregar
04-04-2011, 21:02
سلام دوستان یه سریال جدیدا اومده.به اسم The Borgias که داستان سریال حول یه خانواده ی جنایتکاره اشرافیه که در ایتالیا زندگی میکنن و در سال ۱۴۹۲ هستش…
به نظرتون این سریال در مورد رودریگو بورجیا ی خودمون و ماجراهای ac نیست؟

از شخصیت های اشنای سری 2 بازی که توی سریال هست :

Giovanni Sforza
Rodrigo Borgia
Cesare Borgia (شخصیتی که عقب عکس دیده میشه و دشمن اصلی اتزیو)
Prince Alfonso

هر چی هست شاید در اینده چیزی مربوط به assassin ها گفته بشه توش . سریالش هم +18 هست . توصیه نمیشه :31:

havas_1980
04-04-2011, 21:09
ممنون دوست من
فقط اگه بعدا از DNََA او مموری رو دوباره باز کنم ، احتمالا دوباره که نباید مراحلش رو بریم ؟
شما فقط تکرار همون مموری رو میرین. بقیه نه.

عزیز شما تونستید چیزی به عنوان aconite پیدا کنید واسه shopquest که دکتر بهتون میده؟
من همه صندوق هارو پیدا کردم ولی این رو پیدا نکردم!!!!!!

حالا من یه سوال دارم کسی نمیدونه این ماموریتهایی که به شاگرداتون میدید آیا تمام میشن؟
هی اینارو میفرستم واسه ماموریتها تا تمام میکنن چندتا جدید اضافه میشه!!!!!
دارم دیگه خسته میشم...
- پیغام رسان های بورجیا (Borgia Courier) که میتونن از در و دیوار هم بالا برن. از این افراد میشه Aconite بدست آورد. (ویرایش شد)
- اون ماموریت ها, تموم میشه.

payambar41
04-04-2011, 21:40
اقا ما اینجا گیر کردیم کسی هست کمکمون کنه
همونجایی باید تو ماموریتهای گم شدن داوینچی یه پازلی رو بچینی هر کاری میکنم نمیتونم چون اون پازل برگهاش کمه و میگه تعدادیشون گم شده و حتی نمیتونم از در کارگاه داوینچی برم بیرون هرکاری هم میکنم نمیتونم تصویر بذارم از اونجایی گیر کردم خلاصه هرکی میدونه خواهشا کمک کنه ممنون

hamed_dij
04-04-2011, 21:43
سلام دوستان
ابتدای سکانس 7 پس از اینکه باید دنبال یه نفر که سوار اسب بود میرفتم و چند جا هم باید با سربازهای بورجیا درگیر میشدیم به یه جا رسیدم که با علامت تعجب نشون داده ولی اونجا که میرم هیچ اتفاقی نمیفته <>فقط علامت یه برج میاد پایین که زیرش یه چیزهایی نوشته چه جوری باید رد شم اینجا رو؟
مشکل از کرک نیست؟

matrix_3s
04-04-2011, 21:48
دوستان سلام
منظور از فرستادن اساسین ها به ماموریت چیه.............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

havas_1980
04-04-2011, 22:04
اقا ما اینجا گیر کردیم کسی هست کمکمون کنه
همونجایی باید تو ماموریتهای گم شدن داوینچی یه پازلی رو بچینی هر کاری میکنم نمیتونم چون اون پازل برگهاش کمه و میگه تعدادیشون گم شده و حتی نمیتونم از در کارگاه داوینچی برم بیرون هرکاری هم میکنم نمیتونم تصویر بذارم از اونجایی گیر کردم خلاصه هرکی میدونه خواهشا کمک کنه ممنونبه عمد یه تعدادی رو در اختیار ندارین. با همونایی که دارین باید پازل رو درست کنین.

سلام دوستان
ابتدای سکانس 7 پس از اینکه باید دنبال یه نفر که سوار اسب بود میرفتم و چند جا هم باید با سربازهای بورجیا درگیر میشدیم به یه جا رسیدم که با علامت تعجب نشون داده ولی اونجا که میرم هیچ اتفاقی نمیفته <>فقط علامت یه برج میاد پایین که زیرش یه چیزهایی نوشته چه جوری باید رد شم اینجا رو؟
مشکل از کرک نیست؟یه شات میزارین؟ شرح هدفی؟ البته تو کلوزیوم باید باشین...

دوستان سلام
منظور از فرستادن اساسین ها به ماموریت چیه.............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برج های اساسین ها (که قبلا برج بورجیا بود) به همراه قفس های کبوتر و مخفیگاه اتزیو جاهایی هستن که میشه از اونجا اساسین ها رو به ماموریت در اروپا فرستاد. ردیف دومه وقتی مثلا وارد برج اساسین ها میشین.

Gregar
04-04-2011, 23:34
بچه ها من اول سکانس 7 هستم . از سکانس 6 به بعد وقتی میام بیرون Animus لوسی غیبش زده و بیرون هم نیست . بعد از اون موقع که رفت بیرون ماه رو نگاه میکرد دیگه پیداش نیست . میخواستم ببینم جایی رفته یا باگه . تازه ایمیل هم میده .

راستی راهی نداره وسط ماموریت اگه 100 درصد Sync رو نگیریم بتونیم برگردیم و دوباره انجامش بدیم . اخه میبینی یک ماموریت از چند بخش تشکیل شده و اون بخش Full sync اش اخر ماموریته . اگه گند بزنی بایستی restart کنی ماموریت رو . حالا بدون ریستارت نمیشه ؟ اگه خودکشی هم بکنیم و از Checkpoint بیاریم باز هم fail میده .

havas_1980
05-04-2011, 00:19
بچه ها من اول سکانس 7 هستم . از سکانس 6 به بعد وقتی میام بیرون Animus لوسی غیبش زده و بیرون هم نیست . بعد از اون موقع که رفت بیرون ماه رو نگاه میکرد دیگه پیداش نیست . میخواستم ببینم جایی رفته یا باگه . تازه ایمیل هم میده .

راستی راهی نداره وسط ماموریت اگه 100 درصد Sync رو نگیریم بتونیم برگردیم و دوباره انجامش بدیم . اخه میبینی یک ماموریت از چند بخش تشکیل شده و اون بخش Full sync اش اخر ماموریته . اگه گند بزنی بایستی restart کنی ماموریت رو . حالا بدون ریستارت نمیشه ؟ اگه خودکشی هم بکنیم و از Checkpoint بیاریم باز هم fail میده .- بله برای یه مدتی ناپدید میشه که دلیلش هم مشخص نیس.
- امکان تکرارش هست. میرین از منو, DNA و بعدش مموری مربوطه رو انتخاب میکنین و <Enter> رو برای Replay Memory میزنین.

payambar41
05-04-2011, 01:09
به عمد یه تعدادی رو در اختیار ندارین. با همونایی که دارین باید پازل رو درست کنین.

میشه بیشتر راهنمایی کنی چون هرچی میزارم درست نمیشه اعصاب نذاشته برامون خیلی سخته تا حالا اینقدر گیر نکرده بودم تو این بااشه

oomidd
05-04-2011, 07:29
سلام
راهي هست سريعتر آدم كوشارو قويتر كرد من هر دفعه صداشون ميكنم تا بجنگند ولي اينجوري خيلي طول ميكشه تا مهارتشون بالاتر بره

8ehnam
05-04-2011, 09:07
اگه این اساسین ها بمیرن جایگزین میشه کرد؟

hamed30
05-04-2011, 10:34
سلام
راهي هست سريعتر آدم كوشارو قويتر كرد من هر دفعه صداشون ميكنم تا بجنگند ولي اينجوري خيلي طول ميكشه تا مهارتشون بالاتر بره

بفرستین ماموریت ،ماموریت هایی که xp بیشتری میدن البته حواستون به درصد موفقیتشون هم باشه که بالای 90 درصد باشه .

hoomi_gta
05-04-2011, 10:42
آقا نگفتید این تمرین های مجازی به افزایش توانایی های اتزیو کمک می کنه؟

plsboy
05-04-2011, 10:55
آقا نگفتید این تمرین های مجازی به افزایش توانایی های اتزیو کمک می کنه؟

واسه من که هیچ اتفاقی نیافتده البته 2 تاشون رو مدال طلا نگرفتم...

hamed_dij
05-04-2011, 11:32
سلام دوستان
مشکل از کرک نیست؟
کسی جواب نمیده؟:41:

plsboy
05-04-2011, 13:39
کسی جواب نمیده؟:41:

اگه اشتباه نکنم شما دنبال micheletto هستید؟
اونجا هم شما وقتی دنبال اون میرید که میره سراغ یک سری از نگهبان ها و لباس بهشون میده تا بیان و توی تئاتر نقش بازی کنند که شما فقط پیداشون میکنید و به شاگرداتون دستور کشتنشون رو میدید تا جایی که micheletto وارد اون صحنه تئاتر بسیار بزرگ میشه که شما باید از برج بالا برید تا به اون علامت ضربدر برسید و اون علامت ضربدر روی زمین نیست...

حالا من خودم یه سوال دارم از بروبچ کسایی که تمام puzzle هارو حل کردن, آیا بعد از اینکه شما subject 16 رو دیدید از animus اومدید بیرون بازی اینقدر با bug شد؟

Gregar
05-04-2011, 13:57
- امکان تکرارش هست. میرین از منو, DNA و بعدش مموری مربوطه رو انتخاب میکنین و <Enter> رو برای Replay Memory میزنین.

خوب این همون Restart Memory حساب میشه . میخوام از اونجا که ماموریت رو اومدم (یعنی چک پوینت) بیاد و Full باشه . مثلا یک بار یک ماموریت 15 دقیقه طول کشید اخرش fail شدم . حالا باید 15 دقیقه دوباره برم ؟

راستی این Artifact های توی ویلا رو اگه همشونو پیدا کنی جایزه ای چیزی نداره ؟

hamed_dij
05-04-2011, 16:04
سلام دوستان
رو صفحه یه چیزایی در مورد 4 اساسین مینویسه چه جوری باید اساسین جمع کنم و چه جوری باید بفرستمشون ماموریت؟

meha
05-04-2011, 16:15
خب اون قسمت بعد از آخرین دیدار با سربازها و پس از کشتن اونها فکر کنم میره به طرف چندتا خونه اونجا باید اونو بکشید...

میخواین سیوتون رو بزارید ردش کنم

plsboy
05-04-2011, 16:32
سلام دوستان
رو صفحه یه چیزایی در مورد 4 اساسین مینویسه چه جوری باید اساسین جمع کنم و چه جوری باید بفرستمشون ماموریت؟

یعنی اینکه شما اصلا assassin تربیت نکردین؟:18:
شما چجوری بازی کردید؟:18:
همینجوری راه افتادید هر جا علامت تعجب دیدید رفتید اونجا؟:27::18:
شما باید اول بازی درست بفهمید و درست انجام بدید!!!:10:
الان تمام کاری که شما میتونید بکنید اینه که از اون memory بیاین بیرون و اونرو انجام ندید...
شاید بعدا که شاگرداتون رو تربیت کردید برید memory رو restart کنید...
خوب شما باید برید یه guide گیر بیارید که همه بازی رو واستون توضیح بده...

8ehnam
05-04-2011, 17:10
کسی جواب این سوالامو نداره؟:13:

Shayan_shf
05-04-2011, 21:25
سلام دوستان
شما باید یه تعدادی اساسین تربیت کنید و بعدش توی این ماموریت اون ها رو برای کشتن افرادی که اون اسب سوار باهاشون صحبت می کنه بفرستید. بعدش این اساسین ها لباس کسایی که کشتن رو می پوشن و در آخر ماموریت با سریازان بورجیا درگیر میشن.
اگه تربیتشون نکردید اول یه تعدادی از اون ها رو تربیت کنید و بعدش مموری رو دوباره بازی کنید

noia
05-04-2011, 21:33
یه ابهامی واسه من ایجاد شده؛
دزموند و گروه چطور اومدن به ویلا؟ وقراره که انیموس‌رو همون‌جا مستقر کنن. (اصلن دلیل این کار چیه؟) یعنی ویلا بازسازی شده؟
همون جایی که دزموند روح‌های افراد رو میبینه؛ ازجمله روح اتزیو و خانوادش! که درحال فرار از داخل تونل هستند.

havas_1980
05-04-2011, 22:44
خوب این همون Restart Memory حساب میشه . میخوام از اونجا که ماموریت رو اومدم (یعنی چک پوینت) بیاد و Full باشه . مثلا یک بار یک ماموریت 15 دقیقه طول کشید اخرش fail شدم . حالا باید 15 دقیقه دوباره برم ؟

راستی این Artifact های توی ویلا رو اگه همشونو پیدا کنی جایزه ای چیزی نداره ؟
- آهان! پس منظور چک پوینت ها بود... نه. اونطوری نمیشه.
- فقط یه اچیومنت یا تروفی رو میده.

یه ابهامی واسه من ایجاد شده؛
دزموند و گروه چطور اومدن به ویلا؟ وقراره که انیموس‌رو همون‌جا مستقر کنن. (اصلن دلیل این کار چیه؟) یعنی ویلا بازسازی شده؟
همون جایی که دزموند روح‌های افراد رو میبینه؛ ازجمله روح اتزیو و خانوادش! که درحال فرار از داخل تونل هستند.
لوسی دلیل اومدن به ویلا رو اینطوری عنوان میکنه: اینجا آخرین مکان امنمون تو ایتالیاست. مشخصه که تمپلار ها حواسشون به مرزه.

نکته: مخفیگاهی که دزموند و بقیه در بازی قبل در اون حضور داشتن به همراه اون آزمایشگاه آبسترگو بازی اول هر دو مکانشون تو ایتالیاست. ( به نظر رم) تو پارکینگ آبستروگو شما اسامی ایتالیایی رو به خوبی میتونین ببینین.

Gregar
06-04-2011, 00:21
تموم شد . 0.1 امتیاز بیشتر از نسخه قبل بهش میدم .

حالا جدی جدی اخر بازی زد لوسی رو کشت ؟ نسخه قبل رو خیلی وقته بازی نکردم . میگم کسی میتونه داستان این یارو فضایی ها رو بگه که میخوان چه بلایی سر انسان ها دربیارن و کلا ربطشون به Piece of Eden چیه ؟ خودم اونجور که از داستان فهمیدم اینا این شی رو فرستادن به زمین تا انسانها خودشون به دست همدیگه نابود بشن . درسته ؟

hamed_dij
06-04-2011, 00:58
شما باید یه تعدادی اساسین تربیت کنید و بعدش توی این ماموریت اون ها رو برای کشتن افرادی که اون اسب سوار باهاشون صحبت می کنه بفرستید. بعدش این اساسین ها لباس کسایی که کشتن رو می پوشن و در آخر ماموریت با سریازان بورجیا درگیر میشن.
اگه تربیتشون نکردید اول یه تعدادی از اون ها رو تربیت کنید و بعدش مموری رو دوباره بازی کنید
:31::31:
چه جوری باید اساسین تربیت کنم؟
مموری رو ریستارت کنم یعنی چی؟:31::31:
چیه فکر میکنین من خنگم؟:41:به خدا نیستم:31:

malkemid
06-04-2011, 01:23

حالا جدی جدی اخر بازی زد لوسی رو کشت ؟ نسخه قبل رو خیلی وقته بازی نکردم . میگم کسی میتونه داستان این یارو فضایی ها رو بگه که میخوان چه بلایی سر انسان ها دربیارن و کلا ربطشون به Piece of Eden چیه ؟ خودم اونجور که از داستان فهمیدم اینا این شی رو فرستادن به زمین تا انسانها خودشون به دست همدیگه نابود بشن . درسته ؟

جانننننن؟ فضایی کیه؟ نه بابا

داستان دو گروه هست که واسه قدرت رقابت می کردن ...

این سیبه رو هم نمی دونم از کجا اومده...چقدر کمک کردم نه؟

کلا ریزه کاریهای داستانش پیچیدست

Lamanta
06-04-2011, 02:10
میشه یکی به من بگه آخر بازی چرا اونجوری شد و دزموند اون دختره رو کشت ؟

Gregar
06-04-2011, 09:35
جانننننن؟ فضایی کیه؟ نه بابا

داستان دو گروه هست که واسه قدرت رقابت می کردن ...

این سیبه رو هم نمی دونم از کجا اومده...چقدر کمک کردم نه؟

کلا ریزه کاریهای داستانش پیچیدست

ای بابا شما که از من بیشتر ... :31:
نسخه 2 که اخرش اینو گفت . این نسخه هم تا اخر برو میفهمی .

کل داستان بازی درسته که در مورد assassin هاست ولی همش به این Piece of Eden ختم میشه دیگه . واقعا بازی پر رمز و رازیه . هر کد و تصویری که هر جایی دیده میشه یه معنی داره .

M0hsen3D
06-04-2011, 09:50
منم تمومش کردم در کل خیلی بازی قشنگی بود ولی از اخرش خوشم نیومد که لوسی رو کشت.

plsboy
06-04-2011, 09:58

ای بابا فضایی کیه؟
آره جدی جدی زد کشتش بخاطر اینکه minerva -یکی از خدایان قدیمی roman -اونرو کنترل میکرد و میگفت ما این حس ششم رو از شما گرفتیم تا به خودتون صدمه نزنید...
و حالا باید برای حمایت از شما دوباره اونرو بهتون بدیم که میگفت باید-طبق حرفهای عجیب غریب خود minerva- با کشتن اون لوسی حاصل بشه و میگفت باید به تنهایی این کار رو انجام بده ولی با لوسی این کارو انجام بده که من فکر میکنم منظورش روح لوسی بود مثل subject 16 ...

:31::31:
مموری رو ریستارت کنم یعنی چی؟:31::31:
چیه فکر میکنین من خنگم؟:41:به خدا نیستم:31:

عزیز من فکر نمیکنم شما خنگ هستید من فکر میکنم شما تا به حال game نزدید... یا زبان ضعیفی دارید...
شما برید یه guide کامل از بازی گیر بیارید که راهنماییتون کنه...
من فکر میکنم اگه بیام و به شما توضیح بدم که چجوری این کارو بکنید بازم شما ممکنه که کارهایی رو که باید قبلش
انجام میدادی رو انجام نداده باشی و هیچ فرقی نکنه!!!!!!
به احتمال زیاد شما بازی رو از اول با guide انجام بدید بهتره...
بعدا سر فرصت یه توضیح کامل ازش مینویسم...

Gregar
06-04-2011, 10:08
ای بابا فضایی کیه؟
آره جدی جدی زد کشتش بخاطر اینکه minerva -یکی از خدایان قدیمی roman -اونرو کنترل میکرد و میگفت ما این حس ششم رو از شما گرفتیم تا به خودتون صدمه نزنید...
و حالا باید برای حمایت از شما دوباره اونرو بهتون بدیم که میگفت باید-طبق حرفهای عجیب غریب خود minerva- با کشتن اون لوسی حاصل بشه و میگفت باید به تنهایی این کار رو انجام بده ولی با لوسی این کارو انجام بده که من فکر میکنم منظورش روح لوسی بود مثل subject 16 ...

پس اونا فضایی نیستن ؟ خدایان رومی هستن ؟ اها حالا شد . این حس ششم چی بود اونوقت که میگفت ما 6 حس داریم شما 5 حس و شما فانی هستید و ... ؟

راستی من جایی Subject 16 ندیدم . میشه یه توضیحی بدی ؟

hamed30
06-04-2011, 10:42
کسی جواب این سوالامو نداره؟:13:

بله میشه فقط لولش یکه ودوباره باید level up بشه

plsboy
06-04-2011, 12:34
پس اونا فضایی نیستن ؟ خدایان رومی هستن ؟ اها حالا شد . این حس ششم چی بود اونوقت که میگفت ما 6 حس داریم شما 5 حس و شما فانی هستید و ... ؟

راستی من جایی Subject 16 ندیدم . میشه یه توضیحی بدی ؟

والله اگه نظر منو میخوای که حس ششم فکر میکنم همون قدرتهای assassin ها باشه-مثل eagle vision -و subject 16 رو وقتی میبینی که همه puzzle هارو حل کرده باشی...
که ظاهرا فقط خودم اینکارو کردم و گرنه یکی جواب چند پست پیشمو میداد...

havas_1980
06-04-2011, 13:04
نسخه قبل رو خیلی وقته بازی نکردم . میگم کسی میتونه داستان این یارو فضایی ها رو بگه که میخوان چه بلایی سر انسان ها دربیارن و کلا ربطشون به Piece of Eden چیه ؟ خودم اونجور که از داستان فهمیدم اینا این شی رو فرستادن به زمین تا انسانها خودشون به دست همدیگه نابود بشن . درسته ؟
انسانها توسط تمدن اولیه که خودشون رو Those Who Came Before (بگین خدایان) معرفی میکنن خلق شدن اما خب خدایان برای کنترل انسانها, ابزاری رو به اسم اشیای بهشی مورد استفاده قرار میدادن... کار به جایی رسید که حضرت آدم و هوا که نسبت به این اشیا مصون به نظر میرسیدن در مقابل خدایان سرکشی کرده و یکی از اشیای بهشتی به نام سیب بهشتی رو میدزدن. جنگ بین انسانها و خدایان در میگیره اما این انسان ها هستن که پیروز میدان میشن. خدایان منقرض شده و اشیا بهشتی در دنیا پخش میشه...

حالا جلوتر ما در بین انسانها دو گروه عمده داریم: یکی تمپلار ها, که به دنبال این اشیا بهشتی هستن برای رسیدن به قدرت مطلق و در مقابل اونها اساسین ها رو داریم که مانع این عمل تپملار ها هستن. کلا داستان مجادله بین این دو گروه سر اشیای بهشتی و معرفی اعضای اونها رو به نمایش میزاره.

راستی من جایی Subject 16 ندیدم . میشه یه توضیحی بدی ؟- ده تا Rift (شکاف های برنامه نویسی در حافظه) در رم وجود داره که پیدا کردن (به کمک دید عقاب) و حل کردن این ده کلاستر, پیغام حقیقت موضوع آزمایش 16 رو افشا میکنه... پیشنهاد میکنم حتما به دنبال این شکافها برین و پازل ها رو حل کنین و نتیجه کار رو تماشا کنین. واقعا حیفه.

مموری رو ریستارت کنم یعنی چی؟
چیه فکر میکنین من خنگم؟به خدا نیستمسوالی داشتین حتما بپرسین... همینطوری نرین جلو و بعدش بگین که ببخشین اونا یعنی چی!

- شما در حین بازی این اختیار ر رو بدست میارین که بتونین مردم رو آزاد کنین و اونها رو تعلیم داده و به درجه اساسین برسونین. البته تعداد افرادی که میتونین در اختیار داشته باشین محدود به 10 نفره که اضافه شدن هر نفر هم مشروط به خراب شدن یکی از برجهای بورجیا (Borgia Tower) هست. پس به ازای هر برج یک اساسین خواهیم داشت.

شما از سه جا میتونین میزان تجربه افرادتون (XP) رو افزایش بدین و درجه اون ها رو بالا ببرین: قفس کبوتر ها (Pigeon Coop) + برجهای آدمکشها (Assassin Tower) + مخفیگاه اتزیو (Ezio's Hideout) که تو نقشه کاملا مشخص هستن. البته این امکان رو هم دارین که در خیابونها, اونها رو برای کشتن دشمنها فرا بخونین که البته برای همون درجه اول توصیه میشه...

توضیحات بیشتر؟

- یعنی یه قسمتی یه ماموریتی رو دوباره تکرار میکنین البته اگه مایل باشین... میرین از منو, DNA و بعدش مموری مربوطه رو انتخاب میکنین و <Enter> رو برای تکرار اون مموری (Replay Memory) میزنین.

MEHDI_2010
06-04-2011, 14:48
والله اگه نظر منو میخوای که حس ششم فکر میکنم همون قدرتهای assassin ها باشه-مثل eagle vision -و subject 16 رو وقتی میبینی که همه puzzle هارو حل کرده باشی...
که ظاهرا فقط خودم اینکارو کردم و گرنه یکی جواب چند پست پیشمو میداد...
بله دوست عزیز.بعد از خارج شدن از animus اون مشکل پیش میاد
ولی فکر میکنم مشکل از کرک باشه.وگرنه ubisoft تا الان یه فکری برای این مشکل کرده بود.شایدم مشکل از بازیه و بعدا با patch درست میشه.
موفق باشید

Gregar
06-04-2011, 15:26
انسانها توسط تمدن اولیه که خودشون رو Those Who Came Before (بگین خدایان) معرفی میکنن خلق شدن اما خب خدایان برای کنترل انسانها, ابزاری رو به اسم اشیای بهشی مورد استفاده قرار میدادن... کار به جایی رسید که حضرت آدم و هوا که نسبت به این اشیا مصون به نظر میرسیدن در مقابل خدایان سرکشی کرده و یکی از اشیای بهشتی به نام سیب بهشتی رو میدزدن. جنگ بین انسانها و خدایان در میگیره اما این انسان ها هستن که پیروز میدان میشن. خدایان منقرض شده و اشیا بهشتی در دنیا پخش میشه...

حالا جلوتر ما در بین انسانها دو گروه عمده داریم: یکی تمپلار ها, که به دنبال این اشیا بهشتی هستن برای رسیدن به قدرت مطلق و در مقابل اونها اساسین ها رو داریم که مانع این عمل تپملار ها هستن. کلا داستان مجادله بین این دو گروه سر اشیای بهشتی و معرفی اعضای اونها رو به نمایش میزاره.

خیلی ممنون هوس جون . پس اون اتفاقی که اخر بازی افتاد چی بود . یکم واسم مبهمه . یعنی خدایان میخوان از دزموند به عنوان اسلحه ای واسه نابودی انسان ها استفاده کنند ؟

راستی یه چیزی . مگه بازی در واقع توی دنیای واقعی اتفاق نمیفته ؟ پس این خدایان دیگه چی هستن . یکم حضورشون مبهمه . چون میدونیم وجود ندارن و ... اینکه واقعیت رو با تخیل قاطی کنن ادمو گیج میکنه . خیلی چیزا تو این داستان زمانی واقعی بوده جز همین وقایع مربوط به Piece of Eden

saeed_136915
06-04-2011, 17:30
سلام به دوستان کسی میدونه اون Contract هایی که برادران! اساسینز رو میفرستیم تموم میشن یا نه؟

malavan.ehsan
06-04-2011, 19:16
سلام دوستان این بازی کلا چند تا مرحله داره؟

plsboy
06-04-2011, 19:37
خیلی ممنون هوس جون . پس اون اتفاقی که اخر بازی افتاد چی بود . یکم واسم مبهمه . یعنی خدایان میخوان از دزموند به عنوان اسلحه ای واسه نابودی انسان ها استفاده کنند ؟

راستی یه چیزی . مگه بازی در واقع توی دنیای واقعی اتفاق نمیفته ؟ پس این خدایان دیگه چی هستن . یکم حضورشون مبهمه . چون میدونیم وجود ندارن و ... اینکه واقعیت رو با تخیل قاطی کنن ادمو گیج میکنه . خیلی چیزا تو این داستان زمانی واقعی بوده جز همین وقایع مربوط به Piece of Eden

کاملا برعکس واسه نجات انسانها...
نمیدونم دقیقا چی میخواد باعث نابودی زمین بشه:
سلطه templar ها یا خورشید...
که قبلا اتفاق افتاده...
خدایان هم با حمله انسانها شکست خوردن که فکر میکنم همون اشخاص بعدا شدن templar...
ولی اونها این وقایع رو پیش بینی کرده بودن و این چیزهارو واسه desmond آماده کردن تا اون بیاد و انسانهارو نجات بده...
البته اینا همه طبق گفته های خودشون هستش...
شاید دروغ بگن...

havas_1980
07-04-2011, 08:55
سلام به دوستان کسی میدونه اون Contract هایی که برادران! اساسینز رو میفرستیم تموم میشن یا نه؟
بله. تموم میشه!

سلام دوستان این بازی کلا چند تا مرحله داره؟
شامل 9 سکانس

رضا جان! تو که این قضیه استخراج خاطرات اجداد از DNA رو به نظر قبول کردی چون سر این قضیه صحبتی نداشتی. پس این قضیه خدایان رو هم بزن بپذیر! :31:

بردیا
07-04-2011, 11:54
ای بابا
2گیگ بازی دانلود کردم با شوق و ذوق نصبش کردم که بازی کنم بعد دیدم صدا نداره
بعد رفتم به جایی که دانلود کردم دیدم نزدیک 1.5 گیگ هم فقط فایل صدا گذاشته برای دانلود+600 مگ برای دموی اول بازی:دی

undercover
07-04-2011, 12:10
حال کنید:31:

امير موسر
07-04-2011, 12:25
...............

-Albis-
07-04-2011, 12:28
منم بازی رو تموم کردم اما حالم بهم خورد چون هیچ مرحله فرعی نرفتم ، مثل چی داشتم مراحل اصلی رو میرم الان دیدم تازه smoke bomb گرفتم :)) یکم داستانش کوتاه بود تهشم همه رو توی کف گذاشتن ، میخوام دوباره برم از اول با تموم کردن همه مراحل فرعی و borgia towers etc

ضمنا تو یکی از تریلرا نشون میده اتزیو و اساسینا حمله میکنند به چزاره که در حال رژه مراسم پاپ بوده . اون کوشش ؟ کلا بازی یه سری چیزاش ناقص بود . من بازی رو به خاطر اون صحنش کردم :(

Alex Fera
07-04-2011, 12:47
آقا قضیه چیه،من سکانس هشتم،ولی وقتی میخوام بازی رو Load کنم میزنه 37 % ........
مگه بازی 9 تا سکانس نیست؟؟؟
یعنی اینقدر مخلفات داره این بازی که حدود 60 % هیچ ربطی به بازی نداره؟؟؟

oomidd
07-04-2011, 14:43
سلام
اين چتره با چه دكمه اي فعال ميشه

undercover
07-04-2011, 15:02
آقا قضیه چیه،من سکانس هشتم،ولی وقتی میخوام بازی رو Loda کنم میزنه 37 % ........
مگه بازی 9 تا سکانس نیست؟؟؟
یعنی اینقدر مخلفات داره این بازی که حدود 60 % هیچ ربطی به بازی نداره؟؟؟

آره مخلفات زیاد داره:31:
من خودم بازی رو تموم کردم به 50% نرسیده

alex_pk
07-04-2011, 15:41
رم 100 درصد شد یه چیزی هم انلاک شد
حالا دیگه کاری مونده انجام بدیم؟

hamed30
07-04-2011, 16:46
سلام
اين چتره با چه دكمه اي فعال ميشه

LM دکمه چپ موس

R O O T
07-04-2011, 17:09
سلام دوستان اخر بازي كه لوسي كشته ميشه چجوري ميشه اسمها رو رد كرد من نيم ساعت نشستم تموم بشه اصلا تموم نميشه

SA3EDLORD
07-04-2011, 17:16
باید وایسی تموم شه:دی

hamed30
07-04-2011, 17:18
سلام دوستان اخر بازي كه لوسي كشته ميشه چجوري ميشه اسمها رو رد كرد من نيم ساعت نشستم تموم بشه اصلا تموم نميشه

تموم میشه صبر داشته باشید داداشم حالا نمی دونم چه جوری ولی ردش کرده بود نتونسته بود بره تو بازی دوباره نشسته عین مرد همه رو نگاه کرده.:31:

RoyalFalcon1994
07-04-2011, 17:30
د چرا داستان رو لو ميدي؟
من هنوز بازيو شروع نكردم...
چشمم اينا رو ميبينه دلسرد ميشم از بازي!
پس لوسي هم مي ميره؟!

hamed30
07-04-2011, 17:35
د چرا داستان رو لو ميدي؟
من هنوز بازيو شروع نكردم...
چشمم اينا رو ميبينه دلسرد ميشم از بازي!
پس لوسي هم مي ميره؟!

اینجا همین جوریه دیگه .خوب بود بازی رو تموم کردم بعد اومدم اینجا یه سری زدم ، از ده صفحه قبل همینجور دارن می پرسن چرا لوسی مرد .

saeed_136915
07-04-2011, 17:43

کسی نمیدونه؟؟؟

RoyalFalcon1994
07-04-2011, 17:46
خوب من برم هر وقت نسخه دو رو شروع كرم و بعدش هم 3 رو تموم كردم بيام...
ديگه ضرر نكنم!
ايشالا 2 _ 3 سال ديگه اگه گفته هاي Templar ها Asaassin ها و پيش بيني نوستر آداموس درست از آب در نياد من دوباره ميام به اين تاپيك...!
شايد تا اون موقع اين عادت بد اين ها هم ترك بشه...!

Alex Fera
07-04-2011, 17:59
اینجا همین جوریه دیگه .خوب بود بازی رو تموم کردم بعد اومدم اینجا یه سری زدم ، از ده صفحه قبل همینجور دارن می پرسن چرا لوسی مرد .

ایشاا... تو بازی بعد میفهمیم چرا مرد:31:
ولی خوب،دزموند بدبخت که نمیخواست بکشش،اون سیبه مجبورش کرد.....

---------- Post added at 06:59 PM ---------- Previous post was at 06:55 PM ----------

بابا هومن که یه بار جواب داد عزیز دلم.......
آره تموم میشه.....

Retired User
07-04-2011, 18:05
من یه جا خوب واسم جا نیفتاد
از همه تخیلی بودن بازی گذشتم ولی این تیکه آخر رو نتونستم رد بشم لول
این مکانی که اپل piece of edden قرار گرفته بود در چه زمانی ساخته شده بود؟
زمان اتزیو؟ اون موقع این همه امکانات رو از کجا آورده بودن؟

M0hsen3D
07-04-2011, 18:05
[QUOTE=alex fera;5997695]ایشاا... تو بازی بعد میفهمیم چرا مرد:31:
ولی خوب،دزموند بدبخت که نمیخواست بکشش،اون سیبه مجبورش کرد.....[COLOR="Silver"]
من که خیلی دوست دارم ببینم تو نسخه بعد دزموند میخواد چیکار کنه.:5: بی صبرانه منتظریم...:31:

Alex Fera
07-04-2011, 18:17
من یه جا خوب واسم جا نیفتاد
از همه تخیلی بودن بازی گذشتم ولی این تیکه آخر رو نتونستم رد بشم لول
این مکانی که اپل piece of edden قرار گرفته بود در چه زمانی ساخته شده بود؟
زمان اتزیو؟ اون موقع این همه امکانات رو از کجا آورده بودن؟

مثل اینکه شما اصلا به صحبتهای افراد در بازی دقت نکردید مخصوصا وقتی بیرون از انیموس بودید.....

این دمودستگاه رو آدم فضایی ها:31: ساخته بودن،همونایی که هی میومدن جلوی چشم دزموند،البته یه دونشون هم اول بازی میومد،کههمون آخر ACII بود........

در ضمن توی زمان اتزیو نساخته بودن،قبل از خلقت آدم و حوا ساخته بودن و فلنگ و بسته بودن...........

world persians
07-04-2011, 18:19
فقط میتونم بگم این بازی بهترین بود و تنها چالشش بسته به (نسبت) شماره 2، کم بودن رده (مرحله) بود.

Retired User
07-04-2011, 18:34
مثل اینکه شما اصلا به صحبتهای افراد در بازی دقت نکردید مخصوصا وقتی بیرون از انیموس بودید.....

این دمودستگاه رو آدم فضایی ها:31: ساخته بودن،همونایی که هی میومدن جلوی چشم دزموند،البته یه دونشون هم اول بازی میومد،کههمون آخر ACII بود........

در ضمن توی زمان اتزیو نساخته بودن،قبل از خلقت آدم و حوا ساخته بودن و فلنگ و بسته بودن...........
عجب جالبه که همچین چیزی رو اصلن نشنیدم لول
مرسی ایراد رفع شد
----
حالا اینا آدم فضایی بودن فرشته بود چی بودن بلاخره؟

havas_1980
07-04-2011, 18:53
رم 100 درصد شد یه چیزی هم انلاک شد
حالا دیگه کاری مونده انجام بدیم؟خود بازی که حتما صد درصد نشده. شده؟

SA3EDLORD
07-04-2011, 18:54
خود بازی که حتما صد درصد نشده. شده؟
میشه بگید اگه صد در صد بشه چی میشه؟

plsboy
07-04-2011, 19:13

من بازی رو 100 تمام کردم میخوای واست save بزارم؟:5:
ولی نمیدونم چرا این Assassin Contract ها تمام شدنی نیستن الان 2 روزه میزارم فقط این assassin هارو میفرستم اینور و اونور ولی هی contract جدید اضافه میشه که خیلی جالبه که اسماشون رو که نگاه میکنم هر 30 تا 11-10 تاش نکراری...

havas_1980
07-04-2011, 19:24
من بازی رو 100 تمام کردم میخوای واست save بزارم؟من درخواست سیو بازی رو کردم؟! :eh:

-Albis-
07-04-2011, 19:51
فقط میتونم بگم این بازی بهترین بود و تنها چالشش بسته به (نسبت) شماره 2، کم بودن رده (مرحله) بود.
آره تایید میشده + کلا زیادی ساده بود . من بدون smoke bomb یا تیر کمون یا heavy weapon یا زره و چیزای دیگه تموم کردم ، یعنی کلا نیازی نیست اونا رو بگیری . بازی توی 2 کشتن این گاردای آهنی سخت بود ، اینجا زرتی یه کیک میکنی فرت میمیره با شمشیر . کلا عکس العملی در برابر کیک نشون نمیدن . حتی خود چزاره .
+ داستانش از لحاظ رمانتیکی نقص داشت :دی

Alex Fera
07-04-2011, 20:16
عجب جالبه که همچین چیزی رو اصلن نشنیدم لول
مرسی ایراد رفع شد
----
حالا اینا آدم فضایی بودن فرشته بود چی بودن بلاخره؟

میشه گفت یه نوع انسان فوق پیشرفته و متمدن بودن،که قبل از ما:31: روی زمین زندگی میکردن و با فرستاده شدن آدم و حوا به زمین با سفینه و دم و دستگاشون به فضا میرن.........

حالا اینا دزموند رو انتخاب کردن تا هم خودشون و هم زمین رو از شر تمپلار ها نجات بده........

alex_pk
07-04-2011, 20:32
آره الان رفتم دیدم نزدیک 70 درصده
چیارو دیگه باید بگیرم؟

Reza Azimy_RW
07-04-2011, 22:47
دوستان این اسم کاراکتره اصلیه چی تلفظ میشه ؟
ایزو به نظر درست میاد ولی تویه بازی بهش میگن ادزیو انگار ؟

ویرایش :
کلا تویه این بازی انگلیسی که حرف میزنن لحجه داره ؟ انگار یه جوری حرف میزنن ؟ یا مثله بازیهایه دیگس ؟

virus2009
08-04-2011, 00:05
دوستان یک نفر لطف کنه ببینه تو Multiplayer ( اگر داره ) میشه آفلاین match ساخت....!؟
واسه بازی با شبکه
ممنون

kortol
08-04-2011, 00:11
آقا ما این بازی رو داشتیم می رفتیم یهو تموم شد !!!!!!!!!! ... انتظار نداشتم آخرش اینجوری تموم بشه !!!

حالا با درصد های بقیه چه باید بکنیم ؟؟؟ توش شهر همین جوری ول بچرخیم !!! بریم آدم بکشیم !!!

سره لوسی بد بخت چی اومد !! داستان این قسمت رو من زیاد در گیر نشدم مخصوصا آخراش ... یعنی تا جاییکه چزاره رو می کشه فهمیدم چی به چیه ...بعدش نفهمیدم چی شد که اونجوری شد !!!!!!!!!!! یکی بگه اون زنه آخرش چی به دزموند می گه که قاطی می کنه ... یه چیزی در باره 6 تا وسیله یا تکه دیگه گفت که باید خود دزمون به تنهایی پیدا کنه !!!!!!!!!!!!

oomidd
08-04-2011, 07:53
سلام
من دكمهي چپ موسو ميزنم چتره باز نميشه .قلقه خاصي داره تا چتره باز بشه