PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Assassin's Creed: Brotherhood

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

مهندس الهه
30-12-2010, 01:23
تو assassing creed چجوری باید دموها رو رد کنم ؟
واقعا خسته کننده هست
با هیچ کلیدی رد نمیشن

omid_safari
30-12-2010, 01:38
منم همین مشکل رو دارم.
فکر کنم راهی نباشه.

hamed30
30-12-2010, 17:34
نه دوست عزیز رفته برا اسفند.
منظورتون اسفند 1390 هست دیگه ؟! :31:چون بااین DRM فکر کنم یا کرک نشه یا یه سالی طول بکشه.مگر اینکه بشه اصلش رو خرید.

mosolim
30-12-2010, 20:07
منظورتون اسفند 1390 هست دیگه ؟! :31:چون بااین DRM فکر کنم یا کرک نشه یا یه سالی طول بکشه.مگر اینکه بشه اصلش رو خرید.

آره احتمالا دیگه میره برا همون حوالی. با این اوصافی که وجود داره و آخرین بازی این سیستم یعنی HAWX هنوز که هنوزه کرک نشده احتمالا نه تنها باید قید این بازی رو روی pc بلکه کل بازی ها رو شاید باید بیخیال شد. ( کمپانی های دیگه ببینن این سیستم جواب داده رو میارن به این ترفند ) خوب شد کنسول خریدم.

B.3.S.T
30-12-2010, 23:33
آره احتمالا دیگه میره برا همون حوالی. با این اوصافی که وجود داره و آخرین بازی این سیستم یعنی HAWX هنوز که هنوزه کرک نشده احتمالا نه تنها باید قید این بازی رو روی pc بلکه کل بازی ها رو شاید باید بیخیال شد. ( کمپانی های دیگه ببینن این سیستم جواب داده رو میارن به این ترفند ) خوب شد کنسول خریدم.

مسلم جان دستت درد نکنه قوت قلب میدی به پی سی گیمرها !!!: دی
ولی خدایی عجب وضعی شده این سیستم کرکینگ جدید...
واسه کشور ما که از سر تا تهش از کپی استفاده می کنن آینده خوبی نداره این شرایط اگر پیش بره...

+
دوستان pc باز تسلیت پیشاپیش...امکان داره دیگه هیچ وقت بازیهای شاخ رو نتونین تجربه کنین!

mosolim
30-12-2010, 23:39
مسلم جان دستت درد نکنه قوت قلب میدی به پی سی گیمرها !!!: دی
ولی خدایی عجب وضعی شده این سیستم کرکینگ جدید...
واسه کشور ما که از سر تا تهش از کپی استفاده می کنن آینده خوبی نداره این شرایط اگر پیش بره...

+
دوستان pc باز تسلیت پیشاپیش...امکان داره دیگه هیچ وقت بازیهای شاخ رو نتونین تجربه کنین!

شرمنده . ولی حالا یه روحیه. ظاهرا یه خبرایی داره از طرف HAWX میاد . اسکیدرو دیروز یه کرک داده که طبق کامنت ها یوزرها کار کرده. باید دید در اینده چه اتفاقی میافته.

B.3.S.T
31-12-2010, 00:40
داداش دشمنت ش..
شوخی کردم:31:
دیگه حالا کرکم نشه کاریش نمیشه کرد...سازنده هم به نفعشه میگه همینی که هست!تنها کسانی که این وسط ضرر می کنن گیمرهای ایرانین(اکثرآ)

اسکیدرو دیروز یه کرک داده که طبق کامنت ها یوزرها کار کرده. باید دید در اینده چه اتفاقی میافته.
ایشالا که درست میشه...نشدم دوستان پی سی باز سعی کنید پولاتون رو جمع کنید تا یک کنسول اضافه کنین به وسایل شخصیتون! : دی

مهندس الهه
31-12-2010, 01:27
من تو assassin میخوام کیف بدزدم
f رو میزنم و هدف رو هم نگاه میکنم
ولی وقتی shift رو میگیرم و دنبالش میرم ززود متوجه میشه و الفرار
راه خاصی داره این ؟

Layken
31-12-2010, 06:04
راه خاصی داره این ؟
باید خیلی خیلی اهسته بهش نزدیگ بشی....همین.
درضمن در تاپیک AC I دنبال کنید...
ممنون

mosolim
31-12-2010, 11:40
راه خاصی داره این ؟

سلام
دوست عزیز لطفا مسایل مربوط به این بازی رو در تاپیک خودش بررسی کنید.
با تشکر...
تاپیک بازی اساسین کرید 1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mr.Vahid
31-12-2010, 16:30
یه جای مخفی تو بازی هست که با گرگ مشخص شده ولی نمیشه رفت اونجا الان 5 تاشو گرفتم فقط همین مونده اونجایی که دهانه ی اون داخل یه دیواریه و هیچ راهی هم نیست که از اون دیوار بالا بریم

لطفا کمک کنید

mosolim
31-12-2010, 17:12
یه جای مخفی تو بازی هست که با گرگ مشخص شده ولی نمیشه رفت اونجا الان 5 تاشو گرفتم فقط همین مونده اونجایی که دهانه ی اون داخل یه دیواریه و هیچ راهی هم نیست که از اون دیوار بالا بریم

لطفا کمک کنید

سلام
چند صفحه پیش یکی از دوستان توضیح مفصلی داده بودند. که من اینجا میگم. شما ابتدا باید تمام ساختمان ها رو بسازید همون که نوشته breaking . سپس اب تو اون منطقه بالا میاد و شما میتونید برید و به اون ورودی دسترسی داشته باشید.

Hamid Hamid
03-01-2011, 23:22
ای بابا من در به در دنبال تاپیک بودم!!! حتی تو تاپیک نسخه ی کامپیوتری هم پست دادم:21:
دوستان یه سوال:من الان به 2 تا از این علامت تعجب ها(کسانی که باید واسشون کار انجام بدیم) دسترسی ندارم.یکیش که پشت یه قلعس و یکی دیگشم میگه شما به این قسمت از خاطرات دسترسی ندارید.چه کار کنم که به این 2 تا دسترسی پیدا کنم؟
ممنون

javadlf
06-01-2011, 20:23
اینکه نسخه pc بازی اینقدر دیرتر از نسخه console میاد علت خاصی داره یا الکی ما پی سی گیمرها رو گذاشتن تو کف.

aha2012
06-01-2011, 21:40
اینکه نسخه pc بازی اینقدر دیرتر از نسخه console میاد علت خاصی داره یا الکی ما پی سی گیمرها رو گذاشتن تو کف.
بله علت خاصی داره
علتش هم اینه که اگه همزمان با نسخه ی کنسولی عرضه بشه احتمال کپی از بازی خیلی زیاده و درنتیجه رو کنسولها فروش کافیو نمیکنه.درنتیجه یه 2-3 ماهی تاخیر میندازن تا فروششو رو کنسولا بکنه

The Rover
07-01-2011, 20:33
درود به دوستان عزیز
باید یه تشکر صمیمانه از شما کنسول داران عزیز کنم که داستانو برای ما pc بازها مخفی و دست نخورده باقی گذاشتید و لو ندادید!

milad dante
08-01-2011, 16:18
تاریخ دقیق عرضه ی این بازی برای pc کیه؟؟؟؟؟

siavashjal
08-01-2011, 16:22
تاریخ دقیق عرضه 22 فوریه 2011 هستش یعنی حدود 1 ماه و نیم دیگه.

Advanced Ali-001
10-01-2011, 21:52
تاریخ دقیق عرضه 22 فوریه 2011 هستش یعنی حدود 1 ماه و نیم دیگه.
واقعاًمتأسفم.

vahidgame
10-01-2011, 22:19
چرا متاسفی؟ نکنه اون شرکت ها با تو مشکل دارن این کارو می کنن؟ :31:
خب وقتی توی پی سی کپی زیاد میشه و فروش بازی های مولتی پلتفرم کمتره مجبورن این کارو کنن
حتی به سیستم drm اونم نمیشه زیاد ایراد گرفت. چون شما باید خودتون رو جای اون شرکت ها بذارید و ببینید به خاطر بازی های کپی چه قدر ضرر می کنن!

mosolim
11-01-2011, 16:12
سلام
دوستان کی پایه انلاین زدنه بازیه؟ خیلی حال میده یه 6 نفر بشیم دنبال هم کنیم. بچه ها هم همه اشنا ( مردیم از بس با این خارجکیای زبون نفهم بازی کردیم.)

این گیمرتاکم :
mosolim64

Layken
13-01-2011, 00:24
خوشا به حالتان که میرین لیو و میترکونین من که از اون موقع که کنسول قبلیم بن شد و فنا رفت دیگه پشت دستمو داغ کردم

MobinS
13-01-2011, 09:37
منم فردا میام اسیسن کرید آنلاین.
مگه بن شی فنا میره کنسول؟ فقط نمیشه رفت دوباره لایو دیگه!

The Rover
13-01-2011, 09:53
اين دو تا 5970 سيستم خودته..؟ نه من یه 5850 دارم!

Layken
13-01-2011, 12:14
منم فردا میام اسیسن کرید آنلاین.
مگه بن شی فنا میره کنسول؟ فقط نمیشه رفت دوباره لایو دیگه!
يه جورايي كنسول فلگ ميشه از چش ادم ميافته...

اینا که پی سی باز نیستن درد مارو بفهمن! خودشون Assassin ها رو زودی تموم میکنن حالشو میبرن دیگه به فکر ما نیستن
تازه 2تا 5970 که حداقل 10 برابر 360 جواب میده!
زنده باد pc!
(اینم از احساسات Pcionalism ما)
اين دو تا 5970 سيستم خودته..؟

mosolim
13-01-2011, 12:20
يه جورايي كنسول فلگ ميشه از چش ادم ميافته...

سلام
فدای سرت که فلگ شده. حداقل افلاین که میتونی بازی کنی؟ راستش من خودم نمی دنم در چه مرحله ای هستم. اخه میگن اساسین یه قفل امینیتی داشته ما که بازی کردیم تا اینجا. کلی ادم دیگه هم سراغ دارم که رفتن انلاین این بازی. شما هم خودتو ناراحت نکن. احتمالا منم سالی دیگه این موقع میام میگن کنسولم بن شده.

MobinS
13-01-2011, 14:25
نه بابا!هیچ قفلی نداره! هاگه با ال تیبری بازیکنی اصلا مشکلی نیست!

Layken
13-01-2011, 15:15
نه من یه 5850 دارم!

*فک کردم رو دست گرافیک من گرافیک پیدا شده ....گفتم که حالا مال شما زد جلو..:31:
*خب از چه لحاظ گفتی که 5970 ...10 برابر 360 جواب میده..؟؟

The Rover
13-01-2011, 16:23
*فک کردم رو دست گرافیک من گرافیک پیدا شده ....گفتم که حالا مال شما زد جلو..:31:
*خب از چه لحاظ گفتی که 5970 ...10 برابر 360 جواب میده..؟؟
همدردی با دوست عزیزمون دیگه! در ضمن مگه گراف شما چیه؟ :31:
البته اینا ربطی به این تاپیک نداره ها! :10:

SA3EDLORD
13-01-2011, 18:04
ای بابا:13:
این که هنو نیومده:13:
باید برم یه بار دیگه نسخه ی دو رو بازی کنم که داستانش از یادم نره:13:

Advanced Ali-001
13-01-2011, 18:43
اين دو تا 5970 سيستم خودته..؟
حامد جان شوخی میکنی؟کارت من باچهارتا5870کراس شده برابری میکنه یه چیزی مگیا!درضمن اصلاًچرا این تایپیک دوتایی نشده هنوز؟pcوکنسول جداچرانشده که این بحثای اسم وبی ربط پخش بشه؟خبpcهاباهم کارمیکردیم بقیه باهم....

tommy vercetti
13-01-2011, 19:46
سلام بچه ها.
بالاخره بازی رو امتحان کردم.(بدلیل نبود فرم ویر ... تا به حال ممکن نبود.)
گرافیکش خیلی عالی بود.
فقط نمی دونم چرا از داستانش سر در نیاوردم!!!
برای اینکه این بازی رو کنیم باید قبلی رو تموم کرده باشیم؟

MobinS
13-01-2011, 22:31
آره ، داستانش مربوط به قبلیشه دیگه ، یعنی دقیقا ادامه شه.

molaali
14-01-2011, 09:44
فقط نمی دونم چرا از داستانش سر در نیاوردم!!!
برای اینکه این بازی رو کنیم باید قبلی رو تموم کرده باشیم؟
اکثر دنباله ها اینجوری هستند باید نسخه های قبلی رو ابزی کرده باشید تا ازش سر در بیارید.

moh3en_sh
15-01-2011, 13:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مسئولان کمپانی یوبی‌سافت عرضه قسمتی جدید از مجموعه بازی‌های فرقه‌اساسین را در جریان سال مالی 2011 میلادی (دوازدهم فروردین 1389 تا یازدهم فروردین 1390) رسما تایید کردند.
فرقه‌اساسین جدید، اولین شماره از این مجموعه بازی‌ها خواهد بود که امکان استفاده از حالت چندنفره آنلاین را برای بازی‌کنندگان فراهم می‌کند. همچنین امروز یوبی‌سافت طی گزارشی از فروش 6 میلیون نسخه‌ای فرقه‌اساسین2 خبر داد و افزود طبق برآیندهای انجام شده تا ماه مارس سال جاری میلادی فروش این عنوان بالغ بر 9 میلیون نسخه خواهد بود. هرچند از ارائه توضیحات بیشتر در خصوص نسخه جدید بازی فرقه‌اساسین خودداری شد، مسئولان کمپانی یوبی‌سافت از تمرکز بیشتر بر روی کنسول‌های بازی در سال مالی 2011 خبر دادند.
در گوشه‌ای از این گزارش آمده است: "در انتشار عناوینی که برای سال مالی 2011 برنامه‌ریزی شده‌اند، تمرکز ویژه‌ای بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس360 و پلی‌استیشن3 خواهیم داشت. انتظار میرود این کنسول‌ها ضامن رشد و ثبات فروش بازی‌ها در سال 2010 میلادی باشند. عناوین جدید یوبی‌سافت در خلال سال جاری میلادی به مرور معرفی خواهند شد."

MobinS
15-01-2011, 20:59
اول فکر کردم فرقه اساسین ها توی سال 2011 رو می گی :دی اساسین بعدی واسه فرقه اساسین ها وی سال 2011 می باشد :دی ترسیدم یک لحظه :دی

amir h1999
16-01-2011, 11:32
بازی خیلی قشنگیه واقعا جالبه

MobinS
18-01-2011, 16:43
آره. یکی از نکات خوب نسخه اریجینال این قسمتشم قابلیت آنلاین بازی کردن هست ! دیگه خیالتون راحت میهش. آخه آنلاینش بسیار زیباست!!!!

mohammad_twe
18-01-2011, 16:59
طبق معمول اومدم 4 تا پست مفید در رابطه با بازی بخونم دیدم ....... :13: :دی
تاپیک برای تاریخ عرضه بازیها هست دوستان ! توجه کنین !

Hunter lord
18-01-2011, 21:57
طبق معمول اومدم 4 تا پست مفید در رابطه با بازی بخونم دیدم ....... :13: :دی
تاپیک برای تاریخ عرضه بازیها هست دوستان ! توجه کنین !

دوست عزیز قصه نخور چیکار می شه کرد . منم یک هفتست بازی رو تمام کردم . اومدم یک نقدی از بازی بذارم دیدم بحث کلا عوض شده گفتم ولش کن بین این همه پست که همش درباره ی کرک و تاریخ انتشار نقد بذاری بهت می خندن .

The Rover
19-01-2011, 09:47
بابا! همه جبهه گیری ها که علیه این پی سی بازاست! آخه شما هم وضعیت ما رو درک کنید! ما طفلکی ها هم گناهی نداریم! تحت فشار هستیم!
اگه یه حرفی چیزی شد لازم نیس شما اینقدر ناراحت شید که! به بزرگی خودتون ببخشید!
تازشم هر نوع مطلبی نقدی هر چی درباره این بازی بذارید ما ازش استقبال میکنیم!

Gune Baxan
19-01-2011, 10:27
یک سوال در مورد خود بازی:

در صفحه فیس بوک بازی امروز چند تا عکس گذاشته در مورد Animus Project Update 2.0

این باید DLC باشه، درسته؟ در DLC اول چه چیزی به بازی اضافه شده بود و در این دومی چه چیزی اضافه خواهد شد؟

B.3.S.T
19-01-2011, 14:39
بابا! همه جبهه گیری ها که علیه این پی سی بازاست! آخه شما هم وضعیت ما رو درک کنید! ما طفلکی ها هم گناهی نداریم! تحت فشار هستیم!
اگه یه حرفی چیزی شد لازم نیس شما اینقدر ناراحت شید که! به بزرگی خودتون ببخشید!
تازشم هر نوع مطلبی نقدی هر چی درباره این بازی بذارید ما ازش استقبال میکنیم!

نیما جان مشکل اینه که هنوز تاپیک pc از کنسول جدا نشده...
این وسط تقصیر هیچکس جز سازنده روانی بازی نیست که بازی ها رو اینجور با تاخیر زیاد ریلیز می کنه

+
دوستانی هم که ناراحتن اینجا بحث کرک و تاریخ ریلیز واسه pc هست برن به مسئول انجمن شکایت کنن بیاد تاپیکها رو جدا کنه که این مشکلات به وجود نیاد

mehdi30nema
20-01-2011, 20:19
بچه ها وسط های بازی اونجا که بالای یه ساختمان بلند میریم و از سوراخ بالای سقف یک نفری را میبینیم که باید بکشیمش . میشه بگید چخ جوری باید کشت ؟ با تفنگ ؟

Layken
20-01-2011, 22:57
اگه منظورت اون کلیسای بزرگ رو میگی...
به کناره های ورودی سوراخ دقت کن خرده سنگ هایی چسبیده به دیوار هستند که از اونا بیا پایین..
دقت کن خیلی اروم باید بیایی پایین تا در انتها اون یارو که مشغول هستش تو رو نبینه...و اروم بکشش.

Hunter lord
21-01-2011, 08:41
دوستان یه سوال
این بازی برای پی سی نیومده هنوز؟
کلا قرار هست بیاد یا نه؟

بد نبود صفحه ی قبل رو نگاه می کردید . :13:

اسفند ماه برای PC منتشر می شه .

hamed30
30-01-2011, 11:32
بد نبود صفحه ی قبل رو نگاه می کردید . :13:

اسفند ماه برای PC منتشر می شه .
اینجا همه باید امضاشون رو بزارن تاریخ عرضه بازی واسه pc تا کسی دیگه نپرسه واسه pc کی میاد:31:(خودم pc دارم)

katlots
30-01-2011, 13:03
این فرقش با اساسین 3 چیه

MobinS
30-01-2011, 14:56
این فرقش با اساسین 3 چیه

اساسین 3 چیه دیگه؟ :دی
اگه منورت AC brotherhood هست پس فرقش با کدوم بازی چیه؟ نگاه کن این ترتیب این سری هست :

assassin creed
assassin creed 2
assassin creed : brotherhood

halflife g
06-02-2011, 21:43
من بازی رو واسه کنسول الان گرفتم........یکم دیر کرده بودم:31:.

اصلا کلا وارد قسمت داستانی نشدم چون کلا با بازیهای اینچنینی و مخصوصا این بازی با اون شخصیت اول لاتش بدم میاد.. ..... .

ولی........ .

آنلاینش انصافا خوب.......منو گرفت یعنی:31:

چهار تا مد داره:

یکی wanted که همه تو شهر باید همدیگه رو بکشن و البته در اون حین فرار هم بکنن..... .

بعدیش hunted هستش که دو راند تو راند اول باید باید ترور کنی و راند دوم باید فرار کنی...... .

مد سوم هم allience هستش که باید در قالب تیم های دو نفره رقیب رو بکشید ......(یه چیزی مثه wingman تو gears)

مد چهارم هم فعلا واسم باز نشده(من لول 10 هستم)

خلاصه جدید و جالبه مولتیش هر کی پایس بیاد با هم بازی کنیم تو ایکس باکس لایو....................:20:

.
.
.

Layken
06-02-2011, 22:30
مراد نمی خوای داستانی رو بری..؟

The Rover
07-02-2011, 14:26
چون کلا با بازیهای اینچنینی و مخصوصا این بازی با اون شخصیت اول لاتش بدم میاد.. ..... .
مراد جان! چون شما این حرفو زدی موضوع برامون بیشتر مهمه! میشه یه ذره بیشتر توضیح بدی؟ چون یه ذره مخالفم! :31:
نظر من اینه که اگه اتزیو اینجوری طراحی شده بود ضرورت داستان بود. که بگه این یارو عیاش و لات و ... ـه که بعد با رسیدن به مقام آدمکشی دچار تحول درونی میشه و اهل خدا و پیغمبر! اگه همینطور میموند نظر شما رو قبول داشتم ولی حالا چرا؟ ایشون که خیلی با جوونیاش تفاوت داره

Mehran-King
07-02-2011, 14:34
سلام دوستان ، نسخه PC هنوز منتشر نشده ؟! من نتونستم نسخه 2 رو بازی کنم ، اما میگن سه خوبه ... میشه گروهی رفت دشمن رو زد !!! جالبه ...

halflife g
07-02-2011, 14:46
مراد نمی خوای داستانی رو بری..؟

حامد جان من از سه سبک بازی خوشم نمیاد:

یکی openworld(تا حالا gta4 یا readdead بازی نکردم) یکی فوتبال یکیم ماشین و ماشین سواری(البته اگه ارکید باشه قابل تحمل)

در نتیجه این بازی هم چون openworld هستش به مذاق من خوش نمیاد ولی چون اون روز یکی از دوستان اصرار کرد که بگیر مولتیشو بازی کن گرفتم و الانم خوشم اومده به نظرم جذاب ......... .

مراد جان! چون شما این حرفو زدی موضوع برامون بیشتر مهمه! میشه یه ذره بیشتر توضیح بدی؟ چون یه ذره مخالفم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نظر من اینه که اگه اتزیو اینجوری طراحی شده بود ضرورت داستان بود. که بگه این یارو عیاش و لات و ... ـه که بعد با رسیدن به مقام آدمکشی دچار تحول درونی میشه و اهل خدا و پیغمبر! اگه همینطور میموند نظر شما رو قبول داشتم ولی حالا چرا؟ ایشون که خیلی با جوونیاش تفاوت داره

والله نیما جان اگه پست بالاییمو خوونده باشی گفتم که اصلا از این سبک خوشم نمیاد....... .

این بازی هم بیشتر شبیه rambo creed هستش تا assassian creed چون اثری از ترور و اینا نیس...شخصیت اولش هم به تیپ بازی نمیخوره(کاریزما نداره)

همین دیگه ....این نظر شخصیه منه و منکر بزرگی بازی نیستم:11:

.
.
.

MobinS
07-02-2011, 14:54
بازی ادامه ی سیو های قبلیه؟ یعنی الان زره التایر تنم بود ، چون توی دو تنم بود این طوری شد؟؟

آنلاین بازی چقدر توپه ! دیروز تو لایو بازی کردم! محشر بود ! حتی یکی سری از دوستام که اصلا از بازی تنفر دارن هم جذب خودش کرد. بیاین بازی دیگه. چرا ایرانی اینقدر کم میاد؟

The Rover
07-02-2011, 15:03
والله نیما جان اگه پست بالاییمو خوونده باشی گفتم که اصلا از این سبک خوشم نمیاد....... .

این بازی هم بیشتر شبیه rambo creed هستش تا assassian creed چون اثری از ترور و اینا نیس...شخصیت اولش هم به تیپ بازی نمیخوره(کاریزما نداره)

همین دیگه ....این نظر شخصیه منه و منکر بزرگی بازی نیستم:11:
ممنون از توضیح
من فکر کردم دلیل اصلیش کاراکتر بازیه! چون مشکل بعضی از افراد این بود!
به هر حال خود منم با این تغییرها نمیتونم کنار بیام (که بازی تمام اکشن شده) اما اینجوریه دیگه! :31:

mosolim
07-02-2011, 15:27
من بازی رو واسه کنسول الان گرفتم........یکم دیر کرده بودم:31:.

اصلا کلا وارد قسمت داستانی نشدم چون کلا با بازیهای اینچنینی و مخصوصا این بازی با اون شخصیت اول لاتش بدم میاد.. ..... .

ولی........ .

آنلاینش انصافا خوب.......منو گرفت یعنی:31:

چهار تا مد داره:

یکی wanted که همه تو شهر باید همدیگه رو بکشن و البته در اون حین فرار هم بکنن..... .

بعدیش hunted هستش که دو راند تو راند اول باید باید ترور کنی و راند دوم باید فرار کنی...... .

مد سوم هم allience هستش که باید در قالب تیم های دو نفره رقیب رو بکشید ......(یه چیزی مثه wingman تو gears)

مد چهارم هم فعلا واسم باز نشده(من لول 10 هستم)

خلاصه جدید و جالبه مولتیش هر کی پایس بیاد با هم بازی کنیم تو ایکس باکس لایو....................:20:

.
.
.

سلام
اتفاقا منم تا لول 10 رفتم بیخیالش شدم ( ببخشید لایوم تموم شد :31:) از اونجاییم که دیگه احتمالا نیستم صرف نداره لایو بگیرم ( همون قبلیشم تریال بود :31:) خوش بگذره کاش زودتر اومده بودی چند دست توپ با هم میزدیم. همچنین از بالا سر میرختم سرت نفهمی از کجا اساسینت شدی.:21:

Layken
07-02-2011, 16:25
بازی ادامه ی سیو های قبلیه؟ یعنی الان زره التایر تنم بود ، چون توی دو تنم بود این طوری شد؟؟
زمن همه جور زرهی برداشتم ولی ماله الطایر نبود..؟ چطوری پیدا کری زره رو.؟
نه ادامه سیوهارو نداره...

MobinS
07-02-2011, 22:06
یعنی شما زره التایر نداشتید؟ سیو ac 2 رو کنسولتون بود؟ آخه حتی تعداد سم هایی که تو جیب داشتم هم همون قدر بود که آخرین بار توی ac 2 داشتم

MobinS
08-02-2011, 19:12
مراد ، این همه می گفتی الان بیا لوله ات کنم همین بود؟ قبلش ترسیدم گفتم الان چطوری ببازم ! :دی بد جور لوله شدی که :دی ( حالا نتیجه رو نمی گم ، جلو بچه ها زشته :دی )
بچه هایی که بازی می کنن ، یک ساعتی قرار بذارن همه بیایم توی یک private گیم بازی کنیم. بازی محشره ، بازی با خودمون فوق العاده محشر میشه. :دی حتما امتحان کنید.
برای این که سردرگمی هم پیش نیاد Join a friend رو انتخاب کنید. ( اول باید طرف رو توی محیط لایو اد کنید ) بعدش اگه آنلاین بود ولی بازی نمی کرد می نویسه آنلاین ، اگه آفلاین بود هم که معلومه . اگه توی بازی نبود می نویسه unreachable ، اگر کسی تو بازی بود ، نوع باز یو تعداد جای خالی رو می نویسه.اینطوری می تونید جوین شین. این طوری یکی از party میره توی مسابقه ، بقیه هم بدون مشکل از این راه میان تو.
منم تا جایی که بتونم با شکل barber ( همونی که آرایشگره و با تیغ شاه رگ می زنه ) دیده میشم !:27:

halflife g
08-02-2011, 19:30
مراد ، این همه می گفتی الان بیا لوله ات کنم همین بود؟ قبلش ترسیدم گفتم الان چطوری ببازم ! :دی بد جور لوله شدی که :دی ( حالا نتیجه رو نمی گم ، جلو بچه ها زشته :دی )
بچه هایی که بازی می کنن ، یک ساعتی قرار بذارن همه بیایم توی یک private گیم بازی کنیم. بازی محشره ، بازی با خودمون فوق العاده محشر میشه. :دی حتما امتحان کنید.
برای این که سردرگمی هم پیش نیاد Join a friend رو انتخاب کنید. ( اول باید طرف رو توی محیط لایو اد کنید ) بعدش اگه آنلاین بود ولی بازی نمی کرد می نویسه آنلاین ، اگه آفلاین بود هم که معلومه . اگه توی بازی نبود می نویسه unreachable ، اگر کسی تو بازی بود ، نوع باز یو تعداد جای خالی رو می نویسه.اینطوری می تونید جوین شین. این طوری یکی از party میره توی مسابقه ، بقیه هم بدون مشکل از این راه میان تو.
منم تا جایی که بتونم با شکل barber ( همونی که آرایشگره و با تیغ شاه رگ می زنه ) دیده میشم !:27:

آره قبول می کنم باختم....... .:31:(این طور که معلومه واقعا غیر بازیهای شوتر تو آنلاین بازی دیگه ای استعداد ندارم):31:

ولی آخه دو نفری که نمیشه .حال نمیده...نتیجه واقعی هم بدست نمیاد........... .

یا باید بریم تو اتاقای rank که تو اونم معمولا یا با هم نمی افتیم هر کی یه مپ میشه و یا باید با هم private بازی کنیم که اونم حداقل 3 نفر میخواد تا حال بده................. .

خلاصه من هر روز ظهرها از 3 اینا واسه آنلاین هستم اگه حداقل تونستیم سه نفرو جور کنیم بیایین واسه private..... .

.
.
.

MobinS
09-02-2011, 14:58
آره قبول می کنم باختم....... .:31:(این طور که معلومه واقعا غیر بازیهای شوتر تو آنلاین بازی دیگه ای استعداد ندارم):31:
یا باید بریم تو اتاقای rank که تو اونم معمولا یا با هم نمی افتیم هر کی یه مپ میشه و یا باید با هم private بازی کنیم که اونم حداقل 3 نفر میخواد تا حال بده................. .
. .

:دی
من که گفتم. یکی بره توی rank بعدی join بزنه جفتشون میرن توی یک بازی ! منو ندیدی؟ سه بار همین طوری اومدم توی بازی تو. :دی دکتر بودی دیگه؟ نمی دیدی یک آرایشگری فرت فرت می کشت؟ :دی :دی

vegas
15-02-2011, 20:50

تاریخ انتشار نسخه PC بازی Assassin’s Creed: Brotherhood در تاریخ March 17 در امریکا و March 18 در انگلستان توسط Ubisoft رسما اعلام شد.
ضمنا Ubisoft اعلام کرد که تا حالا 6.5 میلیون نسخه از بازی Assassin’s Creed: Brotherhood را به فروش رسانده و انتظار دارد کلا 7 یا 7.5 میلیون نسخه از این بازی را به فروش رساند.
نسخه بعدی از سری بازی های Assassin’s Creed در ماه May معرفی میشود و انتظار میرود در سال 2012 منتشر شود.
منبع :

ehsan_update
15-02-2011, 22:38
کسی میتونه داستان بازی اساسین 1 و 2 و این brotherhood رو بگه؟ :31: من 1 رو تا آخر بازی کردم ولی چیز زیادی دستگیرم نشد. انگار یه مقدار پیچیدست. ممنون میشم توضیحاتی راجع بهش بدین یا لیینکش رو بذارین. :40:

shahabaliboys
16-02-2011, 09:06
ببخشید آنلاینش چه سرعتی لازم داره؟

MobinS
16-02-2011, 15:08
آنلاینش ، خیلی اذیت نمی کنه. من با اینترنت سرعت 128 راحت آنلاین بازی می کنم. درسته روزایی مثل 22 بهمن یا 25 بهمن اینترنت مشکل پیدا می کنه ولی مثل بازی های دیگه مشکل نداره .

RatAtouille
16-02-2011, 18:27
اصلا مگر اومده كه ميگين آنلاين بازي ميكنيد ؟ (من فقط ص قبل رو خوندم) با اينترنت128

SA3EDLORD
16-02-2011, 18:32
برای xbox عرضه شده

mahyarSAMSUNG
16-02-2011, 20:36
ببخشید اصلا این چه فرقی با قبلی داره . آیا این یک dlc هستش؟ من فکر نکنم دوتا اسسین با موضوعات متفاوت وارد بازار شه اینم به این سرعت .. اصلا فرق داره ؟

SA3EDLORD
16-02-2011, 20:41
ببخشید اصلا این چه فرقی با قبلی داره . آیا این یک dlc هستش؟ من فکر نکنم دوتا اسسین با موضوعات متفاوت وارد بازار شه اینم به این سرعت .. اصلا فرق داره ؟
توضیحات کامل در پست اول داده شده..........

..........................
خیر dlc نیست...........ac :brother hood ادامه ی بازی ac II هست.

MobinS
17-02-2011, 16:57
بالاخره بازیو تموم کردم. واقعا درسته که بهترین اساسین کرید هستش. از همه لحاظ عالی بود. تا فردا هم بازیو 100 درصد می کنم.
فقط چند تا سوال در مورد داستان بازی داشتم ، کلشو فهمیدم ، فقط آخرشو نفهمیدم :

آخرش نفهمیدم چی شد؟ نمی دونم خودم حرکت کردم یا خودش ، چرا زد اونو کشت؟ چرا خودمون مردیم ( زنی یک چیزایی می گفت ، ولی نفهمیدم ! )
بعدش توی تریلرش با سزار می جنگیم . همونی که با کالسکه همراه پدرش پاپ هست. پس چرا اون مرحله وجود نداشت؟

دی ال سی نیست. نسخه ی 3 بازی هست. البته 3 نیستا ، همون قبلیه گرافیک و گیم پلی اش ، ولی کلی آپدیت داره. ( ادامه قبلی با اتزیو )
کجاش سریع بعدش اومد؟ یک سال و خورده ای بعد از نسخه ی 2 اش اومدا ! نسخه ی 4 اش هم یک سال و خورده ای دیگه میاد.

shahabaliboys
19-02-2011, 10:27
بچه ها من یه چیزی شنیدم کف کردم خودمم راست و دروغش رو نمیدونم ولی یکی از بچه ها چند روز پیش رفته بود پاساژ پایتخت میگفت اونجا یه مغازه نسخه ی pc رو آورده و همون دوستم این نسخه رو خریده حالا تا عصری بهتون خبرشو میدم که واقعی بود یا نه . اگه صحت داشته باشه که hooooooooooooooooooooooooooooorrrra

SA3EDLORD
19-02-2011, 10:32
قرار بود سه اسفند بیاد که:18:

fshnet
19-02-2011, 10:37
بچه ها من یه چیزی شنیدم کف کردم خودمم راست و دروغش رو نمیدونم ولی یکی از بچه ها چند روز پیش رفته بود پاساژ پایتخت میگفت اونجا یه مغازه نسخه ی pc رو آورده و همون دوستم این نسخه رو خریده حالا تا عصری بهتون خبرشو میدم که واقعی بود یا نه . اگه صحت داشته باشه که hooooooooooooooooooooooooooooorrrra

خدا کنه که واقعیت نداشته باشه :41:

happyfeat
19-02-2011, 10:53

اگه حقیقت داشت اعلام کنید بریم دنبالش بخریم
فاز میده بعد یه مدتی یه بازی توپی یباد

B.3.S.T
19-02-2011, 13:55
واقعآ بحران دزدی تو دنیای گیم آمارش داره روز به روز فاجعه بار تر میشه!

siavashjal
19-02-2011, 16:16
cd key اوریجینال این بازی الان داره پیش فروش میشه با قیمت 17500 تومان. به نظر من قیمت منصفانه ای هست و بهتر از اینه که بخوای یه مدت مدیدی برای کرکش صبر کنی در ضمن میشه از قابلیت آنلاینش هم استفاده کرد.

happyfeat
19-02-2011, 17:00
cd key اوریجینال این بازی الان داره پیش فروش میشه با قیمت 17500 تومان. به نظر من قیمت منصفانه ای هست و بهتر از اینه که بخوای یه مدت مدیدی برای کرکش صبر کنی در ضمن میشه از قابلیت آنلاینش هم استفاده کرد.
چه قدر ارزون و مناسب ؟ کجا میشه تهیه کرد ؟
آیا قیمتش این قدر هستش و یا ارزون دارن می فروشن
بازی در چه تاریخی ریلیز میشه ؟؟ ممنون از همه

wordship
19-02-2011, 17:16
واقعا؟
بازی که هنوز ریلز نشده اومده؟؟؟>؟
اخه دوستمون تویه صفحه قبل تاریخ انتشار رسمیش توسط یوبی سافت رو گذاشتن !!
تازه خبری هم ازهـــک شدنش نیومده که نسخه pc بخواد اومده باشه!:20:

wordship
19-02-2011, 17:21
از سایت یوبی سافت هم میشه خرید!
مگر کی اومده؟:
ولی اول باید 50 دلار بدیم و بعد دانلود کنیم!

siavashjal
19-02-2011, 18:29
دوست عزیز نیازی به پرداخت 50 دلار نیست. تاریخ عرضه هم 5 فروردین 1390 هستش.

این جا که آدرس رو نمیشه گذاشت تبلیغ میشه.

هر کی می خواد pm بده.

3Dmajid
19-02-2011, 18:36
تاریخ عرضه هم 5 فروردین 1390 هستش.

ای بابا مگه قرار نبود آخر بهمن بیاد :41:

SA3EDLORD
19-02-2011, 18:44
دوست عزیز نیازی به پرداخت 50 دلار نیست. تاریخ عرضه هم 5 فروردین 1390 هستش.
درسته که کرک شدنش شاید زمان ببره اما کسی نمیتونه قطعی بگه که کی تو ایران عرضه میشه!

MobinS
19-02-2011, 19:34
دوستان پی سی باز ، حتما بگیرید سی دی کی اشو. حتی اگر 50 دلار براتون خرج برداشت! واقعا می ارزه! انده حاله آنلاینش ! از ما گفتن بود .
گود لاک

vahidgame
19-02-2011, 20:01
دوستان پی سی باز ، حتما بگیرید سی دی کی اشو. حتی اگر 50 دلار براتون خرج برداشت! واقعا می ارزه! انده حاله آنلاینش ! از ما گفتن بود .
گود لاک
صحبت های کسی که با 3-4 تومن تونسته آنلاین بازی کنه :31:
دلت خوشه ها! :31:
+
تاریخ انتشار بازی هم جدیدا رسما اعلام شده دیگه
17 مارس یعنی 17 اسفند منتشر میشه:

بعدا یه تاپیک دیگه حداقل برای حل مشکلات بازی و اینا می خواد....

siavashjal
19-02-2011, 20:07
تاریخ عرضه این بازی از 17 تا 26 مارچ متغیر هستش. ( به نقل از gamespot).

در ضمن سایت g a m e- i r . c o m هم cd key نسخه اصلی این بازی رو برای فروش گذاشته 17500 تومان. تاریخش رو هم زده 5 فروردین 1390 .

*hamedkhatar*
19-02-2011, 21:53
ایول
من که AC2 رو اصلی خریدم اینم میخرم
جدا میارزه

xzero
20-02-2011, 00:01
ایول
من که AC2 رو اصلی خریدم اینم میخرم
جدا میارزه

یعنی کلا dvd و key رو اورجینال خریدی ؟!!

جایی سراغ نداری dvd رو اورجینال بده؟!

حالا من که پولشو ندارم همینجوری گفتم بپرسم دور هم باشیم ! :31:

MobinS
20-02-2011, 15:13
صحبت های کسی که با 3-4 تومن تونسته آنلاین بازی کنه :31:
دلت خوشه ها! :31:
+
تاریخ انتشار بازی هم جدیدا رسما اعلام شده دیگه
17 مارس یعنی 17 اسفند منتشر میشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعدا یه تاپیک دیگه حداقل برای حل مشکلات بازی و اینا می خواد....

وحید ، خب واسه همین می گم دیگه. خیلی توپه. اگه 50 تومن می خریدم که تاپیکو پر پند و اندرز برای خرید می کردم :دی

shahabaliboys
22-02-2011, 20:43
خلوته خبری نیست؟

Alireza.M67
22-02-2011, 22:38
من تازه الآن فهمیدم چرا این بازی انقدر سرو صدا کرد .
عجب بازی جالبیه ، اصلا این اساسین کرید هرچی میره جلوتر جذابتر میشه (بر عکس خیلی بازیهای دیگه)
من چند روزه که شروع کردم الآن هم به سکانس 5 رسیدم و واقعا دارم لذت میبرم .
مخصوصا اون قسمت تربیت اساسین ها که خیلی حال میده . (یه سوت میزنی بچه ها میریزن :31:)

shahabaliboys
23-02-2011, 09:33
یچه ها اگه میشه چند تا والپیپر هنری از اتزیو یا کلا اساسینز کرید بذارید
ممنون

*hamedkhatar*
23-02-2011, 23:00
یعنی کلا dvd و key رو اورجینال خریدی ؟!!

جایی سراغ نداری dvd رو اورجینال بده؟!

حالا من که پولشو ندارم همینجوری گفتم بپرسم دور هم باشیم ! :31:

شرمنده من انگار خیلی وقته به این تاپیک سر نزدم :31:

نه فقط سریالش رو خریدم 20 تومان
نه سراغ ندارم متاسفانه
موفق باشید
:10:

khabgard7
24-02-2011, 02:04
دوستان لطفا میشه یکی توضیح بده این بازی که 14 فوریه برای پی سی ریلیز شده چرا هیچ جا برای دانلود نیست ؟ مشکل از کرک ؟
:11:

ali_1372
24-02-2011, 13:47
دوستان لطفا میشه یکی توضیح بده این بازی که 14 فوریه برای پی سی ریلیز شده چرا هیچ جا برای دانلود نیست ؟ مشکل از کرک ؟

بازی دوباره تاخیر خورد و سه هفته دیگه منتشر میشه ( آخرای اسفند) بعدش دیگه باید منتظر موند تا کرک بشه

ehsan_update
24-02-2011, 14:39
من هنوز اساسین 2 رو بازی نکردم! :41: به نظرتون سر در گم نمیشم اگه یهو از 1 برم رو این brotherhood ?

havas_1980
24-02-2011, 16:22
من هنوز اساسین 2 رو بازی نکردم! :41: به نظرتون سر در گم نمیشم اگه یهو از 1 برم رو این brotherhood ?سعی کنین دومی رو حتما بازی کنین چون این بازی دقیقا از همون جایی شروع میشه که بازی دوم تموم شده.

xzero
24-02-2011, 23:00
یه سئوال از دوستان :

من اگه CD KEY این بازی رو بخرم میتونم برای نصب بازی از نسخه ی کرک شده استفاده کنم یا باید از توی سایت این بازی رو دانلود کنم ؟!!

siavashjal
24-02-2011, 23:53
اگه قرار باشه از نسخه کرک شده استفاده کنید دیگه چه لزومی به خرید سی دی کی هست؟ البته خودمم هم دقیق نمودنم چه جوری میشه ولی اگه بشه نسخه غیر کرک شده رو تو بازار پیدا کرد نیازی به دانلود نیست.

در ضمن من خودم الان سی دی کی بازی رو خریدم و منتظرم تا بازی ریلیز بشه و برای اولین بار یه بازی اورجینال و بدون دردسر رو بازی کنم. تازه با داشتن سی دی کی به راحتی میشه بخش آنلاین بازی رو هم انجام داد.

فکر کنم دیگه کم کم وقتش رسیده که گیمرهای ایرانی برن سراغ بازی های اوریجینال.

AhmadReza.
25-02-2011, 10:17
سلام
یه نفر به ما بگه دقیقا برای pc کی میاد؟:41:

xzero
25-02-2011, 12:47
اگه قرار باشه از نسخه کرک شده استفاده کنید دیگه چه لزومی به خرید سی دی کی هست؟ البته خودمم هم دقیق نمودنم چه جوری میشه ولی اگه بشه نسخه غیر کرک شده رو تو بازار پیدا کرد نیازی به دانلود نیست.

در ضمن من خودم الان سی دی کی بازی رو خریدم و منتظرم تا بازی ریلیز بشه و برای اولین بار یه بازی اورجینال و بدون دردسر رو بازی کنم. تازه با داشتن سی دی کی به راحتی میشه بخش آنلاین بازی رو هم انجام داد.

فکر کنم دیگه کم کم وقتش رسیده که گیمرهای ایرانی برن سراغ بازی های اوریجینال.

منظورم اینه که نسخه ای رو بخری که auto crack نباشه یعنی خود به خود بازی رو کرک نکنه و کرک بازی توی یه فولدر جداگانه باشه و از اونجایی که CD KEY رو داری کرک رو نریزی و CD KEY اورجینال رو وارد کنی !

ولی از اونجایی که این بازی حالا حالاها کرک بشو نیست خیلی بعیده که بشه نسخه ای از بازی رو قبل از کرک شدن پیدا کرد !

siavashjal
25-02-2011, 12:54
22 مارچ بازی منتشر می شه یعنی 25 روز دیگه.

---------- Post added at 12:54 PM ---------- Previous post was at 12:51 PM ----------

منظورم اینه که نسخه ای رو بخری که auto crack نباشه یعنی خود به خود بازی رو کرک نکنه و کرک بازی توی یه فولدر جداگانه باشه و از اونجایی که CD KEY رو داری کرک رو نریزی و CD KEY اورجینال رو وارد کنی !

ولی از اونجایی که این بازی حالا حالاها کرک بشو نیست خیلی بعیده که بشه نسخه ای از بازی رو قبل از کرک شدن پیدا کرد !

چرا من یه سایتی میشناسم که بازی هایی که هنوز کرک نشده رو برای فروش گذاشته. مثلا hawx 2 .

xzero
25-02-2011, 13:21
22 مارچ بازی منتشر می شه یعنی 25 روز دیگه.

---------- Post added at 12:54 PM ---------- Previous post was at 12:51 PM ----------

چرا من یه سایتی میشناسم که بازی هایی که هنوز کرک نشده رو برای فروش گذاشته. مثلا hawx 2 .

جدی؟!! پس حتما اونایی که این بازیهارو میخرن CD KEY اورجینال دارن !
اگه مشکلی نیست ادرس سایت رو برام پ.خ کن ! ممنون

siavashjal
02-03-2011, 22:06
فقط 20 روز دیگه تا عرضه رسمی این بازی روی pc باقی مونده.

3Dmajid
02-03-2011, 23:21

جدی ؟!! :18:
آخ جون :40:

من که تازه دموی اول بازی رو دیدم ... کف کردم :31:
خیلی واقعی بود ... خیلی :20:

Zaghan_13
03-03-2011, 18:17
جدی ؟!! :18:
آخ جون :40:

من که تازه دموی اول بازی رو دیدم ... کف کردم :31:
خیلی واقعی بود ... خیلی :20:

میتونی لینکشو بزاری؟

MobinS
04-03-2011, 11:21
عزیزم برای پی سی که ریلیز نشده هنوز. لیک هم نشده. لینک دانلود چی پس؟

smallfrank
04-03-2011, 13:02
فک کنم منظور ایشون از دمو تریلری , چیزی بوده.

loomina
04-03-2011, 13:25
میدونم الان یه عده شاکی میشن که برو تاپیک رو بخون میفهمی :31:
ولی میخواستم بدونم نسخه PCکه قرار بود تو اسفند بیاد دقیقا کی میاد و یا این که اگر افتاده عقب به چه تاریخی افتاده :31:

smallfrank
04-03-2011, 14:06
اصلا لازم به خوندن تاپیک نبود :31:
همین چند پست بالاتر نوشتن دوستمون...

Zaghan_13
04-03-2011, 14:35
عزیزم برای پی سی که ریلیز نشده هنوز. لیک هم نشده. لینک دانلود چی پس؟

فک کنم منظور ایشون از دمو تریلری , چیزی بوده.

آره منظورم همین دموی اول بازی بود.
من نمیدونم چی هست ولی فکر کردم فیلمی چیزیه...:31:

loomina
04-03-2011, 19:00
اصلا لازم به خوندن تاپیک نبود :31:
همین چند پست بالاتر نوشتن دوستمون...

پس برای ما که کرک میکنیم 35 روز دیگه میاد! :31:
امیدوارم سریع کرکش رو هم بدن بیرون!!!

siavashjal
04-03-2011, 19:15
البته یوبی سافت اعلام کرده که برای بازی در حالت تک نفره قفل drm برداشته شده ولی برای استفاده از حالت چند نفره بازی این سیستم همچنان بر قرار است.

wordship
06-03-2011, 15:55
تاریخ انتشار بازی دیگه تغییری نکرد؟؟؟
نمیدونم چرا هی عقب میندازن!

siavashjal
06-03-2011, 16:28
نخیر بازی 22 مارچ یعنی 2 فروردین منتشر می شه.

vegas
06-03-2011, 16:54
نخیر بازی 22 مارچ یعنی 2 فروردین منتشر می شه.
18 March نسخه PC منتشر میشه !:46:
12 روز دیگه ...

Arrowtic
06-03-2011, 17:55
سلام!
یه سوال:من 95 تا eof دارم.چیکارش کنم؟چست 264 بگیرم یا 251؟(با توجه به این که 251 بعدا با Protector میشه 264 که ست هست.یعنی اگه ستشو جمع کنم اضافه چیزمیز میده ولی اگه همون اول 264 بگیرم ست نیست!)

siavashjal
06-03-2011, 19:24
18 March نسخه PC منتشر میشه !:46:
12 روز دیگه ...

البته تاریخ عرضه از 17 تا 26 مارچ در نقاط مختلف جهان متغیر هست. ولی سایت gamespot تاریخ عرضه رو 22 مارچ اعلام کرده

Steps-Rap
06-03-2011, 20:42
وا .. 12 روز دیگه؟؟
من یه ماه پیش تو این تاپیک بودم گفتن 12 روز دیگه میاد ...:31:

wordship
07-03-2011, 18:59
البته تاریخ عرضه از 17 تا 26 مارچ در نقاط مختلف جهان متغیر هست. ولی سایت gamespot تاریخ عرضه رو 22 مارچ اعلام کرده
ما که میخوایم دانلود کنیم کاری به نقاط مختلف هم نداریم:دی
سایت..... لینک رو به صورت تک و مستقیم میزاره:دی
شده جایگزین ex.ua:دی

لطفا یه لینک معتبر هم بدید! که ببینیم دقیقا کی منتشر میشه!
ممنون
گیم اسپات یا ign یا..:

siavashjal
07-03-2011, 21:45
بفرما:

البته سایت ign تاریخ عرضه رو 17 مارچ ذکر کرده:

این هم از vgrelease:

wordship
09-03-2011, 13:57
میگم امروز نهم مارس هست
و طبق گفته ign:
17 مارس منتشر میشه!
یعنی فقط 8 روز دیگه!
حالا اگر بازم عقبش نندازن

hello 021
09-03-2011, 14:37
وای خدا کی منتشر میشه هنوز تو کف ac 2 هستم :31:

katlots
10-03-2011, 18:32
ببینم مشکل کرکش حل شد یا بعد از اومدنش باید وایستیم کرکش بیاد

AhmadReza.
10-03-2011, 21:34
فقط مونده یه هفته ی دیگه.وای که چقدر حال میده این بازی ..خدا کنه مرحله هاش زیاد باشه..
فقط بدیش اینه که تو عید افتاده و وقت نمیکنیم زیاد بازی کنیم....

halflife g
10-03-2011, 23:43
خوب دوستان پیرو رسم گذشته :31:گفتم این رکوردم بذارم تا دوستان ببینن:

من تو کنسول بازی می کنم بازی رو و بعد از مدتها بازی بخش آنلاین تونستم بخش آنلاین رو فول کنم و به لول 50 که اخرین لول هستش برسم:31:....... .

به همه دوستان توصیه میشه (موکدا) که حتما انلاین این بازی رو تجربه کنن چون یکی از انقلابی ترین آنلاینهای تاریخ بازیهاس و به نظر من از خود بخش داستانی بازی خیلی بیشتر ارزش داره..... .
.
.
.

resident_evil
11-03-2011, 00:06
خوب دوستان پیرو رسم گذشته :31:گفتم این رکوردم بذارم تا دوستان ببینن:

من تو کنسول بازی می کنم بازی رو و بعد از مدتها بازی بخش آنلاین تونستم بخش آنلاین رو فول کنم و به لول 50 که اخرین لول هستش برسم:31:....... .

به همه دوستان توصیه میشه (موکدا) که حتما انلاین این بازی رو تجربه کنن چون یکی از انقلابی ترین آنلاینهای تاریخ بازیهاس و به نظر من از خود بخش داستانی بازی خیلی بیشتر ارزش داره..... .
.
.
.

ما به تو افتخار میکنیم : دی
واجب شد بازی رو پچ کنم بیام با هم بازی کنیم استاد .

SA3EDLORD
11-03-2011, 08:20
ببینم این فرق نمیکنه که انلاینش با pc بازی کنی یا کنسول؟

aha2012
11-03-2011, 11:44
سلام به همه
من lt+ و ریختم بازی رو هم گرفتم ولی اصلا تو کنسول بازیو نذاشتم
یکی بهم گفت اگه بازیو بذاری فلگ میشم.میخواستم بدونم آیا طرف درست گفته یا نه؟lt+ و ریختم دیگه خبری از فلگ ملگ نیست؟خبری از بن نیست؟
بازیم هم فکر کنم استیلس نباشه

mafr07
11-03-2011, 13:44
ای بابا این چرا واسه pc نمیاد . جریان اینم شده مثل قطار شهری مشهد :31:

MobinS
11-03-2011, 13:54
ای مراد کثافتیه :دی بی شعوریه :دی نامرد دو روز گلدمون تموم شده درسته برسی لول پنجاه. من کی دیروز بازی کردم تازه 24 رسیدم ! ای نامردیه :دی

Leon-117
11-03-2011, 13:57
سلام به همه
من lt+ و ریختم بازی رو هم گرفتم ولی اصلا تو کنسول بازیو نذاشتم
یکی بهم گفت اگه بازیو بذاری فلگ میشم.میخواستم بدونم آیا طرف درست گفته یا نه؟lt+ و ریختم دیگه خبری از فلگ ملگ نیست؟خبری از بن نیست؟
بازیم هم فکر کنم استیلس نباشه
سلام.اگه LT+ دستگاه نداشته باشه فلگ ميشي،اما الان مه lt+ داري فلگ نميشي،ولي بايد بازي پچ شده بخري...

aha2012
11-03-2011, 17:05
سلام.اگه LT+ دستگاه نداشته باشه فلگ ميشي،اما الان مه lt+ داري فلگ نميشي،ولي بايد بازي پچ شده بخري...
علی جون من به لایو وصل نمیشم.میخواستم بدونم با وجود lt+ بازم نیاز به دیسک پچ شده هست؟؟

siavashjal
11-03-2011, 18:33
سلام
آقا این سایت:

بازی رو برای پیش فروش گذاشته به نظرتون مطمئنه؟

wordship
12-03-2011, 06:28
سلام
آقا این سایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبازی رو برای پیش فروش گذاشته به نظرتون مطمئنه؟
من گفتم شاید بازی ارجینالو گزاشته:دی
وتی که بیاد راحت میشه دانلودش کرد!

siavashjal
12-03-2011, 21:07
فقط 5 روز دیگه به عرضه این بازی مونده . عجیبه که لینک دانلودش leak نشده.

مثل این که یوبی سافت خیلی سفت گرفته.

baloteli
13-03-2011, 19:35
5 روز دیگه برای pc میاد؟

davodsamadi
13-03-2011, 20:10
بله دیگه ! برای کنسول ها که 6 ماه پیش اومده بود :46:

taghdirrr
13-03-2011, 20:17
میگم این بازی خط داستانی داره یا فقط مرحله هست؟

p3yman_xl
13-03-2011, 20:40
DLC جــدید ؛ کسـی گـرفته ؟

siavashjal
13-03-2011, 21:06
این dlc مربوط به حالتیه که شما بازی رو از سایت ubisoft خریده باشید. این که حالا چه زمانی لینک دانلودش می یاد تو اینترنت معلوم نیست!!!!

davodsamadi
13-03-2011, 21:44
میگم این بازی خط داستانی داره یا فقط مرحله هست؟
اتفاقا این نسخه بابت داستان گیراش جوایز هم گرفته ...
ولی در کل هر چی هم که نداشته باشه ! یه گیم پلی داره که آدم رو از گذر زمان غافل می کنه ، مخصوصا مبارزه هاش ...

king 2009
14-03-2011, 01:23
دوباره که تاریخ عرضه نسخه pc رو عقب ننداخته؟! :(

2 3 روز دیگه پخش میشه؟!

Hamid Hamid
14-03-2011, 09:55
اتفاقا این نسخه بابت داستان گیراش جوایز هم گرفته ...
ولی در کل هر چی هم که نداشته باشه ! یه گیم پلی داره که آدم رو از گذر زمان غافل می کنه ، مخصوصا مبارزه هاش ...

اين دوستمون درست ميگن ...

داستان فوق العاده زيبا و عالي كار شده ... دوستاني كه نسخه ي قبل رو بازي كرده باشن بيشتر به زيبايي داستان پي ميبرند ... يه مسائلي نسبت به نسخه ي قبلي تغيير ميكنه ... يه مسائلي در داستان به جلو ميره ...

كلا يكي از بهترين گيم هايي بود كه بازي كردم .... نسبت به نسخه ي قبلش هم از لحاظ گيم پلي و جنگ آوري !!!:دي خيلي تغيير كرده .... براي مثال نحوه ي كنترل اسب در اين نسخه خيلي بهتر از قبلي شده ...

شمشير زني و جنگيدن هم كمي تغيير كرده ... فنون جديد و زيبايي در بازي قرار داده شده ...

يه ويژگي ديگه اينكه براي هر سلاح و شمشير يك نوع خاصي از فن هست ... مثلا با يك شمشير بزرگ آدم رو از وسط نصف ميكني ... با يكي ديگه كه زياد بزرگ نيست با ضربات متمادي طرف مقابل رو ميكشي و اين نكته و تغيير نسبت به سري قبل خيلي نكته ي مثبتي شده ...

البته در نسخه ي كنسولي من به نظرم گرافيك نسخه ي قبل بهتر بود ... شهر ونيز رو فوقالعاده ساخته بودند و آب در اين شهر خيلي زيبا جلوه ميكرد ... اين نسخه هم از لحاظ گرافيك بد نبود...

marmolak kocholo
15-03-2011, 09:55
نسخه ی استیم بازی برای PC لیک شد، تاپیک مربوط به مشکلا شما عزیزان زده شد...

sajad-tnt
15-03-2011, 10:16
نسخه ی استیم بازی برای PC لیک شد، تاپیک مربوط به مشکلا شما عزیزان زده شد...
سلام دوست من.

استيم چيه :31:؟؟! كركه :31:؟؟؟ يعني ديگه برم بازيرو بگيرم :27:!!!
ايول :8:..........
دم عيدي خوشحالمون كردند :31::27:...

3Dmajid
15-03-2011, 12:12
لحظه ها رو میشمارم تا این انتظار سر برسه :40: :31:

saeed_ac
16-03-2011, 12:35
بازی کرک شد(Full SKIDROW Release).سایت مانیا سافت برای فروش گذاشته.
اینم لینکش

vahidgame
16-03-2011, 15:08
در مورد کرک و لینک بازی و این جور چیزا توی این تاپیک صحبت کنید:

اینجا فقط در مورد مسائل فنی مربوط به خود بازی پست بدین

M A X I M U M
16-03-2011, 17:18
اینجا تاپیک مشترک کنسول و PC ه ؟

Abolfazl3007
16-03-2011, 19:20
نسخه pc رو کسی بازی کرده ؟ تمام dlc ها رو داره ؟ مخصوصا داوینچی ؟

Hamid Hamid
17-03-2011, 01:29
سلام دوستان ...
خواهشا مسائل و مشكلات مربوط به نصب بازي و جواب دادن گرافيك و رم و CPU رو در اين تاپيك مطرح كنيد:

تاپيك فعلي صرفا جهت بحث در مورد نحوه ي بازي / داستان بازي / مراحل بازي و مشكلات گيمر ها در مراحل و نقد و ... هست ...
ممنون:11:

GamerCenter
17-03-2011, 03:37
راهنمای تصویری و قدم به قدم بازی رو با لینک مستقیم از سایت زیر بگیرید:

vahidgame
17-03-2011, 11:55
واقعا این چند صفحه آخر تاپیکو ببینید خودتون خنده تون نمی گیره؟ در مورد همه چی صحبت کردین به جز خود بازی!!
در مورد چیزایی مثل دین و ماسون ها و .... می تونید یه گروه بزنید تا از صبح تا شب در موردشون بگید ولی اینجا به هیچ وجه جاش نیست...
بعدشم مثل اینکه خیلی ها با این قانون جدید انجمن آشنا نیستن! در مورد مسائل مربوط به کرک و سیستم مورد نیاز و لینک دانلود و سالم بودن بازی و این جور چیزا کلا فقط و فقط در تاپیک مخصوص مشکلات نصب و اجرای هر بازی که زده میشه می تونید پست بدین
توجه کنید که میگم فقط و فقط ! حالا اگه اون تاپیک زده نشده بود باز یه بهونه داشتین ولی الان به هیچ وجه نباید این کارو کنید
به زودی هم مطمئنا این تاپیک پاکسازی میشه و خواهشا دیگه از این به بعد به این چیزایی که گفتم توجه کنید....

لینک اون تاپیک مشکلات نصب و اجرای این بازی هم اینه:

3Dmajid
17-03-2011, 16:26
منم بازی رو خریدم و نصب کردم ...

زیاد بازی نکردم ولی تا الان که دقیقا حس کردم دارم AC2 بازی میکنم :41:
یعنی هیچ تنوعی توش نیس !! ؟! !!! :20:

البته الان برای قضاوت کردن زوده :11:

malkemid
17-03-2011, 16:57
الان این بازی واسه پی سی اومده؟ با کرک درست درمون؟

MobinS
17-03-2011, 18:08
منم بازی رو خریدم و نصب کردم ...

زیاد بازی نکردم ولی تا الان که دقیقا حس کردم دارم AC2 بازی میکنم :41:
یعنی هیچ تنوعی توش نیس !! ؟! !!! :20:

البته الان برای قضاوت کردن زوده :11:

عزیزم شما چقدر بازی کردین که این حرفو میزنید؟ اصلا اول بازی که خود 2 هستش. تا آخر برید بازیو . می بینید که خیلی تفاوت داره.

3Dmajid
17-03-2011, 18:36
عزیزم شما چقدر بازی کردین که این حرفو میزنید؟ اصلا اول بازی که خود 2 هستش. تا آخر برید بازیو . می بینید که خیلی تفاوت داره.

فقط پنج شیش دقیقه :31:

Alireza.M67
17-03-2011, 19:33
فقط پنج شیش دقیقه :31:

خسته نباشی:31:
اون پیشرفتی که از 1 با 2 دیدی ، از 2 به این هم میبینی .
خیلی خوب شده بازیش، من که لذت بردم .
شماره یک : ضعیف
شماره 2 : خوب
این شماره : خیلی خوب

The Rover
17-03-2011, 20:01
انصافا یک ضعیف نبود فقط یه ذره تکراری میشد

Layken
17-03-2011, 21:14
:31:
ولی واسه من یک خیلی زیاد حال داد....
شماره یک..: خیلی عالی.
شماره دو..: ضعیف..
و این قسمت..: خوب

vahidgame
17-03-2011, 21:31

:31:
ولی واسه من یک خیلی زیاد حال داد....
شماره یک..: خیلی عالی.
شماره دو..: ضعیف..
و این قسمت..: خوب
چه قدر سلیقه ها با هم فرق داره :31:
به نظرم من که شماره یک خیلی عالی بود ولی شماره دو حتی از اونم بهتر بود و دیگه فوق العاده شده بود
این شماره رو هم نرفتم نمی دونم چه جوریه ولی احتمال میدم که پیشرفت نکرده باشه پسرفت هم نکرده

راستی اولین امتیاز نسخه پی سی اومد و سایت IGN مثل نسخه کنسولی به نسخه پی سی هم امتیاز 8 رو داد:

البته اگه امتیاز ها مثل نسخه کنسولی باشه این یه امتیاز مهم نیست چون میانگینش 9 ثبت شده!
کلا اگه بخوایم میانگین امتیاز بازی از نسخه اول تا به الان رو مثلا در PS3 مرور کنیم به این صورته (نسخه های دیگه هم توی همین حدودان):

Assassin's Creed 8.1
Assassin's Creed II 9.1
Assassin's Creed: Brotherhood 9.0

siavashjal
17-03-2011, 22:25
من تقریبا تازه بازی رو شروع کردم . می تونم بگم با یه شاهکار از یوبی سافت رو به رو هستیم به خصوص از نظر گرافیک. مثلا وقتی تو رم می چرخم اون قدر گرافیک شهر طبیعیه که فکر می کنم که واقعا تو رم هستم. گیم پلی و داستان بازی هم که جای خود دارد.

davodsamadi
17-03-2011, 22:30
من تقریبا تازه بازی رو شروع کردم . می تونم بگم با یه شاهکار از یوبی سافت رو به رو هستیم به خصوص از نظر گرافیک. مثلا وقتی تو رم می چرخم اون قدر گرافیک شهر طبیعیه که فکر می کنم که واقعا تو رم هستم. گیم پلی و داستان بازی هم که جای خود دارد.
یعنی تا این حد گرافیکش نسبت به نسخه ی قبل پیشرفت داشته !!!؟ :18:

siavashjal
17-03-2011, 22:48
شما یه چرخی توی شهر روم بزنید و ببیند که چه قدر روی جزئیات کار شده. به نظر من که فوق العاده است. تازه با این که گرافیک من خیلی قوی نیست (کارت گرافیک 4850).

Hamid Hamid
18-03-2011, 00:00
ولی احتمال میدم که پیشرفت نکرده باشه پسرفت هم نکرده

خداييش وحيد اين نسخه خيلي پيشرفت كرده ... من كه به فاصله ي چند روز هر 2 نسخه رو بازي كردم خيلي تغيير ديدم ... من اول اين نسخه رو بازي كردم و بعد رفتم شماره ي 2 رو بازي كردم :دي !(آخه زياد نميشناختم كه چند نسخه هست) ...

تو گرافيك كه قطعا به اون فضاي زيباي شهر ونيز تو نسخه ي 2 نميرسه اما از خيلي لحاظ تغيير كرده و بهتر شده ... مثلا كنترل اسب تو اين نسخه به مراتب راحت تر شده ... نحوه ي جابه جايي دوربين وقتي سوار اسبي هم عوض شده و دلنشينتر شده و اين كنترل گيمر بر روي اسب رو بيشتر ميكنه...

من اول كه اين نسخه رو بازي كردم از فنوني كه براي هر شمشير طراحي شده خيلي خوشم اومد و وقتي 2 رو بازي كردم گفتم حتما نسخه ي 2 هم همينجوره و فنون خاصي براي هر شمشير و اسلحه هست كه برخلاف حدسم اينطور نبود و مبارزه ها در اين نسخه ي جديد خيلي بهتر و لذت بخش تر شده ...

2 - 3 حركت مبارزه اي كلا حذف شده و به جاش يكي 2 حركت ديگه قرار داده شده و يكي 2 حركت هم بهبود يافته ... مثلا وقتي حواس دشمنت رو پرت ميكردي تو نسخه ي 2 آنچنان اثر نداشت اما تو اين نسخه اين تكنيك يكي از راه هاي اصلي خوب جنگيدن هست ...

GamerCenter
18-03-2011, 00:30
Assassin's Creed Brotherhood Bonus Disc-Unleashed (PC/2011)
Developer: Ubisoft Montreal | Publisher: Ubisoft | PC | Language: Multi 11 | ISO | 1.82 GB
Genre: Action

The critically acclaimed single-player experience of Assassin's Creed is back and better than ever as Ezio returns in an epic struggle against the powerful Templar Order. Now a legendary Master Assassin, Ezio must journey into Italy's greatest city, Rome, center of power, greed and corruption to strike at the heart of the enemy. Defeating the corrupt tyrants entrenched there will require not only strength, but leadership, as Ezio commands an entire Brotherhood that will rally to his side. Only by working together can the Assassins defeat their mortal enemies. Assassin's Creed Brotherhood offers a never-before-seen multiplayer layer. Players can help the Templars by using Abstergo to train in the art of Assassination to eliminate the Assassins once and for all. Players can choose from a wide range of unique characters, each with their own signature weapons and assassination techniques, and match their skills against other players from all over the world in different game modes.

Assassin's Creed: Brotherhood Deluxe Edition content
-The Original Codex Written by Altair
Take a closer look at the history of the Assassins and art of Assassin's Creed Brotherhood.

- Multiplayer Characters Collectible Trading Cards
A set of trading cards featuring all the characters of Assassin's Creed Brotherhood Multiplayer, including their kill moves and biographies.

- Map of Rome
Map of Rome

- Assassin's Creed Lineage: The Complete Movie
Explore the events that revolve around Ezio's father, Giovanni Auditore da Firenze, and gain insight on the Assassin?s Creed story and universe.

- Making-Of Assassin's Creed Brotherhood: Behind the Brotherhood
Go behind the scenes with the development team to learn about how the game was made and Ezio's continuing story.

- Game Soundtrack
22 songs from the original game soundtrack by Jesper Kyd.

Install Notes:
1. Unpack the release with WinRAR or equivalent
2. Burn / Mount
3. Enjoy!

DOWNLOAD

B.3.S.T
18-03-2011, 01:47
الان یکی به ما بگه تکلیف چیه هیچی از قسمت اول و دوم یادمون نمیاد!:دی
فقط یادمه تو قسمت دوم آخرش شدیم 3 تا همین!: دی
داستان این مربوط به شماره های قبل هم میشه یا نه کلآ فرتی میره تو یه داستان دیگه!؟

MobinS
18-03-2011, 09:17
الان یکی به ما بگه تکلیف چیه هیچی از قسمت اول و دوم یادمون نمیاد!
فقط یادمه تو قسمت دوم آخرش شدیم 3 تا همین!: دی
داستان این مربوط به شماره های قبل هم میشه یا نه کلآ فرتی میره تو یه داستان دیگه!؟

پست اول رو بخون کامل همچی رو می گیری.

دوستان اینقدر هم زود قضاوت نکنید. بابا شما مگه چقدر بازی کردین که میاین گیر میدین به این نسخه.
این نسخه 100 درصد پیشرفت کرده . پیشرفتش در سطح 1 به 2 نبود ، ولی باز هم خیلی بود. من خودم دو بار سینگل بازی رو رفتم هر روز هم مولتی پلیر می زنم. اصلا هم این طور نیست. بازی خیلی بهتر شده.
خواهشا کامل که بازی کردین بیاین و نظر هاتونو بگین.
اینقدر هم اسپم ندین. ممنون

siavashjal
18-03-2011, 10:16
به نظر من که نسخه یک در مقابل نسخه دو و این نسخه حرفی برای گفتن نداره. طبیعی هم هست چون نسخه 1 مربوط به سال 2007 میشد ولی این نسخه در سال 2011 عرضه شده.

به نظر من:
1- ac:brotherhood
2- assassin's creed 2
3- assassin's creed 1

amirpcp30
18-03-2011, 10:33
سلام

اره عکس هاشو دیدم خیلی توپه ولی بیشتر رنگ بندییش خوبه که گرافیکشو قشنگ کرده در نسخه ی قبل هم یادمه همین طور بود
کاش از dx11 پشتیبانی می کرد
مثل اینه از Dx10 هم پشتیبانی نمی کنه در سیستم پیشنهادی دیدم فقط 9 نوشته بود

khabgard7
18-03-2011, 15:00
این investiment که توی بانک هست برای چیه ؟باید بازی اورجینال رو گرفت تا باز بشه؟ چون گفته باید کانکت شی تا استفاده کنی:13:
.
این بازی dlc هم داره؟

vahidgame
18-03-2011, 15:13
این بازی dlc هم داره؟
بله داره
ظاهرا اکثر dlc هایی که تا حالا از بازی اومده در همین نسخه پی سی که ما تهیه می کنیم هست

استقلال قهرمان
18-03-2011, 16:28
این بازی چنتا dvd هستش بریم بخریم؟؟

khabgard7
18-03-2011, 17:02
بله داره
ظاهرا اکثر dlc هایی که تا حالا از بازی اومده در همین نسخه پی سی که ما تهیه می کنیم هست
تا الان چند تا dlc برای این بازی اومده؟

MobinS
18-03-2011, 18:18
تا الان چند تا dlc برای این بازی اومده؟

دی ال سی هایی که منگرفتم بیشتر برا یمحیط آنلاینش هست. توی لایو حدود 10 تایی بود. ولی فکر کنم یکی دوتایی مثل اونی که واسه داوینچی هست آفلاین بشه بازی کرد

3Dmajid
18-03-2011, 18:26
یه سوال ...
اول بازی که همون AC2 ... گرافیکشم مثل همونه.
یعنی یه دفعه بازی میشه AC3 و گرافیکش تغییر میکنه ؟ :18:
آخه من هیچ تغییری توی گرافیک بازی با نسخه ی قبلی متوجه نمیشم :31:

siavashjal
18-03-2011, 19:28
گرافیک بازی خیلی تغییر نکرده فقط شهر روم با جزئیات خیلی بهتری به تصویر کشیده شده. در ضمن این بازی ac3 نیست بلکه ادامه ای بر ac2 هستش . نسخه بعدی هم که قراره سال آینده بیاد هم ac3 نیست بلکه اسمش ac ascendance هستش.

3Dmajid
18-03-2011, 19:31
گرافیک بازی خیلی تغییر نکرده فقط شهر روم با جزئیات خیلی بهتری به تصویر کشیده شده. در ضمن این بازی ac3 نیست بلکه ادامه ای بر ac2 هستش . نسخه بعدی هم که قراره سال آینده بیاد هم ac3 نیست بلکه اسمش ac ascendance هستش.

البته الان که بیشتر بازی کردم و دقت کردم دیدیم گرافیک بازیم واقعا قوی تر شده.
:20:

SA3EDLORD
18-03-2011, 21:59
قضیه این چیه پس؟

MobinS
18-03-2011, 22:13
این بازی روز Gamespot هست دیگه. بازی لیک شده. هنوز رسمی معلومه ریلیز نشده.

kingweb
18-03-2011, 22:22
خوب من تموم کردم البته فقط مراحل اصلی رو
جزئیات خیلی داره
تربیت اساسین های دیگه و ...

ولی بازم مثل 2 تو کف هستید چون اخر اون گوی باعث میشه دزموند دوس دخترش رو یه چاقو بزنه و .. اینجا تموم میشه و بازی میره تو حالت free play

SA3EDLORD
18-03-2011, 22:31
این بازی روز Gamespot هست دیگه. بازی لیک شده. هنوز رسمی معلومه ریلیز نشده.
منظورم همون بود که هنوز ریلیز نشده و بچه ها دارن بازی میکنن:18:

Layken
19-03-2011, 00:12
توصیه میکنم برای جلوگیری از اسپویل شدن داستان سعی کنن پستهایی که مضمونشون داره ختم میشه به لو رفتن ماجرا نخونن که ادم میخونه احساس میکنه که داره لو میره نخونید.
یا اصلا سعی کنید تا پایان بازی نیایید اینجا مگه این که یه جا مونده باشید یا سوالی چیزی داشتید
مواردی این چنین کم پیش نمیاد که لو بره.

khabgard7
19-03-2011, 00:46
دی ال سی هایی که منگرفتم بیشتر برا یمحیط آنلاینش هست. توی لایو حدود 10 تایی بود. ولی فکر کنم یکی دوتایی مثل اونی که واسه داوینچی هست آفلاین بشه بازی کرد
این dlc ها رو نسخه کرک شده کار می کنن ؟ نمی دونم جاش اینجاست یا نه ولی ممنون میشم اگه لینک دانلودشونو بدید

ehsssssan
19-03-2011, 02:09
تا کجا اومده این تاپیک . . .:8:

SHADEL
19-03-2011, 05:28
پست من چرا پاک شد مگه من بی ربط بود حرفم.
پرسیدم کرک کار میکنه؟

smallfrank
19-03-2011, 09:26
پست من چرا پاک شد مگه من بی ربط بود حرفم.
پرسیدم کرک کار میکنه؟

بله بی ربط بوده

اینجا :

3Dmajid
19-03-2011, 11:43
منظورم همون بود که هنوز ریلیز نشده و بچه ها دارن بازی میکنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب این که جای تعجب نداره ...
همیشه تو ایران بازیا زودتر میاد :31:

vegas
19-03-2011, 11:50
خب این که جای تعجب نداره ...
همیشه تو ایران بازیا زودتر میاد :31:
تو ایران زودتر نمیاد اول تو اینترنت بازی لیک میشه بعد از چند ساعت یا 1 روز هم فروشنده ها بازی که دانلود کردند رو میفروشن ...

Abolfazl3007
19-03-2011, 11:52
دوستان میشه با نسخه کرک شده مولتی پلیر بازی کرد ؟

wordship
19-03-2011, 12:07
دوستان میشه با نسخه کرک شده مولتی پلیر بازی کرد ؟
سلام
دوست عزیز اینو برای خنده گفتی؟ یا جدی بودی؟:31:

Abolfazl3007
19-03-2011, 12:12
سلام
دوست عزیز اینو برای خنده گفتی؟ یا جدی بودی؟:31:

:31::31::31:

malkemid
19-03-2011, 12:36
آقا بالاخره این ریلیز رسمیه یا لیک؟؟ مشکلی نداره.؟بگیریم؟

Abolfazl3007
19-03-2011, 12:42
دوستان تو نسخه pc از کجا میشه dlc ناپدید شدن داوینچی رو بازی کرد ؟

3Dmajid
19-03-2011, 12:46
تو ایران زودتر نمیاد اول تو اینترنت بازی لیک میشه بعد از چند ساعت یا 1 روز هم فروشنده ها بازی که دانلود کردند رو میفروشن ...

درسته ...
ولی من موندم چرا شرکتایی که این بازیا رو میسازن مثل یوبی سافت جلوی این لینکارو نمیگیرن :20:

یه کم بیشتر بازی کردم ... واقعا شهر رم فوق العاده کار شده، خیلی قشنگه.

خوبیش به اینه که با اسبم میشه این ور اون ور رفت ... :11:

vahidgame
19-03-2011, 12:51
آقا بالاخره این ریلیز رسمیه یا لیک؟؟ مشکلی نداره.؟بگیریم؟
بله بگیرین مشکلی نداره

دوستان تو نسخه pc از کجا میشه dlc ناپدید شدن داوینچی رو بازی کرد ؟
این dlc فعلا فقط برای کنسول منتشر شده و معلوم نیست برای پی سی بیاد یا نه

smallfrank
19-03-2011, 12:53
درسته ...
ولی من موندم چرا شرکتایی که این بازیا رو میسازن مثل یوبی سافت جلوی این لینکارو نمیگیرن :20:

اتفاقا خیلی خوبم جلوی اینکارو گرفتن :27:
با عرضه نکردن بازیها رو PC:41:....

happyfeat
19-03-2011, 13:05
این نسخه ای که تو اینترنت هستش نسخه اصلی هستش و میشه راحت بازی کرد و مشکل کرک و اینها نداره ؟؟
من دارم نسخه
SKIDROW هستش

matrix_3s
19-03-2011, 13:24

Abolfazl3007
19-03-2011, 13:37
بله بگیرین مشکلی نداره

این dlc فعلا فقط برای کنسول منتشر شده و معلوم نیست برای پی سی بیاد یا نه

تو مشخصصات بازی تو ویکیپدیا و سایتهای دیگه نوشته که تمام dlc ها تو نسخه pc موجوده ؟

AMIR.KIK
19-03-2011, 14:23
دوستان بازی واسه pc آمده؟

M A X I M U M
19-03-2011, 15:27
بله اومده و تا آخر این هفته صددرصد در تمام فروشگاه ها خواهد بود

بردیا
19-03-2011, 17:41
اون سیستم قبلیه که دهن ملتو سرویس کرد رو این هم کار گذاشته شده یا نه؟

davodsamadi
19-03-2011, 17:51
استغفرالله ... :27:

Hapoofesgeli
19-03-2011, 18:09
سلام
دوستان اون چیزایی که از جیب سرباز ها و... بدست میاریم(مثل جواهر هندی و پای خرگوش و...)فقط برای فروختن هستن یا بدرد خودمون هم میخورن؟

3Dmajid
19-03-2011, 18:33

آبجیش خیلی خشکله :40::31::20::11:

MobinS
19-03-2011, 18:41
استغفرالله ... :27:

این خواهرشه. نترس عزیز!

smallfrank
19-03-2011, 18:56
این خواهرشه:20:

ماشالله چقدر بزرگ شده

خانومی شده.دیگه کم کم باید براش زره بالا بزنیم.:27::27::31:

siavashjal
19-03-2011, 20:48
سلام
دوستان اون چیزایی که از جیب سرباز ها و... بدست میاریم(مثل جواهر هندی و پای خرگوش و...)فقط برای فروختن هستن یا بدرد خودمون هم میخورن؟

این کالاها صرفا برای فروختن هست. توی هر مغازه ای که میرید اگر از این کالاها برای فروش داشته باشید کنار گزینه sell item یه علامت تعجب ! ظاهر می شه و تو این گزینه میتونید کالاهاتون رو بفروشید.

nik_huge
19-03-2011, 21:32
سلام
میخواستم ببینم رمزی برای پول هست

shahi-007
19-03-2011, 22:07
این کالاها صرفا برای فروختن هست. توی هر مغازه ای که میرید اگر از این کالاها برای فروش داشته باشید کنار گزینه sell item یه علامت تعجب ! ظاهر می شه و تو این گزینه میتونید کالاهاتون رو بفروشید.

نه اشتباهه! می شه فروختشون ولی یه سری از این مغازه های اطراف مخفیگاه اتزیو یه قسمتی دارند بنام shop quest. بعضی از آیتم ها با تکمیل این قسمت قابل خرید هست.
توی shop quest یه سری چیز میز ازت می خواد که بعضیاش از همینجاها بدست می آد

mahyarSAMSUNG
19-03-2011, 22:26
بچه ها این بازی چقدر با ورژن قبلی فرق داره ؟ اصلا ارزش داره بخرمش ؟

vahidgame
19-03-2011, 22:32
بچه ها این بازی چقدر با ورژن قبلی فرق داره ؟ اصلا ارزش داره بخرمش ؟
بله صد در صد ارزش داره و نسبت به شماره قبل پیشرفت داشته و حدود 20 ساعت هم گیم پلی داره
وجود بخش مولتی پلیر فوق العاده هم باعث بهتر شدن بازی شده

mahyarSAMSUNG
19-03-2011, 22:42
من اصلا از مولتی پلیر خوشم نمیاد ... اصلا مزیت حساب نمیشه به نظر من... این وظیفه یه شرکت که حالت چند نفر رو بزاره ...

Layken
20-03-2011, 00:35
من اصلا از مولتی پلیر خوشم نمیاد ... اصلا مزیت حساب نمیشه به نظر من... این وظیفه یه شرکت که حالت چند نفر رو بزاره ...
اگه نظر شخصی باشه که هیچ بسیار قابل احترام هستش
اما چند سالی میشه که مولتی پلیر به یه مزیت کامل تبدیل شده

*hamedkhatar*
20-03-2011, 00:56
سلام
بالاخره بازی رو اجرا کردم
الان رسیدم اونجا که باید با 2 تا توپ ها شلیک کنم (توی درگیری) هی میگه Cannon رو بزن منظورش چیه؟
من باید چی رو بزنم؟
خیلی سریع میبازم لطفا راهنمایی کنید
ممنون

Hapoofesgeli
20-03-2011, 01:06
سلام
الان رسیدم اونجا که باید با 2 تا توپ ها شلیک کنم (توی درگیری) هی میگه Cannon رو بزن منظورش چیه؟
من باید چی رو بزنم؟
ممنون
سلام
به سمت توپ ها شلیک کنین

3Dmajid
20-03-2011, 01:16
سلام
من باید چی رو بزنم؟
ممنون

بلاخره اجرا کردی مگه دردسر داشت ؟
آخه من که خیلی راحت بازی رو نصب کردم و اجرا شد ! :20:

همونجور که دوستمون گفت باید به توپا شکلیک کنی و آخرش یه چیزی شبیه برجه که هی میاد نزدیک تر باید اونو بزنی که به جایی که تو هستی اصابت نکنه ... :11:

*hamedkhatar*
20-03-2011, 01:40
بلاخره اجرا کردی مگه دردسر داشت ؟
آخه من که خیلی راحت بازی رو نصب کردم و اجرا شد ! :20:

همونجور که دوستمون گفت باید به توپا شکلیک کنی و آخرش یه چیزی شبیه برجه که هی میاد نزدیک تر باید اونو بزنی که به جایی که تو هستی اصابت نکنه ... :11:

ممنون نه منظورم دانلودش بود اجراش مشكلي نداشت :31:

Hapoofesgeli
20-03-2011, 11:28
دوستان میشه یکم در مورد این قاتل هایی که تربت میکنیم توضیح بدین؟
اینکه میفرستیمشون ماموریت فقط امتیاز هر کدوم از قاتل هارو بیشتر میکنه؟ممکنه اونا بمیرن؟تنها فایدشون اینه که t رو بزنی بیان دو نفر رو بکشن برن؟!
ممنون

Ata Assassin
20-03-2011, 11:57
من توي يه مرحله كه نوشته throw the borgia captain into the scaffold to kill him نميدونم چي كار كنم؟يعني نميدونم چطور بايد بكشمش.ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

3Dmajid
20-03-2011, 12:08
من توي يه مرحله كه نوشته throw the borgia captain into the scaffold to kill him نميدونم چي كار كنم؟يعني نميدونم چطور بايد بكشمش.ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

این که همون اولشه نه ؟
منم اینجا بودم ... تا این نوشته رو خوندم که بهفمم باید چی کار کنم یه هو دیدم ماموریت انجام شد :31:
فک کنم فقط بکشیش کافیه.

malkemid
20-03-2011, 12:10

من هنوز نرسیدم ولی طبق متنی که نوشتی باید بندازیش تو یه داربستی...یه همچین چیزی که رو سرش خراب بشه بمیره

kingweb
20-03-2011, 12:17
دوستان میشه یکم در مورد این قاتل هایی که تربت میکنیم توضیح بدین؟
اینکه میفرستیمشون ماموریت فقط امتیاز هر کدوم از قاتل هارو بیشتر میکنه؟ممکنه اونا بمیرن؟تنها فایدشون اینه که t رو بزنی بیان دو نفر رو بکشن برن؟!
ممنون

سلام
فاتل ها بر اساس برج ها borgia هستند برج ها رو نابود کنید خودکار یه شهروند رو باید نجات بدید که بعدا میشه اساسین
بله باید اون ها رو به مراحل بفرستید سعی کنید از مراحملی که xp کمتری دارند شروع کنید که اساسین شما نمیرن
بعدکه امتیاز گرفتند کافیه برید جایی که در نقشه قفس کبوتر هست اونجا آپگریت کنید حالا یا دستی یا اتوماتیک

level اخرشون هم assasino هست

MobinS
20-03-2011, 12:32

اون جا برای این که 100 درصد کنی مرحله رو باید اونو پرتاب کنی. ولی می تونی عادی هم بکشیش

masoud5676
20-03-2011, 15:38
من تو بازی سکانس 4 هستم توی یکی از ماموریت هاش به لونه کبوتر ها می رسه
توی قسمت های لونه کبوتر اسم چند نفر هست کی می دونه اونا به چه درد می خورن .یادمه خودم آزادشون کردم

در ضمن این دکتر ها چرا دماغشون اون شکلیه؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MobinS
20-03-2011, 17:07
من تو بازی سکانس 4 هستم توی یکی از ماموریت هاش به لونه کبوتر ها می رسه
توی قسمت های لونه کبوتر اسم چند نفر هست کی می دونه اونا به چه درد می خورن .یادمه خودم آزادشون کردم

در ضمن این دکتر ها چرا دماغشون اون شکلیه؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونا قاتل ها هستن دیگه. شما الان رئیس قاتل ها هستید. توی کامپیوتر نمی دونم چه دکمه ای هست ، ولی یک دکمه هست که می تونید از قاتل هاتون بخواین که بهتون کمک کننن. اونا رو به ماموریت بفرستید تا لول بگیرن. وقتی به لول 10 برسن Assassin میشن و قابل یک قاتل واقعی میشن و مراسم می گیرن.
اون قسمت کبوتر ها 3 تا کاربرد داره ، وضعیت قاتل هاتو ببینی ، اونا رو به ماموریت بفرستی و یا در برخی جاها خودت ماموریت بگیری ( مثل نسخه ی قبلی )
دکتر های ایتالیایی اون زمان این شکلی بودن. یک ماسک داشتن شبیه کلاغ

masoud5676
20-03-2011, 18:06
اونا قاتل ها هستن دیگه. شما الان رئیس قاتل ها هستید. توی کامپیوتر نمی دونم چه دکمه ای هست ، ولی یک دکمه هست که می تونید از قاتل هاتون بخواین که بهتون کمک کننن. اونا رو به ماموریت بفرستید تا لول بگیرن. وقتی به لول 10 برسن Assassin میشن و قابل یک قاتل واقعی میشن و مراسم می گیرن.
اون قسمت کبوتر ها 3 تا کاربرد داره ، وضعیت قاتل هاتو ببینی ، اونا رو به ماموریت بفرستی و یا در برخی جاها خودت ماموریت بگیری ( مثل نسخه ی قبلی )
دکتر های ایتالیایی اون زمان این شکلی بودن. یک ماسک داشتن شبیه کلاغ

خیلی آقایی ممنون توی کامپیوتر با دکمه T از اونا میشه کمک گرفت
ممنون از راهنماییت

hamed_dij
20-03-2011, 20:10
بازی روون تر از نسخه قبل هست؟
سیستم مورد نیازش همون سیستم مورد نیاز ac2 هست؟
لطفا دوستانی که بازی کردن نظر بدن.

سال نو مبارک

Hapoofesgeli
20-03-2011, 20:32
بازی روون تر از نسخه قبل هست؟
سیستم مورد نیازش همون سیستم مورد نیاز ac2 هست؟
لطفا دوستانی که بازی کردن نظر بدن.

سال نو مبارک
نه روون تر نیست طبیعتا یه مقدار رو گرافیک کار شده(البه محسوس نیست خیلی)که باعث سنگین تر شدن میشه.من که احساس افت فریم بیشتر نسبت به نسخه قبل دارم البته خیلی فرق ندارن.
سیستمش انه که فکر کنم مثل نسخه قبل هست:
Minimum Configuration:
Processor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHZ or AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
Video Card: Nvidia 7900 256 MB or ATI Radeon X1950 256 MB

Recommended Configuration:
Processor: Intel Core 2 Duo E6700 2.6 GHz or AMD Athlon 64 X2 6000+ or better
Video Card: GeForce 8800 GT or ATI Radeon HD 4700 or better

saeid127
20-03-2011, 21:56
منم امروز خریدم.دارم بازی میکنم.

گرافیکش به نظر من تغییری نکره.افت فریم نسبت به نسخه قبل بیشتره.واسه من مواقع پخش فیلم بعضی جاهاش پرش داره.البته خیلی کمه.

گرافیکم 4850

رزولیشن 900*1440

3Dmajid
20-03-2011, 21:59

گرافیکش به نظر من تغییری نکره.افت فریم نسبت به نسخه قبل بیشتره.واسه من مواقع پخش فیلم بعضی جاهاش پرش داره.البته خیلی کمه.

گرافیکم 4850

رزولیشن 900*1440

منم اول که خریده بودم فک کردم گرافیکش تغییری نکرده ولی بیشتر که دقت کردم دیدم رفته بالاتر !!
خیلی قشنگتر شده.

من با گرافیک خودم که 5770 و رزولیشن 1900*1200 هیچ افت فریمی ندارم.

احتمالا دست گرافیکته الکی رو بازی عیب نزار :31:

namber_one
20-03-2011, 22:08
جالب بود
فقط حیف دوباره رفتیم تو کف نسخه بعد

جداً دیروز که شروعش کردم فکر نمیکردم امروز تموم شه ها :دی

خیلی قشنگ بود
2 نسبت به 1 تغییرات بیشتری داشت تا 3 به 2
در کل شاهکاریه برا خودش

hamed_dij
20-03-2011, 22:34

گرافیکم 4850

رزولیشن 900*1440
کلا" رو چه سیستمی بازی میکنی؟(رم -سی پی یو -مادربورد)
رو چه حالتی بازی میکنی؟
تو ac2 هم افت فریم داشتی؟

Shayan_shf
20-03-2011, 22:47
دوستان توی شماره دو کنار بعضی ساختمونا یه علامت چشم میومد که اگه با حالت Eagle vision ساختمونو میگشتی یه جایی واست یه معما باز میشد و بعدش قسمتی از یه فیلم.
توی این شماره هم اون علامت چشم رو نشون میده کنار بعضی ساختمونا. اما هر چی دور و برشو میگردم چیزی پیدا نمی کنم. یه قسمتی از دیوار رو سفید نشون میده، اما هیچ اتفاقی وقتی بهش نیگا میکنی نمیفته.
کسی تونسته چیزی ببینه یا اینکه این یه قابلیت توی BrotherHood برداشته شده؟؟!

wordship
20-03-2011, 22:53
جالب بود
فقط حیف دوباره رفتیم تو کف نسخه بعد

جداً دیروز که شروعش کردم فکر نمیکردم امروز تموم شه ها :دی

خیلی قشنگ بود
2 نسبت به 1 تغییرات بیشتری داشت تا 3 به 2
در کل شاهکاریه برا خودش
دوست عزیز بازی روی چند درصد تموم میشه؟
بدون مراحل جانبی میگم.
ممنون.
شما چند درصد رفتین که بازی تموم شد؟؟

saeid127
20-03-2011, 22:55
منم اول که خریده بودم فک کردم گرافیکش تغییری نکرده ولی بیشتر که دقت کردم دیدم رفته بالاتر !!
خیلی قشنگتر شده.

من با گرافیک خودم که 5770 و رزولیشن 1900*1200 هیچ افت فریمی ندارم.

احتمالا دست گرافیکته الکی رو بازی عیب نزار :31:

در کل گرافیک 2 در بالاترین حدی بود که من تا حالا واسه بازی کامپیوتری دیدم.

اینم تا حالا که 1 ساعته بازی کردم در همون حد.البته بعضی جاها بهتر و بعضی جاها بدتر.مثلاً حرکت اسب بدتر شده (به دمش نگاه کنید.همش یه جور تکون میخوره!)

کلا" رو چه سیستمی بازی میکنی؟(رم -سی پی یو -مادربورد)
رو چه حالتی بازی میکنی؟
تو ac2 هم افت فریم داشتی؟

cpu:intel 8400
ram:2gig ddr2
main:asus p5q pro

از حالت منظورت چیه؟
story mode میرم دیگه.تنظیمات گرافیک منظورته؟

نه تو 2 هیچ افت فریمی نداشتم.

Abolfazl3007
20-03-2011, 22:58
بازی چقدر پیچیده شده !!!
دوستان من الان اول اول sequence 3 هستم . نصف viewpoint ها نمیشه رفت تو منطقش . چرا ؟
یه viewpoint هست بالای نقشه که هر کاری میکنم راهی برای بالا رفتن ازش نیست ؟ تو این شماره هم مثل شماره قبل باید منتظر باشیم تا حرکت جدیدی یاد بگیریم تا بشه از این ساختمون رفت بالا ؟؟
اگه هر sequence رو 100% synch نکنی چی میشه ؟
در ضمن کلی ساختمون تو بازی برای خرید هست(ساختمونهای بزرگ) با قیمتهای وحشتناک . به چه درد میخورند ؟ و اینکه پولی که جاهای مختلف در می آری و هر چند دقیقه اضافه میشه رو از کجا میشه برداشت ؟(شماره قبل یه صندوق بود )
در ضمن تو بازی بانک چیه و به چه درد میخوره ؟
دوستان لطفا راهنمایی کنید

wordship
20-03-2011, 23:02
بازی روی چند درصد تموم میشه؟

Shayan_shf
20-03-2011, 23:08
بازی چقدر پیچیده شده !!!
دوستان من الان اول اول sequence 3 هستم . نصف viewpoint ها نمیشه رفت تو منطقش . چرا ؟
یه viewpoint هست بالای نقشه که هر کاری میکنم راهی برای بالا رفتن ازش نیست ؟ تو این شماره هم مثل شماره قبل باید منتظر باشیم تا حرکت جدیدی یاد بگیریم تا بشه از این ساختمون رفت بالا ؟؟
در ضمن کلی ساختمون تو بازی برای خرید هست(ساختمونهای بزرگ) با قیمتهای وحشتناک . به چه درد میخورند ؟ و اینکه پولی که جاهای مختلف در می آری و هر چند دقیقه اضافه میشه رو از کجا میشه برداشت ؟(شماره قبل یه صندوق بود )
ببین هر منطقه ای که ویوپوینت داره یه کاپیتان داره که باید اونو بکشی بعدش برج رو آتیش بزنی. وقتی این کارو بکنی ممنوعیت حرکت توی این منطقه برداشته میشه. واسه بالارفتن هم باید یکم از اطراف نگاه کنی تا راه مناسب پیدا بشه. حرکت جدیدی نیست.
اون ساختمونا هم می تونی بخری. واسه اینکه کل شهر بیفته دستت و واسه اینکه درآمدت از شهر بالا بره. یکم که مرحله بالا بری پولت اینقد میشه که اونا رو بخری.
پولا رو هم میتونی از بانک برداری. بانک رو باید در جاهایی که علامت ساختون دارای ستون هستش بازسازی کنی

---------- Post added at 12:08 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

بازی روی چند درصد تموم میشه؟

روی کمتر از 50 درصد هم داستان اصلی تموم میشه.

hamed_dij
20-03-2011, 23:30
در کل گرافیک 2 در بالاترین حدی بود که من تا حالا واسه بازی کامپیوتری دیدم.

اینم تا حالا که 1 ساعته بازی کردم در همون حد.البته بعضی جاها بهتر و بعضی جاها بدتر.مثلاً حرکت اسب بدتر شده (به دمش نگاه کنید.همش یه جور تکون میخوره!)

cpu:intel 8400
ram:2gig ddr2
main:asus p5q pro

از حالت منظورت چیه؟
story mode میرم دیگه.تنظیمات گرافیک منظورته؟

نه تو 2 هیچ افت فریمی نداشتم.
منظورم اینه که رو چه تنظیماتی بازی میکنی(low ya medium ya high)?
سی پی یوت تک هسته ای هست؟
سیستم عاملت چی هست؟
این سوال ها رو میکنم چون یکی از دوستهام تو کرمان با گرافیک 4850 بازی میکنه میگه که روون اجرا میشه .

masoud5676
20-03-2011, 23:40
بازی چقدر پیچیده شده !!!

یکی سعی کنی می تونی مرحله هارو رد کنی من تو سکانس 5 هستم
این ساختمون ها که می خری تو بغل نشون میده که تو هر 20 دقیقه چقدر پول بهت میده که تو گزینه دوم بانک می تونی اون پول و بگیری اگه از اون حد مجاز مقدار در آمدت بیشتر شه فکر کنم بقیش هدر میره من که نذاشتم هدر ب:31:

---------- Post added at 12:40 AM ---------- Previous post was at 12:36 AM ----------

آقا من یه سوال دارم
این پول هایی که از ماموریت آدم هایی که آزاد کردی بدست میاد و کجا میشه گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

Shayan_shf
20-03-2011, 23:49
یکی سعی کنی می تونی مرحله هارو رد کنی من تو سکانس 5 هستم
این ساختمون ها که می خری تو بغل نشون میده که تو هر 20 دقیقه چقدر پول بهت میده که تو گزینه دوم بانک می تونی اون پول و بگیری اگه از اون حد مجاز مقدار در آمدت بیشتر شه فکر کنم بقیش هدر میره من که نذاشتم هدر ب:31:

---------- Post added at 12:40 AM ---------- Previous post was at 12:36 AM ----------

آقا من یه سوال دارم
این پول هایی که از ماموریت آدم هایی که آزاد کردی بدست میاد و کجا میشه گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:
مگه پول ها همین جوری به پول جیبت اضافه نمیشه؟؟!

masoud5676
20-03-2011, 23:56
مگه پول ها همین جوری به پول جیبت اضافه نمیشه؟؟!

دقت نکردم
همون لحظه اضافه میشه؟؟؟؟؟میگم جایی هدر نره یه وقت؟

Shayan_shf
21-03-2011, 00:01
دقت نکردم
همون لحظه اضافه میشه؟؟؟؟؟میگم جایی هدر نره یه وقت؟
نه! ناراحت نباش. کسی پولت رو نمی خوره!(حالا مثلا چقدرم مهمه؟!:31:)
همون لحظه میریزه تو جیبت فک کنم!

Hapoofesgeli
21-03-2011, 00:17
سلام
من الان ماموریت لوناردو (اون ماشینی که باهاش کشتی هارو میزنه)رو رفتم بعدش یه چیزی داد و کنار شکل سلاحم یه چیزی مثل چتر( :دی ) اومده اون چیه؟ چجوری استفاده میشه؟

malkemid
21-03-2011, 00:27
دوستان اگه ماموریت رو کاملا دقیق انجام ندی می نویسه synchronize 50% ...این چه تاثیری داره تو بازی؟

Layken
21-03-2011, 00:32
سلام
من الان ماموریت لوناردو (اون ماشینی که باهاش کشتی هارو میزنه)رو رفتم بعدش یه چیزی داد و کنار شکل سلاحم یه چیزی مثل چتر( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) اومده اون چیه؟ چجوری استفاده میشه؟
اونو وقتی از روی یه بلندی بپری چترشو باز میکنه مثل عقاب میشه بال درمیاره تا این که اروم بیایی زمین

دوستان اگه ماموریت رو کاملا دقیق انجام ندی می نویسه synchronize 50% ...این چه تاثیری داره تو بازی؟
فقط در کامل شدن بازی تاثیر داره 100 درصد کنید
مموریهاتون رو چک کنید خوب نشون میده

mohamad021
21-03-2011, 12:10
مرحله 7 : The Key Of Castello
قسمت Exit Stage Right

بعئ اینکه لباس سربازها رو پوشیدم 45ثانیه وقت دارم برسم به اون نقطه زرد میرسم اونجا یه تایم 20ثانیه ای شروع میشه ولی روی نقشه چیزی نیست که کجا باید برم و من نمیدونم چیکار باید بکنم لطفا راهنمایی کنید
از eagle vision استفاده کردم چیزی دستگیرم نشد