PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Assassin's Creed: Brotherhood

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

B.3.S.T
14-11-2010, 23:16
دوستان اشکالی نداره صبر کنید برای پی سی اونو بازی کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
راست میگن ایشون...چه عجله ایه حالا..!صبر کنید همه رو pc بازی کنیم..دلتون میاد تنهایی تا اخرش برید؟!:31:
+
نمیدونم چرا تو دموها گرافیکش جالب به نظر نمیاد!حداقل شبیه نسخه های قبلیشه

aha2012
15-11-2010, 00:48
به نظرم این بازی داره تکراری میشه.دیگه بسشه
باید بره تو دوران مدرن و جدید. و بطور کلی باید سبک بازیو عوض کنه
من که زیاد باهاش حال نمیکنم

راستی این جدیده سینگلش کمه؟بیشتر رو آنلاین کار شده؟

B.3.S.T
15-11-2010, 01:01

کلآ همون شماره دومش کلی انتقاد پشت سرش بود باز نمیدونم ساختن قسمت سومش چه سیقه ای بود دیگه..
سبکش رو sam fisher تو چند صفحه قبل توضیح داده با تصویر : دی (ببینی ضرر نداره)
assassin's creed : modern warfar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:31::31:
راستی رو آنلاین بازی کردنش خیلی کار شده...کلآ هدف از ساخت قسمت سومش این بوده که نشون بدن میتونن تو این سبک هم شبکه بازی کرد

The Rover
15-11-2010, 09:44
کلآ همون شماره دومش کلی انتقاد پشت سرش بود باز نمیدونم ساختن قسمت سومش چه سیقه ای بود دیگه..
راستی رو آنلاین بازی کردنش خیلی کار شده...کلآ هدف از ساخت قسمت سومش این بوده که نشون بدن میتونن تو این سبک هم شبکه بازی کرد
فکر نکنم دلیل اصلیش این باشه(حتی به شوخی :31:)
از همون اول که شماره 2 خوب فروخت قرار شد داستان اتزیو (که خیلی گنگ و ناتموم مونده بود وسرنوشت خودش و خارمادرش معلوم نشد) تو به دنباله فرعی کامل بشه
منم ازین دنباله انتظار تغییرات زیاد نداشتم و فکر میکردم فقط داستان رو ادامه بدن ولی خوب توپ و تانک و ... هم اضافه کردن!

Masoud King
15-11-2010, 11:10

بازی اگه بیاد تو دوران مدرن که دیگه جذابیت نداره.. کل قشنگیه بازی به همون سبک قدیمیشه.
تو هر نسخه دارن چیزای جدیدی ارائه میدن فکر نکنم تکراری بشه چون هی گیم پلی بازی داره وسیع تر میشه.
اگه تریلر های رو دیده باشی این دزموند تو دنیای واقعی اون حرکات آکروبات اتزیو رو انجام میده ( تو جایی شبیه به دخمه های نسخه 2 ) . مثلا میتونن بازی رو قدیمی و جدید بسازن... ولی اگه بیشتر مبارزات تو همون قدیم باشه بهتره.
قسمت تک نفره بازی هم فکر کنم حدود 15 ساعتی باشه.

Masoud King
15-11-2010, 12:56
بالاخره بازی Assassin's creed بر روی درایو های Hitachi - Lg اجرا شد . مثل اینکه آپدیت موجود بر روی بازی ناقص بوده ؟!!؟ برای اینکه بتونید بازی رو بر روی کنسول هائی که درایو هیتاچی دارند اجرا کنید ابتدا باید فایل زیر رو دانلود کنید .

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از دانلود شدن لینک اون رو از حالت فشرده خارج کنید . برای این منظور در ویندوز Xp باید از نرم افزار Winrar استفاده نمائید . در ویندوز 7 یا ویستا این نرم افزار به صورت پیشفرض موجود است .

پوشه ای رو که از فایل دانلود شده به دست آوردید رو داخل فلش مموری خودتون کپی کنید .

حالا فلش رو از کامپیوتر جدا کرده و به کنسول وصل کنید .

بعد از اتصال فلش به کنسول دستگاه رو Restart کنید . ( خود کنسول به شما پیغام ریستارت خواهد داد ) . بعد از استارت دوباره آپدیت به صورت خود به خود اجرا خواهد شد .

حالا می توانید Assassin's creed رو بازی کنید ( هوراااااااااااا )

در نهایت باید بگم که کلیه ی حقوق مادی و معنوی این مطلب مربوط به وبسایت Mb-Empire ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بوده و استفاده از اون با ذکر منبع بلا مانع است
کپی به این میگن :دی
+
البته نفهمیدم چه کار خاصی اینجا انجام میشه : دی

vahidgame
15-11-2010, 13:03
ای بابا کنسول من این درایو رو نداره :31:

من که بازم باید صبر کنم که برای پی سی بیاد تا بازیش کنم ولی شما برید حالشو ببرید :31:

CATALONIA
15-11-2010, 14:59
ميشه با منبع بگين كه دنبال AC : II چه انتقادي بود ؟ ! ؟ 

+
اگه اين بازي رو در زمان حال مي ساختن كه ميشد يه چيزي مثه هيتمن ..!!! 

اين ادامه ي سري اصلي بازي كه نيست ... و براي همين نميشه اسمش رو گذاشت AC : III ...
بي دليل كه اسم ديگه اي براش انتخاب نكردن .. 
براي همين به نظرم بايد اميدوار بود كه نسخه هاي ديگه اي از بازي هم مياد .! 

+
من دلم روشنه كه تا قبل از ژانويه با هزار دوز و كلك ميشه بازي رو بدون هيچ مشكلي انجام داد ... 
وگرنه كه ميرفتيم PC بازي مي كرديم اگه ميخواستيم براي هر بازي از 5 - 6 ماه مثه همين بازي تا 1 - 2 سال مثله Darksiders صبر كنيم ...  p :  :31:

vahidgame
15-11-2010, 15:08
وگرنه كه ميرفتيم PC بازي مي كرديم اگه ميخواستيم براي هر بازي از 5 - 6 ماه مثه همين بازي تا 1 - 2 سال مثله Darksiders صبر كنيم ...

اولا آمار غلط نده :31: دارکسایدر با 8 ماه تاخیر اومد
دوما هم حالا خوبه دو روزه کنسول گرفتی :31: یادت رفته که 10 ساله پیش همین موقع داشتی فیفا 98 می زدی :18:
سوما بلد نیستی با پی سی بازی کنی چرا میگی زمین کجه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masoud King
15-11-2010, 15:11
اين ادامه ي سري اصلي بازي كه نيست ... و براي همين نميشه اسمش رو گذاشت AC : III ...
بي دليل كه اسم ديگه اي براش انتخاب نكردن ..
براي همين به نظرم بايد اميدوار بود كه نسخه هاي ديگه اي از بازي هم مياد .!
بازی که ادامه مستقیم نسخه دوم هست.
اینکه اسمشAC III نیست دلیلش کاملا مشخصه که تو نسخه سوم مطمئنا زمان بازی فرق میکنه و اتزیویی در کار نیست.
یه دلیل دیگه ای که میتونه داشته باشه اینه که AC III بازیه خیلی بزرگ تری نسبت به این خواهد بود!

چه جالب..
تو گیم اسپات میانگین نمرات یوزر ها از 8,216 رای 9.3/10 هست!
تازه پارسال بهترین عنوان X360 بود بعد اونوقت انتقادها از کجا بوده؟!
نکنه خودت خوشت نمیاد میندازی گردن بقیه :

B.3.S.T
16-11-2010, 00:14
احیانآ دروغ گفتم !!!:دیولی کاش میتونستن بازی رو بیش از اندازه تخیلی و مصنوعی نمیکردن(مراحل آخر هر دو شماره حتمآ همه یادشون هست دیگه)این بازی تو این سبک فوق زیبا باید همون حالت واقع گرایانه جنگهای سلبی رو داشت نه جادو جمبل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hosiyar
16-11-2010, 14:47
دوستان . این لینک رو نگاه کنید (متن راهنمای اجرای بازی رو بخونید):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبهش اعتماد کنم ؟ درست میگه ؟

MobinS
16-11-2010, 14:51
احیانآ دروغ گفتم !!!:دیولی کاش میتونستن بازی رو بیش از اندازه تخیلی و مصنوعی نمیکردن(مراحل آخر هر دو شماره حتمآ همه یادشون هست دیگه)این بازی تو این سبک فوق زیبا باید همون حالت واقع گرایانه جنگهای سلبی رو داشت نه جادو جمبل

منظورشون صلیبی بود!

ArashNAM
16-11-2010, 16:10
این بازی واسه pc کی میاد

Shahroozs2
16-11-2010, 16:34
این بازی واسه pc کی میاد

به نقل از گیم اسپات Feb 22, 2011

B.3.S.T
16-11-2010, 16:36
منظورشون صلیبی بود!
:18: عجب سوتیه نازی دادم خودم متوجه نشدم!!!!
میگم احیانآ نسبتی با مخبرالدوله نداری شما...! : دی

حالا با هم خشکه حساب می کردیم زیاد درشتش نمی کردی!:دی

آره منظورم همون صلیبی بود!ممنون از توجهتون:31:

MobinS
16-11-2010, 20:00
به به! بازی چطوری داره نمره میگیره، از صد کاربری که به بازی نمره دادن تا به حال 9.8 گرفته و اولین سایت منتقد هم بهش 9.2 داده!
به نظر میاد بترکونه!

resident_evil
16-11-2010, 21:24
Guardian - 4/5
Joystiq - 4.5/5
Destructoid - 9.5
Eurogamer – 10/10
FileFront – 93/100
GameInformer – 9.25
VideoGamer -90/100
GameTrailers - 9
Gamespot – 8.5
IGN – 8.5
PSM3 – 92/100
GamesRadar – 9

afshinaghasi
16-11-2010, 21:36
من بازی brother hood رو واسه xbox خریدم ولی اجرا نمیشه میگه باید update کرد . کسی میتونه کمکم کنه و مسیر فایل دانلود رو اینجا بزاره و بگه آیا با update کردن مشکلی برای بقیه بازیها پیش نمیاد چون شنیدم که شاید تشخیص بده که بازیها اورجینال نیستن و نشه بازی کرد

vahidgame
17-11-2010, 00:04
Guardian - 4/5
Joystiq - 4.5/5
Destructoid - 9.5
Eurogamer – 10/10
FileFront – 93/100
GameInformer – 9.25
VideoGamer -90/100
GameTrailers - 9
Gamespot – 8.5
IGN – 8.5
PSM3 – 92/100
GamesRadar – 9

البته IGN امتیاز 8 داده
کم کم دیگه این IGN داره بدجور نا امیدم می کنه! : دی
جدیدا هر امتیازی گیم اسپات بده یکمی از اون کمتر میده : دی

ANAMORPH
17-11-2010, 00:55
منتظریم ...

MobinS
17-11-2010, 09:59
برای اساسین کرید باید آپدیت جدید داشته باشی دیگه.
gamespot و IGN هم جدیدا دست به یکی کردن که نمر به بازیا کم بدن ، به fallout و fable III ، که 7.5 دادن! الان gamespot به acb داده 8.5 یعنی این که فوق العاده هست!

djmd
17-11-2010, 11:34
gamespot و IGN هم جدیدا دست به یکی کردن که نمر به بازیا کم بدن ، به fallout و fable III ، که 7.5 دادن! الان gamespot به acb داده 8.5 یعنی این که فوق العاده هست!

احتمالا مد رو نمره پایینه .. شاید هم کلاس باشه ... شاید هم حقیقتی بس فراتر از افکار ما پشتش هست ! ... شاید :41: :27:

arctany
17-11-2010, 14:00
gamespot از گرافیک تعریف کرده حسابی هم به داستان توپیده
(البته هم gamespot و کاربراش یه نمه شیرین می زنن مثلا mw2 ازش میگیره 8.5 street fight میگیره 10):31:

ali_disslove
17-11-2010, 16:10
من چند صفحه آخرو گشتم کسی تاریخ عرضه نگفته بود (آخه معمولا خیلی این سوالو میپرسند)

حالا کیه تاریخ عرضه ؟به شمسی بگید لطفا

street_fighter
17-11-2010, 20:38
این که مانیاسافت تو سایتش گفته که بازی رو اجرا کرده راسته؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

halflife g
17-11-2010, 20:50

اتفاقا گیم اسپات یکی از بهترینهاس......امتیاز fable هم حدود 8 اینا بود خیلی حقش نبود...... .
در مورد امتیاز کاربران هم اصلا اعتباری نداره فقط به امتیاز خود کارشناس باید توجه کرد چون مثلا من اونجا عضوم اگه از رو عقده برم به این بازی 1 بدم:31: کلی میانگینش پایین میاد.....

پس امتباز کاربرا اعتباری نداره.فقط امتیاز کارشناس...... .

خوبیهایی که گیم اسپات گفته:

1-عظیم..شهری زیبا با جزییات عالی
2-پناهگاه ها و پلتفرمینگ بازی جالب هستن
3-طولانی...بسیار مفرح و با فعالیتهای متنوع
4-اقتصاد و مسایل پولی معنادار از قبل در بازی هستش
5-انواع بهبود ها در بازی اعم از کوچیک و بزرگ

بدیهایی که گیم اسپات:

1-داستان اصلی ناامید کنندس
2-استخدام اساسینها کاری از قبل تعیین شده(منظور خطی ) و در نهایت بی معنی هستش.... .
3-گلیچ در بازی

بازی شماره 2 که بازی اصلی هستش امتیاز 9 رو گرفته بود در نتیجه نباید انتظار امتیاز بالاتر از یه نسخه اصلی رو داشته باشین.

میانیگن امتیازهای بازی از کل سایتها در متا:

برای نسخه x360 امتیاز 91
برای نسخه ps3 امتیاز 91

.

vegas
17-11-2010, 21:29
Gamespot به نسخه X360 و Ps3 بازی Fallout new vegas نمره 7.5 داده به نسخه PC نمره عالی 8.5 داده ...:31:

hosiyar
17-11-2010, 21:41
دوستان . این لینک رو نگاه کنید (متن راهنمای اجرای بازی رو بخونید):

بهش اعتماد کنم ؟ درست میگه ؟

Sam Fisher 11
18-11-2010, 08:48
1-عظیم..شهری زیبا با جزییات عالی
فقط همین یه مورد مثبتم داشت من میرفتم بازی رو...
من تازه همین دیرو نسخه شماره 2 رو تمومیدم. اینقد با یک حال کرده بودم که نمیخواستم دو رو برم ولی چون این یکی ادامه ی دو بود تمومیدم که بفهمم چی به چیه... واقعا باید به تیم سازنده ac احسنت گفت که اینقدر زیبا شهرهارو مدلسازی میکنن در بازی و تا این حد به جزییات اهمیت میدن. در ضمن حس و حال اون شهر در اون زمان رو هم به گیمر القا میکنن و از این لحاظ فقط به نظرم بازی Saboteur میتونه تا حدی با این بازی رقابت داشته باشه.

یه خوبیه دیگه بازی های ac اینه که کلی اطالاعات راجع به شهرها، بناها، مردم و ... یاد میگیری. فقط شماره یک باعث شد من کلی راجع گروه های دخیل در جنگ های صلیبی یا چگونگی پیدایش و انقراض حشاشین تو نت سگ چرخ بزنم تا روشن شم! و شاید اگر این بازی ساخته نمیشد من نمیفهمیدم که یه عده از ما ایرانیا و شیعه ها اولین تروریستای تاریخ بودیم و این حس غرور فعلی رو نداشتم: دی تو شماره دو هم که تو اون زیرزمین میفهمیم که اولین بار در تاریخ یه قاتل پارسی از سلاح مخفی استفاده کرده که نشون دهنده هوش مردمان پارسیه;)

+

پس امتباز کاربرا اعتباری نداره.فقط امتیاز کارشناس...... .
خیلی باهات مخالفم: دی
خیلی وقتا شده یه بازی رو ادیتور سایت امتیاز پایین داده ولی چون میانگین امتیاز یوزرا بالا بوده گرفتم و پشیمون هم نشدم. اون ادیتور شغلش ایجاب میکنه مو رو از ماست بکشه بیرون تا پیش باقیه همکاراش کم نیاره ولی دلیل نمیشه که یه گیمر به استناد اون یه بازی رو بگیره یا نگیره.
درسته که این امتیاز شاید نتیجه ساعت ها کندوکاو در بازی و آنالیز اون باشه ولی یادمون باشه که اون امتیاز در نهایت امتیاز فقط یه نفره ولی امتیاز میانگین یوزرا امتیاز تعداد خیلی زیادی از گیمرها از نقاط مختلف دنیا با سلایق و دیدگاه های متفاوت و حتی افکار مذهبی مختلفه!
+
هی نگید گیمزپات به این بازی امتیاز بد داده به اون یکی خوب... همه بازی هارو که یه نفر نقد نمیکنه که... شما باید ببینید اون شخصی که امتیاز داده کیه تا اگر به نظرتون اشتباه بود دفعه ی بد دیگه تره هم واسش خورد نکنید;)

+

خالکوبی دست جناب Kevin VanOrd که بازی رو واسه گیمزپات نقد کرده :

جهت اطلاع بگم که ایشون این اواخر به نسخه های کنسولی Star Wars: The Force Unleashed II امتیاز 7.0 ، به Vanquish امتیاز 9.0 ، به نسخه pc بازی Darksiders امتیاز 8.0 و همونطور که دوستمون بالاتر گفت امتیاز 8.5 رو به نسخه pc عنوان Fallout: New Vegas داده.

pcali
18-11-2010, 12:38
سلام دوستان عزیز چرا تایپیک رو منتقل نمیکنید بازی که ریلیز شده نمره 8.5 هم گرفته

B.3.S.T
18-11-2010, 15:41
واقعا باید به تیم سازنده ac احسنت گفت که اینقدر زیبا شهرهارو مدلسازی میکنن در بازی و تا این حد به جزییات اهمیت میدن
کاملآ موافقم...
فکر نکنم حالا حالاها هیچ تیمی بتونه چنین زیبا معماریه یک شهر رو طراحی و بسازه..این یکی از نکات بسیار مثبت در جهت پیشرفت این بازی چه در شماره یک و چه در شماره 3 بوده.

SNOW PATROL
18-11-2010, 16:37
Gamespot به نسخه X360 و Ps3 بازی Fallout new vegas نمره 7.5 داده به نسخه PC نمره عالی 8.5 داده ...:31:

مگه نسخه pc هم اومده؟؟

vahidgame
18-11-2010, 16:52
مگه نسخه pc هم اومده؟؟
منظورم ایشون بازی Fallout:New Vegas بود
برای پی سی منتشر نشده و احتمالا نزدیکای عید منتشر میشه...

Mehran Gamer
18-11-2010, 22:27
نسخه PC این بازی هم مثل AC 2 هست ؟ یعنی سردرد داره ؟

The Rover
18-11-2010, 22:31
نسخه PC این بازی هم مثل AC 2 هست ؟ یعنی سردرد داره ؟
هر چی فکر کردم منظورتو نفهمیدم! :31:
میشه بیشتر توضیح بدی؟

Leon-117
19-11-2010, 09:03
میشه بیشتر توضیح بدی؟
فكر كنم منظورشون كـرك بازيه!
كه فكر كنم هنوز از DRM پشتيباني ميكنه.

Arrowtic
19-11-2010, 12:42
عيد؟!نه............................!برم Xbox بگيرم!

mehdi30nema
19-11-2010, 16:12
من یه چند روزی از اینترنت دور بودم .
بالاخره میشه این بازی را روی 360 بازی کرد یا نه ؟

MobinS
19-11-2010, 17:28
آره میشه ولی باید آپدیت جدید داشبورد 2.0.12611.0 رو نصب کنی تا بازی بالا بیاد.

Mehran Gamer
19-11-2010, 18:03
میشه بیشتر توضیح بدی؟

ببخشین ها من خارجی صحبت نکردم :31:
میگم این بازی AC BH هم مثل AC 2 کرک و ... میخواد ؟

MobinS
19-11-2010, 19:19
بله! سیستم کرکش همون قبلیه!حالا شاید ایندفعه دستشون گرم شده باشه سریع تر بدن بیرون کرکشو!

Mehran Gamer
19-11-2010, 20:21
تو این بازی قابلیت انتخاب کاراکتر دست خودمون هست ؟

Gregar
19-11-2010, 21:47
امروز یه چیزی دیدم راجع به ارتباط AC2 Brotherhood و فیس بوک . نمیدونم موضوع دقیقا چی بود ولی فکر کنم مربوط به بازی انلاینش باشه . فکر کنم از طریق فیس بوک میشه با دوستات انلاین بازی کنی

MobinS
19-11-2010, 22:41
تو این بازی قابلیت انتخاب کاراکتر دست خودمون هست ؟

نه بابا! اتزیو شخصیت اصلی داستانه ، فقط میشه لباس براش بخری.

Saeed System
20-11-2010, 19:07
دوستان یه چیز خیلی جالب!

من بازی رو برای x360 خریدم و play و که زدم گفت نیاز به آپدیت داره ولی خودش از روی dvd بازی کنسول رو آپدیت کرد

و تمام منوها و تم x360 جدید شد و تویه قسمت welcome درباره دوربین x360 کینکت هم توضیحاتی اومد و کلا از اول

که x360 رو روشن می کنی همه چیز عوض شده حتی لوگوی روشن شدن و تم سبزش شده طوسی سفید مانند.

خیلی جالبه!

Saeed System
20-11-2010, 20:22
دوستان یه چیز خیلی بد!

بازی اجرا نمیشه!!

خودش که آپدیت کرد به ورژن 1.124 بازی اجرا نشد..

خودم هم از مایکروسافت آپدیت 1.126 رو گرفتم بازم اجرا نشد!

میزنه disk unreadable erorr

amin 2010
20-11-2010, 22:03
دوستان یه چیز خیلی بد!

بازی اجرا نمیشه!!

به گروه بن شدگان از لایو خوش امدی !!!!

loomina
20-11-2010, 22:03
بله! سیستم کرکش همون قبلیه!حالا شاید ایندفعه دستشون گرم شده باشه سریع تر بدن بیرون کرکشو!

بیاید دعا کنیم یه وقت به جای اونایی که کرک میکنن دست ubi soft گرم نشده باشه! P:

Alireza.M67
20-11-2010, 22:10
دوستان یه چیز خیلی جالب!

من بازی رو برای x360 خریدم و play و که زدم گفت نیاز به آپدیت داره ولی خودش از روی dvd بازی کنسول رو آپدیت کرد

و تمام منوها و تم x360 جدید شد و تویه قسمت welcome درباره دوربین x360 کینکت هم توضیحاتی اومد و کلا از اول

که x360 رو روشن می کنی همه چیز عوض شده حتی لوگوی روشن شدن و تم سبزش شده طوسی سفید مانند.

خیلی جالبه!

خسته نباشی :31::10:

دوستان یه چیز خیلی بد!

بازی اجرا نمیشه!!

دوست عزیز شما که زحمت کشیدی تا این تاپیک اومدی ، خب حداقل چند صفحه ی آخر رو میخوندی تا متوجه بشی که این کاری که شما الآن کردی دقیقا همون کاریه که نباید بکنی .:20:
شما از همین الآن کنسولتون رو بن شده در نظر بگیرید .:31:

bakan
20-11-2010, 23:26
به به این بازی تلفات هم که داد:13: پس چی کار کنیم یعنی بیخیال بازی بشیم؟:19: خبری نیست واسه x360 اخه تا کی باید صبر کنیم؟:19:

d_a_n_t_e
20-11-2010, 23:28
خبر خوشحال کننده برای دارندگان Xbox360 : روش دور زدن AP2.5 کشف شد

منبع فارسی از سایت بازیسنتر:

منبع خارجی :

اگه دقت کنید دوستان توی Xbox360iso تایید کردند که بازی راحت آفلاین اجرا میشه ولی هنوز کسی جرات اجرا کردن آنلاین بازی رو نداشته

در ضمن این روش برای بازی های دیگه ایی که از AP2.5 ساپورت میکنند هم کار میکنه مثل NFS جدید و Fable 3

B.3.S.T
21-11-2010, 00:55
دوستان یه چیز خیلی جالب!

دوستان یه چیز خیلی بد!

مثبت در منفی = بن شدن!
تاپیک بازی رو واسه همین چیزا راه اندازی کردن که من و شما از تجربه بن شدن دیگران استفاده کنیم که خودمون این بلا سرمون نیاد...: دی
حالا عیب نداره.. اینم تجربه میشه

hobgoblin
21-11-2010, 10:21

گرو ه هاي كركر دستشون كه گرم نشده هيچ شديدا هم توش موندن

بازي H.A.W.X 2 همين DRM رو داره ديگه. فعلا كه 10 روزي هست كرك نشده. تازه كرك هم كه بشه تا اومدن AC دوباره يه سري تغييرات روش ميدن و ....

كلا اين DRM خيلي چيز خطرناكي به نظر مي رسه. همينجوري هم داره تكامل پيدا مي كنه. خدا به دادمون برسه اگه شركت هاي ديگه هم بخوان ازش استفاده كنن.

ali_disslove
21-11-2010, 15:07
گرو ه هاي كركر دستشون كه گرم نشده هيچ شديدا هم توش موندن

بازي H.A.W.X 2 همين DRM رو داره ديگه. فعلا كه 10 روزي هست كرك نشده. تازه كرك هم كه بشه تا اومدن AC دوباره يه سري تغييرات روش ميدن و ....

كلا اين DRM خيلي چيز خطرناكي به نظر مي رسه. همينجوري هم داره تكامل پيدا مي كنه. خدا به دادمون برسه اگه شركت هاي ديگه هم بخوان ازش استفاده كنن.

هر چیزی تو دنیا هست یه آنتی هم داره یا یه ضد مثل ویروسو آنتی ویروس این DRM و کرک و .....

اینم کل دنیا جمع شند و تکاملش بدند بازم ضدش یعنی کرکش ساخته میشه حالا شاید بجا 2 روز 20 روز طول بکشه

دیرو زود داره اما سوختو سوز نداره اینو مطمئن باش تا 1000000 سال دیگه هم کار بکنند بازم ...........

hacker3000
21-11-2010, 19:50
این بازی چند روزه ریلیز شده ... ولی هیچ سایتی پیدا نکردم که بفروشه ...

میشه یه سایت که با قیمت مناسب میفروشه معرفی کنید ؟

ممنون میشم

B.3.S.T
21-11-2010, 23:03

ممنون میشم

دوست عزیز مطمئنم پستهای قبلی رو دقیق نخوندی!الان مشکل این نیست که بازی ریلیز شده یا نه...مشکل اینه که اولآ بازی فقط واسه کنسول ریلیز شده دوم اینکه این بازی که الان اومده رو کنسول تاثیر سوء میزاره و باعث بن شدنتون میشه(کلآ کنسول تعطیل میشه تا یه مدت)
+
بازی واسه pc اسفند ریلیز میشه

Masoud King
22-11-2010, 00:03
این روشی که تو پست #302 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفته شد تست شده هستش و انجام بدید و بدون مشکل بازی کنید!

دستگاه فلگ هم نمیشه!

فقط لایو نرید تا LT+ بیاد!

hosiyar
22-11-2010, 18:27
پست بالا تائيد ميشه.
حتما اين كارو بكنيد. خيلي راحته.
درضمن NFS HP هم راه ميندازه.

masoud93
22-11-2010, 19:05
یکی میتونه کامل توضیح بده ؟

من که نفهمیدم باید چکار کنم.

داشبوردم ورژنش 2.0.9199.0 هست.

درایو کنسولم لایت آن هست.

ممنون.

shahin_100
22-11-2010, 20:07

ممنون میشم

شما می تونید این بازی رو از اینجا بگیرید :

bakan
22-11-2010, 20:12
خواهشا دوستان اینجا هم این روش رو توضیح بدید
یعنی الان شما تونستید این بازی رو رو ایکس باکستون انجام بدید؟

rawen.west69
22-11-2010, 20:14
نسخه pc نیومد؟؟

CATALONIA
22-11-2010, 20:21
سلام 

من با همين روش كه دوستان گته بودن كنسول رو آپديت كردم درايوم هم لايت آن بود و بازي راحت برام اجرا شد ...
حالا وحيد بيا بازم چيز بگو  :p

بازي در نگاه اول خوب بود ..
دقيقا از جايي كه نسخه ي دوم به پايان رسيد شروع ميشه و باز هم بهترين انگيزه براي ادامه ي بازي براي شما مطمئنا داستان بازي خواهد بود . 
گيم پلي بازي خيلي تفاوتي نكرده ...
فقط كمبو هاي بازي خيلي بهتر شده ..
فعلا بريم بقيه ي بازي ها رو هم بازي كنيم و بيام ...

Leon-117
22-11-2010, 21:50
یکی میتونه کامل توضیح بده ؟

من که نفهمیدم باید چکار کنم.

داشبوردم ورژنش 2.0.9199.0 هست.

درایو کنسولم لایت آن هست.

ممنون.
شما اول اين آپديت كه براي Kinect Adventures هست رو دانلود كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد بايد نصبش كنيد.برا اين كار فايل rar رو extract كنيد.حالا فولدر $SystemUpdate رو روي يك فلش(Fat32) كپي كنيد.فلش رو به كنسول وصل كنيد و كنسول رو روشن كنيد.پيغام آپديت مياد و....

بعد اين آپديت كه براي Kinectimals‌ هست رو دانلود كنيد و مثل بالا نصبش كنيد.(دقت كنيد كه فولدر SystemUpdate قبلي رو از فلش پاك كنيد.)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحال ديسك بازي Assassin's Creed:Brotherhood‌ رو داخل دستگاه بزاريد و كنسول رو يه بار خاموش و روشن كنيد.پيغام آپديت مياد كه بايد قبولش كنيد.
در مرحله آخر بازي رو ميتونيد خيلي راحت اجرا كنيد.:10:

masoud93
23-11-2010, 00:00
ممنون دوست عزیز ...

در کل من باید اول آپدیت Kinect Adventures و Kinectimals‌ و در آخر هم داشبورد جدید که توی DVD بازی هست رو نصب کنم دیگه آره ؟

راستی یه سوال زمانی که من کار های بالا رو انجام دادم میتونم بعدا LT+ رو روی کنسولم بریزم یا نه ؟

بن چی میشی یا نه ؟

در کل ممنون :40:

mehdi30nema
23-11-2010, 08:09
سلام

من با همين روش كه دوستان گته بودن كنسول رو آپديت كردم درايوم هم لايت آن بود و بازي راحت برام اجرا شد ...
حالا وحيد بيا بازم چيز بگو :p

بازي در نگاه اول خوب بود ..
دقيقا از جايي كه نسخه ي دوم به پايان رسيد شروع ميشه و باز هم بهترين انگيزه براي ادامه ي بازي براي شما مطمئنا داستان بازي خواهد بود .
گيم پلي بازي خيلي تفاوتي نكرده ...
فقط كمبو هاي بازي خيلي بهتر شده ..
فعلا بريم بقيه ي بازي ها رو هم بازي كنيم و بيام ...

با ریختن این آپدیت تو اجرای بازی های قدیمی که به مشکل نخوردی ؟

راستی من دو تا آپدیت را دانلود کردم ولی نمیدونم این آپدیتی که میگن توی خود بازی هست را از کجا بگیرم ؟ آیا بازی را از هر جا بخرم این آپدیت را داره ؟

Masoud King
23-11-2010, 14:57
آپیت توی خود دیسک بازی هست دیگه
وقتی دیسک رو میزاری میگه باید آپدیت کنی که شما هم آپدیت میکنی و بدونم مشکل بازی میکنی. البته از دیسک بازی NFS هم میتونی برا آپدیت استفاده کنی.

Hunter lord
23-11-2010, 15:15
دوستان کسی نسخه ی کنسول PS3 ( ع ) رو بازی نکرده ؟

مشکلی توی اجراش داشته ؟

CATALONIA
23-11-2010, 16:18
با ریختن این آپدیت تو اجرای بازی های قدیمی که به مشکل نخوردی ؟

راستی من دو تا آپدیت را دانلود کردم ولی نمیدونم این آپدیتی که میگن توی خود بازی هست را از کجا بگیرم ؟ آیا بازی را از هر جا بخرم این آپدیت را داره ؟
مشكلي كه نه ...

COD : BO رو هم بازي كردم ... ولي فكر كنم به خاطر مشكل ديسك بازي بود كه بعد كه رفتم تو بازي و يه كم از بازي رفت ريست شد كنسول .! ولي مشكلي فك نكنم داشته باشه ...
+
AC : B و NFS : HP اين آپديت رو دارن ...

ولي فك كنم Fable III آپديتش با اين فرق بكنه .. 

Leon-117
23-11-2010, 20:49
ما هم بازي رو اجرا كرديم.
از همون اول بازي زيبايي هاي خودشو نشون ميده.چهره كاراكترا بهتر شده و گراقيك هم تا حدودي پيشرفت داشته ولي چيزي كه از هون اوايل بازي به چشم مياد،طراحي فوقلعاده شهر هستش.واقعا زيبا كار شده.گيم پلي هم همون گيم پلي شماره قبلي هستش و تغيير خاصي نداشته...در كل به نظر مياد بازي خيلي خوبي باشه.

popowoody
23-11-2010, 21:02
بازی برای PC اومده ؟

Hunter lord
23-11-2010, 21:10
بازی برای PC اومده ؟

اسفند ماه میاد برای PC .

d_a_n_t_e
24-11-2010, 01:12
خبر خوشحال کننده برای Xbox360 دار ها ... !!!!

LT+ عرضه شد ....!!!

imi imi
25-11-2010, 12:01
سلام
از دوستان یکی بگه کلا این آپدیت برای چیه ؟
اگه آپدیت رو نریزیم بازی آفلاین اجرا نمیشه یا تو لایو به مشکل میخوره ؟

MobinS
25-11-2010, 16:25
سلام
از دوستان یکی بگه کلا این آپدیت برای چیه ؟
اگه آپدیت رو نریزیم بازی آفلاین اجرا نمیشه یا تو لایو به مشکل میخوره ؟

اگه آپدیت داشبورد رو که نریزی که هیچی! نمیاد بازی. اگر هم آپدیت رو بریزی و بازی رو اجرا کنی فلگ میشی و به محض این که بری لایو بن میشی. پس باید کنسولتو آپدیت کنی ، بعدش ببری بیرون برات LT+بریزن ، بعدش بشین بازی کن. ( البته عجله نکن ، فعلا این ال تی جدید نیاز به پچ داره تا بازیا رو باز کنه ، هفته دیگه احتمالا حل میشه)

mehdi30nema
26-11-2010, 12:49
امروز آپدیت جدید نوکیا را ریختم و موفق شدم این بازی را اجرا کنم .
البته زیاد بازی نکردم ولی از کات خوب بازی اینه که اون قسمت های حوصله سربر ابتدای بازی ت د شماره قبلی که در زمان حال روی میداد را نداره و بازی سریع در نقش اتزیو شروع میشه .

amin 2010
26-11-2010, 12:53
بزودی نقد بازیو میزارم فقط یه سوال :
اسپویل می کنه داستانو نخونید !!
این چزاره چی شد یدفعه ای پرید تو وین !! بعداز صحبت با داوینچی یدفعه ای تو وین سر و کلش پیدا شد! اونم وسط جنگ

HoJJaT_007
26-11-2010, 17:10
منکه واسه نسخه PC نمیتونم صبر کنم :دی

فقط یه سوال . مولتی پلیرش که صد درصد ارجینال میخواد دیگه ؟ به نظرتون قیمت ارجینالش واسه PC چند میشه ؟ حدود 20-30 یا 50-60 ؟
چون مولتی پلیر AC خیلی حال میده

MobinS
26-11-2010, 19:35
40 تومن فکر کنم درمیاد.

amin 2010
26-11-2010, 21:27
بازی تموم شد ! فقط یه چیز بگم پیچیده ترین داستانی بود که بعد از AW دیده بودم بی نظیر بود
زیباترین صفت رو GS به بازی داده !: masterpieace !!!

mehdi30nema
27-11-2010, 09:33
بچه ها مگه سیو های بازی اساسین کرید 2 به این بازی منتقل میشه ؟
آخه من الان که این بازی را شروع کردم از نظر خط سلامتی و امکانات دیگه بیشترین مقدار را دارم و دقیقا همون چیزایی هست که تو اساسین قبلی داشتم .

mosolim
27-11-2010, 09:58
آخه من الان که این بازی را شروع کردم از نظر خط سلامتی و امکانات دیگه بیشترین مقدار را دارم و دقیقا همون چیزایی هست که تو اساسین قبلی داشتم .

سلام
من بازی نکردم ( امروز میرم بگیرم) ولی یه چیزی رو که احتمال میدم این سیو های شما نیست که منتقل شده بلکه انزیو در این قسمت تماممهارت ها و توانایی هایی رو که تو شماره قبل به دست اورد الان داره و ادامه شماره 2 هست بنابراین این طبیعیه که خط سلامتی و قدرت انزیو دقیقا از اخر قسمت قبل باشه.

masoud93
27-11-2010, 10:51

یه کمی از بازی رو که بری همه چیو ازت میگیره و خونت میشه فکر کنم 3 یا 4 تا.

منم یه چند روزی هست که بازی رو تموم کردم ولی یه کاری نتونستم بکنم.

یه سری کله گرگ هست که میری توشون و یه کلید برمیداری من یکی از اونارو حتی نتونستم برم داخلش.

بعدا یه عکس ازش میزارم ...

mehdi30nema
27-11-2010, 10:52
سلام
من بازی نکردم ( امروز میرم بگیرم) ولی یه چیزی رو که احتمال میدم این سیو های شما نیست که منتقل شده بلکه انزیو در این قسمت تماممهارت ها و توانایی هایی رو که تو شماره قبل به دست اورد الان داره و ادامه شماره 2 هست بنابراین این طبیعیه که خط سلامتی و قدرت انزیو دقیقا از اخر قسمت قبل باشه.

ولی من فکر کنم سیو های بازی قبلی باشه .

HoJJaT_007
27-11-2010, 13:32
خوبه زیاد نیستش می ارزه :دی

راستی در مورد اینکه گفتید hp زیادی داره ؛
لباسش چیه ؟ سفیده هست یا زره Altair ؟ ما که توی AC II زره رو گرفتیم اینجا از دست میدیمش ؟ :دی

یا میشه اینجام همون زره رو گرفت دوباره ؟ یا همون شمشیرش

SA3EDLORD
27-11-2010, 13:37
بالایی سوالای خوبی پرسید

BMW.M3_E46
27-11-2010, 14:04
بازی تموم شد ! فقط یه چیز بگم پیچیده ترین داستانی بود که بعد از AW دیده بودم بی نظیر بود
زیباترین صفت رو GS به بازی داده !: masterpieace !!!

یعنی مرحلهاش کمتر از AC2 هستش؟ یا یضربی زدی بازی تموم شد!؟

Leon-117
27-11-2010, 14:58
بازي رو تموم كرديم.به نظرم از شماره 2 كوتاه تر بود ولي توي همين كوتاهي داستان خيلي خوب روايت ميكرد با اينكه برا من يه سري نقاط نامفهوم بود!
هونطور كه jوي پست قبلي هم گفتم شهر بازي خيلي زيبا طراحي شده و اضافه كنم نقاط ديدني خيلي زيادي داره.به نظر خودم از فلورانس و ونيز شماره قبل خيلي خيلي بهتره.در كل بازي خيلي قشنگي بودش.:20:

mosolim
27-11-2010, 15:29
سلام
منم بازی رو گرفتم . همین اولش که رفتم تو بازی محو بازی شدم بازم یه شاهکار دیگه از یوبی . اساسین هر شمارش قشنگتر میشه. گرافیک پیشرفت خیلی خوبی داره جزییات محیط ها عالی طراحی شده به همه چیز تو بازی توجه شده. در کل عالیه اگه از شماره های قبل لذت برید حتما این نسخه هم رضایت شما رو جلب میکنه.

resident_evil
27-11-2010, 17:39
دوستانی که بازی رو تموم کردن :

دختره رو آخر بازی کشتین ؟ وقتی کشته شد آیا Achieveـه Secure Apple Of Eden یا یه همچین چیزی رو براتون باز کرد ؟

masoud93
27-11-2010, 18:31
دوستانی که بازی رو تموم کردن :

دختره رو آخر بازی کشتین ؟ وقتی کشته شد آیا Achieveـه Secure Apple Of Eden یا یه همچین چیزی رو براتون باز کرد ؟

من زمانی که دختره رو کشتم یه اچیو گرفتم ولی یادم نیست اسمش چی بود.

راستی بازی رو میشه چند مدل تموم کرد ؟

یعنی مثلا دختره رو نکشی بری اون گوی رو بزاری سر جاش و ...

resident_evil
27-11-2010, 18:51
من زمانی که دختره رو کشتم یه اچیو گرفتم ولی یادم نیست اسمش چی بود.

راستی بازی رو میشه چند مدل تموم کرد ؟

یعنی مثلا دختره رو نکشی بری اون گوی رو بزاری سر جاش و ...

منم میخوام همینو بدونم اما تاحالا از 5 6 نفر پرسیدم همه دختره رو کشتن اون اچیو هم براشون باز شده نمیدونم ! چون خودت اتزیو رو میبری جلو گفتم شاید بشه دختره رو نکشت ! !

بازی تموم شد میتونم بگم خیلی خوب بود واقعا برای من که هیچ وقت یه بازی فوق العاده نبوده خیلی راضی کننده بود جوری که 2 3 روزه فقط دارم اینو بازی میکنم تا تمومش کنم .
اول در مورد گیم پلی بازی توضیح میدم . واقعا خیلی پیشرفت کرده بود و بسیار گسترده تر شده بود . از خریداری مغازه ها و آپگرید کردنشون که باعث میشد هر 20 دقیقه پول به حسابت واریز بشه توی بانک گرفته تا جمع آوری Assassin برای مواقع ضروری و همچنین فرستادن اونا برای انجام ماموریت و جمع آوری پول . از وقتی که این قضیه جمع آوری Assassinها به بازی اضافه شد من کلا روند داستانی بازی رو رها کردمو فقط رفتم دنبال بار زدن Assassinها ! در مورد سلاح های بازی هم چیز زیادی نمیدونم که چیزی اضافه شده بود یا نه چون من فقط با Hidden Blade بازی کردم ! هر مغازه هم برای خودش یه سری Questeهایی داشت که با انجام اونا یه چیزی رو برات باز میکرد حالا یا شمشیر یا آرمور یا هر چیز دیگه ای که مربوط به اون مغازه میشد . بازی تا قبل از Sequnce 8 فوق العاده بود اما از وقتی که اون گلابی رو گرفتم دستم واقعا ضد حال خورم . خیلی بیخود بود به نظرم . توی همون Sequence مموری 5 هم به یه باگ عجیب و اعصاب خورد کن خوردم که مجبور شدم اون مموری رو 5 بار ریست کنم ! جمع آوری اون 6 تا Scroll هم جالب بود بعد از جمع کردنشون هم یه Armor خفن تقدیم میکرد چیزی که توی نسخه ی قبل هم بود اونجا Armor و شمشیر Altair رو میداد اینجا یه آرمور و یه خنجر . این بپر بپر های اتزیو هم بعضی جاها واقعا رو اعصاب بود . انگار یه جاهایی کنترلش از دست آدم خارج میشد ! اسب سواری هم خیلی افتضاح شده بود . انگار اسبش Slow Mo هستش ! برای من چندبار پیش اومد که وقتی داشتم با اسب بدوی بدوی میکردم یوهو وایمیستاد تکون نمیخورد از جاش تا چند ثانیه !

گرافیک بازی هم فرق زیادی نکرده بود فقط طراحی چهره ها بهتر شده بودکلا زیاد توجه نکردم به گرافیک بازی . داستان جالبی هم داشت اما همچنان نمیدونم بازی فقط یه مدل پایان داره یا نه ! در مورد شخصیت های بازی هم کلا نسبت به هیچ کدوم حس خاصی ندارم یه جورین خیلی زاقارتن : دی

کلا بازی خوب و جذابی بود و 2 3 روز قشنگ جذبمون کرد
8/10

amin 2010
27-11-2010, 19:07
بنظر همین یه مدل پایانو داره چون اون صحنه دیگه کنترل دزموند دستمون نیست

xero.1992
28-11-2010, 13:27
چه طوری این بازی اومده اما تو سایتا برای دانلود نزاشتن !!!

vahidgame
28-11-2010, 15:08
چه طوری این بازی اومده اما تو سایتا برای دانلود نزاشتن !!!

اگه منظورت سایتای ایرانیه خب به خاطر اینه که فعلا فقط برای کنسول منتشر شده. سایت های ایرانی هم معمولا بیشتر لینک بازی های پی سی رو می ذارن و برای کنسول لینک دانلود معمولا بیشتر سایتا نمی ذارن

MJ assassins creed
28-11-2010, 16:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سایت
تو قسمت بازی های Xbox این بازی رو برای دانلود گذاشته
فقط من یه سوال دارم.میخواستم بدونم با این آپدیت چه کار کردین که دارید بازی میکنید.من چون کنسول ندارم خیلی در جریان نیستم.یکی از رفیقام ازم پرسید من از شما پرسیدم.میشه جوابمو سریع بگید ممنون.

mosolim
28-11-2010, 18:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سایت
تو قسمت بازی های Xbox این بازی رو برای دانلود گذاشته
فقط من یه سوال دارم.میخواستم بدونم با این آپدیت چه کار کردین که دارید بازی میکنید.من چون کنسول ندارم خیلی در جریان نیستم.یکی از رفیقام ازم پرسید من از شما پرسیدم.میشه جوابمو سریع بگید ممنون.

سلام
الان فریمور LT + اومده که میتونید برید و با خیال راحت کنسول رو اپدیت کنید و تمام بازی ها من جمله همین بازی رو هم بازی کنید.

Masoud King
28-11-2010, 18:46
سلام

الان تقريبا آخراي قسمت داستان بازي هستم

از ديدن سلاح گرم توي بازي زياد حال نميكنم... احساس ميكنم نسخه بعدي ميره ديگه سمت تير تفنگ.. شايد نسخه سه رفتيم سر وقت ناپلئون و اينا !!

اين تيركمونش خيلي باحاله.

مخفي كاريه بازي خيلي بيشتر شده كه به جذابيت بازي واقعا اضافه كرده

داستان بازي خيلي نچسبيد تا اينجا.. نسبت به نسخه هاي قبلي ضعيف تره..از نسخه اول تا اينجا داستان كيفيتش كم شد اما گيم پلي و گرافيك خيلي بهتر شدن.

كاراكتر ها هم كمي بهتر شدن ولي هنوز ايده آل نيستن.. يه جورين... اصلا زنده به نظر نميرسن

اين جذب قاتل و اين حرفا هم خيلي خوب كار شده... ديگه آدم تنها نيست... تا كم مياري يه سوت ميرني بچه ها از در و ديوار ميريزن و حس جنگيدن به آدم منتقل ميشه...كلا گيم پلي بازي هي داره بهتر و بهتر ميشه.

در مجموع به نظرم بازي نمرش 8.75 هستش!

resident_evil
28-11-2010, 19:33
با اینکه دیروز بازی رو تموم کردم اما امروز

10 تا Assassin تحویل جامعه دادم کلا شهر رو در اختیار گرفتیم با بچه ها . 95% هم شهر رو هم بازسازی کردم واقعا خسته کننده نیست بازی. 9 تا پر پیدا کردم اون یکی نمیدونم کجاس واقعا ستمه الان هم میخوام برم دنبال پرچم ها

واقعا گیم پلی بازی فوق العادست تنوع و جذابیت از تمام نقاطش میزنه بیرون .

خدایی من با تمام سلاح های گرمش حال کردم مخصوصا تانک فوق العاده طراحی کرده بودنش مثل قوری میموند : دی اما خُب اگه تو نسخه ی بعدی ازش زیاد استفاده کنن شاید خوب نشه در همین حد لذتبخش بود . در مورد کاراکتر ها هم باهات موافقم .

HoJJaT_007
28-11-2010, 22:28
از ديدن سلاح گرم توي بازي زياد حال نميكنم... احساس ميكنم نسخه بعدي ميره ديگه سمت تير تفنگ.. شايد نسخه سه رفتيم سر وقت ناپلئون و اينا !!دزموند که آخر نسخه ii کلا از اونجا رفت :دی اونطور که من پیشبنی کردم نسخه 3 یا نسخه بعدی میره تو زمان مدرن :دی

البته احتمالش 1% هست . ولی خب ممکنه دزموند بره Piece Of Eden ها رو پیدا کنه و ... :دی

خوبه زیاد نیستش می ارزه

راستی در مورد اینکه گفتید hp زیادی داره ؛
لباسش چیه ؟ سفیده هست یا زره Altair ؟ ما که توی AC II زره رو گرفتیم اینجا از دست میدیمش ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا میشه اینجام همون زره رو گرفت دوباره ؟ یا همون شمشیرش کسی جواب اون سوالات بالا رو نداد :دی + اینکه توش تیرکمونم هست ؟ یا فقط Crossbow من فقط با تیرکمون حال میکنم . : دی

amin 2010
28-11-2010, 22:36
سلام
علیک !!

الان تقريبا آخراي قسمت داستان بازي هستم
!!!

از ديدن سلاح گرم توي بازي زياد حال نميكنم... احساس ميكنم نسخه بعدي ميره ديگه سمت تير تفنگ.. شايد نسخه سه رفتيم سر وقت ناپلئون و اينا !!

قائدتا باید یه سابجکت 16 یادزموندی در راه باشه پس این ناپلئون پر!!دی:
+
مسعود کمبو های شمشیر و تفنگ بی نظیرن !! با شمشیر میزنی تو چشم یکی ، بعد میزنی تو شکم اونیکی تو همین حال با اون یکی دستت به اخرین نفر شلیک می کنی !!خیلی حال میده !!!
اين تيركمونش خيلي باحاله.

مخفي كاريه بازي خيلي بيشتر شده كه به جذابيت بازي واقعا اضافه كرده
احسنت تاییید مشه !!

داستان بازي خيلي نچسبيد تا اينجا.. نسبت به نسخه هاي قبلي ضعيف تره..از نسخه اول تا اينجا داستان كيفيتش كم شد اما گيم پلي و گرافيك خيلي بهتر شدن.

تا اخرش برو اگه خوشت نیومد من اسممو هر چی بگی میزارم !پیشنهاد حما برین تو ویکیپدیا صفحه چزاره و رودریگو ... رو چک کنین لذت انجام بازی 10 ها برابر میشه ، همه شخصیت ها واقعین !!
+
داستان دزموندم که جای خود دارد !!!بی نظیره !!

كاراكتر ها هم كمي بهتر شدن ولي هنوز ايده آل نيستن.. يه جورين... اصلا زنده به نظر نميرسن

بهتر شدن ولی یو ار رایت !!!

اين جذب قاتل و اين حرفا هم خيلي خوب كار شده... ديگه آدم تنها نيست... تا كم مياري يه سوت ميرني بچه ها از در و ديوار ميريزن و حس جنگيدن به آدم منتقل ميشه...كلا گيم پلي بازي هي داره بهتر و بهتر ميشه.

تایید میشود !!

در مجموع به نظرم بازي نمرش 8.75 هستش!
بابا GS بابا IGN !!! دی:
من 9.5 میدم

Masoud King
29-11-2010, 17:48
تا اخرش برو اگه خوشت نیومد من اسممو هر چی بگی میزارم !پیشنهاد حما برین تو ویکیپدیا صفحه چزاره و رودریگو ... رو چک کنین لذت انجام بازی 10 ها برابر میشه ، همه شخصیت ها واقعین !!
+
داستان دزموندم که جای خود دارد !!!بی نظیره !!نه آرمين داستان نسخه اول برا خودش عظمتي داشت... تو نسخه دوم كمتر شد و تو اين بازم كمتر شد..
زمينه داستان كمي تكراري شده... همون حس انتقام
چيزي كه من خودم رو خيلي به بازي جذب كرد بر خلاف نسخه اول گيم پلي بازي بود.. واقعا عالي كار كردن روش.
تو نسخه اول بازي خيلي تكراري ميشد و آدم فقط واسه داستان ادامش ميداد... اما الان بازي خيلي متنوع تر شده.
دنياي بازي واقعا بزرگه... پلتفورمينگ هم واقعا عاليه
اون دخمه ها هم هنوز يكي از جالبترين قسمت هاي بازي هستن... بعضياشون هم كمي دلهره آورن
كلا ميشه با اين بازي روزگاري رو سر كرد و لذت برد :40:

بابا GS بابا IGN !!! دی:
ii alan ba moye?
: دي

آره طراحي سلاحاشون خيلي عاليه و جالب هست اما كيف بازي به همين شمشير و Crossbow و اين چيزاست. به قول تو در همين حد بمونه خيلي خوبه

Sam Fisher 11
30-11-2010, 03:56
با مسودی موافقم داستان یک یه چیزه دیگه بود کلا الطائر هم یه چیزه دیگه بود...بی پدرم بود واس همین مرموز و جذاب بود: دی برعکسش این ازیو مثه ما ایرانیا کلی دور و برش قوم خویشه : دی

بازی خیلی جالب شروع شد...شبیه سریالای امریکایی بخصوص 24!
فقط یه چیزی این مضامین بزرگسالانه با خوده بازی هی داره بزرگ تر میشه بد این تا کجا پیش میره اونوقت؟: دی

گرافیک که همونه فقط چهره ها بهتر شدن و جزییاتشون رو بیشتر کردن... یه تغییر دیگه هم خواهر ازیوئه که تو 2 تپول بود، بچه تو این یکی آب رفته: دی(نیس من دو رو هفته پیش تمومیدم تغییرات واسم محسوس تره: دی)

اون دخمه ها هم هنوز يكي از جالبترين قسمت هاي بازي هستن... بعضياشون هم كمي دلهره آورن
با حس دلهره موافقم کلا چیزا سرگرم کننده یین...

wrongring
30-11-2010, 09:34
مگه اين بازي براي pc اومده؟ كه دارين نقدش ميكنين؟؟؟؟؟

havas_1980
30-11-2010, 09:58
مگه اين بازي براي pc اومده؟ كه دارين نقدش ميكنين؟؟؟؟؟
فعلا برای کنسول بازا اومده... پی سی بازا دو ماه و بیست و دو روز دیگه تجربه اش میکنن.

hamed30
30-11-2010, 11:15
فعلا برای کنسول بازا اومده... پی سی بازا دو ماه و ده روز دیگه تجربه اش میکنن.
دو ماه و بیست و دو روز با احتساب مدت زمانی که کرک کردنش طول میکشه یا بدون اون. :31: مرگ بر DRM :31:

hobgoblin
30-11-2010, 11:41
دو ماه وده روز با احتساب مدت زمانی که کرک کردنش طول میکشه یا بدون اون. :31: مرگ بر DRM :31:

اگه با احتساب كرك باشه كه بايد بگه هيچوقت پي سي بازا تجربش نخواهند كرد

اينجور كه معلومه اين DRM جديد بدجوري ضد حاله. الان 1 ماهه HAWX 2 كرك نشده

vahidgame
30-11-2010, 12:40
غصه نخورید فوقش آخرش میریم بازی رو اورجینال می خریم :31:
هر چند من میگم اینا موجودات عجیبی هستن و یه جوری بالاخره بازی رو کرک می کنن! :31:
این لذتی که من از بازی کردن اون بدست میارم از لذت کسایی مثل شهاب بیشتره : ))))

ar71
30-11-2010, 12:41
سلام

وقتی میخوام برم تو بازی میگه باید به اینترنت وصل بشم !!!

چطور کاری کنم که بدون اینترنت کار کنه ؟!

Hunter lord
30-11-2010, 13:31
سلام

وقتی میخوام برم تو بازی میگه باید به اینترنت وصل بشم !!!

چطور کاری کنم که بدون اینترنت کار کنه ؟!

اگه X360 دارید فکر کنم باید این Update جدید رو نصب کنید .

آریا ایرانی
30-11-2010, 15:23
حاجی این با نسخه ی Assassin's Creed II قرق داره؟ آخه من یکی با نام Assassin's Creed II خریدم.

vahidgame
30-11-2010, 15:28
حاجی این با نسخه ی ACII قرق داره؟ آخه من با من ACII خریدم.
نه هر جفتش دو تائه :31:
شما احتمالا داری نسخه پی سی ACII رو بازی می کنی. به این تاپیک برید:

آریا ایرانی
30-11-2010, 16:15
نه هر جفتش دو تائه :31:
شما احتمالا داری نسخه پی سی ACII رو بازی می کنی. به این تاپیک برید:

ایول
این اومده؟
یا بلیت گرفته داره می یاد؟

hamed30
30-11-2010, 17:32
ایول
این اومده؟
یا بلیت گرفته داره می یاد؟
الان طبق اون چیزی که تو gamespot نوشته شده حدودا 2ماه و20 روز تاتاریخ انتشار بازی واسه pc مونده ولی شما رو این تاریخ اصلا حساب نکنید که ضد حال میخورید ،شما رو 3ماه و 20 روز حساب کنید .(یک ماه واسه کرک شدنش):31:

ar71
01-12-2010, 09:38
اگه X360 دارید فکر کنم باید این Update جدید رو نصب کنید .

واسه پی سی گرفتم نه xBox

havas_1980
01-12-2010, 11:34
واسه پی سی گرفتم نه xBox
تاپیک رو اشتباهیی اومدین. لطفا برین به تاپیک Assassin's Creed II

mosolim
01-12-2010, 22:30
سلام
بازی چند سکانس داره ؟ تا اینجا 3 تا رفتم واقعا عالی بوده .

resident_evil
01-12-2010, 23:01
سلام
بازی چند سکانس داره ؟ تا اینجا 3 تا رفتم واقعا عالی بوده .

باو یه نیگا به لیست اچیوها بنداز همه چیز دستت میاد اما

9 تا داره

NIMA 36
02-12-2010, 20:50
سلام
من رو ایکس باکس برادرهود رو اجرا کردم انصافا بازی خیلی زیبایی هست.
فقط زبان مکالمات درسته انگلیسیه ولی زبان منوها و زیرنویس صحنه ها یه زبان عجیب غریبه که نمیدونم چیه!!
کسی مشکل من رو داشته؟
نمیتونم انگلیسیش کنم؟

mosolim
02-12-2010, 22:11
سلام
من رو ایکس باکس برادرهود رو اجرا کردم انصافا بازی خیلی زیبایی هست.
فقط زبان مکالمات درسته انگلیسیه ولی زبان منوها و زیرنویس صحنه ها یه زبان عجیب غریبه که نمیدونم چیه!!
کسی مشکل من رو داشته؟
نمیتونم انگلیسیش کنم؟

فکر نکنم هیچ کدوم از دوستان همچین مشکلی داشته باشند . ولی شما میتونید با مراجعه به بخش زبان بازی که دوگزینه داره بخش زبان منوها رو به انگلیسی تغییر بدید گزینه ی دیگر هم مربوط به دایالوگ هاست که برای شما میگید انگلیسیه.

danijon_2006
03-12-2010, 10:11
ميگم بعد از اينكه بازي تموم ميشه و دزموند ميره اونجا و اونكارو ميكنه و بعدش اسامي سازنده ها مياد هم ميشه به بازي ادامه داد؟ چون من زياد روي فرعيات بازي كار نكردم و بيشتر همون داستان اصلي رو پيگير شدم ميخواستم ببينم ميشه بعد از پايان بازي هم دوباره با اتزيو به رم برگشت؟

Alex Fera
03-12-2010, 13:14
نه دیگه عزیزم مگه فیلم سینمایی که تهش شو داشته باشه؟ همون جا تموم میشه البته از یوبی سافت بعید نیست 2 سکانس مخفی هم زده باشه تنگش

دزموند ميره اونجا و اونكارو ميكنه
دقیقا دزموند چی کار میکنه؟:31:

ali 13
03-12-2010, 19:28
سلام
میشه لطف کنین راهنمای قدم به قدم این بازی رو بذارید.

aha2012
03-12-2010, 19:57
سلام
میشه لطف کنین راهنمای قدم به قدم این بازی رو بذارید.
ّبفرما:

HoJJaT_007
03-12-2010, 20:27
توی نسخه 2 میشدش . بعد اینکه دزموند رفت هم میتونستید با Ezio بازی کنید .

Sam Fisher 11
04-12-2010, 08:11
مسودی راس میگه گیم پلی این ac هر شماره نسبت به قبل داره بهتر میشه...

سکوبازی در مکان های زیرزمینی جذاب تر و معمایی تر شده و دیگه این بخش که در قسمت دو به شکل مقبره های اساسین بود داره به یه مینی پرنس تبدیل میشه: دی، تجهیزاتش آپدیت شدن( این شلیکش تو سر خیلی خوراکه: دی)، از اسلحه های دشمنا بهتر استفاده میکنه، بهتر جسدهارو میگرده و چیزای بیشتر میابه، میتونه اجسادو بلند کنه پرت کنه تو آب یا ...(داره پا میکنه تو کفش سم فیشر: دی)، با اسب تو شهر هم میره(البته سرعت اسب کمتر شده)، در حین اسب سواری میشه سریع از اسب به هر سمتی پرش کرد، تو درگیریا روون تره و دیگه کشتن بعضی سربازا رو مخ نیست، بخش ترنینگ خوبه و نیازش حس میشد(تو فیلم Matrix هم بود این که بازیه نباشه: دی)، این بخش از بین بردن برج ها جدید و جالبه و باعث شده این بالارفتن از برج ها فقط به قصد ویو پوینت از حالت یکنواختی خارج بشه، درآمدزایی اضافه شده، سیستم بانکیش بهتر شده، میشه وسایل اضافی که از دشمن غنیمت برداشتی رو بفروشی(به احتمال زیاد از RDR الهام گرفتن)، میشه با یه سوت اسبو فراخوند(بار اول که حواسم به نوشته کنار حرف Y نبود و شانسی سوت زدم ناخودآگاه حس کردم دارم رد دد میزنم و توقع داشتم همون آیکون اسبو تو نقشه ببینم!) و کلا بازی اعتیاد آور تر و متنوع تر شده.

راجع به اسلحه های گرم هم بگم که وجودشون براساس زمان اتفاقات الزامیه ولی خوب کلیت بازی همچنان طوریه که گیمر کمتر از اونا استفاده میکنه خود من به شخصه پرتاب تیغ رو به شلیک با اسلحه ترجیح میدم چه تو 2 چه تو این).

چهره ی لوسی به Kristen Bell ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شبیه تر شده

گرافیک بازی همونه و فقط کمی پولیش شده...چهره ها از اون حالت ساده و تاریخ مصرف گذشته درومدن، رنگ ها و کلا بازی کلا شفاف تر شده، جلوه ی سطح آب نسبت به شماره دو بهتر شده و طبیعی به نظر میرسه، بافت های پر جزییات و متنوع در جای جای بازی بیشتر به چشم میخورن( جزییات بعضی بافت ها منو یاده Uncharted 2 میندازه!)

+
کسی میدونه این رایدن قضیش چیه؟
دلم خواست خو: دی من الان یه لباس شبیه لباس تیم رم تن ازیو کردم(واس قشنگی وگرنه از رم بدم میاد: دی)

ali 13
04-12-2010, 13:33
ّبفرما:

اگه فارسیشو بذارین ممنون می شم.
اصلا داستان بازی چیه؟دزموند کیه ؟ezio کیه؟

mafr07
04-12-2010, 20:04
این بازی کی واسه pc میاد ؛

---------- Post added at 09:01 PM ---------- Previous post was at 08:58 PM ----------

اگه فارسیشو بذارین ممنون می شم.
اصلا داستان بازی چیه؟دزموند کیه ؟ezio کیه؟

اگر سری های قبلی این بازی رو بازی کنید متوجه میشید که اینا کی هستن[COLOR="Silver"]

R O O T
04-12-2010, 20:09

در ماه اسفند میاد

matrix_3s
04-12-2010, 20:49

در ماه اسفند میاد

یه ماه هم بذار واسه کرک کردنش

B.3.S.T
05-12-2010, 00:49
تبلیغات به این میگن :

Layken
05-12-2010, 00:54
خب امروز این بازی هم روانه کنسول شد بازی کردیم..
تغییرات اساسی در گیم پلی نشده ولی جزیات خوب شدن...
داستان هم خبر از بهترین بودن میزنه..
ولی باز مثل قسمت دوم HUD های پر تعداد...و پرهرج و مرج..
و موسیقی ضعیف که تو این قسمت هم کامل نشده در ابزی وجود داره
شاید در ادامه بهتر بشه..

HoJJaT_007
05-12-2010, 15:43
عزیزم شما Assassins Creed I و AC II رو بازی کن کل داستان میاد رو دستت .
البته اگه انگلیسیت خوب باشه .
نه اینکه فقط واسه تفریح بازی کنی.

B.3.S.T
06-12-2010, 02:15
عزیزم شما Assassins Creed I و AC II رو بازی کن کل داستان میاد رو دستت .
البته اگه انگلیسیت خوب باشه .
نه اینکه فقط واسه تفریح بازی کنی.

درسته...البته چندان هم نیاز اجباری نداره که حتمآ انگلیسی طرف فول باشه تا داستان رو متوجه بشه..داستان بازی از همون لحظه اول کاملآ گیمر رو درگیر می کنه و میره تو داستان....

The Rover
06-12-2010, 10:12
خب امروز این بازی هم روانه کنسول شد بازی کردیم..
تغییرات اساسی در گیم پلی نشده ولی جزیات خوب شدن...
داستان هم خبر از بهترین بودن میزنه..
ولی باز مثل قسمت دوم HUD های پر تعداد...و پرهرج و مرج..
و موسیقی ضعیف که تو این قسمت هم کامل نشده در ابزی وجود داره
شاید در ادامه بهتر بشه..
شوخیه دیگه؟

mafr07
06-12-2010, 10:21
:46:کمممممممممککککککککککککک کککککککککککککککککککک

با احترام باید بگم چون داستان این بازی مربوط به بازی های قبل میشه وموضوعش طولانی است کسی حوصله ی توضیح دادن اون رو نداره . پس بهترین راه حل بازی کردن سری های قبل میباشد

ali 13
06-12-2010, 15:59
با احترام باید بگم چون داستان این بازی مربوط به بازی های قبل میشه وموضوعش طولانی است کسی حوصله ی توضیح دادن اون رو نداره . پس بهترین راه حل بازی کردن سری های قبل میباشد
بابا خیلی با معرفتین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟ ؟
من خودم اگه وقت داشتم که 1 و 2 رو می رفتم.
یعنی کسی نمی تونه 3 . 4 خط داستان بازیو به من بگه؟

havas_1980
06-12-2010, 17:25
یعنی کسی نمی تونه 3 . 4 خط داستان بازیو به من بگه؟مشکل اینجاس که تو 3, 4 خط نمیشه گفت داستان قسمت اول این سری رو!...

داستان بازی اول این سری در پست اول تاپیکش قرار داده شده. اما داستان بازی دوم خیلی پراکندست تو تاپیکش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(شاید خودم یا یکی از دوستان داستان دوم رو جامع بنویسه چون بازیهای این سری به هم مربوط هستن و جلوتر هم مثل شما کسانی میان که بیان بپرسن.)

شوخیه دیگه؟فکر میکنم منظور حامد جان تکراری بودن ترک های موزیک بازی باشه چون عین شماره 2 هست.

(باور کنین من کنسول ندارما! :31:)

hamed30
06-12-2010, 17:36
یعنی کسی نمی تونه 3 . 4 خط داستان بازیو به من بگه؟
این از داستان 1
اساسین گروهی مسلمان هستند که به سرکردگی ابن سینان قصد دارند با قتل فرماندهان جنگ صلیبی ، آن ها را پایان دهند .اساسین معمولا برای نشان دادن وفاداری خود انگشت سوم خود را قطع می کردند تا بتوانند از خنجر مخفی قتل که یکی از ابداعات مسلمانان بود استفاده کنند . داستان بازی در سال 2012 پیگیری می شود . جایی که دزموند مایلز توسط شرکتی به نام آبسترگو دزدیده شده است .شرکت آبسترگو دستگاهی به نام آنیموس ساخته است که با توجه به DNA شخص استفاده کننده ، می توانید وقایع اجداد شخص را بازسازی کند . از آن جایی که دزموند یکی از نوادگان اساسین است ، آبسترگو مقاصد نامشخصی را با برگرداندن وقایع گذشته دارد . آنیموس نوعی آنالیزگر DNA است که می تواند آن را تا چنین نسل در یک نمونه پیدا کند .
. المعلم ، به الطیر ماموریتی می دهد که از یکی خرابه های دمشق به نام قلعه سلیمان ، یک قطعه ارزشمند به نام قطعه باغ عدن (Piece of Eden) را برای او بیاورد .الطیر یک لیست 9 نفره از المعلم دریافت می کند که مامور به قتل تمامی آنهاست
. الطیر هر بار با کشتن یک فرد اطلاعاتی درباره قوم خود و همچنین فرد بعدی بدست می آورد که سرانجام به فرد آخر یعنی رابرت دی سابله رسید . پس از کشتن او ، رابرت در آخرین کلمات خود بیان کرد که او و المعلم هردو جز گروه Knights Templar هستند و المعلم او را گول زده است و از او برای کشتن دیگر اعضای گروه و بدست آوردن قطعه عدن استفاده کرده است . الطیر نیز برای کشتن المعلم روانه مسیف شده و پس از کشتن المعلم در می یابد که قطعه عدن باعث توهم و ایجاد وهم می شود و تمام پدیده های رخ دهنده را بسیار غیر واقعی جلوه می دهد . (خیلی خلاصه)
از سایت gamersland.ir توسط کاربر سایت ali0008

The Rover
06-12-2010, 19:13
فکر میکنم منظور حامد جان تکراری بودن ترک های موزیک بازی باشه چون عین شماره 2 هست.
(باور کنین من کنسول ندارما! :31:)
منم ندارم منظورم این بود واقعا ضعیفه؟

Layken
07-12-2010, 00:18
گیم پلی باز یبعد 1 ساعت واسم از حالت خسته کنندگی دراومد.
میبینی می خوام واسه یارو جاخالی با پرش بدم یهو میره رو دیوار...:31:
اما درگیریهاش خوب شده تنوع زیاد شده مخصوصا کاربرد اسلحه (یا همون تفنگه چیه) همزمان خیلی جالب شده.
اوردن اسب به وسط شهر خوبه ولی میبینی با اسب داری میری یهو از میون شکم 5 نفر رد شدی..:31: هیچیشون نشد

منم ندارم منظورم این بود واقعا ضعیفه؟
نه ضعیف ا زاون لحاظ که اونجا که باید بنوازه نمی نوازه...
مثلا در میدان درگیری اصلا مو سیقی یادش میره....ادم از حوصله میافته وقتی هم دنبالت می کنن و
باید یه موسیقی باشه تا حس بده به گیمر نداره و من خودم شخصا از حس فرار و هیجان میافتم.
این موضوع حتی در قسمت دوم هم بود به ندرت اونم دیر به دیر...یاد بازی میامد.
درحالی که د رقسمت اول موسیقی شاهکار بود ....
(مخصوصا دیالوگ های ترکی که اساسی بهم فاز میداد)
د رکل موسیقی بازی عالیه طوری که الان من با خونه دارم ایتالیایی می حرفم...:31:

mosolim
07-12-2010, 09:51
سلام
چرا دوستان به موسیقی اینقدر ایراد میگیرن. به خدا موسیقی بازی اینقدر ها بد نیست. اتفاقا بر عکس نظر دوستمون موسیقی بازی هنگام نبردها و در تعقیب و گریز ها واقعا عالیه ( درواقع همون موسیقی شماره قبله که همه به به و چه چه میکردن ). این بازی ادامه ی شماره قبل حتی میشه به عنوان یه dlc بش نگاه کرد. بنابراین اینکه بعضی نکات بازی دقیقا از نسخه ی قبل تا حالا تغییر خاصی نکرده نمیشه بش ایراد گرفت. البته این نظر شخصیه منه و نظرات دوستان هم واقعا محترمه.

The Rover
07-12-2010, 09:58
نه ضعیف ا زاون لحاظ که اونجا که باید بنوازه نمی نوازه...
مثلا در میدان درگیری اصلا مو سیقی یادش میره....ادم از حوصله میافته وقتی هم دنبالت می کنن و
باید یه موسیقی باشه تا حس بده به گیمر نداره و من خودم شخصا از حس فرار و هیجان میافتم.
این موضوع حتی در قسمت دوم هم بود به ندرت اونم دیر به دیر...یاد بازی میامد.
درحالی که د رقسمت اول موسیقی شاهکار بود
آره اینو قبول دارم و تو شماره 2 بارها برام اتفاق افتاده! (من فکر کردم میگید ساندترکاش بده!)

ase_pase
07-12-2010, 23:42
سلام

من چندتایی سوال واسم پیشم اومد راجع به آخر بازی چون به نظرم درست متوجه نشدم:
راستی وقتی بازی رو تموم کنید وبزارید اسامی بره دوباره میتونید برگردید توی رم....

اینا رو باتوجه به wikipedia و البته خود آخر بازی میگم
وقتی که دزموند piece of eden رو برداشت اون الهه یک چیزایی بهش گفت که لوسی میتونه توی ادامه کار کمکش کنه ولی به یک دلیلی که مثل اون ها نیست با همچن چیزی باید هوشیار (شایدم بیدار بشه)
بعدش هم که دزموند اوسی رو زخمی کرد یکهو همون به قول خودم سیب خود به خود از کار افتاد و افتاد بین لوسی و دزموند که البته معنیش این میشه که اگه لوسی اون رو لمس کنه میتونه برگرده و به قول خودمون زنده بشه بعدش هم که اسامی رو مینوشت دونفر اومدن و یکی گفت برای جلوگیری از اینکه اون (دزموند) بره تو شوک باید وصلش کنن به آنیموس 2

من این ها رو فهمیدم. خواهش میکنم بقیه هم نظر بدن و البته اگه کسی به اتگلیسی تسلط داره و البته داستان بازی رو هم میدونه بیاد کامل و ئاضح توضیح بده

Layken
08-12-2010, 23:48
من چندتایی سوال واسم پیشم اومد راجع به آخر بازی چون به نظرم درست متوجه نشدم:
راستی وقتی بازی رو تموم کنید وبزارید اسامی بره دوباره میتونید برگردید توی رم....اره میشه برگشت تو شهر...
والا از اخر بازی هم فکر کنم
همین طور که گفتین باشه...معلوم نیست چرا لوسی رو زخمی کرد.
مگه اون قدرت چی بود و چرا باعث شد این اتفاق بافیته نشون میده که باید منتظر قسمت بعدی باشیم

hamed30
09-12-2010, 18:11
دوستان لطف میکنن چندتا اسکرین شات از گیم پلی بازی بذارن؟

Layken
09-12-2010, 22:55
والا اگه بخوای ما از روی گیم پلی در حال بازی رو کنسول عکس بزاریم
مجبوریم از رو گوشی عکس بگیریم و عکس بزاریم. که اون موقع کیفیتش میاد پایین.....؟
باز من الان چند تا عکس میگیرم میزارم.

ase_pase
09-12-2010, 23:53
اره میشه برگشت تو شهر...
والا از اخر بازی هم فکر کنم

دزموند زخمیش نکرد وقتی به piece of eden دست زد کنترل بدنش از دست خودش خارج شد و به نظرم دسته همون الهه juno افتاد.
الهه هم بهش گفت که یک نفر اون رو توی The Portal (دریچه یا ورودی !)همراهی میکنه. اما نگفت کی (البته توی اشاره اش گفت she) و گفتش که اون چون از درون در دید یا بینایی ! اونا نیست باید بیدار یا هوشیار یا همچین چیزی بشه .......
البته یک جا هم یک چیزی گفتش که ممکنه لوسی از Templar ها باشه و.......
البته من بیشتر این ها رو از wikipedia گرفتم و البته این تیکه الهه اشاره کرد که لوسی ممکنه Templar باشه و اینکه اگه به اون دست بزنه زنده میشه یا برمیگرده ویرایش و بهتر بگم حذف شده بود.
در کل به نظرم دست خودشون رو باز گذاشتن که توی قسمت بعدی هرکاری خواستن انجام بدن
راستی توی یک سایت هم نوشته بود که UBI گفته نسخه بعدی توی سال 2011 میاد
شما البته خودت هم میتونی بری و ببینی

Layken
10-12-2010, 00:48
دزموند زخمیش نکرد وقتی به piece of eden دست زد کنترل بدنش از دست خودش خارج شد و به نظرم دسته همون الهه juno افتاد.
الهه هم بهش گفت که یک نفر اون رو توی The Portal (دریچه یا ورودی !)همراهی میکنه. اما نگفت کی (البته توی اشاره اش گفت she) و گفتش که اون چون از درون در دید یا بینایی ! اونا نیست باید بیدار یا هوشیار یا همچین چیزی بشه .......
البته یک جا هم یک چیزی گفتش که ممکنه لوسی از Templar ها باشه و.......
البته من بیشتر این ها رو از wikipedia گرفتم و البته این تیکه الهه اشاره کرد که لوسی ممکنه Templar باشه و اینکه اگه به اون دست بزنه زنده میشه یا برمیگرده ویرایش و بهتر بگم حذف شده بود.
در کل به نظرم دست خودشون رو باز گذاشتن که توی قسمت بعدی هرکاری خواستن انجام بدن
راستی توی یک سایت هم نوشته بود که UBI گفته نسخه بعدی توی سال 2011 میاد
شما البته خودت هم میتونی بری و ببینی

خب باید دقت کنه که شوره شو در نیاره....
باید منتظر ماند

mosolim
10-12-2010, 13:02
خب باید دقت کنه که شوره شو در نیاره....
باید منتظر ماند

سلام
خوب یوبی یه سوژه خوب برای بازی پیدا کرده که امکان پردازش زیادی داره و کلی میتونه بش شاخ و برگ داد. البته شما راست میگی نباید طوری باشه که دیگه از اون کیفیت و جذابیت خارج بشه و یه جورایی خسته کننده بشه. تا اینجا که خیلی عالی و درگیر کننده بوده. اتفاقا همین ماجرای اخر بازی باعث شد که همه منتظر شماره بعدی بمونن. ( من جمله خودم که بی صبرانه منتظر هستم. )

Sam Fisher 11
10-12-2010, 15:03
خوب سومین اساسینم تمومید(خوب که چی!)
شدید فاز داد بخصوص اینکه ماموریت های مخفیانش زیاد بود که من بیشتر با اونا حال کردم بخصوص اونایی که اصلا نباید دیتکت میشدی...من کلا دوس دارم شخصیت اول این بازی (الطائر ازیو یا هرکی) مثل یه شبه یا روح باشه تا یه جنگو و مبارز و از این جور چیزا...یه جورایی یه هیتمن باشه...

راجع به بازی که قبلا حسابی تعریفیدم فقط بگم دوتا باگ دیدم تقریبا یه جور که یکیش پیغام رسون بود که موقع فرار چت زد و هی خودشو میکوفت تو دیوار و یکی دیگه هم یه سرباز بود که دور خودش میچرخید...

در کل بازی فوق العاده بود و گیم پلی تو این نسخه به کمال رسیده بود...

با تپانچه های دشمنا حال کردم فقط حیف نمیشد برشون داشت.

اگه بخوام بین بازی های امسال 5تارو انتخاب کنم این بازی یکی از اوناست...

Mehran-King
11-12-2010, 18:29
اتزیو (Ezio Auditore da Firenze) بازگشته است. فردی كه پس از غلبه بر عاملان قتل پدرش جیووانی آدیتوره (Giovani Aditore da Firenze) و پیوستن به فرقه‌ی قاتلان (Assassins) پا به شهر رم (Rome) گذاشته است. كسی كه پس از وقایع نسخه‌ی قبل به قاتلی ماهر و چیره دست تبدیل شده است. كسی كه نامش لرزه بر اندام Templarها كه دشمنان اصلی وی به حساب می‌آیند می‌اندازد. وی بازگشته تا كسانی كه ریشه‌ی فساد و تباهی و قتل و غارت را در رم گسترانیده‌اند از بین ببرد.

بازی در سال 1503، مدت كوتاهی پس از اتفاقات رخ داده در AC II آغاز می‌شود. شهر Monteriggioni تحت محاصره‌ی نیروهای سربازان Borgia درآمده كه رهبری آنها را Cesare Borgia، پسر Rodrigo (كه Ezio در آخر بازی قبل وی را به قتل رساند) بر عهده دارد. در این هنگام مردم Monteriggioni كه خطه‌ی خود را مورد تجاوز می‌بینند بر علیه نیروهای Borgia دست به شورش می‌زنند و در پی این درگیری‌ها Mario عموی اتزیو به قتل می‌رسد. این خبر بهانه‌ای می‌شود تا اتزیو كه حالا به فرد میان سالی تبدیل شده گرد از شمشیر و سپرش بروبد و عازم رم شود تا رهبر Templar‌ها یعنی Cesare را به سزای عملش برساند اما وی در گذر از این راه صعب العبور تنها نیست و دوست و یاران هیشگی وی یعنی Niccolò Machiavelli كه یكی از عناصر سیاسی مهم ایتالیا بشمار می‌آید، Caterina Sforza كه حاكم شهر Forli است و البته Leonardo da Vinci كه بزرگترین مخترع جهان در آن زمان به حساب می‌آید وی را در نایل آمدن به هدفش یاری می‌كنند. البته اتزیو یك برتری دیگر هم دارد وی قادر است تا افرادی را استخدام و تربیت كند، این افراد كه قاتلان جوان (Young Assassins) نام دارند پس از كسب تجربه‌ی كافی از اتزیو، در سراسر رم ماوا گزیده‌اند و منتظرند تا در صورت جنگ و درگیری بی درنگ به یاری اتزیو بشتابند.

طبق گفته‌ی یوبی سافت بازی در بخش Single Player چیزی حدود 15 ساعت گیم پلی خواهد داشت! كه در نوع خود بی نظیر است. نكته‌ی جالب اینجاست كه بازی فقط در شهر رم اتفاق می‌افتد البته رم آنقدر عظیم و بزرگ هست كه بازیكنان از آن خسته نشوند و به نظر می‌رسد انتخاب رم یك انتخاب هوشمندانه باشد. روند كلی گیم‌پلی نسبت به سری‌های قبل چندان تفاوتی نكرده است و شاید تنها نكته‌ی بحث برانگیز بازی قسمت Multiplayer آن باشد. بله AC: Brotherhood تنها بازی این سری است كه دارای بخش MP می‌باشد. بخشی كه كاملاً با بازی‌های هم سبك این بازی متفاوت است و مانند بازی‌های FPS جذاب و نفس گیر دنبال می‌شود. در این بخش شما توانایی بازی كردن با 8 كراكتر مختلف را دارید كه عبارتنداز: شكارچی، آرایشگر، كشیش، بانكدار،جلاد، دكتر، تاجر و یك كاراكتر مونث. این درحالی است كه 2 كاراكتر دیگر هم در این بخش قابل بازی هستند: دلقك كه از طریق پیش خرید بازی از سایت Gamestop آزاد می‌شود و یك افسر نظامی كه اگر بازی را از سایت Best Buy پیش خرید كنید قادرید تا با آن بازی كنید.

یكی از مدهای بخش MP بازی Wanted نام دارد كه در آن 6 تا 8 بازیكن قادر به انجام آن در یك نقشه هستند. بازی بدین گونه است كه شما باید از بین بازیكنان موجود 1 نفر را انتخاب كرده، وی را از بین مردم پیدا كرده و كمین كنید تا وی را بدون اینكه دیده شوید در فرصت مناسب از بین ببرید. اما این را هم نباید فراموش كنید كه خود شما هم یك هدف هستید و هر لحظه امكان دارد به شما حمله شود. اگر شما توسط هدف مورد نظر رویت شوید وی پا به فرار می‌گذارد و اینجاست كه تعقیب و گریزهای نفس گیر از روی پشت بام‌ها آغاز می‌شود. بازیكن هدف شما تلاش میكند تا از دید شما پنهان شود و شما هم در سدد این هستید كه وی را از بین ببرید. طبیعی است كه بخش MP بازی از طریق XBL ،PSN و PC قابل بازی خواهد بود اما بعضی از مدهای این بخش به صورت انحصاری برای PSN در نظر گرفته شده است.

در بازی شما با سلاح‌های جدید و متنوعی رو به رو خواهید شد كه عبارتند از: دارت‌های زهرآگین ،تیر و كمان، چنگال‌های تیز، بادبزن تیغ دار، چاقوهای بسيار كوچك، چاقوی ضامن دار (كه به نوعی Hidden Blade به حساب می‌آیند اما برای Templarها) و سرنگ كه مخصوص استفاده‌ی دكتر در بازی است. استفاده از سرنگ هم بدین گونه است كه شما می‌توانید خود را دكتر جا زده و با سرنگ Templar‌ها را از پا در آورید. البته سازندگان وعده داده‌اند تمام سلاح‌هایی كه در ACII موجود بود در این بازی هم قابل استفاده هستند.

قاتلان جوان (Young Assassins) قادرند تا به كشورهایی مانند اسپانیا، آلمان، انگلیس و ... بروند و وظایفی مانند ترور افراد را انجام دهند. البته آنها قادر به نابود كردن افراد مهم نیستند و این وظیفه‌ی خود اتزیو است كه به مقابله با این افراد بپردازد. اتزیو قادرست تا این افراد را در سراسر رم پخش كند و برای مقابله با Templar‌ها از آنان استفاده كند و همچنین قادر است تا آنها را به سلاح و زره مجهز كند. هر چقدر كه اتزیو و گروهش مردم را از شر Templar‌ها نجات دهند اعتبار آنها نزد مردم افزایش می‌یابد.

كه تریلری 5 دقیقه‌ای از گیم پلی بازی به نمایش در آمد شاهد آن بودیم كه سیستم اسب سواری بازی تغییر كرده و بسیار به واقعیت نزدیك شده است. البته مكانیزم جنگ و درگیری‌ها هم تغییر كرده و بهبود یافته‌اند كه باعث شده مبارزات سریعتر و البته آسانتری را شاهد باشیم. البته در كنفراس سونی در E3 هم بخش‌هایی از بازی برای كنسول PS3 نمایش داده شد كه عبارت بود از صحنه‌های درگیری اتزیو با Templar‌ها و قابلیت جدیدی كه اتزیو قادر بود تا به طرف دشمنان تبر های كوچكی را پرتاب كند و همينطور مدهای انحصاری PSN بخش MP بازی كه قبلاً به آن اشاره شد.

همان گونه كه انتظار می‌رفت یوبی سافت از دو موتور Anvil و Havok در بازی استفاده كرده است و به لطف این دو موتور شاهد فیزیك و گرافیكی روان در بازی هستیم هر چند كه گرافیك بازی زیاد نسب به عنوان قبل تغییر محسوسی نكرده است. حركات آكروباتیك اتزیو یكی از نكاتی است كه Patrice Désilets (كارگردان بازی‌های PoP: TSoT و دو عنوان قبلی AC و البته این بازی) بسیار روی آن تمركز داشته است.

قرار است Limited Edition هایی نيز برای بازی عرضه شوند كه مهمترین آنها Limited Codex Edition نام دارد كه به صورت انحصاری در اروپا و استرالیا منتشر خواهد شد كه شامل Soundtrack‌هایی از بازی هم می‌باشد.

بازی قرار است در 19 نوامبر برای PC ،X360 و PS3 عرضه شود و باید منتظر ماند تا ببینیم یوبی سافت اینبار با سری محبوب AC چه كرده است.

---------- Post added at 06:29 PM ---------- Previous post was at 06:28 PM ----------

اینم امتیازات بازی توسط شرکت ها :

Assassin’s Creed: Brotherhood امتیازاتش را دریافت کرد!!!

طبق آخرین اطلاعات منتشر شده سایت های مختلف نقد های خود را از بازی جذاب و پرطرفدار Assassin’s Creed: Brotherhood منتشر کردند و امتیازاتی را به این بازی دادند. طبق نقد های ارائه شده امتیاز های بازی بسیار عالی می باشد و جالب توجه ترین نمره اختصاص دارد به سایت Eurogamer که نمره 10 از 10 را به این شاهکار یوبی سافت داده است. این بازی هم اکنون برای دو پلتفرم PS3 و Xbox 360 عرضه شده است و نسخه PC بازی در تاریخ 22 فبریه 2011 عرضه خواهد شد.

اینم امتیازات بازی

* Kotaku – No score
* Guardian - 4/5
* Joystiq - 4.5/5
* Destructoid - 9.5
* Eurogamer – 10/10
* MTV – No score
* 1UP – A minus
* FileFront – 93/100
* GameInformer – 9.25
* VideoGamer -90/100
* GameTrailers - 9
* Gamespot – 8.5
* IGN – 8.5
* PSM3 – 92/100
* GamesRadar – 9
* Shack - No score
* Xbox360achievements – 9.4
* NowGamer – 9
* CVG – 9.2

اینم امتیاز برخی از مجلات به این بازی

* ZOO 5/5
* T3- 5/5
* Nuts – 5/5
* Front – 4/5
* Loaded – 4/5
* FHM – 4/5

منبع : GameSpot
IGN
Gametrailers

Layken
12-12-2010, 00:21
واقعا بازی جالبی هستش..حتی بعد نزدیک 1 هفته از اتمام بازی باز دارم تو شهر رم ول میگردم و با دوستان اساسینم جولان میدم.:31:
این تصویر پایینیو ببینید.....یارو از صبح تا شب داره می کوبه....مرد زحمت کشی هستش...:31:
البته کمی بد افتاده تو عکس ولی اونجا تو اهنگری داره با چکش میکوبه هی می کوبه..خسته نشدی عمو..:31:

تو این یکی تصویر تقریبا تو نمایی ایستادم تا ببینید یا شهر رم همچین بناهای بلندی نداشت یا سازندگان کوتاهی کردند
1 یا دو تا بلندی تو بازی نبود..

دوستان حتما ماموریت های لئوناردو رو برید یکیش این قایق سواری هستش که یه نوع توپخانه داره و خفن می تونیم
اون کشتی های بزرگ رو بزنیم...جالبه..

.کلا بازی همون چیزی بود که انتظار داشتم با تصوراتم مو نمیزنه...
1- توجه زیاد به گیم پلی و درگیری...ایجاد فضای تنش امیز
2- فکر بازیباز خیلی کم به بناهای شهر رم توجه میشه....و به انجام ماموریت می اندیشه..

aha2012
12-12-2010, 00:47
تو این یکی تصویر تقریبا تو نمایی ایستادم تا ببینید یا شهر رم همچین بناهای بلندی نداشت یا سازندگان کوتاهی کردند

چرا تو این عکس اتزیو کفش پاشنه بلند پوشیده:31:
برای زنشو بلند کرده؟؟:31:

mosolim
12-12-2010, 10:00
واقعا بازی جالبی هستش..حتی بعد نزدیک 1 هفته از اتمام بازی باز دارم تو شهر رم ول میگردم و با دوستان اساسینم جولان میدم.:31:
این تصویر پایینیو ببینید.....یارو از صبح تا شب داره می کوبه....مرد زحمت کشی هستش...:31:
البته کمی بد افتاده تو عکس ولی اونجا تو اهنگری داره با چکش میکوبه هی می کوبه..خسته نشدی عمو..:31:

دوستان حتما ماموریت های لئوناردو رو برید یکیش این قایق سواری هستش که یه نوع توپخانه داره و خفن می تونیم
اون کشتی های بزرگ رو بزنیم...جالبه..

.کلا بازی همون چیزی بود که انتظار داشتم با تصوراتم مو نمیزنه...
1- توجه زیاد به گیم پلی و درگیری...ایجاد فضای تنش امیز
2- فکر بازیباز خیلی کم به بناهای شهر رم توجه میشه....و به انجام ماموریت می اندیشه..

سلام
به خوب نکته هایی اشاره کردی منم الان بعد از اینکه مدت زیادی از اتمام بازی میگذره دارم تو رم با اساسینام میچرخم. من برای اینکه مهارت اساسین ها بره بالا به تمام مامور هایی که گوشه کنار شهر هستند گیر میدیم . 13 نفری میریزیم رو سرشون. بعضی ها رو هم که اصلا طرفشون نمیریم با اون تیر انداز دخلشونو میاریم. ( بدبخت ها نمی فهمن از کجا خوردن. )
این ماموریت های لئوناردو ماشین هم که عالیه من موندم چرا به عنوان ماموریت جانبی گذاشتن چون واقعا جذابن.تانکش بگو که ادم فکر می کنه داره کال اف 2 بازی می کنه ( مرحله ای که باید با تانک میرفتی ).

Layken
12-12-2010, 20:41
چرا تو این عکس اتزیو کفش پاشنه بلند پوشیده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای زنشو بلند کرده؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونجا موقع عکس گرفتن دستم خرد واسه انالوگ داشت راه میرفت که عکسم گرفته شد...

سلام
به خوب نکته هایی اشاره کردی منم الان بعد از اینکه مدت زیادی از اتمام بازی میگذره دارم تو رم با اساسینام میچرخم. من برای اینکه مهارت اساسین ها بره بالا به تمام مامور هایی که گوشه کنار شهر هستند گیر میدیم . 13 نفری میریزیم رو سرشون. بعضی ها رو هم که اصلا طرفشون نمیریم با اون تیر انداز دخلشونو میاریم. ( بدبخت ها نمی فهمن از کجا خوردن. )
این ماموریت های لئوناردو ماشین هم که عالیه من موندم چرا به عنوان ماموریت جانبی گذاشتن چون واقعا جذابن.تانکش بگو که ادم فکر می کنه داره کال اف 2 بازی می کنه ( مرحله ای که باید با تانک میرفتی ).

شما اساسین هاتو به رقابت با خارجی ها هم بفرست تا امتیازشون بره بالا...

اگر شما آقاي محمد رضا هاشمي هستيد ، پس ميتونم بگم اين كپي نيست ...

ولي در غير اين صورت از شناختي كه من از اين سايت دارم مطمئنم كه سايت مطلبي رو از وبلاگي كپي نميكنه ...

شهاب جان مگه گذاشتن منبع ضروری هستش...؟ ؟
پست نه اول هستش نه این که اخبار ..ضرورت این منبع برای چی هستش..؟

vegas
12-12-2010, 20:57
شهاب جان مگه گذاشتن منبع ضروری هستش...؟ ؟
پست نه اول هستش نه این که اخبار ..ضرورت این منبع برای چی هستش..؟
ضرورتش به این دلیل هست :

2-3 - در صورتی که مطلب یا خبری را از سایت های فارسی زبان، در پستی به غیر از پست اول تاپیکهای بازی، کپی می کنید، حتما آدرس سایت منبع را به طور کامل ذکر کنید. همچنین در صورت ترجمه مطلب یا خبر، آدرس کامل سایت منبع را عنوان کنید. در غیر اینصورت پستهای مربوط حذف خواهد شد.

Gregar
14-12-2010, 13:47
بازی هنوز واسه پی سی نیومده ؟

Mehran-King
14-12-2010, 13:48
بازی هنوز واسه پی سی نیومده ؟

نه هنوز ، اما بزودی میاد:46:

amin 2010
14-12-2010, 15:29
اين بحث هم بهتره تموم بشه ... اگه ميشه ديگه جواب رو در پروفايل بنده بفرستيد تا بحث تاپيك منحرف نشه ... واميدوارم من رو قانع كنيد كه اين مطلب رو خودتون ترجمه كرديد .. كه اگر ثابت شد من متوجه اشتباه خودم بشم ...
ممنون

شهاب فارسی گفت بحثو کش ندین توی تاپیک !!

تو این فروم هزاران کاربر هست شما فقط منو میبینین که کپی میکنم ؟ منبعشم گذاشتم یه غلطی کردیم از IGN , Game Spot , GameTrailers چیزی ور داشتیم گذاشتیم اینجا خودش !@#$ شد برام ...:19:
-
در ضمن تو این فروم فکر نکن همه از خودشون نقد میکنن ، خیلی ها هستن بدون ذکر منبع مطلب میگذارن ، شما بهتره بری به اونا این چیزارو بگی چون من خودم تمام قوانین رو خودم از قبل میدونم ، نمی خواد شما یادم بدین ;) ممنون

چرا اینقدر کشش میدی این قضیرو !!؟؟ کپی می کنی باید منبع بزاری جز ئ اولین چیزهایی هست که توی فروم رعایت بشه !!
هر کسی این جا نقد می کنه کار خودشه ، کسی کپی کنه منبع رو میزاره ، شما کسی رو میشناسی که کپی می کنه منبع نمیزاره به مدیریت معرفی کن مطمئن باش باهاش برخورد میشه !
.................................................. ...

دوستان توی سایت های خارجی خیلی بحثه سر اینکه نسخه بعدی در چه بازه زمانی اتفاق میفته استفاده از سلاح گرم در بازی چجوری خواهد بود و ..، بنظرم تا عرضه بازی برای PC یکم نظراتمونو در مورد این مطلب یا خود بازی بگیم که بازی برای PC عرضه بشه بیشتر بحث طرف کرک و پچ و ... میره
+
بنظرم شخصیت دزموند توی سه نسخه قبلی بخصوص Brotherhood اونقدر نقشش پررنگ شده که بشه نسخه بعدی ازش به عنوان شخصیت اصلی بازی استفاده کرد

.Behnam.
14-12-2010, 16:48
بچه ها ... آخر بازی چی میشه؟ دزموند POE رو پیدا میکنه ... بعد لوسی رو میکشه ... خودش هم میمیره؟ ... !؟!

Layken
14-12-2010, 17:04
دوستان توی سایت های خارجی خیلی بحثه سر اینکه نسخه بعدی در چه بازه زمانی اتفاق میفته استفاده از سلاح گرم در بازی چجوری خواهد بود و ..، بنظرم تا عرضه بازی برای PC یکم نظراتمونو در مورد این مطلب یا خود بازی بگیم که بازی برای PC عرضه بشه بیشتر بحث طرف کرک و پچ و ... میره
+
بنظرم شخصیت دزموند توی سه نسخه قبلی بخصوص Brotherhood اونقدر نقشش پررنگ شده که بشه نسخه بعدی ازش به عنوان شخصیت اصلی بازی استفاده کرد والا بازی نکات برای بحث زیاد داره ولی نمی دونم چرا دوستان کم لطفی می کنن برای صحبت کردن نمیدونم..
فکر کنم نسخه بعدی هنوز باید با اتزیو بازم بریم...این طور که معلومه فکر می کنم برخی موضوع ها باید روشن بشه.

بچه ها ... آخر بازی چی میشه؟ دزموند POE رو پیدا میکنه ... بعد لوسی رو میکشه ... خودش هم میمیره؟ ... !؟!

پیدا م یکنه...ولی وقتی بهش دست می زنه یک قدرت نامعلومی کنترلش م یکنه و
بدون این که خودش بخواد و با اراده کی یه چی..؟ که معلوم نشد میره و لوسی رو با خنجرش ضربه و زخمی می کنه.

Masoud King
14-12-2010, 17:44
سلام بچه ها
هم مو یه مدت نکه نبودم خواستم فقط بگم همی بازی خیلی قشنگه

بنظرم شخصیت دزموند توی سه نسخه قبلی بخصوص Brotherhood اونقدر نقشش پررنگ شده که بشه نسخه بعدی ازش به عنوان شخصیت اصلی بازی استفاده کرد
نه یره : دی
به نظر من میره زمان ناپلئون
بره زمان دزموند دیگه بازی حال نمیده و به نظرم قسمت آخرش میره زمان دزموند... ولی با این فروشی که میکنه حالا حالا ها بعیدع تمومش کنن..
اگه بره زمان دزموند و مبتنی بر سلاح نباشه میشه ماتریکس خودمون تازه همو ماتریکس هم با اون ابهتش بدون تفنگ مالی نبود

ase_pase
14-12-2010, 18:04
بچه ها ... آخر بازی چی میشه؟ دزموند POE رو پیدا میکنه ... بعد لوسی رو میکشه ... خودش هم میمیره؟ ... !؟!آخر بازی پیداش میکنن ولی نقشه واسه بداشتنش به خوبی پیش نمیره و وقتی دزموند بهش دست میزنه ، DNA اون باعث میشه POE فعال شه و کنترل بدنش رو به دست بگیره (به نظرم دست همون الهه juno میفته و کجبورش میکنه تا با Hidden Blade زخمیش تا شاید Awaken ! بشه و آخرش هم خود دزموند بیهوش میشه و POE میفته بینشون و آخرش دوتا مرد که معلوم نیست کین میان و دزموند رو میبرن تا نزارن بهش شوک وارد شه) بسته به نظر سازنده ها داره که توی نسخه بعدی اوسی زنده باشه یا نباشه

به نظرم در نسخه بعدی که توی یک سایتی خوندم سال 2011 میاد ، بیشتر حوادث توی زمان حال و راجع به درموند رخ میده چون الان دیگه POE رو پیدا کردن......
در ضمن فکر نکنم خیلی با اتزیو کار داشته باشن....

HoJJaT_007
14-12-2010, 18:41
منم با اینکه هنوز افتخار بازی کردن AC:B رو پیدا نکردم اما فکر کنم نسخه بعدی تو زمان حال باشه . معلوم نیست.

راستی یه سوال . آخر AC II میبینیم که دزموند از اونجایی که دستگاهه بود (اسمش چی بود یادم رفت) فرار میکنه . خب پس اینجا چطوری بر میگرده به ذهن اجدادش ؟ دوباره برمیگردن اونجا ؟ پس اون زنه (همونی که شبیه خدا بود!) واسه چی اخطار میده که مراقب باشن ؟

ase_pase
14-12-2010, 20:13
استی یه سوال . آخر AC II میبینیم که دزموند از اونجایی که دستگاهه بود (اسمش چی بود یادم رفت) فرار میکنه . خب پس اینجا چطوری بر میگرده به ذهن اجدادش ؟ دوباره برمیگردن اونجا ؟ پس اون زنه (همونی که شبیه خدا بود!) واسه چی اخطار میده که مراقب باشن ؟

آخر بازی templar ها مخفیگاه رو که یکی از مخفیگاه assassin ها بوده رو پیدا میکنن و البته چون اون ها از قبل میدونستن دیر یا زود این اتفاق میفته آماده فرار بودن و تا اونها اومدن ، رفتن و به یکی دیگه ار مخفیگاه هاشون فرار کردن
فکر کنم اخطار اون مربوط به حوادثی که قرار هست به زودی اتفاق بیفته مربوط میشه

bakan
14-12-2010, 21:02
یکی از دوستان میتونه توضیح بده اون فرشته یا ادم فضایه اخر بازی چی بود و در مورد چی اخطار داد؟

HoJJaT_007
14-12-2010, 21:25
اونکه فکر کنم آخر نسخه ii بود نه ac b
به هر حال داستان بازی توی تاپیک Assassins Creed II هستش . اونجا بخونید کامل .

اونم در مورد همون تمپلر ها و کم شدن میدان مغناطیسی و به اصطلاح همون 2012 توضیح میداد . بازی یکم داستانش پیچیدس :دی

mosolim
14-12-2010, 23:04
سلام بچه ها
هم مو یه مدت نکه نبودم خواستم فقط بگم همی بازی خیلی قشنگه

نه یره : دی
به نظر من میره زمان ناپلئون
بره زمان دزموند دیگه بازی حال نمیده و به نظرم قسمت آخرش میره زمان دزموند... ولی با این فروشی که میکنه حالا حالا ها بعیدع تمومش کنن..
اگه بره زمان دزموند و مبتنی بر سلاح نباشه میشه ماتریکس خودمون تازه همو ماتریکس هم با اون ابهتش بدون تفنگ مالی نبود

سلام
منم با نظر مسعود موافقم . البته نه با اینکه بره زمان ناپلئون. با اینکه بهتره بازی با دزموند ادامه پیدا نکنه . یعنی اینکه دزموند باشه اما نقشش در حد همینی باشه که هست. اینطوری که بازی پیش میره به قول دوستمون نقش دزموند داره پر رنگتر میشه بطوری که در این سری کل سکانس 9 رو با دزموند رفتیم . اما خوب دوستانی که بازی کردند احتمالا متفق القول با هیجانی که 8 سکانس قبل داشت بیشتر حال کردند تا سکانس اخر. اصلا اگه قرار باشه بازی در زمان حال اتفاق بیوفته اونوقت دستگاه آنیموس بی معنی میشه.

اما د رحال حاظر بزرگترین سوالی که ذهن همه بازی کننده ها رو بعد از بازی کردن BH مشغول خودش کرده اینه :

اون دو نفری که بعد از زخمی کردن لوسی اومدن بالای سر دزموند و لوسی که هستند؟ نگهبانان کلوزیوم ؟ تمپلار ؟ اساسین ها ؟ دوستان لوسی ؟ مطمئنا این پیش زمینه ی داستان بعدیه.

Layken
15-12-2010, 00:11
دوستان چند دصد بازی رو رفتن...من 59 درصد شده الان...کلی مغازه و ماموریت های فرعی
رفتم . گرگ ها رو هم تموم کردم با کلیدش رفتم اون مقر اصلی یه لباس گرگی داده بهم همه چیزش فول هستش. ماموریت های لئوناردو رو تموم کردم و اخر سر بهم یه بسته داد که ارم چتر هم الان اومده کنار HUD هام ولی نمی دونم هنوز چطور میشه ازش استفاده کرد.

لباس گرگی خوب چیزیه..ابهت داره.

دوستان اینجا اون پل عقبیه اتزیو رو کامل کنید کلی پول میگیره این معماره از ادم واسه تعمیرات. نصف پول های دامدیم میره تو جیب این معماره. با کامل کردن ل می تونید خیلی از ریز مراحل رو باز کنید

اینجا صورتش چرا خوف ناک افتاده. دی

masoud93
15-12-2010, 00:39
سلام.

من بازی رو خیلی وقته که تموم کردم ولی یکی از گرگ هارو نتونستم برم.

اونی که در ورودیش وسط دیوار هست رو چجوری باید بری توش ؟

هر کاری که کردم نتونستم برم داخلش چه برسه که تمومش کنم.

SA3EDLORD
15-12-2010, 07:04
دوستان این بازی برا PC هم اومده؟؟؟؟؟

Amin.P30
15-12-2010, 08:38
دوستان این بازی برا PC هم اومده؟؟؟؟؟
نخیر.
چند ماهی دیگرمیاید.:31:

Sam Fisher 11
15-12-2010, 09:49
گرگ ها رو هم تموم کردم با کلیدش رفتم اون مقر اصلی یه لباس گرگی داده
ئه پس ارزش داره گرگیارو تموم کنم...من فکر کردم فقط صاحب اون گنجه میشی...
قضیه این لباس رایدنو نمیدونی؟
تو ویدئوهای آنلاک کردنش نشون میده که ترینینگارو گلدی تموم کنی باز میشه ولی واس من باز نشد؟!

mosolim
15-12-2010, 10:14
سلام
من بازی رو رو 97 درصد تموم کردم. فقط یک از رومولوس ها ( گرگ ها ) موند و پرچم ها . راستی به قول دوستمون اون گرگی رو چطور میشه رفت؟ وقتی به محلش میرم یه اردوگاهه که نمی دونم درش کجاست. اینگار تو یکی از چادر هاست. دوستان میشه راهنمایی کنن.

The Rover
15-12-2010, 11:23
درود بر دوستان
مگه نگفتن بازی سگانست؟ اگه واقعا باشه فک کنم شماره آخر داستانش مربوط به خود دزمونده یعنی کامل از دید اون روایت میشه!

masoud93
15-12-2010, 12:11
سلام
من بازی رو رو 97 درصد تموم کردم. فقط یک از رومولوس ها ( گرگ ها ) موند و پرچم ها . راستی به قول دوستمون اون گرگی رو چطور میشه رفت؟ وقتی به محلش میرم یه اردوگاهه که نمی دونم درش کجاست. اینگار تو یکی از چادر هاست. دوستان میشه راهنمایی کنن.

نه داداش.

تو اوردوگاه نیست.

یه خورده بیا اینورتر ، بورو روی چوبا بعد پشت سرت (اوردوگاه) رو نگاه کن ، بعد پایین تر رو نگاه کن ، درش وسط یه دیوار هست و هیچ راهی هم نیست که بشه بری داخلش.

تازه من یکی از ویو پوینت ها رو هم نتونستم راه براش پیدا کنم ، همونی که روی دیواره یه قلعه هست و داره از لبش آب میریزه پایین.

یکی از دوستان که بازی رو کامل رفته بیاد بگه چجوری باید اینارو بری.

ممنون.

ase_pase
15-12-2010, 12:21
سلام
من بازی رو رو 97 درصد تموم کردم. فقط یک از رومولوس ها ( گرگ ها ) موند و پرچم ها . راستی به قول دوستمون اون گرگی رو چطور میشه رفت؟ وقتی به محلش میرم یه اردوگاهه که نمی دونم درش کجاست. اینگار تو یکی از چادر هاست. دوستان میشه راهنمایی کنن. منم اول فکر میکردم اونجاست.
باید بری پشت اونجا که یک سری چوب و .... هست که باید بری پایین.
درست زیر اردوگاه ورودی قرار داره با یک گنج.

تازه من یکی از ویو پوینت ها رو هم نتونستم راه براش پیدا کنم ، همونی که روی دیواره یه قلعه هست و داره از لبش آب میریزه پایین.
من اون رو بعد از اینکه معمارها همه اونجا ها رو که ازش آب میرخت پایین تعمیر کردن ، رفتم.

mosolim
15-12-2010, 13:03
نه داداش.

تو اوردوگاه نیست.

یه خورده بیا اینورتر ، بورو روی چوبا بعد پشت سرت (اوردوگاه) رو نگاه کن ، بعد پایین تر رو نگاه کن ، درش وسط یه دیوار هست و هیچ راهی هم نیست که بشه بری داخلش.

یکی از دوستان که بازی رو کامل رفته بیاد بگه چجوری باید اینارو بری.

ممنون.

من میرم ببینم میشه کاریش کرد یا نه . در مورد ویو پوینت هم دوستمون گفت شما باید ساختمان هارو باسازی کنید بعد از یه برج بالا میرید و میرید رو دیوار میاد تا اونجا که ویو پوینت هست و بقیه قضایا...

masoud93
15-12-2010, 13:42
من اون رو بعد از اینکه معمارها همه اونجا ها رو که ازش آب میرخت پایین تعمیر کردن ، رفتم.

در مورد ویو پوینت هم دوستمون گفت شما باید ساختمان هارو باسازی کنید بعد از یه برج بالا میرید و میرید رو دیوار میاد تا اونجا که ویو پوینت هست و بقیه قضایا...

خب باید چکار کنم تا معمار ها اونجا رو بسازن ؟

mosolim
15-12-2010, 19:08

کاری نداره که برو پیشه معماره که زیر برج ایستاده ( همونجا که خراب شده و اب میریزه ) و کلید Y رو بزن اونم در صورتی که پول کافی هم داشته باشی برات درستش میکنه. ( سره ایکی ثانیه . معمارم معمارای رم :31:)

Layken
15-12-2010, 21:52
سلام.

من بازی رو خیلی وقته که تموم کردم ولی یکی از گرگ هارو نتونستم برم.

اونی که در ورودیش وسط دیوار هست رو چجوری باید بری توش ؟

هر کاری که کردم نتونستم برم داخلش چه برسه که تمومش کنم.

سلام

خوب اون گرگه موقعی باز میشه که شما پلهارو کامل کنید دقت کنید من تو اون پستمهم گفتم که باید پلها رو بسازید.
اون موقع اب میاد اونجا رو پر میکنه و باعث میشه که یه ورودی دیگه دیده بشه...که خیلی راحت میشه برید و اونجا
ماموریت رو برید. تا این ماموریتش خیلی جالبه عالی هستش...
کامل شدن پلها هم توسط معمار انجام میشه...که زیر خرابه هاش ایستاده...یه امتحانی کنید باز نتونستید برید من با عکس میام و نشون میدم.

ئه پس ارزش داره گرگیارو تموم کنم...من فکر کردم فقط صاحب اون گنجه میشی...
قضیه این لباس رایدنو نمیدونی؟
تو ویدئوهای آنلاک کردنش نشون میده که ترینینگارو گلدی تموم کنی باز میشه ولی واس من باز نشد؟!
اره ارزششو داره این لباس گرگیه...تمام اسیب پذیریش فول هستش...و دیگه نیازی به اپگرید
مچ بندو ساق بند و غیره نیستش...سرعتشم زیاد شده.
خودم هم هنوز نفهمیدم جریان چیه احتمال میدم به انلاینش ربط داشته باشه..رایدن رو میگم.

---------- Post added at 09:52 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

همون طو رکه دوستمون موسولیم گفتن انجام بده.

mahmood85
16-12-2010, 00:55
کاری نداره که برو پیشه معماره که زیر برج ایستاده ( همونجا که خراب شده و اب میریزه ) و کلید Y رو بزن اونم در صورتی که پول کافی هم داشته باشی برات درستش میکنه. ( سره ایکی ثانیه . معمارم معمارای رم )

خوب اون گرگه موقعی باز میشه که شما پلهارو کامل کنید دقت کنید من تو اون پستمهم گفتم که باید پلها رو بسازید.

خب تو بازی چند تا از این خرابه ها هست که ما باید بسازیمشون ؟

خیلی زیادن یا کمن ؟

تو کل نقشه پراکنده هستن یا نه ؟

چون هیچ علامت و ... هم روی نقشه فکر کنم نزده باشه که فلان جا خراب هست.

mosolim
16-12-2010, 17:34
خب تو بازی چند تا از این خرابه ها هست که ما باید بسازیمشون ؟

خیلی زیادن یا کمن ؟

تو کل نقشه پراکنده هستن یا نه ؟

چون هیچ علامت و ... هم روی نقشه فکر کنم نزده باشه که فلان جا خراب هست.

سلام
دقیفا نمی دونم چندتاست. شاید حدود 8 تا . اما علامت دارن که مانند یه ساختونه و نوشته Broken .... ( ببخشید باقیشو نیمدونم).

اون موقع اب میاد اونجا رو پر میکنه و باعث میشه که یه ورودی دیگه دیده بشه...که خیلی راحت میشه برید و اونجا
ماموریت رو برید. تا این ماموریتش خیلی جالبه عالی هستش...
کامل شدن پلها هم توسط معمار انجام میشه...که زیر خرابه هاش ایستاده...یه امتحانی کنید باز نتونستید برید من با عکس میام و نشون میدم.

مرسی
من ردش کردم و لباسو گرفتم. کاش اون موقع که داشتم بازی رو میرفتم این لباسو داشتم. راستی من مسلم هستم.

Gune Baxan
17-12-2010, 14:58

Assassin's Creed Ascendance is a short animated story developed by Ubisoft Montreal. It bridges the narrative gap between Assassin's Creed II and Assassin's Creed Brotherhood. Assassin's Creed Ascendance follows Assassin Ezio Auditore as he struggles to remove the treacherous Borgia family from their papal throne. Ezio will learn the brutal truth behind Ceasare Borgia's rise to power to control Italy.Download Links

کسی تا این فیلم رو دیده؟ ارزش دانلود رو داره یا نه؟

mosolim
17-12-2010, 15:26

Download Links

کسی تا این فیلم رو دیده؟ ارزش دانلود رو داره یا نه؟

سلام
اره من دیدم . یه فیلمه که گرافیکش به صورته سل شیده و فریم به فریم کاراکترا رو نشون مبده که البته در مورد پشت زمینه به صورت معمولیه. این فیلم داستان بازی رو بین قسمت 2 و انجمن برادری تعریف میکنه و یه جور واسط بین این دو مرحلست. که البته بخشی از داستان رو ما خودمون تو بازی انجمن برادری بازی میکنیم. البته بعد از تموم شدن فیلم تیم فنی بازی میاد صحبت میکنه که اکثر صحبت ها هم پیرامون داستان هست تا مسائل فنی بازی.

mosolim
17-12-2010, 15:58
سلام
یه چند تا شات هم از محیط این فیلم گرفتم . قرار میدم برای دوستانی که احیانا نمی تونن این فیلم رو دانلود کنن.
امیدوارم بدرد بخور باشه.

street_fighter
17-12-2010, 17:26
کسی اینجا تونسته لباسه رایدن رو بگیره؟
اگه کسی این لباس رو گرفته توضیح بده که چجوری گرفته من تمام virtual trainig ها رو طلا گرفتم ولی هیچی باز نشد

ali_ranger22
17-12-2010, 18:24
ای بابا اینا که همش ما رو می برن تو کف
همیشه آخر بازی های اساسین کف بر بوده
اینم ما رو گذاشت تو کف که ببینیم بعدا چی میشه
توی این مدت که کلی بازی رو دستم مونده واقعا تنها بازی بود که حال و حوصله ی تموم کردنش رو داشتم
بازی واقعا قوی بود
حیف وقت ندارم درست و حسابی بازی رو تموم کنم

mosolim
17-12-2010, 19:32
ای بابا اینا که همش ما رو می برن تو کف
همیشه آخر بازی های اساسین کف بر بوده
اینم ما رو گذاشت تو کف که ببینیم بعدا چی میشه
توی این مدت که کلی بازی رو دستم مونده واقعا تنها بازی بود که حال و حوصله ی تموم کردنش رو داشتم
بازی واقعا قوی بود
حیف وقت ندارم درست و حسابی بازی رو تموم کنم

سلام
علی اگه برا هیچی وقت نداری ولی حتما ماموریت های لئوناردو رو برو و تموم کن. اونا واقعا یه چیزه دیگن.

Leon-117
17-12-2010, 20:39
سلام
علی اگه برا هیچی وقت نداری ولی حتما ماموریت های لئوناردو رو برو و تموم کن. اونا واقعا یه چیزه دیگن.
100% تاييد ميشه!واقعا فوقلعاده بودن...
مخصوصا
اون مرحله ـه كه سوار تانك ميشيم.واقعا لذت بخش بود!

underworld
19-12-2010, 13:55
سلام
من از یه چیز این بازی بدم اومد و واقعا نمیدونم چرا بهش توجه نکردن
اینکه وسط بازی وقتی باتری دسته تموم میشه بازی به حالت pause در نمیاد و توی وسط جنگ اگه باشین تا بیاین باتری رو عوض کنین دشمنا میزنن اتزیو رو نفله میکنن! :13:

MobinS
19-12-2010, 15:09
کسی این جا لایو بازی کرده این نسخه رو؟چطوریه؟

ali 13
19-12-2010, 20:30
سلام
یه سوال داشتم :چجوری میشه سرباز جمع کرد؟

mosolim
19-12-2010, 21:02
سلام
یه سوال داشتم :چجوری میشه سرباز جمع کرد؟

سلام
نمی دونم چقدر از بازی رو رفتید ولی یه جا از بازی یه مرحله هست که باید یه اساسین رو نجات بدید و از اونجا به بعد دیگه علامتش میاد و شما میتونید برید به سمت علامت ها و افراد رو نجات بدید که بعد به شما میپیوندند. رو علامت ها نوشته assassins reqruid

Masoud King
20-12-2010, 11:52
تو این چند روز تعطیلی وقت نشستم هرچی گنج و پر و پرچم رو از تو شهر جمع کردم.. همه ساختمونا رو هم خریدم
+
تو اون مراحل کریستیانا خیلی دلم برا اتزیو سوخت :27:
+

کسی اینجا تونسته لباسه رایدن رو بگیره؟
اگه کسی این لباس رو گرفته توضیح بده که چجوری گرفته من تمام virtual trainig ها رو طلا گرفتم ولی هیچی باز نشد
مطمئنی باز نشد؟
باید باز بشه
+
فقط یه نت کم هست که اچیو های مولتی پلیرش هم بشه گرفت... کلا این اساسین خوب اچیو میده

ali 13
20-12-2010, 15:25
سلام
نمی دونم چقدر از بازی رو رفتید ولی یه جا از بازی یه مرحله هست که باید یه اساسین رو نجات بدید و از اونجا به بعد دیگه علامتش میاد و شما میتونید برید به سمت علامت ها و افراد رو نجات بدید که بعد به شما میپیوندند. رو علامت ها نوشته assassins reqruid
15%رو رفتم.میتونم سرباز جمع کنم؟

ali_ranger22
20-12-2010, 17:35
کسی این جا لایو بازی کرده این نسخه رو؟چطوریه؟

من یه دست بازی کردم خوشم نیومد
باید سه دست یکی رو پیدا می کردم و می کشتمش که خیلی خیلی آسون بود
یه جوری شدم دیگه بازی نکردم

Layken
20-12-2010, 18:45
خب بازی رو 100 درصد کردیم تمام شد...
همان طو رکه مسعود گفت اون ابجکتهای قلب شکسته خیلی غم انگیز بود.:41:
مخصوصا اخریه که دلم واس خاطر اتزیو سوخت...جان اتزیو جان...
معلوم نیست اینا اون صداهای بوس بوس رو چطوری در میارن..فکر کنید یه خانم میارن و یک اقا میزارن روبروی هم تو استدیو..
بعد میگن نور --صدا حرکت..بقیش هم که خودتون عارفین...:31:

15%رو رفتم.میتونم سرباز جمع کنم؟
عزیز دل اونجا که لازم باشه خودش روی نقشه ابجکتهاشو باز میکنه...میری میبینی عده ای هستند از سربازها که
با یک نفر درگیر شدن...میری اون یارو رو نجات میدی بعد این که کشتیشون دوباره میری پیش اون یارو و Y رو میزنی..
و اتزیو بهش میگه که بیا به جمع ما یاران پیوست ..:31:
من خودم همشون رو اساسین کردم و انگشتشون رو داغ کردم رفتیم از بلندی هم پریدن..

َalireza
20-12-2010, 19:19
مگه این بازی برای کامپیوتر اومده؟؟؟!!!!!!!

HoJJaT_007
20-12-2010, 19:24
آره مولتیش به نظر منم جالب نیست . انتظار مولتی بهتری داشتیم مثلا یه گروه اساسین شن یه گروه تمپلر ها و سوار اسب و اینا شن و با سلاح گرم و سرد و ... بیفتن به جون هم :دی بعد میشد مثلا مخفی کاریم کرد توش . :دی

مولتیش الان یکم بده . باید بری یکی رو بکشی و بپایی یکی تو رو نکشه

البته به امید اینکه خبری از DRM اینا نباشه واسه PC چون ما رو 1-2 ماه تو کف میذارن :دی شایدم اصلا کرک نشه (عمرا : دی) مثل HAWX 2 که فعلا کرک نشده

mosolim
20-12-2010, 19:39
سلام
مگه میشه مولتی زد؟ میگن که قفل امینیتی خاصی داره که بعد از بازی بن میشی. حتی اگه پچ باشه و از این حرف ها. برا شما مشکلی پیش نیومد؟

ali_ranger22
20-12-2010, 20:15
سلام
مگه میشه مولتی زد؟ میگن که قفل امینیتی خاصی داره که بعد از بازی بن میشی. حتی اگه پچ باشه و از این حرف ها. برا شما مشکلی پیش نیومد؟
والا من که فعلا دارم لات بازی در میارم
خودمم نمی دونم چرا این قدر لات شدم یهو
هم هیلو ریچ مالتی می زنم هم CoD
اینم یه دستی زدم

aramesh_61
21-12-2010, 08:16
سلام، خوبید؟ آقا من دی وی دیه این بازیو از دوستم گرفتم، اون تموم کرده بازیو، ولی من که میذارم تو دستگاه، صفحه سیاه میشه و دیگه هیچ کاری نمیکنه و دی وی دی هم در نمیاد و باید دستگاهو کلاً خاموش کنم، به نظر شما مشکل از دی وی دیه؟ آخه تقریباً نو هستش. ممنون

hoomi_gta
21-12-2010, 10:25
کی برای پی سی میاد؟

Big-Boss
21-12-2010, 11:06
کی برای پی سی میاد؟

برای ویندوز (نه الزاما pc) :
Q1 2011

Masoud King
21-12-2010, 11:11
سلام، خوبید؟ آقا من دی وی دیه این بازیو از دوستم گرفتم، اون تموم کرده بازیو، ولی من که میذارم تو دستگاه، صفحه سیاه میشه و دیگه هیچ کاری نمیکنه و دی وی دی هم در نمیاد و باید دستگاهو کلاً خاموش کنم، به نظر شما مشکل از دی وی دیه؟ آخه تقریباً نو هستش. ممنون
کنسولت رو آپدیت کردی؟

کی برای پی سی میاد؟
طبق تاریخی که gamespot زده بازی 22 فوریه 2011 یعنی حدود 2 ماه دیگه برای pc میاد

genius_islamic
21-12-2010, 11:39
سلام به نظر من وجود سلاح گرم خیلی بی مزه کرده بازی را
توی نسخه ی دو هم اصلا شهرش جالب نبود همش اب بود اگه مثل 1 بیشتر بیابون و عرب نشین داشت بهتر نبود؟نظر تون را بگین؟

HoJJaT_007
21-12-2010, 11:45
توی نسخه ی دو هم اصلا شهرش جالب نبود همش اب بود اگه مثل 1 بیشتر بیابون و عرب نشین داشت بهتر نبود؟نظر تون را بگین؟
یک که قشنگ بود ولی محدودیتی داشت . به نظرم ترکیب یک و دو جالبه یعنی یه مپ بسیار گسترده با روستا و اینا + یه شهر خیلی بزرگ با امکانات .
چون اگه مثل دو همش تو شهر باشه بازی یکم بی مزه میشه . البته ونیز توی ac ii بسیار جالب و قشنگ بود .

mosolim
21-12-2010, 11:57
سلام به نظر من وجود سلاح گرم خیلی بی مزه کرده بازی را

سلام
شما تو بازی از صلاح گرم استفاده میکنید؟ داشتن فقط یه تپانچه که اونم تنها 6 تا تیر داره که نمیشه سلاح گرم. بعلاوه اینکه بیشتر مراحل طوری طراحی شدن که شما باید با مخفی کاری و تیغه مخفی دشمن رو بکشید تا نهایتا در درگیری های رودر رو از شمشیر استفاده کنید. اگرم هم موردی پیش بیاد که مثلا ازراه دور شخصی رو مورد اصابت قرار بدید من خودم شخصه یا از چاقو استفاده میکنم یا تیر و کمان ( که بسیار پرقدرته ). ( استفاده از سلاح گرم بیشتر تو ماموریت ها لئوناردو مشهوده که اونم جانبیه )

در مورد شهر کاملا بات مخالفم نه تنها من مطمئنام خیلی از دوستان هم همین نظر رو دارن. شهری با این جزییات کجا و تو کدوم بازی شما دیدی؟ طراحی فوق العاده ساختمان ها و شهرها و بناهای تاریخیه ایتالیا کجا به این قشنگی بوده؟ وجود یه رود وسط شهر که میشه همش اب بودن یا تو شماره دو وقتی تو ونیز بازی می کنید انتظار ندارید که همش رو خشکی بازی کنید.

در کل من با نظرات شما 100 درصد مخالفم هرچند که نظرتون برام محترمه.

aramesh_61
21-12-2010, 14:43
نقل قول:
کنسولت رو آپدیت کردی؟

3 روزه کنسول خریدم! بازی nfs hot persuit روش اجرا میشه و فروشنده گفت LT+ هستش، به نظرتون مشکل از چیست؟

genius_islamic
21-12-2010, 14:55
سلام نه من نمیگم طراحی نسخه ی دو بد بود من میگم با فرهنگ و زندگی ما بیگانه بود ساختمان ها و کارهایی که میکرد بیشتر غربی بود اما نسخه ی 1 بیشتر از ساختمان های استفاده شده بود که مسلمونا اون موقع داشتند و این جذابش کرده بود که البته نسخه ی 3 فکر میکنم خوب باشه چون با زندگی و فرهنگ ما نزدیک تره
اسلحه هم برای این یگم جالب نیست چون حالت مبارزه تن به تن و جنگ های قدیم از بین میره و داریم به زمان حال نزدیک میشیم
یکی از مشکلات نسخه ی 2 پرواز بود که خیلی سخت بود باید مدام روی اتیش ها میرفتیم
درکل ممنون که نظرتون را گفتین

SHADEL
21-12-2010, 15:22
از بچه هایی که این بازیو بازی می کنن.
یکم توضیح میدن که بازی چه قدر پیشرفت کرده نسبت به نسخه قبلی .چه امکاناتی اضافه شده.
مثلا مبارزات تا چه حد پیشرفت کرده.؟
گرافیک چطوره؟

Masoud King
21-12-2010, 19:07
یکی از مشکلات نسخه ی 2 پرواز بود که خیلی سخت بود باید مدام روی اتیش ها میرفتیم
اینم همینطوریه

خوب عادیه... چون وسیله موتوری چیزی نداره که نیرو محرکه بده... واسه همین باید بری رو آتیش

از بچه هایی که این بازیو بازی می کنن.
یکم توضیح میدن که بازی چه قدر پیشرفت کرده نسبت به نسخه قبلی .چه امکاناتی اضافه شده.
مثلا مبارزات تا چه حد پیشرفت کرده.؟
گرافیک چطوره؟
گرافیک بهتر شده

جزئیات کاراکتر ها کمی پیشرفت کرده.
سیستم مبارزاتش هم پیشرفت هایی کرده... مثلا فینیش های بیشتر یا کشتن های پشت سر هم

گیم پلی بازی خیلی بهتر شده

کلا بازی به نظرم جز تو داستان تو بقیه چیزا پیشرفت خوبی داشته

mosolim
21-12-2010, 19:17
اینم همینطوریه

خوب عادیه... چون وسیله موتوری چیزی نداره که نیرو محرکه بده... واسه همین باید بری رو آتیش

گرافیک بهتر شده

جزئیات کاراکتر ها کمی پیشرفت کرده.
سیستم مبارزاتش هم پیشرفت هایی کرده... مثلا فینیش های بیشتر یا کشتن های پشت سر هم

گیم پلی بازی خیلی بهتر شده

کلا بازی به نظرم جز تو داستان تو بقیه چیزا پیشرفت خوبی داشته

سلام
کاملا حق با مسعوده البته در مورد داستان زیاد باش موافق نیستم. اگه منظورت اینه که داستان پیشرفت نداشته خوب شاید اما اگه منظورت اینه که داستان ضعیفه باتون مخالفم. چون که داستان این قسمت طوری طراحی شده که شما رو برای قسمت بعد اماده میکنه. نکته ای که این قسمت داره اینه که شما کامل با داستان انزیو آشنا میشید و نکته ی ابهامی براتون باقی نمی مونه و کاراکتر محوری این قسمت به نظرم دزمونده که داره روش مانور داده میشه و شما رو برای داستان اون آماده میکنه.

Masoud King
21-12-2010, 19:28
سلام
کاملا حق با مسعوده البته در مورد داستان زیاد باش موافق نیستم. اگه منظورت اینه که داستان پیشرفت نداشته خوب شاید اما اگه منظورت اینه که داستان ضعیفه باتون مخالفم. چون که داستان این قسمت طوری طراحی شده که شما رو برای قسمت بعد اماده میکنه. نکته ای که این قسمت داره اینه که شما کامل با داستان انزیو آشنا میشید و نکته ی ابهامی براتون باقی نمی مونه و کاراکتر محوری این قسمت به نظرم دزمونده که داره روش مانور داده میشه و شما رو برای داستان اون آماده میکنه.
داستان قسمت اول رو اگه یادت باشه کمی پشتوانه ی تاریخی داشت و خیلی چیزا پشت سرش بود. جز این خود داستان هم عالی بود.

تو قسمت دوم این حالتش کمتر شد.. اما داستانش بازم خیلی خوب بود

ولی تو این داستان بازی دیگه او عظمت رو نداره که آدم به خاطرش بره اینور و اونور تحقیق کنه تا سرچشمش رو بفهمه.
حتی اون زیبایی قسمت های قبلی رو نداره... برای من داستانش نا امید کننده بود.. خیلی بیشتر از این انتظار داشتم.

کلا من خودم زیاد با شخصبت اتزیو حال نمیکنم... مثه این هست که سوسول محله بشه رامبو : دی
اون صلابت و ابهت الطائر رو نداره

Big-Boss
21-12-2010, 19:30
مساله داستان فکر کنم با اسپین اف بودن بازی حل بشه.

mosolim
21-12-2010, 19:37
داستان قسمت اول رو اگه یادت باشه کمی پشتوانه ی تاریخی داشت و خیلی چیزا پشت سرش بود. جز این خود داستان هم عالی بود.

تو قسمت دوم این حالتش کمتر شد.. اما داستانش بازم خیلی خوب بود

ولی تو این داستان بازی دیگه او عظمت رو نداره که آدم به خاطرش بره اینور و اونور تحقیق کنه تا سرچشمش رو بفهمه.
حتی اون زیبایی قسمت های قبلی رو نداره... برای من داستانش نا امید کننده بود.. خیلی بیشتر از این انتظار داشتم.

کلا من خودم زیاد با شخصبت اتزیو حال نمیکنم... مثه این هست که سوسول محله بشه رامبو : دی

مسعود جان هیچ کس منکر ابهت و بزرگی اساسین یک نیست . داستان فوق العاده که به قول شما پشتوانه ی تاریخی داشت و یه جورایی همچین گروهی اون موقع بوده و همچین کارایی کردن و همچنین شخصیت الطائر فوق العاده قوی بود و تو رو جذب خودش کرد.

اما به نظر من این دلیل بر ضعیف بودن داستان بازی نمیشه شاید داستان این دوقسمت اخر قربانی قسمت اول شده. که اگر بخوایم بازم در نظر بگیریم داستان کلی دو قسمت رو که یه جورایی هم به هم مربوطن خیلی قویتر و پر جزییات تر از داستان خیلی از بازی های روزه.

داستانی که شما رو شاید مثل شماره یک جذب نکنه اما بی تفاوت به داستان هم بازی نمیکنی . این جزء اون دسته از بازی هایه که وقتی گیمیر بازی میکنه دوست داره بدونه که چی شد و چرا این اتفاقا افتاد. مطمئن باش موقع اومدن نسخه ی کامپیوتر بیشتر دوستان به دنبال ترجمه داستان هستند مثل اساسین 2 که یکی از دوستان زحمت ترجمه سکانس هارو کشیده بودن. دقت کنید این اتفاق زمانی میفته که داستان شما رو درگیر خودش کنه و بخوای ازش سر در بیاری که این خودش دلیل بر ضعیف بودن نیست.
بازم میگم داستان این دوقسمت قربانی قسمت اول شده.

Layken
21-12-2010, 23:08
3 روزه کنسول خریدم! بازی nfs hot persuit روش اجرا میشه و فروشنده گفت LT+ هستش، به نظرتون مشکل از چیست؟
شما بهتره به ایشون بگی که این بازی رو باز نم یکنه الکی نیست که کلی پول کنسول دادی..
اگه اپدیت شده باشه حتما باز م کینه وگرنه که مشکل از کنسول هستش..
البته بازی رو رو ی یک کنسول دیگه امتحان بکن تا از اون هم مطمئن باشی.

Layken
21-12-2010, 23:40

ُبرادران اساسین..

سال 2008 سالی بود که یک قاتل جدید با روش های جدید راه کارهایی جدید با برهه زمانی و سلاح های متفاوت معرفی شد الطیر شخصیتی بزرگ د راولین قسمت Assassins creed وارد دنیای بازی های کامپیوتری شد و توانست رویکردهای اهداف یک قاتل حرفه ای را که اهداف خاص خود را در پس زمینه انسان دوستانه و توجه به اقشار محتلف جامعه در ذهن بازیبازان تداعی کند این روند خوب باعث شد که Ubisoft به فکر ساخت قسمت دوم افتاد و بعد از انتشار ان و تغییر رویدادها در زمانی دیگر که قاتل ما را ازمیان عثمانی ها و اعراب به جمع
ایتالیایی ها و لئوناردو داوینچی اورد. این بار با جوانی غیور ، چهره ای جذاب و گستاخ که نتوانست با تمام تواناییهایش ان حس قتل و قتل بودن رو انتقال دهد تا این که برای جلب رضایت بازیبازانش این بار نه در یک DLC و نه یک قسمت شماره دار امده تا هم جبران مافات کند هم این که پخته شدن و بزرگ شدن خود را برای گیمرها اثبات کند.

(خشنتر--بزرگتر----بهتر)

گیم پلی..:

اگر قسمت های قبلی را تجربه کرده باشید حتما با گیم پلی بازی اشنا هستید که این بار با جزییاتی تغییر کرده اما تاثیر گذار در روند کلی گیم پلی تنش جذابی را در روح گیمرایجاد کرده است. بازی چیزی حدود 15 ساعت گیم پلی دارد و این موضوع در صورتی است که اگر ماموریتهای فرعی را کنار ماموریت های اصلی تجربه کنیم زمان لذت بردن از بازی بیشتر خواهد شد. ماموریت های فرعی به خوبی از ابجکتهای اصلی جدا شده و غنی تر و پرمحتواتر شده اند از جمله ابجکت های لئوناردو داوینچی که در نوع خود جالب توجه هستند. گیمر برای ارتقا و کسب مهارت های زیاد در کنار روند داستانی سری هم به فرعی ها می زند تا سریعتر انها را افزایش بدهد اتزیو مسن تر شده و تجربه بالایی هم کسب کرده که این روند در مبارزات او بی تاثیر نخواهد بود کار با سلاح های گرم و سرد این بار بیشتر ، بهتر و جذابتر شده مثل قسمت دوم اتزیو از دو سلاح همزمان می تواند استفاده کند که این بار سلاح گرم نیز به این ترکیبات اضافه شده و ما می توانیم در یک روند سنجیده در یک ان کار 5 ،6 نفر رو تمام کنیم. سلاح های سرد از شمشیرهای متفاوت بیشتر شده و به خوبی م یتواند می توانیم ضعیف یا قوی بودن ضرباتشان را احساس کنیم کار با سلاح های دشمنان و استفاده از انها اسانتر و بهینه تر شده.اضافه شدن ابزارهای کاربردی مانند (تپانچه.تیروکمان..کیسه های دودزا..تیغه های سمی..) همگی تکامل گیم پلی را رسنده اند.درکنار این ها م یتوان با اسب هم جنگید از بلندی رو یانها پرید و باز با کمک ان از روی اسب روی دشمن بپریم و کارشان را بسازیم در این بین سرعت اسب بی دلیل کاهش یافته است . این بار مغازه ها باز نیستند (توضیح خواهم داد) پس ما باید انها را بخریم (تعمیر کار..خیاطی..کمک های اولیه و بانک ) که این موارد را با مبلغی خریداری می کنیم که البته سودشان از درامد انها به جیب خودمان یا بانکی که باز کردیم خواهد رفت.
اما مهمترین تغییر اساسی گیم پلی اتزیو کار ناتمام خود را به تنهایی نم یتواند انجام دهد پس به دوستانی نیاز دارد او دوستانی برای خود پیدا میکند جان انها را نجات می دهد و میگود که برای بازسازی رم و نجات ان به ما بپیوندید.
دوستان assassin مثل ما لباس عقاب بر تن میکنن و منتظر یک اشاره اتزیو هستند تا مثل مورو ملخ بریزند و
با روش های مختلف دخل دشمنان را دربیارن اما این روشها مستلزم بالا رفتن کارایی انها خواهد وبد هرچه تعدا دوست اساسین بیشتر جمع کنیم که د رخانه ای دوتایی به تعدا 3 خانه د رمیان HUD های پرتعدا قرار میگیرند کارایی انها با مبارزاتشان افزایش می یابد که بعد از هر مسابقه Xp هایی به انها تعلق میگیرد که اتزیو باید با توجه به مکان های در نظر گرفته شده در جای جای بازی انها را ارتقا داده تا جایی که به یک اساسین ماهر تبدیل بشن.
مثل گذشته پرشهای بلند برای باز کردن نقشه و اپدیت کردن ان ،نرم تر شدن و کمی اغراق امیز شدن حرکات رو درودیوار ، نبود فضای بلند کافی برای لذت بردن از پرش شهر بسیار خرابه کار شده.و سیستم دزدی بسیار ناکارامد د رکنار کم توجهی به کار با قایق و مقداری کوچک بودن نقشه و فضا نسبت به باقی نسخه ها از جمله موارد گیم پلی هستند که قابل ایراد گرفتن هستش.
امتیاز..: 9.2

زبان ایتالیایی ..موسیقی تکراری..افکت های جدید

صدا و موسیقی..: با توجه به رویداد بازی د رکشور ایتالیا قطعا صداپیگان رو به استفاده از دیالوگ های ایتالیا در کنار زبان انگلیسی با لهجه ایتالیایی جلوه خوبی با بازی می دهد اتزیو بسیار با احساستر از قبل سخن میگویدافکتهای صدا کاملا تغییر کرده حتی صدای جزییاتی همچون اب و شمشیرها بهبود یافته اند موسیقی بازی از قسمت دوم الهام گرفته و کم تعداد ترک های جدید به بازی اضافه شدند اما باز همان تم خاص خود را حفظ کرده که با وجود اندک مشکلاتی در موارد اندکی از جمله به موقع نپرداختن به هیجان موسیقی در لحظات حساس بازی که قابل چشم پوشی هستش
امتیاز..:9

یک بازی به بزرگی شهر رم.

گرافیک..: در قسمت قبل تا نزدیکی های شهر رم رفتیم و در حسرت ان شهر ماندیم اما این بار بازی در این منطقه تاریخی اتفاق می افتد رم به چند ناحیه (شهرنشین کوهستانی ، مزرعه داران تقسیم شده موتو رگرافیکی همان AC II هستش با اندک تغییرات به AC:BH منتقل شده انمیشنهای مبارزات زیادتر شده انمیشن های حرکات رو دیوار ها و لبه ها نرمتر و روانتر شده گردش روز و شب ملموستر شده در کنار طراحی بهتر چهره کاکترها نوید تغیراتی د رگرافیک می دهد. جزییات چهره ها به خولی ایجاد شده و مخصوصا روی خانمها (خواهر مادر و زن های خیابانی ( که در ACII تقریبا همگی شبیه به هم بودند. شهر بزرگ با بافتهای جدید د رکنا رهمان افکتهای ACII که توام با نورپدازی حوب و جدید بوده. باز وجود برخی باگ در بازی...چهره اتزیو نسبت به دمو های از قبل رندر شده متفاوت هستش مخصوصا فک او..افت سرعت فریم بسیا رکم یا اصلا وجود ندارد فقط در برخی لحظات که از لودین صحنه به صحنه خارج میشیمبا فاتی ناچیز روبرو میشیم که قابل چشم پوشی هستش. انمیشن حرکات اسب هم کندتر شده که مقداری بی حوصلگی در جو بازیباز ایجاد م یکند .
درهمه جای بازی گیاهان و بوته ای رشد کرده د رنمای بالا اصلا معلوم نیستد طوری که انگا روجود ندارند اما درهمان صحنه با نمای پایین نزدیک پای اتزیو وجود پرتعداد گیاهان معلوم میشه.

خداحافظ اتزیو..

داستان و هیجان..: داستان بازی درست از همان نقطه ای اغا زمیشه که ACII تمام میشه ان زن مجهول جملاتی دیگر به اتزیو میگه که او و دزموند را در فکر فرو میبرند. د ران لحظه عموی او میرسد و با اتزیو به خانه برمیگردد اتزیو د رکنار ماد رخواهر و اعضای خانواده تصمیم به شروع یک زندگی عادی توام با پیگیری موارد اساسین ها که ناگان مخالفان خاندان ادیتور که طالب قدرت بودند از راه رسیده و شروع ماجرای ناگواری را برای اتزیو رقم میزنند که او را متسلزم حس انتقام جویی میکنند داستان پردازش خوبی دارد روایت داستان عالی هستش اما تا نصفه های بازی روندی نزولی دارد کمی احساس پوچی و دلسردگی د رکنار لودینگ های پی در پی و رفت امد های متعدد فضاهای DNA کمی باعث خدشه در فضای بازیباز می وشد اما به مرور و در اوایل نصف داستان بازی رو به رشد شده و حالتی حماسی تر به خود می گیرد که با بهترین شکل ممکن به پایان برسد .
مخفی کاری در رگه اصلی بازی قرار دارد و بیشتر مراحل با این وضع ادامه پیدا میکند که البته میشه درگیر هم شد
درگیری با سربازان هم به لطف دوستان اساسین بسیار جذاب شده اند در مواقع خطر تنها با یک شاره کلی اساسین به حل دعوت میشه و جنگی خشن ایجاد میشه. طبق روال گذشته دشمنان یکی یکی حمله می کنن و باز به ندرت حملات همزمان پی گیری می شود البتهخ این موضوع هم با سخت جون بودن سربازان درجه بالا جبران می شود این بار رم زیر سایه ظلم قرار گرفته که به خوبی در جو بازی شاهد هستیم مناطقی از بازی زیر سلطه کاپیتان ها ان منطقه قرا رگرفته اتزیو با کشتن انها و اتش زدن برجک ها یانها نه تنها انجا را از وجود سربازان پاک م یکند بلکه با ایجاد کسب و کار و خرید مغازه رونق خاصی به محیط می بخشد تا این که به مرورد کل رم را به تصرف خود در بیاره دزموند هم با رویداد های خاصی که د راواخر باز یانجام داد نوید ادامه بازی را در یک قسمت شماره دار تضمین می کند.
این بار هم هنوز AS اون اساسین قسمت اول نشد روح و حس قتل افکاری پریشان و محتوای خاص و عام پسند که قاتلی مرموز در شهر هستد
در قسمت های جدید به خوبی تجدید نشده است AS:BH با ایجاد گیم پلی متنوع و مفرح گامی بزرگ در این سری برداشت و ما را به خوبی با ماجراها ی خود درگیر ساخت.

امتیاز کل..: 9.2

Masoud King
22-12-2010, 00:05
مسعود جان هیچ کس منکر ابهت و بزرگی اساسین یک نیست . داستان فوق العاده که به قول شما پشتوانه ی تاریخی داشت و یه جورایی همچین گروهی اون موقع بوده و همچین کارایی کردن و همچنین شخصیت الطائر فوق العاده قوی بود و تو رو جذب خودش کرد.

اما به نظر من این دلیل بر ضعیف بودن داستان بازی نمیشه شاید داستان این دوقسمت اخر قربانی قسمت اول شده. که اگر بخوایم بازم در نظر بگیریم داستان کلی دو قسمت رو که یه جورایی هم به هم مربوطن خیلی قویتر و پر جزییات تر از داستان خیلی از بازی های روزه.

داستانی که شما رو شاید مثل شماره یک جذب نکنه اما بی تفاوت به داستان هم بازی نمیکنی . این جزء اون دسته از بازی هایه که وقتی گیمیر بازی میکنه دوست داره بدونه که چی شد و چرا این اتفاقا افتاد. مطمئن باش موقع اومدن نسخه ی کامپیوتر بیشتر دوستان به دنبال ترجمه داستان هستند مثل اساسین 2 که یکی از دوستان زحمت ترجمه سکانس هارو کشیده بودن. دقت کنید این اتفاق زمانی میفته که داستان شما رو درگیر خودش کنه و بخوای ازش سر در بیاری که این خودش دلیل بر ضعیف بودن نیست.
بازم میگم داستان این دوقسمت قربانی قسمت اول شده.
درسته با همین داستان هم از بعضی باز های دیگه جلو تره ولی آدم از هر چیزی یه انتظاری داره

مثلا من از فیفا همیشه انتظار گیم پلی واقعی دارم ... از AC هم انتظار داستان عالی

یه جورایی انگار خیلی معطوف به گیم پلی و گرافیک شدن و از داستان فراموش کردن. کلا خوبی ها و مشکلات نسخه اول الان بر عکس شده.
اونجا گیم پلی تکراری رو داشتیم اما الان گیم پلی واقعا خوب شده.. گرافیک هم پیشرفت خوبی داشته مخصوصا از اون حالت خشک در اومده و هنری تر شده

SHADEL
22-12-2010, 19:39
بله واقعا الطائر یه چیز دیگه بود.اصلا ابوهتی داشت.من که خیلی حال کردم باهاش.
اتزیو هم خوبه داستان قسمت دوم هم واقعا زیبا بود.ولی داستان 1 یکم با کشور های مسلمان و مسیحی در ارتباط بود حالش بیشتر بود
حس قاتل بودن حرفه ای رو به آدم منتقل میکرد.ولی دیگه نمی تونستند داستان 1 رو ادامه بدن چون کشش نداشت.ولی من خیلی دوست دارم دوباره ac به همون دوران ac 1 برگرده.واقعا جالب میشه.فکر کنم تو ac5 or 6 خود دسموند اساسین میشه.!!ولی این دسموند خوب خر زور شده بودا همه رو داشت چکی میکرد آخر :31:ac2 من نمیدونم این از خودش نتونست دفاع کنه سریع دزدیدنش آوردنش روش آزمایش کنن چه جوری یهویی هرکول شد.:18:
راستی بابت نقد هم ممنون خیلی خوب بود.:40:
یه چیز دیگه اون دکتره که آخره ac 2 فرار می کنه چی میشه تو این قسمت؟

Masoud King
22-12-2010, 21:29
ac2 من نمیدونم این از خودش نتونست دفاع کنه سریع دزدیدنش آوردنش روش آزمایش کنن چه جوری یهویی هرکول شد.
این به خاطر همین آزمایش هایی که روش کردن یه سری ویژگی ها رو از الطائر و اتزیو به ارث برده ..
تازه خودش هم از نژاد قاتلا بوده پس استعدادش رو هم داشته : دی

یه چیز دیگه اون دکتره که آخره ac 2 فرار می کنه چی میشه تو این قسمت؟
تو این قسمت خبر خاصی از اون دکتر و دار و دستش نیست

Mehran-King
23-12-2010, 21:05
به نظر من نسخه 1 زیاد جالب نبود !!! چون زیاد تنوعی نداشت فقط باید میرفتیم بالای برج و ... همچین چیزا ... اما تو نسخه 2 و برادر هود امکان خرید لباس و اسلحه و ... هست که خودش یه تنوع خوبی به گیم پلی میده !!!

underworld
23-12-2010, 21:37

بله واقعا الطائر یه چیز دیگه بود.اصلا ابوهتی داشت.من که خیلی حال کردم باهاش.

تایید میکنم...واقعا حرف دل منو زدین...به نظرم کلا قسمت 2 و 3 این بازی پیشرفتهای خیلی خوبی داشتن غیر از این کاراکتر اتزیو با این شخصیت آویزونی که داره اصلا به اساسین و این چیزا نمیخوره
کلا شخصیتهای اینجوری که اهل آدم کشی و مخفی کاری هستن معمولا آدمهایی دارای عزت نفس بالا و سنگین رنگین و متین هستند مثل Altair, hitman یا تا حدودی سم فیشر

این به خاطر همین آزمایش هایی که روش کردن یه سری ویژگی ها رو از الطائر و اتزیو به ارث برده ..
تازه خودش هم از نژاد قاتلا بوده پس استعدادش رو هم داشته : دی

ولی جدا جای بحث داره که اگه زمانی که دزموند وارد Animus میشده احساس میکرده و میدیده که انگار خودش داره اون خاطرات رو تجربه میکنه و بخاطر همین قابلیتهای اجدادش رو بدست اورده از لحاظ ذهنی, قدرت بدنیش از کجا یهو اینقدر زیاد شده؟!
سوال دوم اینه که اگه خودشو توی بدن اتزیو میدیده پس چرا آخر قسمت دوم بازی که اون زنه میخواسته به دزموند راجع به حوادث سال 2012 اخطار بده روشو کرده بود به یه سمت دیگه و خطاب به دزموند حرف میزد؟!
به نظر شما اینها سوتی نیست؟

mosolim
24-12-2010, 10:06
ولی جدا جای بحث داره که اگه زمانی که دزموند وارد Animus میشده احساس میکرده و میدیده که انگار خودش داره اون خاطرات رو تجربه میکنه و بخاطر همین قابلیتهای اجدادش رو بدست اورده از لحاظ ذهنی, قدرت بدنیش از کجا یهو اینقدر زیاد شده؟!
سوال دوم اینه که اگه خودشو توی بدن اتزیو میدیده پس چرا آخر قسمت دوم بازی که اون زنه میخواسته به دزموند راجع به حوادث سال 2012 اخطار بده روشو کرده بود به یه سمت دیگه و خطاب به دزموند حرف میزد؟!

سلام
دستگاه آنیموس مستقیم با DNA دزموند کار داشت و ازاون طریق مموری ها کامل میکرد بنابراین اگر در پایان بازی بیاد وDNA دزموند رو تغییر بده و به صورت یک اساسین ( یا باراساس DNA های الطائر و انزیو در بیاره ) چندان دور از ذهن نیست. الان تو علم پزشکی با تغیر در DNA ( بهتر بگم ژن ها ) خیلی از بیماری هارو درمان میکنن. یعنی ایجاد تغییر دربدن. بنابراین این که بعد از پایان بازی میبینیم دزموند قابلیت های یک اساسین رو بدست اورده زیاد دور از ذهن نیست. ( میشه از این طریق توجیح کرد ) یه توجیح دیگه داره اونم اینه که دزمود نواده اساسین هاست و ژن های اونا رو به ارث برده پس میتونه دارای همچین قدرت هایی باشه که با رفتن به دستگاه این قابلیت ها پرورش یافته که من خودم این توجیحو رد میکنم چون خود اساسین ها اون موقع با وجود اینکه پدرانشون هم اساسین بودن ولی با اموزش بدنی به این مرحله میرسدند بنابراین اون احتمال اول و جابجایی ژن ها توسط دستگاه انیموس دور از ذهن نیست.

اره قسمت دوم میتونه یه جور سوتی باشه . به قول شما دزموند تو کالبد انزیو بده پس چه دلیلی میتونه داشته باشه که زنه با دزموند حرف بزنه اما رو به جایی دیگه باشه.؟؟؟؟؟

این همه جای بحث داره ها بیاد نظر بدید و یه بحثی بکنیم شاید مسئله بیشتر برامون روشن بشه.

amin 2010
24-12-2010, 11:37
چه دلیلی میتونه داشته باشه که زنه با دزموند حرف بزنه اما رو به جایی دیگه باشه.؟؟؟؟؟

دلیلش واضحه !!:
میدونسته که در اون لحظه افراد دیگه ای هم در غالب تیم دارن به دزموند کمک می کنن !!علاوه بر دزموند همه تیم هم این صحنه رو دیدن پس دزموند یجور نماد بود

Amir M.ohAma.D
24-12-2010, 12:24
به نظر من نسخه 1 زیاد جالب نبود !!! چون زیاد تنوعی نداشت فقط باید میرفتیم بالای برج و ... همچین چیزا ... اما تو نسخه 2 و برادر هود امکان خرید لباس و اسلحه و ... هست که خودش یه تنوع خوبی به گیم پلی میده !!!
منم باهات موافقم.من هیچوقت یکو تا اخر حوصلم نیمد برم
گرافیکه نسخه 2 و 3 از نسخه یکش بیشتر شده؟

Big-Boss
24-12-2010, 12:35

من نسخه اول رو فقط بخاطر اینکه یه بار گرفتم با کرک اولی بود وسط بازی بیشتر نمی رفت و مجبور شدم بار دوم بگیرم بازی کردم.واقعا نیمه دوم بازی فقط واسه تموم کردن بازی میکردم خیلی خسته کننده بود.تمام شهرها حوادثش مثل هم بود در دروازه اش یه نفر رو نجات میدادی اونم با یه گروه راهب می فرستادت تو بعدش هم تکرار مکررات بع تعداد مساوی آدم برای نجات به تعداد مساوی نمیدونم یه چلنج دیگه و ...
مرحله پایانیش هم کم مونده بود خوابم بگیره.
ولی از نسخه دو کارکترهای دیگه ای هم که هستند و داستانش خیلی برام جالب بود.

گرافیک که پیشرفت داشته طبیعتا . راستی نسخه ی 3 نیست این یه اسپین اف برای 2 هست.

ali_ranger22
24-12-2010, 12:58
نه سوتی نیست چون خود اتزیو هم مونده بود که دزموند کیه
در کل نمیشه داستان بازی رو پیش بینی کرد
آخر این قسمت وقتی نماد چشم ماسونی میاد من یه جوری شدم واقعا، الان دیگه احساس می کنم این بازی داستانش خیلی مهم تر و جالب تر داره میشه. شاید اون سیب واقعا بهشتی نیست! میشه خیلی حدسا زد
یه چیزی هم واضحه این که بالاخره بازی به سال 2012 میاد

SHADEL
24-12-2010, 16:44

خب به خاطر این بود که 1 زیاد امکانات نداشت .خود تیم سازندگان بازی گفته بودند که ناشر بازی رو ما فشار آورده بود که ما بازی رو زود تر بدیم بیرون مگر نه داشتیم رو بازی کار می کردیم و اگه این امر میسر شده بود خیلی از امکانت 2 تو 1 بود.
حالا اگه قسمت 1 بازی امکانات و گرافیک و ... قسمت 2 رو داشت شما از 1 بیشتر خوشتون میامد یا 2 .؟
با اتزیو بیشتر حال می کردین یا الطائر؟

تازه به نظر من شخصیت الطائر خیلی انسان دوستانه تر بوده و به مردم کمک می کرد.و اهداف بزرگ تری داشت.و واقعا تروریست حرفه ای بود.ولی اتزیو می خواست انتقام بگیره و سیب رو هم به دست بیاره.

ولی همه جای 1 یه طرف این عرب و عثمانی کشتن یه طرف!!:27:

ali_1372
24-12-2010, 17:01
سلام

من متاسفانه اون قسمت آخر بازیAC 2 که زنه میاد با اتزیو حرف می زنه رو نفهمیدم .. اگه کسی می دونه زنه چی می گفته بهش و کلا در مورد چی حرف می زده منو بی خبر نذاره.

راستی AC:B برای PC کی میاد؟

SHADEL
24-12-2010, 22:05
سلام

راستی AC:B برای PC کی میاد؟
اگه اشتباه نکنم.
سه ماهه اول 2011 میاد.فکر کنم همون ماه اول بیاد البته این فقط پیش بینیه.

genius_islamic
24-12-2010, 22:11
سلام اقا اینکه مدام میره توی دنیای امروز چه چیز مضخرفیه ها اعصاب میترکونه نه؟
راستی توی نسخه ی دو فکر میکنین باید باز بریم اینترنت تا بازی اجرا بشه یا راحت اجرا میشه؟

genius_islamic
25-12-2010, 22:00
سلام با این سیستم ما روان بایز اجرا میشه یا نه؟
dell vostro 1510
ram 4 ddr 2
graphic 256
cpu core 2 2500

armin_punisher6
25-12-2010, 23:14
بچه این بازی برای کامپیوتره؟رو لپ تاپ من با حد اکثر کیفیت اجرا میشه؟
cpu:i7 720qm 6MB
Ram:4GB DDRIII
VGA:geforce 230m 1GB

Layken
26-12-2010, 00:15
بچه این بازی برای کامپیوتره؟رو لپ تاپ من با حد اکثر کیفیت اجرا میشه؟
cpu:i7 720qm 6MB
Ram:4GB DDRIII
VGA:geforce 230m 1GB
برای کامپیوتر هست ولی انشالله اسفند میاد
این سیستم شما هم به خوبی اجرا می کنه.

سلام با این سیستم ما روان بایز اجرا میشه یا نه؟
dell vostro 1510
ram 4 ddr 2
graphic 256
cpu core 2 2500
اگه گرافیک سایه زنیش و حجم بیتهاش زیاد باشه به خوبی اجرا میکنه...

سلام اقا اینکه مدام میره توی دنیای امروز چه چیز مضخرفیه ها اعصاب میترکونه نه؟
راستی توی نسخه ی دو فکر میکنین باید باز بریم اینترنت تا بازی اجرا بشه یا راحت اجرا میشه؟
این موضوع تا کمی نصف بازی عذاب اور هستش...
و این که ممکنه باز به نت نیاز باش باید صبر کرد معلوم نیست

armin_punisher6
26-12-2010, 09:50
ببخشید این ورژن 2 این بازی هست؟اگه هست 1 چطور بود؟قشنگ بود؟ارزش دانلود داره؟

mosolim
26-12-2010, 11:49
ببخشید این ورژن 2 این بازی هست؟اگه هست 1 چطور بود؟قشنگ بود؟ارزش دانلود داره؟

سلام
دوست عزی این ورژن 3 این بازی هست یه جورایی. شما اول باید یک رو بازی کنی ( پیشنهاد میشه که حتما بازی کنید ) . بعد شماره دو و سپس باید تا اسفند صبر کنید تااین شماره هم برای pc بیاد.

^^ HAMID ^^
26-12-2010, 13:03
من که یکش رو بازی نکردم ولی 2 اش رو گرفتم دارم بازی میکنم خیلی حال کردم باهاش . گرافیک خیلی خوبی داره . داستان قشنگی داره و سرعت بازی و جلو رفتن داستان خیلی خوبه ! از اینش خیلی خوشم اومد .

فقط نمیدونم درجه سختی ندااره باز ی ؟ همون اولش که پروفایل ساختم چیزی نپرسید !

Big-Boss
26-12-2010, 13:26
من که یکش رو بازی نکردم ولی 2 اش رو گرفتم دارم بازی میکنم خیلی حال کردم باهاش . گرافیک خیلی خوبی داره . داستان قشنگی داره و سرعت بازی و جلو رفتن داستان خیلی خوبه ! از اینش خیلی خوشم اومد .

فقط نمیدونم درجه سختی ندااره باز ی ؟ همون اولش که پروفایل ساختم چیزی نپرسید !

من شماره یک رو که بازی کردم از تکراری بودنش به شدت بدم اومد 2 رو هم نمی خواستم بازی کنم ولی دیدم واقعا سازنده ها مشکلات رو فهمیدن و برطرف کردن.
درجه سختی معمولا بازی های با محیط وسیع و و امکان انجام ماموریت به به چند روش به قولی اوپن ورلد قرارا نمیدن.

Mehran-King
26-12-2010, 19:32
من شماره یک رو که بازی کردم از تکراری بودنش به شدت بدم اومد 2 رو هم نمی خواستم بازی کنم ولی دیدم واقعا سازنده ها مشکلات رو فهمیدن و برطرف کردن.
درجه سختی معمولا بازی های با محیط وسیع و و امکان انجام ماموریت به به چند روش به قولی اوپن ورلد قرارا نمیدن.

موافقم :46: نسخه یک بدترین نسخه از نظر خودم هست اصلا اگه یادتون باشه فقط رنگ و آب و هوای شهر ها و منطقه ها تکراری هست من تو عمرم ندیدم یک Assassin ظهر بره آدم بکشه :دی تو نسخه 1 اصلا شب نمیشد و بازی اصلا کیف نمیداد یا رنگ خاصی در درختان و گیاهان نبود ، اما در نسخه 2 و BH شاهد واقعی بودن بازی هستیم که درختان و گیاهان رنگ زیبایی دارند و واقعی جلوه میکنند و اشتباه نکنم باران هم میباره تازه شب هم میشه :دی خیلی حال داد نسخه 2 میگن BH هم خیلی خوبه گروهی میریم دشمن رو میزنیم :5:

aha2012
26-12-2010, 19:52
نسخه ی جدیدی از بازی تو راهه.همین.دیگه هیچ اطلاعاتی ازش نیومده
نسخه ی سوم هم نیست

armin_punisher6
27-12-2010, 13:27
کسی لینک دانلود مستقیم 1 این بازی رو داره؟

مهندس الهه
28-12-2010, 15:21
سلام

من وقتی بازی assassing creed رو اجرا میکنم با هیچ دکمه ای از کیبرد نمیتونم دموهای اول بازی رو رد کنم
وقتی هم دمو تموم میشه و میره واسه انتخاب پروفایل ، اونجا هم فقط موس کار میکنه و نمیشه پروفایل خودم رو انتخاب کنم

Layken
28-12-2010, 16:37
سلام

من وقتی بازی assassing creed رو اجرا میکنم با هیچ دکمه ای از کیبرد نمیتونم دموهای اول بازی رو رد کنم
وقتی هم دمو تموم میشه و میره واسه انتخاب پروفایل ، اونجا هم فقط موس کار میکنه و نمیشه پروفایل خودم رو انتخاب کنم
از عجایب ایرادها بود این ...
شما از سیستمت مطمئنی...؟ منظورم به روز بودنشه..؟
راستی اگه منظور شما ac یک هسش که در تاپیک مخصوص خودش

کسی لینک دانلود مستقیم 1 این بازی رو داره؟
شما هم اگه لینک قسمت اول رو می خوای تاپیک خود بازی برید پیدا می کنید.

mosolim
29-12-2010, 16:08
سلام
ببینید به چه موارد جالبی تو بازی رسیدم.

عکس ها مربوط به کودتای 28 مرداد سال 32 میشه. این عکس زمانی که شما می خواید معمای 5 رو حل کنید براتون میاد. و موضوع معما در رابطه با براندازی دولتها توسط کودتاست. که این عکس مربوط به برافتادن حکومت مصدق در 28 مرداد 1332 هستش. البته کودتای شیلی هم بود که این یکی نظر من رو جلب کرد. گفتم قرار بدم شاید برای شما هم جالب باشه.

این رو هم بگم تو این معما ها خیلی از وقایع تاریخی بیان شده که یکیشم اینه.

َalireza
29-12-2010, 18:02
مگه بازی برای کامپیوتر اومده؟؟؟!!!!

mosolim
29-12-2010, 19:06
مگه بازی برای کامپیوتر اومده؟؟؟!!!!

نه دوست عزیز رفته برا اسفند.