PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک فوری از دوستان برای انتخاب بهترین و جدیدترین HD Media Player

Karmenwet
29-06-2010, 06:13
با عرض سلام و خسته نباشيد .

دوستان خواهشا به سوالات زير جواب کامل بدهيد .

يک دستگاه جدید و با تمام امکانات شبيه WD TV Live Plus HD Media Player معرفي کنيد که زيرنويس فارسي

را ساپورت کند ؟ يعني تمام فرمت ها + VOB را با زيرنويس فارسي ساپورت کند ؟

**** در واقع دستگاهی باشد که تمام فرمت هاي معروف + زيرنويس فارسي رو کامل ساپورت کند

معرفي کنيد و قيمتشم برام مهم نيست اصل کارايي بالاترش هست .

**** و اینکه هارد اکسترنال بهش وصل بشود . و خواهشا بگویید چه مدل هارد اکسترنال و با چه حجمی توسط

این دستگاه ها استفاده می شود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون می خوام یک هارد اکسترنال هم براش بگیرم .

WD TV Live Plus HD Media Player خودش تمام فرمت ها + VOB و تمام فرمت های زیرنویس ها را هم

ساپورت مي کند اما نمي دانم ايا زيرنويس فارسي را ساپورت مي کند يا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر .

Karmenwet
30-06-2010, 12:42
از دوستان کسی نیست کمک کند و به سوالات پاسخ دهد . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

t_tanhayam
30-06-2010, 13:32
از دوستان کسی نیست کمک کند و به سوالات پاسخ دهد . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برندهاي خوب زيادي هستند كه قابليت هايي كه گفتين رو داشته باشند
بستگي به هينه شما داره ونيازهاتون
ميتونيد WD 115 تومان بگيريد ميتونيد NOVATRON 270 توماني بگيريد و برندهاي خوب ديگه

Karmenwet
30-06-2010, 13:56
برندهاي خوب زيادي هستند كه قابليت هايي كه گفتين رو داشته باشند
بستگي به هينه شما داره ونيازهاتون
ميتونيد WD 115 تومان بگيريد ميتونيد NOVATRON 270 توماني بگيريد و برندهاي خوب ديگه

دوست خوبم ممنونم از شما .

خوب برای بنده گفتم هزینه اصلا مهم نیست اصل کارایی بالاترش هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ولی یک دستگاهی باشد با کارایی بالا و زیرنویس فارسی رو کامل ساپورت کند یعنی فرمت SRT زیرنویس فارسی

+ حروف گ - چ - پ -ژ - را ساپورت کند و این موردها برای من بسیار مهم هستش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر .

samboliya
30-06-2010, 15:16
دوستان منم یه راهنمایی می خوام چون سوالم شبیه این دوستمونه دیگه تاپیک جدید نزدم فقط بر عکس دوستمون یه player ارزون می خوام حداکثر 50 یا 60 تومن چیزی هستش که همه فرمتها رو پخش کنه؟من می خوام فقط باهاش فیلم ببینم کار شاقی نمیخوام باهاش انجام بدم.

t_tanhayam
30-06-2010, 16:20
دوستان منم یه راهنمایی می خوام چون سوالم شبیه این دوستمونه دیگه تاپیک جدید نزدم فقط بر عکس دوستمون یه player ارزون می خوام حداکثر 50 یا 60 تومن چیزی هستش که همه فرمتها رو پخش کنه؟من می خوام فقط باهاش فیلم ببینم کار شاقی نمیخوام باهاش انجام بدم.

در مورد wd ارزون والا فكر نميكنم 60 تومان باشه فكر ميكنم نهايت ما يك wd دست دوم بگيريد 70 بايد بدين

---------- Post added at 04:20 PM ---------- Previous post was at 04:18 PM ----------

دوست خوبم ممنونم از شما .

خوب برای بنده گفتم هزینه اصلا مهم نیست اصل کارایی بالاترش هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ولی یک دستگاهی باشد با کارایی بالا و زیرنویس فارسی رو کامل ساپورت کند یعنی فرمت SRT زیرنویس فارسی

+ حروف گ - چ - پ -ژ - را ساپورت کند و این موردها برای من بسیار مهم هستش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر .

دوست خوبمون sash ‌كه اين دستگاه رو داره گفتند كه بايد زبان عربي بگزارين توي همون فروم جواب ميدند
توي فروم ديگه دوستاني كه eagate داشتند گفتند ساپورت ميكنه ومشكلي نداره با اين دستگاه