PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تست سرعت دانلود سرویس Gprs / Edge شرکت ایرانسل + فیلم

soheilsh
28-06-2010, 20:01
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز ، امروز شاتل عزیز از صبح قطع شد و گفتن بعد از ظهر وصل میشویم ، من هم فرصت را غنیمت شمردم و ایرانسل رو اتیش کردم ... ، طرح یک روزه gprs رو زدم و شروع به تست گرفتن... ،
نتایج تست :
1- سرعت عالی
2- سرعت باز کردن پیچ ها خوب
3- فعال شدن سریع طرح مورد نظر
4 - درمدت 2 ساعتی که وصل بودم یک بار هم قطع نشد ...

برنامه و سخت افزار هایی که با انها تست شد :
1- ویندوز 32 بیتی 7
2- یک عدد گوشی 5800 با EDGE calss 32 !! ( بعضی از دوستتان گفتند بدترین کلاس مربوط به 32 میباشد !!!! ولی در تست ها که اینطور نبود )
منطقه مورد تست : کرج ، جهانشهر

معایب :
زود خالی شدن باطری موبایل :31:
و راه حل ان استفاده از مودم های gprs edge موجود در بازار است ...

موارد تست شده : سرعت دانلود ، چک کردن سرعت از طریق speedtest.net ، تست پینگ از سایت pingtest.net
برای مشاهده تست ها فیلم را از لینک زیر دانلود کنید .... ، در کل این سرویس به دوستانی پیشنهاد میشود که adsl با سرعت های پایین و یا dialup دارند پیشنهاد میشود...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pooria_googooli
28-06-2010, 21:11
دوست عزیز دقیقا 2 3 تا تاپیک عین این تاپیک هست . برا چی یه نگاه به فروم نمینازید؟

soheilsh
28-06-2010, 21:23
دوست عزیز دقیقا 2 3 تا تاپیک عین این تاپیک هست . برا چی یه نگاه به فروم نمینازید؟

اخوی 4 تا تاپیک هست اما هیچ کدوم تست درست حسابی قرار ندادند و فقط به صورت نوشتاری نوشته اند ....
شما اگر فیلم رو ببینید متوجه کیفیت کار میشوید

KING_DESIGNER
28-06-2010, 21:29
حالا بزار اینم دلش خوش باشه تو چرا گیر میدی :31:

MrDevil
28-06-2010, 22:17
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز ، امروز شاتل عزیز از صبح قطع شد و گفتن بعد از ظهر وصل میشویم ، من هم فرصت را غنیمت شمردم و ایرانسل رو اتیش کردم ... ، طرح یک روزه gprs رو زدم و شروع به تست گرفتن... ،
نتایج تست :
1- سرعت عالی

1- ویندوز 32 بیتی 7
2- یک عدد گوشی 5800 با EDGE calss 32 !! ( بعضی از دوستتان گفتند بدترین کلاس مربوط به 32 میباشد !!!! ولی در تست ها که اینطور نبود )

معایب :

موارد تست شده : سرعت دانلود ، چک کردن سرعت از طریق speedtest.net ، تست پینگ از سایت pingtest.net
برای مشاهده تست ها فیلم را از لینک زیر دانلود کنید .... ، در کل این سرویس به دوستانی پیشنهاد میشود که adsl با سرعت های پایین و یا dialup دارند پیشنهاد میشود...

بیشتر گوشیهای اج 32 سرعت پایینی دارند.
ولی به صورت کلی برای پیدا کردن سرعت اج باید تعداد تایم اسلات دانلود گوشی ضرب در 59.2kb بشود
یعنی در کلاس 10 که 4 اسلات داره 4*59.2=236.8kb

sei_pm
28-06-2010, 22:42
نتایج تست :
1- سرعت عالی

1- ویندوز 32 بیتی 7

معایب :

اسم دکلی که باهاش وصل میشی چیه؟ بگو بلکه کسی خواست از اون استفاده کنه.

pooria_googooli
28-06-2010, 22:54
باشه فقط به خاطر تو .:11: حالا که تاپیک زدی بگو ببینم اون برنامه که برا تغییر از gprs به edeg هست رو نصب کردی؟

soheilsh
28-06-2010, 23:00

باشه فقط به خاطر تو .:11: حالا که تاپیک زدی بگو ببینم اون برنامه که برا تغییر از gprs به edeg هست رو نصب کردی؟

مرد حسابی این چه جور حرف زدنه ؟؟؟ حالا بزار اینم دلش خوش باشه .....
هر کسی می تونه یه تاپیک و بحث و گفتگو راه بندازه ، به کسی هم مربوط نمیباشد.

---------- Post added at 11:00 PM ---------- Previous post was at 10:58 PM ----------

اسم دکلی که باهاش وصل میشی چیه؟ بگو بلکه کسی خواست از اون استفاده کنه.

jomhori blv a

pooria_googooli
28-06-2010, 23:01
آقا خواهشا دعوا نکنید . اینجا که جای بحث و دعوا نیست . اینچور چیزا رو پخ کنید .

soheilsh
28-06-2010, 23:06
بیشتر گوشیهای اج 32 سرعت پایینی دارند.
ولی به صورت کلی برای پیدا کردن سرعت اج باید تعداد تایم اسلات دانلود گوشی ضرب در 59.2kb بشود
یعنی در کلاس 10 که 4 اسلات داره 4*59.2=236.8kb

پس چطور با اج 32 داره 30 کیلوبایت میگیره؟

MrDevil
28-06-2010, 23:33
پس چطور با اج 32 داره 30 کیلوبایت میگیره؟

گفتم بیشترشون.سرعت بستگی به تعداد اسلات داره که فکر کنم برای شما 5 باشه