PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : TMW: The Mana World

aminnnn73
28-06-2010, 15:23
سلام

دنیای مانا یک بازی دو بعدی اینترنتی هست که در اینجا قصد معرفی اش رو دارم. برای اجرای این بازی شما باید فایل نصب رو از سایت رسمیthe mana world دانلود و اجرا کنید. برای شروع و ادامه بازی نیاز به اتصال اینترنتی دارید. با اجرای بازی صفحه ای برای شما باز می شه که با ساخت یک اکانت به شما اجازه ورود می ده.

اسم دقیق این سبک بازی ها رو نمی دونم اما با بازی هایی به سبک بایت فایت و تراوین و ... متفاوته. اون بازی ها همه در صفحات وب هست و عملا شما چیزی رو در اختیار ندارید؛ اما در این بازی شما کنترل کارکتر خودتون رو به عهده می گیرید و در دنیای مانا به حرکت در میاید؛ بنابراین به سرعت اینترنت کافی نیاز دارید و در سرعت های پایین تر احتمال ایجاد مشکل وجود داره.

مردم زیادی از سراسر دنیا در اون عضو هستند و همین یکی از علل اصلی جذابیت بازیه. ایتم های زیادی در بازی وجود داره و شما می تونید قدرت خودتون رو افزایش بدید و در مراحل بعد تخصصی تر عمل کنید. حتی با مرور زمان جنبه های تجملاتی بازی هم بالاتر می ره. به نحوی که در حال حاضر عده زیادی به آخرین رتبه این بازی هم دست پیدا کردند اما هنوز کلکسیون های خودشون رو از تمام ایتم ها پر نمی بینن. البته این موضوع یک اخطار بزرگ هم هست. چون اگر معتاد The mana world شدیدٰ سخت می شه ترکش کرد. شخصا در اویل عضویتم اثر بدی داشت و وقت زیادی رو پشت کامپیوتر گذروندم. به هر حال اگر دلتون خواست عضو بشید و بگید من هم بیام و با هم بازی کنیم.

سایت بازی:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نکته: در قسمت دانلود این سایت دنبال لینک دانلود فایل نصب بگردید.

چند تا عکس از محیط بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arrowtic
28-06-2010, 16:25
فكر نمي كنم جالب باشه.گرافيكش كه ...
ولي نبايد به ظاهر اهميت داد.DL ميكنم ميام ببينم چه طوره.

---------- Post added at 05:24 PM ---------- Previous post was at 05:23 PM ----------

راستي افرادش زياده يا نه؟خلوت باشه اصلا حال نميده.

---------- Post added at 05:25 PM ---------- Previous post was at 05:24 PM ----------

DL نميشه.از خوده سايت دانلود خواستم بكنم.

AMIR_TO
28-06-2010, 17:46
چند مگ هست؟
راستی یه چیزی احتمالا مشکل ساب زیرو اینه که ثبت نام نکرده!!!!!!!!!
بعد یه سوال از شما داشتم اینکه:
چه جوری میشه لاگین کرد که بعد از ثبت نام وارد بشیم؟من که گزینه ای ندیدم!!!!!!!!!!!

hadi_gamer
28-06-2010, 19:19
این که مثل بازی آتاری میمونه.دیگه با وجود بازیهایی مثل wow یا حتی بازیهای فری مثل shaiya کی میاد این بازیها رو با این گرافیک پایین بازی کنه.

AMIR_TO
29-06-2010, 12:08
مال من داره پچ میشه

AMIR_TO
29-06-2010, 14:11
یکم در مورد این strength و agility و .... توضیح میدی؟

AMIR_TO
29-06-2010, 14:47
امین جان میشه منو کاور کنی؟
pls pls pls

AMIR_TO
29-06-2010, 16:33
یه سوال داشتم
چه جوری میشه اسکیل پوینت بگیری؟

MobinS
29-06-2010, 22:05
اسکیل پوینت با لول گرفتن می گیری دیگه!
نه! بازیش مالی نیست! قدرت زیادی در ایجاد حالت تهوع در من داشت :دی

aminnnn73
03-07-2010, 14:06
لینک دانلود این بازی مدتی هست خرابه. من خودم آپلودش کردم. مزیت این بازی اینه که کم حجمه. از اینجا دانلود کنید. حجم: 6 Mb

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این لینک پچ بازی هست و جدید ترین ورژنشه. بعد از نصب، همونجا داخل محیط بازی ثبت نام کنید و یک کارکتر بسازید. شلوغترین سرور بازی هم سرور پیشفرض هست.

در مورد گرافیک قبول دارم که خیلی سوراخه. :31: اما تعدا افراد زیادی توی بازی هستن و بیشتر از کشور های آلمان و چک و اونورا میشن. فکر کنم که خود بازی هم مال آلمان باشه.

درباره stats بازی باید بگم که کمی پیچیده هست و تا فوت فن هر روش مثل تیراندازی یا جادوگری نیاد دستتون نمی تونید بهش آشنا بشید.

یکم در مورد اینا» strength : این قدرت ضربات شما در بازی هست. اگر جادوگر باشید نیازی ندارید بهش. اگر تیرانداز باشید عدد 11 کفایت می کنه. ولی اگر جنگجو هستید؛ این مورد اهمیت داره و از امتیازات برای بالا بردن این قسمت استفاده بکنید.

و agility: این سرعت ضربات شماست. در جادوگری، تیراندازی و جنگاوری نقش داره ولی بیشتر بدرد تیرانداز ها می خوره.

vitality: میزان سلامتی و جون شماست. جنگجو ها بهش نیاز دارند. و تیرانداز ها تقریبا نه.

inetlligenc: کلا توی این بازی فقط جادوگران باهوش هستن و بقیه از بیخ عربن. :31:

dexterity: اگر می خواید تیرانداز باشید باید به این قسمت از ویژگی هاتون بپردازید. هر چند جنگاوری هم بهش نیاز داره اما کمتر. هر چی که lvl شما بالا تر می ره باید این گزینه رو برای کشتن موجودات بزرگتر بیشتر کنید.

luck: شانس بیشتر به درد جنگاور ها می خوره تا ضربات کمتری از دشمن ببینن و همچنین ضربات شانسی قوی شون هم بیشتر بشه.

در حالت کلی به ترتیب اولویت از چپ به راست برای هر رشته...

جادوگری: int/vit/agi/luck=11

جنگاوری: vit/luck/dex/agi/str

str حداقل بیست. agi حداقل بست

تیراندازی: dex/agi/luck=11/vit/luck agian

هر چند بازم ریزه کاری زیاد داره و می دونید که بر اساس lvl یک بازیکن، ترتیب و اولویت ها به هم می خوره.

* راستی اگر پولی، ابزاری و سلاحی خواستید؛ من اونجا وضعم توپه توپه. :31: بگید تا براتون مهیا کنم.

lord arthas
30-07-2010, 15:29
linket khrabe

shvb
09-09-2010, 20:16
یکی منو بن کرد چیز خاصی هم حالا نشده بود

من ال وی ال ۱۴ هستم طلا نیاز دارم و رفتم توی یه شهر پول ندارم بر گردم قدرتمم نمیکشه چیزی رو بکشم ایکس پی بگیرم :31: