PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کی از مخابرات ADSL داره ؟؟؟ ( یه سوال داشتم )

pesar_tanha
27-06-2010, 11:26
سلام
مرکز خابرات ما القدیر هستش
این مرکز ای دی اس ال مخابرات رو هم داره
از دوستان کسی از مخابرات ای دی اس ال گرفته ؟؟؟؟
میخام بدونم سرعت دانلود و اپلودش چه جوریاس
به صبانت یا شاتل میرسه ؟؟؟
محدودیت داره یا خیر ؟
ممنون

Hamid Reza
27-06-2010, 11:40
سلام

من ندارم ولي بهت همرو جواب ميدم

واسه دونستن به مركز مخابراتيتون مراجعه كنيد (البته اكثر تهران الان مخابرات ميده سرويس)
سرعت دانلود و آژلودش دوستان ميگن چنگي به دل نميزنه زياد خوب نيست
نه بابا به اونا نميرسه اونا گاهي تا 70 80 يا بيشتر سرعت دانلودش ميره بالا اين فوقش بره 14 :D
همه سرويس هاش نامحدوده

در كل اگه واسه وبگردي روزي چند ساعت و كارهاي ساده ميخواي گزينه خوبي هست(از اشغال شدن تلفن بهتره :D)
دانلودشم محدوده پس اگه نياز به دانلود دارين فراموشش كنيد

KING_DESIGNER
27-06-2010, 12:32
سرعت نهایتش 14
کمه کم هم روی 12 هستش
سرعت اپلود هم نهیتش روی 3 میره بیشتر نیست
نامحدوده.
برای وبگردی فقط خوبه با روزی 300 مگ دانلود
نهایت شبانه رزی 1 گیگ بیشتر دانلود نمیکنه توی 24 ساعت

Theoden
27-06-2010, 13:55
یکی از مزیت های اینترنت مخابرات مودم های ارزونشه.(22000 تومان)مزیت دیگه اش اون طوری که من شنیده ام اینه که هزینه ی رانژه ی اولیه رو نمی گیره.ولی با عرض پوزش جون میکنه!الان توی تهران داره کار می کنه ولی شهرستان؟توی همدان قرار بود توی هفته ی جاری اشتراک بدن ولی هیچ دفتر خدمات ارتباطی پاسخگو نیست!

pesar_tanha
27-06-2010, 17:22
ممنون
ببینم مگه مخابرات هم محدودیت داره ؟؟؟
تو مرکز مخابرات بمن گفت نامحدوده
فکر کنم قیمتش هم دوربر 10 تومان در ماه بود
من بیشترش برای ریسیورم میخام در کنارش هم وب گردی و ....
اگه محدودیت دانلود داشته باشه ارزششو نداره
میرم همون صبانت یا شاتل در عوض 4 تومان بیشتر میدم در عوض پشتیبانی و سرعت بیشتری دارم
یه چیزی دیگه خود مخابرات واسه خطوط فیبر نوری سرویس ای دی اس ال میده

nikaan
27-06-2010, 17:25
سلام

من 256 از مخابرات دارم البته چون برادرم دانشجوی ارشد هست تونستیم 256 بگیریم

سرعت دانلودش متوسط 28 کیلوبایت هست که خیلی خوبه چون من داتک که داشتم متوسط دانلودش 30 کیلئوبایت بود ولی قیمتش برای من 2 برابر همین بود(چون داتک با مشترکین قبلی با همون نرخ قدیم حساب می کرد)

اما آپلودش حداکثر 6 کیلو بایت هست که این تنها نقطه ی ضعفش هست

اما اگر هم 128 بگیرید با 128 نامحدود بقیه ی شرکتها 1 الی 2 کیلو بایت تفاوت می کنه و برای همین اگر نیاز به سرعت آپلود ندارید بین نامحدود ها ، نامحدود مخابرات بهترین گزینه هست

برای همین اگر نامحدود می خواهید بگیرید و نیازی به سرعت آپلود ندارید ، مخابرات بهترین گزینه هست

mehrdad38
27-06-2010, 21:44
می شه یه تست از سرویست بذاری؟ شما اول نفری هستین که 256 مخابرات داره:20:

nikaan
27-06-2010, 21:50
می شه یه تست از سرویست بذاری؟ شما اول نفری هستین که 256 مخابرات داره:20:

سلام

من در این تاپیک تستم رو گذاشتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته از dns server برنامه ی گوگل که قرار داده بودید استفاده کردم

خیلی رو سرعت تاثیر داره واقعا برنامه ای که قرار دادید کاربردی هست :20:

الانم که تست نمی گیرم دارم دانلود می کنم حالا اگر می خواهید دوباره تست بگیرم ولی تست تاپیک بالا برای همین امروز هست وحدود ساعت 5 الی 6 بعد از ظهر

Theoden
28-06-2010, 13:02
خیلی از شرکتهای خصوصی این مزیت رو دارند که اگه مشتری بشی بهت پهنای باند بیشتر از 128 کیلو بیت میدن ولی من که چشمم آب نمی خوره مخابرات چنین کاری بکنه!البته یه نفر از مسئولین فرموده اند که قراره محدودیت 128 کیلوبیت برای مصرف خانگی رو بکنند 512 کیلوبیت(حالا این "به زودی" معلوم نیست کی قراره باشه)!واقعا دستشون درد نکنه!الان حداقل سرعت توی خیلی از کشور ها مثل ژاپن 1 مگابیته که قیمتش توی ایران بیشتر از 300 برابر ژاپنه(خب البته مقایسه ایران با ژاپن مثل جکه)!ولی ما به همون 128 هم راضی هستیم.اینترنت دایال آپ من معمولا با سرعت بین 20 تا 30 کیلوبیت کانکت میشه.جای تاسف داره!

salib
29-06-2010, 20:40
یه چیزی دیگه خود مخابرات واسه خطوط فیبر نوری سرویس ای دی اس ال میده

مطمئنی شما ؟؟؟
همه مراکز اینجوریه ؟؟؟
من رفتم مرکز مخابراتی گفتن نچ نمیشه :41:

KING_DESIGNER
29-06-2010, 20:42
:20:رییس دیتا گفته که میشه
به مشترکینی که خودشون اعلام کنند میخوان مسی داشته باشند میدهد. البته اینترنت رو هم باید از خود مخابرت پست فطرت بگیرند./