PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و بررسی سرویس EDGE شرکت همراه اول

صفحه ها : 1 2 [3]

milan-tifusi
24-02-2011, 20:01
كسي نبود اين سوال مارو جواب بده :

من سيم كارت دائمي همراه اول دارم.

كنار آنتن گوشي من گاهي اوقات حرف G و گاهي اوقات حرف E رو مينويسه. حالا من از كجا بفهمم كه همراه اول كدومشون رو تو منطقه ما ارائه ميده و تحت پوشش خودش داره ؟ البته اين رو بگم كه حرف G رو بيشتر مينويسه

iman_s
25-02-2011, 10:37
اينكه معلومه
هركجا G باشه يعني GPRS و هركجا E باشه يعني EDGE
بستكي به دكلي داره كه ازش آنتن ميگيري
مثلا نزديك خونه ما 7-8 تا دكل هست كه اونايي كه نزديكتر و قويتر هستند G‌ هستند ولي بعضي وقتها به دكل E‌ وصل ميشه(هرچند كه خودم دستي دكل رو انتخاب ميكنم)

K A R I M I
25-02-2011, 10:41
برای من همش حرف E رو مینویسه !
حالا به نظر شما G بهتره یا E ؟

هرچند كه خودم دستي دكل رو انتخاب ميكنم
چه جوری ؟

milan-tifusi
25-02-2011, 11:42
اينكه معلومه
هركجا G باشه يعني GPRS و هركجا E باشه يعني EDGE
بستكي به دكلي داره كه ازش آنتن ميگيري
مثلا نزديك خونه ما 7-8 تا دكل هست كه اونايي كه نزديكتر و قويتر هستند G‌ هستند ولي بعضي وقتها به دكل E‌ وصل ميشه(هرچند كه خودم دستي دكل رو انتخاب ميكنم)

نه دوست عزيز من منظورم اينه كه در يكجاي ثابت هم حرف G رو مينويسه و گاهي اوقات هم تبديل ميشه به حرف E حالا من از كجا بفهمم كه همراه اول كدومشون رو در منطقه ما پوشش ميده ؟

amironica
25-02-2011, 14:02
توف توی این همراه اول
چون گوشی جدیدم با وایرلس لپ تاپ وصل نمی شه با وایرلس ها روتری وصل می شه البته (مگه اینکه دستکاری خفن (روت) کنمش که نمی خوام) رفتم بسته رویایی یک ماهه (ده هزار تومنی) را فعال کردم تا با اینترنت چند تا نرم افزار برای گوشی بگیرم (حالا اینترنت دی اس ال تپل هم دارم) و همون طور که می دونید واسه این نرم افزار ها اکثرا چیز بی ان می خواد، و چیز بی ان واسه من وصل نمی شه رو همراه اول ( سرعتش بد نیسن صفحه خوب باز می کنه با سرعت 4-5 کیلو یا بیشتر که برای کار من بسه)

الان هم با همین اینترنت گوشی که به لپ تاپ وصله اومدم اینجا

رو چند تا سرور امتحان کردم، اشکال از سرور ها نیست و روی پی سی وصل میشم، ولی روی اینترنت همراه اول پورتش چیز بی ان بسته است،
الان این مورد برای دوشتان چطوره؟ بستس؟

Mehran NZ
25-02-2011, 14:34
توف توی این همراه اول
چون گوشی جدیدم با وایرلس لپ تاپ وصل نمی شه با وایرلس ها روتری وصل می شه البته (مگه اینکه دستکاری خفن (روت) کنمش که نمی خوام) رفتم بسته رویایی یک ماهه (ده هزار تومنی) را فعال کردم تا با اینترنت چند تا نرم افزار برای گوشی بگیرم (حالا اینترنت دی اس ال تپل هم دارم) و همون طور که می دونید واسه این نرم افزار ها اکثرا چیز بی ان می خواد، و چیز بی ان واسه من وصل نمی شه رو همراه اول ( سرعتش بد نیسن صفحه خوب باز می کنه با سرعت 4-5 کیلو یا بیشتر که برای کار من بسه)

رو چند تا سرور امتحان کردم، اشکال از سرور ها نیست و روی پی سی وصل میشم، ولی روی اینترنت همراه اول پورتش چیز بی ان بسته است،
من شنیدم فقط روی بعضی از چیز پی انها بسته هست!
ولی نمی دونم دیگه یه روزه وصلش کردم با تونل هم نمی شد وارد هیچ سایتی شد!
دوستان اگه می شه من هم در این مورد سوال دارم که با چیز پی ان کلا مشکل داره یا با بعضیها کار می کنه؟
چون اینترنت بطور کلی ف..ر هست توییتر-فیسبوک-یاهو نیوز-یاهو انسر و اپلودسنترها و همین جوری بگیر برو بطور کلی می شه گفت اینها با Web 2.0 مخالف هستن و این تکنولوژِی رو مشکلی برای بقای خودشون می بینن با این حساب اگه نشه چیز پی ان یا انتی پیلتر استفاده کرد که مفت نمی ارزه!

iman_s
26-02-2011, 10:56

چه جوری ؟
با برنامه Field Test كه فكر كنم فقط روي نوكيا جواب ميده

نه دوست عزيز من منظورم اينه كه در يكجاي ثابت هم حرف G رو مينويسه و گاهي اوقات هم تبديل ميشه به حرف E حالا من از كجا بفهمم كه همراه اول كدومشون رو در منطقه ما پوشش ميده ؟
تو منطقه شما بعضي دكلها G دارند و بعضي E كه بخاطر نوسانات آنتها بين اين دو سوييچ ميشه.
مسلما E‌ بهتره
G سرعتش از دايل آپ هم كمتره ولي E‌ از ADSL 128 هم بهتره.تو صفحه اول توضيحات خوبي هست در مورد فرقشون.

توف توی این همراه اول

منم تا چند وقت پيش از چيز پي ان استفاده ميكردم ولي بعد از 25 بـهـمـن ديگه جواب نميده.وصل ميشه ولي ديتايي رد و بدل نميشه
قبل از اون هم فقط L2TP جواب ميداد

tik2tak
26-02-2011, 11:11
/QUOTE]
البته E یعنی EDGE بهتره این سرعتش تا 30 الی 35 هم میتونه بره ولی G یعنی gprs خودشو بکوشه 5 الی 6!

[QUOTE=milan-tifusi;5888120]نه دوست عزيز من منظورم اينه كه در يكجاي ثابت هم حرف G رو مينويسه و گاهي اوقات هم تبديل ميشه به حرف E حالا من از كجا بفهمم كه همراه اول كدومشون رو در منطقه ما پوشش ميده ؟

معلومه جفتش ! یه دکل اینو بت میده یه دکل اونیکی:46:

(هرچند كه خودم دستي دكل رو انتخاب ميكنم)

nihilnigritude
26-02-2011, 13:02
سلام

من بسته رویایی یک روزه رو فعال کردم
الان که میاندوره با sms 990009 گرفتم برای gprs 16000 تومن توشته!!

با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن که این فقط نشون میده چقده استفاده کردی آخرماه فقط قیمت بسته محاسبه میشه

حالا درست گفتن یا کردن تو پاچم؟؟!![

iman_s
26-02-2011, 16:44
سلام

من بسته رویایی یک روزه رو فعال کردم
الان که میاندوره با sms 990009 گرفتم برای gprs 16000 تومن توشته!!

با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن که این فقط نشون میده چقده استفاده کردی آخرماه فقط قیمت بسته محاسبه میشه

حالا درست گفتن یا کردن تو پاچم؟؟!![

درست گفتن
واسه منم تو قبضم زده بود 650000 تومن ولي فقط 10 تومن حساب شده بود

milan-tifusi
27-02-2011, 10:57
تو منطقه شما بعضي دكلها G دارند و بعضي E كه بخاطر نوسانات آنتها بين اين دو سوييچ ميشه.
مسلما E‌ بهتره
G سرعتش از دايل آپ هم كمتره ولي E‌ از ADSL 128 هم بهتره.تو صفحه اول توضيحات خوبي هست در مورد فرقشون.

معلومه جفتش ! یه دکل اینو بت میده یه دکل اونیکی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون دوستان از جوابهايي كه داديد. ولي من يه بار امتحان كردم اما سرعت اينترنتم بالاتر از 5 كيلوبايت نرفت. شما مگه نميگيد هم E و هم G رو پشتيباني ميكنه مگه نميگيد اگه حرف E بنويسه بايد سرعتت بيشتر از 20 كيلوبايت بره اما براي من اينطور نميشه. البته اين رو بگم كه گوشي من GPRS و EDGE كلاس 10 داره.

به نظر شما چطوري ميشه دكل مورد نظر رو خودم انتخاب كنم ؟ تا هي دكلها عوض نشن و هميشه حرف E رو بنويسه
به نظر شما من ميتونم مودم EDGE بخرم ؟

iman_s
27-02-2011, 11:51
به نظر شما چطوري ميشه دكل مورد نظر رو خودم انتخاب كنم ؟ تا هي دكلها عوض نشن و هميشه حرف E رو بنويسه
به نظر شما من ميتونم مودم EDGE بخرم ؟
اگه گوشي نوكيا سيمبين دار (V3 ,v5) داري با برنامه FieldTest ميشه.
در مورد مودم Edge من به شخصه توصيه نميكنم.بستگي به نحوه استفاده شما داره

Alex * Delpiero
28-02-2011, 21:09
سلام
من یه دانگل dlink گرفتم
با ایرانسل راحت کانکت میشم ولی با همراه اول نمیشه
مشکل از کجاست ؟!!!!

amirkhan_0o0
01-03-2011, 10:31
edge همراه اول یه شوخی خیلی بی مزه است!

amirkhan_0o0
01-03-2011, 10:40
توف توی این همراه اول

نه بابا برای تبدیل لپ تاپ به روتر نیاز به کارای خفن نیست!
من با استفاده از نرم افزار لینک زیر که تو سه سوت نصب می شه و کار می کنه لپ تاپم رو به یه روتر مجازی تبدیل کردم و با ویوازم به راحتی به اون وصل می شم و مثل هلو با اینترنت گوشیم کار می کنم.
اینم لینکش:

link: i - p h o n e . i r /forums/thread10636.html
فقط فاصله های لینک بالا رو بردار

iman_s
01-03-2011, 11:00
سلام
من یه دانگل dlink گرفتم
با ایرانسل راحت کانکت میشم ولی با همراه اول نمیشه
مشکل از کجاست ؟!!!!
تو تنظيمات برنامه مربوط به دانگل اكسس پوينت رو بايد روي mcinet بزاري

omid-p30
01-03-2011, 15:26
دوستان با نوکیا 5320 میتونم از edge استفاده کنم ؟

Alex * Delpiero
01-03-2011, 17:55
تو تنظيمات برنامه مربوط به دانگل اكسس پوينت رو بايد روي mcinet بزاري

دانگل من dlink هست
اصلا همچین چیزی که گفتین نداره !!!

Mansour62
07-03-2011, 14:52
نه بابا برای تبدیل لپ تاپ به روتر نیاز به کارای خفن نیست!
من با استفاده از نرم افزار لینک زیر که تو سه سوت نصب می شه و کار می کنه لپ تاپم رو به یه روتر مجازی تبدیل کردم و با ویوازم به راحتی به اون وصل می شم و مثل هلو با اینترنت گوشیم کار می کنم.
اینم لینکش:

link: i - p h o n e . i r /forums/thread10636.html
فقط فاصله های لینک بالا رو بردار
سلام ممنونم از اطلاعات امیدوار کنندتون. میشه بفرمایین 5800 این قابلیتو داره یا نه؟

amirkhan_0o0
08-03-2011, 09:49
سلام ممنونم از اطلاعات امیدوار کنندتون. میشه بفرمایین 5800 این قابلیتو داره یا نه؟
نمی دونم
من ویواز دارم و روش جواب داد
البته فکر نمی کنم ربطی به نوع گوشی داشته باشه و حتی با یه لپ تاپ دیگه هم می شه از اینترنت شیر شده استفاده کرد

iCe m@n
08-03-2011, 22:45
من هم با این مودم های edge با ایرانسل راحت میتونم کانککت بشم ولی با همراه اول اصلا نمیتونم
من از دوستان شنیدم که میگفتند سرعت ایرانسل بهتر از همراه اول هست درسته؟

Mansour62
09-03-2011, 00:20
نمی دونم
من ویواز دارم و روش جواب داد
البته فکر نمی کنم ربطی به نوع گوشی داشته باشه و حتی با یه لپ تاپ دیگه هم می شه از اینترنت شیر شده استفاده کرد
میشه بفرمایین گوشی لپتاپ رو که میشناسه و کانکت میشه چطور میشه با GPRS آنلاین شد؟

h_starboy
09-03-2011, 13:13
من بسته رویایی یک ماهه رو فعال کردم و با گوشی ویو 2 که خودش یه امکان داره و موبایل رو به مودم وای فای تبدیل میکنه به کامپیوتر وصل میشم .
همیشه هم رو موبایلم E مینویسه یعنی EDGE ولی باز زیاد از سرعتش راضی نیستم . در کل اونی نیست که باید باشه .

iCe m@n
09-03-2011, 20:59
من بسته رویایی یک ماهه رو فعال کردم و با گوشی ویو 2 که خودش یه امکان داره و موبایل رو به مودم وای فای تبدیل میکنه به کامپیوتر وصل میشم .
همیشه هم رو موبایلم E مینویسه یعنی EDGE ولی باز زیاد از سرعتش راضی نیستم . در کل اونی نیست که باید باشه .

فعلا در حال حاظر ایرانسل از لحاظ سرعت خیلی بهتر از همراه اول هست:46:
فقط اگه ایرانسل این طرح نامحدودش رو برنمیداست اصلا کسی سمت همراه اول نمیرفت

italia88
10-03-2011, 15:45
من هم با این مودم های edge با ایرانسل راحت میتونم کانککت بشم ولی با همراه اول اصلا نمیتونم
من از دوستان شنیدم که میگفتند سرعت ایرانسل بهتر از همراه اول هست درسته؟

درسته سرعت ایرانسل بیشتره ولی در کل به مکان شما هم بستگی داره اگه در جایی که همراه اول ‏G‎‏ ساپورته باشید سرعت شما با دایالاب فرق محسوسی نخواهد داشت و تازه بااکثر مودمهای ادج سازگاری درست و درمونی نداره!‏‎

iCe m@n
10-03-2011, 16:12
درسته سرعت ایرانسل بیشتره ولی در کل به مکان شما هم بستگی داره اگه در جایی که همراه اول ‏G‎‏ ساپورته باشید سرعت شما با دایالاب فرق محسوسی نخواهد داشت و تازه بااکثر مودمهای ادج سازگاری درست و درمونی نداره!‏‎

بله ولی الان دیگه کمتر جایی هست که E ساپورت نباشه ولی من با هر دو توی یک جا تست گرفتم ایرانسل در برابر همراه اول عالی بود من با همراه اول سرعت دانلودم نهایتا 10 بود ولی با ایرانسل 30 هست

italia88
10-03-2011, 19:09
بله ولی الان دیگه کمتر جایی هست که E ساپورت نباشه ولی من با هر دو توی یک جا تست گرفتم ایرانسل در برابر همراه اول عالی بود من با همراه اول سرعت دانلودم نهایتا 10 بود ولی با ایرانسل 30 هست

درسته ،همراه اول در بهترین حالت و وقتی صفحه ای در حال لود شدن نیست سرعتش 10 میشه درحالیکه من با ایرانسل درحالیکه کلی صفحه در حال لود شدنه سرعتم از 20-18 پایینتر نمیاد‎

iCe m@n
14-03-2011, 09:00
درسته ،همراه اول در بهترین حالت و وقتی صفحه ای در حال لود شدن نیست سرعتش 10 میشه درحالیکه من با ایرانسل درحالیکه کلی صفحه در حال لود شدنه سرعتم از 20-18 پایینتر نمیاد‎

منم با ایرانسل بیشتر مواقع سرعتم روی 25 تا 30 هست انگار یه ADSL128 دارم:21:

amin_947
14-03-2011, 10:55
برای ایرانسل شما چه بسته ای رو فعال می کنین ؟ قیمتش چنده و چند مگ میشه ؟

iCe m@n
14-03-2011, 10:59
برای ایرانسل شما چه بسته ای رو فعال می کنین ؟ قیمتش چنده و چند مگ میشه ؟

من برای ایرانسل بسته 2.5 گیگ رو فعال میکنم چون نامحدود رو برداشته فعلا قیمتش هم 10000 تومان هست:46:

amin_947
14-03-2011, 11:07
من برای ایرانسل بسته 2.5 گیگ رو فعال میکنم چون نامحدود رو برداشته فعلا قیمتش هم 10000 تومان هست:46:

من تو سایتش نتونستم بسته هاش رو پیدا کنم. میشه لینکی از سایتش بهم بدید ؟ پیشاپیش ممنون

ویرایش: آهان پیدا کردم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mshow
14-03-2011, 11:32
حق با همه است:31:

ایرانسل صد در صد بهتر از همراه اوله.ولی چه کنیم که نامحدود نیست،توی بخش بررسی اینترنت ایرانسل می گفتند که همین بسته هاش هم در روز محدودیت داره و در کل هم به حد نساب نمی رسه!!!

iCe m@n
14-03-2011, 11:43
من تو سایتش نتونستم بسته هاش رو پیدا کنم. میشه لینکی از سایتش بهم بدید ؟ پیشاپیش ممنون

ویرایش: آهان پیدا کردم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله طرح هاش همین ها هست که تا چند وقت پیش به جای این 2.5 گیگ طرح نامحدود با همین 10000 بود که برداشت:13:

iCe m@n
25-03-2011, 15:45
ازدوستان یکی تنظیمات کانکشن همره اول رو ممنوم میشم اینجا بزاره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Connection Name:
Operators:
APN:

greenmidi
28-03-2011, 13:11
سلام
من قصد خرید سیم کارت دانگل دارم شما چه مارکی پیشنهاد میدید؟
فناوری منطقه من EDGE هست آیا از ADSL بهتره؟

iCe m@n
28-03-2011, 17:42
سلام

سلام

من به شما مودم D-link رو پیشنهاد میکنم این مودم رو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نه در حد ADSL نیست

من به شما توصیه میکنم اگه میتونید ADSL بگیرید حتما برای گرفتن ADSL اقدام کنید تا این مودم

موفق باشید:11:

Alex * Delpiero
29-03-2011, 12:00
سلام

مزخرفه دوست عزیز
الکی پولتو میندازی تو جوی آب واسه یه مودم کوچولو
ADSL رو بچسب تا ضرر نکردی

iCe m@n
29-03-2011, 15:09
مزخرفه دوست عزیز
الکی پولتو میندازی تو جوی آب واسه یه مودم کوچولو
ADSL رو بچسب تا ضرر نکردی

البته اونجوري هم كه ميگيد مزخرف نيست و براي كساني كه هنوز از دايل آپ استفاده ميكنند خيلي خوب هست و كساني كه مدام در حال سفر هستند و بايد به اينترنت دسترسي داشته باشند:46:

موفق باشيد:11:

italia88
29-03-2011, 15:11
سلام

اگه هنوز نخریدی بیخیالش شی بهتره چون بااین بازیایی که اینا درمیارن خرید همچین مودمی پول دور ریختن و به اعصاب خوردیش نمیارزه ...‏‎

ali201055
31-03-2011, 11:10
هنوز edge همراه اول فعال نشده

iCe m@n
31-03-2011, 13:12
هنوز edge همراه اول فعال نشده

دوست عزیز EDGE همراه اول فعال هست ولی توی مناطق خیلی کمی فعال هست و من به شما پیشنهاد میکنم از ایرانسل استفاده کنی خیلی بهتر هست:46:

mohamad skystar
04-04-2011, 14:31
سلام.
من یه مودم edge خریدم و سیم کارتم همراه اول دائمی هست.
باید بسته های رویایی رو فعال کنم تا بتونم استفاده کنم؟
یا سیم کارت رو بزارم تو مودم و بزنم به لپ تاپ کافیه؟

alivw71
04-04-2011, 15:44
سلام.
من یه مودم edge خریدم و سیم کارتم همراه اول دائمی هست.
باید بسته های رویایی رو فعال کنم تا بتونم استفاده کنم؟
یا سیم کارت رو بزارم تو مودم و بزنم به لپ تاپ کافیه؟
شما باید سرویس GPRS خودتونو فعال کنید و بعد بسته رویایی بگیرید.همراه اول فقط GPRS داره با IDM حدود10 کیلوبایت بر ثانیه میتونی دانلود کنی.

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:42 PM ----------

به نظرم ایرانسل سرعتش بیشتر باشه:46:

khoshshaans
04-04-2011, 19:28
دوستان احتمالا شما هم با این مشکل روبرو شده اید که در کار با اینترنت همراه اول با کامپیوتر می بینید که کانکشن برقراره ولی ترانسفر صفره بعد نگاه می کنید می بینید، آنتن گوشی خالیه و فطع شده و تا گوشی خاموش روشن نمیشد آنتن گوشی بر نمی گشت قبلا هم این توی شبها زیاد بود تا دانلودهای شبانه قطع بشه 1- آیا برای شما این اتفاق افتاده؟
2- برای رفع این مشکل راهی جز خاموش و روشن کردن گوشی هست؟
3- چطوری میشه با این معضل روبرو شد تا مشکل دانلود گذاشتن را حل کرد؟
ممنون

italia88
04-04-2011, 22:29
شما باید سرویس GPRS خودتونو فعال کنید و بعد بسته رویایی بگیرید.همراه اول فقط GPRS داره با IDM حدود10 کیلوبایت بر ثانیه میتونی دانلود کنی.

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:42 PM ----------

به نظرم ایرانسل سرعتش بیشتر باشه:46:

البته همراه اول در بعضی مناطق که سرویس edge آن است سرعت تا 18 هم میرسه (ولی همراه اول در بیشتر جاها gprs هستش و سرعتش حداکثر به 10 میرسه)
درسته سرعت ایرانشل بیشتره هر چند قطع و وصلی زیاد داره

iman_s
05-04-2011, 10:16
دوستان احتمالا شما هم با این مشکل روبرو شده اید که در کار با اینترنت همراه اول با کامپیوتر می بینید که کانکشن برقراره ولی ترانسفر صفره بعد نگاه می کنید می بینید، آنتن گوشی خالیه و فطع شده و تا گوشی خاموش روشن نمیشد آنتن گوشی بر نمی گشت قبلا هم این توی شبها زیاد بود تا دانلودهای شبانه قطع بشه 1- آیا برای شما این اتفاق افتاده؟
2- برای رفع این مشکل راهی جز خاموش و روشن کردن گوشی هست؟
3- چطوری میشه با این معضل روبرو شد تا مشکل دانلود گذاشتن را حل کرد؟
ممنون
واسه من كه تا الان چنين مشكلي پيش نيومده.شايد مشكل از گوشي يا آنتن منطقه شماست.
ولي يك مشكلي كه همراه اول داره اينه كه وقتي دقيقا 3 ساعت از كانكت شدن ميگذره ارسال و دريافت صفر ميشه در حالي كه اتصال برقراره و بايد يكبار ديسكانكت شد.

greenmidi
08-04-2011, 23:08
سلام من یه بسته رویایی شبانه برای خودم فعال کردم بد از چند روز که خواستم صورتحساب بگیرم دیدم حدود 160000 تومان کارکرد GPRS دارم و حدود 40000 تومان روی قبض هزینه اضافه شده البته به اضافه 3000تومان پول بسته!! به نظر شما مشکل از کجاست؟ ضمنا من مصرف روزانه آنچنانی ندارم

iCe m@n
08-04-2011, 23:39
سلام من یه بسته رویایی شبانه برای خودم فعال کردم بد از چند روز که خواستم صورتحساب بگیرم دیدم حدود 160000 تومان کارکرد GPRS دارم و حدود 40000 تومان روی قبض هزینه اضافه شده البته به اضافه 3000تومان پول بسته!! به نظر شما مشکل از کجاست؟ ضمنا من مصرف روزانه آنچنانی ندارم

دوست عزیز از این بخور بخور ها توی این شرکت ها زیاد هست و اصلا با سیم دائمی نباید از این سرویس ها استفاده کرد این مشکل شما رو چند تا از دوستان دیگه هم داشتند که حتی رفتند امور مشترکین ولی گفته بودن که شما این مبلغ رو استفاده کردید و باید پرداخت کنید :13:

اصلا با سیم دائمی به هیچ وجه از gprs استفاده نکنید دوستان

italia88
09-04-2011, 18:30

همراه اول برای کسایی که سیم دائمی دارن و از بسته استفاده میکنن توی قبضشون مبلغ حقیقی استفاده از اینترنت رو درج میکنه ولی فقط پول بسته ای رو که شماطی دوره خریدید ازتون میگیره،
نگران نباشید مشکلی نیس...

italia88
09-04-2011, 18:35

همراه اول برای کسایی که سیم دائمی دارن و از بسته استفاده میکنن توی قبضشون مبلغ حقیقی استفاده از اینترنت رو درج میکنه ولی فقط پول بسته ای رو که شماطی دوره خریدید ازتون میگیره،
نگران نباشید مشکلی نیس...

italia88
09-04-2011, 20:46
دوست عزیز از این بخور بخور ها توی این شرکت ها زیاد هست و اصلا با سیم دائمی نباید از این سرویس ها استفاده کرد این مشکل شما رو چند تا از دوستان دیگه هم داشتند که حتی رفتند امور مشترکین ولی گفته بودن که شما این مبلغ رو استفاده کردید و باید پرداخت کنید :13:

اصلا با سیم دائمی به هیچ وجه از gprs استفاده نکنید دوستان

درسته کانکت شدن با سیم دائمی ریسکش بالاست حداقل اگه اعتباری باشه خوبیش به اینه که مثل من متوجه میشید که مثلا ایرانسل 18 هزار تومن از شارژتون معمولیتون رو خورده ولی از شارژ بسته چیزی کم نکرده !!!! و دیگه باهاش کانکت نمیشید !

iCe m@n
11-04-2011, 14:20
درسته کانکت شدن با سیم دائمی ریسکش بالاست حداقل اگه اعتباری باشه خوبیش به اینه که مثل من متوجه میشید که مثلا ایرانسل 18 هزار تومن از شارژتون معمولیتون رو خورده ولی از شارژ بسته چیزی کم نکرده !!!! و دیگه باهاش کانکت نمیشید !

آره دیگه اعتباری باشه میشه سریع فهمید ولی اگه دائمی باشه سر ماه قبض میاد جوری که سر به فلک میکشه و کاریش هم نمیشه کرد:13:

damn
17-04-2011, 13:44
سلام

دوستان اون طور کنه من فهمیدم وقتی این E روی نشانگر آنتن میاد یعنی اج فعاله و وقتی G میاد یعنی جی پی ار اس؟

الان سوال من اینه که چجوری می تونم با اج وصل بشم؟ چون گوشی بعضی وقتها e رو میاره و یه دفعه تبدیل به g می شه بعضی وقتها هم کلا قطع می شه

گوشیم مدل sony ericsson C905 هست و از pc suite 6 استفاده می کنم

خیلی ممنون

bigbang001
17-04-2011, 15:29
سلام

دوستان اون طور کنه من فهمیدم وقتی این E روی نشانگر آنتن میاد یعنی اج فعاله و وقتی G میاد یعنی جی پی ار اس؟

الان سوال من اینه که چجوری می تونم با اج وصل بشم؟ چون گوشی بعضی وقتها e رو میاره و یه دفعه تبدیل به g می شه بعضی وقتها هم کلا قطع می شه

گوشیم مدل sony ericsson C905 هست و از pc suite 6 استفاده می کنم

خیلی ممنون
این موضوع بستکی به آنتنی(BTS) داره که بهش وصل هستین یعنی بعضیهاشون E و بعضی دیگه G ساپورت میکنن
شما نمیتونی تغییر بدی. خود گوشی به صورت اتوماتیک عمل میکنه

damn
18-04-2011, 10:50
آقا من تو نت گشتم یه برنامه بود واسه نوکیا که آنتن رو انتخاب می کرد ؛ واسه سونی اریکسون همچین چیزی نیست ؟

من دیروز رفتم تو شهر یه جا با اج وصل شدم سرعتش خیلی حالی بود یعنی 25 بود اما با جی پی سرعت 5 تا بیشتر نیست !!!!:41:

iman_s
19-04-2011, 10:06
من كه فعلا فقط واسه نوكيا اين برنامه رو ديدم و بخاطر همين گوشيمو با اينكه دلمو زده عوض نكردم.

italia88
19-04-2011, 15:49
من كه فعلا فقط واسه نوكيا اين برنامه رو ديدم و بخاطر همين گوشيمو با اينكه دلمو زده عوض نكردم.

یه لطفی میکنی لینک دانلودش رو بزاری!

iman_s
20-04-2011, 10:05

Arch3r
20-04-2011, 13:29
سرعت همراه اول با EDGE چنده؟صفحه باز كردنش چطوره؟

iman_s
21-04-2011, 10:04
واسه من 15-16 هست و باز كردن صفحه هم خوبه مشكلي نداره.

italia88
21-04-2011, 15:31
سرعت همراه اول با EDGE چنده؟صفحه باز كردنش چطوره؟

به شرط ادج بودن سرعت من به 18 میرسه ولی جی پی آر اسش 7 تا 9

iCe m@n
22-04-2011, 12:03
به شرط ادج بودن سرعت من به 18 میرسه ولی جی پی آر اسش 7 تا 9

خیلی سرعتت کمه من توی یه جا که EDGE رو ساپورت میکرد امتحان کردم سرعت روی 28 بود و با GPRS سرعت روی 12 بود

پیج هم خوب باز میکرد

damn
24-04-2011, 10:15
پس چرا جی پی ار اس من رو 6 هست سرعتش؟ چی کار کنم بشه 12؟ کلاس جی پی گوشیم هم 10 هست

iCe m@n
24-04-2011, 11:17
پس چرا جی پی ار اس من رو 6 هست سرعتش؟ چی کار کنم بشه 12؟ کلاس جی پی گوشیم هم 10 هست

دوست عزیز بستگی به منطقه هم داره توی بیشتر مناطق سرعت روی همون 6 تا 8 هست ولی توی بعضی مناطق سرعت تا 12 هم هست:46:

italia88
26-04-2011, 22:14

کاریش نمیشه کرد یه جورایی همینه که هست :31:
اما از شوخی که بگذریم دوستمون ice man درست میگه بستگی به منطقه ای که هستید داره و در کل سرعت متغیره ...

naim697
28-04-2011, 02:19
سلام دوستان بنده یک مودم یو اس بی دارم میخوام ببرمش بالای خونه بذارم که انتش خوب بشه منطقه ما توی خونه

انتش جالب نیستش برای سرعت بهتر اینترنت --- حالا سوالم اینجاست : : :

: : : سیمی که به usb میخوره میشه از دو طرفش قطع کنم ؟!!! و یک سیم به طول 10 یا 15 متر بهش اضافه کنم ؟؟؟

: : : و مجدد دو سر بریده شده را به سیم وصل کنم ؟ ؟ ؟

آیا امکانش هستش ؟ میشه :

اگه میشه میشه بگید چه نوع سیمی باید بخرم ؟ توی کبلهای یو اس بی معمولب معموعلا چند تا سیم ازش رد شده ؟

و ایا با طول زیاد کیفیت افتی نداره ؟ ممنون میشم

masa_1379
28-04-2011, 08:54
شما کابل اکستنش یو اس بی نیاز دارید بلندترین که دیدم کار می تونه حدود 9 متر است 5 متریش در بازار زیاد است.

naim697
28-04-2011, 13:03
ایا سایتی هستش نو بفروشه ؟ به صورت اینترنتی بخرم ؟

iCe m@n
28-04-2011, 13:08
ایا سایتی هستش نو بفروشه ؟ به صورت اینترنتی بخرم ؟

سایت که زیاده ولی اگه از فروشگاه ها توی شهر خودتون بخرید خیلی بهتر و مطمئن تره:46:

iCe m@n
28-04-2011, 15:22
راستی اینم یه سایت که مودم میفروشه یادم رفت برات بزارم:31:

ولی بازم میگم اگه خواستی بخری از فروشگاه ها بخری بهتر از این سایت های اینترنتی هست

tiger1980
03-05-2011, 21:46
من ساکن تهرانم وقتی سیم کارت همراه اول رو توی گوشیم میندازم هیچکدام از حروف g یا e بالای صفحه نمایش ظاهر نیمشود در صورتی که با ایرانسل حرف e ظاهر میشود علتش چیست؟

Milad4171
06-05-2011, 07:08
آنتن های ایرانسل با همراه اول فرق دارن. ممکنه تو یه منطقه ایرانسل آنتن بده همراه اول آنتن نده( واسه اینترنت) این سیستم روی همه یBTS ها اعمال نشده واسه همین امکانش هست که نشه استفاده کنی

italia88
06-05-2011, 13:58
من ساکن تهرانم وقتی سیم کارت همراه اول رو توی گوشیم میندازم هیچکدام از حروف g یا e بالای صفحه نمایش ظاهر نیمشود در صورتی که با ایرانسل حرف e ظاهر میشود علتش چیست؟

توی منطقه ای که شما ساکن هستی همراه اول ساپورت اینترنت موبایل نداره ! ولی شما میتونی به نزدیکترین دفتر خدمات پستی مراجعه و موضوع رو مطرح کنید تا موضوع روشن بشه ! چون بعیده ، همراه اول حداقل جی پی آر اسش در اکثر مناطق فعاله (برعکس سرویس ادج)

iman_s
07-05-2011, 09:47
ربطی به آنتن نداره.
یکجا تو تنظیمات گوشی گزینه های When Needed و When Available داره که پیش فرض سیمکارت همراه اول گزینه When needed هسته و فقط وقتی از اینترنت استفاده میکنید آیکن E یا G بالای گوشی ظاهر میشه.میشه تغییرش داد.

tiger1980
10-05-2011, 22:57
الان فهمیدم چرا همراه اول بسته های نا محدود میده با این سرعت مزخرفش 24 ساعت هم اگر به اینترنت متصل باشی بیشتر از 1 مگ نمیتونی دانلود کنی

neopersia
19-05-2011, 06:35
سلام

بالاخره همراه اول هم توی شهر ما اینترنتشو راه انداخت. سرعتش زیاد خوب نیست اما کار آدمو راه میندازه

اما من یه مشکل دارم. وقتی که وصلش میکنم به کامپیوتر صفحه ها رو خوب باز میکنه اگر چه پینگش زیاد خوب نیست. اما وقتی که با خود گوشی میخوام یک صفحه رو باز کنم خیلی که زور بزنه بعد از 5 دقیقه یه قسمت از نوشته ها رو نشون میده و آخرش هم خودم قطعش میکنم!

قبلاً با ایرانسل اینجوری نبود و توی گوشی راحت صفحه باز میکرد
کسی میدونه دلیلش چیه؟

reza8766
19-05-2011, 14:25
چند روزی که سرعت اینترنت 0912 بالا رفته و رسیده به ایرانسل البته بیشتر شبا اینجوریه روزا به خصوص دم غروب سرعتش میاد پایین ولی کلا بهتر شده

ali_disslove
19-05-2011, 17:15
با سلام

من یه مودم edge خریدم هر کار میکنم باش سیم کارت همراه اول رو کانکت کنم نمیشه اما ایرانسلو که میندازم روش از توی پروفایل mtn رو میزنم و بعد auto set apn رو تیک میزنم وصل میشه اما mci توی لیست پروفایل های مودم نیست که بخوام انتخابش کنم دیفالت رو میزنم mtn رو میزنم ودافون رو میزنم و.... اما هیچ کدوم جواب نمیده

من باید چی کار کنم ؟

سوال دومم اینکه مثل نرم افزاره تو سیمبین نمیشه خودم انتخاب کنم که از کدوم آنتن اینترنت بگیره ؟چون این داره وصل میشه به قوی ترین آنتن اما من میخوام به یه آنتن دورتر که edge هم داره و سرعتش بیشتره وصل شم

iCe m@n
19-05-2011, 17:17
با سلام

من یه مودم edge خریدم هر کار میکنم باش سیم کارت همراه اول رو کانکت کنم نمیشه اما ایرانسلو که میندازم روش از توی پروفایل mtn رو میزنم و بعد auto set apn رو تیک میزنم وصل میشه اما mci توی لیست پروفایل های مودم نیست که بخوام انتخابش کنم دیفالت رو میزنم mtn رو میزنم ودافون رو میزنم و.... اما هیچ کدوم جواب نمیده

من باید چی کار کنم ؟

سوال دومم اینکه مثل نرم افزاره تو سیمبین نمیشه خودم انتخاب کنم که از کدوم آنتن اینترنت بگیره ؟چون این داره وصل میشه به قوی ترین آنتن اما من میخوام به یه آنتن دورتر که edge هم داره و سرعتش بیشتره وصل شم

دوست عزیز شما خودتون به صورت دستی mci رو وارد کنید

tik2tak
20-05-2011, 10:30
با سلام

من یه مودم edge خریدم هر کار میکنم باش سیم کارت همراه اول رو کانکت کنم نمیشه اما ایرانسلو که میندازم روش از توی پروفایل mtn رو میزنم و بعد auto set apn رو تیک میزنم وصل میشه اما mci توی لیست پروفایل های مودم نیست که بخوام انتخابش کنم دیفالت رو میزنم mtn رو میزنم ودافون رو میزنم و...
با تشکر از iCe m@n بهتر ذکر میکردیم

access point:mcinet

roohroba
20-05-2011, 17:28
اگه از gprs روی کامپیوتر استفاده کنیم باید اون ------ و پورت رو وارد کنیم یا نه؟ تو خود گوشی باید بزنیم یا تو مرورگر کامپیوتر؟

ali_disslove
20-05-2011, 17:40
دوست عزیز شما خودتون به صورت دستی mci رو وارد کنید

خوب وارد میکنم اما بازم کانکت نمیشه

واسه دایل *99# رو میزنم و apn رو هم mcinet چیز دیگه ای باید وارد کنم ؟بعد هم سیو رو میزنم و mci رو انتخاب میکنم اما.....

joe_satriani
20-05-2011, 18:24
با سلام
دوستانی که مشهد هستن و استفاده میکنن - راضی هستن آیا یا خیر؟

milan-tifusi
20-05-2011, 22:53
سلـام
ببخشيد من 2 روز پيش سرويس gprs بسته يك روزه ـي همراه اول رو فعال كردم و با سرعت 24kb دانلود كردم ولي متاسفانه امروز به صورت حسابم ميان دوره ـي خودم نگاه كردم ديدم 42256 تومان پول اينترنت برام انداخته.

اين چه وضعشه به جاي هزار تومان 42 هزار تومان پول اينترنت برام انداخته . :18:

حالا من بايد چيكار كنم ؟ :41:

iman_s
21-05-2011, 09:50
تو قسمت اینترنت قبض مبلغ میفته ولی توی جمع قبض حساب نمیشه.
اگر تو جمع قبض هم اضافه شده بود زنگ بزن 09990

perspolis1984
21-05-2011, 10:33
اقا یه سوال.سرعت دانلود از طریق موبایل بهتره یا این فلاش مودمها؟؟

ایرانسل هنوز نامحدود داره مثل همراه اول؟؟کدوم بهتره؟؟

italia88
22-05-2011, 21:23
اقا یه سوال.سرعت دانلود از طریق موبایل بهتره یا این فلاش مودمها؟؟

ایرانسل هنوز نامحدود داره مثل همراه اول؟؟کدوم بهتره؟؟

ایرانسل دیگه نامحدود نمیده یه ماه ده تومن بدی 2.5 گیگ میتونی استفاده کنی
همراه اولم که سرعتش تعریفی نداره
در کل اگه دانلود زیاد داری و امکانش برات هست adsl بگیری خیلی بهتره و اعصابت کمتر داغون میشه

tik2tak
23-05-2011, 08:44
سلـام
ببخشيد من 2 روز پيش سرويس gprs بسته يك روزه ـي همراه اول رو فعال كردم و با سرعت 24kb دانلود كردم ولي متاسفانه امروز به صورت حسابم ميان دوره ـي خودم نگاه كردم ديدم 42256 تومان پول اينترنت برام انداخته.

اين چه وضعشه به جاي هزار تومان 42 هزار تومان پول اينترنت برام انداخته . :18:

حالا من بايد چيكار كنم ؟ :41:

یکی از بزرگ ترین مشکل های gprs در ایران همینه یه وقت هایی ممکنه سوتی بده:31: gprs رو بهتره رو سیم کارت های اعتباری استفاده کنید(هم در همراه اول و هم در ایرانسل)
من تو 1 سال گذشته 3 بار رو دائمی همراه اول تست کردم همه چیز عالی بود سریع وصل شد به موقع قطع شد sms تاید پایان اعتبار به موقع امد.
ولی سرعت افتضاح اخرین بار سرعت دانلود با هر دانلود منیجری 4.2 بود:34:

با سلام
دوستانی که مشهد هستن و استفاده میکنن - راضی هستن آیا یا خیر؟
اینطوری نیست یه وقت میبینی اینجا خوبه 500 متر اونورتر بده تو کل یه استان که یه جور نیست

aj
25-05-2011, 10:05
دوستانی که میخوان edge همراه اول استفاده کنند متوجه باشن. با مودم D-Link مدل DWM-156 و سیم کارت اعتباری همراه اول در فضای شهری بین تهران نو تا پیروزی و میدان امام حسین تا اسبدوانی سرعت دانلود فعلا 10Kbps تا 15Kbps هستش. این اعداد رو تقسیم بر هشت کنید میشه KBps. برای ایرانسل اگه کسی تست کرده نتیجه اش رو بذاره.

milan-tifusi
07-06-2011, 21:19
من با گوشي w350 با edge 10 با همراه اول 24 كيلو بايت دانلود داشتم ولي رفتم يه مودم همراه at&t خريدم اما سرعتش روي 2 كيلوبايت ميچرخه يعني 75 هزار تومان پريد رفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كسي نمي دونه مشكلم از كجاست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Pessimist
07-06-2011, 21:25
من با گوشي w350 با edge 10 با همراه اول 24 كيلو بايت دانلود داشتم ولي رفتم يه مودم همراه at&t خريدم اما سرعتش روي 2 كيلوبايت ميچرخه يعني 75 هزار تومان پريد رفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كسي نمي دونه مشكلم از كجاست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من شش هفت ماه میشه که استفاده میکنم کلا سرعتش ثابت نیست و نوسان داره تو بعضی از روزها خوبه مثل همین الان که دارم استفاده میکنم اما بعضی روزها سرعتش میاد پایین مثل روزهای جمعه.
فکر نمیکنم ایراد از مودمی که خریدید باشه فردا هم امتحان کنید شاید سرعت فرق کنه مثلا میتونی صبح زود امتحان کنی اگه دیدی سرعت بازم تا این حد پایینه بدون مودمت ایراد داره در غیر اینصورت خیالت راحت باشه.
موفق باشی.

milan-tifusi
08-06-2011, 18:20
من شش هفت ماه میشه که استفاده میکنم کلا سرعتش ثابت نیست و نوسان داره تو بعضی از روزها خوبه مثل همین الان که دارم استفاده میکنم اما بعضی روزها سرعتش میاد پایین مثل روزهای جمعه.
فکر نمیکنم ایراد از مودمی که خریدید باشه فردا هم امتحان کنید شاید سرعت فرق کنه مثلا میتونی صبح زود امتحان کنی اگه دیدی سرعت بازم تا این حد پایینه بدون مودمت ایراد داره در غیر اینصورت خیالت راحت باشه.
موفق باشی.

امروز تا الان که استفاده کردم نسبت به دیروز بهتر شده و سرعتم از 2 کیلوبایت رسیده به 5 کیلوبایت ولی بازم تا 24 کیلوبایتی که با موبایلم میرفتم خیلی فاصله داره. به هر حال ممنون
مودم شما چیه ؟ برای شما هم at&t هست ؟

italia88
10-06-2011, 08:56
موفق باشی.

برعکس سیمکارتای ایرانسل ،همراه اول با مودمای ادج زیاد مچ نمیشه دوستی میگفت بخاطر این میتونه باشه که همراه اول همه جا ادج ارایه نمیده و این مودما برپایه ادج بیشتر کارایی دارن!

Mortezi
10-06-2011, 10:16
سلام دوستان ، منم از سیم کارت اعتباری همراه اول با مودم DLINK-156 استفاده میکنم تا حدود یک ماهه بیش سرعتم بین 7 تا 17 کیلوبایت در نوسان بود ولی از وقتی که با گوگل مب موقعیت آنتنی که ازش سرویس میگیرم را مشاهده کردم نوت بوک را درست گذاشتم تو جهت انتن بعد از 5 دقیقه تحمل سرعت به صورت ثابت روی 20 تا 22 کیلوبایت مونده . من قبلا از 5233 سامسونگ استفاده میکردم و سرعت
هیچ تفاوتی با ا ج مودم نداشت به این دوستمون توصیه میکنم حتما با یک ا ج مودم دیگه امتحان کنند به احتمال زیاد مشکل از مودمشون هست . بنده الان در منطقه شکوفه جابری که حدود 2 تا خیابون از بیروزی بائینتره دارم استفاده میکنم ، ولی منزل بدرم واقع در خیابان بیروزی از این سرویسو استفاده کردم واقعا افتضاح بود چه همراه اول چه ایرانسل...

jojonice
10-06-2011, 14:34
سلام
لطفا راهنمائی کنید
همراه اول دائمی را هر کاری میکنم اینترنتش فعال نمیشه بسته هزار تومانی را از سایتش خریداری کردم و بعد پیغام میده که قبلا فعال شده بعد میگه تا نیم ساعت باید منتظر بمانی و بعدش پیغام میده که برای شما فعال نیست البته پیغامی که میده دقیقا معلوم نیست منظورش چیه
حالا لطف کنید بگید دقیقا باید چکار کنم که فعال بشود اینترنت همراه اول
ممنون
خداحافظ

HAMID GmbH
10-06-2011, 14:59
دوستان یه سوال همراه اول که مثل ایرانسل با چیز پی ان که مشکل نداره؟

Mortezi
10-06-2011, 23:44
سلام
لطفا راهنمائی کنید
همراه اول دائمی را هر کاری میکنم اینترنتش فعال نمیشه بسته هزار تومانی را از سایتش خریداری کردم و بعد پیغام میده که قبلا فعال شده بعد میگه تا نیم ساعت باید منتظر بمانی و بعدش پیغام میده که برای شما فعال نیست البته پیغامی که میده دقیقا معلوم نیست منظورش چیه
حالا لطف کنید بگید دقیقا باید چکار کنم که فعال بشود اینترنت همراه اول
ممنون
خداحافظ

شما ابتدا باید تو سایتش ثبت نام کنی

---------- Post added at 12:44 AM ---------- Previous post was at 12:40 AM ----------

مشکل داره شدید ، برای من هر 2 دقیقه یک بار دیسی میشد...

iman_s
11-06-2011, 10:11
من فقط با L 2 T P میتونم وصل بشم و مشکلی ندارم

hosseinttt
21-06-2011, 13:18
سلام
دوستانی که مسئله طرح رو فعال کردن ولی سیستم براشون اینترنت در حالت معمولی محاسبه کرده
می توانند برای شکایت به سازمان مخابرات رفته و از پرینت خطشون که نشانگر مکاتبه اس ام اسی با 8080 میبا شد بعنوان مدرک استفاده کنند
یا حق

GHAGHALEELEE
23-06-2011, 11:06
سلام.از دوستان عزیز خواهش میکنم به تاپیک زیر برید و در انتخاب مناسب ترین اینترنت شبانه تاپیک رو یاری کنید

قوانین:
1.فقط افرادی که از سرویسهای محدود استفاده میکنند پست دهند
2.سرویسهای خود رابه صورت زیر معرفی کنید:
نام شرکت ارایه دهنده اینترنت شهر و نوع سرویس انتخابی(مثلا 2 گیگ 512)
سرعت روزانه
سرعت شبانه
مدت زمان شبانه رایگان(مثلا 5 ساعت)
با تشک

milan-tifusi
31-07-2011, 23:38
آخرشم اين مودم EDGE ما نتونست سرعت ما رو از 3 كيلوبايت بالا ببره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جالبه روي آنتنم نوشته E ولي هيچ فرقي باG نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته قبلا با موبايل W350 سرعتم 24 كيلوبايت بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولي از وقتي كه اين مودم EDGE مدل AT&T رو خريدم سرعتم بالا نميره !!!

iman_s
01-08-2011, 09:55
حیف این همه پول نیست که برای مودم میدید.
من یکساله که دارم از اینترنت همراه اول استفاده میکنم و با گوشی شیر میکنم روی کامپیوتر.به جای اینکه پول مودم بدید یک گوشی بگیرید که کلاس GPRS اش بالا باشه و با خیال راحت استفاده کنید.

milan-tifusi
01-08-2011, 21:44
حیف این همه پول نیست که برای مودم میدید.
من یکساله که دارم از اینترنت همراه اول استفاده میکنم و با گوشی شیر میکنم روی کامپیوتر.به جای اینکه پول مودم بدید یک گوشی بگیرید که کلاس GPRS اش بالا باشه و با خیال راحت استفاده کنید.

مدل گوشي شما چيه ؟ آخه تو طولاني مدت گوشي خراب ميشه ! همين گوشي قبلي من بعد از 8 ماه خود به خود سوخت ! ولي مودم اينطور نيست !

iman_s
02-08-2011, 11:07
من نوکیا 5800 دارم.همیشه هم با بلوتوث به کامپیوتر کانکت میکنم.
تنها مشکلش هم اینه که هر روز باید باتری شارژ بشه که با این حجم استفاده عادی هست

radepa007
04-08-2011, 11:07
نظر من اينه كه همراه اول بره سرويس ادج شو بزاره لب كوزه آبشو بوخوره..واقعا افتضاح

من گوشيم ويو 525 با ادج ايرانسل سرعتم بين 25 تا 40 هستش..ولي با همراه اول ادج كه وصل ميشه سرعت از 2 بالاتر نميره و وقتي با جي پي ار اس معمولي وصل ميشه كوشيم سرعت ميره روي 4..در كل بايد جلوي ايرانسل لنگ بندازه

italia88
04-08-2011, 12:32
بنظرم بهتره مدیریت محترم، تاپیک ادج همراه اول رو از قسمت اینترنت پرسرعت حذف کنن!!! چون سرعت صفحه بازکردن همراه اول دیگه از دایالاپم کمتر شده!
دیگه واقعا افتض شده!واقعا

radepa007
04-08-2011, 13:09
بنظرم بهتره مدیریت محترم، تاپیک ادج همراه اول رو از قسمت اینترنت پرسرعت حذف کنن!!! چون سرعت صفحه بازکردن همراه اول دیگه از دایالاپم کمتر شده!
دیگه واقعا افتض شده!واقعا

آره واقعااا..

شما از چه شهري وصل ميشي؟

italia88
04-08-2011, 15:31
آره واقعااا..

شما از چه شهري وصل ميشي؟

از تهران گاهی مواقع هم کرج و شهرای دیگه!!

radepa007
04-08-2011, 21:14
متاسفم براي همراه اول...همراه آخر هم نيست چه برسه اول

VAHID
04-08-2011, 21:22
اصلا اینترنت همراه اول بدرد نمیخوره هیچ فرقی هم نمیکنه با چه گوشی وصل شی چه c7
چه n70 و ...سرعتش اشغاله من با گوشی یه بار وصل شدم یه خورده استفاده کردم
گفتم صدرحمت به دایل اپ سرعت از 2 کیلو بایت بیشتر نمیشد باز ایرانسل تا 30 میره
من موندم چه جوری اینو گذاشتن تو سرويس اينترنت پرسرعت ؟کجاش پرسرعته؟

S_ALI_A
09-08-2011, 16:04
آخرشم اين مودم EDGE ما نتونست سرعت ما رو از 3 كيلوبايت بالا ببره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جالبه روي آنتنم نوشته E ولي هيچ فرقي باG نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته قبلا با موبايل W350 سرعتم 24 كيلوبايت بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولي از وقتي كه اين مودم EDGE مدل AT&T رو خريدم سرعتم بالا نميره !!!
شما مودمو کجا وصل میکنی؟ به کیس؟ اگه اره که اشتباه میکنی. شما یه کابل افزایش دهنده بگیر و مودم رو به یه پنجرهایی جایی که ارتفاع داشته باشه بچسبون و بعد بیا اینجا اعلام کن که سرعتت چنده.

sise
09-08-2011, 22:22
من چند روز پیش چک کردم سرعت رو 25 -35 میرفت. و دانلود هم کردم اما حالا یهو از 5 بالاتر نمیره. فکر کنم دست خودشونه که سرعت را کم یا زیاد کنن. چون من با نرم افزار fieldtest به همون دکلهای قبلی وصل شدم و فایده نداره.

iman_s
10-08-2011, 11:41
آره دو روزه مشکل داره.سایت به زور باز میکنه و چیز پی ان هم وصل نمیشه

radepa007
11-08-2011, 10:23
دوروز نه كلا افتضاحه..فكر كنم همراه اول ديال آپ شير كرده بين همه.. :31:

italia88
11-08-2011, 22:14
دوروز نه كلا افتضاحه..فكر كنم همراه اول ديال آپ شير كرده بين همه.. :31:

اینو تیکه رو خیلی خوب اومدی چون سرعت پیج باز کردنش الان نصف دایالاپم نیس!!

pcsoft
12-08-2011, 05:18
می بینم که سرتون توی گوشی هاتونه واسه اینترنتش از بس سرعت داره(تبلیغ همراه اول واسه اینترنت نامحدودش!)
هنوز این همراه اول آدم نشد؟

maziarb
12-08-2011, 05:34
همراه اول واسم چند روزه به شدت افت کرده ، حتی به بایت میرسه یعنی زیر یک کیلوبایت، که در این حالت سرعت نمیگن سرعت پایینه، این یک مشکله اگه کسی داشته باشه، که مجبور شدم ایرانسل استفاده کنم، من adsl دارم فقط بخاطر اینکه قطع شده بودش مجبور به استفاده از گوشی شدم، جالبه بعشی موقعها ایرانسل بهتر کارمیکنه و بعضی موقعها همراه اول

sise
12-08-2011, 07:52
از 6 صح امروز سرعت بهتر شده. شما هم چک کنید ببینید همینطوره. میخوام ببینم سراسریه این قطعیها یا دیمیه!

mohammad_smart
02-10-2011, 00:43
دوستان من امروز بسته 1 ماهرو فعال کردم.ولی جدا از سرعت بسیار پایینش که انتظارشو داشتم بیشتر موارد تو لود صفحه گیر میکنه و باید 10 بار ریفرش کرد یا گوشیو خاموشو روشن کرد.این مشکل برایه منه یا همراه اول مدلش همینه ؟تازه با edge کانکت میشه

rezasat
02-10-2011, 01:17
دوستان من امروز بسته 1 ماهرو فعال کردم.ولی جدا از سرعت بسیار پایینش که انتظارشو داشتم بیشتر موارد تو لود صفحه گیر میکنه و باید 10 بار ریفرش کرد یا گوشیو خاموشو روشن کرد.این مشکل برایه منه یا همراه اول مدلش همینه ؟تازه با edge کانکت میشه
واسه منم همینطوریه

iman_s
03-10-2011, 11:07
تقریبا همیشه همینجوریه و خیلی نوسان داره ولی وقتی از pn/\ استفاده کنی همه چیز درست میشه
فعلا هم که pn/\ ها داغونه

amir.abbas
04-10-2011, 01:35
سلام
دوستان هزینه راه اندازی اولیه چقدره؟
و ایا تمام مکانهایی که سیم کارت انتن میده، اینترنتم وجود داره؟
و اگه بخواید با سرعت adsl مقایسه کنید، سرعتش به اندازه 128 می باشد؟
ممنون

iman_s
04-10-2011, 12:56
سلام
دوستان هزینه راه اندازی اولیه چقدره؟
و ایا تمام مکانهایی که سیم کارت انتن میده، اینترنتم وجود داره؟
و اگه بخواید با سرعت adsl مقایسه کنید، سرعتش به اندازه 128 می باشد؟
ممنون
هزینه راه اندازی اولیه نداره
ولی طرحهای مختلفی داره که به صرفه ترینش ماهانه نامحدود هست که 10000 تومن میشه
همه جا که نه ولی تو بیشتر مناطق شهری و روستاها اینترنت داره.من تو محدوده کرج و روستاهای اطرافش هرجا رفتم اینترنت داشتم
اگه پوشش EDGE داشته باشه سرعتش از 128 بیشتر و از 256 کمتره. ولی اگه EDGE نداشته باشه مثل دایل آپ میشه

راستی یک چیزی بگم اگه بخوای تو کامپیوتر استفاده کنی بدون چیز پی ان اصلا بدرد نمیخوره و خیلی نوسان داره.بعضی وقتها حتی یک سایت معمولی هم باز نمیکنه

amir.abbas
04-10-2011, 13:09
هزینه راه اندازی اولیه نداره
ولی طرحهای مختلفی داره که به صرفه ترینش ماهانه نامحدود هست که 10000 تومن میشه
همه جا که نه ولی تو بیشتر مناطق شهری و روستاها اینترنت داره.من تو محدوده کرج و روستاهای اطرافش هرجا رفتم اینترنت داشتم
اگه پوشش EDGE داشته باشه سرعتش از 128 بیشتر و از 256 کمتره. ولی اگه EDGE نداشته باشه مثل دایل آپ میشه

راستی یک چیزی بگم اگه بخوای تو کامپیوتر استفاده کنی بدون چیز پی ان اصلا بدرد نمیخوره و خیلی نوسان داره.بعضی وقتها حتی یک سایت معمولی هم باز نمیکنه
ممنون از توضیحاتتون
چطور میشه فهمید پوشش EDGE داره یا نه؟
شماایرانسل رو پیشنهاد میدی یا همراه اول؟
بازم ممنون:11:

iman_s
09-10-2011, 14:58
از علامت آنتن گوشی موقع اتصال میشه فهمید Edge هست یا Gprs
همراه اول همه جا EDGE نداره و ایرانسل قطعی زیاد داره.
همراه اول نامحدوده و ایرانسل محدودیت حجمی داره.

omid.pari
22-10-2011, 12:12
خیلی جالبه الان سرعت دانلود من با ایرانسل به 20 کیلوبایت هم میرسه در حالیکه قبلا 5 کیلوبایت هم نبود.
ولی با این محدودیت حجمی طرح 1 روزه تو نصف روز تموم میشه. در حالیکه قبلا 200 مگابایت رو تو 2 روز به زور تموم میکردم. الان دیگه باید از خیر دانلود بگذری. یعنی سرعت هم الان به دردت نمیخوره.
یه چیز جالب اینه که همراه اول با اینکه طرح نامحدود داره ولی گوگل رو به زور باز میکنه.
واقعا که خیلی بی انصافن
و کلا هیچکدوم به درد نمیخورن ولی باز از دایال آپ بازدهی بیشتری دارند.

rouzbeh_ziafati
29-10-2011, 08:13
من با گوشیم از طریق ایرانسل که کانکت میشم علامت E می نویسه و سرعتم تا 25 کیلوبایت هم میره ! اما تو همون گوشی که سیم کارت همراه اول رو میذارم علامت G میذاره و سرعت خیلی خیلی خیلی پایینه ! تف به این همراه اول
یعنی حتی مسنجر هم به سختی باز میکنه !
ایرانسل میگرفتم همیشه ، اما چون محدودیت 2 گیگ داره گفتم برم یک ماه همراه اول بگیرم که نوشته نامحدود ! که به این افتضاح برخوردم !
یعنی واقعا هیچ راهی نداره؟!

rouzbeh_ziafati
06-11-2011, 23:06
امکان حذف پست وجود ندارد؟

wichidika
17-11-2011, 00:43

omid.pari
13-12-2011, 13:29
سلام دوستان
قضیه از این قراره که من از سیم کارت دائمی همراه اول خودم استفاده کردم و در طول دو ماه شش بسته اینترنت یک روزه رو فعال کردم و الان قبض موبایل من اومده و به جایه شش هزار تومن سی هزار تومن هزینه اینترنت زده.
نحوه محاسبش هم اینطور زده که تو اون شش روز پونصد و بیست و 4 هزار تومن هزینه اینترنت شده به اضافه شش هزار تومن شده پونصدو سی هزار تومن و همراه اول زحمت کشیده پونصد هزار تومن تخفیف داده و هزینه اینترنت شده سی هزار تومن
یعنی بنده که شش تا بسته یه روزه اینترنت همراه اول رو فعال کرده بودم الان باید سی هزار تومن ناقابل بابتش پول پرداخت کنم.
هر چند این واسم یه درس عبرت شود که دیگه از همراه اول هیچ اینترنتی رو فعال نکنم. من بیشتر از این در تعجبم که با سرعت اینترنتش به زور یه صفحه لود میشه اونوقت پونصد وم بیست هزار تومن از کجا اومد؟؟؟

Farhad 8904
13-12-2011, 13:55
سلام دوستان
قضیه از این قراره که من از سیم کارت دائمی همراه اول خودم استفاده کردم و در طول دو ماه شش بسته اینترنت یک روزه رو فعال کردم و الان قبض موبایل من اومده و به جایه شش هزار تومن سی هزار تومن هزینه اینترنت زده.
نحوه محاسبش هم اینطور زده که تو اون شش روز پونصد و بیست و 4 هزار تومن هزینه اینترنت شده به اضافه شش هزار تومن شده پونصدو سی هزار تومن و همراه اول زحمت کشیده پونصد هزار تومن تخفیف داده و هزینه اینترنت شده سی هزار تومن
یعنی بنده که شش تا بسته یه روزه اینترنت همراه اول رو فعال کرده بودم الان باید سی هزار تومن ناقابل بابتش پول پرداخت کنم.
هر چند این واسم یه درس عبرت شود که دیگه از همراه اول هیچ اینترنتی رو فعال نکنم. من بیشتر از این در تعجبم که با سرعت اینترنتش به زور یه صفحه لود میشه اونوقت پونصد وم بیست هزار تومن از کجا اومد؟؟؟

دوست عزیز این مشکل جدید نیست از همون ابتدای ارائه بسته های اینترنت از سوی همراه اول این مشکل وجود داشت مخصوصا واسه خطوط دائمی! بسته اینترنت فعال میشه ولی باز هم هزینه اینترنت روی قبض اعمال میشه!!!!
شما با 09990 تماس بگیر و موضوع رو پیگیری کن که البته مطمئن هستم اصلا پاسخ گو نیستند. بهترین کار اینه که به مرکز امور مشترکین مخابرات شهر خودتون مراجعه کنید!

electronic0nt
27-12-2011, 20:54
آقا من با ایرانسل با گوشی 7610

با سرعت 7 دان می کنم

به نظر شما با همراه اول چند دان می کنم؟:31:

fanoostalaei
27-12-2011, 22:18

با سرعت 7 دان می کنم

با همرا اول اگه بترکونه 6 کیلو :31::31::31:

Farhad 8904
27-12-2011, 22:32

با سرعت 7 دان می کنم

شما اگه گوشیت رو عوض کنی با ابرانسل راحت بین 20~25 دانلود میکنی ولی با همراه اول به قول fanoostalaei بیشتر از 6 شاهکار کرده!!!

a6543210
09-01-2012, 08:11
سلام دوستان
موبایل ساسونگ s3500دارم نمی دونم چرا موقع اینترنت رفتن فقط رو مودم gprs می ره قبلا رو edge می رفت با سرعت عالی 30 کیلو ! ولی چند روزه فقط می ره رو gprs؟ به نظرتون دلیلش سردی هوا نیست؟!اینجا یه کم سرده!
ولی من تا چند روز پیش از همین موبایل استفاده می کردم نمی دونم چش شده (جایی هم کوچ نکردیم!).قبل این چند روز هیچ مشکلی نداشتمو و با سرعت 30 ! دانلود می کردم ولی الان مویایلم فقط رو gprs می ره و رو edge نمی ره.ولی وقتی سیم کارت ایرانسل می زارم edge رو هم پیدا می کنه! ولی از شانس ما همین edge ایرانسلم بیشتر از 5 کیلو سرعت نداره!
آقا یکی دست مارو بگیره که شدید افسرده شدیم!

Farhad 8904
09-01-2012, 10:00
سلام دوستان
موبایل ساسونگ s3500دارم نمی دونم چرا موقع اینترنت رفتن فقط رو مودم gprs می ره قبلا رو edge می رفت با سرعت عالی 30 کیلو ! ولی چند روزه فقط می ره رو gprs؟ به نظرتون دلیلش سردی هوا نیست؟!اینجا یه کم سرده!
ولی من تا چند روز پیش از همین موبایل استفاده می کردم نمی دونم چش شده (جایی هم کوچ نکردیم!).قبل این چند روز هیچ مشکلی نداشتمو و با سرعت 30 ! دانلود می کردم ولی الان مویایلم فقط رو gprs می ره و رو edge نمی ره.ولی وقتی سیم کارت ایرانسل می زارم edge رو هم پیدا می کنه! ولی از شانس ما همین edge ایرانسلم بیشتر از 5 کیلو سرعت نداره!
آقا یکی دست مارو بگیره که شدید افسرده شدیم!

دوست عزیز اشکال از گوشی شما نیست. و ربطی هم به سردی یا گرمی هوا نداره! خودت جواب خودت رو دادی!
شبکه همراه اول قبلا در منطقه شما Edge بوده ولی الان GPRS شده به خاطر همین گوشی G رو دریافت میکنه!

a6543210
10-01-2012, 06:24
دوست عزیز اشکال از گوشی شما نیست. و ربطی هم به سردی یا گرمی هوا نداره! خودت جواب خودت رو دادی!
شبکه همراه اول قبلا در منطقه شما Edge بوده ولی الان GPRS شده به خاطر همین گوشی G رو دریافت میکنه!

ممنونم ولی خوب یه سوال برامه! مگه خدمات edge یه سخت افزار رو دل آنتن نیست! نمی شه گفت که نرم افزاری قطع کرده خدمات edge رو!
فکر کنم باید به نمایندگی یه زنگ بزنم بپرسم شاید دلیلی دارن واسه طعیشون!

Farhad 8904
10-01-2012, 09:54
ممنونم ولی خوب یه سوال برامه! مگه خدمات edge یه سخت افزار رو دل آنتن نیست! نمی شه گفت که نرم افزاری قطع کرده خدمات edge رو!
فکر کنم باید به نمایندگی یه زنگ بزنم بپرسم شاید دلیلی دارن واسه طعیشون!
بله EDGE بخشی هست که باید در سکتور هر سایت BTS ایجاد بشه!! مشکل از آنتن منطقه هست شما با 09990 تماس بگیر بهشون موضوع رو بگو!!
(البته فکر نکنم به این زودی پاسخ گو باشند)

Reza_994
20-02-2012, 13:53
سلام دوستان

من میخوام بسته های روزانه رو فعال کنم ولی وقتی sms میزنم میگه 30 دقیقه صبر کنید بعد هم هیچی ..
الان من دارم از با اون اومدم نت ( با pc ) یعنی الان داره آزاد حساب میکنه ؟؟؟:41:

.....
:18:بله الان با تلفن صورتحساب میان دوره رو چک کردم دیدم برا همین 2 ساعت 30 هزار تومان حساب کرده ؟
کاریش میشه کرد ؟

Farhad 8904
20-02-2012, 14:36
سلام دوستان

من میخوام بسته های روزانه رو فعال کنم ولی وقتی sms میزنم میگه 30 دقیقه صبر کنید بعد هم هیچی ..
الان من دارم از با اون اومدم نت ( با pc ) یعنی الان داره آزاد حساب میکنه ؟؟؟:41:

.....
:18:بله الان با تلفن صورتحساب میان دوره رو چک کردم دیدم برا همین 2 ساعت 30 هزار تومان حساب کرده ؟
کاریش میشه کرد ؟

سلام

شاید شبکه مشکل داشته که فعال نشده!! البته همیشه مشکل داره!
تعرفه استفاده اینترنت همراه اول بصورت آزاد زیاد هست پیشنهاد میکنم دیگه تا طرح فعال نکردی استفاده نکن!
با PC چقدر سند و ریسیو داشتی؟؟

Reza_994
20-02-2012, 15:07
نمیدونم با گوشی چقدر سند و رسیو داشتم
ولی الان چک کردم دیدم تخفیف داده! 36 تومان ( 35 تخفیف)lol
قبض شده 16500

m3hrdad.x
21-02-2012, 21:07
سلام
دوستان یه سوال
شاه دزد اول تا حالا واسه بسته 4 اینترنتش اعلام نکرده که پنج شنبه و جمعه رایگانه ؟؟
از ابتدا تا حالا ؟

mg
07-06-2012, 06:35
سلام دوستان من با اینترنت همراه اول با سرعت 17 دانلود می کنم و توی موبایل ایکون جی ظاهر می شه ضمنا سوال داشتم من بسته شماره 4 دارم می خاستم بدونم روزهای تعطیل هم حسابه یا فقط ساعت 11تا 8 صبح مرسی.

mehryar1973
23-06-2012, 08:59
طرح ماهانه نامحدود رو برداشتن
تسلیت به همه دوستان من جمله خودم:21:

mahsa a
08-12-2014, 10:37
بچه ها گوشيه من s4 . بسته ي نامحدود اينترنت همراه اول رو هم فعال کردم.(سيم کارتم دائميه)
ولي وقتي mobile data رو فعال ميکنم اصلا علامت e کنار آنتنم نمياد..يه بار گوشيمو ريست کردم علامتش اومد ولي خود به خود بعد از يک ساعت رفت...
وسط تهران هم هستم امکان داره اينجا پوشش دهي نداشته باشه ؟
يا اينکه گوشيم خرابه ؟؟؟
تمام تنظيمان apn رو هم انجام دادم.
ميشه راهنماييم کنيد ؟؟

Firebirds
08-12-2014, 10:53
بچه ها گوشيه من s4 . بسته ي نامحدود اينترنت همراه اول رو هم فعال کردم.(سيم کارتم دائميه)
ولي وقتي mobile data رو فعال ميکنم اصلا علامت e کنار آنتنم نمياد..يه بار گوشيمو ريست کردم علامتش اومد ولي خود به خود بعد از يک ساعت رفت...
وسط تهران هم هستم امکان داره اينجا پوشش دهي نداشته باشه ؟
يا اينکه گوشيم خرابه ؟؟؟
تمام تنظيمان apn رو هم انجام دادم.
ميشه راهنماييم کنيد ؟؟

فکر میکنم ، باید برید روی 3g

mahsa a
08-12-2014, 12:30
ممنون
ولي ميشه بگيد چه طوري؟

ehsan_iace
08-12-2014, 18:02
بسته‌های اینترنت همراه اول قابلیت تمدید اتوماتیک دارند یا بسته که تمام شد دیگر آزاد حساب میکنه؟!