PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و بررسی سرویس EDGE شرکت همراه اول

صفحه ها : 1 [2] 3

iman_s
07-12-2010, 11:18
من یکی از این دانگل رو خریداری کردم سرعت بسیار عالیه البته با سیم کارت ایرانسل.....با همراه اول یه سقف سرعت داره در حد 16 کیلو بر ثانیه... اما ایرانسل این سقف نداره.
از كجا به اين نتيجه رسيدي كه همراه اول سقف داره؟

ک سیم کارت همراه اول دارم ولی انتنی که از خونه ما میگیره حتی gprs هم نداره میخواستم ببینم کسی تو فردیس کرج وصل میشه کد انتنش را برای ما بفرسته یا نه ما از اون دکل بگیریم
من سمت فرديس نيستم ولي بايد خودت بگردي و آنتن خوب پيدا كني كل فرديس كه 2-3 تا آنتن نيست كه شمارهاشونو پيدا كني.سمت ما هم 2 تا آنتن Edge دار هست و كلي آنتن بدون Edge

shadmehrshadow1
07-12-2010, 17:10
من یکی از این دانگل رو خریداری کردم سرعت بسیار عالیه البته با سیم کارت ایرانسل.....با همراه اول یه سقف سرعت داره در حد 16 کیلو بر ثانیه... اما ایرانسل این سقف نداره.. ....من به همه پیشنهاد میکنم از این نمونه بخرن چون هم نصبش راحت هم کار با هاش اسونه......حد اقل بهتره اینه که گوشیتو برای مدت طولانی وصلش کنی به کام ...من گوشیم خیلی داغمیکرد ... و باطریش خراب شد که دیگه رفتم یکی از این مودما گرفتم

چند خریدی؟

m64m64
07-12-2010, 18:54
دوستان من زدم طرح 1 ماهه رو برای خط دائمیم فعال بشه ولی نوشت در خواست شما برای بسته نا محدود 3 در دست بررسیه و جواب آن نهایتا تا نیم ساعت دیگه با اس ام اس میاد ولی یه 3 ساعتی میگذره ولی از جواب خبری نیست . دوباره زدم فعال بشه بازم نشد! برای چی آخه؟؟؟؟ اون از ایرانسل اینم از همراه اول!

naser_2006
07-12-2010, 19:36
یعنی چی! ایرانسل دیگه نمیخواد اینترنت نامحدود بده؟!!!
معلوم نیست شاید تو طرح زمستونیش بازم فعالش کرد در حال حاض 10 روزی هست که دیگه نمیده

qazqaz
07-12-2010, 22:41

من سمت فرديس نيستم ولي بايد خودت بگردي و آنتن خوب پيدا كني كل فرديس كه 2-3 تا آنتن نيست كه شمارهاشونو پيدا كني.سمت ما هم 2 تا آنتن Edge دار هست و كلي آنتن بدون Edge

راستش با یه برنامه که مانیتوریگ دانلود و آپلود سیستم بود .. دقیقاً متوجه شدم در طی روز تا طرفای ساعت 11 شب سرعت دانلود از سرورهای :پی 30 دی .. و فارس کیدز و حتی دیگر سرورهای دانلود .. دقیقا به یک صورت و حد اکثر تا 16 کیلو بایت بر ثانیس... این تست تا یک ماه اول که با همراه اول دان داشتم .. به من اثبات شد... البته در بعضی شبها سرعت کمتر بود و در بعضی از شبها که ترایک اطلاعاتی روانتر بود سرعت تا 15 بود...
اما در مورد ایرانسل .. که به خاطر خدمات ضعیفش با ش حال نمیکنم ...اما از نظر سرعت دانلود .. بسیار عالیه.. تا حد adsl 256...مثلا سایت یاهو رو در کمتر از 5 ثانیه بالا میاره...
دانلود در بهتری ن حالت برای سیستم من 35 کیلو بایت برا ثانیس.. که در مواقعی 22 کیلو بایت و در زمان ترافیک بالا... تا 14 هم پایین میاد... اما در اکثر ساعات بین 22 تا 35 نوسان داره... اما مهمترین مسئلش اینه که پرتش بازه و سقف نداره یعنی اگر یه ترک فایل ی رو در یک ثانیه بتونه با سرعت مثلا 56 بیاره .. دریافتش خواهد کرد.. اما در همراه اول اینطور نبود و با سقف سرعتی ثابت دانلود میکرد....در ضمن قیمت مودم جی پی ار اس من 72 تومان بوده که تا الان که خیلی بهم حال داده و نکته خوبش اینه که زیاد داغ نمیکنه و شاید فقط کمی گرم بشه..

hamed-pc
08-12-2010, 00:19
من طرح شماره 4 همراه اول رو فعال کردم اما وقتی کانکت میکنم به طور عادی اصلا هیچ صفحه ای هم باز نمیکنه . ولی با اولتراسرف صفحات رو باز میکنه
راستی چرا اینقدر افتضاح سرعت داره ؟ مگه EDGE نیست . من با مودم EDGE این کار رو انجام میدم اما خیلی افتضاح سرعتش کمه
مشگل چیه؟
این طوری باشه که برن جلو بوق بزنن با این سرویسهاشون

dizgah
08-12-2010, 01:16
سلام چطور میتونیم از زمان اتمام طرحمون اطلاع پیدا کنیم؟
ممنون

ali gamma
08-12-2010, 07:29
همراه اول همه جای ایران این سرویس رو فعال نکرده درسته؟

tiyam 01
08-12-2010, 16:34

از کجا باید فهمید دکل اج داره یا نه؟ حتما باید رفت سراغش؟

---------- Post added at 04:34 PM ---------- Previous post was at 04:32 PM ----------

واسه فعال کردن اینترنت همراه اول باید ثبت نام کرد یا مثل ایرانسل فقط کافیه یک کد رو بزنیم؟

همه شهرها اج دارن یا فقط بغضیا؟

LordMMD
08-12-2010, 16:57
از کجا باید فهمید دکل اج داره یا نه؟ حتما باید رفت سراغش؟

---------- Post added at 04:34 PM ---------- Previous post was at 04:32 PM ----------

واسه فعال کردن اینترنت همراه اول باید ثبت نام کرد یا مثل ایرانسل فقط کافیه یک کد رو بزنیم؟

همه شهرها اج دارن یا فقط بغضیا؟
نبابا برنامه fieldtest رو نصب میکنی بعد میتونی بهش شماره دکل (یا کانال ) بدی بعد سرعت رو تست میکنی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza8766
08-12-2010, 23:24
سلام چطور میتونیم از زمان اتمام طرحمون اطلاع پیدا کنیم؟
ممنون
0 رو به شماره 8080 بفرست
تاریخ و ساعت انقضای طرح رو میفرسته

---------- Post added at 11:24 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

همراه اول همه جای ایران این سرویس رو فعال نکرده درسته؟
نه استان تهران به علاوه چند تا مرکز استان که تو سایتش هست ولی کلا پوشش ایرانسل رو نداره مخصوصا شهرستان ها

info12
09-12-2010, 17:36
سلام
من یه مودم usbخریدم(EDGE)با ایرانسل راحت کانکت میشم اما با همراه اول(0919)وقتی میخوام کانکت بشم APN میخوادومن MCINET میزنم اماایراد میگیره ونمیشه وصل بشم کسی میدونه برای 0919 همراه اول باید APN رو چی باید تنظیم کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.تشکر

shadmehrshadow1
09-12-2010, 17:37
نبابا برنامه fieldtest رو نصب میکنی بعد میتونی بهش شماره دکل (یا کانال ) بدی بعد سرعت رو تست میکنی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این برنامه ای که گفتی رو باید وی گوشی نصب کرد یا برای کامپیوتر هست؟

LordMMD
09-12-2010, 17:46
این برنامه ای که گفتی رو باید وی گوشی نصب کرد یا برای کامپیوتر هست؟
روی گوشی بگردی پیدا میشه فک کنم تو همین فاروم دیده بودمش.

mohammad_87
09-12-2010, 20:03
خب با قطعی نا بهنگام ایرانسل همه دارن میان رو همراه اول.سرعت همراه اول برای من الان خیلی خیلی بهتر از 2-3 ماه پیش هست.اونموقع یه گوگل رو بزور باز میکرد.حالا باز کردن صفحه ها خیلی خوب شده.ولی دانلودرو هنوز تست نکردم.قبلا نهایتا تا 15-16 میره.الان متوسط رو چنده و بتهرین ساعات دانلود کی هست؟
ضمنا محدودیت حجمی برداشته شده یا نه؟

Milad4171
09-12-2010, 22:56
تا اول دي نميشه با ايرانسل كار كرد. به نظر من همراه اول هم داره خوب پوشش ميده
الان خونه ي ما هم همراه اول خوب جواب ميده هم ايرانسل. من اين ماه با ماه پيش همراه اول رو فعال كردم ولي چون وقتي ميرم نت گوشيم از دسترس خارج ميشه خيلي ها نميتونن باهام تماس بگيرن. بخاطر همين از اول ماه ديگه ايرانسل رو فعال ميكن+
+
براي دريافت آخرين وضعيت بسته اي كه فعال كردين ميتونين عدد 0 رو به 8080 اس ام اس كنيد. بهتون ميگه بسته ي فعلي چي هست و تا كي اعتبار داره!!

abbasreazat
10-12-2010, 00:53
دوستان عزیز
سرعت اینترنت ایرانسل بیشتر از همراه اول است و تنوع بسه های نامحدودش هم بیشتره ولی فعلا ایرانسل سیستم EDGE را قطع کرده . متاسفانه نمیشه روش برای مدت زیادی حساب کرد .
من می خواستم به خاطر اینترنت ایرانسل خطم را به ایرانسل تغییر بدم و شماره ایرانسل را به دوستانم بدم و کلا روی ایرانسل سویچ کنم ولی دیدم که پایداری زیادی ندارد و ممکن است هر لحظه بدون دلیل سیستم های خود را غیر فعال کند . به قول دوستان اینجا ایران است دیگه ... البته ایران جدید چون ایران قدیم همه چیش روی حساب و کتاب بوده .

به هر حال adge ایرانسل بهتره من حتی در روستا ها و بین جاده ها نیز از آن استفاده کردم و سرعت آن 30 کیلو بایت بر ثانیه است یعنی با 128 adsl برابره !

بعضی وقتا هم 120 کیلوبایت بر ثانیه میشد که باورم نمی شد من بیشتر وقت ها هر دقیقه یک مگابایت دانلود داشتم !

همش فیلم نگاه می کردم و حتی تلویزیون ها آنلاین و یوتوپ و ...
البته چون اوپرا مینی شیلتر نیست میشه با هاش فیسبوک و ... هم رفت

یه سوال دارم . من نوت بوک dell مدل latitude D820 دارم و سیم کار زیر باتریش می خوره . چگونه باید از این سیم کارت به اینترنت وصل بشوم . وقتی سیم کارت را در آن قرار می دهم هیچ پیامی نمیدهد و هیچ آیکونی ظاهر نمی شود .

لطفا من را راهنمایی کنید تا بتوانم توسط این امکان لبتاپم به اینترنت با سیم کارت وصل شوم .
لطفا نرم افزار و یا درایور مربوطه را اینجا آپلود کنید .
با تشکر

tiyam 01
10-12-2010, 09:48
یه سوال دارم . من نوت بوک dell مدل latitude D820 دارم و سیم کار زیر باتریش می خوره . چگونه باید از این سیم کارت به اینترنت وصل بشوم . وقتی سیم کارت را در آن قرار می دهم هیچ پیامی نمیدهد و هیچ آیکونی ظاهر نمی شود .

لطفا من را راهنمایی کنید تا بتوانم توسط این امکان لبتاپم به اینترنت با سیم کارت وصل شوم .
لطفا نرم افزار و یا درایور مربوطه را اینجا آپلود کنید .
با تشکر

فکر کنم اون واسه سرویس دیتا سیم کارتهای نسل سومه
ابران جواب نمیده

shadmehrshadow1
10-12-2010, 15:48
نوشته شده توسط qazqaz [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من یکی از این دانگل رو خریداری کردم سرعت بسیار عالیه البته با سیم کارت ایرانسل.....با همراه اول یه سقف سرعت داره در حد 16 کیلو بر ثانیه... اما ایرانسل این سقف نداره.. ....من به همه پیشنهاد میکنم از این نمونه بخرن چون هم نصبش راحت هم کار با هاش اسونه......حد اقل بهتره اینه که گوشیتو برای مدت طولانی وصلش کنی به کام ...من گوشیم خیلی داغمیکرد ... و باطریش خراب شد که دیگه رفتم یکی از این مودما گرفتم
چند خریدی؟

نگفتی؟

qazqaz
10-12-2010, 16:08
نوشته شده توسط qazqaz [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
چند خریدی؟

نگفتی؟

گفتم اما حالا بازم میگم....قیمت دانگل من 72 تومن بود ..اما بین 65 تا 76 میتونی گیر بیاری...

qazqaz
10-12-2010, 16:15
در مورد ایرانسل و مشکلاتش گفتید.. بزارید یکم توضیح بدم...من مدتی در قسمت درایو تستینگ یکی از شرکتهای طرف قرارداد ایرانسل کار میکردم..درایو تست کارش تست برد و پوشش منطقه ای سایت (دکلهای ) مخابرایتی ... ایرانسل داره تمامی دکلها و سکتورهای اونهارو یکی یکی اپدیت میکنه و احتمالا تا سال آینده کیفیت شبکش بیشتر از این و برد منطقه ایش هم افزایش خواهد یافت.. اما از خدمات مشترکینش من خودم به شخصه اصلا راضی نیستم... تعداد کار کنانش کمن ..در قسمت پاسخگویی .. در ضمن دارن روزانه دها آنتن جدید نصب میکنن.. که اگه کار خوب پیش بره ..دیگه پیام های اشتباهی در شبکه نخواهیم داشت...

qazqaz
10-12-2010, 16:20
سلام
من یه مودم usbخریدم(EDGE)با ایرانسل راحت کانکت میشم اما با همراه اول(0919)وقتی میخوام کانکت بشم APN میخوادومن MCINET میزنم اماایراد میگیره ونمیشه وصل بشم کسی میدونه برای 0919 همراه اول باید APN رو چی باید تنظیم کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.تشکر

برو در قسمت کد اتصال و کد اتصال رو به
*99#
تغییر بده اگر باز کانکت نشد .. کد رو به
*98# تغییر بده

Cleeev
10-12-2010, 16:42
تا وقتی ایرانشل این قضییه رو درست کنه من یه سیم همراه آخر گرفتم........

خیـــــلی این همراه آخر اینترنتش ت*یه........ تف............

اصلاً اینترنت ایرانشل نسبت به این فیبر نوریه....!!!!! واللا.......

M0hsen3D
10-12-2010, 17:18
منم یه سیم کارت دزد اول گرفتم تا ببینیم چی میشه دیگه!...
اصلا انتن دهی خوبی نداره ,ایرانسل هم انتن دهیش خوب بود هم سرعتش فیکس بود.

Cleeev
10-12-2010, 17:43
منم یه سیم کارت دزد اول گرفتم تا ببینیم چی میشه دیگه!...
اصلا انتن دهی خوبی نداره ,ایرانسل هم انتن دهیش خوب بود هم سرعتش فیکس بود.

آره... آنتن دهی داغون... کیفیت داغون... شبکه EDGE ـیه ولی هی سوییچ میکنه تو GPRS (تازه نزدیک آنتنش و منطقه خلوتش اینه!)... اصلاً داغون... سایتا به زور باز میشن... سرویسایی مثل چیز پی ان و بعضی سرویسایی که رو سرورم دارم و اتصالات SSL به دلیل داغون بودن شدید کیفیت شبکه یا کار نمیکنن یا به زور کار میکنن........

واقعاً زجر آوره... خیــــــــــــــــلی ایرانشل نسبت به این سره... یعنی این واقعاً حرفی واسه گفتن نداره.....

امیدوارم سریعتر ایرانشل سرویسشو درست کنه از این فلاکت نجات پیدا کنیم... خیلی این اعصاب خورد کن و داغونه...

بدبختانه این تنها راه ارتباطم با دنیاس تا وقتی ایرانشل دوباره سرویس نامحدوداشو راه بندازه... ای بابا......

یه خرم این اطراف پیدا نمیشه یه اینترنت وایرلسی چیزی بده...... بابا قرن 21 ـه مثلاً..........

aliiiiiii
11-12-2010, 00:44
من 2 روزه طرح 1 ماهه همراه آخر رو فعال کردم اما همش قطعه و به زور التماس و درخواست صفحه باز میکنه واقعا افتضاحه:2:

nikaien
11-12-2010, 10:12
بابا كي گفته ايرانسل سرويس اينترنت نامحدود رو قطع كرده؟!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
لينك بالا بريد و اكتيو كنيد. تو همه پستها دارم ميخونم ديگه اين سرويس نامحدود رو نميدن. شايعه هستش
كار - كار اسرائيل و آمريكاست كه ميخوان ملت نرن تو اينترنت

shahab-rayane
11-12-2010, 13:42
اقا این اینترنت موبایل اصلا به درد نمیخوره فقط اولین روزهای پس از جام جهانی خوب بود بعدش دست
زیاد شد.
دکل ها دیکه جواب نمیدند چون هر دکل بیشتر از 200 ارتباط همزمان را نمیتونه بیشتر جواب بده .
به نظر من اگر 3g هم بیاید مفت نمی ارزه

qazqaz
11-12-2010, 17:17
من تجربه شخصیم در مورد اینترنت ایرانسل رو در 24 ساعت گذشته با شما در میون میزارم.. از سرور افتاب دانلود فایل فتو شاپ به حجم 950 مگا و بعد یک فایل فیلم از سروری دیگر به حجم 1.5 گیگ را در یک شبانه روز دانلود کردم که شد.. اما با همراه اول در 24 ساعت حد اکثر دانلودم یک گیگ بود..

Cleeev
13-12-2010, 18:27
هیشکی راهی واسه افزایش سرعت این سرویس سراغ نداره...؟

حیف پول.........

ایرانشل کجایی که یادت بخیر....

Cleeev
13-12-2010, 18:46
اینجانب Cleeev معظم ، مراتب تبریکات ویژه خود را به منظور تقدیر از تلاش شبانه روزی و سهمگین شرکت معظم همراه آخر
برای فراهم آوردن این سرویس تماماً ت*می ، اعلام میدارم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sei_pm
13-12-2010, 23:31
اینجانب Cleeev معظم ، مراتب تبریکات ویژه خود را به منظور تقدیر از تلاش شبانه روزی و سهمگین شرکت معظم همراه آخر
برای فراهم آوردن این سرویس تماماً ت*می ، اعلام میدارم :

بدجایی افتادی حتما Edge اونجا ساپورت نمیشه. چندتا شرکت معرفی کردم واسه Adsl بدردتون نخورد؟

biostar
13-12-2010, 23:48
بدجایی افتادی حتما Edge اونجا ساپورت نمیشه. چندتا شرکت معرفی کردم واسه Adsl بدردتون نخورد؟

ما نفهمیدیم این edge کجا ساپورت میشه ! هر جا که میریم و دوستان چک می کنند ناراضی هستند !

سرعت من رو 2 هست !!!

اگر قرار باشه یه سرویس به این مذخرفی تا این حد بد باشه و فقط برای شرایط خاص و مکان خاص که خلوت باشه و زیر دکل باشه و........

همون بهتره که سرویس ندن!

Cleeev
14-12-2010, 00:00

نه اینجایی که من پرتاب شدم توش تلفنا رو مخابرات بیسیم میده (عند گشادی) و در نتیجه ADSL نمیشه گرفت...

وایمکس و وایرلس و اینائم تعطیله... تنها امیدم به ایرانشل بود که اونم فعلاً بسته گرفتنو بسته...

اینم خیر سرش همونطور که تو اون عکسی که از صفحه گوشی گرفتم میبینی EDGE ـیه (E کنار آنتن) ولی صد رحمت به GPRS ایرانشل (EDGE ـش که نسبت به این آشغال ، طلاس!).....

هر جای این خراب شده ـم تست کردم همین سرعت **** بود... حتی مرکز استان و غیره......

حتی تهرانم کسانی که استفاده کردن و میکنن سرعت چندان خوبی ندارن دیگه اینجا بماند......

i miss تهران و ایرانشل و صبانت (دزدنت) و غیره......... :'(

Electronic-Arts
14-12-2010, 11:19
نه اینجایی که من پرتاب شدم توش تلفنا رو مخابرات بیسیم میده (عند گشادی) و در نتیجه ADSL نمیشه گرفت...

وایمکس و وایرلس و اینائم تعطیله... تنها امیدم به ایرانشل بود که اونم فعلاً بسته گرفتنو بسته...

اینم خیر سرش همونطور که تو اون عکسی که از صفحه گوشی گرفتم میبینی EDGE ـیه (E کنار آنتن) ولی صد رحمت به GPRS ایرانشل (EDGE ـش که نسبت به این آشغال ، طلاس!).....

هر جای این خراب شده ـم تست کردم همین سرعت **** بود... حتی مرکز استان و غیره......

حتی تهرانم کسانی که استفاده کردن و میکنن سرعت چندان خوبی ندارن دیگه اینجا بماند......

i miss تهران و ایرانشل و صبانت (دزدنت) و غیره......... :'(
منم دیروز بسته یک ماهه رو فعال کردم مثل سگ پشیمون شدم حداکثر سرعتش 6 هست و میانگین 3.5 یعنی دیال آپ این سرویس 10 تومن که هیچه 10 تا تک تومنی نمیارزه و دیگه هم نخواهم گرفت بعد هم که ایرانسل دوباره سرویساش رو راه اندازی کرد میخوام برم وایمکس ایرانسل بگیرم , یه نکته بهت بگم که من تست کردم و فهمیدم دکلی که E هست سرعتش از دکلی که G هست پایین تره!!! تو ایرانسل دکل E حدود 28 کیلوبایت سرعتشه و دکل G حدود 6 کیلوبایت ولی این دزد دکل G میانگین 3.5 کیلوبایت و دکل E حدود 2 کیلوبایت اینی هم که دارم میگم خودم همین دیشب تست کردم

Milad4171
14-12-2010, 13:22
منم دیروز بسته یک ماهه رو فعال کردم مثل سگ پشیمون شدم حداکثر سرعتش 6 هست و میانگین 3.5 یعنی دیال آپ این سرویس 10 تومن که هیچه 10 تا تک تومنی نمیارزه و دیگه هم نخواهم گرفت بعد هم که ایرانسل دوباره سرویساش رو راه اندازی کرد میخوام برم وایمکس ایرانسل بگیرم , یه نکته بهت بگم که من تست کردم و فهمیدم دکلی که E هست سرعتش از دکلی که G هست پایین تره!!! تو ایرانسل دکل E حدود 28 کیلوبایت سرعتشه و دکل G حدود 6 کیلوبایت ولی این دزد دکل G میانگین 3.5 کیلوبایت و دکل E حدود 2 کیلوبایت اینی هم که دارم میگم خودم همین دیشب تست کردم

یه چیزی بگم در مورد EDGE همراه اول که تجربه ی چند ماهه ی خودم هستش.
بعضی مواقع که میدونید ساعات اوج مصرف هست ممکنه سرعت شما کم بشه و ممکنه یک روز یا دو روز پایدار بمونه.
من اولین بار که تعرفه ی یک ماهه ی همراه اول رو فعال کردم سرعت دانلودم 10 بود. یعین 10 که میشد کلاهم رو مینداختم بالا.
چند روز گذشت که یهویی سرعت رفت روی 35 فیکس که دیگه داشتم غش میکردم!!!
این قضیه یک ماهی طول کشید. یعنی بعد از فعال سازی تعرفه ی ماه بعد یک هفته ای همینطور بود که کم کم سرعت اومد پایین تا رسید به 25
الان حداکثر 20 و حداقل 20 هستش.در بدترین حالت روی 10 هست!!!
اگه تعرفه رو قبلا با سرعت بالا تست کردین و الان اون سرعت نیست کمی تحمل کنید.
مطمعنا شبکه بعضی وقتا دچار اختلال میشه که ممکنه دو سه روزی هم همینطوری ادامه داشته باشه

وقتی E میاد سرعت شما در بدترین حالت باید 10 باشه!! اگه نیست یا مشکل از گوشی هست یا شبکه یا منطقه!!!

aliiiiiii
14-12-2010, 18:47
در اين همراه اول رو بايد گل گرفت من 1 هفتس كه طرح 1 ماهه رو فعال كردم اما اصلا وصل نميشه!!!!!!!! و سايت باز نميكنه كسي از دوستان ميتونه كمكي كنه؟

minizoro
15-12-2010, 01:58
از اونجایی که ایرانسل اینجا درست کار نکرد رفتم سراغ همراه اول و راضی هم هستم ... همین الان که داشتم با کلیو جون میحرفیدم ایشون گفتن منم یه تستی کردم از مدیافایر واسه سرعت دانلود ... به طور متوسط 20 میده واسه من که گاها تا 28 هم میره ... نمیدونم از امشبه یه چند شب پیش (چند روزی وصل نبوده ام) سرعتم امشب بهتره از قبل و الان که نگا میکنم E نوشته که قبلا نمیدیدمش ...

دوستان فکر نمیکنید مدل گوشی هم اهمیت دارد؟ من گوشیم N85 هست.

اینم اسنپ شات:

Cleeev
15-12-2010, 14:39
از اونجایی که ایرانسل اینجا درست کار نکرد رفتم سراغ همراه اول و راضی هم هستم ... همین الان که داشتم با کلیو جون میحرفیدم ایشون گفتن منم یه تستی کردم از مدیافایر واسه سرعت دانلود ... به طور متوسط 20 میده واسه من که گاها تا 28 هم میره ... نمیدونم از امشبه یه چند شب پیش (چند روزی وصل نبوده ام) سرعتم امشب بهتره از قبل و الان که نگا میکنم E نوشته که قبلا نمیدیدمش ...

اینم اسنپ شات:

همینه دیگه لب خط نشستی داری حق ما فقیر فقرا رو میخوری... :دی

سرعت من همچنان بالای 2-3-4 نمیره... تمام شهرای اطرافم همینطوره......

LordMMD
15-12-2010, 15:36

اینم اسنپ شات:

آقا اون شیرو ببند یکمی هم به اینجا برسه ...لول[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

beckham7
15-12-2010, 16:37
میخاستم ببینم این مودم های gsm یا edge نویز دارن یانه (قصدخرید دارم)؟چون من با موبایل که وصل میشدم بعد از بیست دقیقه سردرد میگرفتم البته چون یکسری فایل لازم داشتم استفاده کردم
اگه اینجوریه که از خیرش میگذرم

kaptan
15-12-2010, 20:14
باسلام به همگی دوستان
من جدیدآ مودم همراه مدل d-link dwm-156 گرفتم تمامی شبکه ها 2جی 3جی ساپورت میکنه . اینترنت جی پی آر اس همراه اول رو فعال کردم .توی تایپک های قبلی دوستان اشاره به سرعتهای میکمند که توی ابن چند روز استفاده من از این سرویس همچین سرعتی ندیدم منزل ما محدوده استادیم آزادی هست برنامه مودم گاهی edge هست وگاهی gprs برناهای برای پیدا کردن bts پرسرعت تر برای موبایل وجود دارد برای مودم همراه چطور ؟؟ چگونه میتوان سرعت را افزایش داد گاهی حتی صفحه اینترنت را هم باز نمکند ؟؟؟؟ با تشکر از آنهای که راهنمایی اصولی میکنند
سرعت دانلود از 2 کیلو بالاتر نمیره

LordMMD
15-12-2010, 20:52
خیلی جالبه، شما حساسیتت خیلی بالائه ها !
چون اکثر بچه های این تاپیک دارن 24 ساعته از همین موبایل نت ! (البته از سر ناچاری مسلما ! ) استفاده میکنن و تاحالا چنین گزارشی نداشتیم، البته نویز رو اسپیکرهامون میگیرن اما خودمون نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با این تفاسیر باید یک مودم بگیری امتحان کنی خودت...

italia88
15-12-2010, 20:59
من تجربه شخصیم در مورد اینترنت ایرانسل رو در 24 ساعت گذشته با شما در میون میزارم.. از سرور افتاب دانلود فایل فتو شاپ به حجم 950 مگا و بعد یک فایل فیلم از سروری دیگر به حجم 1.5 گیگ را در یک شبانه روز دانلود کردم که شد.. اما با همراه اول در 24 ساعت حد اکثر دانلودم یک گیگ بود..

جدی میگی؟ باهمراه اول یه گیگ دانلود کردی!!! دمت گرم!
نکنه ملت رو گذاشتی سرکار!‏‎

Milad4171
15-12-2010, 21:10
جدی میگی؟ باهمراه اول یه گیگ دانلود کردی!!! دمت گرم!
نکنه ملت رو گذاشتی سرکار!‏‎
من در ساعت حدودا 80 تا 100 مگ دانلود ميكنم
خوب .حالا شما حساب كن.
اگه بخوام خوب حساب كنيم .ميگيم ساعتي 100. پس 24 ساعت ميشه نزديك 2 گيگ و نيم!
ولي هرگز اينطوري نيست
اول اينكه تلفن بايد كلا به شبكه وصل باشه و اگه سيم كار سيم كارت اصلي باشه هيچ آدمي نمياد گوشيش رو از دسترس خارج كنه واسه 24 ساعت!!
بعدش هم در 24 ساعت سرعت نوسان داره شايد برسه پايين مثلا از 20 برسه به 5. پس نميشه مطمعنا گفت!!
من يك روز گوشيم كامل به سيستم وصل بود حدودا 800 مگ دانلود كردم. سرعت اصلا پايدا نيست. يهو مي بيني يدفه 0 ميشه. يدفه ميره بالا ميره پايين!

من در معقولانه ترين حالت ماهي 10 گيگ تا 15 گيگ دانلود دارم!!‌(‌غير از اين ماه چون شبانه دارم)
-
الان سيم كارت همراه اول اعتباري شده 10 تومن
به نظرم اگه سيتسم سيستم خوبي باشه ميصرفه 10 تومن بديم فقط واسه اينترنت!!

italia88
15-12-2010, 21:25
سلام دوستان . به 8080 و 8088 و 8008 اسمس دادم فقط جواب میده که سرویس دیتای سیم کاردم فعال نیست چطور فعالش کنم؟

اول توی سایت همراه اول باید درخواست فعالسازی ‏GPRS‏ رو تکمیل کنید و بعد مدل گوشیتون رو توسایت پیدا کنید تا اس ام اسی از طرف همراه اول بعنوان تنظیمات گوشی براتون بیاد‎

italia88
15-12-2010, 21:32
من در ساعت حدودا 80 تا 100 مگ دانلود ميكنم
خوب .حالا شما حساب كن.
اگه بخوام خوب حساب كنيم .ميگيم ساعتي 100. پس 24 ساعت ميشه نزديك 2 گيگ و نيم!
ولي هرگز اينطوري نيست
اول اينكه تلفن بايد كلا به شبكه وصل باشه و اگه سيم كار سيم كارت اصلي باشه هيچ آدمي نمياد گوشيش رو از دسترس خارج كنه واسه 24 ساعت!!
بعدش هم در 24 ساعت سرعت نوسان داره شايد برسه پايين مثلا از 20 برسه به 5. پس نميشه مطمعنا گفت!!
من يك روز گوشيم كامل به سيستم وصل بود حدودا 800 مگ دانلود كردم. سرعت اصلا پايدا نيست. يهو مي بيني يدفه 0 ميشه. يدفه ميره بالا ميره پايين!

من در معقولانه ترين حالت ماهي 10 گيگ تا 15 گيگ دانلود دارم!!‌(‌غير از اين ماه چون شبانه دارم)
-
الان سيم كارت همراه اول اعتباري شده 10 تومن
به نظرم اگه سيتسم سيستم خوبي باشه ميصرفه 10 تومن بديم فقط واسه اينترنت!!

خب پس برای شما حتما سرویس ‏EDGE‏ فعاله چون برای من اینترنت همراه اول یه خورده از دایالاپ بهتره!‏‎

italia88
15-12-2010, 21:50
میخاستم ببینم این مودم های gsm یا edge نویز دارن یانه (قصدخرید دارم)؟چون من با موبایل که وصل میشدم بعد از بیست دقیقه سردرد میگرفتم البته چون یکسری فایل لازم داشتم استفاده کردم
اگه اینجوریه که از خیرش میگذرم

بعیده که سردردتون از این مورد باشه من خودم سه چار ماهیه استفاده میکنم
هرچند درکل استفاده از سیستم اینترنت موبایل در بلند مدت تاثیرش رو میزاره ولی دیگه آب از سر ما گذشته...‏‎

jetpack2
15-12-2010, 21:59
ببخشید کسی میدونه کی این جی پی ار اس همراه اول واسه همه جا فعال میشه؟

beckham7
16-12-2010, 16:45
اه جالبه پس من چم میشد؟
باور کنید یه نیم ساعت استفاده میکردم کل روزم خراب میشد
یعنی چه شایدم چون به خودن تلقین کرده بودم از این استفاده کنم اینجور میشم
پس میخریم بابا

hasanoooooooo
16-12-2010, 20:30
این جریا ن سر درد کاملا درست هست من توی تلوزیون شنیدم که استفاده طولانی مدت سرطان زاست . خودمم یکی دوبار سرم درد گرفت . پشت سرم ! . راهش اینه که گوشی رو دور از کامپیوتر و جایی که نستی بزاری با استفاده از یک کابل بزرگ . !

Cleeev
17-12-2010, 12:43
من یه مشکل عدیده ای با این سرویس دارم...

این دکل نزدیک من فکر کنم مشلات شخصیتی داره... واقعاً قاطیه... هی بین EDGE و GPRS سوییچ میکنه... قبلاً مشکلی نبود اینترنتش در دو حالت کار میکرد و وقتی EDGE بود سرعتش از GPRS کمتر بود...!

حالا 3-4 روزه وقتی رو EDGE ـیه اصولاً اینترنت کار نمیکنه... من هی گوشی رو اینور اونور میکنم آنتن بشه GPRS که بتونم وصل بشم... نهایتاً این اتصال یه ساعت دووم میاره و بعدش که EDGE بشه دوباره روز از نو روزی از نو اینترنت کار نمیکنه و باید قطع کنم......

تف......

کسی راه حلی سراغ نداره...؟

hasanoooooooo
17-12-2010, 13:17
اره باید با استفاده از نرم افزار FieldTest_9.2 که مخصوص گوشیهای نوکیاست و روی 5800 و n97 هم خوم تستش کردم بری روی همون دکلی که میخوای قفل کنی اینجوری دیگه هی بین gprs , edge سوییچ نمیکنه ! بغیر از ن.کیا روی هیچ گوشی دیگه ای وصل نمیشه . s60v3 هم فکر کنم بشه . !!!

شـیـفــو
17-12-2010, 13:28
قيمت مودماش چنده الان ؟ من مدتيه قيمت ندارم يادمه 75 بود اولا

beckham7
17-12-2010, 16:35
ای خدا وضع ما رو میبینی سرعت اینترنت افغانستان چندبار سرعت اینترنت ماست اونوقت ما باید سرطان بگیرم برای یه اینترنت 115کیلوبایتی مسخرست

Aryan007
17-12-2010, 22:17
در GPRS و EDGE تو هر کدوم ایرانسل بهتره یا همراه اول(از لحاظ سرعت ((برای وصل کردن به PC))؟.هر کدوم چه طرح هایی واسه GPRS و EDGE دارن؟

Cleeev
18-12-2010, 15:53
اره باید با استفاده از نرم افزار FieldTest_9.2 که مخصوص گوشیهای نوکیاست و روی 5800 و n97 هم خوم تستش کردم بری روی همون دکلی که میخوای قفل کنی اینجوری دیگه هی بین gprs , edge سوییچ نمیکنه ! بغیر از ن.کیا روی هیچ گوشی دیگه ای وصل نمیشه . s60v3 هم فکر کنم بشه . !!!

نه بابا گوشی من جاوا ماواس نمیشه از این جنگولک بازیا توش کرد...

در GPRS و EDGE تو هر کدوم ایرانسل بهتره یا همراه اول(از لحاظ سرعت ((برای وصل کردن به PC))؟.هر کدوم چه طرح هایی واسه GPRS و EDGE دارن؟

صد درصد ایرانسل بهتره... ولی به هر حال بهترین کار اینه که جفت شبکه ها رو تو محلی که هستی تست کنی... شاید ایرانسل اونجایی که شما هستید خوب کار نکرد...

ahmadian_manam
19-12-2010, 09:03
باسلام به همگی دوستان
من جدیدآ مودم همراه مدل d-link dwm-156 گرفتم تمامی شبکه ها 2جی 3جی ساپورت میکنه . اینترنت جی پی آر اس همراه اول رو فعال کردم .توی تایپک های قبلی دوستان اشاره به سرعتهای میکمند که توی ابن چند روز استفاده من از این سرویس همچین سرعتی ندیدم منزل ما محدوده استادیم آزادی هست برنامه مودم گاهی edge هست وگاهی gprs برناهای برای پیدا کردن bts پرسرعت تر برای موبایل وجود دارد برای مودم همراه چطور ؟؟ چگونه میتوان سرعت را افزایش داد گاهی حتی صفحه اینترنت را هم باز نمکند ؟؟؟؟ با تشکر از آنهای که راهنمایی اصولی میکنند
سرعت دانلود از 2 کیلو بالاتر نمیره

با سلام

آقا منم یکی از همینا گرفتم.
فقط یه مشکلی وجود داره، سیم کارت ایرانسلی که (GPRS) فعال بود رو توش گذاشتم ، شناخت و راحت هم وصل شد. بعد سیم کارت رو عوض کردم و یه همراه اول که (GPRS) اون فعال بود رو گذاشتم اما
با این همراه اوله وصل نمیشه و پیغام زیر رو میده:

The connection was terminated by the remote computer before it
could be completed. For further assistance,
click More Info or search Help and Support Center for this error number.

شما میدونی دلیلش چیه؟ باید چی کار کنم؟ :19:
از دوستان کسی هست که بدونه چطور میتونم از همراه اوله استفاده کنم؟
یعنی کانکشنی که ایرانسل ساخته برای همراه اوله قابله استفاده نیست؟!

ممنون.

Reza Azimy_RW
19-12-2010, 14:19
سلام دوستان
ببخشيد شماره فعال سازي يک روزه همراه اول چنده ؟
بالاي گوشي من علامت @ هست و با ايرانسل چند بار فعال کردم ولي همراه اول نه . ميشه اصلا ؟

aliiiiiii
19-12-2010, 15:57
با سلام

آقا منم یکی از همینا گرفتم.
فقط یه مشکلی وجود داره، سیم کارت ایرانسلی که (GPRS) فعال بود رو توش گذاشتم ، شناخت و راحت هم وصل شد. بعد سیم کارت رو عوض کردم و یه همراه اول که (GPRS) اون فعال بود رو گذاشتم اما
با این همراه اوله وصل نمیشه و پیغام زیر رو میده:

The connection was terminated by the remote computer before it
could be completed. For further assistance,
click More Info or search Help and Support Center for this error number.

شما میدونی دلیلش چیه؟ باید چی کار کنم؟ :19:
از دوستان کسی هست که بدونه چطور میتونم از همراه اوله استفاده کنم؟
یعنی کانکشنی که ایرانسل ساخته برای همراه اوله قابله استفاده نیست؟!

ممنون.

با سلام شما اسم access point رو به mcinet تغییر بدین مشکلتون حل میشه.

ahmadian_manam
19-12-2010, 16:15
با سلام شما اسم access point رو به mcinet تغییر بدین مشکلتون حل میشه.

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز،
اما وقتی دستگاه رو با سیم کارت ایرانسل وصل کردم یه کانکشن با اسم NULL به کانکشنام اضافه شد، با dial number : *99# ، اما نمیدونم این access point کجاست ، لطفا بیشتر راهنمایی کنید .

ALBERTINI
19-12-2010, 16:24
با سلام

منم مشکل عجیبی با اینترنت همراه اول دارم.چند روز پیش که اینترنت ایرانسل تمام شد و نتونستم تمدیدش کنم دوباره اینترنت همراه اول رو فعال کردم.قبلا هم چند روزی ازش استفاده کردم بنابراین تنظیمات مودم مشکلی نداره.وقتی ارتباط برقرار میشه
فایرفاکس و نرم افزارهای دیگه هیچ رسیو دیتا ندارند ولی وقتی AOL رو باز میکنم میتونه به سرورش وصل بشه و دیتا دریافت کنه.
بنظرتون مشکل از کجاست؟

saminem
19-12-2010, 17:39
دوستان کسی میدونه که همراه اول چه موقع خدمات اینترنتش رو برای کل کشور فراهم میکنه ؟!؟؟؟

بهنازی
19-12-2010, 19:55
یا سلام
با ایرانسل و گوشی e250 سامسونگ سرویس edge داشتم و حرف e نشون میداد ولی با همین گوشی با همراه اول هیچ حرفی نشون نمیده حالا مرددم سرویس gprs رو بگیرم یا نه ؟ نشزتون چیه ؟
سرعتش به نسبت ایرانسل چطوره ؟

با تشکر

aliiiiiii
19-12-2010, 20:47
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز،
اما وقتی دستگاه رو با سیم کارت ایرانسل وصل کردم یه کانکشن با اسم NULL به کانکشنام اضافه شد، با dial number : *99# ، اما نمیدونم این access point کجاست ، لطفا بیشتر راهنمایی کنید .

با سلام در قسمت تنظيمات مودم configure the connection manually بايد اين تنظيمات رو انجام بدين.

موفق باشيد

aliiiiiii
19-12-2010, 20:54
یا سلام
با ایرانسل و گوشی e250 سامسونگ سرویس edge داشتم و حرف e نشون میداد ولی با همین گوشی با همراه اول هیچ حرفی نشون نمیده حالا مرددم سرویس gprs رو بگیرم یا نه ؟ نشزتون چیه ؟
سرعتش به نسبت ایرانسل چطوره ؟

با تشکر

با سلام

بهتره چند روزي صبر كنيد تا طرحهاي اينترنت ايرانسل فعال بشن . اينترنت همراه اول واقعا اشغاله:2:

بهنازی
19-12-2010, 21:22
ممنونم
من یه 24 ساعته رو فعال کردم ولی اصلا وصل نمیشه چیکار کنم ؟
به لب تاپ وصلش کنم همین کار رو با ایرانسل میکردم ولی این تنظیمات خاصی داره ؟

ahmadian_manam
19-12-2010, 21:27
با سلام در قسمت تنظيمات مودم configure the connection manually بايد اين تنظيمات رو انجام بدين.

موفق باشيد

سلام
سلامت باشید، ممنون از پاسخگویی دوبارتون،
توی کنترل پنل، تنظیمات مودم رو گشتم ولی همچین گزینه ای رو پیدا نکردم! ، یعنی برای این Dial-up کانکشن باید یه Access point تعریف بشه؟، متاسفانه نمی دونم چطور.

Reza Azimy_RW
19-12-2010, 21:44
سلام دوستان
ببخشيد شماره فعال سازي يک روزه همراه اول چنده ؟
بالاي گوشي من علامت @ هست و با ايرانسل چند بار فعال کردم ولي همراه اول نه . ميشه اصلا ؟ وژدانن کمتون میومد یه کمک میکردین به من ؟ :13:
الکی 10 هزارتومن بسته یه ماهه فعال کردم الانم نمیشه باهاش بری تو اینترنت . میگه با ارایه دهنده خدمات تماس بگیرید .
وظیفه کسی نیست به یکی کمک کنه ولی ... :13:

Milad4171
19-12-2010, 22:17
وژدانن کمتون میومد یه کمک میکردین به من ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الکی 10 هزارتومن بسته یه ماهه فعال کردم الانم نمیشه باهاش بری تو اینترنت . میگه با ارایه دهنده خدمات تماس بگیرید .
وظیفه کسی نیست به یکی کمک کنه ولی ...
چي شده؟؟ چرا نميشه بري تو اينترنت؟
راستش كه من شبانه دارم مشكلي نيست. يعني مشكل سراسري نيست. احتمالا منطقه اي هست.
شما در چه منطقه اي هستين؟
شما يه زحمت بكشين زنگ بزنين 09990 و بگين كه آيا تو منطقه ي شما مشكلي تو بستر GPRS وجود داره يا نه!؟
از اين اتفاق ها ممكنه پيش بياد من چند ماه پيش يك ماهه فعال كردم از فرداش به مدت ده روز اينترنت نداشتم . جالب اينكه بود كه دكل پايين خونه مون كه گوشيم رو اون ست ميشد EDGE داشت. ولي واسه نزديك خونمون كه ازش آنتن ميگيرم ميگفت شبكه نداره!!
شبكه ي ايرانسل و همراه اول توي گيرندگي با هم تفاوت دارن. ممكنه تو محله اي ايرانسل خوب آنتن بده و همراه اول اصلا آنتن نده و برعكس!!!
خوب بود يه تست قبلا ميكردين!
البته الان همراه اول خيلي جاها رو پوشش ميده.
الان توي منطقه ي ما هم ايراسل خوبه (‌رسيو 23 حدودا )‌هم همراه اول (‌20 تا 25)

Reza Azimy_RW
19-12-2010, 22:59
نمفمم مشکل چیه Milad جان . من شهرضام ( شهرستان اصفهان ) ادج ایرانسلو تست کردم میشد ولی اینو نمیدونستم میشه یا نه . همونطور که گفتم این علامت میاد بالای گوشیم @ . گوشیم سونی اریکسونه . فردا صبح یه زنگ میزنم به همین شماره که گفتی ببینم چی میگه . مگه میشه GPRS عمل کنه ولی این عمل نکنه ؟ به هر حال بی نهایت ممنون بابت کمکت

italia88
19-12-2010, 23:02
ببخشید کسی میدونه کی این جی پی ار اس همراه اول واسه همه جا فعال میشه؟

توی طرح توسعه ای که مدیرعامل همراه اول صحبت میکرد از توسعه جی پی آر اس در 80 درصد مناطق کشور تا 22 بهمن خبر داده بود ...

Cleeev
19-12-2010, 23:14
دیگه اصولاً واسه من از کار افتاد...

از ساعت 21 امشب تا این لحظه اینترنت همراه اول واسه من وصل میشه ولی هیچ سایتی رو باز نمیکنه... هر راهیم تا حالا یافته بودم تست کردم بازم نشد...

الانم با سیم کارت ایرانشلم وصلم و داره جیرینگ جیرینگ از شارژم کم میشه... :(

بهنازی
19-12-2010, 23:16
چرا کسی به من جواب نمیده

Cleeev
19-12-2010, 23:22
برید اینجا فحش بدین :

aliiiiiii
20-12-2010, 00:55
سلام
سلامت باشید، ممنون از پاسخگویی دوبارتون،
توی کنترل پنل، تنظیمات مودم رو گشتم ولی همچین گزینه ای رو پیدا نکردم! ، یعنی برای این Dial-up کانکشن باید یه Access point تعریف بشه؟، متاسفانه نمی دونم چطور.

دوست عزيز به اين روش عمل كن اميدورم مشكلت حل بشه.control panel-phone and modem options-modem-اينجا نوع مودم رو مشخص ميكني وبعد propertes و بعد advanced و سپس در extra setting كد زير را وارد كن.

AT+CGDCONT=,,"mcinet"<cr>

aliiiiiii
20-12-2010, 01:04
ممنونم
من یه 24 ساعته رو فعال کردم ولی اصلا وصل نمیشه چیکار کنم ؟
به لب تاپ وصلش کنم همین کار رو با ایرانسل میکردم ولی این تنظیمات خاصی داره ؟

چه اروري ميده البته ممكنه از خوده اپراتور باشه منم 1 ماهه فعال كردم اصلا وصل نميشه.

ahmadian_manam
20-12-2010, 01:58
دوست عزيز به اين روش عمل كن اميدورم مشكلت حل بشه.control panel-phone and modem options-modem-اينجا نوع مودم رو مشخص ميكني وبعد propertes و بعد advanced و سپس در extra setting كد زير را وارد كن.

AT+CGDCONT=,,"mcinet"<cr>

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز، :10:
این کارو کردم ولی متاسفانه نشد، :19:
توی پست زیر عکس هم گذاشتم:

Milad4171
20-12-2010, 10:35
نمفمم مشکل چیه Milad جان . من شهرضام ( شهرستان اصفهان ) ادج ایرانسلو تست کردم میشد ولی اینو نمیدونستم میشه یا نه . همونطور که گفتم این علامت میاد بالای گوشیم @ . گوشیم سونی اریکسونه . فردا صبح یه زنگ میزنم به همین شماره که گفتی ببینم چی میگه . مگه میشه GPRS عمل کنه ولی این عمل نکنه ؟ به هر حال بی نهایت ممنون بابت کمکت

من يه بار (‌كمتر از يك سال پيش )‌اونجا من تست گرفته بودم. اون موقع يادمه اينترنتش خوب بود. من جايي رو نميشناختم واسه همين با گوشي رفتم نت.
اون علامت هم ربطي به شبكه ي EDGE نداره. شما ميري نت اون علامت مياد(‌البته من خيلي وقته سوني اريكسون ندارم. دقيقا نميدونم)
شما علامتي كه براي GPRS مياد با علامتي كه براي EDGE‌(‌ سرويس بهينه شده ي GPRS‌)‌ فرق كنه.
مثلا من سامسوگ دارم. وقتي GPRS باشه ميزنه G وقتي EDGE باشه ميزنه E اگه بتونه رسيو كنه E با كادر آبي تبديل به قرمز ميشه!!
يه چيز مشخصي بايد باشه. احتمالا خودت تفاوتش رو متوجه ميشي!!
البته من گوشيت رو نميدونم چيه. اگر قديمي باشه شايد اصلا EDGE ساپورت نكنه.
مثل اينه كه با مودم ديال 30 دانلود كني. بايد گوشيت هم سخت افزار اتقاع يافته ي GPRS رو داشته باشه

amir_rahmani
20-12-2010, 11:37
آقا یک سوال
الان من می تونم این را مثلا برای ونک که ای دی اس ال پوشش نمیده بخرم؟
کلا چه قدر تموم میشه؟
سپاس

ahmadian_manam
20-12-2010, 11:56
آقا یک سوال
کلا چه قدر تموم میشه؟
سپاس

بله می تونین، مواد زیر رو می خواد:
یه مدوم خوب پدر دار 80 تومن، :31: ، و یه سیم کارت، که پیشنهاد اکثر دوستان ایرانسله! ، و دو روز دیگه هم شکیبایی تا اول دی که بسته های جدید معرفی بشه :27:

Milad4171
20-12-2010, 12:18
آقا یک سوال
کلا چه قدر تموم میشه؟
سپاس من تو ملاصدرا تست كردم جواب ميده ناجوووور‌:31:
شما اول يه تست بزن. يه روزه هزار تومن. اگه خوب بود ماهي ده هزار تومن ميشه
با گوشي ميتوني بري. اگه گوشيت خوب باشه. ميتوني هم مودم بخري الان فكر كنم ارزونتر هم گير بياد 70 تا 75 تومن!!!

Facon_Archi
20-12-2010, 12:28
دوستان لپتاپ من سیم کارت میخوره و قابیلیت EDGE رو داره گویا ولی
سیمکارت ایرانسل یا همراه اول میزارم وصل نمیشه!
تنظیمی چیزی میخواد؟ یا فعال سازی؟ چه جوریه کلا؟

aliiiiiii
20-12-2010, 12:48
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز، :10:
این کارو کردم ولی متاسفانه نشد، :19:
توی پست زیر عکس هم گذاشتم:

دوست عزيز شما در عكسي كه گذاشتي به قسمت network setting برو واونجا دنبال acces point بگرد و mcinet رو وارد كن.

ahmadian_manam
20-12-2010, 13:29
دوست عزيز شما در عكسي كه گذاشتي به قسمت network setting برو واونجا دنبال acces point بگرد و mcinet رو وارد كن.

نه اونجا هم نیست! ، عکس زیر:

اگر هم Manual رو انتخاب کنم که پنجره زیر میاد و مسلما باید گزینه اول (Current) رو انتخاب کنم، که بازم پنجره ای که روش شماره 3 زدم میاد! :13:

Cleeev
20-12-2010, 15:14
از دیشب ساعت 9 GPRS همراه آخر از کار افتاده...

امروز زنگ زدم 09990 گفت که GPRS از کار افتاده و به ما نگفتن که کی راه میفته (این پشتیبانی همراه آخر یه جوریه همیشه انگار از آدم طلبکارن...!)...

واقعاً حیف اون 10 تومن... یه روز درمیون مشکل داره....

به ناچار الان یه بسته 50 مگی ایرانشل خریدم تا پس فردا ببینیم ایرانشل چیا میده... :(

این قطعی بوداره... احتمالش هست با برداشته شدن احتمالی بسته های نامحدود ایرانشل، همراه آخرم تو بسته هاش تغییر ایجاد کنه (بکنه نکنه چه فرقی میکنه به حال سرعت 2 و 4 همراه آخر...؟!!!)......

hasanoooooooo
20-12-2010, 15:41
ای بابا مگه میشه با 2.5 gb هم سر کرد . لعنت بهشون که هر کدوم چشمشون به کارای اون یکی هست . دزد هم دزد قدیم .

Advanced Ali-001
20-12-2010, 16:45
سلام.
دوستان این سرویس مودم خوبش چند قیمته؟من تو صفحه اول دونوع دیدم ازنوع دوم خیلی خوشم اومد که بزرگتر بود.
این سرویس سرعت512داره؟وآیا باسرعت 512سرعت دانلودش چقدرمیشه؟
ممنون.:11:

kaptan
20-12-2010, 19:49
اینترنت همراه اول قطعه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
gprs????????????

ahmadian_manam
20-12-2010, 21:09
سلام.
دوستان این سرویس مودم خوبش چند قیمته؟من تو صفحه اول دونوع دیدم ازنوع دوم خیلی خوشم اومد که بزرگتر بود.
این سرویس سرعت512داره؟وآیا باسرعت 512سرعت دانلودش چقدرمیشه؟
ممنون.:11:

با سلام
بنده پیشنهاد می کنم یه مودم صاحب دار بگیرین. شخصا مودم d-link DWM-156 رو گرفتم و کاملا راضیم. بک سال هم گارانتی معتیر داره و 3g ساپورت هم هست. تو بازار رضا 80 تومن می دن. اگر بگردی مودم با قیمت 50 و 60 تومن هم گیرت میاد! اما خدا می دونه تا کی کار کنه. :31:

سرعت سرویس EDGE کاملا به آنتن دهی مکانی که هستین بستگی داره! ، خود ایرانسل می گه 380 کیلو بیت در ثانیه(در بهترین حالتش!) و فکر می کنم دوستان تو بهترین حالت تونستن ثابت 28 الی 30 کیلو بایت در ثانیه رو بگیرن، یعنی ساعتی ممکنه بین 60 تا 100 مگابایت دانلود داشته باشید. :27:

موفق باشین.

amir_rahmani
20-12-2010, 22:54
متشکرم از کسانی که پاسخ دادند
بعد یک سوال دیگه ما این 10 تومان را دادیم دیگه نباید هیچ پولی پرداخت کنیم؟ یعنی مثلا مثل ای دی اس ال نامحدوده؟ و چه می دونم فردا قبض موبایل خدا تومن نمیاد؟
من الان دوماه دارم +100 تومان پول نت می دهم

mohammad_87
21-12-2010, 00:16
از دیشب ساعت 9 GPRS همراه آخر از کار افتاده...

امروز زنگ زدم 09990 گفت که GPRS از کار افتاده و به ما نگفتن که کی راه میفته (این پشتیبانی همراه آخر یه جوریه همیشه انگار از آدم طلبکارن...!)...

واقعاً حیف اون 10 تومن... یه روز درمیون مشکل داره....

به ناچار الان یه بسته 50 مگی ایرانشل خریدم تا پس فردا ببینیم ایرانشل چیا میده... :(

این قطعی بوداره... احتمالش هست با برداشته شدن احتمالی بسته های نامحدود ایرانشل، همراه آخرم تو بسته هاش تغییر ایجاد کنه (بکنه نکنه چه فرقی میکنه به حال سرعت 2 و 4 همراه آخر...؟!!!)......
دقیقا دنبال تایید این مسئله بودم.جالب اینکه برای همراه اول به اینرنت کانکت میشه ولی هیچ ارسال و دریافتی انجام نمیشه.الان هردو سرویس رو مختل کردن.البته قطعی همراه اول به برداشتن رایانه ها و بنزین و فلان و چلان هم نامربوط نیست.چون تو همون ساعات بود.
حالا دایل آپ و فعلا طی میکنیم تا به همون سرویسها راضی باشیم!!خدایی هرچقدر هم کم و کاستی داشت از دایل عالی تر بود.

Advanced Ali-001
21-12-2010, 08:23
سرعت سرویس EDGE کاملا به آنتن دهی مکانی که هستین بستگی داره!
سلام.
سیم کارت همراه اول تومنطقه ما آنتنش پره تاآخر بجاش اگر سیمکارت ایرانسل بیاد تو منطقه ما حتی یه دونه به خدا قسم یه دونه هم آنتن نمیده.
مودمی که گقتین واسه سیم کارت همراه اول چقدرجون داره؟تا512میکشه؟

ساعتی ممکنه بین 60 تا 100 مگابایت دانلود داشته باشید.
اگه اینجوریه که باداسل آپ فرق زیادی نداره!

hasanoooooooo
21-12-2010, 09:22
قطعه هنوز؟

ahmadian_manam
21-12-2010, 11:13
سلام.
سیم کارت همراه اول تومنطقه ما آنتنش پره تاآخر بجاش اگر سیمکارت ایرانسل بیاد تو منطقه ما حتی یه دونه به خدا قسم یه دونه هم آنتن نمیده.
مودمی که گقتین واسه سیم کارت همراه اول چقدرجون داره؟تا512میکشه؟

اگه اینجوریه که باداسل آپ فرق زیادی نداره!

سلام.
خب هر دو سیم کارت روی این مودم کاملا جواب میدن. نخیر صادقانه بگم عمرا 512 نمیشه!
تازه همراهه اول اگر خوب آنتن میده کافی نیست! باید EDGE رو هم اونجا پوشش بده!
با دایال آپ منظورتونه؟
ببین اگر اینجا ADSL جواب میداد اصلا سمت این سرویس نمی رفتم! این آخرین انتخابمه!!:13:
این سرویس ممکنه یه دفعه اینقدر داغون بشه که که بهمون دایال آپ راضی بشیم!! :19:

kaptan
21-12-2010, 18:54
سرویس همراه اول وصل شده هیچگونه تغییری نکرده

Milad4171
21-12-2010, 22:20
من الان دارم است سرويس همراه اول پست ارسال ميكنم. امروز همه چيز درست شده
با فعلا كردن تعرفه هاي زمستاني محدود به 2/5 گيگ چند موضوع به فكر آدم ميرسه
اينكه به دليل يه سري مسائل كاري كردن كه ايراسل مجبور به عقب نشيني بشه يا واقعا بنده خدا مجبور شده بخاطر استفاده ي بيش از حد (‌ بگيم سو استفاده ) تعرفه ها رو محدود كرده
بهر حال كه من تغييري تو سرويس همراه اول نمي بينم!!

Cleeev
21-12-2010, 23:06
واسه من که هنوز قطعه...

تف تو روحشون.....

Cleeev
21-12-2010, 23:14
e... درست شد...

XDbit68
22-12-2010, 17:45
من نمیدونم چرا این king designer خدا بیامرز اسم این تاپیک رو گذاشته: بررسی سرویس EDGE همراه اول.:13:
آخه این که سرعتش به زور کتک با دانلود منیجر به 7 کیلو میرسه بابا.:19:
این معنیه واقعیه GPRS رو میده نه EDGE .
دوستان همیشه سرعت این اینجوریه؟
اگه اینجوریه 100 رحمت به همون 2.5 گیگ ایرانسل.

~ReZa~
22-12-2010, 18:13
من نمیدونم این همراه آخر با چه رویی تبلیغ میکنه بزرگترین اپراتور خاورمیانه ولی یه دونه اینترنت سالم ارائه نمیده.:2::2:
آخه چه وضعشه؟ماشالله پول رو کلان کلان میگیرن منت هم میذارن.:41:
والله خجالت هم خوب چیزیه.

mohammad_87
22-12-2010, 23:55
برای من تنها و بزرگترین ایراد همراه اول دانلودشه.پینگش قشنگ نصف ایرانسله.قطعی هم اطلا و ابدا نداشتم.حتی وقتی برای مدت زیاد استفاده خاصی نشه قطع نمیشه.فقط چند روزی که ایرانسل قطع بود کمی افت کیفیت داشت اما امیدوارم با بازگشت ایرانسل،خطوط همراه اول دوباره خلوت بشه.:27:
ضمنا اینکه همراه اول هم داره آنتنهاش رو تقویت میکنه.من چندروزیست در شرکت به edge وصل میشم اما قبلا فقط gprs بود.

hasanoooooooo
23-12-2010, 16:22
دوتسان دقیق میتونید بگید قطعی هاش در چه حد هست؟ سررعت دانلود واسه من 29 هست ! اما قطعیش برام خیلی مهمه میشه زودتر جواب بدید؟

XDbit68
23-12-2010, 17:33
دوتسان دقیق میتونید بگید قطعی هاش در چه حد هست؟ سررعت دانلود واسه من 29 هست ! اما قطعیش برام خیلی مهمه میشه زودتر جواب بدید؟

داداش با همراه اخر ۲۹ کیلو دانلود داری؟
کجایی که با این سرعت دانلود داری؟من که با دانلود منیجر رو ۶,۷کیلوبایت دانلود دارم.توضیح میدی لطفا؟

hasanoooooooo
23-12-2010, 17:45
من با ایرانسل حدود 30 تا سرعت داشتم . این همراه اول رو هم امروز تستیدم سرعتم روی 29 فیکس بود اما بالاتر هم میرفت ! حدود 400 مگ دانلود کردمم.... با گوشی 6630 به کامپیوتر وصلم ! پینگش از ایرانسل یک نموره بهتره . اما اگه قطعی داشته باشه زیاد نمیشه روش حساب کرد .در مورد دکل هم edge روهم ساورت میکنه کلا با سرعتش خیلی حال کردم میشه در مورد قطعی هاش یکم توضیح بدید ؟ برم 30 روزرو فعال کنم ؟راستی مرکز شهر شیرازم .

XDbit68
23-12-2010, 18:24
من با ایرانسل حدود 30 تا سرعت داشتم . این همراه اول رو هم امروز تستیدم سرعتم روی 29 فیکس بود اما بالاتر هم میرفت ! حدود 400 مگ دانلود کردمم.... با گوشی 6630 به کامپیوتر وصلم ! پینگش از ایرانسل یک نموره بهتره . اما اگه قطعی داشته باشه زیاد نمیشه روش حساب کرد .در مورد دکل هم edge روهم ساورت میکنه کلا با سرعتش خیلی حال کردم میشه در مورد قطعی هاش یکم توضیح بدید ؟ برم 30 روزرو فعال کنم ؟راستی مرکز شهر شیرازم .

به نظر من حالا فعال نکن یکماهه رو چون بچه ها تو فروم خیلی گزارش قطعی دادن سه روز قطع بوده دیشبم که من تست کردم سرعتش افتضاح بود روی ۶،۷ کیلو دانلود داشتم ‏منم رفتم سراغ ۲.۵گیگ ایرانسل اما اینجور که شما میگی باید یهبار دیگه تستش کنم شاید دیشب اینجور بوده. شما یه ‏یکهفته ایش رو بگیر برای تست ببین بازهم همینجوری با این سرعت دانلود داری یا نه؟

Milad4171
23-12-2010, 19:39
تاييد ميشه.
همراه اول خيلي اين ماه قطعي داشته . من چون شبانه داشتم زياد متوجهش نشدم ولي روي هم رفته فكر كنم ماه گذشته 10 روزي قطعي داشت
دقيقا معلوم نيست چي ميكنن
ميگن سيستم آپلود باز شده. من كه فعلا با ديال اپم. كسي اگه روزانه داره يه چيزي آپلود كنه ببينه چنده
يا تست بگيره از اسپيد تست
قبلا آپلود بسته بود و حتي نميشد با اسپيد تست ، تست گرفت. چون آپلود واسه تست صورت نميگرفت كه جواب آخر بهت داده بشه!!!

XDbit68
23-12-2010, 19:48
تاييد ميشه.
همراه اول خيلي اين ماه قطعي داشته . من چون شبانه داشتم زياد متوجهش نشدم ولي روي هم رفته فكر كنم ماه گذشته 10 روزي قطعي داشت
دقيقا معلوم نيست چي ميكنن
ميگن سيستم آپلود باز شده. من كه فعلا با ديال اپم. كسي اگه روزانه داره يه چيزي آپلود كنه ببينه چنده
يا تست بگيره از اسپيد تست
قبلا آپلود بسته بود و حتي نميشد با اسپيد تست ، تست گرفت. چون آپلود واسه تست صورت نميگرفت كه جواب آخر بهت داده بشه!!!

اینهم نتیجه ی تست همراه اول بزرگترین اپراتور خاور میانه::16::16:

PING:814 ms

DOWNLOAD SPEED:0.05 MBPS

UPLOAD SPEED:0.04 MBPS

همین الان گرفتم این تستو از speedtest
خاک بر سر همراه آخر.
چقدر بدبخته این خاورمیانه.
:39:

khoshshaans
23-12-2010, 21:50
واسه من فیکس روی 13 هست سرعت ثابت و عالی نامحدود ممنون از همراه اول
راستی دروع گفتم ترا خدا نیایید روی همراه اول خیلی بده این جا را هم مثل ایرانسل به فنا بدهید

بهنازی
24-12-2010, 00:03
با سلام
ایا الان نامحدود ارائه میده من از ایرانسب استفاده میکردم ولی هماره اول رو قبلا یه روزه فعال کردم ولی اصلا فعال نشد و هزینه رو هم کم کرد ؟
نحوه فعال کردنش دقیقا چجوریه شاید من اشتباه میکردم باید بریم امور مشترکین؟

LordMMD
24-12-2010, 15:12
نه بابا آپلود که همچنان داغانه و به یک KB هم نمیرسه.
البته فکر کنم دلیلش کلا ضعیف بودن فرستنده موبایل هست.

~ReZa~
24-12-2010, 15:24
اینهم نتیجه ی تست همراه اول بزرگترین اپراتور خاور میانه::16::16:

PING:814 ms

DOWNLOAD SPEED:0.05 MBPS

UPLOAD SPEED:0.04 MBPS

همین الان گرفتم این تستو از speedtest
خاک بر سر همراه آخر.
چقدر بدبخته این خاورمیانه.
:39:

خاک بر سر هم ایرانسل و هم همراه آخر.
من دیگه خسته شدم از این خدمات آشغال همراه آخر.
سرعت خیلی لاکپشتیه.
باز هم خاک بر سرشون.:31::31::27::27:

saminem
24-12-2010, 16:49
برا شهر ما که فعال نیست ولی اینکه نامحدوده خوبه ولی بازم خاک بر سر همشون..:13:

kaptan
24-12-2010, 19:18
:41::19::4:

sogol6561
24-12-2010, 20:50
واقعا هم خاک بر سرشون.:2:

zanes
24-12-2010, 22:32
خاک بازی رو ولش کنید باو:31:
یکی به داد من برسه
من یه 0919 گرفتم میرم تو سایتش درخواست فعال سازی میدم ولی فعال نمیشه هیچ اس ام اسی (پیامکی:31:)واسم نمیاد
چیکار کنم؟؟؟

zanes
25-12-2010, 18:47
هیچکس راه حلی نداره؟؟؟
راستی به 8088 هم شماره 1 رو فرستادم ولی بازم نتیجه ای نگرفتم.
به 09990 هم زنگیدم بعد یه ربع که تونستم به اوپراتور وصل بشم گفت که نمیدونم مشکلت چیه.

alireza20202003
25-12-2010, 21:06
كی گرفتی از موقعی كه سيمكارت رو می‌گيری تا فعال شدن خدماتش يك روز (معمولا بعضا 3 4 ساعت هم بوده) طول می‌كشه.

zanes
26-12-2010, 09:50
كی گرفتی از موقعی كه سيمكارت رو می‌گيری تا فعال شدن خدماتش يك روز (معمولا بعضا 3 4 ساعت هم بوده) طول می‌كشه.
از کسی گرفتم یه چند سالی هست که سیمکارت دستشه.
چی خاکی بر سرم بریزم؟؟:41:

yeg86naz
26-12-2010, 10:54
از کسی گرفتم یه چند سالی هست که سیمکارت دستشه.
چی خاکی بر سرم بریزم؟؟:41:

مهم نیست کی گرفتی
من تازه هفته قبل از طریق سایت هم سرویسو فعال کردم هم بسته خریدم نیم ساعت هم نشد

Ali_pc
26-12-2010, 12:05
من یک سیمکارت اعتباری گرفتم الان باید چطوری روی همراه اول اینترنتش رو فعال کنم ؟

tik2tak
27-12-2010, 20:06
دوستان سلام من با ایرانسل مثل هولو وصل میشم ولی همراه اول میزارم تو کامپیوتر ارور 734 میده و تو گوشی مینویسه

subscribe to packet data first

کمک :19:

imanparsa
27-12-2010, 22:42
سلام
بچه ها از كجا بايد فهميد كه چه شهر هايي به صورت دقيق تحت پوشش اينترنت همراه اول هستند ؟
لطفا راهنمايي كنيد:41:

hamed987
27-12-2010, 23:36
دوستان سلام من با ایرانسل مثل هولو وصل میشم ولی همراه اول میزارم تو کامپیوتر ارور 734 میده و تو گوشی مینویسه

کمک :19:

همراه اول ابتدا بايد gprs رو فعال كنيد. شما اين كار رو انجام داديد؟؟ اگر انجام داديد access point رو به صورت دستي mcinet بدهيد

سلام
بچه ها از كجا بايد فهميد كه چه شهر هايي به صورت دقيق تحت پوشش اينترنت همراه اول هستند ؟
لطفا راهنمايي كنيد:41:
فكر مي كنم اكثر شهر ها رو پوشش بده و بحث بر سر سرعت اون در شهر هاي مختلف باشه. اگه خواستي راه زير رو امتحان كن
شما يك پيام كوتاه با متن 1 به شماره 8088 ارسال كنيد تا gprs شما فعال شود (اين كار هزينه اي ندارد) بعد از فعال شدن و گرفتن تنظيمات اينترنت، در قسمت تنظيمات گوشي چيزي به نام packet data وجود دارد كه معمولا روي when needed مي باشد آن را روي when available قرار دهيد و به پايين عكس آنتن گوشي نگاه كنيد بسته به نوع گوشي تون و عكس آنتن آن ميشه پوشش و سرعت اينترنت اون شهر رو تشخيص داد

Tenacious
27-12-2010, 23:42
GPRS رو فعال کردم، می‌خوام تنظیمات رو واسم بفرستن، تو سایت که شمارمو وارد می‌کنم می‌گه: سیستم دیتای شما فعال نیست.
IR-TCI هستم هنوز، IR-MCI نشدم، ربطی داره؟

darklord_8
27-12-2010, 23:49
GPRS رو فعال کردم، می‌خوام تنظیمات رو واسم بفرستن، تو سایت که شمارمو وارد می‌کنم می‌گه: سیستم دیتای شما فعال نیست.
IR-TCI هستم هنوز، IR-MCI نشدم، ربطی داره؟

نه ربطی به اون نداره

سیستم فعال سازی GPRS همراه اول خیلی ضعیفه
یه شماره پشتیبانی تو همون سایت هست. تماس بگیرید میگن مشکل از کجاست

Tenacious
27-12-2010, 23:51
نه ربطی به اون نداره

سیستم فعال سازی GPRS همراه اول خیلی ضعیفه
یه شماره پشتیبانی تو همون سایت هست. تماس بگیرید میگن مشکل از کجاست
09990؟
--------------
باید تو وقت اداری باشه ظاهراً

darklord_8
27-12-2010, 23:56
09990؟
--------------
باید تو وقت اداری باشه ظاهراً

بله فکر میکنم همین بود
بله باید تو تایم اداری تماس بگیرید
اپراتور شمارتون رو کنترل میکنه میگه مشکل از کجاست

Tenacious
28-12-2010, 00:03
پس تا فردا منتظر می‌شم.
ADSL دارم ولی بسته‌های نامحدود همراه اول وسوسه برانگیزه!

darklord_8
28-12-2010, 00:26
ADSL دارم ولی بسته‌های نامحدود همراه اول وسوسه برانگیزه!

سرویس EDGE تو منطقه شما فعاله؟
چون تو حالت عادی سرعت از 5 بالاتر نمیره!

cell_phone
28-12-2010, 12:10
دوستان کسی از تعرفه ای که هوراه اول برای این سرویس محاسبه می کنه اطلاع داره ؟
لطفا نگید تو سایت زده و هر کیلو بایت 8 ریال است و...... بنده با نرم افزار تست کردم .
متوجه شدم تعرفه داده شده در سایت با قبض موبایل هماهنگ نیست . تعرفه رو دو برابر کردم بازم برابری نکرد .
سه برابر که کردم تازه نزدیک اون هزینه ای بود که تو قبض نوشته بود . حالا شما هم این مورد رو بررسی کردید ؟؟؟؟؟؟؟

tik2tak
28-12-2010, 18:06
همراه اول ابتدا بايد gprs رو فعال كنيد. شما اين كار رو انجام داديد؟؟ اگر انجام داديد access point رو به صورت دستي mcinet بدهيد

شوخی میکنی؟؟! :eh: باب من gprs رو فعال کردم تنظیمات wap - internet - access point هم دارم یعنی از سایت گرفتم تو تنظیمات access point هم رفتم نوشته mcinet همه چیز ردیفه ولی

تو کامپیوتر ارور 734 میده و تو گوشی مینویسه

کمک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_87
28-12-2010, 20:55
شوخی میکنی؟؟! :eh: باب من gprs رو فعال کردم تنظیمات wap - internet - access point هم دارم یعنی از سایت گرفتم تو تنظیمات access point هم رفتم نوشته mcinet همه چیز ردیفه ولی
منم این ارور رو یه مدت داشتم.خیلی هم دربارش سرچ کردم.احتمال زیاد گوشی شما نوکیا هستش.نه؟
من چون توی گوشیم هم تنظیمات ایرانسل و هم همراه اول رو داشتم رفته بود روی ایرانسل.یعنی اپراتور رو mtn irancell انتخاب کرده بود و به همین راحتی هم پیداش نکردم.گوشیم رو ریست کردم تنظیمات رو از اول تنظیم کردم،کانکشن جدید ساختمو... اما باز همین مشکل بود.اما این کاررو انجام دادم درست شد:
از توی برنامه pc suite گزینه connect to internet یا یه همچین چیزی رو انتخاب کردم.بعد تنظیمات دستی رو انتخاب کردم چون در لیست اپراتورها همراه اول رو نداره ولی ایرانسل رو داره.در قسمتهای بعد هم یوزر پسورد خالی میمونه،شماره اتصال ستاره نودونه مربع هست و مهمترین نکته هم اکسس پوینت که همون mcinet میزنی.بعد می کانکتی.
ارور subscribe to packet data first مربوط به همین مسئله هستش.حتما همه راههارو امتحان کن.

بهنازی
28-12-2010, 22:33
با سلام
خواهش میکنم دوستان کمک کنید من بسته رو فعال کردم و از گوشی e250 سامسونگ استفاده میکنم چجوری باید رو کامپیوتر فعال کنم با ایرانسل با هر گوشی با پی سی سویت وصل میشدم؟
ایا باید برای هر گوشی تنظیمات خاصی انجام بدم؟
با همون کانکشن ایرانسل الان نمیتونم وصل بشم چجوری باید کانکشن برای همراه اول رو کامپیوتر بسازم ؟
میشه مرحله به مرحه توضیح بدین چیکار باید بکنم ؟

mohammad_87
28-12-2010, 23:59
آموزش فعال سازی gprs همراه اول

تنها در سه مرحله و بصورت آنلاین انجام میشه:
فرض میکنیم شما الان یه سیمکارت با کد 091 دارید که می خواید از سرویس gprs استفاده کنید.
.........................................
1.درخواست فعال سازی:

در این صفحه و مرحله به مرحله باید مشخصات خودتون رو وارد کنید.همه چیز به زبان شیرین فارسی توضیح داده شده پس من توضیح اضافه نمیدم.
نکته:این کار برای هر سیم کارت فقط یکبار انجام میشه.مگر اینکه در موارد خاص این سرویس غیر فعال بشه.پس برای تمدید دوره های بعد دیگه نیاز به این مرحله نیست.
2.دریافت تنظیمات GPRS& MMS :

ابتدا شماره تلفن و بعد برند و مدل گوشی خودتون رو انتخاب میکنید.در آخر هم نوع تنظیمات درخواستی رو مشخص میکنید که mms می خواید یا gprs یا هردو.
نکته:اگه درخواست گزینه آخر یعنی دریافت کلیه تنظیمات رو کرده بودید ولی هنگام ذخیره کردن روی گوشی با ارور مواجه شدید درخواستتون رو به دریافت فقط تنظیمات gprs تغییر بدین.
ضمنا این کار هم معمولا یکبار انجام میشه.مگر در مواقعی که بخاطر ریست یا فلش کردن گوشی،تنظیمات پاک میشه.بعد از ذخیره تنظیمات با کد 1234،از داخل خود گوشی،اونها رو بعنوان تنظیمات پیش فرض قرار بدین.
3.خرید بسته های gprs :

قوانین رو بخونین تیک آخر صفحه رو بزنین و در صفحه بعد با توجه به نیازتون یکی از بسته هارو خریداری کنید.
در سیمکارتهای اعتباری از شارژ کم میشه و در دائمی ها در قبض دوره ای لحاظ خواهد شد.
اعلام وضعیت:
عدد 0 رو به 8080 اس ام اس کنید.براتون چند دقیقه بعد اعلام میکنهکه آیا الان شما دارای اعتبار gprs هستید یا نه ودر صورت استفاده تاریخ اتمام رو هم اعلام میکنه.

موفق باشید...

Help118
29-12-2010, 03:34
مگه همراه اول هم ادج میده؟ از کی تا حالا؟ فعلا که جی پی آر اس اون تو خیلی شهرها کار نمی کنه!!!!

reza8766
29-12-2010, 03:52
با سلام
خواهش میکنم دوستان کمک کنید من بسته رو فعال کردم و از گوشی e250 سامسونگ استفاده میکنم چجوری باید رو کامپیوتر فعال کنم با ایرانسل با هر گوشی با پی سی سویت وصل میشدم؟
ایا باید برای هر گوشی تنظیمات خاصی انجام بدم؟
با همون کانکشن ایرانسل الان نمیتونم وصل بشم چجوری باید کانکشن برای همراه اول رو کامپیوتر بسازم ؟
میشه مرحله به مرحه توضیح بدین چیکار باید بکنم ؟
شما اگه با ایرانسل میتونی کانکت شی که دیگه حله کافیه فقط پروفایل اینترنت گوشی رو عوض کنید و بذارید رو mci
شما اول pc suite رو نصب کن بعد درایور گوشی بعد یه کانکشن دیال آپ بساز توی تنظیمات مودم گوشی که نصب شده رو انتخاب کن بعد من خودم که گوشیم سامسونگه شماره *99*# (از راست به چپ) رو می گیرم اما اگه این جواب نداد این رو امتحان کن *99***2# (از راست به چپ)
شما تا هر مرحله ای که پیش رفتی بگو تا من بقیه شو بگم.

بهنازی
29-12-2010, 19:27
ممنونم پروفایلو چجوری و از کجا بزارم رو mci

tik2tak
29-12-2010, 23:42
منم این ارور رو یه مدت داشتم.خیلی هم دربارش سرچ کردم.احتمال زیاد گوشی شما نوکیا هستش.نه؟
من چون توی گوشیم هم تنظیمات ایرانسل و هم همراه اول رو داشتم رفته بود روی ایرانسل.یعنی اپراتور رو mtn irancell انتخاب کرده بود و به همین راحتی هم پیداش نکردم.گوشیم رو ریست کردم تنظیمات رو از اول تنظیم کردم،کانکشن جدید ساختمو... اما باز همین مشکل بود.اما این کاررو انجام دادم درست شد:
از توی برنامه pc suite گزینه connect to internet یا یه همچین چیزی رو انتخاب کردم.بعد تنظیمات دستی رو انتخاب کردم چون در لیست اپراتورها همراه اول رو نداره ولی ایرانسل رو داره.در قسمتهای بعد هم یوزر پسورد خالی میمونه،شماره اتصال ستاره نودونه مربع هست و مهمترین نکته هم اکسس پوینت که همون mcinet میزنی.بعد می کانکتی.
ارور subscribe to packet data first مربوط به همین مسئله هستش.حتما همه راههارو امتحان کن.

بابا از اول میگفتین که access pont nokia pc suite تو کامپیوتر رو میگفتین من هی میرفتم سراغ access poni که تو گوشی است . من با فاصه کم تر از 200 متر با دکل ایرانسل

سرعت دانلود 4.2
پینگ حدود 900

داشتم این سرعت واسه گوشی هم خوب نیست چه برسه به کامپیوتر توف به این کیفیت توف:2::2::2::2:
من قبلا که با gprs ایرانسل کار میکردم سرعت دانلود تقریبا 5.6 بود یعنی عین 48 کیلو بیت الان که با edgeایرانسل حال میکنم :27:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

reza8766
29-12-2010, 23:45
ممنونم پروفایلو چجوری و از کجا بزارم رو mci
از تنظیمات مرورگر گوشی میشه برید توی internet profiles و بعد MCCI WAP GPRS رو انتخاب کنید
واسه ایرانسل irancell-gprs هستش

Help118
30-12-2010, 03:41
مگه همراه اول هم ادج میده؟ از کی تا حالا؟ فعلا که جی پی آر اس اون تو خیلی شهرها کار نمی کنه!!!!
کسی جواب نمی ده؟
از کی هستش که ادج میده؟

reza8766
30-12-2010, 04:59
کسی جواب نمی ده؟
از کی هستش که ادج میده؟
داره اما نه همه جا به شهر و محله نیس خیلی جاها اصلا نداره بعضی جاها با ادج و بعضی جا ها هم بدون ادج باید تست کنید من خودم با ادج استفاده کردم در بهترین حالت 21 KB

italia88
30-12-2010, 08:34
کسی جواب نمی ده؟
از کی هستش که ادج میده؟

همراه اول الان 6 ماهه به جاهایی که اصلا نمیتوستن با موبایل کانکت بشن و جدید داره سرویس میده ادج میده که سرعت خوبی داره، ولی بحثی که هست اینه که جاهایی از قبل جی پی ار اس داشتن و باهاش کانکت میشدن مجبورن با سرعت کمش کنار بیان...‏‎

yasser1680
01-01-2011, 12:10
PLS HELP ME

سلام دوستان چند تا سوال دارم.

من با GPRS ایرانسل بین 1 تا 10 کیلوبایت دانلود کردم. PING هم متوسط روی 500 بود. حالا میخوام از این EDGE-MODEM ها بگیرم.

1.قبل از خرید میخواستم بدونم که سرعت این EDGE نسبت به GPRS چطوره؟ با چند دانلود میکنه؟

2.من استان زنجان هستم آیا EDGE تو این استان ساپورت میشه؟

ehsan-inventor
01-01-2011, 16:13
سرویس EDGE یا GPRS همراه اول برای سیم کارت اعتباری فعال نمیشه؟!
من فرم درخواست رو پر کردم بعد نوشت که فعال کردن gprs برای سیم کارت شما مجاز نمی باشد !!!
چرا؟؟

ahmadian_manam
02-01-2011, 16:37
PLS HELP ME

سلام دوستان چند تا سوال دارم.

من با GPRS ایرانسل بین 1 تا 10 کیلوبایت دانلود کردم. PING هم متوسط روی 500 بود. حالا میخوام از این EDGE-MODEM ها بگیرم.

1.قبل از خرید میخواستم بدونم که سرعت این EDGE نسبت به GPRS چطوره؟ با چند دانلود میکنه؟

2.من استان زنجان هستم آیا EDGE تو این استان ساپورت میشه؟

سلام

1-از GPRS بهتره، با EDGE میتونین در بهترین حالت روی 29، 30 دانلود داشته باشین.
2- نقشه پوشش ایرانسل رو ببینین، چیزی در مورد اینکه EDGE هم ساپرت می شه یا نه، ننوشته، بهترین راه اینه که یه گوشی که EDGE ساپورته گیر بیارین(یه گوشی نسبتا جدید!) بعد ببینین بالای صفحه G مینویسه یا E ، که اگه E باشه منطقتون تحت پوشش EDGE هستش.

شاد باشید.

iman_s
03-01-2011, 11:43
اينترنت همراه اول بعد از 3 روز قطعي وصل شد.
هر موقع زنگ ميزدم به پشتيباني ميگفت معلوم نيست كي وصل ميشه و هرچقدر كه قطع باشه آخر سر به طرحتون اضافه ميشه ولي ...

Mortezi
03-01-2011, 23:54
اينترنت همراه اول بعد از 3 روز قطعي وصل شد.
هر موقع زنگ ميزدم به پشتيباني ميگفت معلوم نيست كي وصل ميشه و هرچقدر كه قطع باشه آخر سر به طرحتون اضافه ميشه ولي ...

وصل شدنش که وصل شده اما سرعتش افتضاح شده من امروز تماس گرفتم طرف گفت یک هفته دیگه صبر کنید
احتمالا مشکلش کاملا بر طرف میشه برای بنده حدودا 20 روزه که دچار مشکل شده ، 3 روز اول که اصلا کانکت نمیشد بعدش هم کانکت شدم دچار افت سرعت شدم که تا حالا ادامه داره در ضمن طرف گفت وقتی که مشکلش کاملا برطرف شد با sms اطلاع رسانی میشه و اعتبار اون چند روزی که کانکت نشدی به دوره بعداضافه میشه...

iman_s
04-01-2011, 11:41
سرعتش مشكل نداره مثل قبل هست.به منم گفتند اون روزهايي كه قطع بوده آخر طرح اضافه ميشه . دفعه قبل هم همينو گفتند اما سر وقت sms‌ اتمام طرح اومد.
يك نكته ديگه اينكه وقتي قبضم رو آنلاين چك ميكنم هزينه اينترنت اضافه ميشه.مثلا ديروز 75 هزارتومن بود و امروز شده 130 هزار تومن ولي تو مبلغ كل قبض اعمال نشده.زنگ زدم پشتيباني گفتند جديدا اينجوري شده تا بفهمين هزينه واقعي اينترنتي كه استفاده كردي چقدر ميشه.
يكجورايي دارند سرمون منت ميزارن

LordMMD
04-01-2011, 11:43
آقایون وعده دادن که در دهه -جر سرعت اینترنت کشور رو 11 برابر کنن (قراره جشنش رو هم بگیرن ! )
خوب معلومه دیگه، از الان سرعتا رو کم میکنن، میکنن یک یازدهم، بعد که اون موقع همه چی رو به حالت قبل برگردونن میشه 11 برابر دیگه !!

Mortezi
04-01-2011, 20:00
سرعتش مشكل نداره مثل قبل هست.به منم گفتند اون روزهايي كه قطع بوده آخر طرح اضافه ميشه . دفعه قبل هم همينو گفتند اما سر وقت sms‌ اتمام طرح اومد.
يك نكته ديگه اينكه وقتي قبضم رو آنلاين چك ميكنم هزينه اينترنت اضافه ميشه.مثلا ديروز 75 هزارتومن بود و امروز شده 130 هزار تومن ولي تو مبلغ كل قبض اعمال نشده.زنگ زدم پشتيباني گفتند جديدا اينجوري شده تا بفهمين هزينه واقعي اينترنتي كه استفاده كردي چقدر ميشه.
يكجورايي دارند سرمون منت ميزارن

برای منم امروز سرعتش درست شد ، برای منم sms اتمام طرح اومد، تقریبا 5 روز مونده بود اعتبار یک ماهه تموم بشه که این اختلالت شروع شد 3 روزش که کانکت نشدم 2 روزش هم سرعتش خیلی بایین بود ، طرف شمارمو داد
به سیستم گفت شما 3 روز کانکت نشدی منم بهش گفتم اون دو روز هم که کانکت شدم سرعتش خیلی بائین
بود گفت فقط اعتبار اون روزهایی که کانکت نشدی عودت داده میشه . در مورد اضافه ثبت شدن هزینه هم عرض کنم که این موضوع تازگی نداره برای منم حدود 2 ماه بیش همچین مشکلی بیش اومد بعدش منم رفتم یکعدد اعتباری گرفتم خیال خودمو راحت کردم.

mhroozbeh
04-01-2011, 21:30
سلام به همه دوستان
شرمنده می دونم صفحات قبل همه مباحث مطرح شده ولی به دلیل کمبود زمان می خواستم یه چند تا سوال در مورد این اکانت ها بکنم
1. من سر کار بدلیل داشتن ------ و اینترنت فوق العاده محدود به خطی احتیاج دارم که 5 ساعتی که سر کار هستم همیشه آنلاین باشم و یاهو روشن و بتونم اخبار رو بخونم(بخصوص RSS) و براحتی صفحه باز کنم
حالا این سرویس می تونه این خواسته منو بر آورده کنه ؟ قطعی و اعصاب خورد کنی و این جور مسایل که زیاد نداره؟ دانلودش برام چندان مهم نیست
همین که بتونه 4 تا عکس باز کنه بدون دردسر برام کافیه
2. استفاده از این سرویس به گوشی آسیب نمی زنه؟ من روزی 4-5 ساعت ممکنه بخوام ازش در حین کار استفاده کنم
3. ایرانسل واسه اینکار من بهتره یا همراه اول؟
4. روی مبایل بهتر صفحات رو باز می کنه یا توی کامپیوتر؟
پیشاپیش یه دنیا ممنون

Mortezi
05-01-2011, 00:37
سلام به همه دوستان
شرمنده می دونم صفحات قبل همه مباحث مطرح شده ولی به دلیل کمبود زمان می خواستم یه چند تا سوال در مورد این اکانت ها بکنم
1. من سر کار بدلیل داشتن ------ و اینترنت فوق العاده محدود به خطی احتیاج دارم که 5 ساعتی که سر کار هستم همیشه آنلاین باشم و یاهو روشن و بتونم اخبار رو بخونم(بخصوص RSS) و براحتی صفحه باز کنم
حالا این سرویس می تونه این خواسته منو بر آورده کنه ؟ قطعی و اعصاب خورد کنی و این جور مسایل که زیاد نداره؟ دانلودش برام چندان مهم نیست
همین که بتونه 4 تا عکس باز کنه بدون دردسر برام کافیه
2. استفاده از این سرویس به گوشی آسیب نمی زنه؟ من روزی 4-5 ساعت ممکنه بخوام ازش در حین کار استفاده کنم
3. ایرانسل واسه اینکار من بهتره یا همراه اول؟
4. روی مبایل بهتر صفحات رو باز می کنه یا توی کامپیوتر؟
پیشاپیش یه دنیا ممنون

سلام دوست عزیز
1.بله ، بستگی به آنتنی داره که ازش سرویس میگیری هر چی مسافت و ترافیکش کمتر باشه بهتره همچنین
اگه EDGE داشته باشه خیلی بهتر میشه و این مستلزم اینه که گوشی شما هم EDGE را بشتیبانی کنه اگه هر
دوتا OK بود وقتی شما کانت بشی یک حرف E بالای گوشی نمایان میشه.
2.اگه برای 5-4 ساعت باشه نه ولی بعضی ازدوستان میگن تو دراز مدت ممکنه باعث خراب شدن باطری بشه.
3.مشخص نمیکنه شما خودت باید هر کدومشه امتحان کنی.
4.خیلی کم تو گوشی سریعتره.
در ضمن شما اگه نگران خراب شدن باطری گوشی هستی میتونی یک EDGE MODEM که شبیه حافظه فلش هستش را تهیه کنی سیمکارتت را بگذاری داخلش بعد بزنی به PC و با خیال راحت استفاده کنی.

mhroozbeh
05-01-2011, 11:32
در ضمن شما اگه نگران خراب شدن باطری گوشی هستی میتونی یک EDGE MODEM که شبیه حافظه فلش هستش را تهیه کنی سیمکارتت را بگذاری داخلش بعد بزنی به PC و با خیال راحت استفاده کنی.
ممنون بابت اطلاعات
اینایی که می گی قیمتاش چند هست؟

Mortezi
05-01-2011, 13:13
ممنون بابت اطلاعات
اینایی که می گی قیمتاش چند هست؟

بهترینش به توصیه دوستان D-LINK DWM-156 هستش که یکسال گارانتی ایزی هم داره . من از شبکه هوشمند تو بازار رضا خریدم 79000 تومان .توصیه میکنم اول با گوشیت کانکت بشی اگه سرعتش چیز دندون گیری بود بعد از این
وسیله تهیه کنی .

mhroozbeh
05-01-2011, 14:34
بهترینش به توصیه دوستان D-LINK DWM-156 هستش که یکسال گارانتی ایزی هم داره . من از شبکه هوشمند تو بازار رضا خریدم 79000 تومان .توصیه میکنم اول با گوشیت کانکت بشی اگه سرعتش چیز دندون گیری بود بعد از این
وسیله تهیه کنی .

اگه بخوام این هزینه رو بکنم یه راست میرم سراغ بی سیم
حالا با گوشی امتحان می کنم ببینم چه جوراست

vosh
05-01-2011, 16:05
سلام دوستان
احتمالاً این سوال مطرح شده اما وقت جستجو رو نداشتم.
میخواستم بدونم برای گوشی Samsung Omnia I900 تنظیماتش چطوریه برای EDGE ؟

Mortezi
05-01-2011, 17:36
سلام دوستان

سلام دوست عزیز ، برای EDGE تنطیم خاصی نداره اگه آنتن و گوشی هر دو EDGE را سابورت کنن گوشی به طور اتومات میره روی اون و نشونشم اینه که یک حرف E بالای گوشیت ظاهر میشه.

vosh
06-01-2011, 15:40
سلام دوست عزیز ، برای EDGE تنطیم خاصی نداره اگه آنتن و گوشی هر دو EDGE را سابورت کنن گوشی به طور اتومات میره روی اون و نشونشم اینه که یک حرف E بالای گوشیت ظاهر میشه.
نه داداش شما منظورمو متوجه نشدی(خوب بیانش نکردم)
منظورم تنظیماتش در کامپیوتر هست!

portal
06-01-2011, 20:20
نه داداش شما منظورمو متوجه نشدی(خوب بیانش نکردم)
منظورم تنظیماتش در کامپیوتر هست!

نه دوست عزیز فرقی نمی کنه روی کامپیوتر هم مثل گوشی هست به چیزی نیاز نیست دست بزنی

--------------------------

چهارراه ولیعصر سرعت دانلود 6

mohammad_87
07-01-2011, 18:06
سلام دوستان
فقط یه نوع تنظیم اون هم برای سیم کارت لازمه.چه برای همراه اول چه ایرنسل از داخل سایتش می تونی تنظیمات رو دریافت کنی.وقتی برات ارسال بشه اتوماتیک داخل گوشی تنظیم میشه.

ali_disslove
09-01-2011, 01:53
با سلام

دوستان من میخواستم پک 1 ماهه 10000 تومان رو بگیرم سرعتمو تست کردم حدودا 20 بود دیدم واقعا میرزه adsl دیگه نگیرم و به جاش اینو بگیرم چون با adsl شبی 300 مگ دانلود دارم و کارمم فقط و فقط دانلوده حالا 2 تا سوال دارم

1- من اگه مثلا روزی 2 گیگ یعنی در ماه 60 گیگ دانلود کنم مشکلی پیش نمیاد ؟از قبیل قطع سرویس یا حساب کردن مقداریش روی قبض یا قطع سرویس یا کاهش سرعت؟

2- من 2 تا خط دارم و زنگ خورم زیاده دیگه نمیتونم یه اعتباری همراه اولم بگیرم که بشه 3 تا اگه این 1 ماهه رو فعال کنم بعد از اینکه مطمئن شدم فعال شده و یه بار قبضمو اینترنتی چک کردم و دیدم اضافه نمیکنه میتونم با خیال راحت تا 1 ماه فقط دانلود کنم یا یهو میزنه تو کاسه کوزه و 200000 قبض موبایل میاد ؟؟؟

3-موقع استفاده بوق اشغال میزنه واسه طرفی که زنگ میزنه یا یارو که میزنگه اینترنت قطع میشه یا همه موارد یا هیچ کدام ؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید آخه آخریش رو میخواستم تست کنم چون هنوز توی این طرح نرفته بودم گفتم تا میام تست کنم قبضم سر به فلک گذاشته چون سرعت فوق العاده بود

LordMMD
09-01-2011, 05:27
با سلام

دوستان من میخواستم پک 1 ماهه 10000 تومان رو بگیرم سرعتمو تست کردم حدودا 20 بود دیدم واقعا میرزه adsl دیگه نگیرم و به جاش اینو بگیرم چون با adsl شبی 300 مگ دانلود دارم و کارمم فقط و فقط دانلوده حالا 2 تا سوال دارم

1- من اگه مثلا روزی 2 گیگ یعنی در ماه 60 گیگ دانلود کنم مشکلی پیش نمیاد ؟از قبیل قطع سرویس یا حساب کردن مقداریش روی قبض یا قطع سرویس یا کاهش سرعت؟

2- من 2 تا خط دارم و زنگ خورم زیاده دیگه نمیتونم یه اعتباری همراه اولم بگیرم که بشه 3 تا اگه این 1 ماهه رو فعال کنم بعد از اینکه مطمئن شدم فعال شده و یه بار قبضمو اینترنتی چک کردم و دیدم اضافه نمیکنه میتونم با خیال راحت تا 1 ماه فقط دانلود کنم یا یهو میزنه تو کاسه کوزه و 200000 قبض موبایل میاد ؟؟؟

3-موقع استفاده بوق اشغال میزنه واسه طرفی که زنگ میزنه یا یارو که میزنگه اینترنت قطع میشه یا همه موارد یا هیچ کدام ؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید آخه آخریش رو میخواستم تست کنم چون هنوز توی این طرح نرفته بودم گفتم تا میام تست کنم قبضم سر به فلک گذاشته چون سرعت فوق العاده بود
1- اینترنت نامحدود همراه اول = محدودیت 30 گیگ !
2- خودت داری میگی اعتباری ....
3- تا اونجای که یادمه میگه در دسترس نیست یا ممکن نیست.

شما الان adsl با چه مشخصاتی چند میگیری ؟

ali_disslove
09-01-2011, 14:15
1- اینترنت نامحدود همراه اول = محدودیت 30 گیگ !
2- خودت داری میگی اعتباری ....
3- تا اونجای که یادمه میگه در دسترس نیست یا ممکن نیست.

شما الان adsl با چه مشخصاتی چند میگیری ؟

یعنی چه 30 گیگ ؟یعنی 30 گیگ که دانلود کردم قطع میشه ؟یا سرعت کم میشه ؟خودش نوشته نا محدود

2-نه منظورم اینه که نمیتونم برم یه خط اعتباری هم بگیرم میخوام با خط دائمم سرویسو فعال کنم 1 ماه 10 تومن -اگه مطمئن شدم که فعال شده تا 1 ماه با خیاله راحت میتونم بزنم رو دانلود یا یهو وسط کاریه پولی میشه ؟

پیشگامان-128 روزا سرعت 45-50 شب که میشه 14-15 اونم با قطعیو ..... من اصلا روزانه نمیخوام فقط میخوام دانلود کنم واسه همین میخوام edge بگیرم چون چندین بار تست کردم سرعت بالا 20 بوده

LordMMD
09-01-2011, 15:24
یعنی چه 30 گیگ ؟یعنی 30 گیگ که دانلود کردم قطع میشه ؟یا سرعت کم میشه ؟خودش نوشته نا محدود

2-نه منظورم اینه که نمیتونم برم یه خط اعتباری هم بگیرم میخوام با خط دائمم سرویسو فعال کنم 1 ماه 10 تومن -اگه مطمئن شدم که فعال شده تا 1 ماه با خیاله راحت میتونم بزنم رو دانلود یا یهو وسط کاریه پولی میشه ؟

پیشگامان-128 روزا سرعت 45-50 شب که میشه 14-15 اونم با قطعیو ..... من اصلا روزانه نمیخوام فقط میخوام دانلود کنم واسه همین میخوام edge بگیرم چون چندین بار تست کردم سرعت بالا 20 بوده
شما یه مودم ادج بگیر و بعد یک اعتباری...حوصله داری پسفردا قبضت یدفعه بیاد 1 ملیون حالا بدو دنبالش؟ (کما این که کم نبودن کسانی که به این دردسر دچار شدن!)

LordMMD
09-01-2011, 16:49
از دوستان کسی از برنامه تور استفاده میکنه ؟ الان یکی دو روزه که دیگه وصل نمیشه... یعنی همراه اول بستتش ؟!

ali_disslove
09-01-2011, 18:26
شما یه مودم ادج بگیر و بعد یک اعتباری...حوصله داری پسفردا قبضت یدفعه بیاد 1 ملیون حالا بدو دنبالش؟ (کما این که کم نبودن کسانی که به این دردسر دچار شدن!)

نه دیگه این جوری نمیرزه-میشه ماجرای این 30 گیگی که گفتید رو بگید ؟چرا 30 گیگ ؟مگه نزده نامحدود ؟

LordMMD
10-01-2011, 16:20
نه دیگه این جوری نمیرزه-میشه ماجرای این 30 گیگی که گفتید رو بگید ؟چرا 30 گیگ ؟مگه نزده نامحدود ؟
ماه قبل برا من یه sms اومد نوشته بود 30 گیگ میتونید استفاده کنید.
البته این ماه نیومد...

LordMMD
10-01-2011, 17:00
دوستان میتونن یه نمودار از برنامه ای مثل dumeter مربوط به اینترنتشون رو بذارن ؟:
مال من:

jomong666
10-01-2011, 18:15
یک عدد ادج مودم به فروش می رسد

80 .......

هرکی میخاد پی ام بده

yoones1
10-01-2011, 18:50
وسیله تهیه کنی .

آقا من تازگی یه دونه از همین مارک دلینک خریدم اما وقتی که باهاش کانکت میشم سرعتش پایین هست، منطقه ما edge ساپورت هست قبلا هم با یه edge modem دیگه امتحان کرده بودم سرعتشم رو 20-25 بود ولی حالا با این مودم سرعت نهایتا 10 هست ، اینو هم بگم که بالای نرم افزار کانکشن هم edge را نوشته. میتونید منو راهنمایی کنید؟:13:

Mahdi.p30
10-01-2011, 23:58
دوستان كسي ميدونه كه توي كامپيوتر ، پرو.كسي و پورت همراه اول رو بايد كجا وارد كرد؟؟
منظورم پرو.كسي 192.168... و وارد كردن مستقيم اون توي تنظيمات كانكشن يا لن هستش نه تنظيمات مرورگر!
يعني مثل تنظيمات خود گوشي!
يا اينكه برنامه اي باشه كه از تنظيمات اينترنت خود گوشي استفاده كنه

ممنون ميشم اگه كسي ميدونه ،ما رو در اين زمينه ياري كنه

mohammad_87
11-01-2011, 00:29
برای همراه اول در قسمت access point باید چی بنویسیم؟برای تنظیمات مودم می خوام.MCCI نوشتم ارور داد!

Mahdi.p30
11-01-2011, 00:34
برای همراه اول در قسمت access point باید چی بنویسیم؟برای تنظیمات مودم می خوام.MCCI نوشتم ارور داد!
بايد اينو بنويسي:
mcinet

LordMMD
11-01-2011, 09:59
آقا من تازگی یه دونه از همین مارک دلینک خریدم اما وقتی که باهاش کانکت میشم سرعتش پایین هست، منطقه ما edge ساپورت هست قبلا هم با یه edge modem دیگه امتحان کرده بودم سرعتشم رو 20-25 بود ولی حالا با این مودم سرعت نهایتا 10 هست ، اینو هم بگم که بالای نرم افزار کانکشن هم edge را نوشته. میتونید منو راهنمایی کنید؟:13:
والا به نظر میاد جدیدا کل شبکشون به هم ریخته یعنی سرعتش اکثر جاها نسبت به یک ماه پیش افتضاح شده.
برا من که همیشه رو 20 بود الان میانگین رو 10 هست.
ساعت 1 شب که به 1 هم نمیرسید !

حالا یا به مناسبت 11 برابر شدن سرعت اتصال ایران به اینترنت هست !!!!! و همچنین استقبال بیش از حد کاربر ها...
یا مسئولین محترم پاشون رو گذاشتن رو کابلها

ali_disslove
11-01-2011, 15:24
ماه قبل برا من یه sms اومد نوشته بود 30 گیگ میتونید استفاده کنید.
البته این ماه نیومد...

یعنی این ماه تونستید بیش از 30 گیگ دانلود کنید ؟

ali_disslove
11-01-2011, 15:55
الان زنگ زدم به 09990 گفت نه نا محدوده نا محدود هر چه قدر خواستید دانلود کنید

گفتم راست میگند پولش رو یهو میزازه پا قبض گفت بله اگه فعال نشده باشه امکانش هست اما اگه فعال شد و 0 رو به شماره(یادم نیست چه شماره ای رو گفت)فرستادید و گفت فعاله-یعنی دیگه فعاله و امکان نداره پول اضافه شه

LordMMD
11-01-2011, 16:19
الان زنگ زدم به 09990 گفت نه نا محدوده نا محدود هر چه قدر خواستید دانلود کنید

گفتم راست میگند پولش رو یهو میزازه پا قبض گفت بله اگه فعال نشده باشه امکانش هست اما اگه فعال شد و 0 رو به شماره(یادم نیست چه شماره ای رو گفت)فرستادید و گفت فعاله-یعنی دیگه فعاله و امکان نداره پول اضافه شه
اگر این طور میگن که خوبه.
نه من که اونقد دانلود نکردم اما این ماه پیامی نیومد مبنی بر این که فلانقدر میتونید دریافت داشته باشید.

Mortezi
15-01-2011, 16:27

همونطور که دوستمون هم اشاره کرد مشکل مربوط به همراه اول هستش و وسیله شما هیچ مشکلی نداره . بنده
هم حدود یک ماهه دچار افت سرعت شدم در صورتیکه چند روز اول که این وسیله را تهیه کردم سرعتم 17 الی 20
کیلوبایت بود ولی حالا رو 6 هستش ...

LordMMD
15-01-2011, 16:34
بله تو یک ماه اخیر سرعت کاملا افتضاح شده...

alireza20202003
15-01-2011, 17:48
بله تو یک ماه اخیر سرعت کاملا افتضاح شده...

رسما غیر قابل استفاده شده ، حالا من و شما که alternative داریم اما اونایی که تنها راه اتصالشون به اینترنت همراه اوله ببین چه میکشن.

Silent TR
19-01-2011, 21:38
دوستان من اگه گوشی n97 ام رو وصل کنم به کامپیوتر و از اینترنتش استفاده کنم سرعتم بیشتره یا یکی از این مودم های edge بگیرم ؟

iman_s
20-01-2011, 10:37
فكر نكنم سرعت فرقي داشته باشه چون جفتشون از يك كلاس هستند ولي هركدوم مزايا و معايب خودشون رو دارند.
اگه از مودم استفاده كني ديگه از گوشي كار اضافي نميكشي
اگه از گوشي استفاده كني دردسر تعويض سيمكارت رو نداري و مهمتر اينكه ميتوني برنامه field test‌رو نصب كني و آنتن بهتر انتخاب كني و از سرعت بهتر استفاده كني.چيزي كه باعث شده من هم از گوشي استفاده كنم

A m i N i m A
23-01-2011, 11:47
سرعت اینترنت همراه اول بسیار برای من افتضاح هست. و مرتب قطع میشه. بسیار پشیمون شدم از اینکه سرویس نامحدودش رو خریدم. مزخرف.

armin39
27-01-2011, 16:32
دوستان سرعت سند همراه اول خوبه یا نه؟؟؟برای من سند مهمه...میخوام در حد 3 تا 6 کیلوبایت باشه...اینجا edge هم داره...

mohammad_87
27-01-2011, 17:31
دوستان من اگه گوشی n97 ام رو وصل کنم به کامپیوتر و از اینترنتش استفاده کنم سرعتم بیشتره یا یکی از این مودم های edge بگیرم ؟

در برخی مکانهای بسته،دریافت فرکانس گوشی بهتره.اگه می تونی قبل از خرید مودم،اون رو در محلی که می خوای استفاده کنی تست کن.من با گوشی خیلی خوب کانکت میشم اما وقتی مودم گرفتم دیدم در مکانی که با فضای آزاد فاصله زیاد داره دریافت فرکانسش کمتره اما در اتاقهای معمولی نهایت سرعت رو داره.

دوستان سرعت سند همراه اول خوبه یا نه؟؟؟برای من سند مهمه...میخوام در حد 3 تا 6 کیلوبایت باشه...اینجا edge هم داره...
اگه edge داری پس سند در حد قابل قبول خواهد بود.من ارسال 15-20 دارم و سند 5-6.

Milad4171
27-01-2011, 21:38
گه edge داری پس سند در حد قابل قبول خواهد بود.من ارسال 15-20 دارم و سند 5-6.
شما سند داري؟‌(‌ يعني ميتوني چيزي رو راحت آپلود كني؟)
تهران هستي؟؟
والا من تا روز آخري كه از همراه اول استفاده ميكردم مشكل اصليم باهاش همين بود كه سند نداشت. خيلي وقتا يه ايميل ساده رو نيمتونستم بفرستم!!

azd_mis
27-01-2011, 22:17
سلام،

بنده مودم iFox EDGE 750 دارم هر کاری کردم نتونستم بهاش کانکت بشم ارور 734 میده لطفا راهنمایی کنید چکار کنم ؟

با تشکر

Milad4171
28-01-2011, 18:22
سلام،

بنده مودم iFox EDGE 750 دارم هر کاری کردم نتونستم بهاش کانکت بشم ارور 734 میده لطفا راهنمایی کنید چکار کنم ؟

با تشکر

APN رو Mcinet ميگذارين؟؟
قبلش با گوشي هم تست كنين ببينين كار ميكنه يا نه!

mehdiyas2008
28-01-2011, 20:19
فعال سازی اینترنت همراه اول تعرفه داره؟

azd_mis
28-01-2011, 20:21
سلام و تشکر از شما

بنده از ایرانسل استفاده میکنم از طریق گوشی مشکلی نداره و کانکت میشه و خود گوشی هم اینترنت داره ولی از طریق این مودم ارور 734 میده و کانکت نمیشه.:41:

shahabprince
28-01-2011, 20:34
ببخشید میشه یکی توضیح بده که با گوشی چه طوری باید وصل بشیم؟

Milad4171
28-01-2011, 20:41
بايد شماره هاي اتصال رو عوض كنين
مثلا 99 رو بكنين 98
يا #1*1*99

---------- Post added at 08:41 PM ---------- Previous post was at 08:40 PM ----------

ببخشید میشه یکی توضیح بده که با گوشی چه طوری باید وصل بشیم؟
شما گوشيتون چيه.
يكم توضيحات توي صفحه اول هست.
ببين كمكت ميكنه!

shahabprince
29-01-2011, 21:57
من گوشیم Sony Ericcson G900 هست.
میخواستم بدونم که باید یوزر نیم یا پسوردی از همراه اول بگیرم یا نه؟
اصلا با نرم افزار گوشی چه طور باید رفت تو اینترنت؟

armin39
29-01-2011, 23:54
منم از گوشی راحت وصل میشم ولی از کامپیوتر هرکاری میکنم ارور 734 ..خواهشا کمک

iman_s
30-01-2011, 11:18
كسي هست كه با اين سرويس از V-P-N استفاده كنه.
ميخوام ببينم خوب جواب ميده يا مثل نرم افزارهاي دور زدن ... سرعت كم ميشه و قطع و وصلي داره

pedram_sad
30-01-2011, 16:34
دوستان يكي ميخواد براي شركت از اين مودم هاي edge بگيره
اين مودم ها چطورين ؟
معتبرن ؟
يكي ميده 60 تومان ؟

بعدش سرعت و هزينه اين Edge براي همراه اول چطورياست ؟

مي ارزه براي يك شركت و اون همه كارمند ؟

ظاهرا قطعي و افت سرعت هم زياد داره

nikaien
30-01-2011, 17:23
منم از گوشی راحت وصل میشم ولی از کامپیوتر هرکاری میکنم ارور 734 ..خواهشا کمک

كانكشن بساز شماره هم بده ولي تو قسمت پراپرتيز مودم رو همون دانگل كه سيم كارت توشه يا گوشي موبايلت انتخاب كن. درست ميشه

armin39
30-01-2011, 19:47
كانكشن بساز شماره هم بده ولي تو قسمت پراپرتيز مودم رو همون دانگل كه سيم كارت توشه يا گوشي موبايلت انتخاب كن. درست ميشه

به خدا همه این کار ها رو میکنم ولی بازم ارور میده...بعد راستی دوستان با همراه اول میشه به v-p-n وصل شد؟l2tp
بعد تنظیمات اینترنت همراه اول رو کامل میدید تا تو گوشی بزنم؟؟الان خالی میزارم و. فقط mcinet میزنم تو گوشی میره ولی کامپیوتر هرکاری میکنم نمیشه..

iman_s
31-01-2011, 11:17
كسي نبود جواب ده تا خودم مجبور شدم يك اكانت بخرك و تست كنم.
PPTP‌ جواب نميده ولي L2TP‌جواب داد.

Milad4171
31-01-2011, 11:38
كسي هست كه با اين سرويس از V-P-N استفاده كنه.
ميخوام ببينم خوب جواب ميده يا مثل نرم افزارهاي دور زدن ... سرعت كم ميشه و قطع و وصلي داره راستش من قبلش جواب یکی از دوستان رو داده بودم.
من الان یه هفت هشت ماهه دارم و از چیز پی ان هم استفاده میکنم هیچ مشکلی نیست.
سرعت هم هرگز و هرگز افت نمیکنه. البته اون شرکت یا سایتی که ازش خرید میکنی یه بخشی داره که سرعت یا پینگ آدرس آی پی ها رو توش زده که بهترینش امریکا و انگلیس هست. شما همیشه از امریکا استفاده کن اگه چند تاییه!

PPTP
‌ جواب نميده ولي L2TP‌جواب داد. واسه من جفتش وصل میشه ولی L2LP سریع تر وصل میشه. دردسرش هم کمتره.هیچ فرقی نداره شما با همون L2TP استفاده کنید هیچ مشکلی نیست.
البته سرعت بعد از استفاده از چیز پی ان کاملا بستگی به اون سرورها داره که دارین ازش سرویس میگیرین.

---------- Post added at 11:38 AM ---------- Previous post was at 11:36 AM ----------

به خدا همه این کار ها رو میکنم ولی بازم ارور میده...بعد راستی دوستان با همراه اول میشه به v-p-n وصل شد؟l2tp
بعد تنظیمات اینترنت همراه اول رو کامل میدید تا تو گوشی بزنم؟؟الان خالی میزارم و. فقط mcinet میزنم تو گوشی میره ولی کامپیوتر هرکاری میکنم نمیشه..

در مورد چیز پی ان بالا گفتم.

شما گوشیت چیه؟؟ تنظیمات اولیه رو انجام دادی؟؟
من یه گوشی الترا سامسونگ داشتم همین دردسر رو داشتم.
شما در اولین کار ؛ آخرین ورژن از برنامه ی گوشیت رو از سایت مربوطه اش دانلود کن. خیلی وقتها با دانلود نسخه ی جدید مشکل حل شده.

Milad4171
31-01-2011, 11:43
دوستان يكي ميخواد براي شركت از اين مودم هاي edge بگيره
اين مودم ها چطورين ؟
معتبرن ؟
يكي ميده 60 تومان ؟

بعدش سرعت و هزينه اين Edge براي همراه اول چطورياست ؟

مي ارزه براي يك شركت و اون همه كارمند ؟

ظاهرا قطعي و افت سرعت هم زياد داره

خوبه. بگیر. اون که 60 تومنه احتمالا مدل قدیمیش هست و فقط EDGE ساپورته. البته مشکلی نیست.
واسه همراه اول که هزینه اش ماهی 10 تومنه. سرعتش هم باید حتما قبل از هزینه ی خرید مودم با گوشی یه تستس بگیری که بعدش پشیمون نشی که بگی سرعت کمه. حتما قبلش یه تست سرعت بگیر با گوشی. میتونی یه کلیپ یوتوپ رو با گوشیت ببینی . سرعت بافر کردنش نشونت میده که سرعت دانلود حدودا چنده.

هرگز و هرگز و هرگز نمیارزه . اصلا نباید جایگزین شبکه های سیمی و وایرلس و وایمکس بشه.
چون پهنای باندی خیلی خیلی کمی داره. یکم استفاده زیاد بشه و سرعت افت میکنه.
فقط واسه استفاده شخصی خوبه.
واسه همراه اول قطعیش خیلی کمه ولی اگه داشته باشه یا ده دقیقه ایه یا یک روز دو روزه.
ولی ایرانسل خیلی وقته چند بار در روز قطعی داره.
ولی قبل از هر چیز باید تست بگیری با گوشی .
:46:

amironica
31-01-2011, 15:52
از سرویس های تورنت می شه روی اینترنت همراه اول یا ایرانسل استفاده کرد؟؟ پورت مربوطه

باز است؟؟ ممنون می شم اگه می دونید از هر دوش بگید

Milad4171
31-01-2011, 17:09
از سرویس های تورنت می شه روی اینترنت همراه اول یا ایرانسل استفاده کرد؟؟ پورت مربوطه

باز است؟؟ ممنون می شم اگه می دونید از هر دوش بگید
روی هر دو اپراتور بازه. من کلی موزیک وفیلم دانلود میکنم و غیر این دیگر هیچ:31:

Terova
01-02-2011, 18:16
برای فعال کردن EDGE باید از لینک زیر استفاده کنیم..؟

سرعتش نسبت به GPRS معمولی چقدر بیشتر..؟

Terova
03-02-2011, 18:06
دوستان یک کمکی بکنید..

و اینکه تو جاده این سیتم راحت میشه ازش استفاده کرد..؟

naim697
03-02-2011, 18:48
خواهشا یکی کمک کنه بهم من بسته فعال کردم ولی کانکت نمیشه ؟ مودم جی پی ار اس تی موبایل خریدم -- با ایرانسل راحت

کانکت میشه ولی با همراه اول ارور 619 همش میده روانی شدم ؟ کمکم کنید چیکار کنم ؟

x935
03-02-2011, 18:53
سرعت دانلودش حدودا چنده؟

naim697
03-02-2011, 19:00
من تی موبایل خریدم ولی به همراه اول وصل نمیشه ؟ چی کار کنم ؟ وی با ایرانسل کانکت میشه ؟

کمک میخوام ؟ ایا بچز نرم افزار خودش چیزی هستش که با اون کاکت بشم ؟

ایا توی کاکتشن ساختم باید برای همراه اول یوزر پسورد بزنم ؟ تا کانت بشه ؟

چون همینجوری تا میخواد وصل بشه ارور 619 میده ؟

Artam01
04-02-2011, 10:48
رفقا من اینو تو گوشی فعال کردم sms تنظیم هم رسید یه بسته هم خریدم.
ولی وقتی می خوام وارد اینترنت و یا یه سایتی بشم این ارور رو میدهد Network unavailable.
فقط یک sms در مورد mms اومد که بله نزدم.

reza_p
04-02-2011, 12:29
سلام
من داشتم قبض آخرین دوره رو چک میکردم
توش کارکرد اینترنت رو زده بود 41357 تومن وقتی جمع و تفریق کردم رسیدم به 20208 تومن در صورتی که من فقط یک دوره 1 ماهه و سه تا تک روزه استفاده کردم این 7000 تومن اضافه از کجا پیداش شده ؟
بدون تعرفه افزایشی هم استفاده نکردم .

x935
04-02-2011, 13:59
از سرویس های تورنت می شه روی اینترنت همراه اول یا ایرانسل استفاده کرد؟

اين سرويس تورنت چيه؟

saminem
04-02-2011, 22:05
سلام. من از اینترنت همراه اول تو گوشی که استفاده میکنم مشکلی نداره ولی وقتی گوشیمو به کامپیوتر وصل می کنم و به اینترنت وصل می شم ارور میده(گوشی 2700 کلاسیک)!!!!! مشکل از کجاست؟

شماره اتصال همراه اول رو هم میخواستم

ssass
04-02-2011, 22:25
منم همین سوال رو داشتم. اگه میشه درباره این تورنت توضیح بدید.

jomong666
05-02-2011, 00:02
کسی ادج مودم خواست پ.خ بده ....

60 میدم

Artam01
05-02-2011, 12:36
رفقا من اینو تو گوشی فعال کردم sms تنظیم هم رسید یه بسته هم خریدم.
ولی وقتی می خوام وارد اینترنت و یا یه سایتی بشم این ارور رو میدهد Network unavailable.
فقط یک sms در مورد mms اومد که بله نزدم.

بی زحمت یکی راهنمایی کنه، الکی رفتیم بسته رویایی خریدیم ولی اینترنت ندارم، اینجوری باید سر ماه پول بی خودی بدم.
میگه GPRS شما فعاله ولی اصلا تو اینترنت نمیره اون ارور بالا رو می دهد.

mohsenslr
05-02-2011, 18:58
با سلام
من با سیم کارت ایرانسل که کانکت میشم علامت E میاد رو گوشی وبا همراه اول علامت G ! چرا سرویس EDGE توی همراه اول برای من فعال نیست؟ بسته نامحدود یک ماه هم خریدم.

x935
05-02-2011, 20:20
با چه گوشي ميشه فهميد منطقه از E پشتي باني ميكنه يا G

armin_software
06-02-2011, 01:47
با چه گوشي ميشه فهميد منطقه از E پشتي باني ميكنه يا G
معمولا در نوکیا های جاوا بالا پیش آنتن می زنه E یا G
در هر گوشی خلاصه G رو نزنه E رو می زنه که اگر وصل شد و E نزد یعنی G است

mojtabaalemi
06-02-2011, 07:41
samsung star هم من داشتم E مینوشت توی ایرانسل

x935
06-02-2011, 11:56
اگه E بزنه سرعت دانلود چقدره؟

Artam01
06-02-2011, 12:01
با سلام
من با سیم کارت ایرانسل که کانکت میشم علامت E میاد رو گوشی وبا همراه اول علامت G ! چرا سرویس EDGE توی همراه اول برای من فعال نیست؟ بسته نامحدود یک ماه هم خریدم.

این همراه اولو چطوری فعال کردی؟
برای من میگه GPRS فعاله، ولی تو اینترنت نمیرود.

hamed1985
06-02-2011, 12:04
سلام . کسی راجع به این محصول نظری نداره ؟

موبایلشم همش خاموشه

x935
06-02-2011, 13:58
از تلویزیون دیجیتال می توان برای :

دریافت 14 کانال تلويزيونی داخلی و ماهواره ای و 11 شبکه رادیویی ، اعمال افکت های دلخواه صدا بر روی برنامه های در حال پخش ، بزرگنمایی تصویر در هر نقطه و به میزان دلخواه ، مشاهده شبکه های تلویریونی به صورت دیجیتال ، تهیه عکس از برنامه های در حال نمایش ، مکالمه با موبایل از طریق کامپیوتر ، تهیه لیست کانال های مورد علاقه و ضبط و آرشیو برنامه ها استفاده کرد.

استفاده های اینترنت همراه :

اتصال به اینترنت در سراسر ایران تنها با یک سیم کارت ، استفاده آسان در منزل خیابان ، جاده ، مسافرت و ... اینترنت همراه را می توان در حال حرکت استفاده کرد ، اینترنت همراه قابلیت پشتیبانی از شبکه های EDGE,GSM,GPRS را دارا می باشد ، این محصول امکان مکالمه شما و دریافت و ارسال پیامک از طریق کامپیوتر را فراهم می کند.

از عیب یاب کامپیوتر می توان برای :

عیب یابی مشکلات کامپیوتر و ویندوز و ترمیم معایب آن ها استفاده کرد.

حافظه فلش :

حافظه فلش دیجیران دارای 8 گیگابایت ظرفیت می باشد.

از بلوتوث می توان برای :

اتصال کامپیوتر به اينترنت از طریق گوشی موبایل ، انتقال فایل از موبایل به کامپیوتر و بالعکس ، انتفال فايل بین کامپیوتر و لپ تاپ ، انتقال فابل بین دو کامپیوتر، ايجاد شبکه بين دو کامپیوتر و... استفاده کرد.

اين مربوط به اون ليمكي كه دوستمون بالا داده واقعا واقعيت داره؟

Artam01
06-02-2011, 15:13
بالاخره این چیز ما وصل شد، فکر کنم از 5 شنبه تا حالا مسئولش نبوده این GPRS ش رو فعال کنه، ولی سرعت زیاد خوبی نداره، تقریبن مثل مال ایرانسل هستش.
برا منم با ایرانسل که میرم E روشن میشه با این یکی G روشن میشود.

mohsenslr
06-02-2011, 16:37
این همراه اولو چطوری فعال کردی؟
برای من میگه GPRS فعاله، ولی تو اینترنت نمیرود.

برید توی سایتش(mci.ir) و در قسمت تنظیمات GPRS مدل گوشیتونو با شمارتون وارد کنید تا یک SMS برای تنظیمات بیاد.همین!
سرعت منم به طور میانگین 5KB هست!!

x935
06-02-2011, 17:57
سرعت منم به طور میانگین 5KB هست!!

اين سرعت 5kb واسه شما E هست يا G

iman_s
07-02-2011, 10:48
اينكه با GPRS وصل بشيد يا با EDGE بستگش به دكلي داره كه ازش ديتا ميگيريد.
من روزها كه سركار هستم دكل نزديك EDGE‌ داره ولي بعضي وقتها روي يك دكل ديگه هم سوييچ ميشه كه GPRS هست كه سرعت بدجور افت ميكنه.
شبها هم كه ميرم خونه دكل نزديكمون GPRS هست.
اوايل با همين وضع استفاده ميكردم ولي وقتي برنامه FieldTest رو پيدا كردم ديگه مشكلي از نظر سرعت ندارم.
تو پست اول همين تاپيك هم هست و توضيحاتش كامله.كار اين برنامه اينه كه دكلهايي كه ازش آنتن ميگيريد رو پيدا ميكنه و ميشه روي يك دكل قفل كرد و فقط از اون آنتن گرفت.
روزها روي دكل EDGE دار قفل ميكنم و سرعتم ثابته شبها هم كه ميرم خونه يك دكل ديگه نزديكمون هست كه اونم EDGE داره و از اون استفاده ميكنم.
فعلا سرعت دانلودم هم حدود 15-16 هست ولي بعضي وقتها بخصوص تعطيلات تا 28-30 هم ميره.
قبلا سرعت دانلود بالاي 25 بود ولي تو باز كردن سايتها مشكل داشت ولي الان همزمان 10 تا سايت رو هم به راحتي باز ميكنه ولي سرعت دانلود كم شده و به درد من كه بيشتر وبگردي ميكنم ميخوره

armin39
07-02-2011, 13:26
منططقه ما Edge هست ولی سرعت از 10 بیشتر نمیره..ولی سرعت باز کردن سایتش 10 برابر ایرانسله...ایرانسل در حالی که 25 دانلود میده...حالا راهی نداره اطلاع بدیم این دکل رو سرعتش رو زیاد کنند؟

SHADEL
07-02-2011, 20:09
سلام خدمت دوستان.
از تکنولوژی 3g خبری دارید که میگن همین ماه راه میفته.یا راه افتاده فکر کنم.
و حداکثر سرعتش تا 7 مگابایت هم میرسه.
نمی دونم چرا تاپیکی نداره.
چه جوریاس؟
من خودم adsl مخابرات دارم 128 نامحدود.
ببینم با توجه به شرایط من این برام بهتر نیست.که جایگزین adsl کنم.چون هم سرعتش بیشتره.هم قابل حمل.؟

amirpcp30
07-02-2011, 20:30
سلام
من از ایرانسل استفاده می کنم سرعت دانلود 25-30 هست ولی سرعت باز کردن صفحه خیلی کمه
یعنی واقعا سرعت باز کردن صفحه ی همراه اول خوب شده؟ چون قبلا شنیدم اصلا به پای اسرانسل نمیرسه
من وقتی ایرانسل تمیدیدش تموم میشد شارژم تموم میشد که خب بازم خوبه ولی من همراه اولم داعمی هست اونو چیکار کنم؟ یعنی اگه تمدید تموم بشه کلا همش هزینه میاد برام؟
با سپاس

mohsenslr
08-02-2011, 00:57
اين سرعت 5kb واسه شما E هست يا G

با G ........!

Artam01
08-02-2011, 07:37
سلام خدمت دوستان.
چه جوریاس؟
ببینم با توجه به شرایط من این برام بهتر نیست.که جایگزین adsl کنم.چون هم سرعتش بیشتره.هم قابل حمل.؟

توانای 7 مگ داشتن با سرعت 7 مگ داشتن فرق میکنه، الان همینا هم توانایی سرعت زیادی دارند ولی سرعتی ندارند.

---------- Post added at 07:37 AM ---------- Previous post was at 07:36 AM ----------

سلام
من از ایرانسل استفاده می کنم سرعت دانلود 25-30 هست ولی سرعت باز کردن صفحه خیلی کمه
یعنی واقعا سرعت باز کردن صفحه ی همراه اول خوب شده؟ چون قبلا شنیدم اصلا به پای اسرانسل نمیرسه
من وقتی ایرانسل تمیدیدش تموم میشد شارژم تموم میشد که خب بازم خوبه ولی من همراه اولم داعمی هست اونو چیکار کنم؟ یعنی اگه تمدید تموم بشه کلا همش هزینه میاد برام؟
با سپاس

به تاریخش و ساعتش نگاه کن بعد اون ساعت دیگه بکارش نبر تا هزینه نیاد.

x935
08-02-2011, 12:34
با G ........!

سرعت باز كردن پيج ها چطوره؟مثلا اين صفحه اي فاروم پي سي ورد رو چجوري باز ميكنه؟

iman_s
08-02-2011, 13:04
به محض اتمام سرويس برات يك sms مياد و اعلام ميكنه كه طرحت تموم شده.

mohsenslr
08-02-2011, 20:24
سرعت باز كردن پيج ها چطوره؟مثلا اين صفحه اي فاروم پي سي ورد رو چجوري باز ميكنه؟

بسیار مزخرف! الان همین صفحه رو حدود 30 تا 45 ثانیه طول میکشه تا به صورت کامل لود کنه!

Artam01
09-02-2011, 16:39
من با جفتشون کار کردم همراه اول یه وقتایی کلن وصل نمیشه ولی ایرانسل وصل میشه با سرعت خیلی کم، به نظر من موبایل مخابرات سرعت صحفه باز کردنش بهتر است.

saminem
09-02-2011, 19:15
سلام...

من اینترنت همراه اول رو راه انداختم و سرعتم رو 10کیلوبایته و صفحه رو خوب باز میکنه...

سرعت شما چنده ؟

Artam01
10-02-2011, 13:33
سرعت دانلودش ثابت نیست، یه وقتایی بالای 10 ه یوقتایی زیر 1.

saeed4055
11-02-2011, 13:24
سلام دوستان
من حدودا یک ساعت در روز اینترنت استفاده میکنم
اگه موبایل رو با کابل و یا بلوتوث به لپ تاپ وصل کنم و از موبایل به عنوان مودم استفاده کنم به موبایل اسیب میرسونه؟
ممنون

mohammad_87
12-02-2011, 01:21
شما سند داري؟‌(‌ يعني ميتوني چيزي رو راحت آپلود كني؟)
تهران هستي؟؟
والا من تا روز آخري كه از همراه اول استفاده ميكردم مشكل اصليم باهاش همين بود كه سند نداشت. خيلي وقتا يه ايميل ساده رو نيمتونستم بفرستم!!
مگه میشه سند نداشت؟بله سند دارم.اما زیاد نیست همونطور که گفتم در حد 5-6 کیلو بایته.وقتی شما وصل هستید و صفحه براتون باز میشه خب هم سند دارید و هم ریسیو.
تهرانم.
بدون استفاده از چیزپی ان و قیلتر شکن هم همین مشکل رو دارین؟

من تی موبایل خریدم ولی به همراه اول وصل نمیشه ؟ چی کار کنم ؟ وی با ایرانسل کانکت میشه ؟

کمک میخوام ؟ ایا بچز نرم افزار خودش چیزی هستش که با اون کاکت بشم ؟

ایا توی کاکتشن ساختم باید برای همراه اول یوزر پسورد بزنم ؟ تا کانت بشه ؟

چون همینجوری تا میخواد وصل بشه ارور 619 میده ؟
منم مودم 3g t mobile رو دارم اما برام فقط خونمون جواب نداد.هرجای دیگه امتحان کردم عالی بود.
کمی برنامش مشکل داره تو سایت خود t mobile هم ورژن جدید نزده.اما برای تنظیماتش توی قسمت یوزر و پسورد که برای ایرانسل و همراه اول خالی بزارید اما د قسمت APN (اگه درست نوشته باشم) برای همراه اول mcinet و برای ایرانسل mtnirancell بنویسید.ضمنا بهتره یه پروفایل برای هرکدوم بسازید چون پروفایل پیش فرض برای t-mobile هست.

سلام خدمت دوستان.
چه جوریاس؟
برای چندمین بار به تاخیر افتاد.قرار بود دهه فجر تو تهران عرضه بشه که فعلا افتاده به خرداد.منم بهش امیدوار بودم اما از وقتی افتاد دست شرکتهای ایرانی دیگه زیاد برام مهم نیست.به تاریخهای اعلامی هم توجه نکن.تا واقعا عرضه نکنن هیچی معلوم نیست.خسته شدیم از بس دروغ می بافن...

بسیار مزخرف! الان همین صفحه رو حدود 30 تا 45 ثانیه طول میکشه تا به صورت کامل لود کنه!
وقتی شما G کانکت شدید یعنی gprs که در حد دایل آپ هم نیست.ازش زیاد توقع نداشته باشید.

من با جفتشون کار کردم همراه اول یه وقتایی کلن وصل نمیشه ولی ایرانسل وصل میشه با سرعت خیلی کم، به نظر من موبایل مخابرات سرعت صحفه باز کردنش بهتر است.
اگه در شرایط یکسان بگیم،همراه اول خیلی بهتر شده.اما دانلودش برای من از 25 بالاتر نمیره.بجز اوج ساعات مصرف،در بقیه ساعات همچین دانلودی داره.ایرانسل جدیدا نوسانش زیاد شده...

saminem
12-02-2011, 02:37
من گوشی 2700 کلاسیک دارم. از داخل گوشی به اینترنت وصل میشه ولی با کامپیوتر که میخوام به اینترنت وصل شم مینویسه "اشتراک دیتا ایجاد کنید" و وصل نمیشه..درصورتی که با گوشی وصل میشه...مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی همراه اول EDGE داره ؟

iman_s
12-02-2011, 10:52
سلام دوستان
من حدودا یک ساعت در روز اینترنت استفاده میکنم
اگه موبایل رو با کابل و یا بلوتوث به لپ تاپ وصل کنم و از موبایل به عنوان مودم استفاده کنم به موبایل اسیب میرسونه؟
ممنون
من از صبح تا شب با گوشي و بلوتوث وصلم و مشكلي ندارم.فقط از باطري زياد كار ميكشه و در دراز مدت باطري ضعيف ميشه

LordMMD
16-02-2011, 06:19
برا شما وصله ؟
برا من که از اون روز کذایی که قطع کردن هنوز وصل نشده اینترنتم....

iman_s
16-02-2011, 10:36
تو كرج واسه من وصله
همون روز كذايي هم فقط يكساعت اول صبح قطع بود.

saminem
17-02-2011, 16:30
سرعت همراه اول به نزدیک یا دور بودن از آنتن بستگی داره یا نه ؟

Alex * Delpiero
19-02-2011, 21:33
سلام
من میخواستم سرویس بگیرم میخواستم بدونم از لحاظ سرعت و به اصطلاح رسپونس ایرانسل بهتره یا همراه اول ؟؟
ایرانسل بگیرم یا همراه اول ؟
ممنون میشم دوستان کمک کنند
مرسی

hamid_khakzad
21-02-2011, 17:03
سرعت همراه اول به نزدیک یا دور بودن از آنتن بستگی داره یا نه ؟
بله دوست عزیز
در کل سرعت تکنولوژِی EDGE (هر دو اپراتور همراه اول و ایرانسل) بستگی به فاصله شما با دکل BTS داره

milan-tifusi
21-02-2011, 22:52
من سيم كارت دائمي همراه اول دارم.

كنار آنتن گوشي من گاهي اوقات حرف G و گاهي اوقات حرف E رو مينويسه. حالا من از كجا بفهمم كه همراه اول كدومشون رو تو منطقه ما ارائه ميده و تحت پوشش خودش داره ؟ البته اين رو بگم كه حرف G رو بيشتر مينويسه

hovo
24-02-2011, 11:19
سلام به برو بچ بی نظیر p30 خودمون

یه vodafone md950 خریدم به محض اینکه وصلش کردم خودش یه ویندوز باز کرد یه setup توش بود نصبش کردم
کار کرد خوب هم بود
بعد مجبوز شدم uninstalکنم
البته مطمئن هستم set up رو اون موقع پاک نکردم
الان هرچی میزنمش به usb اصلا انگار نه انگار

چی کار کنم؟
اون ست آپ رو از کجا می شه دانلود کرد
ممنونم
شاد باشید