PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایا سرم کلاه رفته؟

behzad74
26-06-2010, 23:15
سلام من پنج شنبه هفته گذشته یک گوشی سونی اریکسون C903 با قیمت 180 هزار تومن خریدم,اما حالا متوجه شدم که انگار سرم کلاه رفته و این گوشی تقلبیه:
1.عکس هاش که با کیفیت 5 مگا پیکسل باید باشن در حد افتضاح هستند و به زور 2 مگایپکسل میشن
2.دکمه های جهت دار وسط گوشی باید بدون هیچ علامتی باشن ولی مال من روی دکمه های وسطش علامت هایی هست(پایین:علامت فلاش - بالا:تنظیم تشخیص چهره یا نمای نزدیک-چپ:تایمر - راست: کنتراست_)

توی اینترنت عکس هایی که از این گوشی دیدم,دکمه های وسطش هیچ علامتی نداره...

===============================================
این عکس گوشی من:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و اینم عکس گوشی در اینترنت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید========================================== =======
اگر هم میخواید یک عکس با گوشی بگیرم , کفیتش رو ببینید

R@R#M@N
26-06-2010, 23:32
دوست عزیز گوشیت درسته
البته عکست معلوم نیست
ولی این عکس سی903 که کلیداش همینایی هست که گفتی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Prince_Amin
27-06-2010, 02:00
ببین گوشی رو که روشن میکنی اگه ارم سونی اریکسون بیاد حله!در ضمن زیر lcd گوشیت نوشته cybershot?/؟گوشیت اگه وای فای یا gps داره حتما تستشون کن!چون این گوشیهای بلوتوثی طرح کپی فقط رو جعبشون نوشته وای فای و جی پی اس ولی در اصل هیچ کدوم رو ندارن!!!!

behzad74
27-06-2010, 11:25
کد سریالش که با حعبه یکیه,بالاش هم نوشته Sony Ericsson ,پایینش هم نوشته Cyber Shot , اولش هم ارم سونی اریکسون میاد,
نمیدونم چرا عکس هاش به کیفیت k800 نمی رسه , البته فکر کنم عکس هاش خودش اینجوریه, جی پی اس هم داره تست کردم. ولی وای فای نداره روی جعبش ننوشته که وای فای داره
پس اصله دیگه؟

farhooode
27-06-2010, 11:31
دوست عزیز بهتره گوشی تو از سایت سونی اریکسون آپدیت کنی اینطوری کیفیت عکس ها بالاتر میره

Dark.Life
27-06-2010, 12:47
کد سریالش که با حعبه یکیه,بالاش هم نوشته Sony Ericsson ,پایینش هم نوشته Cyber Shot , اولش هم ارم سونی اریکسون میاد,
نمیدونم چرا عکس هاش به کیفیت k800 نمی رسه , البته فکر کنم عکس هاش خودش اینجوریه, جی پی اس هم داره تست کردم. ولی وای فای نداره روی جعبش ننوشته که وای فای داره
پس اصله دیگه؟

آخه سی903 اصلاً وای فای نداره ... گوشی شما اصله
عکساشو تو کامپیوتر نگاه کن ... لنزشم اگه کثیفه تمیزش کن

Mahast Arya
27-06-2010, 14:46
ببرش نمایندگیش...میدان ونک ...برج نگار...طبقه دهم ...واحد 5پارس تلون88644272
برای تشخیص ایراد وتقلبی بودنش.

jamshidjap
27-06-2010, 20:20
قاب پشتش لقی نداره ؟

وقتی اسلایدشو باز میکنی زیر دستت احساس لقی تو اسلایدش نمیکنی ؟

sourena
27-06-2010, 20:31
گوشيت درسته عزيز.....

باري كيفيت عكسها ... تنظيماتت رو چك كن!

اگر بتوني با يه گوشي ديگه عكساشو تست كني عالي ميشد!

ببين كسي تو فروم نداره اين مدل رو!

behzad74
28-06-2010, 20:27
هیچ مشکلی نداره لق هم نیست , تنظیمات عکس هاش هم روی بالاترین کیفیت هستند, تنها مشکلش عکس هاش هستند و جزئیات عکس حالت ابرنگ داره, عکس ها صاف و یک دست نیستند و تاری دارند,یکی از دوستام c903 داره بعدا میرم عکس هاش رو تست میکنم از دوستان عزیز هم بابت راهنمایی ها تشکر میکنم