PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : EDGE Irancell / شرکت ایرانسل

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

KING_DESIGNER
26-06-2010, 22:13
این سرویس بر روی موبایل و یه سری از وسایل تعبیه شده و امکان ارتباط پر سرعت رو از طریق انتنهای موبایل برای شما فراهم می اورد که حداکثر توان ان حدود 40 کیلوبایت در ثانیه هست .
نکته مهم این هست که حتی اگر انتن های موبایل انتن دهی ضعیفی برای صحبت کردن داشته باشند ولی ممکن هست EDGE قوی برای استفاده از اینترنت داشته باشند .
در همه جا قابل استفاده هستند و هزینه ای به مراتب کمتری دارند ضمن این که با شروع بسته های رویای ایرانسل امکان تهیه این سرویس با پرداخت 10 تومن در ماه بصورت نامحدود فراهم هست.

تفاوت GPRS و EDGE
به زبان ساده و خیلی راحت GPRS که تا دیروز شما با اون کانکت میشدید سرعتی معادل 5 کیلوبایت در ثانیه داشت یعنی هر ساعت معادل 20 مگابایت دانلود میکرد.
ولی EDGE همون GPRS هست که بهینه شده و فقط بروی یه سری از گوشیهای جدید و وسایل خاص تعبیه شده و میتونه ارتباطی معادل 40 کیلوبایت در ثانیه رو برای شما به ارمغان بیاره.
این سرعت دسترسی معادل حدود 120 مگ در ساعت هست که نسبت به GPRS حدود 6 برابر هست !

برای این که بدونید شما زیر منطقه تحت پوشش EDGE قرار گرفتید یا خیر
کافیه به گوشی خودتون نگاه کنید
اگر حرف G و(در بعضی گوشیها مثل سونی اریکسون مثلث وارونه) رو دید یعنی که شما ارتباط eDGE ندارید و با GPRs کانکت هستید
اگر حرف E رو دیدید یعنی این که EDGE برقرار هست و میتونید از ان استفاده کنید.

تعریف EDGE
کلمه EDGE مخفف کلمهEnhanced Data Rates for Global Evolutionاست .

این ابزار سرعت انتقال اطلاعات تلفن همراه را افزایش می دهد و باعث تقویت اعتماد داده ها می شود و نرخ ها و حجم های انتقال دیتا را بر روی شبکه های موجود GSM / GPRS از طریق افزایش قابل توجه سرعتهای انتقال دیتا بالا می برد.
فناوری EDGE جزء تکنولوژی نسل سوم طبقه بندی می شود اما سرعت آن بسیار پایین تر از تکنولوژی های نسل سوم است به همین علت آن را نسل 75/2 نیز می نامند .

EDGE در گوشی های تلفن همراه جزء ابزار ارتباطی طبقه بندی می شود .
استفاده از اینترنت و امکانات چند رسانه ای از جمله مواردی است که نیاز به داده پر سرعت دارد و EDGE تا حدودی این نیاز را پشتیبانی می کند .

طرز کار EDGE
این فناوری متفاوت از امکانات گوشی بوده و قابل انتقال از طریق شبکه های ارتباطی است.

این فناوری متفاوت از امکانات گوشی بوده و قابل انتقال از طریق شبکه های ارتباطی است.

EDGE با رابط سیگنال دهی که برای ارتباط از طریق امواج رادیویی استفاده می شود کار می کند . EDGE/EGPRS می تواند بر روی تمام شبکه هایی که از GPRS برخوردار است کار کند .

مزایای فناوری EDGE
از جمله مزیت های این فناوری می توان به ایجاد اتصال سریع ، کار کردن با ظرفیت بالای دیتا و تعامل متقابل با شبکه های GSM برای پوشش جهانی اشاره کرد .

چرا سرعت من کم است ؟:19:
این سرویس به شدت به شرایط شبکه وابسته هست به این معنی که هرچقدر تماس تلفنی و گفتگو در آنتنهای BTS یا موبایل نزدیک به محل سکونت شما زیاد باشه سرویس با افت سرعت د چار میشه.
برای امتحان این گفته میتوند شخصا به حاشیه شهر برید و امتحان کنید و ببینید که سرعتتون چقدر بیشتر میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شکل-1 نمونه ای از انتتن BTS که در ایران به انواع و اقسام اشکال و طرحها و طعمهای گوناگون موجود هست !!:31:

----------------------------------------------------------
-راه حلی برای کسانی که از گوشی های سیمبین3 استفاده میکنند
شما میتونید با تنصب نرم افزار زیر و sign کردن به یک روش جدید و خار ق العاده دست پیدا کنید
میتونید به نزدیک ترین انتن BTS که در نزدیک شماست وصل بشید و از سرعت بیشتری برخوردار بشید
حتی وثتی که گوشی ررو به سیستم وصل کردید هم کار میکنه
اینم نرم افزارش و لینکش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوستانی که

استفاده کردند میگفتند میتونند آنتنهای دور وبر رو ببینند و حتی انتنی که در نزدیکیشون بوده 6 کیلو دانلود میکرده ولی انتنی که دورتر بوده به اون کانکت شدند ولی 30 کیلو دانلود میکرده.
کلا این مبحث بی تاثیر نیست
-
-
-
-
--
-
--------------------------------------------------------------------------
انواع انتن اکسترنال برای بهبود وضعیت آنتن دهی موبایل شما :
این انتنها به شکلها و اقسام متفاوت ساخته میشوند.
ولی برای روشن شدن موضوع من چند مورد رو اشاره میکنم
-این عکس مربوط به یک مدل از این انتنهاست
-فروشگاه شماره 531 در تهران جمهوری پاساژ علالدین( طبقه 5 ) این مدل رو به قیمت 31 تومن میفروشند . امروز شخصا مراجعه کردم .

یک پایه به همین شکل دارد و یک انتن بلند که در زیر همین استوانه مشکی یک آهنربا قرار گرفته که بتونید این آنتن روبه جای فلزی فیکس کنید و بچسبوندید.
آیا شما دیدید پشت کاپوت عقب پیکان گشتیهای پلیس یا گشتیهای اتوبوس رانی همچین چیزی نصب کردند ؟:27::27:

قسمت انتهایی این سم یک فیش به شکل مخروطی دارد که به قسمت آنتن آکسترنال موبایل شما میخورد.
در موبایل k750 در قسمت زیر آینه میتونید این سولاخ رو ببینید.
من در عکس زیر این قسمت رو بصورت نصبشده به موبایل نشونتون میدم

البته الان که دل و روده گوشی بیرونریخته شده
ولی گوشی k750 قابلیت نصب این انتن رو داره و جایش رو داره ( این گوشی مناسب eDGE ) نیست .
در قسمت منحنی کنار آینه این امکان هست

در عکس بالا اگر در قسمت نقره ای رنگ که پلاک روی لنز هست دقیت کنید یک نیم منحنی میبینید که اگر اونو بردارید متونید به قسمت انتن اکسترنال دسترسی پیدا کنید.
در بقیه گوشیها این امکان یا به این شکل هست یا اینکه باید دل و جیگر گوشی رو یرون بریزید تا سولاخش رو کشف کنید.
بهرهحال راهش این هست.

باید گوشی تهیه کنید که هم این قابلیت انتن اکسترنال رو داشته باشه هم اینکه EDGE کلاس 32 رو پشتیبانی کنه.
در ضمن خود فروشنده میگفت این فیش به یه تبدیل میخوره و برای گوشیهای مختلف متفاوته میشه ازقست کانکتور انتهایی گوشی که جای ورود فیشهای شارژر و هندفری هست از این انتن استفاده کرد.
که البته من به این گفته شک دارم چون روی گوشی معمولا باید کانکتور مربوط به این انتن باشه. قبل از خرید این انتن از وجود کلاس 32 روی گوشی و همچنین وجود این سولاخ روی برد گوشی اطمینان حاصل کنید
گوشی رو به یه تعمیرگاه ببرید بگید توی منطقه شما انتن دهی کم هست
ایا گوشیتون اون سولاخی که گفتم داره یا نه
اگر داشت که بخرید و اگر هم نداشت که نخرید.

که در عکس دومی که گذاشتم کاملا سیم رو به مدار گوشی وصل کردند و دیگه باید با هندفری بولتوث با ان گوشی صحبت کرد چون که به نظرم تا این گوشی رو دست بگیری بقیه احشام داخل شکمش بیرون ریخته میشه :31::27:
---------------------------------------------------

نحوه ارتباط با کامپیوتر مبتنی بر سیستم عامل ویندوز
------------------------------------------------------------------------------------

به 3 شکل میشه این ارتباط رو بوجود اورد
1- ارتباط موبایل با کابل به سیستم و استفاده از موبایل به جای مودم
2- استفاده از simcard dongle
3- مختص لپتاپها: استفاده از سیم کارت دانگل موجود در داخل لپتاپ

برای برقراری ارتباط باید از موبایل به عنوان مودم استفاده کنید خوب این هم دچار زحمات و خساراتی در آینده خواهد شد. (من جمله سوختن باطری و اصطهلاک قطعات داخلی و تضعیف قوه انتن دهی دستگاه و...)
که برای اتصال موبایل به سیستم هم من در پست بعدی توضیح میدهم .

ولی وسیله ای به نام SIMCARD DONGLE هست که به عنوان یک مبدل USB هست که سیم کارت رو داخل اون قرار میدهید و بوسیله نرم افزار همراهش سیستم به مثال یک دستگاه وبایل عمل خواهد کرد.
قیمت این وسیله با پشتیبانی از 3G (شبکه های نسل بعدی با قدرت دریافت یک مگ ) حدد 100 تا 120 تومان است

شکل 2- نمونه ای از USB دانگل ( که این هم در انواع و اقسام و طرحها و طعمهای گوناگون تولید میشود :31:)

اما چون دارای انواع و اقسام گوناگون هستند به ناچار بهترین مدلها رو بهتون معرفی میکنم .
این دو محصول شرکت dlink هستند و قیمت خوبی دارند ضمن اینکه میدونین dlink در عرصه شبکه حرفی برای گفتن داره به نسبت میکروسیم و ...

این مدل به نام DWM - 152 هستش که قیمتش 100 تومنه
سیستمعاملهای زیر رو هم پشتیبانی میکنه.
Windows 2000/XP/VISTA or Mac OS X 10.4.0+
در ایران پیدا میشه و همچنین در سایتهای فروش محصولات شبکه سرچ بزنید میتونید پیدا کنید.
صفحه اطلاعات بیشتر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
DWM-156/3GA
این مدل کیفیت بهتری نسبت به قبلی داره وقیمتش 120 تومنه
از سیستمهای عامل زیر هم پشتیبانی میکنه
• Operating Systems: Windows VISTA/XP/2000 and MAC OS X 10.4 and higher

صفحه معرفی بیشتر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوب من به شخصه اگر بخوام چیزی رو تایید کنم و برای خودم بخرم ترجیح میدم روی این دوتا محصولی که در بالا عکسش رو گذاشتم فکر کنم چون حرفی برای گفتن دارند و مارکهای متفرقه نیستند.

شکل 3- روترهایی که سیم کارت میخورند محصول DLINK
که قابلیت ارتباط با چندین سیستم رو دارند و ورودی سیم کارت دارند که سیم کارت رو داخلشون میزارین و اینترنت رو به سادگی بین چندتا سیستم بصورت کابلی پخش میکنید که مدل سمت راستی علاوه بر کابل بصورت وایرلس هم امکان تقسیم امواج رو داره :20:
اینم در طرحها و رنگها و طعمهای گوناگون عرضه میشه:31:

لازم به ذکره که این روترها اسمشون با خودشون هست و هاب سئویچ هم هستند و اینترنت رو بین چند سیستم تقسیم میکنند . این وسیله برای کار خونگی خانگی توصیه نمیشه برای دوستانی که قصد تقسیم پهن باند بین چند سیستم رو دارند توصیه میشه ضمن اینکه میتونین بصورت وایرلس هم به لپتاپ های اطراف اینترنت 3G رو تقسیم کنید.

الته در لپتاپهای نسل جدید ( هم اکنون در بازار نیز موجود هست) یک ورودی سیم کارت نیز تعبیه شده که با نصب درایور ان میشود از این دانگل داخلی استفاده کرد.
نمونه ای از ورودی سیم کارت در لپتاپ که بصورت خشابی وارد لپتاپ میشود
اینم در طعمها و رنگهای مختلف موجود هست :31:

سرعت این سرویس در applicationهای محتلف
برای مرور صفحات سایتها مشکل تاخیر هست یعنی صفحات باز نمیشوند و یه دفعه کل صفحه لود میشه !!
ولی در هنگام دانلود سرعت من از 20 تا 25 بصورت ثابت بود و بصورت متغیر هم روند افزایش داشتم تا 40 تا رو داشتم ولی روی عدد 40 برای 3 ثانیه بصورت لحظه ای دانلود میکرد و دوباره به حالت عادی برمیگشت که البته این هم طبیعی هست چون ارتباط بصورت بیسیم بقرار هست و پکتهای ارسالی خاصیت حرکت در کابلها و ارتباط سریعتر رو ندارند. پس این delay کاملا طبیعی هست.
با تورنت و peer 2 peer هم حدود 16 کیلو دانلود داشتم
سرعت دانلود از لینک مستقیم هم حدود 100 مگ در ساعت بود.

برای مستند بودن توضیح هم یک فیلم اماده کردم که زحمت این فیلم رو دوست عزیز truy کشیدند :10:و من
کم حجمش کردم و برای شما اپلود کردم .دانلود از سرور زیبای رپید شیر:31:

کلاسهای edge بر روی موبایل شما
هر موبایلی با سرعت خودش به اینترنت وصل میشه !
پس هر EDGE ای EDGE نیست !
دقت کنید eDGE در کلاسهای متفاوتی عرشه میشه حتی ممکنه سرعتتون بالاتر از 15 نره و اون هم به خاطر نوع گوشی هست که شما دارید edge کلاس 10=236.8کیلو بیت=29 کیلو بایت
edge کلاس 12=236.8کیلو بیت= 29 کیلو بایت
edge کلاس 32=296 کیلو بیت=37 کیلو بایت
اینها حداکثر سرعت دانلود هستند ولی باز بستگی به گوشی داره که بتونه
تعداد اسلات DLوUL رو هماهنگ کنه.
و در نهایت بهترین کلاس همون کلاس اخر یعنی 32 هست

پس اگر پوشش منطقه هم خوب باشه ولی موبایل شما کیفیت لازم رو نداشته باشه با مشکل افت سرعت روبرو خواهید شد.
باید در هنگام خرید موبایل ویا اتصال به این سیستم به این پارامترهای بالا توجه داشته باشید
برای این که بدونید گوشی شما در چه کلاسی هست و حداکثر سرعت خودتون رو دربیارید به این ادرس مراجعه کنید

قیمتهای ایرانسل

شایان ذکر است که غیر ساعات اوج مصرف یعنی از 11 شب تا 6 صبح و همچنین روزهای پنجشنبه و جمعه ) که میتونید استفاده کنید.

با تشکر فراوان از بروبکس پی سی ورلد:27:masud-000000- mehrdad38-adrenalin MrDevil- Milad_4171 وrazmjoo...:40::10:

KING_DESIGNER
26-06-2010, 22:25

آموزش استفاده از اینترنت ایرانسل در کامپیوتر

بوسیله موبایل - Sim card dongle و لپتاپهایی که خشاب سیم کارت دارند .

اولین نکته این هست که شما بدونید وقتی موبایل و یا سیم کارت دانگل رو به سیستم نصب میکنید در حکم یک مودم عمل میکند
مودم چیه ؟
یک وسیله است که اطلاعات دیجیتال خروجی از سیستم شما رو به انالوگ تبدیل میکند و به مرکز سرویس دهنده ارسال میکند و اطلاعات انالوگ دریافت شده رو به زبان دیجیتال برای سیستم شما ترجمه میکند. پس دائم در حال رد و بدل اطلاعات هست
چه مودم ADSL و چه مودم دایال آپ و چه --- و .... همه کارشون شبیه به هم هست و موبایل هم از این قاعده مستثنی نیست.

حالا این مودم میتونه موبایل باشه یا هرچیز دیگه ای
پس باید توجه کنید که بار زیادی بر دوش این وسیله هست
اگر از موبایل استفاده میکنید خیلی نمیتونید بازدهی عالی داشته باشید چرا که موبایل برای صحبت کردن ساخته شده حتی معیار انتخاب یک موبایل برای مقایسه میزان کشش باطری برای صحبت کردن هست نه اینکه چقدر با اینرنت میشود کار کرد.
پس باید در هنگام کار با این وسیله از یک موبایل نه چندان گرونقیمت استفاده کرد چه بسا که باعث اصطهلاک و از بین رفتن گوشی شما بشود. من جمله کاهش عمر و انتن دهی و همچینین خرابی باطری و ...

پس توصیه من این هست که از یک گوشی ارزون استفاده کنید نه گوشیهای مجلل و به نسبت گرونقیمت تر و مدل بالا .

خوب برای ارتباط موبایل با سیستم ابتدا باید از وجود EDGE در موبایل و همچنین در محل اطلاع داشته باشید کافیه که به ادرس زیر برید و نوع گوشی رو وارد کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتا از وجود قابلیت EDGE در موبایل اطلاع حاصل کنید.

سپس سی دی همراه موبایل رو داخل سی دی درایو بزارید و نرم افزار pc studiio - و یا pc suit و یا هرچیز دیگه ای که اسمشو میزارین :31: رو نصب کنین
وقتی که مراحل نصب تموم بشه چه اتفاقی میفته ؟
یک برنامه به سیستم میگه که موبایل شما به عنوان یک مودم کار میکنه و میتونه اطلاعات رو به سرور بفرسته و میشه برایش کانکشن تعریف کرد.
خلاصه وقتی این برنامه رو نصب کردید میتونید از اینترنت EDGE استفاده کنید .
و نکته دوم این که به جای شماره اتصال از یک کد استفاده میشود که این کد مبنای ارتباط موبایل با سیستم هست و هروقت این کد رو داخل قسمت dial number وارد کنید میتوند به مودم یا همون موبایلتون وصل بشید.

در هر موبایلی برنامه ها به شکلهای مختلفی هست ممکن هست که یک موبایل با نرم افزار دیگری کار کند مهم نیست کارکرد همشون شبیه هم هست ولی توجه کنید که امکان ندارد برنامه های سامسونگ برای سونی اریکسون کار کند و یا برعکس و یا نوکیا و ....
پس هر گوشی برنامه خاص خودشو میخواد.
اگر هم برنامه مربوط به موبایل رو ندارید کافیه به سایت سازنده یه سر بزنید یا در تاپیک اعلام کنید تا دوستان ظرف سه سوت لینک بارانتون کنند :31:
مثلا خود من برنامه ای برای گوشیم نداشتم ولی توی سایت سامسونگ اخرین نسخه برنامه رو گیر اوردم و موبایلمو با یک کابل ارزون 2 تومنی خیلی راحت به سیستم معرفی کردم. و موبایلمو یه جایی گذاشتم که انتن دهی فوق العاده بالاست و مشکلی تا حالا نداشتم.

البته به جز کابل هم میشه از بلوتوث استفاده کرد ولی فوق العاده خطرناک هست و قطعه بلوتوث که به سیستم وصل میشود متاسفانه میسوزد . طبق چیزی که دوستان گفتند. پس بهتره که از این وسیله استفاده نکنیند و بخیال بشید.

خوب به ترتیب اموزش چند نوع پی سی سوئیت رو میزارم که به دردتون میخوره .

آموزش گوشیهای نوکیا

باید بگم که اخرین ورژن نرم افزار pc suit مخصوص این گوشیها در سایت نوکیا قرار گرفته که نیازی به تنظیم سرویس دهنده برای جاهای دیگر نیست و ایرانسل رو داخلش قرار دادند.

مدل گوشی و نوع سیستم عامل رو از لینک بالا انتخاب کنید و اخرین ورژن نرم افزار رو بگیرید.

براي شروع كار شما بايد برنامه Nokia PC Suite روي pc تون وصل باشد حالا گوشيتون رو از طريق كابل به pc وصل كنيد بعد از اتصال گوشي به pc برنامه Nokia PC Suite را باز كرده و روي گزينه connect to internet كليد كنيد در صفحه باز شده روي گزينه setting كليد كنيد
صفحه زير باز خواهد شد...

همانطور كه تصوير مشاهده مي كنيد بايد مودم را نوع گوشيتون است انتخاب كنيد و به گام زيري برويد(البته بايد از قبل درايو گوشيتون رو كه در

در صفحه زير گزينه 2 را انتخاب كنيد و به گام بدي برويد

در صفحه بعدي در قسمتي كه به رنگ آبي در شكل مشخص شده عبارت mtnirancell رو تايپ كنيد و به گام بعدي برويد.

در صفحه بعد روي دكمه connect كليد كنيد تا عمل اتصال انجام شود و قسمت چپ پنجره به شكل مشخص شده در زير در باييد.
حالا بدون هيچ مشكلي مي توانيد در site هاي مختلف گشت و گذار كنيد فقط اين را بياد داشته باشيد تا پنجره بالا را تا پايان كارتان نبنديد.
در پايان هم مي توانيد با زدن دكمه dicconnect و در گام بعدي جدا كردن كابل از گوشي dc شويد فقط بياد داشته باشيد كه اول روي dicconnect كليد كنيد و بعد كابل را جدا كنيد.

آموزش گوشیهای سونی اریکسون
آموزش اتصال gprs رایگان ايرانسل براي گوشي هاي سوني اريكسون:
ابتدا گوشيتون را با كابل به pc وصل كنيد بعد برنامه PC Suite رو اجرا كنيد...
بعد مطابق شكل بالا روي mobile network wizard كليد كنيد در گام بعدي از منوي file گزينه new connection رو انتخاب كنيد.
با باز شدن پنجره زير گزينه اول را انتخاب كنيد و به گام بعدي برويد.
حال مدل گوشيتون رو به عنوان مودم از ليست انتخاب كرده و به گام بعدي برويد.
در مرحله ي زير يك نام براي كانكشنتون انتخاب كنيد.
در مرحله زير تنطيمات را روي حالت اتوماتيك همون جوري كه در شكل مشخص شده انتخاب كنيد و به مرحله بعد برويد
در مرحله بعد بعد از زدن دكمه finish كار ساخت كانكشن تمام شده است كافيه مانند شكل زير روي كانكشنتون راست كليك كرده و گزينه connect رو انتخاب كنيد...

آموزش گوشیهای پاکت پی سی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر چنانچه گوشی شما در آموزش های بالا موجود نیست ابتدا به سایت سازنده برید اگر درایور گوشی رو پیدا نکردید به تاپیک بیاید و اعلام کنید حتما راه حلی پیدا خواهد شد .

آموزش برای سیم کارت دانگل و لپتاپ به علت این که هنوز این دو مورد فراگیر نشده اند متاسفانه مطلبی پیدا نکردم اگر کسی اعلام امادگی کرد مطلب رو برای من PM بده من در همین جا درج میکنم

با تشکر از H.VIKE همکار انجمن موبایل و adernalin و mr devil و milad_4171 :11:

amirlovely
26-06-2010, 22:50
تموم ان یوسی بی مودم ها که گفتین فقط Edge va gprs دارن تو ایران همشون 90 به بالا میگین اگه کسی بتونه وارد کنه تعداد بالا بازار خوبی می تونه داشته باشه تو چین 30 تومن هست

KING_DESIGNER
26-06-2010, 23:08
داش علی ما توی تاپیک بقلی میگفت روی کارتن سیم کارت دانگلش نوشته 3G هم داره قیمتش هم صد تومنه میتونید از ایشون بپرسید منم هنوز این وسیله ورن دیدم ولی میخوام تهیه کنم.

aliani
26-06-2010, 23:20
دوستان گوشی من n73 هست بلوتوث هم دارم آموزشی چیزی سراغ ندارید تا بتونم از طریق بلوتوث اینترنت و شیر کنم با pc ؟ بعد من adsl هم دارم نمیشه یجوری هر 2 رو با هم داشت ؟!

ممنون

KING_DESIGNER
26-06-2010, 23:36
دوستان گوشی من n73 هست بلوتوث هم دارم آموزشی چیزی سراغ ندارید تا بتونم از طریق بلوتوث اینترنت و شیر کنم با pc ؟ بعد من adsl هم دارم نمیشه یجوری هر 2 رو با هم داشت ؟!

ممنون
سلام
شدنش که میشه کافیه درایور بلوتوث رو نصب کنید و یه سری تنظیمات رو انجام بدید تا برای همیشه با سیستمبه گوشی وصل شید و از اینترنت استفاده کنید.
برای ریز جزییات باید اجازه بدید مهدی پی سی عزیز بیاد و توضیح بدهند.
جفتش رو نخیر نمیشه. البته میشه ولی به سختی
باید لینوکس نصب کنید تا سیستم بصورت رورتر کار کنه .
برنامه هایی هستند که فقط مخصوص کار با لینوکس هستند و فقط یه برنامه هست که برای ویندوز ساخته شده
اونم متاسفانه سیستم عامل خودشو داره و بوت میکنه و سیستم که بالا میاد مستقیم وارد برنامه خودش میشه و یعنی یانکه باید یه سیستم رو بصورت مجزا بریا اینکار در نظر بگیرید و دیگه نمیشه با اون سیستم کاری انجام داد
توی بانکها دیدی یه سیستم همیشه روشنه و توی یه کمد هستش؟ کسی هم باهاش کاری نداره ؟ دید ؟ عین همون سرور میشه و این وسط پهنای باند توزیع میکنه.

citrix
27-06-2010, 09:01
درود...
گوشی من w960 هستش 3g رو ساپورت می کنه اما EDGE رو نمیدونم ! ساپورت می کنه ؟ من وصل کردم به کامپیوتر با 6 دانلود می کرد ! :41:

roteal2007
27-06-2010, 10:09
کینگ جون یه تست سرعت هم از SPEEDTEST.NET
واسمون بذار تو پست 1.

KING_DESIGNER
27-06-2010, 11:30
کینگ جون یه تست سرعت هم از SPEEDTEST.NET
واسمون بذار تو پست 1.
امشب روی چشم الان که اینترنتم فعال نیست شبانه دارم .

ali6803
27-06-2010, 11:52
سرویس EDGE؟؟؟؟

اقا من رفتم تو سایت ایرانسل اصلا این جور چیزی ندیدم شما از کجا میگید که سایت ایرانسل اعلام کرده؟

KING_DESIGNER
27-06-2010, 12:29
سرویس EDGE؟؟؟؟

اقا من رفتم تو سایت ایرانسل اصلا این جور چیزی ندیدم شما از کجا میگید که سایت ایرانسل اعلام کرده؟

عزیز GPRS رو که بهینه کنی میشه EDGE همین

Electronic-Arts
27-06-2010, 12:45

ali6803
27-06-2010, 13:01
عزیز GPRS رو که بهینه کنی میشه EDGE همین
قربونت بیا یکم توضیح بده چی کار کنیم باید خیلی خوب باشه مخصوصا برای سره کار که به اینترنت دست رسی نداریم در ضمن گوشی من امنیا اچ دی i8910 هستش نمیدونم ساپورت میکنه یا نه؟

چطوری حالا این gprs رو بهینه کنیم بشه EDGE ؟؟؟؟

KING_DESIGNER
27-06-2010, 14:02
سلام لازم نیست که شما کاری کنید وقتی که انتن دهی خوبی داشته باشی و گوشی شما هم EDGE هم ساپورت کنه 0 که فکر کنم بکنه ) و سیم کارت ایرانسل هم داشته باشید این کار امکان پذیر هست
فقط کافیه GPRs رو تنظیم کنید خودش اتوماتیک سرعت رو زیاد میکنه ضمن اینکه در ضتویحات با نوشتم که باید این طرح بسته های رویایی رو فعال کنی که بزودی یه توضیح کامل برای مودم و ... مینویسم
متاسفانه من یه ویندوز عوض کردم ولی کل هاردم جابجا شده .... فعلا این مصیبت عظما رو تموم کنم روی چشم پست اول و دوم رو که رزرو کردم کامل توضیح میدم.
فقط کافیه به سایت ایرانسل برید در قسمت مروبط به طرحهای تابستان میتونید شرایط رو مطالعه کنید همش ماهی 10 تومنه ولی سرعتش در حد 256 نامحدود هستش .
خوبیش هم اینه که محدودیت نداره
من aDSL خودمو میخوام لغو کنم از هیمن بسته ها استفاده کنم.

ali6803
27-06-2010, 15:12
من الان یک روزه گرفتم......زیاد جالب درنیومده در حالی که انتن هم فوله و دکل هم نزدیک صد متری با من فاصله داره...صفحه دیر باز میشه و دانلود بیشتر از 7 بالاتر نمیشه........چطوری بعضی از دوستان بالای 20 دانلود میکنند؟؟؟

KING_DESIGNER
27-06-2010, 15:16
من الان یک روزه گرفتم......زیاد جالب درنیومده در حالی که انتن هم فوله و دکل هم نزدیک صد متری با من فاصله داره...صفحه دیر باز میشه و دانلود بیشتر از 7 بالاتر نمیشه........چطوری بعضی از دوستان بالای 20 دانلود میکنند؟؟؟
دوستان کم لطفی میکنند پست اول این تاپیک رو نمیخونند بعدا شاکی میشن که چرا اینجوری شد چرا اونجوری شد. خوب من این همه زحمت میکشم که شما نگید چرا سرعت من کم هست.!!!
علت این مسئله در پست شماره یک همین تاپیک کامل داده شده . زحمت بکشید مطالعه بفرمایید.

با لپتاپ تایپ میکنم بعدا ایرادات نوشتاری رو رفع میکنم
1- برای داشتن همچیی سرویسی نیاز به یک سیم کارت ایرانسل و یک موبایل با قابلیت EDGE رو دارید
این سرویس به شدت به شرایط شبکه وابسته هست به این معنی که هچقدر تماس تلفنی و گفتگو در انتنهای BTS نزدیک به شما زیاد باشه سرویس با افت سرعت د چار میشه.
...............سم :20:

این مسئله از شما که قدیمی هستید بعید بود :31:

Electronic-Arts
27-06-2010, 16:58
الان دارم با 28 دانلود میکنم

nikaan
27-06-2010, 17:44
سلام

در مورد این سرویس چند تا نظر داشتم:

این سرعتش دقیقا برابر با سرعت 256 مخابرات هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم پینگش در بهترین حالت:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اما به نظر سرعتش نسبت به قیمتش خیلی خوبه ولی باید به چند نکته ی مهم توجه کرد:

1) مهمترین نکته اینه که معلوم نیست این سرویس با چه سرعتی ارائه میشه و این تضمین وجود نداره که همیشه 28 کیلو بایت پهنای باند داشته باشه یعنی شما این سرویس رو با نام سرویس 256 kbps خریداری نمی کنید و در نتیجه در ادمه می تونه هر سرعتی که مایل بود ارائه بده یعنی میتونه سرعت رو به 128 هم کاهش بده چون در قرارداد تضمین میزان پهنای باند مشخص وجود نداره
2) پینگش خیلی بالاست و اصلا خوب نیست

3) چند درصد از افراد حاضرند که 1 ماه بطور 24 ساعته گوشیشون رو به usb متصل کنند و از پهنای باند در اختیارشون استفاده کنند؟ جوابش اینه که درصد بسیار پایینی مگر اینکه گوشی قدیمی با قابلیت اتصال به این سرویس داشته باشند که براشون اهمیت نداشته باشه که گوشیشون خراب بشه که تعداد این افراد هم کمه

ضمن اینکه دانگل ها هم به تعداد زیاد وارد نشده و قیمت بالایی دارند و در نتیجه افراد زیاد به طرفش ممکن نرن

همه ی این چیز هایی که در مورد 3 گفتم رو ایرانسل می دونه و به نوعی استفاده از پهنای باندش عملا کمه و برای همین فعلا با این میزان پهنای باند ارائه میده

نتیجه:

من میگم فعلا به قیمتش خیلی می ارزه ولی اگر جای دوستان بودم در ابتدا هزینه برای خرید لوازمی مثل دانگل نمی کردم چون این نکته خیلی مهمه که تضمینی برای پهنای باند وجود نداره و اگر بعدا پهنای باند رو کاهش بده ضرر می کنید

ویرایش:

این هم تعریف EDGE از نظر سایت معتبر GSMARENA:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمی بینید در عمل یا به قول این سایت نوعا این سرویس محدود به سرعت 135kbps هست!!!!! :

The theoretical maximum speed is 473 kbps for 8 timeslots but it is typically limited to 135 kbps in order to conserve
spectrum resources

ویرایش2:

طبق همین لینک گوشی های معمولی که قابلیتEDGE رو ندارند، هم می تونن از این سرویس استفاده کنند ولی بطور خودکار به gprs تغییر پیدا می کنه و سرعت به اندازه ی gprs دریافت خواهد شد:

Both phone and network must support EDGE, otherwise the phone will revert automatically to GPRS.

Milad4171
27-06-2010, 19:02
کینگ جان!! منم به مشکل تو دچار شدم!
رفتم PC STUDIO جدید رو دانلود کردم و نصب کردم ولی دیگه درایور MODEM USB1.0 رو نمیشناسههههههه
خداااااااااااا
میخوام سرمو بزنم تو دیوار. و میشه گفت میتونم کمی باهات همدردی کنم!!
میگی چیکار کنم!؟ تو که به این چالش ها دچار شدی چه کردی حل شد مشکلت!؟

---------- Post added at 08:02 PM ---------- Previous post was at 07:58 PM ----------

راستی. تو که میگی شلوغ بودن خط ممکنه دچار کم شدن سرعت بشه پس یعنی سرعت در شب یا صبح زود میتونی زیاد باشه؟ درسته؟
من دیشب واسه تست توی خودگوشی چند تا فایل رو گرفتم. فوق العاده بود!! (البته بماند که کلی هزینه شد) ولی فکرکنم رسیوم حدودا 20 بود! شاید هم بیشتر. من فایل موزیک رو توی 4 دقیقا حدودا میگرفتم! با حجم حدودا 7مگ!
خوبه؟
البته زیاد دیر وقت نبود من این تست رو ساعت 10 انجام دادم!!!
اعصابم خورد شد موردم گوشیم رو نشناخت!! تو نت هم هرچی سرچ میکنم لینک پیدا نمیکنم!! یه بار هم کلا پاک کردم از اول نصب کردم بازم نشد!! واقعا گو گیجه گرفتم!!!!!!!!!!

Milad4171
27-06-2010, 19:47
خوب. انگار دست شد! آخیییش!
فقط یه سوال. ببین من میرم اینجا
Pc Studio >> Toolbox>>internet connector
فقط یه سوال!
من چه سروری یا چه کشوری رو انتخاب کنم؟ ایران نداره!!
یک بار وصل شدم اصلا رسیو نداشت! ولی خوب حالا باز امتحان میکنم! راستی. من باگوشیم تو حالت خاموش هم تونستم مودم رو بشناسم! ولی اونطوری فقط باید با کانکشن خود ویندوز وصل بشی×
من که نفهمیدم گوشیت چیه ولی این روش رو امتحان کن! خاموش کن بعد بزن به سیم ببین مودم رو میشناسه !

KING_DESIGNER
27-06-2010, 19:57
سلام

در مورد این سرویس چند تا نظر داشتم:

این سرعتش دقیقا برابر با سرعت 256 مخابرات هست

اینم پینگش در بهترین حالت:

اما به نظر سرعتش نسبت به قیمتش خیلی خوبه ولی باید به چند نکته ی مهم توجه کرد:

1) مهمترین نکته اینه که معلوم نیست این سرویس با چه سرعتی ارائه میشه و این تضمین وجود نداره که همیشه 28 کیلو بایت پهنای باند داشته باشه یعنی شما این سرویس رو با نام سرویس 256 kbps خریداری نمی کنید و در نتیجه در ادمه می تونه هر سرعتی که مایل بود ارائه بده یعنی میتونه سرعت رو به 128 هم کاهش بده چون در قرارداد تضمین میزان پهنای باند مشخص وجود نداره
2) پینگش خیلی بالاست و اصلا خوب نیست

3) چند درصد از افراد حاضرند که 1 ماه بطور 24 ساعته گوشیشون رو به usb متصل کنند و از پهنای باند در اختیارشون استفاده کنند؟ جوابش اینه که درصد بسیار پایینی مگر اینکه گوشی قدیمی با قابلیت اتصال به این سرویس داشته باشند که براشون اهمیت نداشته باشه که گوشیشون خراب بشه که تعداد این افراد هم کمه

ضمن اینکه دانگل ها هم به تعداد زیاد وارد نشده و قیمت بالایی دارند و در نتیجه افراد زیاد به طرفش ممکن نرن

همه ی این چیز هایی که در مورد 3 گفتم رو ایرانسل می دونه و به نوعی استفاده از پهنای باندش عملا کمه و برای همین فعلا با این میزان پهنای باند ارائه میده

نتیجه:

من میگم فعلا به قیمتش خیلی می ارزه ولی اگر جای دوستان بودم در ابتدا هزینه برای خرید لوازمی مثل دانگل نمی کردم چون این نکته خیلی مهمه که تضمینی برای پهنای باند وجود نداره و اگر بعدا پهنای باند رو کاهش بده ضرر می کنید

ویرایش:

این هم تعریف EDGE از نظر سایت معتبر GSMARENAS:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمی بینید در عمل یا به قول این سایت نوعا این سرویس محدود به سرعت 135kbps هست :

The theoretical maximum speed is 473 kbps for 8 timeslots but it is typically limited to 135 kbps in order to conserve spectrum resources

خوب نیکان عزیز
ضمن تایید تمامی صحبتها
اگر دانگل رو بخرند پشیمون نمیشوند چرا ؟
چون که سیم کارتهای نسل سوم که بیاد میتونند از سرعت بییشتر استفاده کنند و انگهی کسی که از این سرویس استفاده میکنه ممکنه یه جای دور افتاده باشه و فقط امکان موبایل رو داشته باشه و از ADSL خبری نباشه این سرویس به درد اونها میخوره. و بازم تاکید میکنم تا وقتی که ارتباط کابلی هست هیچ وقت نباید سمت بی سیم رفت . ارتباط موبایلی وقتی خوبه که سرعتش بالا باشه . ممکنه الان قیمت دانگلها نامناسب باشه ولی نمیشهبه خاطر این یه مورد منکر کل این سرویس بشیم.
به نظر من که سرعتش فعلا خوبه و من با این قیمت همچین سرویسی رو ندیدم.

کینگ جان!! منم به مشکل تو دچار شدم!
رفتم PC STUDIO جدید رو دانلود کردم و نصب کردم ولی دیگه درایور MODEM USB1.0 رو نمیشناسههههههه
خداااااااااااا
میخوام سرمو بزنم تو دیوار. و میشه گفت میتونم کمی باهات همدردی کنم!!
میگی چیکار کنم!؟ تو که به این چالش ها دچار شدی چه کردی حل شد مشکلت!؟

---------- Post added at 08:02 PM ---------- Previous post was at 07:58 PM ----------

راستی. تو که میگی شلوغ بودن خط ممکنه دچار کم شدن سرعت بشه پس یعنی سرعت در شب یا صبح زود میتونی زیاد باشه؟ درسته؟
من دیشب واسه تست توی خودگوشی چند تا فایل رو گرفتم. فوق العاده بود!! (البته بماند که کلی هزینه شد) ولی فکرکنم رسیوم حدودا 20 بود! شاید هم بیشتر. من فایل موزیک رو توی 4 دقیقا حدودا میگرفتم! با حجم حدودا 7مگ!
خوبه؟
البته زیاد دیر وقت نبود من این تست رو ساعت 10 انجام دادم!!!
اعصابم خورد شد موردم گوشیم رو نشناخت!! تو نت هم هرچی سرچ میکنم لینک پیدا نمیکنم!! یه بار هم کلا پاک کردم از اول نصب کردم بازم نشد!! واقعا گو گیجه گرفتم!!!!!!!!!!
نرم افزار خود سایت رو بگیرید . اگه که نشد برید و تمامی برنامه هایی که تا الان نصب کردید رو بردارید
مدل گوشی رو برای من اینجا بنویسی تا خودم درایورشو سرچ کنم بهت بدم.

nikaan
27-06-2010, 20:10
---------- Post added at 09:10 PM ---------- Previous post was at 09:10 PM ----------

خوب نیکان عزیز
ضمن تایید تمامی صحبتها
اگر دانگل رو بخرند پشیمون نمیشوند چرا ؟
چون که سیم کارتهای نسل سوم که بیاد میتونند از سرعت بییشتر استفاده کنند و انگهی کسی که از این سرویس استفاده میکنه ممکنه یه جای دور افتاده باشه و فقط امکان موبایل رو داشته باشه و از ADSL خبری نباشه این سرویس به درد اونها میخوره. و بازم تاکید میکنم تا وقتی که ارتباط کابلی هست هیچ وقت نباید سمت بی سیم رفت . ارتباط موبایلی وقتی خوبه که سرعتش بالا باشه . ممکنه الان قیمت دانگلها نامناسب باشه ولی نمیشهبه خاطر این یه مورد منکر کل این سرویس بشیم.
به نظر من که سرعتش فعلا خوبه و من با این قیمت همچین سرویسی رو ندیدم.

.

سلام

بله اگر در جایی باشند که سرویسی ارائه نمیشه، براشون مناسب هست ولی مهم اینه که اگه پهنای باندی که ارائه میدن افت کنه در این صورت دانگل به درد همین افراد هم نمی خوره ، چون پهنای باند برای دانلود مناسب نیست و در نتیجه نیاز به اتصال دائمی برای دانلود ندارن و برای اتصال های کوتاه مدت به اینترنت هم می تونن از همون اتصال usb استفاده کنن

من در مجموع پیشنهادم اینه که فعلا برای خرید دانگل صبر کنن تا هم قیمت معقولی پیدا کنه و هم تکلیف پهنای باند این سرویس مشخص بشه و فعلا بصورت کوتاه مدت از اتصال usb استفاده کنند

ولی من هم اعتراف می کنم که فعلا خیلی به قیمتش می ارزه

KING_DESIGNER
27-06-2010, 20:12
خوب. انگار دست شد! آخیییش!
فقط یه سوال. ببین من میرم اینجا
Pc Studio >> Toolbox>>internet connector
فقط یه سوال!
من چه سروری یا چه کشوری رو انتخاب کنم؟ ایران نداره!!
یک بار وصل شدم اصلا رسیو نداشت! ولی خوب حالا باز امتحان میکنم! راستی. من باگوشیم تو حالت خاموش هم تونستم مودم رو بشناسم! ولی اونطوری فقط باید با کانکشن خود ویندوز وصل بشی×
من که نفهمیدم گوشیت چیه ولی این روش رو امتحان کن! خاموش کن بعد بزن به سیم ببین مودم رو میشناسه !
برای منم کشور رو نداشت
other بزن
در قسمت یوزر نیم و پسورد هم چیزی ننویس
فقط برای دایال نامبر اینو بزن
#1***99* ( ازچپ به راست بخونش )
( که به ترتیب میشه این = ستاره نود ونه ستاره ستاره ستاره یک مربع)
وقتی این شماره رو وارد کنی مستقیم به مودم وصل میشه
-----------------------------------
روش دوم و اسانتر بدون پی سی سوئیت که روی لپتاپم انجام دادم و جواب داده
البته بدون پی سی سوئست هم میشه این کار و کرد و فقط کافیه تو موبایلت کانکشن رو بسازی
و یک کانکشن هم داخل ویندوز بسازی جای دایال نامبر مینویسی (ستاره نود و نه مربع ) این روش وقتی خوبه که پی سی سوئیت نداشته باشی و در ضمن گوشیت به عنوان مودم شناخته شده باشه

حالا برو ببینم چیکار میکنی

nikaan
27-06-2010, 20:13
پست تکراری ، لطفا حذف شود

KING_DESIGNER
27-06-2010, 20:22
سلام

بله اگر در جایی باشند که سرویسی ارائه نمیشه، براشون مناسب هست ولی مهم اینه که اگه پهنای باندی که ارائه میدن افت کنه در این صورت دانگل به درد همین افراد هم نمی خوره ، چون پهنای باند برای دانلود مناسب نیست و در نتیجه نیاز به اتصال دائمی برای دانلود ندارن و برای اتصال های کوتاه مدت به اینترنت هم می تونن از همون اتصال usb استفاده کنن

من در مجموع پیشنهادم اینه که فعلا برای خرید دانگل صبر کنن تا هم قیمت معقولی پیدا کنه و هم تکلیف پهنای باند این سرویس مشخص بشه و فعلا بصورت کوتاه مدت از اتصال usb استفاده کنند

ولی من هم اعتراف می کنم که فعلا خیلی به قیمتش می ارزه
سلام:20:
خوب باز این صحبتت وقتی درسته که سرویس افت سرعت داشته باشه برای من دیشب سرعتم که همیشه روی 21 بود خیلی اتفاقی دیشب روی 25 میرفت !! و خیلی برایم جالب بود .:20:
البته این حرف قشنگت رو هم نیمشه ندید گرفت " که شرکت تضمینی برای سرعت بالا و ثابت نداده و هرلحظه ممکنه افت سرعت رو داشته باشیم"
روی این حساب خرید دانگل یه نمه ریسکه:31:
ولی اگه با اینترنت یک طرفه ماهواره ای مچ بشه باید حتما از دانگل استفاده کرد چون دیگه اونجا کار خودشو نشون میده و باید بصورت مستمر برای پایداری کانکشن ماه واره ای اطلاعات ارسال کنه.
به هرحال این سرویس هنوز خوب جا نیفتاده ولی با همین وجود هم قیمتش خیلی مناسبه :31: از این یکی نمیشه به اسونی گذشت:31:

regularuser
27-06-2010, 20:30
حذف شود .................................

masud-000000
27-06-2010, 20:36
سلام بچه ها من بالاخره بعد 2 روز تلاش موفق شدم سرعت gprs ایرانسل رو زیاد کنم...........:8::26:

تمام نقاط اتاق رو گشتم تا یه نقطه مناسب پیدا کردم .....(با برنامه Bts test)

جالب اینه که به دکلی که نزدیک خونمونه که وصل میشم سرعت دانلود 4-6 هست
ولی وقتی به دکلی که حدود 2 -3 کیلومتر ازم دوره وصل میشم(که الان هم وصلم) سرعت دانلود 10-15 هست چرا که EDGE رو اون فعاله ...دیگه حساب کنید ببینید اگه نزدیک دکل بودم سرعتم چند میشد ...:31:
در آخر اینو هم بگم این دکلی که وصل شدم بهش همش تو گوشیم دو سه خط آنتن میده...
با این وجود سرعت دانلودش تقریبا 3 برابر دکلی هست که نزدیک خونمونه :31:
این ها همش به خاطر وجود این نعمت EDGE هست....:26:

KING_DESIGNER
27-06-2010, 20:48
دوستان نظرتون درباره نرم افزار cFosspeed چیه ؟ می تونه به افزایش سرعت کمک کنه؟ آمار و ارقامی که سایتش داده را ببینید.

نصبش کردم برای کم کردن پینگ خوبه ولی برای اینترنت کابلی یا ADSL بیشتر جواب میده
خیلی هنر بکنه 5 درصد نهایتانا افزایش سرعت داشته باشید
ولی در کل روی بی سیم خیلی حساب نکنید.
مثلا من با تغییر DNS ها فقط 3% افزایش سرعت وبگردی پیدا کردم و تاخریمو کم کردم حالا ینکه با عوض کردن DNS ها برای EDGE فقط 3% افزایش داشتم دیگه خودت حساب کن با CFOSS چقدر اضافه میشه.

سلام بچه ها من بالاخره بعد 2 روز تلاش موفق شدم سرعت gprs ایرانسل رو زیاد کنم...........:8::26:

تمام نقاط اتاق رو گشتم تا یه نقطه مناسب پیدا کردم .....(با برنامه Bts test)

جالب اینه که به دکلی که نزدیک خونمونه که وصل میشم سرعت دانلود 4-6 هست
ولی وقتی به دکلی که حدود 2 -3 کیلومتر ازم دوره وصل میشم(که الان هم وصلم) سرعت دانلود 10-15 هست چرا که EDGE رو اون فعاله ...دیگه حساب کنید ببینید اگه نزدیک دکل بودم سرعتم چند میشد ...:31:
در آخر اینو هم بگم این دکلی که وصل شدم بهش همش تو گوشیم دو سه خط آنتن میده...
با این وجود سرعت دانلودش تقریبا 3 برابر دکلی هست که نزدیک خونمونه :31:
این ها همش به خاطر وجود این نعمت EDGE هست....:26:
چه حالی میکنه :31: خدا برایت سرعتشو بیشتر کنه:10:

Milad4171
27-06-2010, 20:57
هه هه .راه افتاد. ولی نوسان زیاد دره. الان دارم با همین سرویس پست میدم. نواسن زیاد بین 15 تا 8 رو دارم. و نمیودنم چرا سیگنالم رو Eن میره!!!
اگه روی اون بره مطمعنا بالای 20 هم میرسه!

persian365
27-06-2010, 21:01
دوست عزیز اول از همه بابت این تایپیک خوبت ممنون

اینجور که تا اینجا متوجه شدم 2 نکته برای EDGE وجود داره

1- گوشی که EDGE رو پشتیبانی کنه
2- اون منطقه EDGE رو پشتیبانی بکنه

و این که مشخصه سرعت با EDGE بیشتره

حالا گوشی هایی هم که EDGE رو ساپورت میکنند هم فرق میکنه یعنی نوع گوشی ؟

دوم اینکه از کجا باید فهمید منطقه ما EDGE رو ساپورت میکنه ایا با پیدا شدن حرف e هنگام وصل شدن نشان از اینه که هم گوشی و هم منطقه ساپورت میشه ؟

KING_DESIGNER
27-06-2010, 21:16
هه هه .راه افتاد. ولی نوسان زیاد دره. الان دارم با همین سرویس پست میدم. نواسن زیاد بین 15 تا 8 رو دارم. و نمیودنم چرا سیگنالم رو Eن میره!!!
اگه روی اون بره مطمعنا بالای 20 هم میرسه!
یه دونه گوشی نوکیا گیر بیار ببین این نرم افزاره که BTS فایندر !!!! هستش رو میشه روش نصب کنی یا نه
خلاصه با این نرم افزاراه باید کار کنی فکر کنم اینجوری بتونی 5 کیلو بیشتر بگیری
اگه میتونی همین فردا برو یه گوشی مثل گوشیهایی که در تاپیک قبلی معرفی شد مثل اکسپرس میوزیک بگیر و نصب کن و قال قضیه رو بکن.
میری چهارگوشه اتاق رو بوسه میزنی ببینی کجا بیشتر انتن میده موبایل رو همونجا میکاری !:31: فقط یه نکته هم بهت بگم
USB طبق روایت مغازه دارها تا 3 متر رو پوشش میده میتونی بری افزایش USB بگیری و موبایلت هم اون جاهایی که بیشتر انتن میده بکاری اینکه نه بری کلا یه بلوتوث ناخنی 2 تومنی بخری و روی کامپیوتر نصب کنی با اون کار کنی.
خلاصه این راهنمایی های منه.

دوست عزیز اول از همه بابت این تایپیک خوبت ممنون

اینجور که تا اینجا متوجه شدم 2 نکته برای EDGE وجود داره

1- گوشی که EDGE رو پشتیبانی کنه
2- اون منطقه EDGE رو پشتیبانی بکنه

و این که مشخصه سرعت با EDGE بیشتره

حالا گوشی هایی هم که EDGE رو ساپورت میکنند هم فرق میکنه یعنی نوع گوشی ؟

دوم اینکه از کجا باید فهمید منطقه ما EDGE رو ساپورت میکنه ایا با پیدا شدن حرف e هنگام وصل شدن نشان از اینه که هم گوشی و هم منطقه ساپورت میشه ؟
سلام
خواهش میکنم.

در مورد سئوال اولت که گوشیها فرق میکنه فرقی که نمیکنه ولی تا جایی که میدونم کلاس eDGE ها متتفاوت باید باشه
و هرچقدر عدد کلاس بیشتر باشه فکر کنم سرعتش بیشتر باشه باید بزارید روی این موضوع تحقیقمو بیشتر کنم.
مثلا کلاس 32 و...داره.
برا منطقهرسیده بودی : اره دیگه دقیقا زدی تو خال . اگر حرف E نمایش داده بشه یعنی که سرعتت از GPRs بیشتره اگر هم G باشه که مشخصه GRPS هستش و سرعتت 5-6 تا بیشتر نمیشه.
ولی اگر EDGE باشه سرعتت خیلی زیاد یمشه شخصا تا 34 رو تجربه کردم فقط یه بدی که این سرویس داره اصهلاک گوشی هستش و دانگل هم قیمتش خیلی بالاست حیف و صد حیف .

Milad4171
27-06-2010, 21:21

اینم لیست بسته های GPRS ایرانسل. به نظر من واسه شروع 7 روز بد نیست ولی در مقایسه با 1 ماه ، 1 ماهه واقعا میصرفه!!
ولی من فعلا باید مشکل بالا پایین رفتن سیگنال رو حل کنم!!
آقای پادشاه حسابی حال دادیا!!! شرمنده من اذیتت کردم!! ولی خوب فعلا باید یه جای درست حسابی پیدا کنم که آنتن خوب بده!!! شاید مجبور بشم گوشیم روبگذارم زیر پنجره!!!! اونجا خیلی خوب آنتن میده!!!

ali6803
27-06-2010, 21:36
اقا ما که گوشی نوکیا نداریم چیکار کنیم برای انتخاب bts مناسب؟؟؟؟ یکی به داد ما برسه این دکل نزدیک خونه ما افتضاحه کارش!!!!
گوشی من سیمبین ویرایسش 5 هستش؟ نمیشه کاری کرد که این برنامه رو گوشی ما هم نصب بشه؟گوشیم سامسونگ امنیا اچ دی i8910 ...کمک...کمک...کمک...کمک....!!!

persian365
27-06-2010, 22:00
سلام
خواهش میکنم.

در مورد سئوال اولت که گوشیها فرق میکنه فرقی که نمیکنه ولی تا جایی که میدونم کلاس eDGE ها متتفاوت باید باشه
و هرچقدر عدد کلاس بیشتر باشه فکر کنم سرعتش بیشتر باشه باید بزارید روی این موضوع تحقیقمو بیشتر کنم.
مثلا کلاس 32 و...داره.
برا منطقهرسیده بودی : اره دیگه دقیقا زدی تو خال . اگر حرف E نمایش داده بشه یعنی که سرعتت از GPRs بیشتره اگر هم G باشه که مشخصه GRPS هستش و سرعتت 5-6 تا بیشتر نمیشه.
ولی اگر EDGE باشه سرعتت خیلی زیاد یمشه شخصا تا 34 رو تجربه کردم فقط یه بدی که این سرویس داره اصهلاک گوشی هستش و دانگل هم قیمتش خیلی بالاست حیف و صد حیف .

ممنون
قسمت اخرش رو خوب متوجه نشدم بدیش چیه ؟

KING_DESIGNER
27-06-2010, 22:03

اینم لیست بسته های GPRS ایرانسل. به نظر من واسه شروع 7 روز بد نیست ولی در مقایسه با 1 ماه ، 1 ماهه واقعا میصرفه!!
ولی من فعلا باید مشکل بالا پایین رفتن سیگنال رو حل کنم!!
آقای پادشاه حسابی حال دادیا!!! شرمنده من اذیتت کردم!! ولی خوب فعلا باید یه جای درست حسابی پیدا کنم که آنتن خوب بده!!! شاید مجبور بشم گوشیم روبگذارم زیر پنجره!!!! اونجا خیلی خوب آنتن میده!!!
انگار همین دیروز بود !
سه سال پیش با k750 کانکت شدم همون وقتی که ایرانسل توی عید GPRS مجانی کرده بود !!
گوشی رو میچرخوندم انتن در میرفت !!! منطقه ما هم کوهستانیه نه تلفن داره نه اینترنت ...تنها راه دسترسیم همون GPRS بود که تا یه کارت 1000 تومنی میگرفتم تموم میشد ..تا اینکه بالاخره خط تلفن اومد و دیگه منم کانکت شدم ولی چه فایده که PCM بود
رفتم توی چه خاطراتی @!!! بعله اینجوریاست
ضمنا این علی میگفت با USB دانگل که کار میکرده سرعتش بیشتر بوده حیف که گرونه نیکان جان هم که میگفت ارزش خرید نداره و راست میگه ..وگرنه میگفتم دانگل بخری میلادی.

اقا ما که گوشی نوکیا نداریم چیکار کنیم برای انتخاب bts مناسب؟؟؟؟ یکی به داد ما برسه این دکل نزدیک خونه ما افتضاحه کارش!!!!
گوشی من سیمبین ویرایسش 5 هستش؟ نمیشه کاری کرد که این برنامه رو گوشی ما هم نصب بشه؟گوشیم سامسونگ امنیا اچ دی i8910 ...کمک...کمک...کمک...کمک....!!!
استاد راهی نداری ...باید یه گوشی نوکیا گیر بیاری یا اینکه اون نرم افزار رو ببینی مشابه داره یا نه
بزار من یه سرچی بزنم ببینم چیزی پیدا میکنم یا نه

Electronic-Arts
27-06-2010, 22:04
البته من فکر میکنم چون گوشی من sony ericsson s500i تا 236 کیلوبیت ساپورت میکنه که تقسیم بر 8 میشه 29.5 سرعت من 28 هست و با گوشی که سرعت بالاتر داشته باشه و یا دانگل مسلما سرعت بالاتری دارم
نظر شما چیه؟

MrDevil
27-06-2010, 22:11
edge کلاس 10=236.8کیلو بیت=29کیلو بایت
edge کلاس 12=236.8کیلو بیت=29کیلو بایت
edge کلاس 32=296 کیلو بیت=37 کیلو بایت
اینها حداکثر سرعت دانلود هستند ولی باز بستگی به گوشی داره که بتونه
تعداد اسلات DLوUL رو هماهنگ کنه.

Milad4171
27-06-2010, 22:16
انگار همین دیروز بود !
سه سال پیش با k750 کانکت شدم همون وقتی که ایرانسل توی عید GPRS مجانی کرده بود !!
گوشی رو میچرخوندم انتن در میرفت !!! منطقه ما هم کوهستانیه نه تلفن داره نه اینترنت ...تنها راه دسترسیم همون GPRS بود که تا یه کارت 1000 تومنی میگرفتم تموم میشد ..تا اینکه بالاخره خط تلفن اومد و دیگه منم کانکت شدم ولی چه فایده که PCM بود
رفتم توی چه خاطراتی @!!! بعله اینجوریاست
ضمنا این علی میگفت با USB دانگل که کار میکرده سرعتش بیشتر بوده حیف که گرونه نیکان جان هم که میگفت ارزش خرید نداره و راست میگه ..وگرنه میگفتم دانگل بخری میلادی.

آره راست میگی! منم قبلا یادمه شارژ 5 هزار تومنی میگیرفتم ولی انقدر ذوق داشتم زودی تموم میشد!!
دنبال اون دانگل که گفتی بودم و آره . به صرفه نیست! واسه مثلا 5 کیلو. گوشی هم خیلی وقته دنبالش هستم.
راستی! یه راه دیگه هم پیدا کردم!! من لپتاپ سیم کار میخوره! (شانس منه!) اینطوری که متوجه شدم الان میشه از ایرنسل برای اینترنتش استفاده کرد.
-
من اون موقع که گرفته بودم اصلا تو نخش نبودم! و فکر نمیکردم بدرد بخوره! ولی الان یهو متوجه شدم.
سعی کردم آروم بگم که غصه نخوری! امتحان کردم. راحت رفت! نوسانش هم خیلی خیلی کمتر بود و خوب چون لپتاپه میشه جاش روعوض کرد راحت!!!!!
-
اینم راه بعدی!!!! کسانی که میخوان لپ تاپ بخرن به این مورد توجه کنن!!:31:

KING_DESIGNER
27-06-2010, 22:17
ممنون
قسمت اخرش رو خوب متوجه نشدم بدیش چیه ؟
ببین وقتی که با گوشی وصل هستی
باطری رو داخل گوشی قراردادی و با کابل گوشی رو به سیستم وصل کردی
گوشی شما برای استفاده و صحبت کردن طراحی شده
باید باطری کامل دی شارژ بشه و بعد دوباره از نو شارژ بشه
پس شارژ مضاعف! سبب اختلال در کارکرد باطری گوشی میشه.
چرا ؟ چون بدون اینکه گوشی برقی مصرف کنه مستقیم برق رو از باطری عبور میده و باطری به عنوان یک محافظ یخچال عمل میکنه و این عمل بصورت متناوب و تکرار منجر به مرگ باطری میشه. :31:
اط یه طرف مدار انتن دهی ضعیف میشه چون 24 ساعت خدا درحال دانلود هستش و این انتن هم روشن هست خوب میخوای به اصطهلاک نیفته ؟

حالا علمای دهر بترین وسیله رو ساختند که یک USB دانگل هستش که سیم کارت رو داخلش قرار میدی و با نرم افزار به سیستم وصل میشه usb هستش و قیمتش بالاست حدود 100 تومن و این وسیله سیستم شما رو به موبایلتبدیل میکنه و دیگه این همه مواردی که گفتم اتفاق نمیفته علاوه بر اون سرعتتون هم بیشتر میشه
کافیه یه مقدار روی این قضیه فکر کنید تا بفهمید ماجرا چیه
در واقع کار اصولی استفاده از دانگل هستش . ولی متاسفانه چون تعداد کمی در بازار هست و قیمتش هم دوبرابر قیمت جهانی فروش میره پس بنابراین دوستان از موبایل استفاده میکنند
ولی اگر دانگل باشه دانگل در اولویت هستش

KING_DESIGNER
27-06-2010, 22:26
البته من فکر میکنم چون گوشی من sony ericsson s500i تا 236 کیلوبیت ساپورت میکنه که تقسیم بر 8 میشه 29.5 سرعت من 28 هست و با گوشی که سرعت بالاتر داشته باشه و یا دانگل مسلما سرعت بالاتری دارم
نظر شما چیه؟
در مورد تقسیم بر 8 که نمیدونم ضریب شیرینگ در ایرانسل به چه شکلیه
ولی در مورد گوشی شما با توجه به مشخصاتی که سایت gsm arena ارائه داده

GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
EDGE Class 10, 236.8 kbps

باید حدود 30 کیلو در ثانیه با احتمال شرینگ یک به هشت داشته باشیم
که درست و دقیق شما 28 تا رو دارید و حدود 1.5 کیلو تا حداکثرش فاصله دارید
بازم خوبه برو خدا رو شکر کن ...میلادی تا 15 تا گرفته:31:

EDGE کلاس 32 از همه بدتره.ماکسیمم 107kb
کلاس 12 ازهمه بهتره تا 500kb جواب میده
کلاس 10 تا 236kb
دستت درد نکنه و سپاسگزار بینهایت ممنون به این جدول خیلی احتیاج داشتم. کارمنو راحت کردی.:11:

Milad4171
27-06-2010, 22:33
EDGE کلاس 32 از همه بدتره.ماکسیمم 107kb
کلاس 12 ازهمه بهتره تا 500kb جواب میده
کلاس 10 تا 236kb

همه رو گفتی فقط کلاس 15 رو جا انداختی! مال من که کلاس 15 هست یعنی چنده؟؟ فکر کنم جدودا 150 باشه!

KING_DESIGNER
27-06-2010, 22:34
آره راست میگی! منم قبلا یادمه شارژ 5 هزار تومنی میگیرفتم ولی انقدر ذوق داشتم زودی تموم میشد!!
دنبال اون دانگل که گفتی بودم و آره . به صرفه نیست! واسه مثلا 5 کیلو. گوشی هم خیلی وقته دنبالش هستم.
راستی! یه راه دیگه هم پیدا کردم!! من لپتاپ سیم کار میخوره! (شانس منه!) اینطوری که متوجه شدم الان میشه از ایرنسل برای اینترنتش استفاده کرد.
-
من اون موقع که گرفته بودم اصلا تو نخش نبودم! و فکر نمیکردم بدرد بخوره! ولی الان یهو متوجه شدم.
سعی کردم آروم بگم که غصه نخوری! امتحان کردم. راحت رفت! نوسانش هم خیلی خیلی کمتر بود و خوب چون لپتاپه میشه جاش روعوض کرد راحت!!!!!
-
اینم راه بعدی!!!! کسانی که میخوان لپ تاپ بخرن به این مورد توجه کنن!!:31:
والا ما رم ریدر رو برای لپتاپ دیده بودیم که زیرش رو میکندی جای قراردادن مموری بود.
ولی این مدلیک ه سیمکارت بخونه ندیده بودیم
اگه راست میگی یه عکس ز صفحه دسکتاپت بزار ببینم :27: اون نرم افزارش که باهاش سیم کارت رو میخونه هم نشون بده ببینم
اولین باره میشنوم اگه اینجوری باشه که خوبه میتونی کابل کراس بکشی تا لب سیستم یا با وایرلس اینرتنتشو شیر کنی برای PC

MrDevil
27-06-2010, 22:37
همه رو گفتی فقط کلاس 15 رو جا انداختی! مال من که کلاس 15 هست یعنی چنده؟؟ فکر کنم جدودا 150 باشه!

مدل گوشی شما چیه؟

David Jones
27-06-2010, 22:49
اگه امکان داره اطلاعات تکمیلی و همینطور سئوالای مهم رو تو همین یکی دو پست اول بذارین .

Milad4171
27-06-2010, 22:52
والا ما رم ریدر رو برای لپتاپ دیده بودیم که زیرش رو میکندی جای قراردادن مموری بود.
ولی این مدلیک ه سیمکارت بخونه ندیده بودیم
اگه راست میگی یه عکس ز صفحه دسکتاپت بزار ببینم :27: اون نرم افزارش که باهاش سیم کارت رو میخونه هم نشون بده ببینم
اولین باره میشنوم اگه اینجوری باشه که خوبه میتونی کابل کراس بکشی تا لب سیستم یا با وایرلس اینرتنتشو شیر کنی برای PC

آره! لپ تاپ من مارکش همونه که توی امضامه. فوجیتسو. تاپیکش رو ساختم ولی فعلا چند روزه بهش سر نزدم خبرهای جدید رو بگم. الان اینو گفتی برو بنویسم توش. یادم رفته بود. باشه .یه عکس هم از صفحه میگیرم. الان که اکانتم تموم شد. باید فردا باز شارژ بگیرم البته باید بسته ها رو فعال کنم. اشتباهم این بود که بسته ها روفعال نکردم زود اکانتم تموم شد!!!

اینم عکس جایی که سیم کار میخوره!!

aliani
27-06-2010, 22:56
این روش اتصال به اینترنت از طریق بلوتوث هم اگه کسی از دوستان بلد بود ممنون میشم بگید

persian365
27-06-2010, 22:57
ببین وقتی که با گوشی وصل هستی
باطری رو داخل گوشی قراردادی و با کابل گوشی رو به سیستم وصل کردی
گوشی شما برای استفاده و صحبت کردن طراحی شده
باید باطری کامل دی شارژ بشه و بعد دوباره از نو شارژ بشه
پس شارژ مضاعف! سبب اختلال در کارکرد باطری گوشی میشه.
چرا ؟ چون بدون اینکه گوشی برقی مصرف کنه مستقیم برق رو از باطری عبور میده و باطری به عنوان یک محافظ یخچال عمل میکنه و این عمل بصورت متناوب و تکرار منجر به مرگ باطری میشه. :31:
اط یه طرف مدار انتن دهی ضعیف میشه چون 24 ساعت خدا درحال دانلود هستش و این انتن هم روشن هست خوب میخوای به اصطهلاک نیفته ؟

حالا علمای دهر بترین وسیله رو ساختند که یک USB دانگل هستش که سیم کارت رو داخلش قرار میدی و با نرم افزار به سیستم وصل میشه usb هستش و قیمتش بالاست حدود 100 تومن و این وسیله سیستم شما رو به موبایلتبدیل میکنه و دیگه این همه مواردی که گفتم اتفاق نمیفته علاوه بر اون سرعتتون هم بیشتر میشه
کافیه یه مقدار روی این قضیه فکر کنید تا بفهمید ماجرا چیه
در واقع کار اصولی استفاده از دانگل هستش . ولی متاسفانه چون تعداد کمی در بازار هست و قیمتش هم دوبرابر قیمت جهانی فروش میره پس بنابراین دوستان از موبایل استفاده میکنند
ولی اگر دانگل باشه دانگل در اولویت هستش

ممنون
دانگل مشخصه که بهترهولی همین طور که گفتید الان گرونه
به نظر من قیمتش با توجه به درحواست بالا به زودی خیلی کم خواهد شد

KING_DESIGNER
27-06-2010, 23:00
اگه امکان داره اطلاعات تکمیلی و همینطور سئوالای مهم رو تو همین یکی دو پست اول بذارین .
بزودی ....
باید دوستان کمک کنند اموزش کار با pc-suit تمامی گوشیها رو برای من ارسال کنند تا در پست دوم اموزش اتصال گوشیها رو قرار بدم.

آره! لپ تاپ من مارکش همونه که توی امضامه. فوجیتسو. تاپیکش رو ساختم ولی فعلا چند روزه بهش سر نزدم خبرهای جدید رو بگم. الان اینو گفتی برو بنویسم توش. یادم رفته بود. باشه .یه عکس هم از صفحه میگیرم. الان که اکانتم تموم شد. باید فردا باز شارژ بگیرم البته باید بسته ها رو فعال کنم. اشتباهم این بود که بسته ها روفعال نکردم زود اکانتم تموم شد!!!

اها :27:خوشمان امد...دورد بر فوجیتسوی ازاده :31:نشون داد مارک خوبیه.
از اون نرم افزارش هم که عکس میگرفتی بهتر میشد.

Electronic-Arts
27-06-2010, 23:38
اها :27:خوشمان امد...دورد بر فوجیتسوی ازاده :31:نشون داد مارک خوبیه.
از اون نرم افزارش هم که عکس میگرفتی بهتر میشد.
بعد از کلی تفحس پیدا کردم
Dell Vostro 1500

Electronic-Arts
27-06-2010, 23:57
سیم کارت رو کردم تو جای پشت نوت بوک هیچی نیومده , برنامه ای چیزی داره؟

KING_DESIGNER
28-06-2010, 00:21
نی دونم:31:

regularuser
28-06-2010, 10:30

Milad4171
28-06-2010, 10:43
سیم کارت رو کردم تو جای پشت نوت بوک هیچی نیومده , برنامه ای چیزی داره؟

اسم برنامه ای من دارم 3g Watcher هست.البته باید بگم لپ تاپت باید UMTS رو ساپورت کنه! البته شاید روی بقیه هم کار بکنه. نمیدونم دقیقا!!!

ehsannirvana
28-06-2010, 10:49
من با خرید بسته ها و internet tethering آیفون اینترنت ایرانسل و رو لپ تاپم میندازم
سرعتمم خوبه،با ۱۰-۱۸ دانلود میکنم.

Electronic-Arts
28-06-2010, 11:11
اسم برنامه ای من دارم 3g Watcher هست.البته باید بگم لپ تاپت باید UMTS رو ساپورت کنه! البته شاید روی بقیه هم کار بکنه. نمیدونم دقیقا!!!
برنامش رو میتونی برام آپلود کنی من تو گوگل گشتم ولی چیزی پیدا نکردم

adrenalin
28-06-2010, 11:32
دوستان سرعتش واسه وب گردی باموبایل واسه دانلود و... خوبه ؟

KING_DESIGNER
28-06-2010, 11:43
یه زحمت بکش یه لینکی مشخصاتی بزار عزیز

برنامش رو میتونی برام آپلود کنی من تو گوگل گشتم ولی چیزی پیدا نکردم
چون که خوب سرچ نکردی
بفرمایید

ولی دقیقا نمیدونم کدوم ورژنش هست میلادی باید راهنمایی کنه.

دوستان سرعتش واسه وب گردی باموبایل واسه دانلود و... خوبه ؟
فرق موبایل و کامپیوتر در باز کردن صفخات حدود 10% اختلاف دارند
برای دالنود هم همون 10-20% هستش .
ولی دانلودش خداست !!! یعنی برای دانلود کردن خوب اوج میگیره و تا 30-40 هم میره ولی برای وبگردی یه مقدار تاخیر داره که این لتنسی هم برای این هست که ارتباط بصورت بی سیم برقرار شده.

regularuser
28-06-2010, 12:54

KING_DESIGNER
28-06-2010, 13:03
منظقه من edge نداره. اگر درخواست کنم edge را وصل می کنند ؟ مراحل اداریش چیه؟ شهر من 5 هزار نفر جمعیتش هست.:31:
اتکال کن برادر اتکال کن:31:
پسر خوب هزینه راه اندازی یه انتن موبایل فک میکنی چقدره ؟ 125 میلیون !
بعد فکر میکنی واسه تو همچین چیزی رو راه اندازی میکنند ؟
نمیشه عزیز نمیشه
باید با GPRs بسوزی و بسازی.
اگر هم aDSL هست که ADSL بگیر

Milad4171
28-06-2010, 13:34
چقدر ایجا سرعتش بالاست!!! آقا اون 3dWacher فکر کنم ورژن من 1.5 هست. قبلی ها دیگه 3G نبوده!!
ولی خوب الان باز به مشکل برخوردم. باز دچار این ارور مسخره و اعصاب خورد کن شدم. فکر کنم دیشب شانسی رفتم نت!
فکر کنم دیگه همتون باهاش آشنا شدین!

l36320
28-06-2010, 13:35
مودم gprs/edge قیمت گرفتم از 70 تومان تا 130 تومن
دو نوع usb و اکسپرس دارن
نوع usb ارزونتره و در ابعاد یه فلش.سی دی نرم افزاری هم نداشت، فروشنده گفت خودش نصب میشه
ولی اصلا به قیافش نمیخورد 70 تومن پولش باشه، به نظرم قیمتشش ارزونتر از این حرفاست، الان چون تازه اومده قیمت سر گردنه میدن

KING_DESIGNER
28-06-2010, 14:12
چقدر ایجا سرعتش بالاست!!! آقا اون 3dWacher فکر کنم ورژن من 1.5 هست. قبلی ها دیگه 3G نبوده!!
ولی خوب الان باز به مشکل برخوردم. باز دچار این ارور مسخره و اعصاب خورد کن شدم. فکر کنم دیشب شانسی رفتم نت!
فکر کنم دیگه همتون باهاش آشنا شدین!

قضیه مشکوکه:21:

مودم gprs/edge قیمت گرفتم از 70 تومان تا 130 تومن
دو نوع usb و اکسپرس دارن
نوع usb ارزونتره و در ابعاد یه فلش.سی دی نرم افزاری هم نداشت، فروشنده گفت خودش نصب میشه
ولی اصلا به قیافش نمیخورد 70 تومن پولش باشه، به نظرم قیمتشش ارزونتر از این حرفاست، الان چون تازه اومده قیمت سر گردنه میدن
دستت درد نکنه قیمتش 70 نیس احتمالا 30-40 تومنه چون که نایابه این قیمت رو میده لطف کن ادرسش رو هم بزار برای کسانی که میخوان بخرند به مشکل نخورند.
مرسی

happyfeat
28-06-2010, 14:19

سلام دوست من
من نوت بوکم دل 1525 هستش که پشتش جای سیم کارت داره مثل دستگاه شما
حالا روش استفاده از این درگاه چی هستش و آیا با نرم افزاری چیزی باید ازش استفاده کرد
ممنون میشم یه کم منو راهنمایی کنید
مرسی از همه

l36320
28-06-2010, 14:22
چهارراه ولیعصر بازار رضا پلاک 4
ولی فعلا باید دست نگه داشت تا قیمت ها بیاد پایین
فقط میخوان از آب گل آلود ماهی بگیرن، تازه یه مغازه دیگه همینو قیمت 80 داد!!

KING_DESIGNER
28-06-2010, 14:32
چهارراه ولیعصر بازار رضا پلاک 4
ولی فعلا باید دست نگه داشت تا قیمت ها بیاد پایین
فقط میخوان از آب گل آلود ماهی بگیرن، تازه یه مغازه دیگه همینو قیمت 80 داد!!
اونجا که بازار رضا نیست بازار دزدهاست
پس مطمئن باش 20 تومن بیشتر مایه اش نیست :31:

roteal2007
28-06-2010, 15:51
یکی توضیح بده از کجا بفهمیم دکل bts edge را ساپورت میکند یا نه؟
من sony ericsson p1i دارم که edge ندارد:41:

bachemahal
28-06-2010, 15:52
سلام دوستان
من 2 روز که دارم از این سرویس استفاده میکنم با استفاده از 2 لپ تاپ(گاهی این و گاهی اون:31:)...
امروز نمیدونم چطور شد که دیگه اینترنت قطع شد...یعنی رو موبایل اینترنت دارم اما وقتی توسط usb به کامپیوتر وصل میکنم نمینتونم اون رو رو سیستم شیر کنم و ویندوز گوشی رو هم عوض کردم باز نشد..کابل رو هم عوض کرد نشد...همینطور با هر 2 لپ تاپ هم کردم اما باز نشد...فکر کنم میخواسته تا ماهیانه رو اکتیو کردم سرویسم رو قطع کنه...:21:
ویندوز:vista &seven
گوشی :سونی اریکسون x1

Milad4171
28-06-2010, 16:07
چرا مشکوکه؟
آخه لپ تاپ من خیلی کوچیکه! در مقایسه با LCD 20 اینجی که دارم هیچی نیست! 14 اینچه!
واسه همین اصلا نمیخواستم اینو روی لپ تاپ امتحان کنم و اونم فقط همون شب راه داد .دیگه نشد!!
الان هم که به سیستم میزنم همون اروری که گفتم میده!!! اعصابم رو ریخت به هم. بازم خوبه که 1 روزه شارژ کردم واسه تست و امتحان . چون معملوم نیست کی این مشکل برطرف بشه! تو نت هم سرچ کردم چیز درست حسابی بدست نیاوردم!!!
شما راح میری؟
تازه! جالب بدونی من ورژن جدید پی سی استودیو رو که نصب کردم به طور خوددکار مودم رو نشناخت .بعد به صورت دیفالت توی ویندوز رو گشتم و پیدا کرد!!
اول باید این مشکل رو حل کرد! که با خاموش کردن دوباره بشه رفت. من تو نت که سرچ کردم خیلی ها این مشکل رو داشتن. ولی دلیل خاصی مشخص نیست!!!

Milad4171
28-06-2010, 16:12
سلام دوست من
من نوت بوکم دل 1525 هستش که پشتش جای سیم کارت داره مثل دستگاه شما
حالا روش استفاده از این درگاه چی هستش و آیا با نرم افزاری چیزی باید ازش استفاده کرد
ممنون میشم یه کم منو راهنمایی کنید
مرسی از همه

البته مال من دل نیست. باید از نمایندگی بپرسی که واسه این نوع لپ تاپ میشه با سیم کار وصل شد . چون همونطوری که قبلا گفتم باید دستگاهت UMTS یا همون آنتن UMTS رو داشته باشه. معمولا تو لبپتاب قدیمیا بالای ال سی دی یکم برامدگی به بالا داره که محل آنتنش هست!!
گفتم برای من برنامه ای به نام 3g Watcher اسمشه! لینکش هم پیدا نکردم به خدا!!!! باید بگیرم تو سی دی درایورم ببینم کجاست.اون تو احتمالا هست!! ولی بهترین راه اینه که زنگ بزنین نمایندیگ بگین واستون ایمیل کنن!!! چون فکر کنم واسه لپ تاپ های مختلف فرق داشته باشه!!!

KING_DESIGNER
28-06-2010, 17:39
چرا مشکوکه؟
آخه لپ تاپ من خیلی کوچیکه! در مقایسه با LCD 20 اینجی که دارم هیچی نیست! 14 اینچه!
واسه همین اصلا نمیخواستم اینو روی لپ تاپ امتحان کنم و اونم فقط همون شب راه داد .دیگه نشد!!
الان هم که به سیستم میزنم همون اروری که گفتم میده!!! اعصابم رو ریخت به هم. بازم خوبه که 1 روزه شارژ کردم واسه تست و امتحان . چون معملوم نیست کی این مشکل برطرف بشه! تو نت هم سرچ کردم چیز درست حسابی بدست نیاوردم!!!
شما راح میری؟
تازه! جالب بدونی من ورژن جدید پی سی استودیو رو که نصب کردم به طور خوددکار مودم رو نشناخت .بعد به صورت دیفالت توی ویندوز رو گشتم و پیدا کرد!!
اول باید این مشکل رو حل کرد! که با خاموش کردن دوباره بشه رفت. من تو نت که سرچ کردم خیلی ها این مشکل رو داشتن. ولی دلیل خاصی مشخص نیست!!!
چی بگم میلادی
مشکوک از این نظره که چون تو یه بار وصل شدی ولی الان میگی قطع شده و این یه خورده برای من عجیبه که چرا ایرانسل داره اینجوری کار میکنه .

البته مال من دل نیست. باید از نمایندگی بپرسی که واسه این نوع لپ تاپ میشه با سیم کار وصل شد . چون همونطوری که قبلا گفتم باید دستگاهت UMTS یا همون آنتن UMTS رو داشته باشه. معمولا تو لبپتاب قدیمیا بالای ال سی دی یکم برامدگی به بالا داره که محل آنتنش هست!!
گفتم برای من برنامه ای به نام 3g Watcher اسمشه! لینکش هم پیدا نکردم به خدا!!!! باید بگیرم تو سی دی درایورم ببینم کجاست.اون تو احتمالا هست!! ولی بهترین راه اینه که زنگ بزنین نمایندیگ بگین واستون ایمیل کنن!!! چون فکر کنم واسه لپ تاپ های مختلف فرق داشته باشه!!!
اون اقایی که لپتاپ دل داره
مل لپتاپشو بزاره اینجا ببینم میتونم کاری بکنم یا نه.

---------- Post added at 06:39 PM ---------- Previous post was at 06:36 PM ----------

یکی توضیح بده از کجا بفهمیم دکل bts edge را ساپورت میکند یا نه؟
من sony ericsson p1i دارم که edge ندارد:41:
همشون EDGE ساپورت میکنند
گوشیتون مطمئنید که EDGE نداره ؟ عجیبه
اگر ندارد که سرعتتون همیشه روی 5-6 هستش
ولی اگر با گوشی EDGE دار تست کنید بیشتر میشه

regularuser
28-06-2010, 18:16

KING_DESIGNER
28-06-2010, 18:42
با استفاده از افزونه fastun می تونید سرعت وبگردی را 3 تا 4 برابر کنید.
لینک زیر را در firefox باز کنید و دکمه add to firefox را بزنید و بعد از نصب فایرفکس را رستارت کنید. روی آیکن fastun درقسمت پایین سمت راست کلیک راست کنید تا وارد سایتش بشید بعد در اون ثبت نام کنید تا از طرف سایت یه ایمیل براتون بیاد . در اون ایمیل روی لینک فعالسازی کلیک کنید تا ثبت نامتون تکمیل شه. بعد از منوی tools گزینه fastun tool preference را انتخاب کنید و یوزرنیم و پسورد ثبت نامتون را وارد کنید و ok کنید. هر وقت خواستید fastun را فعال کنید کافیه روی آیکن اون در گوشه پایین و راست صفحه کلیک کنید تا سبز شه و برای غیر فعال کردنش دوباره روی اون کلیک کنید. این افزونه مانند ------ عمل می کنه و همچنین با کم کردن حجم تصاویر سایتها باعث میشه سایتها زودتر باز شه . برای تنظیمات کامل این افزونه روی آیکن اون کلیک راست کنید تا وارد سایتش بشید بعد با استفاده از یوزرنیم و پسوردتون وارد سایت شوید و بعد روی دکمه settings کلیک کنید در اینجا میتونید تنظیم کنید که عکسها چقدر فشرده شوند.
دانلود افزونه fastun

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن تا حالا 309 مگابایت صفحه دیدم که اگر این افزونه نبود 450 مگابایت می شد تازه تنظیمات فشرده سازی را حداقل تنظیم کرده ام.
مرسی از توضیحات
من قبلا رجسیترش کرده بودم ولی کار نکرده بودم با این
الان که راهش انداختم استاد کار میکنه دستت درد نکنه
ولی 2 تا مسئله
سایتهای قی لت ری رو باز نمیکنه چطوری مثل پراکسی عمل میکنه ؟
2- سایت پی سی ورلد هم باز نمیشه درحالتی که چراغش قرمزه باز میشه ولی وقتی سبز میشه باز نمیشه

توی تنظیمات سایتش هم رفتم و همه رو کم کردم حق با شما بود سرعت بیشتر شده شبیه به مرورگر اپرا عمل میکنه چون که اپرا هم سریعتر شده. با خاصیت اسپیدی که داره.
مرسی برای اون 2 مورد توضیح بدید

bachemahal
28-06-2010, 18:42
سلام دوستان
من 2 روز که دارم از این سرویس استفاده میکنم با استفاده از 2 لپ تاپ(گاهی این و گاهی اون:31:)...
امروز نمیدونم چطور شد که دیگه اینترنت قطع شد...یعنی رو موبایل اینترنت دارم اما وقتی توسط usb به کامپیوتر وصل میکنم نمینتونم اون رو رو سیستم شیر کنم و ویندوز گوشی رو هم عوض کردم باز نشد..کابل رو هم عوض کرد نشد...همینطور با هر 2 لپ تاپ هم کردم اما باز نشد...فکر کنم میخواسته تا ماهیانه رو اکتیو کردم سرویسم رو قطع کنه...:21:
ویندوز:vista &seven
گوشی :سونی اریکسون x1
من فکر میکنم که این مشکل خیلی مشکوک ...

Milad4171
28-06-2010, 19:03
دقیقا!!!
راستش الان هم من این به فکرم رسید من دیشب تعرفه رو فعال نکردم بدون مشکل بعد از اینکه کینگ گفت اون کد رو وارد کنم جواب داد ورفتم و الان که من شارژم رو با تعرفه فعال کردم دیگه نیمتونم برم! بذار ببینم فردا که تعرفه ام به حال اول برمیگرده میتونم برم یا نه. اگه تونستم برم که واقعا به نتیجه میرسم که این ایرانسل رو نمیشه از کلکا بهش زد!!!
راستش از وقتی تعرفه رو فعال کردم سرعتم خیلی اومده پایین!!!!!! با گوشی قبلا سریع دانلود داشتم الان که تعرفه رو فعال کردم باگوشی یه فایل 6 مگلی رو کلی طول میده!!!

Electronic-Arts
28-06-2010, 19:07
اون اقایی که لپتاپ دل داره
مل لپتاپشو بزاره اینجا ببینم میتونم کاری بکنم یا نه.

اگر با منی که توی همون پستم هم گفتم Vostro 1500 هست

regularuser
28-06-2010, 19:40

Milad4171
28-06-2010, 20:01
شرمنده که بد قولی میکنم. من تو نت نتونستم پیدا کنم اون برنامه رو. گفتم به یکی واسم برنامه اش رو بفرسته چون سایت خودش شیلتره منم میخوام یکی اینو دانلود کنه بندازه رو یه جا دیگه واسه دانلود. خوب با این سرعت داغون نمیتونم!!
فردا سعی میکنم لینکش رو توی سایت بگذارم!!! تنظیماتش هم هرچی لازم باشه توی اون پست مینویسم!!
البته فعلا فقط ایرانسل جواب میده. همراه اول رو که بذاری باید یه سری چیزاش رو پر کنی!!!

bachemahal
28-06-2010, 21:22
دقیقا!!!
راستش الان هم من این به فکرم رسید من دیشب تعرفه رو فعال نکردم بدون مشکل بعد از اینکه کینگ گفت اون کد رو وارد کنم جواب داد ورفتم و الان که من شارژم رو با تعرفه فعال کردم دیگه نیمتونم برم! بذار ببینم فردا که تعرفه ام به حال اول برمیگرده میتونم برم یا نه. اگه تونستم برم که واقعا به نتیجه میرسم که این ایرانسل رو نمیشه از کلکا بهش زد!!!
راستش از وقتی تعرفه رو فعال کردم سرعتم خیلی اومده پایین!!!!!! با گوشی قبلا سریع دانلود داشتم الان که تعرفه رو فعال کردم باگوشی یه فایل 6 مگلی رو کلی طول میده!!!
آره منم 2 روز که روزانه فعال کردم خوب بود ولی امروز که ماه رو اکتیو کردم حسابی حالم رو گرفت...:31:
هیچ کسی هیچ پیشنهادی نداره؟:2:

Milad4171
28-06-2010, 21:36
آقا من دوباره تست کردم وبلاخره موفق شدم!
من از تو قسمت Other هرچی میزدم اون ارور رو بهش میرسیدم!! PPP link
من از وقتی شارژ کردم چون کلا آدمی هستم که پول مفت به کسی نمیدم زور زدم تا بلکه موفق بشم.
بلاخره یکی یکی سرور ها رو که کشورهای مختلف هست رو تست کردم بعضی ها وصل میشن ولی تعدادی هستن که رسیو هم دارن! من اینو امتحان کردم . و جواب گرفتم.
الان هم دارم دوباره کار میکنم با همین سیستم. بهترین جا توی خونه امون ته سالنمونه که پنجره قدری داره. و اونجا من تا 25 رسیو دارم.
ولی فاصله ی اونجا تا اتاقم خیلی زیاده. مجبور شدم با لپ تاپ داغونم این تست رو انجام بدم. همه جای خونه حدودا بین 8 تا 17 و خیلی جاها 20 رو دارم ولی فقط اونجا که گفتم 25 شده!!!!
اینم یه راهنمایی.
سرورها رو یکی یکی امتحان کنین.(‌منظورم توی PC Studio یا PC Suit.

KING_DESIGNER
28-06-2010, 22:12
آقا من دوباره تست کردم وبلاخره موفق شدم!
من از تو قسمت Other هرچی میزدم اون ارور رو بهش میرسیدم!! PPP link
من از وقتی شارژ کردم چون کلا آدمی هستم که پول مفت به کسی نمیدم زور زدم تا بلکه موفق بشم.
بلاخره یکی یکی سرور ها رو که کشورهای مختلف هست رو تست کردم بعضی ها وصل میشن ولی تعدادی هستن که رسیو هم دارن! من اینو امتحان کردم . و جواب گرفتم.
الان هم دارم دوباره کار میکنم با همین سیستم. بهترین جا توی خونه امون ته سالنمونه که پنجره قدری داره. و اونجا من تا 25 رسیو دارم.
ولی فاصله ی اونجا تا اتاقم خیلی زیاده. مجبور شدم با لپ تاپ داغونم این تست رو انجام بدم. همه جای خونه حدودا بین 8 تا 17 و خیلی جاها 20 رو دارم ولی فقط اونجا که گفتم 25 شده!!!!
اینم یه راهنمایی.
سرورها رو یکی یکی امتحان کنین.(‌منظورم توی PC Studio یا PC Suit.
خوب چرا مثل این ناشی ها کار میکنی :31::13:
یه دونه اداپتور وایرلس بگیر 25 تومنه
لپتاپ رو بزار دم پنجره
وایرلسش رو روشن کن
اداپتورش رو هم به برق بزن
و اینترنت رو از راه شبکه بده به سیستمت
اینجوری بهتر نیست ؟
فقط سیستم هی باید روشن باشه
هی باید روشن باشه
لپتاپت بدبخت میشه !
اونم راه داره که باطریشو بکنی
حال کردی چه فرمولی واست چیدم ؟
یا اینکه اتاقت رو به اون مکان منتقل کنی که اون هم یه روش دیگه است.
به هرحال میشه این شبکه وایرلس رو راه بندازی و کانکشن رو شیر کنی باری PC که زیر دستته.
موفق باشی میلادی دی دی دی دی دی :31:

Milad4171
28-06-2010, 22:41
منظورت Access Point هست؟ آخه اینطوری هم اگه بخوام کار کنم سیستم که وایرلس نداره!!!! باز باید یه خرج دیگه بکنم برم یه وایرلس پی سی مال سیسکو بخرم فکر کنم 50 تومن باشه!!
بابا ما اینهمه زور زدیم ایرانسل مجانی کرده !!!!
ولی خوب اونم هزینه داره!!
راستی تو فیس بوق رو شیلتر داری؟
راستی. من یه سری فایل ها رو نمیتونم از سرورشون رسیو کنم. این مشکل توهم داری؟؟؟
بعضی وقتا هم با پیج Problem Loadding PAge مواجه میشم. البته خیلی کم!!
توضیحاتت زیاد بود باید روش مانور داد!!!! اینطوری یهو بخوام همه رو امتحان کنم یهو دیدی یه خونی ریخته شد اینجا!!!!

KING_DESIGNER
28-06-2010, 23:21
ببین نه کامل گوش ندادی
یه دونه وایرلس USB میخری 25 تومن ارزونتر هم گیر میاد
میزنیش پشت سیستمت
و روشنش میکنی
حالا باید چه شبکه ای رو باهاش اسکن کنی ؟ و بعدش به اون شبکه کانکت بشی؟
بهت میگم
شما اول باید لپتاپت رو با سیم کارت کانکت کنی
میزاریش لب پنجره
وایرلس لپتاپت رو روشن میکنی
و یه سری تنظیمات باید اعمال کنی که وایرلس بصورت بی سیم به اون اداپتور وایرلس USB که روی PC نصب هست کانکت بشه
وقتی که کانکت شد میری و اون کانکشنی رو که باهاش به GPRs وصل میشی رو به اشتراک میزاری
از حالا هروقت لپتاپ به GPRs کانکت بشه سیستمت هم میتونه بره از اینترنت GPRS که روی لپتاپت هست استفاده کنه.
این روش جواب میده عزیز.

MrDevil
28-06-2010, 23:42

Milad4171
28-06-2010, 23:55
اهاااااااااااااااااااااان :31:
من همش فکر میکنم میگی گوشیم رو با سیم بزنم به لپ تاپم بعد با پی سی شیر کنم . آره این روش خیلی خوبیه.
باشه امتحان میکنم نتیجه رو خبر میدم.

KING_DESIGNER
29-06-2010, 00:01
اهاااااااااااااااااااااان :31:
من همش فکر میکنم میگی گوشیم رو با سیم بزنم به لپ تاپم بعد با پی سی شیر کنم . آره این روش خیلی خوبیه.
باشه امتحان میکنم نتیجه رو خبر میدم.
:10:
اگر همه مثل تو به نصایح من گوش بدهند و در اخر نتیجه مثبت بگیرند لازم نیست که من توی امضام یه مطلب رو سی چهل بار تکرار کنم ولی متاسفانه ملت فکر میکنند میتونند کاری انجام بدهند بگذریم تاپیکمونو الوده نکنیم :20:

amirlovely
29-06-2010, 00:02
لپ تابهای benq اکثرا سیم کارت میخورن یه 6ماه پیش من یه دونه 10 اینچی رو پرسیدم 500 گفت نمیدونم با سیم کارت ایرانسل کار می کنه یا نه

KING_DESIGNER
29-06-2010, 00:06
لپ تابهای benq اکثرا سیم کارت میخورن یه 6ماه پیش من یه دونه 10 اینچی رو پرسیدم 500 گفت نمیدونم با سیم کارت ایرانسل کار می کنه یا نه
خوب بعدش ؟

Enemy Killer
29-06-2010, 01:07
اقایون این حرف ها رو ول کنین بگین که sim card dongle اگه درست نوشتم چنده بعدم بهترین مدلش چیه بعدیشم این که حتما gprs می کشه یا نه

Karmenwet
29-06-2010, 06:15
با عرض سلام و خسته نباشيد .

دوستان لطفا به سوالات زير جواب بدهيد .

1. با کارت اعتباري پيام رسان ايرانسل هم مي شود از اين قابليت EDGE و از اين بسته هاي افزايشي استفاده کرد ؟

2. دوستان وقتي از همين GPRS سيم کارت اعتباري ايرانسل + بسته هاي افزايشي يک ماه نامحدود

استفاده مي کنيم از اعتبار ( اصلي ) خود سيم کارت کم مي شود يا نه ؟

( منظورم اعتبار خود سيم کارت هستش نه بسته هاي افزايشي ) .

خواهشا دوستان به سوالات بالا کامل و دقيق جواب بدهيد برام خيلي مهمه .

اگر نتيجه گرفتم فردا مي خوام يک مودم EDGE بگيرم .

خواهشا يک مودم خوب با کارايي بالا رو معرفي کنيد و مارکش هم معتبر باشد ؟ قيمتش هم بگوييد .

البته قيمتش برام زياد مهم نيست کارايي بالا رو داشته باشد برام مهمه .

با تشکر .

pooria_googooli
29-06-2010, 07:40
در مورد سوال یک که باید کینگ بیاد جواب بده . در مورد سوال 2 هم باید بگم اگر بسته افزایشی رو فعال کنی دیگه هیچ پولی از حسابت کم نمیشه . یعنی شما به فرض مثال امروز صبح بسته افزایشی یک روز را فعال میکنی . تا فردا صبح هرچقدر از اینترنت استفاده کنی (نامحدود) از حسابت کم نمیشه . ولی اگر بسته افزایشی فعال نباشه نسبت به حجمی که استفاده میکنی کم میکنه .

regularuser
29-06-2010, 08:06

KING_DESIGNER
29-06-2010, 08:53
اقایون این حرف ها رو ول کنین بگین که sim card dongle اگه درست نوشتم چنده بعدم بهترین مدلش چیه بعدیشم این که حتما gprs می کشه یا نه
همشون مثل همند کیفیت در این دانگلهای مارکهای متفرقه معنی نداره
فقط من توی سایت DLINK 2 تا مدل دیدم که یکیشون روتر داشت یعنی میتوسنتی چندتا سیستم رو شبکه ای هم بهش وصل کنی و یه مدل هم بود که تک پورت بود .
متاسفانه من هرچی مارک توی گوگل دیدم همشون متفرقه هستند و تنها تفاوت شکل ظاهریه پس یه خوشگلش رو بگیر :31:

با عرض سلام و خسته نباشيد .

دوستان لطفا به سوالات زير جواب بدهيد .

1. با کارت اعتباري پيام رسان ايرانسل هم مي شود از اين قابليت EDGE و از اين بسته هاي افزايشي استفاده کرد ؟

2. دوستان وقتي از همين GPRS سيم کارت اعتباري ايرانسل + بسته هاي افزايشي يک ماه نامحدود

استفاده مي کنيم از اعتبار ( اصلي ) خود سيم کارت کم مي شود يا نه ؟

( منظورم اعتبار خود سيم کارت هستش نه بسته هاي افزايشي ) .

خواهشا دوستان به سوالات بالا کامل و دقيق جواب بدهيد برام خيلي مهمه .

اگر نتيجه گرفتم فردا مي خوام يک مودم EDGE بگيرم .

خواهشا يک مودم خوب با کارايي بالا رو معرفي کنيد و مارکش هم معتبر باشد ؟ قيمتش هم بگوييد .

البته قيمتش برام زياد مهم نيست کارايي بالا رو داشته باشد برام مهمه .

با تشکر .
1- اگه منظورت دیتا سیم هستش که فقط مخصوص SMS و GPRs هستش به احتمال 99% شامل این طرح باید باشه .
اطلاع دقیق ندارم . ولی چون که در این سیم کارت فقط دیتا تعریف شده پس امکانش هست کافیه کد دستوری رو بزنید و ببینید SMS مبنی بر فعال شدن سرویس میاد یا نه . اگر اومد که شما به خواسته تون میرسید اگر هم نیومد که نمیخونه. و پولی کم نمیشه.

2-نه اصلا من 1030 تومن توی گوشیم پول داشتم و دقیقا روی این مسئله حساس شدم ولی وقتی که کارم تموم شد دیدم همو مبلغ باقی مونده. فرداش ولی 10 تومن کم شده بود که وقتی پیکیری کردم یادم اومد وقتی داشتم کار میکردم همون لحظه جواب SMS دادم :31: و حواسم نبوده و در حالت کلی اصلا مبلغی کسر نمیشه این یه مود رو ایرانسل تعهد شخصی داده :31: که فقط از بسته ها کم میکنه .

3- مودم خوب که نداریم بهترین چیزی که دیدم فقط DLINK بوده اونم برحسب کارایی و قیافه و بقیه شون مارک متفرقه هستند و کیفیتشون در یک حد هست البته این دی لینکی هم که میگم فقط تیو سایتش دیدم نمیدونم توی بازار اومده یا نه اگر اون رو دیدید دی لینک بهتره ولی بقیه شون فکر نمیکنم کیفیت متفاوتی داشته باشند فقط به EDGE دار بودن این مودم توجه کنید و این که 3G هم ساپورت کنه که باری نسل سوم همراه استفاده میشه اینجوری با یه تیر دو نشو زدی اپراتور سوم که بیاد و سرعت اینرتنتش یک مگ هست دیگه نمیری دوباره خرید کنی .
موفق باشی

Milad4171
29-06-2010, 09:46
یه تست جالب. من لپ تاپم تقریبا قدیمیه!. من با لپ تاپم که تست کردم گفتم که حداکثر تا 15 دریافت داشتم البته اونم در بهترین حالتش بود ولی امروز که سیستم رو راه انداختم با هزار بدبختی دیدم روی PC خودم کفش 15 هست که با تکون دادن گوشی در بهترین مکان تا 20 میره!!!
و جالب تر اینه که وقتی سرعت رسیو پاییینه پینگم بالاست ولی وقتی رسیوم بالاست پینگم پایینه. عجیبه هااا.
ولی کلا باهاش خیلی حال کردم!!!! چند بار ترسیدم نکنه ایرانسل بازی در بیاره و شارژ کم کنه واسه همین تست کردم دیدم نه. انگار سرجاشه!! ولی از اونجایی که ایرانسل حتی برای وایمکس های نامحدودش هم شرط گذاشته فکر کنم اگه کسی بیش از حد رسیو داشته باشه ممکنه بعد از یه زمانی بره و از شارژ سی کارت استفاده کنه!!! تا زودتر تموم بشه!!!
نمیدونم .باید دوستان هم که تست کردن و مدت زمانشون ، بیان و اطلاع بدن!!!

KING_DESIGNER
29-06-2010, 09:58
اقال من مشکل سخت افزاری دارم
مشکلم حل بشه اونوقت میدونم چیکار کنم
یه دونه مودم میگیرم و میندازمش توی دانلود :31:

masud-000000
29-06-2010, 10:00
بچه ها این gprs با اینکه سرعتش بالاست ولی سایت ایرانسل رو باز نمی کنه(تو PC)...شما هم امتحان کنید...

اوه اوه شرمنده همین الان درست شد...مشکل از پ؟ر؟و؟ک؟س؟ی بودش :31:

Electronic-Arts
29-06-2010, 15:20
آقا خواهش میکنم به منم کمک کنید ببینم برای جای سیم کارت برنامه ای چیزی میخواد چه برنامه ای؟
این صفحه درایور های نوت بوک منه کدومشه؟

Milad4171
29-06-2010, 15:30
ببینم ویندوزت اوجینال بوده؟
من امروز پرسیدم از بچه ها گفتن نداریم و این برنامه فقط روی ویندوز اورجینالا هست و روی خود ویندوزه!! منم از قبل رو سیستم بود!
اگه ویندوزت اورجیناله و سی دی ریکاوریش رو داری یه تست بکن!
همون 3g مگه کار نمیکنه؟ دراویرش وصل نمیشه؟ توی منیج ویندوز نمیاد؟
اصلا وقتی سیم کار رو وصل میکنی چیزی که نشون بده یه قطعه خارجی به سیستم وصل شده مشخص میشه. مثلا دینگ میکنه؟
وقتی سیم کار رو وصل میکنی توی اکس پی یه گزینه توی My Computer اضافه میشه!! بببین چیزی هست یانه!!

Electronic-Arts
29-06-2010, 15:39
ببینم ویندوزت اوجینال بوده؟
آره

من امروز پرسیدم از بچه ها گفتن نداریم و این برنامه فقط روی ویندوز اورجینالا هست و روی خود ویندوزه!! منم از قبل رو سیستم بود!
وقتی که نصب هم کردم چیزی نبود

همون 3g مگه کار نمیکنه؟ دراویرش وصل نمیشه؟ توی منیج ویندوز نمیاد؟
وقتی میخوام نصبش کنم میگه Installation device can't find INstallation abort و از نصب خارج میشه

اصلا وقتی سیم کار رو وصل میکنی چیزی که نشون بده یه قطعه خارجی به سیستم وصل شده مشخص میشه. مثلا دینگ میکنه؟
هیچی

وقتی سیم کار رو وصل میکنی توی اکس پی یه گزینه توی My Computer اضافه میشه!! بببین چیزی هست یانه
هیچی اضافه نشده

راستی خودت گفتی با چی وصل میشی حالا برنامه خودت رو میتونی آپلود کنی؟

Milad4171
29-06-2010, 16:06
بازم میگم این قطعه ی سیم کارت توی بیشتر لپ تاپ ها Compatible هست. ممکنه جاش باشه ولی اتصالی به مادربرد نداشته باشه!!! مثلا UMTS که یه مدل لپتاپ داره یه مدل نداره. مثلا قطعات دیگه که توی یه مدل لپ تاپ مممکنه داشته باشه یا نداشته باشه. این حالت هم زمانی هست که مشتری خودش درخواست بده که مثلا با سیم کارت میخوام یا نه یا مثلا با باطری دوم میخوام یا نه.
واسه همین جاش روی لپ تاپ هست ولی ممکنه اتصال نداشته باشه. من در مورد سیم کار گفتم که این قطعه که اندازه ی قطعه ی بلوتوث هست و روی مادربرد سوار میشه قیمتش حدودا 100 تومنه البته شاید هم ارزونتر باشه. ولی با این قظعه میشه سوکت سیم کارت رو به مداربرد وصل کرد و واسه انتن دهی از انتن بلوتوث یا UMTS یا چیزهای دیگه!!! اینش رو مطمعن نیستم!!
:46:

برنامه ی من اسم3g watcher هست. امتحان کردم به سیسم دیگه نمیخوره. روی سیستم پسرخالم تست کردم.
انگار هر برنامه ای منحصر بفرد یه مدل خاصه!!! بعد خوب با توجه به مدل اون سوکت و سرعت و ایناش هست دیگه!!
لینکش هم قرار بود بچه ها واسم پیدا کنن بد قولی کردن. چون توی نت نیست سایتش هم فیلتره!!!

KING_DESIGNER
29-06-2010, 16:35
بازم میگم این قطعه ی سیم کارت توی بیشتر لپ تاپ ها Compatible هست. ممکنه جاش باشه ولی اتصالی به مادربرد نداشته باشه!!! مثلا UMTS که یه مدل لپتاپ داره یه مدل نداره. مثلا قطعات دیگه که توی یه مدل لپ تاپ مممکنه داشته باشه یا نداشته باشه. این حالت هم زمانی هست که مشتری خودش درخواست بده که مثلا با سیم کارت میخوام یا نه یا مثلا با باطری دوم میخوام یا نه.
واسه همین جاش روی لپ تاپ هست ولی ممکنه اتصال نداشته باشه. من در مورد سیم کار گفتم که این قطعه که اندازه ی قطعه ی بلوتوث هست و روی مادربرد سوار میشه قیمتش حدودا 100 تومنه البته شاید هم ارزونتر باشه. ولی با این قظعه میشه سوکت سیم کارت رو به مداربرد وصل کرد و واسه انتن دهی از انتن بلوتوث یا UMTS یا چیزهای دیگه!!! اینش رو مطمعن نیستم!!
:46:

برنامه ی من اسم3g watcher هست. امتحان کردم به سیسم دیگه نمیخوره. روی سیستم پسرخالم تست کردم.
انگار هر برنامه ای منحصر بفرد یه مدل خاصه!!! بعد خوب با توجه به مدل اون سوکت و سرعت و ایناش هست دیگه!!
لینکش هم قرار بود بچه ها واسم پیدا کنن بد قولی کردن. چون توی نت نیست سایتش هم فیلتره!!!
اقا یه نکته
من لپتاپم ماون قرمز یا اینفرارد داره
ولی دو سال پیش که این لامصب رو گرفتم اصلا کار نمیکرد
بردمش پیش یه تعمیرکار گفتش که کار نمیکنه
تو نگو بلد نبود !!! و نظریه های فضایی از خودش در میکرد
اقا خلاصه مثل یه مرد نشستیم و همت کردیم تا این پورت اینفرارد رو پیدا کنیم
رفتیم تیو بایاسش و متوجه شدیم که پورتی که باری لپتاپ گذاشته شده دقیقا شماره اش با پورت ماوس یکی هست و یه جورایی کانفلیت شده
عزیز دل برادر شما هم احتمالا مشکل منو داری
یعنی قطعه رو داری ولی ارتباط برقرار نیست
البته بصورت سخت افزاری برق تویش میره ولی نرم افزاری وصل نیشت
برو توی بایاست ببین گزینه ای آپشنی چیزی داره ؟
ضمنا ادرس همین لپتاپ رو هم توی سایتش برایم بزار دیشب کلی سرچ کردم ولی عجیب پیداش نکردم
مدلهای دیگه وسترو رو نشون میداد ولی 1500 رو رو نمیکرد که منم دیگه بیخیال شدم و فکر کردم ریمارکه ؟
حالا اگره خودت پیداش کردی ادرسشو بزار ببینم چیکار میتونم برات بکنم.

djmilad_mrb
29-06-2010, 17:09
من استفاده کردم کلا خیلی مزخرفه:2:

سرعت اولش 15 تا 16 عد یه مدت (حدودا 5 دقیقه ) میشه 4 -5

در ضمن به گوشی هم خیلی فشار میاد در کل اصلا مقرون به صرف نیست

salib
29-06-2010, 17:11
سلام
دوستان این دیگه چه اینترنتیه !؟
یعنی بدرد بخور هست ؟ سرعتش بالا هست ؟
من میخواستم وایمکس بگیرم ؟؟؟
کودوم اینترنتش به صرفه هست ؟؟؟؟
تو رو خدا راهنمایی کنید
سرعتم خیلی افتضاحه و مطالب سایت ایرانسل گیج کننده ؟
ممکنه بگید از بین اینترنت هایی که ایرانسل میده کودومش بصرفه تر هست ؟( وایمکس و edge فرق نمیکنه
برای اتصال روزانه 8 ساعت و مرور صفحات و دانلود)

Electronic-Arts
29-06-2010, 17:12
اقا یه نکته
من لپتاپم ماون قرمز یا اینفرارد داره
ولی دو سال پیش که این لامصب رو گرفتم اصلا کار نمیکرد
بردمش پیش یه تعمیرکار گفتش که کار نمیکنه
تو نگو بلد نبود !!! و نظریه های فضایی از خودش در میکرد
اقا خلاصه مثل یه مرد نشستیم و همت کردیم تا این پورت اینفرارد رو پیدا کنیم
رفتیم تیو بایاسش و متوجه شدیم که پورتی که باری لپتاپ گذاشته شده دقیقا شماره اش با پورت ماوس یکی هست و یه جورایی کانفلیت شده
عزیز دل برادر شما هم احتمالا مشکل منو داری
یعنی قطعه رو داری ولی ارتباط برقرار نیست
البته بصورت سخت افزاری برق تویش میره ولی نرم افزاری وصل نیشت
برو توی بایاست ببین گزینه ای آپشنی چیزی داره ؟
ضمنا ادرس همین لپتاپ رو هم توی سایتش برایم بزار دیشب کلی سرچ کردم ولی عجیب پیداش نکردم
مدلهای دیگه وسترو رو نشون میداد ولی 1500 رو رو نمیکرد که منم دیگه بیخیال شدم و فکر کردم ریمارکه ؟
حالا اگره خودت پیداش کردی ادرسشو بزار ببینم چیکار میتونم برات بکنم.
این مال درایور ها

اینم مال توضیحات قسمت های مختلف

KING_DESIGNER
29-06-2010, 17:32
سلام
دوستان این دیگه چه اینترنتیه !؟
یعنی بدرد بخور هست ؟ سرعتش بالا هست ؟
من میخواستم وایمکس بگیرم ؟؟؟
کودوم اینترنتش به صرفه هست ؟؟؟؟
تو رو خدا راهنمایی کنید
سرعتم خیلی افتضاحه و مطالب سایت ایرانسل گیج کننده ؟
ممکنه بگید از بین اینترنت هایی که ایرانسل میده کودومش بصرفه تر هست ؟( وایمکس و edge فرق نمیکنه
برای اتصال روزانه 8 ساعت و مرور صفحات و دانلود)

این مال درایور ها

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم مال توضیحات قسمت های مختلف

پست اولرو بخونید اگه چیزی نفهمیدید بیاید دوباره سئوال کنید.

---------- Post added at 06:32 PM ---------- Previous post was at 06:32 PM ----------

پیدا کردم
اینم درایورهای که باید دانلود کنی.

KING_DESIGNER
29-06-2010, 18:31
چی شد داداش خبری نشد ؟ نصب کردی ؟ شناسایی شد ؟

adrenalin
29-06-2010, 22:13
KING_DESIGNER
سلام دوست عزیز یه آموزش تو لینک زیر هست نمیدونم دیدید یا نه آموزش اتصال به اینترنت هست به وسیله PC Suit گوشی های سونی اریکسون ونوکیا فکر کنم می تونید واسه پست دوم استفادش کنید

Electronic-Arts
29-06-2010, 22:54
چی شد داداش خبری نشد ؟ نصب کردی ؟ شناسایی شد ؟
رفتم بیرون فرصت نشد بقیه رو تست کنم خبرشو میدم

KING_DESIGNER
30-06-2010, 03:08
پست شماره 1 به روز شد
لطفا مطالعه بفرماید :20:

pooria_googooli
30-06-2010, 10:51
کینگ جون من ساعت 3 شب تست کردم . به edeg هم وصل شده بودم . ولی سرعتم پایین بود . با 5800 نوکیا وصل بودم . مشکل از گوشی بود؟ w810 سونی بهتره یا 5800 برای edeg؟

Milad4171
30-06-2010, 11:45
ببین با چه سرعتی کانکت میشی!!! کدوماشون بیشتره.
درضمن باید سعی کنی بهترین جا رو انتخاب کنی. بزن یه فایل واست رسیو بشه ( مثل IDMAN) بعد بگرد و بهترین جا که بیشتر رسیو رو د اره انتخاب کن همونطوری که کینگ گفت!!!
مثلا برای من 2 جا تو اتاقم خوب انتن میده. زیر پنجره و بغل در اتاق که دقیقا سر و ته اتاقه!!!:31:

من رو کینگ جان نگفت!! من کلاس گوشیم 15 هست و با 115.2 کانکت میشم
کمه! ولی خوب بازم جوابم رو میده!!!!

Electronic-Arts
30-06-2010, 13:32
خوب از بین اون برنامه ها فقط سومی نصب شد و دومی , که دومی یه حالت expantion داشت و firmware ها هم نصب نشد و نوشت device couldn't be find که معنی این رو دقیق نفهمیدم منظورش این بود که سیم کارت رو پیدا نکرده یا دانگل سیم کارت رو و برنامه سومی هم که نصب شد همین رو مینویسه
در حالی که در همه حالت ها سیم کارت تو جاش بود

KING_DESIGNER
30-06-2010, 13:39
یه دقیقه اجازه بدید من میرم دفترچه راهنمای این لپتاپتو میگیرم دانلود میکنم از روی اون راهنماییت میکنم

KING_DESIGNER
30-06-2010, 14:01
این سایت دل چقدر گنده است سرگیجه گرفتم اقا

خوب باید به عرض برسونم از این قسمتایی که میگم برید عکس بگیرید با موبایل ویا اسکرین شات بگیرید به هرحال به این عکسها نیاز دارم.

روی my compouter کلیک راست کرده گیزینه پروپرتیز رو انتخاب کنید
در قسمت hardware وارد device manager بشید
و از همون صفحه در قسمت مودم یک عکس بگرید.

لپتاپ رو خاموش روشن کنید با زدن کلید f2 ویا delet و یا کلیدها ی ورود به صفحه بایاس وارد صفحه بایاس بشید و از اون صفحه هم یه عکس بگیرید اینجا بزارید تا بهت بگم.
چون ظاهرا 5-6 مدل مودم 3G روی این لپتاپ نصب شده که برای مناطق مختلف نوعش فرق میکنه باید اول اسم مودمت رو بدونم چیه.

Electronic-Arts
30-06-2010, 14:11
این سایت دل چقدر گنده است سرگیجه گرفتم اقا

خوب باید به عرض برسونم از این قسمتایی که میگم برید عکس بگیرید با موبایل ویا اسکرین شات بگیرید به هرحال به این عکسها نیاز دارم.

روی my compouter کلیک راست کرده گیزینه پروپرتیز رو انتخاب کنید
در قسمت hardware وارد device manager بشید
و از همون صفحه در قسمت مودم یک عکس بگرید.

لپتاپ رو خاموش روشن کنید با زدن کلید f2 ویا delet و یا کلیدها ی ورود به صفحه بایاس وارد صفحه بایاس بشید و از اون صفحه هم یه عکس بگیرید اینجا بزارید تا بهت بگم.
چون ظاهرا 5-6 مدل مودم 3G روی این لپتاپ نصب شده که برای مناطق مختلف نوعش فرق میکنه باید اول اسم مودمت رو بدونم چیه.
این از این اون یکی رو هم الان میذارم

Electronic-Arts
30-06-2010, 14:19
..................

KING_DESIGNER
30-06-2010, 15:16
من چندتا PDF گرفتم خدایی این دل خیلی بزرگتر از اون چیزیه که فکر میکردم
از همه چی این لپتاپت گذاشته از تعمیر سخت افزاری تا ...
خوب من یه چیزایی دستیگرم شد و همن حرف خودم درسته
ارتباط سخت افزاری برقرار نیست عزیز
حتی توی یکی از pdf ها نوشته بود که 2 تا سیم توی لپتاپت هست که کفشکی هستند و حتی ممکنه مجبور بشی اونها رو به یه تعمیر کار بسپاری ت ابه مودمت نصب کنه. معلوم ینست .
همه چیز توی بایاس شما هستش.
خوب اینجوری که مشخصه توی ویندوزت اصلا خبری از این قطعه خوشگل نیستش
عزیز شما یه لطف کنی اون منویها داخل بایاس رو رو دیدی این گزینه ها رو برای من باز کن و عکس بگیر.
و برای شلوغ نشدن ای نتاپیک همه رو برایم pm کن . از این گزینه ها عکس بگیر.
wireless - maintenace -
و یه کاری که میگم بکن دستی داخل این رو بگرد ببین IRq میبینی یا نه گزینه ای باید پیدا کنی که جلوش نوشته باشه irq 12 -13 ویا عددهای دیگر.
و یا در بخش وایرلس باید دنبال کلمه ای به نام 3G باشه اینقدر این لپتاپت پیشرفته است که من هنگ کردم ...:)
خبرشو توی پی ام بهم بده و این پستهات رو هم پاک کن چون تاپیک خیلی سنگین شده بچه ها به مشکل باز کردن صفحه میخورند.

KING_DESIGNER
30-06-2010, 20:02
پست شماره 1 و 2 تاپیک به روز شد
مطالب مهم :
آشنایی با سرویسهای EDGE
طریقه ارتباط بین موبایل و سیستم

توضیح:
مطلب پست شماره 2 بصورت نیمه تمام هست از دوستانی که سیم کارت دانگل دارند و یا با لپتاپ به سیستم وصل میشوند تقاضای همکاری دارم .

gharibe63
01-07-2010, 09:07
دوستم یه سیم کارته ایرانسل داره که اینترنت اون سیم کارت فعاله
وقتی با گوشی 6303i که استفاده میکنه (با بولوتوث) رایگانه با پی سی خودش
ولی وقتی با گوشی ان82 من (با کابل)و(لبتاب خودم )تست کردم 600 تومن پرید :21:تازه گوگل را هم به زور باز میکنه:21:
دوستان میشه راهنمایی کنید

mazdak89
01-07-2010, 10:29
من با EDEG با سرعت 30 KB/S دانلود میکنم البته با نرم افزار IDM .. فقط یه مشکلی که وجود داره اونم اینه که خیلی نوسان داره یعنی یه دفعه از 30 میاد 5 بعدش میره 40 و دوباره میاد سر 20 یا 29 میخوام بدونم بقیه دوستان هم همین مشکل را دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

KING_DESIGNER
01-07-2010, 12:55
---------- Post added at 01:55 PM ---------- Previous post was at 01:54 PM ----------

من با EDEG با سرعت 30 KB/S دانلود میکنم البته با نرم افزار IDM .. فقط یه مشکلی که وجود داره اونم اینه که خیلی نوسان داره یعنی یه دفعه از 30 میاد 5 بعدش میره 40 و دوباره میاد سر 20 یا 29 میخوام بدونم بقیه دوستان هم همین مشکل را دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ماهرچی هم گلومونو پاره کنیم بازم دوستان چشماشون رو میبندن و با زدن پست مشکلشون رو میخوان حل کنند
دوست عزیز پست شماره یک و دو رو میخوندی خیلی بیشتر هم یاد میگرفتی ولی به هرجهت من توضیحشو میدم.
به علت این که در ارتباط کابلی و یا سیمی شما ارتباطتتون پیوسته برقرار هست ولی در ارتباط بی سیم یا وایرلس ارتباط بصورت امواج هست خوب فکرمیکنی شدت جریان امواجی که به موبایل شما میرسه چقدره ؟
ولی توی کابلی اینجوری نیست و ارتباط بصورت پایدار باقی می مونه چون که با سیم کار شده. و قابلیت شدت جریان بیشتری رو داره.
برای همین هست که سرعت به ظاهر 460 کیلو هست ولی 128 ADSL تاخیرش از این بی سیم کمتر هستش.
در همه شبکه های بی سیم همینجوریه نه فقط این که برای EDGE این جوری باشه.

mehrdad38
01-07-2010, 13:05
ببخشید کینگ جان 2 بار گلوت پاره شده :31: یکی شو پاک کن

KING_DESIGNER
01-07-2010, 13:20
اون اتفاقی بود داداش :20:

adrenalin
01-07-2010, 13:28
ایول ایرانسل خیلی خوب بود البته روی موبایل تست زدن واقعا واسه موبایل خوب سرعت دانلودشم عالی بود

KING_DESIGNER
01-07-2010, 13:31
ما از همون اول هم گفتیم بیخیال ADSL بشید با همین میتونین به سرعت 30 و 40 دست پیدا کنین به شر انتندهی خوب
ولی کسی گوش نکرد
الان همین سرعت رو روی ADSL بخوای داشته باشی کمه کم باید 50 تومن پیاده بشی خوب چه کاریه هدف دسترسیه !!!!!
مثلا این که شما از صبانت بگیری برایت افتخار میاره ؟ یا شتال و بقیه ؟
خوب همین سرویس هم تو ایرنت میره راه حل وصل کردنش به سیستم رو هم که دادیم ولی متاسفانه دوستان گوش نیمدهند
همین امواج به نظرم از هرچی سیمیه بهتره
الته برای کسانی که میخوان دانلود داشته باشند
:20:

mehrdad38
01-07-2010, 13:36
کینگ جان یه تست می تونی برام بزاری:20: از speedtest.net

KING_DESIGNER
01-07-2010, 13:41
الان که ندارم شب باید بزارم
من از باکو تست میگیرم موقع تست اپلود به مشکل میخورم از کذوم سرور باید بگیرم ؟
ایروان هم نداره
چندبار خواستم تست بگیرم توی پست اول بزارم متاسفانه گیر داد و نشد که بشه .
چیکار کنیم ؟

mehrdad38
01-07-2010, 13:52
یکی از سرورهای ترکیه رو انتخاب کن

reb
01-07-2010, 14:29
الان یه اس ام اس اومد از همراه اول همین داستان ایرانسل منتها میگه بسته رویایی شماره ارسال کننده هم اینه:
9899635005
کسی چیزی میدونه؟

KING_DESIGNER
01-07-2010, 14:45
EDGe همراه اول به درد نمیخوره.
همین ایرانسل رو بچسب !

mazdak89
01-07-2010, 14:45
کینگ جان دو تا سوال تخصصی دارم :
1. زمانی که من دانلود میکنم با (IDM) ارتباط مکالمه و sms گوشیم قطع میشه یعنی اگه کسی به گوشیم زنگ بزنه میگه : دستگاه خاموش است . و به محض اینکه دانلود را یا دریافت page را قطع میکنم درست میشه ، که این یه معضله برام میخوام بدونم واسه بقیه دوستان هم همینطوره یا اشکال از گوشیمه ؟؟؟

2. بعضی اوقات سرعت دانلود من نصف میشه ، اوایل فکر میکردم بخاطر شبکه هست ولی چند بار سیم کارت را خارج کردم و جا زدم دوباره گوشیو روشن کردم که دیدم سرعت دوباره بالا رفت ... جریان چیه ؟

mahy007
01-07-2010, 14:46
میشه یکی از دوستان از speedtest یه اسکرین شات بزاره ؟

ممنون

KING_DESIGNER
01-07-2010, 14:55
عزیز فعلا اسپیدی تست جواب نمیده
متاسفانه پینگ منو 1150 زد یه بار هم از سرور باکو 1125 زد !!!!
و رو تست اپلود گیر افتاد چون که اپلودش سرعتش کم هست ولی دانلودش حدود 285 بود برای من
که این 285 در طول زمان بیشتر هم میشه چون که من با سرعت 35 هم دانلود کردم.
در کل برای وبگردی مزخرفه
ولی برای دانلود حرف نداره .

gharibe63
01-07-2010, 15:13
دوستم یه سیم کارته ایرانسل داره که اینترنت اون سیم کارت فعاله
وقتی با گوشی 6303i که استفاده میکنه (با بولوتوث) رایگانه با پی سی خودش
ولی وقتی با گوشی ان82 من (با کابل)و(لبتاب خودم )تست کردم 600 تومن پرید :21:تازه گوگل را هم به زور باز میکنه:21:
دوستان میشه راهنمایی کنید

کسی نمیخواد منو راهنمایی کنه؟؟؟؟
ایرانسل برای edge تنظیمات خاصی برای گوشی میفرسته؟
آخه با گوشی دوستم شارژ کم نمیکنه ولی با گوشی خودم شارژ کم میکنه:44:

mehrdad38
01-07-2010, 15:29
کسی نمیخواد منو راهنمایی کنه؟؟؟؟
ایرانسل برای edge تنظیمات خاصی برای گوشی میفرسته؟
آخه با گوشی دوستم شارژ کم نمیکنه ولی با گوشی خودم شارژ کم میکنه:44:
باید بسته های افزایشی GPRS رو فعال کنید برای هر سرویس یه کد دستوری خاص داره. خواهشا به پست اول توجه کنید.

fandak
01-07-2010, 15:32
واسه من این ها رو داره :

3G Yes, 384 kbps

ولی سرعت تا 5 بیشتر نمی ره علتش چی می تونه باشه ؟

KING_DESIGNER
01-07-2010, 15:46
واسه من این ها رو داره :

GPRS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps EDGE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Class 10, 236.8 kbps 3G ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Yes, 384 kbps
مرتب بنویسید
ادرسها مخلوط شده

regularuser
01-07-2010, 15:55
حذف شود .................................:8:

armin_software
01-07-2010, 15:57
سلام
دوستان من گوشیم 5220 هست
کلاس 32
من با EDEG کانکت می شم
سرعتم از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر 6 هست
و از ساعت8 به بعد کم میشه و قطع و وصلی زیاد
ساعت 2 شب هم سرعت پایینه
ممکنه مشکل از دکل باشه؟
منظورم اینه که اون دکل مشکل سخت افزاری داشته باشه

KING_DESIGNER
01-07-2010, 16:02
به تمام جی پی آر اسی ها :31: پیشنهاد می کنم برنامه SpeedConnect internet accelerator را نصب کنند. با این که سرعت من از 5 بیشتر نمیشه اما طوری شده که سایتا مثل فرفره باز میشن.:8:

اها ماشالا دیگه چی ؟ :31:
همه دارند روشهاشونو لو میدن خوب منم بگم
به غیر از فاستون و این نرم افزار شما
اگر از مرورگر اپرا هم استفاده کنید سرعت خوب میشه.

سلام
دوستان من گوشیم 5220 هست
کلاس 32
من با EDEG کانکت می شم
سرعتم از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر 6 هست
و از ساعت8 به بعد کم میشه و قطع و وصلی زیاد
ساعت 2 شب هم سرعت پایینه
ممکنه مشکل از دکل باشه؟
منظورم اینه که اون دکل مشکل سخت افزاری داشته باشه
دیشب اتفاقا برعکس بقیه شبها سرعت من افت پیدا کرده بود
البته لازم به ذکر هست فایلی که دانلود میکردم از سرور 4شیر بود که فقط یک کانکشن به دانلود مینجرم داده بود منم گفتم حتما به خاطر اونه چون قبلا با 16 تا کانکشن و یا 8 تا کانشکن من دانلود میکردم ولی الان تعداد کانکشنهای 4 شیر کمتر شده بود و روی یکی بود برای همین سرعتم روی 5 بود امشب حتما تست میکنم
اگر اینجوری باشه که فقط سه روز اول خوب باشه خاک بر سیراسنل پس این هم معلوم میشه که داره دزدی میکنه
من امشب با یه هاست معتبر و با 8 تا کانکشن حداقل تست میکنم که ببینم سرعتم مثل قبل هست یا نه تست میکنم و حتما حتما نتیجه رو برای شما عزیزان در همین جا درج میکنم.:11:

armin_software
01-07-2010, 16:03
به تمام جی پی آر اسی ها :31: پیشنهاد می کنم برنامه SpeedConnect internet accelerator را نصب کنند. با این که سرعت من از 5 بیشتر نمیشه اما طوری شده که سایتا مثل فرفره باز میشن.:8:

مگه میشه سایت ها سریع باز بشن ولی دانلود 5 باشه؟

fandak
01-07-2010, 16:03
واسه من این ها رو داره :

3G Yes, 384 kbps

fandak
01-07-2010, 16:14
حذف بشه.....

KING_DESIGNER
01-07-2010, 16:17
مگه میشه سایت ها سریع باز بشن ولی دانلود 5 باشه؟
برای وبها قضیه فرق میکنه این نرم افزار یه چیزی تو مایه های تاپیک DNS مهرداد هستش که سریعتر سایتها رو باز میکنه و این شتاب فقط در مورد وبسایتها اعمال میشه
متاسفانه من هرکاری که کردم باری دانلود نمیشه . مگه اینکه کسی که تخصصش بیشتر از من هست توضیح بده منم ممنونش میشم.
ولی ظاهرا فقط روی وب متونیم یه مقدار سرعت رو بیشتر کنیم.

واسه من این ها رو داره :

3G Yes, 384 kbps

پست شماره یک این تاپیک با فونت 7 و با رنگ قرمز نوشته

چرا سرعت من کم هست ؟:19:
قبل از ارسال پست بفرمایید و اون جا پاسخ سئوالتون رو بگیرید.:20:

regularuser
01-07-2010, 16:32

mehrdad38
01-07-2010, 16:37
ورژن 8 این نرم افزار با کرک گیر میاد؟

KING_DESIGNER
01-07-2010, 16:42
یه سرچ اینجا بزن

هرچی بخوای توی مگا و رپید باشه گیر یماره صد در صد یه چیزی پیدا میکنی

mehrdad38
01-07-2010, 16:55
فکر کنم باید یه مدت بی خیال ورژن 8 بشم چون همین امروز گویا اومد ( 1 July ) ورژن 7.5 رو دانلود می کنم.

در ضمن کینگ جان اون سایت هم دامینش برای فروش رفته :31:

l36320
01-07-2010, 17:29
سلام دوستان
میخوام یه دونه از این مودم edge پورت usb بگیرم ، بدجوری دو دلم؟!!!! قیمتشم 70 تومنه
کسی از این مودم ها نگرفته ببینه چجوریه؟

KING_DESIGNER
01-07-2010, 17:38
فکر کنم باید یه مدت بی خیال ورژن 8 بشم چون همین امروز گویا اومد ( 1 July ) ورژن 7.5 رو دانلود می کنم.

در ضمن کینگ جان اون سایت هم دامینش برای فروش رفته :31:

شرمنده یه حرفش جا افتاده بود

سلام دوستان
میخوام یه دونه از این مودم edge پورت usb بگیرم ، بدجوری دو دلم؟!!!! قیمتشم 70 تومنه
کسی از این مودم ها نگرفته ببینه چجوریه؟
میلاد خریده میگه سرعتش از موبایل بیشتره 3G هم ساپورت میکنه.

mehrdad38
01-07-2010, 17:49
شرمنده یه حرفش جا افتاده بود

ممنون کینگ جان

چه سایت خوبیه دستت درد نکنه ولی ورژن 8 با کرک هنوز ارائه نشده اشکال نداره 7.5 هم خوبه . به هر حال دستت درد نکنه.:10:

l36320
01-07-2010, 17:58
میلاد خریده میگه سرعتش از موبایل بیشتره 3G هم ساپورت میکنه.

اونی که میلاد خریده چه مدلیه؟ usb یا express ؟ چه قیمتیه ؟

KING_DESIGNER
01-07-2010, 18:20
اونی که میلاد خریده چه مدلیه؟ usb یا express ؟ چه قیمتیه ؟

شما این تاپیک رو بخون پستهای ali 1491 رو دنبال کنید
تمامی سئوالهاتون رو جواب داده

عذرخواهی میکنم اسم کاربری این دوستمون علی بود من به اشتباه میلاد رو نوشتم

mazdak89
01-07-2010, 19:01
کینگ جون سوال منو تو صفحه 13 جواب ندادی . قربون شکلت

KING_DESIGNER
01-07-2010, 19:35
کینگ جون سوال منو تو صفحه 13 جواب ندادی . قربون شکلت
خوب اگر در تاپیک شخص خاصی رو خطاب قرار ندید دوستان کمکتون میکنند

کینگ جان دو تا سوال تخصصی دارم :
1. زمانی که من دانلود میکنم با (IDM) ارتباط مکالمه و sms گوشیم قطع میشه یعنی اگه کسی به گوشیم زنگ بزنه میگه : دستگاه خاموش است . و به محض اینکه دانلود را یا دریافت page را قطع میکنم درست میشه ، که این یه معضله برام میخوام بدونم واسه بقیه دوستان هم همینطوره یا اشکال از گوشیمه ؟؟؟

2. بعضی اوقات سرعت دانلود من نصف میشه ، اوایل فکر میکردم بخاطر شبکه هست ولی چند بار سیم کارت را خارج کردم و جا زدم دوباره گوشیو روشن کردم که دیدم سرعت دوباره بالا رفت ... جریان چیه ؟

وقتی با گوشی سونی اریکسون k 750 کانکت میشدم ( حدود 3 سال پیش) همین اتفاق هم برای من می افتاد تازگیها امتحان نکردم. ممکن هست فراگیر باشه آخه من شبانه رو فعال کردم و نصفه شب هم کسی به من زنگ نمیزنه :31:
2- این یه مورد رو همه دارند به خاطر وایرلس بودن این سیستم هست
حتی اگه اینترنت وایرلس هم بگیرید چون که ارتباط از طریق امواج هست و شتاب کمتری نسبت به کابل داره این تفاوت احساس میشه
حال اینکه در ADSL به خاطر پایدار بودن جریان و کمبود اصطکاک همچین چیزی مشاهده نمیشه

اینم دوباره به همون قضیه ربط داره ک توضیحشو دادم.
مشکل خاصی نیست برای منم 20 تا 25 بالا پایین میره ولی در هر دفیفه من برای چند بار نوسان میبینم و یک افزایش سرعتی کوتاه دتی حتی تا 40 هم داشتم ولی برای 3-4 ثانیه بعدش کمتر شده و تا 25 پایین اومده.
مشکل خاصی نیست
برید خدا رو شکر کنید که خیلی از بچه ها سرعتشون تا 10 هم نمیرسه .:41:

Milad4171
01-07-2010, 19:44
راستش فعلا تنها مشکلی که وجود داره . همون پیج معروفی هست که میگه زمان برای مرور تموم شده یا پیغام پیدا نکردن سرور و سایت رو میده که دلیلش فقط انتقال پایین از طریق سرور هست .بااینکه در همین زمان دانلود با دانلود منجر هیچ تغییری توش وجود نداره!! ولی فقط سایت ها باز نمیشن که فعلا راه حلی که من پیدا کردم قطع شدن و دوباره وصل شدن هست.
اگه کسی راه حلی پیدا کرده دوستان رو هم در جریان بگذاره.
منم جزو اون افرادی هستم که به زور سرعتم به 15میرسه!!!!
:41:

mehryar1973
01-07-2010, 20:17
خوب منم امتحان کردم اینو
بدبختانه سرعت منم پایین بود حداکثر دیگه به 15 میرسید ومعمولا بین 8 تا 11 بود
البته آنتن دهی خون ما خیلی بده وتقریبا اکثر جاها آنتن فول نبود

KING_DESIGNER
01-07-2010, 20:22
خوب منم امتحان کردم اینو
بدبختانه سرعت منم پایین بود حداکثر دیگه به 15 میرسید ومعمولا بین 8 تا 11 بود
البته آنتن دهی خون ما خیلی بده وتقریبا اکثر جاها آنتن فول نبود

به احتمال قوی انتن BTS محل شما مشکل داره
و فقط GPRS رو تحویل میده
چون اگر فاصله هم دور باشه باز هم بر اثر یه سری فرمولها و معادلات نباید همچین سرعتی رو داشته باشید

وزیر گفته که اگر حتی زیر انتن هم باشید ولی تعداد کسانی که در ان لحظه با موبایل صحبت میکنند زیاد باشه پهنای باندی که برای اینترنت در نظر گرفته شده کم میشه و به کسانی که صحبت میکنند داده میشه
چون صحبت کردن اول در اولویت هست و بعدش استفاده از اینترنت
تا حدودی هم حق با ایشون هست ( البته اگر غیر از این نباشه ) چون حساب کن اگر بخواهند تمامی پهنای باند رو به اینترنت اختصاص بدهند پس موبایل عملا به درد نمیخوره شاید کسی مشکلی برایش پیش بیاد و بخواد با اورژانس ویا مراکز فوریتی تماس بگیره وقتی که امکان صحبت کردن نباشه پس جون یه نفر ممکنه به خطر بیفته
ایا جون یه نفر مهمتره یا دانلود چندتا فایل :31:
البته این دفاع جانانه !!! بنده از وزیر فقط در صورتی هست که حرفش خلاف این نباشه چون که همیشه خدا اکثر مسئولین دمدمی مزاج هستند و یک دقیقه یک حرف میزنند و دققیقه بعد تکذیبیه به خبرگزاری میفرستند :20:

armin_software
01-07-2010, 20:50
سلام
من امروز یک آزمایش انجام دادم
گوشیم که متصل به کابل بود رو پایین میز کامپیوتر گذاشتم سرعت 2 بود
بالای میز که بردم 6 شد
یعنی این نیم متر سرعت رو 3 برابر کرد :27:

KING_DESIGNER
01-07-2010, 21:15
سلام
بالای میز که بردم 6 شد
:18::18::18::18::18: نه بابا
داداش من 3 سال پیش که GPRS مجانی شده بود برای یه مدت داشتم و استفاده میکردم
گوشی رو تا میچرخوندم قطع میشد :31::31: بازم خوبه تا نیم متر 6 جواب میده.

mehrdad38
سلام
بالای میز که بردم 6 شد

ایرانسله دیگه :20:

mazdak89
پس با این توصیفات . من باید خیلی خوش به حالم باشه چون معمولا سرعت من بین 30 و 25 هست .

SADEGH 7
01-07-2010, 21:32
سلام
دوستان می شه بگید کدوم قسمت سایت ایرانسل، مربوط به سرویس EDGE می شه؟ تو صفحه ی اول گشتم پیدا نشد.
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

KING_DESIGNER
01-07-2010, 21:34
پس با این توصیفات . من باید خیلی خوش به حالم باشه چون معمولا سرعت من بین 30 و 25 هست .
هه هه
یه چیزی اونورتر:27:
منم همین سرعت رو دارم
اگه ممکنه میتونی بگی حدودا در کجا هستی و یا در کدوم منطقه
شاید خیلی از دوستانی که بخواهند این سروییس رو بگیرند برایشون ای نسئوال پیش باید که منطقه اونها این سرویس رو پوشش میده یا نه.
میتونی گی ؟

---------- Post added at 10:34 PM ---------- Previous post was at 10:32 PM ----------

سلام
دوستان می شه بگید کدوم قسمت سایت ایرانسل، مربوط به سرویس EDGE می شه؟ تو صفحه ی اول گشتم پیدا نشد.
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

SADEGH 7
01-07-2010, 21:40
ممنون از جواب سریعتون.
پس وقتی با گوشی به نت وصل می شیم، اگه منطقه پشتیبانی شده باشه و گوشی قابلیتش رو داشته باشه، خود بخود از EDGE استفاده می شه.درسته؟
من کلا از گوشی برای دانلود استفاده نمی کنم، ولی پارسال یه بار پیش اومد دانلود کردم، سرعتش رو 14 بود. پس اون موقع از EDGE استفاده کردم؟

ashkan_mc
01-07-2010, 22:03
من اصلاً اون طرح های تشویقی رو فعال نکردم ... گوشیم ویندوز موبایله ... تا USB رو وصل کردم و حالت modem phone رو انتخاب کردم خودش وصل شد به EDGE ....

سرعتم بین 8 تا 20 متغیر بود ... البته فکر کنم الان چون شبه جمعه است ترافیک بالاست ... ولی با ویندوز موبایل خیلی خوبه ... واسه کسانی که ADSL ندارن عالیه ...

armin_software
01-07-2010, 22:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نه بابا
داداش من 3 سال پیش که GPRS مجانی شده بود برای یه مدت داشتم و استفاده میکردم
گوشی رو تا میچرخوندم قطع میشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازم خوبه تا نیم متر 6 جواب میده.

ایرانسله دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه کلا
چوب آهن دیوارهای های ضخیم تاثیر زیادی در سیگنال آنتن دارن

KING_DESIGNER
01-07-2010, 22:28
ممنون از جواب سریعتون.
پس وقتی با گوشی به نت وصل می شیم، اگه منطقه پشتیبانی شده باشه و گوشی قابلیتش رو داشته باشه، خود بخود از EDGE استفاده می شه.درسته؟
من کلا از گوشی برای دانلود استفاده نمی کنم، ولی پارسال یه بار پیش اومد دانلود کردم، سرعتش رو 14 بود. پس اون موقع از EDGE استفاده کردم؟
سئوال اولتون جوابش بعله هستش
سئوال دوم هم شاید اینجوری بوده که شما میگید من که امتحان نکردم ولی یکی از نشونه هاش علامت E هست که به صورت یک ایکن روی صفحه دسکتاپ موبایلتون میفته/.

من اصلاً اون طرح های تشویقی رو فعال نکردم ... گوشیم ویندوز موبایله ... تا USB رو وصل کردم و حالت modem phone رو انتخاب کردم خودش وصل شد به EDGE ....

سرعتم بین 8 تا 20 متغیر بود ... البته فکر کنم الان چون شبه جمعه است ترافیک بالاست ... ولی با ویندوز موبایل خیلی خوبه ... واسه کسانی که ADSL ندارن عالیه ...
خوبی گوشیهای پاکت پی سی اینه که با ویندوز روی سیستم خوب مچ میشوند و خودشون درایورشون رو بصورت سینکورنایز به سیتم شناسایی میکنند.
یک منو بصورت پاپ اپ باز میشه و ممکنه چندتا گزینه داشته باشه که همون اول اگر مودم رو انتخاب کنید بصورت مودم فعال میشه وگرنه میشه رم ریدر و یا مدیا پلایر و... قبلا امتحان کردم.
گوشی منم همین قابلیت رو داره ولی فقط به عنوان یک رم ریدر عمل میکنه.

gharibe63
01-07-2010, 22:37
سلام
من طرح 1 روزه رو انتخاب کردم فقط ببینم سرعتش چطوره
شانس که نداریم تو محل کار با 3 کیلو دان میکرد:44:آپلود هم تعطیل بود 100 متر که از محل دور شدم با 25 الی 30 دانلود میکرد

الان که در منزل تست کردم دانلود 25 تا 30 هستش آپلود هم تقریبا 2 هستش
اینم تست سرعت یک عکس 26 کیلو تقریبا 18 ثانیه آپلودش طول کشید
در مورد مرورگر بنظرم فایرفاکس خیلی بهتر اپرا هستش
چون با هر دو تست کردم فایرفاکس خیلی سریعتر صفحه ها رو باز میکنه

KING_DESIGNER
01-07-2010, 22:43
سلام
من طرح 1 روزه رو انتخاب کردم فقط ببینم سرعتش چطوره
شانس که نداریم تو محل کار با 3 کیلو دان میکرد:44:آپلود هم تعطیل بود 100 متر که از محل دور شدم با 25 الی 30 دانلود میکرد

الان که در منزل تست کردم دانلود 25 تا 30 هستش آپلود هم تقریبا 2 هستش
اینم تست سرعت یک عکس 26 کیلو تقریبا 18 ثانیه آپلودش طول کشید
در مورد مرورگر بنظرم فایرفاکس خیلی بهتر اپرا هستش
چون با هر دو تست کردم فایرفاکس خیلی سریعتر صفحه ها رو باز میکنه
اون روتر تو فکر کنم خروجی USB داره که بهش 3G بزنی اره ؟
بزنش به این ببین راه میده :31:
اینجاست که میگن از تکنولوژی باید به نحو احسن استفاده کرد.:20:

KING_DESIGNER
01-07-2010, 23:51
سرعتم امشب هم روی 28 هست
مشکلی نیست
رفتم و یک قایل رو یکی از هاستها م ریختم و دانلود کردم
16 تا کانکشن هم برقرار کردم که دانلود منیجرم به زحمت نیفته
خوشبختانه ایرانسل هنوز قابل اعتماده.

Milad4171
02-07-2010, 00:31
نظرتون در این مورد چیه؟
امروز حسابی اعصابم رو بهم ریخت. هرچی وصل میشم رسیو نداره پیج باز نمیکنه باز هم بکنه کلی طول میکشه ولی در کمال تعجب فایل دانلودم توی IDMAN همچنان داره دانلود میکنه!!
امروز اصلا باحاش حال نکردم. سرعت باز کردن صفحاتش از دیال آپم پایینتر اومده بود و خیلی وقتا هم باز نمیکرد!!
اون علامت قفل همیشه روی کانکشن اتصال رسیوم هست!!

باید برم یه جا دیگه تست بکنم!

KING_DESIGNER
02-07-2010, 00:40
متاسفانه سرعت باز کردن صفحات منم پایین اومده
واقعا حالنم بهم خورد
میلادی جان روی کانکشنت یه کلیک راست بکن
از گرینه ها پرو=رتیز رو انتخاب بکن
advanced
firewall setting
در فایروال گزینها on هستش
شما روی گزینه اف بزار
off کردی همه رو ببند و دوباره کانکت بشو.
اینم راه حل که از شر قفل راحت بشی.

mehrdad38
02-07-2010, 00:54
ناراحت نباشید مشکل سراسریه . صفحات وب برای من هم در حد مافوق زغالی باز می شه . البته من از ADSL محترم مخابرات کانکتم.

مشکل سراسریه :41:

gharibe63
02-07-2010, 01:17
1 ساعت قبل یه فایل زدم دان کنه الان که اومدم ببینم تو چه وضعیتیه دیدم به به بازم بریم مخابراتو بچسبیم بهتره 5 ثانیه میره 18 19 1 دقیقه روی 7 8
حالا خوب شد 24ساعتو انتخاب کرده بودم صفحه هم که دیگه نگو به سختی باز میشه
احتمالا امشب شیرفلکه جناب KING_DESIGNER را باز کردن برای ما رو بستن چون دیشب جناب KING_DESIGNER سرعتشون پایین بوده:31:

Milad4171
02-07-2010, 01:20
آره.درسته هواسم نبود. آخه همین الان دوباره ویندوز ریختم( آخه قبلش هرکاری میکردم مودم گوشی رو سیستم نصب نمیشد) بعد فکر هواسم نبود که ویندوز عوض کردم دیدم با اینکه من غیر فعال کرد باز علامتش هست!! آنتی ویروسم هم فایروال نداره!!!:31:
آره آقا مهرداد! راست میگی چون من 3 .4 روز پیش فکر کنم اصلا ازاین مشکلا که امروز داشتم نداشتم.
امروز چه روزیه؟ کسی مرده؟ پارسال در چنین روزی اتفاقی اوفتاده؟ یا در شرف سالگیرد هستیم؟
همراه اول هم گیر داده هی اس ام اس میده که جون بچه ات بیا GPRS ات رو فعال کن تورو خدا.
نمیدونم واسه شما هم امده یا نه.
گوشی مادر بنده یه گوشی دره پیت و آماتوره که اصلا اینترنت رو ساپورت نمیکنه. واسه اونم رفته بود!!!! میگفت GPRS چیه!؟!:31:

Milad4171
02-07-2010, 01:20
حذف................................

KING_DESIGNER
02-07-2010, 02:05
برای من هم هر روز یه مسیج کیاد
مشتذک محترم گوشی شما e250 هست تنظیماتش رو میخواین ؟

KING_DESIGNER
02-07-2010, 02:06
برای من هم هر روز یه مسیج کیاد
مشتذک محترم گوشی شما e250 هست تنظیماتش رو میخواین ؟

mehrdad38
02-07-2010, 03:11
آره.درسته هواسم نبود. آخه همین الان دوباره ویندوز ریختم( آخه قبلش هرکاری میکردم مودم گوشی رو سیستم نصب نمیشد) بعد فکر هواسم نبود که ویندوز عوض کردم دیدم با اینکه من غیر فعال کرد باز علامتش هست!! آنتی ویروسم هم فایروال نداره!!!:31:
آره آقا مهرداد! راست میگی چون من 3 .4 روز پیش فکر کنم اصلا ازاین مشکلا که امروز داشتم نداشتم.
امروز چه روزیه؟ کسی مرده؟ پارسال در چنین روزی اتفاقی اوفتاده؟ یا در شرف سالگیرد هستیم؟
همراه اول هم گیر داده هی اس ام اس میده که جون بچه ات بیا GPRS ات رو فعال کن تورو خدا.
نمیدونم واسه شما هم امده یا نه.
گوشی مادر بنده یه گوشی دره پیت و آماتوره که اصلا اینترنت رو ساپورت نمیکنه. واسه اونم رفته بود!!!! میگفت GPRS چیه!؟!:31:

برای من ایرانسل دهنمو صاف کرده SMS آهنگ های پیشواز فلان موعود. یا تبریک و تسلیت ها :13: همراه اول که جای خود.

KING_DESIGNER
02-07-2010, 03:22
خوب ظاهرا ایرانسل تا اخر تابستون قراره این سرویس رو به همین خوبی نگه داره
کسی گله و شکایتی نداره ؟

regularuser
02-07-2010, 09:09

majid123a
02-07-2010, 09:22
منم كرجم سرعتش به نظر من عاليه

هم با خود گوشي كانكت ميشم هم با pc
سرعت ش هم بين 20 تا 30 متغيره

گوشي آيفون

rajer
02-07-2010, 11:35
انم تست من
من کرجم سرعتمم بین 15 تا 20 هست

MrDevil
02-07-2010, 12:33
برای من دیگه کار نمیکنه.با دو تا گوشی هم تست کردم

Masoud-Susa
02-07-2010, 12:58
دوستان سرعت من هم دوباره کم شد حتی EDGE هم دیگه تاثیری تو سرعت من داره واقعا ایرانسل هم افتضاح شده...

armin_software
02-07-2010, 13:07
دیگه کانکت نمیشه؟یا اطلاعات نمی آره؟

Milad4171
02-07-2010, 13:07
چشم شیطون کور گوشش هم کر امروز مشکلی نداشتم تا الان!! خوب داره کار میکنه!!
دیرووز افتضااااااااااح بود!

mehrdad38
02-07-2010, 13:27
پس با این حساب هر روز باید با دعا و نذر و نیازی کانکت بشیم.

KING_DESIGNER
02-07-2010, 13:56
یه سوال خیلی زیرکانه :31:
ایرانسل می تونه بفهمه داریم با کامپیوتر از اینترنتش استفاده می کنیم یا با موبایل؟
گوشی من k750 هست . وقتی نصب کردم دو تا مودم به اسم های modem و data modem ایجاد شد. با هر دو تا کانکت می شم. چه تفاوتی با هم دارن؟

1--بله
2منم همنینو دارم ولی نمیدونم فقط میدونم دیتا مودم میتتونه فکس هم انجام بده از ظریق سیستم

منم كرجم سرعتش به نظر من عاليه

هم با خود گوشي كانكت ميشم هم با pc
سرعت ش هم بين 20 تا 30 متغيره

گوشي آيفون

انم تست من
من کرجم سرعتمم بین 15 تا 20 هست

هر گردی گردو نثیست
شما 2 تا از کرج هستین ولی سرعتهاتون شبیه هم نیست
به علت ایتکه در پست 1 توضیخ دادم ( چرا سرعت من کمه ؟)

چرا ؟

پس با این حساب هر روز باید با دعا و نذر و نیازی کانکت بشیم.
یه همچین چیزی :31:

MrDevil
02-07-2010, 17:12
دیگه کانکت نمیشه؟یا اطلاعات نمی آره؟

کانکت نمیشه.فقط به صورت local only کانکت میشه.

gharibe63
02-07-2010, 20:11
اگه مشکل وب گردی دارین پیشنهاد میکنم از این 2 تا افزونه فایرفاکس استفاده کنید
این قدر سرعتم زیاد شده که حد نداره

Milad4171
02-07-2010, 21:21
برعکس حرفی که کینگ گفت من شبا واقعا سرعت افتضاحی دارم!!
برعکس دوستان که ترجیه میدن شبا بیشتر از این سرویس استفاده میکنن واسه من شب که میشه سرعت فوق العاده میاد پایین!
نمیدونم چیکار کنم اکانتم تموم شد دوباره شارژ کنم یا نه!!
باید برم جاهای دیگه هم تست بگیرم!! خونه ی یکی از دوستانم که رفتم ( توی سعادت آباد) فجیهن سرعت بالا بود طرفای 35
انقدر دلم سووووووووخت! اینجا حدودا 15 دانلود دارم!! تازه در بهترین حالت!! معمولا روی 8 هست!

armin_software
02-07-2010, 22:08
سلام
من نمی تونم از این افزونه ها دانلود کنم!
باز نمیشه!
چرا؟

KING_DESIGNER
02-07-2010, 22:11
میلاد دوستم میگه که انتنهایی هست که برای موبایل استفاده میکردند و قدرت موبایل رو توی نقطه کور بالا میبره توی فکر این انتنها هستم اگر بشه میخوام یکی بگیرم وصل کنم به دانگل
بزار ببینم جواب میده اگر جواب بده یه تاپیک جدا میزنم و مفصل در موردش حرف میزنم.
در مورد این مشکل اخیرت چرا شبها دانلود میکنی /
شبها فکر کن اینترنت نداری برو بخواب ! در عوض روزها دانلود کن .
حالا که اسمون برعکس تو میچرخه بزار بچرخه چیکارش داری ؟:31:

Milad4171
02-07-2010, 22:17
واسه منم کار نکرد بیخیالش شدم!! دقیقا نمیدونم مشکلش چیه!! من بیشتر افزونه ها رو روی فایرفاکسم نصب کردم.

gharibe63
02-07-2010, 22:35
من از فایرفاکس 3.6.6 استفاده میکنم
آرمین جان همین الان دوباره تست کردم از مرور گر حذف کردم دوباره نصبیدم راحت نصب شدن
طبق عکس انجام بده خبرشو بده

بعد روی قسمت بالای مرورگر روی گزینه

کلیک کن بعد نصب میشن بعد یه ریستارت همین

میلاد جان من الان 2 ساعته که دارم از این افزونه ها استفاده میکنم
این 2 تا افزونه واقعا با بقیه فرق میکنند
انگار داری با 128 مخابرات وبگردی میکنی صفحه ها خیلی زود باز میشن
پیشنهاد میکنم حتما نصب کنی

armin_software
02-07-2010, 23:04
من از فایرفاکس 3.6.6 استفاده میکنم
آرمین جان همین الان دوباره تست کردم از مرور گر حذف کردم دوباره نصبیدم راحت نصب شدن
طبق عکس انجام بده خبرشو بده

بعد روی قسمت بالای مرورگر روی گزینه

کلیک کن بعد نصب میشن بعد یه ریستارت همین

میلاد جان من الان 2 ساعته که دارم از این افزونه ها استفاده میکنم
این 2 تا افزونه واقعا با بقیه فرق میکنند
انگار داری با 128 مخابرات وبگردی میکنی صفحه ها خیلی زود باز میشن
پیشنهاد میکنم حتما نصب کنی
از اپرا سرعتش بالاتره؟

Tenacious
02-07-2010, 23:15
من رفتم یه سیم کارت ایرانسل خریدم که این سرویسو امتحان کنم، بسته های افزایشی ایرانسل جواب نمی دن، کد وارد می کنم این ارور میاد:
"مشترک گرامی به علت برخی تغییرات موقتاً شبکه قابل استفاده نیست. با عرض پوزش لطفاً بعداً مجدداً درخواست خود را بفرستید"
چند روزه که این طوره! قضیش چیه؟

Milad4171
02-07-2010, 23:21
ثبت نامتون روکامل کردین؟ بعضی وقتا وقتی ثبت نام کامل نباشه از این بازی ها در میاره!
تست کن ببین کد های دیگه کار میکنه یا نه! اگه کار میکنه به 140 زنگ بزن و دونه دونه اون عددها بزن . البته خوب هزینه یکم ازت کم میشه!!

Tenacious
02-07-2010, 23:25
ثبت نامتون روکامل کردین؟ بعضی وقتا وقتی ثبت نام کامل نباشه از این بازی ها در میاره!
تست کن ببین کد های دیگه کار میکنه یا نه! اگه کار میکنه به 140 زنگ بزن و دونه دونه اون عددها بزن . البته خوب هزینه یکم ازت کم میشه!!

با یه خط دیگه هم امتحان کردم که فعال بود اونم همین ایرادو داره.
راه دومتو امتحان می کنم خبرشو می دم.

KING_DESIGNER
02-07-2010, 23:26
والا سابقه نداشته دیشب که کار میکرد هنوز برای امشب امتحان نکردم.

gharibe63
02-07-2010, 23:33
از اپرا سرعتش بالاتره؟
همین الان با اپرا تست کردم صفحه به سختی باز میشه آخه سرعتم رسیده به 5 6
با فایرفاکس تست کردم اگه افزونه رو غیر فعال کنی مثل اپرا به سختی باز میشه ولی افزونه را که فعال کردم با همین سرعت 5 کیلو صفحه زود باز میشه

mazdak89
02-07-2010, 23:36
سرعت دانلود من در ساعت 2:20 بعد ظهر -- رشت

Tenacious
02-07-2010, 23:37
با 140 تماس گرفتم تا بتونم دستی وارد کنم ولی خیلی جالب یا بهتر بگم مسخرس (!) که اصلاً 140 وصل نمیشه تا بخوام این کارو انجام بدم!

fandak
03-07-2010, 08:25
من دیروز تو محله دلاوران ( تکاوران رسالت ) امتحان کردم سرعت خوبه . دانلود 20 k هست .

ali1497
03-07-2010, 10:28

با سلام
آيا اين سرعت دانلود متداوم و بدون نوسان ميباشد و يا مقطعي؟

mehdi_08
03-07-2010, 11:06

این سرعت برای edge امکان نداره برا منم پیش میاد یهو میره بالا ولی برای ثانیه

armin_software
03-07-2010, 13:03
با 140 تماس گرفتم تا بتونم دستی وارد کنم ولی خیلی جالب یا بهتر بگم مسخرس (!) که اصلاً 140 وصل نمیشه تا بخوام این کارو انجام بدم!
140 دیگه سرویس نمی ده
با 700 تماس بگیر

armin_software
03-07-2010, 13:12
همین الان با اپرا تست کردم صفحه به سختی باز میشه آخه سرعتم رسیده به 5 6
با فایرفاکس تست کردم اگه افزونه رو غیر فعال کنی مثل اپرا به سختی باز میشه ولی افزونه را که فعال کردم با همین سرعت 5 کیلو صفحه زود باز میشه
کدوم یکی رو دانلود کنم؟
دو تا افزون هست

دوستان اپرا جدید رو دانلود کنید خیلی سرعت بار گذاری صفحه هاش خوب شده
لینک دانلودش:

KING_DESIGNER
03-07-2010, 13:27
برای من هم یه میره بالا و توی 4 ثانیه روی 35 قفل میکنه وبعدش یه ضرب میره روی یازده و سه ثانیه هم اونجا می مونه و بعد روی 20 بصورت متداوم تا 30-40 ثانیه ثابته دوباره روز از نو روزی از نو
وقتی هم که تست میگرفتم سرعتمو 190 و اینها میزد پینگم هم 1125 متاسفانه وقتی میخواد تست اپلود بگیره نمیدونم چرا دچار مشکل میشه .
اگر کیفیت همه جا رو درست کنند مشکل حل میشه ضمن این که با ورود اپراتور سوم سرعتها تا یک مگابایت افزایش پیدا میکنه ولی باید 3G رو موبایل شما ساپورت کنه که اگه ساپورت کنه بهشت میشه !!!:20:

Milad4171
03-07-2010, 13:48
خوب شد قضیه آپلود رو گفتی من یادم رفت بگم.
خوشبختانه سرعت آپلود بالاست. من یه فایل 4 مگ رو توی 2 دقیقه آپلود کردم( شایدم پایین باشه. نمیدونم)
ولی عجیبه که سرعت آپلود واسم از دانلود بالاتره:31:
امروز یه فایل 10 مگابایتی رو توی تقریبا15 دقیقا آپلود کردم.

KING_DESIGNER
03-07-2010, 13:56
سلام میلاد گل
اگر این نوسان هم برای من تموم میشد میتونستم یه آپلود بکنم.

regularuser
03-07-2010, 21:21

KING_DESIGNER
03-07-2010, 22:26
این مال ویندوزته عزیز
چون من تا کابلشو میکنم در جا مثل فرفره دیسی میکنه.
باید ویندوزتو یا عوض کنی یا اگر حوصله داری درایو C رو یه گردگیری کنی clean up کنی
معمولا اینها نرم افزاریه.
برای من که سابقه نداشته
در ضمن چرا با k 750 ?
این گوشی به درد نمیخوره EDGE به گوشی قوی نیاز داره بهتره بری گوشیتو عوض کنی عزیز .
من با E251 کانکت شدم و واقعا عالیه
اینی که میگم واقعا یعنی واقعا . و خیلی هم خوب کار میده.
موفق باشی.

armin_software
03-07-2010, 23:15
دوستان دیوار تاثیری تو سیگنال موبایل داره
در حدی که سرعت دانلود رو خیلی کم کنه؟

Milad4171
03-07-2010, 23:24
من به شخصه بعید میدونم! هرجا گوشی آنتن بده یعنی سیگنال تونسته انتقال پیدا کنه به مبایل! فرقی نداره واسه حرف زدن یا اینترنت ولی کم شدنش امکان پذیر هست!
من سیستمم روبه روی پنجره و ته اتاقه. اونجا من حدودا 12 رسیو دارم ولی وقتی روی لپتاپم که بغل تختمه و بغل پنجره کار میکنم رسیوم حدودا 8 میشه!!
تازه بگذیرم که جاهایی دگیه که تقریبا فضا بازتره میره بالای 20

KING_DESIGNER
03-07-2010, 23:35
به فضا بستگی داره
ولی نسبت به صحبت کردن فرق داره
من جای قدیم که بودم موبایلمو میچرخوندم خطوط انتن میرفت ولی علامت GPRS سر جایش بود
باید به این دوتا انتن به شکل متزاد نگاه کنید باور کنید معماری این دوتا با هم فرق داره.

Microsoft24
04-07-2010, 03:08
با سلام به همه ی اساتید تاپیک ،

اگر درست متوجه شده باشم ، شما از اینترنت سیم کارت (همون EDGE) برای کانکت شدن ، دسکتاپ و یا لپ تاب استفاده میکنید ،

خب ، پس با این حساب ، گوشی شما نقش مودم رو بازی میکنه!

من از آیفون 3G S استفاده میکنم ، و نتونستن با هاش این کار رو بکنم!

حالا ، دو تا سؤال دارم ، یکی اینکه ، این کار عملیه ، یعنی میشه باهاش فایل هایی رو باحجم های نسبتا بالا (lمثلا ۱۰۰ مگ!) رو دانلود کرد ؟

و سؤال دوم ، به جای گوشی از چه وسیله ای میشه به عنوان مودم استفاده کرد ؟

تو پست های اول و دوم این تاپیک یه چیزایی خوندم ولی ممنون میشم بیشتر توضیح بدید !

موفق باشید ،

امید

KING_DESIGNER
04-07-2010, 03:36
با سلام به همه ی اساتید تاپیک ،

اگر درست متوجه شده باشم ، شما از اینترنت سیم کارت (همون EDGE) برای کانکت شدن ، دسکتاپ و یا لپ تاب استفاده میکنید ،

خب ، پس با این حساب ، گوشی شما نقش مودم رو بازی میکنه!

من از آیفون 3G S استفاده میکنم ، و نتونستن با هاش این کار رو بکنم!

حالا ، دو تا سؤال دارم ، یکی اینکه ، این کار عملیه ، یعنی میشه باهاش فایل هایی رو باحجم های نسبتا بالا (lمثلا ۱۰۰ مگ!) رو دانلود کرد ؟

و سؤال دوم ، به جای گوشی از چه وسیله ای میشه به عنوان مودم استفاده کرد ؟

تو پست های اول و دوم این تاپیک یه چیزایی خوندم ولی ممنون میشم بیشتر توضیح بدید !

موفق باشید ،

امید
مطمئن باش بیشتر از اون چیزی که اونجا نوشتم بیشتر نمیدونم اگر میدونستم حتما قرار میدادم
ولی جوابهای سئوالاتون
برای ایفون باید همچین چیزی باشه توی انجمن موبایل یه تاپیک بزنید و نرم فازاری که شبیه به پی سی سوئیت باشه رو درخواست کنید قطعا به نتیجه میرسید اخه این گوشی رو همه ندارند و منم تا جایی که یادمه فقط یه نرم فازارش رو دیدم که اونم چیزی نبود جز یک نرم افزار برای سینکورنیز کردن بین گوشی و کامپیوترتون.
بعله ما هرشب دانلود میکنیم دیگه 100 مگ که چیزی نیست همه جور فایلی رو میشه دانلود ضمن این که باید این رو بپذیرید وقتی گوشی از حالت گوشی خارج شد و تبدیل به مودم شد همه نوع کاری رو یمتونه انجام بده پس دیگه نگرانی معنا نداره. ولی هی توصیه دوستانه حیف اون گوشی که بخواد مودم بشه بهتره یه گوشی دست دوم بگیرید یا دانگل تهیه کنید.
به جای گوشی میشه از دانگل استفاده کرد که قیمتش هم هفتاد تومنه سر بازرا رضا بچه ها قیمت گرفتند بازار رضای تهران خیابون ولیعصر رو میگم نرسیده به چهار راه ولیعصر .
موفق باشید.

MrDevil
04-07-2010, 06:31

shahyar_2005
04-07-2010, 07:34
از دوستان کسي به مشکل زير در دانلود خورده .

بسته افزايشي 24 ساعته 1 ماه نامحدود بعد از 3 گيگ دانلود غيرفعال شود ؟

ايا همچين مسئله اي حقيقت دارد يا نه ؟

چون بعضي از دوستان توي تاپيک زير اين رو مي گويند ؟ ايا همچين مسئله اي حقيقت دارد يا نه ؟

و اينکه بسته افزايشي 1 روزه الان فعال هستش يا نه ؟ يعني کار مي کند يا نه ؟

gharibe63
04-07-2010, 12:23
و اينکه بسته افزايشي 1 روزه الان فعال هستش يا نه ؟ يعني کار مي کند يا نه ؟

فعاله
ولی بهتره سیمکارتت شارژ نداشته باشه چونمن 24 ساعتو انتخاب کردم 28 ساعت که شد یکمرتبه3800 شارژمو خود:21::21:

Milad4171
04-07-2010, 12:31
بدی این سرویس اینه که ( شاید واسه من اینطوری بوده) که وقتی اعتبار مثلا 24 ساعت رو انتخاب میکنی بهت میگه شما تعرفه ی 1روزه رو فعال کردین ولی بعداز 24 ساعت دیگه پیغامی از اتمام تعرفه نمیده.
البته به نفعشونه. شارژ ملت رو خالی میکنن کسی هم نمیفهمه.
من یک هفته شارژ کردم .روز و ساعت شارژم و نوشتم گذاشتم بغل مانیتورم که حواسم باشه. البته شارژ هم نکردم.800 تومن توشه فقط!

KING_DESIGNER
04-07-2010, 13:04
بهترین کار اینه یک سیم کارت مخصوص همچین کاری اختصاص بدید که فقط به انداز خرید شارژ داخلش اعتبار داشته باشید
که اگر 24 ساعت تموم شد یا هر علت دیگه ای سریع متوجه بشید و مچش رو بگیرید.
وببهترین کار هم استفاده از سرویس یک ماه شبانه هستش همش 2 تومن فرق داره ولی یک ماه سرویسه .نه 24 ساعت تازه 5شنبه جمعه هم مجانیه.

armin_software
04-07-2010, 13:45
من یک بار ساعت 8 شب طرح یک روزه فعال کردم
فردا ساعت 8 شب غیر فعال نشد
ساعت 12 غیر فعال شد
شاید اینجوری باشه

---------- Post added at 02:45 PM ---------- Previous post was at 02:42 PM ----------

من به شخصه بعید میدونم! هرجا گوشی آنتن بده یعنی سیگنال تونسته انتقال پیدا کنه به مبایل! فرقی نداره واسه حرف زدن یا اینترنت ولی کم شدنش امکان پذیر هست!
من سیستمم روبه روی پنجره و ته اتاقه. اونجا من حدودا 12 رسیو دارم ولی وقتی روی لپتاپم که بغل تختمه و بغل پنجره کار میکنم رسیوم حدودا 8 میشه!!
تازه بگذیرم که جاهایی دگیه که تقریبا فضا بازتره میره بالای 20
بریم بالا پشت بوم سرعت 100 میشه :دی
یا می تونیم بریم رو خود دکل بشینیم که 200 شه :دی

Masoud-Susa
04-07-2010, 13:46
یکی بگه این ایرانسل چش شده؟؟؟؟ دو سه روزه نوسان سرعتش زیاد شده تو بازه 1 تا 10 کیلو کم و زیاد میشه....کسی راه حلی نداره.....:19:

KING_DESIGNER
04-07-2010, 14:39
یکی بگه این ایرانسل چش شده؟؟؟؟ دو سه روزه نوسان سرعتش زیاد شده تو بازه 1 تا 10 کیلو کم و زیاد میشه....کسی راه حلی نداره.....:19:
پست 1 رو مطالعه کنید
چرا سرعت من کم میشه ؟؟؟:19:

Microsoft24
04-07-2010, 14:48
مطمئن باش بیشتر از اون چیزی که اونجا نوشتم بیشتر نمیدونم اگر میدونستم حتما قرار میدادم
ولی جوابهای سئوالاتون
برای ایفون باید همچین چیزی باشه توی انجمن موبایل یه تاپیک بزنید و نرم فازاری که شبیه به پی سی سوئیت باشه رو درخواست کنید قطعا به نتیجه میرسید اخه این گوشی رو همه ندارند و منم تا جایی که یادمه فقط یه نرم فازارش رو دیدم که اونم چیزی نبود جز یک نرم افزار برای سینکورنیز کردن بین گوشی و کامپیوترتون.
بعله ما هرشب دانلود میکنیم دیگه 100 مگ که چیزی نیست همه جور فایلی رو میشه دانلود ضمن این که باید این رو بپذیرید وقتی گوشی از حالت گوشی خارج شد و تبدیل به مودم شد همه نوع کاری رو یمتونه انجام بده پس دیگه نگرانی معنا نداره. ولی هی توصیه دوستانه حیف اون گوشی که بخواد مودم بشه بهتره یه گوشی دست دوم بگیرید یا دانگل تهیه کنید.
به جای گوشی میشه از دانگل استفاده کرد که قیمتش هم هفتاد تومنه سر بازرا رضا بچه ها قیمت گرفتند بازار رضای تهران خیابون ولیعصر رو میگم نرسیده به چهار راه ولیعصر .
موفق باشید.

ممنون از پاسخ شما دوست عزیز ،

آیفون میتونه نقش مودم رو بازی کنه! در صورتی که جیل نشده باشه!

بگذریم ، سیستم عامل من ، ویندوز نیست و مکینتاشه ، آیا این سیم دانگل ها با مک مشکلی ندارند ؟

و یا ، گوشی باید چه امکاناتی رو داشته باشه تا بشه ازش به عنوان مودم استفاده کرد ؟

موفق باشید ،

امید

regularuser
04-07-2010, 15:33
:11:

shahyar_2005
04-07-2010, 16:20
KING_DESIGNER عزیز ببین حرف های زیر که در تاپیک و پست های زیر زده می شوند حقیقت دارد یا نه ؟

شما هم به مشکل زیر برخوردی یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بسته افزايشي 24 ساعته 1 ماه نامحدود بعد از 3 گيگ یا 10 گیگ دانلود غيرفعال شود یعنی کلا دیگر نتوانی

دانلود کنی؟

چون بعضي از دوستان توي تاپيک زير اين رو مي گويند ؟ ايا همچين مسئله اي حقيقت دارد يا نه ؟

sei_pm
04-07-2010, 16:38

بگذریم ، سیستم عامل من ، ویندوز نیست و مکینتاشه ، آیا این سیم دانگل ها با مک مشکلی ندارند ؟

و یا ، گوشی باید چه امکاناتی رو داشته باشه تا بشه ازش به عنوان مودم استفاده کرد ؟

موفق باشید ،

امید

شما از کسی که خریده بپرس درایور مک داشته یانه.
اون گوشی حیفه واسه چی می خوای مودمش کنی یا دانگل بگیر یا یه گوشی 60 تومنی.

Microsoft24
04-07-2010, 16:46
شما از کسی که خریده بپرس درایور مک داشته یانه.
اون گوشی حیفه واسه چی می خوای مودمش کنی یا دانگل بگیر یا یه گوشی 60 تومنی.

خب دوستان کسی تو این تاپیک هست که از سیم دانگل استفاده کرده باشه ؟

حداقل یک برند خوب بهم معرفی کنید! (پولش مهم نیست!)

موفق باشید ،

امید

KING_DESIGNER
04-07-2010, 19:00

موفق باشید ،

امید
مشخصات گوشی رو که در پست یک نوشتم باید بخونید و فکر کنم گوشی شما همچین قابلیتی رو داره ولی اگر استفاده نکنید که بهتره حیف اون گوشی نیست ؟
خیلی اصطهلاک میندازه توی پست اول همه چی رو قشنگ مو به مو توضیح دادم.
من تخصصی در -- ایفون و محصولات اپل ندارم بهتره که در تاپیک خودشبپرسید اگیر این قبالیت رو داشته باشه میتونید با اون کانکت بشید اگر هم نداره که باید یه گوشی بگیرید که صد در صد داره ایفون از شیر مرغ تا جون ادمیزاد برنامه واسش ریخته.

سلام خدمت king designer عزیز
فکر کنم در پستهای قبلی گفته بودید صفحات برای من درجا ظاهر میشه. یعنی تا کل صفحه دانلود نشه باز نمیشه. ممکنه به خاطر همین گوشی E251 باشه ؟ چون من چنین مشکلی را ندارم. یعنی صفحه از همون لحظه اول از بالا به پایین ظاهر میشه. راستش می خواستم این K750 را با E251 عوض کنم گفتم مطمئن شم مشکل دیر باز کردن صفحه ها را نداشته باشه.
:11:
عزیز اخه این چه سئوالیه :31:
فرقی نداره برای شما فقط دیرتر ظاهر میشه چون که K750 از EDGE پشتیبانی نمیکنه یکیشو توی خونه داریم برای هفتاد پشتمون بسه ! این گوشی همون اولها خوب بود الان در مقابل گوشیهای هم قیمت اون زمان خودش حرفی برای گفتن نداره.
اگر من گفتم که صفحه یهو باز میشه به خاطر این هست که سرعت من زیاده و اصلا کند باز نمیشه در واقع با ADSL خودم یه ذره فرق داره برای همین دصدد خرید دانگل هستم و میخوام ADSL رو جمعش کنم
چون سرعتش هم بیشتره.
اگر هم صفحه برای شما نمه نمه باز میشه که عیبی نداره مشکلی نیست ؟ مشکلی هست ؟
برای هرکسی یه جوری باز میشه ولی من از این که گوشیم کلاس 32 eDGE رو داره راضیم چون حداکثر پهنای باند رو دستمه.

KING_DESIGNER عزیز ببین حرف های زیر که در تاپیک و پست های زیر زده می شوند حقیقت دارد یا نه ؟

بسته افزايشي 24 ساعته 1 ماه نامحدود بعد از 3 گيگ یا 10 گیگ دانلود غيرفعال شود یعنی کلا دیگر نتوانی

دانلود کنی؟

چشم
بعد از اتمام کارم چک میکنم ببینم ایرانسل دودره بازی در میاره یا نه.

خب دوستان کسی تو این تاپیک هست که از سیم دانگل استفاده کرده باشه ؟

حداقل یک برند خوب بهم معرفی کنید! (پولش مهم نیست!)

موفق باشید ،

امید
یکی از دوستان به نام علی جان گرفته بودند قیمتش هم توی بازار رضا هفتاد تومنه
بهترین نوعش هم که d link هست و توی پست اول دو نمونه اش رو گذاشتم که فکر کنم مناسب شما باشه ولی شوربختانه ای مک imac رو فکر نکنم پشتیبانی کنه.
اگر مدل lan دارش رو تهیه کنید به مشکل نمیخورید چون دیگه سیم کارت رو داخل روتر میزارید و با کابل لن به سیستم وصل میشید دقیقا مانند مودم ADSL عمل میکنه ولی خوب قیمتش هم گرونتر میشه
البته این ها همش حرفه باید اول چک کنم ببینم درایور داره اگه داشت که هیچی میری میخری اگه نه که باید مدلهای روتری رو بگیری که گرونتر هستند البته فکر نکنم دیگه بیشتر از 130-40 تومن باشند ولی بازم میصرفه چون اکاناتت همبیشتر میشه حتی وایرلس دارند و پورت لن بیشتری رو دارند.
امشب یه سر به اسیتش میزنم ببینم در این مورد چیزی گذاشته با نه.

Milad4171
04-07-2010, 19:33
آقا من پوسیدم. یکی بره این دانگل رو بخره بیاد بگه چطوریه؟
می ارزه واقعا من 70 تومن بدم براش؟
ولی کینگ جان ما حسابی شانس داره ها!!!
حیف!!
کاشکی اینو من 3 سال پیش میفهمیدم یا باهاش آشنا میشدم! که توی زمان دانشگاه واسه یه کار کوچیک مجبور نباشم برم کافی نت خداتومن بدم به نام ADSL و به کام دیال آپ استفاده کنم!!!
واقعا حیف!!!:41:

H A M A S
04-07-2010, 19:34
سلام
من دائمی دارم
اگر بخوام از طرح های تشویقی استفاده کنم
10 هزار تومن به صورت جداگانه میاد درسته؟
چون یه وقت از GPRS استفاده میکردیم.قبض ها خیلی بالا میومد

KING_DESIGNER
04-07-2010, 20:29

دانلود کنی؟

مطالب خوبی بود جالبه که یه نفر اومده و همه طرحها رو باهم در یه تاپیک مورد بررسی قرار میده در صورتی که حساب تک تک این طرحها جداست :31: :20:

ولی 2 تا مطلب جالب دیدم
یکیش صحبت اون کاربری بود که میگفت 3 گیگ مجموع دانلود و ارسال این طرح هست
باتوجه به این که ایرانسل در این مورد صحبتی نکرده و به نامحدود بودن یا محدود بودن سرویسها اشاره ای نکرده من بعید میدونم مگر این که خلافش ثابت بشه .

مطلب دوم هم چندان بی ربط نیست فرموده بودند که در مجله بایت گفته شده که حجم بی معنی هست در حالی که در گذشته در تاپیک مخابرات و .. به این مطلب اشاره کردم و گفتم اینها فقط میخوان یه تلکه ای از مردم بکنند فقط به اسم حجم جلو میروند... و در واقع فرقی برایشون نداره به من دو مگ بدهند یا ده مگ .

حال باید ببینیم کسی از دوستان هم به این مشکل دانلود میخوره یا نه:20:
اگر همچین مشکلی باشه که بعید میدونم ! چون خودم تا الان حدود 1 گیگی دانلود کردم :31:
پس تا وقتی که به یقیین نرسیدیم نمیشه در این مورد چیزی گفت .
ولی تا الان که شبهاش برای من خوب بوده . :20:

آقا من پوسیدم. یکی بره این دانگل رو بخره بیاد بگه چطوریه؟
می ارزه واقعا من 70 تومن بدم براش؟
ولی کینگ جان ما حسابی شانس داره ها!!!
حیف!!
کاشکی اینو من 3 سال پیش میفهمیدم یا باهاش آشنا میشدم! که توی زمان دانشگاه واسه یه کار کوچیک مجبور نباشم برم کافی نت خداتومن بدم به نام ADSL و به کام دیال آپ استفاده کنم!!!
واقعا حیف!!!:41:
اوه اوه میلاد چته :31:
از بچه ها سه چهار نفر ادرس گرفتند برن بخرن هر وقت خریدند امارشو میزنم خیالت تخت.

سلام
من دائمی دارم
اگر بخوام از طرح های تشویقی استفاده کنم
10 هزار تومن به صورت جداگانه میاد درسته؟
چون یه وقت از GPRS استفاده میکردیم.قبض ها خیلی بالا میومد
بعله بصورت جداگونه حساب میشه یعنی شما سرویس GPRS رو بصورت نامحدود !! کمپلت 10 تومن خریدی و در قبض آخر ماه چیزی به نام مصرف GPRS نداری مگر این که از سرویس 24 ساعته اش استفاده کنی که یه نمه دو دره بازی داره دوستان گرفتند و ظاهرا دزدی کرده ولی اگه 10 تومین رو بخری دیگه امکان دزدی نیست چون فول تایم این سرویس رو گرفتی

توصیه من اینه که اگر قصد تست قبل از خرید این سرویس رو دارید حتما از سرویس شبانه استفاده کنید . سرویس 24 ساعته متاسفانه مشکوکه و از اعتبار شما می دزده . بهترش اینه 2 تومن بیشتر هزینه کنید و یک ماه شبانه رو بگیرید که 5شنبه و جمعه رایگان هم داره .
من شبانه رو دارم و دقیقا من از 11 شب تا 6 صبح وصل بودم
فقط برای احتیاط !! من ساعت 11:10 دقیقه کانکت شدم و ساعت 5:55 هم دیسکانکت کردم و یک ریال از پولش کم نکرد :20:

Tenacious
04-07-2010, 21:39

ممنون

همین کاری که KING_DESIGNER گفت انجام بده با پی سی سوئیت با این تفاوت که به جای کابل، بلوتوث رو انتخاب کن.
البته حواست باشه سرعتت خیلی میاد پایین.

ali1497
04-07-2010, 22:47

با سلام

USB EDGE Modem که من به عنوان دانگل برای سیم کارت خریده ام متاسفانه فقط از سیستم عامل پر از مشکل ویندوز پشتیبانی میکند.

Milad4171
04-07-2010, 22:57
مطمعنا هر قطعه ای اگه اصل باشه و استاندارد اولین سیستم عامل مکینتاش هست که ساپورت کنه.
اونم به راحتی. البته اگه اون شرکت هم با مکینتاش همکاری کنه!!!
ولی خوب شما فعال باید با ویندوز کار بکنین! چون یک سری قطعه ها فعلا تحت لیسانس سیستم عامل هی میکروسافت عرضه میشه!

کینگ جان یه سوال!!!
وقتی تو و من سرویس یک ماهه رو فعال کردیم . دیگه رایگان بودن 5 شنبه و جمعه یعنی چی؟؟؟
یعنی 4 تاپنج شنبه و جمعه رو بهش اضافه باید بکنیم؟
یعنی در اصل 35روز .درسته؟

gharibe63
04-07-2010, 23:28
کینگ جان یه سوال!!!
وقتی تو و من سرویس یک ماهه رو فعال کردیم . دیگه رایگان بودن 5 شنبه و جمعه یعنی چی؟؟؟

من شبانه رو دارم و دقیقا من از 11 شب تا 6 صبح وصل بودم
فقط برای احتیاط !! من ساعت 11:10 دقیقه کانکت شدم و ساعت 5:55 هم دیسکانکت کردم و یک ریال از پولش کم نکرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جناب کینگ از سرویس شبانه استفاده میکنه که 11 شب تا 6 صبح کانکت میشن
5 شنبه جمعه 24 ساعته میتونید استفاده کنید یعنی مثل بقیه سرویس ها روز هم استفاده میکنند

Microsoft24
04-07-2010, 23:51
ممنون ازهمه ، بخصوص جناب KING_DESIGNER ، اینم Speedtest من :

با آیفون ، تونستم ، به مک بوکم کانکت شم ، اونم از طزیق بلوتوث !

فقط یه چیزی ، تو ۲ دقیقه ، ۵۰۰ تومن از شارژش رفت ، مشکلی به وجود نمیاره ؟

Milad4171
05-07-2010, 00:22
دقیقا این مشکله!!!
یک قرون نباید کم کنه!!
من همیشه برای اطمینان هر روز بعد از کار و دیسکانکت کردن اعتبارم رو چک میکنم!!
تعرفه ات رو فعال کردی؟
اس ام اس اومد که بگه تعرفه ات فعال شده؟
اگه فعال نکنی سه سوته شارژ میخوره. واسه من 2500 شارژ داشتم 10 دقیقه ای تموم شد!!!!!!!!!!!!!!!!

armin_software
05-07-2010, 00:24
فقط یه چیزی ، تو ۲ دقیقه ، ۵۰۰ تومن از شارژش رفت ، مشکلی به وجود نمیاره ؟ طرح فعال کردی؟

Milad4171
05-07-2010, 00:27
آخ ببخشین من چشمام نمی بینه . بس که می شینم پای این مسیبت کبرا:
البته ایشون چون سرویس ADSL داره باید هم شبانه فعال کنه چون اگه بخواد تو روز هم بره پس باید کلا بیخیال ADSLبشه و زودتر سرویسش رو قطع کنه!!!
احتمالا منم بعداز اتمام شارژم رو شبانه میکنم!!
چون به نظرم هرطوری حساب میکن بهتره!!!
به صرفه تره!!!

Microsoft24
05-07-2010, 00:44
دقیقا این مشکله!!!
یک قرون نباید کم کنه!!
من همیشه برای اطمینان هر روز بعد از کار و دیسکانکت کردن اعتبارم رو چک میکنم!!
تعرفه ات رو فعال کردی؟
اس ام اس اومد که بگه تعرفه ات فعال شده؟
اگه فعال نکنی سه سوته شارژ میخوره. واسه من 2500 شارژ داشتم 10 دقیقه ای تموم شد!!!!!!!!!!!!!!!!

من طرح 24 ساعته رو فعال کردم!

ولی الان کل شارژم تموم شد!

اس ام اس هم اومد ، ولی نوشته بود روزانه!

من خونم ، میدون ونک ه ، کسی از دوستان هست که تو این منطقه نتیجه ی خوب گرفته باشه!

طرح فعال کردی؟

بله! ۲۴ ساعته!

آخ ببخشین من چشمام نمی بینه . بس که می شینم پای این مسیبت کبرا:
البته ایشون چون سرویس ADSL داره باید هم شبانه فعال کنه چون اگه بخواد تو روز هم بره پس باید کلا بیخیال ADSLبشه و زودتر سرویسش رو قطع کنه!!!
احتمالا منم بعداز اتمام شارژم رو شبانه میکنم!!
چون به نظرم هرطوری حساب میکن بهتره!!!
به صرفه تره!!!

پسر خوب ، من اگر اینترنت داشتم ، که نمیرفتم سراغ راههای دیگه!

ADSL ام قطع شده ، تلفن خونه ام هم قطع شده! میخواستم وایمکس بگیرم ، که این تاپیک رو دیدم!

حالا ، آیا واقعا ، میهش از این EDGE نتیجه گرفت ؟ و یا ما کلا سر کاریم!

موفق باشید ،

امید

KING_DESIGNER
05-07-2010, 01:42
خوب ما یه دقیقه رفتیم دنبال سرچ درایور ولی فقط وقت نازننینم رو حروم کردم ..:41:

کینگ جان یه سوال!!!

سرویسهای شبانه
که همیشه شبها از ساعت 11 تا 6 صبح برقراره
ولی ایرانسل گفته روز 5شنبه و جمعه هم رایگانه یعنی چی ؟
یعن از چهارشنبه ساعت 11 شب تا روز شنبه ساعت 6 صبح شمااینترنت رایگان دارید که میشه 4 بار در ماه یعنی هشت روز در ماه رایگان هستید
وبصورت 24 ساعت در این روزها وصل هستید
خوبه داداش ؟ :31:

با سلام

USB EDGE Modem که من به عنوان دانگل برای سیم کارت خریده ام متاسفانه فقط از سیستم عامل پر از مشکل ویندوز پشتیبانی میکند.

اینم که بالاخره خود علی جان که توضیح دادند ...:20:

خواهش میکنم کاری نکردم .:20:
اصلا حواسم نبود از طریق مک بوکت هم میتونستی وصل بشی توی تاپیک نحوه اتصال از طریق بلوتوص هم توضیح میدم
ببینم زیر مک بوکت جای سیم کارت نداره ؟ بچه ها لپتاپ فوجیتسو دارندخشاب سیم کارت هم داره ولی از اپل بعید بود :31::31:
در ضمن زیاد از بلوتوثش استفاده نکن ! ممکنه چیپستش داغ بکنه و دیگه باعث زحمت بشه .
به نظرم از یک دانگل استفاده کن
اون بلوتوث برای یه تماس کوتاه تلفنی و یا چند دقیقه فوروارد کردن موزیک و یا ارسال عکس و این چیزاست که حجم زیادی نداره:20:
از وسیله ای که برای کار دیگری ساخته شده کار زیاد نکشید !:20:

من طرح 24 ساعته رو فعال کردم!

ولی الان کل شارژم تموم شد!

اس ام اس هم اومد ، ولی نوشته بود روزانه!

من خونم ، میدون ونک ه ، کسی از دوستان هست که تو این منطقه نتیجه ی خوب گرفته باشه!

پسر خوب ، من اگر اینترنت داشتم ، که نمیرفتم سراغ راههای دیگه!

ADSL ام قطع شده ، تلفن خونه ام هم قطع شده! میخواستم وایمکس بگیرم ، که این تاپیک رو دیدم!

حالا ، آیا واقعا ، میهش از این EDGE نتیجه گرفت ؟ و یا ما کلا سر کاریم!

موفق باشید ،

امید

خوب همین دیگه وقتی من داد میزنم با رنگ قرمز مشخص میکنم که اصلا سمت 24 ساعته نرید باری همینه دیگه :31::31: شما میبایست 2 تومن بیشتر خرج میکردین و طرح شبانه رو فعال میکردین
شبانه این سرویس جواب داده و یه قرون از حساب من کم نکرده . اگر شبانه رو فعال میکردین الان به مشکل نمیخوردید.
بهتره که دیگه طرحی رو انتخاب نکنید
الان که وصل شدید سرعتتون حدود 16 هستش که فکر کنم EDGE گوشی شما کلاس 32 نباشه اگه ی بود که سرعتش بیشتر میشد
سمت ونک هم تعجب میکنم که سرعتت کم باشه . وزیر گفته اگه جایی صحبت کردن زیاد باشه پهنای باند رو مجبوریم به صدا بدیم و دیگه از شبکه خبری نیست .!
بهترین کار اینه که الان دستگاهت هم پرتابله یه فایل رو دانلود کنی و همزمان هم با گوشی و هم با دستگاهت که پرتابله توی اتاق قدم بزنی ببینی کدوم گوشه بهتر انتن میده

بهتر هم هست که یک طرح 10 تومنی یک ماهه رو هم انتخاب کنی تا به مشکل نخوری . :20:

KING_DESIGNER
05-07-2010, 05:57
microsoft 24 این برای شماست :20:

00000000000000000000000000000000000000000000000000 000000000000000000000000000000000

PDF مربوطه رو دانلود کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدصفحه این محصول

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز

قیمتش 100 تومنه
ولی ارزش داره چون dlink از مارکهای بقیه بهتره که متفرقه هستند

و مدل بهتر از این هم هست
DWM-156/3GA

اینم قیمتش 120 تومنه ولی از قبلی بهتره کلاس 3G بالاتری داره

نمایندگی d link در ایران تهیه کنید ویا تقاضا کنید که براتون تهیه کنند.:20:

ehsannirvana
05-07-2010, 12:04

نه دوست من هیچ حجمی نباید کم کنه
یکی از بسته های ایرانسل و بخر و تمام
منم از internnet tehtering آیفون استفاده میکنم و باهاش اینترنت و میارم رو لپ تاپ
راستی از usb استفاده کنی بهتره و کمتر افت سرعت پیدا میکنی (؛

راستی بچه ها اگر خواستین سرویس یا همون بسته های ایرانسل و بخرین بذارین ساعت ۱۲ شب بخرین چون دقیقا سر ساعت ۱۲ سرویس یه روز کم میکنه
اینم نوع جدید دزدیه دیگه :دی
اما اگه بعده ۱۲ شارژ کنین دیگه مشکلی نخواهید داشت.

zerolight
05-07-2010, 15:37
قیمت این دانگل‌ها الان چنده!؟مک رو ساپورت کنه!

KING_DESIGNER
05-07-2010, 15:53
microsoft 24 این برای شماست :20:

00000000000000000000000000000000000000000000000000 000000000000000000000000000000000

PDF مربوطه رو دانلود کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدصفحه این محصول

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز

قیمتش 100 تومنه
ولی ارزش داره چون dlink از مارکهای بقیه بهتره که متفرقه هستند

و مدل بهتر از این هم هست
DWM-156/3GA

اینم قیمتش 120 تومنه ولی از قبلی بهتره کلاس 3G بالاتری داره

نمایندگی d link در ایران تهیه کنید ویا تقاضا کنید که براتون تهیه کنند.:20:

قیمت این دانگل‌ها الان چنده!؟مک رو ساپورت کنه!
:20::20::20: همیشه اینجوری نگاه کنید.:46::20: