PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک dvd player با قابلیت پخش از روی هارد اکسترنال

mahyarrs
26-06-2010, 21:41
سلام.می‌خواستم بدونم dvd player ای تو range قیمت 100 هزار سراغ دارید که
1:هارد اکسترنال 1 terabyte رو بشناسه و هم‌چنین فیلم‌های dvd یعنی با فرمت vob رو اجرا کنه از روی هارد اکسترنال
2:ترجیحا فایل‌های avi با زیرنویس فارسی (جداگانه در یک فولدر)رو بخونه.
3:HD لازم ندارم
در ضمن اگر چیزی سراغ دارید که خاصیت 2 رو نداره اشکال نداره.
بسیار ممنون

ghahremanimehdi
26-06-2010, 21:50
سلام.می‌خواستم بدونم dvd player ای تو range قیمت 100 هزار سراغ دارید که
1:هارد اکسترنال 1 terabyte رو بشناسه و هم‌چنین فیلم‌های dvd یعنی با فرمت vob رو اجرا کنه از روی هارد اکسترنال
2:ترجیحا فایل‌های avi با زیرنویس فارسی (جداگانه در یک فولدر)رو بخونه.
3:HD لازم ندارم
در ضمن اگر چیزی سراغ دارید که خاصیت 2 رو نداره اشکال نداره.
بسیار ممنون

20 تومن روی پولت بذار و یک WD HD Media player بخر. البته دیسک (DVD) نمیخوره (فقط USB)

mahyarrs
26-06-2010, 21:57
20 تومن روی پولت بذار و یک WD HD Media player بخر. البته دیسک (DVD) نمیخوره (فقط USB)
WD قابلیت 1 یعنی خواندن فایل‌های dvd یعنی همان vob‌رو از هارداکسترنال نداره

ghahremanimehdi
26-06-2010, 22:34
WD قابلیت 1 یعنی خواندن فایل‌های dvd یعنی همان vob‌رو از هارداکسترنال نداره

من یادمه در تاپیک مربوطه گفته بودن که پخش میکنه حالا برای اطمینان میتونید توی تاپیکش دوباره بپرسید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahyarrs
27-06-2010, 00:24
من یادمه در تاپیک مربوطه گفته بودن که پخش میکنه حالا برای اطمینان میتونید توی تاپیکش دوباره بپرسید.

بله.شما درست میگین.فایل‌های vob رو ساپورت می‌کنه که در سایتش هم زده(قسمت Specificationsهست) :

حالا دو مشکل می‌مونه: این‌که زیرنویس فارسی رو ساپورت نمی‌کنه و دیسک هم نمی‌خوره.
philips 5965 فارسی رو ساپورت می‌کنه و vob هم می‌خونه .ولی مشکل اینه که نمی‌دونم آیا هارد اکسترنال 1 ترابایت به اون می‌خوره یا نه.
آیا پیشنهاد دیگه‌ای دارین که این قابلیت‌ها رو داشته باشه؟

ghahremanimehdi
27-06-2010, 00:37
بله.شما درست میگین.فایل‌های vob رو ساپورت می‌کنه که در سایتش هم زده(قسمت Specificationsهست) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا دو مشکل می‌مونه: این‌که زیرنویس فارسی رو ساپورت نمی‌کنه و دیسک هم نمی‌خوره.
philips 5965 فارسی رو ساپورت می‌کنه و vob هم می‌خونه .ولی مشکل اینه که نمی‌دونم آیا هارد اکسترنال 1 ترابایت به اون می‌خوره یا نه.
آیا پیشنهاد دیگه‌ای دارین که این قابلیت‌ها رو داشته باشه؟

من خودم 5986 دارم ، با هارد 1 ترا مشکل نداره . VOB رو هم یکمرتبه تست کردم و میخونه ولی تیک میزد و زیرنویسش رو هم نشون نمیده .

alfa_df2000
27-06-2010, 08:19
.................................................. .................................... .

mahyarrs
27-06-2010, 11:04
من خودم 5986 دارم ، با هارد 1 ترا مشکل نداره . VOB رو هم یکمرتبه تست کردم و میخونه ولی تیک میزد و زیرنویسش رو هم نشون نمیده .
تازه فهمیدم که فقط مدل‌های 5990,5992,5996,3360 از usb 2.0 استفاده می‌کنند.پس شاید تیک زدن به این علت باشه. آیا دوستان دیگه هم مشکل تیک زدن رو برای هارد اکسترنال با فیلیپس‌هایی که گفم دارن؟
خیلی عجیبه.یعنی زیرنویس dvd (یعنی vob)رو هم نشون نمی‌ده از روی اکسترنال؟

mahyarrs
28-06-2010, 01:59
بازار رو گشتم و متاسفانه مدل 5990 یا 5992 یا 5996 رو ندارند(اگر جایی می‌شناسید معرفی کنید ممنون می‌شم)
یک مدل 3360 هست که متاسفانه سیستم 5.1 رو پشتیبانی نمی‌کنه
اگه کسی هست که dvd player تو رنج 100 یا این مشخصات می‌شناسه واقعا ممنون می‌شم:
1:هارد اکسترنال 1 terabyte رو بشناسه و هم‌چنین فیلم‌های dvd یعنی با فرمت vob رو اجرا کنه از روی هارد اکسترنال و زیرنویس‌های فارسی این فایل‌های dvd رو اجرا کنه (avi لازم ندارم پسsrt رو نمی‌گم)
2:اسپیکر 5.1 رو ساپورت کنه
تلویزیونم رو خیلی سریع انتخاب کردم ولی تو پلیر موندم!

ویرایش:5996 در شرکا یافت شد 140 هزار تومن.3360 یافت شد 85000

ghahremanimehdi
28-06-2010, 02:32
یک مدل 3360 هست که متاسفانه سیستم 5.1 رو پشتیبانی نمی‌کنه

3360 پشتیبانی میکنه ولی فقط دالبی و از طریق SPDIF . ( خروجی آنالوگ 5.1 نداره و DTS ساپورت نمیکنه)
در ضمن VOB از طریق USB نمیتونه زیرنویس رو اجرا کنه

---------- Post added at 03:32 AM ---------- Previous post was at 03:31 AM ----------

بهترین انتخاب برای شما همون WD هست.

kiyani_behzad
28-06-2010, 02:35
دوست عزیز WD TV هم فایل VOB پخش میکنه هم ISO که میتونید ایمیج فیلم مورد نظر رو اجرا بکنی اجرای زیر نویس هم از روی DVD فرقی نداره که به چه زبانی باشه برای اجرای زیر نویس فارسی هم برای فایل هایی مثل DivX میتونید زیر نویس رو به صورت SUB تبدیل بکنید که فارسی نشون بده من خودم از WD TV با زیر نویس فارسی استفاده میکنم

mahyarrs
28-06-2010, 02:53
خیلی ممنون از جواب شما.ولی متاسفانه wd خروجی 5.1 نداره .مطمئنا اگر پیشنهاد دیگه‌ای نباشه مجبورم wd بگیرم.(ولی آیا واقعا مارکی نیست که این دو ویژگی ساده رو داشته باشه؟)

t_tanhayam
28-06-2010, 08:44
خیلی ممنون از جواب شما.ولی متاسفانه wd خروجی 5.1 نداره .مطمئنا اگر پیشنهاد دیگه‌ای نباشه مجبورم wd بگیرم.(ولی آیا واقعا مارکی نیست که این دو ویژگی ساده رو داشته باشه؟)

wd live ميتونه 5.1 dts ‌رو ساپورت كنه

kiyani_behzad
28-06-2010, 10:49
خواهش میکنم البته همون WD TV معمولی هم خروجی صدای دالبی دیجیتال داره ولی DTS پشتیبانی نمیکنه که همونجوری که دوستمون گفتند WD TV Live از این پشتیبانی میکنه ولی میره روی رنج قیمت 150 تومن توی اون رنج من باشم Asus O!Play میگیرم:

mahyarrs
28-06-2010, 11:42
خواهش میکنم البته همون WD TV معمولی هم خروجی صدای دالبی دیجیتال داره ولی DTS پشتیبانی نمیکنه که همونجوری که دوستمون گفتند WD TV Live از این پشتیبانی میکنه ولی میره روی رنج قیمت 150 تومن توی اون رنج من باشم Asus O!Play میگیرم:

شما مطمئن هستید؟منظور من 5.1 آنالوگه.چون در مشخصات live هم نوشته شده spdif digital out .هم چنین در این تصویر 5 خروجی صدا دیده نمی‌شه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن یک چیز جالب.آیا این همین philips 3360 هست که در ایران می‌فروشند؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچون نوشته99 پوند (حدودا 150 هزار تومن) ولی این‌جا می‌فروشن 85 هزار.کجای کار اشکال داره؟

ویرایش :جواب سوال بالای خودم:در آمازون شرکت‌های خدمات‌دهنده‌ی مختلف قیمت‌های مختلفی را عرضه می‌کنند.مثلا در مورد philips 5990 یکی از آن‌ها حدود 100 دلار و دیگری حدود 40 دلار ارائه می‌دهد.که دلیل اختلاف قیمت فاحش رو نمی‌دونم.

kiyani_behzad
28-06-2010, 13:55
شما مطمئن هستید؟منظور من 5.1 آنالوگه.چون در مشخصات live هم نوشته شده spdif digital out .هم چنین در این تصویر 5 خروجی صدا دیده نمی‌شه.
نه آنالوگ نداره من متوجه نشدم شما دنبال خروجی 5.1 آنالوگ هستید خیلی کم پیدا میشه دستگاهی که خروجی آنالوگش کامل باشه

mahyarrs
28-06-2010, 15:48
نه آنالوگ نداره من متوجه نشدم شما دنبال خروجی 5.1 آنالوگ هستید خیلی کم پیدا میشه دستگاهی که خروجی آنالوگش کامل باشه
مثل این‌که فقط 5996 فیلیپس و مارشال‌ها 5.1 می‌خورن

mahyarrs
29-06-2010, 15:02
نکته‌ی مهمی رو کشف کردم که با کشفش فعلا بی‌خیال usb ها شده‌ام!
حداقل می‌دونم که WD TV live ، فیلیپس 5996 و 3360 این مشکل رو دارند.(pioneer 610 هم که اصلا فایل vob از روی فلش پخش نمی‌کنه)
.دوستانی که دستگاه‌ها رو دارن میتونن اینو تصدیق کنن؟
وقتی dvd ای (یعنی پوشه‌ی VIDEO_TS) را در فلش یا هارد اکسترنال کپی می‌کنید و می‌خواهید توسط پلیر اجرا کنید ، پلیر نه منو dvd شما را می‌آورد و نه زیرنویس (حتی انگلیسی) را،بلکه یک‌راست فیلم را پخش می‌کند.
مثلا در مورد WD TV live می‌تونین این‌جا رو ببینید(درخواست دادن که این مشکل حل بشه):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآیا این درسه و یا اصلا پلیری وجودداره که این مشکلو نداشته باشه؟!!

ویرایش:این دو مدل منو‌های dvd ها (و در نتیجه زیرنویس‌های آن‌ها)را از روی فلش(یا هارد)می‌توانند نمایش دهند:Seagate FreeAgent Theater و Asus O!Play
ویرایش 2:با استفاده از نرم‌افزار PgcEdit مشکل زیرنویس تا حدود زیادی حل می‌شه(می‌شه به راحتی کاری کرد که زیرنویس خاصی به طور پیش‌فرض ظاهر بشه.یعنی بدون این‌که انتخابش کنیم در منوی dvd)

kamal2004
29-06-2010, 15:08
سلام
من با سینمای فیلیپس 3578 از روی هارد VOBرو با زیر نویس نشون میده

mahyarrs
29-06-2010, 16:45
سلام
من با سینمای فیلیپس 3578 از روی هارد VOBرو با زیر نویس نشون میده
این برند بدون سینما هم پیدا می‌شه؟

kamal2004
01-07-2010, 09:51
این برند بدون سینما هم پیدا می‌شه؟
با سلام فکر نکنم

mahyarrs
01-07-2010, 16:22
سلام.یک سوال:قابلیت multi region دیسک‌های DVD این‌جا در ایران چقدر مهمه؟(با توجه به این‌که DVD ها غیراوجینال هست)

outpost
02-08-2010, 12:40
سلام.یک سوال:قابلیت multi region دیسک‌های DVD این‌جا در ایران چقدر مهمه؟(با توجه به این‌که DVD ها غیراوجینال هست)

اكثر DVD Player ها رو با يه سري كد ميشه Free Region كرد.

من كدهاي لازم براي فيليپس 3360 رو توي تاپيك فيليپس گذاشتم و خودم با همون روش پليرمو هك كردم.