PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Voip

akhoond
26-06-2010, 21:33
سلام خدمت همه دوستان عزیز .

دوستان ، من بالاخره تونستم بعد از N سال با یکی از اقوام در بلاد کفر :31: بواسطه اسکایپ چت تصویری داشته باشم .
موضوع اینجاست که اگه من دارم از وویپ استفاده می کنم ( تصویر رو فاکتور بگیریم ) و شرکت های تلفنی ( که از این شرکت استفاده می کنم parsianhost.com سرویس های اسپید دیال اش خوبه ) از وویپ استفاده می کنن ، چرا کیفیت مکالمه من این قدر پایینه ؟
آیا این سرویس های رایگانی که ما استفاده می کنیم چنین مشکلی داره ؟ آیا لم داره برای افزایش کیفیت سرویس ؟

اینترنت من در حد 450 کیلو و اون طرف هم در حد 700 کیلو در نظر بگیرید .

آیا کسی چیزی می دونه برای افزایش کیفیت مکالمه ؟ آیا سرویس غیر رایگانی ( ولی به صرفه ) هست که کیفیت عالی داشته باشه ؟

منطقیه که وقتی دوربین رو آف می کنم ، کیفیت یه ذره بهتر می شه ، اما باز به پای تلفن نمی رسه ، نمی دونم چرا این جوریه ...

مرسی
یا حق

said92
27-06-2010, 13:41
تبریک ولی چطور میشه از سرویس پولی آن استفاده کرد برای مکالمه نامحدود در ماه -از ایران به ایران -آیا از دوستان تجربه ای دارد؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

akhoond
28-06-2010, 16:29
تبریک ولی چطور میشه از سرویس پولی آن استفاده کرد برای مکالمه نامحدود در ماه -از ایران به ایران -آیا از دوستان تجربه ای دارد؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مرسی
راستش فکر نکنم خیلی برات به صرفه در بیاد ....
چون برای پی سی تو فون ( فکر می کنم البته ، مطمئن نیستم ) یه سروری در کار باشه ، تا دیال کنه ، برای تماس داخل ایران ، این تماس برای اون ها از خارج به داخل ایران حساب می شه ...

فکر کنم اگه دنبال این کار باشی از کارت ها استفاده کنی بهتر باشه ، حدس می زنم اسکایپ چندان مناسب نباشه

akhoond
01-07-2010, 12:46
کسی تجربه ای نداره ؟

الآن هم که کلی مشکل داره این اسکایپ از خدا بی خبر . کسی جایگزینی نداره براش ؟