PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : gameport4 دانلود ، مباحث و مشکلات

beckham7
26-06-2010, 09:53
برنامه گیم پورت یکی از قدیمی ترین و ساده ترین و بهترین نرم افزارهای مدیریت گیم نت هستش از اونجایی که بعضی ها این نرم افزار رو که براحتی تو اینترنت گیر میاد رو میفروشن لینک دانلود رو اینجا برای دوستان و همکاران عزیز قرار میدم اگه سوالی بود در خدمتیم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم سریال فعال سازی

GPS-0000-0000-0000-0000-GHIJ

Amin.P30
28-06-2010, 10:23
من حقیقتش از HANDY CAFE 3.3.16 استفاده میکنم.
طرز کارش راحته.
میگن GP بعد از تموم شدن وقت سیستم رو ریسیت میکنه. درسته؟؟؟
کار کردن باهاش سخته؟؟؟
میشه بصورت ازاد وقت رو برا مشتری باز کرد؟؟؟

beckham7
28-06-2010, 11:23
من حقیقتش از HANDY CAFE 3.3.16 استفاده میکنم.
طرز کارش راحته.
میگن GP بعد از تموم شدن وقت سیستم رو ریسیت میکنه. درسته؟؟؟
کار کردن باهاش سخته؟؟؟
میشه بصورت ازاد وقت رو برا مشتری باز کرد؟؟؟

طرز کار HANDY CAFE 3.3.16 چجوره؟
اره درسته یکی از مشکلات بزرگ گیم پورت و بنظر من اصلی ترین مشکلش همین ریست شدن سیستم بعد از اتمام وقت کاربره از مشکلات دیگه هم اینکه در صورت قطع شدن برق سیستم (البته بگیر نگیره) دیتا بیس دچار مشکل میشه که با repair کردن حل میشه که زیاد مهم نیست
کار کردن هم باهاش بسیار راحته و با اینکه برنامه کم حجمیه امکانات بسیار جالبی مثل تهیه گزارش کار روزانه و و یا هر دورهای از تاریخ مورد نظر و اینکه چه کاربری بیشتر همه شارژ کرده و چه بازی بیشتر همه توسط کاربرا بازی شده و...
در مورد وقت آزاد درست منظورتون رو متوجه نشدم تو گیم پورت میشه انواع کاربر رو به دلخواه براش تعریف کرد و زمانهای شارژ متفاوت برای هر گروه کاربر

Amin.P30
28-06-2010, 16:24
طرز کار HANDY CAFE 3.3.16 چجوره؟
اره درسته یکی از مشکلات بزرگ گیم پورت و بنظر من اصلی ترین مشکلش همین ریست شدن سیستم بعد از اتمام وقت کاربره از مشکلات دیگه هم اینکه در صورت قطع شدن برق سیستم (البته بگیر نگیره) دیتا بیس دچار مشکل میشه که با repair کردن حل میشه که زیاد مهم نیست
کار کردن هم باهاش بسیار راحته و با اینکه برنامه کم حجمیه امکانات بسیار جالبی مثل تهیه گزارش کار روزانه و و یا هر دورهای از تاریخ مورد نظر و اینکه چه کاربری بیشتر همه شارژ کرده و چه بازی بیشتر همه توسط کاربرا بازی شده و...
در مورد وقت آزاد درست منظورتون رو متوجه نشدم تو گیم پورت میشه انواع کاربر رو به دلخواه براش تعریف کرد و زمانهای شارژ متفاوت برای هر گروه کاربر
حتما یه تنظیماتی داره که بگی بعد از اتمام ریسیت نکنه.
وگرنه طرف 200 تومن بازی میکنه بعدش هم یه ریسیت بشه همون ریسیت به اندازه 500 تومن ضرر داره برا دستگاه.
چون ریسیت کردن بیش از حد برا دستگاه ضرر داره...
پس هندی بنظرم خیلی بهتره.
توی هندی هم میشه اکانت داد به کاربر.
هم میشه بصورت ازاد و نا محدود وقت را باز کرد برای کار بر ..یعنی هر موقع کار بر گفت سیستم رو ببند سیستم رو میبندی و پولشو میگیری ازش..اگه گیم پورت اینو نداشته باشه واقعا خیلی براش بده.
فقط توی هندی کاربر ویندوز رو میتونه دستکاری کنه که نرم افزار های جانبی لازمه.
روشن کردن سیستم از سرور.
کنترل موس و کی برد از سرور.
باز شدن به لا فاصله سیستم بعد از روشن شدن.
و خیلی امکانات دیگه ای داره این هندی جدیده..
فقط توی ورزن جدید که تغییرات زیادی اعمال شده روش یه چیز برداشته شده و اونم این که بعد از رفتن برق
برای کسانی که اکانت ندارن وقت مانده شون معلوم نمیشه که توی ورزن های قبلی باقی میموند که میشه تخمین زد و مشکلی نیست.:40:

beckham7
28-06-2010, 17:08
نه متاسفانه تنظیماتی برا عدم ریست نداره
امکاناتی که گفتید جالبن
توی گیم نت زیاد وقت ازاد چیز جالبی نیست چون طرف وقتی گرم بازی شد دیگه اصلا حواسش به هیچی نیست چه برسه به پول تو جیبیش که ببینه چقدر همراشه که داره بازی میکنه پس محدودیت خیلی بهتره این امکان واسه کافی نت بیشتر بدرد میخوره
منظورتون کسایی که اکانت ندارن همونایی هستن که دارن ازاد از سیستم استفاده میکنن دیگه؟

فقط توی هندی کاربر ویندوز رو میتونه دستکاری کنه که نرم افزار های جانبی لازمه

همین فقط خیلی اشکاله اصلا تو گیم نت بجز بازیها چیز دیگه ای نباید در دسترس کاربر باشه منتها این برنامه هندی فک کنم برای کافی نت دارها خیلی خوب باشه

Amin.P30
28-06-2010, 20:13
توی گیم نت زیاد وقت ازاد چیز جالبی نیست
اکثرا پول میدن میگن اینقدر برام باز کن.
یا اکانتشونو شارز میکنن.
بستگی به شما و طرف داره.

میشه بهشون اکانت هم داد اما چون بک اپ گیری هم یه اصل مهمه من از اکانت استفاده نمیکنم .
تا فردا شاید یه مشکلی برا سیستم پیش اومد طرف 100 تومن شارز داشته نگه 1000 تومن شارز داشتم.:18::31:

همین فقط خیلی اشکاله اصلا تو گیم نت بجز بازیها چیز دیگه ای نباید در دسترس کاربر باشه منتها این برنامه هندی فک کنم برای کافی نت دارها خیلی خوب باشه
اره هندی برا کافی نت بهتره.اما کلا برا گیم هم طراحی شده.توی تنظیماتش داره تنشیمات زیادی برای گیم.
در دسترس بودن محیط ویندوز هم یه اشکال بزرگی است که میشه از DEEP FREEZ استفاده کرد.
ولی ریسیت شدن سیستم توی گیم پورت خیلی بده.به پاور و سیستم خیلی فشار میاد.:31:

aliaghaaaaa
05-07-2010, 18:28
سلام.
من یه بازی آی جی آی 2 دارم و می خوام توی کافی نتمون اون رو شبکه کنم و با بقیه بازی کنم.
چجوری میشه شبکه کرد؟
ممنون.

tosan622
30-09-2010, 05:52
برنامه گیم پورت یکی از قدیمی ترین و ساده ترین و بهترین نرم افزارهای مدیریت گیم نت هستش از اونجایی که بعضی ها این نرم افزار رو که براحتی تو اینترنت گیر میاد رو میفروشن لینک دانلود رو اینجا برای دوستان و همکاران عزیز قرار میدم اگه سوالی بود در خدمتیم

اینم سریال فعال سازی

این فایل که ویروسیه !!!

beckham7
01-10-2010, 17:19
این فایل که ویروسیه !!!
نه ویروس نیست اگه منظورتون موقع نصب هست که ویروسیاب پیام میده مشکلی نیست خودمم با اویرا همین مشکل داشتم اما ignore بزنید مشکلی نداره اگه هم خود فایل ویروس داره تو 4shared سرچ گیم پورت 4 بزنید سه چهار صفحه دانلود میاره

mohsen_sir
23-11-2010, 20:37
من از easy Coffe استفاده مي كنم
خيلي بهتر از gp هستش.

diako1984
30-01-2011, 10:52
از cybercafepro oneroof استفاده کنید بهتره. هم اکانت داره هم کدتایم هم وقت ازاد و سیستم هم ریسیت نمیشه..رپورت روزانه .هفتگی و ماهانه و سالانه هم داره حتی سطح دسترسی به سیستم هم داره .
اگه خواستید بیشتر توضیح میدم. از اینجا دان کنید

beckham7
22-03-2011, 10:58
توضیحاتم لطف کنید:11:

beckham7
22-03-2011, 16:46
واسه استفاده از این برنامه ccp که باید انلاین باشی؟!!