PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمای حل مشکل "Disk Write Protected" برای فلش silicon power Touch 810 و دیگر مارک ها

mohammadi4net
26-06-2010, 04:36
سلام بر همه دوستانی که با مشکل Disk Write Protected برای فلش دیسک ها سرو کله میزنن
مشکل من این فلش بود: silicon power Touch 810

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمی دونم ویروس اینکارو کرده یا به صورت اتفاقی فلش نامبرده فقط خوندنی شده بود و به هیچ وجه فرمت نمی شد.
اولین چیزی که به ذهنم رسید ریست کردن دستگاه بود ، به همین خاطر سریعا وارد سایت silicon-power.com شدم و نرمافزارهای سایت رو دانلود کردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
داخل فایلهای دانلود شده این فایل رو پیدا کردم "PS2232 Formatter" خوشحال و پیروزمندانه اون رو اجرا کردم ، چشمتون روز بد نبینه ، این پیغام ظاهر شد :

اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که شاید فلش تقلبیه ، ولی یادم افتاد که با نرم افزارهایی که از سایت گرفتم معلوم بود که فلش تقلبی نیست، چرا نباید سایت silicon-power.com از محصولات جدیدش درست پشتیبانی کنه؟؟!!؟؟
بعد شروع کردم انواع مختلف نرم افزار فرمت کننده فلش رو تست کردن ، ولی فایده نداشت! حتی نرم افزارهای مارک های دیگه فلش رو هم امتحان کردم دیگه کاملا نا امید شده بودم و تو ذهن خودم بررسی می کردم که حالا دفتر گارانتی این کجاست؟؟!!؟؟ یه دفعه چشم به نام فایل "PS2232 Formatter" افتاد ، تنها کلید من این فایل بود که نسخه جدیدترشو باید پیدا می کردم، بعد از بازی کردن با عبارت""PS2232" داخل سایت گوگل به نتایج جالبی رسیدم.
مارک چیپی که برای فلش سیلیکون پاور استفاده می شد phison بود، داخل آدرس زیر چیپ هایی که این شرکت برای فلش ساخته بود رو می تونید ببنید.

خوب نام فایل "PS2232" بود ، اگه یه کمی باهوش باشید می تونید بفهمین که دو رقم قرمز رنگ مربوط به نوع چیپ فلش هست، فلش من باید چیپی غیر از چیپی که دو رقم سمت راستش 32 هست باشه، جستجوها در گوگل ادامه پیدا میکنه ....
به خودم می یام می بینیم سر از یک سایت روسی در آوردم که به صورت حرفه ای به این موضوع برای مارک ها و مدل های مخلف پرداخته ، سرانجام فایل مورد نظرمو پیدا می کنم، xx یعنی اینکه همه چیپ های این سری رو ساپورت می کنه:

سریعا اونو امتحان می کنم و فلشی که تا چند دقیق پیش مثل کوه جلوم وایساده بود و فرمت نمی شد، براحتی هرچه تمام تر فرمت میشه و زحمات چند ساعته من رو بی نتیجه نمی ذاره .

اینم سایت روسی که شاید شاه کلید مشکلات خیلی از فلش ها باشه :

این مطالب رو اینجا نوشتم که دیگران هم از تجربیات من استفاده کنند و راهکار مبارزه با یک فلش Protected شده رو یاد بگیرند و هیچ وقت در مقابل یه فلش فسقلی کم نیارند ، موفق و پیروز باشید mohammadi4net :11:

mohammadi4net
26-06-2010, 04:43
برای فرمت کردن فلش های silicon power از برنامه زیر استفاده کنند:

اگه تا حالا نتونستین برنامه برای فرمت کردن فلش تون پیدا کنید به سایت زیر مراجعه کنید:

rameshk
27-06-2010, 16:28
هورا:31: واقعا كار كرد ممنون
منم يه فلش سيليكن پاور 2 گيگ دارم كه رايت پروتكت شده بود، همه نرم افزار ها و روش ها رو امتحان كردم
حتي اين ارور رو هم ديدم

Preformat not supports this IC!
منم فك مي كردم فلشم قلابيه، ولي با نرم افزاري كه شما گذاشتيد همه چيز درست شد
3پا3:11:

mohammadi4net
27-06-2010, 16:39
هورا:31: واقعا كار كرد ممنون
منم يه فلش سيليكن پاور 2 گيگ دارم كه رايت پروتكت شده بود، همه نرم افزار ها و روش ها رو امتحان كردم
حتي اين ارور رو هم ديدم

Preformat not supports this IC!

منم فك مي كردم فلشم قلابيه، ولي با نرم افزاري كه شما گذاشتيد همه چيز درست شد
3پا3:11:
خواهش می کنم.
خوشحالم که تحقیقات من برای شما مفید واقع شد.

esi521
15-07-2010, 16:04
سلام
خواستم هم تشکر کنم و اینکه من به یک مشکل برخوردم ، نرم افزار رو دانلود کردم ، بعد از اجرا پیغام زیر را میده اگه بتونید کمکم کنید ممنون میشم:
Device info block is corrupted Please return via RMA

mohammad740n
23-07-2010, 15:34
عالی بود
ممنون

s123123123
17-08-2010, 21:52
مرسیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییی

emdad88
18-08-2010, 13:36
سلام
خواستم هم تشکر کنم و اینکه من به یک مشکل برخوردم ، نرم افزار رو دانلود کردم ، بعد از اجرا پیغام زیر را میده اگه بتونید کمکم کنید ممنون میشم:

لطفا كمك فوري
فلش من هم همين پيغام رو ميده

esikhosh
04-09-2010, 00:30
آقا كارت درسته....

StudioX
10-09-2010, 01:25
عالی بود، ممنون

فقط یه مشکلی ! من بعد از فرمت به روش شما، فلاش 2 گیگم به یک گیگ تبدیل شد ! چه باید کرد ؟!؟

یه بار دیگه فرمت کردم به همین روش، خوب شد :دی

mohsen-30
15-09-2010, 19:27
دمت گرم شیری که خردی هلالت باشه مرد

be_babaee
12-10-2010, 13:06
با سلام
من يك فلش كينگستون 16 گيگ دارم كه رايت پروتكت شده وهيچ برنامه اي براي فرمت كردنش پيدا نكردم اگه دوستان برنامه اي يا روشي براي فرمت كردنش دارن لطفا كمك كنن تشكر.......

mehrdad_a
30-10-2010, 10:53
سلام بر همه دوستانی که با مشکل Disk Write Protected برای فلش دیسک ها سرو کله میزنن

نمی دونم ویروس اینکارو کرده یا به صورت اتفاقی فلش نامبرده فقط خوندنی شده بود و به هیچ وجه فرمت نمی شد.
اولین چیزی که به ذهنم رسید ریست کردن دستگاه بود ، به همین خاطر سریعا وارد سایت silicon-power.com شدم و نرمافزارهای سایت رو دانلود کردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدداخل فایلهای دانلود شده این فایل رو پیدا کردم "PS2232 Formatter" خوشحال و پیروزمندانه اون رو اجرا کردم ، چشمتون روز بد نبینه ، این پیغام ظاهر شد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که شاید فلش تقلبیه ، ولی یادم افتاد که با نرم افزارهایی که از سایت گرفتم معلوم بود که فلش تقلبی نیست، چرا نباید سایت silicon-power.com از محصولات جدیدش درست پشتیبانی کنه؟؟!!؟؟
بعد شروع کردم انواع مختلف نرم افزار فرمت کننده فلش رو تست کردن ، ولی فایده نداشت! حتی نرم افزارهای مارک های دیگه فلش رو هم امتحان کردم دیگه کاملا نا امید شده بودم و تو ذهن خودم بررسی می کردم که حالا دفتر گارانتی این کجاست؟؟!!؟؟ یه دفعه چشم به نام فایل "PS2232 Formatter" افتاد ، تنها کلید من این فایل بود که نسخه جدیدترشو باید پیدا می کردم، بعد از بازی کردن با عبارت""PS2232" داخل سایت گوگل به نتایج جالبی رسیدم.
مارک چیپی که برای فلش سیلیکون پاور استفاده می شد phison بود، داخل آدرس زیر چیپ هایی که این شرکت برای فلش ساخته بود رو می تونید ببنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوب نام فایل "PS2232" بود ، اگه یه کمی باهوش باشید می تونید بفهمین که دو رقم قرمز رنگ مربوط به نوع چیپ فلش هست، فلش من باید چیپی غیر از چیپی که دو رقم سمت راستش 32 هست باشه، جستجوها در گوگل ادامه پیدا میکنه ....
به خودم می یام می بینیم سر از یک سایت روسی در آوردم که به صورت حرفه ای به این موضوع برای مارک ها و مدل های مخلف پرداخته ، سرانجام فایل مورد نظرمو پیدا می کنم، xx یعنی اینکه همه چیپ های این سری رو ساپورت می کنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسریعا اونو امتحان می کنم و فلشی که تا چند دقیق پیش مثل کوه جلوم وایساده بود و فرمت نمی شد، براحتی هرچه تمام تر فرمت میشه و زحمات چند ساعته من رو بی نتیجه نمی ذاره .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین مطالب رو اینجا نوشتم که دیگران هم از تجربیات من استفاده کنند و راهکار مبارزه با یک فلش Protected شده رو یاد بگیرند و هیچ وقت در مقابل یه فلش فسقلی کم نیارند ، موفق و پیروز باشید mohammadi4net :11:
ممنون از راهنمایی شما ولی میخواستم ببینم که در مورد فلشهای pny هم که فقط خوندنی شده جواب میده؟

mehrdad_a
30-10-2010, 11:26
ممنون از راهنمایی شما ولی میخواستم ببینم که در مورد فلشهای pny هم که فقط خوندنی شده جواب میده؟

با تشکر از شما ولی من نرم افزار رو از سایت روسی گرفتم ولی باز پیغام میده که نمی تونم روی سکتور صفر چیزی بنویسم و پیغام I/O error میده؟

3d_boy
31-10-2010, 21:42
به خاطر راه حلتون خیلی ممنونم
موفق و سربلند باشی.

bahram57
27-11-2010, 08:18
سلاممممم
آقا واقعا گل کاشتید
من silicon power 4gداشتم میخاستم بندازمش دور بخاطر همین ویروس اما شما واقعا گل کاشتی و نجاتش دادی

NΣVΣRHOOD
28-11-2010, 16:42
با عرض سلام
من یه فلش 4 گیگابایتtranscend مدل JetFlashV30 دارم که ارور the disk is write protected میده
چطور میتونم با استفاده ازین روشی که فرمودین این مشکل رو حل کنم؟راستش ازین سایت روسی چیزی سر در نیاوردم و نتونستم نرم افزار مربوط به فلش خودمو ازین سایت دانلود کنم
لطفا منو راهنمایی کنید...

peymanema
02-12-2010, 13:57
آقا دمت گرم نرم افزارت کار کرد اما بعد از فرمت فلش 16 گیگم 2 مگی میشه!!!!!!!!!!میشه درستش کرد یعنی؟!

محدثه
03-12-2010, 13:54
فلش من پیغام fs error میداد با همین برنامه که گفتین فرمت کردم ولی ظرفیتم از 2 gig شده 982 kb.یه آهنگم توش جا نمی شه .منم مثل studiox دوباره فرمت کردم تا درست بشه پیغام succsesfully هم داد ولی هنوز ظرفیتم همون 982 kb مونده.
لطفا زودتر راهنمایی کنید فلش قرضی بود :41:

mohammadi4net
04-12-2010, 08:25
آقا دمت گرم نرم افزارت کار کرد اما بعد از فرمت فلش 16 گیگم 2 مگی میشه!!!!!!!!!!میشه درستش کرد یعنی؟!

فلش من پیغام fs error میداد با همین برنامه که گفتین فرمت کردم ولی ظرفیتم از 2 gig شده 982 kb.یه آهنگم توش جا نمی شه .منم مثل studiox دوباره فرمت کردم تا درست بشه پیغام succsesfully هم داد ولی هنوز ظرفیتم همون 982 kb مونده.
لطفا زودتر راهنمایی کنید فلش قرضی بود :41:

مارک و مدل فلشتون چیه؟ قبلا دوستان چنین مشکلی داشتن با دوباره فرمت کردن برطرف شده.

عالی بود، ممنون
فقط یه مشکلی ! من بعد از فرمت به روش شما، فلاش 2 گیگم به یک گیگ تبدیل شد ! چه باید کرد ؟!؟
یه بار دیگه فرمت کردم به همین روش، خوب شد :دی

amd>intel
04-12-2010, 09:22
HP USB Disk Storage Format Tools

محدثه
04-12-2010, 12:01
مدل فلش منم silicon power ultima II f هستش وصل میکردم به فندک ماشین پیغام fs error میداد ولی به کامپیوترم میزدم درست بود با روش شما فرمت کردم شاید درست بشه ظرفیتش از 2 گیگ شد 982 کیلوبایت

mohammadi4net
04-12-2010, 15:00
مدل فلش منم silicon power ultima II f هستش وصل میکردم به فندک ماشین پیغام fs error میداد ولی به کامپیوترم میزدم درست بود با روش شما فرمت کردم شاید درست بشه ظرفیتش از 2 گیگ شد 982 کیلوبایت
این برنامه که من معرفی کردم برای مشکل "Disk Write Protected" بوده نه مشکل شما!
دوباره فرمت کردین ؟ این برنامه رو دانلود کنید(2 مگ):

بعد GetInfo.exe رو اجرا کنید قسمت بالا جلوی drive نام درایوی که ویندوز برا اون فلش شناخته وارد کنید ، مثلا L ، بعد یه عکس بگیرین و اینجا قرار بدین.

daruosh123
09-12-2010, 22:04
سلام من فلشم رو وقتی اجرا میکنم میگه is not accessible
سلیکون پاور هم هست چه باید بکنم مرسی

joojoo0065
13-12-2010, 00:06

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدداخل فایلهای دانلود شده این فایل رو پیدا کردم "PS2232 Formatter" خوشحال و پیروزمندانه اون رو اجرا کردم ، چشمتون روز بد نبینه ، این پیغام ظاهر شد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که شاید فلش تقلبیه ، ولی یادم افتاد که با نرم افزارهایی که از سایت گرفتم معلوم بود که فلش تقلبی نیست، چرا نباید سایت silicon-power.com از محصولات جدیدش درست پشتیبانی کنه؟؟!!؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوب نام فایل "PS2232" بود ، اگه یه کمی باهوش باشید می تونید بفهمین که دو رقم قرمز رنگ مربوط به نوع چیپ فلش هست، فلش من باید چیپی غیر از چیپی که دو رقم سمت راستش 32 هست باشه، جستجوها در گوگل ادامه پیدا میکنه ....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسریعا اونو امتحان می کنم و فلشی که تا چند دقیق پیش مثل کوه جلوم وایساده بود و فرمت نمی شد، براحتی هرچه تمام تر فرمت میشه و زحمات چند ساعته من رو بی نتیجه نمی ذاره .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین مطالب رو اینجا نوشتم که دیگران هم از تجربیات من استفاده کنند و راهکار مبارزه با یک فلش Protected شده رو یاد بگیرند و هیچ وقت در مقابل یه فلش فسقلی کم نیارند ، موفق و پیروز باشید mohammadi4net :11:

مثل آب خوردن درستش کرد-خیلی ممنونم گل پسر

mohammad.bia2
14-12-2010, 15:07
مرسی داش دمت گرم

yell
02-01-2011, 12:26
درود !
بچه ها دم همتون گرم ! من یه PQI دارم که مشکلاتی براش پیشی اومده بود با این روش درستش کردم .
مرسی از همه ...

ashkan1360
15-01-2011, 00:08
با عرض سلام
من یه فلش 4 گیگابایتtranscend مدل JetFlashV30 دارم که ارور the disk is write protected میده
چطور میتونم با استفاده ازین روشی که فرمودین این مشکل رو حل کنم؟راستش ازین سایت روسی چیزی سر در نیاوردم و نتونستم نرم افزار مربوط به فلش خودمو ازین سایت دانلود کنم

درست شد؟
چکارش کردی؟

lllhamedlll
06-02-2011, 12:56
سلام بر همه
رئیس این فایلی که دادی برای فرمت کردم تو پست اول رو دان کردم فرمت کرد مثل شیر ولی 8 گیگ مارو کرد 2 گیگ FAT!!!!!!!!
مدل چیپ رو از کجا بیارم که نرم افزار خودشو پیدا کنم.
مال من هم write protect بود؟؟چه کنم؟؟؟؟؟

mohammadi4net
06-02-2011, 13:27
سلام بر همه
رئیس این فایلی که دادی برای فرمت کردم تو پست اول رو دان کردم فرمت کرد مثل شیر ولی 8 گیگ مارو کرد 2 گیگ FAT!!!!!!!!
مدل چیپ رو از کجا بیارم که نرم افزار خودشو پیدا کنم.
مال من هم write protect بود؟؟چه کنم؟؟؟؟؟

مشكل خاصي نيست چون با fat16 فرمت شده 2 گيگ بيشتر نميشناسه، يكبار فرمتش كن با فايل سيستم fat32 حل ميشه.

imanimaniman123
08-02-2011, 22:48
درست شد؟
چکارش کردی؟

این برتامه رو دانلود کن
OnLineRecovery.exe
به اینترنت وصل باش و اجراش کن کارش درسته

geladiatore2009
12-02-2011, 17:44
واقعا مرتم و معرفتی خاص و ویژه داری که به زبانی بسیار ساده راه حل ارائه دادی و من با اینکه بسیار در دنیای نت گشتم و راه حلی جز سوختگی فلش پیدا نکردم مشکلم با راه حل شما حل شد.
امیدوارم به بینهایت به بینش و دانشتون اضافه بشه.

NΣVΣRHOOD
20-02-2011, 12:55
درست شد؟
چکارش کردی؟
سلام
نه والا
کسی هم جواب مارو نمیده:41:

mohammadi4net
20-02-2011, 13:20
با عرض سلام

سلام
نه والا
کسی هم جواب مارو نمیده:41:

سوالتون به این تاپیک ربطی نداره ، مطمئن باشید اگه کسی چیزی می دوست دریغ نمی کرد.
اینجا مطرح کنید حتما به نتیجه می رسید :
مشکل Disk Write Protected !! :

rezaeisoheil
05-03-2011, 22:48
سلام من یه فلش سیلیکون پاور8گیگ دارم که فرمت نمیشه بااون نرم افزار ها که گذاشتین نشد ممنون میشه راهنمایی کنین

ali_gorgy
11-03-2011, 10:02
دستت درد نکنه واقعا عالی بود

gasem2
12-03-2011, 13:55
آقا فقط در یک کلام شما بینظیرید
چند ماه تلاش کردم فلش پاور سیلیکون 4 گیگ خودم رو فرمت کنم با هر برنامه کردم نشد ولی نرم افزار شما جواب داد
یه دنیا ازتون ممنونم

amirpm2
12-03-2011, 18:33
سلام دوستان من سیلکون پاور 32 دارم.نمی دونم چرا وقتی توش موزیگ می ریزم اجرا نمی کنه نه تو کامپیوتر نه تو ضبط.با fat 32 فرمت میشه ام انگار نه انگار با .اصلا نمی دونم اصلی هست یا نه. شاید الکی 32 باشه. یکی از زاهدان برای من اورده برای خودش هم خریده اما برای ان سالم هست .به ریسور هم وصل کردم که باهاش ریکورد کنم .که رکور می کنه اما نشان نمی ده. و با کامپیوتر که وصل می کنم می توانم فایل های ضبط شده را ببینم

imanimaniman123
12-03-2011, 21:48
این برنامه ها رو امتحان کن ببین نمیشه..
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و همچنین.

rezaeisoheil
13-03-2011, 22:15
دوستان با این نرم افزارها فلشم درست نشد یک بار همین اتفاق افتاد با نرم افزار اورجینال خودش درست شدفقط با همون کار میکنه
مرسی عزیزان بابت نرم افزار هایی که گذاشتین :11:

amirpm2
14-03-2011, 13:39
با سلام دوست عزیز من نرمافزار را گرفتم همون که فورنمت می کنه اما باز درست نشد. من وقتی به کامپیوتر یو اس بی را وصل می کنم ظرفیتش را 31.7 نشان می ده ایا میشه این را درست کرد. من می تونم اطلاعات روش بریزم اما خیلی طول می کشه.و فقط می توانم اطلاعات را کپی و پیس کنم. من را راهنمایی کنید

imanimaniman123
15-03-2011, 22:35
البته روی quich format نباشه

rezaeisoheil
19-03-2011, 00:16
سلام من یه فلش transcend32gigدارم بعد داخلش اطلاعات مثل فیلم کپی میکنم نشون نمیده یا همون خراب نشون میده

imanimaniman123
19-03-2011, 20:13
دوست عزیز. برنامه زیر را دانلود کن و درحالی که به اینترنت وصل هستی ان را اجرا کن و همه سوال ها را قبول کن تا فلشت را فرمت کند و اگر یک موقع سرعت فلشت بعد از فرمت کاهش یافت از نرم افزار بالا استفاده کن

کمک برای شما

behnamg
20-03-2011, 15:14
با سلام خدمت اساتید محترم من یه فلش 32 گیگ سیلیکون پور گرفتم فایل ها با سرعت کم توش کپی میشه بعد هم وقتی دوباره به کامپیوتر وصلش میکنم داخل پوشه ها خالیه تا حالا ده بارم فرمتش کردم ولی درست نشد.

amshirazy
03-04-2011, 23:02
با سلام.یه فلش سیلیکون مدل TOUCH 852 دارم که قاطی کرد.به کامپیوتر که میزنم به صورت رم ریدر عمل میکنه.روش دابل کلیک میکنم میکه درون درایو دیسک بذار.راهی برای درست کردنش هست؟

moosavi.sm89
04-04-2011, 15:13
با سلام خدمت دوستان عزیز
منم همین مشکلات رو دارم ولی برنامه ها فلش رو نمیشناسن :(
در صورتی که داخل محیط ویندوز باز میشه...
ممنون میشم کمک کنید

imanimaniman123
09-04-2011, 19:49
با این نمیشه

vamir1
15-04-2011, 19:35
آقا دمتون گرم خیلی عالی بود مشکل من که حل شد با این برنامه
Phison_PS22xx_Formatter_v2.10.0.2.rar

jafarian
15-04-2011, 19:59
اینم یک فیلم آموزشی در همین زمینه برطرف کردن از طریق رجیستری ویندوز:20:

لینک دانلود فیلم

imanimaniman123
01-05-2011, 16:01
دوست عزیز این روش روش شما خیلی کم کار برد داره البته بازم ممنون

moosavi.sm89
10-05-2011, 16:59
سلام به همه دوستان عزیز:31:

خیلی خوشحالم!!!

1 فلش 16 سیلیکون پاور touch 810داشتم انواع برنامه هارو روش تست کرده بودم ولی...
سیستم فقط میشناخت نه حرکتی میزد نه نشونش میداد نه ...

با این برنامه به راحتی درست شد!!!
براتون اپ کردم تقدیم به همه امیدوارم مشکلتون حل بشه

TURBO_BOY2006
26-05-2011, 18:26
سلام

منم فرمتش دیدم خیلی طول کشید فلش رو کندم این ارور رو میده !
راهنمایی کنید دوستان:41:

darvishi.2292
30-05-2011, 08:14
سلام دوستان.من یه فلش با مدل genxدارم که که مشکل protectرو داشت بعد رفتم توی قسمت C:\WINDOWS\system32\drivers و فایلهای partmgr.sys وdisk.sys رو پاک کردم بعد وقتی که خواستم فرمتش کنم دیگه ارور protect رو نداد اما اینبار ارور:window was unable complete the format رو داد.دوستان راهنمایی بفرمایین ایا راه حلی واسه ما هست؟چیکار باید بکنم

TURBO_BOY2006
06-06-2011, 21:36
منم فرمتش دیدم خیلی طول کشید فلش رو کندم این ارور رو میده !
راهنمایی کنید دوستان:41:

دوستان کمکم کنید فلش واسه خودم نبود !!!!!!!!!!! :41::41::41:

mohamad shojaie
17-07-2011, 16:28
خواستم منم هم تشکر کنم و اینکه من هم با این مشکل برخوردم ، نرم افزار رو دانلود کردم و با ان فلش مو فرمت کردم اقا منم مثل شما 100 ها راه رو امتحان کردم تا اینکه در اینجا با تجربه شما تونستم مشکلمو حل کنم اقا دست مریضا

کاش در این فروم تاپکی برای همین تجربهای مهم و با ارزش وحیاتی جداگانه باز کنید مدیران محترم

تا همه استفاده نمایند با تشکر

hitax
22-07-2011, 23:57
آقا منم یه silicon power t810 دارم 8 گیگ همین مشکل رو دارم برنامه هایی که معرفی کرذید هیچ کدوم فلش رو نمیشناسه در حالی که ویندوز میشناسه
داره دیونم میکنه همه ویندوزا هم همینه

garibeashena
27-07-2011, 17:28
سلام ای ول عزیزم عجب سایتی بود فرمت شد چه جورم فدات

romass100
08-08-2011, 11:50
منم یه سلیکون پاوره 8 گیگ داشتم که روش وینوز سون را ریختم اما دیگه نه فرمت میشد و نه باز میشد !

البته کامپیوتر میشناختش.از نرم افزار multy flash prodaction tools استفاده کردم و درست شد خداروشکر.واقعا ممنون اینم لینک نرم افزار.

farvahar94
09-08-2011, 14:00
سلام.یه فلش سیلسکون 8 از همین نازکا دارم حجمشو میزنه 8گیگ ولی فرمت نمیشه:windows was unable to complete the format.با یه سری برنامه هم نشد.برنامه sp widget میگه فلش رو وارد کنید و برنامه sd formater رایت پروتکت میده.چیکار کنم؟؟!؟

javadhosenzade
23-08-2011, 20:54
من فلشم سیلیکن پاور هستش و ارور رایت پرتکت میداد کاری که گفتین کردم و نوشت فرمت کرده ولی وقتی رفتم تو مای کامپیوتر فرمتش raw شده و هنوزم اروره رایت پروتکت میده و از تو استوریج هم فرمت نمیشه لطفا کمکم کنین

mehdi_p
27-08-2011, 02:47
سلام به همه دوستان عزیز:31:

خیلی خوشحالم!!!

1 فلش 16 سیلیکون پاور touch 810داشتم انواع برنامه هارو روش تست کرده بودم ولی...
سیستم فقط میشناخت نه حرکتی میزد نه نشونش میداد نه ...

با این برنامه به راحتی درست شد!!!
براتون اپ کردم تقدیم به همه امیدوارم مشکلتون حل بشه

پسوردش چیه ؟

hamed13671367
28-08-2011, 02:03
لطفا كمك فوري
فلش من هم همين پيغام رو ميده
به منم همینو میگه:((((

M1450M
13-09-2011, 08:57
سلام
یه فلش 4 گیگ سیلیکون پاور دارم که روی سیستم خودم وقتی میخوام چیزی روش کپی کنم پیغامی میده که میگه یا فلش پُره یا write protect شده . ولی روی یه سیستم دیگه امتحان کردم هم کپی شد هم فرمت . ممکنه مشکل از ویندوز باشه ؟؟

M1450M
13-09-2011, 12:00
یه مشکل جدید
درایور فلشم رو پاک کردم و دوباره نصب کردم . الان حجمش شده 2 مگ !!!

hamidrbb
16-09-2011, 19:39
:20:خیلی ممنون داره فرمت میشه ولی خیلی طول کشید

programmer2fx
17-09-2011, 09:34

داخل فایلهای دانلود شده این فایل رو پیدا کردم "PS2232 Formatter" خوشحال و پیروزمندانه اون رو اجرا کردم ، چشمتون روز بد نبینه ، این پیغام ظاهر شد :

اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که شاید فلش تقلبیه ، ولی یادم افتاد که با نرم افزارهایی که از سایت گرفتم معلوم بود که فلش تقلبی نیست، چرا نباید سایت silicon-power.com از محصولات جدیدش درست پشتیبانی کنه؟؟!!؟؟

خوب نام فایل "PS2232" بود ، اگه یه کمی باهوش باشید می تونید بفهمین که دو رقم قرمز رنگ مربوط به نوع چیپ فلش هست، فلش من باید چیپی غیر از چیپی که دو رقم سمت راستش 32 هست باشه، جستجوها در گوگل ادامه پیدا میکنه ....

سریعا اونو امتحان می کنم و فلشی که تا چند دقیق پیش مثل کوه جلوم وایساده بود و فرمت نمی شد، براحتی هرچه تمام تر فرمت میشه و زحمات چند ساعته من رو بی نتیجه نمی ذاره .

این مطالب رو اینجا نوشتم که دیگران هم از تجربیات من استفاده کنند و راهکار مبارزه با یک فلش Protected شده رو یاد بگیرند و هیچ وقت در مقابل یه فلش فسقلی کم نیارند ، موفق و پیروز باشید mohammadi4net :11:

آقا خیلی ممنون از پست خوبتون / ممنونم
ولی یه سوال پیش اومد واسه من ، شما چطوری فهمیدین :
1) چیپ مال Phison هست ؟
2) از کجا فهمیدین چه مدلی از Phison هست ؟
چون من اینجا با همین 22xx پیغام Preformat Not Support This IC را میده.

ممنون

theolips
11-10-2011, 21:47
دست درست خیلی مهربونی خدا برات بسازه .مرسی

ilam_1383
23-10-2011, 17:35
سلام دوستان من یک فلش اچ پی دارم مدل HP v220w که به هیچ صورتی فرمت نمیشه و ویروس نیوفولدر هم داره چکار باید کرد

girlz
24-10-2011, 14:52
سلام ببخشید من 6 فلش دارم میخواستم ببینم کسی راه حلی برای فرمت این فلش مموری ها داره؟

1- 2 عدد فلش مموری Transcend 4 GB تقلبی که چراقش قرمزه وقتی میزارم تو دستگاه میخونه ولی وارد میشم مینویسه Please Insert Disk
2- یک عدد فلش مموری Transcend 4GB اصلی که حجمش شده 72 مگابایت وقتی میخوام فرمتش کنم پیغام Write Protected میده
3- یک فلش مموری Sandisk Cruzer Blade 8GB وقتی میزاریش تو دستگاه حجمشو میخونه ولی قطع و وصل میکنه و پبغام Windows - Delayed Write Failed میاد و میره و فرمت نمیشه
4- دو تا فلش مموری Transcend 2GB یکیش وقتی میزاری تو دستگاه چراغش برای یه لحظه روشن میشه و دستگاه اونو نمیخونه اون یکی دستگاه میخونه ولی حجمشو 0 مگابایت مینوسه و پیغام Write Protected میده

خواهش میکنم جواب منو بدین

باتشکر

shinjuku
08-11-2011, 20:41
مشکل تازه و جدید در فلش سیلیکون پاور 8 گیگ

من فلش 8گیگ سیلیکون دارم بعد دیسک پروتکت شده بود.disk protected
بعد با نرم افزار لو لول فرمت فررمتlow level formate ،فرمتش کردم حالا اونو وصل مینم به عنوان سیلیکون پاور نمیشناسه بلکه به عنوان usb disk 30x usb device میشناسه و سرعتش هم پایین اومده.
حالا باید چکار کنم که به عنوان همون سیلیکون پاور شناخته بشه.
کمکم کنید
با تشکر.

sot35n
16-11-2011, 10:08
کمک فوری
کمک فوری

سلام
یه فلش Transcend 4 گیگابایتی دارم
classice v33
که به محض نصب پیغام
One Of The USB devices attached to this computer has mulfunctioned and
windows dose not recognize it

میشه راهنماییم کنید؟
امانتیه دستم والا مینداختمش دور

صباسهند
20-11-2011, 18:27
سلام منم فلشم سلیکن پاور هست اما نتونستم از سایت روسی استفاده کنم آخه همه اش روسی بود خواهشا کمکم کنید:41::41:

hackerbaz
30-11-2011, 12:48
دمت گرم

برای دریافت اطلاعات کاملبه سایت زیر یه سری بزنید.

arkia
03-12-2011, 13:59
واسه منم درست شد :18:
کارت درسته واقعا میگم:5:
فلش من سیلیکن پاور 8 گیگ بود SP008GB با

درست شد!

msm_tk2
06-12-2011, 02:52
خدا پدر مادرتو بیامرزه
شاهکار کردی پسر
کارت حرف نداشت
یدونه ای
ایول داری

hatam
11-12-2011, 18:35
برای فرمت کردن فلش های silicon power از برنامه زیر استفاده کنند:

اگه تا حالا نتونستین برنامه برای فرمت کردن فلش تون پیدا کنید به سایت زیر مراجعه کنید:

اقا ممنون این راه جواب داد بعد از کلی بدبختبی...

baby-1
12-12-2011, 22:05
من فلش silico Power 16GB USB 3.0 دارم که رنگ روش با حرارت عوض میشه که Disk Write Protected شده فرمت نمیشه لطفا کمک کنید

Reza1607
21-12-2011, 00:53
سلام
من فلش يكي از دوستان كه همين مشكل براش پيش اومد رو گرفتم تا درست كنم و با استفاده از نرم افزار پست اول تونستم فرمت كنم ولي الان حجمش 2 مگ هست ( فلش 8 گيگ و پاور سيليكون هست ) خواهشا يكي جواب بده خيلي فوريه
مسئله حيثيتيه
مي خواستم با دستور format و convert تبديل كنم گفت جا كمه و نمي تونه دستور ها رو اجرا كنه

loveglance90
21-12-2011, 01:02
واسه فرمت فلش از برنامه low level format استفاده کنید اگه مشکه سخت افزاری نداشته باشه به راحتی فرمت میشه

hamidtamizkar
23-12-2011, 17:02
سلام کسی اپدیت این ای سی رو میتونه برام پیدا کنه؟
ماله mp3 player هست .ویندوز میشناستش ولی صفر بایت نشون میده.
flash:hynix-h27uag8tmtr-2gb
ic contoroler: sinowealth - sh86273p/d54pr

fabien.martin
11-01-2012, 22:58
من یک فلش 4g مدل kingmax دارم مشکل فرمت داره وقتی وصلش میکنم به کامپیوتر میشناستش ولی فرمت نمیشه و بیشتر نرم افزارهای که توی سایت را گذاشتید تست زدم ولی هیچکدام نمی شناسنش؟ کامپیوتر میشناسه ولی نرم افزارهای فرمت نه؟چرا؟

rameslamy
15-01-2012, 00:09
ازآقایmohammadi4netبخاطرمطلب بسیارمفیدشون کمال تشکر رادارم از گنبدکاووس rameslamy

fabien.martin
19-01-2012, 18:43
این مشخصات فلش نرم افزاری که بتونه فرمتش کنه میخوام.

Device Name: ?[J:]?USB Mass Storage Device(Kingmax USB2.0 FlashDisk USB Device)

PnP Device ID: VID = 1687 PID = 6213
Serial Number: 7770B011800101BBD54F53AD
Revision: 1.00

Device Type: Standard USB device - USB2.0 High-Speed

Chip Vendor: skymedi(??)
Chip Part-Number: SK6213

Product Vendor: Kingmax
Product Model: USB2.0 FlashDisk

Squall Leonhart
22-01-2012, 17:10
یه فلش silicon power چهار گیگ دارم که این مشکل رو پیدا کرده بود و ویروسی هم بود که با روش پست اول به راحتی حل شد. سپاسگزارم :11:

MAHDIKHD
30-01-2012, 08:33
فلش من هم درست شد
خيلي كارتون درسته
ممنون

mohsen_n94
06-02-2012, 20:28
با اين هم يه امتحان بكنيد، فلش من با اين درست شد،‌فلشي كه با هيچ برنامه اي درست نشده بود:

milad.ahmad
18-02-2012, 09:19
:46:بابا واقعا ایول دستتون درد نکنه پدر دراومد تااین فلش رو فرمت کنم واقعا ممنون:11:

rubiker
27-02-2012, 16:02
سلام !
من فلشم رو با این برنامه فرمت کردم،سیلیکون پاور 4 بود،الان شده حجمش یک مگ!!!!!!!!
چه کنم؟؟

ویرایش : درش اوردم زدمش سر جاش،حل شد!

مصیب یاسری
05-04-2012, 14:39
چقدر طول میکشه فلش رو فرمت کنه؟؟؟

---------- Post added at 03:39 PM ---------- Previous post was at 03:35 PM ----------

چقذر طول میکشه فلش فرمت بشه؟؟؟؟

مصیب یاسری
05-04-2012, 14:54
خدا خیرت بده درست شد

takayar
24-04-2012, 21:00
سلام دوستان فلش pqi 4g دارم و مشکل فرمت write protect چه گلی بریزم به سرم
ترو خدا کمک کنید

EXTREME
24-04-2012, 21:10
سلام دوستان فلش pqi 4g دارم و مشکل فرمت write protect چه گلی بریزم به سرم
ترو خدا کمک کنید
جوابتون رو تو اون تاپیکی که زدین دادم

emeraldthunder
29-04-2012, 08:10
من این مشکل رو دارم

arashking
02-05-2012, 04:02
agha damet garm javab dad

arashking
02-05-2012, 04:07
agha in chera hajmesh az 2 gb shod 2 mb?

aminpersia
11-05-2012, 12:31
من تونستم فلش کنم ولی ظرفیت فلش که 4 گیگ بود شد 2 مگ حالا باید چیکار کنم؟

behruz1
14-05-2012, 11:36
مرسی من تونستم:10:

abdullah77
21-05-2012, 17:42
سلام مرسی دمت گرم خیلی عالی بود من عضو شدم که ازتون تشکر کنم

gajoul
27-05-2012, 11:41
آقا دمت گرم ، به خدا این آدمهای باهوش رو میبینم روحم تازه میشه، مشکلم حل شد، خیلی گلی.........

sajjad_m
01-06-2012, 23:22
سلام دوستان من هر چي خودنم چيزي در مورد فلش خودم نديدم!!
تو رو خدا يكي كمك كنه!!!
اين ارور و ميده ،هر كاري ميكنم نميشه!!

windows was unable to complete the format!
تو چند تا كامپيوتر هم تست كردم همين ارور و ميده!!

hamid_hanaee
18-06-2012, 18:52
متشکرم دوست عزیز - بسیار عالی بود

روس
25-06-2012, 08:53
مرسی اقا عالی بود.

Fatem3h
03-07-2012, 10:57
سلام دوستان عزیز
من فلشم write protect شده... اما نمیخوام فرمتش کنم
من به اطلاعات توش نیاز دارم
چه کار باید بکنم؟ یعنی جز فرمت راهی نیست؟
.واقعا به کمکتون نیاز دارم
:41:

Mona-M
13-07-2012, 20:14
سلام دوستان منم یه پی کیو آی دارم همینطوری شده ولی مشکل اینه که هیچکدوم از نرم افزار های معرفی شده نمیتوننن فلشو پیدا کنن. چی کار باید بکنم؟؟

arman4459
15-07-2012, 23:40
دوستان من یک مشکل با ه گیگ تاچ پیدا کردم.این فلش رو همه جا میزنم سریعا میشناسه اما ویندوز خونه نه اصلا هر پروتی میره نمیشناسه ر صورتی که جاهای دیگه که میزارم سریع میشناسه نمیدونم چرا ینطور شده.یک کمکی میکنید ا مشکل من حل شه

rezaee_24648
06-09-2012, 11:27
silocon power من فرمت شد ولی بازم فقط خواندنیه ! نمیشه چیزی توش ریخت :)

behroz3666
12-09-2012, 12:28
ممنون از تایپیک مفیدتون فلشم درست شد
دوستانی که با کاهش حجم مواجه میشن یه بار فلش رو بکشن دوباره بزارن سر جاش درست میشه

mmoohhmm
01-10-2012, 15:10
آقا خیلی خیلی عالی بود .میخوامتون
محسن مختاری
mohsen22374@yahoo.com:11:

bitdefender09
07-10-2012, 13:49
سلام
دوستان من فلش مموریم TAKEMS و HP هست هیچکدام از نرم افزارها جواب نداد لطف کنید رانماییم کنید

Life24
07-10-2012, 13:56
مشکل ما هم حل نشد متاسفانه

manaxox
26-10-2012, 18:52
سلام بر همگی.
من یه فلش silicon power touch 810 8 gig دارم از کار افتاده .وقتی وصل میکنم به کامپیوتر درایوو اضافه میکنه اما حافظشو نمیاره .این پیغامو میده please insert a disk into removable disk همه برنامه های این تاپیک رو تست کردم جواب نداد.لطفا یکی کمک کنه. تشکر

Spoilsman
01-12-2012, 02:12

من هم مشکل رایت پروتکت دارم و فلشم SP Touch 830 هستش که 32 گیگه ولی با این برنامه جواب نمیده، وقتی برنامه رو اجرا میکنم پیغام میده که هیچ دیوایسی رو پیدا نکرد، دیگه کلافه شدممممممممممم

ninoojijoo
15-12-2012, 17:48
با این نمیشه

man ba flashe pny in moshkelo dashtam k behem migof insert a disk.va in tanha barnameyi bood k flashe mano radyabi kard va nagoft k no device found!
ama moshkeli k hast injast k too 70% moond.:n03:
ma asan shans nadarim

ninoojijoo
15-12-2012, 17:56
با این نمیشه

mamnonam az shoma babate in narm afzar.tanha narm afzari bood k toonest usb mano shenasayi kone va nage no device found!
ama baz shans nadarim k.run shod vali too 70% gir kard :n03:

Mahdimm71
22-12-2012, 12:45
FadoooooooooTam

behbod1
22-12-2012, 22:48
دوست عزیز یه دنیا تشکر من تو فکر گارانتی بودم ولی الان زدم درست شد.

hovo
09-01-2013, 16:34
دوستانی که نتونستن دانلود کنن از لینک زیر استفاده کنند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ck.com).rar
پسورد

aref62
09-01-2013, 22:19
با سلام خدمت دوستان گرامی؛
یه فلش مموری silicon power 8 gدارم که وقتی میزنمش به کامپیوتر باز شدنش شانسیه :n03:یعنی امکان داره همون اول باز بشه :n01:(اول وصل به کامپیوتر چراغش چشمک میزنه بعد ازکار میفته بعد از 10الی20 ثانیه دوباره چشمک میزنه و فلش باز میشه و هیچ مشکلی در ریختن اطلاعات یا برداشتن اونا نداره )
امکان هم داره باز نشه:n13: به این ترتیب که اولش چشمک میزنه و بعد چراغش خاموش میشه و چشمک نمیزنه و فلش اصلاً باز نمیشه
pc رو ری استارت کردم بازم درست نشد .از نرم افزارهای فرمت و ریکاوری فلش استفاده کردم بازم درست نشد.
خواهش میکنم اگه کسی چیزی میدونه کمک کنه .
سپاس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mo__ab
21-01-2013, 13:31
سلام خدمت دوستان عزیز
یه مموری مال گوشی تلفن همراه دارم .با مارک ADATA micro sd من اینو با رم ریدر وصل میکنم به کامپیوترم تا میخوام فرمتش کنم .پیغام write protected رو میده .دوستان لطفا راهنماییم کنید .با تشکر
:n01:

rasool_000
27-02-2013, 11:49
سلام.من یه فلش hp v220w 16GB دارم که وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم ایکون دیه درایو توی مای کامپیوتر ایجاد میشه اما وقتی روش کلیک میکنم مینویسه insert disk memoy kard با تموم نرمافزارهایی هم که معرفی شده بود نزدیک به 30 نوعش رو امتحان کردم اما جواب نگرفتم.راه آخر رو این دیدم که بازش کنم و ببینم شماره ic چیپش چی هست با توجه به پست اول که دوستمون گذاشته بود مموری رو باز کردم و فقط یه چیپ مستطیل شکل داره که هر دو طرفش تخت هست و هیچ ic یا خازن و چیزی روش نداره.فقط روش به ترتیب این عبارات رو نوشته :

Fab16GHSTi2sl2b
1711c105l16AF
Made in Korea

الان این عبارات معنیشون چی هست؟نوع ic استفاده شده در این مدل رو با توجه به عباراتی که روش نوشته بود میشه فهمید و پروگرامر مربوط به چیپش رو بدست آورد و درستش کرد؟

rasool_000
04-03-2013, 11:37
کسی نیست جواب مارو بده؟

ایمان مرسلی
05-03-2013, 19:57
این برنامه ها رو امتحان کن ببین نمیشه..
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
همچنین. کد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-------------------------------------------- برنامه SK6211_6281_Kingmax_U-Drive_PD-07.rar رو امتحان کردی

ایمان مرسلی
05-03-2013, 20:14
این رو هم امتحان کن
----------------
----------------------
اگه نشد به تاپیک زیر برو

reza4913
06-03-2013, 15:07
با سلام
من یه فلش سیلیکون پاور 2 گیگ دارم به کامپیوتر و ----- میزنی چیزی نشون نمیده و حتی چراغش هم روشن نمیشه ولی به دی وی دی پلیر مارشال که وصل میکنم چراغش روشن میشه و تو قسمت یو اس بی که میری محتویات داخلش رو هم نشون میده. لطفا راهنماییم کنید. ممنون

rasool_000
10-03-2013, 18:43
مرسی داداش.من همه نرمافزارهایی که دادیو قبلا امتحان کرده بودم برا اطمینان بیشتر یه بار دیگه دانلودشون کردم اما هیچ فایده ای نداشت.مرسی داداش.

hpt1988
16-03-2013, 16:31
سلام خدمت همه شما دوستان عزیز

منم به این مشکل برخوردم
وقتی که میخواستم با نرم افزار USB Secure روی کولدیسکم رمز بگذارم یه دفعه رایت پروتکت شد و ...

کولدیسک من silicon power هستش و این نرم افزار رو که خود شرکت واسه دانلود گذاشته به نظرم بهترین گزینه است.
چون من چند تا نرم افزار دیگه رو تست کردم و از هیچ کدوم نتیجه نگرفتم

شما هم میتونید نرم افزار USB Flash Drive Recovery رو از این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_software) دانلود کنید که هم واسه USB3 خستش و هم واسه USB2

a6543210
25-03-2013, 21:22
سلام
دوستان یه فلش 4 گیگ SILICON POWER دارم که متاسفانه ویروس داره(کاسپر ویروس شناخته و نمی تونه حذفش کنه!) . خلاصه هر کاری می کنم فلش فرمت نمی شه و پیغام Disk Write Protected می ده.ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.:n13:

راهای زیادی رو هم رفتم ولی به نتیجه ای نرسیدم! سرچ تو سایبت و نرم افزار Phison PS22xx Formatter v2.10.0.2 هم ج نداد و پیغام Preformat not supports this IC! می ده!
فلش هم مطمعنم اصله...

a6543210
26-03-2013, 05:31
دوستان مشکل حل و تونستم با نرم افزار UFD_Recover_Tool فرمتش کنم.
از اینجا از خود سایتش دانلود کنید:

arezou_e2004
06-04-2013, 13:29
سلام
از اطلاعاتتون متشکرم
ولی از برنامه که استفاده کردم پیغام not found میدهد تا حالا خیلی از برنامه ها رو امتحان کردم ولی همین پیغام رو میده

لطفا راهنمایی کنید

newhamedpc
06-04-2013, 15:14
سلام فلش HP v220w دارم . مشکل فرمت شدن نداره . مشکلش اینه که Write روش خیلی کند شده . به فرض فایل 10MB رو چند دقیقه طول میکشه بریزه اما Read از روش خوبه . تو دو ثانیه کپی میکنه رو هارد
آیا میشه مشکلش و حل کرد یا بفرستم گارانتی

smgh470
10-04-2013, 17:47
باسلام وتشکر فراوان.آقا این نرم افزار فلش من رو با موفقیت فرمت کرد ولی هنوز هم ارورِ the disc is write protected رو میده.میشه راهنماییم کنین چه جوری این مشکل بزرگ رو حل کنم؟
پیشاپیش ممنونم.

farniker
14-04-2013, 07:31
آقا دم همتوووووووووووووون گرم ، خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون
بلاخره درست شد.

ehsanbakhtazma
08-05-2013, 14:32
کمال تشکر از شما ... فلش 8 گیگ ما زنده شد :n02:

Malona
17-05-2013, 09:44
این برنامه پست اول اصلا فلش من رو نمیشناسه
Usb Flash Drive Not found
درحالیکه ویندوز و بقیه برنامه های فرمتر و پارتیشن میشناسند

arimin
23-05-2013, 13:32
فوق العاده بود
از اون سایت روسی واقعا متشکرم و همینطور از شما.

saman.0264
29-05-2013, 11:57
عالی بود عالییییییییییییی فلشم درست شد مرسییییییی

hha1
30-05-2013, 19:30
سلام من اين برنامه را داشتم ولي نمي دونستم مال چه نوع فلشيه. الان هركس از دوستانم اين نوع فلش را دارن با اين برنامه براشون فرمت كردم و از شما متشكرم:n16:

ایمان مرسلی
31-05-2013, 15:35
دوستانی که بعد از فرمت با مشکل سرعت رو به رو می شوند
از برنامه که اپلود کردم استفاده کنند.
...
بعد از باز کردن برنامه.
1.قسمت destination disk را روی فلش تنظیم کنید
2.به قسمت process pbr رفته و ان را روی 3.86 SYSYLINUX تنظیم کنید.
3.Inestall رازده و قسمت s-t-speed را روی 999 بزارید وok بزنید.

aran3m
01-06-2013, 20:52
سلام ببخشید کسی هست بتونه کمکم کنه؟ Format نمیشه :n30: دیوونه شدم . فلش رو کسی داده بهم ، دیگه خداوکیلی کم اوردم :n02:

این مشخصاتش هست

Volume: F:
Controller: USBest UT165 A1B
Possible Memory Chip(s):
Intel 29F64G08CAMD1
Intel 29F64G08CAMD2
Intel 29F32G08AAMD1
Intel 29F32G08AAMD2
Memory Type: MLC
Flash ID: 89D7943E 84
MP Date: 2009.07.23
MP Ver.: 01.65.20.00
Chip F/W: BM3787
VID: 1307
PID: 0165
Manufacturer: TwinMOS
Product: A2 8GB
Query Vendor ID: TwinMOS
Query Product ID: A2 8GB
Query Product Revision: 0.00
Physical Disk Capacity: 8086618112 Bytes
Windows Disk Capacity: 0 Bytes
Internal Tags: 3EZD-AAG3
USB Version: 2.00
Max. Power: 98 mA
ContMeas ID: AF94-01-00
Microsoft Windows 8 x64
------------------------------------
Program Version: 7.5.0.480

ایمان مرسلی
03-06-2013, 20:21
اینا رو امتحان کن ببین نمیشه
.......
.......

aran3m
04-06-2013, 22:48
آقا دستت درد نکنه ایمان جان خیلی لطف کردی انجام شد

Life24
04-06-2013, 23:41
مال ما با 20 تا برنامه تست کردیم نشد

freelife
22-06-2013, 11:28
سلام

راهنماي زير براي دوستاني هست كه فلش usb آنها مارك ترنسند مي باشند ، تمام نرم افزار هاي ديگر و روشهاي ديگر از جمله ويرايش رجيستري و غيره
براي اين فلش ها بيهوده بود ، اما اين روش مشكل را حل كرد.
خب گويا امكان ارسال فايل ندارم پس با مراجعه به سايت ترسند فايل Online Recovery را دانلود مي كنيم.

در پايين صفحه سمت راست بخشي به نام Quick Download دارد كه در قسمت Select Type گزينه Software را انتخاب مي كنيد
در قسمت Select OS هم گزينه Windows را انتخاب مي كنيد ، در قسمت زبان هم گزينه انگليسي را و در انتها در قسمت
Select Product بايد گزينه مطابق با فلش شما را انتخاب كنيد و اگر در ليست مدل فلش شما موجود نبود همان گزينه اول كه
Jetflash General product Series مي باشد را انتخاب كنيد سپس بروي گزينه دانلود در زير ان كليك كنيد و در صفحه بعدي كه
مي ايد آدرس اي ميل خود را بدهيد و گزينه دانلود را بزنيد تا فايل مربوطه شروع به دانلود شدن بكند

فلش خود را به كامپيوتر وصل كنيد ، فايل دانلود شده را از حالت فشرده خارچ و اجرا كنيد و طبق دستور هاي گفته شده عمل كنيد
مثلا مقدار ظرفيت فلش خود را به نرم افزار معرفي و باقي دستوارت را پي گيري كنيد ، و نرم افزار شروع به بازيابي و فرمت كردن
فلش مي كند بايد از پيش به اينترنت وصل شده باشيد چون نياز به اتصال اينترنت دارد.

اما نكته مهم كه حتما بايد رعايت كنيد والا نرم افزار قادر به انجام كار نخواهد بود و آن اينست پيش از اجراي نرم افزار تمام آنتي ويروسها
آنتي تروجان ها ، كليه برنامه هاي سكوريتي و حتي فايروال را از كار بياندازيد و سپس برنامه را اجرا كنيد تنها در اين صورت نرم افزار شروع
به كار خواهد كرد و در غير اينصورت حتي باعث هنگ سيستم خواهد شد .

فايل كه اجرا مي كنيد فايل OnLineRecovery_v1.0.0.23.exe خواهد بود.

goblet11
30-06-2013, 18:44
سلام
فلش من philips و ای نرم افزارهایی که تو تایپیک بود گرفتم برای من جواب نداد؟
نرم افزاری مخصوص philips هست ?

goblet11
30-06-2013, 20:45
دوستان ب رای فیلیپس چه کنم؟:n13:

ایمان مرسلی
02-07-2013, 17:35
ببین تو سایت خودش پیدا نمیکنی

parvaz12369
04-07-2013, 13:05
سلام: برای فلش درست کردن برید به سایت زیر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sghader
19-07-2013, 10:27
آقا من هم فلش 8 گیگ apacer دارم که همه ی نرم افزارها رو روش امتحان کردم ولی مشکل حل نشد(رایت پروتکت

khelane
19-07-2013, 21:34
آقا من هم فلش 8 گیگ apacer دارم که همه ی نرم افزارها رو روش امتحان کردم ولی مشکل حل نشد(رایت پروتکت

سلام
شما برنامه
Chip Geniu ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])از سایت های مختلف هست دانلود کن
بعد فلش رو وصل کن و برنامه رو اجرا کن بعد از اون ببین تو برنامه
chip vendor
part number
مهمترینش چیپ وندر هست که اگه برنامه پیدا کنه زیرش ایکون سایتش هست بزن مستقیم میبرستت به لینک برنامه دانلودش کن و فلش رو فرمت کن یا شما یه عکس از فلشتون در این برنامه بزار تا کمکتون کنم
اگه دیدم نیومدم پیغام خصوصی کن ولی اینجا اول بزار دوستان هم کسب فیض کنن

morteza_taki
26-08-2013, 18:49
فلاش sp 8gb من باز همون پیغام رو داد

sakas
31-08-2013, 00:03
باسلام یه دونه فلش twinmos 4g دارم که رایت پروداکت شده با چه نرم افزاری از این حالت درش بیارم

javade8664
14-09-2013, 18:53
به داد منم برسید من فلش سیلیکون پاور 16 گیگی دارم مدتی است که وقتی به کامپیوتر وصل می کنم این پیغامو میده you need format before you can use it و وقتی هم میخوام فرمتش کنم این پیغامو میده windows unable to format
از نرم افزار های زیادی استفاده کردم ولی جواب نگرفتم حتی از طریق فرمت هنگام نصب ویندوز هم رفتم ولی باز هم همان آش و همون کاسه لطفا مرا راهنمایی کنید :n28::n28::n28::n28::n28::n03::n03::n03::n03::n03: :n03::n03:

mostafava
30-10-2013, 10:56
سلام دوستان وقت بخیر فلش من kingston 8g هست مشکل
Disk Write Protected داره با هر برنامه فرمت کردم نشد لطفا کمک کنید مرسی

a.yahyaie
02-11-2013, 21:16
با سلام . من فلشمو تو ----- زدم بعد به کامپیوتر وصل کردم ولی ارور please insert a disk into removable رو میداد . فلشم هم silicon power touch 850 8gb هستش . این ها رو هم زیرش نوشته : k101217 1010sk1217 g0

parsafadaei1981
11-11-2013, 23:22
واقعا عالی بود
مرسی

Fallingdeeper
15-01-2014, 19:30
آقا دمت حسابی گرم. فلش 8 گیگ ام رو که به خاطر همون مشکل انداخته بودم یه گوشه الان داره مثل بنز کار میکنه. خیلی مرسی.

ir22
16-01-2014, 17:38
سلام به دوستان یه راهی هم برای king max ارایه بدید برای من 16 هست ممنون میشم

alayzha
23-01-2014, 14:23
آقا دمت گرم خیلی حال کردم با دوبار فرمت ردیف شد

koche bagh
03-02-2014, 19:21
سلام دوستان
من فلش axpro دارم
فایل هاس پاک نمیشه و نمیشه چیزی داخلش ریخت
الان که نشون میده خالیه اما حجم اطلاعات داره
چند تا نرم افزارهم امتحان کردم
کسی هست راه حل دیگه بدونه
ممنونم

bati_goal
09-02-2014, 13:54
به نظر من بهترین برنامه برای این کار Dr.UFD
چون من تقریبا همه برنامه ها رو امتحان کردم اینم آدرس سایتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گزینه download بزنید
تمام برنامه ها را ببندید برنامه رو اجرا کنید - گزینه complete format بزنید - بعد از تمام شدن فرمت فلش رو از پایین صفحه safely remove کنید - فلش در بیارید دوباره بزنید - تمام
فقط یک بارم امتحانی از تو ویندوز فول فرمت کنید

kavosh92
17-02-2014, 13:02
mamnonam az shoma babate in narm afzar.tanha narm afzari bood k toonest usb mano shenasayi kone va nage no device found!
ama baz shans nadarim k.run shod vali too 70% gir kard :n03:

------------------------
درود به شرفت
واقعا ممنون
درست با این نرم افزار
متشکر

sevda ranjbaran
27-02-2014, 20:52
سلام
من از سایتی که معرفی کردید نرم افزارو دانلود کردم ولی بازم ارور Preformat not supports this IC! رو میده! چکار کنم کمکم کنین ممنون میشم:n03:

ایمان مرسلی
28-02-2014, 13:52
اینا رو هم امتحان کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Aliasghar1995
05-04-2014, 14:01
دوستم من تمتم کارایی رو که گفتی انجام دتدم ولی بازم با ارور

Preformat not supports this IC! مواجه شدم!

software-iauh
20-04-2014, 10:31
تمام لینکها سرکاری بود هیچ کدوم نبود مسخره ها دو ساعت عضو شدم

ایمان مرسلی
23-04-2014, 22:51
آدرس ها هیچ مشگلی ندارند دوستان بیشتر برنامه های فلش رو میتونین از سایت زیر دانلود کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sama_67
11-06-2014, 22:30
سلام واقعا ممنون پیر شم بس که دنبال یه راه حل خوب بودم . دو روز وقت نازنینمو گرفت. بازم ممنون

giga_best
27-07-2014, 22:53
سلام دوستان عزیز.من هننز نتونستم فلش مموری hp خودم رو اخطار write protect که نمیذاره اطلاعاتش رو پاک کنم یا فرمتش کنم ،کمکم کنید لطفا

sam_rayan
28-08-2014, 14:13
سلام مشکل من همچنان پابرجاست کمک لطفا

hamid novin
12-09-2014, 03:16
دوستان عزیزی که فلش سیلیکون پاور دارند و مشکل فرمت و کپی فایل درون آن دارند از این لینک برنامه Format silicon power که حجم خیلی پائینی دارد را دانلود و طبق راهنمائی انجام دهید مشکل من براحتی حل شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-11541

barooni10
08-01-2015, 17:53
دوستان عزیزی که فلش سیلیکون پاور دارند و مشکل فرمت و کپی فایل درون آن دارند از این لینک برنامه Format silicon power که حجم خیلی پائینی دارد را دانلود و طبق راهنمائی انجام دهید مشکل من براحتی حل شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-11541

با برنامه این دوستمون به راحتی آب خوردن مشکل فلشم رو حل کردم.

مرسی

amirkalak6
14-01-2015, 23:46
سلام

دوستان من یه فلش sandiskCRUIZER EDGE 16 دارم که WRITE PROTECTشده چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hdd low level format tolols
paragon partion
بااینام نشد

amir200812
25-01-2015, 20:49
سلام
دوستان یه فلش Silicon Power TOUCH T01 8GB دارم که رایت پروتکت شده!

هر کاری بلد بودم کردم ولی جواب نداد!
و در اخر به نتیجه ای رسیدن که در عکس های زیر میبینید:

حالا سوال:
1: اون BAD BLOCK چی هست؟
2:میگه یه فایل رو نمیتونم پیدا کنم! این چیه؟بچدردی میخوره؟راه حل چیه؟
3:فلش سیلیکون پاور هست، چرا نوشته سامسونگ!؟

shahramspiner
25-02-2015, 15:18
لام جناب مهندس اميدوارم حال شما خوب باشه يه مشکل واسم پيش اومده و بيچام کرده ميخواستم ويندوزم رو عوض کنم ميرفتم تا قسمت اخر که ديگه ميخواد نصب شروع بشه ولي در اخر پيغام ميدادش که درايور شناسايي نميشود :n04:لاصه هر کاري که کردم نشد که نشد الانه هم از طريق يک سي دي ويندوز سون لايو بدون هارد اومدم اينجا الانه يه مشکل ديگه هم اضافه شده در قسمت ماي کامپيوتر يه درايور درست شدهبه نام ايکس دو طرفش هم پرانتز هست اقا هر کاري ميکنم فرمت کنم نميشه همون پيغام مخصوص رايت رو ميده در صورتي که هيچ فلاشي بهش وصل نيست وه چيز جالبتر من هارد ديسکم پانصد گيگا بايي هستش که فقط سيصد گيگ اون رو شناسايي ميکنه رفتم در قسمت ديوايس منيجر اقا بيست تا از اون زرد رنگها وبيتا از اننان درايور که جلوش علامت سوال داره اونجا هستش چيکارش بايد بکنم اگه با يه کاري اون فايل ايکس رو بتونم فرمت کنم فکر ميکنم تمام مشکلها حل بشه اين کل داستان بودش منتظر دستور جناب عالي هستم باعرض تشکر شهرام:n38:

sevda19
23-06-2015, 01:06
سلام....مرسی مرسی مرسی....فلشم درست شد.....خدا خیرت بده....یک دردنیا صد در آخرت :n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16:

amiiitis_68
08-07-2015, 23:15
من اون راه اولی که گفتین امتحان کردم برای فلش 16 گیگ سیلیکن پاور
لامصب میگه device not found
خیلی راه های دیگه هم امتحان کردم نشد که نشد
ینی فلشم سیلیکن پاور نیست!؟

mamasbarbary1
28-07-2015, 22:15
سلام فلش 32 گیگ سیلیکون پاور دارم. مدل touch 830 . ولی وقتی فیلم میریزم توش و تموم میشه و قتی فلشو در میارم دوباره میزنم به کامپیوتر یا تلویزیون; اون فیلم پخش نمیشه و به جاش 1.تو کامپیوتر چند دیقه ازش پخش میشه و هنگ میکنه در حالی که من خودم این فیلمو از تو درایو کامپیوترم دیدم. و 2. توی تلویزیونم به صورت تعداد خیلی زیادی فایل میاد.
ولی ریختم تو اون یکی فلشم همین فیلمو و خیلی راحت هم تو تلویزیون و هم تو کامپیوتر پخش شد. لطفا راهنمایی کنید.
فلشم تقلبیه؟

amirkalak6
29-07-2015, 15:30
سلام

دوستان من یه فلش sandiskCRUIZER EDGE 16 دارم که WRITE PROTECTشده چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hdd low level format tolols
paragon partion
بااینام نشد
آقا کسی نمیدونه؟؟

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk

hamid1002
20-10-2015, 14:01
آقا کسی نمیدونه؟؟

سلام دوست عزیز
با این برنامه امتحان کن شاید مشکلت حل شد

- - - Updated - - -

آقا کسی نمیدونه؟؟

سلام دوست عزیز

imanimaniman123
28-10-2015, 20:16
دوستان فلش هایی ک برنامه قوی و مطمون برای رایت پروتکت ساخته transcend میباشد hp هم بد نیس

...وقت خودتون رو زیاد صرف فلش های دیگه نکنید چون بیشترشون با برنامه هاشون سازگار نیستن

amirkalak6
02-11-2015, 11:27
سلام دوست عزیز

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز

نه جواب نداد

majid.sharlatan
10-04-2016, 19:05
میکرو اس دی من تو گوشی بود یدفه رایت پروتکت شده ن فرمت میشه ن هیچی
چکارش کنم؟
Silicon Power microSDHC Elite 16GB UHS-1 Class 10 (SP016GBSTHBU1V10-SP)

ice-flower
19-05-2016, 09:35
سلام من فلش سیلیکون پاور دارم با این برنامه خواستم فرمت کنم اروز میده که usb device not found
Phison_PS22xx_Formatter_v2.10.0.2.rar

sina7899
07-06-2016, 21:08
من فلش 16 گیگ sp دارم. این برنامه رو دانلود کردم وقتی اجراش می کنم این پیغام رو میده: usb flash drive not found در ضمن ویندوز 10 دارم . ممنون میشم راهنمایی کنید.

mx_2dar
10-06-2016, 18:43
منم فلش 8 گیگ سیلیکون پاور دارم با ده پونزده تا نرم افزارهم تست کردم هیچ کدوم نتونستن فرمتش کنند
Formatter-Silicon-Power-v-3-7-0-0-PS2251
Phison-Format-and-Restore-tool-v3.13
نرم افزار شرکتش رو هم دانلود کردم نتونست ریکاوری و فرمت کنه
فکر کنم باید فلش رو بندازم دور

arashfallah119
10-06-2016, 18:46
سلام دوستان
یکم راهنمایی میکنین چه جوری استفاده کنم؟:n13::n13::n13:

mrb.pish
09-07-2016, 19:21
با سلام من این نرم افزار رو دانلود کردم ولی میزنه Usb flash drive not found! ولی درایو فلش هم هست
لطفا جواب بدید:n36::n36::n36::n36::n36:

mohammadmdmd
10-11-2016, 20:25
خیلی عالی. ممنوننن

Miladstwo
04-12-2016, 22:44
سلام فلش من 16 گیگ سیلیکون پاور هستش و رایت پروتکت شده ! راههای رجیستری و cmd و خیلی از اپلیکشن هارو تست کرد م ! اوکی نشد فقط یه نرم افزار شما فرستادی معوم نیود باید چی بزنم ! یه نرم افزار هم سایت سیلیکون داره که سریال نامبر میخاد !

atearta
03-01-2017, 15:10
من دو تا sp silicon power دارم جفتشون رایت پروتکت شدن ده دوازده تا برنامه را هم امتحان کردم جواب نداد چه کار کنم؟ ممنون از راهنماییتون

aghaferoun
20-01-2017, 17:27
بابا دمت گرررررررررررررررررم همین و بس

hpkboys
21-01-2017, 10:20
سلام به من این پیغام رو میده
usb flash drive not found

- - - Updated - - -

لطفا کمک کنید

Ghaioom
21-01-2017, 10:55
من دو تا sp silicon power دارم جفتشون رایت پروتکت شدن ده دوازده تا برنامه را هم امتحان کردم جواب نداد چه کار کنم؟ ممنون از راهنماییتون
با آموزشی که صفحه اول گذاشته شده فک نکنم شما با مشکل رو به رو بشی!!

سلام به من این پیغام رو میده
usb flash drive not found

- - - Updated - - -

لطفا کمک کنید

صفحه اول رو قشنگ خوندی؟
لابد فاتحه فلشت خوندس ک انگار شناسایی هم نمیشه!

hammad10
21-01-2017, 19:19
فلش مموری سیلیکن پاور تقلبی که چراقش قرمزه وقتی میزارم تو دستگاه میخونه ولی وارد میشم مینویسه Please Insert Disk

alirezk
24-02-2017, 21:56
داداش فلش من اروره usb flash drive not found میده.
باید چیکار کنم ؟

pouria_es
03-04-2017, 23:52
خیلی مردی دمت گرم داداش :*

negartila
23-05-2017, 13:31
سلام همگی من یه فلش SP هشت گیگ دارم به مشکل write protected دچار شده هر کاریش می کنم حل نمیشه حتی این نرم افزار شمارو هم امتحان کردم دیتکت نمیکنه فلش رو اگر ممکنه راهنمایی کنید ممنون

negartila
23-05-2017, 13:32
البته کاملا باز میشه حتی میشه فایلاشو خوند ولی نمیشه فرمت کرد یا بهش چیزی اضافه کرد

C4lm
24-05-2017, 17:27
منم فلشم رو زنده کردم ولی قبلا که با HD Tune سرعتش 27MBps بود حالا شده 10MBps

C4lm
25-05-2017, 10:14
راه حلی برای احیای کارت حافظه micro sd که همین مشکل داشته باشه وجود دارد یا نه

باتو
26-05-2017, 00:00
سلام دوستان .من یه فلش مموری 16 گیگ Adata UD310 Jewel دارم .همین مشکل رو داره .راهنمایی میفرمایید .ممنون

باتو
26-05-2017, 15:03
تمام نرم افزارها رو امتحان کردم ولی جواب نداده

zohrei
14-06-2017, 14:44
سلام من فایل رو دانلود کردم اما وقتی اجراش میکنم پیغام میده

USB flash drive not found
چیکار کنم حالا؟

AMIR_121
22-06-2017, 16:45
سلام همه ی دوستان و ممنون از این تاپیک. من یه فلش 32 گیگ touch 830 دارم که رایت پروتکت شده بود و با این نرم افزاری که دوستمون گفت فرمت نشد و میگفت که یو اس بی نات فوند ولی با این نرم افزار که یکی از دوستان معرفی کرد و مال ترنسند هست تونستم فلش سیلیکون پاورمو فرمت کنم و مشکلش حل شئ .

JetFlash Online Recovery:n33::8::42::42::n33:

baaaaaraaaan
28-04-2018, 12:14
سلام
من یه فلش silicon power 16 gig دارم
که این مشکل براش پیش اومد

از برنامه transend استفاده کردم وکاملا مشکل حل شد......کار برنامه یخورده طول میکشه ولی بگذارید تا اخر کارش رو انجام بده
جهت نا امبد نشدن دوستان از فلششون این رو نوشتم

هرچند از یک برند دیگه بود ولی یک برند دیگر کارم رو راه انداخت......فلش برای خرید فقط ترنسند :-)

لینک در سایت w.transcend-info.com/Support/Software-3

انلاین کار میکند.

OLYMPUS
23-05-2019, 15:18
درود
فلش سیلیکون پاور 8 گیگم رایت پروتکت شده و هر خاکی تو سر دشمنام کردم درست نشد یه برنامه توپ معرفی کنید شاید فرجی شد ضمنا فلش سالم و برنامه های داخلش بخوبی اجرا میشه:n34:

OLYMPUS
23-05-2019, 15:22
درود
لطفا لینک درستش رو بزار

OLYMPUS
23-05-2019, 15:38
دمت گرم دادا مشکل حل شد مرسی ایولت میزون:n20::n20:

mahee975
26-08-2019, 14:18
سلام فلش مموری من سیلیکون پاور 16گیگ مدل Jewel J07 هست که مدتها مشکل رایت پروتکت داشت . اخیرا یه مقاله از سایت sakhtafzar پیدا کردم که مشکلم رو حل کرد . ظاهرا برای تمامی فلش مموری ها راه حل داره . من از طریق قدم پنجم آن که به استفاده از نرم افزار اشاره داره ، برنامه Formater فلش های شرکت سیلیکون پاور رو دانلود کردم و بالاخره موفق شدم فلش رو فورمت کنم . فقط دقت کنید که از اطلاعات داخل فلاش جای دیگه ای ذخیره داشته باشید . و اینکه قبل از اجرای برنامه بغیر از فلش مورد نظر ،حتما بقیه فلش مموری های متصل به کامپیوتر رو قطع کنید چون این برنامه تمامی فلش های متصل به کامپیوتر رو فورمت می کنه .
عنوان مقاله :چگونه مشکل The disk is Write Protected را در فلش مموری‌ها حل کنیم؟
میتونید عنوان مقاله رو توی گوگل سرچ کنید و به صفحه اون دسترسی پیدا کنید.

noisymind
10-12-2021, 13:59
سلام. لینک این برنامه کجاست ؟ منم مشکل دارم.:wac: