PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی بچه های بـــیــــلــــوکــــس [ مسنجر قدرتمند با بیش از ده هزار کاربر ایرانی ] تعیین زمان قرارهای بچه های بیلوکس

ScKAT LeFT
25-06-2010, 23:09
سلام !!!
چند وقتی است مسنجری متفاوت و خوب به نام بیلوکس با مدیریتی ایرانی پسند و ادمین های وظیفه شناس با نظارت قوی بر روم ها ساخته شده که ایرانی های بسیاری رو به سوی خودش کشونده !
این مسنجر که محل بسیار مناسبی برای بحث و گفتمان هست به صورتی که گفتگو در این اتاق ها به صورت نیمه دو طرفه صورت میگرد و تا وقتی که شخصی صحبتش تمام نشده باشد و میکروفون را آزاد نکند دیگری نمیتواند وارد صحبت او شود و این یک امتیاز مثبت در مقابل چت روم های بی در و پیکر یاهو مسنجر حساب می شود !
نظم و راحتی کار در بیلوکس به شکلی هست که کاربران اکثرا ایرانی آن در بخش روم های ایرانی ، چت روم های خوانندگان و بازیگران و ... را به شکل دائمی مدیریت می کنند و چندی پیش آقای داریوش اقبالی خواننده مطرح پاپ کشورمان ( ساکن لس آنجلس ) مهمان روم هوادارانش در بیلوکس بود و با آن ها گفت و گو کرد !
همچنین برنامه زنده ای نیست یک شب در میان در یکی از روم های این مسنجر از یکی از شبکه های خبری و تحلیلی ماهواره ای فارسی زبان پخش می شود و کاربران میتوانند از طریق اینترنت صدای خود را در ماهواره پخش کنند !
چیز مهمی که در بیلوکس بسیار چشم گیر است ، نظارت دقیق مدیران و مسدود کردن آیدی هایی است که برای دیگران مزاحمت هایی ایجاد میکنند یا در روم های دیگر کاربران از کلمات رکیک و بسیار زشت استفاده میکنند و میتوان گفت که بیلوکس ، مسنجری خانوادگی محسوب می شود ! زیرا مدیران ایرانی آن به شدت به رعایت موازین اخلاقی - با وجود موافقت شدید با حق آزادی بیان - تاکید دارند.

تصویری از یکی از چت روم های بیلوکس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما چیزی که ما را بر آن داشت که تاپیکی برای مسنجر قدرتمند بیلوکس در انجمن زیبا و کاربر پسند پی سی ورلد ایجاد کنیم !
برقراری رابطه بیشتر کاربران این انجمن با یکدیگر بود و همچنین بحث و تبادل نظر پیرامون تمام مسایل مورد نظر کاربران بود !
همچنین ایجاد و اعلام زمان هایی برای دور هم جمع شدن و ایجاد گروهی با نام بچه های پی سی ورلد در بیلوکس و اتحاد بیشتر بچه ها در بیلوکس بود !

من لینک دانلود آخری ورژن مسنجر بیلوکس ( ورژن 2119 ) را قرار میدم :

لینک از وب سایت رسمی بیلوکس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک از یکی از وب سایت های فارسی حامی بیلوکس:

لینک از 2Shared :

توجه : لطفا عزیزان حتما اگر آیدی دارند در بیلوکس ذکر کنند تا همه بچه ها همدیگه رو اد کنند و بشناسند و یا اگر آیدی جدید می سازند حتما ذکر کنند تا دور هم جمع بشیم و لحظات خوبی رو با هم سپری کنیم !

با تشکر : ناخــدا

---------- Post added at 12:09 AM ---------- Previous post was at 12:08 AM ----------

آیدی من در بیلوکس : NaKhodaa

ضمنا چون من با آیدی های مختلفی کانکت میشم هر آیدی با نام NaKhoda و یک شماره ای بعد از اون بود مثل NaKhoda34 هم مال من هست !

به زودی میتینگ هایی رو میذاریم که همه دور هم تو بیلوکس جمع بشیم و صحبت کنیم ...

ScKAT LeFT
25-06-2010, 23:57
برای ورود به روم های ایرانی روی عکس 3 آدمک بالای مسنجر کلیک کنید و به آدرس زیر بروید :

Asia , Pasific , Oceania > Iran

shahruz
23-07-2010, 16:57
سلام
من نمیتونم یوزر و پسوورد درست کنم
نیو اکانت رو میزنم اما نمیشه

samane.
27-07-2010, 14:36
سلام من سعی کردم account جدید بسازم بعد از پر کردن فرم و زدا enter hین پیغام و میده
the cilent that using is outdated and no longer can be used to login.
من از لینک سایت رسمی که خودتون گذاشتین دانلود کردم

samane.
27-07-2010, 15:51
سلام من تونستم عضو شم البته بعد از دانلود ورژن جدید:11:

sunboy313
20-03-2011, 05:19
سلام
توی بیلوکس چطوری id رنگی بشیم؟

Hamid.dzh
22-03-2011, 13:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

raeesi
22-03-2011, 17:12
ورژن 0.4.2.8 الآن 2 روزه اومده دوستان، توصیه میکنم هروقت برای ورود یا ثبت نام به مشکل برخوردین به این لینک که مال وبسایت رسمیشه مراجعه کنین و ببینین آپدیت شده یا خیر؟:

در مورد رنگی کردن هم قیمت‌ها اینجا هستند:

بادتون باشه که برای رنگی کردن از داخل ایران از هیچ متد پرداخت آنلاین که توی سایت هست استفاده نکنین چون بخاطر تحریم‌هایی که بر علیه ایران هست فقط پولتونو دود کردین و برای ایران پرداخت از طریق بانک‌های ایرانی در نظر گرفته شده که میتونین از اون روش اقدام کنین. برای اطلاعات بیشتر به Persian Help Lobby مراجعه کنین.

ضمناً هر سوالی هم داشتین Help Lobby اغلب اوقات بازه و میتونین از اونجا هر کمکی که خواستین بگیرین. علاوه بر مشکلات خود مسنجر، میتونین در مورد مشکلات عادی کامپیوتری که ممکنه براتون پیش بیاد (مثل مشکل صدا و ... کامپیوتر) هم میتونین کمک بگیرین.

این مسنجر مدیریت ایرانی‌پسندش بدلیل ایرانی بودن صاحب مسنجر هست. آقای امیر ایرانی مقیم رومانیه (از ایران رفتند اونجا). این هم مد نظرتون باشه که این مسنجر هنوز توی مرحله آلفاست و تا رسیدن به نسخه پایدارش تغییرات خیلی خیلی زیادی رو شاهد خواهید بود. امکانات واقعاً عالی‌یی در اختیار کاربراش میذاره و توی چندتا کشور رقیب جدی برای یاهو و پالتالک شده.

این مسنجر 4 سال از فعالیتش میگذره و سال اول با اسم HiChater بود که بعداً به BeyluXe تغییر نام داد. توی این مسنجر ما شاهد افراد مشهور زیادی بودیم که توی رسته‌های مختلف هنری، سیاسی و فرهنگی فعالیت می‌کنند. بعنوان مثال شب عید پذیرای خانم نسیم آذری یکی از خواننده‌های محبوب ایرانی بودیم که ایشون آخرین اجراشو توی ایران، توی این مسنجر انجام داد. یکی از روم‌ها همون شب پذیرای ساسی‌مانکن، یکی دیگه از خواننده‌های ایرانی بود. شب قبلش آقای افشین آذری رو در کنارمون داشتیم و شب‌های قبل و قبل‌تر بهمین‌صورت خواننده‌های خیلی خیلی زیادی رو داشتیم.

دوستانی هم که نمیخوان پول برای رنگی کردن ایدی‌هاشون بدن یا براشون مقدور نیست هم اغلب در طول هفته یک یا دو شب یا بیشتر توی بخش ایران یکی 2 روم مسابقه برگزار می‌کنند و آیدی‌های رنگی جایزه میدن. بعنوان مثال شب عید روم ایران‌دوستان 42تا آیدی رنگی جایزه داد و یک هفته قبلش روم ظالمین و روزهای قبل‌تر هم همین روم و تعدادی دیگه از روم‌ها به مناسبت‌های مختلف مسابقات و مراسمی برگزار و تعدادی ایدی رنگی جایزه میدادن که اسپانسرها هم همگی از اعضای مسنجر هستند که برای کمک به همدیگه و همچنین حفظ این مسنجر تلاش می‌کنند.

وب‌سایت کامل بیلوکس هم بر روی پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توی این آدرس در دسترسه:

reza.ala
19-10-2011, 13:44
سلام کسی میتونه کمکم کنه. من بیلوکس رو از خوده سایت دانلود کردم آخرین ورژن ولی یه ارور میده
unable to open archive file کسی میدونه چرا این ارور رو میده و باید چکار کنم.

SomeOne.Like.You
20-09-2012, 19:42
سلام کسی میتونه کمکم کنه. من بیلوکس رو از خوده سایت دانلود کردم آخرین ورژن ولی یه ارور میده
unable to open archive file کسی میدونه چرا این ارور رو میده و باید چکار کنم.
سلام
از کنترل پنل ورژن قدیمی رو پاک کنید مجددا نصب کنید مشکلتون برطرف میشه

EzioStrong
09-09-2013, 05:58
سلام.
کسی نرم افزار Multi بیلوکس ورژن 493 رو داره؟؟؟

EzioStrong
17-09-2013, 05:49
سلام.
به پست قبلیه ما که کسی جواب نداد ولی .... :n03:
کسی نرم افزار های بیلوکس رو داره؟؟؟
در ضمن اسم روم من :
-_- EzioStrongest -_- SaY EverY ThinG YoU WanT -_- EzioStrongest -_-
هست و دنبال یه ادمین میگردم!
لطفا به آی دیم پی ام بدید (قسمت اول اسم رومم)
:n16::n12::n16: