PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب Sony Ericsson Pc Suite در ویندوز 7

djjamal
25-06-2010, 21:14
با عرض سلام.دوستان من هرچی خودم رو کشتم نمی تونم برنامه پی سی سویت K750 رو روی سون نصب کنم در حالی که در ویندوز ایکس پی به راحتی نصب میشه و فقط باید یه سری فایل های سیستمی رو کپی میکردم تا گوشی رو از طریق یو اس بی بشناسه.:atten:
ولی تو سی دی خود گوشی که پی سی سویتش ورژن 2 هست هیچ جور نصب نمیشه.:dont:حتی از Compatibility و Ru As Admin و ... هم استفاده کرد م ولی بازم نشد.:Smile (31):ولی سون با نصب نسخه های جدیدتر مثل 5 هیچ مشکلی نداره.:mixed:حالا میخواستم بدونم برای گوشیهای قدمی چیکار باید کرد تا رو سون هم بشه از پی سی سویت اونا استفاده کدآخه من برا جی پی آر اس میخوام.:glass:ممنون میشم جواب بدین.:wow:

adrenalin
25-06-2010, 22:56
شما می وتنید از PC Suit ورژن جدید استفاده کنید هیچ مشکلی هم نداره من الان از نسخه 6.011.00 دارم رو سون استفاده می کنم تو خونه چنتا گوشی SEهست از جدید تا قدیم همه :دی رو ساپورت می کنه
برای دانلود به تایپیک زیر برید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

djjamal
26-06-2010, 10:05
شما می وتنید از PC Suit ورژن جدید استفاده کنید هیچ مشکلی هم نداره من الان از نسخه 6.011.00 دارم رو سون استفاده می کنم تو خونه چنتا گوشی SEهست از جدید تا قدیم همه :دی رو ساپورت می کنه
برای دانلود به تایپیک زیر برید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام داداش ممنونم از زحمتت ولی من ورژن 5 رو دارم هرچی خودم رو میکشم با یو اس بی هیچ جو گوشی رو نمشناسه.یه سری فایلها تو سی دی گوشی هست ب فرمت inf که باید روشون کلیک راست کنی و اینستال رو بزنی تا گوشی رو بشناسن اونا تو سون ارور میدن.:19:
پی سی سویت داخل خود سی دی حدود 50 مگ هست این فقط 18 مگه و تو توضیحاتش نوشته برا گوشیهای P8xx هست.:2:
راستی من ایکس هربار که با گوشیم به جی پی آر اس وصل میشم مثلا کانکشن دیال آپم قاطی میکنه و ارور 680 که خط تلفن قطع هست رو میده و باید یه بار مودم رو راینستال کنم تا درست شه.مشکل از کجاست؟؟؟:41:

djjamal
28-06-2010, 15:06
احیانا یکی نیست به من کمک کنه.بابا مردیم از بس منتظر موندیم و داد زدیم.

alpino
07-08-2010, 16:38
من پی سی سوت k750 رو رو سون نصب کردم وهیچ مشکلی نداره.

البته من رفتم و از رو سایت سونی اریکسون دانلود کردم یعنی از رو cd نصب نکردم. چون گم شده بود.

به نظرم برو از روسایت دانلود کن و نصب کن و هیچ مشکلی نداره.

ebrahim5982
13-08-2010, 14:50
سلام در ویندوز 7 نصب نشد لطفا راهنمایی کنید ارور زیر رو میده ممنون:5:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

komeyl67
30-08-2010, 02:43
من از سایت سونی اریکسون ماله خود w810 رو دانلود کردم ولی بازم تصب نشد. البته روی سون 32 بیتی اما روی سون 64 بیتی همونی که تو cd بود بدون هیچ مشکلی نصب شد.

maziarzar
30-08-2010, 03:50
سلام داداش ممنونم از زحمتت ولی من ورژن 5 رو دارم هرچی خودم رو میکشم با یو اس بی هیچ جو گوشی رو نمشناسه.یه سری فایلها تو سی دی گوشی هست ب فرمت inf که باید روشون کلیک راست کنی و اینستال رو بزنی تا گوشی رو بشناسن اونا تو سون ارور میدن.:19:
پی سی سویت داخل خود سی دی حدود 50 مگ هست این فقط 18 مگه و تو توضیحاتش نوشته برا گوشیهای P8xx هست.:2:
راستی من ایکس هربار که با گوشیم به جی پی آر اس وصل میشم مثلا کانکشن دیال آپم قاطی میکنه و ارور 680 که خط تلفن قطع هست رو میده و باید یه بار مودم رو راینستال کنم تا درست شه.مشکل از کجاست؟؟؟:41:
بهتره بری بیرون یه سی دی نرم افزار این گوشی روبخری که پی سی یویت روهمداره مشکلت هم برطرف می شه

tanaz.67
03-09-2011, 16:05
سلام
من گوشی w810 دارم pc suite 6.011 رو هم دار ولی نصب میشه ولی گوشیم. شناسایی نمیکنه هر کاری میکنم نمیشه pc suite خوده گوشیم نصب نمیشه my phone explorer رو آخرین ورزنشو نصب کردم بازم نشد لطفا کمکم کنید:41: