PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Misadventures Of P.B. Winterbottom

Khan gholi
25-06-2010, 16:34
ناشر:2k Games
طراح و سازنده:The Odd Gentlemen

ژانر : معمایی
تاریخ انتشار: April 20,2010
درجه بندی سنی: برای همه سنین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داستان ما در مورد یک اقای بینی چاق هست که شب و روز نداره از بالای بدست اوردن و خوردن کیک که همین باعث میشه دچار یک نفرین بشه.
داستان هم به صورت نوشته هایی و عکس قبل از هر مراحل اورده میشه.

سبک بازی از نوع دو بعدی کلاسیک هست.گیم پلی این بازی شباهت زیادی به Braid داره.دقیقا مثل اون شما در هر مرحله دارای قابلیت هایی می شوید که برای جمع اوری کیک ها از اون باید استفاده کنید.و باز هم وقتی تمام کیک یک مرحله میخورید براتون در بعدی باز میشه.با تمام کردن هر مرحله قسمت های Challenge باز میشه که هر قسمت شامل جمع کردن پازل همون صحفه در زمان مشخص هست.

در این بازی کاملا از رنگ سیاه و سفید خیلی استفاده شده به طوری بیشتر بازی همین طوری هست ولی این باعث زده شدن شما نمیشه.کلا رنگ های دیگه مختص, رنگ همون کیک هست و خیلی جای دیگه استفاده نشده.شاید طراحان منظور خاصی داشتن از این کارشون.

از لحاظ موسیقی بازی , اهنگ داخل هر مرحله جالبه و بهش میاد.

معما هاش اکثرا اسون هست کلا من 4 مرحله گیر کردم بقیه رو سریع رد کردم.ولی کلا در در 5 خیلی مراحل اولیه اش سخت هست.الته این نظر من هست.

اگر از بازی های کوچک مانند Braid ,Machinarium,Trine خوشتون اومده از این هم خوشتون میاد.هر چند از نظر من به سه تا اول نمیرسه.ولی بازی جذاب کوتاهی بود و ارزش حجم دانلود ش رو داشت.هر چند من نسخه 300 مگابایتیش رو از تورنت دانلود کردم قسمت بدون داستانش برام کامل نیست.

سایت گیم اسپات نمره 7.5 یعنی خوب رو بهش داده و بازیکن ها هم بهش نمره 8 رو دادند.
عکس هایی از درون بازی توسط سایت گیم اسپات

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکلا بازی هست ارزش وقت گذاشتن رو داره
درادامه متن های قبل هر مرحله بازی میاره رو ترجمه کردم. در صورتی که نمی خواید داستان براتون لو نره نخونید.

---------- Post added at 04:34 PM ---------- Previous post was at 04:29 PM ----------

من فعلا در قسمت اول میذارم انشا ال.. بعد امتحانات ترم یعنی سیزدهم کامل میذارم

This my friend,is no ordinary story.this is a tale of spinning gears,selfish humbugs and stolen sweet.but most of all,a tale of time.
دوستان من اين يک داستان معمولي نيست.اين حکايت چرخيدن چرخ دنده ها ,حيله خود پسندي و دزدي شريني هاست.اما مهم ترين چيز از بقيه حکايت زمان است.

yet all stories ordinary or not,start somewhere.ours begins,ends and middles righthere ,with the dastardly P.B winter Bottom.
تا کنون تمام داستان هاي معمولي وغير معمولي از يک جايي شروع شده اند.مال ما شروع ميشه پايان و وسطش درست همين جا با پي.بي وينر تر باتم.

Winter Bottom,the notorious pie thief of bakersbug!surely you've seem him:a man with a nose large it could sniff up the moon
وينتر باتم دزد بدنام کيک ها وازار دهنده خبازها!مطمئنا شما او را ديده ايد:مردي با يک دماغ بزرگ که مي تونه ماه رو هم استشمام کنه.

Surely you've heard of his mission:to devour every pie from malaysia to mars.No?Then let us pay him a visit
حتما شما شنيديد دربارهي ماموريتش:بلعيدن تمام کيک ها از مالزي تا مريخ.نه؟پس بذاريد يک ملاقاتي باهاش داشته باشم

He would pine for each tart that escaped his fat grip.And climb back to the roof for his next theiving trip
اون غم اندوه ميخوره براي هر کيکي که از چنگال هاي چاقش فرار ميکنه.و بالاي سقف بر ميگرده براي گردش دزدي بعدي.

P.B's luck seemed peculiar,but he barely took note.he thought only pie sliding down his thick throat
به نظر مي رسه شانس پي بي ويژه است اما او به طور واضح فقط توجه ميکرد.اون فقط فکر مي کرد درباره ي سر خوردن کيک تو گلوي ضخيمش.

Raiding pantry and purse, his greed grew quite isane.Even clock work's cobbers weren't safe for his cane.
حمله ناگهاني به انبار غذاها و وجوهات خزانه,حرص اش کاملا ديوانه شده بود.حتي ساعت کار دوستان هم از چوب دستيش(چترش)در امان نبود

Winter Bottom ,that buttwit caused trrible woes!But he never saw anything past his own nose.
وينتر بي عقل باعث غم واند هاي بسيار بدي باعث مي شد.اما او هرگز پشت دماغش رو نگاه نمي کرد.

And despite all he'd nabbed he dreamed only of more all those uneaten cobblers from mountain to share
و با وجود تمام چيز هايي که دزديده بود او فقط خواب مقدار سهم بيشتري از تمام ان کيک ميوه ايي خورده نشده کوهستان مي ديد.

And from all those missed present to past,to slide into his belly rest there at last
و بالاخره سر خوردن تمام ان هايي که از دست داده از زمان حال تا گذشته به سمت شکمش

Perhapse the universe heard his foolish wish.Perhapse the universe answered.
شايد جهان اروزي خودخواهانه اش را شنيد.جهان پاسخ داد.

P.B woke the next morning to a heavenly scent.he did not know the source ,nor the trouble it meant.
پي بي فردا صبح با يک عطر بهشتي بيدار شد.او منبعش و همچنين چه زحمتي معني مي داد رو نميدونست .

for that mystical pie,that untocheable tart,P.B leaped through the portal(which wast't too smart)
براي اون کيک مرموز,ان نان شريني مربايي,پي بي ميان پرتال پريد.(که اينم زياد عاقلانه نبود).

The pie flew,P.B followed,and reaching once more,He ploped down in a spot that he knew from before.
.کيک پرواز کرد,پي بي دنبالش کرد و بهش يک بار ديگه رسيد,او تلپي افتاد پايين جايي که او از قبل ميشناخت

He had entered the past and this marvelous feat.seemed excellent chance to steal somthing sweet.
او وارد زمان گذشته شده بود و ين شاهکار حيرت اوري شده بود.به نظر شانس عالي براي دزدين چيزي مطبوع وشيريني ميومد

But pursuing that pastry transformed our dear' buttom.He gained powers(Though no one's quite sure how got'em)
اما تعقيبي که کلوچه تغيير داد عزيز ما باتوم را.او بدست قدرت هايي بدست اورد.(اگرچه هيچ کس کاملا از اطمينان نميداند او چگونه انها بدست اورد)

To gether the traveled himself and hilself.to grab Pie from each erstwhile-unreachable shelf.
با خودش و خودش سفر مي کرد.قاپيدن کيکي که سابقا در در دسترس نبود.

His clones sharped the load through each paradox'd day,but when no longer useful,he smaked them away.
کپي هايش تيز وزيرک بودن براي مسئوليت در ميان روز هاي متناقظ که داشت,اما مواقعي که ديگر لازم نبود ,او انها با ضربه زدن دور ميکرد.

مترجم:ايجا فکر کنم منظورش از قسمت اولش اين بوده که کلون براي کارهاي غير معقول روزانه زيرک و بدرد بخور بودند

It apprared that strange tart,taht mysterious quiche,was drawn to disasters P.B had unleadshed.
کيک عجيب و مرموز ظاهر شد,پي بي کشيده شده به فاجعه ايي که کنترل و افساري روش نداشت

But sir Bottom was sure with his double in tow,He would catch that strange pie ,and consume it(somehowe)
اما اقا باتم مطمئن بود که با دو برابر طناب کشيدن ,اون کيک عجيب رو مي گيره و مصرفش ميکنه(هر جور هست).

So once more through the portal that plump scoundrel ran:
Ending on misadventure , as the next on began
به همين خاطر يکبار ديگه از ميان پرتال چاق رذل دويد.
پايان ياقت يک بدبختي به طوري که در اينده شروع مي شود

پايان نوشته هاي در اول.ادامه دارد....

squall12
26-06-2010, 13:24
:6:واقعاً بازی سختیه!
اونایی که عاشق حل کردن معما هستن حتما امتحان کنند.

ÖMID
28-06-2010, 01:13
نمیدونم چرا این بازی خیلی کم طرفدار بود !!
کسی هست اینو بازی کرده باشه ؟

hamedchtsz
28-06-2010, 08:38
خیلی بازی عالیه
من دانلود کردم. فکر نمی کنم سیدیش تو بازار باشه. شاید به خاطر همین کم طرفداره

Leon-117
28-06-2010, 09:12
واقعا بازي سرگرم كننده و سختيه!
به هيج وجه از دستش ندين.
سيديش فكر نكنم باشه اما توي دي وي دي شماره 38 دو هفته نامه دنياي بازي هست.

matrix_3s
28-06-2010, 11:18
دوستان بازیش چطوریاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ÖMID
28-06-2010, 14:07
خیلی بازیه توپیه !
من تمام مراحل رو تموم کردم اگه جایی موندید بگید کمک کنم.
من از اینجا دانلود کردم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با لینک مستقیم !!!

Khan gholi
30-06-2010, 14:29
دوستان بازیش چطوریاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببخشی دوست عزیز ولی من تو پست اول گل که...
خداییش متن توضیح درباره داستان و نوع بازی خیلی کوتاه هست ولی ضمن اطلاع شما دوست عزیز اگر تو این زمینه بازی نکردید.این بازی از نوع دو بعدی هست که پازل و معمایی داره که شما باید با استفاده از قوانین خاصی اونا رو حل کنید.

Jocker
01-07-2010, 20:28
دوستان موقع اجرای بازی ارور زیر را می‌دهد:

Application load error 5:0000065434

در ویندوز XP و Seven همینطور هست، DirectX3DRedist و بقیه چیزها را هم نصب کردم! اشکال از کجاست؟

Khan gholi
02-07-2010, 11:29

در ویندوز XP و Seven همینطور هست، DirectX3DRedist و بقیه چیزها را هم نصب کردم! اشکال از کجاست؟

تنها مشکلی من باهاش برخوردم این بود اخرین dx رو دانلود کردم و نسخه من که 300 مگی بود رو سری اول از حالت فشرده در میاوردم کار نمیکرد یک صحفه سیاه میومد ولی بازی اجرا نمیشد.بعد که با وین زیب گفتم بهش Exraxt all here درست اجرا شد.شما یک امتحان بزن شاید درست شد.

Khan gholi
13-07-2010, 22:42
پوستری از بازی با حجم 150 کیلو بایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتصویری از درون بازی 68 کیلو بایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتصویری از چگونگی تعریف کردن بازی که به سبک فیلم های صامت هست با حجم 70 کیلو بایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن یکی که اخر نفهمیدم چجوری باید ادررس عکس تو بذاری که تو خود صحفه اپلود بشه

shiralizadeh
20-07-2010, 20:51

منم این مشکل رو دارم چی کار باید کرد ؟؟؟

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 08:48 PM ----------

من فهمیدم مشکل از کجا بود ، کرک رو نریخته بودم

hes25
08-02-2011, 13:06
دوستان سلام.من این بازی رو گرفتم اما فکر کنم کرک اون مشکل داره چون هر چی روش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته یه نفر اگه لطف کنه کرک سالمی که داره بازی میکنه رو بذاره ممنون میشمبا تشکر.