PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا این جام اینطوری شده

Arashdn
25-06-2010, 08:06
سلام
چرا جام 2010 اینقدر اوضاعش خرابه؟
فینالیست های دوره قبل حذف شدن
فرانسه و ایتالیا
اسپانیا در شرف حذفه ...
تنها از برزیل بازی قابل قبول دیدیم و آرژانتین هم تا حالا به تیم درست و حسابی نخورده .
به نظرتون دلیل چیه؟

mohsen_33
25-06-2010, 08:19
من که حال کردم وقتی فرانسه و ایتالیا حذف شدند
این جام جهانی همش جام شگفتی هاست
تیم های بزرگ دیگه مثل سابق قوی نیستند
ضعیف شدند و زود شکست می خوردند
حتی ستاره هاشون هم بهشون کمکی نمی کنه
نمونش فرانسه و ایتالیا
ولی در عوض تیم هایی که قبلا ضعیف بودند
حالا قدرتمند و قوی شدند

shabkard
25-06-2010, 08:26
تا المان بزرگ هست ایتالیا وفرانسه باید بردگی ژرمنها رو بکشن
دیکه ماژینو هم ندارن
فرانسه یعنی زیدان ومیشل مفرغی
ایتالیا یعنی بفون کردن شکسته
اینها که نبودند مثل معتادها با یک فوت اوت شدند
اما ژرمنها بزنم به تخته فینالیستن
ماردونا هم که معتاده یهو دیدی وسط بازی اعتیادش عود کرد وارژانتین هم عودت شد

Arashdn
25-06-2010, 08:40
دیکه ماژینو هم ندارن

پس رقیب دیرینه تون و فینال 2002 رو فراموش نکنید ...

united
25-06-2010, 09:05
اگه دقت کرده باشید ایتالیا و حتی فرانسه را اشتباهات داوری حذف کرد ولی در عوض اشتباهات داوری به کمک برزیل آمد
خیلی سادس فیفا قصد داره برزیل یا آرژانتین رو قهرمان کنه

چرا فیفا فکری به حال اشتباهات داوری نمیکنه؟!
سرنوشت چند تیم و چند جام جهانی باید توسط اشتباهات داوری مشخص بشه تا فیفا به خودش بیاد؟

جواب اینه: فیفا نون خودشو آجر نمیکنه
با مزخرفات مثل اشتباهات داوری از جذابیتهای فوتباله مردمو سرگرم کرده

B L A S T E R
25-06-2010, 09:10
اگه دقت کرده باشید ایتالیا و حتی فرانسه را اشتباهات داوری حذف کرد ولی در عوض اشتباهات داوری به کمک برزیل آمد

سرنوشت چند تیم و چند جام جهانی باید توسط اشتباهات داوری مشخص بشه تا فیفا به خودش بیاد؟

ایتالیا رو اشتباهات حذف کرد ؟ قبول کن ایتالیا اصلا در حد یه تیم درجه 3 بازی میکرد :20:

ae2009
25-06-2010, 09:20
در مورد فرانسه باید بگم در جام قبلی همه بردها رو زیدان آورد و باخت آخر هم کار خودش بود فرانسه بی زیدان یعنی همین!
ولی ایتالیا! ایتالیا در جام قبلی بازی با استرالیا داور بردش داد! همون طور که بازی با نیجریه 1994 بردش دادن! ایتالیا فقط یورو 2000 اونهم با بدبختی محض هلند با پای خودش اومد بالا!( 2002 هم اون فیلمها رو دراوردن که بگن داور باختمون داد ولی داوری فقط توی بازی با اسپانیا تاثیر گذار بود نه بازی با ایتالیا!!! )بازی بعدش هم با اوکراین افتاد یک تیم گمنام که با تجربه میشد حسابش رو رسید! اونها آلمان رو هم نتونستن توی وقت عادی ببرن تا رسید به وقت اضافه! فرانسه رو هم که دیگه خودتون میدونین اصلا نبردن فقط با پنالتی!
درسته که قانونی قهرمان شد و اینها جزئی از فوتباله ولی این همه بخت و اقبال همیشه اتفاق نمیافته! در جام قبل ایتالیا در حقیقت با یک برد اونهم از آلمان توی وقت اضافه قهرمان شد یعنی بدون هیچ بازی مهمی! و کاملا طبیعیه که بلافاصله بعد جام فورا یک باخت آورد تا معلوم بشه شانس همیشه در خونه آدم رو نمیزنه!!!
ولی دلیل دیگه اینه که بازیکنهای الان کشورهای کوچک دیگه مثل سابق نیستن که دلشون خوش باشه برن به هم محلی هاشون بگن من کریس رو دریبل دادم یا روی صورت فیگو خط انداختم! بلکه مثل ژاپن و کره برای موفقیت کشورشون میجنگن تا ببرن!!! حالا هر تیمی میخواد باشه!!!
فوتبال پیشرفت کرده و دیگه میشه گفت اروپا و آفریقا از قافله عقبن و باید سهمیه شون کم بشه!

sadegh2x
25-06-2010, 09:24

من که فکر میکنم حتی اگر داور به کمک فرانسه و ایتالیا ه ممیومدند باز هم نمیتونستند صعود کنند ، فرانسه که دچار بحران شده بود و دومنک هم به قول زیدان مربی نیست . ایتالیا هم اصلا یک تیم هماهنگ نبود ، دفاع ایتالیا افتضاح بود و هافبک هاش هم واقعا ضعیف کار کردند . ضمنا به جز بازی آخر فرانسه و آفریقای جنوبی داوری اشتباه تاثیر گذار برای ایتالیا و یا فرانسه نداشته .

united
25-06-2010, 09:35
[SIZE=2]ولی ایتالیا! ایتالیا در جام قبلی بازی با استرالیا داور بردش داد! همون طور که بازی با نیجریه 1994 بردش دادن! ایتالیا فقط یورو 2000 اونهم با بدبختی محض هلند با پای خودش اومد بالا!( 2002 هم اون فیلمها رو دراوردن که بگن داور باختمون داد ولی داوری فقط توی بازی با اسپانیا تاثیر گذار بود نه بازی با ایتالیا!

آقا دستت درد نکنه اینقدر بچه های پی سی رو میخندونی کارت خیلی درسته
:16::16::16:

بازی بعدش هم با اوکراین افتاد یک تیم گمنام که با تجربه میشد حسابش رو رسید! اونها آلمان رو هم نتونستن توی وقت عادی ببرن تا رسید به وقت اضافه! فرانسه رو هم که دیگه خودتون میدونین اصلا نبردن فقط با پنالتی!
[SIZE=2]/B]! در جام قبل ایتالیا در حقیقت با یک برد اونهم از آلمان توی وقت اضافه قهرمان شد یعنی بدون هیچ بازی مهمی!

خدا خیرت بده هنوز دارم میخندم
:16::16::16:

united
25-06-2010, 09:42
من که فکر میکنم حتی اگر داور به کمک فرانسه و ایتالیا ه ممیومدند باز هم نمیتونستند صعود کنند ، فرانسه که دچار بحران شده بود و دومنک هم به قول زیدان مربی نیست . ایتالیا هم اصلا یک تیم هماهنگ نبود ، دفاع ایتالیا افتضاح بود و هافبک هاش هم واقعا ضعیف کار کردند . ضمنا به جز بازی آخر فرانسه و آفریقای جنوبی داوری اشتباه تاثیر گذار برای ایتالیا و یا فرانسه نداشته .

پس دو تا گل صحیح دیروز ایتالیا چی بود؟!! اشتباه داوری نبود؟!
اصلا ایتالیا به کنار
توی همین بازیهای چند گل اشتباه ثبت شده و چند گل صحیح گرفته نشده؟!
شما فکر میکنید اینا واقعا جذابیت فوتباله؟!
من که فکر نمیکنم اینا همه سیاستهای فیفاس
والا خیلی راحت میتونه با وضع قوانینی اشتباهات داور رو به صفر برسونه از جمله تماشای فیلم بازی برای داور

sadegh2x
25-06-2010, 09:54
پس دو تا گل صحیح دیروز ایتالیا چی بود؟!! اشتباه داوری نبود؟!
اصلا ایتالیا به کنار
توی همین بازیهای چند گل اشتباه ثبت شده و چند گل صحیح گرفته نشده؟!
شما فکر میکنید اینا واقعا جذابیت فوتباله؟!
من که فکر نمیکنم اینا همه سیاستهای فیفاس
والا خیلی راحت میتونه با وضع قوانینی اشتباهات داور رو به صفر برسونه از جمله تماشای فیلم بازی برای داور
پس شما کارشناسی های داوری رو ندیدی در چندین شبکه خارجی و همین شبکه سه ویک امروز اعلام کردند هیچ کدوم از گل ها صحیح نبود .
اشتباهات داوری همیشه بوده از لیگ مزخرف خودمون بگیرید تا جام باشگاه های اروپا ... ضمنا اگر ایتالیا شایسته بود داور رو هم شکست میداد من اصلا از بازی ایتالیا و فرانسه لذت نبردم حتی این دو تیم نتیجه گرا هم بازی نکردند کلا بهتر شد که حذف شدند .

malaki_mall
25-06-2010, 10:02
یعنی شما نمی دونین واسه چی این جام این شکلی شده؟

چو ایران نباشد تن ماهی مباد.

قوطی کنسرو بیار تن ماهی ببر.

CATALONIA
25-06-2010, 10:06
به نظر من همه ي اين ها به خاطر فوتبال تدافعي هست ...
بعد از ديدن چمپيونز فك ميكردم تيم ها تو جام جهاني هم همين طوري بازي كنند . 
تيم هاي ضعيف ميان رويروي تيم هاي قوي دفاعي بازي ميكنن و راه رو ميبندند . اون ها هم نميتونن هيچ كاري كنن 
به نظرم دليلش اينه . 

united
25-06-2010, 10:08
پس شما کارشناسی های داوری رو ندیدی در چندین شبکه خارجی و همین شبکه سه ویک امروز اعلام کردند هیچ کدوم از گل ها صحیح نبود .
اشتباهات داوری همیشه بوده از لیگ مزخرف خودمون بگیرید تا جام باشگاه های اروپا ... ضمنا اگر ایتالیا شایسته بود داور رو هم شکست میداد من اصلا از بازی ایتالیا و فرانسه لذت نبردم حتی این دو تیم نتیجه گرا هم بازی نکردند کلا بهتر شد که حذف شدند .

شما نگاه غضب الودی به ایتالیا دارید و به همین دلیل بحث کردن باهاتون فایده نداره
من میگم اصلا چرا اشتباه داوری باید وجود داشته باشه شما میگید از اول بوده و باید باشه!!

xerxes again
25-06-2010, 10:16
دیکه ماژینو هم ندارن
نه داداش ما باید انتقام شب طاعونی رم رو از آلمان ها بگیریم. مردید مرحله بعد بیایید.

ایتالیایی که به اصطلاح قهرمان جهان بود وقتی نتونست نیوزلند رو بزنه باید صعود هم می کرد؟
شما مثه اینکه چیزی از فوتبال نمی دونی، آخه دشمن دیرینه مارادونا(فیفا) که 90 نذاشت قهرمان بشه می خواد قهرمانش کنه؟
شما از حذف ایتالیا در شوکی و پست هات ارزش قانونی نداره.

sadegh2x
25-06-2010, 10:20
من میگم اصلا چرا اشتباه داوری باید وجود داشته باشه شما میگید از اول بوده و باید باشه!!
من یادم نمیاد گفته باشم اشتباهات باید باشه گفته همیشه اشتباها داوری بوده چون داور انسانه و دچار اشتباه میشه ، منکر ای ن هم نشد که گاهی داورها تعمدا به سود یک تیم سود میزنند اما به قول دوستمون شما حتی نتونستید نیوزلند رو ببرید ، تو اون بازی هم حتما داور کاری کرد که شما مساوی کنید ؟ چرا به جای اصرار بر اینکه داور عامل حذف ایتالیا شد بحث فنی نمیکنید ببنید مشکل تیم ایتالیا چیه که بعد از قهرمانی جهان مقابل نیوزلند اینقدر ضعیف بازی میکنه یا خط دفاع اینقدر ناهماهنگه ؟

morteza51
25-06-2010, 10:20
جام جهاني آمد.جاي ما خالي، نه نبود.:41:

XirowN
25-06-2010, 12:39
این مورینیو یه چیزی به این مربیا یاد داد اونم فوتبال تدافعی و گل زدن روی ضد حمله ها !
همه هم یاد گرفتن !

sadegh2x
25-06-2010, 12:50
این هم مصاحبه زامبروتا ، بازیکن ایتالیا اصلا تقصیر رو به گردن داور ننداخته اون وقت شما ... !

زامبروتا: ايتاليا لياقت صعود نداشت/دو امتياز از سه بازي فاجعه است

مدافع تيم ملي ايتاليا پس از حذف زودهنگام و نااميد کننده از جام جهاني تيمش را شايسته صعود به مرحله بعدي ندانست.

--------------------------------------------------------------------------------

مدافع عنوان قهرماني جام جهاني، پنج شنبه شب در آخرين ديدارخود، در حالي که تنها به يک تساوي براي صعود نياز داشت، مقابل اسلواکي تن به شکست داد وبا جام نوزدهم وداع کرد.

جيان لوکا زامبروتا در گفت‌وگو با سايت رسمي باشگاه ميلان عنوان کرد: تيمي که از سه بازي تنها دو امتياز کسب کند لياقت صعود به مرحله بعدي را ندارد.

زامبروتا در ادامه افزود: همه به اينجا آمده بوديم تا خاطره خوش چهارسال قبل را تکرار کنيم، اما به بدترين شکل ممکن حذف شديم و اکنون بايد از خانه اين رقابت‌ها را دنبال کنيم. کسب دو امتياز از سه بازي براي تيم پرافتخاري مانند ايتاليا يک فاجعه به تمام معناست.

مدافع 33 تيم ملي ايتاليا در پايان گفت: بايد اين ناکامي و شکست تلخ را فراموش کنيم و از هم اکنون براي يورو 2012 برنامه ريزي کنيم تا اين فاجعه بار ديگر رخ ندهد.

مارچلو ليپي به زودي جاي خود را به پراندلي خواهد داد تا دوره جديدي در فوتبال آتزوري ها آغاز شود.

ايتالي با دوتساوي مقابل نيوزيلند و پاراگوئه و شکست مقابل اسلواکي در مکان چهارم گروه ششم قرار گرفت و از دور رقابت ها کنار رفت.

---------- Post added at 09:20 AM ---------- Previous post was at 09:19 AM ----------

این هم گفته های لیپی که باز هم کوچکترین انتقادی به داور نکرده و خودشو تاکتیک هاش رو مقصر اصلی حذف دو نسته !

سرمربي تيم ملي ايتاليا: تمام تقصيرات را به گردن مي‌گيرم

سرمربي تيم ملي ايتاليا با بيان اينکه در برابر اسلواکي انتظار همه چيز را داشتم به جز باخت، گفت: متاسفم که کارم را اينگونه به پايان رساندم و تمام تقصيرات و روش بازي تيمم را به گردن مي‌گيرم.

--------------------------------------------------------------------------------

به نقل از خبرگزاري ايتاليا، مارچلو ليپي که از بازي تيمش به شدت عصباني و حيرت زده بود، گفت: از عملکرد ملي پوشانم راضي نيستم.

ليپي خاطر نشان کرد: هيچ بهانه‌اي ندارم، اگر اعضاي تيمي در يک چنين بازي حساسي با نوعي وحشت در ذهن و قلب و وجود شان بازي کنند و نتوانند خود را نشان دهند و اين به آن معنا است که مربي نتوانسته است بازيکنانش را ازنظر روحي و رواني و تاکتيکي خوب آماده کند.

وي اضافه کرد : از تمامي طرفداران و فدراسيون فوتبال ايتاليا عذرخواهي مي کنم ، من پيشتر فکر مي‌کردم که تيمم خوب بازي کند، اما اينگونه نشد.

سرمربي تيم ملي ايتاليا تصريح کرد : به خاطر بازگشت به خانه افسوس نمي خورم اما قبول دارم که مي‌توانستم همه چيز را جور ديگري انجام دهم، و از اين بابت متاسفم

yuseph
25-06-2010, 12:59
آقا سطح اختلاف فوتبال بین قاره ها کم شده همین.دیگه هیچ تیمی از قبل پیروز بازی نیست.

Mohammad King
25-06-2010, 13:05
سلام

ایتالیا خیلی خیلی حیف شده که حذف شد

ولی بخواین حساب کنید آرژانتین که هنوز با یه تیم قوی برخورد نکرده به نظر من برداش هم خیلی زوری بوده...

ولی فکر نمیکنم آرژانتین با طرز فکر مارادونا به جایی برسه
باید دید که چی میشه...

گرافيكار
25-06-2010, 13:05
سلام
چرا جام 2010 اینقدر اوضاعش خرابه؟
فینالیست های دوره قبل حذف شدن
فرانسه و ایتالیا
اسپانیا در شرف حذفه ...
تنها از برزیل بازی قابل قبول دیدیم و آرژانتین هم تا حالا به تیم درست و حسابی نخورده .
به نظرتون دلیل چیه؟
شما از برزيل بازي قابل قبول ديدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از كدوم شبكه ديدي ما هم ببينيم
مگه آرژانتين هنوز بازي قابل قبول نشون داده كه برزيل بده
كلا خيلي دلايل داره ....
اما مهم اينه كه از فوتبال لذت ببريم
من كه از موفقيت تيمهاي آسيايي خوشحالم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كره كه اومد بالا البته ديگه بهانه داوري هم نيست
ژاپن كه دانماركياي مغرور رو تحقير كرد
نيمه اول كه دانمارك رو خوابونده بود
استرالياي ضعيف هم با تفاضل گل حذف شد
كلا من دارم از فوتبال لذت ميبرم
تيم بزرگ يعني چي
تيم كوچيكي كه يه تيم بزرگ رو ببره مستحق طرفداريه
در كل مرسي آسيا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yashgin128
25-06-2010, 13:07
سلام دوستان

من هم از حذف تیم های فرانسه و ایتالیا ناراحت شدم

در مقابل دوستی که گفته بود ایتالیا به اشتباهات داوری باخت باید بگم حتی اگه واقعا اشتباه هم بوده نباید تیمی مثل ایتالیا که میراث دار بزرگانی چون باجیو .دینوزوف . دل پیرو .توتی .روسی و... هست بیاد در مقابل تیمی مثل اسلواکی(اگه درست گفته باشم) بیاد بگه ما به داوری باختیم .متاسفانه اصل فوتبال که سرگرمی و لذت هست به نتیجه تبدیل شده .متاسفانه امثال مورینیو رو باید نابود کننده فوتبال زیبا نامید.شما جام جهانی 86 .90 .94 رو تصور کنید چه ستاره هایی در جام جهانی به تماشاگران لذت تماشای فوتبال رو ارائه می دادند ولی 2010 چی نوید فوتبال نتیجه گرا.

جالبه در جام جهانی که جام جهانی دفاع هست برترین دفاع دنیا ایتالیا حذف میشه اون هم پایین تر از نیوزلند.

بزرگترین شگفتی جام باخت ایتالیا نبود بلکه پایین تر از نیوزلند قرار گرفتن ایتالیا نامید.

با این شرایط اگه دیدید اسلواکی و امریکا به فینال رسیدند اصلا تعجب نکنید

موفق باشد

yuseph
25-06-2010, 13:08
نه داداش ما باید انتقام شب طاعونی رم رو از آلمان ها بگیریم. مردید مرحله بعد بیایید.

.
من حال میکنم از این جور کل کل کردن ها .
آرژانتین این روزها تبدیل به تیم افسانه ها شده.......مارادونا+ مسی+خط آتش جهنمی=شکست هر تیمی...هرتیمی حتی منتخب جهان.واین برای آلمان افتخاره که در عین حالی که با همچین تیمی بازی میکنه اون روهم شکست بده....برای جاودانگی بایدخدایان راشکست داد.
باکمال میل وبا تمام قوا بعداز نابودی اندک آبروی انگلیس،با تیم افسانه ها(آرژانتین) بازی خواهیم کرد.

فقط جون من بعدش نیاید بگید شانسی بود.پنالتی بود.و.... :دی

pinchingholian
25-06-2010, 13:11
من فکر میکنم حذف دو تیم بزرگ و پر ستاره ایتالیا و فرانسه که هر کدام در گروه خود چهارم شدند ، افتضاحی بود که مقصر اصلی آن سرمربی دو تیم بودند. البته دومنک خیلی شدیدتر بود چراکه بازیکن محبوب من یعنی سمیر نصری را که میتوانست برای این تیم بسیار مفید باشد و همچنین نسبت به بقیه بازیکنان انگیزه بالاتری هم داشت دعوت نکرد. بازیکنان فرانسه واقعا کم انگیزه بودند. ایتالیا هم که در حد انتظار نبود و پیرمردهای این تیم از جمله کاناوارو بسیار ضعیف ظاهر شدند. در حذف ایتالیا بدشانسی هم دخیل بود.

hamid_diablo
25-06-2010, 13:16
سلام

واقعا جام عجیبیه:18:
آسیایی ها تا اینجا بد نبودن ژاپن تو بازی دیشب مقابل دانمارک عالی بود کره جنوبی هم میتونه در مقابل
اروگوئه پیروز باشه:27:
آفریقایی ها بر عکس انتظار افتضاح بودند مخصوصا نیجریه و کامرون
اروپایی ها هم مثل اقتصادشون در رکود به سر میبرن:2:
فرانسه تیم محبوب من واقعا بد بود اصلا کار گروهی رو مثل اینکه یاد نگرفتن
دیروز هم ایتالیا حذف شد که حقش بود :2:
آلمان و انگلیس هم در حدو اندازه های خودشون نبودن
نماینده های آمریکای جنوبی تا این لحظه بد نبودن تا ببینیم آرژانتین و برزیل چی کار میکنن:40:

B L A S T E R
25-06-2010, 13:28
به نظرم که جام باحال ترم شده ! کلاً غیر قابل پیش بینی .
به هر حال این تیمای ضعیف هم باید یه جوری جلو تیمای قوی باز کنن که بهترینش دفاع کردنه . من که باهاش مشکل ندارم :)

hoomaan
25-06-2010, 14:57
دوستان هر کدوم یه علتی رو برای حذف یا بد نتیجه گرفتن تیمای بزرگ گفتن ولی من فکر کنم فرمول قهرمانی این باشه :

[SIZE="2"]قهرمانی جام جهانی= بازیکن عالی ( ستاره ها + بازیکن های کارگر ) + مربی عالی ( تاکتیک بلد+ با جذبه ) + شانس (این خیلی مهمه که تو چه گروهی باشی و مسیر تا فینال چه جوری باشه یا دچار اشتباه داوری و ... اینا نشی )
قهرمان های دوره های قبل رهمشون اینا رو داشتن .همین جور کشکی یا با فوتبال دفاعی که نمیشه قهرمان جهان شد !

pcnondaily
25-06-2010, 15:17
خداییش دیشب بازی ژاپن آدم میدید، کیف می کرد. مخصوصا هوندا و مخصوصا او گل سوم که واقعا عالی پاس داد. من البته همه بازی ها رو ندیدم اما یکی از محدود بازی های این دوره بود که واقعا به دلم چسبید. آدم احساس می کرد داره فوتبال نگاه می کنه.
اما بازی های فرانسه و ایتالیا و حتی دو بازی اول هلند و بازی برزیل کره و البته آرژانتین یونان، اصلا دلچسب نبودن. تنها تیمی که بازم بازیش یه هیجانی داشت، همون آلمان بود (من طرفدار آلمان نیستم).
هدف اصلی دیدن بازی های جام باید لذت بردن باشه. وقتی بازی ایتالیا و فرانسه باعث میشه آدم خوابش ببره، چه فایده داره تا فینال بیان (من خودم طرفدار درجه یک بوفونم، اما چه فایده). اگه قرار باشه همه ماست مالی شده بیان بالا مثل یورو 2004 میشه که یونان همه رو یک هیچ برد و شد قهرمان. حالا این چه فایده ای داشت؟ نه کسی از بازیش خوشش اومد نه از نتایج راضی بود. چون تیم هایی که درست و حسابی بازی می کردن حذف شدن.
حداقل توی این جام اروگوئه و مکزیکو داریم که زیاد حمله می کنن. بعلاوه آرزانتین و کمی پرتغال و آلمان. آسیایی هام عملکردشون عالی بوده که 100% نتیجه برنامه ریزی های بلند مدتشونه.

united
25-06-2010, 16:31
ایتالیایی که به اصطلاح قهرمان جهان بود وقتی نتونست نیوزلند رو بزنه باید صعود هم می کرد؟
شما مثه اینکه چیزی از فوتبال نمی دونی، آخه دشمن دیرینه مارادونا(فیفا) که 90 نذاشت قهرمان بشه می خواد قهرمانش کنه؟
شما از حذف ایتالیا در شوکی و پست هات ارزش قانونی نداره.

باید ها و نبایدها رو شما تعیین نمیکنی بلکه قوانین فوتبال و نحوه امتیاز گرفتن تیمها تعیین میکنه
ایتالیا اگه بازی آخرشو مساوی میکرد سعود میکرد و کیه که ندونه داور دو تا گل ایتالیا رو قبول نکرد
البته قبول دارم ایتالیا خوب بازی نکرد ولی در مجموع ایتالیا به حقش نرسید
در ضمن نیوزیلند هم آمده بود که در این بازیها فقط دفاع کنه و دیدید که با این روش سه تا بازیشو مساوی کرد

Mehrangz
25-06-2010, 16:48
دیکه ماژینو هم ندارن

مطمئن باش امسال آلمان به نیمه نهایی هم نمی رسه حتی با وجود حذف تیم های بزرگی مثل ایتالیا ، فرانسه و هلند و ... آرژانتین یه پایه فیناله داداش :D

sAeEd_kHaAn
25-06-2010, 16:51
ایتالیا با بدشانسی حدف شد جامی به این مزخرفی ندیدم فینالیستای دوره قبل خذف شدن قبول دارم ایتالیا اون ایتالیای دوره قبل نبود اما میتونست بهتر از این تو جام نتیجه بگیره . متاسفم :41:

matarsaak
25-06-2010, 16:57
حالش به همینه

danielo
25-06-2010, 17:15

دیگه خیلی رو میخواد دادن پست

Hamid Hamid
25-06-2010, 17:16
دليل اصلي اين كه اين جام اينطور غير قابل پيش بيني شده:
سطح فني تيم ها خيلي به هم نزديك شده و بازيكنها در اكثر تيمها تقريبآ قدرتهاشون با هم برابر هست.البته استثنا هم داريم كه به تعداد انگشتان 2 دست هستند(مسي.كريستين.روني و...)
دليل دوم هم مسن شدن اكثر تيم ها در جام بود.
مثلآ همين فرانسه به جز گوركف و سانيا و ريبري همه 30 سال به بالا بودن(گالاس.آنلكا.گووو.اورا. انري.ديارا.تولالان و...)
يا انگليس به جز روني و لنون و ميلنر و2تا ذخيره ديگه همه پا به سن گذاشتن.جرارد ديگه مثل 4سال پيش سر و ته زمين و طي نميكنه.جان تري نه انگيزه داره و نه مثل سابق توان كافي.
به نظرم تيمهايي مثل ژاپن و كره و اسلوواكي(كه كاپيتانش تنها 26 سالش هست) كه تيمهاي انرژيك و جوون هستند به خاطر همين فاكتورها تا الان موفق بودن.

Mammad Prince
25-06-2010, 17:25
به نظر من که خیلی جام خوبیه !
حذف ایتالیا و فرانسه با نتایج و عملکرد واقعا ضعیف ( نه شانس ! ) تلنگری به قدرت های بزرگ فوتبال بود که :
قدرت های بزرگ همیشه بزرگ نمی مانند ...
در عوض آرژانتین و اسپانیا و آلمان ( صرف نظر از نتیجه در مقابل صربستان ) و برزیل و دیگر قدرت های مثل همیشه ظاهر شده اند و من خودم به شخصه علاقه زیادی به اتحاد تیم آرژانتین و مربی کهنه کار آن دارم !
به امید قهرمانی تیم یک پارچه آرژانتین

xerxes again
25-06-2010, 21:00
ولی بخواین حساب کنید آرژانتین که هنوز با یه تیم قوی برخورد نکرده به نظر من برداش هم خیلی زوری بوده...

:18::18::18::18:
حق کاملاَ با شماست. 100%
ما از بازی های حیرت آور انگلیس جلوی تیم های درجه یک رده بندی فیفا مثه الجزایر و اسلوونی با بردهای با اختلاف و مقتدارانه و صعود از گروه به این سختی به عنوان تیم دوم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! کاملاَ کف کردم و این تیم رو مدعی شماره 1 می دونم. بی شوخی.

CHEGUEVARA.
26-06-2010, 01:38

بینم شما اصلا" بازیهارو میبینی......؟؟؟؟
میدونی که آرژانتین کدومه.....؟؟؟؟:13:
و در آخر توصیه میکنم که زیاد فکر نکن عمو جون.....:27:

lahij_web
26-06-2010, 01:55
فرانسه هر وقت رسید به جام جهانی یه مربی مورد دار باهاش بود !
98 رو بدون کانتونا و دیوید ژینولا و ... بردن فکر کردن اینبار هم همینطوره ... اگه کانتونا نبود تو تیم زیدان بود و 10 تا مهره دیگه ! نه اینکه الان که زیدان نیست ، بنزما دعوت نشد و هانری و سیسه نیمکت نشستن و ژیناک !!!!! بازی کرد به جاشون و ... !
بایدم اینجا واسه فرانسه کری بخونید ! :41:
زیادم به آرژانتین ننازید ! پیازداغشم زیاد نکنین !
این جناب مارادوونننا میون کوران تیم یک چشمش رو پادشاه کرده ظاهرا !
جامی که فرانسه و ایتالیاش اینطوری زپرتی بیان و انگلیسش اونطوری درب و داغون باشه بهتره همون الجزائر میومد بالا و تا فینال...!
...
با همه تعصباتی که تو تک تک پست ها هست ( نباشه که بی مزه میشه تاپیک !!!! ) هلند بنده خدا بعد از اینهمه ناکامی و با اینهمه ستاره بدشانس تو جام های مختلف بیاد بالا حال میده ... !
...
اهم اهممممممممممم !

sAeEd_kHaAn
26-06-2010, 11:18
بعد از حذف ایتالیای بزرگ دیگه جام بی مزه شده :41:
هلند و ارژانتین از بین تیم های بالا اومده دوست داشتنی ترن امیدواره یکیشون قهرمان بشه