PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در باره پلاگین

سونامی
25-06-2010, 00:46
Shadow & Highlight

EXPOUSE

Variations
Duplicate

این گزینه ها رو لطفا توضیح دهید البته با تصویر

کاربرد گزینه زیر

Calculations

مممنون از زحماتتون:11::11::11:

سونامی
25-06-2010, 00:56
میشه در باره پلاگین و آموزش و نحوه استفاده از ان را بگید

تو سایت سرچ کردم چند تا چیز پیدا کردم ولی نشد مشکلم حل

خواستم ببینم دوستان من فایل دانلود شده رو تو فایل پلاگین میریزم و از منو فیلتر گزینه آخر رو باید انت خاب کنم ؟

pedramh
25-06-2010, 13:42
Shadow & Highlight
شدت سایه ها و نور عکس رو تنظیم میکنه.

EXPOUSE
من همچین گزینه ای تا حالا ندیدم ولی اگر منظورتون Exposure هست به طور مختصر کارش تنظیم نور هست.

Variations
با این گزینه میتونی در قسمت های مختلف عکس تغییر رنگ ایجاد کنی بیشتر به در تیره و روشن کردن عکس میخوره :21:(با کلیک کردن روی قسمت های مختلف که در کادر نمایش داده میشه میتونی در صد رنگ ها رو در عکس بالا و پایین ببری یا اون رو روشن یا تاریک تر کنی)

Duplicate
این هم که از اسمش معلومه عکست رو تکرار میکنه یعنی اگه اینو رو یک عکس بزنی اون رو در یک سند جدید تکرار میکنه.

Calculations
درباره این گزینه باید بگم که اطلاعات زیادی ازش ندارم فقط میدونم که تصویر رو سیاه و سفید میکنه و به سه صورت میتونه خروجی بده! (راستش تا حالا سراغ این گزینه نرفته بودم:27:)
و در آخر این سوالا چه ربطی به پلاگین داشت؟ :13:

pedramh
25-06-2010, 13:46
پلاگین ها معمولا یصورت فایل اجرایی (executable) هستند که میتونید به راحتی مثل هر برنامه ی دیگه ای اونا رو نصب کنید و بعد از نصب معمولا به منوی F i l t e r ها اضافه میشند به صورت یک گزینه ی مجزا .
در مورد نحوا استفاده هم که هر پلاگین کارکرد خودش رو داره و نحوه استفاده هر کدوم با اون یکی فرق میکنه!
:11:

unicef
25-06-2010, 13:54
با سلام ...

در تکمیل توضیحات خوب پدارم عزیز

بعضی از پلاگین ها هم باید در مسیر مربوطه مثل فیلتر کپی شوند و فایل اجرای ندارد

یعنی میشه گفت بعضی پلاگین ها باید نصب بشوند و بعضی پلاگین ها باید کپی شوند

موفق باشید