PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیفون 4 یا 3gs

koroshfe
24-06-2010, 19:52
دوستان می تونند در این تاپیک نظرشون رو که بیشتر بین انتخاب آیفون 4 و 3gs هست رو بیان کنند!
برای مثال خود من بین این دو مشکل داشتم!
از شکل تری جی اس خوشم می آد ولی قابلیت آیفون 4 بیشتره!
اما وفتی که درست و حسابی روی 4 رو دیدم از اون خوشم اومد!
و دارم اونو می گیرم!
با تشکر از دوستان!

yas_6969
24-06-2010, 20:04
با اومدن OS 4.0 همه چی از نظر من به اختلاف قیمت این دو گوشی تو ایران داره
اگه خیلی اختلاف قیمت داشته باشن 3GS خیلی به صرفه تر میشه

payamf1
24-06-2010, 20:43
همون 4 رو بگیر.
جدیدتره و از همه مهمتر سرعت و صفحه قویتری داره...

maz18
25-06-2010, 08:44
شنیدین که میگن lcd آیفون 4 مشکل داره و لکه های زردرنگ روش بوجود میاد ؟

tazphoenix
25-06-2010, 10:30
آره ولی چنتا راه حل واسش ارائه دادن ولی هیچکدوم بدرد نمیخوره جدا از اون اپل این همه منم منم می کرد کهبدنش خش بر نمیداره مث اینکه دروغ می گفت بازم بدنه خش برمیداره.

steve_jobs47
25-06-2010, 10:45
آره ولی چنتا راه حل واسش ارائه دادن ولی هیچکدوم بدرد نمیخوره جدا از اون اپل این همه منم منم می کرد کهبدنش خش بر نمیداره مث اینکه دروغ می گفت بازم بدنه خش برمیداره.

دوست عزيز فعلا اينها در حد شايعه هست.... بزاريد كسي كه خريده بياد و يه ريويو كامل بده بعد نظر بديم..

tazphoenix
25-06-2010, 14:34
شایعه چیه داداش من؟؟؟!!!
شما اینترنت درست حسابی داری برو youtube سرچ کن Iphone 4 yellow spot display بعد خودت با چشات دیدی بیا اینجا بگو شایعست.

Stream
25-06-2010, 15:17
شایعه چیه داداش من؟؟؟!!!
شما اینترنت درست حسابی داری برو youtube سرچ کن Iphone 4 yellow spot display بعد خودت با چشات دیدی بیا اینجا بگو شایعست.
مشکل لکه زرد تا 48 ساعت بعد از استفاده بطور اتوماتیک رفع میشه و برمی گرده به نوع ساخت این صفحات .. یکم به جای Youtube در اینترنت سرچ کنید تا اطلاعات مفید پیدا کنید نه ویدیو های غیر قابل اطمینان.. به علاوه اینکه Apple گفته هر کسی توی آیفونش این نقطه زرد رو دیده بهشون همون لحظه یک آیفون جدید میده .. نیاز به جوسازی نیست دوست عزیز!

در مورد صفحه، Apple گفته صفحه آیفون 4 مقاوم در برابر خش هست، معنیش این نیست که هیچ وقت روش خش نمیفته. شما روی الماس هم اگه بخوای می تونی خش بندازی! اون ویدیو هایی هم که توی یوتوب هست رو اگه با هر گوشی دیگه ای به جای آیفون 4 می کردند نتیجه اگه بدتر نمی شد هیچ وقت بهتر هم نمی شد. مقایسه ای نگاه کنید از نظر خش افتادن آیفون 4 نسبت به آیفون 3GS و بقیه گوشی ها صفحه مقاوم تری نسبت به خش داره .. ولی کماکان 5-6 بار اون هم رو به سمت شیشه (کاری که توی ویدیو ها می کنند) بندازیدش زمین هیچ گوشی ای دووم نمیاره نه فقط آیفون ! بله آیفون در مقابل میخ و پیچ و آچار هم مقاوم نیست!

joe_satriani
25-06-2010, 18:05
شایعه چیه داداش من؟؟؟!!!

در برخی آیفون های جدید دیده شده و آن وجود نقاط زرد رنگ روی نمایشگر برخی آیفون ها است که در زاویه های خاصی بیشتر دیده می شود. انگجت برای این مشکل یک نظر سنجی به راه انداخت. از ۲۹ هزار نفری که آیفون جدید را دریافت کرده بودند و در این نظر سنجی شرکت کرده بودند ۱۶ هزار نفرشان این نقاط زرد رنگ را روی نمایشگر آیفون خودشان می دیدند. اما بعدا اپل اعلام کرد که این مشکل بعد از دو روز استفاده از آیفون رفع می شود و به دلیل ماده ای است که در ساخت نمایشگر استفاده شده. بنابراین نباید نگران آن باشید.

tazphoenix
25-06-2010, 19:12
در برخی آیفون های جدید دیده شده و آن وجود نقاط زرد رنگ روی نمایشگر برخی آیفون ها است که در زاویه های خاصی بیشتر دیده می شود. انگجت برای این مشکل یک نظر سنجی به راه انداخت. از ۲۹ هزار نفری که آیفون جدید را دریافت کرده بودند و در این نظر سنجی شرکت کرده بودند ۱۶ هزار نفرشان این نقاط زرد رنگ را روی نمایشگر آیفون خودشان می دیدند. اما بعدا اپل اعلام کرد که این مشکل بعد از دو روز استفاده از آیفون رفع می شود و به دلیل ماده ای است که در ساخت نمایشگر استفاده شده. بنابراین نباید نگران آن باشید.
(نقل واژه به واژه از نارنجی)این چیزیه که اپل گفته دلیل بر درست بودنش نیست.

مشکل لکه زرد تا 48 ساعت بعد از استفاده بطور اتوماتیک رفع میشه و برمی گرده به نوع ساخت این صفحات .. یکم به جای Youtube در اینترنت سرچ کنید تا اطلاعات مفید پیدا کنید نه ویدیو های غیر قابل اطمینان.. به علاوه اینکه Apple گفته هر کسی توی آیفونش این نقطه زرد رو دیده بهشون همون لحظه یک آیفون جدید میده .. نیاز به جوسازی نیست دوست عزیز!

در مورد صفحه، Apple گفته صفحه آیفون 4 مقاوم در برابر خش هست، معنیش این نیست که هیچ وقت روش خش نمیفته. شما روی الماس هم اگه بخوای می تونی خش بندازی! اون ویدیو هایی هم که توی یوتوب هست رو اگه با هر گوشی دیگه ای به جای آیفون 4 می کردند نتیجه اگه بدتر نمی شد هیچ وقت بهتر هم نمی شد. مقایسه ای نگاه کنید از نظر خش افتادن آیفون 4 نسبت به آیفون 3GS و بقیه گوشی ها صفحه مقاوم تری نسبت به خش داره .. ولی کماکان 5-6 بار اون هم رو به سمت شیشه (کاری که توی ویدیو ها می کنند) بندازیدش زمین هیچ گوشی ای دووم نمیاره نه فقط آیفون ! بله آیفون در مقابل میخ و پیچ و آچار هم مقاوم نیست!
جو سازی چیه!
طبق آماری که انگجت گرفته بیشتر از نصف کسایی که شرکت کردن لکه رو دیدن.هیچ اثباتی هم نیست که بره یا برای بقیه این مسئله بوجود بیاد.در مورد آنتن هم مشکل داره یعنی فقط گوشی رو باید از بالا و پایین بگیری تا آنتنت کم نشه یا به قول استیو جابز:شما گوشی رو درست نمیگیری!
صفحشم از 3gs ضعیف تره TiPb تست کرده iphone 4 زودتر میشکنه.این علاوه بر باگ های حل نشده ی گوشیه.خیلی ها میگفتن 3gs زیاد خش برمیداره ولی طبق گفته ی اونایی که iphone 4 دارن اگه سری جدید بیشتر از قبلی خش نگیره کمتر هم نمیگیره.من خودم دوست دارم یدونه داشتم باشم ولی با مشکل ها ی فعلی فقط باید منتظر موند دید چی میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد از 4 بار انداختن.

لکه ی زرد.

Stream
25-06-2010, 20:03

جو سازی چیه!
طبق آماری که انگجت گرفته بیشتر از نصف کسایی که شرکت کردن لکه رو دیدن.هیچ اثباتی هم نیست که بره یا برای بقیه این مسئله بوجود بیاد.در مورد آنتن هم مشکل داره یعنی فقط گوشی رو باید از بالا و پایین بگیری تا آنتنت کم نشه یا به قول استیو جابز:شما گوشی رو درست نمیگیری!
صفحشم از 3gs ضعیف تره TiPb تست کرده iphone 4 زودتر میشکنه.این علاوه بر باگ های حل نشده ی گوشیه.خیلی ها میگفتن 3gs زیاد خش برمیداره ولی طبق گفته ی اونایی که iphone 4 دارن اگه سری جدید بیشتر از قبلی خش نگیره کمتر هم نمیگیره.من خودم دوست دارم یدونه داشتم باشم ولی با مشکل ها ی فعلی فقط باید منتظر موند دید چی میشه.

بعد از 4 بار انداختن.

لکه ی زرد.

وقتی چنین چیزی Apple میگه مسلما دلیل بر صحیح بودنشه .. نمیشه Apple بگه دو روز دیگه صفحه هاتون درست میشه و بعد درست نشه. همونطور که مشخصه دیگه هم خبر جدیدی از صفحه زرد منتشر نشده که دلیلش مسلما رفع مشکل بوده .. به هر حال فقط دو سه روز صبر کردن این رو دقیقا مشخص می کنه.

مشکل آنتن تنها مشکل منطقیه که خب یا درست میشه یه جوری یا نمیشه .. اگه درست نشه بله باید گفت یک ایراد Design بوده . باز هم باید صبر کنیم ببینیم اخبار بعدی چیه. قضیه Hold Differently استیو جابز هم بیشتر شوخی بوده . مطمئنا همه توی Apple و AT&T و بقیه اپراتورها در حال کار هستن تا این مشکل رو برطرف کنن .. باید ببینیم چقدر طول می کشه تا برطرف بشه.

در مورد خش صفحه هم که اکثر مطالب درباره شکستن بوده و نه خش .. ولی خب باز هم باید همونطور که شما گفتید صبر کنیم مدتی بگذره و خود کاربرها کم کم نظراتشون رو بیان کنند. از روی چند تا ویویو و عکس نمیشه تصمیم گیری قطعی کرد. به هر حال مشکل خش گرفتن و شکستن مشکل حاد و مهمی نیست، مشکلیه که در هر نوع وسیله ای وجود داره و در آیفون 4 هم اگه بهتر از همه اسمارت فون ها نباشه، مسلما بدتر از همشون هم نیست و حتی با همین اوصاف هم کاملا در رده قابل قبول قرار می گیره. خوشبختانه Apple انتظارهای کاربرها رو بالا برده!

tazphoenix
25-06-2010, 22:51
من نمیگم الان نتیجه گیری کنیم که!من خودم معتقدم گوشی یعنی iphone بقیه حروم کردن پوله خودم iphone دادم HD2 گرفتم خیلی پشیمونم.در مورد شکستن هم خوب مطالب بیشتر در مورد همین بوده ولی وقتی اپل داد میزنه میگه بدون خش...!

مشکل آنتن تنها مشکل منطقیه که خب یا درست میشه یه جوری یا نمیشه .. اگه درست نشه بله باید گفت یک ایراد Design بوده
چجوری درست شه؟مگه این که اپل به طرز دیوانه واری تموم گوشی های iphone رو تعویض کنه و طراحی جدید برای iphone 4 بده!تازه فقط استیو جابز نیست که میگه Hold Diffrently!شما یه ایمیل به support اپل بزن بگو iphone 4 دارم وقتی میگیرم تو دستم آنتن میپره 100% این جوابو میگیری:
Your'e holding it wrong!

به نظر شوخیه؟

joe_satriani
25-06-2010, 23:07

خودمم ميدونستم / پس فكر كردي جمله رو خودم گفتم؟

gtairani
25-06-2010, 23:12
۴ نگیر.
مشکل صفحه داره.

SIMON137
25-06-2010, 23:30
و اینک من وارد می شوم . جووووون ، بحث ، من خیلی دوست دارم :دی

تصویر زیر اونطوری که یادمه مربوطه به اون زیر آبی رفتن گیزمودو هست

لکه زرد هم که دوستان گفتند رفع میشه

در مورد سایر مشکلات تا به دست همه نرسه ، امتحان نکنند ، هیچ نظری نمیشه داد

نمی دونم شما جو سازی بر علیه آیپد رو یادتونه یا نه ، تا حدی که آیپد رو با سنگ مقایسه می کردن و می گفتن قابلیت های سنگ بیشتره ولی خب شاهد بودید چه بود و چه شد ...

آیفون هم همینه ، چهار نفر میان یک چیزی پخش می کنم ، بقیه هم مثل همیشه بدون هیچ اطلاعات سریع گسترش میدن اونارو اصلا روش فکر نمی کنن

خیلی جالبه همه گیر دادن به شکستن آیفون ، گویا همه از صحبت های استیو برداشت غلط کردن ، استیو گفت مقاومه نه اینکه نشکن ، بنده به خاطر اثبات این قضیه هم شده حاضرم آیفون رو که گرفتم بندازم زمین ... گوشی رفیقم مثل ماله من i900 هست ، تو خیابون از دستش افتاد دو تا خط برداشت که محافظ رو عوض کرد درست شد ، والا اینطوری که این عکس ها میگن گویا ملت گوشی رو می برن میدن دست بسکتبالیست های بلند قد یک سطح خفن زبر هم میدن میگن بکوب زمین تازه آیفون باریکترین تلفن هوشمنده ، من که هیچ اعتمادی به این تصاویر ندارم ، بگیرم حتما تست می کنم !!!

بهترین راه اینه شما صبر کن بیاد دسته یوزر ها بررسی یوزر هارو ببینیم

Stream
26-06-2010, 00:28
من نمیگم الان نتیجه گیری کنیم که!من خودم معتقدم گوشی یعنی iphone بقیه حروم کردن پوله خودم iphone دادم HD2 گرفتم خیلی پشیمونم.در مورد شکستن هم خوب مطالب بیشتر در مورد همین بوده ولی وقتی اپل داد میزنه میگه بدون خش...!

Apple داد نزد بدون خش !!
Apple فقط گفت صفحه Scratch Resistant است، نه Scratch Proof . این دو با هم زمین تا آسمون تفاوت دارند. این عکس ها هم که مثلا Hair Scratch و ... رو من باور نمی کنم و کاملا فکر می کنم هدفشون تخریب است. تازه این عکسی که گذاشتید روش دستکاری هم شده تا خش بوجود اومده (به هر دلیلی، که گفته شده تار مو!) رو نشون بده وگرنه اصلا قابل دیدن نبوده!

چجوری درست شه؟مگه این که اپل به طرز دیوانه واری تموم گوشی های iphone رو تعویض کنه و طراحی جدید برای iphone 4 بده!تازه فقط استیو جابز نیست که میگه Hold Diffrently!شما یه ایمیل به support اپل بزن بگو iphone 4 دارم وقتی میگیرم تو دستم آنتن میپره 100% این جوابو میگیری:
Your'e holding it wrong!

به نظر شوخیه؟براتون توضیح میدم چطوری درست میشه.. به هیچ وجه هم نیازی به تعویض تمام آیفون ها و طراحی جدید و ... نیست :46:

مشکل آنتن اینه که وقتی دستتون رو روی اون قسمت می گیرید، چون بدن انسان تا حدی رسانای الکتریکی هست باعث میشه سیگنال های دو آنتن با هم تداخل کنند.

آنتن سمت چپ به GPS, Wi-Fi, Bluetooth متصله و آنتن سمت راست به سیستم مخابراتی که اتصالشون به هم توسط دست باعث این تداخل ها شده .. این تداخل کاملا وابسته است به فرکانس های Sampling و Scanning ماژول هایی که به آنتن ها متصل هستند. Apple با تغییر فرکانس ها، Period های Sampling، و این طور کارها می تونه رفتار این آنتن ها رو تا حد خیلی زیادی عوض کنه .. حتی می تونه با خارج کردن این ماژول ها موقع برقراری تماس و با استفاده از Proximity Sensor بطور کامل از مدار خارجشون کنه و در نهایت می تونه تاثیر این اشکال رو تا حد خیلی خیلی زیادی کم کنه.

خیلی کارهای دیگه هم می تونه انجام بده .. مسلما این نیست که چون این مشکل سخت افزاری به چشم میاد پس باید همه آیفون ها عوض بشن! اشکالات خیلی خیلی وحشتناک تر سخت افزاری با نرم افزار قابل پوشش هستن .. این که چیزی نیست دوست من. :46::31:

در مورد قضیه Hold Differently ، من امروز سه بار با Expert های Apple صحبت کردم (البته دلیل صحبت اصلا این قضیه نبود) و در نهایت وقتی این قضیه رو ازشون پرسیدم خیلی راحت گفتن که اونها هم مثل خود ما خبرهایی شنیدن و از من Feedback خواستند که آیا چنین مشکلی رو داشتم یا نه و اگه داشتم در چه حد بوده و ... حالا چند نفر چند تا پیام دریافت کردن و مسلا استیو جابز یکی دو تا ایمیل به چند نفر داده که گفته درست بگیرید به نظر من بیشتر جنبه شوخی داشته به خصوص استیو جابز که اکثر مواقع موقع جواب دادن ایمیل این وبلاگ نویس ها و خبرنگارها با طنز پاسخ میده. :46:

یک نکته جالب: چرا یک نفر از این افرادی که این همه ویدیو از این چیزها درست کردن نمی گن حتی یک مورد هنگ/کرش/قفل توی آیفون 4 تا حالا دیده نشده؟ :دی

payamf1
26-06-2010, 08:42
دوستان چرا بحثو میپیچونید؟ آیفون 4 در یک روز 1.5 میلیون دستگاه فروخت و یعنی الان این همه ملت دارن استفاده میکنن از این گوشی حالا شما 2 3 نفر گیر دادین به زردی صفحه و آنتن و ... در حالیکه حتی گوشیرو دستتون نگرفتین؟ چرا اینقدر شایعه پراکنی میکنید؟
خدا رو شکر اینجا شده محل کپی اخبار گاز معده ای گیزمودو... :13:

tazphoenix
26-06-2010, 10:00
دوستان من چنتا فید رو دنبال میکنم ولی قسم میخورم یه بارم گیزمودو رو اد نکردم.
در مورد آنتن هم میدونم چرا اینجوری میشه ولی جدا از همه ی مشکلها چرا اپل باید طوری طراحی کنه که نصف مردم لکه زرد ببینن؟چرا طوری طراحی کنه که وقتی دو طرف گوشی رو دست میگیری باید آنتنت بپره؟
در مورد ایمیل هم شما استیو جابز روزی چند هزار نفر ایمیل بزنن بگن مشکل آنتن داریم جواب شوخی میدی؟هنگ و کرش و غیره هم نبوده چون اپل نسخه ی آزمایشی ios4 رو رو ارائه کرد تا همه تستش کنن نمیتونه نسخه ی آزمایشی گوشی رو هم بده که!در شمن یسری شایعه هست که هفته ی دیگه ios 4.0.1 میاد ولی فعلا" در حد شایعست.
در مورد اون خط هم واقعیه و صاحب گوشی گفته در اثر استفاده ی عادی بوجود اومده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بیا مشکل جدیدتر میخای؟چنتا از گوشی های iphone 4 جای + و - ولومهاش عوض شده!

حالا لطفا" دقت کنین.من نمیگم iphone 4 ارزش خرید نداره.میگم وقتی اپل میگه iphone 4 بیشترین درصد کاربران (حداقل تو آمریکا) رو داره یذره بیشتر دقت کنه خوب!

SIMON137
26-06-2010, 10:35
در مورد آنتن هم میدونم چرا اینجوری میشه ولی جدا از همه ی مشکلها چرا اپل باید طوری طراحی کنه که نصف مردم لکه زرد ببینن؟چرا طوری طراحی کنه که وقتی دو طرف گوشی رو دست میگیری باید آنتنت بپره؟
در مورد ایمیل هم شما استیو جابز روزی چند هزار نفر ایمیل بزنن بگن مشکل آنتن داریم جواب شوخی میدی؟هنگ و کرش و غیره هم نبوده چون اپل نسخه ی آزمایشی ios4 رو رو ارائه کرد تا همه تستش کنن نمیتونه نسخه ی آزمایشی گوشی رو هم بده که!در شمن یسری شایعه هست که هفته ی دیگه ios 4.0.1 میاد ولی فعلا" در حد شایعست.

بیا مشکل جدیدتر میخای؟چنتا از گوشی های iphone 4 جای + و - ولومهاش عوض شده!

حالا لطفا" دقت کنین.من نمیگم iphone 4 ارزش خرید نداره.میگم وقتی اپل میگه iphone 4 بیشترین درصد کاربران (حداقل تو آمریکا) رو داره یذره بیشتر دقت کنه خوب!
لکه زرد : به گفته اپل که دو روز پس از استفاده از بین میره ، پس دلیلی برای بحث نداره ، چرا کسی نپرسید چطور 326 پیکسل رو در هر اینچ قرار دادید ولی همه نگران یک لکه هستند ؟ خب به دلیل مواد سازنده می تونه باشه ....

در مورد آنتن : شک نکن که استیو به صورت جدی پاسخ نداده ولی تا دلت بخواد راه کار داریم که مشکل آنتن رو از بین ببریم ، یکی از آسون ترین راه کار ها هم استفاده از بامپر هست یا شیلد محافظ صفحه و هزاران راه حل دیگه که تو اینترنت ریخته

در مورد خط : ایشون که صاحب گوشی باشن چند روزه که آیفون رو خریده و داره استفاده می کنه ؟ چجور استفاده ای می کنه ؟ چطور مثلا دوستانی مثلا جناب استریم تا به حال این مشکل رو نداشتن ، در اثر استفاده عادی یعنی اینکه شما شب می خوابی صبح پامیشی می بینی خط افتاده رو گوشی ...!!!

مشکل جدید : یک عکس کوچیک در یک سایت که من معتبر نمی دونمش ، حداقل چند عکس از یک سایت معتبر قرار میدادید . این هم از همون مواردی هست که بدون اعتبار سریع پخش میشه

این استیوی که من می بینم اونقدر به فکر سود و سهام و اینجور چیزا هست ، که به راحتی هر مشکلی رو رفع می کنه یا حداقل ماس مالیش می کنه

یادمه یکی از دوستان گفته بود ، شاید اون موقع که توی کنفرانس استیو دو گوشی رو کنار هم گذاشته بود به دلیل بد گرفتن گوشی در دفعه اول ، تونست با 3gs بره اینترنت ولی با 4 نتونست ، توجه شمارو به دیدن چند تصویر جلب می کنم.
تصویر اول بالا سمت چپ ماله همون موقعی هست که دو تا گوشی رو گرفته بود و آیفون 4 پیج رو باز نکرد و سایر تصاویر برای زمانی هست که آیفون 4 پیج رو باز کرد ( دلیلش هم وای فای های زیاد مردم بود که روشن بود و سرعت رو گرفته بود که بعد از اینکه خاموش کردند مشکل حل شد ) به نحوه گرفتن گوشی در دو مورد دقت کنید :

هر گوشی ممکنه هزاران مشکل داشته باشه ولی چون آیفون یک چیز تکه و رقیب زیاد داره ، خیلی ها به هر نحوی شده چه سالم چه ناسالم می خوان رقابت کنن باهاش ، ولی سایر گوشی ها هر مشکلی داشته باشه ، اصلا مانور نمیدن روش ، ولی آیفون کوچکترین مشکلی داشته باشه زمین و زمان رو می دوزن به هم

یکی هم محبت کنه به من بگه اون ایمیل که استیو داده رو چه ارگان رسمی تایید کرده ، یعنی طرف کی بوده که استیو بهش جواب داده ، عمرا به مردم عادی جواب بده ، می دونید در روز چندتا ایمیل براش میاد ، برای مدیر همچین شرکتی !!!! بعد میاد به ایمیل یوزر عادی جواب میده ؟

mohsenfhm
26-06-2010, 11:16
یکی هم محبت کنه به من بگه اون ایمیل که استیو داده رو چه ارگان رسمی تایید کرده ، یعنی طرف کی بوده که استیو بهش جواب داده ، عمرا به مردم عادی جواب بده ، می دونید در روز چندتا ایمیل براش میاد ، برای مدیر همچین شرکتی !!!! بعد میاد به ایمیل یوزر عادی جواب میده ؟ اينو موافقم . من چند ماه پيش يك ايميل براي استيو فرستادم ولي هنوز جواب نداده:31: حالا چطور ميتونه جواب چندين ميليون نفر رو بده ؟؟؟:18: فقط چند روز صبر كنيد همه چي مشخص ميشه . گرچه كه الان ديگه كسي در مورد زرد شدن چيزي نميگه . بهتون قول ميدم همون طوري كه اپل گفته بود بعد از 48 ساعت درست ميشه .

در ضمن ما منبعي به اين مطمئني داريم ( استريم رو ميگم ) چرا بايد حرفهاي مزخرف گيزمودو رو قبول كنيم . وقتي از ورود خبرنگاران گيزمودو به كنفرانس جلوگيري شد براش عقده شده :31:

Vallio
26-06-2010, 11:39
بچه ها این تاپیک بلکل مسخرست ، آخه اینم شد تاپیک، خوب معلومه ، مثل اینکه یه گوشی خیلی قدیمی نوکیا رو از یه گوشی جدید نوکیا مقایسه کرد از یه برند !

در ضمن صفحه نمایش ضد گلوله که واسش نذاشتن که ضد گلوله هم که باشه بالاخره روش خش میافته ! صفحه نمایش گوشیه دیگه !کسی که با این قیمت آیفون چاهار :دی ! میخره که باهاش فوتبال بازی نمیکنه که ! از 500 طبقه که نمیندازدش پایین که !

در ضمن تا وقتیکه گوشیو نگرفتین دست اون زردی رو بیخیال بشد ، شاید مال دوربین یا چیزای دیگه ای باشه ، آخه اپل وقتیکه چیزی میده بیرون همه چیزشو چک میکنه ، ایران خودرو که نیست ، با آبروش هیچوقت بازی نمیکنه !

Stream
26-06-2010, 11:41

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبیا مشکل جدیدتر میخای؟چنتا از گوشی های iphone 4 جای + و - ولومهاش عوض شده!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا لطفا" دقت کنین.من نمیگم iphone 4 ارزش خرید نداره.میگم وقتی اپل میگه iphone 4 بیشترین درصد کاربران (حداقل تو آمریکا) رو داره یذره بیشتر دقت کنه خوب!

اتفاقا گیزمودو وبلاگ بدی نیست .. ولی خب همه این وبلاگ نویس ها نظر شخصی دارند و موقع خوندن مطالبشون آدم باید حواسش باشه که نظر شخصی اون افراد در مطالبشون نهفته است.

در مورد لکه زرد، ایراد طراحی Apple نیست. صرفا چون فاصله بین تولید و عرضه این آیفون ها کم بوده (توی انبار خاک نخوردن!) باعث شده این قسمت های زرد رنگ خودشون رو از دست ندن. قضیه حل شده و الان فکر نمی کنم دیگه لکه زردی وجود داشته باشه!

Apple طوری طراحی نکرده که آنتن مشکل داشته باشه، صرفا چند تا اتفاق سخت افزاری و نرم افزاری (که هیچ کدوم هم خود به خود ایراد نبودن) در کنار هم قرار گرفتن که باعث شده این مشکل بوجود بیاد. فعلا که گفته میشه دلیلش Quadband Calibration هست که اگه این باشه به راحتی هر چه تمام تر با یک آپدیت نرم افزاری کاملا قابل حله :46:

در مورد iOS 4.0.1 هم که اتفاقا خبر خوبیه اگه تایید بشه .. یعنی مشکل رو حل کردن.

ایمیل استیو جابز ، استیو جابز Customer Service اپل نیست که هر کسی مشکل داشت بهش ایمیل بزنه و منتظر پاسخ برای حل مشکلش باشه. ایمیل های قبلی استیو جابز درباره موضوعات مختلف رو ببینید همیشه کمی طنز توش داشته .. اگه استیو جابز میومد توی یک Press Conference و می گفت Hold Differently ، می شد ازش ایراد گرفت. چند تا ایمیل به چند تا وبلاگ نویس و خبرنگار که اصلا نشون دهنده چیزی نیست.

درباره بالا و پایین گذاشتن دکمه ها، شما اینو باور می کنی؟ :دی
به نظر من یک عده دیدن بحث گیر دادن به آیفون داغ شده، گفتن بگذار ما هم یکم جو بدیم کی به کیه ..! باز کردن آیفون و عوض کردن اون دو تا دکمه برای کسی که وارد باشه بیشتر از 5 دقیقه طول نمی کشه. به علاوه حتی اگه تعدادی ای آیفون ها (که بدون شک تعدادشون خیلی خیلی کمه) واقعا این ایراد توشون وجود داشته باشه، آیا این مشکل حادیه؟ مشکل طراحیه؟ چیزیه که گوشی رو ببره توی هر Apple Store توی 2-3 دقیقه براش درست می کنن. گرچه من باز هم فکر میکنم این چیزیه که خود کاربرها درست کردن.

منم موافقم که می شد بیشتر دقت کنه تا این مشکل آنتن پیش نیاد .. فکر می کنم Apple قصد داشت حالا که طرح آیفون لو رفته بوده هر چه زودتر به بازار بفرسته که باعث شد یک سری بی دقتی و عجله صورت بگیره .. به هر حال دلیل اینکه چنین مشکلاتی (که توی همه گوشی ها هست، ولی توی بوق و کرانه نمی گذارنشون) اینقدر سر و صدا کرده اینه که هیچ ایراد فنی دیگه ای از گوشی نتونستن بگیرن و گیر دادن به این چیزهای جزئی! اگه آیفون یک ایراد داشت یا توی یک زمینه خاص بطور محسوس ضعیف تر از رقیب ها بود اینقدر اون ایراد رو توی سرش می زدن که کسی این چیزها به ذهنش هم خطور نمی کرد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

payamf1
26-06-2010, 11:52
بله درسته قرار هست که دوشنبه برای دانود گذاشته بشه.

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:52 PM ----------

بله درسته قرار هست که دوشنبه برای دانود گذاشته بشه.

Sharim
26-06-2010, 11:53
انتخاب بین 3g و 4g به نظر من وابستگی کاملی به اختلاف قیمتشون داره ، درسته که شاید 4g مشکلاتی داشته باشه ولی 3g هم کامل نبوده و نیست . به هر حال روی نسخه جدید بیشتر کار شده و سعی بر این بوده که ایرادات قبلی رفع بشه . در طول این مدت هم تکنولوژِ پیشرفت کرده ، غیر از اینه : دی پس منطق حکم میکنه نسخه 4g انتخاب بهتری باشه .

همیشه پیشرو بودن ریسک داره . اگر میخاید پیشرو باشید ریسکش رو بپذیرید . وگرنه اجازه بدید تا دیگران پیشروی کنند و نتایجش رو اعلام کنند !!

tazphoenix
26-06-2010, 16:25
استیو به همه جواب نمیده ولی شده به خیلیا جواب بده تمام اون عکسا هم از سایت ها ی رسمیه چه باور کنی چه نکنی :دی
نوکیا خیلی فرق میکنه با اپل نوکیا روزی 3 تا مدل جدید میزنه اما اپلی که حداقل سالی یه بار اینکارو میکنه...چرا؟
دوستمون یجوری میگه ببر apple store درستش کنن اینگار چسبیده به خونشون :27: ولی اینا یی رو که میگم منبعم یوتیوب نیست که من روزی 6 7 تا سایت رو دنبال میکنم که خودشون کلی کاربر دارن همه که دروغ نمیگن و همه هم با اپل دشمن نیستن.
redmond pie
TiPb
Chronic dev blog
Iphone dev blog
و..

koroshfe
27-06-2010, 23:15
به نظر من که همون 4 بهتره در صورتی که 3 ها می گن 3جی اس بهتره با این که 4 رو تجربه نکردند!
اپل هیچگاه پسرفت نداشته و همیشه رو به جلو حرکت کرده!
همه به دلیل زیبایی 3 اونو می خواستند!
همه اون قوس پشت 3 رو دوست داشتند در حالی که هیچ عکس واضحی از 4 نبود!تا این که دوستان 4 رو از نزدیک لمس و درک کردند!
به هر دلیلی بخواهیم حساب کنیم 4 بهتره حتی از نظر زیبایی!
پس .........

koroshfe
27-06-2010, 23:20
و اما مشکل آیفون 4(مشکل اصلی)که تنها مشکل آن است!
آنتن دهی:این مشکل توسط گفته های بعضی از دوستان با اومدن پچی از طرف خود شرکت اپل رفع خواهد شد!
که اپل صریحا این را اعلام کرده است!اما حرفی از پچ زده نشده است!
اپل که یک شرکت رسمی است مجبور است برای رفع این مشکل یک ورژن کامل که به احتمال زیاد 4.1 نام دارد ارائه دهد!
پس آیفون 4 دیگر هیچ مشکلی ندارد و به عنوان بهترین گوشی موبایل سراسر جهان شناخته شده است!
چه برای کاربران و چه برای کارشناسان سختگیر!
بای.

koroshfe
27-06-2010, 23:27
مشکل آنتن دهی که به گفته ی دوست عزیزمون به دلیل برخورد دو سیم آنتن با همند به زودی از شرکت رسمی اپل رفع خواهد شد!
استیو جابز آیفون 4 را به رییس جمهور روسیه مدمدف معرفی می کند!
داستان از آنجا آغاز می شود که رییس جمهور روسیه طی سفری به کشور ایلات متحده آمریکا با استیو آشنا شده و او بهترین گوشی حال حاضر دنیا را به او معرفی می کند!
در ابتدا استیو از قابلیت های این شاهکار می گوید!
و بعد طرز گرفتن آن را به مدمدف می آموزد!
اما مدمدف با گرفتن آیفون 4 به صورت نا صحیح متوجه آنتن دهی آن که به صفر رسیده است نمی شود!
همان طور که در عکس ملاحظه می کنید دست مدمدف دقیقا بر روی جای معروف است!

tazphoenix
28-06-2010, 07:31
بگذریم کسی شنیده که iphone dev team تایید کرده سازنده ی spirit جیلبریک 4 رو ساخته (یازم spirit) و بعد از آپدیت احتمالی 4.0.1 یا 4.1 بیرون میده؟

koroshfe
28-06-2010, 08:30
سلام!
آخه مجبورن!
به نظر من تیم هکری نیستند که بیان پچ بدن بیرون چون یک شرکت رسمی و قابل اطمینانن باید یک ورژن رسمی ارائه بدن!
یا این که یکی از هکر ها بیاد مشکل رو حل کنه و اپل از ادامه ی کار دست بکشه که بعیده چون اپل تا حالا هر چی قل داده عمل کرده!گفته می شه اپل برای رفع این مشکل مهندس ها و هکر های بزرگی رو جمع آوری کرده!
بای!

tazphoenix
28-06-2010, 11:33
نه بعد از آپدیت میدن بیرون چون اگه قبلش بدن بیرون اپل میفهمه اونا از چه راهی استفاده کردن و اون راه رو میبنده واسه همین صبر میکنن.

C.Jack Sparrow
28-06-2010, 19:40
خب این تاپیک نباید باشه چون معلومه 4 بهتره!
از هر لحاظ!

itman
04-07-2010, 18:45
نه 3gs بهتره

SIMON137
04-07-2010, 19:15
نه 3gs بهتره
حرف جالبی بود و خنده دار

NINTENDO_DS
05-07-2010, 10:31
امیر جان نگاه کن یکبار ما کل کل شروع نکردیم دوباره همتون شروع کردین به مقایسه بعد هی میگین تقصیر منه

آخه 2 تا محصول از یک کمپانی رو که با هم مقایسه نمی کنن

SIMON137
05-07-2010, 12:42
امیر جان نگاه کن یکبار ما کل کل شروع نکردیم دوباره همتون شروع کردین به مقایسه بعد هی میگین تقصیر منه

آخه 2 تا محصول از یک کمپانی رو که با هم مقایسه نمی کنن
من که تاپیک نزدم ، کلا یک چیز مشخصی هست ، نسل بعدی هر گوشی بهتر از نسل قبله
اینم ماله قدیمه قبل از اون موضوعات

armin_punisher6
05-07-2010, 14:00
زدن این تاپیک بی فایدست.معلوم که 4 بهتره.دوربین بهتر فیلمبرداری بهتر سی پی یو بالاتر.رزولوشن تصویر بالاتر.کیفیت ال سی دی بهتر.باطری بهتر.سیستم عامل جدیدتر.

arash s.b
05-07-2010, 15:40
فکر می کنم هر چه زودتر این تاپیک بسته بشه بهتره.
وگر نه فکر کنم تا چند وقت دیگه منتظر تاپیک هایی همچون (آیفون 2g یا 4) باشیم.

NINTENDO_DS
05-07-2010, 16:04
فکر می کنم هر چه زودتر این تاپیک بسته بشه بهتره.
وگر نه فکر کنم تا چند وقت دیگه منتظر تاپیک هایی همچون (آیفون 2g یا 4) باشیم.

آره اتفاقا یک ایفون نسل دو رسیده دستم ببندین این تاپیکو تا اونو شروع نکردم وگرنه حس کنجکاویم میزنه بالا

payamf1
05-07-2010, 17:31
مدیر محترم لطف کنند تاپیکو ببندند. :11:

tazphoenix
05-07-2010, 20:09
payamf1 جان من تعجب میکنم خودت چرا مدیر نیستی من هر جا تو انجمن آیفون میرم ماشالله با ریخت(:دی)شما مواجه میشم!

NINTENDO_DS
06-07-2010, 10:55
payamf1 جان من تعجب میکنم خودت چرا مدیر نیستی من هر جا تو انجمن آیفون میرم ماشالله با ریخت(:دی)شما مواجه میشم!

مدیر باید همه بخش ها رو ساپورت کنه ولی پیام جان فقط گیر داده به آیفون در حالی که ما نزدیک به حداقل 10 بخش دیگه داریم

payamf1
06-07-2010, 12:00
مدیر باید همه بخش ها رو ساپورت کنه ولی پیام جان فقط گیر داده به آیفون در حالی که ما نزدیک به حداقل 10 بخش دیگه داریم
بحث گیر نیست من زمینه تخصصیم شبکه و کامپیوتر و هنوزم که هنوزه کار دوستان و اقوام رو هم انجام میدم ولی خوب علاقه شخصیم به آیفونه و میخوام تا جایی که میتونم کمکی بکنم. مگه بده؟

البته درسته فقط تو انجمن آیفونم اما تا یه مدت دیگه اون روی منو میبینین:دی دارم developer میشم ایشالا چندتا برنامه خوب و به درد بخور مینویسم برای دوستان پی سی ورلد...

قصدم کمکه نه چیز دیگه...

koroshfe
13-07-2010, 13:39
شما می گین تاپیکو ببندند اما وقتی که افرادی مثل itam نظر دیگری دارن من این تاپیک رو زدم!
الان خیلی از تی جی اس دارا نظرشون همینه!
بذارین شکشون رفع بشه!
راستی این که دو محصول یه کمپانی رو مقایسه نمی کنند من این تاپیکو زدم تا اونایی که تری جی اس دارن برن فور بگیرن یا نه!
بای