PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری (بک آپ گرفتن)

ramo_masih
24-06-2010, 09:24
با سلام

از تمامی هم انجمنی های عزیز خواشمندم در اسرع وقت به یاری این حقیر بشتابند .

لطفاً مرا در بک آپ گیری از دیتابیس اکانتینگی که با لینوکس راه اندازی شده کمک کنید.

من یه isp کوچک دارم که تازه (6ماه) افتتاح شده و از برنامه اکانتینگ IBSng A1.24 استفاده میکنم (هنوز درامدم اونقدری نیست که ورژن پولیشو بخرم به بچه های طرفدار کپی رایت بر نخوره) و از یه ICP توی تهران اینترنت میگرفتم که بدلیل پشتیبانی ضعیف و قطعی های مکرر مجبور به تعوض آن شدم و تمام IPهام قائدتاً تغییر کرد. حال یه مشکل بسیار بزرگ و نابود کننده برام پیش امده ، اونم اینکه دیگه وارد اکانتینگم نمیشم . البته اینم بگم که هر چی تلاش میکنم که IPهای جدید را روی اون ست کنم نمیشه و به IPهای قدیم هم برنمی گرده و با ریست شدن دوباره بر میگرده روی حالت اولیه ای که هیچی IP نداره . حال فقط میخوام از دیتابیس اکانتینگم یه بک آپ بگیرم و از نو اون را راه اندازی کنم . حالا از کسانی که میتوانند با کدنویسی در لینوکس اینجانب را راهنمایی کنند ، عاجزانه خواهش میکنم هرچه سریعتر من و از این وضعیت رو به مرگ نجاتم دهند .

لطفاً هرچه سریعتر به یاری من بیچاره که دو روزه کاربرام دارند مجانی استفاده می کنند بشتابید .

:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::4 1::41::41::41::41::41::41::41::41: