PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آنتی ویروس قدرتمند موبایل NetQin Mobile Anti-Virus 3.2 S60v5 SymbianOS9.4 Signed

mojtaba_sa
24-06-2010, 08:38
سلام

اپدیت جدید از این ویروس کش قدرتمند که به نظر من یکی از برنامه های اصلی گوشی هست...

الگوریتم برنامه به گونه ای هست که کمترین میزان Ram اشغال و زمان کمتری هم برای اسکن صرف بشه. آنتی ویروسی قدرتمند و کم حجم هست که قابلیت اسکن و شناسایی فایلهای آلوده و کدهای مخرب کامپیوتری و همچنین ویروسهای موبایل را دارد.
ساین شده است .
آپدیت خودکار
امکان انتخاب درایو مورد نظر برای اسکن
هشدار هنگام یافتن ویروس
پشتیبانی از زبان های مختلف..
از گوشیهای 5800,5530,N97,N97 mini,X6,5230,5235 پشتیبانی میکنه!!
و...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع i t - t c i

ebi66_boukan
16-07-2010, 09:06
فایل رو یه جای دیگه اپلود کنید.تو رپید ارور میده.ممنون

Hadi King
16-07-2010, 09:26
ضمیمه انجمن شــد برای دوستان :46:

Eshghe_door
18-07-2010, 10:49
فقط ويروس رو شناسايي ميكنه؟

با چي ميتونيم پاكش كنيم؟

Hadi King
18-07-2010, 11:54
فقط ويروس رو شناسايي ميكنه؟

با چي ميتونيم پاكش كنيم؟
آره فقط ویروس ها رو شناسایی میکنـــه ! برنامه هایی رو هم که میخوای نصب کنی هم میاد سرچ میکنه بعد اجازه نصب رو میده !
خودش اتوماتیک حذف میکنه بعد از پیـــدا کردن ولی برای من پیدا نکرده تا حالا :31: موبایــل هم پر ویــروس :21:
ولی برا سرعت گوشی خوبـــه :46:
موفق باشید!:40:

Noob Saibot
28-07-2010, 07:43
با سلام به همه.
واقعا آنتی ویروس خوبیه. قبلا رو N70 داشتم. سریع و کارامد هستش. خیلی خوشحال هستم که برای این پلتفورم نسخه جدید ارائه کرده.

hex161
31-08-2010, 10:38
دوستان اين ضد ويروس براي گوشي هاي نوكيا قبلا بصورت رايگان آپديت ميشد. اما الان ديگه آپديت نميشه.
الان بايد اين كد فعال سازي اين ضد ويروس رو خريداري كنيد.
اين ضد ويروس نسبت به ضد ويروسهاي ديگه خيلي قوي تره. واقعا سرعتش بالاست.
من رو گوشي 5800 نصب كردم. هرروز آپديت ميشه . فاير وال خوبي داره . همه جا فعال هست. و وقتي به اينترنت كانكت ميشم ، آيكونش بالا مياد و فعال بودنش رو اعلام ميكنه. sms و بلوتوث رو هم چك ميكنه . در ضمن زماني كه شما گوشي رو به كامپيوتر وصل ميكنيد باز هم فعال هست.
قيمتش خيلي پايينه. توصيه من اينه كه حتما اين ضدويروس قدرتمند رو بخريد . بخريد واسه اينكه هررزوز آپديت بشه.
تو ايران فقط شركت پناه ميفروشش. قيمتش 8 تومنه.
اينم سايتش :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید