PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک فیلم از سرعت دانلودسرویسهای EDGE ایرانسل

KING_DESIGNER
24-06-2010, 02:30
سلام
یکی از کاربران عزیز این فروم آقای truy زحمت کشیدند و یک فیلم از مراحل دانلود یک فایل رو برای من فرستادند
یک وبگردی کوتاه هم انجام دادند و من فیلم رو مقداری کم حجم کردم تا حدی که اعداد حروف قابل تشخیص و متمایز باشد. و کاربرانی که با سرعتهای پایین دانلود میکنند به مشکل دانلود برنخورند.

دوستانی که قصد تهیه سرویسهای GPRS و EDGE ایرانسل رو دارند با دیدن اینن فیلم میتونند از کیفیت سرویس اگاه بشوند.

از نظر من با توجه به سرعت خوبی که داره میتونه جاگزین مطمئنی به جای ADSL با سرعت 128 کیلوی مخابرات باشه باشه:20:

سرعت در این فیلم از 20 کمتر نمیشه و ماکزیمم تا 22 میره ولی بصورت پیوسته روی خط 21 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنه.
سرعت باز کردن صفحاتش هم بدک نیست.:20:
دانلود از سایت زیبای رپیدشیر:31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sei_pm
24-06-2010, 06:32
سلام
یکی از کاربران عزیز این فروم آقای truy زحمت کشیدند و یک فیلم از مراحل دانلود یک فایل رو برای من فرستادند
یک وبگردی کوتاه هم انجام دادند و من فیلم رو مقداری کم حجم کردم تا حدی که اعداد حروف قابل تشخیص و متمایز باشد. و کاربرانی که با سرعتهای پایین دانلود میکنند به مشکل دانلود برنخورند.

دوستانی که قصد تهیه سرویسهای GPRS و EDGE ایرانسل رو دارند با دیدن اینن فیلم میتونند از کیفیت سرویس اگاه بشوند.

از نظر من با توجه به سرعت خوبی که داره میتونه جاگزین مطمئنی به جای ADSL با سرعت 128 کیلوی مخابرات باشه باشه:20:

سرعت در این فیلم از 20 کمتر نمیشه و ماکزیمم تا 22 میره ولی بصورت پیوسته روی خط 21 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنه.

سرعت باز کردن صفحاتش هم بدک نیست.:20:

دانلود از سایت زیبای رپیدشیر:31:

بهتره هر کس می خواد از سرویس ایرانسل استفاده کنه با 1000 تومان سرویس یکروزه رو فعال کنه اگر بدردش خورد و خودش تونست با سرعت 20 دانلود کنه اقدام به تهیه سرویس کنه منتها مشکلش اینه که اگر شما با 1 کیلو بایت هم دانلود کنی نمی تونی بیای بگی چقدر دزدند چون برای این سرویس سرعت تعیین نشده . راستی شماره دکل هم بده شاید بعضی ها که سرعتشون کم بود شاید خواستن زیرش چادر بزنن اونجا زندگی کننند.

KING_DESIGNER
24-06-2010, 07:15
بهتره هر کس می خواد از سرویس ایرانسل استفاده کنه با 1000 تومان سرویس یکروزه رو فعال کنه اگر بدردش خورد و خودش تونست با سرعت 20 دانلود کنه اقدام به تهیه سرویس کنه منتها مشکلش اینه که اگر شما با 1 کیلو بایت هم دانلود کنی نمی تونی بیای بگی چقدر دزدند چون برای این سرویس سرعت تعیین نشده . راستی شماره دکل هم بده شاید بعضی ها که سرعتشون کم بود شاید خواستن زیرش چادر بزنن اونجا زندگی کننند.
کاملا تایید میشه :31:
یعنی کسی که میخواد کیفیت این سرویسها رو ببینه اصلا فیلم رو دانلود نکنه بره 1000 تومن هزینه کنه تا یه سرویس رو تجربه کنه که ایا خوبه ایا بده :20: واصلا هم لازم نیست فیلم بالا رو دانلود کنه.:27:
کاملا موافقم..:7:

mehrdad38
24-06-2010, 07:31
من 24 ساعته شو گرفتم متاسفانه سرعت اینجا پایینه نهایتا تا 7 می ره شانس نداریم:41:

sei_pm
24-06-2010, 07:37
من 24 ساعته شو گرفتم متاسفانه سرعت اینجا پایینه نهایتا تا 7 می ره شانس نداریم:41:

خوب پس شانس آوردی فیلم رو دانلود نکردی وگرنه 10000 تومن داده بودی .

pooria_googooli
24-06-2010, 11:46
دوستان آدرس سایت ایرانسل اون قسمتی که باید خرید رو اگه میشه لطف کنید بگید. ممنون

aliani
24-06-2010, 12:40
چی هست اصلا این سرویس یه توضیحی بدین لطفا ؟ :| با idm تست میکردین خیلی بهتر بود آخه اینجوری فقط با یه کانکشن داره دانلود میکنه که سرعتش عالیه

pooria_googooli
24-06-2010, 12:56
دوستان منم فعال کردم. حالا اگه میشه بگید چجوری میتونم رو لپتاپ ازش استفاده کنم

KING_DESIGNER
25-06-2010, 15:12
در این تاپیک امشب نحوه برقراری این سرویس رو برای کامپیوتر مینویسم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Tenacious
27-06-2010, 22:11
چی هست اصلا این سرویس یه توضیحی بدین لطفا ؟ :|

با این موافقم! یه توضیح در موردش بدی بدک نیست.:whistle:

KING_DESIGNER
27-06-2010, 22:36
لطف کنید تشریف بیارید به این تاپیک

David Jones
27-06-2010, 22:44
EDGE چیه ؟:20: