PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشخص کردن یک محدوده برای لینک به یک صفحه در یک عکس (نقشه) !!

edris60
19-04-2006, 07:56
سلام دوستان
میخوام رو یه نقشه وقتی در یه محدوده ازش کلیک میشه ، لینک بشه به یه صفحه !
ممنون میشم راهنمایی کنین ، واقعیتش یه نقشه هست که باید وقتی رو یه شهر خاص کلیک میشه بره و یه سری اطلاعات ازش نشون بده ، تو یه صفحه دیگه ، شما پیشنهاد میدین چیکارش کنم ؟ فقط مثلا یه مربع در مکان اون شهر باشه که رو اون کلیک بشه یا میشه یه محدوده هم مشخص کرد و در هر دو حالت اگه مراحلش گفته بشه ممنون میشم ، اکشن اسکریپت کار نکردم تا حالا ، با کمک شما میخوام شروع کنم :)
منتظرم و ممنون

edris60
20-04-2006, 23:06
سلام

راهنمایی نمیکنین؟؟
الفین جان کجائی شما ؟؟؟ :sad: :sad: منتظر راهنمایی و کمک شما هستم ، مثل قبل.
سابقه نداشته اینقدر تاخیر داشته باشین در حضور تو سایت!
بهتره شعری که تو امضاتون گذاشتین رو هم عوض کنین ! اینجا همه قدر شما و کسانیکه بی چشمداشت به بقیه کمک میکنن رو میدونن. و ازتون ممنونیم .

silver
20-04-2006, 23:58
دوست خوب ببخشيد من تاپيك شما رو نديدم احتمالا الفين هم نديده ...شما اول برای فریمی که نقشه تون اونجاست یک اکشن stop نسبت می دید
كلا در اینجور مواقع ما از روش كليدهاي نامرئي استفاده مي كنيم ... نمي دونم طرز ساختشون رو بلديد يا نه اما يه تووضيح كلي خدمتتون مي دم كه اميدوارم مشكل حل شه
براي ايجاد دكمه نامرئي شما يك سيمبل جديد با مد دكمه ايجاد مي كنيد حالا شما در قسمت up down over هیچ شکلی نمی کشید و فقط قسمت hit یک محدوده دایره یا مستطیل یا هر شکلی که می خواهید با کلیک کردن روی اون محدوده وارد لینک بشید رو ایجاد می کنید
حالا به قسمت کتابخانه رفته و اونو به محل مورد نظرتوت درگ دراپ کرده و ابعاد رو تنظیم می کنید همونطور که می بینید یه منطقه شفاف آبی رنگ مشاهده می شه که در خود فیلم موقع پخش این دکمه دیده نمی شه
لینک یا فریم مورد نظرتون رو به این دکمه مخفی نسبت میدید
تمام

edris60
25-04-2006, 23:42
دوست خوب ببخشيد من تاپيك شما رو نديدم احتمالا الفين هم نديده ...شما اول برای فریمی که نقشه تون اونجاست یک اکشن stop نسبت می دید
كلا در اینجور مواقع ما از روش كليدهاي نامرئي استفاده مي كنيم ... نمي دونم طرز ساختشون رو بلديد يا نه اما يه تووضيح كلي خدمتتون مي دم كه اميدوارم مشكل حل شه
براي ايجاد دكمه نامرئي شما يك سيمبل جديد با مد دكمه ايجاد مي كنيد حالا شما در قسمت up down over هیچ شکلی نمی کشید و فقط قسمت hit یک محدوده دایره یا مستطیل یا هر شکلی که می خواهید با کلیک کردن روی اون محدوده وارد لینک بشید رو ایجاد می کنید
حالا به قسمت کتابخانه رفته و اونو به محل مورد نظرتوت درگ دراپ کرده و ابعاد رو تنظیم می کنید همونطور که می بینید یه منطقه شفاف آبی رنگ مشاهده می شه که در خود فیلم موقع پخش این دکمه دیده نمی شه
لینک یا فریم مورد نظرتون رو به این دکمه مخفی نسبت میدید
تمام

سلام سیلور جان :)
ممنونم از توجهتون
من تا تعیین محلهای مورد نظر با symbol ها (دکمه نامرئی) پیش رفتم ! حالا میخوام به اون symbol یه url بدم ( یه لینک که بعد از کلیک در اون حوزه بره به آدرس اون لینک)
من تا حالا اکشن اسکریپت کار نکردم ، رفتم تو قسمت global functions و بعد browser/network و بعد رو geturl دو بار کلیک کردم و تو اون پرانتز آدرسو past کردم ، موقع اجرا ارور میده ! :blink:
میشه لطفا راهنمایی کنید
ممنونم ، خیلی زیاد

edris60
26-04-2006, 20:19
سلام
یکی کمک کنه لطفا !
من تاپیک مفید مرجع اکشن اسکریپت رو هم خوندم ، لازمه برای اون تاپیک هم از سیلور و هم از الفین تشکر کنم!
توضیح الفین عزیز در این مورد :

براي باز كردم يك صفحه وب درون فلش استفاده ميشه!معمولا اين اكشن رو به باتن ها نسبت ميدن تا با كليك بر روي باتن ،صفحه مورد نظر باز بشه!
آدرس در قسمت urlقرار ميگيره،windows كه از _Self,_blank,_parent,_top specifiesتشكيل شده نوع باز شدن صفحه جديد رو مشخص ميكنه و متد هم كه معمولا براي فرستادن اطلاعات به فايل php,asp,xmlو ... استفاده ميشه از post و get تشكيل شده!

ولی بازم مشکل دارم ، میشه به زبان ساده توضیح بدین
میخوام وقتی رو یه محدوده که با یه symbol مشخص کردم (کلید نامرئی) کلیک میشه یه صفحه فرضا به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز بشه !
دقیقا باید کجا چی رو وارد کنم؟
تو رو خدا کمک کنین ، خیلی فوریه :sad:
ممنونم

silver
26-04-2006, 20:21
دوست عزيز كاريكه مي كني اينه:
شما يه كليك روي سمبل مي كني تا انتخاب بشه بعد مي ري اكشن ( بپا از حالت انتخاب خارج نكنيش ) بعد مي ري مسير زير: action>browser/networl>getUrlبعد در محل مشخص شده آدرس رو وارد می کنی طبق عکس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حواستی یکی برات درست کنم ببینی که هیچ اروری نمی ده! :blink:

silver
26-04-2006, 20:55
به لینکهای زیر هم برو دوستان مشکلات مشابه داشتند:

edris60
27-04-2006, 06:28
سلام
شرمنده ، تو یه مورد ابتدایی دارم وقتتونو میگیرم !
من از Flash MX 2004 استفاده میکنم ، من دقیقا اینو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تو اکشن کپی کردم ولی بازم اجرا که میشه دو تا ارور میده و بعدش هم که رو لینک میرم ایکن موس تغییر میکنه ولی با کلیک هیچ اتفاقی نمیفته !
ارورش:
[CODEErrors: 1 Reported Errors: 1[/CODE]

من هر کدوم از سیمبلها رو تو یه لایه جدید گذاشتم ، ممکنه مشکل از اون باشه؟؟

بازم شرمنده ، ببخشید دیگه امیدمون پی سی ورده

edris60
27-04-2006, 06:32
نا گفته نمونه که سمبل مورد نظر هم از حالت انتخاب خارج نكردم ! يعني حواسم بود

ممنون از توجهتون

edris60
27-04-2006, 22:20
سلام

باهاش سر و کله زدم حالا موقع اجرا ارور نمیده ولی وقتی به صورت html ، پابلیشش میکنم ، و اونو باز میکنم وقتی رو محدوده مورد نظر کلیک میکنم انگار آدرسی که گذاشتم رو بعد از آدرس پوشه ای که پروژه توش save شده میذاره و ارور میده که این آدرس صحیح نیست
ارورش اینه:
Cannot find ' file://E:\ foldername\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]' . Make sure the path or internet address is correct

:-? :-?
این ارور رو چطوری برطرف کنم؟؟؟
کمممممممممممممممممممممممک ، خیلی فوریه
ممنونم

silver
27-04-2006, 23:02
به نظر مي رسه شما آدرس رو در جاي اشتباه يا بصورت اشتباه وارد مي كنيد در اول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگذارید
من یکی براتون با 2004 درست کردم و به سه صورت fla و swf و html براتون گذاشتم از این ارورهای عجیب هم توشون خبری نیست!شما این فایلهارو بررسی کنید فقط کافیه نام سایت رو عوض کنید اگر باز حل نشد فایلهای خودتون رو برام آپلود کنید ببینم مشکلش چیه

edris60
28-04-2006, 04:27
به نظر مي رسه شما آدرس رو در جاي اشتباه يا بصورت اشتباه وارد مي كنيد در اول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگذارید
من یکی براتون با 2004 درست کردم و به سه صورت fla و swf و html براتون گذاشتم از این ارورهای عجیب هم توشون خبری نیست!شما این فایلهارو بررسی کنید فقط کافیه نام سایت رو عوض کنید اگر باز حل نشد فایلهای خودتون رو برام آپلود کنید ببینم مشکلش چیه

سلام
ممنون از لطف شما
مشکل مال همون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بود !! جالبه برا این مورد جزئی اینقدر پیچ خورد کار
تو تاپیکهایی که آدرس داده بودین و دوستان مشکل مشابه داشتند آدرسا بدون http داده شده بود ولی عجیبه که برای من مشکل داشت !
خیلی خیلی از توجه شما ممنونم
موفق باشید.

edris60
29-04-2006, 13:28
سلام
یه مشکل!! :blink:
من فایلو آماده کردم به صورت html پابلیشش کردم ، رو سیستم خودم وصل میشد به لینکی که داده بودم ! البته دو تامشکل داشت
1- به صورت هایپرلینک باز نمیشه ، رو همون صفحه باز میشه . میشه هایپرلینکش کرد؟؟
2- با یه بار کلیک باز نمیکنه ! باید دو بار کلیک بشه ! اینو چی؟؟ چطور درسش کنم؟

اما مشکل عجیبتر اینکه وقتی منتقلش کردم به یه سیستم دیگه ، موقع کلیک کردن هیچ اتفاقی نمیفتاد ، سیستمو به اینترنت وصل کردم یه پیغام sequrity داد و وقتی setting رو زدم به این صفحه هدایت شدم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اونجا always allow رو زدم ، مشکل حل شد
حالا سوالم اینه که وقتی اینو بذارم تو سایت و سایت آپلود بشه این مشکلو نخواهد داشت؟

سیلور جان باز محتاج یاری سبز شمائیم
و همیشه هم ممنون

silver
29-04-2006, 13:52
ادريس جان من كه تو عكسي كه صفحه قبل براتون گذاشته بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشتم احتمالا شما دقت نکردید .... این کد رو هم دوستمون به حساب اینکه شما خودتون آدرس کامل رو می نویسید گذاشتند

در مورد اینکه چرا تو صفحه خودش باز می شه شما باید برای اجتناب از اینکار از blank_استفاده کنید یعنی قطعه کد شما باید دقیقا مثل شکل زیرباشد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در مورد دابل کلیک کردن اگر شما onrealese رو به دکمه نسبت دادید همون یک کلیک کافیه شما باز اگر دوست داشتید فایلها رو آپلود کنید ببینم مشکلش چیه

درمورد سوم روی فایلی که من ضمیمه کرده بودم کلیک کردین؟ باز شد یا نه؟ اگر باز شد که تو همه کامپیوترهایی که روشون فلش پلیر هست به حوبی کار می کنه و نباید مشکلی داشته باشه

Elfin-D
29-04-2006, 19:10
- با یه بار کلیک باز نمیکنه ! باید دو بار کلیک بشه ! اینو چی؟؟ چطور درسش کنم؟
مشكل از شماست
دابل كليك نياز به اكشنهاي پيچيده اي داره و مطمئنا كدي كه سيلور عزيز به شما داده مربوط به كليك هست نه دبل كليك

ما مشکل عجیبتر اینکه وقتی منتقلش کردم به یه سیستم دیگه ، موقع کلیک کردن هیچ اتفاقی نمیفتاد ، سیستمو به اینترنت وصل کردم یه پیغام sequrity داد و وقتی setting رو زدم به این صفحه هدایت شدم

اونجا always allow رو زدم ، مشکل حل شد
حالا سوالم اینه که وقتی اینو بذارم تو سایت و سایت آپلود بشه این مشکلو نخواهد داشت؟
اگر ممكنه در اين باره به طور دقيق توضيح بديد كه با چه ورژني فلش رو ساختيد و ورژن فلش پلير روي سيستم ديگر چي بوده

edris60
30-04-2006, 00:20
ادريس جان من كه تو عكسي كه صفحه قبل براتون گذاشته بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشتم احتمالا شما دقت نکردید .... این کد رو هم دوستمون به حساب اینکه شما خودتون آدرس کامل رو می نویسید گذاشتند

سلام سیلور جان ، بله ممنونم ، اتفاقا بخاطر تاکید شما در پست 11 ، این موردم رعایت کردم و مشکل برطرف شد.

برای اجتناب از اینکار از blank_استفاده کنید
ممنون ، درست شد

مشكل از شماست
دابل كليك نياز به اكشنهاي پيچيده اي داره و مطمئنا كدي كه سيلور عزيز به شما داده مربوط به كليك هست نه دبل كليك

سلام الفین جان
حق باشماست ،بزرگترین مشکل خودمم که تو فلش تازه کارم ، ولی به کمک شما ها درست میشه انشاالله
در مورد کلیک هم اگه دقت کنین من ننوشتم دابل کلیک ، نوشتم دو بار باید کلیک بشه ! اول یه ToolTip ظاهر میشه که نوشته : Click to activate and use this control که یه بار برای حذف این باید کلیک بشه و یه بار هم برای لینک
شاید کاربر متوجه نشه و فکر کنه لینکی در کار نیست

اگر ممكنه در اين باره به طور دقيق توضيح بديد كه با چه ورژني فلش رو ساختيد و ورژن فلش پلير روي سيستم ديگر چي بوده
همونطور که در پستهای قبلی عرض کردم از Flash MX2004 استفاده میکنم!

دوستان شما به لینکی که در پست قبلیم دادم مراجعه کردین؟
مشکل مال اینه:

(Flash Player 8 only) For a finer level of control, you can let specific Flash content on your computer use older security rules to access any Internet site it wants. This option, at the bottom of the panel, applies only to Flash content that is stored locally on your computer, not accessed from a website. Read about Flash content stored on your computer (Flash Player 8 only).

بحث رو اینه که آیا وقتی رو سایت قرار بگیره بعضی کاربرا رو سیستمشون برای باز گردن لینک مشکل خواهند داشت؟
اگه بله ؟! لطف کنین یه لینک برای دانلود فلش پلیر 8 بدین تا من تو سایت بذارم و بنویسم در صورتیکه لینک باز نمیشه اینجا کلیک کنید
و تازه آیا فقط بانصبش باز میشه ؟ یا طبق توضیحات صفحه سایت ماکرومدیا باید چیزی allow بشه؟؟
تا حالا به این مشکل برخوردین؟

شرمنده که وقتتونو میگیرم
ازتون ممنونم
کارم حسابی گیر کرده ، پروژه تا آخر هفته باید تحویل بشه و من هنوز درگیر این مشکلاتم

Elfin-D
30-04-2006, 01:23
مشكل جالبيه
من خواهش ميكنم ارگ براتون مقدور هست فايل مربوطه رو اپلود كنيد تا من يك نگاهي بهش بندازم

security rules to access any Internet site it wants
اين چيزي هست كه من تاحالا نديدم و جالبه برام بدونم مشكل از چيه
منتظر هستم

edris60
30-04-2006, 08:47
سلام الفین جان
فایلام موردی نداره ، احتمالا مشکل از نوع لینکه
لینکهام مثل اینه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما این لینکو ست کنین و امتحان کنین ، احتمالا به شما هم رو سیستمتون گیر میده!! :blink: :blink:

حالا چرا به این گیر میده ، الله اعلم :puke: :puke:
شاید چون یه station داره!!

برا رفعش من رو سیستم جدید که امتحان کردم وقتی همون لینک ماکرومدیا باز شد و always allow رو زدم درست شد!
مشکل اینجاست که نمیخوام کاربر وقتی سایت آپلود شد این مشکلو داشته باشه ! یا لااقل میخوام برای رفعش تو خود سایت یه لینک بشه گذاشت که با یک کلیک رفع بشه مشکل، یعنی اجازه رو لوکال داده بشه دیگه به سایت دیگه ای هدایت نشه!

اگه همین لینکی که گذاشتم رو باز کنین میبینین هیچ مشکلی نداره ، فقط این فلش پلیر هست که اونم فقط تو ورژن 8 ، (طبق توضیحات ارائه شده در لینک ماکرومدیا) به خاطر sequrity :puke: :puke: :puke: مانع میشه باز بشه و باید اجازشو بدین رو لوکال

ممنون میشم کمک کنین یه راه حل منطقی پیدا کنم ، اونم فوری !

bazamman
30-04-2006, 09:35
در مورد اون پيغامي كه ميده تا اونجا كه من ميدونم و باهاش برخورد داشتم چيزه مهمي نيست و وقتي فلش رو تو سايت Upload كني مشكل حل ميشه دليلش هم اينه كه امنيت كاربراني رو كه از روسيستم خودشون فلش رو اجرا ميكنن تضمين كنه تا بدون اجازه كاربر به سايتي متصل نشه (حالا هر سايتي كه ميخواد باشه مثل Yahoo يا هر چيز ديگه) براي اينكه مطمئن بشي مشكلي نداره يكبار براي امتحان Upload كن و ديگه پيغام نمياد و اگر اين امكان رو نداري تو خود فلش Preview بگير (HTML نباشه)

Elfin-D
30-04-2006, 15:23
اون لينكي كه شما گذاشته بودي كه فلش نبود
ميتوني فايل رو اپلود كني و لينكش روبدي؟

edris60
30-04-2006, 19:29
اون لينكي كه شما گذاشته بودي كه فلش نبود
ميتوني فايل رو اپلود كني و لينكش روبدي؟

سلام الفین جان
اون لینکو دادم که شما لینکش کنین به یه دکمه !
امکان آپلودش نیست متاسفانه
شما این لینکو امتحان کنین ، فکر کنم مشکل از لینکه
منتظرم و ممنون

silver
30-04-2006, 21:14
من لينك رو براتون رو دكمه گذاشتم اما باز اروري نديدم!
خدمت شما:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bazamman
01-05-2006, 00:33
برادر Silver اين لينكي كه گذاشتي با 2004MX ساخته شده و فكر كنم با Flash Player7 اجراش كردي (اگه اشتباه نكنم)
در صورتي كه در FlashPlayer8 يك قسمت امنيتي اضافه شده كه اگه Swf را از رو سيستم خودت (LOCAL) اجرا كني بدون اجازه با اينترنت ارتباط برقرار نميكنه و به هيچ سايتي وصل نميشه براي همين به پيغام ميده و ميخواد كه اگه ميخواي وصل شي اجازه رو صادر كني اين پيغام در سه صورت نمياد:
1. اگه از داخل برنامه Flash اجرا بشه (يعني زمان گرفتن Preview) بدليل اينكه در اون زمان خودت سورس برنامه رو داري و قاعدتا ميدوني چه اتفاقي قراره بيفته.
2. زماني كه فايل از رو اينترنت اجرا بشه كه اونهم غير عادي نيست كه از يك سايت به سايت ديگه Link بشه.
3. زماني كه تنظيمات Flash Player از قبل تعريف شده باشه كه هميشه اجازه براي وصل شده سيستم به اينترنت هست.
حالا اگه با FlashPlayer8 اجرا شده و اين پيغام نيومده احتمالا دليلش مورد سوم است.
و برادر Edris60 همونطوري كه تو پست 19 گفتم مسئله مهمي نيست با يكي از موردهاي بالا (1 يا 2) امتحان كن اگه بازم پيغام داد بگو ولي بازم ميگم تا اونجا كه من ميدونم مشكل همينه كه گفتم.

Elfin-D
01-05-2006, 01:17
برادر Silver اين لينكي كه گذاشتي با 2004MX ساخته شده و فكر كنم با Flash Player7 اجراش كردي (اگه اشتباه نكنم)
در صورتي كه در FlashPlayer8 يك قسمت امنيتي اضافه شده كه اگه Swf را از رو سيستم خودت (LOCAL) اجرا كني بدون اجازه با اينترنت ارتباط برقرار نميكنه و به هيچ سايتي وصل نميشه براي همين به پيغام ميده و ميخواد كه اگه ميخواي وصل شي اجازه رو صادر كني اين پيغام در سه صورت نمياد:
1. اگه از داخل برنامه Flash اجرا بشه (يعني زمان گرفتن Preview) بدليل اينكه در اون زمان خودت سورس برنامه رو داري و قاعدتا ميدوني چه اتفاقي قراره بيفته.
2. زماني كه فايل از رو اينترنت اجرا بشه كه اونهم غير عادي نيست كه از يك سايت به سايت ديگه Link بشه.
3. زماني كه تنظيمات Flash Player از قبل تعريف شده باشه كه هميشه اجازه براي وصل شده سيستم به اينترنت هست.
حالا اگه با FlashPlayer8 اجرا شده و اين پيغام نيومده احتمالا دليلش مورد سوم است.
و برادر Edris60 همونطوري كه تو پست 19 گفتم مسئله مهمي نيست با يكي از موردهاي بالا (1 يا 2) امتحان كن اگه بازم پيغام داد بگو ولي بازم ميگم تا اونجا كه من ميدونم مشكل همينه كه گفتم.
مرسي از توضيح جامع و كامل شما
خب اگر اينگونه باشه مشكل مهمي نسيت

edris60
01-05-2006, 08:07

سلام
خیلی از توجه شما ممنونم
همونطور که شما فرمودین و تو لینک ماکرومدیا هم ذکر شده بود این مشکل فقط برای FlashPlayer8 وجود داره ، امیدوارم طبق گفته شما رو سایت مشکل نداشته باشه ، امتحان میکنم خبرشو میدم تا آخر هفته
بازم از همه ممنونم

edris60
01-05-2006, 08:13
راستی یادم رفت بگم ، من قبلا روش1 رو امتحان کردم ، و حتی با خروجی html هم رو سیستم خودم جواب میداد (احتمالا به دلیل 3)، رو سیستم دیگه هم امتحان کردم به لینک ماکرومدیا که وصل شدم و always allow رو زدم درست شد ! فقط نگران بودم که رو سایت که میره از کاربر نخواد این اجازه رو بده ! که شما فرمودین مشکل نداره
باز هم نتیجه قطعی رو میگم انشاالله

ممنون از همه

silver
01-05-2006, 15:59
bazamman جان ... بله رو 7 اجرا كردم آخه دوستون گفتن خود لينك اشكال داره .... ممنون از راهنمايي

edris60
07-05-2006, 20:58
سلام دوستان
آپلودش که کردم همونطور که دوست خوبمون گفتن مشکل نداشت
ممنون از همه

Elfin-D
08-05-2006, 01:24
خدا رو شكر

edris60
21-05-2006, 20:35
سلام دوستان
اگه بخوام با نزدیک شدن موس به یک محدوده تو نقشه مثلا اسم اون شهر(یک نوشته) ظاهر بشه باید چیکار کنم؟ اگه از اکشن استفاده میشه لطفا مراحلشو کامل بگین چون زیاد وارد نیستم

با سپاس فراوان

Elfin-D
22-05-2006, 01:26
سلام
بهتره شكل نقشه خودتون رو با ابزار مداد روي خود نقشه بكشيد و داخل اونرو رنگ كنيد،سپس اون رو به باتن تبديل كنيد و دوبار روي باتن كليك كنيد تا وارد اون بشيد
در اينجا لازمه كه شكل خودتون رو از 3 فريم اول پاك كنيد ولي در فريم 4 ام كه وظيفه تعيين مخدوده قابل كليك رو داره اين شكل محفوظ بمونه
حالا كافيه در فريم دوم يك تكست باكس بكشيد و نام شهر رو در اون بنويسيد
به همين سادگي;)

edris60
22-05-2006, 11:34
سلام
بهتره شكل نقشه خودتون رو با ابزار مداد روي خود نقشه بكشيد و داخل اونرو رنگ كنيد،سپس اون رو به باتن تبديل كنيد و دوبار روي باتن كليك كنيد تا وارد اون بشيد
در اينجا لازمه كه شكل خودتون رو از 3 فريم اول پاك كنيد ولي در فريم 4 ام كه وظيفه تعيين مخدوده قابل كليك رو داره اين شكل محفوظ بمونه
حالا كافيه در فريم دوم يك تكست باكس بكشيد و نام شهر رو در اون بنويسيد
به همين سادگي;)

سلام الفین جان
ممنون از راهنمائیتون
قسمت که رنگی کردم رو دقیق متوجه نشدم! چرا 3 فریم؟ به عنوان مثال گفتین؟

Elfin-D
22-05-2006, 13:45
سلام
ببينيد وفتي شما روي باتن كليك ميكنيد و وارد اون ميشيد داراي 4 فريم هست!درسته؟من گفتم كه سه فريم اول يعني در حالت عادي،حالتي كه موس بر روي باتن هست و حالتي كه موس روي باتن كليك ميكنه رو پاك كنيد و در فريم دوم اسم شهر رو بنويسيد

edris60
23-05-2006, 07:23
سلام
ممنونم الفین جان
ببخشید با دقت نخونده بودم
ممنووووووووون

Elfin-D
23-05-2006, 12:36
قربان شما
قابلي نداشت