PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل من : بدبینی شدید و توهم توطئه

meisam317
23-06-2010, 11:46
سلام من یه مشکل روحی دارم که بعضی وقتها اونقدر شدید میشه که منو از کار و زندگی میندازه :20:

یعنی الانم با یه حرف کوچکی یکی از همکلاسیهام بدجوری بهم ریختم بهم گفته بود که تو الکی زیاد شوخی میکنی
حرف سیاسی میزنی که خایه مالی ، جاسوسی بچه هارو بکنی و ... یا دایی یا یکی از فامیلها بحث سیاسی
میکردش منو راه ندادن اتاق ما داغون شدیم
به خاطر همین حرف یه هفته اعصابم ریخته بهم و پرخاشجو شدم و نمی تونم درس بخونم
و کلا بعضی وقتها با یه حرف بدجوری بهم میریزم :41:
یعنی مثلا وقتی تو تلوزیون بازیگران با هم تنش و مشکل دارن تصور شدیدی در ذهن من بوجود میادش که
انگار همین مشکلات و تنش ها برای من هم بوجود میاد یعنی یکی رو کتک میزن فک میکنم همون بازیگر میاد ومنو
هم اذیت میکنه و .....

توهم توطئه و بد بینی : خودبخود و غیر اردای فک میکنم که فلان مشکل یا درگیری با کسی برام پیش میادش

دوستان میتونن منو راهنمایی کنن ؟ :11:دارو ، دکتر ، توصیه های روانشناسی و...

البته اینو بگم من سابقه افسردگی . اضطراب هم دارم

Ultra_Black
23-06-2010, 11:55
سلام
توصیه می کنم در اسرع وقت به روانپزشک مراجعه کنید
چون اگه این مشکل شما درمان نشه،احتمال بدتر شدن و ابتلا به بیماری های روحی شدیدتر هم وجود داره

mmiladd
23-06-2010, 12:05
روان پزشک خوبه.... ولی مهم تر درست عمل کردن به راهایی که ایشون میگن..

شما آدم انتقاد پذیری هستین..؟

Old_Chater
23-06-2010, 12:33
تو تلوزیون بازیگران با هم تنش و مشکل دارن تصور شدیدی در ذهن من بوجود میادش که
انگار همین مشکلات و تنش ها برای من هم بوجود میا

دقيقا سوالي كه روانپزشك از من پرسيد از همين حالا ميتونم بهت بگم بهت چي ميگه و چه داروهاي برات تجويز ميكنه
عزيزم احتمالا مصرف حشيش يا شيشه داشتي؟يا ترامادول؟اگه داشتي بهم بگو تا يه نكته خيلي مهم رو بهت بگم

meisam317
23-06-2010, 13:02
[B]دقيقا سوالي كه روانپزشك از من پرسيد از همين حالا ميتونم بهت بگم بهت چي ميگه و چه داروهاي برات تجويز ميكنه
عزيزم احتمالا مصرف حشيش يا شيشه داشتي؟يا ترامادول؟اگه داشتي بهم بگو تا يه نكته خيلي مهم رو بهت بگم

نه هیچی مصرف نکردم شدیدا بچه مثبت هستم :46:. ولی لطفا هر جور که میتونی راهنماییم کن ممنون میشم

اون قسمت بولد رو ادامه بده :40:

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 01:58 PM ----------

روان پزشک خوبه.... ولی مهم تر درست عمل کردن به راهایی که ایشون میگن..

شما آدم انتقاد پذیری هستین..؟

اره آدم انتقاد پذیر هستم ؟ خیلی مایلم مشکلم حل بشه :41:

S@nti@go_s&k
23-06-2010, 13:07
چند سالته ؟ کلاس چندمی؟

Old_Chater
23-06-2010, 13:58
نه هیچی مصرف نکردم شدیدا بچه مثبت هستم . ولی لطفا هر جور که میتونی راهنماییم کن

عزيزم بيماريت به احتمال زياد پارانوييد هست البته اگه بتوني با رفتار درماني درمكان بشي خيلي بهتره تا دارو درماني
داروهاي مورد استفاده هم در بيماري شما رسپريدون و والپرات سديم هست البته گفته هاي من فقط در حد تجربه هست و به هيچ وجه راهكار درماني و قطعي نيست فقط براي زياد شدن اطلاعاتتون هست

meisam317
23-06-2010, 17:18
عزيزم بيماريت به احتمال زياد پارانوييد هست البته اگه بتوني با رفتار درماني درمكان بشي خيلي بهتره تا دارو درماني
داروهاي مورد استفاده هم در بيماري شما رسپريدون و والپرات سديم هست البته گفته هاي من فقط در حد تجربه هست و به هيچ وجه راهكار درماني و قطعي نيست فقط براي زياد شدن اطلاعاتتون هست

رسپریدون و چند تا دیگه دارو رو مصرف میکردم والی وارلپرات سدیم رو از کجا میشه گیر اورد ؟

Life24
23-06-2010, 17:59
شما برو روانپزشک و یک مشاور خوب
ولی اون موردی که دوستان گفتن خایه مالی و نمیدونم از این حرف ها
این نامرد ها حسود هستن
یعنی من میدونم که بهت میگم ها
میبینن طرف از خودشون جلوتر هست عرضه رقابت ندارن از این شعر ها میگن تا طرف رو بریزن به هم و عقده شون خالی بشه
یک زمان هم یک عده تو کلاس سیگار میکشیدن و ما نمیکشیدیم و هی مسخره میکردن
حالا چندتاشون بنگی (معتاد) هستن
آخر و عاقبت مهم هست و گذر زمان مشخص کننده هست

Arpanet
23-06-2010, 18:43
تشخيص رو فقط روانپزشك ميتونه بذاره اونهم نه طي يك جلسه و قطعي هم نيست

Old_Chater
23-06-2010, 21:15
رسپریدون و چند تا دیگه دارو رو مصرف میکردم والی وارلپرات سدیم رو از کجا میشه گیر اورد ؟

البته فروشش بدون نسخه ممنوعه و همچنين مصرفش
العان در حال حاضر چي ميصرف ميكني؟