PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : iPhone 4 | تاپيك بررسي و بحث مسائل مربوط به آيفون چهار

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

SIMON137
23-06-2010, 11:00
درود به دوستان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با عرضه آیفون جدید ، تاپیک جدید هم شروع به کار کرد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------------------------------

اولین ریویو ها اومدن:

engadget:
کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدUSA Today:
کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدWallstreet journal:
کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحسابی تعریف کردن همه
و گفتند که در مجموع بهترین smartphone تو مارکت فعلا iPhone4 ه

--------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------

سلام
اینم برا اوناکه خیلی تخصصی دوست دارند بدونند. داخل iphone4 چه خبره.
حسابی دل و رودشو ریخته بیرون نامرد.
اینم لینکش:
کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لازم به ذکره این گوشی کلا مشکل آنتن دهی داره ، اصلا آنتن نمیده ، کیفیت ساخت نداره و ... از دوستان عزیز خواهشمندیم از بحث بی مورد در این رابطه خودداری کنند.
توضیح درباره قضیه آنتن دهی آیفون 4 ، یک بار و برای همیشه :
عزیز زور که نکردن خوب نخر !

جوابیه :

پارت نامبر آنلاک فکتوری کشور ها :

از دوستان عزیز خواهشمندیم جدا و اکیدا از بحث و کل کل و مقایسه های بی مورد و از روی تعصب این گوشی با سایر گوشی ها خود داری کنند ...

برای انجام مقایسه و بحث پیرامون این موضوع به گروه زیر بروید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدادامه دارد ....

SIMON137
23-06-2010, 11:20
واقعا کیفیت صفحه چشم گیره

-----------------------------------------------------------------------

آنتن

دوستان دقت کنید توضیحات کاملی راجع به آیفون در این پست میدم :

توضیج پیرامون آنتن دهی آیفون 4 ، لطفا کامل مطالعه کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمشکل آنتن دهی رفع شده ، و یا اگر هم باقی باشه ، باعث عدم تماس و یا قطع مکالمه و ... نمیشه. بنده به شخصه هیچ مشکلی با آنتن نداشتم ، تماسم قطع بشه و ...
سری جدید و رنگ سفید هم فعلا مشخص نیست دقیقا تولید بشه . زمانش معلوم نیست ولی خب مشکل آنتن دیگه وجود نداره و به نوعی حل شده . مخصوصا در 4.0.1 و 4.1

نحوه تشخیص آنلاک فکتوری
در پشت جعبه گوشی ، یک بخشی هست به نام پارت نامبر ، اگر شما پارت نامبر رو در اینترنت جستجو کنید یا با کد ها ذکر شده مطابقت بدید متوجه مییشید که آنلاک فکتوری هست یا نه.
لازم به ذکر هست که در کشور هایی مثل آمریکا کلا گوشی به صورت آنلاک فکتوری عرضه نمیشه و همه با قرار داد at&t و به صورت لاک هست. پیشنهاد میشه برای اینکه دردسر های بعدی رو نداشته باشید گوشی رو به صورت لاک خریداری نکنید.
یک برنامه ای هم بود برای آیفون که می تونستید پارت نامبر رو توش اسکن کنید الان متاسفانه اسمش یادم نیست ، به محض اینکه یافتم قرارش می دم.

راهنمایی برای خرید گوشی
سعی کنید گوشی رو از جای معتبر بخرید ، پیشنهاد من برای تهرانی ها اول پاساژ پایتخت بعد علائدین هست.
به نوع بسته بندی دقت کنید. تصاویر بسته بندی رو از اینترنت ببیبید و بعد مطابقت بدید باید عین همون ها باشه. اونهایی که مجدد پلمپ می کنن از نوع بسته بندی و پلاستیک دورش نسبتا مشخص هست.
وقتی گوشی رو روشن می کنید ، نباید وارد منو بشه و ارور بده بگه به آیتیونز وصل کنید ، عکس یک کابل هم میاد.
وقتی وارد شدید نباید برنامه ای با نام Cydia روی گوشی نصب باشه
بگید با ذکر پارت نامبر و شماره سریال و ... حتما در فاکتور قید کنه آنلاک فکتوری
کلا سعی کنید آنلاک فکتوری بگیرید.
برای کسانی هم که در ایران هستند و از خدمات اپراتور بهره نمی برند ، بهتره گوشی آنلاک بگیرند ، چون تفاوت لاک بدون قرار داد و آنلاک خیلی ناچیز هست.

گوشی در دو مدل 32 و 16 گیگ عرضه میشه ، مدل سفید و مشکی

قیمت گوشی ، یک مشکل همیشگی
خیلی از دوستان سوال می کنند قیمت این گوشی خیلی کمه در خارج از ایران ولی اینجا گرونه ، باید عرض کنم قیمت 199 دلار و یا 99 دلار ، در صورتی هست که شما گوشی رو لاک و از خارج بخرید ، در این صورت با شما قرار دادی بسته میشه برای ارائه خدمات به شما ، که هر ماهه باید پولی به اپراتور بدید بابت اون قرارداد به هیچ وجه هم نمیشه از زیرش در رفت چون مشخصات کامل می گیرن و با بررسی کامل قرار داد امضا میشه.
قیمت آنلاک و یا لاک بدون قرار داد در سایت هایی همچون amazon.com مشخص هست. شما می تونید لاک بخرید ولی پول کل قرار داد رو یکجا بدید.
پس نمیصرفه تا وقتی که ایران هستید گوشی لاک بخرید.

میکرو سیم
این گوشی میکرو سیم می خوره ، یعنی شما سیم کارت رو یا با قیچی یا با دستگاه سیم کاتر میبری می اندازی توش.

GiggleClub
23-06-2010, 11:38
بازی ها و برنامه ها به سرعت دارن update میشن تا از مالتی تسکینگ و همین طور retina display ساپورت کنند

برای مثال این بازی های flight control و real racing از retina display ساپورت میکنند

اینم اسکرین شات real racing:

همین طور real racing از Gyro هم ساپورت میکنه یعنی میتونی گوشی رو بچرخونه و ماشینو تماشا کنی

fouad-pes
23-06-2010, 11:40
سلام
یه سوال داشتم: بلوتوث به صورت فابریک توی این گوشی نصب شده؟

arash s.b
23-06-2010, 12:01
سلام
یه سوال داشتم: بلوتوث به صورت فابریک توی این گوشی نصب شده؟

سلام
بله نصب شده.
ولی فقط برای اتصال به head set(هندزفری) و keyboard های bluetooth دار.
باتشکر:11:

arash s.b
23-06-2010, 12:09
سلام
اینم یه عکس خیلی قشنگ و با کیفیت که توسط iphone4 گرفته شده.
خودمونیما عجب درختیه:31:

NINTENDO_DS
23-06-2010, 14:17
ولی آنچنان آش دهنسوزی نیست من هنوزم می گم نسل قبلی آیفون قشنگتره

اپل محصولاتش عالین ولی انگار با این یکی به پای آندروید نخواهد رسید

< A L I >
23-06-2010, 14:57
ولی آنچنان آش دهنسوزی نیست من هنوزم می گم نسل قبلی آیفون قشنگترهزيبايي سليقه ايه:20:

اپل محصولاتش عالین ولی انگار با این یکی به پای آندروید نخواهد رسید الان دقيقاً مشخص نشد منظورتون چيه. شما دارين سيستم عامل هارو مقايسه ميكنيد يا سخت افزار يا طراحي يا هر سه؟:31:

به نظر من آيفون از نظر طراحي و سيستم عامل يه سر و گردن از گوشيهاي برندهاي ديگه بالاتره( در مورد طراحي از جنس مواد به كار رفته بگيرين تا نوآوري هايي همچون آنتنش). از نظر سخت افزاري هم من گوشيي نديدم كه در مجموع بهتر از آيفون باشه.شما ديدين؟
هر چند به خاطر سيستم عامل فوق العاده اش، قدرت به مراتب بالاتري نسبت به رقيبانش(با سخت افزار مشابه) خواهد داشت:21:

SIMON137
23-06-2010, 15:10
یه فیلم 2 دقیقه ای که با آیفون 4 گرفته شده بود به حجم تقریبی 200 میگ دانلود کردم ...
واقعا کیفتش عالی بود
اگر شد عکس هم ازش میگیرم میذارم ، من که فول اسکرین دیدم تو مانیتورم با رزولیشن 1920*1080 لذت بردم

mohsenfhm
23-06-2010, 15:12
یه فیلم 2 دقیقه ای که با آیفون 4 گرفته شده بود به حجم تقریبی 200 میگ دانلود کردم ...
واقعا کیفتش عالی بود
اگر شد عکس هم ازش میگیرم میذارم ، من که فول اسکرین دیدم تو مانیتورم با رزولیشن 1920*1080 لذت بردم

امير جان ميشه لينكشو بدي ما هم استفاده كنيم ؟؟؟:11:

SIMON137
23-06-2010, 15:14
امير جان ميشه لينكشو بدي ما هم استفاده كنيم ؟؟؟:11:
این خدمت شما :

حجم : 185 میگ

SIMON137
23-06-2010, 15:59
میشه از این تماس تصویری face time تو ایرانم استفاده کنیم ؟
قاعدتا اگر کسی تو خونه نت داشته باشه یا تو دانشگاه بشه ، با اون سرعت های دانشگاه میشه استفاده کرد
البته ساپورت مخابرات رو هم می خواد

arash s.b
23-06-2010, 16:08
سلام
جدیدترین benchmarks نشان می دهد که iphone4 از 3gs سریعتر اما از ipad کند تر است.
این مورد در حالی اتفاق می افتد که iphone4 & ipad هردو از processor A4 استفاده می کنند!!!

با تشکر:11:

---------- Post added at 05:08 PM ---------- Previous post was at 05:03 PM ----------

میشه از این تماس تصویری face time تو ایرانم استفاده کنیم ؟
قاعدتا اگر کسی تو خونه نت داشته باشه یا تو دانشگاه بشه ، با اون سرعت های دانشگاه میشه استفاده کرد
البته ساپورت مخابرات رو هم می خواد

اتفاقا منم این سوال رو داشتم؟؟؟
ولی منظورتون از support مخابرات چیه؟
چون یادمه استیو گفت: اگر دو نفر iphone4 داشته باشند و در مکانی قرار بگیرند که آنجا wireless وجود داشه باشه بدون هیچ تنظیمی می تونند این کارو بکنند.

GiggleClub
23-06-2010, 17:19
در مورد FaceTime:

باید دو طرف iPhone4 داشته باشند و همین طور این سرویس از 3G استفاده نمیکنه و باید هر دو گوشی به وایرلس وصل باشند.
پس احتمالا تو ایران باید کار کنه!

درضمن سیستمش خیلی جالبه شما به طرف زنگ میزنی بعد که تماس وصل شد FaceTime رو میزنی تماس قطع میشه و ویدیو چت شروع میشه!
یعنی یه ساعت صبحت تصویری میتونی بکنی و یه ریال هم نمی دی

خیلی باحاله نه؟

تنها عیبش اینه باید کل دوستان و فامیلان و آشنایان دست تو جیب کنند و iPhone4 بخرند :31:

SevenHaft
23-06-2010, 17:38
زيبايي سليقه ايه:20:
الان دقيقاً مشخص نشد منظورتون چيه. شما دارين سيستم عامل هارو مقايسه ميكنيد يا سخت افزار يا طراحي يا هر سه؟:31:

به نظر من آيفون از نظر طراحي و سيستم عامل يه سر و گردن از گوشيهاي برندهاي ديگه بالاتره( در مورد طراحي از جنس مواد به كار رفته بگيرين تا نوآوري هايي همچون آنتنش). از نظر سخت افزاري هم من گوشيي نديدم كه در مجموع بهتر از آيفون باشه.شما ديدين؟
هر چند به خاطر سيستم عامل فوق العاده اش، قدرت به مراتب بالاتري نسبت به رقيبانش(با سخت افزار مشابه) خواهد داشت:21:
سلام دوست عزیز.
من با حرفاتون در مورد اینکه کیفیت ساخت آیفون به طور مطلق از سایر برندها بالاتره اصلا موافق نیستم و یکی از دلایلم هم به طور مثال کیفیت ساخت پایین iPhone 3G و iPhone 3GS هستش که بعد از مدتی قابش ترک بر میداره.
در ضمن دوست من سخت افزارهای iPhone و iPad و iPod هم بیشترش ساخت شرکت سامسونگ میباشد از جمله CPU.
به نظر من تنها مزیتی که من از آیفون دیدم فقط انعطاف پذیری سیستم عاملش هست و در مورد سخت افزار خیلی از گوشیهای دیگه ازش بالاتر میباشند.
خواهش میکنم به صورت تک بعدی نگاه نکنید.
با سپاس.

saman65
23-06-2010, 18:09
سلام دوست عزیز.
من با حرفاتون در مورد اینکه کیفیت ساخت آیفون به طور مطلق از سایر برندها بالاتره اصلا موافق نیستم و یکی از دلایلم هم به طور مثال کیفیت ساخت پایین iPhone 3G و iPhone 3GS هستش که بعد از مدتی قابش ترک بر میداره.
در ضمن دوست من سخت افزارهای iPhone و iPad و iPod هم بیشترش ساخت شرکت سامسونگ میباشد از جمله CPU.
به نظر من تنها مزیتی که من از آیفون دیدم فقط انعطاف پذیری سیستم عاملش هست و در مورد سخت افزار خیلی از گوشیهای دیگه ازش بالاتر میباشند.
خواهش میکنم به صورت تک بعدی نگاه نکنید.
با سپاس.

میشه باز این بحث های چرت رو اینجا راه نندازید؟؟؟؟؟؟؟
مردونه خودت تا حالا با چشمای خودت یه آیفون دیدی که قابش ترک برداشته باشه؟اونم بی دلیل.1 ساله که هی این حرف مفت رو میان از 4 تا وبلاگ برمیدارن هی هم میگن ول کن هم نیستن.
...من الان 11 ماهه تری جی اس دارم.2.3 بار هم از دستم افتاده روی آسفالت!!!ولی فقط خش برداشته!!!پس شما بحثت رو تموم کن.
عشق سامسونگی؟بفرما کلوپ سامسونگ با نگاه تک بعدی و 2 بعدی حرف بزن.اینجا کلوپ آیفونه عزیز

SevenHaft
23-06-2010, 18:24
میشه باز این بحث های چرت رو اینجا راه نندازید؟؟؟؟؟؟؟
مردونه خودت تا حالا با چشمای خودت یه آیفون دیدی که قابش ترک برداشته باشه؟اونم بی دلیل.1 ساله که هی این حرف مفت رو میان از 4 تا وبلاگ برمیدارن هی هم میگن ول کن هم نیستن.
...من الان 11 ماهه تری جی اس دارم.2.3 بار هم از دستم افتاده روی آسفالت!!!ولی فقط خش برداشته!!!پس شما بحثت رو تموم کن.
عشق سامسونگی؟بفرما کلوپ سامسونگ با نگاه تک بعدی و 2 بعدی حرف بزن.اینجا کلوپ آیفونه عزیز

دوست عزیز اول از اینکه نه اپل برای منه و نه سامسونگ...و هیچ سودی هم به من نمی رسونند تا من بیخودی ازشون طرفداری بکنم و اعصاب خودم رو با بحث با شما خورد بکنم ولی شما رو نمیدونم.
شما از کجا میدونی که من آیفون ندارم و تا حالا ندیدم که اینطور با قاطعیت حرف میزنی؟؟؟
تازه من به کنار...میتونی اگه برات زحمتی نیست یه نگاه به صفحات آخر کلوب 3GS بندازی اونوقت آمار ترک خوردن قاب آیفون دستت میاد...
تازه من دروغ دارم میگم... بچه های این سایت دروغ دارن میگن... میتونی به کلوبهای خارجی یه نگاه بندازی تا ببینی که اونها هم حرف من رو میزنند... نکنه به نظر شما همه مردم دنیا دروغ گو هستند و شما یه نفر راست میگی؟؟؟
تازه بر اساس آمار رسمی بیشترین میزان شکایت از اپل به خاطر ترک خوردن قاب 3G و 3GS هستش ، دیگه اینو که من نگفتم که بگی داری دروغ میگی.
راستی شما که اینقدر از اپل خوشت میاد و از سامسونگ متنفری میدونستی که سخت افزار اپل ، بیشترش رو سامسونگ براش میسازه از جمله همین CPU های iPhone و iPod و iPad.
در ضمن باز هم میگم که من نه طرفدار سامسونگ و نه اپل و نه هیچ برند دیگه ای نیستم و ازشون هیچ امتیازی نمیگیرم که بخوام بیخودی اعصاب خودم رو سر بحث کردن بخاطرشون خورد کنم چون واسه خودم خیلی بیشتر از این برند ها ارزش میزارم.
با سپاس.

< A L I >
23-06-2010, 18:29
سلام دوست عزیز.سلام:20:

من با حرفاتون در مورد اینکه کیفیت ساخت آیفون به طور مطلق از سایر برندها بالاتره اصلا موافق نیستم و یکی از دلایلم هم به طور مثال کیفیت ساخت پایین iPhone 3G و iPhone 3GS هستش که بعد از مدتی قابش ترک بر میداره.من داشتم در مورد آيفون 4 صحبت ميكردم.اگه توجه كنيد به سيستم جديد آنتنش هم اشاره كردم كه در آيفون هاي قديمي وجود نداره. شما اگه در مورد جنس مواد به كار رفته در آيفون 4 مثل طلق شيشه اي يا باند فلزي حاشيه گوشي جستجو بكنيد به كيفيت اين گوشي و طراحي خوبش بهتر پي ميبريد

من هم چيزي نگفتم كه مخالف اين حرف باشه:13:.ببينيد:

از نظر سخت افزاري هم من گوشيي نديدم كه در مجموع بهتر از آيفون باشه.شما ديدين؟

البته بايد بگم كه سخت افزار آيفون با داشتن ژيروسكوپ بهتر هم هست:21:

به نظر من تنها مزیتی که من از آیفون دیدم فقط انعطاف پذیری سیستم عاملش هست و در مورد سخت افزار خیلی از گوشیهای دیگه ازش بالاتر میباشند.ميشه چند تا شو نام ببرين و اينكه بگين چرا بهترن؟:20:

4870x2
23-06-2010, 18:49
سلام
جدیدترین benchmarks نشان می دهد که iphone4 از 3gs سریعتر اما از ipad کند تر است.
این مورد در حالی اتفاق می افتد که iphone4 & ipad هردو از processor A4 استفاده می کنند!!!
خوب مثل این که A4ــه iPhone 4 کمتر از 1ghz هستش

ولی توی این ایفون ساخت خود اپل هستش

ميشه چند تا شو نام ببرين و اينكه بگين چرا بهترن؟
این دیگه جک سال بودش
: دی
بخوایم نام ببرم
samsung galaxys
samsung wave
HTC EVO 4g
و احتمال خیلی زیاد MOTO droid X

arash s.b
23-06-2010, 19:01
سلام
دوستان طرفدار هر چی به جز iphone لطفا این بحثای مسخرتون رو ببرید جای دیگه راه بندازید.:41:
و جو تاپیک رو با استدلال های بی منطق و گتره ای به هم نزنید.:21:
در ضمن اون گوشی هایی که شما نام بردید از هیچ لحاظی از iphone برتری ندارند.
بلکه ضعیف تر می باشند.

SIMON137
23-06-2010, 19:53
samsung galaxys
samsung wave
HTC EVO 4g
و احتمال خیلی زیاد MOTO droid X

فعلا وقت نزاشتم زیاد روش ولی :

این برای galaxys :

این شمارو یاد چی می اندازه ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اشتباه نکنید ، این است i9000 Galaxy S [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که یاد این افتادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصه کی اول این کار رو کرد

و این هم برای HTC EVO 4g

عمیق تر نگاه می کنیم

هیچ گوشی رو نمیشه بگی برتر از یک گوشی دیگه هست به طور کامل البته معیار ها باید نزدیک به هم باشه

ولی در رنج کلی یک گوشی کاملترین انتخابه

اگر یک گوشی برترین گوشی بازار باشه که همه میرن اونو می خرن و دیگه گوشی های دیگه به چه درد می خوره

یک مبحثی داریم به نام رقابت که معیار هایی برای جلو افتادن پیش پای سازندگان میزاره ، و مثل یک مسابقه دو باعث میشه یکی جلو بیفته ، و نفر اول بشه ، این دلیل بر این نیست که سایرین زحمت نکشیدند چه بسا حتی نفر دوم با فاصفه یک صدم ثانیه دوم شد باشه ولی اول یک چیز دیگست

در اینجا فقط پیرامون آیفون چهار بحث بشه و نهایت مقایسه برای پی بردن به سایر جزئییات نه کل کل که فلان گوشی بهترینه ...

یک تمثیل ساده از مقایسه ios و اندروید
اپل مثل یک آدم با قد 2 متر می مونه که داره بسکت بازی می کنه و گوگل مثل دوتا آدم با قد یک متر که روی هم رفتن دارن بسکت می زنن ، مشخصه که اپل بهتر عمل می کنه ولیکن همین که دو نفر روی کول هم برن و بسکت بزنن هم هنر خاص خودش رو می خواد

اگر عمری باقی بود یک تاپیکی هم میزنیم یا یه گروه برای کل کل که بریم اونجا کل کل کنیم

SIMON137
23-06-2010, 20:46
علاقه مندان به مقایسه بیان باشیم در خدمتشون ، ورود افراد باجنبه مجاز است

از انواع اقسام طرفداران برند های مختلف در همه موارد که اطلاعات خوبی دارند برای مقایسه دعوت به عمل می آید :دی

yas_6969
23-06-2010, 22:02
رقبای «آیفون۴»!

به نقل از پایگاه اینترنتی دیلی تلگراف،چند روزی بیشتر به عرضه تلفن همراه جدید شرکت اپل یعنی آیفون ۴ باقی نمانده است و با معرفی این تلفن همراه صحبتهایی در مورد قابلیت این تلفن همراه و همچنین تلفن های همراه رقیب آیفون ۴ مطرح شد که باهم نگاهی به مهترین این رقبا می اندازیم رقیبانی که شاید محدودیت اپل و همچنین گرانی آیفون ۴ را نداشته باشند.

سامسونگ گالاکسی S

این تنها تلفن همراه موجود در لیست است که تمامی قابلیت‌های آیفون ۴ را دارد و همچنین دارای سیسستم ناوبری رایگان گوگل نیز است.ساسمونگ در پلاتفرم آندروئید این تلفن همراه به خوبی شبکه‌های اجتماعی و سایت های اجتماعی را با دفترچه تلفن کاربر هماهنگ کرده و صفحه نمایش ۴ اینچی AMOLED و قابلیت ضبط تصاویر و فیلم‌های HD همانند آیفون ۴ از دیگر مشخصات این تلفن همراه است که این تلفن همراه به زودی به نسخه ۲٫۲ آندروئید نیز مجهز شود.

آیفون ۳GS

فکر نکنم که آیفون ۴ با آیفون فعلی به جز در صفحه نمایش و طراحی قاب تفاوت دیگری داشته باشد. بر روی هر دو نیز سیستم عامل آیفون ۴ با تمامی قابلیت هایش قابل نصب است از جمله قابلیت فولدر‌بندی،عملکرد چند شغلی و صندوق پست الکترونیکی یکپارچه و به همراه برنامه iBook که به آیفون ۳GS اضافه شده است.

HTC Desire

تا قبل از معرفی آیفون ۴ بهترین تلفن همراه حاضر بود و دارای بالاترین فروش در بازار جهانی،از نظر طراحی صنعتی هیچ گونه حس خشنی را به کاربر منتقل نمی کند و دارای بهترین وی‍ژگی‌های تلفن همراه هوشمند بود که از جمله می‌توان به عملکرد چند شغلی کامل،ناوبری رایگان گوگل و شرکت گوگل نیز اعلام کرده است که یک نسخه ویژ‍ه از آندروئید ۲٫۲ برای این تلفن همراه تدارک دیده است.

نکسوس وان

این اولین تلفن همراه طراحی شده توسط گوگل و انقلابی برای تلفن‌های همراه آندروئیدی است که دارای طراحی کاملا نرم و به‌روزی بود و این تلفن همراه به احتمال فراوان نخستین تلفن همراهی خواهد بود که فایل بروز رسانی به “FroYo” یا همان آندروئید ۲٫۲ را دریافت خواهد کرد و این در حالی است که احتمال دارد به خاطر رقابت با آیفون ۴ قیمت آن در بازارهای جهانی کاهش پیدا کند.

منبع خبر: فارنت

saman65
23-06-2010, 22:06
بهتون قول میدم تا روزی که کسی این گوشی رو نگیره و نیاد ریویو بده اینجا میشه اسپم بازار
خداییش پست بالایی رو ببینید.اومده میگه 3GS میتونه رقیب آیفون 4 باشه...عزیز دلا هر جایی یه چیز میبینین که یه جاش نوشته آیفون, اول بخونین که مطلبش چیه,روش فکر کنین ببینید با عقل جور در میاد,بعد کپی پیس کنید
Simon جان کاش صبر میکردین تو همون تاپیک میموندیم تا روزی که کسی گوشی رو میگرفت و میومدیم یه تاپیک جدید...

gap
23-06-2010, 22:09
سلام،دوستان گوشی کی میاد؟اومده؟ اگه اومده قیمتش چقدره؟

yas_6969
23-06-2010, 22:47
بهتون قول میدم تا روزی که کسی این گوشی رو نگیره و نیاد ریویو بده اینجا میشه اسپم بازار
خداییش پست بالایی رو ببینید.اومده میگه 3GS میتونه رقیب آیفون 4 باشه...عزیز دلا هر جایی یه چیز میبینین که یه جاش نوشته آیفون, اول بخونین که مطلبش چیه,روش فکر کنین ببینید با عقل جور در میاد,بعد کپی پیس کنید
Simon جان کاش صبر میکردین تو همون تاپیک میموندیم تا روزی که کسی گوشی رو میگرفت و میومدیم یه تاپیک جدید...

من کاملا پستی که دادم و خوندم از نظر خودم هم چیز بی راهی نگفته 3GS با اومدن OS4 از iphone 4 به جز در صفحه نمایش و طراحی قاب و دوربینش که این ها چیزهای سطحی هستن و سی پی یو(که اون هم 3GS تو سرعت کم نداره چیزی همیشه تقریبا 100MB حافظه آزاد داره و مولتی تسکینگ هم خوب کار میکنه روش) کم نداره.

و این خبری هست که در خیلی از سایت ها نقل و قول میشه و یک فرضیه هست و فرضیه از دید هر نفر متفاوت هست.

¥ Ramin2 ¥
24-06-2010, 10:07
فعلا وقت نزاشتم زیاد روش ولی :

این برای galaxys :

این شمارو یاد چی می اندازه ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اشتباه نکنید ، این است i9000 Galaxy S [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که یاد این افتادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصه کی اول این کار رو کرد

galaxy s که زودتر از آیفون 4 اومد! مثل اپل هم همه چیزشو مخفی نمیکرد!
ولی این که کی اول ایده اش رو داده واسه ما که فرقی نداره. این که برتری محسوب نمیشه.

zerolight
24-06-2010, 10:15
من کاملا پستی که دادم و خوندم از نظر خودم هم چیز بی راهی نگفته 3GS با اومدن OS4 از iphone 4 به جز در صفحه نمایش و طراحی قاب و دوربینش که این ها چیزهای سطحی هستن و سی پی یو(که اون هم 3GS تو سرعت کم نداره چیزی همیشه تقریبا 100MB حافظه آزاد داره و مولتی تسکینگ هم خوب کار میکنه روش) کم نداره.

و این خبری هست که در خیلی از سایت ها نقل و قول میشه و یک فرضیه هست و فرضیه از دید هر نفر متفاوت هست.

نظر سامان واقعا منطقی هم درمورد رقبا هم در مورد تاپیک!
در ضمن یاس اولین فرقی‌ که داره می‌زنه ramایفون ۴

SIMON137
24-06-2010, 10:16
galaxy s که زودتر از آیفون 4 اومد! مثل اپل هم همه چیزشو مخفی نمیکرد!
ولی این که کی اول ایده اش رو داده واسه ما که فرقی نداره. این که برتری محسوب نمیشه.
سیاست اپل چیز دیگه ای هست و به دلیل همین سیاستش بود که سهامش مایکروسافت رو هم خورد

دیگه همه میدونن حداقل کی اول این تم رو زده
واسه شما فرقی نداره کی ایده اش رو داده ؟ ایده چیه این چیزیه که در عمل پیاده شده
خیلی از بخش های اندروید از روی ios کپی شده

در ضمن به نظر شما کاربر تو کدوم تم لذت بیشتری می بره ؟

دوستان خواهشا بحث و کل کل سایر گوشی هارو اینجا نکنید بیایید در این بخش هستیم در خدمتتون :

zerolight
24-06-2010, 10:57
اینم آیفون بدبخت

payamf1
24-06-2010, 11:18
آیفون 4 از نظز چینش سخت افزاری تغییرات خوبی کرده و تعمیرش هم بخاطر اینکه قاب ثابت دور اضافه شده ممکن تر شده...

Mah12
24-06-2010, 11:26
انگار پردازنده A4 رو آیفون روی 1 گیگ کار نمیکنه...
به نظر شما روی چنده؟

steve_jobs47
24-06-2010, 12:45
انگار پردازنده A4 رو آیفون روی 1 گیگ کار نمیکنه...
به نظر شما روی چنده؟

دوست عزیز به احتمال زیاد برای مصرف کمتر باطری کلاک پردازنده رو روی 850 الی 900 مگاهرتز میبندند!! دقت کنید که پردازنده همون 1ghz هست..

در ضمن تا هفته ی دیگه یک عدد iphone 4 به دست بنده میرسه:8:

arash s.b
24-06-2010, 13:32
سلام
دوستان یه خبر بد:41:
iphone4 سفید ازهفته ی دوم july عرضه خواهدشد.
علتش هم مشکلات کارخانه اعلام شده.
این هم یه overview کامل از iphone4:46:

hassan_magic2000
24-06-2010, 13:40
انگار یه خبرای بدی به گوش میرسه

گوشی ها یه سری مشکلات داشته برای همین تحویل رو عقب انداختند

اینم مشکلات :
1 - لکه های زرد روی صفحه نمایش

2-اگر دو طرف گوشی رو بگیرین ( قسمت فلزی ) آنتن کم کم میره تا اینکه از دسترس خارج میشه

منبع گیزدمو

SIMON137
24-06-2010, 13:44
انگار یه خبرای بدی به گوش میرسه

گوشی ها یه سری مشکلات داشته برای همین تحویل رو عقب انداختند

اینم مشکلات :
1 - لکه های زرد روی صفحه نمایش

2-اگر دو طرف گوشی رو بگیرین ( قسمت فلزی ) آنتن کم کم میره تا اینکه از دسترس خارج میشه

منبع گیزدمو
مشکوک میزنه ، از این گیزمودو هر چی بگی برمیاد ، فعلا لجه
احتمالا مشکلاتی داشته که عقب انداختنش
بهتره منبع از یه جا غیر گیزمودو باشه البته تا اطلاع ثانوی

hassan_magic2000
24-06-2010, 13:47
مشکوک میزنه ، از این گیزمودو هر چی بگی برمیاد ، فعلا لجه
احتمالا مشکلاتی داشته که عقب انداختنش
بهتره منبع از یه جا غیر گیزمودو باشه البته تا اطلاع ثانوی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینجا یکی از بچه ها داستان رو تعریف کرده و کلا خودتون ببینید بهتره و ویدیو هاش تو نت پخش شده فقط گیزدمو نیست

در ضمن من آنتی آیفون نیستم خودم 1 دونه سفارش دادم :10:

roozbeh1369
24-06-2010, 14:09
بچه ها ایفون 4 قابلیت usb host داره یا نه ؟؟؟؟

arash s.b
24-06-2010, 14:19
سلام
طبق مطلبی که همینک macromurs منتشر کرد.
یکی از مسئولان اپل شائبه ی رفتن آنتن هنگامی که از گوشه ی سمت چپ گوشی گرفته میشود را رد کرد و گفت این موضوع که در فیلم مشاهده می شود توسط دستگاه anti signal ایجاد می شود.:5:
امادر مورد موضوع اول هنوز هیچ عکس العملی نشان داده نشده.
اونم اشکال نداره که موقع خریدن دقت می کنیم اینجوری نباشه.:31:
(این داستانا همیشه پشت سر اپل بوده به قول خودشون iphone killer:27:)

---------- Post added at 03:19 PM ---------- Previous post was at 03:15 PM ----------

سلام
اینم چند تا عکس از عشاق iphone :31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] vant_le_carrousel_du_louvre.jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SIMON137
24-06-2010, 14:24
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینجا یکی از بچه ها داستان رو تعریف کرده و کلا خودتون ببینید بهتره و ویدیو هاش تو نت پخش شده فقط گیزدمو نیست

در ضمن من آنتی آیفون نیستم خودم 1 دونه سفارش دادم :10:

این بهتره ، لینک باشه ، هرچی باشه غیر گیزمودو ، :31:

mohsenfhm
24-06-2010, 14:40
بازم اين گيزمودو اومد جو رو خراب كرد.

اينم يك خبر ديگه :

براساس گزارشهای متعدد ، کمپانی Apple اقدام به توقف پیش فروش iphone 4 کرده است. تعدادی از مشتریان پیام هایی دریافت کرده اند که به آنها اعلام کرده که سفارش آنها لغو شده است. اپراتورAT&T نیز اواخر هفته گذشته شروع به ارسال ایمیل هایی کرده مبنی بر اینکه پیش فروش را کنسل می کند بدون اینکه هیچ دلیل خاصی ذکر شده باشد.

ایمیل هایی که Apple برای توقف پیش فروش به مشتریان ارسال می کند حاوی این مطلب است که : ما قادر نیستیم سفارش شما را انجام دهیم در نتیجه سفارش شما لغو می شود. برای تکمیل خرید خود به یکی از فروشگاههای طرف قرارداد Apple یا AT&T مراجعه کنید. حجم بالای سفارش ها برای iphone 4 موجب شد تا سایر اپراتورهای عرضه کننده آن نیز با انبوه ثبت نام ها برای پیش فروش مواجه باشند و بعید نیست سیاست Apple از سوی سایر اپراتورهای عرضه کننده iphone 4 نیز اجرا شود.

mehdi_47
24-06-2010, 17:51
سلام
قيمتش چقدره ؟ اگه ايران بياد بايد منتظر هك شدنش بمونيم ؟

Stream
24-06-2010, 19:45
سلام دوستان ..

امروز بعد از 10.5 ساعت توی صف ایستادن آیفون 4 خودم رو تحویل گرفتم .. :دی

اطلاعات و عکس های تکمیلی تا یک ساعت دیگه ارسال می گردد! :دی

arash s.b
24-06-2010, 19:58
سلام دوستان ..

iphone جدیدتون مبارک باشه ×××××××× اصلا مگه میشه سلیقه ی شما بد باشه

:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1:

SIMON137
24-06-2010, 20:03
سلام دوستان ..

به به مبارک باشه ، واسه شیرینیش اون GHWT رو بخر بده من :31:

payamf1
24-06-2010, 20:47
دوستانی که 3G دارند و آیپاد 2G بهتره وقتی جیلبرک میکنن Enable Multitasking رو غیرفعال کنند چون خیلی روی سرعت گوشی تاثیر منفی میزاره...

mohsenfhm
24-06-2010, 21:07
یک شبانه روز انتظار در صف آیفون ۴

شرکت اپل امروز جدیدترین نوع تلفن های همراه آیفون، موسوم به “آیفون ۴” را در بریتانیا روانه بازار کرد.

امروز بیش از هزار نفر از مشتاقان دریافت این گوشی جدید در برابر فروشگاه اصلی شرکت اپل در مرکز لندن صف کشیده بودند تا از اولین کسانی باشند که شانس خریداری و استفاده از این تلفن همراه را دارند. حتی عده ای از این افراد از دیشب در مقابل این فروشگاه مستقر شده بودند.

آیفون ۴ در مقایسه با گوشی های آیفون قبلی سبک تر و کوچک تر است و مسئولان شرکت اپل اعلام کرده اند که بدنه فلزی این گوشی ها در عمل با ایفای نقش آنتن، امکان آنتن دهی بهتری در مقایسه با آیفون های قدیمی تر فراهم می کند.

الکس، یکی از طرفداران پر و پاقرص آیفون که اهل کشور کاناداست و در دبی اقامت دارد به سایت انگلیسی بی بی سی گفت که تنها برای اینکه از جمله اولین کسانی باشد که آیفون ۴ را خریداری می کند، از دبی به لندن سفر کرده و ساعت ها در صف انتظار کشیده تا دستش به این گوشی جدید برسد.

اپل در حالی این تلفن جدید را روانه بازار بریتانیا می کند که از امروز بسیاری از شرکت های ارائه دهنده خدمات مخابراتی از جمله O2 در حرکتی جدید، محدودیت هایی را در مورد میزان اطلاعاتی که کاربران تلفن های همراه می توانند از اینترنت دریافت کنند وضع کرده اند.

تا پیش از این اغلب این شرکت ها به کاربران اجازه می دادند که به شکل نامحدود و به هر اندازه که مایلند اطلاعات را از اینترنت دانلود کنند.

اما از این پس بیشتر شرکت های مخابراتی در بریتانیا سقف ۱ گیگا بایت را به عنوان حداکثر میزان اطلاعات قابل دانلود اعلام کرده اند و به این ترتیب برای دانلود اطلاعات بیشتز از این میزان کاربران باید هزینه ای اضافی به این شرکت ها پرداخت کنند.

شرکت اپل تغییرات مختلفی را در طراحی و ساخت گوشی جدید خود اعمال کرده است.

این شرکت ادعا می کند که ابعاد بزرگتر باتری در آیفون ۴ امکان مکالمه تلفنی را تا ۴۰ درصد افزایش می دهد و کاربران می توانند تا ۶ ساعت بدون نیاز به شارژ مجدد باتری از اینترنت ۳G استفاده کنند.

اما شاید یکی از انقلابی ترین ویژگی ها این گوشی جدید امکان برقراری ویدیو کنفرانس با گوشی های مشابه در شبکه های اینترنت WiFi باشد. در این صورت برای نخستین بار کاربران تلفن قادر خواهند بود به راحتی در حین تماس تلفنی تصاویر ویدیویی شخص مقابل را به طور همزمان مشاهده کنند.

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این گوشی جدید، شفافیت و دقت بی نظیر در صفحه نمایش آن است که به گفته مسئولان شرکت اپل با توجه به ۴ برابر بودن تعداد پیکسل ها (۹۶۰ در ۶۴۰) در صفحه نمایش نسبت به گوشی های قدیمی تر، کاربران تصاویری به مراتب دقیق تر و با ظرافت بیشتر را تجربه خواهند کرد.

شاید یکی از ایرادهایی که تا پیش از این به گوشی های آیفون گرفته می شد، عدم قابلیت اجرای همزمان چند برنامه یا اپلیکیشن در این گوشی ها بود. آیفون ۴ با رفع این مشکل امکانی را فراهم کرده که کاربران نه تنها بتوانند همزمان بدون پایین آمدن سرعت اجرای برنامه ها از آنها استفاده کنند، بلکه این موضوع به مصرف بیهوده باتری هم منجر نشود.

با عرضه این گوشی جدید به بازار کاربران قادر خواهند بود فایل های ویدیویی را با کیفیت HD ضبط کنند و همزمان قابلیت تدوین ویدیو در گوشی با استفاده از نرم افزارهای موجود نیز فراهم شده است.

در عین حال دوربین عکاسی ۵ مگا پیکسلی گوشی های آیفون ۴ عکس هایی با شفافیت بیشتر می گیرند و بر خلاف گذشته امکان فلاش برای عکاسی در شب را هم فراهم کرده است.

شرکت اپل تغییرات مختلفی را در طراحی و ساخت گوشی جدید خود اعمال کرده است.

این شرکت ادعا می کند که ابعاد بزرگتر باتری در آیفون ۴ امکان مکالمه تلفنی را تا ۴۰ درصد افزایش می دهد و کاربران می توانند تا ۶ ساعت بدون نیاز به شارژ مجدد باتری از اینترنت ۳G استفاده کنند.

اما شاید یکی از انقلابی ترین ویژگی ها این گوشی جدید امکان برقراری ویدیو کنفرانس با گوشی های مشابه در شبکه های اینترنت WiFi باشد. در این صورت برای نخستین بار کاربران تلفن قادر خواهند بود به راحتی در حین تماس تلفنی تصاویر ویدیویی شخص مقابل را به طور همزمان مشاهده کنند.

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این گوشی جدید، شفافیت و دقت بی نظیر در صفحه نمایش آن است که به گفته مسئولان شرکت اپل با توجه به ۴ برابر بودن تعداد پیکسل ها (۹۶۰ در ۶۴۰) در صفحه نمایش نسبت به گوشی های قدیمی تر، کاربران تصاویری به مراتب دقیق تر و با ظرافت بیشتر را تجربه خواهند کرد.

شاید یکی از ایرادهایی که تا پیش از این به گوشی های آیفون گرفته می شد، عدم قابلیت اجرای همزمان چند برنامه یا اپلیکیشن در این گوشی ها بود. آیفون ۴ با رفع این مشکل امکانی را فراهم کرده که کاربران نه تنها بتوانند همزمان بدون پایین آمدن سرعت اجرای برنامه ها از آنها استفاده کنند، بلکه این موضوع به مصرف بیهوده باتری هم منجر نشود.

با عرضه این گوشی جدید به بازار کاربران قادر خواهند بود فایل های ویدیویی را با کیفیت HD ضبط کنند و همزمان قابلیت تدوین ویدیو در گوشی با استفاده از نرم افزارهای موجود نیز فراهم شده است.

در عین حال دوربین عکاسی ۵ مگا پیکسلی گوشی های آیفون ۴ عکس هایی با شفافیت بیشتر می گیرند و بر خلاف گذشته امکان فلاش برای عکاسی در شب را هم فراهم کرده است

GiggleClub
24-06-2010, 21:11
Stream جان مبارکه

نظرتو بگو دربارش
این مشکلاتی که میگن درباره آنتن و صفحه شما هم داری؟

نظرت درباره جنس پشتش که شیشه ای شده چیه؟

Stream
24-06-2010, 21:18
سلام دوستان ..

داستان خرید آیفون 4

در ادامه پست شماره 43 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، امروز راس ساعت 4:30 صبح از خواب بیدار شدم و راس ساعت 5:30 صبح به Apple Retail Store رسیدم .. چشمتون روز بد نبینه تا چشم کار می کرد آدم بود توی صف! :دی طبق پرس و جویی که از کارکنان Apple Store کردیم حدود 1500 نفر ساعت 5:30 صبح جلوی من بودند. گفته میشه نفر اول از ساعت 4 صبح روز قبل در صف منتظر بوده! :دی

همینطور در صف منتظر بودیم تا ساعت 7 صبح که فروشگاه شروع به فروش آیفون ها کرد. ابتدا سرعت فروش بسیار پایین بود ولی ساعت 8 بعد از رسیدن کل فروشنده ها سرعت فروش خیلی بالا رفت. در طول این مدت از طرف Apple آب معدنی و شیرینی بین خریدارها بطور رایگان پخش می شد! :دی

همینطور فروش ادامه داشت تا حدود ساعت 16:00 که نوبت من شد. یعنی بعد از 10 ساعت و 30 دقیقه! موقع فروش اشاره شد که مدل 32 گیگابایتی Sold Out شده .. مجبورید 16 گیگ بخرید یا هیچی نخرید .. خلاصه 16 گیگ رو گرفتیم و آمدیم! :دی

یک سری عکس رو تا چند دقیقه دیگه به همین پست Attach می کنم.. متاسفانه عکس گرفتن از داخل Apple Store ممنوع بود و نتونستم عکس بگیرم.

Stream
24-06-2010, 21:20
Stream جان مبارکه

نظرتو بگو دربارش
این مشکلاتی که میگن درباره آنتن و صفحه شما هم داری؟

نظرت درباره جنس پشتش که شیشه ای شده چیه؟

ممنون.
نظر اولیه (به دور از هر گونه تعصب) : استثنایی

طراحی گوشی بیش از حد از نزدیک زیباست .. کیفیت ساخت طوریه که 3GS واقعا کنارش شبیه به گوشی های چینی می مونه!

مشکل آنتن دهی: به هیچ وجه نداشتم .. همین حالا گوشی رو دقیقا به همون شکلی که گفته شده بود مشکل داره توی دستم گرفتم و هم تماس معمولی و هم FaceTime داشتم. کاملا بدون مشکل ..

نقطه زرد روی صفحه: برای من وجود نداره.

جنس پشت: واقعا زیبا و جذابه و از اون طرف خیلی با کیفیت و دقیق به نظر می رسه.

+

بزودی (یکی دو روز آینده) یک بررسی کامل و اختصاصی از آیفون 4 همینجا انجام میدم.

ویرایش: Apple اعلام کرده مشکل زرد بودن صفحه مشکل خاصی نیست و بعد از یکی دو روز خود به خود درست میشه .. احتمالا دلیلش اینه که آیفون ها مستقیما بعد از تولید Ship شدن و مدت کافی برای انبار شدن نداشتن .. اصلا مسئله خاصی نیست.

arash s.b
24-06-2010, 21:34
ممنون.
نظر اولیه (به دور از هر گونه تعصب) : استثنایی

طراحی گوشی بیش از حد از نزدیک زیباست .. کیفیت ساخت طوریه که 3GS واقعا کنارش شبیه به گوشی های چینی می مونه!

مشکل آنتن دهی: به هیچ وجه نداشتم .. همین حالا گوشی رو دقیقا به همون شکلی که گفته شده بود مشکل داره توی دستم گرفتم و هم تماس معمولی و هم FaceTime داشتم. کاملا بدون مشکل ..

نقطه زرد روی صفحه: برای من وجود نداره.

جنس پشت: واقعا زیبا و جذابه و از اون طرف خیلی با کیفیت و دقیق به نظر می رسه.

+

بزودی (یکی دو روز آینده) یک بررسی کامل و اختصاصی از آیفون 4 همینجا انجام میدم.

سلام
لطفا از face time دو تا iphone4 با هم بگو؟
آیا احتیاج به wireless با سرعت خیای خیلی بالا داره؟
فکر می کنی در ایران میشه استفاده کرد؟

< A L I >
24-06-2010, 22:07
سلام
بعد از كلي بحث در تاپيك قبلي آيفون در مورد مقايسه صفحه نمايش آيفون 4 و galaxy s بالاخره امروز سايت engadget مقايسه ي اين دو صفحه نمايشو قرار داده كه توصيه ميكنم حتماً ببينيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددو عكس نمونه:

steve_jobs47
24-06-2010, 22:16
سلام
بعد از كلي بحث در تاپيك قبلي آيفون در مورد مقايسه صفحه نمايش آيفون 4 و galaxy s بالاخره امروز سايت engadget مقايسه ي اين دو صفحه نمايشو قرار داده كه توصيه ميكنم حتماً ببينيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددو عكس نمونه:

کیفیت در 4g کاملا مشهوده!!! درختچه پشت زرافه رو نگاه کنید کاملا در 4g جزئیات برگ ها دیده میشه...

دلیلش هم رزولیشن بالای 4g میباشد...

SIMON137
24-06-2010, 22:24
با احتساب پست برادر علی ، نتیجه می شود نظریه سامسونگ مبنی بر اینکه : " صفحه آیفون خوب است و تکنولوژی آن جالب است ولی به پای گلکسی نمیرسه ( سوپر ای ام او ال ای دی ) " کاملا باطل می شود ....

وضوح تصاویر صفحه آیفون در عکس ها کاملا پیداست ، سامسونگ باید یک ایده جدید بده با چیزی مثل افزایش نور و تغییر لایه ها نمی تونه به صورتی که باید و شاید با اپل رقابت کنه

همینک از برادر استیم خواهشمندیم آیفون خود را از فاصله ای معین بر روی زمین بیندازد و نتیجه رو به همگان اعلام کند تا میزان مقاومت آن برای همگان مشخص و اثبات شود :دی

kaveh.VB
24-06-2010, 22:49
اره سامسونگ هم گفته بود حدود 5 درصد بهتر عمل کرده ایفون
اما گفته بود اسکرین کالاسک:31:ه باطری خیلی کمتری نست به آیفون میبره:5:

S@nti@go_s&k
24-06-2010, 23:00
صفحه آیفون خوب است و تکنولوژی آن جالب است ولی به پای گلکسی نمیرسه ( سوپر ای ام او ال ای دی ) " کاملا باطل می شود ....

سلام

والا اون زمان که گالاکسیو صفحه سوپر اومد به بازا تقریبا 5 ماه پیش آیفون نبود نمیدونم چجوری دیده بودن از صفحه آیفون بهتره

بعدشم سامسونگ تاکید رو مصرف کمه باطری کرده بود و نور آفتاب بود

در کل آیفون کیفیتش تصویرش خیلی خوبه :46:

mohsenfhm
24-06-2010, 23:06
آيفون 4 و موتورولا droid x در كنار هم :

دیدن این تصاویر برای مقایسه دو تلفن همراه قدرتمند یکی بر پایه اندرویید و دیگری iOS4 که احتمالا برای شام با هم بیرون رفته اند خالی از لطف نیست. ‏

SIMON137
24-06-2010, 23:24
سلام

والا اون زمان که گالاکسیو صفحه سوپر اومد به بازا تقریبا 5 ماه پیش آیفون نبود نمیدونم چجوری دیده بودن از صفحه آیفون بهتره

بعدشم سامسونگ تاکید رو مصرف کمه باطری کرده بود و نور آفتاب بود

در کل آیفون کیفیتش تصویرش خیلی خوبه

معمولا مقایسه تصاویر samoled با آیفون تری جی اس از پایین بود که برتری اون رو نشون میداد ، الان وقتی از پایین هم نگاه کنی باز هم رنگ های آیفون مشخص تر و طبیعی تر است

اتفاقا سیاست اپل هم اینه که زورشو بزنه یا مصرف رو کم کنه یا به باطری اضافه کنه همونطوری که می دونی ، یکی از دلایلی که از فلش پشتیبانی نمی کنه هم همینه ، ولی خب چون گویا این شخص ( sj ) رو مجبور کردن که هر ساله دنیا رو شگفت زده کنه ، کیفیت رو فدای کمیت نکرد و باز هم یک برگ برنده رو کرد .

خودتون شاهد بودید قبل از عرضه آیفون چقدر به سمت rt display حمله شد

و اینجاست که حتی گیزمودو هم تسلیم میشه و از کیفیت آیفون تعریف می کنه :

---------- Post added at 11:24 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

و چند مقاسه از انگجت :

mohsenfhm
24-06-2010, 23:40
یک سری عکس رو تا چند دقیقه دیگه به همین پست Attach می کنم.آرمان جان هنوز چند دقيقه نشد ؟؟؟

ما منتظريم:11:

Mojtaba-MCI
24-06-2010, 23:40
سلام دوستان ..

واقعا دلم میخواست این شرایط رو تجربه کنم ، به نظر من حتی همون توو صف موندن واسه محصولات اپل لذت بخشه!
آدما رو میبینی با عشق و علاقه اومدن واسه خرید...
به هرحال بهت تبریک میگم و امیدوارم از کار باهاش لذت ببری:10:.
یه نکته ای راجع به طراحی ، البته قبلا هم نظرمو گفته بودم ولی دوباره اینجا تکرار میکنم...
عکسایی که از آیفون 4 جی دیدم طراحیش بهم نچسبیده ، حالا اینکه شما میگی کنار 3جی اس کاملا سرتره برمیگرده به اون لحظه ای که گوشی رو توو دستت میگیری باهاش کار میکنی.اونجاست که نظرت عوض میشه.
فک کنم سایر دوستان هم با من هم عقیده باشن ، منتظریم تا برسه اینجا ببینیم قیمتش چه حدودیه.

Stream
25-06-2010, 00:02
خب خیلی گذشت .. عکس ها رو اینجا می گذارم:

عکس ها از صبح شروع میشن و کم کم می رسن به زمانی که آیفون رو تحویل گرفتم ... توی دو تا از عکس ها مشخصه فروشنده های Apple Store در حال توزیع آب معدنی و شیرینی بین مشتری ها هستن :31:

fariborz_1
25-06-2010, 06:43
یه روز خوب میاد که ما هم آیفون داشته باشیم :31:

maz18
25-06-2010, 08:42
شنیدین که میگن lcd آیفون 4 مشکل داره و لکه های زردرنگ روش بوجود میاد ؟

GiggleClub
25-06-2010, 08:50
مرسی stream جان
حالا یه چند تا عکس از خود گوشی هم بگیر :دی

sAsAn.K
25-06-2010, 08:53
یعنی آرمان جان شما وقتی اون قسمت سمت چپ گوشی که اون دو تا آنتن از هم جدا میشن رو به مدت مثلا 20 صانیه میگیری از آنتن گوشی کم نمیشه ؟!

mohsenfhm
25-06-2010, 09:16
یعنی آرمان جان شما وقتی اون قسمت سمت چپ گوشی که اون دو تا آنتن از هم جدا میشن رو به مدت مثلا 20 صانیه میگیری از آنتن گوشی کم نمیشه ؟!

دوستاني كه در مورد رفتن آنتن شك دارند حتما اين كليپ 3 مگابايتي رو ببينند :46:

فارسي هم هست :11:

payamf1
25-06-2010, 09:21
stream عکسهای بیشتر یادت نره :دی

ali racer
25-06-2010, 10:35
خبر رسیده که یکی از بروبچز اینجا آیفون4 خریده

اولا
مبارک باشه ایاشالا به دل خوش ازش استفاده کنی:40:

ثانیا
به شدت منتظر یه ریویو کامل و مقایسه با گوشی های دیگه
بصورت اختصاصی برای پی سی بعنوان اولین سایت رویو دهنده ی آیفون 4 بین فروم های پارسی زبان هستیم:8:
فقط یه تاپیک جدا براش بزن

ثالثا
دوست من یه بار فیلم های مشکلات گوشی رو مرور کن
ایشالا که گوشی ات از سری خراب ها نباشه و بی مشکل باشه
که اگه مشکل داره ببری بکوبی تو سر استیو :31:

tazphoenix
25-06-2010, 10:37
لکه ی زرد رو اعلام کردن بعد از چند روز میره راست و دروغ پای خودشون.

Stream
25-06-2010, 11:14
شنیدین که میگن lcd آیفون 4 مشکل داره و لکه های زردرنگ روش بوجود میاد ؟

در موردش توضیح دادم .. پست های قبل رو مطالعه کنید.

مرسی stream جان
حالا یه چند تا عکس از خود گوشی هم بگیر :دی
بفرمایید.. البته متاسفانه چون دوربین خوبی فعلا دم دستم نیست کیفیت عکس ها خوب نیست (دوربین خود آیفون از این دوربین که باهاش عکس می گیرم (Canon IXUS 900Ti) بهتره ! :دی )

بزودی یک دوربین خوب جور می کنم و عکس های دقیق تر می گیرم.

این قضیه رو خود Apple هم رسما تایید کرد که به اون شکل گرفتن گوشی باعث پایین اومدن آنتن میشه. ولی من دقیقا گوشی رو به همون شکل گرفتم و یک ساعت هم حرف زدم و کوچکترین مشکلی توی تماس نبود .. البته این مشکل چون AT&T توی آمریکا مشکل شدید آنتن دهی داره ممکنه اذیت کنه.. برای من که مسئله ای نیست و آنتن دهی این آیفون نسبت به گوشی های قبلی خودم به طور محسوس بهتره.

خبر رسیده که یکی از بروبچز اینجا آیفون4 خریده

اولا
مبارک باشه ایاشالا به دل خوش ازش استفاده کنی:40:

ثانیا
به شدت منتظر یه ریویو کامل و مقایسه با گوشی های دیگه
بصورت اختصاصی برای پی سی بعنوان اولین سایت رویو دهنده ی آیفون 4 بین فروم های پارسی زبان هستیم:8:
فقط یه تاپیک جدا براش بزن

ثالثا
دوست من یه بار فیلم های مشکلات گوشی رو مرور کن
ایشالا که گوشی ات از سری خراب ها نباشه و بی مشکل باشه
که اگه مشکل داره ببری بکوبی تو سر استیو :31:

Rreview نصفه نیمه آماده شده .. منتظر یک سری خرت و پرت هستم (دوربین خوب، گوشی های دیگه، ...) تا کامل بشه :31:

metallica is me
25-06-2010, 11:38

بفرمایید.. البته متاسفانه چون دوربین خوبی فعلا دم دستم نیست کیفیت عکس ها خوب نیست (دوربین خود آیفون از این دوربین که باهاش عکس می گیرم (Canon IXUS 900Ti) بهتره ! :دی )

این قضیه رو خود Apple هم رسما تایید کرد که به اون شکل گرفتن گوشی باعث پایین اومدن آنتن میشه. ولی من دقیقا گوشی رو به همون شکل گرفتم و یک ساعت هم حرف زدم و کوچکترین مشکلی توی تماس نبود .. البته این مشکل چون AT&T توی آمریکا مشکل شدید آنتن دهی داره ممکنه اذیت کنه.. برای من که مسئله ای نیست و آنتن دهی این آیفون نسبت به گوشی های قبلی خودم به طور محسوس بهتره.

Rreview نصفه نیمه آماده شده .. منتظر یک سری خرت و پرت هستم (دوربین خوب، گوشی های دیگه، ...) تا کامل بشه :31:
سلام بر شما دوست عزیز
من از شما به خاطر اطلاع رسانیتون متشکرم و خواهشا اگر براتون امکان داره یه عکس با کیفیت عالی هم داخل آیپاد و آیفون 4 و اگر گوشی دیگه ای دم دست هست بگزارید که کیفیت lcd و تفاوتشون مشخص بشه
ممنون

SIMON137
25-06-2010, 12:05
اینم برای اینکه یکم به فیض معنوی برسید :دی

~ReZa~
25-06-2010, 12:13

دوست عزیز مبارک باشه.
صداش تو هدفون و اسپیکر نسبت به 3gs چطوره؟:10:

Stream
25-06-2010, 12:40
سلام بر شما دوست عزیز
من از شما به خاطر اطلاع رسانیتون متشکرم و خواهشا اگر براتون امکان داره یه عکس با کیفیت عالی هم داخل آیپاد و آیفون 4 و اگر گوشی دیگه ای دم دست هست بگزارید که کیفیت lcd و تفاوتشون مشخص بشه
ممنون

سلام

برای چنین مقایسه ای من نیاز به یک دوربین حرفه ای دارم .. متاسفانه با دوربینی که فعلا دارم نمیشه چنین عکسی گرفت. در حال تلاش برای جور کردن چنین دوربینی هستم.

دوست عزیز مبارک باشه.
صداش تو هدفون و اسپیکر نسبت به 3gs چطوره؟:10:

کیفیت هدفون در همون حد (شاید کمی بهتر) ولی تفاوت کیفیت اسپیکر مثل تفاوت روز و شبه ..! کیفیت اسپیکر بیش از حد نسبت به قبل بهتر شده.

Mohammad
25-06-2010, 14:31
برای چنین مقایسه ای من نیاز به یک دوربین حرفه ای دارم .. متاسفانه با دوربینی که فعلا دارم نمیشه چنین عکسی گرفت. در حال تلاش برای جور کردن چنین دوربینی هستم.

این دوربینی که مد نظرته پیدا میشه ؟! چون می دونم هر دوربینی به چشمت نمیاد !:31:

metallica is me
25-06-2010, 16:03
ممنون از دوست مسی دوست جناب stream
اگر براتون مقدور بود چه چند دقیقه از کارایی این گوشی مثلا سرعت و....(درصورت امکان) تهیه کنید مشرف میکنید بچه های فرومو

mohsenfhm
25-06-2010, 16:34
هدست زیبا برای آیفون

محصولی که مشاهده می‌کنید هدستی مجهز به بلوتوث از کمپانی TokyoFlash است. این هدست با نام Kisai Escape C Bluetooth Reciever ضمن برخورداری از ظاهری شیک و زیبا، ابزاری بسیار سودمند برای کاربران آی‌فون به شمار می‌آید.
زمانی که این هدست را با آی‌فون هوشمند خود جفت می‌کنید، می‌توانید از آن تا 180 ساعت به عنوان یک گیرنده و میکروفون برای انجام تماس‌های تلفنی Skype استفاده کنید.

علاوه بر این، می‌توانید از این محصول به عنوان یک گیرنده بی‌سیم استفاده کنید و به موسیقی ها و فایل‌های موجود در ام‌پی‌تری پلیر خود گوش بدهید و لذت ببرید. قیمت این هدست بلوتوث جذاب و زیبا و LED دار 115 دلار است.

mehdi_47
25-06-2010, 22:08
سلام
دوستان جواب من رو كسي نداد.قيمت اين سري از آيفون تو بازار چنده ؟

SIMON137
25-06-2010, 23:22
عکس های از ریحانا و نامزدش در حال خرید گوشی آیفون 4 ریحانا خواننده 22 ساله و دوست پسرش مت کمپ بازیکن بیسبال در حال خرید گوشی جدید اپل ، آیفون 4 در وستوود دیده می شوند
بنظر می رسد دوست پسرش مت قصد خرید آیفون رو داشت ریحانا مانند بسیار از سلبریتی ها دیگه از گوشی های بلاک بری استفاده می کند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 693x891.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 693x887.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 682x751.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 691x875.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اپل 3 روز پیش گوشی جدید خود آیفون 4 را منتشر کرده ولي پیش فروش اینترنتی آن از یک هفته پیش آغاز شده بود و طی آن تنها در یک روز 600 هزار آی‌فون 4 به فروش رفت
آی‌فون جدید دارای قابلیت‌های جدید نظیر تماس ویدئویی، طراحی بدنه متفاوت، فلش LED، دقت صفحه نمایش بیشتر و از همه مهم‌تر دارای سیستم عامل جدید با قابلیت Multi-tasking است که بسیاری از کاربران اپل تا پیش از این، آن‌ را بزرگ‌ترین نقص آی‌فون می‌دانستند.
تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند تا پایان سه ماهه کنونی که روز یک‌شنبه به پایان می‌رسد، 8 تا 9 میلیون آی‌فون به فروش برسد.
از عصر دیروز هر سهم اپل با نیم درصد افزایش 273.32 دلار خرید و فروش شد.
گزارش‌هایی رسیده از بعضی شهرها مانند توکیو خبر از کمبود آی‌فون 4 در فروشگاه‌های اپل دارد و گفته می‌شود این امر می‌تواند فروش محصول جدید را تحت تأثیر قرار دهد.
از طرفی بعضی ویدئوهای پست شده در وب‌سایت یوتیوب نشان می‌دهد کاربران از قدرت آنتن‌دهی آی‌فون 4 ناراضی هستند.
آی‌فون 4 دارای بدنه‌ای فلزی است که از آن به عنوان بخشی از آنتن نیز استفاده می‌شود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 651x350.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arash s.b
26-06-2010, 00:19
سلام
اینم یه مقایسه کیفیت image & video بین گوشی های مختلف.:40:

آقای stream عزیز لطفا به پست 51 هم پاسخ بده.:20:

ramin_007
26-06-2010, 01:36
اه اه چه زشته این ریحانا مخصوصا موهاش
یه سوال اینکه به نظرتون کی جیلبریک و انلاکش میاد؟؟ چون میخوام بگم دوستم از امریکا بیاره اخه ۳۰۰ دلار مفته

Mah12
26-06-2010, 01:50
بررسی کامل آیفون 4 در فون آرنا

خوبی ها:

Super smooth Retina Display
Video calling through FaceTime
Smooth looking 720p video recording
Nostalgic and beautiful looks
Quite decent battery life

کاستی ها:

Poor signal connection on some units
Sound quality could be better
Wi-Fi needed for FaceTime

و امتیاز باور نکردنی 9.5

saman65
26-06-2010, 02:42
سلام
اینم یه مقایسه کیفیت image & video بین گوشی های مختلف.:40:

آقای stream عزیز لطفا به پست 51 هم پاسخ بده.:20:

ممنونم.میشه منبع رو هم بزارین؟

Stream
26-06-2010, 02:52
سلام
لطفا از face time دو تا iphone4 با هم بگو؟
آیا احتیاج به wireless با سرعت خیای خیلی بالا داره؟
فکر می کنی در ایران میشه استفاده کرد؟

من FaceTime کردم با چند نفر .. و تجربه خیلی خیلی خوبی بود! البته چون Wi-Fi خیلی سریعی داشتیم نمی شد گفت حتما توی ایران هم خوب باشه یا نه ..

من سعی می کنم سرعت Wi-Fi رو محدود کنم و دوباره تست کنم ببینم چی میشه.

noisymind
26-06-2010, 10:37
این جریان اینکه اگه ایفون 4 رو با دست طوری بگیریم که گوشه پایین سمت چپ گوشی لمس بشه , انتن میپره! چیه؟ مثل اینکه خیلی تو نت سر و صدا کرده و جابز هم تاییدش کرده! :weird:

ویرایش : GSMArena هم مطلبو زده

ظاهرا خیلی ها میل زدن که چرا اینطوری انتن میره , و جابز هم پاسخ داده که شما درست آیفون 4 رو تو دستتون نگرفتین!! :18:

noisymind
26-06-2010, 10:42
این مطالب رو هم الان از نارنجی پیدا کردم ( البته من فقط قسمت ایراد گوشی که رو که بالا ذکر شد کپی کردم وگرنه که مزایاش بر همه مشخص هست )

اما مشکلات آیفون ۴ که سر و صداهای زیادی از دیروز به راه انداخته است: ‏

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
‏ مشکل آنتن دهی در آیفون وقتی گوشه سمت چپ را لمس کنید: ‏
یادتان هست وقتی استیو جابز آیفون جدید را معرفی می کرد با افتخار از سیستم جدید آنتن های آن یاد می کرد؟ اینکه بدنه آیفون جدید کار آنتن را هم انجام می دهد؟ حالا همین تغییر طراحی باعث یک دردسر بزرگ برای آیفون شده است. داستان از دیروز شروع شد. وقتی آیفون جدید به دست کاربران رسید. افراد زیادی متوجه شدند وقتی آیفون را در دست می گیرند آنتن دهی آن به شدت کم می شود و در برخی موارد کاملا از آنتن خارج می شود. ده ها و صد ها ویدیو از این مشکل ناگهان سراسر اینترنت را پر کرد و با بررسی بیشتر مشخص شد آنتن دهی ایفون بستگی به این دارد که چگونه آن را در دستتان بگیرید! ‏

اگر آیفون را با دست چپ در دست بگیرید به گونه ای که گوشه سمت چپ آیفون در تماس دست شما قرار بگیرد و طرف دیگر بدنه را هم لمس کنید باعث اتصال دو انتن آیفون می شوید و آنتن دهی سقوط می کند! ‏

این مشکل باعث ناراحتی زیاد خریداران آیفون شده است و جالب تر اینکه استیو جابز چند ساعت پیش در پاسخ به ایمیل یکی از آنها گفت: ‪"‬شما آیفون را به طرز نادرستی در دست گرفته اید.‪"‬ ‏

همین حرف آقای جابز باعث عصبانیت بیشتر کاربران آیفون جدید شده است. و می گویند اپل می خواهد نوع در دست گرفتن آیفون را هم تعیین کند! البته آقای جابز حرف نادرستی زده است چرا که تمام این تصاویر از تبلیغ های اپل گرفته شده است و تمام این مدل های نگه داشتن باعث می شود که آنتن دهی آن دچار مشکل شود یعنی اگر شما آیفون را به این شکل ها نگه دارید دچار مشکل آنتن دهی می شوید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این تصویر را هم گیزمود جهت شوخی گذاشته است. ریس جمهور روسیه چند روز پیش برای سفر به آمریکا رفته بود و استیو جابز مشغول نشان دادن آیفون جدید به او است. حالا این تصویر به این دلیل شهرت پیدا کرده است که استیو جابز طرز نگه داشتن صحیح آیفون را به رییس جمهور روسیه نشان می دهد!

‏ مشکل در نمایشگر آیفون: ‏ ‏

مشکل بعدی در برخی آیفون های جدید دیده شده و آن وجود نقاط زرد رنگ روی نمایشگر برخی آیفون ها است که در زاویه های خاصی بیشتر دیده می شود. انگجت برای این مشکل یک نظر سنجی به راه انداخت. از ۲۹ هزار نفری که آیفون جدید را دریافت کرده بودند و در این نظر سنجی شرکت کرده بودند ۱۶ هزار نفرشان این نقاط زرد رنگ را روی نمایشگر آیفون خودشان می دیدند. اما بعدا اپل اعلام کرد که این مشکل بعد از دو روز استفاده از آیفون رفع می شود و به دلیل ماده ای است که در ساخت نمایشگر استفاده شده. بنابراین نباید نگران آن باشید. ‏

‏ نمایشگری که آنقدرها هم ضد ضربه نیست: ‏ قرار بود نمایشگر آیفون ضد ضربه و ضد خش باشد. اما ویدیوهایی در اینترنت منتشر شده که نشان می دهد نمایشگر آیفون به راحتی خش بر میدارد و با چند بار سقوط می شکند. ‏

mohsenfhm
26-06-2010, 10:44
این جریان اینکه اگه ایفون 4 رو با دست طوری بگیریم که گوشه پایین سمت چپ گوشی لمس بشه , انتن میپره! چیه؟ مثل اینکه خیلی تو نت سر و صدا کرده و جابز هم تاییدش کرده! :weird:

ویرایش : GSMArena هم مطلبو زده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدظاهرا خیلی ها میل زدن که چرا اینطوری انتن میره , و جابز هم پاسخ داده که شما درست آیفون 4 رو تو دستتون نگرفتین!! :18:

ببينيد مشكل در اين حد نيست كه سايت هايي مثل گيزمودو بزرگش كردن . مطمئن باشيد بزودي اين مشكل هم حل ميشه :11:

استيو هم هيچ وقت چنين جوابي نميده :31:

payamf1
26-06-2010, 11:35
چقدر شایعه ها بالا گرفته...
به احتمال قوی سایتهای سیاسی و اقتصادی در روزهای آینده هم به همین موارد بپردازن :دی یا شاید روزنامه ها. مثلا فردا روزنامه گاردین تیتر اولش رو میزنه : "زرد بودن یا نبودن ، مسئله اینست"

Mohammad
26-06-2010, 11:44
بعید گوشی iPhone 4 Apple اینطوری مشکل داشته باشه ! البته آرمان عزیز قبلا توضیح دادن در مورد این مشکلات اما بطور کلی حساسیت زیادی بر روی محصولات اپل هست ! وقتی iPad وارد بازار شد ، ایمیل هایی که روزانه از PCWORLD می گرفتم خیلیاش مغرضانه به ضرر iPad ارسال میشد ! حالا هم که iPhone اومده این جو علیه اون ایجاد شده ! شاید مشکلاتی باشه اما مسلما نه اینقدر بزرگه و نه حل نشدنی ! فراموش نکنیم داریم در مورد یکی از محصولات Apple صحبت می کنیم ...

arash s.b
26-06-2010, 12:03
ممنونم.میشه منبع رو هم بزارین؟

سلام
بفرمایید اینم لینک منبع:

باتشکز:11:

capitan black
26-06-2010, 12:08
سلام..دوستان حالا این iphon 4 مشکل داره یا نه؟...من میخوام بدم یکی از دوستام از هند برام بیاره قیمت 16 گیگش چنده؟..به صرفه هست بگم واسم بیاره از اونور؟..این جریان ه ک شده یا نشدش چیه؟..ممنونم اگه کمکم کنید چون قصد خرید دارم..ممنونم

zerolight
26-06-2010, 12:56
مشکله یون نقطه‌های زرد هم حل شدنیه!
طبق گفت لینک زیر اون نقطه‌ها بخاطر تحویل خیلی‌ سریع دستگاه که باعث شده ماده ای که برای اتصال استفاده می‌شه کامل تبخیر نشه!!

Mohammad
26-06-2010, 13:17
معمولا تویه اخبار می شنویم که فلان شرکت فلان محصولش رو بدلیل فلان عیب و ایراد از سراسر دنیا جمع کرده !
حالا فکر می کنید اگه اپل به عیب و ایراد محصولش ایمان داشت و می دونست که حل شدنی نیست اون رو وارد بازار می کرد ؟!
من که فکر نمی کنم اعتبارش رو زیر سوال ببره !

arash s.b
26-06-2010, 13:29
سلام..دوستان حالا این iphon 4 مشکل داره یا نه؟...من میخوام بدم یکی از دوستام از هند برام بیاره قیمت 16 گیگش چنده؟..به صرفه هست بگم واسم بیاره از اونور؟..این جریان ه ک شده یا نشدش چیه؟..ممنونم اگه کمکم کنید چون قصد خرید دارم..ممنونم

سلام
شما مطمئن باش هیچ مشکلی ندارد.
شما اگر از طرفدارای اپل باشی و اخبار اپل رو دنبال کرده باشی. مبینی که در طول این چند سال اخیر هر وقت اپل یه وسیله جدید تولید کرده این شایعات دنبالش بوده. و دیگه این جور مسائل عادی شده.
تنها مشکلی که میشه گفت اینه که اپل دشمن زیاد داره.
قیمت 16 gig انلاک تقریبا 700$ است. ولی چرا هند؟ مطمئن باش در ایران حداکثر تا 7 روز دیگر این گوشی رو خواهیم داشت. ولی قیمتش حدودا باید 12000000﷼ باشد.
-- شدن که معنی نداره. اگر منظورتون جلبریک است بله به احتمال خیلی قوی برنامش تا چند وقت دیگه برای iphone4 هم خواهد امد.

arash s.b
26-06-2010, 13:34
یه نکته برای تمام دوستان:
برای iphone4 دوتا مشکل گفته شد، که دوستان مختلف با منابع مختلف گفتند که حل شدنی است.
پس دوستان دیگه به این مسئله نپردازند. و از گذاشتن لینک های مختلف که دوباره زدن همون حرف های قبلی است خودداری کنند.

mohsenfhm
26-06-2010, 13:42
فروش مدل سفيد گوشي اپل با كمبود مواجه شد

در جديدترين مشكل براي عرضه نسل جديد آيفون، اپل با كمبود آيفون 4 سفيد رنگ مواجه شد.

به گزارش سرويس ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، بر اساس بيانيه اين شركت، برخلاف انتظار ساخت مدل‌هاي سفيد رنگ آيفون 4 بسيار دشوارتر بوده و درنتيجه اين مدل‌ها تا نيمه ماه ژوييه موجود نخواهند بود.

در حالي كه اپل اعلام كرده كه تامين مدل سياه رنگ محبوب‌تر اين گوشي مشكلي ندارد. اين شركت به دليل اختلال در سيستم سفارش و كمبود موجودي آيفون در نزد اپراتور تلفن همراه AT&T، ناچار شد 600 هزار سفارش براي مدل باريك‌تر 199 دلاري آيفون 4 را در نخستين روز سفارش اين دستگاه جابه‌جا كند.

فروش آيفون 4 كه بازبيني‌هاي خوبي را دريافت كرده، از اواخر هفته گذشته در پنج كشور كه بزرگ‌ترين اقتصادهاي جهان محسوب مي‌شوند به استثناي چين آغاز شد.

آيفون اصلي‌ترين عامل رشد درآمد اپل بوده و انتظار مي‌رود به‌زودي به بزرگ‌ترين منبع درآمد اين شركت تبديل شود. فروش جديدترين مدل اين گوشي در آمريكا، ژاپن، فرانسه، آلمان و انگليس آغاز شده و تا ماه سپتامبر در 88 كشور ديگر نيز عرضه مي‌شود.

payamf1
26-06-2010, 14:42
این سفیدش هم بد نیست...
همه جاش سفیده

mohsenfhm
26-06-2010, 15:03
Stream عزيز يك سوال ؟؟:11:

با اين پردازنده ي قدرتمندي كه در آيفون 4 استفاده شده مشكل گرم شدن رو نداره ؟؟؟

capitan black
26-06-2010, 16:57
سلام
شما مطمئن باش هیچ مشکلی ندارد.
شما اگر از طرفدارای اپل باشی و اخبار اپل رو دنبال کرده باشی. مبینی که در طول این چند سال اخیر هر وقت اپل یه وسیله جدید تولید کرده این شایعات دنبالش بوده. و دیگه این جور مسائل عادی شده.
تنها مشکلی که میشه گفت اینه که اپل دشمن زیاد داره.
قیمت 16 gig انلاک تقریبا 700$ است. ولی چرا هند؟ مطمئن باش در ایران حداکثر تا 7 روز دیگر این گوشی رو خواهیم داشت. ولی قیمتش حدودا باید 12000000﷼ باشد.
-- شدن که معنی نداره. اگر منظورتون جلبریک است بله به احتمال خیلی قوی برنامش تا چند وقت دیگه برای iphone4 هم خواهد امد.

مرسی دوست گلم :10:
قیمت اصلیش 16 گیگ 199 دلاره زده توی سایت اپل...اگه انلاک بشه 700 دلاره؟..اینجوری که خیلی زیاده...اگه انلاک نشده بگیریم میشه استفاده کرد توی ایران یا نه؟..ممنونم:11:

mohsenfhm
26-06-2010, 17:01
قیمت اصلیش 16 گیگ 199 دلاره زده توی سایت اپل...اگه انلاک بشه 700 دلاره؟..اینجوری که خیلی زیاده...اگه انلاک نشده بگیریم میشه استفاده کرد توی ایران یا نه؟..ممنونم:11:

شدن كه ميشه ولي كمي دردسر داره . من لاك رو توصيه نمي كنم :11:

capitan black
26-06-2010, 17:54
شدن كه ميشه ولي كمي دردسر داره . من لاك رو توصيه نمي كنم :11:

ممنونم اما میشه توضیح بدید چرا؟...چه مشکلاتی پیش میاد؟..این همه مردم استفاده میکنند که مشکلی ندارند :20:

steve_jobs47
26-06-2010, 18:01
بالاخره راه حلی برای مشکل آنتن دهی Iphone 4 پیدا شد!!!!:27::16:

شرکت اپل باید به تمام خریداران Iphone 4 یکی از این قاب ها به صورت رایگان بده!!!:31:

نگاه کنید بنده خدا خسته شد از بس اینجوری مکالمه کرد!!!!

arash s.b
26-06-2010, 21:22

سلام
خواهش می کنم.
اونی که توسایت زده 199$ قراردادی است یعنی شما 199$ ابتدا پرداخت کرده و سپس 24 تا قسط 30$ باید پرداخت کنید که مجموعش 919$ می شود.:18:
در ضمن حالت قراردادی برای کشورهایی است که دارای اپراتور مستقل و قوی هستند که من فکر نمی کنم هند جزو اون کشورها باشد.
در کل اگر بخواهید لاک خریداری کنید باید در ایران توسط یک نرم افزار آنلاک شود که دو مشکل خواهد داشت.
1) شما مشکل انتن دهی خواهی داشت به صورتی که خارج از تهران به هیچ وجه و داخل تهران در بعضی نقاط آنتن نخواهی داشت.
2) در 80٪ اوقات پس از خاموش و روشن کردن گوشی آن نرم افزار دوباره باید نصب نصب شود.
این جوری من مطمئنم شما باید دائما خانواده ی آقای استیو جابز را مورد لطف و عنایت خود قرار دهید.:31:
بازم سوالی داشتی بپرس.

ramin_007
26-06-2010, 22:06
سلام
خواهش می کنم.
اونی که توسایت زده 199$ قراردادی است یعنی شما 199$ ابتدا پرداخت کرده و سپس 24 تا قسط 30$ باید پرداخت کنید که مجموعش 919$ می شود.:18:
در ضمن حالت قراردادی برای کشورهایی است که دارای اپراتور مستقل و قوی هستند که من فکر نمی کنم هند جزو اون کشورها باشد.
در کل اگر بخواهید لاک خریداری کنید باید در ایران توسط یک نرم افزار آنلاک شود که دو مشکل خواهد داشت.
1) شما مشکل انتن دهی خواهی داشت به صورتی که خارج از تهران به هیچ وجه و داخل تهران در بعضی نقاط آنتن نخواهی داشت.
2) در 80٪ اوقات پس از خاموش و روشن کردن گوشی آن نرم افزار دوباره باید نصب نصب شود.
این جوری من مطمئنم شما باید دائما خانواده ی آقای استیو جابز را مورد لطف و عنایت خود قرار دهید.:31:
بازم سوالی داشتی بپرس.

دوست عزیز من دبی زندگی میکنم فکر نمیکنم مشکل انتن داشته باشه چون یه ایفون ۳ج از هنگ کنگ گرفتم مشکلی نداشت همینطور وقتی خاموش
و روشن میکردم هم مشکلی نداشت فقط وقتی اپدیت میکردم باید جیلبریک و انلاک میکردم یعنی ۴ج نمیشه این کار رو کرد؟؟؟ البته در اینده

Stream
26-06-2010, 22:30
Stream عزيز يك سوال ؟؟:11:

با اين پردازنده ي قدرتمندي كه در آيفون 4 استفاده شده مشكل گرم شدن رو نداره ؟؟؟

خیر .. چیپ A4 نسبت به چیپ قبلی هم کم مصرف تره و هم قوی تر و برای همین نسبت به 3GS کمتر داغ می کنه و عمر باتری بیشتری هم داره.

---

این هم چند تا عکس که با دوربین گوشی امروز گرفتم. واقعا دوربین خوبیه! :31:

سایز عکس ها پایین اومده .. این هم نسخه بدون تغییر حجم ، با حجم 20 مگابایت:

دوست عزیز من دبی زندگی میکنم فکر نمیکنم مشکل انتن داشته باشه چون یه ایفون ۳ج از هنگ کنگ گرفتم مشکلی نداشت همینطور وقتی خاموش
و روشن میکردم هم مشکلی نداشت فقط وقتی اپدیت میکردم باید جیلبریک و انلاک میکردم یعنی ۴ج نمیشه این کار رو کرد؟؟؟ البته در اینده بستگی به نوع Jailbreak داره .. الان با firmware های جدید نمیشه هم Untethered Jailbreak کرد و هم آنلاک .. و برای آنلاک لازمه Tethered Jailbreak داشته باشید که موقع Restart دوباره باید از اول به iTunes متصل بشه.

ramin_007
26-06-2010, 22:36
بستگی به نوع Jailbreak داره .. الان با firmware های جدید نمیشه هم Untethered Jailbreak کرد و هم آنلاک .. و برای آنلاک لازمه Tethered Jailbreak داشته باشید که موقع Restart دوباره باید از اول به iTunes متصل بشه.
یعنی امیدی هست یا نه؟ یعنی همین ُTethered Jailbreak که گفتی میشه داشت یا نه؟ :31:
مرسی

mohsenfhm
26-06-2010, 23:49
من هم فيلم هايي كه با آيفون 4 گرفته شده ديدم و هم عكس هارو . به نظرم فيلمبرداريش خيلي بهتر از عكس برداريشه .

koroshfe
27-06-2010, 01:37
دوستان می گن با این قاب های رنگی و ساده و کلا قاب آیفون دیگه مشکل آنتندهی رفع می شه!
اما بعضی از دوستان گفتن که با برخورد قاب به بدنه که کم صورت می گیره هم آنتن می ره!
بعد یه چیز دیگه!ادم که نمی تونه برای آنتن دهی قاب بذاره!
شاید من می خوام از طراحی اپل لذت ببرم!
با این همه اعتراضات اپل قل داده تا چند روز آینده مشکل رو رفع کنه که هنوزم رفع نشده!
کسی نیست برای این سوال ها جواب بده!یک مهندس سوئدی می گه مشکل از برخورد پوست دسته اما یک مهندس انگلیسی دیگه گفته به دلیل ساخت بدنه ای محکم تر و بهتر این مشکل به وجود اومده!
به هر حال همه برای این مشکل بسیج شدند!
یه سوال داشتم:بعشی ها می گفتند آیفون 4 دیگه تولید نمی شه!
آیا درسته یا نه؟
ممنون

steve_jobs47
27-06-2010, 09:25
دوستان می گن با این قاب های رنگی و ساده و کلا قاب آیفون دیگه مشکل آنتندهی رفع می شه!
اما بعضی از دوستان گفتن که با برخورد قاب به بدنه که کم صورت می گیره هم آنتن می ره!
با این همه اعتراضات اپل قل داده تا چند روز آینده مشکل رو رفع کنه که هنوزم رفع نشده!
کسی نیست برای این سوال ها جواب بده!یک مهندس سوئدی می گه مشکل از برخورد پوست دسته اما یک مهندس انگلیسی دیگه گفته به دلیل ساخت بدنه ای محکم تر و بهتر این مشکل به وجود اومده!
آیا درسته یا نه؟
ممنون

دوست عزيز الان Iphone 4 فقط مشكل آنتن دهي داره كه فكر نكنم با آپديت نرم افزاري قابل حل شدن باشه!!!

اپل بايد طرح آنتن آي فون رو عوض كنه!!!

Stream
27-06-2010, 10:45
آیا درسته یا نه؟
ممنون
عجب .. اینها همش شایعه است.

در مورد Software Fix ، چند نفر از لا به لای صحبت های Customer Service اپل شنیدن که طی هفته آینده یک Patch برای حل این مشکل عرضه میشه. دلیلش هم هیچ ربطی به برخورد با پوست نداره وگرنه وقتی چرا وقتی سمت راست یا بالای گوشی گرفته میشه مشکلی پیش نمیاد؟ :دی

دلیلش برخورد با این نقطه است:

(فقط با همین نقطه، نه با همه بدنه ... دلیلش هم اینه که وقتی دستتون به اونجا می خوره در اصل هر دو تا آنتن به هم متصل میشن و Calibration اشون به هم می خوره .. که با تکنیک های نرم افزاری تا حد خیلی زیادی قابل رفع شدنه . با Bumper باز هم بدون شک قابل حل شدنه چون دیگه تماسی بین دو آنتن صورت نمی گیره)

اینکه فلان پروفسور دانمارکی دو هفته قبل از فروش آیفون مصاحبه کرده و گفته به خاطر برخورد درست با آنتن مشکل بوجود میاد (در حالی که اصلا مشکل این نیست) و توقف عرضه آیفون و ... همش شایعه است.

مشکل هم با Software بدون شک قابل حله .. اگه تا حالا Apple چیزی عرضه نکرده برای اینه که بهترین راه حل رو ارائه بده و نه صرفا یک ماست مالی مشکل. اینجا توضیح دادم درباره مشکل:

هر چیز عجیب و غریبی که شنیدید، بدونید شایعه است.

ویرایش: Steve Jobs در جدیدترین ایمیل از داستان های ایمیلی گفته There is no reception issue, stay tuned . این هم یک Hint از عرضه یک Software fix ! :دی

kasra_khan2003
27-06-2010, 11:09
خوب ما هم دوباره اومدیم (بعد امتحانا )

اومدن آیفون جدید رو تبریک میگم...

دیگه لازم شد این 3G رو بدیم به خواهرمون و خودمون یه iphon4 بخریم:دی

البته من بده قبلی رو بیشتر میپسندیدم تا این.

راستی، دوربین جلوش فقط برای ویدئو کال هست یا میشه با اون هم از خودمون عکس و فیلم بگیریم؟

مساله بلوتوث همچنان مثل قبل هست؟

arash s.b
27-06-2010, 11:46
سلام
دقت و سرعت GPS در iphone4 نسبت به 3GS بهبود پیدا کرده است.
همانطور که قبلا در ipad3G هم مشاهده شده بود شرکت اپل با بکارگیری از chip الکترونیکی BROADCOM BCM4750 در IOPHONE4 هم باعث بهبود این مسئله شده است.

arash s.b
27-06-2010, 11:51
سلام
به گزارش ZDNET همانطور که شرکت اپل از قبل وعده داده بود سرعت DOWNLOAD و به خصوص UPLOAD در IPHONE4 نسبت به 3G افزایش چشم گیری داشته است.
که مقایسه ی ان را در پایین مشاهده می کنید.

zerolight
27-06-2010, 12:02
ایفون۴ جیلبریک شد!؟

mohamadreza666
27-06-2010, 13:36
به گزارش فارنت و به نقل از سی‌نت پس از افزایش اعتراضات عمومی خصوصا در اینترنت مبنی بر مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه “آیفون ۴″ شرکت اپل که تنها دو روز از عرضه آن می‌گذرد، استیو جابز مدیرعامل شرکتت اپل در پاسخ به ایمیل یکی از مشتریان این شرکت در این خصوص اعلام کرد که مشکل ناشی از عدم آنتن‌دهی این تلفن همراه به خاطر درست در دست نگرفتن این تلفن همراه از سوی کاربران است.

کاربرانی که آیفون ۴ را خریداری کرده‌اند با مشکل بی‌سابقه عدم آنتن‌دهی تلفن همراه خود روبرو شده‌اند و مشکل آنتن‌دهی آیفون ۴ به یک بحث داغ در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است و عده‌ای از کاربران نیز گزارش داده‌اند که در هنگام گذاشتن انگشتان دست در یک منطقه خاص آیفون تلفن همراه آنان مشکل آنتن‌دهی پیدا می‌کند.
اکنون استیو جابز با پاسخ خود به این ایمیل و با بیانیه رسمی شرکت اپل در این خصوص اگر چه در واقع این شرکت به این مشکل اذعان داشته، اما باز هم در واقع آن را از سر خود باز کرده و به درست در دست نگرفتن این تلفن همراه از سوی مشتریان نسبت داده است.
استیو جابز در پاسخ به ایمیل یکی از مشتریان این شرکت در این خصوص اعلام داشته است که تنها راه حل این مشکل آن است که شما تلفن همراه خود را این گونه در دست نگیرید.

این مشتری شرکت اپل دوباره پس از دریافت این پاسخ در ایمیل دیگری به استیو جابز که معمولا پاسخ‌هایی کوتاه و مختصر به نامه‌های خود می‌دهد، می‌نویسد:
“آهان من فهمیدم، خوب پس این اون چیزیه که من باید انجام بدم، شما به من یک راه‌حل ارائه دادید اما من فکر می کنم که به طور معمول من نباید محدودیتی برای چگونه در دست گرفتن یک گوشی داشته باشم.
“من این گوشی رو چال می‌کنم، این واقعا شگفت‌انگیزه، من فکر می کنم چیزی که بیشتر بشه اسم اینو گذاشت نقص در طراحیه..”
استیو جابز در پاسخ به این نامه می‌نویسد:
“مطمئنا در هر گوشی تلفن همراهی نقاط حساسی وجود دارد که بر روی آنتن تاکید شده است. برخی شرکت‌ها هنگام فروش با الصاق برچسب‌هایی به مشتری خود می گویند که این منطقه را با دستان خود نپوشانند.”

این اظهارات استیو جابز در حالی مطرح می‌شود که زمان زیادی از کنفرانس اپل نگذشته است که جابز در آن کنفرانس با اطمینان خاصی از آنتن آیفون ۴ با عنوان “Brilliant Engineer” یاد کرد، عنوانی که پروفسور “Gert Frolund Pedersen” استاد دانشگاه معروف” Aalborg”چندان به آن اعتقاد نداشت و قبل از عرضه آیفون ۴ تاکید داشت که لمس آنتن آیفون جدید توسط انگشتان دست، موجب ایجاد تداخل مغناطیسی و در نتیجه مشکل آنتن‌دهی این تلفن همراه خواهد شد.

منبع:2daylink.com
سبز باشین...!!!:10:

arash s.b
27-06-2010, 13:39
سلام
آیا دوستان کسی تا حالا با نرم افزار mobile me کار کرده؟
میشه یه توضیح کلی راجع به این نرم افزار بدهید؟
آیا با itunes هم sync می شود؟

SIMON137
27-06-2010, 13:48
به گزارش فارنت و به نقل از سی‌نت پس از افزایش اعتراضات عمومی خصوصا در اینترنت مبنی بر مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه “آیفون ۴″ شرکت اپل که تنها دو روز از عرضه آن می‌گذرد، استیو جابز مدیرعامل شرکتت اپل در پاسخ به ایمیل یکی از مشتریان این شرکت در این خصوص اعلام کرد که مشکل ناشی از عدم آنتن‌دهی این تلفن همراه به خاطر درست در دست نگرفتن این تلفن همراه از سوی کاربران است.

کاربرانی که آیفون ۴ را خریداری کرده‌اند با مشکل بی‌سابقه عدم آنتن‌دهی تلفن همراه خود روبرو شده‌اند و مشکل آنتن‌دهی آیفون ۴ به یک بحث داغ در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است و عده‌ای از کاربران نیز گزارش داده‌اند که در هنگام گذاشتن انگشتان دست در یک منطقه خاص آیفون تلفن همراه آنان مشکل آنتن‌دهی پیدا می‌کند.
اکنون استیو جابز با پاسخ خود به این ایمیل و با بیانیه رسمی شرکت اپل در این خصوص اگر چه در واقع این شرکت به این مشکل اذعان داشته، اما باز هم در واقع آن را از سر خود باز کرده و به درست در دست نگرفتن این تلفن همراه از سوی مشتریان نسبت داده است.
استیو جابز در پاسخ به ایمیل یکی از مشتریان این شرکت در این خصوص اعلام داشته است که تنها راه حل این مشکل آن است که شما تلفن همراه خود را این گونه در دست نگیرید.

این مشتری شرکت اپل دوباره پس از دریافت این پاسخ در ایمیل دیگری به استیو جابز که معمولا پاسخ‌هایی کوتاه و مختصر به نامه‌های خود می‌دهد، می‌نویسد:
“آهان من فهمیدم، خوب پس این اون چیزیه که من باید انجام بدم، شما به من یک راه‌حل ارائه دادید اما من فکر می کنم که به طور معمول من نباید محدودیتی برای چگونه در دست گرفتن یک گوشی داشته باشم.
“من این گوشی رو چال می‌کنم، این واقعا شگفت‌انگیزه، من فکر می کنم چیزی که بیشتر بشه اسم اینو گذاشت نقص در طراحیه..”
استیو جابز در پاسخ به این نامه می‌نویسد:
“مطمئنا در هر گوشی تلفن همراهی نقاط حساسی وجود دارد که بر روی آنتن تاکید شده است. برخی شرکت‌ها هنگام فروش با الصاق برچسب‌هایی به مشتری خود می گویند که این منطقه را با دستان خود نپوشانند.”

این اظهارات استیو جابز در حالی مطرح می‌شود که زمان زیادی از کنفرانس اپل نگذشته است که جابز در آن کنفرانس با اطمینان خاصی از آنتن آیفون ۴ با عنوان “Brilliant Engineer” یاد کرد، عنوانی که پروفسور “Gert Frolund Pedersen” استاد دانشگاه معروف” Aalborg”چندان به آن اعتقاد نداشت و قبل از عرضه آیفون ۴ تاکید داشت که لمس آنتن آیفون جدید توسط انگشتان دست، موجب ایجاد تداخل مغناطیسی و در نتیجه مشکل آنتن‌دهی این تلفن همراه خواهد شد.

منبع:2daylink.com
سبز باشین...!!!:10:

payamf1
27-06-2010, 17:27
سلام
آیا دوستان کسی تا حالا با نرم افزار mobile me کار کرده؟
میشه یه توضیح کلی راجع به این نرم افزار بدهید؟
آیا با itunes هم sync می شود؟

سالی 99 دلار خرج داره

فکر نکنم کسی استفاده کرده باشه

arash s.b
27-06-2010, 17:40
سالی 99 دلار خرج داره

فکر نکنم کسی استفاده کرده باشه

اینو که خودم می دونستم.:46:
منم بخاطر همین پرسیدم. می خوام ببینم ارزش داره بخرم یا نه؟؟؟

SIMON137
27-06-2010, 18:18
اینو که خودم می دونستم.:46:
منم بخاطر همین پرسیدم. می خوام ببینم ارزش داره بخرم یا نه؟؟؟

به نظر من که خوبه
امکانات گسترده ای در اختیار کاربر قرار میده

roozbeh1369
27-06-2010, 18:33
توجه
خوب بچه ها خبر داغ داغ امروز آیفون تو تهران موجود شد اما محدود شاید کلا 50 تا هم پیدا نکنین اما قیمت ها بسیار متغیر هست هم نامعقول

مدل 16 گیگ : 1200
مدل 32 گیگ : 1600

تمام آیفونها رو هم مسافر ها با خودشون آوردن و همه هم آنلاک فکتوری هست
پس هنوز به طور عمده وارد نشده اما همینم برای شروع خوبه و باعث میشه قیمت دیگه شروع به کاهش بکنه

arash s.b
27-06-2010, 18:44
به نظر من که خوبه
امکانات گسترده ای در اختیار کاربر قرار میده

شما خودت استفاده کردی؟؟؟
میشه یه توضیح در مورد طرز استفادش بدی؟؟؟
مثلا رو pc نصب میشه یا رو موبایل؟

---------- Post added at 07:44 PM ---------- Previous post was at 07:40 PM ----------

توجه
خوب بچه ها خبر داغ داغ امروز آیفون تو تهران موجود شد اما محدود شاید کلا 50 تا هم پیدا نکنین اما قیمت ها بسیار متغیر هست هم نامعقول

پس هنوز به طور عمده وارد نشده اما همینم برای شروع خوبه و باعث میشه قیمت دیگه شروع به کاهش بکنه

ممنون دوست عزیز
کجای تهران رویت شده؟
اگر سفیدش بود من همین فردا یه 32gig می خریدم:41::41::41:
من دلم سفید می خواد:42::33::37:

roozbeh1369
27-06-2010, 18:47
ممنون دوست عزیز
کجای تهران رویت شده؟
اگر سفیدش بود من همین فردا یه 32gig می خریدم:41::41::41:
من دلم سفید می خواد:42::33::37:

پایتخت طبقه اول بگردی پیدا می کنی اما فکر نکنم دیگه پیدا کنی چون مسافرها نتوانستند با خودشون زیاد بیارن
چون الان بچه های انجمن i-phone دیگه الان 10 تا شون خریدن

Microsoft24
27-06-2010, 18:53

این امکان نداره!

آخه هنوز ، بصورت آنلاک عرضه نشده!

roozbeh1369
27-06-2010, 18:55
این امکان نداره!

آخه هنوز ، بصورت آنلاک عرضه نشده!

چرا امید جان در انگلیس به صورت sim free عرضه شده

Microsoft24
27-06-2010, 18:58
چرا امید جان در انگلیس به صورت sim free عرضه شده

من رفتم پایتخت!

شایدم خریدم ، :27: :18: :18: (بی شوخی!)

roozbeh1369
27-06-2010, 19:01
خوب بچه ها اینم نمونه فیلم برداریش هست با کیفیت HD که در لندن گرفته شده

---------- Post added at 08:01 PM ---------- Previous post was at 07:58 PM ----------

من رفتم پایتخت!

شایدم خریدم ، :27: :18: :18: (بی شوخی!)

انشا الله بخری
اما از چند جا قیمت بگیر چون 32 گیگش از 1600 تا 1800 متغییر هست
در ضمن وقتی گرفتی ما رو بی خبر ....

SIMON137
27-06-2010, 19:37
شما خودت استفاده کردی؟؟؟
میشه یه توضیح در مورد طرز استفادش بدی؟؟؟
مثلا رو pc نصب میشه یا رو موبایل؟

من خیر استفاده نکردم ولی خب تجربه دوستان میگه چیز خوبیه
یک فضایی میده به شما توی اینترنت فکر کنم حدود 20 گیگ ، بعد یکسری قابلیت در اختیارتون میذاره مثل تبادل فایل و کانتکت بین گوشی و اون فضا که از طریق کامپیوتر قابل دسترس هست و یکسری چیز دیگه که دقیق یادم نیست
یکی از قابلیت های مهم اون این هست که گوشی تون رو می تونید روی نقشه در صورت گم شدن یا سرقت یا ... ( روی نقشه گوگل ) پیدا کنید و بهش اسم ام اس بفرستید و فایل هاتون رو مبادله کنید و. .. و گویا به گفته دوستان ، نیازی هم به اینترنت برای گوشی نیست

من رفتم پایتخت!

شایدم خریدم ، (بی شوخی!)

مبارک باشه ، خریدی بیا یک تحلیلی بکن ، برای ما که حالا حالا ها نمیاد ، 31 تیر از انگلیس میرسه دستم

joe_satriani
27-06-2010, 19:45
به نظرم الان خريدن آيفون 4 اشتباه هست :31:
هم گرون هست؛ هم معلوم نيست از كجا اومده و وارد ايران شده
بلاخره هر چي باشه ما ايراني هستيم و ارق ( erghe ) ملي داريم و سر هم ميتونيم به راحتي كلاه بذاريم :31:

citrix
27-06-2010, 19:47
توجه

چقدر گرون ! اصلاً اونقدر ارزش نداره حیف پول ! در حد 1200 واقعاً کاربرد نداره !

SIMON137
27-06-2010, 19:48
این آیفون هایی که الان عرضه میشه ساخت کدوم کشوره ؟

citrix
27-06-2010, 19:51

باید چین باشه دیگه ؟ !

mohsenfhm
27-06-2010, 19:56

يا ساخت كشور چين هست يا ويتنام . شركت foxcon هم اسمبل ميكنه :11:

mohsenfhm
27-06-2010, 20:40
اپل با یک بروزرسانی مشکل آیفون ۴ را حل می‌کند!

به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی” Tgdaily”،طبق خبر منتشر شده در فروم رسمی شرکت اپل این شرکت قصد دارد تا بزودی یک بروز رسانی برای فریمور آیفون منتشر کند که انتظار می‌رود تا مشکل انتن‌دهی آیفون ۴ را که با لمس بعضی از نقاط آن رخ می‌داد را برطرف کند.
در حقیقت شرکت اپل که بعد از هیاهوی فراوان آیفون جدید را با ویژگی‌های خوب و دوربین ارتقاء یافته روانه بازار کرد از چند روز پیش زیر بارانی از انتقادات به خاطر مشکل انتن دهی آیفون ۴ قرار گرفت که حتی استیو جابز پیشنهاد کرد که آیفون جدید را با دست چب استفاده کنند که همین گفته‌ها موجب اعتراض اتحادیه چب دستان جهان شد.

بعضی از کارشناسان سخت افزاری، ابتکار شرکت اپل در قرار دان آنتن آیفون ۴ در قاب موبایل را سبب بروز مشکل برای آیفون جدید دانستند و این انتقادات ادامه داشت تا آنجایی که شرکت اپل ضمن قبول این مشکل ،آنرا یک ایراد نرم افزاری دانست و البته برخی از کاربران آیفون ۳GS نیز بعد از بروز کردن ایفون خود به فریمور ۴ از بروز مشکل برای بعضی از نرم‌افزارهای نصب شده خود گزارش داده‌اند.
طبق گزارش وب سایت اپل اینسایدر ،مهندسین فنی شرکت اپل این مشکلات نرم افزاری را حل کرده و فریمور جدید با کد ۴٫۰٫۱ در روز دوشنبه عرضه خواهد شد و همچنین در این فروم همچنین اعلام شده است که مشکل آنتن دهی فقط برای آیفون جدید وجود دارد و کاربران آیفون‌های سری قبل نباید نگران باشند.

payamf1
27-06-2010, 21:06
يا ساخت كشور چين هست يا ويتنام . شركت foxcon هم اسمبل ميكنه
البته اگر اشتباه نکنم foxconn قطعات سخت افزاری رو جمع میکنه. اشتباه نمیکنم؟
چون تخصص foxconn سی پی یو هست.

Microsoft24
27-06-2010, 21:08
توجه

قیمت ها اینطورین :

۱۶ گیگ لاک : ۱۵۰۰

۳۲ گیگ لاک : ۱۸۰۰

به فروشنده گفتم ، آخه لاک به چه دردی میخوره ! گفت از صبح تا حالا سه تاشو فروختم! (لاک آمریکاست!)

و یکجای دیگه :

۱۶ گیگ آنلاک : ۱۸۰۰

۳۲ گیگ آنلاک : ۲۰۰۰

مخ یکیشون رو زدم ، تا فهمیدم برای خودشون زیر یک ملیون در میاد! (حدود ۸۰۰تومن!)

به این میگن نامردی ۱۰۰ درصد!

اینم چند تا عکس از پشت ویترین ، یکی از مغازه ها :

من که بیخیالش شدم! تا بعد!

چون به خاطر یک پروژه ی سنگین :2: باید ، رم و هارد مک بوک پرو رو آپگرید کنم!:41::41::41: رم رو تا 8GB و هارد هم SSD به احتمال زیاد 128Gb!

خودم رو قانع کردم که ، آیفون ۴ رو بیخال شم!:41::41:

موفق باشید ،

امید

ramin_007
27-06-2010, 21:22
قیمت ها اینطورین :

۱۶ گیگ لاک : ۱۵۰۰

۳۲ گیگ لاک : ۱۸۰۰

به فروشنده گفتم ، آخه لاک به چه دردی میخوره ! گفت از صبح تا حالا سه تاشو فروختم! (لاک آمریکاست!)

و یکجای دیگه :

۱۶ گیگ آنلاک : ۱۸۰۰

۳۲ گیگ آنلاک : ۲۰۰۰

مخ یکیشون رو زدم ، تا فهمیدم برای خودشون زیر یک ملیون در میاد! (حدود ۸۰۰تومن!)

به این میگن نامردی ۱۰۰ درصد!

اینم چند تا عکس از پشت ویترین ، یکی از مغازه ها :

من که بیخیالش شدم! تا بعد!

چون به خاطر یک پروژه ی سنگین :2: باید ، رم و هارد مک بوک پرو رو آپگرید کنم!:41::41::41: رم رو تا 8GB و هارد هم SSD به احتمال زیاد 128Gb!

خودم رو قانع کردم که ، آیفون ۴ رو بیخال شم!:41::41:

موفق باشید ،

امید

چه قیمتای فضایی
خوب کاری کردی نخریدی ایشالا به زودی جیلبریک و انلاکش میاد

~ReZa~
27-06-2010, 21:25
منم بعد از ظهر پایتخت بودم.
واقعا این فروشنده ها رو دارن تا معلوم نیس کجا.:2::2:خجالت هم خوب چیزیه.:27:
آنلاک 32 گیگ رو میگفت 2.200 تومن.:2::2:خدایی اینا این پولا رو چه طوری خرج میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با این پول میشه یه لپ تاپ high end خرید و بسی هم حال کرد.:8:
حیف 2.200 تومن که واسه آیفون میدن بعضیها.

fouad-pes
27-06-2010, 21:37
2,200 رو اگه نصف کنیم، شاید می خریدم!! :20: (شوخی:31:)
البته امیدوام قیمتش بیاد پایینتر. به نظر من اگه بیاد روی یک میلیون، قیمتش خیلی مناسبه!

steve_jobs47
27-06-2010, 23:29
این چیزها عادیه!!! سوزن هم که اول به عنوان کالای جدید وارد بازار بشه قیمت فضایی داره!!:31:

البته اینو فراموش نکنید که ما در مملکت گل و بلبل زندگی میکنم .... پس نباید انتظار داشته باشید آقا زاده ها آیفون4 رو با 200 تومن سود به شما بفروشند...

جالبه این پول ها برای یه عده پشمک هم به حساب نمیاد و راحت 2 تون پول میدن!!! بعد به خاطر همین افراد بنده و امثال من که به زور 1 تومن جمع کردیم باید 3ماه صبر کنیم...

SIMON137
27-06-2010, 23:36
آیفون تا چند قیمتش باشه الان با توجه و مقایسه به سایر قیمت های حال حاضر شما خریدار هستید ؟ مدل 16 و 32 رو هرکدوم جدا بگید

koroshfe
27-06-2010, 23:39
دوستان با نصب os 4 گفتند سرعت بسیار بسیار قابل ملاحظه ای رو بر روی گوشیشون داشتند!(3gs)
اما به نظر می رسد بیشتر برنامه های روز آیتونز با رم 256 3جی اس سازگاری ندارند اما با رم 512 4 خیلی عالی کار می کنند!
اما به طور کلی os 4 که دوستان روی 3جی حتی نصب کردند با حذف مولتی تستینگ سرعت خیلی خوبی را شاهد بودند که آن حکم از قدرت بالای شرکت قدرتمند اپل دارد!
آما نشان داده فروش اپل آیفون 4 تا 3 روز گذشته قابل ملاحظه بوده(ترکونده)
بعضی ها می گفتند چون که دیگه ال سی دیش تولید نمی شه دیگه 4 تولید نمی کنند!آیا این ها توکل بر خدا شایعاته یا واقیعات؟
ممنون از همه ی دوستان!

steve_jobs47
27-06-2010, 23:42
32 گیگ برسه به 1200 معقولانه تره.....

در ضمن فروش متوقف نشده و همش شایعه میباشد.

koroshfe
28-06-2010, 08:37
32 گیگ برسه به 1200 معقولانه تره.....

در ضمن فروش متوقف نشده و همش شایعه میباشد.

به نظر من که بازم معقولانه نیست!اما چه می شه کرد زمانی هم که 3جی اس 1360 بود همه می رفتن می خریدن!
یعنی بدون اطلاع فقط می خواستن جیبشون سبکتر بشه!:31:
بابا خیلی افتضاحه!خودشون می گن مسسافرا آوردن پس هیچ گونه گمرکی رو هم نگذروندن!
اگه بخوان خیلی زیاد بفروشن 950 تا 960!تازه قوانین اسلامی عددی معادل همینو نشون می ده!
منظور اینه هر جوری بخوای حساب کنی(اسلامی،انصافی،کاسبی و .....)بازم 1200 خوب نیست!
تازه شما گفتید خوبه!من فکر نکنم حالا حالا ها 1200 بشه!2200 کجا 1200 کجا!
کاسب بودی می فهمیدی:31:1000 شوخی نیست!علف خرس هم نیست!

kasra_khan2003
28-06-2010, 09:56
دوستان همیشه همینجوری هست دیگه!

حتی اون نوکیای در پیت هم یه گوشی رو تازه میده بیرون قیمتش بالاست، بعد همیـــــــــنجور سرش میخوره!

البته آیفون که کلا زیاد تو سرش نمیخوره، اینا زیاد میدن چون رقابت خیلی کم هست!

koroshfe
28-06-2010, 11:30
سلام دوستان!
در صورتی که فقط یک روز از ورود آیفون 4 به بازار تهران نگذشته قیمت ها رو بعضی از مغازه دار ها آوردن پایین!
یکی تا اینقدر اومد:
16-1400
32-1600
مغازه دار ها گفتند چون کمه و حدس زدن نمی ره آوردن پایین!
ولی یکی از اونا گفته دیروز 5 تا فروخته!
قیمت ها رو برده بالاتر!تا جایی که دیروز 2000 امروز 2200!
وضع خرابیه!
799 کجا 2200 کجا!
ممنون!

koroshfe
28-06-2010, 11:37
فکر کنم اپل می خواد برای مشکل آنتن یک راه حل حسابی بیرون بده!
چون که خیلی وقته!بالاخرة یه چیزی باید می گفتن!
دوستان دو تا سوال دارم!
یک این که گوشی آیفون 4 مخصوص هالک وجود داره؟همون سبزه؟آخه خیلی عکسش زیاده!
بعد یه چیز دیگه این عکس حقیقت داره؟
ممنون!

payamf1
28-06-2010, 12:03
اگر کسی قیمتها رو داره توی "آخرین قیمت آیفون" بزاره لطفا

arash s.b
28-06-2010, 13:01
سلام
چند تا سوال؟؟؟
این دوستانی که الان آیفون خریدند، این قضیه ی micro sim رو چیکار کردند اونوقت؟؟؟
درضمن سفید 32 gig رو من حاضرم تا 1500 هم بخرم. کسی داره؟:31:
دوستانی که قبلا سفید داشتند آیا زود کثیف میشه؟ یا جای لک روش می مونه یا نه؟
با تشکر:40:

NINTENDO_DS
28-06-2010, 14:23
منم میخوام بدنم میکروسیم رو چه جوری میخواین حل کنین داستانشو

بعدشم وقتی نسل قبلیها به او اس 4 آپگرید میشن برای چی باید آیفون 4 بخریم؟

mohsenfhm
28-06-2010, 14:45
منم میخوام بدنم میکروسیم رو چه جوری میخواین حل کنین داستانشو

بعدشم وقتی نسل قبلیها به او اس 4 آپگرید میشن برای چی باید آیفون 4 بخریم؟

سيم كارت ايرانسل رو با بريدن به ميكرو سيم تبديل ميشه و مشكلي نداره . رو آي پد تست شد . كسي خواست بگه آموزشش رو بزارم .

فقط او اس فرق نكرده كه . از لحاظ سخت افزاري و ديزاين و دوربين قدرتنمد تر و تماس تصويري و از همه مهم تر ال سي دي با كيفيت فوق العاده .

mohsenfhm
28-06-2010, 14:51
قاب پشتی iphone 4 خراش برداشت

وبلاگ Engadget به مدت پنج روز گوشی iphone 4 را مورد استفاده قرار داد تا مروری کلی درباره این گوشی به خوانندگان ارائه دهد. پس از پنج روز اولین نشانه های نواقص در این گوشی نمایان شد به این ترتیب که قاب پشتی گوشی دچار خراش شد که طی تصاویری بر روی اینترنت قرار گرفت.
برای صفحه نمایش و پنل جلوی iphone 4 از شیشه ضد خراش بسیار مقاوم استفاده شده در حالیکه قسمت پشتی این گوشی فقط دارای شیشه مقاوم است و قابلیت ضد خراش در آن مشاهده نمی شود. آیا ممکن است شاهد بروز نواقص بیشتری بر روی iphone 4 باشیم؟
به نقل از جی اس ام آریا

arash s.b
28-06-2010, 15:10
سيم كارت ايرانسل رو با بريدن به ميكرو سيم تبديل ميشه و مشكلي نداره . رو آي پد تست شد . كسي خواست بگه آموزشش رو بزارم .

فقط او اس فرق نكرده كه . از لحاظ سخت افزاري و ديزاين و دوربين قدرتنمد تر و تماس تصويري و از همه مهم تر ال سي دي با كيفيت فوق العاده .

سلام
لطف کن اون آموزش رو بزار.
مگه ایرانسل و همراو اول سیم کارتاش فرق می کنه؟؟؟

NINTENDO_DS
28-06-2010, 15:12
کلا مثل اینکه گوشی خوبی نیست چون جی اس ام آرنا نوشته بود صفحه اش نویز زرد رنگ روش داره که به خاطر پیکسلهاشه

SIMON137
28-06-2010, 15:41
کلا مثل اینکه گوشی خوبی نیست چون جی اس ام آرنا نوشته بود صفحه اش نویز زرد رنگ روش داره که به خاطر پیکسلهاشه
نویز زرد رنگ چیه اونوقت ؟
اگر منظورت اون لکه زرده که با یک سرچ کوچیک می فهمی حل شده

NINTENDO_DS
28-06-2010, 15:47
نمی دونی نویز صفحه چیه؟
خب عزیزم تو گوگل سرچ کن می فهمی این با نویز صدا فرق داره
خب این باعث خوشحالیه که حل شد حالا مشکل قرار گیری محل آنتن چی میشه؟

musketeer
28-06-2010, 15:50
بدون شرح :دی

mohsenfhm
28-06-2010, 15:51
سلام

لطف کن اون آموزش رو بزار.

مگه ایرانسل و همراو اول سیم کارتاش فرق می کنه؟؟؟

یک روش برای تبدیل :

این روزها با بازار داغ آی پد و به خصوص ارائه نسخه 3G آن، همه به دنبال تهیه میکرو سیم کارت و استفاده از امکانات جذاب و جالب این گجت هستند. اما مشکل اینجا است که بسیاری از ارائه دهندگان خدمات مخابراتی در دنیا هنوز عجله ای برای ارائه میکرو سیم به مشتری های شان ندارند و برخی هم به دلیل هزینه زیاد، خدمات شان چندان مقرون به صرفه نیستند.

خب اگر شما هم تصمیم دارید که یک iPad 3G بخرید و تنها مشکل تان تهیه میکرو سیم است، می توانیم دو راه حل را پیشنهاد کنیم:

با استفاده از یک چاقوی آشپزخانه تیز و قیچی، سیم کارت تان را به میکرو سیم تبدیل کنید. البته به گمانم باید چند سیم کارت به خودتان ضرر بزنید، تا دستتان روان شده و نتیجه مناسب را بگیرید. اما بالاخره مشکل آی پدتان حل خواهد شد.

راستش را بخواهید خود من خاطره چندان خوشایندی از این تجربه ندارم. یک بار که می خواستم از کیت دو سیم کارته استفاده کنم، چند روزی بدون تلفن بودم و هزینه تعویض سیم کارت را هم متحمل شدم. حال انتخاب با خودتان است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aver/How_to_Convert_a_SIM_to_a_MicroSIM_with_a_Meat_Cle aver_files/IMG_0121.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aver/How_to_Convert_a_SIM_to_a_MicroSIM_with_a_Meat_Cle aver_files/IMG_0122.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aver/How_to_Convert_a_SIM_to_a_MicroSIM_with_a_Meat_Cle aver_files/IMG_0125.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aver/How_to_Convert_a_SIM_to_a_MicroSIM_with_a_Meat_Cle aver_files/IMG_0133.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aver/How_to_Convert_a_SIM_to_a_MicroSIM_with_a_Meat_Cle aver_files/IMG_0129.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aver/How_to_Convert_a_SIM_to_a_MicroSIM_with_a_Meat_Cle aver_files/IMG_0131.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aver/How_to_Convert_a_SIM_to_a_MicroSIM_with_a_Meat_Cle aver_files/IMG_0133_1.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aver/How_to_Convert_a_SIM_to_a_MicroSIM_with_a_Meat_Cle aver_files/IMG_0134.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aver/How_to_Convert_a_SIM_to_a_MicroSIM_with_a_Meat_Cle aver_files/IMG_0135.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aver/How_to_Convert_a_SIM_to_a_MicroSIM_with_a_Meat_Cle aver_files/IMG_0137.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aver/How_to_Convert_a_SIM_to_a_MicroSIM_with_a_Meat_Cle aver_files/IMG_0138.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aver/How_to_Convert_a_SIM_to_a_MicroSIM_with_a_Meat_Cle aver_files/IMG_0139.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aver/How_to_Convert_a_SIM_to_a_MicroSIM_with_a_Meat_Cle aver_files/IMG_0141.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aver/How_to_Convert_a_SIM_to_a_MicroSIM_with_a_Meat_Cle aver_files/IMG_0142.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aver/How_to_Convert_a_SIM_to_a_MicroSIM_with_a_Meat_Cle aver_files/IMG_0143.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aver/How_to_Convert_a_SIM_to_a_MicroSIM_with_a_Meat_Cle aver_files/IMG_0147.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aver/How_to_Convert_a_SIM_to_a_MicroSIM_with_a_Meat_Cle aver_files/IMG_0153.jpg

NINTENDO_DS
28-06-2010, 15:53
کار خطرناکیه منم یکبار اومدم بکنم سیم کارتم سوخت

SIMON137
28-06-2010, 15:55
نمی دونی نویز صفحه چیه؟
خب عزیزم تو گوگل سرچ کن می فهمی این با نویز صدا فرق داره
خب این باعث خوشحالیه که حل شد حالا مشکل قرار گیری محل آنتن چی میشه؟

بله عزیزیم اون نویز زرد رنگ برطرف شده ، من هم یادم نمیاد در مورد نویز صدا حرفی زده باشم یا گفته باشم فرق نداره ، سرچ کردم ، اولین نتیجش همین تاپیک و همین پست بود :دی
یک سرچ تو گوگل بکنی می بینی که می تونی از بامپر استفاده کنی و به زودی آپدیت نرم افزاری برای رفع این مشکل میاد :31:
زوری که پخش نکردن بخریم ، هرکی مایله میره میخره :دی

arash s.b
28-06-2010, 16:43
سلام
اینم ابعاد micro sim یا مایکرو سیم.
length: 15.00 mm
width: 12.00 mm
thickness: 0.76 mm
باتشکر:40:

zerolight
28-06-2010, 17:20
حال کنین ۱.۷ میلیون آیفون۴ فروخته بعد ما اینجا باید.............

اونم تو 3روز

zerolight
28-06-2010, 17:25
بله عزیزیم اون نویز زرد رنگ برطرف شده ، من هم یادم نمیاد در مورد نویز صدا حرفی زده باشم یا گفته باشم فرق نداره ، سرچ کردم ، اولین نتیجش همین تاپیک و همین پست بود :دی
یک سرچ تو گوگل بکنی می بینی که می تونی از بامپر استفاده کنی و به زودی آپدیت نرم افزاری برای رفع این مشکل میاد :31:
زوری که ه پخش نکردن بخیرم ، هرکی مایله میره میخره :دی
این مشکل قطعا رفع می‌شه چون به گفته ی منابع ای که قبلا همینجا گذشتم مربوط تبخیر ماده ایست که لایه رو بهlcd میچسبون.بعضی‌ دیگه هم میگن که با اپدیت نرم افزاری درس می‌شه!به این دلیل بی‌خیال این عزیز نشین!!!!!!:31::31:

zerolight
28-06-2010, 17:33
۲تا کلیپ جالب در مورد تبدیل سیمکارت

koroshfe
28-06-2010, 18:49
۲تا کلیپ جالب در مورد تبدیل سیمکارت

هر دو تا بستس!

من نمی دونم حالا چرا ایرانسل!خب سیم کارت های دولتی هم می تونن تبدیل بشن!
در ضمن کاری نداره!قالباش تو اینترنت ریخته!یا برای راحتی کار فقط اون قسمت بالای سیم کارت دور اون قسمت زرد رنگ رو ببرید!به پایینش هم دست نزنید!چند جا هم هستند تو تهران که این کار رو تضمینی براتون انجام می دن!

koroshfe
28-06-2010, 18:56
راستی اون نویزه:39:به دلیل ترشح ماده ی ال سی دی بعد از استفاده است که دوستمون گفت!
بعد از دو روز استفاده از بین می ره!ماده اش پاک می شه و می ه زیر ال سی دی!

C.Jack Sparrow
28-06-2010, 19:40
حالا چرا افتادین تو نخ بریدن!
یه دونه بخرین خب!

arash s.b
28-06-2010, 20:00
سلام
طبق گزارش این هفته ی businessweek report به نقل از isuppli گفته است :
قیمت تمام شده ی iphone4 برای شرکت اپل تنها 187.51$ تا حداکثر 187.96$ است.:18:
این درحالی است که گران ترین قطعه ی این دستگاه screen آن معروف به retina می باشد که تنها 28.50$ برای شرکت اپل خرج داشته است.
در طول چند سال اخیر همیشه شرکت های مختلف آمریکایی شرکت اپل را متهم به گران فروشی و کلاه گذاشتن سر مردم کرده اند.

tazphoenix
28-06-2010, 20:43
سازنده ی spirit طی یه تویت اعلام کرد jailbreak 4 رو ساخته و بعد از آپدیت احتمالی 4.0.1 بیرون میکنه.

After Dev-team release new tool to jailbreak and unlock iOS 4.0 (Only for iPhone 3G and iPod touch 2G), Musclenerd give us a new surprise, Yes, he've made it, No Doubt! iPhone 4 Has Been Jailbroken.

Think I'm the first one I know about to get a root shell (and SSH) on iPhone 4, using poor @comex's code (since he has no iPhone 4).

Below you can see a high resolution screenshot of Cydia that MuscleNerd posted in a congratulations tweet to both hackers.

Congrats to @comex for another userland JB
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید hi-res Cydia via @planetbeing & @chpwn iPhone4s

Update:
Unfortunately, p0sixninja says that this jailbreak cannot be released publicly as it contains some of Apple's software.

the jailbreak shown is a more of a stepping stone for us, it can't be released because it includes some of apples software

Planetbeing has confirmed this saying: Don't want to speak for @comex, but afaik no one has breathed a word about release date and what we have right now is nowhere ready.

جئو هات هم اعلام کرد هنوز iphone 4 نداره چه برسه به این که jail ش کرده باشه :دی.

steve_jobs47
28-06-2010, 21:21
این جئو هاتز خیلی خسیسه!!!! اون موقع هم میگفت چون من خودم 3g دارم اول جیلبرک 3g رو میدم برون:31:

اون پول به 3gs نداد!!! چه برسه به iphone 4 :27:

zerolight
28-06-2010, 23:02
هر دو تا بستس!

معلومه که بستن دیگه ف‌‌‌‌ای ل ت ر .با سایت ها میتونی بگیری!تبدیل نکردم چون لینک‌هاشون چند ساعت بیشتر نمیمونن

C.Jack Sparrow
28-06-2010, 23:05
سلام دوستان!
من تازه اومدم!
دارم آیفون 4 می گیرم!
تو همین تهران!
مشاورهای هست بگین!

mohsenfhm
29-06-2010, 09:29
به اين ميگن پيشرفت :

mohsenfhm
29-06-2010, 09:35
اينم يك خبر :

شايد آيفون ۴ از بازار جمع شود

استيو جابز، مدير اجرايي اپل فاش كرد كه ممكن است شركتش براي جمع‌آوري نسل جديد آيفون فراخوان دهد.
اين چهره معروف دنياي فن‌آوري در پيامي كه در سايت شبكه اجتماعي توييتر ارسال كرد، گفت: ممكن است شركتش آيفون جديد را جمع‌آوري كند.
اين گوشي كه در دو مدل 16 و 32 گيگابايتي عرضه شده، با مشكلات فني روبه‌رو شده است.
جابز كه به‌تازگي آيفون 4 را به ديميتري مدودف، رييس جمهور روسيه، نشان داده و يك دستگاه از آن را به وي هديه داد، اظهار كرده است كه آيفون 4 ممكن است به دنبال شماري از شكايت‌ها جمع‌آوري شود.
هنگامي كه كاربران نوار فلزي قرار گرفته در انتهاي گوشه چپ آيفون 4 را با دست مي‌پوشانند، اين گوشي مشكل آنتن دهي پيدا مي‌كند؛ هم‌چنين گفته شده آيفون جديد براي افراد چپ دست نامناسب است.
جابز در پاسخي عجيب به شكايت‌ها درباره آيفون جديد اظهار كرده است كه كاربران از نگه داشتن آيفون به اين شكل اجتناب كنند.
كاربران خشمگين شكايت داشته‌اند كه آنتن‌دهي تلفن حتي هنگامي كه به سادگي در دست قرار دارد، صفر مي‌شود. ده‌ها كليپ ارسال شده به يوتيوب نشان مي‌دهد آيفون 4 در لحظه‌اي كه آنتن فلزي قرار گرفته در لبه دستگاه جديد پوشانده مي‌شود، سيگنالش را از دست مي‌دهد.
بر اساس گزارش‌هاي قبلي، فروش مدل‌هاي سفيدرنگ آيفون نيز با كمبود مواجه شده و اپل در بيانيه‌اي اعلام كرد كه ساخت مدل‌هاي سفيد رنگ آيفون دشوارتر از حد انتظار بوده و درنتيجه اين مدل‌ها تا نيمه ماه ژوييه موجود نخواهند بود.

hassan_magic2000
29-06-2010, 09:45
میشه منبع این خبر رو بزارین ؟
توی تویتر همچین چیزی من ندیدم

بعد هم غیرممکنه این کار رو بکنن چون یک افتضاح کامله
مشکل آنتن با یه آپدیت حتما حل میشه نیاز به جمع آوری نیست ... تازه اگه میخواستن جمع آوری کنن چرا الان دارن توی اپل استور ها میفروشن و توی سایت اپل پیش فروش میکنن ؟ ؟ !

mohsenfhm
29-06-2010, 09:52

مشکل آنتن با یه آپدیت حتما حل میشه نیاز به جمع آوری نیست ... تازه اگه میخواستن جمع آوری کنن چرا الان دارن توی اپل استور ها میفروشن و توی سایت اپل پیش فروش میکنن ؟ ؟ !

اينم منبع :

ITIRAN.COM

البته اين حرفها همه مسخرست . در اين مواقع شايعه خيلي زياد ميشه :11:

اگه عکسها رو برام بفرستین ممنون میشم.

پ . خ شد .

4870x2
29-06-2010, 09:59

hassan_magic2000
29-06-2010, 10:08
دقیقا همش کپی پیست هست از ایسنا ... یعنی همش یه خبر هست که اینا هم گذاشتن

به نظر من اگه واقعا چیزی بود اول از همه گیزمودو که خیلی هم لجه با اپل توی بوق و کرنا میکرد

ولی توی گیزمودو چیزی نیست یعنی برادران ایسنا از گیزمودو آپدیت ترن ؟ :13:

zerolight
29-06-2010, 10:20
اگه عکسها رو برام بفرستین ممنون میشم.
محسن جان زحمات عکس‌ها رو برای منم بکش!!!

~ReZa~
29-06-2010, 11:29
دوستان الان این گوشیها كه وارد ایران شدن از كجا میشه فهمید لاك هستن یا انلاك.؟؟كلا راه تشخیصش چطوریه؟

payamf1
29-06-2010, 11:37
دوستان الان این گوشیها كه وارد ایران شدن از كجا میشه فهمید لاك هستن یا انلاك.؟؟كلا راه تشخیصش چطوریه؟
یه تاپیک مخصوص توضیح داده شده در اون تاپیک

NINTENDO_DS
29-06-2010, 11:46

یعنی با آپدیت محل قرار گیری قطعه سخت افزاری عوض می شه؟
یعنی الان که سمت چپ گوشیه بعد که آپدیت کنین میاد بالای گوشی؟

بعد از کجا مطمئنی که آپدیت واسش میاد؟

در ضمن یعنی میخواین 2200000 تومن پول واسه همچین چیزی بدین؟
و در ثانی میکرو سیم کارت از کجا میارین؟

SIMON137
29-06-2010, 11:55
یعنی با آپدیت محل قرار گیری قطعه سخت افزاری عوض می شه؟
یعنی الان که سمت چپ گوشیه بعد که آپدیت کنین میاد بالای گوشی؟

بعد از کجا مطمئنی که آپدیت واسش میاد؟

در ضمن یعنی میخواین 2200000 تومن پول واسه همچین چیزی بدین؟
و در ثانی میکرو سیم کارت از کجا میارین؟
عزیز جون شما مشکل شخصی داری با اپل ؟
آقا نخر خوب ، هر دفعه میای بحث های تکراری رو مطرح می کنی و موضوع رو به چالش میکشی

شما نمی خواد بری تو گوگل سرچ کنی ، دوزار تو همین انجمن سرچ کنی همه چیز میاد دستت

1.

2. اعلام سایت ها

3. کسی نمی خواد دو میلیون پای این گوشی بده ، همه صبر می کنن ارزون بشه ، هر کی هم می خواد میده ، پول داره میده

4.مثل خیلی ها که همین الان دارن به همین روش از آیپدبشون در ایران استفاده می کنن

aliugd
29-06-2010, 12:19
سلام
قیمت قطعات سخت افزاری آیفون 4 به همراه نام و مدل قطعات (حالش رو ببرید)

mohsenfhm
29-06-2010, 12:31

من اين ليست رو قبول ندارم .

در ضمن در اين ليست هزينه مونتاژ و بسته بندي و بدنه و قطعات ريز داخلي مثل موتور ويبره و مين بردش و حتي شارژر حساب نشده :27:

4870x2
29-06-2010, 12:33
هاااااااااااااااااا؟
ال سی دی رو ال جی ساخته؟!: دی

aliugd
29-06-2010, 12:36
کلا حدود 188$

S@nti@go_s&k
29-06-2010, 12:36
هاااااااااااااااااا؟

آره دیگه تکنولوژی آی اس پی برای الجی و هیتاچیه

aliugd
29-06-2010, 12:41
من اين ليست رو قبول ندارم .

در ضمن در اين ليست هزينه مونتاژ و بسته بندي و بدنه و قطعات ريز داخلي مثل موتور ويبره و مين بردش و حتي شارژر حساب نشده :27:
اگه قبول ندارید به iSuppli بگید
دوست عزیز این قیمت خام اکثر قطعات مهم سخت افزاری داخل این دستگاه هست. کی با هزینه ی مونتاژ و بسته یندی کار داره حالا!:31: مثلاً مین بورد این گوشی فکر میکنین خیلی مهم تر از سی پی یو یا رم و ... هست که باید قید می شده؟ که حالا اون رو نگفته شما قبولش ندارید؟:27: بیشتر، اینها مهم هستند : ... :21:camera, cpu, flash, dram, lcd

آره دیگه تکنولوژی آی اس پی برای الجی و هیتاچیه سلام سروش:31: البته بیشتر مال الجی هست

aliugd
29-06-2010, 13:14
هاااااااااااااااااا؟
بله دیگه، مثل ال سی دی آیپد
احتمالاً دوربینش هم ساخت الجی باید باشه

mohsenfhm
29-06-2010, 13:24
بله دیگه، مثل ال سی دی آیپد
احتمالاً دوربینش هم ساخت الجی باید باشه

بله دوربينش هم ساخت ال جي هست . جالبه ال سي دي لپ تاپهاي اپل هم ال جي هست ولي كيفيتش فوق العادست :18:

payamf1
29-06-2010, 14:33
بله دوربينش هم ساخت ال جي هست . جالبه ال سي دي لپ تاپهاي اپل هم ال جي هست ولي كيفيتش فوق العادست :18:
کلا LG قطعه ساز خوبیه تا وسیله ساز (مثل موبایل و...)

arash s.b
29-06-2010, 17:43
سلام
اینم عکس چند تا قاب خوشگل:31: و bumper اپل که فروشش آغاز شده است.

steve_jobs47
29-06-2010, 20:26
سلام

برادر مسلمان کجای آیفون 4گیگ رم داره؟؟؟ توی لیست نوشته!!:18: SDRAM 4GB MOBILE DDR :27:

aliugd
29-06-2010, 20:54
برادر مسلمان کجای آیفون 4گیگ رم داره؟؟؟ توی لیست نوشته!!:18: SDRAM 4GB MOBILE DDR :27:
:27: برادر غیر مسلمان (آقای استیو جابز):31: شما اعتماد بنفست خیلی بالاست! اونجا نوشته 4 گیگابیت، نه 4 گیگابایت (یعنی 512 مگابایت). شما اول خوب بخونش بعد:21:

metallica is me
29-06-2010, 21:03
جناب آقای stream قرار بود ریویو بزاره چی شد پس؟؟؟؟

yas_6969
29-06-2010, 21:21
اينم يك خبر :

شايد آيفون ۴ از بازار جمع شود

استيو جابز، مدير اجرايي اپل فاش كرد كه ممكن است شركتش براي جمع‌آوري نسل جديد آيفون فراخوان دهد.
اين چهره معروف دنياي فن‌آوري در پيامي كه در سايت شبكه اجتماعي توييتر ارسال كرد، گفت: ممكن است شركتش آيفون جديد را جمع‌آوري كند.
اين گوشي كه در دو مدل 16 و 32 گيگابايتي عرضه شده، با مشكلات فني روبه‌رو شده است.
جابز كه به‌تازگي آيفون 4 را به ديميتري مدودف، رييس جمهور روسيه، نشان داده و يك دستگاه از آن را به وي هديه داد، اظهار كرده است كه آيفون 4 ممكن است به دنبال شماري از شكايت‌ها جمع‌آوري شود.
هنگامي كه كاربران نوار فلزي قرار گرفته در انتهاي گوشه چپ آيفون 4 را با دست مي‌پوشانند، اين گوشي مشكل آنتن دهي پيدا مي‌كند؛ هم‌چنين گفته شده آيفون جديد براي افراد چپ دست نامناسب است.
جابز در پاسخي عجيب به شكايت‌ها درباره آيفون جديد اظهار كرده است كه كاربران از نگه داشتن آيفون به اين شكل اجتناب كنند.
كاربران خشمگين شكايت داشته‌اند كه آنتن‌دهي تلفن حتي هنگامي كه به سادگي در دست قرار دارد، صفر مي‌شود. ده‌ها كليپ ارسال شده به يوتيوب نشان مي‌دهد آيفون 4 در لحظه‌اي كه آنتن فلزي قرار گرفته در لبه دستگاه جديد پوشانده مي‌شود، سيگنالش را از دست مي‌دهد.
بر اساس گزارش‌هاي قبلي، فروش مدل‌هاي سفيدرنگ آيفون نيز با كمبود مواجه شده و اپل در بيانيه‌اي اعلام كرد كه ساخت مدل‌هاي سفيد رنگ آيفون دشوارتر از حد انتظار بوده و درنتيجه اين مدل‌ها تا نيمه ماه ژوييه موجود نخواهند بود.

این خبر و امروز من تو روزنامه فناوران که رایگان تو پاساژها پخش میشه خوندم.

SevenHaft
29-06-2010, 21:49
میگم این آیفون رو هم سامسونگ و ال جی ساختند ها...
دوربین و صفحه نمایش که ساخت ال جی هستش...
حافظه و رم و سی پی یو هم که ساخت سامسونگ هستش...
قابل توجه دوستانی که از شرکت های سامسونگ و ال جی متنفر هستند و به طور افراطی به اپل و آیفون علاقه دارند.
فعلا که نصفه بیشتر آیفون رو سامسونگ و ال جی ساختند.
با سپاس.

zerolight
29-06-2010, 22:17
قابل توجه دوستانی که از شرکت های سامسونگ و ال جی متنفر هستند و به طور افراطی به اپل و آیفون علاقه دارند.
با سپاس.
دوست من جای این بحثا اینجا نیست!
در ضمن از خودت بپرس با اینکه اینا ساختن چرا خودشون استفاده نمیکنن؟!مچ کردن و سیستمی‌ که بتونه از امکانات اینا استفاده کنه کار هر کسی‌ نیست!

gt333
30-06-2010, 00:44
آقا لس آنجلس لاکه ؟ اگه لاک بگیرم خیلی ضرر میکنم ؟؟ بهترین راه فرستادن آیفون از آمریکا چیه که گمرک گیر نده

S@nti@go_s&k
30-06-2010, 01:02
در ضمن از خودت بپرس با اینکه اینا ساختن چرا خودشون استفاده نمیکنن؟!مچ کردن و سیستمی‌ که بتونه از امکانات اینا استفاده کنه کار هر کسی‌ نیست!

چرا استفاده کنه ؟ کی گفته استفاده نمیکنه؟

مثلا وقتی صفحه نمایش سوپر سامی بهتر از رتینا هست چرا استفاده کنه

وقتی کورتکس ای 8 سامی بهتر از آ 4 هستش چرا استفاده کنه

از اونور هم کیفیت صفحه نمایشهای الجی دست کمی از صفحه های سامسونگ نداره .

S@nti@go_s&k
30-06-2010, 01:23
شرکت GRESSO تولید کننده گوشیهای لوکس از تولید آیفون 4 در ماه دسامبر خبر داد

که در دو مدل زنانه و مردانه طراحی شده.

زنانه

قیمت 3 میلیون و پانصد هزار تومن

مردانه

قیمت 3 میلیون تومن

payamf1
30-06-2010, 08:20
واقعا که الان آیفونم دیگه کار Kindle رو هم انجام میده :دی

جالب اینجاست که ارور 1009 نداد و من براجتی دانلود کردم.

aliugd
30-06-2010, 10:47

سروش وارد می شود و میترکاند:31:
آقایون کی میگه که سامسونگ و الجی از قطعات خودشون استفاده نمیکنن!
مثلاً سامسونگ الان داره توی گوشیهاش از قطعات خودش بهره میبره مثل صفحه نمایش، سی پی یو، رم، فلش، دوربین و ...
حالا چون دارن قطعات می فروشند به سایر شرکتها این که دلیلی بر استفاده نکردن خودشون از اونا نمیشه، به این میگن Business

zerolight
30-06-2010, 11:08
سروش وارد می شود و میترکاند:31:
آقایون کی میگه که سامسونگ و الجی از قطعات خودشون استفاده نمیکنن!
مثلاً سامسونگ الان داره توی گوشیهاش از قطعات خودش بهره میبره مثل صفحه نمایش، سی پی یو، رم، فلش، دوربین و ...
حالا چون دارن قطعات می فروشند به سایر شرکتها این که دلیلی بر استفاده نکردن خودشون از اونا نمیشه، به این میگن Business

دوست منظور اینکه چرا از این رتینا استفاده نمیکنن!چون قدرت پردازش گرافیکی بالایی‌ می‌خواد!

چرا ای۸ بهتر ازA4 هست!؟در مورد صفحه نمایش هم به چه دلیل بهتره!؟
استفاده می‌کنن از محصولاتشون ولی‌ نه با این کیفیتتی که برای اپل استفاده می‌کنن!!!!

S@nti@go_s&k
30-06-2010, 11:25
سلام عزیزم تو پست قبلیم گفتم که

چرا استفاده کنه ؟ کی گفته استفاده نمیکنه؟هسته اصلی آی 4 همون کورتکس هستش که بارها اعلام شده سامی سیپیو آیفون میزنه هم در آیفون هم در آیپد و اینکه الان

پردازش گرافیک در کورتکس ای 8 از خیلی از سیپیو ها بالاتره مثلا پردازش گرافیک در گوشیهایی مثه ویو و گالاکسی

در مورد صفحه نمایش هم تو تایپیک صفحه نمایشها کلی ویدیو هستش که نشون میده

سوپر بهتر از رتینا کار کرده در بیشتر مواقع مخصوصا موقعی که از زاویه دیده میشه

البته تو نور و این دور هم بهتره نسبتا فقط رزولویشن آیفون بالاست که

موقعی که کلرو ببری تو گوشی مشخص میشه آیفون بهتر کار کرده

اینم لینک تایپیک

NINTENDO_DS
30-06-2010, 12:25
عزیز جون شما مشکل شخصی داری با اپل ؟
آقا نخر خوب ، هر دفعه میای بحث های تکراری رو مطرح می کنی و موضوع رو به چالش میکشی

شما نمی خواد بری تو گوگل سرچ کنی ، دوزار تو همین انجمن سرچ کنی همه چیز میاد دستت

1.

2. اعلام سایت ها

3. کسی نمی خواد دو میلیون پای این گوشی بده ، همه صبر می کنن ارزون بشه ، هر کی هم می خواد میده ، پول داره میده

4.مثل خیلی ها که همین الان دارن به همین روش از آیپدبشون در ایران استفاده می کنن

من مشکل شخصی ندارم اتفاقا هم آیپاد تاچ دارم هم شافل ساخت اپل هم گوشیشو داشتم

ولی نمیخواین قبول کنین که آیفون 4 چیز جدیدی نداره
این همه بحث به خاطر یک دوربین 5؟ خب اینو که اکثر گوشی ها دارن بقیه امکاناتش هم تو آیفون تری جی اس هست
الان فقط یک سی پی یو اسنپ دراگون اضافه شده همین

قبول کن این یکی اپل به پای آندروید نمی رسه خلاص

Stream
30-06-2010, 12:34
با سپاس.

LG و Samsung جزو بزرگترین OEM های چیپ ها و قطعات کامپوتر و موبایل دنیا هستند و تقریبا هر چیزی رو باز کنید محصولات این دو (به خصوص سامسونگ) توش پیدا میشه .. این نه ضعف خاصی برای Apple (یا هر کی که از این محصولات استفاده کنه) به حساب میاد و نه برتری خاصی برای سامسونگ و ال جی ...

سامسونگ و ال جی این وسط حکم تولید کننده قطعاتی رو دارند که Apple بهشون مشخصات و طرح ها رو می ده. اینکه صرفا یک قطعه ساخت یک کمپانی باشه دلیل بر هیچی نیست. مطمئنا اگه LG/Samsung نبودن (یا نمی خواستند) رقیب هاشون بودند که این کار با همون کیفیت رو برای Apple انجام بدن.

سلام عزیزم تو پست قبلیم گفتم که

هسته اصلی آی 4 همون کورتکس هستش که بارها اعلام شده سامی سیپیو آیفون میزنه هم در آیفون هم در آیپد و اینکه الان

پردازش گرافیک در کورتکس ای 8 از خیلی از سیپیو ها بالاتره مثلا پردازش گرافیک در گوشیهایی مثه ویو و گالاکسی

در مورد صفحه نمایش هم تو تایپیک صفحه نمایشها کلی ویدیو هستش که نشون میده

سوپر بهتر از رتینا کار کرده در بیشتر مواقع مخصوصا موقعی که از زاویه دیده میشه

البته تو نور و این دور هم بهتره نسبتا فقط رزولویشن آیفون بالاست که

موقعی که کلرو ببری تو گوشی مشخص میشه آیفون بهتر کار کرده

اینم لینک تایپیک

در مورد A4 ، قضیه اینه که Apple همراه با دو زیرشاخه اش (Intrinsity و PA Semi) و سامسونگ یک هسته بر اساس Cortex-A8 طراحی کردند و که Apple این هسته رو بر اساس نیازهاش در A4 و سامسونگ در S5PC110 استفاده کردند. طراحی و Fabrication این هسته بطور مشترک بین Intrinsity و Samsung انجام شده و اینطوری نیست که بگیم A4 رو سامسونگ می زنه! درسته توی خط تولید سامسونگ تولید میشه ولی طراحی بطور مشترک بین هر دو کمپانی بوده و الان هم هر دو دارند ازش استفاده می کنند با یک تغییرات کوچک که هر کدوم به خاطر سازگار کردن بهتر پردازنده با سیستم عامل هاشون درش دادند. اینکه بگیم کدوم بهتره کاملا بی پایه و اساسه، چون این دو هیچ وقت حتی یک نرم افزار مشابه رو هم اجرا نمی کنند که بتونیم عملکردشون رو با هم مقایسه کنیم. A4 برای iOS طراحی شده و S5PC110 برای Android و سیستم عامل های سامسونگ.

جالبه بدونید سامسونگ در کنار ATI جزو مشتری های معروف و ثابت Intrinsity (که یکی از زیرشاخه های Apple است) در Fabrication پردازنده ها و GPU های موبایل بوده و هستند.

در مورد صفحه نمایش، بحث های بسیار بسیار زیادی درباره مقایسه Retina Display آیفون و Super AMOLED گالکسی شده، و تنها افرادی که یکی از این دو رو برتر مطلق می دونند همون افرادی هستند که توی اون تاپیک پست میدن (چه اونهایی که میگن آیفون بهتره، چه اونهایی که میگن گالاکسی!) :دی

نظر من درباره یک مقایسه منطقی بین این دو صفحه نمایش اینه:

آیفون به خاطر رزولوشن بالاتر، و رندر کردن داینامیک تکست ها و Object ها در اون رزولوشن ( یکی از شاهکارهای نرم افزاری در iOS 4.0 ) ، از نظر Sharpness کاملا نسبت به گالاکسی برتری داره.
گالاکسی به خاطر استفاده از OLED ، رنگ های سیاه تاریک تر و سفید روشن تری داره.
گالاکسی به خاطر یکنواخت تر بودن Illumination و روشنایی بیشتر، تولید رنگ های زیباتری داره در حالی که آیفون به خاطر استفاده از یکی از پیشرفته ترین پنل های IPS دنیا، گرادیان رنگ های طبیعی تر و پخته تری داره.
گالاکسی توی زاویه های دید مختلف ، افت روشنایی کمتری نسبت به آیفون داره ولی افت گرادیان رنگ ها و کیفیت رنگ نسبتا بالاتری داره (مشکل فعلی همه OLED های دنیا) ، در حالی که آیفون در زاویه دید های مختلف افت روشنایی بیشتری داره (محدودیت همه LCD ها) ولی افت رنگ کمتری داره (مزیت IPS)
زیر نور آفتاب هر دو افت می کنند، و اونجا هم هر دو عملکرد تقریبا مشابهی دارند (هر کدوم توی یک چیز بهتر و یک چیز بدتر هستند)

بله، زیر میکروسکوپ آیفون حرف نداره :دی ، ولی بدون میکروسکوپ هم اختلاف Sharpness به خصوص توی تکست ها بطور کاملا محسوس مشخصه.

اینکه کدوم بهتره بستگی داره به نظر شخصی افراد، ولی چیزی که مشخصه اینه که هیچ کدوم نسبت به اون یکی برتر مطلق نیست. کسی که بخواد با گوشی فیلم ببینه خب گالاکسی به خاطر صفحه بزرگتر و روشنایی بیشتر و سفید و سیاه بهتر برای اون شخص صفحه نمایش بهتری داره، و کسی که بخواد SMS بده و اینترنت و App هایی که با تکست و .. سر و کار دارن آیفون به خاطر Sharpness خیلی بهتر صفحه نمایش بهتری داره. چیزی که مشخصه اینه که هیچ کدوم از این ها کسی رو نا امید نمی کنن. حالا چهار تا ویدیو و چند تا عکس و ... اینها مقایسه های کوچه بازاریه برای نشون دادن گوشی به دوست و رفیق ها. مقایسه علمی چیزی خارج از اون تفاسیر است. :46:

موفق باشید.

این همه بحث به خاطر یک دوربین 5؟ خب اینو که اکثر گوشی ها دارن بقیه امکاناتش هم تو آیفون تری جی اس هست

قبول کن این یکی اپل به پای آندروید نمی رسه خلاص شما لطفا مشخص کنید بحثتون درباره کدوم موضوعه... آیفون 4 یا iOS 4.0 ؟

اگه بحثتون اینه که آیفون 4 نسبت به آیفون 3GS چیز جدیدی نداره، خب تاپیک رو دوباره مطالعه کنید. تفاوت امکانات آیفون 4 و 3GS خیلی خیلی بیشتر از یک دوربین 5 مگاپیکسلی است. قبلا در این تاپیک و تاپیک قبلی همه موارد بررسی شده (از Gyroscope گرفته تا Retina Display و Video Chat و ...) در ضمن SnapDragon پردازنده Qualcomm هست که در هیچ محصول Apple از اون استفاده نشده، در آیفون از Apple A4 استفاده شده. اگه احساس می کنید این امکانات برای شما کافی نیست تا هزینه اضافی برای آیفون 4 پرداخت کنید خب نظر شخصی شماست، نظر اون 1.7 میلیون نفری که توی سه روز اول آیفون خریدند مسلما این نبوده.

اگه بحثتون اینه که iOS 4.0 نسبت به Android 2.2 ضعیف تره، خب می تونیم دربارش بحث کنیم. تاپیک برای مقایسه سیستم عامل های موبایل هست. اگه احساس می کنید گوشی خاصی بر پایه Android هست که "آیفون 4 به پاش نمی رسه" (تعبیر خودتون) ، بیشتر توضیح بدید ببینیم اون گوشی Android چیه و چه برتری های نسبت به آیفون 4 داره که اینقدر از نظر شما بینشون اختلاف است.

ممنون.

NINTENDO_DS
30-06-2010, 12:50
LG و Samsung جزو بزرگترین OEM های چیپ ها و قطعات کامپوتر و موبایل دنیا هستند و تقریبا هر چیزی رو باز کنید محصولات این دو (به خصوص سامسونگ) توش پیدا میشه .. این نه ضعف خاصی برای Apple (یا هر کی که از این محصولات استفاده کنه) به حساب میاد و نه برتری خاصی برای سامسونگ و ال جی ...

سامسونگ و ال جی این وسط حکم تولید کننده قطعاتی رو دارند که Apple بهشون مشخصات و طرح ها رو می ده. اینکه صرفا یک قطعه ساخت یک کمپانی باشه دلیل بر هیچی نیست. مطمئنا اگه LG/Samsung نبودن (یا نمی خواستند) رقیب هاشون بودند که این کار با همون کیفیت رو برای Apple انجام بدن.

در مورد A4 ، قضیه اینه که Apple همراه با دو زیرشاخه اش (Intrinsity و PA Semi) و سامسونگ یک هسته بر اساس Cortex-A8 طراحی کردند و که Apple این هسته رو بر اساس نیازهاش در A4 و سامسونگ در S5PC110 استفاده کردند. طراحی و Fabrication این هسته بطور مشترک بین Intrinsity و Samsung انجام شده و اینطوری نیست که بگیم A4 رو سامسونگ می زنه! درسته توی خط تولید سامسونگ تولید میشه ولی طراحی بطور مشترک بین هر دو کمپانی بوده و الان هم هر دو دارند ازش استفاده می کنند با یک تغییرات کوچک که هر کدوم به خاطر سازگار کردن بهتر پردازنده با سیستم عامل هاشون درش دادند. اینکه بگیم کدوم بهتره کاملا بی پایه و اساسه، چون این دو هیچ وقت حتی یک نرم افزار مشابه رو هم اجرا نمی کنند که بتونیم عملکردشون رو با هم مقایسه کنیم. A4 برای iOS طراحی شده و S5PC110 برای Android و سیستم عامل های سامسونگ.

جالبه بدونید سامسونگ در کنار ATI جزو مشتری های معروف و ثابت Intrinsity (که یکی از زیرشاخه های Apple است) در Fabrication پردازنده ها و GPU های موبایل بوده و هستند.

در مورد صفحه نمایش، بحث های بسیار بسیار زیادی درباره مقایسه Retina Display آیفون و Super AMOLED گالکسی شده، و تنها افرادی که یکی از این دو رو برتر مطلق می دونند همون افرادی هستند که توی اون تاپیک پست میدن (چه اونهایی که میگن آیفون بهتره، چه اونهایی که میگن گالاکسی!) :دی

آیفون به خاطر رزولوشن بالاتر، و رندر کردن داینامیک تکست ها و Object ها در اون رزولوشن ( یکی از شاهکارهای نرم افزاری در iOS 4.0 ) ، از نظر Sharpness کاملا نسبت به گالاکسی برتری داره.
گالاکسی به خاطر یکنواخت تر بودن Illumination و روشنایی بیشتر، تولید رنگ های زیباتری داره در حالی که آیفون به خاطر استفاده از یکی از پیشرفته ترین پنل های IPS دنیا، گرادیان رنگ های طبیعی تر و پخته تری داره.
گالاکسی توی زاویه های دید مختلف ، افت روشنایی کمتری نسبت به آیفون داره ولی افت گرادیان رنگ ها و کیفیت رنگ نسبتا بالاتری داره (مشکل فعلی همه OLED های دنیا) ، در حالی که آیفون در زاویه دید های مختلف افت روشنایی بیشتری داره (محدودیت همه LCD ها) ولی افت رنگ کمتری داره (مزیت IPS)
زیر نور آفتاب هر دو افت می کنند، و اونجا هم هر دو عملکرد تقریبا مشابهی دارند (هر کدوم توی یک چیز بهتر و یک چیز بدتر هستند)

بله، زیر میکروسکوپ آیفون حرف نداره :دی ، ولی بدون میکروسکوپ هم اختلاف Sharpness به خصوص توی تکست ها بطور کاملا محسوس مشخصه.

اینکه کدوم بهتره بستگی داره به نظر شخصی افراد، ولی چیزی که مشخصه اینه که هیچ کدوم نسبت به اون یکی برتر مطلق نیست. کسی که بخواد با گوشی فیلم ببینه خب گالاکسی به خاطر صفحه بزرگتر و روشنایی بیشتر و سفید و سیاه بهتر برای اون شخص صفحه نمایش بهتری داره، و کسی که بخواد SMS بده و اینترنت و App هایی که با تکست و .. سر و کار دارن آیفون به خاطر Sharpness خیلی بهتر صفحه نمایش بهتری داره. چیزی که مشخصه اینه که هیچ کدوم از این ها کسی رو نا امید نمی کنن. حالا چهار تا ویدیو و چند تا عکس و ... اینها مقایسه های کوچه بازاریه برای نشون دادن گوشی به دوست و رفیق ها. مقایسه علمی چیزی خارج از اون تفاسیر است. :46:

موفق باشید.

شما لطفا مشخص کنید بحثتون درباره کدوم موضوعه... آیفون 4 یا iOS 4.0 ؟

اگه بحثتون اینه که آیفون 4 نسبت به آیفون 3GS چیز جدیدی نداره، خب تاپیک رو دوباره مطالعه کنید. تفاوت امکانات آیفون 4 و 3GS خیلی خیلی بیشتر از یک دوربین 5 مگاپیکسلی است. قبلا در این تاپیک و تاپیک قبلی همه موارد بررسی شده (از Gyroscope گرفته تا Retina Display و Video Chat و ...) در ضمن SnapDragon پردازنده Qualcomm هست که در هیچ محصول Apple از اون استفاده نشده، در آیفون از Apple A4 استفاده شده.

اگه بحثتون اینه که iOS 4.0 نسبت به Android 2.2 ضعیف تره، خب می تونیم دربارش بحث کنیم. تاپیک برای مقایسه سیستم عامل های موبایل هست. اگه احساس می کنید گوشی خاصی بر پایه Android هست که "آیفون 4 به پاش نمی رسه" (تعبیر خودتون) ، بیشتر توضیح بدید ببینیم اون گوشی Android چیه و چه برتری های نسبت به آیفون 4 داره که اینقدر از نظر شما بینشون اختلاف است.

ممنون.

برای مثال اچ تی سی دیزایر شما بگو چیه آیفون 4 قویتر از دیزایر هست؟من بحثم سامسونگ نیست چون اون رو هم اونطوری قبول مدارم ولی سازنده آندروید اچ تی سی هست و گوگل

من خود او اس 4 رو خیلی قبول دارم ولی آیفون 4 رو نه چون راستشو بگم این اون چیزی نبود که من از اپل انتظار داشتم هم طراحیش ضعیفه هم اینکه این طرح دیگه کهنه شده دقت کن که اصلا کاری به امکانات ندارم بحثم طراحی ظاهریه
من می گم چرا همه 4 مدل آیفون شبیه هم هستند مثل 5 مدلی که نوکیا از روی 5800 ساخت؟

S@nti@go_s&k
30-06-2010, 13:08
در مورد صفحه نمایش، بحث های بسیار بسیار زیادی درباره مقایسه Retina Display آیفون و Super AMOLED گالکسی شده، و تنها افرادی که یکی از این دو رو برتر مطلق می دونند همون افرادی هستند که توی اون تاپیک پست میدن (چه اونهایی که میگن آیفون بهتره، چه اونهایی که میگن گالاکسی!) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برتر مطلق ندونستم من خودم با شارپ بودنو رزولویشن آیفون 4 خیلی حال کردم اما این که میگید ویدویو هایی که

این دورو مقایسه کردن کوچه بازاریه و هیچ مبنایی ندارن قبول ندارم اگر آیفون تو این ویدیو ها برتری مطلق داشت

بازم این حرفو میزدید ؟

بازم میگم رتینا و سوپر جفتشون عالی کار کردن در مورد افت گرادیان هم تا حدودی حرفتو قبول دارم اونم بخاطر اینکه آیفون 4

داری احتمالا از نزدیک بهتر دیده میشه چون تو ویدیو ها افتی من ندیدم در گالاکسی

Stream
30-06-2010, 13:18
برای مثال اچ تی سی دیزایر شما بگو چیه آیفون 4 قویتر از دیزایر هست؟من بحثم سامسونگ نیست چون اون رو هم اونطوری قبول مدارم ولی سازنده آندروید اچ تی سی هست و گوگل

من خود او اس 4 رو خیلی قبول دارم ولی آیفون 4 رو نه چون راستشو بگم این اون چیزی نبود که من از اپل انتظار داشتم هم طراحیش ضعیفه هم اینکه این طرح دیگه کهنه شده دقت کن که اصلا کاری به امکانات ندارم بحثم طراحی ظاهریه
من می گم چرا همه 4 مدل آیفون شبیه هم هستند مثل 5 مدلی که نوکیا از روی 5800 ساخت؟

این صحبت ها با صحبت های قبلیتون خیلی سازگار نیست :31:

قسمت اول، HTC Desire گوشی خوبیه و یکی از Android های مورد علاقه من.. ولی برتری های آیفون نسبت به اون:
سخت افزاری: دوربین بهتر، فیلم برداری HD ، صفحه نمایش خیلی بهتر، سیستم لمسی بهتر، کیفیت ساخت کاملا بهتر، Accelerometer دقیق تر، Gyroscope ، حافظه سریعتر، Wi-Fi 802.11n و ...

نرم افزاری: iTunes ، سیستم عامل بهتر، 225,000 برنامه برای آیفون (در مقابل 65,000)، کیفیت بهتر برنامه ها، کیفیت خیلی خیلی بهتر بازی ها (بازیهای Android خیلی ضعیف هستند)، رابط کاربری خیلی خوب، Multitasking بهتر، و ...

کافیه یا بیشتر بگیم؟ :31:
[درسته اینجا تاپیک آیفون 4 هست، ولی بهتره بسیاری از شک و شبهه ها یک بار برای همیشه برطرف بشه]

در مورد قسمت دوم صحبت های شما، بحث ظاهر به کل سلیقه ایه. وقتی عکس های آیفون 4 درز کرد خیلی ها از طراحی آیفون 4 شاکی بودند.. وقتی معرفی شد و همه دیدند اطلاعات بیشتری پیدا کردند شاکی ها کمتر شدند ولی همینطور انتقاد می شد. وقتی آیفون 4 عرضه شد و همه از نزدیک آیفون 4 رو دیدند تقریبا نظر 99 درصد افراد برگشت و همه از این طراحی خوششون اومد. کافیه برگردید به فروم ها و وبلاگ های آیفون، تا قبل از 24 June بحث های منتقدانه از طراحی زیاد بود ولی هیچ بحثی توی یک هفته اخیر نشد، چون همه از نزدیک دیدند آیفون 4 واقعا چیه.

من هم نظری شبیه به شما داشتم و خیلی از طراحیش خوشم نیومده بود، ولی حالا بعد از یک هفته استفاده واقعا احساس می کنم طراحی بی نظیری داره. کیفیت ساخت و طراحی گوشی به حدی بی نظیره که آیفون 3GS (که خودش جزو گوشی های رده بالا در کیفیت طراحی بود) واقعا Cheap به نظر می رسه. گرچه شکل ظاهری یک بحث سلیقه ایه .. ولی Apple در طراحی و ساخت آیفون 4 به هیچ وجه ضعیف کار نکرده. کیفیت ساخت و طراحی Stainless Steal بدنه آیفون بیش از حد بالاست و Glass هایی هم که در جلو و پشت ازشون استفاده شده بسیار زیبا و دقیق هستند. شاید طراحیش در دید اول با سلیقه شما سازگار نبوده، ولی به هیچ وجه طراحی ضعیفی نداره.

در مورد شباهت آیفون ها، هر کمپانی در سال چندین محصول تولید می کنه. مثلا همین HTC در سال بیش از 5-6 اسمارت فون جدید تولید می کنه که شاید در نگاه اول شبیه به هم نباشند، ولی اگه دقت کنید یک سال HTC Touch Diamond میاد و سال بعد Diamond 2 که شبیه به هم هستند. یک سال Touch Pro میاد و بعد Touch Pro 2 ، یک سال Touch HD میاد و سال بعد HD2 ... سونی اریکسون هم وضعیت مشابهی داره (X1 و X2 و ...) ولی چون این سازنده ها در سال 5-6 اسمارت فون تولید می کنند این قضیه به چشم نمیاد.

Apple چون در هر سال فقط یک اسمارت فون (و فقط یک گوشی) تولید می کنه، این قضیه بیشتر توی چشمه. این رو قبول دارم که سه آیفون قبل شبیه به هم بودند .. ولی فقط ظاهرشون. آیفون 4 که اصلا ظاهرش هم شبیه به آیفون های قبل نیست و فقط در یک کلاس با اونها تولید شده. نوکیا 5 تا 5800 ساخت ولی هر 5 تا یک گوشی بودند که 5 بار با تفاوت های جزئی Release شدند، آیفون هیچ وقت اینطوری نبود.

برتر مطلق ندونستم من خودم با شارپ بودنو رزولویشن آیفون 4 خیلی حال کردم اما این که میگید ویدویو هایی که

این دورو مقایسه کردن کوچه بازاریه و هیچ مبنایی ندارن قبول ندارم اگر آیفون تو این ویدیو ها برتری مطلق داشت

بازم این حرفو میزدید ؟
بدون شک .. من با افرادی هم که Retina Display رو برتر مطلق بدونند مخالفم. من شخصا به حدی بحث و مناظره تکنولوژی کردم که صرفا چون از چیزی بیشتر خوشم بیاد یا خودم داشته باشم ازش طرفداری نکنم. کلا عکس و فیلم گرفتن از دو اسکرین و مقایسه اونها از نظر علمی کار اشتباهیه (چه در مقایسه گوشی، چه مانیتور) .. دلایلش هم فکر کنم واضحه اگه نیست می تونم توضیح بدم.

بازم میگم رتینا و سوپر جفتشون عالی کار کردن در مورد افت گرادیان هم تا حدودی حرفتو قبول دارم اونم بخاطر اینکه آیفون 4

داری احتمالا از نزدیک بهتر دیده میشه چون تو ویدیو ها افتی من ندیدم در گالاکسی بله .. منم موافقم اگه هیچ کدوم از همدیگه بهتر نباشن ولی این دو تا بهترین بین بقیه هستند.

S@nti@go_s&k
30-06-2010, 13:32
چون از چیزی بیشتر خوشم بیاد یا خودم داشته باشم ازش طرفداری نکنممنم تا حدودی همینطورم ولی تا حالا چون خود جنس در اختیار نبوده مجبور بودیم به ویدیو ها و عکسها مراجعه کنیم

ایشالا تا چند روز دیگه گالاکسی هم وارد میشه اونجوری بهتر میشه نظر داد.

دلایلش هم فکر کنم واضحه اگه نیست می تونم توضیح بدم.درسته ولی نه تا اون حد البته من تجربه اکثر گوشیهای سامسونگو داشتم دارم میگم فعلا سوپر به ایران نرسیده از جلو تجربه کنم

اما در مورد او ال ای دی ها و ال سی دی هاش تا الان سنگ تموم گذاشته البته تا حالا مشکلش فقط زیر نور بوده که

مثل اینکه تو سوپر تا حدودی برطرف شده.

به هر حال رقابت داغی دارن باهم

< A L I >
30-06-2010, 13:39

بله آیفون ۴ هیچ چیز جدیدی نداره.ببینید:
:13::27:
خیلی برام جالبه که بدونم شما چیز جدید و چه چیزی میدونی. مثلاْ آیا ژیروسکوپ جدید نیست؟
جالب تر اینجاست که فلان کمپانی میاد یه سخت افزار کلی و روی ۴ تا دیزاین مختلف میزاره بعد همتون به به چه چه میکنین:27: ولی به اپل که میرسه دیگه دوربینش شده ۵ و بقیه امکاناتش هم تو تری جی اس هست:13:
در مورد این که آندروید بهتره اگه نظری دارین بیاین توی گروه و دلایلتونو بگین ( البته اگه دلیلی دارین:21: )

arash s.b
30-06-2010, 14:07
... و اینگونه است که تاپیک منحرف می شود.

دوستان اینجا جای این حرف ها نیست

pulp_152
30-06-2010, 14:07

[QUOTE]

ممکنه با همون کیفیت ولی با قیمت بیشتر ! ...

[QUOTE]

Intrinsity اصلا متعلق به اپل نبوده ! قبل از اینکه اپل امسال این شرکت بخره .. این شرکت زیر شاخه سامسونگ بود و با هم این هسته و پردازنده رو طراحی کردند ... و به نام سامسونگ ثبت خورده ! ...

حالا که اپل این شرکت رو خریده دلیلی بر طراحی اپل نیست و باز هم دلیلی بر کار مشترک اپل و سامسونگ نیست چون قبلش طراحی شده

a4 دقیقا همون S5PC110 هستش با این تفاوت که چیپ گرافیکی از 540 به 535 نزول کرده

موفق باشید.

اگه بحثتون اینه که آیفون 4 نسبت به آیفون 3GS چیز جدیدی نداره، خب تاپیک رو دوباره مطالعه کنید. تفاوت امکانات آیفون 4 و 3GS خیلی خیلی بیشتر از یک دوربین 5 مگاپیکسلی است. قبلا در این تاپیک و تاپیک قبلی همه موارد بررسی شده (از Gyroscope گرفته تا Retina Display و Video Chat و ...) در ضمن SnapDragon پردازنده Qualcomm هست که در هیچ محصول Apple از اون استفاده نشده، در آیفون از Apple A4 استفاده شده. اگه احساس می کنید این امکانات برای شما کافی نیست تا هزینه اضافی برای آیفون 4 پرداخت کنید خب نظر شخصی شماست، نظر اون 1.7 میلیون نفری که توی سه روز اول آیفون خریدند مسلما این نبوده.

ممنون.

در مورد اندروید و بقیه هم اگر موافق باشید با حضور خودتون وقتی گالاکسی امد مقایسه میکنیم در تاپیک جداگانه

koroshfe
30-06-2010, 14:13
این تاپیک برای شناخت وزیت ها و نقاط ضعف آیفون 4 ه نه این که بیاین بگین اون بهتره این بهتره!
در ضمن در شکی نیست که 4 بهترینه!یه آمار جالب 90% تمامی اون افرادی که از آیفون بد می گن اونو دستشون نگرفتن و فقط می خوان یه چیزی گفته باشن!من خودم یه ذره شک داشتم اما با این دلایلی که سَروَر ما Stream می آره من قانع شدم!در ضمن خودش 4 داره و داره از روی دلیل حرف می زنه!می گه بعد از 48 ساعت درست می شه پس حتما می شه!(نویزه رو می گم:31:)لطفا در مورد گوشی دیگه ای صحبت نکنین!با سپاس!البته بحث جالبیه چون تمام قابلیت های 4 معلوم شد و به قول شما اشکالاتی هم که داشت برای هم حل شدست!حالا ما این حرف رو زدیم باز می آن می گن آنتن آنتن آنتن!
یه سوال از دوستان دارم app store تو کدوم کشور ها هست؟ممنون!

---------- Post added at 03:13 PM ---------- Previous post was at 03:08 PM ----------

وزیت ها

ببخشید مزیت ها!اشتباه شد!اشتباه چاپی بود!:31::11:

SIMON137
30-06-2010, 14:19
اینارو در حال حاضر می فروشن یا فقط در مرحله یک طرح هست ؟

koroshfe
30-06-2010, 14:28
این صحبت ها با صحبت های قبلیتون خیلی سازگار نیست :31:

قسمت اول، HTC Desire گوشی خوبیه و یکی از Android های مورد علاقه من.. ولی برتری های آیفون نسبت به اون:

سخت افزاری: دوربین بهتر، فیلم برداری HD ، صفحه نمایش خیلی بهتر، سیستم لمسی بهتر، کیفیت ساخت کاملا بهتر، Accelerometer دقیق تر، Gyroscope ، حافظه سریعتر، Wi-Fi 802.11n و ...

نرم افزاری: iTunes ، سیستم عامل بهتر، 225,000 برنامه برای آیفون (در مقابل 65,000)، کیفیت بهتر برنامه ها، کیفیت خیلی خیلی بهتر بازی ها (بازیهای Android خیلی ضعیف هستند)، رابط کاربری خیلی خوب، Multitasking بهتر، و ...

کافیه یا بیشتر بگیم؟ :31:
[درسته اینجا تاپیک آیفون 4 هست، ولی بهتره بسیاری از شک و شبهه ها یک بار برای همیشه برطرف بشه]

در مورد قسمت دوم صحبت های شما، بحث ظاهر به کل سلیقه ایه. وقتی عکس های آیفون 4 درز کرد خیلی ها از طراحی آیفون 4 شاکی بودند.. وقتی معرفی شد و همه دیدند اطلاعات بیشتری پیدا کردند شاکی ها کمتر شدند ولی همینطور انتقاد می شد. وقتی آیفون 4 عرضه شد و همه از نزدیک آیفون 4 رو دیدند تقریبا نظر 99 درصد افراد برگشت و همه از این طراحی خوششون اومد. کافیه برگردید به فروم ها و وبلاگ های آیفون، تا قبل از 24 June بحث های منتقدانه از طراحی زیاد بود ولی هیچ بحثی توی یک هفته اخیر نشد، چون همه از نزدیک دیدند آیفون 4 واقعا چیه.

من هم نظری شبیه به شما داشتم و خیلی از طراحیش خوشم نیومده بود، ولی حالا بعد از یک هفته استفاده واقعا احساس می کنم طراحی بی نظیری داره. کیفیت ساخت و طراحی گوشی به حدی بی نظیره که آیفون 3GS (که خودش جزو گوشی های رده بالا در کیفیت طراحی بود) واقعا Cheap به نظر می رسه. گرچه شکل ظاهری یک بحث سلیقه ایه .. ولی Apple در طراحی و ساخت آیفون 4 به هیچ وجه ضعیف کار نکرده. کیفیت ساخت و طراحی Stainless Steal بدنه آیفون بیش از حد بالاست و Glass هایی هم که در جلو و پشت ازشون استفاده شده بسیار زیبا و دقیق هستند. شاید طراحیش در دید اول با سلیقه شما سازگار نبوده، ولی به هیچ وجه طراحی ضعیفی نداره.

در مورد شباهت آیفون ها، هر کمپانی در سال چندین محصول تولید می کنه. مثلا همین HTC در سال بیش از 5-6 اسمارت فون جدید تولید می کنه که شاید در نگاه اول شبیه به هم نباشند، ولی اگه دقت کنید یک سال HTC Touch Diamond میاد و سال بعد Diamond 2 که شبیه به هم هستند. یک سال Touch Pro میاد و بعد Touch Pro 2 ، یک سال Touch HD میاد و سال بعد HD2 ... سونی اریکسون هم وضعیت مشابهی داره (X1 و X2 و ...) ولی چون این سازنده ها در سال 5-6 اسمارت فون تولید می کنند این قضیه به چشم نمیاد.

Apple چون در هر سال فقط یک اسمارت فون (و فقط یک گوشی) تولید می کنه، این قضیه بیشتر توی چشمه. این رو قبول دارم که سه آیفون قبل شبیه به هم بودند .. ولی فقط ظاهرشون. آیفون 4 که اصلا ظاهرش هم شبیه به آیفون های قبل نیست و فقط در یک کلاس با اونها تولید شده. نوکیا 5 تا 5800 ساخت ولی هر 5 تا یک گوشی بودند که 5 بار با تفاوت های جزئی Release شدند، آیفون هیچ وقت اینطوری نبود.
بدون شک .. من با افرادی هم که Retina Display رو برتر مطلق بدونند مخالفم. من شخصا به حدی بحث و مناظره تکنولوژی کردم که صرفا چون از چیزی بیشتر خوشم بیاد یا خودم داشته باشم ازش طرفداری نکنم. کلا عکس و فیلم گرفتن از دو اسکرین و مقایسه اونها از نظر علمی کار اشتباهیه (چه در مقایسه گوشی، چه مانیتور) .. دلایلش هم فکر کنم واضحه اگه نیست می تونم توضیح بدم.

بله .. منم موافقم اگه هیچ کدوم از همدیگه بهتر نباشن ولی این دو تا بهترین بین بقیه هستند.

یکی از دوستان به من گفت بهترین سیستم لمسی دنیا رو سامسونگ داره که از ال جی هم کمک گرفته:
با تشکر خیلی خیلی خیلی فراوان از m24!
bye

koroshfe
30-06-2010, 14:34
بعضی از محصولات اپل که لوازم جانبیشون رو می خرید ساخت شرکت اپل نیستند!
فکر کنم این ها هم همین جوری باشند!
از شکلشون مقاومت بالا و زیبایی منحصر به فرد پیداست!
دستتون درد نکنه!عکس قشنگیه و فکر کنم وجود خارجی داشته و مثل بعضی چیز ها نیست!:31:

koroshfe
30-06-2010, 14:41
Stream جان!یه ذره از عکس های گوشیت و قابلیت هاش بذار!
ممنون می شیم!دمت گرم!:46:

Stream
30-06-2010, 14:54
... و اینگونه است که تاپیک منحرف می شود.

دوستان اینجا جای این حرف ها نیست

بحث ها همش یک سمتش آیفون 4 است .. حالا ممکنه بتونه بطور موازی جای دیگه هم مطرح بشه ولی بهتره همینجا شک و شبهه های همه درباره آیفون 4 تمام بشه.

ممکنه با همون کیفیت ولی با قیمت بیشتر ! ...

دیگه این چیزها به مسائل بین دو کمپانی برمی گرده و ارتباط زیادی به End-User نداره. Apple خودش Option ها رو در نظر می گیره و مسلما بهترین Price/Performance رو تو استفاده از محصولات سامسونگ/ال جی دیده که ازشون استفاده کرده، سال دیگه هم شاید توی محصولات دیگه ای ببینه. :46:

Intrinsity اصلا متعلق به اپل نبوده ! قبل از اینکه اپل امسال این شرکت بخره .. این شرکت زیر شاخه سامسونگ بود و با هم این هسته و پردازنده رو طراحی کردند ... و به نام سامسونگ ثبت خورده ! ...

حالا که اپل این شرکت رو خریده دلیلی بر طراحی اپل نیست و باز هم دلیلی بر کار مشترک اپل و سامسونگ نیست چون قبلش طراحی شده

a4 دقیقا همون S5PC110 هستش با این تفاوت که چیپ گرافیکی از 540 به 535 نزول کرده

در مورد Intrinsity ، زیر مجموعه سامسونگ نبوده (و Apple هیچ وقت Intrinsity رو از سامسونگ نخرید!) ... بله با سامسونگ کار کرده در طراحی این هسته. با Apple هم کار کرده در طراحی پردازنده برای iPad ... و Apple هم با سامسونگ در ارتباط بوده برای تولید چنین پردازنده ای. اینطوری نیست که Intrinsity اگه در تاریخ April 2010 به عنوان زیرمجموعه Apple اعلام شد شب قبلش Apple یکدفعه به سرش زده باشه Intrinsity رو بخره و فرداش تموم بشه. دو کمپانی ماه ها به هم در ارتباط و همکاری بودن که نهایتا به این نتیجه رسیده. اینطوری هم نبوده که اگه Apple همه پردازنده ها رو بگذاره روی میز و تصمیم بگیره از این پردازنده سامسونگ استفاده کنه و اسمش رو بگذاره A4 . تعامل و ارتباط های زیادی لازمه بین دو کمپانی برای چنین همکاریهایی باشه Apple از ابتدای فاز طراحی مسلما در جریان کار بوده.

در مورد A4 ، هسته Cortex A8 ای که در A4 و S5PC110 استفاده شده دقیقا یکی نیست و تغییرات جزئی برای هماهنگ شدن با سیستم عامل ها قطعات توش وجود داره. گرچه به جز اینها باز هم تفاوت هست و باز هم دقیقا یکسان نیستند.

اینکه Apple اومده و Intrinsity رو خریده مفهومش ارتباط و همکاری های بیشتر با سامسونگ در آینده است. این قضیه همکاری کلا یک چیز خیلی خوب برای هر دو کمپانیه (سامسونگ و اپل) .. اینکه بگیم Intrinsity قبل از فروشش به Apple با سامسونگ طراحی رو تموم کرده پس هیچ ربطی به Apple نداشته باز هم اشتباهه .. این اتفاق ها یک شبه نیفتاده. شکی هم نیست که سامسونگ توی تولید این پردازنده بیشتر از Apple نقش داشته و Apple بیشتر تغییراتی رو برای بیشتر هماهنگ کردنش با محصولات خودش داده. قبلا Apple مستقیما از CPU های سامسونگ استفاده می کرد، حالا کمی جلوتر اومده و خودش هم وارد فاز طراحی شده. عجیبه بعضی ها از این قضیه قصد دارن نتیجه های عجیب و غریب بگیرن!

در مورد اندروید و بقیه هم اگر موافق باشید با حضور خودتون وقتی گالاکسی امد مقایسه میکنیم در تاپیک جداگانه

بسیار عالی ..

یه سوال از دوستان دارم app store تو کدوم کشور ها هست؟ممنون

هر کشوری که آیفون بطور رسمی عرضه بشه، یک نسخه AppStore مخصوص به خودش داره. در بقیه کشورها هم دسترسی به AppStore بازه ولی در ایران به خاطر مسائل تحریم دسترسی بسته است.

فکر کنم فعلا طرح باشن یا حداقل Sample .. ولی بزودی لوازم جانبی آیفون 4 هم بازار رو ظر می کنه. من دیروز یک Invisible Shield خریدم.

Stream جان!یه ذره از عکس های گوشیت و قابلیت هاش بذار!
ممنون می شیم!دمت گرم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چشم، حتما .

NINTENDO_DS
30-06-2010, 15:42
این تاپیک برای شناخت وزیت ها و نقاط ضعف آیفون 4 ه نه این که بیاین بگین اون بهتره این بهتره!
در ضمن در شکی نیست که 4 بهترینه!یه آمار جالب 90% تمامی اون افرادی که از آیفون بد می گن اونو دستشون نگرفتن و فقط می خوان یه چیزی گفته باشن!من خودم یه ذره شک داشتم اما با این دلایلی که سَروَر ما Stream می آره من قانع شدم!در ضمن خودش 4 داره و داره از روی دلیل حرف می زنه!می گه بعد از 48 ساعت درست می شه پس حتما می شه!(نویزه رو می گم:31:)لطفا در مورد گوشی دیگه ای صحبت نکنین!با سپاس!البته بحث جالبیه چون تمام قابلیت های 4 معلوم شد و به قول شما اشکالاتی هم که داشت برای هم حل شدست!حالا ما این حرف رو زدیم باز می آن می گن آنتن آنتن آنتن!
یه سوال از دوستان دارم app store تو کدوم کشور ها هست؟ممنون!

---------- Post added at 03:13 PM ---------- Previous post was at 03:08 PM ----------

ببخشید مزیت ها!اشتباه شد!اشتباه چاپی بود!:31::11:

بله این صحبت شما برای اونایی که آندروید هم نداشتن قاعدتا باید صدق بکنه درسته؟

آندروید برنامه و بازیهاش نهایتا 4 مگ هستن ولی اپل تا 600 مگ هم میرسه ولی همون 4 مگ کیفیتشون برابره با 600 مگی اپل خب اینجا یک ضعف اپل که میگین مکینتاش فلانه

اما کیفیت گوشی در ساخت بدنه دلیل بر بهتر بودن نیست وگرنه همتون می دونین که توی دنیا بیشترین فروش رو بلک بری داره با اینکه دیزاین خاصی هم نداره

اگر تونستم آمار جهانی براتون فردا میارم که ببینین مک و آندروید میزان فروششون کاملا برابره و اپل برتر نیست

pulp_152
30-06-2010, 16:00
دیگه این چیزها به مسائل بین دو کمپانی برمی گرده و ارتباط زیادی به End-User نداره. Apple خودش Option ها رو در نظر می گیره و مسلما بهترین Price/Performance رو تو استفاده از محصولات سامسونگ/ال جی دیده که ازشون استفاده کرده، سال دیگه هم شاید توی محصولات دیگه ای ببینه. :46:بله منم میدونم که به خود اپل و سامسونگ ربط داره .. شما مطرح کردید بنده هم گفتم اگر خوب نبود و نمیصرفید مطمئن باشید استفاده نمیکرد ..

در مورد Intrinsity ، زیر مجموعه سامسونگ نبوده (و Apple هیچ وقت Intrinsity رو از سامسونگ نخرید!) ... بله با سامسونگ کار کرده در طراحی این هسته. با Apple هم کار کرده در طراحی پردازنده برای iPad ... و Apple هم با سامسونگ در ارتباط بوده برای تولید چنین پردازنده ای. اینطوری نیست که Intrinsity اگه در تاریخ April 2010 به عنوان زیرمجموعه Apple اعلام شد شب قبلش Apple یکدفعه به سرش زده باشه Intrinsity رو بخره و فرداش تموم بشه. دو کمپانی ماه ها به هم در ارتباط و همکاری بودن که نهایتا به این نتیجه رسیده. اینطوری هم نبوده که اگه Apple همه پردازنده ها رو بگذاره روی میز و تصمیم بگیره از این پردازنده سامسونگ استفاده کنه و اسمش رو بگذاره A4 . تعامل و ارتباط های زیادی لازمه بین دو کمپانی برای چنین همکاریهایی باشه Apple از ابتدای فاز طراحی مسلما در جریان کار بوده.متن خبر:

شرکت Intrinsity به عنوان يکی از غول های ARM شناخته ميشود. اين شرکت هسته hammnigbird را برای سامسونگ درست کرد که به نوعی، يک شاهکار به حساب آمده و سريعترين cortex-a8 موجود است. سامسونگ از اين پروسسور در S8500 Wave و Galaxy S استفاده کرده است.

قبلا تصور ميشد که اپل در آيفون بعدی باز هم به سراغ سامسونگ ميرود و پروسسورش را از اين شرکت ميخرد ولی با آمدن A4 اين قضيه منتفی شد. اپل حدود 2 سال پيش شرکت P.A. Semi را خريد و گفته ميشد که A4 محصول کار مشترک اپل و P.A. Semi است.
امروز شايعاتی منتشر شده مبنی بر اينکه ، اپل شرکت Intrinsity که شريک اولش سامسونگ بود را خريده است! حتی شايد در A4 نيز از هسته Hummingbird استفاده کرده باشد!!!

يعنی شايد خريد Hummingbird از سامسونگ توسط اپل آغاز باز شدن پای Intrinsity به اين ماجرا باشد! بايد چند روزی منتظر بمانيم تا جواب تست های X-Ray بر روی A4 بيايد و ببينيم که بالاخره قضيه چيست؟ آيا Hummingbird در A4 هست يا خير!؟ آيا خريد Intrinsity توسط اپل حقيقت دارد!؟

اين شايعات پس از داون شدن سايت Intrinsity قوت گرفت:

حتی اگر شايعه خريد Intrinsity درست نباشد ، ظاهرا اپل به دنبال تعدادی از نفرات تيم طراحی شرکت Intrinsity است. بعضی از آنها حتی در Linkedin نام محل کار خود را از Intrinsity به Apple تغيير داده اند ولی بعدا دوباره همان Intrinsity را گذاشته اند:

a4

کد های تايپ شده بر روی A4:

N26CGM0T 1007 APL0398 33950084
YNL184A2 1004 K4X2G643GE

K4X2 کد DRAM های سامسونگ است.

اطلاعات تکمیلی :

UBM TechInsight تاييد کرد که هسته Cortex-A8 استفاده شده در A4 مثل همانی است که در S8500 Wave استفاده شده ، يعنی همان hummingbird که البته گالاکسی هم ازش استفاده کرده...

و انگجت معروف!

در مورد A4 ، هسته Cortex A8 ای که در A4 و S5PC110 استفاده شده دقیقا یکی نیست و تغییرات جزئی برای هماهنگ شدن با سیستم عامل ها قطعات توش وجود داره. گرچه به جز اینها باز هم تفاوت هست و باز هم دقیقا یکسان نیستند.

اینکه Apple اومده و Intrinsity رو خریده مفهومش ارتباط و همکاری های بیشتر با سامسونگ در آینده است. این قضیه همکاری کلا یک چیز خیلی خوب برای هر دو کمپانیه (سامسونگ و اپل) .. اینکه بگیم Intrinsity قبل از فروشش به Apple با سامسونگ طراحی رو تموم کرده پس هیچ ربطی به Apple نداشته باز هم اشتباهه .. این اتفاق ها یک شبه نیفتاده. شکی هم نیست که سامسونگ توی تولید این پردازنده بیشتر از Apple نقش داشته و Apple بیشتر تغییراتی رو برای بیشتر هماهنگ کردنش با محصولات خودش داده. قبلا Apple مستقیما از CPU های سامسونگ استفاده می کرد، حالا کمی جلوتر اومده و خودش هم وارد فاز طراحی شده. عجیبه بعضی ها از این قضیه قصد دارن نتیجه های عجیب و غریب بگیرن!اینها دقیقا یکسان هستند و اون تغییراتی هم که میگید تغییراتی نیستند که باعث بشن بگیم با هم تفاوت دارند ... این تغییرات ممکنه حتی روی هامینگبرد هم بوجود میامد اگر اپل استفاده میکرد .. ولی اونقدر مهم نیستن که بشه گفت فرق دارن ..

بله معنیش همینه که در اینده همکاری بیشتری خواهند کرد اما اینجوری که بوش میاد .. اپل و سامسونگ با هم به مشکل خوردن هم بخاطر گالاکسی هم صفحه نمایش و سامسونگ چون با گوگل و مخصوصا مایکروسافت که یکی از طراحهای اصلی و محرم های مهم مایکروسافت هست و همینطور سیستم عامل بادا باعث شده که منافع اپل به خطر بیفته .. و از انجایی که اپل یک برند انحصار طلب هستش و دوست داره همه چی در انحصار خودش باشه شخصا به این رابطه امید زیادی ندارم ...

من قصد نتیجه عجیب غریب ندارم ... و مشکلی هم نیست .. مهم دیوایسی هست که اپل و سامسونگ به منو شما داره میده ...

فقط اون عده ای که میگن سامسونگ نمیتونه و توانشو نداره با اپل رقابت کنه یک مقدار باید تامل کنند ..

NINTENDO_DS
30-06-2010, 16:19
بچه ها من دیگه ادامه نمی دم صب می کنم آندروید فرویو بیاد تا رسما قبول کنین آیفون او اس 4 شکست میخوره

Stream
30-06-2010, 16:27

آندروید برنامه و بازیهاش نهایتا 4 مگ هستن ولی اپل تا 600 مگ هم میرسه ولی همون 4 مگ کیفیتشون برابره با 600 مگی اپل خب اینجا یک ضعف اپل که میگین مکینتاش فلانه

اما کیفیت گوشی در ساخت بدنه دلیل بر بهتر بودن نیست وگرنه همتون می دونین که توی دنیا بیشترین فروش رو بلک بری داره با اینکه دیزاین خاصی هم نداره

اگر تونستم آمار جهانی براتون فردا میارم که ببینین مک و آندروید میزان فروششون کاملا برابره و اپل برتر نیست

دوست عزیز احساس می کنم صحبت های شما بر اساس بی اطلاعی است.

در مورد بازیها و برنامه های آیفون، بله Android برنامه 4 مگی داره، آیفون هم برنامه 4 مگی داره. اینکه آیفون بازی 600 مگابایتی داره، بله داره.. کیفیت اون بازی رو هم نگاه کنید قابل مقایسه با بازیهای چند گیگابایتی PSP است، نه بازیهای 4 مگابایتی Android.

اینکه بگید بازیهای 4 مگابایتی Android کیفیتشون مساویه با 600 مگابابیتی های آیفون، یه جورایی خنده داره :31: بزرگترین ضعف فعلی Android اینه که اصلا سیستم بازی قوی ای نداره و بازیهاش فوق العاده ساده و معمولی هستند در حالی که آیفون داره تبدیل میشه به بزرگترین پلتفرم بازی موبایل دنیا (حتی بالاتر از PSP و Nintendo DS که صرفا کنسول بازی هستن) ... حالا شما دقیقا مخالفش رو می گید، خدا می دونه.

بله، آیفون حالا به خاطر Retina Display حجم بازیها و برنامه هاش بالاتر میره، چون برنامه نویس ها می تونند Artwork با رزولوشن بالاتر در برنامه ها و بازیهاشون قرار بدن. کیفیت بالاتر همیشه حجم بالاتر رو هم به همراه داره.

در مورد آمار جهانی، این آمار Smart Phone Market Share هست برای Q1 2010 که توسط Neilson ارائه شده:

که خودش گویای همه چیز است.

بچه ها من دیگه ادامه نمی دم صب می کنم آندروید فرویو بیاد تا رسما قبول کنین آیفون او اس 4 شکست میخوره

این صحبت ها "فن بوی" بازی است .. iOS و Android هر دو نسبت به هم برتری هایی دارن حالا شما فن بوی Android هستید بهتره اینجا جو سازی نکنید.

بله منم میدونم که به خود اپل و سامسونگ ربط داره .. شما مطرح کردید بنده هم گفتم اگر خوب نبود و نمیصرفید مطمئن باشید استفاده نمیکرد ..

دقیقا ..

اینها دقیقا یکسان هستند و اون تغییراتی هم که میگید تغییراتی نیستند که باعث بشن بگیم با هم تفاوت دارند ... این تغییرات ممکنه حتی روی هامینگبرد هم بوجود میامد اگر اپل استفاده میکرد .. ولی اونقدر مهم نیستن که بشه گفت فرق دارن .. کاملا صحیحه.
تغییراتی که روی پردازنده ها انجام میشه تغییرات کلی نیست، صرفا تغییرات جزئی برای هماهنگ کردن با سیستم عامل (بطور مثال، تغییر در سیستم Instruction Fetching یا دستکاری در Pipelining ، نه تغییر در سیستم ترانزیستورها یا معماری پایه) ... این تغییرات اونقدر هستند که بشه گفت فرق دارند، ولی اونقدر نیستند که نشه گفت بر اساس معماری مشابهی هستند.

هدف من از اینکه می گم تغییر ایجاد شده این نیست که بگم سامسونگ ضعف داره، مسلما Apple از هر پردازنده دیگه ای هم که استفاده می کرد این تغییرات ایجاد می شد.

بله معنیش همینه که در اینده همکاری بیشتری خواهند کرد اما اینجوری که بوش میاد .. اپل و سامسونگ با هم به مشکل خوردن هم بخاطر گالاکسی هم صفحه نمایش و سامسونگ چون با گوگل و مخصوصا مایکروسافت که یکی از طراحهای اصلی و محرم های مهم مایکروسافت هست و همینطور سیستم عامل بادا باعث شده که منافع اپل به خطر بیفته .. و از انجایی که اپل یک برند انحصار طلب هستش و دوست داره همه چی در انحصار خودش باشه شخصا به این رابطه امید زیادی ندارم ... این قسمت رو Reply نمی کنم چون باعث انحراف تاپیک میشه ولی با این نظرات اصلا موافق نیستم. :46:

من قصد نتیجه عجیب غریب ندارم ... و مشکلی هم نیست .. مهم دیوایسی هست که اپل و سامسونگ به منو شما داره میده ...

فقط اون عده ای که میگن سامسونگ نمیتونه و توانشو نداره با اپل رقابت کنه یک مقدار باید تامل کنند ..درسته.
سامسونگ کمپانی کوچکی نیست و همین الان داره رقابت می کنه ولی نه در همه زمینه ها.. همونطور که اپل هم در همه زمینه ها با سامسونگ رقابت نمی کنه. :46:

koroshfe
30-06-2010, 16:29

این حرف شما کاملا غیرمنطقیه چون ممکنه حجم بازی به مدت زمان بازی،منو ی اصلی،قابلیت اجرا و به قول شما کیفیت بازی!شما فقط داری به یه کدوم از اینا اشاره می کنی!یکی که شکمش گنده تره غذاشم بیشتره!کدوم گوشی تو دنیا 32 گیگ حافظه داره!به جز گوشی هایی که این گونه هستند!شما فقط مشکلتون روی بازیه و فقط می گین به خاطر این نباید ما 1000 تومن پول بدیم؟مگه آیفون یه کنسوله؟درسته 90 % مشتری ها اونو برای بازی می خرن ولی آیفون بسیار قابلیت هایی داره که گوشی های دیگه ندارن!قابلیتی منحصر به فرد که فقط با داشتن اون تجربه می شه!مثل بقیه ی محصولات اپل!نمی دونم چیجوری بگم!اپل بیشتر رو تم،زیبایی و راحتی کاربر توجه می کنه!درسته بعضی چیزها رو نداره ولی دلیل نمی شه بهترین گوشی جهان نباشه!برای مثال شما می گین مسئله ی دوربینشو بزرگ کردن:اپل تو تری جی اس همه چی داشت جز دوربین خوب!اپل اومد علاوه بر دوربین همه چیزشو بهتر کرد و با چیپست فوقالعاده قوی تر فقط 2 گرم اضافه تر شد!بذارین یه مثال بزنم:خود شرکت اپل گفته لپ تاپ های مک بوک پرو برای بازی مناسب نیستند!(به دلیل گرافیک 512)اما شواهد و رای کاربران نشان داده بازی ها رو بهتر از لپ تاپ های سونی وایو با گرافیک 3 مخصوص بازی اجرا می کنه!بعد یه چیز دیگه!وقتی تری جی اس اومد همه انتظار دوربین بهتر رو داشتن ولی به نظر من آیفون گوشی موبایله نه دوربین دیجیتال عکاسی!هر کی که گوشی خریده بعد از چند وقت متوجه شده که کار بدی کرده که به خاطر دوربینش اونو خریده!برای مثال گوشی جدید سامسونگ با دوربین 12.1 چه قابلیتی داره؟ با اون پول می تونستند یه دوربین دیجیتال بسیار عالی تهیه کنند!در ضمن بعضی از گوشی ها که می گن ما دوربین خیلی خوبی داریم بعد از آزمایش معلوم شده فقط حرفه و چنین نیست!فکر کنم قبلا گفتین آیفون دارین یا داشتین یه همچین چیزایی!به نظر من خیلی جای تعجب داره که شما از آیفون راضی نبودید و دارین اونو بد جلوه می دین!شما دیگه توقتون از گوشی خیلی بالاست یا این که با آیفون لج دارین؟مثل این که سوخته یا این که بلا داده سرتون ها؟خیلی دل پری ازش دارین!:31:

SevenHaft
30-06-2010, 16:31
سلام به همگی دوستان عزیز ، چه طرفدار اپل باشند . چه طرفدار بقیه برندها و چه بی طرف...
راستش من اصلا دوست نداشتم که تاپیک منحرف بشه و یک کل کل توی تاپیک ایجاد بشه ولی با پستی که من دادم مثل اینکه یه مقدار این اتفاق افتاد.
ببنید دوستان عزیز من اصلا طرفدار برند خاصی نیستم و اصلا از طرف هیچ برندی پشتیبانی مالی نمیشم که بخوام بیام اینجا سنگشون رو به سینه بزنم ولی...
متاسفانه تعدادی از طرفداران محصولات اپل به خصوص آیفون ، خیلی افراطی برخورد میکنند و خیلی به قول معروف یک طرفه به قاضی میرن و استدلالشون اینه که چون فلان محصول رو اپل ساخته دیگه رو دست نداره و از این بالاتر موجود نیست و نمیخوان قبول کنند که اپل هم به طور طبیعی ضعف هایی داره و کمپانی های دیگه هم محصولات خوبی تولید میکنند که از محصولات اپل به مراتب میتونه بالاتر باشه ، در پستی که من دادم و اشاره کردم که بیشتر آیفون رو سامسونگ و ال جی ساختند منظورم این بود که همونطور که این دو کمپانی برای اپل محصول تولید میکنند اگه بخوان میتونند برای خودشون هم این کار رو بکنند که این کار رو هم انجام دادند.
دوستای خوبم آدم نباید به طور مطلق چیزی رو تایید کنه و بگه که از این بهتر وجود نداره چون هیچی به غیر از خدا مطلق نیست.
نظر شخصی من اینه که کمپانی اپل بسیار کمپانی بزرگ و موفق هست ولی در زمینه نرم افزار نه سخت افزار.
فکر کنم همه این رو قبول دارین که ios 4 خیلی موفق تر از iPhone 4 هستش.
امیدوارم که این رقابت ها بین شرکتها وجود داشته باشه تا ما شاهد پیشرفت و محصولات بهتری باشیم.
با سپاس.

Mah12
30-06-2010, 16:45
سلام
به نظرم دوستانی که میگن آیفون 4 بهتر نیست به این دلیله که فاصله آیفون 4 با 3GS به اندازه 3G واسشون مشخص نیست...
به نظرم صبر کنید برنامه های مخصوص آیفون 4 و البته بازیهاش بیان بعد اختلاف مشخص میشه...
اگه اختلاف قیمت 200 باشه واقعا آیفون 4 میارزه که احتمالا یه مدت دیگه همینطور هم میشه ....

سلام به همگی دوستان عزیز ، چه طرفدار اپل باشند . چه طرفدار بقیه برندها و چه بی طرف...
راستش من اصلا دوست نداشتم که تاپیک منحرف بشه و یک کل کل توی تاپیک ایجاد بشه ولی با پستی که من دادم مثل اینکه یه مقدار این اتفاق افتاد.
ببنید دوستان عزیز من اصلا طرفدار برند خاصی نیستم و اصلا از طرف هیچ برندی پشتیبانی مالی نمیشم که بخوام بیام اینجا سنگشون رو به سینه بزنم ولی...
متاسفانه تعدادی از طرفداران محصولات اپل به خصوص آیفون ، خیلی افراطی برخورد میکنند و خیلی به قول معروف یک طرفه به قاضی میرن و استدلالشون اینه که چون فلان محصول رو اپل ساخته دیگه رو دست نداره و از این بالاتر موجود نیست و نمیخوان قبول کنند که اپل هم به طور طبیعی ضعف هایی داره و کمپانی های دیگه هم محصولات خوبی تولید میکنند که از محصولات اپل به مراتب میتونه بالاتر باشه ، در پستی که من دادم و اشاره کردم که بیشتر آیفون رو سامسونگ و ال جی ساختند منظورم این بود که همونطور که این دو کمپانی برای اپل محصول تولید میکنند اگه بخوان میتونند برای خودشون هم این کار رو بکنند که این کار رو هم انجام دادند.
دوستای خوبم آدم نباید به طور مطلق چیزی رو تایید کنه و بگه که از این بهتر وجود نداره چون هیچی به غیر از خدا مطلق نیست.
نظر شخصی من اینه که کمپانی اپل بسیار کمپانی بزرگ و موفق هست ولی در زمینه نرم افزار نه سخت افزار.
فکر کنم همه این رو قبول دارین که ios 4 خیلی موفق تر از iPhone 4 هستش.
امیدوارم که این رقابت ها بین شرکتها وجود داشته باشه تا ما شاهد پیشرفت و محصولات بهتری باشیم.
با سپاس.

دوست عزیز بیشترین دلیل فروش آیفون هم سیستم عاملشه و برنامه هاش... جدیدن خیلی رو سخت افزار مانور میده از 3GS به بعد...
در ضمن فقط دوستان آیفونی افراط ندارن... این دوستان سامسونگی هستن به آیفون و همه چیزش گیر دادن که ثابت کنن گلکسی بهتره...
نمیدونم فایدش چیه؟؟؟
حتما منم الان طرفدار آیفونم:31:
فاکسکان واسه خیلی ها قطعه میزد و میزنه و الان هم مین برد میزنه اما ایسوس ازش بهتره نیست؟

ممنون

ali racer
30-06-2010, 17:26
چطورین دوستانه اپلی ؟
اون دوستمون گوشی خریده بود ازش راضیه ؟
به ایراد خاصی برنخورده ؟

راستی
اپل روز 2 شنبه فریمور جدید ارائه میده برای رفع مشکل اون سری از گوشی هایی که مشکل آنتن دهی داشتند
امیدوارم که حل بشه :46:

arash s.b
30-06-2010, 17:42

بله.می فروشند ،شما چند تا می خوای؟:31:
قیمت در آمریکا 49$.
خارج از آمریکا 20$ هزینه ی shipping.
اگر بخواید می تونید از سایت grove سفارش بدید.
ولی من دوستشون ندارم چون سیب پشت iphone پنهان میکنه.

arash s.b
30-06-2010, 17:58
سلام
techinsights فاش کرد که فناوری gyroscope ابتدا قرار بوده به روی ipad قرارداده شود ،که با امتحان کردن این فناوری به روی iphone و گرفتن نتیجه ی بهتر روی iphone قرارگرفت.
این شرکت مطمئن است که اپل این فناوری را در نسل جدید ipad قرار خواهد داد.
تصویر زیر عکس جای خالی gyroscope در ipad board می باشد.

arash s.b
30-06-2010, 18:06
سلام
طبق تحلیلی که anandtech به روی مشکل آنتن دهی آیفون انجام داده است.
به این نتیجه رسیده است که این مشکل در همگان و در مکان های مختلف یکسان نیست و میزان نارضایتی مردم متفاوت است.

همچنین این شرکت تاکید کرده است که انتن دهی iphone4 از 3gs و خیلی از گوشی های دیگر حتی با وجود این مشکل هم بهتر و برایند بیشتری داشته است.

Microsoft24
01-07-2010, 04:04
با استفاده از کیس های رنگی خود اپل ، مشکل انتن ، دیگه وجود نداره!

aliugd
01-07-2010, 09:08

NINTENDO_DS
01-07-2010, 11:52
دوست عزیز احساس می کنم صحبت های شما بر اساس بی اطلاعی است.

در مورد بازیها و برنامه های آیفون، بله Android برنامه 4 مگی داره، آیفون هم برنامه 4 مگی داره. اینکه آیفون بازی 600 مگابایتی داره، بله داره.. کیفیت اون بازی رو هم نگاه کنید قابل مقایسه با بازیهای چند گیگابایتی PSP است، نه بازیهای 4 مگابایتی Android.

اینکه بگید بازیهای 4 مگابایتی Android کیفیتشون مساویه با 600 مگابابیتی های آیفون، یه جورایی خنده داره :31: بزرگترین ضعف فعلی Android اینه که اصلا سیستم بازی قوی ای نداره و بازیهاش فوق العاده ساده و معمولی هستند در حالی که آیفون داره تبدیل میشه به بزرگترین پلتفرم بازی موبایل دنیا (حتی بالاتر از PSP و Nintendo DS که صرفا کنسول بازی هستن) ... حالا شما دقیقا مخالفش رو می گید، خدا می دونه.

بله، آیفون حالا به خاطر Retina Display حجم بازیها و برنامه هاش بالاتر میره، چون برنامه نویس ها می تونند Artwork با رزولوشن بالاتر در برنامه ها و بازیهاشون قرار بدن. کیفیت بالاتر همیشه حجم بالاتر رو هم به همراه داره.

در مورد آمار جهانی، این آمار Smart Phone Market Share هست برای Q1 2010 که توسط Neilson ارائه شده:

که خودش گویای همه چیز است.

این صحبت ها "فن بوی" بازی است .. iOS و Android هر دو نسبت به هم برتری هایی دارن حالا شما فن بوی Android هستید بهتره اینجا جو سازی نکنید.

دقیقا ..

کاملا صحیحه.
تغییراتی که روی پردازنده ها انجام میشه تغییرات کلی نیست، صرفا تغییرات جزئی برای هماهنگ کردن با سیستم عامل (بطور مثال، تغییر در سیستم Instruction Fetching یا دستکاری در Pipelining ، نه تغییر در سیستم ترانزیستورها یا معماری پایه) ... این تغییرات اونقدر هستند که بشه گفت فرق دارند، ولی اونقدر نیستند که نشه گفت بر اساس معماری مشابهی هستند.

هدف من از اینکه می گم تغییر ایجاد شده این نیست که بگم سامسونگ ضعف داره، مسلما Apple از هر پردازنده دیگه ای هم که استفاده می کرد این تغییرات ایجاد می شد.

این قسمت رو Reply نمی کنم چون باعث انحراف تاپیک میشه ولی با این نظرات اصلا موافق نیستم. :46:

درسته.
سامسونگ کمپانی کوچکی نیست و همین الان داره رقابت می کنه ولی نه در همه زمینه ها.. همونطور که اپل هم در همه زمینه ها با سامسونگ رقابت نمی کنه. :46:

نمی زارین ادامه ندم

اون جدول آمارت فکر کنم جدید نباشه

چون سهم آندروید از ویندوز موبایل خیلی بیشتره

ولی با همین نمودار مشخص شد که اپل بازم نتونسته به پای رایم یا همون بلک بری برسه
حالا هر چقدر هم ژیروسکوپ یا سی پی یو قوی باشه

payamf1
01-07-2010, 12:17
نمی زارین ادامه ندم

شما یه نگاهی به روند پیشرفتشون بزار...
محبوبیت ویندوز و ریم داره کم میشه ولی مک داره بالاتر میره.

SIMON137
01-07-2010, 12:28
شما یه نگاهی به روند پیشرفتشون بزار...
محبوبیت ویندوز و ریم داره کم میشه ولی مک داره بالاتر میره.
اینو راست میگه ، من الان خودم ویندوز موبایلم اصلا دوسش ندارم ، جیزه ، دارم به سمت آیفون مهاجرت می کنم :دی

Stream
01-07-2010, 13:19
نمی زارین ادامه ندم

نمی زارین ادامه ندم

این جدول جدیدترین آمار Nielson بود .. متاسفانه همین امروز Q2 2010 به پایان رسید و آمار جدیدتر ظرف چند مدت آینده میاد .. این یکی رو که خیلی هم جدیدتر هست (آمار 30 روز گذشته، از ابتدای June 2010 تا July 2010 که فکر می کنم جدیدترین آمار ممکن باشه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه آمار آیفون بیشتر از RIM ، و بیشتر از چهار برابر Android است.
----------

دوست من بگذارید یک نگاهی به پست های شما بندازیم:

ابتدا گفتید:

براتون توضیح دادیم ... بعد گفتید:

خب، باز هم توضیح دادیم ... بعد گفتید:

یک جا می گید iOS 4.0 رو خیلی قبول دارید، کمتر از چند ساعت بعدش اینطوری منتقدش می شید. و بعد هم:

شما خودت قسمت هایی رو که Bold کردم بخون، اصلا خودت متوجه می شی داری چی می گی؟ ما که نفهمیدیم بحث شما طراحی ظاهریه ؟ iOS 4.0 رو خیلی قبول دارید و فکر می کنید شکست می خوره ؟ منتقد امکانات آیفون 4 هستید یا طراحی؟ یا اصلا دنبال بهونه هستید گیر بدید به Apple ؟ :دی

به نظر من بهتره شما دیگه اینجا پستی ارسال نکنید. پست های قبلی شما رو هم همه نخونده در نظر می گیرن! :46: خواهش می کنم بیشتر از این باعث انحراف تاپیک نشید. فن بوی Android هستید، قبول .. با Apple مشکل دارید، قبول .. یک تاپیک یا گروه اجتماعی برای Android بزنید و اونجا هر چیزی که دوست دارید ارسال کنید ولی تاپیک آیفون رو منحرف نکنید!

payamf1
01-07-2010, 15:02
ممنون stream
اون قسمتهایی که bold کردی خیلی جالب بود :دی

arash s.b
01-07-2010, 16:09

حوصله ندارم توضیح بدم، ببخشید. ولی چیزی که معلومه ناکارمدی android است.:31:

koroshfe
01-07-2010, 17:55
ببخشید دوستمون پرسید گوشی های آیفون همه شبیه همه!
جوابش چی بود؟من پیدا نکردم!علاقه مندم بخونم چون یه جورایی حرفشون درسته!
بای:31:

Microsoft24
01-07-2010, 18:33
ببخشید دوستمون پرسید گوشی های آیفون همه شبیه همه!
جوابش چی بود؟من پیدا نکردم!علاقه مندم بخونم چون یه جورایی حرفشون درسته!
بای:31:

این به سیاست کمپانی بر میگرده! (سیاست انگلیسی !)

خوب ، ببینید ، مک بوک پرو Mid2009 رو با مک بوک پرو 2010 مقایسه کنید! بدون اینکه روشنش کنید!

یکیه! حتی یک خط کوچولو هم کم و زیاد نیست!

و یا iPod Video رو با Ipod Classic مقایسه کنی و یا آیفون 3G و 3G S و...!

موفق باشید ،

امید

steve_jobs47
01-07-2010, 21:19
این به سیاست کمپانی بر میگرده! (سیاست انگلیسی !)

خوب ، ببینید ، مک بوک پرو Mid2009 رو با مک بوک پرو 2010 مقایس کنید! بدون اینکه روشنش کنید!

یکیه! حتی یک خط کوچولو هم کم و زیاد نیست!

و یا iPod Video رو با Ipod Classic مقایسه کنی و یا آیفون 3G و 3G S و...!

موفق باشید ،

امید

در تکمیل حرفهاتون: این یک سیاسته که شما هر جا این طرح رو ببینید سریع یاد شرکت اپل بیوفتید.. خودش هم نوعی تبلیغاته!!! (نمونه آیفون که تا الان همه ی شرکت ها از طرحش تقلید کردند)

Mah12
01-07-2010, 23:58
اینم یه جایگزین واسه Bumper با قیمت 1 دلار :31:

روش جالبیه واسه حل مشکل آنتن گفته شده...

Stream
02-07-2010, 11:28
خب دوستان مثل اینکه اعلام شد این ایمیل آخر استیو جابز (که گفته بود: Calm down, it's just a phone) .. ایمیل Fake بوده. :دی

SIMON137
02-07-2010, 12:31
Apple PR says recent Steve Jobs emails are fake

If you've been anywhere near the internet in the past few hours, you've undoubtedly heard about a Steve Jobs email conversation in which he told an angry iPhone customer to "calm down" and that the iPhone 4 was "just a phone." That email chain, which was published on Boy Genius Report earlier, was also reportedly shopped to AppleInsider a few days ago -- for a price. Well, now Fortune is reporting that they've been told by a "a top Apple spokesman" that the emails are fake, and the exchange never happened. Of course, emails are notoriously easy to fake, and Apple has not been in the habit of commenting on its CEO's online wanderings, so our ears pricked up when we saw this article. We've reached out to Apple and they have independently confirmed to us that the conversation is indeed a hoax. So as usual, take all of these Jobs-uncensored dialogues with a healthy grain of salt.

Microsoft24
02-07-2010, 19:10
بالاخره كاشف به عمل امد كه مشكل انتن دهي در ايفون ٤ ناشي از يك مشكل نرم افزاري است، ظاهرا فرمول محاسبه تعداد "ميله هاي" نمايش انتن بر اساس قدرت سيگنال توسط اپل از ابتدا اشتباه بوده و به خاطر همين كاربران احساس ميكردند مقدار زيادي از انتن دهي انها كم ميشده! كل شرح ماجرا در لينك زير است كه نامه سرگشاده اي است از طرف اپل به كاربران ايفون ٤ :

براي من يكي كه اصلا قابل قبول نيست چنين عذر و بهانه اي چرا كه اپل مدعي است از ابتدا اين فرمول در ايفون ها اشتباه بوده! و اين واقعا مسخره است...

به هر حال منتظر اپديت نرم افزاري جديد براي ايفون ٤ و ٣g و٣gs در چند هفته اينده باشيد...

Stream
02-07-2010, 19:48
بالاخره كاشف به عمل امد كه مشكل انتن دهي در ايفون ٤ ناشي از يك مشكل نرم افزاري است، ظاهرا فرمول محاسبه تعداد "ميله هاي" نمايش انتن بر اساس قدرت سيگنال توسط اپل از ابتدا اشتباه بوده و به خاطر همين كاربران احساس ميكردند مقدار زيادي از انتن دهي انها كم ميشده! كل شرح ماجرا در لينك زير است كه نامه سرگشاده اي است از طرف اپل به كاربران ايفون ٤ :

براي من يكي كه اصلا قابل قبول نيست چنين عذر و بهانه اي چرا كه اپل مدعي است از ابتدا اين فرمول در ايفون ها اشتباه بوده! و اين واقعا مسخره است...

به هر حال منتظر اپديت نرم افزاري جديد براي ايفون ٤ و ٣g و٣gs در چند هفته اينده باشيد...
عجب .. من هم وقتی خوندم تعجب کردم (گرچه تا حدی منطقی به نظر میاد، چون خودم کم شدن آنتن رو می دیدم ولی کیفیت تماس ها همیشه عالی بوده..)

به هر حال اعتراف بدی بود..! :دی

noisymind
02-07-2010, 20:06

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبراي من يكي كه اصلا قابل قبول نيست چنين عذر و بهانه اي چرا كه اپل مدعي است از ابتدا اين فرمول در ايفون ها اشتباه بوده! و اين واقعا مسخره است...

ممنون.
خب قابل توجه دوستانی که تاحالا حتی گوشی رو از نزدیک ندیدن ولی خبرها و شکایات کسانی که واقعا گوشی رو گرفتن رو شایعه میدونستن! :46: و اگه کسی فقط لینکی یا نقل قولی از خبر میذاشت متهم میشد به دشمنی با اپل!

zerolight
02-07-2010, 21:22
بد نیست این رو بخونین؟!