PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد نگهداری مناسب از باتری لپ تاپ

ali_nob
23-06-2010, 09:47
سلام
اگر برای مدتی بخواهیم از لپ تاپ استفاده نکنیم و به جهت افزایش طول عمر باتری آنرا از لپ تاپ جدا کنیم و در جای مناسبی نگهداری کنیم در اینصورت بهتر است که وضعیت شارژ باتری در زمان جدا کردن آن چقدر باشد ؟
با تشکر

pooriya_hp
23-06-2010, 10:26
من نمیدونم این چه فکری هست که باب شده میگن باتری رو دربیار بزار فابریک بمونه.
باتری وسیله ی هست که هر چقدر ازش بیش تر کار بکشی قویتر میشه.
زمانی که بارتی داخل لپ تاپ نیست و شما دارید با انرژی شهری کار می کند بر حسب اتفاق برق میره
اون موقع به مادربورد شما آسیب های جدی می رسه.پس نتیجه می گیرم که باتری باشه خیلی بهتره

oranoos_92
23-06-2010, 12:23
اگه میخوای مدتی ازش استفاده نکنی بزار روی 30 در صد باشه شارزش
جای خنک هم باشه بهتره

ali_nob
23-06-2010, 12:56
من نمیدونم این چه فکری هست که باب شده میگن باتری رو دربیار بزار فابریک بمونه.
باتری وسیله ی هست که هر چقدر ازش بیش تر کار بکشی قویتر میشه.
زمانی که بارتی داخل لپ تاپ نیست و شما دارید با انرژی شهری کار می کند بر حسب اتفاق برق میره
اون موقع به مادربورد شما آسیب های جدی می رسه.پس نتیجه می گیرم که باتری باشه خیلی بهتره

بسیار متشکر از پاسختون ولی منظور من زمانی که با لپ تاپ کار می کنم نیست بلکه مثلا برای مدتی لپ تاپ روشن نشه و بلا استفاده باشه.

---------- Post added at 12:56 PM ---------- Previous post was at 12:53 PM ----------

اگه میخوای مدتی ازش استفاده نکنی بزار روی 30 در صد باشه شارزش
جای خنک هم باشه بهتره

جسارتا این از Recommended های سازنده ای است یا از منابع دیگه ای است ؟ اگر دلیلش رو هم بگید که بسیار عالی میشه
ممنون

H@mid-Vista
23-06-2010, 18:07
اینجا توضیح دادم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ابوالفضل.ا
02-09-2010, 04:36
سلام
اگر برای مدتی بخواهیم از لپ تاپ استفاده نکنیم و به جهت افزایش طول عمر باتری آنرا از لپ تاپ جدا کنیم و در جای مناسبی نگهداری کنیم در اینصورت بهتر است که وضعیت شارژ باتری در زمان جدا کردن آن چقدر باشد ؟
با تشکر

migan behtare khali bashe