PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تيم هاي صعود كننده از مرحله ي گروهي

Hamid Hamid
22-06-2010, 19:36
سلام دوستان.
اينجا اسم تيم هاي راه يافته به مرحله ي بعد مسابقات رو مياريم و راجبشون بحث ميكنيم.

---------- Post added at 08:36 PM ---------- Previous post was at 08:32 PM ----------

اولين تيمي كه به دور بعد با اقتدار راه يافت:اروگوئه
اين تيم با ستارگاني همچون ديگو فورلان.سوارز و لگانو با نتايجي عالي تونست پاي به مرحله ي بعد بگذاره و فرانسه و آفريقاي جنوبي رو كنار گذاشت.
تيم دوم هم مكزيك بود كه به رغم خط حمله ي عاليه خودش با ولا و دوس سانتوس و بلانكو عليرغم خط دفاع نسبتآ ضعيفش تونست به دور بعد راه پيدا كنه

matador
22-06-2010, 19:36
اول گروه A : اروگوئه
دوم گروه A : مکزیک

Hamid Hamid
22-06-2010, 19:39
هرچند آفريقاي جنوبي هم نمايش خوبي در جام داشت.اون اخراج در بازي با اروگوئه باعث اون شكست سنگينشون شد.
اونها هم تيم خوبي بودند بر خلاف فرانسه كه مشكلات داخلي و حاشيه اي دليل اصليه حذف اين تيم بزرگ شد.

آرسـام
22-06-2010, 20:02
شنبه احتمالا اینجوری بشه:
آرژانتین - مکزیک
اروگوئه - کره جنوبی

Hamid Hamid
22-06-2010, 20:34
نميدونم اما 1جورايي با معجزه نيجريه هم ميتونه صعود كنه.مثلآ كره رو پرگل ببره و اونور هم آرژانتين يونان رو ببره.
نيجريه رو دوست داشتم.يكي از اسطوره هاي فوتبال آفريقا عضو اين تيمه: نوانكو كانو.هرچند اين مربيه كم دانش ازش تا حالا استفاده نكرده.
كانو 98 هم حضور داشت.يادش بخير

MORINIO
22-06-2010, 20:39
فقط کافیه نیجریه 1-0 کره رو ببره و آرژانتین هم یونان رو ! اونوقت نیجریه با تفاضل بهتر میاد بالا ...

آرسـام
22-06-2010, 20:41
فقط کافیه نیجریه 1-0 کره رو ببره و آرژانتین هم یونان رو ! اونوقت نیجریه با تفاضل بهتر میاد بالا ...
پس امشب هیجان رو باید در بازی نیجریه و کره جستجو کرد :10:

xxxj
22-06-2010, 22:15
پس امشب هیجان رو باید در بازی نیجریه و کره جستجو کرد :10:
نگران نباش کره صعود میکنه .:5:

Hamid Hamid
23-06-2010, 08:13
آرژانتين هم با اقتدار به دور بعد راه يافت و با كسب پيروزي 0-2 در مقابل يونان با 9 امتياز راهي مرحله ي بعد شدند.
تيم ديگه هم كره بود كه در 1ديدار حساس و نفس گير با تساوي 2-2 مقابل نيجريه به مرحله ي بعد صعود كرد.
پس تا اينجا:
آزژانتين_مكزيك
اروگوئه_كره

toadstool
23-06-2010, 11:00
سلام دوستان.
اينجا اسم تيم هاي راه يافته به مرحله ي بعد مسابقات رو مياريم و راجبشون بحث ميكنيم.

---------- Post added at 08:36 PM ---------- Previous post was at 08:32 PM ----------

اولين تيمي كه به دور بعد با اقتدار راه يافت:اروگوئه
اين تيم با ستارگاني همچون ديگو فورلان.سوارز و لگانو با نتايجي عالي تونست پاي به مرحله ي بعد بگذاره و فرانسه و آفريقاي جنوبي رو كنار گذاشت.
تيم دوم هم مكزيك بود كه به رغم خط حمله ي عاليه خودش با ولا و دوس سانتوس و بلانكو عليرغم خط دفاع نسبتآ ضعيفش تونست به دور بعد راه پيدا كنه

دوست عزیز اولین تیمی که با اقتدار به دور بعد صعود کرد هلند بود

Hamid Hamid
23-06-2010, 11:08
دوست عزیز اولین تیمی که با اقتدار به دور بعد صعود کرد هلند بود
بله خب من اونو فراموش كردم.
خب شماها هم بيايد تو تاپيك اسم تيم بگيد و نظرتون رو راجب صعود و عدم صعود تيم ها بگيد.
من خودم طرفدار هلندم.اما منتظره بازيه سوم بودم تا اول يا دوم شدنش رو بگم يا ايشالا سه برده شدنشو.

Hamid Hamid
23-06-2010, 19:27
خب تيم هاي انگليس و آمريكا هم به جمع صعودكنندگان پيوستن.
انگليس با برد خفيف 0-1 مقابل اسلووني تونست به دور بعدي راه پيدا كنه و آمريكا هم با گل ديرهنگامي كه به الجزاير زد به عنوان تيم اول گروه c به دور بعد رفت.
اسلووني در دقايق پاياني حذف شد(گل دقايق آخر آمريكا)
اسلووني هم تيم خوبي بود انصافآ.
آمريكا بايد با تيم دوم گروه غنا-آلمان-استراليا و اسلوواكي بازي كنه

---------- Post added at 08:27 PM ---------- Previous post was at 08:24 PM ----------

و احتمالا با برد آلمان ما شاهد ديدار انگليس و آلمان در مرحله ي بعد خواهيم بود

Hamid Hamid
24-06-2010, 07:41
سلام دوستان.
تكليف 2 تيم ديگه مشخص شد و ديشب آلمان با برد 0-1 مقابل غنا به همراه غنا به دور بعد صعود كرد.
ديشب استراليا هم براي نشون دادن قدرتش تونست صربستان رو 1-2 شكست بده و آبرومندانه حذف بشه.
پس تا اينجا تكليف 4 بازي مشخص شده كه به اين شرح است:
آرژانتين_مكزيك
اروگوئه_كرو جنوبي
آلمان_انگليس
غنا_آمريكا
به نظرتون كدوم ازين تيمها صعود ميكنن؟
پيشبيني واقعآ سخته

xeNociDe
24-06-2010, 07:46
سلام دوستان.
تكليف 2 تيم ديگه مشخص شد و ديشب آلمان با برد 0-1 مقابل غنا به همراه غنا به دور بعد صعود كرد.
ديشب استراليا هم براي نشون دادن قدرتش تونست صربستان رو 1-2 شكست بده و آبرومندانه حذف بشه.
آرژانتين_مكزيك
اروگوئه_كرو جنوبي
آلمان_انگليس
غنا_آمريكا
پيشبيني واقعآ سخته
من دیشب نرسیدم ببینم آلمان برد بعد غنا هم اومد بالا!؟
یعنی صربستان و استرالیا مساوی کردند!؟
چی شد اصلاً!

Hamid Hamid
24-06-2010, 07:49
من دیشب نرسیدم ببینم آلمان برد بعد غنا هم اومد بالا!؟
یعنی صربستان و استرالیا مساوی کردند!؟
چی شد اصلاً!
نه ديگه گفتم كه استراليا 1-2 صربستان و برد.
بعد هم غنا هم استراليا 4 امتيازي شدن اما غنا تفاضل گلش بهتر بود و صعود كرد.
استراليا اگه بازي با آلمان 4 تا نميخورد شايد الان صعود كرده بود

xeNociDe
24-06-2010, 07:53
نه ديگه گفتم كه استراليا 1-2 صربستان و برد.
بعد هم غنا هم استراليا 4 امتيازي شدن اما غنا تفاضل گلش بهتر بود و صعود كرد.
استراليا اگه بازي با آلمان 4 تا نميخورد شايد الان صعود كرده بود
:10:....................

Hamid Hamid
24-06-2010, 07:59
سايت گل با اشاره به برد استراليا نوشته كه براي گل زدن خيلي دير بود.
استراليا دير خودش رو در جام پيدا كرد هرچند بدشانسيه آنها اين بود كه روز اول با آلمان بازي داشتند.اگه با تيمه ديگه اي بود شايد الان استراليا به جاي غنا صعود ميكرد.
البته اگه صربستان رو هم با گل زياد ميبردن صعود ميكردن اما نميشه از سد ويديچ و ايوانوويچ به راحتي گذشت.

man war
24-06-2010, 08:06
سلام دوستان.
آرژانتين_مكزيك
اروگوئه_كرو جنوبي
آلمان_انگليس
غنا_آمريكا
پيشبيني واقعآ سخته

ارژانتین میبره

کره میبره

انگلیس میبره

آمریکا هم میبره نتیجهی 4 سال پیشو اینجا جبران میکنه{ امریکا تا نمیه نهایی میره}

Hamid Hamid
24-06-2010, 12:26
ارژانتین میبره

کره میبره

انگلیس میبره

آمریکا هم میبره نتیجهی 4 سال پیشو اینجا جبران میکنه{ امریکا تا نمیه نهایی میره}
من كه راجب هيچ كدوم به طور قطع نمييتونم برندرو انتخاب كنم.جام خيلي پيچيده بوده تا اينجا.

Hamid Hamid
24-06-2010, 19:27
خب با برد اسلوواكي مقابل ايتاليا قهرمان دوره ي قبل با نتيجه ي 2-3 تكليف ايتاليا مشخص شد و اين تيم حذف شد.
اما در بازيه ديگر گروه نيوزيلند با پاراگوئه به تساويه 0-0 رسيدند و پاراگوئه به عنوان تيم اول صعود كرد و اسلوواكي هم دوم شد.
ايتاليا بعد از فرانسه دومين ناكام بزرگ جام لغب گرفت.دفاع اين تيم واقعآ متزلزل بود و هر حمله ي اسلوواكي بوي گل ميداد.ايتاليا در اين بازي با 1 تساوي به دور بعد ميرفت اما افسوس از اين تيم پير و مسن جام...
و با اين نتيجه در مرحله ي بعد:
هلند_اسلوواكي
پاراگوئه-(ژاپن يا دانمارك)
بهترين بازيكن از اسلوواكي بود:ويتك مهاجمي كه 2 گل حساس رو به ثمر رسوند.
در بازيه پاراگوئه هم روكه سانتاكروز بهترين شد.

Hamid Hamid
24-06-2010, 20:42
سايت گل با تيتر كيويهاي شجاع به خانه برويد. از بازيهاي خوب و جسورانه ي نيوزيلند تيمي كه با اقتدار كنار رفت تشكر كرد.
اونها در اين جام با كسب 3 تساوي مقابل تيم هاي پاراگوئه.اسلوواكي و ايتاليا نشون دادن كه پيش بينيه اين كه اونها ضعيفترين تيم جام خواهند بود كاملآ اشتباه بوده.اونها نه تنها ضعيف نبودن بلكه با اقتدار جام رو ترك كردند و شايد ضعيفترين تيم جام ايتاليا بود نه نيوزيلند.
منبع:سايت Goal.com

Hamid Hamid
25-06-2010, 07:45
سلام دوستان.
ديشب ژاپن با بازيه خوبش مقابل دانمارك اين تيم رو كلآ حذف كرد و به عنوان دومين تيم از آسيا به مرحله ي بعد راه پيدا كرد.
از صعود ژاپن و كره خوشحالم.چون حداقل شايد اينطوري سهميه ي آسيا كم نشه.
تيم ديگه هم هلند بود كه با برد 1-2 مقابل شيرهاي كاملآ رام و آرام جام با 9 امتياز به دور عد صعود كردند.
پس:
هلند_اسلوواكي
ژاپن_اروگوئه
با بازيه ديشب ژاپن اميد به برد اروگوئه هم هست.شما چي فكر ميكنيد؟

Hamid Hamid
25-06-2010, 20:01
برزيل و پرتغال هم به مرحله ي بعد صعود كردند.
اين 2 تيم با كسب تساوي 0-0 به ترتيب 7 و 5 امتيازي شدند و بايد ديد كدوم حريف احتمالآ اسپانيا(در صورت صعود) خواهند شد.
اسامي تيم هاي صعود كننده تا اينجا:
1-اروگوئه.2-مكزيك.3-آرژانتين.4_كره جنوبي.5_آمريكا.6-انگليس.7-آلمان.8_غنا.9-هلند.10-ژاپن.11-پاراگوئه.12-اسلوواكي.13-برزيل و 14-پرتغال

آرسـام
25-06-2010, 20:27
سلام دوستان.
ديشب ژاپن با بازيه خوبش مقابل دانمارك اين تيم رو كلآ حذف كرد و به عنوان دومين تيم از آسيا به مرحله ي بعد راه پيدا كرد.
از صعود ژاپن و كره خوشحالم.چون حداقل شايد اينطوري سهميه ي آسيا كم نشه.
تيم ديگه هم هلند بود كه با برد 1-2 مقابل شيرهاي كاملآ رام و آرام جام با 9 امتياز به دور عد صعود كردند.
پس:
هلند_اسلوواكي
ژاپن_اروگوئه
با بازيه ديشب ژاپن اميد به برد اروگوئه هم هست.شما چي فكر ميكنيد؟
ژاپن - پاراگوئه

H a m e e d
25-06-2010, 20:31
نیوزیلند بعد از سوئیس در جام جهانی 2006 دومین تیم تاریخ بود که بدون شکست کنار رفت (سوئیس در یک هشتم، تنها در ضربات پنالتی مغلوب اوکراین شد)
اینکه الآن 4 تیم امریکای جنوبی هم بعنوان تیم اول گروهشون صعود کردن، فکر کنم یه رکورد باشه، نه؟
خدا کنه شیلی هم اول بشه تا این رکورد ارزشمند حفظ بشه.

Hamid Hamid
26-06-2010, 08:08
دوستان اسپانيا و شيلي هم به مرحله ي بعد رفتن.
شيلي به لطف بازي شرافتمندانه ي هندوراس مقابل سوئيس به دور بعد رفت.
اما در دور بعد چند تيم بزرگ حذف خواهند شد.
انگليس_آلمان
اسپانيا_پرتغال
آرژانتين_مكزيك
3تا از اين تيم ها+ايتاليا و فرانسه حذف شده هاي بزرگ جام خواهند بود.

Hamid Hamid
26-06-2010, 11:29
اين هم تمامي تيم هاي مرحله ي 1/8 و بازيهاشون:(به نظرتون كدوم تيم تو هر بازي برنده ميشه؟)
آرژانتين_ مكزيك(آرژانتين)
آلمان_ انگليس(انگليس)
پاراگوئه_ ژاپن(ژاپن)
اسپانيا_ پرتغال(اسپانيا)
اروگوئه_ كره(اروگوئه)
آمريكا_ غنا(آمريكا)
هلند_اسلوواكي(هلند)
برزيل_ شيلي(برزيل)
من نظر خودمو گفتم.بعضي جاها بر اساس علاقه و بعضي جاها بر اساس قدرت تيم.
راجب 2 بازيه آمريكا_غنا و انگليس_آلمان.علاقمو گفتم.آخه طرفدار استكبارم:27:

H a m e e d
26-06-2010, 12:15
جالبه که بازی اوروگوئه-کره رو همه میگن اوروگوئه میبره
ولی بازی پاراگوئه-ژاپن رو میگن ژاپن میبره
در حالی که حریفای این دو تیم آسیایی در سطح نزدیکی به هم قرار دارن.
شاید بخاطر دفاع قویتر اوروگوئه و دفاع ضعیفتر کره به ترتیب نسبت به پاراگوئه و ژاپن باشه که این نتیجه رو پیش بینی میکنن

بنظر من که هیچ تیم آسیایی به یک چهارم صعود نخواهد کرد:20:

Hamid Hamid
26-06-2010, 17:49
جالبه که بازی اوروگوئه-کره رو همه میگن اوروگوئه میبره
ولی بازی پاراگوئه-ژاپن رو میگن ژاپن میبره
در حالی که حریفای این دو تیم آسیایی در سطح نزدیکی به هم قرار دارن.
شاید بخاطر دفاع قویتر اوروگوئه و دفاع ضعیفتر کره به ترتیب نسبت به پاراگوئه و ژاپن باشه که این نتیجه رو پیش بینی میکنن

بنظر من که هیچ تیم آسیایی به یک چهارم صعود نخواهد کرد:20:
آخه اروگوئه خط حمله ي بسيار قوي داره.
اين سووارز آقاي گل ليگ هلند هست و خيلي سريع و تكنيكي و فرصت طلبه.ديگو فورلان هم كه همه ميشناسن تو اين 5 سال اخير هميشه جزو 3 مهاجم برتر اروپا بوده.البته دفاعشون هم واقعآ عاليه با لگانو.

---------- Post added at 06:49 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

من به كره هيچ شانسي نميدم اما ژاپن با اون بازي خوبش مقابل دانمارك نظرم و جلب كرد.

.ir.
26-06-2010, 18:30
آخه اروگوئه خط حمله ي بسيار قوي داره.
اين سووارز آقاي گل ليگ هلند هست و خيلي سريع و تكنيكي و فرصت طلبه.ديگو فورلان هم كه همه ميشناسن تو اين 5 سال اخير هميشه جزو 3 مهاجم برتر اروپا بوده.البته دفاعشون هم واقعآ عاليه با لگانو.

---------- Post added at 06:49 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

من به كره هيچ شانسي نميدم اما ژاپن با اون بازي خوبش مقابل دانمارك نظرم و جلب كرد.
یادمه همین فورلان یه مدت منچستر بود نتونست دوام بیاره در منچستر البته اون موقع بچه بود ولی به ظرم فرگوسن باید فورلان رو بخره خرید خوبی هست

Hamid Hamid
26-06-2010, 20:51
یادمه همین فورلان یه مدت منچستر بود نتونست دوام بیاره در منچستر البته اون موقع بچه بود ولی به ظرم فرگوسن باید فورلان رو بخره خرید خوبی هست
بله درسته.اين آماري هم كه من گفتم واسه بعد از جداييش از منچستر هست.

Hamid Hamid
27-06-2010, 08:12
سلام دوستان.
اوگوئه با شكست تيم كره جنوبي به جمع 8 تيم رفت.
و عنا هم پس از 120 دقيقه بازي با گل در وقت هاي اضافي به جمع 8 تيم پيوست.
پس غنا_اروگوئه اولين ديدار مشخص 1/4 هست.