PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین کارشناس جام جهانی در تلویزیون از دیدگاه شما ؟

fandak
22-06-2010, 09:26
بهترین کارشناس جام جهانی در تلویزیون از دیدگاه شما ؟

Honradez
22-06-2010, 11:50
اگه از لحاظ علمي بخوايم بگيم محصص خيلي خوبه ولي با اول صدر و بعد هم حاج‌رضايي بيشتر حال ميکنم. 

Alamate Soal
22-06-2010, 11:53
صدر بد نيست

mmsarv
22-06-2010, 11:54
اینجا بحث احساس و حال کردن نیست از نظر علم فوتبال مرتضی محصص خوبه بقیه فقط یه چیزی از فوتبال شنیدن. در واقع هر کی از هر تیمی خوشش میاد و حمایت میکنه از تیمش مخصوصا حاج رضایی اما محصص خدایشش حالیشه مدرس فیفا هم هست.

A.N.A.P
22-06-2010, 12:00
این محصص چه ادعایی میکنه !!!

کامرون رو میگه کَمرون ... آبیدال رو میگه ابیدال

DJ POLESTAR
22-06-2010, 12:11
بنظرم من از نظر اطلاعات فوتبالی جناب صدر خیلی عالی هستن.
بعد حاج رضایی و محصص از نظر علم فوتبالی...
درکل بنظرم این کارشناسان بهترینن از بقیه...

راستی این پیروانی کی شد کارشناس!!!:2:
راستی خداداد عزیزی هم یکی از کارشناسان برجسته فوتبال ایران اگر نباشند شبکه سه چنین درجه ای به او داده است:38:

pcforlife
22-06-2010, 12:23
به حاج رضایی رای دادم... چون هر دو فاکتور اطلاعات فنی و فوتبالی و خوش صحبت بودن رو داره (البته اگه تیکه کلام های تکراری رو زیاد استفاده نکنه!:31:)

mehdi_360
22-06-2010, 12:30
جواد خیابانی ...

اسمش تو نظر سنجی نبود !!!!

masoudtr
22-06-2010, 12:47
دکتر صدر اینکه سوال نداره

Alireza_SA
22-06-2010, 12:50
1حاج رضایی
2محصص

دکتر صدر رو که دیدی خداداد تو برنامه نود چی گفت دربارش
کارشناس سینمایی !
الحق راست گفت

xerxes again
22-06-2010, 12:50
محصص از همه اطلاعاتش بهتره.
صدر بیشتر جامع شناسه ولی خوبه.
حاج رضایی هم تا حرف می زنه خندم می گیره نمیدونم چرا.
بقیه هم ول معطلن.

Alamate Soal
22-06-2010, 12:56
از نظر بحث و بررسي بازي ها محصص خيلي خوب كار ميكنه خيلي منطقي و عاقلانه حرف ميزنه . هم دانش زيادي داره هم تجربه كافي . خيلي از مربيان آسيا هم شاگردش بودن

پيرواني ( افشين ) زياد پيش بيني غلط ميكنه و بيشتر به بازيكنها ميپردازه تا تاكتيك هاي تيم ها

دكتر صدر به قدري معلومات داره كه انگار تمام بازي هاي مهم تاريخ رو چندين بار تماشا كرده . طرفدار هيچ تيمي هم نيست و خودش يه بار قبل از اين كه بازي چلسي رو تحليل كنه گفت من در زمان نوجواني طرفدار اين تيم بودم و اميدوارم علاقه اي كه در اون زمان داشتم باعث نشه الان از روي احساس صحبت كنم .

حاج رضايي رو هم ميشه تحمل كرد هم كارشناس خوبيه و هم تجربه مربيگري خوبي داره .

در كل من ترجيح ميدم براي هربازي 2تا كارشناس باشه كه يكيش حتما دكتر صدر باشه :31:

farshidshd
22-06-2010, 12:59
صدر واقعا با کلاسه. خیلی سر تر از محصص هست

MehdiAkhbari
22-06-2010, 13:08
ايراد حاج رضايي اينه كه "به واقع" خيلي زياد ميگه.:31:
من خودم از صدر بيشتر از بقيه خوشم مياد.خيلي با احساس صحبت مي كنه.اطلاعات اضافي زيادي هم داره.هر چند از نظر فني خيلي صاحب نظر نبست.

گرافيكار
22-06-2010, 13:35
تعجب ميكنم از دوستان كه تعريف درستي از كارشناسي ندارن
چطور ممكنه صدر بهترين كارشناس باشه
كارشناسي با اطلاعات عمومي فرق ميكنه
صدر مثل خيليها اطلاعاتش در مورد تاريخ فوتبال خوبه
اما اين كه دليل بر كارشناس بود آقاي صدر نيست
برادر كوچيكه من اطلاعاتش دو برابر صدره
خيليها تو اين كشور اطلاعاتشون در مورد تاريخ فوتبال زيادتر از آقايونه
به نظر من ما اصلا كارشناس نداريم
اما اگر قرار باشه يكي رو انتخاب كنيم
من آقاي صالح كمك مربي ذوب آهن رو انتخاب ميكنم
كه توي ليست نبود
بعد از اونم محصص بد نيست

moraddad
22-06-2010, 13:53
بسیار لذت بردم از پست بالایی...

MORINIO
22-06-2010, 14:02
به نظر من محصص !

صدر فقط خوب بلده جو بده !

Mr.Crow
22-06-2010, 14:07
من از محصص و حاج رضایی هم خیلی خوشم میاد ولی صدر یه چیز دیگست ! کاری به ادا اصول هاش ندارم ولی وقتی حرف میزنه کیف میکنم ! هم اطلاعاتش بالاست , هم بلده چطوری حرف بزنه تا آدم جوگیر بشه :دی

کارشناس سینمایی !
الحق راست گفت
خداداد !!! همین خداداد اومد گفت بعیده آلمان بازی راحتی جلوی استرالیا داشته باشه ! lol

Hamid Hamid
22-06-2010, 14:16
به نظرم از لحاظ علم فوتبال حاج رضايي و محصص واقعآ خوب هستند.
آقاي صدر هم كارشناس فوتبال نيست.ايشون بيشتر تاريخ فوتبال رو ميدونه.يادمه خودش گفت من فقط عاشق فوتبال هستم نه كارشناس.اما واقعآ زيبا حرف ميزنه و بيننده واقعآ جذب صحبتاش ميشه.
دكتر صدر تو خيلي از برنامه هاي سينمايي و نقد فيلم هم حاضر هستند.

Alamate Soal
22-06-2010, 14:28
كه توي ليست نبود
بعد از اونم محصص بد نيست

اتفاقا همه بر اساس تعريفي كه از كارشناسي دارن نطر ميدن .

شما كارشناسي رو فقط شامل كارشناسي فني و تحليلي بازي ميبينين در صورتي كه فوتبال كلي كارشناسي مختلف ( تاريخي ؛ روان شناسي ؛ اقتصادي ؛ مديريتي غ استعداد يابي و . . . ) داره

ما وقتي ميگيم كارشناس فوتبال منظورمون كسي هست كه در مورد اين چيزها اطلاعات جامعه و كافي داشته باشه .

=====

راستي بچه ها دكتر صدر يه كتاب داره به اسم " روزي روزگاري فوتبال " پيشنهاد ميكنم حتما بخونينيش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

scali
22-06-2010, 14:48
محصص و حاج رضایی

mjorh
22-06-2010, 15:32
این محصص چه ادعایی میکنه !!!

کامرون رو میگه کَمرون ... آبیدال رو میگه ابیدال

بابا حالا اون چيه، به مايكون ، ميگه ميكان .:31:

---------- Post added at 05:32 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

فقط صدر..........

---------- Post added at 05:32 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

فقط صدر..........

DrXoX
22-06-2010, 15:42
خیابانی :31:
خداداد:31:
پیروانی:31:

S0R3N4
22-06-2010, 15:58
منم بیشتر از همه با صدر حال میکنم
زیبا حرف میزنه
دوستان
دکتر چیه؟

MCSE MAN
22-06-2010, 17:31
حاج رضايي،چون هم اطلاعاتش زياده و هو خوب صحبت ميكنه
صدر به درد كارشناسي تاريخ فوتبال ميخوره!!! اصلا درباره بازي و تاكتيك هاي تو بازي و اين چيزا حرفي نميزنه!!!

yuseph
22-06-2010, 17:34
حاج رضایی یه کارشناس فوتبال تمام عیار است.

errmii
22-06-2010, 17:36
محصص ودکتر صدر
حاج رضایی هم بد نیست
البته خیلی کارشناسهای بهتر از اینها هم هستن در ایران که توی تلویزیون نمیام واسه همین مردم فکر می کنن بهترین کارشناس فوتبال در ایران حاج رضایی هست چون بیشتر می بیننش
توی این برنامه جای مجید جلالی و به خصوص جلال چراغپور هم خیلی خالیه
امیدوارم در روزهای آینده شاهد حضورشون باشیم.

jahfer
22-06-2010, 18:13
ببخشيد فكر كردم مجري را ميگه. من زياد كارشناسي نگاه نميكنم.

ae2009
22-06-2010, 19:39
میبینم که خیلی ها مثل من با صدر حال میکنن:31: واقعا اگه نباشه جاش خالیه.
من طرفدار آلمانم و اون جمله تاریخیش درباره آلمان که گفت آدم بده قصه هاست! رو هیچوقت فراموش نمیکنم:27:
هر وقت مردم یه تیمی رو دوست داشتن آلمان حذفش کرده!

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:35 PM ----------

بابا حالا اون چيه، به مايكون ، ميگه ميكان .:31:

---------- Post added at 05:32 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

فقط صدر..........

---------- Post added at 05:32 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

فقط صدر..........
دوست عزیز این هم یه روش برای نشون دادن کلاس کاره!:31:
بلژیک رو مثل برزیل میگفت! کامرون = کمرون ...
من که با صحبتهای صدر خیلی بهم خوش میگذره!

OSEN
22-06-2010, 20:03
به نظر منم حاج رضایی نسبت به بقیه بهتر هست .

صدر به درد كارشناسي تاريخ فوتبال ميخوره!!! اصلا درباره بازي و تاكتيك هاي تو بازي و اين چيزا حرفي نميزنه!!!
با بخش اول صحبتت کاملا موافقم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واقعا در مورد تاریخ فوتبال کامل و زیبا و شیرین صحبت میکنه . شنیدن صحبتاش در مورد تاریخ فوتبال همیشه برا من لذت بخش هست :8:

136209
22-06-2010, 22:59
دکتر صدر با اون طرز صحبت کردن قشنگش

majid21
23-06-2010, 15:05
كه توي ليست نبود
بعد از اونم محصص بد نيست

شما تعجب کردید از دوستان ، من تعجب کردم از شما

دوست عزیز ، فکر می کنم خیلی کم لطفی کرده باشین . صدر که فقط در مورد تاریخ فوتبال صحبت نمی کند . اگر دقت کرده باشین همیشه به تاکتیک تیم ها و چینش بازیکن ها در زمین هم اشاره ای می کنه و اونا رو مقایسه میکنه حتی بهتر از کارشناس های فنی . اگر میبینید بحث به سمت تاریخ فوتبال و مسایل غیر فنی بیشتر بر میگردد به جاودانی . این جاودانی است که با درک ناقص خود واضح ترین نکات را هم نمی فهمد و در نتیجه با نظرات خام خود و اعمال نظرات شخصی و پریدن وسط حرف دیگران و کلا سوالات بد و تکراری و غیر فنی بحث جذابی را ارائه نمی دهد .

همین آخرین برنامه ای که صدر آمده بود را نمی دانیم دیدید یا نه ؛ بحث تیم های کوچک و بزرگ بود که درباره بازی انگلیس - الجزایر اتفاقا صدر بحث کاملا فنی داشت که چطور چینش مدافعان و هافبک های دفاعی الجزایر باعث شده بود رونی ، هسکی ، جرارد و ... کاری از پیش نبرند و یا درخشش پاراگوئه ( این وسط جاودانی را در نظر بگیر که با آوردن مثال کره شمالی می خواست خلاف این موضوع را ثابت کند !! ) و ... بحث دیگری در مورد کم اثر شدن finishers ( تمام کننده ها ) و موثر واقع شدن wingers ( بال ها ) بود که با آوردن مثال هایی بحث جالب و فنی ای را در این قسمت داشت . بحث دیگر در مورد اسپانیا و مقایسه اسپانیای دو سال پیش آراگونز که قهرمان شد و اسپانیای حال دل بوسکه داشت و تفاوت های تاکتیکی آنها . آیا این ها فنی نیست و تاریخ فوتبال است ؟

یک کارشناس نباید فقط فنی صحبت کند ، بیننده ها خسته می شوند . بیننده ای که تا آن ساعت نیمه شب بیدار مانده نیازمند یک بحث جالب و جذاب است و صدر همه نکات جذاب بودن را دارد :
خوش صحبت و بیان جالب ، نکات ریز را می گوید ، اطلاعات تاریخی و دیدن فوتبال از دریچه تاریخ ، سیاست ، مردم ، زندگی و... نه فقط دیدن فوتبال در مستطیل سبز و یک برد و باخت ساده ، بحث های تاکتیکی و فنی ، مختصر و مفید صحبت کردن ؛ این خیلی مهم هست . مختصر و مفید صحبت می کند . مطالب نوشتاری اش هم همین طور است . نمی دانم خوانده اید یا نه اما اگر دیگران صفحه ها را سیاه می کنند صدر در یکی دو پاراگراف مطلبش را می رساند . نکته مهم دیگر این است که صدر خنثی نیست ، دیالوگ ایجاد می کند بحث می کند اگر مطلبی بر خلاف نظرش باشد حتما آن را بیان می کند و البته مثل اکثر کارشناس ها خشک و رسمی نیست .

در کل نمی گویم صدر از همه نظر بهترین است اما در حال حاضر نسبت به بقیه واقعا بهترین است .

Farbod2
23-06-2010, 15:16
عكساشونو تو پست اول بذاريد! من اسماشونو نميدونم:31:

Boy Ka
23-06-2010, 16:01
بهترین کارشناسایی که من تو تلویزیون دیدم:

آنالیزور ذوب آهن که اسمش الان یادم رفته
جلالی
صدر

البته صدر کارشناس مسائل تاکتیکی نیست....

Hamid Hamid
23-06-2010, 19:08

جلالی
صدر

آقاي مجيد صالح بازيكن اسبق سايپا(10 سال پيش)

djmilad_mrb
23-06-2010, 20:31

جلالی
صدر

فکر کنم جوابتو چند پست بالاتر دوستان داده باشند:5:

sAeEd_kHaAn
25-06-2010, 17:28
دکتر صدر بهترینه از صحبت کردنش لذت میبرم حاضرم یه بازی که اصلا هم جداب نیستو تا اخر ببینم به شوق این که اخرش دکتر صدر میخواد صحبت کنه :40:
محصص که نمیدونم چرا اسامی بازیکنا و تیم هارو اینجو.ری تلفظ میکنه احساسی بدی بهم دست میده از صحبت کردنش امیر حاج رضایی هم خوبه ولی دکتر صدر با اختلاف فاحشی بهتره :20: ( در آخر هم یاداور بشم " خدا این جاودانی رو لعنت کنه "
:31:)

pinchingholian
25-06-2010, 17:40
به نظرم حاج رضایی اصلا شجاعت نداره و هیچ وقت یه نظر محکم و قاطع نمیده یعنی یه جوری در مورد بازیها صحبت میکنه که بعد از انجام بازی ضایع نشه.

malkemid
25-06-2010, 20:14
1حاج رضایی
2محصص

کارشناس سینمایی !
الحق راست گفت

اون از بی شخصیتی عزیزیه!!!

منم صدر رو خیلی دوست دارم ...به نظرم فوتبال واقعا یک پدیده چند بعدی و فراتر از سیستم 3-4-3 و اینهاست! و صدر خوب تحلیلش می کنه و سوار موضوعه...

از محصص خوشم نمیاد چون 2 کلمه حرف نمی تونه بزنه...اصلا بیان خوبی نداره...

M . Sayid
25-06-2010, 20:23
فقط افشین پیروانی رو نیارن که اگه ازش بپرسن نظرت در مورد تیم برزیل چیه میگه :

خوب ما تیم پرسپولیسیم.... ببخشید اونا تیم برزیلن و مردم ازشون انتظار دارن:27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::2 7:

pedram_sad
27-06-2010, 21:52
مشخصا دکتر حمیدرضا صدر
بقیه اصلا کارشون فوتبال نیست و تو این زمینه ادعا دارن

bleu2u4u
28-06-2010, 00:35
من زدم صدر ولی اگه نصیرزاده بود اون رو میزدم
البته از بین فوتبالی ها هم پاشازاده و حاج رضایی فن بیان خوبی دارن

Mageed
30-06-2010, 05:37
به نظر من صدر حرف نداره با فوتبال زندگی میکنه و تمام لحظات زندگیش فوتباله خیلی خوب صحبت میکنه
در ضمن اطلاعاتش از بقیه بیشت است و هرجا با کارشناس دومی(چه فوتبالی و حتی داوری)صحبت کرده اونرو قانع کرده
از محصص هم بدم نمیاد خوبه.
از تقوی حالم بهم......خوب دیگه شاید بعضیها خوششون بیاد(ببخشید دیگه)
فقط صدر
فقط صدر
فقط صدر

boy iran
30-06-2010, 06:05
والا این مدت جام جهانی نمیدنم این کارشناسها از کجا اومده بودن

ما تو بخش کارشناسی خود کفا شدیم و میتونیم ترانسفر هم بکنیم

کشوری با این همه کارشناس نخبه باید قهرمان جام جهانی بشه نه اینکه نره جام حهانی

hacpdvp
30-06-2010, 10:19
فقط صدر بقیه همشون بیسواد اند
2 برگ مطالعه ندارن ادعاشون هم میشه کارشناس اند

enriquefk2
01-07-2010, 04:43
اگه میگفتی بدترین به تقوی رای میدادم نه از نظر فنی بلکه اونم یکی ازکسانیه که نسبتی داره با کسی از تهیه کنندگان چون همیشه رو آنتنه تویه روزنامه خبر ورزشی هم انتقاد کرده بودن به اینکه چرای تقوی همیشه......حاج رضایی پخته هست یکم ژورنالیستی حرف میزنه قبلا از اینکه صدر بیاد حریفی نداشت با شخصیته مختصر و مفید میگه سخن خوب محصص اطلاعات فنیش بالاست اما نمیدونه چجوری بیان کنه تلفظ ضعیفی هم داره در یک دقیقه هم 3 باز میگه فک میمنم(فکر میکنم)صدر آرشیو خبریش خیلی بالاست اطلاعاتش به روزه مشخصه مطالعه داره همیشه و شایدم بعضی حرفاش اشتباه باشه از نظره بعضی ها اما جذاب می حرفه یک آدم خاصه متفاوت با بقیه :D

ae2009
01-07-2010, 09:01
دو شب پیش که دکتر توکلی از سازمان سنجش اومده بود و صدر باهاش بحث میکرد کلی خندیدم:31:
خداییش من زبانم عالیه ولی تا الان نمیدونستم کنکور از Conquer اومده این صدر همه چیز سرش میشه!