PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همراه بانک ملی

LordMMD
21-06-2010, 17:29
سلام گفتم شاید بچه ها بدشون نیاد هم چین تاپیکی باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در هر حال من الان چند وقتیه که این همراه بانک ملیم که وقتی صورت حساب میگیری کلا آدم رو پشیمون میکنه...باید یه چند ساعتی صبر کنی...
این 2784 هم که دائما اشغاله...

خدمات اینترنتی هم که کلا فقط تا روز قبل رو نشون میده !!

الان این بانکداری الکترونیک رو یکی به من بگه یعنی چی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alamate Soal
21-06-2010, 17:49
در سيستم همراه بانك ملي اپراتور ها به درسخواستتون رسيدگي ميكنن كه ممكنه حتي تا يك ساعت هم طول بكشه

همراه بانك صادرات بهتره كه كاملا اتوماتيك هست و همه كارهاي شما توسط روبوت هاي رايانه اي انجام ميشه و اگه سيستمشون مشكل خاصي نداشته باشه چند ثانيه بيشتر طول نميكشه درخواستتون

mohsen_gh1991
21-06-2010, 18:08
منم نرم افزارشو نصب کردم ولی گزینه های خرید شارژ و چک کردن سه شارژ اخر ملی کارتش امکان پذیر نیست چرا؟

justmp3
21-06-2010, 18:28
بانک سامان خدمات اینترنتیش نسبت به بقیه بانک ها بهتره....
اگر استفاده ی اینترنتی دارید حتمآ امتحان کنید

Alamate Soal
21-06-2010, 18:33
منم نرم افزارشو نصب کردم ولی گزینه های خرید شارژ و چک کردن سه شارژ اخر ملی کارتش امکان پذیر نیست چرا؟

خريد كارت شارژ و پرداخت قبض رو با همه نرم افزار هاي همراه بانك و با همه كارت هاي عضو شتاپ ميشه انجام داد

با توجه به اينكه سرعت نرم افزار بانك صادرات خيلي خوبه پيشنهاد ميكنم نرم افزار بانك صادرات رو نصب كنيد كه ميتونيد با كارت بانك ملي هم ازش ( فقط براي پرداخت قبض و خريد كارت شارژ ) استفاده كنيد .

LordMMD
21-06-2010, 20:13
ممنون از نظرات دوستان .
حیف که یک کمی تعویض بانک درد سر داره ، وگر نه میرفتم رو سامان.