PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Remove AZE SEARCH

Arashi
26-02-2005, 14:14
من براي ورود به يك سايت مجبور به نصب اين Toolbar شدم و بعد از آن HOME PAGE من هم تغيير كرد و هرچي اونو عوض مي كنم دوباره به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تغيير مي كنه در بخش add remove programs هم نيست كه پاكش كنم :idea: :roll:

khaiyam
26-02-2005, 19:15
من هم همين اطو اگر كسي ميدونه لطفا بگه

mamoti
04-03-2005, 01:23
شما بايد اول سيستم رو restart كنيد و بعد به safe mode بريد لعد در آن اونجا به دونباله فايهاي az search بگرديد و همه اونها رو پاك كنيد .
ديگه نمي ياد :wink:

jasad
05-03-2005, 12:07
من فكر كنم اگر نرم افزار Microsoft® Windows AntiSpyware (Beta( را نصب كني مي تواند تمام اينها را پاك كند در غير اين صورت بايد دنبال فايلهاش و ... توي كامپيوتر و رجيستري و رم و ... بگردي و پاكش كني كه راه اسوني نيستش.
من لينك دانلود اين برنامه رو اينجا ميزارم٬اگر ازش استفاده كردي حتما خبرش رو بده اينجا:
حجم = 6374 KB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mpeg
06-03-2005, 00:04
سلام
اول برو تو run/regedit بعد برو تو edit/find و بزن azesearch رو پيدا كنه بعد كه پيدا كرد پاك كن
بعد كه پاك كردي برو تو windows/system32 سه تا هم فايل مربوط به azesearch هست اسمش رو يادم نيست ولي تابلو هست پيدا مبكني راحت
اونا رو هم پاك كن وتمام خلاص ميشي
من خودم با هر برنامه كه تست كردم پاك نكرد
اين روش 100٪ كارتونو درست ميكنه
موفق باشيد :wink:

موری
17-03-2005, 08:42
اگه كار كنه خيلي توپه

mehshad
18-03-2005, 01:57
من تا چند روز پيش اين مشكلو داشتم با انواع واقسام انتي ويروس وانتي اسپاي هم سيستمو اسكن كردم فايده نداشت فقط spy sweeper كه در اين سايت هم معرفي شده تونست تشخيص بده واونو پاك كنه :D
بعدش هم يه فاير وال خوب نصب كن تا ديگه مشكلي برات پيش نياد :wink:
البته يجا خوندم با قفل كردن internet option با استفاده از ريجستري ميشه جلوي اين مشكلاتو گرفت.از اقا امير كه خدايه ريجستره خواهش ميكنم اين روشو توضيح بده :roll:

pourya_scarface
22-03-2005, 02:00
منم دقيقا همين مشكلو دارم.ازregisteryهم پاكش كردم ولي بازم پيداش شد.يه نرم افزار هست به نامspy sweeperكه جوون ميده واسه اينجور برنامه هاي سيريش!

+WarriorKing
29-03-2005, 15:45
آقايون خانم ها اصلان به هيچ برنامه اي نياز ندارين ... فقط كافيه 2 تا ويندوز داشته باشيد ...
1. اگه مثلا XP تون اينجوري شده بريد تو اون يكي ويندوزتون كه مثلا ME باشه ...
2. بعد تو درايوي كه ويندوز Xp تون نصب شده يك بار كلمه AZE و يك بار كلمه Search رو سرچ كنيد ...

3. يه سري فايل پيدا ميكنه كه اونايي كه به AZE search مربوط ميشن تابلو هستند ...

4. اون ها رو پاك كنيد ديگه مشكل حل ميشه و ديگه AZE Search نمياد بالا البته تو XP كه ميومده بالا ...

5. فقط قضيه مهم اينه كه شما حتما بايد dll ها رو پاك كنيد چون دوباره برنامه بقيه فايل هايي رو كه پاك كردينو پيدا ميكنه و ميريزه رو سيستمتون ...

6. يه فايلشم هست كه فقط كلمه Search با يه چيز ديگه تو اسم فايله كه يادم نيست چي بود ... اونو اگه پاك نكنيد هيچ فايده اي نداره و برنامه دوباره سر و كلش پيدا ميشه ...