PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر خواهی از کاربران گرامی برای گسترش و تکمیل انجمن موبایل

Mojtaba N87
20-06-2010, 20:11
با سلام . من به نمایندگی از تیم مدیریت موبایل این تاپیک رو ایجاد می کنم.

طبق هماهنگی های انجام شده در تیم مدیریت موبایل بخصوص مهران MaFia عزیز ، قرار بر گسترش و ایجاد بخش های ضروری برای انجمن موبایل شده .

1-این یک تاپیک موقته و بعد از انجام کار ها به ترش منتقل می شه

2- به علت محدودیت ما در گسترش انجمن ( p30world فقط انجمن موبایل نیست) به تمام نظرات نمی تونیم ترتیب اثر بدیم.

3-تمرکز اصلی ما روی پاکت پیسی و آیفون خواهد بود و بعد بخش های آندروئید و مائمو

4-لطفا فقط نظر خودتون رو ابراز کنید و بحث سالم داشته باشید .

5-مطمئن باشید همه نظرات رو بررسی خواهیم کرد

6-تصمیم نهایی به عهده تیم مدیریت موبایل متشکل از همکاران و مدیران و تایید نهایی توسط ادمین محترم هستش

7- تا جای امکان سعی کنید بخش های مورد نیاز رو پیشنهاد بدید ، نه هر بخشی که می شه ایجاد کرد!

8-این نظر سنجی تا پایان روز سه شنبه ادامه خواهد داشت و در صورت نیاز تمدید خواهد شد.
پیشاپیش از همکاری همه عزیزان تشکر می کنیم.

قدم های بعدی جهت بهبودی انجمن موبایل متعاقبا اعلام میشه .

با تشکر

تیم مدیریت انجمن موبایل :11:

Mojtaba N87
20-06-2010, 20:12
این می تونه یه ایده باشه واسه دوستان:

برنامه کاربردی موبایل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پاکت پی سی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آیفون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آندروئید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سیستم عامل های پایه لینوکس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازی های موبایل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پاکت پی سی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سیستم عامل های پایه لینوکس

===
و به همین صورت در بخش های دیگه هم نظرتون رو بگید

S A M S U N G
20-06-2010, 20:35
سلام .

انجمن موبایل از وقتی Elfin عزیز اومد واقعا عالی شد و بعد با مدیرانی مثل شما و مجید فکر کنم تکمیل تر شد .

راستی زیاد به کاربرا گیر ندید :دی

مخلصیم .

MaFia
20-06-2010, 20:57
مدیر و همکار و ادمین از فضا نیومدن فقط هستن که نظم دهی بدن و اصل مطلب اینه که انجمن رو کاربران یعنی من و شما می سازیم و استفاده می کنیم پس اصل گیر دادن رو بی خیال شین
باید تو محیطی که هستی و داری استفاده می کنی نظر بدی و نه یه مصرف کننده باشی پس تمنا دارم نظر دوستان اعلام شه که طبق نظر دوستان و محدودیت های انجمن پیش بریم و نتیجه از یه خرد جمعی باشه

M @ j i d
20-06-2010, 21:11
اون ایده مجتبی جان خوب و کامل بود...............ولی به نظر من یه جوری باید انجمن های جدید رو جا بدیم که زیاد انجمن موبایل گسترده نشه............یعنی زیاد پیچیده نشه..........پس سعی کنیم تغییر خیلی عمده و کلی تویه انجمن ندیم..........چون باعث سر در گمی میشه و مشکلات کاربران باعث میشه نظم انجمن به هم بریزه........

pulp_152
20-06-2010, 21:21
به نظر من اول باید مدیر و ادمین فکری برای رفتارهای غیر حرفه ای بکنن ... بعد از اینکارا بکنن ..چون گفتید نظر بدم نظرمو دادم ...

خواستید میتونید انجمن سامسونگ وال جی رو هم درشو تخته کنید ..

Vamp!r3
20-06-2010, 21:27
من هنوز سر حرفم هستم:31:

یه کلوپ مخصوص برای HTC........دیگه بابا از نوکیا که کمتر نیست :31: (شوخیه.....گیر ندین :31:)

و اینکه بهتر بخش اخبار را هم دست چند نفر ماهر بسپرید تا اخبار را حالا یا ترجمه کنن یا دوبله شده (!) قرار بدن :31:

برای هر اپراتور یک کلوپ مخصوص هم باشه بد نیست........

S@nti@go_s&k
20-06-2010, 21:30
بسم الله الرحمن الرحیم

در خصوصه :دی این انجمن باید بگم که خوب به طب یکی از انجمنهای خوب این فروم هستش

و از اون مهمتر کاربرای خوبی دارن از اون مهمتر مدیرا و همکارای خوبی دارن از اون مهمتر دیگه نداریم همین دیگه

لطفا دو تا تایپیک هستش به نام های تقی و تیمور نه ببخشید بازی ها و برنامه های آندرویید که تقی تاییتانیک تایپیکشو زده تو

قسمت پاکت پیسی اونارو مهم کنید . چون چند روز دیگه قراره گالاکسی بیاد تقی میخاد بخردش تایپیکای آندرویید

پربار میشه نه جدی میگم نخندید :دی

خواستید میتونید انجمن سامسونگ وال جی رو هم درشو تخته کنید .. نه بابا چی :دی این دو تالار از افتخارات فرومن تازه یاد احمد صالح پور هم بخیر که یکی از بانی های خیر بود در تشکیل

تالار الجی و همچنین مجتبی مدیر :دی که جا داره از همین جا ازشون تشکر ویجه کنم

اسلام علیکم و رحمت الله

و اینکه این دو تایپیکو گفتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pulp_152
20-06-2010, 21:31
این پیشنهادو راستی به sina مدیر سایت هم دادم ولی خوب چیزی نگفت ...

برای هر برندی ... مدیری بزارن ... از بین کاربران فعال اون برند ... که حافظ نظم تاپیک های اون برند باشه .. هم باعث ارتقا و کیفیت تاپیک ها میشه هم اینکه اجازه اسپم بازی نمیده ...

و یه مدیر یا همکار جداگانه برای قسمت نقد و بررسی بزارین این همکار باید تو نظر سنجی انتخاب بشه بین همه کاربران .. چون باید فردی بی طرف و بدون برند باشه به قولی !

یک نفر هم به عنوان مدیر ارشد همه اینهارو کنترل کنه ...

ارادتمندیم ...

REV3NGE
20-06-2010, 21:33

برنامه کاربردی موبایل

بازی های موبایل

===

--------------------------------------------------------------------------------

اینجوری که شما میگی واقعا خوبه ولی برای سیستم عاملای دیگه چی؟ مثلا جاوا درسته که مثل این سیستم عاملایی که شما گفتین نمیشه ولی بازم سهم زیادی از گوشیها رو در بر میگیرن ولی در کل کار واقعا خوبیه

راستی UIQ3 جزو پاکت پی سی حساب میشه؟:31::31:

golmohammadi
20-06-2010, 22:51
--------------------------------------------------------------------------------

اینجوری که شما میگی واقعا خوبه ولی برای سیستم عاملای دیگه چی؟ مثلا جاوا درسته که مثل این سیستم عاملایی که شما گفتین نمیشه ولی بازم سهم زیادی از گوشیها رو در بر میگیرن ولی در کل کار واقعا خوبیه

جاوا که هیچی
سیستم عامل نیست
هم در گیم و هم تو قسمت برنامه ها هستش
UIQ3 هم سیمبیان هست
پاکت پی سی فقط اونایی هستند که ویندوز موبایل دارند

MaFia
20-06-2010, 23:44
اساتید این تریپ های کل کل استقلال و پرسپولیس که تو اتوبوس بین بروبچه ها میشه و یا بین این دوستانی که همچین تعصب دارن رو برند ها که اینگار ارث پدری دوستان هست رو در این تاپیک بی خیال شین
اصل موضوع چیز دیگه است
تاپیک اصلاح شد

Mojtaba N87
21-06-2010, 01:32
سلام .

انجمن موبایل از وقتی Elfin عزیز اومد واقعا عالی شد و بعد با مدیرانی مثل شما و مجید فکر کنم تکمیل تر شد .

راستی زیاد به کاربرا گیر ندید :دی

مخلصیم .

رضا الفین استاد ماست.

والا امیر جان به خدا گیر نمی دیم! پست هایی هم که پاک می شه خودتونم می دونید بی دلیل نبوده...

اون ایده مجتبی جان خوب و کامل بود...............ولی به نظر من یه جوری باید انجمن های جدید رو جا بدیم که زیاد انجمن موبایل گسترده نشه............یعنی زیاد پیچیده نشه..........پس سعی کنیم تغییر خیلی عمده و کلی تویه انجمن ندیم..........چون باعث سر در گمی میشه و مشکلات کاربران باعث میشه نظم انجمن به هم بریزه........

خب هدف ما همینه . شما نظری داری واسه این موضوع؟ یعنی جای بخش ها عوض شه؟ سر برگ ها عوض شن؟

به نظر من اول باید مدیر و ادمین فکری برای رفتارهای غیر حرفه ای بکنن ... بعد از اینکارا بکنن ..چون گفتید نظر بدم نظرمو دادم ...

خواستید میتونید انجمن سامسونگ وال جی رو هم درشو تخته کنید ..

ما هیچ پدر کشتگی با انجمن های الجی و مخصوصا سامسونگ نداریم! مطمئن باشید . واسه اینکه ببینید تبعیض قائل نیستم این چند روز بیشترین پست از تاپیک نوکیا ان8 پاک شد...

من هنوز سر حرفم هستم:31:

یه کلوپ مخصوص برای HTC........دیگه بابا از نوکیا که کمتر نیست :31: (شوخیه.....گیر ندین :31:)

و اینکه بهتر بخش اخبار را هم دست چند نفر ماهر بسپرید تا اخبار را حالا یا ترجمه کنن یا دوبله شده (!) قرار بدن :31:

برای هر اپراتور یک کلوپ مخصوص هم باشه بد نیست........

این پیشنهاد رو بررسی می کنیم . اگه نیاز باشه حتما

بسم الله الرحمن الرحیم

در خصوصه :دی این انجمن باید بگم که خوب به طب یکی از انجمنهای خوب این فروم هستش

و از اون مهمتر کاربرای خوبی دارن از اون مهمتر مدیرا و همکارای خوبی دارن از اون مهمتر دیگه نداریم همین دیگه

لطفا دو تا تایپیک هستش به نام های تقی و تیمور نه ببخشید بازی ها و برنامه های آندرویید که تقی تاییتانیک تایپیکشو زده تو

قسمت پاکت پیسی اونارو مهم کنید . چون چند روز دیگه قراره گالاکسی بیاد تقی میخاد بخردش تایپیکای آندرویید

پربار میشه نه جدی میگم نخندید :دی

نه بابا چی :دی این دو تالار از افتخارات فرومن تازه یاد احمد صالح پور هم بخیر که یکی از بانی های خیر بود در تشکیل

تالار الجی و همچنین مجتبی مدیر :دی که جا داره از همین جا ازشون تشکر ویجه کنم

اسلام علیکم و رحمت الله

و اینکه این دو تایپیکو گفتم

شما لطف داری سروش عزیز.شاید واسه آندوئید بخش برنامه و بازی ایجاد شه

این پیشنهادو راستی به sina مدیر سایت هم دادم ولی خوب چیزی نگفت ...

برای هر برندی ... مدیری بزارن ... از بین کاربران فعال اون برند ... که حافظ نظم تاپیک های اون برند باشه .. هم باعث ارتقا و کیفیت تاپیک ها میشه هم اینکه اجازه اسپم بازی نمیده ...

و یه مدیر یا همکار جداگانه برای قسمت نقد و بررسی بزارین این همکار باید تو نظر سنجی انتخاب بشه بین همه کاربران .. چون باید فردی بی طرف و بدون برند باشه به قولی !

یک نفر هم به عنوان مدیر ارشد همه اینهارو کنترل کنه ...

ارادتمندیم ...

مشکلی با این موضوع نیست . ولی فکر نمی کنید تعداد تیم مدیریت زیاد می شه؟

باور کنید بچه ها تعصبی ندارن...

جاوا که بازی و برنامه داره.

اینا که من گفتم انجمن های جدید بود! قبلیا که کاملا :دی

منظورت چی بود از UIQ3؟ مگه جز پاکت پی سی رفته؟ : دی

pulp_152
21-06-2010, 01:51
ما هیچ پدر کشتگی با انجمن های الجی و مخصوصا سامسونگ نداریم! مطمئن باشید . واسه اینکه ببینید تبعیض قائل نیستم این چند روز بیشترین پست از تاپیک نوکیا ان8 پاک شد...

پستهایی که از انجمن n8 پاک شد ! چون بر خلاف ان 8 صحبتی به میون امده بود ... البته شاید هم حق با شما باشه ...

شعار کشورهای پیشرفته : قانون رو درست کن ! ادمها درست میشن .. منم مشکلو اینجا از شما نمیدونم ! از قانون و به هم ریختگی میدونم

مشکلی با این موضوع نیست . ولی فکر نمی کنید تعداد تیم مدیریت زیاد می شه؟

باور کنید بچه ها تعصبی ندارن...نه به نظر من ! ... اصلا تو مدیریت و همکار بودن نباید افراد بخاطر گذشته که فعالیت میکردن مدیر بمونه ! ... اینجا نیاز به مدیرانی داره که فعال باشن .. هر کسیکه فعالیت نمیتونه بکنه جاشو باید با شخص دیگه که فعالیت بیشتری داره و قدرت مدیریتی هم داره عوض کنه فرق نمیکنه جناب سامسونگ باشه یا شما یا ... باید برای همه یکسان باشه ... و از زحمات نفر قبلی تشکر بشه ... مثل ریاست میمونه ! که اگر ریشه بدوونه فساد میاره .. باید تغییر کنه و فعالیت مدیران بالا باشه ... نظر من هستش .. و فکر میکنم یک فروم حرفه ای نیازمند چنین ابزاری باشه ...

بازم میگم بچه ها چه تعصبی باشن چه نباشن ! فرقی نداره .. سو تفاهمات با این قوانین وجود داره و پیش میاد .. باید قانون درستی وضع بشه .. تقریبا میشه گفت موبایلستان هم چنین کاری کرده ولی خوب این بهتر از اونه .. اونجا با اینکه سایت ضعیفتری هست به نظرم ولی مدیریت بهتری داره ... خود دانید

Vamp!r3
21-06-2010, 01:56
شعار کشورهای پیشرفته

ولی اینجا ایران ربطی به ما نداره پس :31:

و اینکه منم با مدیریت هر بخش به صورت مستقل موافقم......اینجوری بیشتر میشه روی هر بخش تمرکز کرد......+........کل کل و اینا کمتر میشه.......در نتیجه زندگی بهتر :31:

Mojtaba N87
21-06-2010, 02:15
پستهایی که از انجمن n8 پاک شد ! چون بر خلاف ان 8 صحبتی به میون امده بود ... البته شاید هم حق با شما باشه ...

شعار کشورهای پیشرفته : قانون رو درست کن ! ادمها درست میشن .. منم مشکلو اینجا از شما نمیدونم ! از قانون و به هم ریختگی میدونم

نه به نظر من ! ... اصلا تو مدیریت و همکار بودن نباید افراد بخاطر گذشته که فعالیت میکردن مدیر بمونه ! ... اینجا نیاز به مدیرانی داره که فعال باشن .. هر کسیکه فعالیت نمیتونه بکنه جاشو باید با شخص دیگه که فعالیت بیشتری داره و قدرت مدیریتی هم داره عوض کنه فرق نمیکنه جناب سامسونگ باشه یا شما یا ... باید برای همه یکسان باشه ... و از زحمات نفر قبلی تشکر بشه ... مثل ریاست میمونه ! که اگر ریشه بدوونه فساد میاره .. باید تغییر کنه و فعالیت مدیران بالا باشه ... نظر من هستش .. و فکر میکنم یک فروم حرفه ای نیازمند چنین ابزاری باشه ...

بازم میگم بچه ها چه تعصبی باشن چه نباشن ! فرقی نداره .. سو تفاهمات با این قوانین وجود داره و پیش میاد .. باید قانون درستی وضع بشه .. تقریبا میشه گفت موبایلستان هم چنین کاری کرده ولی خوب این بهتر از اونه .. اونجا با اینکه سایت ضعیفتری هست به نظرم ولی مدیریت بهتری داره ... خود دانید

والا تو ان8 پست بچه های نوکیا هم زیاد پاک شده . هر جا بحث به چت ختم شه یا کل کل یا توهین شروع شه پست ها پاک می شه و اگه بالا بگیره از اخطار هم استفاده می شه . مطمئن باشید :11:

---
باقی نظراتتون هم همه محترمه و برخی قسمت هاش رو منم قبول دارم. ولی خیلی هاش دست ما نیست و دست ادمین های سایته.

فعلا هدف این تاپیک برای بخش های جدیده و رفع نیاز هایی که الآن حس می شه بین کاربرا...

ولی اینجا ایران ربطی به ما نداره پس :31:

و اینکه منم با مدیریت هر بخش به صورت مستقل موافقم......اینجوری بیشتر میشه روی هر بخش تمرکز کرد......+........کل کل و اینا کمتر میشه.......در نتیجه زندگی بهتر :31:

لطفا فعلا رو بحث تاپیک متمرکز شید...

تاپیک پیشنهادات و انتقادات داریم واسه اینجور مسائل که به همش رسیدگی می شه .

========
ما این تاپیک رو زدیم چون انجمن مال کاربراست و اونا نیاز ها رو بهتر احساس می کنن

Hadi King
21-06-2010, 03:02
نه به نظر من ! ... اصلا تو مدیریت و همکار بودن نباید افراد بخاطر گذشته که فعالیت میکردن مدیر بمونه ! ... اینجا نیاز به مدیرانی داره که فعال باشن .. هر کسیکه فعالیت نمیتونه بکنه جاشو باید با شخص دیگه که فعالیت بیشتری داره و قدرت مدیریتی هم داره عوض کنه فرق نمیکنه جناب سامسونگ باشه یا شما یا ... باید برای همه یکسان باشه ... و از زحمات نفر قبلی تشکر بشه ... مثل ریاست میمونه ! که اگر ریشه بدوونه فساد میاره .. باید تغییر کنه و فعالیت مدیران بالا باشه ... نظر من هستش .. و فکر میکنم یک فروم حرفه ای نیازمند چنین ابزاری باشه ...

دوست عزیز این نظرتون رو برید به تیم مدیریت بگید قسمت درد دل هم هســـت !!!
خودشون انتخاب کردن و عنوان دادن خودشون هم باید اونو لغو کنن از دست ما کاری بر نمیاد !!!
این نظرتون هم ببخشید ها ربطی به این تایپک نداره چون ما نوشتیم :
برای گسترش و تکمیل انجمن موبایل
اگه اینجوری بود باید می نوشتیم برای گسترش و تکمیل مدیران و همکاران انجمن موبایل
بعد شما بیایید نظرتون رو بگید که فلانی کم کاره فلانی همکار شـــه ؟
الان اگه نظری دارید که چه انجمنی کم و کسره ما گوش به فرمان نظر های شما هستیم ...
خوب بود انجامش میدیـــم یکی بیاد بگه یه انجمن به زیر انجمن برنامه ها اضافه بشه برای کتاب های جاوا من اینو قبول داشتم و یه فکری براش میشد کـــرد ولی چون تو کتاب ها من تنها هستم کسی نیست لغوش میکنیم میزاریم همون دو سه تا تایپک بمونه نه زیر انجمن !!!
موفق باشید!:40:

ali racer
21-06-2010, 11:34

برنامه کاربردی موبایل

بازی های موبایل

===
خیلی عالیه

فقط تو بخش کلوپ گوشی ها
باید بخش آندورید از پاکت پی سی جدا بشه

یا این

که یه کلوپ جدید
واسه اچ تی سی ایجاد بشه

که من با مورد دوم موافق تر هستم
شاد باشین

در ضمن من تشکر میکنم از بچه های بخش مدیریت
بر خلاف همه انتقاد هایی که بعضا بصورت بی انصافانه ازشون میشه
چون خودم همکار بودم این حرف رو میزنم
چون بعضی موضوعات هست که تا وقتی عهده دار مسئولیت نشی نمیفهمی
و واسه همینه که خیلی از دوستان هی انتقاد میکنند

Mojtaba N87
21-06-2010, 12:21
خیلی عالیه

فقط تو بخش کلوپ گوشی ها
باید بخش آندورید از پاکت پی سی جدا بشه

یا این

که یه کلوپ جدید
واسه اچ تی سی ایجاد بشه

که من با مورد دوم موافق تر هستم
شاد باشین

مخلصیم علی جان.

خب ببین، یعنی می گی بیایم بذاریم کلوپ ویندوز موبایل و کلوپ آندوئید؟

HTC خب هم ویندوز داره هم آندروئید (اشتباه نمی کنم؟ )

یه اشکالی که حالت اول داره اینه که شاید بعضی تازه کار ها ندودن گوشیشون ویندوزه یا آندروئید(چون دیدم میگم!)

----
نظرتون چیه که کلوپ HTC رو جدا کنیم و تاپیک های گوشی های پاکت پی سی سامسونگ و موتورولا و غیره رو ببریم تو انجمن های سامسونگ و خودشون؟

بعد یه کلوپ باشه ، سایر پاکت پی سی ها؟

S@nti@go_s&k
21-06-2010, 12:27
یه کلوپ مخصوص برای HTC........دیگه بابا از نوکیا که کمتر نیست

مسیح دیشب گفت که بنده خدا

htc باید جدا باشه

تاپیک های گوشی های پاکت پی سی سامسونگ و موتورولا و غیره رو ببریم تو انجمن های سامسونگ و خودشون؟

نه تو قسمت پاکت پیسی باشه بهتره چون اونجا کاربرای فعالی دارن که اونجا بیشتر سر میزنن

مثه مهدی بی ار جی آریلند گل محمدی و.......

titanium_zarin
21-06-2010, 12:49
دوستان ...
من ميگم قيد اندرويد رو بزنيد ...
چون خيلي تخصصي هست ...
اگه بخوايد واردش بشيد خيلي مجبوريد گسترشش بديد ...
و تاپيك موبايل از هم باز ميشه ...
نميدونم منظورم رو ميفهميد يا نه ...
بزاريد يه بي ادبي كنم و بگم به موبايلستان بريد ببينيد به چه وضعي در اومده در حالي كه مخصوص موبايل هست ...حالا ديگه اين انجمن جاي خودش ...
اگر به انجمن اندرويد ايرانيان بريد ميبينيد چي ميگم ... و چقدر گسترده هست ...هر چند كه تعدادي از دوستان اونجا هستن ...

راستي من با پلپ موافقم در مورد مدير براي هر كلوپ ...
درستش همينه ...

S A M S U N G
21-06-2010, 12:52
سلام .

نه بخش پاکت بی سی بذارید همینطوری بمونه و گوشیها رو جدا نکنید . ولی به نظرم بخش آندروئید و ویندوز جدا باشه خیلی بهتره و بعد مثلا زیر مجموعه اینها میشه بازی و برنامه ها .

شما یه سر به انجمن موبایل ریویو بزنید متوجه میشید که تمام بخش ها کاملا زیر مجموعه همدیگه هستن . به طور مثال :

الان همونطور که میبینید تمام بخشها کاملا تفکیک شده و زیر مجموعه همدیگه هستن . اگه اینطوری بشه واقعا یه فروم حرفه ائی خواهیم داشت .

مخلصیم .

S@nti@go_s&k
21-06-2010, 12:53
دوستان ...
چون خيلي تخصصي هست ...
بزاريد يه بي ادبي كنم و بگم به موبايلستان بريد ببينيد به چه وضعي در اومده در حالي كه مخصوص موبايل هست ...حالا ديگه اين انجمن جاي خودش ...
اگر به انجمن اندرويد ايرانيان بريد ميبينيد چي ميگم ... و چقدر گسترده هست ...هر چند كه تعدادي از دوستان اونجا هستن ...

درستش همينه ...

سلام خوبی؟

خوب اگر واسه آندو کلوپ نباشه بازی ها و نرم افزارش کجا قرار بگیره ؟ الان گوشیهای آندو رو به افزایشه لازمه

البته نظر شما هم محترمه :46:

منم با امیر موافقم :دی

titanium_zarin
21-06-2010, 13:28
من نگفتم نباشه ...
ببينيد بخش بازي باشه ولي بحثاي تخصصي نه ...
باور كنيد متلاشي ميكنه بخش موبايل رو ...
خيلي گسترده هست ...
هر روز يه رام جديد مياد و بعدشم يكي ديگه كه قبلي رو نقض ميكنه ...
من الان دارم توي يكي از همين جاها فعاليت ميكنم ...
نميدونم ديگه ...
منم نظرم رو دادم ...

S@nti@go_s&k
21-06-2010, 13:29
باشه بازم نظر جمع محترم تره :46::31:

Mojtaba N87
21-06-2010, 13:31
مسیح دیشب گفت که بنده خدا

htc باید جدا باشه

نه تو قسمت پاکت پیسی باشه بهتره چون اونجا کاربرای فعالی دارن که اونجا بیشتر سر میزنن

مثه مهدی بی ار جی آریلند گل محمدی و.......

اوهوم . مرسی! پس باید رو این فکر کنیم که HTC رو جدا کنیم یا کلوپ ویندوز از آندروئید

دوستان ...
چون خيلي تخصصي هست ...

درستش همينه ...

می فهمم چی میگی...

ولی نمیشه قیدش رو زد. نمی خوایم زیاد گسترشش بدیم . چون اینجا فقط انجمن موبایل نیست...

ولی حداقل اگه بخش برنامه و بازی واسش باشه خوبه . تو همونا می شه یه کارایی کرد : دی

سلام .

نه بخش پاکت بی سی بذارید همینطوری بمونه و گوشیها رو جدا نکنید . ولی به نظرم بخش آندروئید و ویندوز جدا باشه خیلی بهتره و بعد مثلا زیر مجموعه اینها میشه بازی و برنامه ها .

شما یه سر به انجمن موبایل ریویو بزنید متوجه میشید که تمام بخش ها کاملا زیر مجموعه همدیگه هستن . به طور مثال :

الان همونطور که میبینید تمام بخشها کاملا تفکیک شده و زیر مجموعه همدیگه هستن . اگه اینطوری بشه واقعا یه فروم حرفه ائی خواهیم داشت .

مخلصیم .

کاش می شد امیر جان اینجوری بخش ها رو جدا کرد! ولی می گم ، محدودیت داریم تو گسترش. موبایل جزئی از این انجمن هست...

اگه محدودیت نبود همین کار رو میکردیم. مثلا سامسونگ ، نوکیا ، سونی اریکسون ، .... برنامه و بازی هر کدوم هم زیرمجموعه خودشون مثلا!

ولی الآن به نظرم منم جدا کردن کلوپ ویندوز از آندروئید فکر خوبی می تونه باشه ، ولی یکم نظارت روش مشکل می شه چون ممکنه تاپیک ها رو اشتباه بزنن! باید بیشتر فکر بشه :دی

سلام خوبی؟

خوب اگر واسه آندو کلوپ نباشه بازی ها و نرم افزارش کجا قرار بگیره ؟ الان گوشیهای آندو رو به افزایشه لازمه

البته نظر شما هم محترمه :46:

منم با امیر موافقم :دی

بلی :دی

Mojtaba N87
21-06-2010, 13:32
من نگفتم نباشه ...
خيلي گسترده هست ...
نميدونم ديگه ...
منم نظرم رو دادم ...

شما تو این مورد اطلاعاتت بهتر از ماست. حتما ...

تخصصی نمیکنیم . شاید هم کلوپش رو از ویندوز جدا نکنیم...

ولی بخش برنامه و بازی لازم داره . بالاخره رو به گسترشه...

نصب برنامه و بازیش مشکله؟ برنامه ها و بازی ها واسش زیاده؟ یه توضیحی میدی؟

ali racer
21-06-2010, 14:33
مخلصیم علی جان.

یه اشکالی که حالت اول داره اینه که شاید بعضی تازه کار ها ندودن گوشیشون ویندوزه یا آندروئید(چون دیدم میگم!)

----
نظرتون چیه که کلوپ HTC رو جدا کنیم و تاپیک های گوشی های پاکت پی سی سامسونگ و موتورولا و غیره رو ببریم تو انجمن های سامسونگ و خودشون؟

آقا شما اول به ما بگین تا چه حد میتونین توسعه بدین بخش موبایل رو
تا بتونیم با توجه به میزان گسترشی که میخواین بدین
بچه ها پیشنهاد بدن

Alamate Soal
21-06-2010, 14:45
من پيشنهاد ميكنم يه قسمت مجزا و خيلي خوب براي ويندوز موبايل بزارين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

titanium_zarin
21-06-2010, 14:49

ولله ...
ببينيد ...
براي نصب برنامه و بازي يه سري مقدمات داره ...
بزار اينجوري بگم ...
توي اندرويد الان سه تا ورژن هست ..
1.6 و 2.1 و 2.2 ...
مشكلي كه هست اينه كه توي 1.6 و 2.1 نميشه مستقيما بازي و نرم افزارها رو ريخت روي مموري ... يعني مجبوري روي حافظه گوشي بريزي ...نميشه بعدا انتقال بدي ... توي 2.2 كه هنوز كامل نشده ميشه اين كار رو كرد ...
حالا ... براي اينكه بريزي ميتوني از يه سري از برنامه ها مثل ap2sd استفاده كني ...براي اينم نياز به روت داري ...
ميدونم اگه اطلاعات نداشته باشيد دارم گيجتون ميكنم با اين حرفا ...
خب ...
حالا خودتون بگيد وقتي يه بازي مياد با 15 مگ و اپديت اون نزديك به 100 مگ ...و در حالي كه حافظه داخلي گوشي مثلا ديزاير 300 مگ هست ... چي ميشه ؟؟؟دردسر و سوال پشت سوال ...
بعد هم اينكه واسه ريختن برنامه ها و بازيا نياز به اموزش داريد ...
واسه رامها نياز به اموزش داريد ...
واسه اپديت ... واسه ....
اينجوريه كه ميگم باز ميشه ...
بهد هم اينو بگم كه چون ماركت و گوگل به ايرانيا بسته هست .. بازم مشكل پيش مياد ...
چون بايد بازي و برنامه ها رو كامل بزاريد ..اگه ناقص باشن بايد طرف 10 مگ دانلود كنه ...بعد نصب مبكنه ميبينه تازه بايد بره 50 مگ با واي فاي يا ... دانلود كنه ...
نياز به ادمي داريد كه وارد باشه ... و اينا رو بفهمه ...

ولي اينم بگم كه بايد باشه اين بخش ...فقط بايد خيلي بيشتر روش كار كنيد ...
سوالي بود بازم ميگم ...

Lt.Ali
21-06-2010, 15:12
بخش Meego و Maemo رو که جدید هستند اضافه کنید خیلی خوب هست بسیار بخش خوبی هست ... تو یک روز اینقدر لذت بردم ازش ...

pulp_152
21-06-2010, 15:21
دوست عزیز این نظرتون رو برید به تیم مدیریت بگید قسمت درد دل هم هســـت !!!
خودشون انتخاب کردن و عنوان دادن خودشون هم باید اونو لغو کنن از دست ما کاری بر نمیاد !!!
این نظرتون هم ببخشید ها ربطی به این تایپک نداره چون ما نوشتیم :
برای گسترش و تکمیل انجمن موبایل
اگه اینجوری بود باید می نوشتیم برای گسترش و تکمیل مدیران و همکاران انجمن موبایل
بعد شما بیایید نظرتون رو بگید که فلانی کم کاره فلانی همکار شـــه ؟
الان اگه نظری دارید که چه انجمنی کم و کسره ما گوش به فرمان نظر های شما هستیم ...
خوب بود انجامش میدیـــم یکی بیاد بگه یه انجمن به زیر انجمن برنامه ها اضافه بشه برای کتاب های جاوا من اینو قبول داشتم و یه فکری براش میشد کـــرد ولی چون تو کتاب ها من تنها هستم کسی نیست لغوش میکنیم میزاریم همون دو سه تا تایپک بمونه نه زیر انجمن !!!

اینجا الان تیم غیر مدیریتی هستش ؟ ! گفتن من به نمایندگی از مدیریت این کارهارو انجام میدم منم فکر کردم تیم مدیریت هستن وگرنه نمیگفتم ..

قبل از هر چیز این مهره حیاتی سروش رو از زندان ازاد کنید !! ما اعتراض داریم به حق نیاز داریم ... یا حسین یا حسین

حالا شما چرا جبهه میگری کی گفتم بیان همین الان قبلی هارو بردارن جدید بزارن ؟ ! اصلا منظور بنده این نبود گفتن تیم مدیریتی زیاد میشه گفتم اگر مشکلی داره قبلی ها که فعالیتشون کمتره ازشون تشکر و به عنوان همکار بازنشسته ازشون قدر دانی کنید ...

این هم جز ئی از گسترش و تکمیل انجمن موبایل هستش ... بالفرض که امدید به بهترین نحو تفکیک کردید کلوب هارو از هم ! چه فایده وقتی یک نفر از بیرون میاد نظرات متعصبانه و کل کل های بچه گانه بین کاربران رو ببینه !

مطمئن باش شخصیکه بار اول بیاد و این اوضاع رو ببینه ! دیگه اینجا نمیاد و فکرش مخدوش میشه تا انتها ! ... حالا شما بیاید به بهترین نحو کلوب هارو تفکیک کنید .. فکر کنم همه این اعمال برای راحتی کاربران و بازدیدکنندگان باشه .. اگر غیر از اینه قبول دارم نباید اینجا مطرح کنم ...

اینم بگم اصلا نه دوست دارم همکار بشم نه مدیر نه هیچی .. یه وقت فکری نکنید که این حرفارو میزنم مثلا میگم بیاین از بین ماها انتخاب کنید .. چون میدونم از این فکرا میکنید .. بنده به اندازه کافی مدیر شبکه های اجتماعی از قدیم بودم و هستم و اصلا هم دوست ندارم اینجا تو این مکان ها مدیر یا همکار باشم اگه ببینید تو همه فروم ها فعالیت دارم و همین کاربر هستم .. چون مدیریت و همکار بودن قبل از هر چیز دیگه ای مسئولیت داره و دردسر ! و یک کاربر خیلی برای اظهار نظر کردن ها و پست هاش دستش بازتره ... تمام این حرفها برای اینه که این فروم تبدیل به یک فروم حرفه ای بشه ... امیدوارم جور دیگه ای برداشت نشه ... شد هم دیگه ما گفتیم !

-------------------------------------------------------------------------

من نگفتم نباشه ...
خيلي گسترده هست ...
نميدونم ديگه ...
منم نظرم رو دادم ...

باهات موافقم ! ولی اندروید دیگه مثل قدیم نیست از اين به بعد ورژن های جدید هر یک سال میاد مثلا اندروید 2.5 به اين زودی ها نمیاد ...

یک بخش اندروید جدا باید باشه ... مثل پاکت پیسی ...

در این مورد نظر من اینه که الان تفکیک پذیری ها خوبه ! ... فقط یک بخش اندروید باید زیر پاکت پیسی باز بشه ...

بادا هم دست کم نگیرید ! میتونه هم تو بخش سامسونگ باشه هم اینکه تو قسمت برنامه کاربردی ...

در ضمن اقا مجتبی اندروید هستش لینوکس هستش ...

Hadi King
21-06-2010, 16:25
قبل از هر چیز این مهره حیاتی سروش رو از زندان ازاد کنید !! ما اعتراض داریم به حق نیاز داریم ... یا حسین یا حسین
سروش شما خودش میدونـــه چیکار کرده اعتراضی داری بازم تیم مدیریــت !!!
قسمــت ما بــن نشـــده که دلسوزی کنیــــم :46: عجب کاربری رو از دست داده ایم :27:

titanium_zarin
21-06-2010, 16:55
باهات موافقم ! ولی اندروید دیگه مثل قدیم نیست از اين به بعد ورژن های جدید هر یک سال میاد مثلا اندروید 2.5 به اين زودی ها نمیاد ...

من منظورم اينه كه ...
ببينيد الان واسه نكسوس كه همه گير ترين گوشي هست چقدر رام اومده ؟؟؟ميتونم بگم يه هوا ....
خب اين دردسر ميشه اگه بخوايم همچين بخشي رو بزنيم و بحثم تخصصي ميشه ...
ولي با گذاشتن برنامه و بازي موافقم ...
فقط يه كم ريزه كاري داره ...اونم اينكه يه ذره بگيم با چه رامي كار ميكنن و اينكه مديران و همكاران و كسايي كه برنامه ميزارن بدونن و بگن هر كدوم چي هست ...كامل هست يا نه ...
شما كه انجمن اندرويد ميايد بايد بدونيد من چي ميگم ....

pulp_152
21-06-2010, 17:06
من منظورم اينه كه ...
ببينيد الان واسه نكسوس كه همه گير ترين گوشي هست چقدر رام اومده ؟؟؟ميتونم بگم يه هوا ....
خب اين دردسر ميشه اگه بخوايم همچين بخشي رو بزنيم و بحثم تخصصي ميشه ...
ولي با گذاشتن برنامه و بازي موافقم ...
فقط يه كم ريزه كاري داره ...اونم اينكه يه ذره بگيم با چه رامي كار ميكنن و اينكه مديران و همكاران و كسايي كه برنامه ميزارن بدونن و بگن هر كدوم چي هست ...كامل هست يا نه ...
شما كه انجمن اندرويد ميايد بايد بدونيد من چي ميگم ....

موافقم ... اگر غیر این باشه باید اسم سایت عوض کنند .. انجمن تخصصی اندروید هم نیست .. بخشش ایجاد کنند هر کاربری در توانش بود یا تونست مثل همین بخش پاکت پیسی رام و بازی و برنامه میزاره ..
اونجوری هم که مجتبی میگه امکان پذیره ولی نه با این توان و امکانات .. نظر شخصی

Dark.Life
21-06-2010, 17:11
من چندتا درخواست داشتم
1- سروشو آزاد کنید ... وقتی پستاشو میبینم روحم شاد میشه ... حیف نیست با این همه استعداد هی بنش میکنید آخه :eh:
2- محمدرضا رو همکار کنید ... اینهمه استعداد تو زمینه موبایل داره ... اینهمه دلسوزانه اطلاعات رو در اختیار ما میزاره حیف نیست ؟ :44:
3- تاحالا مدیرا طرفدار سونی و نوکیا بودن حالا یه مدیر از طرفدارای سامسونگ انتخاب کنید ... پیشنهاد من سروشه :29:

فعلاً همینارو انجام بدین تا بقیشو بگم

Vallio
21-06-2010, 17:22
سلام ، ممنون مجتبی جان بازم به شما ! و ممنون به خاطر تاپیک !

اگه بخش مائمو و آندروید راه اندازی بشه خودم میترکونمش !

و اینکه نمیخاید کاربریرو به عنوان ناظم انجمن موبایل انتخاب کنید ؟ ( این خیلی جای بحث داره ! )
و بازم اینکه بعضی از مدیران تار عنکبوتی ( منظورم قدیمی و :دی ! ) :دی نمیخان خودشونو بازنشسته کنن ؟

من فقط نظرمو اعلام کردم ، لطفا" در مورد نظر اعلام شده توسط من جبهه نگیرید و بحث نکنید !

S A M S U N G
21-06-2010, 17:31
سلام .

سروش چی شد ؟ تا ظهر که بودش :دی بابا این پسر کارش درسته اینقدر سخت گیری نکنین :دی

با نظرات Vallio کاملا موافقم و حرفهاش کاملا درسته .

مخلصیم .

ali racer
21-06-2010, 18:02
دوست ندارم اینو بگم
ولی داریم میریم به حاشیه
خیلی ضایع است تو این تاپیک هم اسپم داده بشه!

payamf1
21-06-2010, 18:02
نوشته شده توسط Mojtaba N87

برنامه کاربردی موبایل
پاکت پی سی
آیفون
آندروئید
سیستم عامل های پایه لینوکس

بازی های موبایل
پاکت پی سی
آیفون
آندروئید
سیستم عامل های پایه لینوکس

===
البته این نظر خوبیه ولی مدیر محترم چنین چینش و ترتیبی برای آیفون بنده تصور میکنم چندان مناسب نیست چرا که کاربر را دچار سردرگمی کرده و او را از بحث های انجمن دور میسازد. از طرفی دیگر کاربر مجبور میشود برای پیدا کردن و طرح چند سوال در چندین تاپیک و انجمن گردش کند.

طبق نظریاتی که دوستان انجمن iPhone بر آن متفق القول هستند بهترین کار در این برهه زمانی (که روز بعد از روز تعداد استفاده کنندگان از آیفون و همچنین اپل من جمله : آیپد ، آیپاد و... رو به فزونی است) ایجاد یک انجمن اختصاصی برای محصولات اپل است که هر کاربر بتواند در انجمن مخصوص به دستگاه خود اعم از : مک بوک ، آیفون و... گردش کند و اطلاعات لازم را بدست آورد.

صد البته پیشنهاد جناب مجتبی N87 برای دستگاه های دیگر به نظرم بسیار میتواند مثمر ثمر واقع شود.

با تشکر
پیام

Mojtaba N87
21-06-2010, 18:38
آقا شما اول به ما بگین تا چه حد میتونین توسعه بدین بخش موبایل رو
تا بتونیم با توجه به میزان گسترشی که میخواین بدین
بچه ها پیشنهاد بدن

فکر می کنم در حد 4 بخش در برنامه ، 4 بخش در بازی و یکی دو بخش در کلوپ!

بازم نظر نهایی با ادمین سایته

من پيشنهاد ميكنم يه قسمت مجزا و خيلي خوب براي ويندوز موبايل بزارين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من بدم نمیاد سر برگ پاکت پی سی رو جدا کنیم ولی فکر نکنم امکانش باشه . باید با ادمین بررسی شه.

ولله ...
ببينيد ...
براي نصب برنامه و بازي يه سري مقدمات داره ...
بزار اينجوري بگم ...
توي اندرويد الان سه تا ورژن هست ..
1.6 و 2.1 و 2.2 ...
مشكلي كه هست اينه كه توي 1.6 و 2.1 نميشه مستقيما بازي و نرم افزارها رو ريخت روي مموري ... يعني مجبوري روي حافظه گوشي بريزي ...نميشه بعدا انتقال بدي ... توي 2.2 كه هنوز كامل نشده ميشه اين كار رو كرد ...
حالا ... براي اينكه بريزي ميتوني از يه سري از برنامه ها مثل ap2sd استفاده كني ...براي اينم نياز به روت داري ...
ميدونم اگه اطلاعات نداشته باشيد دارم گيجتون ميكنم با اين حرفا ...
خب ...
حالا خودتون بگيد وقتي يه بازي مياد با 15 مگ و اپديت اون نزديك به 100 مگ ...و در حالي كه حافظه داخلي گوشي مثلا ديزاير 300 مگ هست ... چي ميشه ؟؟؟دردسر و سوال پشت سوال ...
بعد هم اينكه واسه ريختن برنامه ها و بازيا نياز به اموزش داريد ...
واسه رامها نياز به اموزش داريد ...
واسه اپديت ... واسه ....
اينجوريه كه ميگم باز ميشه ...
بهد هم اينو بگم كه چون ماركت و گوگل به ايرانيا بسته هست .. بازم مشكل پيش مياد ...
چون بايد بازي و برنامه ها رو كامل بزاريد ..اگه ناقص باشن بايد طرف 10 مگ دانلود كنه ...بعد نصب مبكنه ميبينه تازه بايد بره 50 مگ با واي فاي يا ... دانلود كنه ...
نياز به ادمي داريد كه وارد باشه ... و اينا رو بفهمه ...

ولي اينم بگم كه بايد باشه اين بخش ...فقط بايد خيلي بيشتر روش كار كنيد ...
سوالي بود بازم ميگم ...

خیلی خیلی ممنون. حتما در آینده ازت کمک می گیریم.

Mojtaba N87
21-06-2010, 18:41
بخش Meego و Maemo رو که جدید هستند اضافه کنید خیلی خوب هست بسیار بخش خوبی هست ... تو یک روز اینقدر لذت بردم ازش ...

بخشی واسشون قرار می گیره

اینجا الان تیم غیر مدیریتی هستش ؟ ! گفتن من به نمایندگی از مدیریت این کارهارو انجام میدم منم فکر کردم تیم مدیریت هستن وگرنه نمیگفتم ..

حالا شما چرا جبهه میگری کی گفتم بیان همین الان قبلی هارو بردارن جدید بزارن ؟ ! اصلا منظور بنده این نبود گفتن تیم مدیریتی زیاد میشه گفتم اگر مشکلی داره قبلی ها که فعالیتشون کمتره ازشون تشکر و به عنوان همکار بازنشسته ازشون قدر دانی کنید ...

این هم جز ئی از گسترش و تکمیل انجمن موبایل هستش ... بالفرض که امدید به بهترین نحو تفکیک کردید کلوب هارو از هم ! چه فایده وقتی یک نفر از بیرون میاد نظرات متعصبانه و کل کل های بچه گانه بین کاربران رو ببینه !

مطمئن باش شخصیکه بار اول بیاد و این اوضاع رو ببینه ! دیگه اینجا نمیاد و فکرش مخدوش میشه تا انتها ! ... حالا شما بیاید به بهترین نحو کلوب هارو تفکیک کنید .. فکر کنم همه این اعمال برای راحتی کاربران و بازدیدکنندگان باشه .. اگر غیر از اینه قبول دارم نباید اینجا مطرح کنم ...

اینم بگم اصلا نه دوست دارم همکار بشم نه مدیر نه هیچی .. یه وقت فکری نکنید که این حرفارو میزنم مثلا میگم بیاین از بین ماها انتخاب کنید .. چون میدونم از این فکرا میکنید .. بنده به اندازه کافی مدیر شبکه های اجتماعی از قدیم بودم و هستم و اصلا هم دوست ندارم اینجا تو این مکان ها مدیر یا همکار باشم اگه ببینید تو همه فروم ها فعالیت دارم و همین کاربر هستم .. چون مدیریت و همکار بودن قبل از هر چیز دیگه ای مسئولیت داره و دردسر ! و یک کاربر خیلی برای اظهار نظر کردن ها و پست هاش دستش بازتره ... تمام این حرفها برای اینه که این فروم تبدیل به یک فروم حرفه ای بشه ... امیدوارم جور دیگه ای برداشت نشه ... شد هم دیگه ما گفتیم !

-------------------------------------------------------------------------

در این مورد نظر من اینه که الان تفکیک پذیری ها خوبه ! ... فقط یک بخش اندروید باید زیر پاکت پیسی باز بشه ...

بادا هم دست کم نگیرید ! میتونه هم تو بخش سامسونگ باشه هم اینکه تو قسمت برنامه کاربردی ...

در ضمن اقا مجتبی اندروید هستش لینوکس هستش ...

اولا که سروش رو ما بن نکردیم! من فقط یک اخطار خفیف ( زرد) بهش داده بودم دیروز! تو انجمن جام جهانی بن 2 روزه شد.

در ثانی ، انتقاد های شما رو حتما مد نظر قرار می دیم :20:

---
می دونم آندروئید پایه لینوکسه ولی باید مستقل باشه چون با شتاب زیادی رشد داره . می شه هم بخشی تو برنامه و بازی ها ایجاد کرد برای سیستم عامل های دیگر...

======
چقدر سیستم عامل می سازن این ها ! فکر ما رو نمی کنن :دی

Mojtaba N87
21-06-2010, 18:48
من چندتا درخواست داشتم
1- سروشو آزاد کنید ... وقتی پستاشو میبینم روحم شاد میشه ... حیف نیست با این همه استعداد هی بنش میکنید آخه :eh:
2- محمدرضا رو همکار کنید ... اینهمه استعداد تو زمینه موبایل داره ... اینهمه دلسوزانه اطلاعات رو در اختیار ما میزاره حیف نیست ؟ :44:
3- تاحالا مدیرا طرفدار سونی و نوکیا بودن حالا یه مدیر از طرفدارای سامسونگ انتخاب کنید ... پیشنهاد من سروشه :29:

فعلاً همینارو انجام بدین تا بقیشو بگم

سلام جناب حسن موتوری
1-ما زندانیش نکردیم!

2-محمدرضا نام کاربریش چیه؟

3-بذار فعلا سروش آزاد بشه : دی

سلام ، ممنون مجتبی جان بازم به شما ! و ممنون به خاطر تاپیک !

اگه بخش مائمو و آندروید راه اندازی بشه خودم میترکونمش !

و اینکه نمیخاید کاربریرو به عنوان ناظم انجمن موبایل انتخاب کنید ؟ ( این خیلی جای بحث داره ! )
و بازم اینکه بعضی از مدیران تار عنکبوتی ( منظورم قدیمی و :دی ! ) :دی نمیخان خودشونو بازنشسته کنن ؟

من فقط نظرمو اعلام کردم ، لطفا" در مورد نظر اعلام شده توسط من جبهه نگیرید و بحث نکنید !

رو کمک هات حساب می کنیم

سلام .

سروش چی شد ؟ تا ظهر که بودش :دی بابا این پسر کارش درسته اینقدر سخت گیری نکنین :دی

با نظرات Vallio کاملا موافقم و حرفهاش کاملا درسته .

مخلصیم .

سروش ایشالله 2 روز دیگه میاد. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من سروش رو قبول دارم تو اطلاعات . فقط یکمی تند می ره :46:

البته این نظر خوبیه ولی مدیر محترم چنین چینش و ترتیبی برای آیفون بنده تصور میکنم چندان مناسب نیست چرا که کاربر را دچار سردرگمی کرده و او را از بحث های انجمن دور میسازد. از طرفی دیگر کاربر مجبور میشود برای پیدا کردن و طرح چند سوال در چندین تاپیک و انجمن گردش کند.

طبق نظریاتی که دوستان انجمن iPhone بر آن متفق القول هستند بهترین کار در این برهه زمانی (که روز بعد از روز تعداد استفاده کنندگان از آیفون و همچنین اپل من جمله : آیپد ، آیپاد و... رو به فزونی است) ایجاد یک انجمن اختصاصی برای محصولات اپل است که هر کاربر بتواند در انجمن مخصوص به دستگاه خود اعم از : مک بوک ، آیفون و... گردش کند و اطلاعات لازم را بدست آورد.

صد البته پیشنهاد جناب مجتبی N87 برای دستگاه های دیگر به نظرم بسیار میتواند مثمر ثمر واقع شود.

با تشکر
پیام

مرسی پیام جان.

والا محصولات اپل تو انجمن پخش شدن! یکی تو بخش صوتی تصویری یکی تو بخش لپ تاپ یکی تو بخش موبایل!

چاره ای نیست. نمیشه انجمن جدا واسه یه برند زد . اینجوری واسه سونی ، سامسونگ و غیره هم باید این کار رو کرد.

تو انجمن موبایل هم اگه بشه بصورت سربرگ با زیرمجموعه خودش جدا بشه خوبه! ولی باید محدودیت ها رو هم در نظر بگیریم.

در هر حال این انجمن واسه آیفون قطعا کافی نیست. حداقل باید بخش برنامه و بازی هاش باشه.

به نظرتون مشکلی پیش میاد اگه مثل گوشی های دیگه بخش برنامه و بازی مجزا داشته باشه؟ و تو بخش فعلی هم سوالات کلی و موارد دیگه بحث شه؟

payamf1
21-06-2010, 19:13
در هر حال این انجمن واسه آیفون قطعا کافی نیست. حداقل باید بخش برنامه و بازی هاش باشه.

به نظرتون مشکلی پیش میاد اگه مثل گوشی های دیگه بخش برنامه و بازی مجزا داشته باشه؟ و تو بخش فعلی هم سوالات کلی و موارد دیگه بحث شه؟
هرچند من در حدی نیستم که نظر بدم ولی اینی که شما میفرمائید بخش برنامه و بازی مجزا داشته باشید واقعا فکر درستیه اما منظور من این بود که خارج از خود انجمن نباشه و همونجا اگر بشه زیر مجموعه اضافه بشه (که البته در این مورد خودتون خبره هستید) در واقع دست آخر هدف اصلی من سردرگم نشدن کاربر است ، و شرایط طوری فراهم بشه که همه در یک جا و با نظم و ترتیب کنار هم قرار گیرند.

والا محصولات اپل تو انجمن پخش شدن! یکی تو بخش صوتی تصویری یکی تو بخش لپ تاپ یکی تو بخش موبایل!

چاره ای نیست. نمیشه انجمن جدا واسه یه برند زد . اینجوری واسه سونی ، سامسونگ و غیره هم باید این کار رو کرد.

حرف شما درست ولی اگر کمی ریزتر نگاه کنیم میبینیم که مشکلات و سوالات کاربران در مورد محصولات اپل واقعا زیادتر از بقیه اس و همچنین اخبار و آموزشها و... هم واقعا یک مکان و بستر خوبی رو میطلبه که بتونیم کاربرا رو درست و بدون سردرگمی راهنمایی کنیم.
در حال حاضر کاربران iPad و iPod و حتی برخی از macbook و iPhone دارها چندان تمایلی به استفاده از تاپیکها نشان نمیدهند چون مطمئنا دستگاه هایی با این فناوری بالا و پیشرفته و نیاز به آموزشهای مختلف و متعدد را نمیتوان مشکلات و سوالاتش را تماما در یک تاپیک خلاصه کرد و نیازمند یک بستر کامل و جامع است.
البته من کاملا از محدودیتهای چنین فروم بزرگی مطلع هستم و سختی های کار هم تا حدودی واقفم ولی از طرفی نباید کاربران تشنه خدمت انجمنهای مختلف اپل که واقعا به راهنمایی کاربران علاقه نشون میدن دلسرد کرد. خیلی از فرومهای دیگر از نداشتن چنین افرادی رنج می برند درحالیکه ما خیلی از آنها را در میان خودمان داریم.

به هرحال بنده درخواست میکنم که این موضوع با دیگر مدیران و همکاران محترم در میان گذاشته و آنرا مورد تحلیل و بررسی قرار دهید و مراتب را اعلام فرمائید.

با تشکر
پیام

pulp_152
21-06-2010, 19:26
اگر اسپم محسوب نمیشه ! dark life عزیز لطفا اینکه کی بشه کی نشه رو مطرح نکن .. گفتم که بنده دوست ندارم ... حالا شما بزار با این مسئله موافقت بشه که یک همکار از یک برند در هر بخش از کاربران فعال اون برند حضور داشته باشه و فقط هم قدرتش در بخش خودش باشه بعد در مورد اینکه کی باشه صحبت میکنیم تو بخش خودمون ...

مدیرانی مثل elfin ... alex و mojtaba با اینکه دیده نمیشن ولی حضور دارن مثلا همین مجید خیلی فعالیت داره اینجا ولی دیده نمیشه ...

صحبت سر اینه که یک همکار یا مدیر نباید تو همه بخش ها اختیار تام داشته باشه باید قدرتش محدود تر باشه و در بخش های مربوط به خودش فعالیت کنه .. اینجوری هم تمرکز بیشتر میشه و هم حرفه ای تر

یک همکار برای هر برند انتخاب بشه .. قدرتش رو هم تو بخش و برند خودش محدود بشه که فقط بتونه بخش خودش رو کنترل کنه ... یعنی جلوگیری از اسپم و این با نظر کاربران اون برند باشه...

مدیران هم راحت میشن و دردسرشون کمتر ...همین 3 مدیر که داریم میتونه کافی باشه ... فقط باید اشخاصی به عنوان همکار باشن که بتونن با قفل کردن و حذف پستها و در صورت نیاز گزارش به مدیران بالاتر از اسپم و کل کل و غیره در بخششون جلوگیری کنند ...

همکارانی مثل مجید که بدون تعصب فعالیت میکنند ...با اتفاق نظر بقیه یا رای گیری ..قدرتشون رو در بخش های مشاوره گوشی و نقد و بررسی معطوف کنند ... اینجوری هم همکار نیازی نیست هر روز سر بزنه و هم اینکه لازم نیست همه به همه جا سرک بکشن ...

.........................

اقا مجتبی برای بادا فکری نمیخوای بکنی؟ تو بخش سامسونگ ایجاد کنیم ؟

سوال دیگه بخش اندروید رو که درست کنید ؟ میشه مثل همین پاکت پیسی؟ یعنی گوشیهای اچ تی سی در کنار گوشیهای سامسونگ در بخش اندروید ؟

نظرت چیه که یک بخش جدا به عنوان برنامه کاربردی و بازی داشته باشیم !

به این صورت که در اون بخش 2 تاپیک مهم برای هر سیستم عامل ... .. اندروید .. ویندوز ... بادا ... سیمبین .. مک ...

یک تاپیک با عنوان بازی های این سیسستم عامل ..

و تاپیک دیگر برنامه کاربردی ...

تاپیک های مختلف با اسم های متفاوت رو هم کاربران میتونند خودشون ایجاد کنند ولی مهم نیستن ...

بخش های دیگرو هم از بازی و برنامه عاری کنید و منتقل کنید به همین بخش ... و همه بخش ها غیر از این بخش ... فقط مختص به معرفی و تبادل نظر در باره محصولات اون برندها باشه ...

Mojtaba N87
21-06-2010, 21:12
اگر اسپم محسوب نمیشه ! dark life عزیز لطفا اینکه کی بشه کی نشه رو مطرح نکن .. گفتم که بنده دوست ندارم ... حالا شما بزار با این مسئله موافقت بشه که یک همکار از یک برند در هر بخش از کاربران فعال اون برند حضور داشته باشه و فقط هم قدرتش در بخش خودش باشه بعد در مورد اینکه کی باشه صحبت میکنیم تو بخش خودمون ...

مدیرانی مثل elfin ... alex و mojtaba با اینکه دیده نمیشن ولی حضور دارن مثلا همین مجید خیلی فعالیت داره اینجا ولی دیده نمیشه ...

صحبت سر اینه که یک همکار یا مدیر نباید تو همه بخش ها اختیار تام داشته باشه باید قدرتش محدود تر باشه و در بخش های مربوط به خودش فعالیت کنه .. اینجوری هم تمرکز بیشتر میشه و هم حرفه ای تر

یک همکار برای هر برند انتخاب بشه .. قدرتش رو هم تو بخش و برند خودش محدود بشه که فقط بتونه بخش خودش رو کنترل کنه ... یعنی جلوگیری از اسپم و این با نظر کاربران اون برند باشه...

مدیران هم راحت میشن و دردسرشون کمتر ...همین 3 مدیر که داریم میتونه کافی باشه ... فقط باید اشخاصی به عنوان همکار باشن که بتونن با قفل کردن و حذف پستها و در صورت نیاز گزارش به مدیران بالاتر از اسپم و کل کل و غیره در بخششون جلوگیری کنند ...

همکارانی مثل مجید که بدون تعصب فعالیت میکنند ...با اتفاق نظر بقیه یا رای گیری ..قدرتشون رو در بخش های مشاوره گوشی و نقد و بررسی معطوف کنند ... اینجوری هم همکار نیازی نیست هر روز سر بزنه و هم اینکه لازم نیست همه به همه جا سرک بکشن ...

.........................

اقا مجتبی برای بادا فکری نمیخوای بکنی؟ تو بخش سامسونگ ایجاد کنیم ؟

سوال دیگه بخش اندروید رو که درست کنید ؟ میشه مثل همین پاکت پیسی؟ یعنی گوشیهای اچ تی سی در کنار گوشیهای سامسونگ در بخش اندروید ؟

نظرت چیه که یک بخش جدا به عنوان برنامه کاربردی و بازی داشته باشیم !

به این صورت که در اون بخش 2 تاپیک مهم برای هر سیستم عامل ... .. اندروید .. ویندوز ... بادا ... سیمبین .. مک ...

یک تاپیک با عنوان بازی های این سیسستم عامل ..

و تاپیک دیگر برنامه کاربردی ...

تاپیک های مختلف با اسم های متفاوت رو هم کاربران میتونند خودشون ایجاد کنند ولی مهم نیستن ...

بخش های دیگرو هم از بازی و برنامه عاری کنید و منتقل کنید به همین بخش ... و همه بخش ها غیر از این بخش ... فقط مختص به معرفی و تبادل نظر در باره محصولات اون برندها باشه ...

نه عزیز . چرا اسپم محسوب شه . این تاپیک رو زدیم تا صحبت های شما عزیزان رو بشنویم...

والا الآن هم همکارا تقسیم کار دارن و تو همه بخش ها دسترسی ندارن...بحث مدیر و همکار می تونه بعدا بررسی شه . فعلا می خوام رو بخش ها تمرکز کنیم - با توجه به زمان محدود و ضروریت - مرسی

=======
یکم در مورد بادا توضیح می دی؟ من در این مورد اطلاعاتم خیلی کمه! رو چه گوشی هایی هست؟
احتمال داره یک بخش برنامه و بازی برای سیستم عامل هایی مثل بادا و مائمو بزاریم.
=======
اگه بخش آندروئید از ویندوز جدا شه به این صورته که کلوپ پاکت پی سی می شه 2 شاخه . یکیش گوشی های ویندوز دار از هر برند و دیگری گوشی های آندروئید دار از هر برند
=======
هدف من هم جدا شدن بخش برنامه و بازی به طور کامل از کلوپ هاست.

راحت ترین راه همونه که تو پست 2 گذاشتم . که تا اینجا اکثرا موافق بودن.

gomnam23
21-06-2010, 21:45
اگه بخش آندروئید از ویندوز جدا شه به این صورته که کلوپ پاکت پی سی می شه 2 شاخه . یکیش گوشی های ویندوز دار از هر برند و دیگری گوشی های آندروئید دار از هر برند

تکبیـــــــــــــــــر!!!!! :31:

آقا زدی تو خال من هم کاملا موافقم. الان ما این مشکل رو با امنیا 2 داریم که با این که پاکت پی سی ولی تو بخش سامسونگه . هر چند بچه ها توش فعالن ولی به هر حال اگه بره تو بخش پاکت پی سی تخصصی تر میشه.

در ضمن یه پیشنهاد هم دارم که متوجه کاربرا هم میشه. الان رویه طوریه که زمانی که یه گوشی معرفی میشه توی همون تاپیک معرفی پرسش و پاسخ و برنامه و بازی همه اتفاقی میفته . به نظر من ما باید یه گوشی رو که معرفی کردیم اون تاپیک فقط واسه معرفی باشه و هیچ حرف دیگه ای توش زده نشه. مشکلی که الان داریم تو 20 صفحه اول هر تاپیک شونصد نفر پرسیدن این گوشی کی وارد میشه؟چنده؟...... و این جوری کسی که قصد خرید داره به سختی میتونه تمامی اطلاعات رو به صورت منسجم ببینه.

بعدشم اینکه من( حالا مگه کی هستی تو:20:) با مدیریت جدا موافقم یه نوکیایی مدیر نوکیا . یه سامسونگی مدیر سامسونگ.....

یه پیشنهاد دیگه هم دارم که بعید می دونم دوستش داشته باشید اینه که به هر حال و در هر صورت کل کل پیش میاد و باید هم پیش بیاد پس خوبه یه جایی واسه این کار تعبیه بشه و بچه ها در یه محدوده تا یه خط قرمزی هر چقدر خواستن کل کل کنن..

فعلا همینا بود تا بعععععد ...................:46:

AryanLand
21-06-2010, 22:08
مخلصیم علی جان.

----

سلام.

با احترام به نظر تمام دوستان من متوجه نمیشم که چرا باید HTC از دیگر برندهای ویندوز موبایل جدا بشه؟من فکر میکنم با این کار فقط حجم رو بالا میبریم چون برنامه ها و مسائل و مباحث ویندوز موبایل یا آندروید تقریبا" (و نه همشون) رو تمام یا بهتره بگم اکثر گوشیهای با سیستم عامل مشابه جواب میده و حالا شما مثلا" یک برنامه داری که روی همه برندها کار میکنه باید تو تمام تاپیکها و.........معرفی کنید.دوستانی که رو برندهای متفاوت مشکلات مشابه دارن اگر تو قسمت برند خودشون مشکلشون حل نشه شاید اصلا" قادر به حل مشکلشون نشن در حالی که مثلا" تو یه برند دیگه همین مشکل بوده و راه حلش هم مطرح شده باشه.و.......
اما با این موافقم که ویندوز موبایل,آندروید و مک از هم سوا بشه چون سه تا مقوله کاملا" متفاوت هستن.

آندورید تخصصی هست اما من فکر نمیکنم دلیل خوبی باشه برای اینکه روش کار نکنیم.ویندوز موبایل هم تخصصی هست همونطور که مک و سیمبیان هم تخصصی هستن.برای اینکه بهتر بتونم منظورم رو برسونم خودم رو مثال میزنم من تا الان هیچ برنامه ای از سیمبیان رو نصب نکردم.بلد هم نیستم و شاید کلا" 20 ساعت با گوشیهای جاوا و سیمبیان کار نکرده باشم اما دلیل نمیشه تا آخر عمرم هم نتونم باهاشون کار کنم و نتونم ریزه کاریهاش رو یاد بگیرم.
بنظر من تو این مورد باید ترس رو بزاریم کنار و بریم جلو اما در مورد فرمایشات دوستمون تیتانیوم باهاشون موافقم ,کار خیلی سختیه اما به هر حال باید از یه جا شروع بشه دیگه.
در مورد اینکه رامهای آمده برای آندروید تو هر مدل خاص خیلی هست هم قبول,اما مگه تو ویندوز موبایل اینطوری نیست؟شما همین الان یه سر به XDA بزنید ببینید برای هر مدل گوشی چقدر رام مختلف وجود داره اما هر کسی با توجه به نیازش و توضیحات سازنده و ریویوی استفاده کننده ها بهترین رو که نیازش رو برطرف میکنه نصب میکنه.
به هر حال امیدوارم هر اتفاقی میفته به سود و برای پیشرفت فروم موثر باشه.:11:

pulp_152
21-06-2010, 22:11
=======
یکم در مورد بادا توضیح می دی؟ من در این مورد اطلاعاتم خیلی کمه! رو چه گوشی هایی هست؟
احتمال داره یک بخش برنامه و بازی برای سیستم عامل هایی مثل بادا و مائمو بزاریم.

راحت ترین راه همونه که تو پست 2 گذاشتم . که تا اینجا اکثرا موافق بودن.

بقیه قسمت هارو جواب نمیدم یعنی اینکه موافقم . ولی یادتون نره !

بادا سیستم عامل اختصاصی سامسونگ هستش ! که هزینه بسیار بالایی روش شده .. بسیار گرافیکی هستش و گوشیهای خیلی خوبی رو هم متوجهش میکنه .. و برای همه برندها هم هست اگر اشتباه نکنم متن باز هستش که ال جی یکی از اونهاییست که بر پایه این سیستم عامل گوشی میده بیرون ..

از لحاظ سرعت و انعطاف پذیری بسیار خوبه ..

فروشگاه مخصوص ایران هم داره ... که تا کنون 900 برنامه و بازی در سایت اصلی انگلیسی برای دانلود موجوده ...

بازیهای با حجم 200 تا 300 مگابایت هم داره ...

گوشیش هم به تازگی وارد ایران شده که wave باشه ...

total_overdose
21-06-2010, 23:42
سلام
منم نظرم رو این حرف که برای هر برند یا سیستم عامل یه مدیر از کاربرای فعال یا ... یا حتی یک کابر عادی که واقعا وارد باشه استفاده کنید خوبه که مدیریت بخش مربوطه رو چک کنه.
به قول قدیمیا به ریش نیست به ریشست:31:
خیلی از افراد تو این انجمن هستند که واقعا تو یسری چیزا واردن ولی اینجا کاربر معمولین.
مجتبی کاکو این فرهاد با یوزر johnypersion واقعا برای مدیریت آندروید و یا موتورولا وارده.البته تو خیلی از فروم های خوب هم مدیر و اینجا یک کاربره.هر کسیم که باهاش آشنایی داره به غیر از من 100 درصد تاییدش میکنه.مخ آندرویده:31:

titanium_zarin
21-06-2010, 23:50
آندورید تخصصی هست اما من فکر نمیکنم دلیل خوبی باشه برای اینکه روش کار نکنیم.ویندوز موبایل هم تخصصی هست همونطور که مک و سیمبیان هم تخصصی هستن.برای اینکه بهتر بتونم منظورم رو برسونم خودم رو مثال میزنم من تا الان هیچ برنامه ای از سیمبیان رو نصب نکردم.بلد هم نیستم و شاید کلا" 20 ساعت با گوشیهای جاوا و سیمبیان کار نکرده باشم اما دلیل نمیشه تا آخر عمرم هم نتونم باهاشون کار کنم و نتونم ریزه کاریهاش رو یاد بگیرم.
بنظر من تو این مورد باید ترس رو بزاریم کنار و بریم جلو اما در مورد فرمایشات دوستمون تیتانیوم باهاشون موافقم ,کار خیلی سختیه اما به هر حال باید از یه جا شروع بشه دیگه.
در مورد اینکه رامهای آمده برای آندروید تو هر مدل خاص خیلی هست هم قبول,اما مگه تو ویندوز موبایل اینطوری نیست؟شما همین الان یه سر به XDA بزنید ببینید برای هر مدل گوشی چقدر رام مختلف وجود داره اما هر کسی با توجه به نیازش و توضیحات سازنده و ریویوی استفاده کننده ها بهترین رو که نیازش رو برطرف میکنه نصب میکنه.

بله ...كاملا درسته ...ولي اروم اروم...
اخه شما xda رو مثال ميزنيد ...تا جايي كه من با انگليسي ضعيفم ديدم اين سايت فقط مربوط به موبايل هست ...
اما اينجا همه چيزه ...
من از اين لحاظ ميگم چون تخصصي هست سخته ...
الان توي انجمن اندرويد ككه فقط دوستان اندرويدي ميان ...با اينكه خيلي چيزا رو ميدونن باز بايد بهشون بگي كه بريد اينجا رو بخونيد ...
حالا اگه اينجا فقط بحث بازي و برنامه باشه يه چيزه ...
اگه بحث همه چيزياندرويد باشه يه چيز ديگه ...

AryanLand
22-06-2010, 00:58
اخه شما xda رو مثال ميزنيد ...تا جايي كه من با انگليسي ضعيفم ديدم اين سايت فقط مربوط به موبايل هست ...
اما اينجا همه چيزه ...
الان توي انجمن اندرويد ككه فقط دوستان اندرويدي ميان ...با اينكه خيلي چيزا رو ميدونن باز بايد بهشون بگي كه بريد اينجا رو بخونيد ...

سلام.

من عرض کردم که فرمایشاتتون کاملا" درسته اما من فکر میکنم با کاربرهای علاقه مندی که اینجا هست مثل خود شما(اینکه از کجا اینجوری نتیجه گرفتم شما خودت یکی 2 روز پیش فرمودی هنوز X10 رو نگرفتی اما همه دیدن یکی از کسانی هستید که مشکلات اون تاپیک رو حل میکنید)میتونیم با کمک هم آهسته آهسته راه اندازیش کنیم.و این خودش باعث ارتقای Rank فروم میشه.(چون مراجعه کنندها بیشتر میشن).اون XDA رو که مثال زدم واسه حجم رامهای موجود برای مدل های مختلف ویندوز موبایل بود.
در آخر باز هم عرض میکنم که نظر جمع حتما" نظر بهتری هست .
:10::11:

Mojtaba N87
22-06-2010, 12:45
تکبیـــــــــــــــــر!!!!! :31:

آقا زدی تو خال من هم کاملا موافقم. الان ما این مشکل رو با امنیا 2 داریم که با این که پاکت پی سی ولی تو بخش سامسونگه . هر چند بچه ها توش فعالن ولی به هر حال اگه بره تو بخش پاکت پی سی تخصصی تر میشه.

در ضمن یه پیشنهاد هم دارم که متوجه کاربرا هم میشه. الان رویه طوریه که زمانی که یه گوشی معرفی میشه توی همون تاپیک معرفی پرسش و پاسخ و برنامه و بازی همه اتفاقی میفته . به نظر من ما باید یه گوشی رو که معرفی کردیم اون تاپیک فقط واسه معرفی باشه و هیچ حرف دیگه ای توش زده نشه. مشکلی که الان داریم تو 20 صفحه اول هر تاپیک شونصد نفر پرسیدن این گوشی کی وارد میشه؟چنده؟...... و این جوری کسی که قصد خرید داره به سختی میتونه تمامی اطلاعات رو به صورت منسجم ببینه.

بعدشم اینکه من( حالا مگه کی هستی تو:20:) با مدیریت جدا موافقم یه نوکیایی مدیر نوکیا . یه سامسونگی مدیر سامسونگ.....

یه پیشنهاد دیگه هم دارم که بعید می دونم دوستش داشته باشید اینه که به هر حال و در هر صورت کل کل پیش میاد و باید هم پیش بیاد پس خوبه یه جایی واسه این کار تعبیه بشه و بچه ها در یه محدوده تا یه خط قرمزی هر چقدر خواستن کل کل کنن..

فعلا همینا بود تا بعععععد ...................:46:

مرسی بابت پیشنهاداتتون.

تاپیک ها رو نظم دهی می کنیم و همه پاکت پیسی ها می رن بخش های خودشون

در مورد تاپیک معرفی هم هدف چیزیه که شما گفتید ولی دیگه کاریش نمی شه کرد.نمیشه گفت کسی سوال نکنه . رویه اینه که وقتی گوشی به بازار بیاد اگه تاپیک اولیه شلوغ باشه قفلش می کنیم و تاپیک جدید می زنیم . همین کار رو با آیفون 4 و ان8 انجام خواهیم داد.

مدیریت جداگانه که امکانش نیست . اگه همکار منظورتونه که تا جای امکان سعی بر این خواهد بود . ولی نمی شه گفت سامسونگی یا نوکیایی! برای مثال من الآن نوکیا دارم ممکنه 2 ماه دیگه سامسونگ بگیرم می شم سامسونگی! اگه تعصبی در کار نباشه این چیزا مطرح نیست...
یکی از مسائلی که بیشترین مشکل رو بوجود آورده همین تعصب بعضی دوستانه ...حتما دلیل نداره یک برند تو همه مسائل بهتر باشه! بحث سلیقه رو که نمیشه به زور القا کرد! یا حسی که گوشی به آدم می ده

در مورد بخش کل کل که امکانش نیست و زده نشه خیلی بهتره! همینجوری بعضی اوقات کار به توهین ها و فحش های بدی می رسه چه برسه که این مسائل آزاد باشه...نظارت رو این بخش هم خیلی سخته...

مرسی :11:

سلام.

با احترام به نظر تمام دوستان من متوجه نمیشم که چرا باید HTC از دیگر برندهای ویندوز موبایل جدا بشه؟من فکر میکنم با این کار فقط حجم رو بالا میبریم چون برنامه ها و مسائل و مباحث ویندوز موبایل یا آندروید تقریبا" (و نه همشون) رو تمام یا بهتره بگم اکثر گوشیهای با سیستم عامل مشابه جواب میده و حالا شما مثلا" یک برنامه داری که روی همه برندها کار میکنه باید تو تمام تاپیکها و.........معرفی کنید.دوستانی که رو برندهای متفاوت مشکلات مشابه دارن اگر تو قسمت برند خودشون مشکلشون حل نشه شاید اصلا" قادر به حل مشکلشون نشن در حالی که مثلا" تو یه برند دیگه همین مشکل بوده و راه حلش هم مطرح شده باشه.و.......
اما با این موافقم که ویندوز موبایل,آندروید و مک از هم سوا بشه چون سه تا مقوله کاملا" متفاوت هستن.

مرسی عزیز بابت نظرات خوبت.

تا اینجا تصمیم شد که واسه HTC کلوپ جدا نزنیم و فقط ویندوز رو از آندروئید جدا کنیم...

واسه آندروئید هم من موافقم با شما . می خوایم از بخش برنامه و بازیش شروع کنیم . ببینیم به کجا می رسه . با همکاری همه اساتید...

بقیه قسمت هارو جواب نمیدم یعنی اینکه موافقم . ولی یادتون نره !

بادا سیستم عامل اختصاصی سامسونگ هستش ! که هزینه بسیار بالایی روش شده .. بسیار گرافیکی هستش و گوشیهای خیلی خوبی رو هم متوجهش میکنه .. و برای همه برندها هم هست اگر اشتباه نکنم متن باز هستش که ال جی یکی از اونهاییست که بر پایه این سیستم عامل گوشی میده بیرون ..

از لحاظ سرعت و انعطاف پذیری بسیار خوبه ..

فروشگاه مخصوص ایران هم داره ... که تا کنون 900 برنامه و بازی در سایت اصلی انگلیسی برای دانلود موجوده ...

بازیهای با حجم 200 تا 300 مگابایت هم داره ...

گوشیش هم به تازگی وارد ایران شده که wave باشه ...

سیستم خوبی خواهد شد!

این نکته رو هم با تیم به مشورت می ذاریم . ولی اگه الآن هم اضافه نشه در صورت اومدن و استقبال تو انجمن واسش یه فکری می کنیم.

روند این انجمن طوریه که عرضه رو به نسبت تقاضا تنظیم می کنیم...

اگه محدودیت نداشتیم عرضه رو باز می ذاشتیم...(خودمم نفهمیدم : دی )

سلام
منم نظرم رو این حرف که برای هر برند یا سیستم عامل یه مدیر از کاربرای فعال یا ... یا حتی یک کابر عادی که واقعا وارد باشه استفاده کنید خوبه که مدیریت بخش مربوطه رو چک کنه.
به قول قدیمیا به ریش نیست به ریشست:31:
خیلی از افراد تو این انجمن هستند که واقعا تو یسری چیزا واردن ولی اینجا کاربر معمولین.
مجتبی کاکو این فرهاد با یوزر johnypersion واقعا برای مدیریت آندروید و یا موتورولا وارده.البته تو خیلی از فروم های خوب هم مدیر و اینجا یک کاربره.هر کسیم که باهاش آشنایی داره به غیر از من 100 درصد تاییدش میکنه.مخ آندرویده:31:

ای بابا من فردا استفا می دم اصلا :دی

مرسی از معرفی این دوستمون :)

Mojtaba N87
22-06-2010, 12:47
اما اينجا همه چيزه ...

فعلا با بحث برنامه و بازی شروع می کنیم. بالاخره نباید دست رو دست بذاریم... :20:

سلام.

من عرض کردم که فرمایشاتتون کاملا" درسته اما من فکر میکنم با کاربرهای علاقه مندی که اینجا هست مثل خود شما(اینکه از کجا اینجوری نتیجه گرفتم شما خودت یکی 2 روز پیش فرمودی هنوز X10 رو نگرفتی اما همه دیدن یکی از کسانی هستید که مشکلات اون تاپیک رو حل میکنید)میتونیم با کمک هم آهسته آهسته راه اندازیش کنیم.و این خودش باعث ارتقای Rank فروم میشه.(چون مراجعه کنندها بیشتر میشن).اون XDA رو که مثال زدم واسه حجم رامهای موجود برای مدل های مختلف ویندوز موبایل بود.
در آخر باز هم عرض میکنم که نظر جمع حتما" نظر بهتری هست .
:10::11:

خیلی خوشحالم که کاربرانی مثل شما عزیزان هنوز فعالیت دارن :11:

Mojtaba N87
22-06-2010, 13:26
دوستان خوبم. با توجه به نظرات جمع و بحث های انجام شده این جمع بندی اولیه رو می ذارم اینجا :

=======
بخش کلوپ ها ، دو بخش زیر اضاف می شه :

---|ویندوز موبایل
---|آندروئید

بعد از انتقال تاپیک ها و تقسیم اونها ، بخش پاکت پی سی حاضر می تونه حذف بشه

==========
در بخش برنامه و بازی :

---|ویندوز موبایل
---|آیفون
---|آندروئید
---|سایر سیستم عامل ها

Alamate Soal
22-06-2010, 14:05
مجتبي جان اگه براي ويندوز موبايل بخش مجزا بزنين توش قراره چه نوع تاپيك هايي ايجاد بشه ؟ بحث و بررسي و آپديت و . . . ؟ يا بازي و نرم افزار هم قراره بزارين ؟

اگه بازي و نرم افزار رو هم در همين بخش جديد بزارين بهتره . ورودي بخش بازي ها هم تابلو ميزنين كه بازي هاي ويندوز موبايل تو اون بخش جديد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا ميشه يه انجمن جديد براي پاكت پي سي در تالار موبايل و پاكت پي سي ايجاد كرد كه هم شامل چيزهاي سخت افزاري و دستگاه ها و گوشي ها و قيمت و . . . باشه . هم بخش هاي بازي و نرم افزار هاي ويندوز موبايل و آندروئيد رو داشته باشه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ميشه اون قسمتي كه قراره نرم افزار و آندروئيد و ويندوز موبايل باشه رو زير مجموعه همين انجمن قرار داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mojtaba N87
22-06-2010, 15:26
مجتبي جان اگه براي ويندوز موبايل بخش مجزا بزنين توش قراره چه نوع تاپيك هايي ايجاد بشه ؟ بحث و بررسي و آپديت و . . . ؟ يا بازي و نرم افزار هم قراره بزارين ؟

اگه بازي و نرم افزار رو هم در همين بخش جديد بزارين بهتره . ورودي بخش بازي ها هم تابلو ميزنين كه بازي هاي ويندوز موبايل تو اون بخش جديد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا ميشه يه انجمن جديد براي پاكت پي سي در تالار موبايل و پاكت پي سي ايجاد كرد كه هم شامل چيزهاي سخت افزاري و دستگاه ها و گوشي ها و قيمت و . . . باشه . هم بخش هاي بازي و نرم افزار هاي ويندوز موبايل و آندروئيد رو داشته باشه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ميشه اون قسمتي كه قراره نرم افزار و آندروئيد و ويندوز موبايل باشه رو زير مجموعه همين انجمن قرار داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام عمو. می بینم که طرفدار پاکت پی سی شدی اساسی :21:

اگه بشه یه سربرگ زد برای پاکت پیسی و آیفون ، برنامه و بازی و همه چیش میاد زیر مجموعه همین...

ولی اگه این کار عملی نباشه ( از نظر محدودیت انجمن و نظر ادمین ) ، کلوپ ویندوز و آندروئید جدا می شه و بخش برنامه و بازیش هم به بخش برنامه و بازی هایی که الآن داریم اضافه می شه . خوبه؟

arash s.b
22-06-2010, 15:50
سلام
به نظر من بر اساس برندها دسته بندی بشه بهتره.
مثلا برند apple دارای یه بخش جداگانه برای خودش باشه. بعد هر تولیداتی که داره اعم از iphone , mac ,itunes ,news , support , ipad, ... درون اون قرار بگیرند.
و دوباره هر بخش برای خودش زیر مجموعه دار بشه. مثلا زیر مجموعه های iphone نرم افزار و game , ... باشند.
متعاقبا هر برند سرپرست خودش رو خواهد داشت. و هر زیر مجموعه توسط یک معاون(همکار) کنترل خواهد شد.
و دیگه هیچ کس به خودش اجازه نخواهد داد تا در بخش دیگری دخالت کند.
طرح بالا که توسط آقا مجتبی ارائه شد خیلی کلی به نظر میرسه. و مثلا یک همکار بخش موبایل در تمام قسمت ها می تواند دخالت بی جا داشته باشد. و اینگونه نظم به راحتی بر هم می خورد.
این جوری هم منظم تره هم قانون مند تره.
با تشکر:11:

Alamate Soal
22-06-2010, 18:15
سلام عمو. می بینم که طرفدار پاکت پی سی شدی اساسی :21:

اگه بشه یه سربرگ زد برای پاکت پیسی و آیفون ، برنامه و بازی و همه چیش میاد زیر مجموعه همین...

ولی اگه این کار عملی نباشه ( از نظر محدودیت انجمن و نظر ادمین ) ، کلوپ ویندوز و آندروئید جدا می شه و بخش برنامه و بازیش هم به بخش برنامه و بازی هایی که الآن داریم اضافه می شه . خوبه؟

كو آخه ؟ هنوز بخاري پا نشده كه از رفيق مشهديم :31:

====

به عقيده من هر تغيري براي گسترش انجمن موبايل بايد در درجه اول شامل پاكت پي سي باشه كه اسم تالار گذاشته شده " [موبایل و PocketPc] " ولي سهم پاكت پي سي فقط يه زير مجموعه كوچيك هست !

امروزه ارائه مدل هاي جديد و ارزان قيمت پاكت پي سي باعث گسترش استفاده از اين وسيله در بين كاربران شده است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] طوري كه در آينده نزديك شاهد استفاده از اين وسيله بين تمام اگشار جامعه خواهيم بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پس نياز به توسعه و گسترش اين بخش در انجمن ضروري به نظر ميرسد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مجتبي جان بايد عرض كنم كه چندتا كار ميشه براي گسترش قسمت پاكت پي سي كرد يكيش اين هست كه در تالار موبايل و Pocket Pc يك انجمن كاملا جدا براي پاكت پي سي ايجاد بشه كه خودش داراي زير مجوعه هاي " بازي " " نرم افزار " و " سيستم عامل " و " مشاوره خريد پاكت پي سي " باشه كه تاپيك هاي لازم در اونها زده بشن و تاپيك هاي فعلي به اونها منتقل بشن .

اينطور هم كه من فهميدم پيشنهاد خودت اينه كه بخش هاي جديد براي آيفون و آندروئيد و ويندوز موبايل ايجاد بشه توي هر كدوم تاپيك هاي لازم براي بازي و نرم افزار و آپديت ها و . . . زده بشه :20:

ولي بايد عرض كنم كه من فكر ميكنم بهتره مثلا در بخش بازي ها كه مسلمان اكثر بازي ها براي ويندوز موبايل خواهد بود يكي دو تا تاپيك هم براي آندروئيد و آيفون ميزنيم ديگه :46:

Vallio
22-06-2010, 18:16
میگم چرا آیفون ؟ بذارید مکینتاش ! دلیلشو لازمه بگم ؟

اینطوری :

==========
در بخش برنامه و بازی :

---|ویندوز موبایل
---|مکینتاش
---|آندروئید
---|سایر سیستم عامل ها

یا :

==========
در بخش برنامه و بازی :

---|ویندوز موبایل
---|آیفون ( مکینتاش )
---|آندروئید
---|سایر سیستم عامل ها

S@nti@go_s&k
22-06-2010, 23:06
بسم الله الرحمن الرحیم و بهی نستعین :دی

واااااااای خدا چقدر گرم بود این بند 38 آقا یه فکری هم برای این بن شده ها بکنید بنده خداها گناه دارن

با تشکر از شما میخوام بگم که برو بچ سامی به اینجانب لطف دارن :31: از اینا که مجتبی دوست داره:31::31:

چند تا از بهترین کاربرای فعال ( به اسم فعال نه ....................واقعانه واقعنی:31: ) همین بچه های سامی هستن

بعدشم اگر قراره کسی مدیر شه کی بهتر از من برات میمیره :دی

کی بهتر از امیر :31: هم قدیمی تر از ماست هم پیشکسوته هم بچه خوب با ادب مومن تحصیلکرده با خدا نماز خون :31:

هرچی بگم کم گفتم خلاصه امیر هست محمد هم اطلاعات سیپیوایش خوبه حسن خدا بیامرز :دی تو قسمت دوربین خوبه

مسیحم خوبه :دی امین اخباراش خیلی خوبه همه خوبن فاز محبت گرفتم :دی

از مجتبی هم ممنون که اینقدر فعالیت میکنه که همرو یا هم آشتی بده ولی خوب یه سریا نمیخوان از همین فن بویای .....

لااله الا لا :دی

یه پیشنهادم من بدم

البته قبلا( 1سال پیش )این پیشنهادو به خود آق مجتبی گفتم ولی تا الان خبری ازش نشده

اونم اینه که اخبارای موبایلو چند نفر بشن یه تیم درست شه هم فعالیتشون خوب باشه هم زبانشون خوب باشه هم

دسترسی به اخبارشون خوب باشه اخبارای به روز به ثانیرو که حتی رو یه سری از سایتای خارجی نیومده رو روی صفحه اصلی سایت

قرار بدیم چون الان اخبارای موبایل و خود موبایل تو ایران و دنیا خیلی طرفدار داره اگر بشه با ادمین صحبت کنین و اخبارهارو به غیر از

انجمن اخبار گوشیها اینجا هم قرار داده بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخیلی عالی میشه میشه یه engadget موبایل فارسی

اسلام علیکم و رحمت الله.

AryanLand
23-06-2010, 01:29
سلام.

با احترام به نظر تمام دوستان .
من فکر میکنم اگر بعد از سوا کردن ویندوز,آندروید و مک تو کلوپ هر کردوم زیر مجموعه هایی قرار بدید که دسترسی کاربران به نیازشون راحتتر بشه خوبه.
مثلا" تو بخش ویندوز موبایل بخش نرم افزار قرار داده بشه و در بخش نرم افزار زیر مجموعهایی مثل نرم افزارهای کانتکت,نرم افزارهای سیستمی,نرم افزارهای اینترنت,نرم افزارهای Today Plagin و.....
توبخش ویندوز موبایل بخشی بنام رام و آپگرید باشه و داخل اون زیر موجموعه هایی به نام گوشیهای مختلف مثلا" رام و آپگرید HD2 رام و آپگرید Diamond ,Diamond2 ,Omnia,omnia2 ,و.......
که هر کاربری با مراجعه به قسمت مربوط به نرم افزاری که دنبالشه یا برای رام به همون قسمت گوشی خودش و....بتونه به راحتی اونچیزی رو که میخواد و بهش علاقه داره پیدا کنه.اینجوری مثلا" من رام HD2 میخوام نیازی نیست 200 صفحه بگردم دنبال یک کیبوردم نیاز نیست 200 صفحه بگردم و......به راحتی به اون چیزی که میخوام میرسم.
حالا بعد از این هر نرم افزار جدیدی اومد توقسمت خودش معرفی میشه و هر صحبتی در مورد اون نرم افزار بود تو همون بخش معرفی خودش انجام میشه و.......
البته این قسمتها رو من مثال زدم و میشه با یه کم صبر و حوصله یه نظمی به کلوپ گوشیها داده بشه که بینظیر باشه.:11:

Mojtaba N87
23-06-2010, 02:00
سلام
به نظر من بر اساس برندها دسته بندی بشه بهتره.
مثلا برند apple دارای یه بخش جداگانه برای خودش باشه. بعد هر تولیداتی که داره اعم از iphone , mac ,itunes ,news , support , ipad, ... درون اون قرار بگیرند.
و دوباره هر بخش برای خودش زیر مجموعه دار بشه. مثلا زیر مجموعه های iphone نرم افزار و game , ... باشند.
متعاقبا هر برند سرپرست خودش رو خواهد داشت. و هر زیر مجموعه توسط یک معاون(همکار) کنترل خواهد شد.
و دیگه هیچ کس به خودش اجازه نخواهد داد تا در بخش دیگری دخالت کند.
طرح بالا که توسط آقا مجتبی ارائه شد خیلی کلی به نظر میرسه. و مثلا یک همکار بخش موبایل در تمام قسمت ها می تواند دخالت بی جا داشته باشد. و اینگونه نظم به راحتی بر هم می خورد.
این جوری هم منظم تره هم قانون مند تره.
با تشکر:11:

سلام آرش جان.

ما فقط مسئول گوشی ها هستیم...یعنی از مجموعه اپل آیفون رو می تونیم مانور بدیم ...

بخش جداگانه اپل فکر نمی کنم مقدور باشه...

كو آخه ؟ هنوز بخاري پا نشده كه از رفيق مشهديم :31:

====

به عقيده من هر تغيري براي گسترش انجمن موبايل بايد در درجه اول شامل پاكت پي سي باشه كه اسم تالار گذاشته شده " [موبایل و PocketPc] " ولي سهم پاكت پي سي فقط يه زير مجموعه كوچيك هست !

امروزه ارائه مدل هاي جديد و ارزان قيمت پاكت پي سي باعث گسترش استفاده از اين وسيله در بين كاربران شده است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] طوري كه در آينده نزديك شاهد استفاده از اين وسيله بين تمام اگشار جامعه خواهيم بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پس نياز به توسعه و گسترش اين بخش در انجمن ضروري به نظر ميرسد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مجتبي جان بايد عرض كنم كه چندتا كار ميشه براي گسترش قسمت پاكت پي سي كرد يكيش اين هست كه در تالار موبايل و Pocket Pc يك انجمن كاملا جدا براي پاكت پي سي ايجاد بشه كه خودش داراي زير مجوعه هاي " بازي " " نرم افزار " و " سيستم عامل " و " مشاوره خريد پاكت پي سي " باشه كه تاپيك هاي لازم در اونها زده بشن و تاپيك هاي فعلي به اونها منتقل بشن .

اينطور هم كه من فهميدم پيشنهاد خودت اينه كه بخش هاي جديد براي آيفون و آندروئيد و ويندوز موبايل ايجاد بشه توي هر كدوم تاپيك هاي لازم براي بازي و نرم افزار و آپديت ها و . . . زده بشه :20:

ولي بايد عرض كنم كه من فكر ميكنم بهتره مثلا در بخش بازي ها كه مسلمان اكثر بازي ها براي ويندوز موبايل خواهد بود يكي دو تا تاپيك هم براي آندروئيد و آيفون ميزنيم ديگه :46:

من شیرازیم : دی

====
اگر موافقت شه که بخشی جدا زده بشه ، یک بخش پاکت پی سی و آیفون می ذاریم که برنامه و بازی هاش هم تو همونجا باشه! کامل می شه

آندروئید و آیفون رو دست کم گرفتیا :دی

میگم چرا آیفون ؟ بذارید مکینتاش ! دلیلشو لازمه بگم ؟

اینطوری :

یا :

موافقم :40:

Mojtaba N87
23-06-2010, 02:03
بسم الله الرحمن الرحیم و بهی نستعین :دی

واااااااای خدا چقدر گرم بود این بند 38 آقا یه فکری هم برای این بن شده ها بکنید بنده خداها گناه دارن

با تشکر از شما میخوام بگم که برو بچ سامی به اینجانب لطف دارن :31: از اینا که مجتبی دوست داره:31::31:

چند تا از بهترین کاربرای فعال ( به اسم فعال نه ....................واقعانه واقعنی:31: ) همین بچه های سامی هستن

بعدشم اگر قراره کسی مدیر شه کی بهتر از من برات میمیره :دی

کی بهتر از امیر :31: هم قدیمی تر از ماست هم پیشکسوته هم بچه خوب با ادب مومن تحصیلکرده با خدا نماز خون :31:

هرچی بگم کم گفتم خلاصه امیر هست محمد هم اطلاعات سیپیوایش خوبه حسن خدا بیامرز :دی تو قسمت دوربین خوبه

مسیحم خوبه :دی امین اخباراش خیلی خوبه همه خوبن فاز محبت گرفتم :دی

از مجتبی هم ممنون که اینقدر فعالیت میکنه که همرو یا هم آشتی بده ولی خوب یه سریا نمیخوان از همین فن بویای .....

لااله الا لا :دی

یه پیشنهادم من بدم

البته قبلا( 1سال پیش )این پیشنهادو به خود آق مجتبی گفتم ولی تا الان خبری ازش نشده

اونم اینه که اخبارای موبایلو چند نفر بشن یه تیم درست شه هم فعالیتشون خوب باشه هم زبانشون خوب باشه هم

دسترسی به اخبارشون خوب باشه اخبارای به روز به ثانیرو که حتی رو یه سری از سایتای خارجی نیومده رو روی صفحه اصلی سایت

قرار بدیم چون الان اخبارای موبایل و خود موبایل تو ایران و دنیا خیلی طرفدار داره اگر بشه با ادمین صحبت کنین و اخبارهارو به غیر از

انجمن اخبار گوشیها اینجا هم قرار داده بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخیلی عالی میشه میشه یه engadget موبایل فارسی

اسلام علیکم و رحمت الله.

به به! رفیق از بند آزاد شده! من یه پنکه فرستاده بودم بند شما ولی نرسید ! مارکش سامسونگ بود :پی

خب! پیشنهادت بسیار عالیه! این دفعه دیگه دنبالش رو می گیریم و تو هم می شی مسئولش! ولی یک مشکل بسیاااااااااااار بزرگ!

اینکه تو زیاد بن می شی! یهو دیدیم وسط که پروژه بزرگ بن شدی یا خودم اخطار دادم گفتم بنت کنن! تکلیف چیه؟ :21:

سلام.

با احترام به نظر تمام دوستان .
من فکر میکنم اگر بعد از سوا کردن ویندوز,آندروید و مک تو کلوپ هر کردوم زیر مجموعه هایی قرار بدید که دسترسی کاربران به نیازشون راحتتر بشه خوبه.
مثلا" تو بخش ویندوز موبایل بخش نرم افزار قرار داده بشه و در بخش نرم افزار زیر مجموعهایی مثل نرم افزارهای کانتکت,نرم افزارهای سیستمی,نرم افزارهای اینترنت,نرم افزارهای Today Plagin و.....
توبخش ویندوز موبایل بخشی بنام رام و آپگرید باشه و داخل اون زیر موجموعه هایی به نام گوشیهای مختلف مثلا" رام و آپگرید HD2 رام و آپگرید Diamond ,Diamond2 ,Omnia,omnia2 ,و.......
که هر کاربری با مراجعه به قسمت مربوط به نرم افزاری که دنبالشه یا برای رام به همون قسمت گوشی خودش و....بتونه به راحتی اونچیزی رو که میخواد و بهش علاقه داره پیدا کنه.اینجوری مثلا" من رام HD2 میخوام نیازی نیست 200 صفحه بگردم دنبال یک کیبوردم نیاز نیست 200 صفحه بگردم و......به راحتی به اون چیزی که میخوام میرسم.
حالا بعد از این هر نرم افزار جدیدی اومد توقسمت خودش معرفی میشه و هر صحبتی در مورد اون نرم افزار بود تو همون بخش معرفی خودش انجام میشه و.......
البته این قسمتها رو من مثال زدم و میشه با یه کم صبر و حوصله یه نظمی به کلوپ گوشیها داده بشه که بینظیر باشه.:11:

والا اینجوری خیلی خوبه . ولی خیلی زیر مجموعه می شه...
با بخش جدا که نرم افزار و بازی هم خودش داشته باشه موافقم (اگه ادمین هم اوکی بدن) ولی اینکه برای نرم افزار و بازی هم زیر مجموعه بذاریم خیلی زیاد می شه...

در هر حال بررسی می کنیم و به بالاتر انتقال می دیم .

مرسی :11:

SIMON137
23-06-2010, 12:02
مشکل اینه که نمیشه تو این بخش به چیزای دیگه پرداخت
اگر میشد یه انجمن زد به نام iOS که تمامی i هارو ساپورت می کرد خیلی عالی میشد

SIMON137
23-06-2010, 18:09
ولی حداقل یک زیر مجموعه برای برنامه ها و بازی های آیفون ایجاد کنید ، خداییش بیشترین برنامه و بازی رو داره

S@nti@go_s&k
23-06-2010, 19:24
یه پیشنهاد دیگه هم دارم اونم اینه که این تایپیک نره رو صفحه 10_20 خواهشا

هر چی زودتر بهتر چند روز دیگه تابستون تموم میشه بچه ها میخوان برن مدرسه اینجا دیگه کسی پیداش نمیشه تا چند وقت

سلام :دی

Legend
23-06-2010, 22:32
سلام به همه کاربران عزیز و زحمتکش

طی این مدت با خوندن نظرات شما دوستان و با در نظر گرفتن محدودیت های انجمن، ترکیب آتی انجمن موبایل و پاکت پی سی رو به این شکل ترسیم کردم:

* با پینت درست کردم، پس به اصل مطلب توجه کنید: دی

---

توضیحات تکمیلی:

- در سربرگ جدید کلوپ پاکت پی سی و آیفون
3 زیر مجموعه ایجاد میشه که داخل عکس مشخص شده;

در زیر مجموعه HTC مثل زیر مجموعه برندهای دیگه برای هر گوشی کلوپ ایجاد میشه و مباحث مربوط به گوشی مورد نقد و بررسی قرار می گیره.

در زیرمجموعه پاکت پی سی متفرقه برای گوشی های دیگر برند ها ( در صورت لزوم ) مانند i-Mate ، Acer ، Palm و... کلوپ ایجاد میشه و مباحث مربوطه انجام می گیره.

---

- در سربرگ های برنامه های کاربردی موبایل و بازی های موبایل

با توجه به قدیمی شدن سیستم عامل سیمبین سری 60 ویرایش 2 و همچنین منحل شدن UIQ این دو بخش به ترتیب به زیرمجموعه سمبین سری 60 ویرایش 3 و آرشیو منتقل می شوند.
* این توضیح به هر دو بخش بازی و برنامه این سیستم عامل ها مربوط می شود.

3 بخش جدید با عنوان های آندروید، آیفون و ویندوز موبایل به این سربرگ ها اضافه می شود تا بازی ها و برنامه های کاربردی و مسایل مبتدی تا تخصصی نرم افزاری مربوط به این سه سیستم عامل محبوب در اونجا قرار بگیره.

---
---

ممنون میشم نظرات و انتقادات خودتون رو راجع به این طرح با ما در میون بگذارید.

شاد باشید:40:

Mojtaba N87
24-06-2010, 00:31
ولی حداقل یک زیر مجموعه برای برنامه ها و بازی های آیفون ایجاد کنید ، خداییش بیشترین برنامه و بازی رو داره

اون که 100 درصد اضافه می شه:11:

یه پیشنهاد دیگه هم دارم اونم اینه که این تایپیک نره رو صفحه 10_20 خواهشا

هر چی زودتر بهتر چند روز دیگه تابستون تموم میشه بچه ها میخوان برن مدرسه اینجا دیگه کسی پیداش نمیشه تا چند وقت

سلام :دی

بله! قرار بود امروز قالش کنده شه که به علت به اجماع نرسیدن علما به تاخیر افتاد : )))

======
بچه ها طرح یونس رو نقد کنید :دی

Vallio
24-06-2010, 09:23
افسانه خان :دی ! سلام ،
توی بخش برنامه های کاربردی و بازیها اینو بذار :

iPhone / Macintosh

یا :

iPhone / مکینتاش

حتما" کلاسشم حفظ میشه !
دقیقا" همین چیزی که خودم نوشتم باشه :دی !
از نظر املایی میگما !

» خوب بلدی با پینت کار کنیا ، بهم قول بده که حتما" یه کلاس آموزشی واسه بچه ها میذاری :دی !

titanium_zarin
24-06-2010, 09:28
اقا اين طرح اخري همه چيش خوبه ...
فقط اينكه مثلا سامسونگ گوشي وين موبايل يا انرويد داره ...اونا كجا قرار ميگيرن ؟؟؟
توي قسمت پاكت پيسي چرا اندرويد نيست ؟؟؟اخه اينم پاكت هست ديگه ؟؟؟
به نظر مياد هدف از بخش اندرويد فقط برنامه هاش باشه كه منم موافقم ...ولي تكليف گوشيهاش رو مشخص كنيد ...

M@hdi-B
24-06-2010, 09:52
سلام.

منم مثل یونس تا اینجا فقط می خوندم:31:

اگه بنده رو قابل بدونید یه نظر کوچیک هم بنده بدم.:20:

طرح یونس تقریبا کامله ولی با قسمت پاکت پی سی و آیفون مخالفم.

به نظرم یه بخش به عنوان پاکت پی سی ایجاد بشه و یه بخش به عنوان آندروئید.

در بخش پاکت پی سی گوشیهای تمام برندها که تحت ویندوز هستد قرار بگیرن.

در بخش آندروئید هم آندروئیدهای تمام برندها اعم از اچ تی سی.

این آیفون رو هم به مکینتاش تغییر نام بدید تا این سعید خودکشی نکرده:31:

Legend
24-06-2010, 10:34
سلام

سعید جان بزار طرح نهایی بشه...واسه اونم یه فکر میکنیم...:46:

اقا اين طرح اخري همه چيش خوبه ...
فقط اينكه مثلا سامسونگ گوشي وين موبايل يا انرويد داره ...اونا كجا قرار ميگيرن ؟؟؟
توي قسمت پاكت پيسي چرا اندرويد نيست ؟؟؟اخه اينم پاكت هست ديگه ؟؟؟
به نظر مياد هدف از بخش اندرويد فقط برنامه هاش باشه كه منم موافقم ...ولي تكليف گوشيهاش رو مشخص كنيد ...

سلام دوست عزیز

بزارید دوستانه بگم.. به نظر من توی کلوپ هر گوشی ( هر برند و هر سیستم عامل ) بیشتر بحث حول خود گوشی هست.. راجع به سرعت گوشی و صدا و دوربین و دیگر مسایل که تو کلوپ هر برندی دیده میشه.
یعنی بیشتر سخت افزاریه تا نرم افزار.. پس هر گوشی با هر سیستم عاملی کلوپش می تونه زیرمجموعه نام برند خودش باشه..
برای مثال SE X1 میره تو بخش سونی اریکسون..و همینطور مابقی گوشی ها...
بنابراین;
من فکر میکنم که بتونیم موارد و مباحث مربوط به خود گوشی رو در کلوپش;
موضوعات و آموزش های نرم افزاری رو اعم از رام و آپدیت گوشی و برنامه های مختلف در بخش برنامه های کاربردی و زیرمجموعه مربوطه انجام بدیم. همین منوال برای بازی های هم هست.

سلام.

منم مثل یونس تا اینجا فقط می خوندم:31:

اگه بنده رو قابل بدونید یه نظر کوچیک هم بنده بدم.:20:

طرح یونس تقریبا کامله ولی با قسمت پاکت پی سی و آیفون مخالفم.

به نظرم یه بخش به عنوان پاکت پی سی ایجاد بشه و یه بخش به عنوان آندروئید.

در بخش پاکت پی سی گوشیهای تمام برندها که تحت ویندوز هستد قرار بگیرن.

در بخش آندروئید هم آندروئیدهای تمام برندها اعم از اچ تی سی.

این آیفون رو هم به مکینتاش تغییر نام بدید تا این سعید خودکشی نکرده:31:

سلام مهدی جان!
بخشی از سوالت رو بالا جواب دادم..
وقتی HTC بخش داشته باشه..برای همه گوشی هاش با هر OS کلوپ ایجاد میشه، برای برند های Acer و Palm و ...هم تو بخش متفرقه...
درنهایت هیچ گوشی آندرویدی هم بدون کلوپ و بی جا نمیمونه.. سونی باشه تو بخش سونی و سامسونگ باشه همینطور..

تفکیک از روی سیستم عامل بر میگرده به نرم افزار که هم توی بازی و هم برنامه هر 3 زیر مجموعه مجزا خواهند داشت.

باقی دوستان ؟

---

ممنون، شاد باشید:40:

M@hdi-B
24-06-2010, 10:56
درسته ولی چون ویندوز موبایل و به خصوص آندروئید تخصصی تر از سیستم عامل های دیگه هستند جدا باشن بهتره.

مثلا اگه کلوپ Desire یا لجند یا گوشیهای دیگه اچ تی سی که آندروئید دارن تو بخش اچ تی سی باشن ممکنه سوالهای کاربرانش بدون جواب بمونه.

چون کاربرانی مثل جانی پرشین یا تیتانیوم زرین(ببخشید اسمهای این عزیزان رو نمی دونم) که از معدود کاربران آندروئید هستن شاید اصلا به بخش پاکت پی سی سر نزنن.

بازم خودتون بهتر می دونید:20:

ببخشید سلام یادم رفت:31:

Mojtaba N87
24-06-2010, 12:36
درسته ولی چون ویندوز موبایل و به خصوص آندروئید تخصصی تر از سیستم عامل های دیگه هستند جدا باشن بهتره.

مثلا اگه کلوپ Desire یا لجند یا گوشیهای دیگه اچ تی سی که آندروئید دارن تو بخش اچ تی سی باشن ممکنه سوالهای کاربرانش بدون جواب بمونه.

چون کاربرانی مثل جانی پرشین یا تیتانیوم زرین(ببخشید اسمهای این عزیزان رو نمی دونم) که از معدود کاربران آندروئید هستن شاید اصلا به بخش پاکت پی سی سر نزنن.

بازم خودتون بهتر می دونید:20:

ببخشید سلام یادم رفت:31:

من هم تنها مشکلم همینه!

واسه همین رو جدا کردن کلوپ ها به ویندوز موبایل و آندروئید شک دارم هنوز یا اینکه به برند تقسیم بشن..

نظر شخصیم این بود که در همین سربرگ پاکت پی سی 3 شاخه داشته باشیم :

---|آیفون
---|گوشی های تحت ویندوز
---|گوشی های تحت آندروئید

آخه طبق تجربه ای که داشتم این جور گوشی ها مشابه هم هستن و بیشتر بحث ها بر می گرده به سیستم عامل! که تو کلوپ ها هم مطرح می شه.

ایجوری دیگه HTC کلوپی نخواهد داشت!

گیج شدم :دی

S@nti@go_s&k
24-06-2010, 12:36
همه طرحها خوب بود آفرین

حالا مجتبی جان این قضیه مدیرا چی شد برای هر انجمن ؟

اگر این کارو میخواین کنین بگید تا بروبچ یه لیست بدن گرچه به غیر از خودت داش مجتبی که تقریبا بی طرفی

بقیه طرفداری و باند بازی در میارن اینو تو این مدت همه فهمیدن

در مورد مدیر یا همکارها هم من گفتم امیر مدیر انجمن سامسونگ شه حرفمو پس میگیرم

چون به نظرم مدیر انجمن سامسونگ براش کمه بعد از این همه فعالیت .

مهدی بی آرجی هم از قدیمیای فرومه هم کارش درسته من این دو رو انتخاب میکنم

البته اگر به حرف ملت توجه کنن ادمینا مثه قضیه انتخابات نشه :دی

البته مجتبی خودت باید تو همین سمت باشی چون بازنشستگی ربطی به مدت زیاد در اون سمت موندن نداره

به این ربط داره که مدیر نره انجمنای دیگه 24 ساعته فعالیت کنه (منظورم جام جهانی نیست ) و اینکه شایستگی اونو نداشته باشه

و به فکر انجمن موبایل نباشه .

که شما بهترین مدیر موبایل که هیچ بهترین مدیر پیسی هستی تا اونجایی که از مدیرا اطلاعات دارم

با حرف مهدی هم کاملا موافقم و حرفه ایش همینه که ویندوز تو ویندوز آندو هم تو آندو باشه چون کاربرای خودشو داره .:46:

golmohammadi
24-06-2010, 14:58
خب بچه ها
طرح من هم حاظر شد
به نظر من کلوپ گوشیها و قسمت نقد بهتره از هم جدا بشند
و کلوپ گوشیها فقط بشه تاپیک اختصاصی گوشیها
در بخش برنامه ها و بازیها هم برای ویندوز موبایل و آندروئید زیر مجموعه ای اضافه میشه
که میشه عکس زیر :

اما از اونجایی که در پاکت پی سی اپگرید رام و رامهای کوک شده و اینطور مسائل زیاد هستند که در بقیه گوشیها وجود نداره پس یه فکری هم باید برای این قسمت کرد

در طرح دوم خودم پاکت پی سی از کلوپ گوشیها جدا میشه
و 4 زیر مجموعه به پاکت پی سی اضافه میشه (طبق عکس)
البته هدف خودم بیشتر از 4 تا هست ولی میدونم 4 تاش هم بزور قبول میکنند
در این حالت دیگه نیازی نیست در بخش برنامه ها و بازیها برای ویندوز موبایل زیر مجموعه اضافه کرد ...
همه گوشیهای پاکت پی سی چه htc و چه بقیه به زیر مجموعه کلوپ گوشیهای پاکت پی سی منتقل میشند
برنامه و بازیهای ایفون یادم رفت که اونم نسبت به طرح اد میشند
اینم عکس از طرح دوم :

Mojtaba N87
24-06-2010, 20:12
همه طرحها خوب بود آفرین

حالا مجتبی جان این قضیه مدیرا چی شد برای هر انجمن ؟

اگر این کارو میخواین کنین بگید تا بروبچ یه لیست بدن گرچه به غیر از خودت داش مجتبی که تقریبا بی طرفی

بقیه طرفداری و باند بازی در میارن اینو تو این مدت همه فهمیدن

در مورد مدیر یا همکارها هم من گفتم امیر مدیر انجمن سامسونگ شه حرفمو پس میگیرم

چون به نظرم مدیر انجمن سامسونگ براش کمه بعد از این همه فعالیت .

مهدی بی آرجی هم از قدیمیای فرومه هم کارش درسته من این دو رو انتخاب میکنم

البته اگر به حرف ملت توجه کنن ادمینا مثه قضیه انتخابات نشه :دی

البته مجتبی خودت باید تو همین سمت باشی چون بازنشستگی ربطی به مدت زیاد در اون سمت موندن نداره

به این ربط داره که مدیر نره انجمنای دیگه 24 ساعته فعالیت کنه (منظورم جام جهانی نیست ) و اینکه شایستگی اونو نداشته باشه

و به فکر انجمن موبایل نباشه .

که شما بهترین مدیر موبایل که هیچ بهترین مدیر پیسی هستی تا اونجایی که از مدیرا اطلاعات دارم

با حرف مهدی هم کاملا موافقم و حرفه ایش همینه که ویندوز تو ویندوز آندو هم تو آندو باشه چون کاربرای خودشو داره .:46:

من مخلصم عزیز : دی

چیزه! بذارید این بخش ها انجام شه! اون باشه واسه قدم بعد...

در ضمن ! مدیر انتخاب کردن که به اختیار من نیست! در اختیار ادمین هاست : دی

خودت رو می گم بکنن مدیر ارشد :40:

M@hdi-B
24-06-2010, 20:23
ایده گل محمدی هم تا حدودی خوب به نظر می رسه.

ولی یه نکته رو هم یاد آوری کنم(تازه یادم افتاده:31:)

مجتبی یادمه می گفتی از خیلی وقت پیش تو فکر تغییرات اساسی واسه انجمن موبایل هستی.

اگه می خوای تغییرات اساسی انجام بشه یه خرده هم آینده نگر باشی بد نیست.:20:

مثلا uiq و سیمبین سری 60 ورژن 1و2 و...دیگه دارن از دور خارج می شن و سیستم عاملهای جدیدتر مثل میی گو و بادا و سیمبین 3 و 4 تو راهن.

یه فکری هم واسه اینا بکنی بد نیست:31:

گیج تر شدی نه؟:31:

خودت رو می گم بکنن مدیر ارشد

ای سروش ناقلا از افعال معکوس استفاده کردی؟:31:

Mohammad_666
24-06-2010, 21:14
به نظر بنده باید بخش اپراتورهای موبایل به صورت تفکیک شده نیز ایجاد شود تا همانند سایت های مانند آی آر تی سی آی بتونیم جای خوبی واسه معرفی و بحث و آموزش و سوال داشته باشیم البته این نظره مکنه!

S@nti@go_s&k
24-06-2010, 22:16
خودت رو می گم بکنن مدیر ارشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای سروش ناقلا از افعال معکوس استفاده کردی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:دی

نه بابا این حرفا چیه من که یه پام لب گوره

همین کاربر معمولی بستمه :دی

خلاصه هرکاری میکنین زودتر انجام بدین صفحات داره میره جلو:46:

golmohammadi
25-06-2010, 00:05
ایده گل محمدی هم تا حدودی خوب به نظر می رسه.

ولی یه نکته رو هم یاد آوری کنم(تازه یادم افتاده:31:)

مجتبی یادمه می گفتی از خیلی وقت پیش تو فکر تغییرات اساسی واسه انجمن موبایل هستی.

اگه می خوای تغییرات اساسی انجام بشه یه خرده هم آینده نگر باشی بد نیست.:20:

مثلا uiq و سیمبین سری 60 ورژن 1و2 و...دیگه دارن از دور خارج می شن و سیستم عاملهای جدیدتر مثل میی گو و بادا و سیمبین 3 و 4 تو راهن.

یه فکری هم واسه اینا بکنی بد نیست:31:

گیج تر شدی نه؟:31:

ای سروش ناقلا از افعال معکوس استفاده کردی؟:31:

کلک بزار کارمونو بکنیم
ما نیازهای امروز را نمیتونیم براورد کنیم
چه برسه به فردا
حالا بزار مامو و سیمبیان 3 و .. هم کمی خودشونو پیدا کنند
بعد ببینیم چی میشه

Mojtaba N87
25-06-2010, 12:02
دوستان از همه تشکر می کنم بابت نظرات خوبتون . واقعا کمک خوبی بود...

تاپیک رو قفل می کنم تا بیشتر گیج نشدیم : دی

ایشالله به زودی تغییرات نهایی رو شاهد خواهیم بود . سعی می کنیم جوری تنظیم کنیم که نظر همه رو تا حد امکان پوشش بده...