PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كرك رايان كنكور ( برايش پول هم مي دهم اگر حتي قفلش را بشكنيد )

soltany
18-04-2006, 21:45
با سلام
من كرك رايان كنكور يا روش شكستن قفلش را مي خواهم با زبان اسمبلي هم تا حدودي آشنايي دارم اگر من را راهنمايي كنيد هزينه آن را هم ( هرچقدر كه شما بفرماييد ) پرداخت مي كنم.

royaye_talkh55
19-04-2006, 01:44
خب چرا نمي ري پول بدي بخريش؟
من كه كرك شو ندارم ولي دوستاني هستن كه تو كار قفل هستن

soltany
19-04-2006, 07:30
اگر كسي هست كه بتوني معرفي كني ممنون مي شم

+WarriorKing
19-04-2006, 08:53
Soltany جان من الان دانشجو هستم... ولی دبیرستان که بودم یکی از این سی دی هارو خریدم و قفل نرم افزاریشو اینطوری که برات توضیح میدم شکستم:

قفل سخت افزاری که روی سی دی هست اجازه کبی کردن فایلی رو که دیتا بیس نرم افزار هست رو نمیده... اگر توی محتویات سی دی بگردی این فایل از همه حجیم تره و تقریبا تمام حجم سی هست...

من همه فایل ها رو انتخاب کردم و کبی کردم روی هارد... مسلما وقتی به فایلی که راجبش گفتم میرسه نمیتونه ادامه بده و عملیات کبی کردن همین طور روی صفحه باقی میمونه... اینجا کافیه سیستم رو از روی کیس ریست کنی تا همون چند کیلو بایت فایل روی هارد باقی بمونه...

فقط میخواستیم فایل با اون نام و بسوند و چند کیلو بایت محتویاتش ایجاد بشه...

همه فایلهایی رو که روی هارد داری رو روی یک سی دی رایت میکنی و برنامه رو از روی این سی دی نصب و اجرا میکنی... همه چیز برای اجرای نرم افزار وجود داره... سی دیه ما با سی دیه اصلی فرقی نداره... فقط در یک فایل متقاوت هست که اونم دقیقا به نفع ماست در اجرای نرم افزار بدون درخواست رمز... ما قسمتی از نرم افزار که رمز ورود میخاد رو به سیستم ندادیم... در نتیجه شما بدون نیاز به رمز وارد نرم افزار میشید و در دفعات بعدی، اگر با سی دی اصلی هم وارد شوید از شما رمزی درخواست نمیشه...

البته دیتا بیس نرم افزار روی سی دی که ما ساختیم نیست، یعنی نه تستی و نه جوابی... برای اینکه اونا رو داشته باشی باید سی دیه اصلی رو بزاری...

+WarriorKing
19-04-2006, 08:56
امیدوارم راحت و واضح توضیح داده باشم... اگر متوجه نشدی از اول توضیح بدم...

در ضمن من نمیدونم الان نرم افزار های این شرکت تغییر کرده باشه یا نه... ولی من با این روش این کار رو کردم و 2 سال از سی دی هایی که از این شرکت میخریدم بدون اینکه زنگ بزنم رمز بگیرم استفاده کردم...

لازم هم نیست خرج کنیم... خرجش یک عدد سی دیه!

+WarriorKing
19-04-2006, 08:57
Soltany عزیز حالا برام چی میخری؟!! D:

+WarriorKing
20-04-2006, 10:23
با سلام
من كرك رايان كنكور يا روش شكستن قفلش را مي خواهم با زبان اسمبلي هم تا حدودي آشنايي دارم اگر من را راهنمايي كنيد هزينه آن را هم ( هرچقدر كه شما بفرماييد ) پرداخت مي كنم.

چی شد؟!!! تونستی انجامش بدی؟

چیزایی که گفتم به دردت خورد؟!!

soltany
20-04-2006, 10:35
اين كاري كه گفتيد براي اين سيدي انجام نمي شود . چون من مي خواهم اين سي دي را به تعداد 36 عدد رايت كنم ( براي بروبچ مدرسه ) و خيلي بهش نياز دارم. اين روش شما در سي دي هاي قديمي اجرا مي شود

royaye_talkh55
20-04-2006, 19:26
WarriorKing
دوست عزيز شما خلاف قوانين چند پست پشت سر هم داديد لطفا همون پست اول رو ويرايش كنيد