PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک تیم ملی مکزیک

united
20-06-2010, 12:49
با سلام
تیم ملی فوتبال مکزیک تا کنون 13 بار در جام جهانی حاضر بوده است و جام جهانی 2010 چهاردهمین حضور آنها خواهد بود. بهترین عملکرد تیم مکزیک در سالهای 1970 و 1986 بوده است که به جمع 8 تیم برتر جهان راه یافتند.

شعار این تیم در جام جهانی اینه:
زمان آن است كه تيم تازه‌اي قهرمان شود.
به نظر خود من با توجه به بازیهای انجام شده مکزیک و آمریکا رو میشه مدعیه قهرمانی دونست

بازیکنان مکزیک:
دروازه بانان:
اسکار پرس (چیاپاس)، گییرمو اوچوا ( آمه ریکا)، لوئیس ارنستو میچل (گوادالاخارا)

مدافعان:
رافائل مارکز ( بارسلونا)، ریکاردو اوسوریو (اشتوتگارت)، فرانسیسکو رودریگس( آیندهوون)، کارلوس سالسیدو (آیندهوون)، اکتور مورنو (آلکمار)، پاول آگیلار (پاچوکا)،افرائین خوارس (پوماس)، جابی ماگایون(گوادالاخارا)، خوان کارلوس ونزوئلا( آمه ریکا)، خورخه تورس نیلو (اطلس)، آدریان آلدرته (مورلیا)

هافبک ها:
آندره آس گواردادو (دپورتیو لاکرونیا)، جیووانی دوس سانتوس ( گالاتاسرای)، جاناتان دوس سانتوس (بارسلونا)، خررادو توررادو (کروز آزول)، اسراییل کاسترو (پوماس)

مهاجمان:
پابلو بارتا (پوماس)، آدولفور بائوتیستا (گوادالاخارا)، آلبرتو مدینا (گوادالاخارا)، کوائوتموک بلانکو( وراکروس)، کارلوس بلا( آرسنال)، خاویر ارناندس (منچستریونایتد)، گییرمو فرانکو (وستهام یونایتد)

davy jones
21-06-2010, 13:36
مکزیک تیم استخون داری نشون داده. به نظرم تا نیمه نهایی بالا بیاد. البته از وقتی این همه عجایب تو این جام دیدم اینو گفتم.

yuseph
21-06-2010, 18:20
تیم مکزیک کشش لازم برای صعود به مراحل بالاتر رونداره.از گروه خودش صعودکنه،هم براش موفقیت محسوب میشه.

SAMAN-JEEZY
21-06-2010, 19:59
من سال 2002 که هلند نرفته بود طرفدار مکزیک بودم.ولی گند زد.2006 هم که تو گروه ایران بود بنابراین دیگه طرفدارش نبودم.ولی امسال در کنار شیلی جزو تیماییه که دوستشون دارم!(طرفدارشون نیستم البته!)

united
22-06-2010, 17:18
امروز مکزیک با در هم کوبیدن اروگوئه نشان خواهد داد که فقط برای قهرمانی آمده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SAMAN-JEEZY
22-06-2010, 18:32
اگه این فرانسویای بی غیرت بذارن مکزیک میره بالا.ولی مثل اینکه قرار نیست بره بالا

united
22-06-2010, 19:30
خوب البته بازی رو هنوز ندیدم ولی اینطور که معلومه مکزیکیها ترجیح میدادن با آرژنتین روبرو بشن و در این بازی بیشتر سعی کردن نیروشونو برای بازی با آرژانتین نگه دارن

آرسـام
22-06-2010, 20:05
امروز مکزیک با در هم کوبیدن اروگوئه نشان خواهد داد که فقط برای قهرمانی آمده

:46:

خوب البته بازی رو هنوز ندیدم ولی اینطور که معلومه مکزیکیها ترجیح میدادن با آرژنتین روبرو بشن و در این بازی بیشتر سعی کردن نیروشونو برای بازی با آرژانتین نگه دارن
آره والله. بالاخره هر آدم فوتبال فهمی میدونه که امثال کره و نیجریه و یونان ؛ خیلی قویتر از آرژانتین هستن. :27:

اگه این فرانسویای بی غیرت بذارن مکزیک میره بالا.ولی مثل اینکه قرار نیست بره بالا
:31:

Hamid Hamid
22-06-2010, 20:10
مكزيك دقيقآ مثل آرژانتين خط حمله ي خيلي خوبي داره(نه در اون حد) با ولا(آرسنال) دوس سانتوس(بازيكن اسبق بارسا) و بلانكو.
اما خط دفاعشون ضعيفه و همين مساله واسشون مشكلساز ميشه

xerxes again
22-06-2010, 20:43
مكزيك دقيقآ مثل آرژانتين خط حمله ي خيلي خوبي داره(نه در اون حد) با ولا(آرسنال) دوس سانتوس(بازيكن اسبق بارسا) و بلانكو.
این بنده خدا اون قدر چاق و ناآماده است که اصلاَ تو ترکیب اصلی نمی ذارنش.

آرسـام
22-06-2010, 20:46
این بنده خدا اون قدر چاق و ناآماده است که اصلاَ تو ترکیب اصلی نمی ذارنش.
امروز تو ترکیب اصلی بود.

xerxes again
22-06-2010, 20:53
امروز تو ترکیب اصلی بود.
ما که ندیدیم.
ولی تو همون بازی هایی که بود، 20 متر می دویید، نفسش می گرفت، انگار می خواست دراز بکشه.

xxxj
22-06-2010, 22:19
تبریک بهتون میگم ولی مر حله بعدی حذفید . با آرژانتین با ختید . من طرفدار آرژانتین نیستم . ولی حذفید دیگه واقع گرا باشید

Hamid Hamid
23-06-2010, 19:06
ما که ندیدیم.
ولی تو همون بازی هایی که بود، 20 متر می دویید، نفسش می گرفت، انگار می خواست دراز بکشه.

پس بازيهاشو كامل نديدي شما چه 1دقيقه چه 90 دقيقه اگه باشه يا گل ميزنه يا پاس گل ميده.مثل بازي با فرانسه.
با اينكه 37 سالشه اما خيلي خوب فوتبال ميفهمه.
تو جام قبل عليرغم آمادگيه بسيار خوبش اما مربيشون دعوتش نكرد.
يكي از كسايي هست كه با ذهنش بازي ميكنه اما به قول شما زياد نميدوئه